PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Denizli Maçı Sonrası Taraftar İsyanı

#10 Fietra
28.08.2006, 00:12
Trabzon'da maç bitiminde maratonda Trabzonlu Gençler'in başını çektiği protesto daha sonra büyük bir tepki haline dönüştü.Hüseyin'e takımı alıp tribüne gelmesi çağırısı yapan taraftara 3-4 futbolcu karşılık verince taraftar iyice çileden çıktı.Sonra takım soyunma odasına girdi.İnatla taraftar bekliyordu takımı.Maraton ve kale arkalarındaki taraftarlar tezahüratlarla çıkmayacağını belli etti.Polisin zoruyla deniz tarafı boşaltıldı.Bu sefer deniz tarafındaki taraftarlar maratona geçtiler.Orada yine uzun süre tezahüratlar yapıldı.Fatih Tekke şeklinde,Hüseyin'in aleyhine bağırıldı.Ruhsuz takım istemiyoruz falan filan denildi.Sonra Ahmet Uğur ZİHNİ taraftarları yatıştırmaya geldi ancak pet şişe yağmuruna tutuldu.İsabet edenler de oldu.Olayın şokuyla içeri gitti.Takım otobüsünün gittiğini anlayan taraftar bu sefer kol kola numaralı önüne geldi polisle biraz kargaşa olduktan sonra biraz daha tezahürat yapılıp dağılındı.

Acele yazdım edebiyat hatası olabilir.

antagonist
28.08.2006, 00:15
Az bile bu tepki,yazık günah değil mi bu taraftarlara.O kadar para verip maça gelsin,takım adam gibi top oynamasın,seyirci çağırdığında 2-3 kişi seyirciye gitsin.Yok böyle bir şey...

Murat Acar
28.08.2006, 00:16
Ne diyelim bilmiyorumki..Bizim rum maçında taraftarımız kendi arasında kavgaya tutuşuyorssa o futbolcularda oraya gelmeye bile cesaret edemiyor sanırım...zaten bizim asıl sorunumuz kendi içimizde bunu çözebilirsek birçok sorunu çözeceğiz.O futbolcular her galibiyetten sonra taraftarın çağırmasını beklemeden taraftara selam vermeye ne zaman ki gelir ozaman bu takım adam olur....

k@ndemir
28.08.2006, 00:17
maçtaydım aynen aktarayım!

maç bitti takımı tribüne çagırdık ama hüseyin bey direk soyunma odasına yöneldi,umut durdu sordu devam dedi akyel seslendi hiç tınlamadı!4kişi tribüne geldi sağolsunlar!

daha sonra taraftar ''bu takım buraya s... si... gelecek'',''kaptan takımı buraya getir'',ses alamayınca ''fatih akyel takımı buraya getir''diye bagırdı ama yine ses çıkmadı!

daha sonra tepkiler iyice yogunlaşmaya başladı ama abartmıyorum 2000kişi statta durdu çıkmadı!''trabzon bizimdir bizim kalacak,ruhsuz ibn... si.. olacak'',hüseyine karşı küfürler ve fatih tekke tezahüratları vardı!

hami mandıralıya kadar bagrıldı,ve yönetici karşı taraftan çıktı tam gelirken millet çıldırdı!adama sardılar pet şişeyi adam nasıl kaçıyor,üzerine atlamaya çalışmalar!

daha sonra bu stattan çıkanın a..q şeklinde küfürler,emniyet takımı buraya getir falan filan!

en sonda yönetim istifa diye bagrıldı ve stattan çıkıldı protokolün oraya gidildi ve aynı az önce sıraladıklarım bagrıldı!

bence yapılması gereken bi tepkiydi,devamını bekliyorum!

golebshera
28.08.2006, 00:18
Bu taraftara çekirdekçi diyenler beklesin, bu daha başlangıç. Böyle giderse daha ne protestolar olacak.

Bizim taraftarımız ariftir. Ne gerekiyorsa yapacaktır.

Sevgi
28.08.2006, 00:24
taraftar önce kendisine çeki düzen versin bir taraf bordo-mavi bağırırken diper taraf davul çalarak başka bir tezahürat yapıyor bir kısımda şampiyonluk kupası trabzona gelsin diye bağırıyor.taraftar tribünde sadece kuru gürültü yapıyor başkada bişey değil.Önce kendilerine çeki düzen versinler sonra gerekli doğru şekilde versinler.

Ali Özcan
28.08.2006, 00:24
her ne olursa olsun takımın seyirciye gitmesi lazım.Fatih gitti diye Hüseyin Feodalite düzeni kurmaya çalışıyor...

Mehmet_Mercanlı
28.08.2006, 00:33
Bu Takim Bİzİm Coookk Taktir Ettİm Takim Sahİpsİz Sanip Bİze Turlu Yalanlar SÖylİyenler Artik Korksun...

Keleşoğlu
28.08.2006, 00:34
yine rezil bi oyun taraftar buna ragmen seni cagırıyor sen gitmiyosun olacak is degil

bordoylamavi
28.08.2006, 00:45
taraftarlar tepki vermekte haklı tepkiler olmazsa bu oyun aynen devam eder

saglam
28.08.2006, 00:45
Maç sonrası Nuricim Trt'ye, "müşteri, -pardon- taraftar ne diyorsa haklıdır" şeklinde bir demeç verdi. O da görsün artık bizim gözümüze batanları, bir hevesle kulübün başkanlığına geldi, şu takımı şampiyon yapsa Trabzon'un en kıyak yerine heykeli bile dikilir. Ama yok, sanki herkes işbirliği içerisinde, bir olup bizim sabrımızı ölçüyorlar.

Maç içerisinde "işte taraftar, işte şampiyon" şeklinde muazzam derecede motive edici(!) tezahüratı yineleyen taraftardan, bu tip bir hareket görmek doğrusu beni şaşırttı. Maç sonunda ancak uyanmışız demek!

karayamayman
28.08.2006, 00:57
Bu protestoların APOEL maçının bitiş düdüğü ile birlikte başlaması lazımdı...Protestoların takımın taraftarı selamlamaya gelmemesi nedeniyle değil, iğrenç futbol sebebiyle yapılması gerekirdi...

Biz rezil futbola ve Vanspor gibi oynayıp alınan galibiyetlere alışkın bir camia değiliz...

Top oynayın yenilin canınız sağolsun, ama futbolunuzla Trabzonspor'un adını küçültmeyin...

İslam Sezer
28.08.2006, 00:58
yalnız taraftar her zaman her maçta takımının kazanmasını istemeli o yönde davranmalı diye düşünüyorum.ben maçı tv de izlerken geçen seneki konya maçını hatırladım.her oyuncu değişikliğinde ıslık,sürekli yuhalama,olumsuz bir uğultu hep negatif davranışlar,denizliye ise sonsuz hürmet ve saygı.tamam yönetimi eleştirelim,transferleri hatta maç sonları oyuncuları eleşitirelim ama maç sırasında taraftarın görevi maçın kazanılması yönünde destek olmalı değil mi?yanılıyor muyum.ne yani yenilsek daha da mı mutlu olacaktık.1 puanla armut gibi ligin dibinde daha mı mutlu olacaktık.her eleştirinin protestonun bir zamanı var.maç sırasında maçı kaybettirecek olumsuzluklar ve verilmeyen desteğe bir tepki olabilir sanırım hüseyinin ve diğerlerinin davranışı.ben tv den izlerken kızıyorsam o da bir futbolcu olarak kızabilir darılabilir.sonuçta etten kemikten insan bu futbolcular.hiç kimse kendine küfredilmesinden hoşlanmaz,bunu öğrenmeli artık türkiyedeki taraftar profili.hem küfret,yuhala,ıslıkla sonra çağır tribüne.ne alaka.ben de olsam gelmezdim iyi yapmışlar.bu kadar basit diyen eski kaptan da bugün alkış ve övgü aldı ama zamanında o da bu olumsuz davranışlardan yakınmıştı.eski kaptanımız hami mandıralı da çok kırgındı hatta bir maçtan sonra ağlamıştı.örnekler uzar gider,çuvaldızı başkasına batırmadan iğneyi kendimize batıralım.

Berat
28.08.2006, 01:09
Tribüne geldiklerinden bahsedilen 3-4 futbolcu kimlerdi? İsim alabilir miyiz?

antagonist
28.08.2006, 01:11
Umut Bulut&Fatih Akyel gelecekmiş,Hüseyin bey gitmeyin demiş

Bulut61-34
28.08.2006, 02:09
Bizim en büyük sorunlarımızdan biride bu taraftarlar. Özkan Sümer ne iyi yapmıştı bu çapulculara. Bir grup kendi otoritesini kurmak istiyor gibime geliyor. O yüzden inatlaşmaya girmişler. O bağıran grup kimlerdi? Öyle organize olduklarına göre birilerinin yönlendirmesiyle hareket eden ve asla Trabzonspor taraftarını temsil etmeyen kişiler olduklarına inanıyorum. Gerçek Trabzonspor taraftarı beni-bizleri utandırmaz.
Fatih Tekke tezahüratı yapıp Hüseyine küfretmeleri kendi kendileriyle çeliştiğinin en büyük göstergesidir. Fatih Tekke'nin bu takımda en çok beğendiği futbolcu Hüseyindir. Belkide bunu bilmiyorlar, bilmeden böyle bişey yapıyorlarsa daha büyük bir hata işliyorlar.
Maç boyunca yaptıkları hiçbir olumlu ve katkı sağlayacak tezahürat duyamadım Tv başında.
Takımın oyunundan ve gidişatından ben de memnun değilim ama böyle yaparak Trabzonspora zarar verenlerden hiç memnun değilim.
Trabzonsporun sahibi sizin gibi çeteler değildir. Bunu iyi bilin.

