PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şikenin ve Şikecinin Koruyucusu Tayyip Erdoğan'ı Kınıyoruz !

MuratJ
26.07.2013, 16:38
Evet şike süreci senaristi Tayyip Erdoğan'dan beklenen son bomba geldi. Diğer kağıttan muhalefete anında açıklamalar yapan adam başkanımızdan en kısa sürede kendisine karşı kağıt muhalefete karşı yaptığı açıklamadan daha sert daha net açıklama bekliyoruz.

jeepeers
26.07.2013, 16:51
bu forumda yıllarca savunuculuğunu yaptılar bu zihniyetteki mahlukatların
şimdi yüzleri varsa konuşsunlar boşbakanlarını babalarından çok sevenler
dili mi sürçtü yoksa oruç başına mı vurdu
mazeretlerini çok merak ediyorum

colman
26.07.2013, 16:54
bence adalet ismini değiştirmeleri lazım çünkü yakışmıyo...

MaEsTrO
26.07.2013, 16:55
Sayin?

Murat'
26.07.2013, 16:57
Açıllama yapacak tabi, ne de olsa adalet timsali bir başbakanımız var.

salihismet
26.07.2013, 16:57
Nasil bir aciklama geldigini biri yazarsa bizde ögrenmis olurz, zira basbakanin bu konudaki tavrini zaten biliyoruz.

Helvacı61
26.07.2013, 17:01
her zaman söyledik..adamın Trabzonspor düşmanlığı açıkça ortadaydı.ama bizim taraftarlarımız maalesef bu konuda tercihini namustan şereften yana değil yalakalıktan yana oldu ve çoğu değişmeyecek..

Ahmet Kuru
26.07.2013, 17:03
kişi ve kurumları yine ayırın demiş. la havle :)

nerde görülmüş bir suç işlenirken kişi ve kurumların ayrıldığı. Bir tane örnek göstersinler tamam diyeceğim.

yahu adın adalet partisi be mübarek. Adaletli ol.
Oy için açıklama yapma!!!

reisoğlu61
26.07.2013, 17:03
IHO iki dudak arama bakiyor diyordu TS taraftari icin.
hadi bakalim bekliyoruz baskan.

a.fındıkoğlu
26.07.2013, 17:05
arkandayız Hacısalihoğlu futbola siyaset karışmamalı de yargıya müdahale olmamalı de hakkımız olan kupayı istiyoruz de sesimizi sen duyurmayacaksan kim duyuracak onların başbakanları var

Can Yüce
26.07.2013, 17:06
Hadi bakalım İHO başkan yap bakalım resmi siteden bir sert açıklama da görelim senin başkanlığını ....

kalaylıoglu
26.07.2013, 17:06
forumda ki başbakanın savunucularından bu konuda yapacakları yorumları çok merak ediyorum. adamlar senin hakkını çalmışlar. artı şampıyonluk primini 25 milyonununu almışlar

Bera B.
26.07.2013, 17:07
Yeni başlık açacaktım ama bu başlık altında toplanabilir:

Haşmetlimiz son açıklamasıyla sonra 2 senedir takındığı tavrın ne olursa olsun değişmeyeceğini, olaya hak hukuk meselesi değil nicelik, oy sayısı olarak baktığını bir kez daha göstermiştir. Sürekli yurtdışına yaptığımız protestoların bir benzerini de akp için tekrardan düzenlememiz gerektiğini düşünüyorum.

İlgili telefon numaraları şu şekilde:

akp merkez: 0312 204 50 00

akim başvurusu: http://basvuru.akim.akparti.org.tr/vatandas/

İstanbul il merkezi: (0212) 315 86 00
info@akpartiistanbul.com

Ankara il merkezi: 0312 430 81 30
info@akpartiankara.com

Trabzon il merkezi: 0462 326 27 88
info@akpartitrabzon.com

Diğer il merkezi telefonlarını googleda arma yaparak rahatlıkla bulabilirsiniz.

Başlık diğerleriyle birleştirilebilir, şikeye eklenebilir veya kalabilir.

erolizmts
26.07.2013, 17:08
Başbakan UEFA'ya seslendi: Bu Yanlışı Düzeltin.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, UEFA’nın Fenerbahçe ve Beşiktaş’a verdiği cezalar ile ilgili olarak önemli açıklamalarda bulundu..

Erdoğan, cuma namazı kıldığı Ataşehir'deki Mimar Sinan Camisi'nden ayrılırken gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Birr gazetecinin, UEFA'nın Beşiktaş ve Fenerbahçe ile ilgili kararı ve sürece ilişkin değerlendirmeleri sorulan Erdoğan, "Ama onu bana sormayacaksın. Onu CAS'a sorarsanız daha iyi olur" dedi.

Başbakan Erdoğan, Fenerbahçeli olduğu için bu sorunun yöneltildiğinin hatırlatılması üzerine, şunları söyledi:

"Şu anda Başbakanım. Türkiye'deki kulüplere eşit mesafedeyim ama Fenerbahçe'ye tabii ki çocukluğumdan beri özel muhabbetim var. Bu muhabbetim ayrı bir yerde ama konuyla ilgili karar ki, ben UEFA'nın buradaki toplantısında yaptığım konuşmada açıklamıştım, 'tüzel kişilikleri cezalandırmak değil, bireyleri eğer suçluysa cezalandırmak doğru olandır' demiştim. Bunu siyasi partiler, dernekler için de aynı şekilde kullanıyorum. Yani şimdi Fenerbahçe camiasının diyelim ki, 20-25 milyon taraftarı var. Beşiktaş'ın bakıyorsunuz, 15-20 milyon taraftarı var. Böyle bir karar alındığı zaman siz ne yapıyorsunuz? O kitlenin tamamını cezalandırmış oluyorsunuz. Yani burada Ahmet, Mehmet, Hasan, Hüseyin neyse, böyle bir yanlış yapmışsa ona cezayı verebilirsiniz ama kalkıp da bir kulübe yok küme düşürmekti yok bilmem şu kadar para cezasıydı, böyle bir şeyin yapılmasını ben asla tasvip etmiyorum. Efendim işte bu yıllardır UEFA'nın kuralları içerisinde var. Bu kuralları koyanlar insan. Siz de şimdi gelip bu yanlışı düzeltin. Dolayısıyla bu yanlışı düzeltmek suretiyle de yıllardır, on yıllardır devam eden yanlış artık yani kulüplerin boynunda bir testere gibi, satır gibi durmasın. Bunu kaldıralım."

Berkedogan
26.07.2013, 17:09
Trabzonsporun trabzonspor taraftarından başka dostu yok. Gerçi bizim taraftar içindede partisini Trabzonsporun üzerinde tutan sevdalı çok. Şikecilerin arkası kuvvetli arkadaşlar 3 parti liderinin tek uzlaştıkları konuya bakın oy uğruna neler dönüyor memlekette yazıklar olsun.

Fatih Özkan
26.07.2013, 17:11
Kulüpten açıklama bekliyorum!

Ahmet Kuru
26.07.2013, 17:13
Başbakan'a birilerinin şunu söylemesi lazım.

aziz efendi bu şuçları işlerken kanunların farkındaydı, o zannediyordu ki radara yakalanmayız, geçmişte nasıl yaptıysak şimdi de yaparız mantığı ile şike yaptı, emek çaldı, hak çaldı hukuk çaldı... bunuda babası için değil ........................ böyle fenervbahçeyi dediği fenevi için yaptı...

Berkedogan
26.07.2013, 17:13
konuyu açan arkadaş bu konu yüzündenmi ceza yedi bu forumdada mı doğruyu söyledi diye insanları kovmaya başladınız artık ?

Bera B.
26.07.2013, 17:15
Adam diyor ki kişiler cezalandırılsın. Ulan şikeye mahkemece verilecek cezanın üst sınırını kuş kadar bırakan ben miydim? O da sendin.

Gökhan Koç
26.07.2013, 17:16
Başbakan'a birilerinin şunu söylemesi lazım.

aziz efendi bu şuçları işlerken kanunların farkındaydı, o zannediyordu ki radara yakalanmayız, geçmişte nasıl yaptıysak şimdi de yaparız mantığı ile şike yaptı, emek çaldı, hak çaldı hukuk çaldı... bunuda babası için değil ........................ böyle fenervbahçeyi dediği fenevi için yaptı...

Başbakanın 500 tane danışmanı var,

Özak, Bayraktar var,

Dünya kadar kurum var,

Bilmiyor mu zannediyorsun ?

Ahmet Kuru
26.07.2013, 17:17
önemli olan iç mesele tayyip bunu biliyor ve oy almak için böle bir oyun oynadı ben desemde cas ve uefa bildinden şaşmaz nası olsa mantığı ile gidiyor ama çok şerefsizce bir hamle

bu tip demeçler ile vermek istediği mesaj

'' bakın ben elimden geleni yaptım ama uefa nın kriterleri var, onların önüne geçemiyoruz malesef '' demektir...

Yazık gerçekten yazık...

Yaşar
Seçim üzeri beklenen seçmen kazanma açıklamaları. Baksanıza 20 milyon fbli, 10 milyon bjkli diyor. Bunların yanında 3-5 milyon Trabzonsporlunun lafı mı olur?
Başkanın ne diyeceğini, ne cevap vereceğiniz merak etmiyor da değilim.

a.fındıkoğlu
konuyu açan arkadaş bu konu yüzündenmi ceza yedi bu forumdada mı doğruyu söyledi diye insanları kovmaya başladınız artık ?

:alkış::alkış:

Ahmet Kuru
26.07.2013, 17:19
Başbakanın 500 tane danışmanı var,

Özak, Bayraktar var,

Dünya kadar kurum var,

Bilmiyor mu zannediyorsun ?

mesele onun bilip bilmemesi değil. Oy uğruna değil adalete hizmet Etmesi gerektiğini birileri ona hatırlatmalı.

Yada

partisinin adını Adalet ve kaldırma partisi değil Aldatma ve kandırma partisi olarak değiştirmeli...

Hem adaletin bekcisi, halkın adamıyım diyeceksin hemde oy için kılıktan kılığa gireceksin... Öyle bir dünya yok.

Ama bu kadar insanın ahı da elbet bi yerden çıkar...

Gökhan Koç
26.07.2013, 17:22
mesele onun bilip bilmemesi değil. Oy uğruna değil adalete hizmet Etmesi gerektiğini birileri ona hatırlatmalı.

Yada

partisinin adını Adalet ve kaldırma partisi değil Aldatma ve kandırma partisi olarak değiştirmeli...

Hem adaletin bekcisi, halkın adamıyım diyeceksin hemde oy için kılıktan kılığa gireceksin... Öyle bir dünya yok.

Ama bu kadar insanın ahı da elbet bi yerden çıkar...

Başbakan çok zekidir,

Ve yalancıdır, yalanlarla doludur.

Kanmamak inanmamak lazım.

Mert M.
26.07.2013, 17:25
Futbol mutbol her şey bir tarafa, insanlıktan nasibini almamış, sonradan görme, merhametten yoksun, ahlak hak getire bir adam geliyor, başbakan oluyor, milleti hiçe sayıyor, vatandaşına terbiyesizlik ediyor, hakkın-hukukun anasını ağlatıyor, yatağımdan içeceğim şeye kadar her bir halta karışıyor, sonra da ben bu üniversite eğitimi almamış dengim olmayan adama kendime duyduğum saygı gibi saygı göstereceğim öyle mi? De haydi git oradan be dürzü, "Eşeği saldım çayıra" türküsünü biliyor musun?

Erdem Koltuk
Başbakanı kınamak!!!!!!

Kınanabiliyor muydu o?

Külünkoğlu
Saçmalamayın artık yeter!
O yüzden ceza yese ne başlık durur ne de mesajı. Başka bir mesajdan dolayı ceza almış arkadaş.

HIRCINBEY
Başkan desinya TFF ye dediğini. Kimin ne peşinde ne kadar olduğu belli olsun.

Fatih
26.07.2013, 17:26
Tartışınız kavga ettiniz ceza aldınız bu adam için değdi mi?

28TS61
26.07.2013, 17:35
sayin kücük olsada yinede kaldirilsin basliktan, sikenin babasi yazin daha iyi

faysal
26.07.2013, 17:41
Trabzonspor haksızlığa uğramışırtır neden başbakan birkezde açıklamasında Trabzonsporun yanında olmamıştır çokmu zor,fenerliysen fenerlsin ahlak herşeyden üstündür partinin cümlesine bile uymuyorsunuz şikenin danışmanlığını yapıyorsunuz...Umarım bunların karşılığın trabzonspor taraftarından fazlasıyla alırsın....

cem1990
26.07.2013, 17:43
Patatesçi sadık görmesin başlığı
Alınıyor sonra

chener
siyasetin felsefesi açık. 45 milyon>8 milyondan.İstanbul>Trabzondan.Asi seçmen>koyun seçmenden.kucağıma oturtamadığım kulüp>kucağımdaki kulüpten.istediği gibi konuşan başkan>benim dediklerimi konuşan başkandan.

faysal
Kulübümüzden açıklama bekliyoruz, madem adeletlli olunması gerekiyo hakkımız olanıda versin boşbakan bize.

Berkan
26.07.2013, 17:44
Ben en çok burada sırf savunmak için kıvıranları seviyorum.

TSezgin61
26.07.2013, 17:45
Iyi sampiyonluk pirimini büyük bir isadamina vaadelim, bize maclari satin alsin. Yakalaninca biz sampiyonuz zaten, oda kendi yerine birine cezasini cektirsin.

Alan memnun satan memnun... Sampiyonluk primi ona gitsin, sampiyonlar ligine katilim parasi bize gelsin... Prestijdi transferdi bomba gibi bir takimiz...

