PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şikebahçe Yönetiminden Başkanımıza Yönelik Açıklamalar

Yunus Emre SEYHAN
22.07.2013, 19:27
Trabzonspor’un kısa süreli başkanının yapmış olduğu açıklama ve beyanları hayretle ve dikkatle takip etmekteyiz.

Aslında sevinerek takip etmekteyiz ki bu açıklamalarda son dönemde üç kelimenin dışına çıkılmış ve spor terminolojisi yeni deyimler kazanmıştır: "Seni gömecek yer bulamam" gibi sporun zeki, çevik ve ahlaki önemine hitap eden bu zatın söylemleri, Şikebahçe Başkanı’nı ve yöneticilerini yasadışı örgüt kurmak ve üye olmakla yargılayan emniyet, savcı ve mahkemeler için de ayrıca esin kaynağı oluşturacak niteliktedir.

“Kısa süreli başkan”ın bu açıklamaları, tarafımızdan önce lafa bakılıp sonra adama bakılması suretiyle değerlendirildiği için kayda değer bulunmamış ancak ve sadece kendisi hakkında birden fazla dava açılması zorunluluğunu getirmiştir.

Kişilerin geçici, camiaların kalıcı olduğundan hareketle bu beyanların camiaları bağlamadığına yürekten inanmakla birlikte bu vesile ile saygın Trabzon camiasına bir kez daha sabır dilemekteyiz.

İddianamenin, 376.sahifesindeki Trabzonspor yöneticilerinin teşvik eylem ve tapelerini bilmeden,
16. Ağır Ceza Mahkemesi kararında yer alan 3663-3513-3514-3520-3648-3649-3326-1173-3645-1174-3820 no.lu tapeleri incelemeden,

16. Ağır Ceza Mahkemesi Savcılığı’nın Trabzonspor başkan ve yöneticileri hakkındaki temyiz gerekçelerini görmeden,

Polis fezlekesinin 301.sahife ve devamında Trabzonspor yöneticileri hakkındaki eylemleri anlamadan konuşmak, cehaletten öte düpedüz kendi camiasına karşı yapılan bir sahtekarlıktır.

Kulubümüz, bir konudaki görüş değişikliğini de kamuoyuyla paylaşmak gereği duymaktadır: Bu beyan ve açıklamalar “Kısa süreli Trabzonspor başkanına yakışmamaktadır" şeklindeki resmi görüşümüz "Bu açıklama ve beyanların kendisine çok yakıştığı şeklinde "değiştiğidir.

Burada yakışmayan tek şey ise bu şahsın Trabzonspor camiasına yakışmadığı gerçeğidir.

Kamuoyunca bilinmelidir ki yaptığımız bu açıklama, bu şahısla ilgili yapacağımız son açıklamadır. Zira bu şahsın, bundan sonra saygın spor kamuoyunda yer bulmaması adına bundan böyle tarafımızdan muhatap alınmayacaktır.

Kamuoyuna saygılarımızla sunarız.

Şikebahçe Spor Kulübü

MaEsTrO
22.07.2013, 19:37
Fena....

arifberkay
22.07.2013, 19:38
Ağır olmuş hemde çok...

Mert'
22.07.2013, 19:42
He Aziz he sen al Kenan Yaralıyı otel odalarında birbirinizle canım cicimli görüşün.

Yeniklasör
22.07.2013, 19:42
Bizimkinin söyledikleri yanında bunun bi ehemmiyeti veya ağırlığı yok boşuna feneri adam yerine koymayın iki dakkada. Yönetim hiç düşünmeden hemen normal bir cevap vermesi yada hiç vermemesi en doğru yoldur.

Mollasalihoğlu
22.07.2013, 19:45
16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin her şeyini yazmış,

Trabzonsporlular hakkındaki beraat ve kendileri hakkındaki mahkumiyet kararını ise unutmuşlar.

Yazı yazmak şike yapmaktan zor tabi.

Hekimoğlu
22.07.2013, 19:46
Asker kaçağı tescilli şikecinin yonettigi kulübün yaptigi aciklamaya bak hahaha hoşt.

Mert'
22.07.2013, 19:46
Sen git önce askerlik yap Azize :D

ibrahim
22.07.2013, 19:47
16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin her şeyini yazmış,

Trabzonsporlular hakkındaki beraat ve kendileri hakkındaki mahkumiyet kararını ise unutmuşlar.

Yazı yazmak şike yapmaktan zor tabi.

Buna vurgu yapılan en cici açıklama bile yeterlidir bence. Okadarda dikkate alınacak bit yazı değil. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

SEDER
22.07.2013, 19:48
bunlarda şikeye sürülecek akıl yok. utanmadan tape numarası vermişler. kendi kendilerini ele vermişler. alenen itiraf etmişler her şeyi.. mahkemeden beraat eden koca bir camiaya çamur at izi kalsın zaten bu şeref yoksunlarına yakışırdı. birde cevap vermeyeceğiz demeleri yok mu? sizin yaygın spor kamuoyunuzu yiyim ben. yaygın spor kamuoyu dedikleri yaygın şikebahçe kamuoyudur ki onunda canı cehenneme. bunlar harbi harbi kendilerini bişey sanıyorlar. recep mamur bunları bunlar recep mamur u savunuyor.. ne güzel bir şike kucaklaması olmuş. bir diğeri savcı kötü, taraflı, mahkeme kötü yetkisiz, etik kurulu hatta kendi oluşturdukları pfdk tahkim kötü, UEFA disiplin müfettişi kötü, UEFA disiplin kurulu kötü, UEFA tahkim kötü, Mehmet ali aydınlar kötü, sadri şener kötü, şimdide Hacıosmanoğlu kötü. Bu kadar varsa kötü, şikebahçe kollayacaksın .ötü.

açıklamanın özeti: kulüpler birliği başkanlığına kendi piyonumuzu seçtiremedik, kuyruk acımız var :)

Mustafa ÖZDEMİR
22.07.2013, 19:48
saçmalamışlar gerizekalılar...

MaEsTrO
22.07.2013, 19:49
Öyle bir aciklama yapacaksin ki bunlari itin g.tüne sokup cikaracaksin.

Bak o zaman nasil geliyor 16. acm den aldiklari cezalar.