Berk Akçay
28.08.2006, 02:15
fatih akyel, umut bulut , ferhat digerini hatırlamıyorum ama onalrın gelemsinin nedenide berat en son onlar girerken bagırıldı kaptan takımı buraya getir diye en sonda onalr kalmıştı sahada

Oğuzhan Görkan
28.08.2006, 03:09
@kandemir
kardeş süper bi protesto olmuş yapılması gerekende bu idi zaten belki akılları başlarına gelir zaten 1-2 maç daha kaybetsinler kongre mongre beklemden taraftar şutlucak onları merak etmeyin...böyle gitmez.
@sevgi
sanada katılıyorum ama yinede tezahürat edenler için bişe demiyorum.bi organizasyon bozuklugu anlaşmazlık olabilir.aslında onlarında bi hatası war hepsi tribünün lideri olmaya çalışıyor buda ayrılığı getiriyor.
taraftar kısmında beni rahatsız eden şey ise bi arkadaşında dediği gibi(l@st cowboy)çekirdek yemeye gelen heriflerin tezahürat etmeye geldiğinde çekirdek yemesini bilirlerken,yuhlamaya kötülemeye gelince avazları çıkıtığı kadar bağırmaları olaylar ve daha niceleri...
bu yüzde taraftar kısmında da sorun war yinede bu tür protestoların yapıcı nitelikte olabileceiğini düşünüyorum...

coolank
28.08.2006, 04:00
taraftar takımı çagırdıgı zaman takım ne olursa olsun gitmek zorunda ... o futbolcular o taraftarın sayesinde adam sınıfında geziyor ... yazılarınları okudum .. hüseyin bey daha adam olmadan padişah olmaya mı kalkıyor acaba ??? zaten sana o takımda kaptanlık hatta TRABZONSPOR forması hiç yakışmıyor ...tek yırtarın trabzonlu olman ...ha bir de varken fatih tekke ye dua et ...şimdi o da yok bakalım nasıl barınacaksın ... her kim olursa olsun taraftar tribüne çagırıyorsa takım gidecek gitmeli ... fatih akyel umut ve ferhata bravo diyorum gerçi sanırım şimdi hüseyin bey onlara fırça atar ... başkan şu hüseyini takımdan kov kaleci dahi alma istersen ...inan hiç tepki olmaz .. yahu bir futbolcu 15 metre ye pas atamaz mı ????? hep geriye 3 metreya pas zaten tank gibi agır şut yok kafa yok ... yok kere yok ...birde beyefendi üstene üsstlük adamlık yapıp aklınca takımı tribüne götürmüyor ...merak etme bu tribün seni gönderecek çok az kaldı ...

golebshera
28.08.2006, 05:40
Sizin taraftarlık anlayışınız her şartta laylay yapmak, beste okumaksa, stada getirin 25000 koyun, 90 dakika melesinler. Hem etinden yününden faydalanırsınız.

Siz ne yaparsanız yapın, biz sizin için ölürüz, hayde laylay, non-stop tezahürat, tribün show! Dünyada bu kadar saf taraftar varmıdır acaba?

Şimdi bu 96 küskünü, kandırılmış, ümitlendirilip hayal kırıklığına uğratılmış, belki kullanılmış, beklentileri karşılanmamış ve gırtlağına kadar dolmuş bu taraftar ne yapmalı? Şu rezil durumda taraftar takımı tribüne çağıracak, belki alınan ilk 3 puan kutlanacak ve belki bir çıkışa vesile olur diye futbolculara moral verilecek.. Gel görki elemanlar çağrıyı reddediyor.

Taraftar haklı tepkisini koymuştur. Atılan sloganların ne olduğu mühim değildir. Bir Cem papila adlı harici düşman yüzünden onbinlercesi sokağa dökülen bu taraftar, Trabzonspor yok olmasın diye gerekirse tesislere de yürür. Böyle giderse yürüyecektirde.

Kimse bu kulübü sahipsiz sanmasın. gerçek taraftarlar var olduğu için Trabzon asla sıradanlaştırılamayacak! Kimse kafasına göre at koşturamayacak.

golebshera
28.08.2006, 05:53
96dan beri borçlu olan kulüp, alacaklı olan taraftardır. Bunu ödeyecek olan da becerikli yönetimlerdir.

Ayrıca ne 18lik gençlerin tezahüratları, nede 30 üstü kuşağın çekirdek çitlemesi fayda getirmez. Sözde değil, gerçekten sahip çıkmak, başını boş bırakmamaktır mühim olan.

Bu şartlarda kulübün yönetimine talip olan babayiğitler ya başarılı olup kalbimize taht kurar, yada yüzüne gözüne bulaştırıp kara listeye girer.

geronimo_61
28.08.2006, 08:44
96dan beri borçlu olan kulüp, alacaklı olan taraftardır. Bunu ödeyecek olan da becerikli yönetimlerdir.

Ayrıca ne 18lik gençlerin tezahüratları, nede 30 üstü kuşağın çekirdek çitlemesi fayda getirmez. Sözde değil, gerçekten sahip çıkmak, başını boş bırakmamaktır mühim olan.

Bu şartlarda kulübün yönetimine talip olan babayiğitler ya başarılı olup kalbimize taht kurar, yada yüzüne gözüne bulaştırıp kara listeye girer.

bu konu hakkında söyleyecek çok fazla şey bulamadım yazdıklarından sonra.. noktasına virgülüne dokunmadan her dediğini alkışlıyorum. bırakalım artık bu futbolcu da insandır muhabbettini.

selçukabi
28.08.2006, 08:48
@sevgi,@tslidrist
Bazı şeyleri iyi etüt edemiyorsunuz galiba. Orada futbolcuları(!) tribüne davet edenler ( hem de ligde sondan ikinci durumda olan bir takıma kendi sahasına hapsolmuş bir şekilde ve rezil bir futbol ortaya konulmuşken) maçta iyi niyetiyle 90 dakikaya yakın bağıran iki grup.Hüseyine veya Hasana yuh çeken veya ıslıklayanlar ise çekirdekçi takımı. Her ne olursa olsun Hüseyin Efendinin bu takımı tribüne getirmemek gibi bir keyfiyeti olamaz. Bu tribüne gelmeme olayı da benim bildiğim ilk değil daha önceki senelerde de bunlarla karşılaştık..ha sesimiz az geliyordur duymamışlardır falan filan derdik geçiştirirdik...artık bunlara bir ders vermenin zamanı gelmişti.Bence doğru yapılmış bir eylem.15 günlük bir ara da olduğuna göre herkes şapkasını önüne koyup sağlıklı düşünecektir.

Ahmet Erkan Sezgün
28.08.2006, 09:10
Transfer döneminde masaya oturup " Ben Profesyonelim" deyip trilyonları talep edeceksin,tepki olduğunda da insanız bizde gibi bir savın olacak öylemi ? O kadar ucuz değil bazı şeyler,artık her olayda taraftara yüklenmeyide bırakalım.Bazı insanlar işin kolayını çoktan bulmuşlar,her kötü olayın sebebi taraftar,iyi olayların ise oyuncu,yönetim öylemi ?
Sözleşme döneminde ne kadar profesyonelsen,tepki aldığında da profesyonel olacaksın....

DİNÇ
28.08.2006, 09:13
Bence taraftar ilk yarıdaki rezil futbolun ardından protestoya başlamalıydı...Çok sona bıraktılar...O da takım gelmedi diye protesto yaptılar...
Oysa kötü,hapsolmuş futbol ve umutsuzluk onları harekete geçirmeliydi...
Denizlinin topla oynama oranı bizden fazla...Pozisyonları bizden fazla...

Şimdi sevgili futbolcularımız 1 hafta tatil yapacaklarmış...Lazaroni efendi 1 hafta tatil vermiş...Çok çalışıp çok yoruldular...Ligin tepesindeler...Uefa da eze eze tur atladılar...Tatil onların hakkı...(BJK,FeBe,GS 2 gün tatil yapıyor...)

frango
28.08.2006, 09:16
yazıklar olsun başta hüseyin olmak uzere tüm futbolcular size alkışlar 90 dakka susmayan ve 90 dakka sonunda sahadakı rezıllığe rağmen sizi trubunlere çağıran taraftarlara

facia
28.08.2006, 09:26
Beşiktaş maçından sonra bakalım yönetim ve teknik abiler neler zırvalayacaklar....

facia
28.08.2006, 09:32
Abi Gitmeyecek taraftar maçlara...Bu takım taraftarın kıymetini anlayana kadar,yönetimin gözü açılanakadar,Lazorini gidenekadar.....Gitmeyeceksin maçlara...
Paranla rezil olmayacaksın......

tunganyan
28.08.2006, 09:35
her ne olursa olsun takımın seyirciye gitmesi lazım.Fatih gitti diye Hüseyin Feodalite düzeni kurmaya çalışıyor...
zaten fatih gideli hüseyin bi havalarda her maçta ağa gibi her futbolcuya kafa tutuyor,artık maçlarda pres yapmıyor kafa topuna çıkmıyorr kendini bi b...k zannetti heralde kkaptanlık bandını takınca..beklesin bu seyirci daha çok şeylr yapacak hüsesyine o kendini efendi zannediyo bu takımda heralde..ama haddini bilmeyene haddini bildirirler..bu maçtan sora hüseyin bidaha nasıl top oynamayı düşünüyor acabaa kimsin senki trip yapıyosun taraftara takımı maça çağırıyorlar adam gibi kaptan olan takımı seyirciye getirir(aaah fatihimiz ahhh) ama bi futbolcu adam olmassa böyle şekillere girer...sorada taraftar o adamı şekillere sokarr!!!!!