Diz iz indastriyıl futbol

Full HD
26.07.2013, 17:47
Basbakaaaaaaaaaaaaaan anladin sen oni! Tüh in your face lak khalb!!!

CamilloVillegas
26.07.2013, 17:48
Başbakan UEFA'ya seslendi: Bu Yanlışı Düzeltin.
..... Bunu siyasi partiler, dernekler için de aynı şekilde kullanıyorum. Yani şimdi Fenerbahçe camiasının diyelim ki, 20-25 milyon taraftarı var. Beşiktaş'ın bakıyorsunuz, 15-20 milyon taraftarı var. Böyle bir karar alındığı zaman siz ne yapıyorsunuz? O kitlenin tamamını cezalandırmış oluyorsunuz. Yani burada Ahmet, Mehmet, Hasan, Hüseyin neyse, böyle bir yanlış yapmışsa ona cezayı verebilirsiniz ama kalkıp da bir kulübe yok küme düşürmekti yok bilmem şu kadar para cezasıydı, böyle bir şeyin yapılmasını ben asla tasvip etmiyorum. Efendim işte bu yıllardır UEFA'nın kuralları içerisinde var. Bu kuralları koyanlar insan. Siz de şimdi gelip bu yanlışı düzeltin. Dolayısıyla bu yanlışı düzeltmek suretiyle de yıllardır, on yıllardır devam eden yanlış artık yani kulüplerin boynunda bir testere gibi, satır gibi durmasın. Bunu kaldıralım."

Komik bir açıklama daha. Verdiği gerekçeler hiçbir hukuk mantığına uymaz. Sanırım hukuk danışmanlığını kaldırıp kovsa daha doğru karar olur. Komik.
:)

AKSOY_61
26.07.2013, 17:48
bi taraftan basbakan diger taraftan yalakacilar
isimiz zor

yine kaldik yabancilara.
adaleti saglarsa onlar saglar biizm cakma adalet ve kalkinmacilar degil.

Jackal Wile
26.07.2013, 17:49
Iyi sampiyonluk pirimini büyük bir isadamina vaadelim, bize maclari satin alsin. Yakalaninca biz sampiyonuz zaten, oda kendi yerine birine cezasini cektirsin.

Alan memnun satan memnun... Sampiyonluk primi ona gitsin, sampiyonlar ligine katilim parasi bize gelsin... Prestijdi transferdi bomba gibi bir takimiz...

Diz iz indastriyıl futbol

halen daha çıkmış dangoz dangoz konuşanlar var başbakım yapıyorsa doğrudur diyen var.

Aysun kayacıya gerçekten şimdi hak veriyorum bu adamla benim oyum kesinlikle bir olamaz.

Full HD
26.07.2013, 17:54
Türkiyeyi es gectim ula afganistamdaki cocuklarin,kadinlarin üstüne atilan bombalarin bir kismi senin ülkenden atildi/yardim saglandi! Utanmadan bizde iki yüzlülük olmaaaaz biz herzaman zayif ve gücsüz insanlarin yanindayiz dedin! E okumayan ve magrada yasayan herseyi inanan beyni bos renktaslarimin bir kismida sana oy verdi ve veriyor!

Koyaym kafaniza iki odun!

TurnaSuyu
26.07.2013, 17:54
Ne kınaması arkadaş ya. Mehmet Baransu 4 ay önce akıl verdi fikir verdi. Nerede uygulayacak olan Trabzonsporlular. Sanal'dan konuşmayla artık bu işler olmuyor.

ilyskm
26.07.2013, 17:56
Adalet er ya da geç tecelli eder kimsenin hamiliğine ihtiyacımız yok...

a.fındıkoğlu
26.07.2013, 18:01
"Parayla yapılamayanı, emeğimizle, dürüstlüğümüzle, calışarak yaptık. Tarih bunu da yazar." Şenol Güneş

Mert'
26.07.2013, 18:02
Başbakan Allah görüyor herşeyi pis insan

Berkedogan
26.07.2013, 18:05
Öbür liderlere tepki koyarken buralar dolup taşıyordu onların arkası zayıf gerçi bizim gibi fazla taraftarları yok. Memlekette artık kabadayılığa saygı duyulur olmuş eline gücü geçiren başlıyor güçsüzü ezmeye .Bizim yönetimde süper cevaplar vermişti öbür liderlere ama burada birşey diyebileceklerini sanmıyorum.

Tuğrul
26.07.2013, 18:08
Kişiler ve kurumlar ayrılacaksa; Taraftarın işlediği suçtan niye kulüpler sorumlu tutuluyor. O halde saha kapama ve para cezası hukuka aykırıdır.

1. sınıf mafya aziz yıldırım suç örgütünü kurma amacı fener'in şampiyon yapılmasıdır. Yapılan şikeden kazanım ve yarar sağlayan fb kulübüdür. Bu şark kurnazlığından vazgeçmeli yoksa gereken cezai müeyyideyi FİFA uygulayacak.

Hqmi
26.07.2013, 18:11
adalet ve kalkınma partisi :D

Ender Kuyumcu
26.07.2013, 18:12
Sevgili Trabzonsporlular;

İki senedir ısrarla üzerinde durduğumuz ve anlatmaya çalıştığımız konu bugün fenerbahçeli Recep Tayyip Erdoğan'ın ağzından dökülen kelimelerle sanırım gerçekleri görmek istemeyenlerin bile gerçeği görmesini sağlamıştır.

Sürecin başından beri AKP ve RTE önderliğindeki siyasi iradenin Şikecileri koruduğunu ve Trabzonspor'un fenerbahçe tarafından çalınmış olan şampiyonluğunun asıl bu irade tarafından gasp edildiğini bugün bir kez daha gördük.

Biz bu gerçekleri haykırırken bizi AKP düşmanlığıyla suçlayanlar, Trabzonspor yönetimlerinin resmi adımları atmayarak Şike Lobisine hizmet ettiklerini söylediğimizde de SAdri Şener ve İbrahim Hacıosmanoğlu düşmanlığıyla suçlayanlar oldu. Oysa biz sadece Trabzonspor'un gasp edilmiş olan hakkının teslim edilmesi için yapılması gerekenleri söyleyip bu yolda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyorduk.

Bu sebepledir ki gerek eski gerekse yeni yönetime, siyasi partilere ve özellikle de RTE ve AKP'ye tepkimizi her platformda gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz.

Bazı Trabzonsporluların yere göğe sığdıramadığı ve bizi düşmanlık yapmakla suçladığı fenerbahçeli RTE bugün açık açık fenerbahçe'den çalmış oldukları şampiyonluğu almayacaklarını, fenerbahçe'nin ceza almaması için UEFA nezdinde de çalışma yapacaklarını söyledi.

Ama biz hem RTE ve AKP başta olmak üzere siyasi erke, hem de Şike Lobisine açıkça meydan okuyoruz ve diyoruz ki;

YARATMIŞ OLDUĞUNUZ PİSLİĞİN İÇİNDE BOĞULMANIZ İÇİN GEREKİRSE BÜTÜN DÜNYAYI AYAĞA KALDIRACAĞIZ VE SİZİ YENECEĞİZ.

Erdal DİLEK
26.07.2013, 18:14
Trabzonspor klüp başkanı hırsızlara destek veren açıklamalara karşı sert bir açıklama yapmalı. BAŞBAKAN MI? Onu ALLAH a havale ediyorum.

Gökhan Koç
26.07.2013, 18:15

İki senedir ısrarla üzerinde durduğumuz ve anlatmaya çalıştığımız konu bugün fenerbahçeli Recep Tayyip Erdoğan'ın ağzından dökülen kelimelerle sanırım gerçekleri görmek istemeyenlerin bile gerçeği görmesini sağlamıştır.

Sürecin başından beri AKP ve RTE önderliğindeki siyasi iradenin Şikecileri koruduğunu ve Trabzonspor'un fenerbahçe tarafından çalınmış olan şampiyonluğunun asıl bu irade tarafından gasp edildiğini bugün bir kez daha gördük.

Biz bu gerçekleri haykırırken bizi AKP düşmanlığıyla suçlayanlar, Trabzonspor yönetimlerinin resmi adımları atmayarak Şike Lobisine hizmet ettiklerini söylediğimizde de SAdri Şener ve İbrahim Hacıosmanoğlu düşmanlığıyla suçlayanlar oldu. Oysa biz sadece Trabzonspor'un gasp edilmiş olan hakkının teslim edilmesi için yapılması gerekenleri söyleyip bu yolda üzerimize düşeni yapmaya çalışıyorduk.

Bu sebepledir ki gerek eski gerekse yeni yönetime, siyasi partilere ve özellikle de RTE ve AKP'ye tepkimizi her platformda gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz.

Bazı Trabzonsporluların yere göğe sığdıramadığı ve bizi düşmanlık yapmakla suçladığı fenerbahçeli RTE bugün açık açık fenerbahçe'den çalmış oldukları şampiyonluğu almayacaklarını, fenerbahçe'nin ceza almaması için UEFA nezdinde de çalışma yapacaklarını söyledi.

Ama biz hem RTE ve AKP başta olmak üzere siyasi erke, hem de Şike Lobisine açıkça meydan okuyoruz ve diyoruz ki;

YARATMIŞ OLDUĞUNUZ PİSLİĞİN İÇİNDE BOĞULMANIZ İÇİN GEREKİRSE BÜTÜN DÜNYAYI AYAĞA KALDIRACAĞIZ VE SİZİ YENECEĞİZ.

Payımıza düşenden fersah fersah fazlasını yaptık,

Yenecekmiyiz peki ? kesinlikle

Yunus Danışmaz
26.07.2013, 18:16
Ya bir de demez mi küme düşürülme olmasın, acıyı taraftar çekmesin diye... Sanki şike yapanlar küme düşürülme cezası olduğunu bilmiyorlardı!!!

B.AKDEMİR
26.07.2013, 18:17
Adaleti tesis etmesi gerekenler ne yazık ki esas hırsızın kendileri olduğunu bugün birkez daha itiraf ettiler.Yazıklar olsun.

aksamvakti
26.07.2013, 18:18
Trabzon halkı Trabzonspor taraftarı kaliteli bir halk olsa bu siyasiler böyle densizce açıklamalar yapamazdı. Cunku oy esnekliği yok bizlerde..

Ne şikayet, ne protesto bunlar etki etmez kendi sinirlerimizi bozarız..

Gerekli olan şey belediye seçimlerinde BAĞIMSIZ BASKAN adayı cıkarıp ilçe ilçe seçimi kazanmak ellerindeki rant kapılarını almak. En Buyuk govde gosterisi bu olacaktır siyasilerin canını boyle yakarız..

Uefaya karar aldıran bmn hadi aday cıkar.. Bu iş mail atmayla olmaz..

Mert'
Bu adam yine %50 den fazla almazas Trabzonda birşey bilmiyorum

TurnaSuyu
Al izle sayın Başbakan!

http://www.youtube.com/watch?v=D2siZo1bbvM

gumushaneli29
26.07.2013, 18:19
Bu saatten sonra kesinlikle ve kesinlikle oy asılıyor.Sen git o oyu 25 milyon fbli ve 15 milyon bjkliden al.Ancak bizler bir avuç onurlu Trabzonsporlu sana ''Asılıyor.'' diyoruz.

Hıdır ÇALIŞAN
26.07.2013, 18:20
Trabzonspor yada futbol üzerinden Başbakan'ı eleştirmeye son derece karşıyım. O'nun futbola karışmasınada karşıyım ancak yaptığı açıklamaları oy kaygısı olarak nitelendirmek ve değerlendirmek son derece basitliktir.

temel_yilmaz
26.07.2013, 18:21
Ulan ne nankör adamlarsınız duble yollar ne olucak duble yollar,kişi başı milli hasıla,ekonomi ne olucak şeref haysiyet önemli değil paramız eksik olmasın yeter ki..

Alihan Ertürk
26.07.2013, 18:23
https://pbs.twimg.com/media/BQGnEn2CEAEW8El.jpg:large

Kendimi bildim bileli Trabzonspor siyasetin kucağındadır, ne yazık ki bu böyle. Başımıza kötü bir olay geldi 2011'de, belkide dünyada asla böyle bir olay daha yaşanmayacak. Koca bir ailenin sevinci çalındı, hayallerinin üstüne bastılar.

Şampiyon olacaktık.. Doya doya kutlayacaktık. Yıllar sonra ilk kez bu kadar yaklaşmıştık ama olmadı, müsade etmediler.

Ortaya çıktı ''şike'' herkes gördü, tüm dünyaya haykırdık. Bu ülkede şike yok diyen bilin ki bir şekilde menfaatleniyordur, çıkarı olmasa o lafı kullanmaz. Aklı eren herkes biliyor bu olayın doğrusunu.

Üstünü kapattılar, kapatmaya devam ediyorlar.. Savaşıyoruz, yılmıyoruz ama her şeyden herkesten tiksindiriyorlar. Bir ülkenin başbakanı nasıl bu kadar alçakça açıklama yapabiliyor? Trabzonsporlular senin halkın değil mi? Sen kimsin, kime hizmet ediyorsun? Allah'ın belası fenerbahçe yansın, yok olsun.. Bir tane asker kaçağı koca ülkeye hükmediyor Allah'ım sen bize yardım eyle.

https://pbs.twimg.com/media/BQGtOWUCEAIvpN-.png:large

İktidar yalakası olanlar dışındakilere sesleniyorum. Yolumuzun sonu sokaktır, yolumuzun sonu meydandır.. Particiliği bir kenara bırakıp Trabzonspor için savaşma vakti geliyor. 2011'in adaleti yerini başka türlü bulamayacak.