O tapeleri teker teker gözlerine sokacaksin.

Ama dilin alayci olacak.

emre duman
22.07.2013, 20:19
Tapeler komplo deilmiydi yalan deyilmiydi azizzzzeeeee bunlar böle deidkce hacıyı iyice destekliyorum

Serdær
22.07.2013, 20:22
Mahkeme'nin gerekçeli kararında ''fenerbahçe yöneticilerinin üstünde gayretiyle şampiyon olmuştur'' bölümünü ekleyebilir miyiz.

Alihan Ertürk
22.07.2013, 20:25
Resmi sitemizden gelecek açıklamayı düşünüyorum da, çok ağır şeyler görebiliriz..

Öyle olmalı, umuyorum başkan aynen devam ettirir bu tutumunu.

Bu sürecin en can alıcı tapeleri, mahkemenin ''fenerbahçe yöneticilerinin üstünde gayretiyle şampiyon olmuştur'' ifadesi herkesin gözüne sokulmalıdır.

Serdær
22.07.2013, 20:27
Resmi sitemizden gelecek açıklamayı düşünüyorum da, çok ağır şeyler görebiliriz..

Öyle olmalı, umuyorum başkan aynen devam ettirir bu tutumunu.

Bu sürecin en can alıcı tapeleri, mahkemenin ''fenerbahçe yöneticilerinin üstünde gayretiyle şampiyon olmuştur'' ifadesi herkesin gözüne sokulmalıdır.

O bölümü arıyorum.

Bulabilen varmı :)

MehmeTS_ADANA
22.07.2013, 20:28
sıkıyorsa başkanın karşına çıkın şerefsiz+hırsız+namussuz herifler

Derin Trabzon
22.07.2013, 20:31
Genelevdeki bir hayat kadınının fetva vermeye ne kadar hakkı varsa, azize gavatı ve şikebahçe veledizinalarının ahlak ve dürüstlük hakkında konuşmaya o kadar hakkı vardır, kaale almayıp GÜLÜP geçmek lazım, Afgursun asker kaçağı, nato mütayiti devlet düşmanı vurguncu şerefsizler.

atlantis
22.07.2013, 20:32
Başkan azize iyi giydiriyor .. onlar ise ancak yönetimle 100 kişiyle cevap veriyor..

Fatih Öztürk
Çok güzel.köpekler kıvama geliyor yavaşca.bu soysuzlar böyle afkurdugu müddetçe başkan doğru yapıyor demektır.

Ibrahim Gaygusuz
Kayseri baskani gidip

AZIZ ABI BENI IBO VUDU

AZIZDE YANITLAMIS

BEN SIMVI ACIVLAMA YAPCAM, GOVECEK O.

Ibrahim Gaygusuz
22.07.2013, 20:34
+ gecen seferde son aciklama dememismiydi bunlar ?

Ali Sırrı
22.07.2013, 20:52
Sözler çok ağır..

Murat Acar
22.07.2013, 20:58
La bu nedu yaa adamalr kendi açtıkalrı kuyuya düşmüşler hanı kuyuya düşen yılana sarılır misali hani o tapeler düzmeceydi noldu da şimdimi aklınza doğru oldukları geldi diye sormazlarmı adama azize senin gömülecek yerin harbiden yok .Ama bu adama hala inanıyorlarya en çok buna gülüyorum arkadaş...

Gordon Freeman
22.07.2013, 21:45
Genelevdeki bir hayat kadınının fetva vermeye ne kadar hakkı varsa, azize gavatı ve şikebahçe veledizinalarının ahlak ve dürüstlük hakkında konuşmaya o kadar hakkı vardır, kaale almayıp GÜLÜP geçmek lazım, Afgursun asker kaçağı, nato mütayiti devlet düşmanı vurguncu şerefsizler.

Çok güzel :alkış:

DeAgLeMaNyAq
22.07.2013, 21:49
Yönetim bu tür açıklamaların cevabını genelde 1 gün sonra veriyor. O yüzden cevap yarın gelecektir diye tahmin ediyorum...

ONUR BEKAR
22.07.2013, 21:52
bunlara cevap verememe gibi bir durum söz konusu değil ki niye cevap vermesinler. Hemde fenevliler adamsa ( ki sanmıyorum) ondan sonra ağızlarını bir daha açamazlar/açmazlar..

LANGARA
22.07.2013, 21:55
işlerine gelince Trabzon'un da tapesi var, savcı Trabzonspor kararının temyinizi istedi ; işlerine gelmeyince tapeler hukuksuz, mahkemelerin aldığı her karar doğru değil. yemiyoruz artık canım.

Ender Kuyumcu
22.07.2013, 22:07
Şike ve Teşvik amaçlı çete kurdukları önce Türkiye Cumhuriyeti Emniyet güçleri tarafından tespit edilmiş daha sonra da Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri tarafından suçlu bulunmuş başkan ve yöneticileri hala bünyesinde barındıran GÜNAHLARIN TAKIMI fenerbahçe bugün yönetim kurulu aracılığıyla Başkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu ve kulübümüz hakkında SALAKÇA olduğu kadar ACINASI da bir açıklama yapmıştır.

Başkanımızın ŞİKECİLİKLERİNİ her fırsatta dile getirmesinden duydukları rahatsızlık had safhaya çıkmış olacak ki zaten kıt olan akıllarınca Trabzonspor'un iddianamede yer alan tapelerine ithafta bulunarak TERTEMİZ ŞAMPİYONLUĞU önce mahkemeler, sonra da UEFA ve Kurulları tarafından tescillenmiş camiamıza çamur atmaya yeltenmişlerdir.

İlgili tapelerden yargılanıp Türkiye Cumhuriye Mahkemelerince beraat etmiş olduğunu sabitken, kendi mahkumiyetlerini görmezden gelip Trabzonspor'a çamur atmak da ancak Şike yapmaya tenezzül edecek ŞEREFSİZLER topluluğuna yakışırdı...

UEFA kurullarının da tescil etmiş olduğu ŞİKECİLİKLERİNİN CAS'da onaylanmasını çaresiz bir şekilde bekleyen bu zavallı topluluğunun akılları sıra ellerindeki medya gücünü de kullanarak yaratmaya çalıştıkları '' Yavuz Hırsız Ev Sahibini Bastırır '' oldu bittisinin artık itibar görmediğini de belirtmek isterim.