tunganyan
28.08.2006, 09:44
Bizim en büyük sorunlarımızdan biride bu taraftarlar. Özkan Sümer ne iyi yapmıştı bu çapulculara. Bir grup kendi otoritesini kurmak istiyor gibime geliyor. O yüzden inatlaşmaya girmişler. O bağıran grup kimlerdi? Öyle organize olduklarına göre birilerinin yönlendirmesiyle hareket eden ve asla Trabzonspor taraftarını temsil etmeyen kişiler olduklarına inanıyorum. Gerçek Trabzonspor taraftarı beni-bizleri utandırmaz.
Fatih Tekke tezahüratı yapıp Hüseyine küfretmeleri kendi kendileriyle çeliştiğinin en büyük göstergesidir. Fatih Tekke'nin bu takımda en çok beğendiği futbolcu Hüseyindir. Belkide bunu bilmiyorlar, bilmeden böyle bişey yapıyorlarsa daha büyük bir hata işliyorlar.
Maç boyunca yaptıkları hiçbir olumlu ve katkı sağlayacak tezahürat duyamadım Tv başında.
.
en saçma yorumm!!!!!
doğru söylüyosun taraftar yanlış yaptı bu kadar iğrenç bi futbol oynanmasına rağmen işte taraftar işte şampiyon die bagırdı bu hareket cok yanlıştı..bir yanlışı da taraftarın maça gelmesi ve 90 dakka dağınık da olsa olumlu yönde tezahürat yapmasıydı...bu nedir yaa ben 22 yaşındayım 22 senedir böyle bi kadroyla bu kadar ahmak bi futbol oynadıgımızı hatırlamıyorumm..midem bulanıyor maç izlerken bu kadarmı ruhsuz olur bi takım yaaaa...bence takımın halini en iyi yansıtan oyuncu szymek onun koşuşuna falan bakın yüz ifadesine bakın işte trabzonsporun halii onun yüzünde anlatılmış!!!!

Faik Yılmaz
28.08.2006, 09:50
yüksek bilet fiyatlarına ve rezil futbola rağmen stadı dolduran vefakar taraftarımız ne dese haklıdır....
gözlük takmasına rağmen gerçekleri göremeyen albayrak amatör bi takımı bile çalıştırmaktan yoksun lazaroniyi tabiki protesto edeceğiz...

Burçak
28.08.2006, 10:01
protesto edilmesin . tribünlerden takıma karşı ses yükselmesin . tepki verilmesin.
bugüne kadar bunlar deniyordu. ama geldiğimiz durum ortada.
taraftarın bukadar kötü gidişata rağmen tepkisiz kalması sorumluları ister istemez gevşek davranmasına sebep oluyordu. sıradanlaşmak dediğimiz o şey varya işte o şey kök salmaya başlıyordu. dün akşamki tepki belkide sadece bi işaretti. artık herkes çok dolu. kimsenin bu taraftarla alay edercesine davranmaya hakkı yok. şimdiye kadar onca kötü şeylere rağmen hep destek olunmuştur. en azından protesto olmamıştır. tesislere gidilip aleyhte bağırılmamış vs. ve sorumlular nasılsa bişi olduğu yok mantığıyla işleri hep gevşek tutmuştur. verilen bu tepkiler onların bu derin uykudan uyanması için bi başlanfıç olabilir. istanbul belediye sporda başkanlık ve yöneticilik yapmadıklarını hatırlatır. ve silkenelnmelerini sağlar. eğer hiç bi gelişme olmazsa daha büyük tepkiler yakındır. !!

TSelif
28.08.2006, 10:07
Akşam başkan aynen şunları söyledi
"Tabi taraftar haklıdır " diye lafına başlıyo ama sonrasında dedikleri ise resmen tüyler ürpertici...Ne mi bunlar..."Onlar 90 dakika oturuyolar(taraftar için) futbolcularımız ise 90 dakika koşuyolar .takatları kalmıyo..yorgunlar"....

Evet 90 dakika pas hatası hatta yapılamayan pas hatası ve rezil bir futbolla çok yoruldular evet...Böyle bir başkanım olduğu için U-TA-NI-YO-RUUUUUM...

okan6161
28.08.2006, 10:09
yazılar oslun biz bu takım içinmi daykalar yedik cezalar ödedik çağırdığımızda gelmesinler diyemi takımda adam kalmamış hüseyin sürülecek aklı yok bu başkan gider gelecek olan ilk kişi hüseyini takımdan allah rızası için göndersin

okan6161
28.08.2006, 10:11
ya lazaroni şunu dedi çok güldüm ya teknik oyuncularla başladık pas yüzdesini arttırdık ya iki pas yapabildikmi tabi onun için bu bile çok büyük bir ilerleme

Suha
28.08.2006, 10:11
hüseyin takıma alıp gitse hiç sorun olmucaktı..bu adamı bide kaptan yapıyolarr.. tepki vermediğimiz zaman daha kötü günler bizi bekler...

Badaloğlu
28.08.2006, 10:15
Takımın oyunundan ve gidişatından ben de memnun değilim ama böyle yaparak Trabzonspora zarar verenlerden hiç memnun değilim.

Hah!tamam teşhiside koydun, ne güzel...Taraftarlar her zaman çapulçudur,hayduttur...Oh ne ala?Ama yönetim ya da futbolcular gerçek görevlerini yapmasalarda beyzade olurlar...
Taraftarlar aleyhte protesto yapınca takıma zarar veriyorlar ama yöneticilerin saçma demeçleri,saçma transferleri,verdikleri sözleri yerine getirmemeleri, kulüp adına yaptıkları anlaşmalar,sözleşmeler bu takıma zarar vermiyor öylemi?
Hepimiz bu geminin içinde isek; yönetici ve futbolcuları bu geminin içinden çıkarıp, bu geminin batmasında tek suçlu taraftarı göstermek ne güzel iş valla!...Yönetiçiler zemzem ile yıkandıya,onlar bu takıma zarar vermez.

Özkan Sümer ne iyi etmişti değilmi?Ne oldu sonra devamını niye getirmedi?Bu haydutları bitirseydiya; Özkan Sümer...Haydutları ve çapulcuları tribünden ayıklasaydıya...

Kardeşim kim olduğunu bilmiyorum ama yazdıklarından tribünlerden o kadar uzak bir adam profili çiziyorsunki; tribündeki insanların ruh halini bilmeyecek kadar bu işlerden uzaksın,hemen yaftayı yapıştır bakalım.Birilerinin yönlendirmesi ile hareket ediyorlar.Allah Allah!...Madem teşhisi koydun bu birilerinide bir söylede bizde bilelim bu birileni.Kimmiş bu birileri?Hüseyin'e küfürmü edin diyor bu birileri, ya da Fatih Tekke diye bağırınmı diyor?öyle ya; tribündeki insanlar zaten insan değil, güdülecek koyun(teşbihte hata olmaz) onlar her zaman birilerinin adamı olmuşlardır.Dünkü rezil futbolu ıslıklamak,yuhalamak hep birilerinin işi zaten...Taraftar ne anlar futboldan zaten...

geronimo_61
28.08.2006, 10:18
of ulen offf ne güzel valla
herkes haklı
bir suçlu taraftar

sayın demeye dilim varmıyo ama oturduğu koltuğa hürmeten bu sıfatı layık görüyorum ona. sayın başkan bu takımı daha ne kadar karaktersizleştireceksin merak ediyoruz açıkcası. ve yönetim kurulundaki arkadaşlarınla beraber daha ne kadar yalan söyleyeceksin bu taraftara. brezilya da unuttuğun yöneticilerle mi, yalan transfer yapan asbaşkanınla mı devam edeceksin.

lazaroni sana söylenecek hiç bir şeyim yok zaten!

büyük Trabzonspor taraftarı bu takımın gerçek sahibidir. ne futbolcular gördü bu takım. neleri sildi. neleri hatırlattı. gereken er geç yapılacaktır. taraftar transferi isteyenlere rağmen yapılacaktır.

Bahtiyar
28.08.2006, 10:20
hasan, hüseyin, szymek(çıkana kadar) defanstan çıkarken yaptıkları top kayıplarıyla takımın oyununu bozan kişiler. bence yatara ve marce bu takıma lüks. veya hasan, hüseyin, szymek fazlalık.

frango
28.08.2006, 10:28
evet hüseyin bey sevgili klaptanımız maçtan sonra takımı trubunlere getırse ıdın hiç bişe olmayacaktı ama şurası bı kesın huseyın için trabzonspor defteri dun akşam itibarı ıle bitmiştir hayırlı olsun

TSelif
28.08.2006, 10:30
Badaloğlu...Çok iyi özetledin..teşekkürler.;)
Başarısızlığı taraftara yüklemek çok kolaydır. Tribünde olup o havayı solumak çok farklıdır.Kendi sahanda rakibe mahkum bir oyun oynuyorsun...ama suçlu taraftar oluyo..Ne güzel iş yaaa.:mad:
TRABZON BİZİMDİR BİZİM KALCAK..Sevgili Albayrak ..Bunu o beynine yerleştir bir zahmet. Geldiğin gibi gitmesi de var bu işin. TRABZONSPOR ticaret kapısı değildir.Senin cimriliğin yüzünden elin ezikleri teker teker aldı istediğin futbolcuları..Lanet olsun bu günleride mi görecektik.:mad:

Faik Yılmaz
28.08.2006, 10:39
"Tabi taraftar haklıdır " diye lafına başlıyo ama sonrasında dedikleri ise resmen tüyler ürpertici...Ne mi bunlar..."Onlar 90 dakika oturuyolar(taraftar için) futbolcularımız ise 90 dakika koşuyolar .takatları kalmıyo..yorgunlar"....