Allah yardımcımız olsun.
Şikeciler ve onları koruyup kollayanlar yansın, yok olsun.

Murat 61
26.07.2013, 18:26
http://www.zaguda.net/uploads/FCK/A-PebnvCYAAkM-A.jpg

Uğur Demircioğlu
26.07.2013, 18:27
Sadece başbakan da değil oy uğruna bütün siyasiler iktidarından tut da muhalefetine kadar hepsi hırsızın hiç mi günahı yok olayına getirler şu durumu. Yazıklar olsun.

DeAgLeMaNyAq
26.07.2013, 18:34
Kulüp açıklama yaparsa milat olur...

S.Seymen
26.07.2013, 18:38
bu vakitten sonra transfer falan anlamsız çünkü kazanılmışı vermeyen statiko bizi kazandırmaz

şampiyonluk şansımız yok

bunun nedeni ne olabilir?

mesela fb taraftarı sandıkta görüşürüz diyebiliyor

eh tüm siyasilerde onları memnun etmeyi önceliyor

siyaset oy ister ve biliyorlar ki biz birlikte hareket edemeyiz; hepsine tepki gösteririz ya da bağımsız aday deriz ki bu da onları çok sarsmaz çünkü oranlarını korurlar

biz cümlemizi şöyle kurabilse idik;

ortak hareket edeceğiz oyumuz şu an için belli değildir; hepimiz temi< futboldan yana uygun olan partiyi tercih edeceğiz

o zaman çıkıp böyle konuşabilecek hiç bir siyasi lider tanımıyorum hangisi olursa olsun

Trabzon kendi gücünü bilmiyor

soru şu bu sistemde şampiyon olabilir misiniz? size benden açık çek dünya da ki tüm futbolcular sizin istediğinizi alabilirsiniz"

hodri meydan...

Jackal Wile
26.07.2013, 18:39
Trabzonspor yada futbol üzerinden Başbakan'ı eleştirmeye son derece karşıyım. O'nun futbola karışmasınada karşıyım ancak yaptığı açıklamaları oy kaygısı olarak nitelendirmek ve değerlendirmek son derece basitliktir.

yaw he he

ophius
26.07.2013, 18:40
bir dahaki seçimde en az % 60 çakar yine bizim trabzondan.

Timur Öztürk
26.07.2013, 18:41
artık uyanın lütfen . ne gerekiyor daha lütfen. benim gibisiniz biliyorum can gibi seviyosunuz bu takımı. canımızın hakkı yeniyor sömürülüyor. bir çoğunuzun çocukları var. o çocukların hakkı yeniyor.lütfen oy verirken biraz daha duyarlı olalım.. hakkımızı yiyenlere kan kusturalım pusulada

aksamvakti
26.07.2013, 18:42
Arkadaslar yani adalet, hukuk, namus bunlar insanların sözlerinde ifade ettiği ideallerindeki olan sözcuklerdır ama yasadıkları hayat bambaşkadır.

Siyasilerden fenerbahçe karsısında hak beklemek Vejeteryansın diye bir boğanın sana saldırmamısını bekleme gibi birşeydir..

Protestolar, mail kampanyaları fayda etmez kendi sinirlerimizi bozarız elımıze hiçbir şey geçmez..

Cozüm; Bagımsız belediye baskanı adayı cıkarmak. İl genel meclısıne üyelerimizi yerleştirmek bunların rant kapılarını kapatmak Trabzonda Trabzonsporu one cıkarmamıza sebep olur.

Bu çözüm yolunu biliyorum başarmamız zor ama şehrin gercek Trabzonsporluları bunu denemeleri lazım bundan sonra bizi istedikleri gibi ezip gecememeleri için başka bir şansımız yok..

TSKara61
26.07.2013, 18:42
Yonetimden aciklama bekliyorum.

TurnaSuyu
26.07.2013, 18:43
Hala kulüpten açıklama bekleyenler var. İlginç

Mehmet SELEN
26.07.2013, 18:43
Hiç bir kulüp başkanı açıklama yapamaz şu an başbakana.Türkiye de demokrasi böyle bişeydir.

ophius
26.07.2013, 18:44
başkan olacak adam milli irade mitingine katılmış siz hala yönetimden açıklama bekliyorsunuz

Mehmet SELEN
26.07.2013, 18:46
Hiç bir kulüp başkanı açıklama yapamaz şu an başbakana.Türkiye de demokrasi böyle bişeydir.

Çünkü başkanların kaybedecek çok paraları vardır onları riske edemez.Benim anlamadığım ise kaybedecek bir şeyi olmayan taraftarların başkandan açıklama yapmasını isterken hala iktidara destek vermeleridir.En ilginc ide bu.

jojuk
26.07.2013, 18:46
kupa başbakanda

CEMEFKER
26.07.2013, 18:47
Ne diyo bunlar yav.....10-15 milyonluk bilmem ne takımı, 20-25 milyonluk bilmem ne...

dayandıkları bir tek (futbol hukuku tarihine altın harflerle yazılan şikecilerin en büyük dayanağı) kişiler, kurumlar hikayesidir gidiyor ....

Hak denilen şey kimin elinden alınmıştır....Hakedenin elinden alınan Hak kimin/hangi camianın adına almıştır.....Bunun maddi ve manevi getirisini hangi camia almıştır, yaşamıştır....

Bütün bu olanları bir tek kişinin yaptığına inanmak istiyorum , ancak cevabı şu dizelerde gizli (...Çocukken bir şey istediğimde..... Kırmızı kar yağınca derlerdi....Bende pencereden yağmasını beklerdim.....Çocuktum işte...)

türkiye sadece istanbul dan mı ibarettir...

tüm dünyaya mal olmuş trabzon, trabzonlunun hakkı ne olcak....

yeri geldiğinde milliyetçiliği yere , göğe sığdırılamayan, sen yaparsın, aslansın denilip cephenin en önüne adeta itilmiş karadeniz insanı, trabzon insanı ne olcak...

nasıl bir mantıkdır anlamak mümkün değil....

ağır konuşcam şimdi ancak buraları kollayan birileri var ve bu forum gibi vatandaşın özgür tepkisini gösterdiği benzer siteleri, forumları ve mesajları delil gösterip şikayet mekanizmalarını iyi çalıştırıyorlar....biliyoruz....

ihsan candas
26.07.2013, 18:49
-biz şikeyi iyi biliriz...

Emirhan Makul
26.07.2013, 18:49
İHO çıksın "Başbakanım haklıdır" desin.

tsk61_24
26.07.2013, 18:50
La havle vela kuvvete
Su mübarek günde

Harun-61
26.07.2013, 18:50
kupa basbakan'da sözü................

karayamayman
26.07.2013, 18:51
Ahımızı alıyorlar...mazlum, haklı ve adaletsizliğe uğramış olanın ahı nasıl çıkacak hep beraber göreceğiz

MARVEL
26.07.2013, 18:53
bu vakitten sonra transfer falan anlamsız çünkü kazanılmışı vermeyen statiko bizi kazandırmaz

şampiyonluk şansımız yok

bunun nedeni ne olabilir?

mesela fb taraftarı sandıkta görüşürüz diyebiliyor

eh tüm siyasilerde onları memnun etmeyi önceliyor

siyaset oy ister ve biliyorlar ki biz birlikte hareket edemeyiz; hepsine tepki gösteririz ya da bağımsız aday deriz ki bu da onları çok sarsmaz çünkü oranlarını korurlar

biz cümlemizi şöyle kurabilse idik;

-------------------------------------

ortak hareket edeceğiz oyumuz şu an için belli değildir; hepimiz temi< futboldan yana uygun olan partiyi tercih edeceğiz

o zaman çıkıp böyle konuşabilecek hiç bir siyasi lider tanımıyorum hangisi olursa olsun

Trabzon kendi gücünü bilmiyor

soru şu bu sistemde şampiyon olabilir misiniz? size benden açık çek dünya da ki tüm futbolcular sizin istediğinizi alabilirsiniz"

hodri meydan...

Trabzonlunun oyu çantada keklik. Başkanı emirlerine amede.Bir takım taraftarı her zaman destek için hazır kıta...

atigol
26.07.2013, 18:54
başbakanın tek derdi oy, adaletmiş, hakmış, hukukmuş hepsi vatandaşı kandırmak için birer kelimeden başka birşey değil. Fenerliler son maçlarında heryer taksim heryer direniş diye bağırması belliki başbakanı tutuşturdu, hemen oy peşine düşüp bugünkü açıklamaları yapmış. Beklenmeyen birşey değil, asıl sınavı IHO verecek şimdi. Bakalım aynı duruşu başbakana karşı yapabilecekmi (hiç sanmıyorum)

aksamvakti
26.07.2013, 18:55
Başkanlık secmınde bu yüzden diyordum Trabzonspor baskanı İş adamı, heleki İnşaatçı olmamalı siyasi duruşu once Trabzonspor olmalı..

Trabzonspor baskanı akademısyen, doktor, gazeteci, teknık direktor, cok zengin olmayan kaybedecek rantları olmayan insanlar olmalıydı o yuzden Hakan Kulaçoglunu desteklemıstım..

Yazdıgım seyler tabi hayal urunu 200 mılyar borc olan klube Akademisyen baskan olamaz ama bu da gonul işte..

Açıklama olmasın yonetımden İho da bir daha mertlıkten durustan adamlıktan bahsetmesin daha

aaahmet61
26.07.2013, 18:55
başbakan diğer partilere göre 1 adım önde.şike dosyası önüne geldiğinde sonuna kadar gidin demiştir.diğer partiler MHP ve chp fenere tuzak kurdu akp diyor. bu konuda kötünün iyisi akp.mhp ve chp olsa çoktan konuyu ilk günde kapatmıştılar.burası türkiye bir Avrupa ve abd değil maalesef.burdan başbakan haklıdır demiyorum. dediği uygar ülkelerin standardına uymuyor.türkiyede ki hukuk haklının değil lobisi kuvvetli olanındır.tek çare UEFA.

Emre Emiroğlu
26.07.2013, 18:57
Başbakan seçim çalışmalarına başlamış. Her zaman olduğu gibi bizim trabzon insanı bu açıklamalardan sonra oyları zıplayacaktır..

Bizim üstün zekalı trabzon halkı tayyip erdoğanın bu jestini (!) görecek ve oy oranı %70 leri geçecektir.

İnanıyorum..

Şehrimize ve en büyük değerimiz Trabzonspora o kadar bağlıyız ki

Kömür , Makarna > Trabzonspor..

Haydi trabzon halkı... Adalet timsali (!) başbakanla elele..

Zaman Hacıosmanoğlunun herifliğini , yiğitliğini , horozluğunu , CESARETİNİ , yandaşlarının dilinden düşmeyen SAMİMİYETİNİ görme vaktidir.

Ilelioglu
26.07.2013, 18:59
Başbakan çok zekidir,

Ve yalancıdır, yalanlarla doludur.

Kanmamak inanmamak lazım.

Hergün Allah diyor, Camii diyor ama :)

Yahu yalani gectim, hak yemeyede basladi. Kul hakki ödenmez.

UEFA bunlardan daha müslümandir.

..

Furkan Özdem
başbakan diğer partilere göre 1 adım önde.şike dosyası önüne geldiğinde sonuna kadar gidin demiştir.diğer partiler MHP ve chp fenere tuzak kurdu akp diyor. bu konuda kötünün iyisi akp.mhp ve chp olsa çoktan konuyu ilk günde kapatmıştılar.burası türkiye bir Avrupa ve abd değil maalesef.burdan başbakan haklıdır demiyorum. dediği uygar ülkelerin standardına uymuyor.türkiyede ki hukuk haklının değil lobisi kuvvetli olanındır.tek çare UEFA.

chp ve mhp iktidarda olsa öyle olur böyle olurdu demenin anlamı yok. Şu an iktidarda akp var, yetkili olan da onlar ve suçluyu savunup mağduru eziyorlar. Bitti. Odur budur demenin anlamı yok.

akp-chp-mhp 3ü de şikecileri savundu ancak burda en büyük suçlu akp.

cihayan
Kul hakki, Hz. Omer adaleti vb agzindan eksik etmeyen basbakan cikar sike mike iplemez uc bes oy icin her turlu haksizliga, bilmemneye canak tutar, ulkenin en buyuk medya mensublari falan ozel ucaklarla sikeci bir takimi savunmaya gider... tum bunlara ragmen eger bunlar ceza alirsa bravo vallahi...

Butun bunlar gozunun onunde olan benim iyi niyetli, durust hemserim hala yok beddua olmus da o yuzden sampiyon olamiyoruz, yok basbakan durust, adaletli adamdir mahsustan boyle yapiyor, yoksa bizim hakkimizi hayatta yemez falan kendi kendine mutlu dunyasinda avunur gider...

Ve bir avuc insan da e-mailler, toplantilar, yuruyusler falan savasir durur, bu hak-adalet tanimayan ser guclerinin kovanina comak sokmaya devam eder, onlarin ezber oyunlarini bozar durur. En buyuk saygim, hayranligim ve sevgim onlara. Aman sizler durmayin, siz durdunuz mu o zaman dumduz olduk demektir.

Erhan Atalay
Başbakan akıllı adam, anketlerde baktıki Trabzondaki oyları %61 e düşmüş, hemen yaptı yine konuşmasını, bu konuşmadan sonra en az % 80 oy alır Trabzondan.

Dik dur eğilme!

Berkan
26.07.2013, 19:00
İçimizdeki Troller gitmediği sürece daha çok sırtımıza vururlar.

erolizmts
26.07.2013, 19:00
başbakan diğer partilere göre 1 adım önde.şike dosyası önüne geldiğinde sonuna kadar gidin demiştir.