Trabzonspor başkanının adamlığını sorgulamak Mahkemelerce çete kurmak ve suç işlemekle hüküm giymiş suçluların haddine de olmasa gerek...

Bütün dünyada şikecilikleri ve ahlaksızları mahşetlere taşınmış olanların ahlak dersi veriyor olması hele bir de bunu şampiyonluğunu çaldığı camiaya karşı yapıyor olmaları en hafif tabiriyle ŞEREFSİZLİKTİR !

Gurpas
22.07.2013, 22:16
Bu iş kan dökmeye kadar gidecek gibi

bach72
22.07.2013, 23:09
Üslubumuzun Trabzonspor'un asaletine yakışacak bir üslup olmasını herzaman savunurum.Ama tabi ki karşındaki de en azından insan olacak.

Şimdi bu şikeci köpekler İHO'nun üslubundan anlar.Çünkü omurgasız sürüngendirler.Askerden kaçar bu sürüngenler sonra utanmadan biz Kuvvacıyız,Atatürkçüyüz diye ortada gezinirler.Ulan arsız,utanmaz.Ulan şikeci köpek hem asker kaçağı olup hem sahtekarlıkla,düzenbazlıkla zenginliğine zenginlik katacaksın sonra çıkıp Kuvvayi Milliyeciyiz,Milliyetçiyiz diyerek militarizmden besleneceksin.Ulan aşşağılık adi herif,şikeci köpek,Mustafa Kemal yaşasa senin gibi bir asker kaçağının önce yüzüne tükürür sonra elinin tersiyle osmanlı şamarını indirirdi.

Bu sürüngenlerle mücadele etmek her onurlu,namuslu insanların ve özellikle Trabzonsporluların görevidir.

M.S.SOFU
23.07.2013, 00:48
o değilde bu canına yandığımın tape leri fb aleyhine olunca yalan yanlış oluyorda bizim aleyhimize olunca doğru mu oluyor
ne biçim delil bu ya :)

serkanholep
23.07.2013, 01:22
bunlar harbi mal arkadaş

bizim yöneticilerimize 10 sayfa yazılmışsa iddaanamede ( ki beraat almışlardır) size 2000 sayfa yazılmış

hadi yazılanlar hep doğru olsun sizin yatacak yeriniz yok salak herifler

savcının bizimkiler hakkında yazdıkları doğru onlar hakkındaki ler yalan

vay arkadaş ya

serkanholep
23.07.2013, 01:23
ama bizim başkan da çok sıradışı

doğru yanlış bilemem ama çok sıradışı

Fatih Öztürk
23.07.2013, 01:33
Hey gıdı canına yandığımın Trabzonsporluları.tepeden tırnağa boka batmış küstahlarla savaş verıyoruz.beddua okumaktan biçare düştüm.nalet olsun düzeninıze şerefsızler.

Sami Kuk
23.07.2013, 01:42
Adamlar fena açıklama yapmış.Bizim başkan bunun üzerine daha nasıl bir açıklama yapabilirki..

28TS61
23.07.2013, 01:44
iho yarin kisa ve öz aciklama yapacagim demis kanal a´da

Ali Can
23.07.2013, 01:49
yarını iple bekliyorum nasıl bir açıklama gelecek

fenerin açıklamasını komedi buluyorum, gerçekten yılın komedisi

MuratJ
23.07.2013, 01:58
başlığa kilit gelsin. ayrı başlık açacak kadar kaale alınacak bir açıklama değil. şerefsizliğin rezilliğin utancın yüzsüzlüğün saçmalayarak yer yer kendilerini ele vererek kusma yöntemi. suç örgütü lideri karaktersiz onursuz şerefsiz soysuz şikeci aziz iti gerekli cevabı fazlasıyla bu akşam kanal a da aldı. başkanımız canına okudu resmen itin. normalde insan olan o anda kafasına sıkardı. 100 yıllık redlight fahişesinde daha fazla namus vardır onur vardır gurur vardır karakter vardır aziz itinden.

POYRAZ
23.07.2013, 03:14
Bu mesaj alkislanir. :alkış:
Yüce Türk mahkemeleri ve Avrupa futbol patronu tarafindan sikeci kulüp olduklari tescillenmisken, ve sikeci olduklarini duymayan hicbir ülke kalmamisken "Spor, ahlak" gibi kelimelerden bahsetmek sanirim en son bu sikecilerin isidir.
Sikeci yöneticileri mahkeme manyagi olmusken ve sikecibasi Azize'nin kesinlesmis
6 sene hapis cezasi varken nasil mahkeden bahsedebiliyorlar anlamak mümkün
degil. Bu kadar ahlaksizlasabileceklerini sanirim sikecibasi Azize bile tahmin
edememistir. Öyle mi sikeci Samet?

Travelair
23.07.2013, 07:35
Burda bir oyun var. Başkanın fevri ve sinirli hareket ettiğini bilenler gel gel yapıp mağduru oynama niyetindeler. Ayrıca akılları sıra kendisini aşağılayarak Trabzonspor camiası ile başkanının arasını açmaya çalışıyorlar. Trabzonspor hakkındaki iddia edilen tapeleri gündeme getirmeye çalışmaları da manidar. feybe'nin tapelerini yayınlasak acaba insan içine çıkacak yüzleri kalır mı? Fakat sonuç olarak

Trabzonspor akıllı hareket etmeli. Bu oyun sadece feybe yönetiminin oyunu değil, içinde başka futbol kulüpleri, iş çevreleri ve medya da var

ozturk
23.07.2013, 07:36
Gerginliği olumlu buluyorum. Çiv çiviyi söker hacı geri vites yapmadan tam gaz devam etmeli. Şikecilere karşı bu üslup yakışır.

Travelair
23.07.2013, 07:46
feybe açıklamasında Aziz'in şu zamana kadar yaptıklarını da sıralasaydı o zaman onlara delikanlı derdim. Şimdi onlara ne denir bilmiyorum

Travelair
23.07.2013, 08:02
Recep Mamur'un da açıklaması gözden kaçmamalı. feybe'nin kullandığı "3. sınıf mafya" lafını aynen Kayserispor başkanı açıklamasında kullanmıştır. Objektif bir açıklama gibi görünmesine rağmen Trabzonspor'u sanki suçlayıcı, itham edici ifadeler var. Kayserispor nasıl lige çıktı nasıl ligde kaldı onları bir açıklasın hayal mahsülü açıklamalar yapmak yerine

Gordon Freeman
23.07.2013, 08:09
kendilerını mat etmısler..