Evet 90 dakika pas hatası hatta yapılamayan pas hatası ve rezil bir futbolla çok yoruldular evet...Böyle bir başkanım olduğu için U-TA-NI-YO-RUUUUUM...

sevigili gönüldaşım. birilerinin siyasi hayatına destek olmak için gelen bi adamdan ne olur. bu adamın daha önce TRABZONSPORUMUZA bir çakılı çivisimi vardır hayır... bir maçına gelmişmidir hayır.....
nerden bilecekki 90 dakika gırtlağı yırtılırcasına bağıran taraftarın çilesini. ben maçtan sonra 1 hafta konuşamadığım maçlar çok olmuştur....

koşan futbolcumu var ALLAH AŞKIAN KOŞUYORLARMIKİ YORULSUNLAR.....
bence bu talihsiz açıklamalar için derhal özür dilemeli......

UğuR
28.08.2006, 10:46
Ya şu yazılanları okuyunca kafamdan dumanlar çıkmaya başladı.Hüseyin Efendi taraftarın çağrısına nasıl uymaz.Sanki dünya iyisi futbol oynadınızda taraftar buna rağmen zorda olsa bir galibiyet sevincini paylaşmak ve desteğini herşeye rağmen desteğini bildirmek için sizi tribüne çağırıyor.vay efendim topçular gelmiyor 3-4 tanesi hariç.
taraftar tabiki tepki gösterir ve bunda sonuna kadar haklı.
gelelim yönetim ayağına.hal böyle iken yönetimdeki kişilerden birisi takımı soyunma odasından alıp getirmiyorda seyirciyi yatıştırmaya geliyor.
Yönetici yönetici olsun o futbolcuları duştan bile çıkartır taraftarın önüne getirir.FATİH TEKKE olsaydı böyle bir olay meydana geleceğini hiç ama hiç inanmıyorum.Taraftarda onun için Fatik TEKKE lehine tezavrat yapmıştır.İyi de yapmış helel olsun.
Ya bunlar ne istiyor anlamadım zor günde bile destek vermeye çalışan bir taraftar karşında sen boynu bükük soyunma odasına git.

Allah bildiği gibi yapsın.

laz_hayri_61
28.08.2006, 10:50
bu takımla rezil oluyoruz...ya iki pas üst üste yapamıyorlar, boş kaleye gol atamıyorlar, sahada ruhsuz ruhsuz geziniyorlar....hepsine yazıklar olsun...
taraftarın tepkisinin az olduğunu düşünüyorum.bir an önce lazaroni den kurtulmamız lazım..bunun için protestolar artmalı

61jackal
28.08.2006, 10:52
Dun denizli macını televizyondan izleyen herkes benim gibi kahrolmustur herhalde sahada canlı canlı izleyenler ne duruma girdi aceba.Trabzon da sistem yok hasan gobekte oynuyor ferhat defansta bunlar ancak trabzonun kenar mahallelerinde top oynarlar. Trabzonumuzun bir hedefi yok icraat yok yonetim uyuyor kahroluyoruz. bu hafta besiktas macını gitsemmi diye dusunuyrum malum besiktas bu futbolla bize 8 10 tane atar herhalde. Yazıklar olsun bu takımı boyle hallere dusurenlere. Bence taraftar yuruyuse bile gecmelli trabzon un kurtulusu için yoksa bu sene herhalde 10 puan alırız.

The Legend
28.08.2006, 10:52
@golebshera arkadaşım eline sağlık.yazdıklarına aynen katılıyorum.

coach
28.08.2006, 10:55

Abartmakta üstünüze yok Nuri Başkan gayet efendi bi şekilde taraftarda haklı dedi ! Çok merak ettim ne demesi lazımdı acaba Elif hanım ?

yağız61
28.08.2006, 11:00
giden ve bağıranların ağzına sağlık keşke tüm stad kalsaydı.bu oyun ve bu hocayla işimiz çok zor belkide ilk defa küme düşmeyle karşı karşıya kalacağız.

eren_61
28.08.2006, 11:02
taraftarı tebrik ediyorum.çok iyi olmuş.onlara az bile.vede maçtan sonra bu olayı yapmaları daha da güzel çünkü maçta yapılsaydı bu maçı da kaybederdik.ama bence bu az bile.o kendini bişe zanneden hüseyin bey çıkıp top oynasın ondan sonra hava yapsın terbiyesiz herif

The Legend

albayrak bolaştırmış...yeşil çimenlerin (tarlanın) üzerinde yürüyerek milyon $ kazananlar bu taraftar değil.bu taraftar ekmeğinden kesip maça giden ve bir nebze olsun verdiğinin hakkını alamaya çalışanlardır.Asıl oturanlar hiçbir işi doğru düzgün yapamayan amatör yöneticilerdir.hemde göreve geldiklerinden beri.

ozturk
Abi Gitmeyecek taraftar maçlara...Bu takım taraftarın kıymetini anlayana kadar,yönetimin gözü açılanakadar,Lazorini gidenekadar.....Gitmeyeceksin maçlara...
Paranla rezil olmayacaksın......

aynen öyle kardeş

TSelif
28.08.2006, 11:03
Abartmakta üstünüze yok Nuri Başkan gayet efendi bi şekilde taraftarda haklı dedi ! Çok merak ettim ne demesi lazımdı acaba Elif hanım ?

Hiç bir şeyi abartmıyorum .Kulağımla duyduğum şeyleri burda yazdım. Bir başkan o kadar taraftar için" 90 dakika oturuyolar futbolcular koşuyor " diyemez . Kim koşacaktı pardon. Biz mi inip oynayacaktık .Ha bu arada biz inip o sahada akşam oynasaydık emin olun ki 3-0 lehimize biterdi o maç.
O takım bizim takım. Sonra tepki geleceğini anlayınca tabi taraftar haklıdır dedi. Neyi savunuyosunuz ya. Bu yönetimin yaptıkları her şey ortada .Pintiliklerinin yüzünden bir futbolcu alamıyorlar.
Bu yönetim vasat arkadaş .Yakışmıyor benim takımıma

eren_61
28.08.2006, 11:03
ayrıca bu yapılanla anlasın bakalım hem takım hemde başkan bu takım kimin istedikleri gibi at koşturabiliyorlar mı?

ozturk
28.08.2006, 11:05
sevigili gönüldaşım. birilerinin siyasi hayatına destek olmak için gelen bi adamdan ne olur. bu adamın daha önce TRABZONSPORUMUZA bir çakılı çivisimi vardır hayır... bir maçına gelmişmidir hayır.....
nerden bilecekki 90 dakika gırtlağı yırtılırcasına bağıran taraftarın çilesini. ben maçtan sonra 1 hafta konuşamadığım maçlar çok olmuştur....

kardeş siyaseti bulaştırma! İstediği siyasetçiye hizmet etsin eywallah ama takımını da adam gibi yönetsin...

Külünkoğlu
28.08.2006, 11:13
Bilerek veya bilmeyerek Albayrak doğru söylemiş. Golden sonra tribunleri gösterdi.( Maraton Özel) Ya Allah için gol'de bile insan ayağa kalkmaz mı ?

Oturuyor seyirci hemde üstünde Trabzonspor'la alakalı hiçbir şey olmadan oturuyor. Oturuyor seyirci ne için geldiğini, nede aidiyet duygusu hissederek oturuyor. otoruyor ve bakıyor sadece tren hikayeleri gözünün önünden birer birer geçerek. gri "pantol" ve sarı gömlekle maça gelenleri tribune almaya devam edersek oturan seyirci'den oturan boğa'ya geçiş yapmamız kaçınılmazdır. Öyle de oldu.

TSelif
28.08.2006, 11:17
Takımı çağıran maraton özel denen o aptal yer değildi ama . (Ha yaptıkları en büyük yanlışta zaten o maraton özel denen yerin hala hayatta olması. Ordan nefret ediyorum.)
Başkan eğer taraftar haklı deyimini içten söyleseydi inip o soyunma odasına hadi çıkın taraftar sizi bekliyor derdi..diyemez miydi?

Mehmet
28.08.2006, 11:18
Bence bir kaç hafta protesto için Trabzon'da bir Allah'ın kulu stada maça gitmeyecek bak nasıl tutuşuyorlar. Türkiye'de tepki koymasan iş yaptıramasın sesini duyuramazsın. 2 - 3 hafta maça girilmesin bakın neler oluyo?

My
28.08.2006, 11:19
Futbolcular, özelliklede Hüseyin duygusal davranarak çok büyük hata etmiş. Ayıptır, bu rezil futboluna rağmen taraftarı takımına moral vermek, bütünleşmek için didelerken futbolcuların bu vurdumduymaz tavırları hiç yakışmamış.