Demiş midir?!!? Emin misin? Yoksa "bu da nereden çıktı şimdi" modlarında mı takılıyordu başbakan. Panik havasında. Ve onlara rağmen devam ettirilmiş olmasın bu dava? Sonra bu davayı en çok konuşan ve sonunun getirilmesini isteyen gazeticiyle papaz durumunda değil midir başbakan?

Ilelioglu
26.07.2013, 19:02
Kul hakki, Hz. Omer adaleti vb agzindan eksik etmeyen basbakan cikar sike mike iplemez uc bes oy icin her turlu haksizliga, bilmemneye canak tutar, ulkenin en buyuk medya mensublari falan ozel ucaklarla sikeci bir takimi savunmaya gider... tum bunlara ragmen eger bunlar ceza alirsa bravo vallahi...

Butun bunlar gozunun onunde olan benim iyi niyetli, durust hemserim hala yok beddua olmus da o yuzden sampiyon olamiyoruz, yok basbakan durust, adaletli adamdir mahsustan boyle yapiyor, yoksa bizim hakkimizi hayatta yemez falan kendi kendine mutlu dunyasinda avunur gider...

Ve bir avuc insan da e-mailler, toplantilar, yuruyusler falan savasir durur, bu hak-adalet tanimayan ser guclerinin kovanina comak sokmaya devam eder, onlarin ezber oyunlarini bozar durur. En buyuk saygim, hayranligim ve sevgim onlara. Aman sizler durmayin, siz durdunuz mu o zaman dumduz olduk demektir.

Aynen öyle.

..

Oğuzhan Fidan
26.07.2013, 19:04
farketmezz vermeyiz oyu olur biter .. hiçbir haber görmedim durumuda tam bilmiyorum ama..

objek
26.07.2013, 19:05
bir dahaki seçimde en az % 60 çakar yine bizim trabzondan.

Basbakan bunlarin hesabini yapmistir rize trabzon vs sehirler garanti! yuzde 61 de olabilir):
Ulke zaten kutuplastirildi arkasi cogunluk olanin canina minnet!

TekfurÇayır 61
26.07.2013, 19:06
AKP'den suya sabuna dokunmayan bir açıklama bekliyordum, açıklama beklediğimden de fazla suya sabuna dokunmayan bir açıklama olmuş. Şikebahçe'nin küme düşürülmeyeceğini de teyid etmiş. Bunu da bekliyordum.

gumushaneli29
26.07.2013, 19:08
Al birini vur ötekine.Diğer partilere göre 1 adım önde ama feneri koruma da bir adım önde.Kişiler kurumların fikir babası.

Peleray
26.07.2013, 19:08
2 senedir söylüyorum akepeye oy veren Trabzonsporluyum demesin.

Ilelioglu
26.07.2013, 19:09
AKP'den suya sabuna dokunmayan bir açıklama bekliyordum, açıklama beklediğimden de fazla suya sabuna dokunmayan bir açıklama olmuş. Şikebahçe'nin küme düşürülmeyeceğini de teyid etmiş. Bunu da bekliyordum.

Aynen yine yönlendirme yapti. Herzamanki gibi, TFF harfiyen uyguluyor zaten.

..

Yiğit Gayretli
26.07.2013, 19:10
"Başbaknımız ülkemiz için şanstır."

Ne şans ama!

Full HD
26.07.2013, 19:11

mahsustan böyle yapiyor hahaha koptum cünkü rte'ye gönül veren insanlar hep bu argümani kullaniyor. "Yok efendim mahsustan böyle yapiyor ve birgün büyük türkiyeyi ilan edecek!" hahaha :D

ts_tuncay_ts
26.07.2013, 19:12
Başbakanın böyle konuşması oy kaybı düşüncesiyle normal gibi...Asıl önemli olan bu konuşmanın sadece konuşmakta kalmasıdır...Bunuda ueafa süreci sonunda göreceğiz gibime geliyor...

fteotdgs
26.07.2013, 19:13
Başbakan akıllı adam, anketlerde baktıki Trabzondaki oyları %61 e düşmüş, hemen yaptı yine konuşmasını, bu konuşmadan sonra en az % 80 oy alır Trabzondan.

Dik dur eğilme!

Basbakanin bu tur hesaplar icinde oldugunu sanmiyorum. Muhakkak kamuoyunun nabzini surekli tutan adamlari kendisini bilgilendiriyordur. Bakmayin FB'lilerin atip tutmasina, Turkiye'de hicbir takimin camiasi is sandiga gelince, oy vermeye gelince omurgali, bilincli bir tepki veremez. Diger deyisle futbolda olan biten siyaset sahnesini etkilemez. Sizin bahsettiginiz yonde de etkilemez :) Yani Trabzon halkinin geneli zaten AKP'ye verecekse verir. Futbolla ilgili su olmus, bu olmus farkettirmez.

aaahmet61
26.07.2013, 19:14
Demiş midir?!!? Emin misin? Yoksa "bu da nereden çıktı şimdi" modlarında mı takılıyordu başbakan. Panik havasında. Ve onlara rağmen devam ettirilmiş olmasın bu dava? Sonra bu davayı en çok konuşan ve sonunun getirilmesini isteyen gazeticiyle papaz durumunda değil midir başbakan?

demese polisler devam edermiy di bu soruşturmaya.fb askerin ve laiklerin takımı yani devletin takımı .kolayına türkiyede kimse dokunamıyor fb ye.

İlker Gazioğlu
26.07.2013, 19:18
Basbakanin bu tur hesaplar icinde oldugunu sanmiyorum. Muhakkak kamuoyunun nabzini surekli tutan adamlari kendisini bilgilendiriyordur. Bakmayin FB'lilerin atip tutmasina, Turkiye'de hicbir takimin camiasi is sandiga gelince, oy vermeye gelince omurgali, bilincli bir tepki veremez. Diger deyisle futbolda olan biten siyaset sahnesini etkilemez.

Bende aynı şekilde düşünüyorum. Oy hesabı yaptığı yok , adam fenerli ve takımının küme düşmesini istemiyor. aziz takımını şampiyon yapmak için nasıl her yol mübağ dedi, şimdi bu adamda takımını korumak için her yol mübağ diyor.

kyodou
26.07.2013, 19:19
Basbakanin bu tur hesaplar icinde oldugunu sanmiyorum. Muhakkak kamuoyunun nabzini surekli tutan adamlari kendisini bilgilendiriyordur. Bakmayin FB'lilerin atip tutmasina, Turkiye'de hicbir takimin camiasi is sandiga gelince, oy vermeye gelince omurgali, bilincli bir tepki veremez. Diger deyisle futbolda olan biten siyaset sahnesini etkilemez. Sizin bahsettiginiz yonde de etkilemez :) Yani Trabzon halkinin geneli zaten AKP'ye verecekse verir. Futbolla ilgili su olmus, bu olmus farkettirmez.

beni etkiledi işte. RTE nin bu konuşmasına kadar akpliyDİm. bundan sonra RTE ye oy atmayı günah sayarım. allah belasını versin, bizim ondan bişey beklediğimiz yok. adalet sağlayamıyorsa hiç değilse olaya karışmasın, konuşmasın ! benim için trabzonspor herşeyden önce gelir, vatandan bile... çünkü vatan için en önde trabzonlular can verir !

kalavara
26.07.2013, 19:19
durmayın, yola devam edin :)

Antonio
26.07.2013, 19:20
Tamamen 3. Dünya ülkesinde görülebilecek bir açıklama ve yapan başbakanda ancak 3. sınıf bilgi ve görgüye sahip tek bildiği dini kullanıp koyunlaştırdığı bir takım insanları onlara bidat etmesini sağlamaya yönelik bir takım teşebbüsleri pay-i tahtının bekası için doğru ve hakkı çiğnemeyi mutad edinmiş karakterin konsante haline getirilmiş hali diyebiliriz. Daha önceki icraatı ve söylemleri zat- muhteremin halet-i ruhiyesi ve beyanları mazlumun yanında olmaktan çok uzak güçlünün ve ezenin yanında olmayı genel iradesi bu şekilde teşekkül etmiştir. Son açıklamaları Trabzonsporlu olarak beni taacübe uğratmamış derin bir hüzne gark etmiştir Kendisi adına talihsiz açıklamalar silsilesinin son halkasına eklenmiştir.

Onur Civelek61
26.07.2013, 19:20
Oruçlu ağzımla beddua ettirdi bana...

fteotdgs
26.07.2013, 19:21
beni etkiledi işte. RTE nin bu konuşmasına kadar akpliyDİm. bundan sonra RTE ye oy atmayı günah sayarım. allah belasını versin, bizim ondan bişey beklediğimiz yok. adalet sağlayamıyorsa hiç değilse olaya karışmasın, konuşmasın ! benim için trabzonspor herşeyden önce gelir, vatandan bile... çünkü vatan için en önde trabzonlular can verir !

Kardesim sen 1 kisisin, ben 1 kisiyim. Bu forumdaki uye sayisi kac? Trabzon'da toplam secmen sayisi kac?

İlker Gazioğlu
26.07.2013, 19:21
demese polisler devam edermiy di bu soruşturmaya.fb askerin ve laiklerin takımı yani devletin takımı .kolayına türkiyede kimse dokunamıyor fb ye.

Bu nasıl bir yorumdur Allah aşkına, fb asker ve laiklerin takımı. Trabzonspor hangi siyasi görüşün takımı o zaman. Türkiye'de takımlar bu şekilde bir sınıflandırmaya sokulabilir mi ? her takımın tüm siyasi görüşlerden taraftarı var. Başbakanı korumak için konuyu yine anlamsız bir tartışmanın içine çekiyorsunuz. Asker ve laik takımıymış, Başbakan niye koruyor fener'i o zaman , pek laik olduğu söylenemez

yorumsuz6117
26.07.2013, 19:23
Hacı açıklama yapsın şimdi..

objek
26.07.2013, 19:23
Arkadaslar bu aciklama acaba cezanin kacinilmaz olacagini anlayan (bilen!) basbakanin buyuk kitlelere sirin gozukmek icin bir secim yatirimi olmasin?
Din siyaset spor ve para birbirleriyle entegre olmaya dogru hizla kosuyor!

alone_6161
26.07.2013, 19:24
Başbakan'la aynı mantıktan hareket ederek, şirket kurup vergi kaçırın, yakalandığınızda ise kuruma ceza veremezsiniz, şirketin muhasebecisine ceza kesin deriz olur biter. Yaşasın güçlünün hukuku...

Badaloğlu
26.07.2013, 19:25
Bıktım arkadaş bıktıııııııııııııııııımmm...

Siyasetin canı istediğinde olaya müdahele etmesinden bıktıııııııııııııımmm...

Yok ulan sana oy moy :(

memozcan
26.07.2013, 19:26
kedidir kedi..

İlker Gazioğlu
26.07.2013, 19:27
Kişilerle kurumlar ayrılmalı diyor bilende ayırdı zannedecek. aziz neden TFF'den ceza almadı o zaman , adamlar 2-3 tane göstermelik ceza verdi. Şikenin ağa babasına hiç dokunmadılar. Nasıl kişi ve kurum ayrılması bu.

Harun_ayar_ts
26.07.2013, 19:27
allaha havale ediyorum başbakan gibi malukat seni

kalavara
26.07.2013, 19:28
trabzonda akp,chp,mhp oylarının toplamı 3,1 olmalı en çok, en çok!

eksikbirşey
26.07.2013, 19:33
artık uyanın lütfen . ne gerekiyor daha lütfen. benim gibisiniz biliyorum can gibi seviyosunuz bu takımı. canımızın hakkı yeniyor sömürülüyor. bir çoğunuzun çocukları var. o çocukların hakkı yeniyor.lütfen oy verirken biraz daha duyarlı olalım.. hakkımızı yiyenlere kan kusturalım pusulada

Mesela pusulanın neresine müdahale etmemizi istersin? chp ? mhp? Aynı bokun laciverti.

Manu61
26.07.2013, 19:36
Daha neler görecek bu gözler neler duyacak bu kulaklar. Yazıklar olsun ne diyelim.

aksamvakti
26.07.2013, 19:44
Bagımsız Trabzonsporlu adaylar sart..

Ilelioglu
26.07.2013, 19:45
Simdi fener ligi 16. bitirdi ve küme düsmesi gerekti diyelim. Basbakan cikip ne diyecek; Milyonlar üzülüyor yapmayin düsürmeyin, bu sene düsme olmasin mi? Ama bunlari yapan bunuda yapar. Beklenir bundan...

..

Muhalif
26.07.2013, 19:45
Zaten farklı bir şey beklemiyorduk bu konuda zatından. Asıl merakım kulüp resmi sitesinden bir bildiri yayınlanacak mı yoksa salağa mı yatılacak. Fikrim salağa yatılacağı yönünde. Bayraktar'dan gelen transfer paraları boşa değil ya...

aksamvakti
26.07.2013, 19:47
Klube maıl organızasyonu yapalım cevap ver diye :D

yorumsuz6117
26.07.2013, 19:48
Özkan Sümer ‏@Ozkan_Sumer 2 sa
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yeni yıldız transferleri...

Recep

Tayyip

Erdoğan

Erbay
26.07.2013, 19:49
Bir şeyi de bilme be.

cenk52
26.07.2013, 19:52
Başkan çıkıp rte yi kınasın forumdan üyeliğimi sileceğim.
Lamı cimi yok, ne kılıçdaroğlunun ne bahçelinin ne ahmetin ne hakanın suçu var.
Kupa 1 kişinin dudağının arasında bitti gitti.
Bunlar kupayı vermemek için o yıl ki ligi bile yok sayarlar.