"Beyin.dll" yok olmuş adamarda

Ertan 51
23.07.2013, 08:13
Gine tam davar sürüsü taraftarının hoşuna gideceği,
aklı başında herkesin gülüp geçeceği bir açıklama olmuş,
Ulan kanı bozuk,
Ts hakkında maddeler yazmışsın bilmem ne etmişsin,
mahkemenin sonunda tüm o yazdıklarından beraat ettiğimizi niye yazmıyorsun,
haa bir de Trabzonspor taraftarı adına fikir bildirme,
biz senin koyun sürüsü taraftarın değiliz güdülecek,
senin yönlendirmenle başkanımıza tavır alacak,
biz adamı da senin gibi kağıttan imparatorları da iyi biliriz,
sonun yaklaştı,
köpek gibi kuyruğunu kıstırıp çekileceksin Türk sporundan,
dünya durdukça takımın da sen de şikeci olarak anılacaksın,
işte bu yüzden çok teşekkür ediyorum sana,
sen olmasan bu lekeyi kim sürecekti o camiaya.

Travelair
23.07.2013, 08:13
Kaldı ki başkanımız "Seni gömecek yer bulamam" lafını etmediğini, bunun belli çevrelerin uydurması olduğunu Kanal A'da özellikle belirtti

Travelair
23.07.2013, 08:14
Vefa Küçük bile illallah etmiş Aziz Yıldırım'dan

ozturk
23.07.2013, 08:19
Sadri Şener e karşı yavuz hırsız taktiği tuttu. Zeytinyağı gibi üste çıktılar ama İHO ya karşı tutar mı göreceğiz.

Bu arada İHO nun sürekli olarak camia ile sorunumuz yok sorunumuz şikecilerle söylemi çok doğru.

poetricus
23.07.2013, 08:46
kendilerını mat etmısler..

"Beyin.dll" yok olmuş adamarda
Onun uzantısı .exe değil miydi yahu? Ha FB'de .dll oluyor. Dikkatli bir tarama yapılsa kesin o da "virus detected" diye alarm verir. Sakın temizlemeye kalkmayın zira müteakip taramada "beyin.dll file not found" uyarısı alırsınız.

Külünkoğlu
23.07.2013, 08:50
"Kısa süreli başkan" diye temenni ve istek de bulunan fb farkında olmadan ve istemeden Hacıosmanoğlu'nun yerini sağlamlaştırıyor.
Tapeler ise tam bir fecaat.
Kuş beyinlilik dile gelmiş açıklama olarak önümüzde duruyor.

Celal Demir
23.07.2013, 08:53
bukadar sığır bir camia görmedim ben...

serdar61
23.07.2013, 08:56
bukadar sığır bir camia görmedim ben...

:d :d :d :d

Gurpas
23.07.2013, 09:18
durmak bilmeyen virüs gibiler.

Celal Demir
23.07.2013, 09:20
durmak bilmeyen virüs gibiler.

onlar virüsse hacıda virüs temizleme programı :D

Gökhan Koç
23.07.2013, 09:26
Bu kadar çok konuşursan gerçekliğini yitirir söylediklerin.

Hacı geldiği günden beri konuşup duruyor, konuşmanında ötesine geçmeyeceğini anlayan kişiler de ona laf sokmaya başladı bile.

Fenerin anlamsız açıklaması umrumda değil, ama hacıdan korkmadıklarını artık sanırım hacı da gördü.

Yalandan konuşmayı bıraksın artık ve iş yapsın. Yapmıyorsa da sussun.

vuralkara
23.07.2013, 09:27
bizim başkanın söylediği "askerlikte bile şike yaptı, önce gidecek askerlik yapacak, adam olacak öyle benim karşıma gelecek"
sözlerine karşılık bu salaklar ne dese boş. hiçbir açıklama bunun kadar ağır olamaz.
ancak şu da bir gerçek başkanımız biraz dozu kaçırıyor bence. biraz daha ağırdan alsa iyi olacak.
vurulur da bu kadar da acımasızca vurulmaz ki :D

Zafer Fidan
23.07.2013, 09:30
şaşkin ördek'ler :D

Travelair
23.07.2013, 09:35
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=14060#Icerik

emre duman
23.07.2013, 09:37
Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız açıklamalarla ezber bozduğumuzun farkında olarak her yeni güne başladık. Söylemlerimiz ile spor dünyasında, sporu yönetenlerin kirli ve karanlık ilişkilerin içinde olmaması gerektiğini, olanların da bu dünyanın dışına itilmesini istedik.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Büyük Türkiye Cumhuriyeti’ne en önemli ve kutsal vazifesini yerine getirmemiş “Fenerbahçe’nin Yeni Başkanı”, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün deyimlerini kullanmakta ısrarcı olmamalı. Aldığı sahte çürük raporu sonrası, yürüyüş konusunda zaman zaman kendi aklı bile karışan bir zihniyetin, bırakın spor kulübü yönetmesini, spor alanlarının yanından bile geçmemesi gerekir.

Kendi kongre üyesinin talebi doğrultusunda mahkeme kararı ile başkanlığı alınan ve yine mahkeme kararı ile en kısa zamanda kongre yapmak şartı konulanarak, geçici süre ile başkanlık koltuğuna oturan bir kişinin ciddiyetinden şüphe edilmeli.

Bugüne kadar, gerek ulusal ve uluslararası spor yargısında gerek ise adli yargı tarafından suçları tespit edilmiş kişiler, görev süresi boyunca hem kendi camiasına hem de Türk futboluna kabus gibi çökmüştür.

Bizler görev süremiz konusunda Büyük Trabzonspor’un Büyük Kongre Üyeleri’nden icazet aldık. “Fenerbahçe’nin Yeni Başkanı” kendisini Trabzonspor Genel Kurulu’ndan yüksek görmek gibi bir gaflete düşmüş olacak ki; haddini aşan yakıştırmalar yapmakta.