TSelif
28.08.2006, 11:26
Bide Fatih Akyel'e kızıyoduk niye kaptan olacakmış diye. O yanındaki 3 futbolcuyu alıp tribüne doğru yürüdü (biri Mercelinho'ydu diğerlerini hatırlamıyorum) , Kim hak ediyo şimdi kaptanlığı. Hiç umursamayıp soyunma odasının yolunu tutan Hüseyin mi...yoksa !!!!

eren_61
28.08.2006, 11:27
Bence bir kaç hafta protesto için Trabzon'da bir Allah'ın kulu stada maça gitmeyecek bak nasıl tutuşuyorlar. Türkiye'de tepki koymasan iş yaptıramasın sesini duyuramazsın. 2 - 3 hafta maça girilmesin bakın neler oluyo?

kesinlikle böyle bişe yapılmalı.aslında dün ergun ata nın maçtan sonra röportajını dinledim biraz ve dediği bişe çok güzeldi.lazaroniye önce hangi takımı çalıştırdığını öğretmeliyiz.bencede bu takımdaki futbolculara hangi takımda oynadığını ve hocayada hangi takımı çalıştırdığını öğretmeliyiz

coolank
28.08.2006, 11:27
hüseyini satan yönetim hangi yönetim olursa stad yapmış gibi iş yapmış olur .......dünyanın en kötü şeyi ihanettir...sen taraftarına nasıl ihanet edersin ??? bu nerede görülmüş ?? başkan şaşırmış adam ne diyecegini ama rahatlamış ....bu arada orada bir mesaj vardı son güne kadar transfer olur diye ..))) demek ki cuma akşamına kadar eziyet devam ..)))

selçukabi
28.08.2006, 11:32
Albayrak'ın futboldan anlamadığı gün gibi aşikardır (bkn. imzam). Kendisinin bıraktığı İ.B.B. kulübü ancak kendisine gelmiş ve LigA'ya fırtına gibi başlayıp 2'de 2 yapıp liderliğe yükselmiştir.Bu bağlamda taraftar ve futbolcu arasındaki farkları düzgün bir şekilde analiz etmesi beklenemez.

Mustafa YILMAZ
28.08.2006, 11:34
bence taraftar çok çok iyi yapıyor Fatih Tekke diye bağırarak nedeni ise şu yönetim yıldız alacağız dedi ama elindeki en büyük yıldızı sattı marcelinho dışında adam akıllı bir transfer yapmadılar hala çok eksik olduğumuz bölgeler var stopere bir adam sağ beke bir adam sol açığa bir adam ayrıca ön libero takviyeleri gerekli ama yönetim hala uyuyorr.. taraftar bunda sonuna kadar haklı..

GELMENİZE KARŞIYDIM GELDİNİZ BARİ ÇOK GEÇ OLMADAN GİDİN...

ARAF
28.08.2006, 11:38
maç boyunca destek verilmeli maçtan sonrada beğenmiyorsan kırmadan dökmeden protestonu yapmalı taraftar

Oğuz
28.08.2006, 11:38
Mehmet abi doğru söylüyor. Bir hafta maça kimse gitmesin. Böyle bir organizasyon olsun, ertesi gün Lazoroni pılısını pırtısını toplar ülkesine döner. Ayıptır, yazıktır, günahtır.. Sakarya maçını izledim bizim maçtan sonra. Bakıyorum Sakarya'nın kalecisine, bakıyorum Sakarya'nın golcüsüne.. Bizimkiler becerip de bir adamı getiremediler. Ben kahrediyorum artık. Yokum ben arkadaşlar. Bu Trabzonspor'u neye karşı savunayım, kime karşı tutayım.. İnsanda heves bırakmıyorlar. Defol Lazoroni!! Düş bu takımın yakasından.. Nefret ettirdiniz adamı. Bu takımı bu hale getirenlere yazıklar olsun.. Karaktersizler!!!

Emin
28.08.2006, 11:39
Taraftarın maçtan sonra hatta yalnız bu maç değil kötü skor alınan tüm maçlardan sonra Fatih Tekke diye bağırmasını iyi yorumlamak lazım. Tezahürat Fatih Tekkeye duyulan özlemden değil yerinin doldurulamamasındandır. Tabiki kaptan hala gönlümüzdedir o şehrimizin takımımızın yetiştirdiği değerli futbolculardandır ve İstanbula gitmediği sürece hep kalbimizde olacaktır. Taraftarın Fatih diye bağırması onun gibi gol atabilecek iyi bir golcünün alınması talebidir. Adı ne olursa olsun.

My
28.08.2006, 11:55
SOYUNMA ODASINDA TARTIŞMA MI?
Maçtan sonra taraftarın talebi üzerine tekrar sahaya cıkıp taraftarların selamlanması konusunda futbolcuların kendi aralarında tartışığı öğrenildi. Futbolcuları arasındaki tatışmaya bazı yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı öğrenildi. Bu arada futbolcular özellikle maç esnasında devamlı taraftanın kendilerini protesto etmelerinden dolayı moralmen cöküntü icerisinde oldukları icin tekrar sahaya cıkıq taraftarı selamlamak ile ilgili istekli olmadıkları öğrenildi. (Karadeniz Gazetesi)

G.YAZICI
28.08.2006, 11:57
Taraftarın maçtan sonra hatta yalnız bu maç değil kötü skor alınan tüm maçlardan sonra Fatih Tekke diye bağırmasını iyi yorumlamak lazım. Tezahürat Fatih Tekkeye duyulan özlemden değil yerinin doldurulamamasındandır. Tabiki kaptan hala gönlümüzdedir o şehrimizin takımımızın yetiştirdiği değerli futbolculardandır ve İstanbula gitmediği sürece hep kalbimizde olacaktır. Taraftarın Fatih diye bağırması onun gibi gol atabilecek iyi bir golcünün alınması talebidir. Adı ne olursa olsun.

EMİN AYNEN KATILIYORUM YAZDIKLARINA FORVETTEKİ BOŞLUK DOLMADI

Onur Muhcu
28.08.2006, 11:59
Arkadaşlar tamamen haklı bir şey yaptık, bende oradaydfım hatta kale arkasinda sivil polisle baya birr tartışma yaşadık, polisin bizi engellemesi yanlıştı biz taş atmadık araba yakmadık memura vurmadık sadece tepki gösterdik emniyeti bu tutumundan dolayı kınıyorum. Ayrıca Maç esnasındaki uğultu Lazaroniye yapıldı forvetsiz kadro çıkardığından dolayı. Hüseyin kaptanlık görevini üstlenemiyor, bıraksın gitsin yolu açık olsun. en iyi verdiğimiz tepki ise şuydu ; RENKLERE AŞIĞIZ SİZLERE DEĞİL anlayan anlar ..

G.YAZICI
28.08.2006, 11:59
Madem Taraftar Protestosundan Biktiniz Çikin Adam Gİbİ Top Oynayin Kurtulun Bu Protestolardan Bu Kadar Basİt Futbolcu KardeŞlerİm Dİmİİİ....

ismail-dede
28.08.2006, 12:11
başkanda ne söylediğini bilmiyor artık ama inanıyorum lazaroni giderse herşey düzelecek

firidin
28.08.2006, 12:14

ii diosunda kardesim kimse tepki koymassa bu yönetiminde bi halt yapıcagı yok önce TRABZONSPORu adına layık şekilde yönetsinler sonra taraftara laf soylesinler........sen adam akıllı yönetemesse BU BUYUK CAMİA yı hedef hasanda olur hüseyinde ama sonra sıra yönetime gelir kiiiii bunuda o TRABZONSPOR asığı 2bin kişilik harika taraftar(en azından ruh diiller)en kısa zamanda gerçekleştirir!!!!ve bunuda 4 gözle bekliorum.....o 2 bin taraftarın hepsini kutluyorum keske yanınızda olabilseydim:(

Onur Muhcu
28.08.2006, 12:24

Ne hakla 2000 kişiye çapulcu diyorsun ? Maçın atmosferini yaşamadan, tv den izlemekle bu yorumu yapmak asıl senin çelişkide olduğunun ifadesidir. Bizlere çapulcu demeye hakkın yok! Seni bu tarftardan özür dilemeye , saygıve sükunet içinde yorum yapmaya davet ediyorum. Olumlu futbol yok, forvetsiz takımla korkak bir futbol oynatan lazaroniye maç içerisinde eleştiri yapıldı, HÜSEYİN kaptanlık yapamaz, takımı toplayım tribüne gelmeliydi, ama en önce çıkan oydu! Çete gibi laflar kullanman taraftara haksızlıktır. Futbolcular Tehlikeli bir inatlaşma içerisine giriyor. O futbolcuları futbolcu yapan bu taraftardır. Kötü oyunlarına karşılık tirübüne gelmeyen futbolcuları kınıyorum! Ayrıca kımsenın kımseyı yönlendirdiği yok. Bende oradaydım ve kımse bana bir konu için yön vermedi! Veremezde .. Şahısın önemi yok bizde.. o yuzden söyledik ya RENKLERE AŞIĞIZ SİZLERE DEĞİL !

canim TS
28.08.2006, 12:44
Madem Taraftar Protestosundan Biktiniz Çikin Adam Gİbİ Top Oynayin Kurtulun Bu Protestolardan Bu Kadar Basİt Futbolcu KardeŞlerİm Dİmİİİ....

evet, moralmen cokmüsler bak sen, 4 haftadan beri ilerleme yok, ruhsuz oynasinlar taraftar protesto yaptigi zaman moralmen cökecekler, bide Para alip Profesionel diyip duruyorlar.
Oynayin yenilin her maci vallah buna bile razigim, ama top oynayin top, pres yapin, sahada gezinmegin. Takima izlerken hasta olmamak elde degil.