Ilelioglu
26.07.2013, 19:53
Klube maıl organızasyonu yapalım cevap ver diye :D

Aynen, isteyerek vermiyorlarsa zorla verecekler.

..

SADECETRABZON61
26.07.2013, 20:01
Ülkeyi zaten berbat hale getirdin birde futbola karışıyorsun BAŞBAKAN...

Yaşar
26.07.2013, 20:03
Anlaşılan o ki bir insan hem Trabzonsporlu , hem de Akpli olamayacak.

aksamvakti
26.07.2013, 20:03
Aynen, isteyerek vermiyorlarsa zorla verecekler.

..

En azından rte iho yu fırcaladıgında derkı 10000 tane mail aldık cevap verelim diye acır rte de vergi mufettıslerını salmaz ıho nun yakınındakılere :D MİLLETCE 200 YILDIR AĞLANACAK BİR HALDEYİZ..

yaranozlu
26.07.2013, 20:09
Bu tayyip ve akp yüzünden hemşerilerimden utanır oldum. Trabzonsporluları birleştiren Trabzonsporu küçülterek ve hiçe sayarak hala Trabzonda 1 kişi bile bu lanetleri destekleyebiliyorsa tiksinç bir olaydır bu.

aksamvakti
26.07.2013, 20:14
Gectim herseyi her birşey Twitterda tt oluyor basbakanı kınayan bır organızasyon bile yok.. Ne rezil taraftarız biz boyle. rte de haklı bır yerde.

Bu yara bizi ya oldurecek ya daha da guclendırecek..

gece_bekcisi
26.07.2013, 20:15
Halen aynı kafadalar. Partisinin başında Adalet kelimesi var ama bir gram adalet yok! Yeter artık

Ahmet Öztürk
26.07.2013, 20:17
Daha olay sıcak. Bi kaç güne akpli Trabzonsporlularda gelsin daha güzel tartışırız bu konuyu :)

Mehmet DİLEK
26.07.2013, 20:31
Birazdan ezan okunacak.orucumu başbakanla açacak gibiyim............

deadpool
26.07.2013, 20:34
Başbakan taraftar sayılarından yola çıkarak partisinin adında yer alan "adalet" kelimesinin anlamını bir kez daha net olarak açıklamış. Göremeyenler utansın.

aksamvakti
26.07.2013, 20:34
Daha olay sıcak. Bi kaç güne akpli Trabzonsporlularda gelsin daha güzel tartışırız bu konuyu :)

Harbiden su an dusunuyorlar nasıl kıvırırız diye.. susup okuyorlar bekliyorlar sogusun.. nasıl bir komplo teorısı uydururuzda bu olaydan sıyırırız partımızı.. :D:D

Cozum Bagımsız Trabzon.. Bagımsız Trabzonspor

tristram
26.07.2013, 20:46
bu surecte iho'nun ne kadar samimi oldugunu gorecegiz.sayet sesini cikarmazsa kimse cikip bu adam bu konularda samimi demesin.
buna sesini cikarmayacaksa ben delikanliyim oyum suyum buyum diye gezmesin.
chp ve mhpye yaptigi dogru cikislarin aynisini bekliyoruz..olur da bizleri yaniltip
resmi siteden bir aciklama yapilirsa bir daha bu adami elestirmem..

Jackal Wile
26.07.2013, 21:08
olayın sıcaklığını o anlık sinirimi attıktan sonra hiç bir partinin bize trabzonspor haklı demeyeceğini kavramış bulunmaktayım.Gelişmemiş demokrasilerde durum böyle yapacak birşey yok ben kendi çapımda tepkimi göstereceğim ama afedersiniz kendimizi yırtsakta matematik olduğu sürece bjk + fb taraftarı sayısı bizden fazla olduğu için her zaman bu tarz uygulamalara maruz kalacağımızda bir gerçek

gönül isterki çıksın kulup başkanı bişeyler desin ama oda sanırım bişey diyemeyecek dese bile yalandan yere boş bir açıklama yapacak

urfa63
26.07.2013, 21:11
ben iho nun secilmesini istiyordum diğer adayin malum durumundan dolayi. fakat son 1 ayda yaptıklarını gorunce iktidarin maşası oldugu cok acık ve net.. fatih altaylının programında zaten sinyalleri vermişti bu adam siyaseti falan kullanamaz . bunun azize neden 3 4 yıldır salladıgı da belli oldu ..iktidara karsı olan biri oldugu icin işi azizle sınırlandırmış kafasında .

Oğuzhan Fidan
26.07.2013, 21:11
kişiler ve kurumları ayırın mantığı futbolda sökmez. bunu iş hayatıyla karıştırmamak lazım. a.y. kendi hanesinemi yazdırıp şampiyonmu oluyorda aziz ceza alsın kulüp almasın.. tamam biz uzlaşmaya varız düşmesin fenerciğiniz ama hak ettiğimiz ödülleri verin.. artık boşbakan olarak kalacak benim gözümde!

MARVEL
26.07.2013, 21:12
Hürriyet Haber Yorumları - Yorum Yaz
Yalçın Tetik
07/26/2013 17:09
Sn Başbakan'a bir sorum var; Önümüzdeki seçimde birileri bir partinin oylarını çalarak kendi partilerini iktidara getirse ve bu kişiler yakalansa, Siz çıkıp yine "sadece oyları çalanlara ceza verin, partiye ceza vermeyin, o parti iktidarı hak etmiştir" der misiniz?

Oğuzhan Fidan
26.07.2013, 21:13
Bizim başkandan çıkıp bu siyasi açıklamalara çok sert cevap vermesini ve siyasetle artık bağlarını koparmasını bekliyoruz !

Ertan1982
26.07.2013, 21:16
Ben bu Trabzonlu is adamlardan süphelenmeye basladim. bir yerlerden su Trabzona yardim edin diye emir mi geldi??Reconun sevdi taktigi Urfa,kasimpasa,sikebahce el atmisligi var.Öyle birsey varsa bilinsinki Trabzonspor taraftari satilik degil.O kupa Müzeye girecek baska yolu yok.

Bayundur Han
26.07.2013, 21:22
Ondan sonra InsAllah masAllah getiriyor oylari. Yalan, adaletsizlik ve serefsizlik hepsi var bu yonetimde. Yalani hepiniz biliyorsunuz videolar dolasiyor youtubeda. Serefsizlik, "pkk ile konusan serefsizdir" simdi kendisi konusuyor. Adaletsizlikte kurumlarla kisileri ayirmak. Sanki (burada kufur ediyorum).. kurumlar kendi basina bir sahis kendi kendine birseyler yapabiliyor. O zaman bir kurum yapalim her turlu pisligi yapsin o kurum ama sadece kisiler ceza yesin. Kurum yerinde dursun. Kurumun ne sucu varki? Acaba ayni olay PKK icinde gecerlimi? Insanlarin beyiniyle dalga geciyor. Aynen Akyazi projesinde yapilidigi gibi.

Insan cidden anliyamiyor bu kadar serefsizlik neden yapiliyor? Hakkimizi verseler zamaninda bu olay bitmis kapanmis olacakti. Hala dansoz gibi kivirip birseyler yapmaya calisiyorlar.

Bayundur Han
26.07.2013, 21:26
Yalçın Tetik
Sn Başbakan'a bir sorum var; Önümüzdeki seçimde birileri bir partinin oylarını çalarak kendi partilerini iktidara getirse ve bu kişiler yakalansa, Siz çıkıp yine "sadece oyları çalanlara ceza verin, partiye ceza vermeyin, o parti iktidarı hak etmiştir" der misiniz?

super ya. Hani buna katilmasada olmaz. Bazi koylerde buyuk bas hayvanlarla beraber 400 kisi yasarken 3000 oy falan cikmisligi var. AK-parti buralarda kurumlarla kisileri ayirmis:P Belkide kendi pisligini ortmek icin numara bu. Kurumlarla kisilerden sonra belkide islenen cezalarla kisileride ayiracak :P

Hekimoğlu
26.07.2013, 21:37
Lanet olsun sana.

ibrahim
26.07.2013, 21:39
Ne zırvalarsa zırvalasın elimden geleni yaptımdan başka bir şey diyemeyecek CAS'ın gömüşünden sonra...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

TSezgin61
26.07.2013, 21:48
Bir insan hem Trabzonsporlu hem akpli degil, hem Trabzonsporlu hem siyasi partici olamaz.

Olursa sorun var, olayi kavramamis, davamizi anlamamis...

Courage
26.07.2013, 21:54
Bu ülke nasıl bir ülke ve bu insanlar nasıl insanlar?

İnanın böyle şeyleri gördükçe sosyal hayatımda çevreme bakışım değişiyor (negatif).

Sana rağmen o kupa Trabzona gelecek efendi , SANA RAĞMEN!!!

Ilelioglu
26.07.2013, 21:58
Bir insan hem Trabzonsporlu hem akpli degil, hem Trabzonsporlu hem siyasi partici olamaz.

Olursa sorun var, olayi kavramamis, davamizi anlamamis...

Aynen öyle.

..

Ilelioglu
26.07.2013, 22:00
Yalçın Tetik

Bu soruyada cevap vermez.

..

Salih Edip
26.07.2013, 22:18
Bu soruyada cevap vermez.

..

O soruyu soracak adam yok ki.

since1967_
26.07.2013, 22:25
Yazıklar olsun, kupa azizenin evinde mi duruyor, 25 milyon üzülecekse üzülecek. Bırakın 5 milyon taraftari 1 kişilik taraftari olan bir kulübün bile hakkı yense adalet yerine gelmeli, gerekirse 70 milyon ağlamalı ama o bir kişiye hakkı teslim edilmelidir. Adalet herşeyin ve herkesin üstündedir. Hakkımızı helal etmiyor burnunuzdan fitil fitil gelmesi için dua ediyoruz.

Ömer Faruk61
26.07.2013, 22:35
Vay be Uğur Mumcu "Vurulduk ey Halkım unutma bizi" ....

Satıldık millet hala transfer peşinde..Demiyorlarki bu değirmenin suyu nereden geliyor...oy uğruna,rant uğruna satıldık bu ülke de islam din değil rant aracıdır...Müslümanlık ticaret aracı olmuştur....Bu sene şampiyon yaptılar seni bu transferlerle hemi sevinecek misin?

Ahmet Kuru
26.07.2013, 22:47
Yalçın Tetik

Arkadaşın sorusu ibretlik resmen. Helal olsun.

ofluhalit
26.07.2013, 22:51
futbol tribünlere oynanır ama siyaset tribünlere oynanan en kral oyundur.recep tayyip erdoğan da bu oyunun messisidir.gözünü sevdiğimin memleketinde bir tane dürüst siyasetçi yok mu arkadaş.iş fenerbahçeye gelince dincisi koministi sağcısı solcusu alayı kraldan çok kralcı oldu başımıza.lanet olsun böyle düzene.şu mübarek günde hakkımızı yiyeni,hakkımızı yiyenin arkasında durana ve ona kol kanat gereni Allaha havale ediyorum.umarım gereken cezayı bu dünyada görürler...

Mustafa Ayazoğlu
26.07.2013, 23:03
kemal kılıçdaroğlu yaptıkları hep chp zihniyeti

aziz yıldırım şike yapınca auovvvvvvvvvvvv kişilerin yaptıkları kurumları bağlamaz

Enisc
26.07.2013, 23:07
Başbakan RTE'nin Futbola Müdahalesini UEFA'ya Şikayet ediyoruz (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=42982)

Paksoy
26.07.2013, 23:11
İHO başkanlığı kazandığı dönemde , hiç parası olmayan adam gibi bir tane transfer yapılamayacağı ortadaydı , sanki takımı rus milyarder aldı herşey tersine döndü , şike cezalarını bu şekilde bize hazmettirmek mi isteniyor ???

Sami Kuk
27.07.2013, 00:03
Ak Partiye oy verdiğimi saklamadım Basbakanın bir çok çalışmasınıda desteklediğimi saklamadım çok sevdiğimide hatta yan yana çekilmiş fotoğraflarımız bile var.

Ama bu futbol konusunda sizden daha çok eleştiriyorum parti binasinde partililerin yanında bile herşeyi diyorum..Böyle konusması tüpçüyü cesaretlendirecektir..

Çıkıp bir gazeteci sormazmı kişilere ceza verilsin diyorsunuz o kişiler Trabzonun kupasını çaldı o ne olcak diye. Çıkıp kimse sormuyormu

Bir parti secimlerde hile yapsa parti hükümet kurar ama baskan değisir! böyle mantik olmaz..

MARVEL
27.07.2013, 00:29
Ak Partiye oy verdiğimi saklamadım Basbakanın bir çok çalışmasınıda desteklediğimi saklamadım çok sevdiğimide hatta yan yana çekilmiş fotoğraflarımız bile var.

Ama bu futbol konusunda sizden daha çok eleştiriyorum parti binasinde partililerin yanında bile herşeyi diyorum..Böyle konusması tüpçüyü cesaretlendirecektir..

Çıkıp bir gazeteci sormazmı kişilere ceza verilsin diyorsunuz o kişiler Trabzonun kupasını çaldı o ne olcak diye. Çıkıp kimse sormuyormu

Bir parti secimlerde hile yapsa parti hükümet kurar ama baskan değisir! böyle mantik olmaz..

Hala anlayamamışsınız sanırım . Tüpçü cesaret alacak diyorsunuz. Tüpçü şimdiye kadar kendisine söyleneni yaptı veya yapmaya devam ediyor. O sadece bir maşa. Oraya kimin emri ile geldiğini, kimin talimatlarını yerine getirdiğini anlamak bukadarmı zor. Hayret ediyorum gerçekten...

cihatöztürk
27.07.2013, 00:39
Adam kendisini fenerbahçenin önüne siper etti resmen arkadaş baş edemiyoruz.