Üslup konusunda ders alacağımız son birim olan “Fenerbahçe’nin Yeni Başkanı” umarım bu mesnetsiz ifadelerini UEFA süreci tamamlandıktan sonra da ifade edebilecek bir mecra bulur.

açıklama geldi :)

yanlız son satır olurmu be abi bukadarda olmaz be hacı abi vur dedik öldürdün sende :)

bordo(61)mavi
23.07.2013, 09:38
10 numara açıklama olmuş :)

Burçak
23.07.2013, 09:45
Adamlıktan bahsedenler benim dağın başında vatani görevimi yaptığım yerde askerliğini yapacak önce
Asker kaçağı Vatan hainleri adamlıktan bahsetmesin.

Ibo61
23.07.2013, 09:50
Helal olsun Baskanimiza....Yine voleyle 90 a takti....Bize forvet filan lazim degil....Baskan IHO yu forvete koyalim, her pozisyonda golünü atar :-)

Burçak
23.07.2013, 09:58

:alkış: :alkış:

Uğur Odabaş
23.07.2013, 09:59
Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız açıklamalarla ezber bozduğumuzun farkında olarak her yeni güne başladık. Söylemlerimiz ile spor dünyasında, sporu yönetenlerin kirli ve karanlık ilişkilerin içinde olmaması gerektiğini, olanların da bu dünyanın dışına itilmesini istedik.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Büyük Türkiye Cumhuriyeti’ne en önemli ve kutsal vazifesini yerine getirmemiş “Fenerbahçe’nin Yeni Başkanı”, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün deyimlerini kullanmakta ısrarcı olmamalı. Aldığı sahte çürük raporu sonrası, yürüyüş konusunda zaman zaman kendi aklı bile karışan bir zihniyetin, bırakın spor kulübü yönetmesini, spor alanlarının yanından bile geçmemesi gerekir.

Kendi kongre üyesinin talebi doğrultusunda mahkeme kararı ile başkanlığı alınan ve yine mahkeme kararı ile en kısa zamanda kongre yapmak şartı konulanarak, geçici süre ile başkanlık koltuğuna oturan bir kişinin ciddiyetinden şüphe edilmeli.

Bugüne kadar, gerek ulusal ve uluslararası spor yargısında gerek ise adli yargı tarafından suçları tespit edilmiş kişiler, görev süresi boyunca hem kendi camiasına hem de Türk futboluna kabus gibi çökmüştür.

Bizler görev süremiz konusunda Büyük Trabzonspor’un Büyük Kongre Üyeleri’nden icazet aldık. “Fenerbahçe’nin Yeni Başkanı” kendisini Trabzonspor Genel Kurulu’ndan yüksek görmek gibi bir gaflete düşmüş olacak ki; haddini aşan yakıştırmalar yapmakta.

Üslup konusunda ders alacağımız son birim olan “Fenerbahçe’nin Yeni Başkanı” umarım bu mesnetsiz ifadelerini UEFA süreci tamamlandıktan sonra da ifade edebilecek bir mecra bulur.

TRABZONSPOR KULÜBÜ BAŞKANI İBRAHİM HACIOSMANOĞLU
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=14060&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

Gayet yerinde ve güzel bir açıklama olmuş.
Teşekkürler İHO.

Faik Yılmaz
23.07.2013, 10:01
Fenerbahçeliler bu kadar rahatsız olduysa Başkanımız iyi yolda demektir...

Sadri Şenerin 5 yıllık başkanlığı döneminde 1 kere bile bu şekilde rahatsız edilmedi şikeciler....

Bugün buradaki bazı arkadaşalr gibi 6 ay sonrasında gitmesini bekliyor umuyor ve dua ediyorlar.....

Gökhan Koç
23.07.2013, 10:04
Fenerbahçeliler bu kadar rahatsız olduysa Başkanımız iyi yolda demektir...

Sadri Şenerin 5 yıllık başkanlığı döneminde 1 kere bile bu şekilde rahatsız edilmedi şikeciler....

Bugün buradaki bazı arkadaşalr gibi 6 ay sonrasında gitmesini bekliyor umuyor ve dua ediyorlar.....

Aynen öyle, peki sen ne demek istiyorsun Faik ?

Fenerlilerle aynı şeyi istiyor olmamız bizi kötü insanlar mı yapıyor ? Yahut hatalı mı yapıyor ?

emre duman
23.07.2013, 10:07

Fenerlilerle aynı şeyi istiyor olmamız bizi kötü insanlar mı yapıyor ? Yahut hatalı mı yapıyor ?

dün hacının söledi kelimeye bakarsak iyi insanlar oluyruz biz futbolu temizleyip gerekirse 5 ay sonra çekip gideriz dedi arkadaısn yerine cevap veriyim :)

Gökhan Koç
23.07.2013, 10:09
dün hacının söledi kelimeye bakarsak iyi insanlar oluyruz biz futbolu temizleyip gerekirse 5 ay sonra çekip gideriz dedi arkadaısn yerine cevap veriyim :)

Kiminle mücadele etmesi gerektiğini bilmeyen adam futbolu nasıl temizleyecekmiş ?

Geldiği günden beri aynı çizgide 10'dan fazla açıklama yaptı, kaç tane daha yapması lazım temizlemesi için ? 1000 mi ?

bordolumavi
23.07.2013, 10:10
bence baskan cok ıyı yapıyo kulupler bırlıgındekı tepkısıde cok yerınde bı tepkı kaldıkı ben kayserıspor taraftarı olsam kendı baskanıma kızardım sen nasıl şikecılerın vekaletını tasıyosun dıye,baskan kanal a dakı konusmasında sasıran ordek dedı gerısını demedı bız dıyelım bari :) evet sasıran ordek suya gotunden dalar tıpkı sıkecılerın baskanının suan yaptıgı gıbı,baskanımız ıcın kullandıkları kısa surelı baskan benzetmesı bu ordeklerın ne kadar sasırdıgının gostergesıdır,baskan cvp olarak ne dedı evet kısa surelı ama onurlu bı baskanlık yaparız yanı azıze gıbı her turlu serefsızlıkle 10 yıl baskanlık yapacagına adam gıbı namusu ıle 1 ay baskanlık yapar,bu cvp da sasıran ordeklere kapak olsun :))

Faik Yılmaz
23.07.2013, 10:10

hiç bir şey ima etmiyorum Gökhan Arkadaşım...