Ycandan
28.08.2006, 12:51
Futbolcuların Tribüne gelmemelerinin sebebi çok basit bu takımın ayakta duracak mecali yok.Zaten maçı zar zor bitiriyorlar,bitincede hemen soyunma odasına kaçıyolar.Dün Sakaryalı futbolcuların mücadelesini görünce insan bizim takımdaki asıl problemin ne olduğunu anlıyor.

R U H

TSelif
28.08.2006, 12:58
Yahu biz değilmiydik 10 binlerce kişi sokağa dökülüp tek yürek olan..İsyan eden ...Şimdi niye biz suçlu oluyoruz ..?Diyorum işte...Adam gibi futbol oynayın yenilin ama ezin...yani şu... bize EFSANE mizi geri verin bu sefer 100 bin kişi yürüyelim

ts_fan
28.08.2006, 13:22
Ruhsuz oyunculara, tuhaf Hoca'ya, ne yaptığını bilmeyen yönetime karşı; taraftarın gösterdiği tepkiyi az bile buluyorum.Trabzon'dan aldığım bilgilere göre verilen tepki öyle az buz bir tepki değilmiş, umarım bazılarının akılları başlarına gelir.

Bu arada Kaptan Çimşir, pazu bandı kola takmakla kaptan olunmaz!!!:mad:

saglam
28.08.2006, 13:23
Efsanemizi, Nuricim ve ekibine ezici bir üstünlükle teslim ettik. Tüm hakları kendisinde saklı olduğundan, gayet rahat hareket edebildiğini her an, her yerden gözlemleyebiliyoruz.

"Maç sonrası tribünlere gitmeme" saçmalığına gelince, ben bunu kaptanımızın aklının hala fındık fiyatlarının netleşmemesinde oluşuna bağlıyorum. Kafası karışmış olacak ki, ne yaptığını bilemiyor. Yarın çıkıp özür dilemesi gerekmektedir. Ya da daha güzel bir kıyak yapıp, "gitmek istediğini" söylesinler kendileri.

Zorla kimseye futbol oynattıramayız. Trabzonspor A takımı; Hüseyin ve Hasan'a bir futbol öğretme kampı değildir ve kafası haddinden fazla karışık olan Gökdeniz için bir rehabilitasyon merkezi de değildir.

yusufemrah
28.08.2006, 13:24
ya arkadaşlar protesto edelim yönetimi hocayı futbolcuyu kesinlikle oynanan futboldan memnun olmadığımızı belirtelim ama bu asla futbolcumuza küfür edererek olmamalı kime küfrediyoruz ya takımımızın kaptanına ayıptır beyler ya kendinmize gelin şundan da emin olun ki o takımda hüseyinden daha çok trabzonsporlu yoktur tamam fatihimiz gitti ama her fırsatta hüseyinin onun adı altında ezilmesine izin vermeyelim lütfen....

Ali Özcan
28.08.2006, 13:26
ya arkadaşlar büyütmeyelim isterseniz.Hüseyini savunacak değilim ama maç içinde o kadar ıslıklanan bi adamı maç sonunda çağırırsan gelemez oraya...Ama yine de gelmesin önemli değil tepki devam etmeli hatta tepki takımın üzerinden çekilip tamamen Lazaroniye kaydırılmalı.Lzaroni giderse dört dörtlük olacak herşey...Başkanda sorun yok o da şaşkın daha önceden hiç böyle bir baskı altına girmemişti.Bakın şu forumun 12.000 e yakın üyesi var ve hemen hepsi Albayrak a ve Lazaroniye karşı...Bu bile büyük bi baskı...Başkan ve futbolcular kalsın,Lazaroni ve Sayitoğlu gitsin...

Keleşoğlu
28.08.2006, 13:27
orda tepkisini koyan taraftarın hepsinin alnından opuyorum devamını bekliyorum bu takım baska turlu duzelmez burunlari surtsun biraz cok havalandılar!!

ctmeoy
28.08.2006, 13:50
ya öyle bir hocamız var ki kendisine pet şişe atana sevgisindendir diye yaklasıyor.sabır ya sabır

Emre B.
28.08.2006, 14:03
Çok iyi yapmışlar.

DİNÇ
28.08.2006, 14:08
ya öyle bir hocamız var ki kendisine pet şişe atana sevgisindendir diye yaklasıyor.sabır ya sabır

Adamın yüzüne tükürsen "I thanks be to god that" diyecek...
Ah şu tazminat olmasa....
Aslında tazminatı kendi aramızda toplayıp, bay bay desek lazaroniye...
Yok olmaz ama....

saglam
28.08.2006, 14:10
Adamın yüzüne tükürsen "I thanks be to god that" diyecek...
Ah şu tazminat olmasa....
Aslında tazminatı kendi aramızda toplayıp, bay bay desek lazaroniye...
Yok olmaz ama....

Bilemiyorum ama, tazminatı nereden bakılsa 1 mio USD vardır? O kadar tazminat ödemeyi göze alsak Lucescu'yu getiridik.

eren_61
28.08.2006, 14:12
zaten en büyük hata o getir luce yi takımın başına olsun bitsin

zeki gursoy
28.08.2006, 14:41
ne demek o canım kardeşim..o adam futbolcuysa bunlara göğüs gerecek, geremiyosa defolup gidecek! herkes aldığı paranın hakkını verecek.benmi motive ediceem onu, kendini geliştirsin kazma...tv deki istatistiklere göre hüseyinin top kaybı kaznadığının 2 katı.bu ne demek ya.dayı dayı hareketler..her faulde hakeme diklenmeler! hasan desen öyle ..szymek zuravski alınmadı diye 2 yıldır top oynamıyo..burası trabzon , büyük takımsak futbolcuya göremi davranıcaaz..çağdaşı nasıl yolladı bjk.taraftara ne demişti hatırlayın...kimse ts nin üstünde değildir..yönetim ve hoca dahil olmak üzere..kaldıki futbolcuyu pohpohlıycaaz..ne verdiler arkadaşım bize ızdıraptan başka..geliştirsinler kendilerini..bu ne ya..topa vurmaktan acizler.sabah akşam çalışacaklar geliştirecekler kendilerini.yok öyle yağma.biz futbolcusuna göre bağrımızada basmasını biliriz.ama bu hasan hüseyin gökdeniz gibi basiretsizler değildir.kollamayın şunları.
__________________________________________________ ________

yalnız taraftar her zaman her maçta takımının kazanmasını istemeli o yönde davranmalı diye düşünüyorum.ben maçı tv de izlerken geçen seneki konya maçını hatırladım.her oyuncu değişikliğinde ıslık,sürekli yuhalama,olumsuz bir uğultu hep negatif davranışlar,denizliye ise sonsuz hürmet ve saygı.tamam yönetimi eleştirelim,transferleri hatta maç sonları oyuncuları eleşitirelim ama maç sırasında taraftarın görevi maçın kazanılması yönünde destek olmalı değil mi?yanılıyor muyum.ne yani yenilsek daha da mı mutlu olacaktık.1 puanla armut gibi ligin dibinde daha mı mutlu olacaktık.her eleştirinin protestonun bir zamanı var.maç sırasında maçı kaybettirecek olumsuzluklar ve verilmeyen desteğe bir tepki olabilir sanırım hüseyinin ve diğerlerinin davranışı.ben tv den izlerken kızıyorsam o da bir futbolcu olarak kızabilir darılabilir.sonuçta etten kemikten insan bu futbolcular.hiç kimse kendine küfredilmesinden hoşlanmaz,bunu öğrenmeli artık türkiyedeki taraftar profili.hem küfret,yuhala,ıslıkla sonra çağır tribüne.ne alaka.ben de olsam gelmezdim iyi yapmışlar.bu kadar basit diyen eski kaptan da bugün alkış ve övgü aldı ama zamanında o da bu olumsuz davranışlardan yakınmıştı.eski kaptanımız hami mandıralı da çok kırgındı hatta bir maçtan sonra ağlamıştı.örnekler uzar gider,çuvaldızı başkasına batırmadan iğneyi kendimize batıralım.

zeki gursoy
28.08.2006, 14:47
biraz vefakar olsun nuri başkan...trabzonsporun elinden aldığı ve şirketlerine kattığı trabzon limanını 2 sene ts ye çalıştırsın versin lazaroninin parasını gitsin adam..istanbul yönetimine hayır! kanı canı trabzonspor için atmayan yöneticiye hayır! futbolu iş için değil ts.aşkı için yapmayan futbolcuya hayır!
fatih tekke: delikanlıysan bu hüseyinle gökdenizide alırsın zenite anlarım büyük trabzonlu olduğunu..kurtar bizi bu hasan hüseyinden..