şenol.08.borçkalı
27.07.2013, 00:41
Klupten acıklama nerde ???? eğer acıklama gelmezse..YONETİM İSTİFAA ,, ACİLENN

sanatik
27.07.2013, 00:41
Trabzonspor Baskani olsam tam zamanidir simdi, o aciklamalari yapan siyasetcilerin 3 ünüde Trabzonspor maclarindan men ederim ömür boyu.

Ne isiniz var sizin bizim maclarimizda ?

şenol.08.borçkalı
27.07.2013, 00:44
beyler haberi az önce okudum..psikolojım bozuldu..basım ağrıyor..

BMN olarak cok güzel bir duyuru hazırladık..Cok tesekkurler..

Ya bizim diğer Taraftar gruplarımız ??
Ve yönetimimiz ??

BunlaR içinde bir bildiri yayınlayacakmıyız.??

NEDEN SESSİZLER ARKADAŞ ?? Kafayı yeyecemm

Ömer Faruk61
27.07.2013, 00:55
http://www.haber61.net/kazlicesme-coktu.--1848yy.htm

HOPA'LI TS'Lİ
27.07.2013, 00:58
O kupa Tayyip ERDOĞAN'a rağmen gelecek.

Yaşar
27.07.2013, 01:01
Hala bu ligde transferlerle falan şampiyon olacağımızı sanan renktaşlarımı görüyorum ya, üzülüyorum.
Başbakan '' kupayı fenerbahçeden alamazlar '' diyor, Bakan'' kupaların İstanbul'da'' kalmasına seviniyor, ben de '' Trabzonspor nasıl şampiyon olur diye'' kafa yoruyorum sabah akşam.
Avrupadaki bir tur ligdeki şampiyonluktan daha önemli benim için.

HOPA'LI TS'Lİ
27.07.2013, 01:05

ENDER KARDEŞİM, KALEMİNE, DÜŞÜNCENE SAĞLIK.

RTE, bugünkü akıllara zarar açıklamasıyla her şeye rağmen şikeci emek hırsızı ahlaksızları koruduğunu ve CAS sürecine kadar, hatta yargıtay sürecine kadar da korumak için elinden geleni yapacağını açıkça söylemek istemiştir.

2 yılı aşkın onurlu ve itidalli şekilde mücadele ettik, bundan sonra daha da güçlü şekilde edeceğiz.

Partisinin isminde ADALET kelimesi olan bu şahıs, artık hiç konuşmasın ve ülkeyi soktuğu bu nefret, kin, hırs ve kibir ikliminden derhal çıkıp gitsin. En hayırlısı budur. Bu hafta içi yapılan ankette de de gördüğümüz gibi, bu işin bu kadar uzamasının tek ve en büyük sebebi RTE'dir.

Sandıkta bu güruha 1 oy bile çıkmamalı.

Mücadeleye devam Trabzonspor'lular.

O kupa Tayyip ERDOĞAN'a rağmen gelecek.

kopuk61
27.07.2013, 01:18
Diger partilerde aksini söylemiyor zaten hic biri fenerbahce aleyhine aciklama yapmadi yapmazda oy korkusundan.Erdogan akilli davraniyor cas cezayi onar uefada geregini yaparsa sorun yok ama diger türlü federasyon kanaliyla ceza uygulanirsa olay ak partinin kucaginda kalacak otomatik.bence Erdogan bundan cekiniyor.katilirsiniz katilmazsiniz benim düsüncem böyle.

6Şafak Aydın1
27.07.2013, 01:24
ülkeye men cezasi gelirse istedigi kadar tasvip etmesin bu riske girilmesinin bir tarafi akillica degil. oy kaygisi hikaye. beyin fenerli.

Üzeyir Gönül
27.07.2013, 01:25
Bundan önceki seçimlerde hep AKP'ye oy verdim; bunu saklamıyorum. Ama başbakanın şikeci Aziz'i, saz arkadaşlarını ve Fener'i kurtarma çabasından ötürü bu sefer oyumu vermeyeceğim. Belki benim oyum hiçbir şeyi etkilemeyecek ama artık yeter! Herkes Fener'i kurtarmaya çalışıyor, kimse Trabzonspor'umun ve taraftarlarının halini umursamıyor. Kusura bakma başbakanım, bu sefer ben de seni umursamıyorum. Bu ülkeye yaptığın hizmetler için teşekkür ediyorum; ama bu konuda zerre hakkım varsa helal etmiyorum.

Oğuz B.
27.07.2013, 03:22
Ekleyeceğim tek cümle;

Mezarınıza tükürene de vazgeçmeyeceğim. Lanet olsun size çakma Müslümanlar.

https://pbs.twimg.com/media/BQGnEn2CEAEW8El.jpg:large

Kendimi bildim bileli Trabzonspor siyasetin kucağındadır, ne yazık ki bu böyle. Başımıza kötü bir olay geldi 2011'de, belkide dünyada asla böyle bir olay daha yaşanmayacak. Koca bir ailenin sevinci çalındı, hayallerinin üstüne bastılar.

Şampiyon olacaktık.. Doya doya kutlayacaktık. Yıllar sonra ilk kez bu kadar yaklaşmıştık ama olmadı, müsade etmediler.

Ortaya çıktı ''şike'' herkes gördü, tüm dünyaya haykırdık. Bu ülkede şike yok diyen bilin ki bir şekilde menfaatleniyordur, çıkarı olmasa o lafı kullanmaz. Aklı eren herkes biliyor bu olayın doğrusunu.

Üstünü kapattılar, kapatmaya devam ediyorlar.. Savaşıyoruz, yılmıyoruz ama her şeyden herkesten tiksindiriyorlar. Bir ülkenin başbakanı nasıl bu kadar alçakça açıklama yapabiliyor? Trabzonsporlular senin halkın değil mi? Sen kimsin, kime hizmet ediyorsun? Allah'ın belası fenerbahçe yansın, yok olsun.. Bir tane asker kaçağı koca ülkeye hükmediyor Allah'ım sen bize yardım eyle.

https://pbs.twimg.com/media/BQGtOWUCEAIvpN-.png:large

İktidar yalakası olanlar dışındakilere sesleniyorum. Yolumuzun sonu sokaktır, yolumuzun sonu meydandır.. Particiliği bir kenara bırakıp Trabzonspor için savaşma vakti geliyor. 2011'in adaleti yerini başka türlü bulamayacak.

Allah yardımcımız olsun.
Şikeciler ve onları koruyup kollayanlar yansın, yok olsun.

http://www.zaguda.net/uploads/FCK/A-PebnvCYAAkM-A.jpg

mehmet83
27.07.2013, 03:58
Bazi insanlarin surati icini yansitir. Yuzunde meymenet yok icinde merhamet. Sorsan en buyuk musluman o. Adalet partisi....nin genel baskani adaletten odun vermis. Hic sasirmadim. Oy icin neler neler verir bunlar.

Mustafa YILMAZ
27.07.2013, 04:04
sermaye nerde tayyip orda mekke'yi rezidanslarla donatan suudilerle aynı kapasite aynı mantık hak yerine neresi kazandırır bana bunun peşindeler hala bu adama oy veren Trabzonspor'lu varsa hakkım olsada olmasada haram zıkkım olsun mahşerde görüşmek üzere

Adem Erdoğan
27.07.2013, 04:16
Başbakan şike konusunda Yalova Kaymakamı.

sanatik
27.07.2013, 04:25
Atafenere soruyom:

Sizde hangisi mevcut ?

1) Allah korkusu ?

2) Oy korkusu ?

sezersoykan
27.07.2013, 04:40
Çok iyi oldu Avrupa zaten bu tür söylemlerden nefret eder ve Gezi Parkı olaylarından dolayı Avrupada RTE ye karşı bı antipati oluştuğu kanaatindeyim şikeciler için bu söylem olumsuz bi durumdur aslında. Bizim için düşünecek olursak biz zaten biliyoduk rte nin bakışını yani değişen bişey yok bizim için. Bu tür söylemler bizim birbirimize daha çok kenetlenmemizi sağlar oluşan bu nefret olası bi yürüyüşle birleştiği zaman etkili ve ses getirici olur.

şenol.08.borçkalı
27.07.2013, 04:44
Atafenere soruyom:

Sizde hangisi mevcut ?

1) Allah korkusu ?

2) Oy korkusu ?

tabıkı oy korkusu..

poetricus
27.07.2013, 07:27
Kimi ne diye kınayayım ki?
Başbakan Trabzon'dan %60 oy alırken şikenin ve şikecinin hasmı mıydı?
Geri kalan % 40 oyu başka partilere verenler Trabzonspor için mi verdiler?
Diyelim ki papaza kızdık bozduk orucu anasını satayım verdik oyumuzu CHP ya da MHP'ye bu iki partinin tavrı AKP'den farklı mı?
Kimi niye kınayayım ki?
Her şeyin sorumlusu iktidardır fehvasınca Başbakan'ı kınayacağım Sayın Başkan onu "adalet timsâli" ilan ediyor. Bununla da yetinmiyor eylem ve söylemleriyle Trabzonspor'u ondan yana siyasî kimliğe büründürüyor. Bu arada Sayın Başkan AKP'nin adamına karşı seçilmişti değil mi? Yine birileri çıkıp; "... hataydı ama..." diye başlayan bir sürü zırva yazacak.
Kimi niye kınayayım ki?
Bütün partiler bizi harcanabilir görürken ve bütün milletvekillerimiz en hafifinden susarken...
Şu forumda yazan insanlar çevreleri ve nüfûz alanlarıyla birlikte azımsanmayacak bir oy potansiyeline sahipler. Gerçekten samimî iseler seçimlerde etkileyebildikleri herkese geçersiz oy kullandırsınlar. Trabzon bir 10.000 adet üzerine TS yazan oy çıksın, bir sonraki seçimde bu sayı 20.000 olsun. Bakalım ne olacak?
AKP'nin yaptıkları yüzünden şike konusunda ondan zerrece farkı olmayan diğer partilere oy vermek Tecavüzcü Coşkun, Nuri Alço ve Şahin K. arasında seçim yapmaktan farksızdır.
Eylem olarak apolitizasyon öneriyorum.
Buyurun!

İskender Çakmak
27.07.2013, 07:56
Adalet bizlik değil. Çok şey bekliyoruz. Ülkenin başbakanın umurunda değil adalet.
.

Şeref
27.07.2013, 08:59
bu başlığı anasayfaya taşımamız lazım bir duyuru yapmamız lazım. fenerin beşiktasın taraftarı varda bizim yok mu? neden bunla alakalı bir tek kelime yok. nerde kaldı adalet. kupa aziz yıldırımın evinde sanki. bir başbakan nasıl bu kadar sığ düşünür onuda anlamış değilim. oy kaygısı herhalde oy için yapamayacakları şey yoktur... bidaha trabzona geldimi bunların arkasına teneke bağlayalım. bordomavi kaşkol değil.

6Şafak Aydın1
27.07.2013, 09:02
Adamda oy kaygisi olmadigindan böyle konusabiliyor. Biliyorki mevcut muhalefet liderlerinden bir cacik olmiyacagini istedigi gibi at kosturuyor.

hodlu
27.07.2013, 09:47
Yazacak fazla bir şey yok. Her şey ap açık ortada. Görmeyen gözler, duymayan kulaklar utansın...

halil ibo
27.07.2013, 10:02
Hırsıza kim sahip çıkar ? Demek ki Meclis'in de fener zihniyetinden farkı yok ! O zaman ben böyle siyasetin-ülkenin- içine s.çarım.Siz de s.çın arkadaşlar...

canki
27.07.2013, 10:14
başkan hacıosmanoğlu' ndan acil açıklama bekliyoruz ama daha çok bekleyeceğiz sanırım !!! kazlıçeşme mitinginde AKP saflarında boy göstermiş birisi olarak başbakanın yorumu için hiç bir şey demeyeceği ortadadır...Her fırsatta trabzonspor un menfaatleri en büyük önceliğimiz diyen Hacıosmanoğlu , her eleştiriye anında cevap veren Hacıosmanoğlu , şu an NERDESİN !!!

Ustaalioğlu
27.07.2013, 10:23
Atafenere soruyom:

Sizde hangisi mevcut ?

1) Allah korkusu ?

2) Oy korkusu ?

Veya hangisi daha büyük...

Ustaalioğlu
27.07.2013, 10:28
Emek yerine şike sayesinde şampiyonluk sevincini yaşayabilen sözüm ona 25 milyon şikebahçe taraftarı, şikenin cezası olan küme düşürülmeye maruz kalınca üzüntüsünü de yaşaması dünyanın en doğal sonucu.
Doğal olmayan bunu anlayabilecek beyne sahip olmayan insanların ülke yönetebiliyor olması...

şenol.08.borçkalı
27.07.2013, 10:53
saat 10:50 oldu..hala ses seda yok..yönetim acıklama yapmazsa fıkralık olduk..

Gürkan Asma
27.07.2013, 10:54
İsterse MESSİ yi getirsinler, Şimdi anlayacağız başkanın ADAM mı yoksa BAŞBAKAN yalakası mı olduğunu, Trabzonspor'un örnek dik duruşunu kimse değiştiremez...

halil ibo
27.07.2013, 10:55
Anlı,şanlı boş danışmanları;sabıkalı A.Y.'nin ''Ne yaptıysam fener için yaptım'' açıklamasını hatırlatsın.
Hukukta sayısal üstünlük sebebiyle işlenen suçlar maruz görülür,görmezden gelinir gibi bir teamül olmadığını anlatsınlar.Ülkemin en cahil belkide gafil şahsiyetine...