Sadece şu an mevcut olanı ve gelecekte olacak olanı söylüyorum....

İki tarafında aynı düşünmesi sizi tabiki kötü insan yapmaz ama sizin yerinizde olsam resime biraz daha büyük açıdan bakardım....

Emre Emiroğlu
23.07.2013, 10:15
İyi güzel konuşuyor da bu kadar çok konuşulması yanlış. Bu üslupta konuşan adamların az konuşması lazım ki konuştuğunda sansasyonel olsun.

Bu üslupla böyle çarpıcı konuşmaya devam ettiği her gün etkisini yitirecektir.

Zerre desteklemesemde güzel konuşmuş.Keşke bu uslubun ve cesurluğun yaptırım gücü olsa.

Gökhan Koç
23.07.2013, 10:15
hiç bir şey ima etmiyorum Gökhan Arkadaşım...

Sadece şu an mevcut olanı ve gelecekte olacak olanı söylüyorum....

İki tarafında aynı düşünmesi sizi tabiki kötü insan yapmaz ama sizin yerinizde olsam resime biraz daha büyük açıdan bakardım....

Madem bir noktaya işaret çekiyorsun, söylemek istediğini direkt söyle,

Hiçbirşey söylemek istemiyorsan bu noktaya niye dikkat çekme gereği duydun.

Resime zaten olabildiğince geniş açıdan bakıyoruz, ama aslında sorun resime bakış açımız değil yorumlayış farkımız.

Hayatta doğrunun peşinden gitmek çok kolaydır, çünkü doğrunun yolu diğer yollar gibi karanlıkta değil aydınlıktadır,

Kolaydır, basittir, düzdür.

ekrembulut
23.07.2013, 10:16
yavuz HIRSIZ ev sahibini bastırır misali.... ulan hırsızlıktan hüküm giymiş adam kalkmış kanundan nizamdan bahsediyor.tapelere bak diyor.tapelerden pembe dizi olur be...hadi hoşt hoştttt

Faik Yılmaz
23.07.2013, 10:20

Resime zaten olabildiğince geniş açıdan bakıyoruz, ama aslında sorun resime bakış açımız değil yorumlayış farkımız.

Hayatta doğrunun peşinden gitmek çok kolaydır, çünkü doğrunun yolu diğer yollar gibi karanlıkta değil aydınlıktadır,

mevcut başkanlar ve başkan olabilecekelr içinde fenerbahçelileri en fazla rahatsız eden kişi Hacıosmanoğlu....

yani onun gitmesini isterken aslında Fenerbahçelileride rahata erdireceksiniz demek istedim.....

kişide yazmadım kimseyide suçlamadım.....

hani derler ya etimi sen ye ama ..... lere yedirme diye....tam da o misal...

Gökhan Koç
23.07.2013, 10:23
mevcut başkanlar ve başkan olabilecekelr içinde fenerbahçelileri en fazla rahatsız eden kişi Hacıosmanoğlu....

yani onun gitmesini isterken aslında Fenerbahçelileride rahata erdireceksiniz demek istedim.....

Fenerbahçenin açıklamasında hiçbir rahatsızlık unsuru bulunmamaktadır.

Hatta şöyle söyliyeyim; ilk zamanlar ağızlarını açamıyorlardı, şimdi baktılar ki bizim başkan konuşmaktan başka birşey yapmıyor, ağızlarını geleni rahatlıkla söylüyorlar,

Rahatsızlık vermek bu değil, bu anca mahalle arası çocukların birbirine rahatsızlık vermesi olur.

Hikayeden rahatsızlık, fenerliler inanılmaz derece memnun durumdan, bulmuşlar anca konuşan adamı her türlü lafı söylüyorlar ona,

reisoğlu61
23.07.2013, 10:23
saskin ördekler...

Gurpas
23.07.2013, 10:26

Sizce başkan veya yönetim ne yapmalı nasıl bir yol izlemeli

ozturk
23.07.2013, 10:27
Açıklama tatmin etmedi. azizin sahte çürük raporu ile ilgili mahkeme kararı yoksa başkanın başı ağırabilir.

Bir de tapeler üzerinden daha ağır vurabilecekken havanda su dövülmüş gibi geldi.

Gökhan Koç
23.07.2013, 10:31
Sizce başkan veya yönetim ne yapmalı nasıl bir yol izlemeli

Şunu yapmalı,

Öncelikle avukatlarına TFF'nin UEFA'nın ve CAS'ın tüm süreçlerini inceleme görevi vermeli, bu çalışma hukuksal anlamda atacağı adımları belirler.

Daha sonra Başbakan'dan başbakanlık konutunda randevu talep etmeli, eğer başbakan çok ileri tarihe verirse yahut hiç vermezse bunu anasayfadan taraftarına söylemeli,

Başbakanın karşısına çıkınca da ona hakkımızı niye vermediğini sormalı,

Açıklama yapıyorsa hedef başbakan olmalıdır, mamur aziz demirören değil. Bunlar köpektir, köpeklerle sorun çözülmez.

Var da var, sabaha kadar yazarım burda yapabileceği şeyleri,

Dosyaların ingilizceye çevrilmesi, avrupadaki kurumlara dağıtılması, yurt dışında röportajlar, UEFA önü eylemleri,

Mitinge falan gitmeyecek tabiki, babasının çiftliği değil Trabzonspor !

Derin Trabzon
23.07.2013, 10:33

Tam anlamıyla bir halk efsanesi, fener iho dan son derece memnun, onun için habire kavga ederek hacı nın taraftar üzerindeki sevgisini arttırıyor.

Trabzonsporun başına nekadar akıllı adam geçerse fener için o kadar kötür, onun için hacıdan iyisini bulamazlar.

Hacının konuşmaktan başka fenere ne yapmışlığı varki fener hacı gidince rahatlasın, görende fenerin tepesine bindi sanır.

emre duman
23.07.2013, 10:33
Kiminle mücadele etmesi gerektiğini bilmeyen adam futbolu nasıl temizleyecekmiş ?