Bilemiyorum ama, tazminatı nereden bakılsa 1 mio USD vardır? O kadar tazminat ödemeyi göze alsak Lucescu'yu getiridik.

tamersoz
28.08.2006, 14:58
bende dün maçtaydım çılgınlarla beraber emniyet bizi kale arkasından çıkardı ordan koşa koşa maratonun sol tarafına gittik ordanda emniyet çıkardı ama biz yılmadık yine koşa koşa maratonun orta kısmına diğer taraftarların yanına gittik nerdeyse bir maç süresi kadar daha tezahürat ettik sanki maçta bağırmamış gibi enerjik bi şekilde devam ettik hepimizin sesi gitti ama takım bizi sallamadı bu takıma kaptan hüseyin değilde hasan olmalı en azından iyi oynamasa bile (hüsiyinden iyidir) ruh var adamda yüreğini sahaya koyuyo şimdi düşünüyomda akşam niye böle bi protesto yaptık??? sonuçta sahaya çıkan eşş..ler parayı alıo onlar düşünmüo böle şeleride taraftar niye gö..nü yırtıoo cevabı çok basitti bu sorunun biz bu renklere aşıktık orda oynayanlara değil bu yüzden bu takımı kimseye yedirmeyiz heleki böle vefasız ib...lere hiç yedirmeyiz.....

zeki gursoy
28.08.2006, 15:02
dostum katılıyorum..nuriş tamamen başka amaçlar için başkan olmuştur..çok büyük bizans oyunları dönüyo trabzondsa... bazen bi hayalim oluyo benim herkesinde olur..çok büyük miktarda bi piyango çıksa bana nolur diye..hemen aklıma trabzona ronaldinhıo yu alırım gibi fikirler geliyo aklıma..yani hep tarzbon için bişeyşler yapmak geliyo içimden. bu nuriş naaptı..trabzonspor için çok büyük bi maddi güç sağlayacak trabzon limanını TRABZONSPORUN ELİNDEN KAPTI!!! buduru bu adamaın trabzonsporluluğu...hasan hüseyin szymek ve gökdeniz..para ediyolarsa defolup gitsinler..5 paralık karı varsa 10 paralık ziyanları var..
nuriş...hocayıda al faruğuda brezilyada unutma defol git!!!

canim TS
28.08.2006, 15:21
Lig başladığından berider, el birliği ile Hüseyin'i alana dua edeceğiz diyoruz... Hüseyin de bunu hakediyor... İyi ya işte.. Dün akşam yaptığı büyük hata ile bu yolun ilk taşını döşemiş oldu... Taraftarına bu hareketi yaparak, aslında taraftarın kendisine karşı elini güçlendirmiş oldu... Tesekkur ediyorum Hüseyin'e.. Simdiden Allah yolunu açık etsin...

malessef tahmin etmiyorum, öyle olacagini cünkü ondan öncede Erdinc yaptigi hareketler sonra Kayseri macindi ve Hasan Ücüncü Samsunspor maclarinda ve Gökdeniz nedeni belli coktan gitmeleri lazimdi.

Benim düsüncem böyle. Onlar oldugu sürece Hüseyin de gitmes.

İslam Sezer
28.08.2006, 15:43
ne demek o canım kardeşim..o adam futbolcuysa bunlara göğüs gerecek, geremiyosa defolup gidecek! herkes aldığı paranın hakkını verecek.benmi motive ediceem onu, kendini geliştirsin kazma...tv deki istatistiklere göre hüseyinin top kaybı kaznadığının 2 katı.bu ne demek ya.dayı dayı hareketler..her faulde hakeme diklenmeler! hasan desen öyle ..szymek zuravski alınmadı diye 2 yıldır top oynamıyo..burası trabzon , büyük takımsak futbolcuya göremi davranıcaaz..çağdaşı nasıl yolladı bjk.taraftara ne demişti hatırlayın...kimse ts nin üstünde değildir..yönetim ve hoca dahil olmak üzere..kaldıki futbolcuyu pohpohlıycaaz..ne verdiler arkadaşım bize ızdıraptan başka..geliştirsinler kendilerini..bu ne ya..topa vurmaktan acizler.sabah akşam çalışacaklar geliştirecekler kendilerini.yok öyle yağma.biz futbolcusuna göre bağrımızada basmasını biliriz.ama bu hasan hüseyin gökdeniz gibi basiretsizler değildir.kollamayın şunları.

Ben futbolcu görevini yapmasın,taraftara saygısızlık yapsın mı diyorum.Asla!Benim derdim de herkes gibi Trabzonspor.Ancak şu kritik haftada herşey pamuk ipliğine bağlı iken galip gelmek önemli.Nasıl ki yanlış tercihlerden dolayı Lazaroniye kızıyorsak,yanlış,yetersiz,geç transferler ve diğer hatalarından dolayı başkan ve yönetimi eleştiriyorsak,berbat futboldan dolayı futbolculara sitem ediyorsak biz taraftar olarakta kendi muhasebemizi yapalım.Burda herkes yeterli destek olunmadığından şikayetçi,üstelik galibiyeti ve iyi oyunu madem bu kadar özlüyoruz, arzuluyoruz neden üstümüze düşen görevi yapıp sonra diğer unsurlara bakmıyoruz.Denizli maçını kazanmak için tribüne gelmek yeterli sebep mi?Kesinlikle taraftarın hakkını yemek düşüncesinde değilim çünkü her zaman taraftarımızla gurur duydum,çekirdek yiyenler de dahil.Elin hapçı taraftarına hiç bir taraftarımı değişmem sadece maçı kazanmayı önce biz isteyelim o yönde hareket edelim sonra eleştirelim diyorum.Yıllardır şampiyon olamamış olmak,yönetime kızgın olmak küfür ve hakaret için yeterli sebep değil,hiçbirşey küfür için mazeret olamaz.Hüseyin ve futbolculara gelince;zaten onların taraftarla iyi bir iletişim kuramadıklarını,sevgilerini(gol atıldığında saha içinde,veya dışarıda)taraftara göstermekten kaçındıklarına şahitim ve onların bu soğuk takıntılı tavırları hoş değil.Böyle stresli zamanlarda da pamuk ipliğne bağlı iletişim anında kopuyor ve olan yine Trabzonspora oluyor.Maçı kaybetmemiş olmamız tek mutluluğum ve kimse çeşke kaybetseydik demesin çünkü kaybetmemiz iyi bir trabzonspor için çözüm değil başka çözümler arayın...

since1967_
28.08.2006, 15:46
tek bir çözüm var hoca derhal istifa etmeli yoksa tepkimiz çoğalarak artacak.

İslam Sezer
28.08.2006, 15:50

Ben futbolcu görevini yapmasın,taraftara saygısızlık yapsın mı diyorum.Asla!Benim derdim de herkes gibi Trabzonspor.Ancak şu kritik haftada herşey pamuk ipliğine bağlı iken galip gelmek önemli.Nasıl ki yanlış tercihlerden dolayı Lazaroniye kızıyorsak,yanlış,yetersiz,geç transferler ve diğer hatalarından dolayı başkan ve yönetimi eleştiriyorsak,berbat futboldan dolayı futbolculara sitem ediyorsak biz taraftar olarakta kendi muhasebemizi yapalım.Burda herkes yeterli destek olunmadığından şikayetçi,üstelik galibiyeti ve iyi oyunu madem bu kadar özlüyoruz, arzuluyoruz neden üstümüze düşen görevi yapıp sonra diğer unsurlara bakmıyoruz.Denizli maçını kazanmak için tribüne gelmek yeterli sebep mi?Kesinlikle taraftarın hakkını yemek düşüncesinde değilim çünkü her zaman taraftarımızla gurur duydum,çekirdek yiyenler de dahil.Elin hapçı taraftarına hiç bir taraftarımı değişmem sadece maçı kazanmayı önce biz isteyelim o yönde hareket edelim sonra eleştirelim diyorum.Yıllardır şampiyon olamamış olmak,yönetime kızgın olmak küfür ve hakaret için yeterli sebep değil,hiçbirşey küfür için mazeret olamaz.Hüseyin ve futbolculara gelince;zaten onların taraftarla iyi bir iletişim kuramadıklarını,sevgilerini(gol atıldığında saha içinde,veya dışarıda)taraftara göstermekten kaçındıklarına şahitim ve onların bu soğuk takıntılı tavırları hoş değil.Böyle stresli zamanlarda da pamuk ipliğne bağlı iletişim anında kopuyor ve olan yine Trabzonspora oluyor.Maçı kaybetmemiş olmamız tek mutluluğum ve kimse çeşke kaybetseydik demesin çünkü kaybetmemiz iyi bir trabzonspor için çözüm değil başka çözümler arayın...

Nytre
28.08.2006, 16:42
evet bu habere bugunku yerel gazeteler geniş yer verdi.. bencede taraftar haklıdır.. taraftar takımı herşeye rağmen yanına çağrıyor bağrına basıyor sen ne yapıyorsun? trip?... peki bu takımı sahaya tekrar getiremeyen kim acaba?

yönetim mi? t.direktorler mi? yoksa kaptan mı? takımdaki bu isyanın öncüsü kim.. ya da takıma söz geçmiyor mu? çok mu zor taraftarın yanına gitmek...

niye takım böyle bir tavırda bulunabiliyor hangi hakla?

Tansu Onur Erdoğan
28.08.2006, 17:10
ben tv den ilk defa taraftarın sesini duydum uzun bi zmn sonra süper desteklemişler

mac sonunda taraftara gitmeyen futbolcuların da yüzüne gözüne dursun

tekke olsa bak nası cıkıyolardı hey gidi

Keleşoğlu
28.08.2006, 17:39
TRABZONSPOR'UN BASARILI ORTA SAHA OYUNCUSU HASAN UCUNCU, KENDI SAHALARINDA BASKI ALTINDA OYNADIKLARINI, BU NEDENLE ISTEDIKLERI FUTBOLU SAHAYA YANSITAMADIKLARINI SOYLEDI. (GOKMEN SAHIN/TRABZON-IHA)

haha gulecegim yoktu basarılı orta saha oyuncusuymus!! ulan dıs sahada ne yaptıgınızı da biliyoruz ordada mı baskıdan oynayamıyosunuz?