TSunami_69
27.07.2013, 12:16
kalkınmana birsey demiyorum de adaletininnn...................................rte

cyberentalpi
27.07.2013, 14:03
Trabzon halkı kadar Ts yi az seven az deger veren bir halk yoktur.
Emin olun İstanbul ve baska illerdeki Ts liler Trabzon halkından cok daha fazla Ts li
neden mi ???

Basbakan bunu ilk kez mi soyledi
Trabzonlu bakanlar ozak ve bayraktar cıkıp bir sey mi dediler.
bunu soyleyen basbakan Trabzondan ne kadar oy alır.
her fırsatta Ts nin hakkını basbakan gasp etti diye arkadaslara

ama chp ve mhp de aynı diyip hedef kuculten kim

bir halt olmaz bizden.

Ömer Temelli ve Takir Kum akp den aday olsa farketmez en az yuzde 50 si var.

Kupayı da unutun baska seyleride. Basbakan yargıtay hemde karar asamasında ike boyle bir soz soyluyorsa hele.

basbakan cas karar durumunda iken boyle bir sey dedi ise bu Ts nin hakkının akp ve basbakan tarafından malauda ve bosingwa rusveti ile gaspıdır.

kahretsin boyle adaleti.
evet İHO sıra senden goster erkekligini.

cyberentalpi
27.07.2013, 14:04
Anlı,şanlı boş danışmanları;sabıkalı A.Y.'nin ''Ne yaptıysam fener için yaptım'' açıklamasını hatırlatsın.
Hukukta sayısal üstünlük sebebiyle işlenen suçlar maruz görülür,görmezden gelinir gibi bir teamül olmadığını anlatsınlar.Ülkemin en cahil belkide gafil şahsiyetine...

kardes temsil ettigi kitle 20-25 milyon basbakan agzı ile. ee gonul bagıda var. onu gormez basbakan

Fatih
27.07.2013, 14:22
Kimi ne diye kınayayım ki?
Başbakan Trabzon'dan %60 oy alırken şikenin ve şikecinin hasmı mıydı?
Geri kalan % 40 oyu başka partilere verenler Trabzonspor için mi verdiler?
Diyelim ki papaza kızdık bozduk orucu anasını satayım verdik oyumuzu CHP ya da MHP'ye bu iki partinin tavrı AKP'den farklı mı?
Kimi niye kınayayım ki?
Her şeyin sorumlusu iktidardır fehvasınca Başbakan'ı kınayacağım Sayın Başkan onu "adalet timsâli" ilan ediyor. Bununla da yetinmiyor eylem ve söylemleriyle Trabzonspor'u ondan yana siyasî kimliğe büründürüyor. Bu arada Sayın Başkan AKP'nin adamına karşı seçilmişti değil mi? Yine birileri çıkıp; "... hataydı ama..." diye başlayan bir sürü zırva yazacak.
Kimi niye kınayayım ki?
Bütün partiler bizi harcanabilir görürken ve bütün milletvekillerimiz en hafifinden susarken...
Şu forumda yazan insanlar çevreleri ve nüfûz alanlarıyla birlikte azımsanmayacak bir oy potansiyeline sahipler. Gerçekten samimî iseler seçimlerde etkileyebildikleri herkese geçersiz oy kullandırsınlar. Trabzon bir 10.000 adet üzerine TS yazan oy çıksın, bir sonraki seçimde bu sayı 20.000 olsun. Bakalım ne olacak?
AKP'nin yaptıkları yüzünden şike konusunda ondan zerrece farkı olmayan diğer partilere oy vermek Tecavüzcü Coşkun, Nuri Alço ve Şahin K. arasında seçim yapmaktan farksızdır.
Eylem olarak apolitizasyon öneriyorum.
Buyurun!

Katılıyorum kesinlikle birbirinin alternatifi olamayacak kadar kirliler hatta meclis dışındakiler de öyle.Türkiye'de 20'den fazla siyasi parti var biri de çıkıp Trabzonspor'un ve taraftarının hakkı yeniyor demedi o yüzden ben bu eyleme varım.

sadık
27.07.2013, 14:32
MHP Lideri sayın DEVLET BAHÇELİ Başbakanımıza şöyle seslenmişti;

"BAŞBAKAN VE TFF SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRMELİ"
TFF üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeli, kendi sahasında top çevirmemelidir. Başbakan gerekli çalışmayı yapmalı sahip çıkmalıdır. Elbette kim şike yapmışsa, bulunup gerekli işlemler yapılmalıdır. Sporun ruhu da bunu getirecektir.Başbakan Erdoğan meseleye seyirci kalmamalıdır. Özellikle Çarşı grubunun muhalif duruşunu bahane ederek, Beşiktaş’la sürtüşmeyle Fenerbahçe’ye şaşı yaklaşmamaktadır. Herkes bilsin ki bu iki kulübümüze yönelik desteğimiz hiç azalmayacaktır.

Eeeeee şimdi ne var başbakanımızın bu açıklamalarında adam bi sefer de olsun muhalefetin sesine kulak vermiş , ülkede demokrasi var...

augustus
27.07.2013, 14:39
Bunların 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasını bize vermek gibi bir niyeti olacağını düşünmüyorum. O kupa gelecekse bizim ısrarımız ve inadımız sayesinde gelecek.
Kendi düşünce ve izlenimlerimdir, bilmem katılan olur mu :
2011 yılının kupasını bize vermeyecekler ama buna karşılık bizim şampiyon olmamıza ön ayak olarak bize sus payı verilecek. Kulüp ekonomik olarak bu kadar zor durumdayken yapılan havalı ve pahalı transferlerin pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum. Özelliklede iktidara yakın isimlerin ( Muharrem Usta ve Ali Ağaoğlu ) yönetime destek vermesi bu şüphelerimi güçlendiriyor. Eğer o kupa bize gelmeyecekse bizi bir şekilde tatmin etmeye çalışacaklardır diye düşünüyorum.

Doğukan Uçan
27.07.2013, 14:40
Açıklama olmazsa yönetim rengini belli etmiş olacak yazık.

Erhan Atalay
27.07.2013, 14:52

Bende aynı şekilde düşünüyorum. Oy hesabı yaptığı yok , adam fenerli ve takımının küme düşmesini istemiyor. aziz takımını şampiyon yapmak için nasıl her yol mübağ dedi, şimdi bu adamda takımını korumak için her yol mübağ diyor.

Tamamen yanlış düşünüyorsunuz, kazın ayağı öyle değil, bu ülkede spor siyasetten üstündür. Heleki fakir insanlar için, zenginler sporu bir eylence sosyal ortam, çevre olarak görürler ama gelir seviyesi düşük insanlar için bu bir yaşam tarzıdır.

Fener küme düşerse akp ye oy verirsem anamı...... diyen bir çok akp li tanıyorum.

Bu ülkede insanlar 3 5 yıl içinde çok rahatlıkla partisini hatta siyasi görüşünü değişiyor ama tuttuğu takımı değişmek, vatana ihanet gibi algılanıyor.

Siz hangi ülkede yaşıyorsunuzda futbol seçimi etkilemez diyorsunuz? Japonyadamı Amerikadamı?

Bal gibide etkiler ve siyasilerde bundan korktukları için fener den yana tavır alıyorlar.

Neymiş başbakan fenerliymiş ondan feneri savunuyormuş, e başbakan aynı zamanda müslümanda o zaman hakkı hukuku savunsun?

fenerbahçeli olduğu için islama bile ters hareket eden bir başbakan olduğunu iddaa ediyorsunuz ama fener için kullandığı oyu değişecek insanların olmadığını söyüyorsunuz öylemi?

Diyelimki oy kaygısı yok başbakan fenerli diye feneri savunuyor, peki ya MHP Lideri Devlet Bahçeli neden feneri savunuyor. Bizim Trabzonlu vekillerimiz neden feneri savunuyor.

Mecliste fenerli olmayan birtek şamil tayyar mı var?

emre81
27.07.2013, 17:07
Bir ülke düşünün ki şike gibi illegal bir konuda başbakanı suçluyu savunuyor, durmak yok yola devam. Bu şike olayı turnusoldur, bu konudan ülkenin her türlü siyasi ve sosyolojik çıkarmaması yapılabilir.Şahsen ben içime sindiremiyorum.

Togrul
27.07.2013, 17:34
Başbakanın şikecileri korumak istemesi ne kadar saçmaysa şahıslarla kurumlar ayrılsın diye getirdiği argüman da bir o kadar cahilcedir. UEFAda buna ancak gülünür.

Fatih Solmaz
27.07.2013, 17:40
hakkımı helal etmiyorum. ramazan bitene kadar ezan okunduktan sonra oruç açmadan sana hep beddua edeceğim ondan sonra orucumu açacağım. her kim şikecileri hırsızları koruyorsa kahrolsun!! allah belasını versin!!

Hasan Cubukcu
27.07.2013, 18:03
bir ülkede basbakan oy kazanmak icin bunlari uyduruyorsa vay halimize!!!!!!!!!!!!

fteotdgs
27.07.2013, 18:06
Tamamen yanlış düşünüyorsunuz, kazın ayağı öyle değil, bu ülkede spor siyasetten üstündür. Heleki fakir insanlar için, zenginler sporu bir eylence sosyal ortam, çevre olarak görürler ama gelir seviyesi düşük insanlar için bu bir yaşam tarzıdır.

Fener küme düşerse akp ye oy verirsem anamı...... diyen bir çok akp li tanıyorum.

Bu ülkede insanlar 3 5 yıl içinde çok rahatlıkla partisini hatta siyasi görüşünü değişiyor ama tuttuğu takımı değişmek, vatana ihanet gibi algılanıyor.

Siz hangi ülkede yaşıyorsunuzda futbol seçimi etkilemez diyorsunuz? Japonyadamı Amerikadamı?

Bal gibide etkiler ve siyasilerde bundan korktukları için fener den yana tavır alıyorlar.

Neymiş başbakan fenerliymiş ondan feneri savunuyormuş, e başbakan aynı zamanda müslümanda o zaman hakkı hukuku savunsun?

fenerbahçeli olduğu için islama bile ters hareket eden bir başbakan olduğunu iddaa ediyorsunuz ama fener için kullandığı oyu değişecek insanların olmadığını söyüyorsunuz öylemi?

Diyelimki oy kaygısı yok başbakan fenerli diye feneri savunuyor, peki ya MHP Lideri Devlet Bahçeli neden feneri savunuyor. Bizim Trabzonlu vekillerimiz neden feneri savunuyor.

Mecliste fenerli olmayan birtek şamil tayyar mı var?
İnsanlar sürekli bir şeyler söyler :) Türkiye'de sandığa yansıyan herhangi bir spor kulübüne ait camianın tepkisi görülene kadar sizin savınızın ispata ihtiyacı var.

Mert M.
27.07.2013, 18:24
Vatandaşın siyasetçilere sandıktan başka cevap verebileceği bir yer yok ne yazık ki! Gerçi onun da şeffaf bir şekilde yapıldığına inancım yok ya neyse!
Bakınız; ülkemizde futbol artık bir oyun olmaktan çıkmış, tamamen siyasetin eline düşmüştür. Nasıl ki demokraside çoğunluğun sözün geçiyorsa, az önce verdiğim gerçeklikten hareketle futbolda da çoğunluğun sözü geçmiş oluyor. Arta kalan taraf, yani bizler, romantikler oluyoruz, lige renk katan taraf oluyoruz.
Gerçek olan bu mu? Ne yazık ki koca bir evet.
Ne yapmalı, ilgililer düşünsün, ben sade bir vatandaşım, basit bir futbolseverim. Hüznü de ben yaşarım, kazığı da ben yerim!

aksamvakti
27.07.2013, 18:57
Zalimler için yaşasın Cehennem..

objek
27.07.2013, 19:00
Arkadaslar malesef ulke sartlarinda kim tek basina iktidara geliyorsa bir havalara giriyor
Kimseyi gereginden fazla sevmeyeceksin havalanani OY.la indirmesini bileceksin

Ali İhsan
27.07.2013, 19:16
Ülkemizin haline bakar mısınız?

Bütün siyasetçiler oy için her türlü yoz açıklamayı yapabiliyorlar.

Normal bir ülke olsa başbakanın şu açıklaması sonrası muhalefet liderleri ortalığı yıkardı ama dur bi dakka onlar daha önce davranmıştı :)

Sayıca fazla olan bir grup az olan bir grubun hakkını yedi diye hakkımız hak sayılmıyor, cezayı biz kesemeyince elin yabancısı kesiyor bari susup kabullenseler diyoruz onu bile yapamıyorlar...

yazıklar olsun bu ülkeye, bu ülkede yaşayıp da şu siyasilere oy verenlere!

SeSSiS
27.07.2013, 19:38
nasıl yani camialar cezalandırılmamalı!

kime çıkar sağlamış yapılan şikje. madem öyle şikeden doğan haksızlığı adaletsizliği ortadan kaldırın. yazık ki burası Türkiye demekten kendimi alamıyorum...

lazibere
27.07.2013, 19:54
Trabzonda yaptırdığı son ankette açık ara önde olduğunu görünce zaten dedi bunlar benım kekliğim iki dakkaya kırılsalar bile gönüllerini alırım ayaklarına yatttı.

Bende bundan çok tabi eminim ki, AKP Trabzon'da oy patlaması yapacak. Kımse boşuna konuşmasın bu halk hayatta anlamaz.Güçlüye apımaya ve ona kulluk etmeye bayılır o açıdan şike mike dolayısıyla oy falan kaybetmez bunlar. Oyle korkuları da yok zaten.