Geldiği günden beri aynı çizgide 10'dan fazla açıklama yaptı, kaç tane daha yapması lazım temizlemesi için ? 1000 mi ?

biz ne istedimizi de bilmiyoruz bunları devamlı söylemesi bile azizin bitmesi için yeterli ağızda sakız oldumu insanların bikere bida silemessin

Ibo61
23.07.2013, 10:35
Açıklama tatmin etmedi. azizin sahte çürük raporu ile ilgili mahkeme kararı yoksa başkanın başı ağırabilir.

Bir de tapeler üzerinden daha ağır vurabilecekken havanda su dövülmüş gibi geldi.

Mehmet Baransu nun 275 gün önce yaptigi ayni aciklamadan sonra Azize:"Mahkemeye verecegim onu yalan beyandan" dediginden bugüne kadar hala mahkemeye verememis!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neden acaba????

Demekki dogruyu söylemis Mehmet Baransu....

ozturk
23.07.2013, 10:37
Mehmet Baransu nun 275 gün önce yaptigi ayni aciklamadan sonra Azize:"Mahkemeye verecegim onu yalan beyandan" dediginden bugüne kadar hala mahkemeye verememis!!!!!!!!!!!!!!!!!! Neden acaba????

Demekki dogruyu söylemis Mehmet Baransu....

Başkanın başı ağrımasın da.

Faik Yılmaz
23.07.2013, 10:37
Tam anlamıyla bir halk efsanesi, fener iho dan son derece memnun, onun için habire kavga ederek hacı nın taraftar üzerindeki sevgisini arttırıyor.

Trabzonsporun başına nekadar akıllı adam geçerse fener için o kadar kötür, onun için hacıdan iyisini bulamazlar.

Hacının konuşmaktan başka fenere ne yapmışlığı varki fener hacı gidince rahatlasın, görende fenerin tepesine bindi sanır.

onun içinmi kudurdular her tarafa saldırıyorlar abi......

vallahi pes.....

gerçekleri görmek istemeyecek kadar düşman olmuşsunuz Hacıosmanoğluna...

Daha dün klüler birliğinde fenerin adamını madara etmedimi.....

görmüyormusunuz....

Ama haklısınız Aziz Yıldırımın ihale verdim seni ben adam ettim dediği Sadri Şener çok güzel rahatsız ediyordu feneri....

illet olmuşlardı......

ozturk
23.07.2013, 10:42

Sadri Şener akıllıydı da ne oldu. Normal hayatta bu üslubu tasvip etmesem de başkanın üslubu çok doğru hatta az bile yapıyor.

Gökhan Koç
23.07.2013, 10:44
biz ne istedimizi de bilmiyoruz bunları devamlı söylemesi bile azizin bitmesi için yeterli ağızda sakız oldumu insanların bikere bida silemessin

Şaka yaptığını farzetmek istiyorum.

onun içinmi kudurdular her tarafa saldırıyorlar abi......

vallahi pes.....

gerçekleri görmek istemeyecek kadar düşman olmuşsunuz Hacıosmanoğluna...

Daha dün klüler birliğinde fenerin adamını madara etmedimi.....

görmüyormusunuz....

Ama haklısınız Aziz Yıldırımın ihale verdim seni ben adam ettim dediği Sadri Şener çok güzel rahatsız ediyordu feneri....

illet olmuşlardı......

Ne kudurması ya, kudurup kudurup açıklama yapan biziz, adamlar iplemiyor bile bizi, ipledikleri zamanda böyle yukardan ağır laflar ediyorlar.

Bugün sen "aaa ne güzel açıklama yaptık" diyorken fenerlilerde "aaa ne güzel açıklama yaptık" diyor.

Ayrıca Sadri Şener nerden çıktı şimdi,

AKP'lilerin savunma mekanızmasında ki gibi hep geçmiştekileri referans verme mevzuna benzedi şimdi yaptığın.

Sıkışınca hemen hooop "chp de böyle yapmıştı ama" "sadri de böyle yapmıştı ama" demeler.

Faik sen çok sevdiğim insanlardan birisin, ama Sadri Şener'i eleştirdiğin gibi İHO'yu eleştirmiyorsun, kayırıyorsun.

Faik Yılmaz
23.07.2013, 10:50
Şaka yaptığını farzetmek istiyorum.
Faik sen çok sevdiğim insanlardan birisin, ama Sadri Şener'i eleştirdiğin gibi İHO'yu eleştirmiyorsun, kayırıyorsun.

Sevgili Gökhan....

Dünki tarihten geriye doğru Yönetime Yönelik Eleştiriler başlığına bir bak istersen....

Aynı sayfa içinde tam 3 konuda eleştirmişim mevcut yönetimi.....

Daha ne yapayım daracağımı kurayım......:D

Travelair
23.07.2013, 10:51
40-50 taraftar grubu var. Bu parçalı yapıyı kullanmak isteyen çok oluyor. Nitekim feybe de başkan ile camianın arasını açık göstermek istiyor, soğukluk çıkarmaya çalışıyor. Yıllardır söylediğim gibi artık gruplar tek çatı altında birleşmeli yoksa yumuşak karnımız olmaya devam eder

İlker Gazioğlu
23.07.2013, 10:52
Hacıosmanoğlu göreve geldiğinden beri özellikle aziz'i hedef alıyor. Bunun doğru bir yaklaşım olduğunu düşünüyorum. Fener'in ceza almasını hepimiz istiyoruz, inşallah da alacak ama koca kulübü de ortadan kaldıramayız. Önemli olan aziz ve onun çakallarının kurduğu sistemi yıkabilmek . Ama aziz'i hedef alırken konuyu askerlik yapmamasına getirmek boş işlerle uğraşmak oluyor. Adamın çok daha büyük bir suçu var, Türk futbolunun Ali kıran baş keseni olmuş. Bu konuyu gündeme taşımak bizim açımızdan daha faydalı olacaktır.

Gökhan Koç
23.07.2013, 10:56
Sevgili Gökhan....

Dünki tarihten geriye doğru Yönetime Yönelik Eleştiriler başlığına bir bak istersen....

Aynı sayfa içinde tam 3 konuda eleştirmişim mevcut yönetimi.....