2 tane bakanını 3 gun üst üste trabzon'a göndersinler iş biter. Stad ile ilgili de bir kelime edip ''yapacağız'' demeleri de kafidir.

Ben de Rize'liyim hemde tayyip'in memleketinden, Hayatım boyunca, Körüne körüne bir adamın peşinden giden başka bir millet yoktur.

Tecavüzcüsünün ayağına kapanıp, Lütfen benımle evlen diyen bir toplumuz ötesine gerek yok

Şimdi Resmi siteden, Tayyip ve Partisi ile alakalı açıklama yapabilecek KORKMAYAN YÜREKLİ İDARECİLER bekliyorum.

O cesareti olan varsa çıksın ortaya..

Susturulmuş Muhalefete laf sokmak çok kolay. Sırf Tayyp'e yalakalanmak için açıklama yapılmıştı ya...

Sıra AKP de varmı o......

Özgür Öztürk
27.07.2013, 21:09
Kişilerle Kurumları ayırın.....

Diyelim ki Doğan Holding başkanı talimatı ile firma vergi kaçakçılığı yaptı.... Cezayı kuruma kesmede göreyim. Ne diyecek kurumun o kadar hissedari var onlar mağdur olmasın diye cezayı holding başkanına mi kesecek sn. Başbakan.

İki cihanda yakalari bir araya gelmez inşallah bu tür yaratıklarin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

tahsin
28.07.2013, 00:08
Bu adama oy vermiş biri olarak şöyle bir tespitim var. İlk seçimde artık logomu olur kendi yaptığım bir baskı parçası mı olur bilmiyorum pusulaya TS amblemi basacağım. Şimdi başbakan sürecin başında söylediğini tekrar söyledi. Benim bildiğim Türkiye siyasetinde bir parti başkanının söylediğine diğer parti başkanı hemen itiraz eder aksini söylerdi. Şimdi başbakanın söylediği doğrumu ki diğer partiler bir şey söylemiyor. Gerçi sürecin başında da hep beraber idiler. Ya bu aziz ve camiası bu kadar nasıl korkutmuş olabilir bunları. Aziz'in elinde acaba birilerinin özel bilgilerimi var. Şantaj mı yapıyor acaba. Yani bu durumdan faydalanmak için bir partinin genel başkanı ben olsam "başbakan oy için şikecileri tutuyor, adaleti sağlamak için fener bile olsa cezasını çekmeli, kupa TS'ye verilmeli" derdim. Bunu diyecek bir parti var mı? Eğer bir partinin bunu söylediğini duyarsanız haberim olsun. bdp hariç oy verme durumum %90 olur...

Courage
28.07.2013, 00:17
Trabzonlu milletvekilleri yüzünden oluyor bunlar hep.

Şuna %500 eminim ki ,Başbakan bunlara ; ''Şike mevzuunu Trabzon halkı ne kadar önemsiyor'' diye sormuştur.Ve aldığı yanıta göre (ne yanıt verdiklerini OKTAY SARAL'ın konuşmasını izlerseniz öğrenirsiniz) şu anda şikecilerin yanında pervasızca konumlanıyor.(elbette fb'yi tutması,fb taraftarından gelecek oy kaygısıda etken ama bu rahatlığın 1.dereceden sebebi budur)

Başbakan aptal biri değil,nabız yoklaması yapmadan -yaptırmadan hesapsızca davranmaz. Kendisini bu tarafgirlikten geri adım attırmanın tek yolu şehrin ve diğer illerdeki taraftarımızın kenetlenip esaslı bir miting veya tel/e-mail/fax bombardımanıyla tepki koyması.Başka çıkar yolu kalmadı.

Elbette bunlar benim görüşüm.

zafercalikoglu
28.07.2013, 00:22
secim yaklaştı,bence mantıklı acıklama yaptı bir syasetçi için,gönlüm istmez diyor ,ama uefa kararları var diyor,ben elimden geleni ypacam,diyor ama ,...ama ama ...uefa koyacak cezayıı..hepsine..

atigol
28.07.2013, 00:23
Bu akşam ofluların iftar yemeğinde IHO bakan bayraktarı yaladıktan sonra başbakanın konuşmasınıda ağzı açık bir şekilde izlemiş, Akp il başkanı gibi devam et IHO belki milletvekilliği alırsın seçimlerde.

zafercalikoglu
28.07.2013, 00:23
ne kadar kişilerle kuruları ayırın dapacak desede ,uefa cezayı hepsine verecek bizim siyasilerde fenevi kurtarmak için elinden geleni yapacak ama başarısız olacaklar

blues
28.07.2013, 00:38
Buraya konu hakkinda birkac satir karaladiydik ancak birilerinin hosuna gitmemis olacak ki silinivermis. Otosansür mü yapsak kendimize ne ?

Neyse! Belki baskasindan alintidir derler de yaziya dokunmazlar.

Assagida olayin özetini vermis bir gazete:

http://www.radikal.com.tr/spor/basbakan_konusunca_sesleri_cikmadi-1143728

Necat Ulusoy
28.07.2013, 00:41
Şu 28 ağustos bir gelse, şu ceza bir onansa, artık başka bir şey istemem !!!!

uohk
28.07.2013, 00:50
Mhp ya da chp ya da akp dışında herhangi bir parti bugün seçimleri illegal yollarla kazansa tayyip itiraz etmeyecek mi ben kazanacaktim secimi diye? Bir tane serefli gazeteci boyle sorular soramiyor ki basbakana bu ülke basina gelecek herseyi hakediyor maalesef

Mert Pasa
28.07.2013, 00:56
Şu 28 ağustos bir gelse, şu ceza bir onansa, artık başka bir şey istemem !!!!

hem Yargitayda hem de CAS da ne kulisler donuyor ne kazanlar kayniyordur kim bilir,Allahdan baska guvenecek dalimiz yok.

Sadece rakibi politik ve hukumete yakin diye tepkilerin destegiyle secilen baskanimizi da goruyoruz

Şeref
28.07.2013, 10:13
hakkımı helal etmiyorum. ramazan bitene kadar ezan okunduktan sonra oruç açmadan sana hep beddua edeceğim ondan sonra orucumu açacağım. her kim şikecileri hırsızları koruyorsa kahrolsun!! allah belasını versin!!

amin kardeşim amin ALLAH dualaraımızı kabul etsin İNŞALLAH

mda61
28.07.2013, 10:48
Yıllarca toplumda sesini çıkaran kesimlere karşı sürekli devletim sen çok yaşa diyen memleketim insanı, devletinin gerçek yüzünü görünce nasıl hemen kınadığı kesimler gibi davranmaya meylediyor. Bkz. sokağa çıkıp öfkeni belki biraz şiddetle dökmeye teşvik eden tüm söylemler. Ki bu söylemleri benim de dahil olduğum çok kişi dillendiriyor.
Keşke bu şike olayı, adaletsizliğin sadece futbolda değil, daha hayati, daha elzem meselelerde memleketin dört yanını sardığını farkedip bazı meseleleri, bazı kesimleri anlamak için fırsatımız olsaydı.
Çok fazla siyaset yapmamak için bazı kesimler demeyi tercih ettim, yine de yapmış oldum da neyse :) Şimdi benim güzel memleketimin güzel insanı, normal şartlarda beni taşlaması lazım. Dur bakalım

Yiğit Gayretli
28.07.2013, 13:00
İçimizde bunlara oy verenler utansın.

Hiç akp seçmeni olmadım, hiç düşüncelerini paylaşmadım, hiç ortak yönüm olmadı...

Yalnız yukarıdaki cümle tehlikeli bir cümle.

Berkan
28.07.2013, 13:28
Hiç akp seçmeni olmadım, hiç düşüncelerini paylaşmadım, hiç ortak yönüm olmadı...

Yalnız yukarıdaki cümle tehlikeli bir cümle.

Net bir şekilde hakkımızın gasp edilmesine göz yumanları başımıza getirenlere en kibar dille ne denilebilir ki başka ?

Dünya gözüyle bir şampiyonluk görecektik onu da elimizden çaldılar ve çalanlara da en çok kendi içimizdekiler destek oldu. :mad: Bizim profilimiz değişmediği sürece daha çok sırtımıza vuran olur. Olan da bizim gibi taraftarlara oluyor.

aksamvakti
28.07.2013, 13:58
akp onlardan chp onlardan mhp onlardan yana. geriye bi bdp kalıyor.

Sorun burada bize sunulanla niye yetiniyoruz. Koskoca sehir cıkarsın belediye baskanlıgına adayını en güzel cevap bu olur bu pislige sahip cıkanlara..

akrep_3527_189
28.07.2013, 16:04
Başbakan tam yargıtay ve cas kararları verilecekken böyle açıklamalar yapması insanları çileden çıkarıyor.

Ülkeyi kaosa sürüklüyor bu.Ne yaptığının farkında değil.Zorla hak ve adalet için kanmı dökelim he başbakan ne yapalım söyle.

objek
28.07.2013, 16:33
akp onlardan chp onlardan mhp onlardan yana. geriye bi bdp kalıyor.

Onemli olan iktitarin ne dedigidir muhalefette konusmak kolaydir!!!

lazzz61
28.07.2013, 19:44
senn nasıll muslumansınnn tayyıkooo

lazzz61
28.07.2013, 19:46
sen degılmısın 2004 de fenerbahcenın cezasını kaldırann sana oy veren en buyuk Trabzonspor haınıdır gercı bu muhalefetınde pekk farkı yok ama su adamada oy vermeyın arkadass gıdın haydar basa verın osman pamukgluna verın ne bılım saadet partısıne verın ama su şerefsizlere vermeyın

Doğukan Uçan
28.07.2013, 21:21
Transferlere laf yok yapılan işlere laf yok , Fakat.

Gezi parkı olaylarında trabzonspor taraftarının işi yok dendi

Kılıçdaroglu acıklama yapti ertesi gün cevap verildi.

Bahçeli acıklama yapti ertesi gün cevap verildi.

R.T.E yapti aradan 1 hafta geçecek halen daha birşey yok ?

yönetim tarafını belli etti bu kadar da olmaması lazımdı.

sanatik
28.07.2013, 21:24
senn nasıll muslumansınnn tayyıkooo

Oy korkusu Allah korkusunu gecince ...

cyberentalpi
28.07.2013, 23:30
basbakan n son bu lafi ettiginde Etik denen dansozler kararlarını 180 olmasada 170 deree degistirmisti.

dusunun ku yargıtay onama istedi. cas kararına 30 gun kaldı

Ilelioglu
28.07.2013, 23:41
Resmi siteden bir aciklama yapmayarak, Yönetim Kurulu biz AKP'liyiz demistir bence. Herhangi gibi bir partiyi Trabzonspor'un üzerinde görenlerin istikrari saglayamacaklari kesin. Transferde gösterilecek bir basarisizlik, MRA'nin sonu oldugu gibi, bu Yönetimin de sonu olur, cünkü tek tutanabilecekleri dal bu.

..

Alper Calik
28.07.2013, 23:48
Hakkımızı yiyenlerin ve yardım edenlerin Allah cezasını versin. Hakkımı asla helal etmeyeceğim.

Alper Calik
28.07.2013, 23:49
"Adalet hırsızları kalkındırmaz "

sanatik
28.07.2013, 23:55
Resmi siteden bir aciklama yapmayarak, Yönetim Kurulu biz AKP'liyiz demistir bence. Herhangi gibi bir partiyi Trabzonspor'un üzerinde görenlerin istikrari saglayamacaklari kesin. Transferde gösterilecek bir basarisizlik, MRA'nin sonu oldugu gibi, bu Yönetimin de sonu olur, cünkü tek tutanabilecekleri dal bu.

..

Kesinlikle.

Birde utanmadan sapik fikri yetmemis gibi uefayada bunu zorlamaya calisiyor halen.

Yarin TGRT habere cikacakmis haciosmanoglu. Her cikdiginda buralari doluyor.

Alper Calik
29.07.2013, 00:22
Bazılarımız oy vermiş oldukları partiyi savunmak adına hala "başbakanın sorumlu olmadığını, muhalefetin de ondan farklı olmadığına" inanıp söyledikleri sürece başbakan açısından birşey değişmez.
Sırf oy verildi diye bir insanın her dediği doğru olmaz.
Aynı şekilde oy verilmedi diye de bir insanın her dediği yanlış olmaz.

Maalesef biz de genel anlayış böyle, oy verdiğimiz hep doğru diğerleri hep yanlış.

güneyli
29.07.2013, 01:16
Doğruları değilde şahısları tutarsan ,tuttuğun şahsın her dediğini kabul eden köleden bir farkın kalmaz.Şike konusunda ,oy verdiğim parti çuvallamıştır.Lakin siyasetin omurgasızlığı sadece bir partiye ait değil.Maalesef kitle partileri demokrasicilik oynuyorsa ,demokraside adalet ,çoğunluğa göre şekil alır.o da adalet olmaz.Şike davası siyasi analiz yapmak isteyenler için muazzam bir örnektir.ben hisseme düşen yorumu yaptım.

Mustafa ÖZDEMİR
29.07.2013, 01:37
bununda ne olduğu ortaya çıktı...

Misina
29.07.2013, 01:41
6 yıldır suçu bile belli olmayan insanları çeşitli suçlamalarla içerde tut her türlü karalamayı yap savcının hakimin şuçlu dediği cezasını kestiği insanların savunucusu ol yazık yazık çok yazık

zeki gursoy
29.07.2013, 13:26
nasıl bir düşüncedir bu?...
vallahi yazık...