Daha ne yapayım daracağımı kurayım......:D

Yılmadan usanmadan Sadri Şener'i eleştirdiğini çok net hatırlıyorum,

Şimdiki eleştirilerin gibi değil, bir hatasını eleştiriyorsun, diğerini serbest bırakıyorsun :)

Faik Yılmaz
23.07.2013, 10:59
Yılmadan usanmadan Sadri Şener'i eleştirdiğini çok net hatırlıyorum,

Şimdiki eleştirilerin gibi değil, bir hatasını eleştiriyorsun, diğerini serbest bırakıyorsun :)

Sadri Şeneri eleştirilerimini ne kadar doğru olduğunu bugün görmekteyiz ama...

200 milyon tl borç.....

deöem yapamayacak hisse satıp gelir getirmeyecek çalışacak bir mali yapı bıraktı bize......

yani hiçte boş değildi eleştirilerim....

özellikle yabancı transferlerini eleştirmiştim hem sayı hem maliyet olarak....

bugün maalesef en büyük kamburumuz bu....

Helvacı61
23.07.2013, 11:02
hacının akşamki konuşması iyidi bugün yapılan açıklama onu gölgelemiş akşamki açıklamalar sabote edilmiş

Gökhan Koç
23.07.2013, 11:03
Sadri Şeneri eleştirilerimini ne kadar doğru olduğunu bugün görmekteyiz ama...

200 milyon tl borç.....

deöem yapamayacak hisse satıp gelir getirmeyecek çalışacak bir mali yapı bıraktı bize......

yani hiçte boş değildi eleştirilerim....

özellikle yabancı transferlerini eleştirmiştim hem sayı hem maliyet olarak....

bugün maalesef en büyük kamburumuz bu....

Herşey para değil Faik, sadri şener paramızı kaybettirmiş olabilir, para yerine koyulur, IHO bağımsızlığımızı, Trabzonspor'u Trabzonspor yapan değerleri kaybettiriyor.

zafer6161
23.07.2013, 11:05
korktuk :(

serdar61
23.07.2013, 11:07
tdk sözlüğünde yer alan ve eylem olan .ıçm.k , .ok gibi kelimeler bmn radarına takılmaması gerekir bence.

titanic
23.07.2013, 11:38
Başkana helal olsun şimdi yaptığı açıklamalrla fenerin içini karıştırdı.Bundan sonra aziz başkanın orda durması çok zor. Çok konuşuyor diyeeleştiren renkdaşlarım.Tabiki konuşacak adam tertemiz. Şikede v.s adı dahi geçmemiş. fener başkanının karsısında her ne kadar suçsuzluğu aşikar olsa da ifadesi alınmış bir sadri şener vardı, ama bugün haklı ve tamamen lekesiz bir başkan var karsısında.Ondan atarlanıyor,ondan celallenıyor.

Travelair
23.07.2013, 11:51
Yahu Aziz tapelerde kendi takımına küfrediyor. Tapelerde neler neler diyor. Her gittiği ortamda kavga ediyor, küfür kıyamet. Bizimki demediği bir laf için linç edilmeye çalışılıyor. Ben bu zihniyeti biliyorum

Gurpas
23.07.2013, 12:48
Şunu yapmalı,

Öncelikle avukatlarına TFF'nin UEFA'nın ve CAS'ın tüm süreçlerini inceleme görevi vermeli, bu çalışma hukuksal anlamda atacağı adımları belirler.

Daha sonra Başbakan'dan başbakanlık konutunda randevu talep etmeli, eğer başbakan çok ileri tarihe verirse yahut hiç vermezse bunu anasayfadan taraftarına söylemeli,

Başbakanın karşısına çıkınca da ona hakkımızı niye vermediğini sormalı,

Açıklama yapıyorsa hedef başbakan olmalıdır, mamur aziz demirören değil. Bunlar köpektir, köpeklerle sorun çözülmez.

Var da var, sabaha kadar yazarım burda yapabileceği şeyleri,

Dosyaların ingilizceye çevrilmesi, avrupadaki kurumlara dağıtılması, yurt dışında röportajlar, UEFA önü eylemleri,

Mitinge falan gitmeyecek tabiki, babasının çiftliği değil Trabzonspor !

Tatmin edici.

lazanya61
23.07.2013, 13:15
çok ağır olmuş bu açıklama, başkanı tahrik edip şirazesinden çıkarma hedefleri var

şimdi başkan esecek gürleyecek ama onlar muhatap almayacaklar

bu defa başkan daha da çıldıracak

çok dikkatli olmak lazım, sakat işler bunlar

Doğukan Uçan
23.07.2013, 13:27
cevap verilmemesi lazım şunlara cas sonucundan sonra konuşulsun . bunlara zaman harcanmaz lig başliyor transferler var uefa var vs vs

Murat Acar
23.07.2013, 13:44
GEREKEN CEVAP VERİLMİŞ BENCE FAZLASIYLA VERİLMELİYDİDE ..>>>İŞTE O CEVAP
İşte Barcelona'nın yeni hocası!F.Bahçe'de yeni bir kavga!Stoch skandalı!İngiltere'de "Sarbi" vakası!F.Bahçe taraftarıyla buluşuyor!

Hacıosmanoğlu'nun sitede yer alan açıklamaları şöyle:

"Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız açıklamalarla ezber bozduğumuzun farkında olarak her yeni güne başladık. Söylemlerimiz ile spor dünyasında, sporu yönetenlerin kirli ve karanlık ilişkilerin içinde olmaması gerektiğini, olanların da bu dünyanın dışına itilmesini istedik.

TRABZONSPOR KULÜBÜ BAŞKANI İBRAHİM HACIOSMANOĞLU"

manikdepresif
23.07.2013, 18:48
Trabzonspor yönetimi 1. ve 2. etik kurulu raporundan ve yargıdan temiz çıkmış.
Şikebahçe yönetimi ise 1. ve 2. etik kurulu raporundan, yargıdan ve Uefa'dan ceza yemiş.
Mahkemenin suç unsuru bulamadığı tapeleri çok önemli bişeymiş gibi öne sürmek ileri zekalarının bir ürünü olsa gerek. Biz o tapelerden beraat edeli çok oldu. Söylenecek tek söz var " Sürülmüş tarlanın davası olmaz".