Gürkan
28.08.2006, 17:47
bence taraftar haksız .futbolcular ve yonetım sonuna kadar haklı neden.

futbolcular asgari ücretle çalışan bir işçinin 50 senede kazanacağı paraya 1 ay gecınmeye calısırken,aldıkları her topu karsı takıma veya dısarıya atarken, hep destek ısteyıp kotu olsalar bıle tepkı ıstemezken, yonetım klubun parasını bs para etmez futbolcuları almak ıcın harcarken,

23 senedır sampıyonluk gormemıs, bır kac basbakanlık vs kupası ıle yetınen,avruoada 1-2 sfer dısında basarısızlıkla donen takımına hala ve hala destek verıp satadı dolsuran taraftar ne demeye olup hangı yuzle takımı protesto eder.

gecen senenın sampıyonu maclarını zor doldururken 23 seneye ragmen dolu stada oynayıp bıde bundan sıkayet eden futbolcular zaten aldıkları 333333333333333333 kurusa ragmen yınede sahaya cıkararak taraftarı onure ederken, yagmur camur deplasman demeden maclara gıden taraftar ne curetle takımlarını onurlandıran oyunculara sıtem ederler. duymamıs gormemıs olayım.

yasa huseyın. aldıgın para az bıle.bu oynadıgın oyunla sen senede 12-13 mılyon avro kazanmalısın.ama senın degerını bu taraftar anlayamaz.bence sen degerını bılen bır klube gıtmelısın.

bırakın huseyınımın yakasını.bakın gorun kımler alacak onu.hasan ıle huseyın gıbı avrupanın en ıyı ıkı oyuncusuna laf edıyorsunuz baska takıma gıtsınlerde gorun gununuzu.

siz(bız) onları haketmıyoruz.en kısa zamanda mesela yarın hakettıklerı baska bır klube mesela antalyaspor gıtsınler.

BOZOHAN
28.08.2006, 17:50
hüesyin denilen şahsiyetin derhal bu takımdan defol gitmesi lazım. yazık değilmi bize maç bitiyor ve ben stadtan maç bittikten 1 saat sonra çıkıyorum. sonra protok kapısının önüne gidiyorum. yani nerden baksanız 2 saat eve geç gittim. önemli olan eve geç gitmek değil önemli olan hüseyin denilen kazmanın yüzünden geç gitmem.

NOT: hiç bir şekilde polisin stadta bize bir müdahalesi olmadı. takımın otobüse bindiği söylenince bizde takımı yakalayıp hüseyine saldırmak için protokol kapısına doğru koşmaya başladık.

frango
28.08.2006, 17:53
evet hüseyin bey yapacağın iş çok basitti takımı trubune getırecektın ama sen ne yaptın koşarak soyunma odasına gıttın hemde trubune gelmek ısteyen futbolcularıda engelleyerek helal olsun sana daha ne duyeyım

Emin
28.08.2006, 17:54
TRABZONSPOR'UN BASARILI ORTA SAHA OYUNCUSU HASAN UCUNCU, KENDI SAHALARINDA BASKI ALTINDA OYNADIKLARINI, BU NEDENLE ISTEDIKLERI FUTBOLU SAHAYA YANSITAMADIKLARINI SOYLEDI. (GOKMEN SAHIN/TRABZON-IHA)

Ulan şu mazeretin arkasına sığınan ne kadar futbolcumuz varsa hepsine yuh diyorum. Daha fazlasını da söylemek isterdim ama forum kuralları var. Yazıklar olsun ya 50-60 bin kişiye oynayan takım baskı hissetmezken sen nasıl baskı yüzünden oynayamıyorum diyorsun. Acemi çaylak. Transfer dönemi gelince ben profesyonelim demeyi bilen bu ruhsuzlar sahaya çıkıp oynamaya sıra gelince mi hissi davranıyorlar. Eziliyorlarmış. Tüh be yazıklar olsun size. Haram da kan olsun suçu taraftara atan futbolcunun aldığı para.

Vkgz
28.08.2006, 17:56
fatih tekke diye bağırmayalım artık.adam kendi gideceğimde gideceğim dedi yapılacak birşey yoktu

invisibleman
28.08.2006, 17:57

maç bitti takımı tribüne çagırdık ama hüseyin bey direk soyunma odasına yöneldi,umut durdu sordu devam dedi akyel seslendi hiç tınlamadı!4kişi tribüne geldi sağolsunlar!

daha sonra taraftar ''bu takım buraya s... si... gelecek'',''kaptan takımı buraya getir'',ses alamayınca ''fatih akyel takımı buraya getir''diye bagırdı ama yine ses çıkmadı!

daha sonra tepkiler iyice yogunlaşmaya başladı ama abartmıyorum 2000kişi statta durdu çıkmadı!''trabzon bizimdir bizim kalacak,ruhsuz ibn... si.. olacak'',hüseyine karşı küfürler ve fatih tekke tezahüratları vardı!

hami mandıralıya kadar bagrıldı,ve yönetici karşı taraftan çıktı tam gelirken millet çıldırdı!adama sardılar pet şişeyi adam nasıl kaçıyor,üzerine atlamaya çalışmalar!

daha sonra bu stattan çıkanın a..q şeklinde küfürler,emniyet takımı buraya getir falan filan!

en sonda yönetim istifa diye bagrıldı ve stattan çıkıldı protokolün oraya gidildi ve aynı az önce sıraladıklarım bagrıldı!

Aferin akadaslar(!)...Size yakısan da bunlardı zaten...Küfür edin...Kaptanınıza sövün...Her maçtan sonra yapın...Aman ihmal etmeyin...Bu takımın sizin gibi gercek(!) taraftarlara ihtiyacı var zaten...Bu yapılanları onaylamayan arkadaslar da bi zahmet stada dahi gitmesin...Tribünde küfür edecek adam lazım...

Mehmet_Mercanlı
28.08.2006, 17:58
büyük kaptan buraya , yumruk havayaa

........
FATİH TEKKE

corleone
invisible man dün akşam statta mıydın ?

Sevgi
@sevgi,@tslidrist
Bazı şeyleri iyi etüt edemiyorsunuz galiba. Orada futbolcuları(!) tribüne davet edenler ( hem de ligde sondan ikinci durumda olan bir takıma kendi sahasına hapsolmuş bir şekilde ve rezil bir futbol ortaya konulmuşken) maçta iyi niyetiyle 90 dakikaya yakın bağıran iki grup.Hüseyine veya Hasana yuh çeken veya ıslıklayanlar ise çekirdekçi takımı. Her ne olursa olsun Hüseyin Efendinin bu takımı tribüne getirmemek gibi bir keyfiyeti olamaz. Bu tribüne gelmeme olayı da benim bildiğim ilk değil daha önceki senelerde de bunlarla karşılaştık..ha sesimiz az geliyordur duymamışlardır falan filan derdik geçiştirirdik...artık bunlara bir ders vermenin zamanı gelmişti.Bence doğru yapılmış bir eylem.15 günlük bir ara da olduğuna göre herkes şapkasını önüne koyup sağlıklı düşünecektir.

aksini idda etmedim ki , ben taraftarında kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini söylüyorum kişisel çekişmeleri yüzünden bir taraf ''bordo'' derken diğer taraf ''canım feda olsun sana '' demesin diyorum.dememeli diyorum.tribünü paylaşma kavgaları yüzünden trabzonspor elden gidecek diyorum.

Hüseyin'e tepki olayına gelince tepkinin bununla sınırlı kalmayıp hüseyin bey'e Trabzonspor'un babasının çiftliği olmadığını gösterene kadar devam etmelidir.Sen kimsin ki rezil futbolunuza rağmen takımı tribüne çağıran taraftara takımı götürmeyip gitmek isteyene de engel olacaksın.

invisibleman
28.08.2006, 17:59
invisible man dün akşam statta mıydın ?

Hayır yazılanlara göre konustum ben..

Vkgz
28.08.2006, 17:59
k@ndemir tarafından yazılan

böyle taraftarlık olmaz olsun. hala amatörce işlerle uğraşılıyor.

BOZOHAN
28.08.2006, 18:03
Aferin akadaslar(!)...Size yakısan da bunlardı zaten...Küfür edin...Kaptanınıza sövün...Her maçtan sonra yapın...Aman ihmal etmeyin...Bu takımın sizin gibi gercek(!) taraftarlara ihtiyacı var zaten...Bu yapılanları onaylamayan arkadaslar da bi zahmet stada dahi gitmesin...Tribünde küfür edecek adam lazım...

arkadaşım sen şaka gibisin. hüseyin kimdirki takımı seyircinin yanına getirmeyecek. top oynama 1 gol şansa at denizliye karşı kendi evinde defans yap. 3 metreye pas atma sonra seyirci seni türübüne çağırsın gelme. yok yaaa nerdeyiz lan trabzon burası adamın..................

corleone
28.08.2006, 18:04
Hayır yazılanlara göre konustum ben..
o zaman boş konuşma, orada 1 saat boyunca takımı alkışlamak için çağırdık, küfür etmek için değil...

Vkgz
28.08.2006, 18:05
arkadaşım sen şaka gibisin. hüseyin kimdirki takımı seyircinin yanına getirmeyecek. top oynama 1 gol şansa at denizliye karşı kendi evinde defans yap. 3 metreye pas atma sonra seyirci seni türübüne çağırsın gelme. yok yaaa nerdeyiz lan trabzon burası adamın..................

kendi evinde defans yapmanın hiçbir sakıncası yok (yapamadılar o ayrı). git bak bakalım nasıl oynatıyor morinho

hamibasoglu
28.08.2006, 18:06
bu kadar kötü futbola rağmen taraftar iyiydi.Maç sonunda takımı çağırıyorlar ve rezil herifler sahayı terk ediyor.inanılır gibi değil..eN BÜYÜK TARAFTAR FUTBOLCULAR SAHTEKAR DİYE BİR TEZEHURAT VARDI YA AKLIMA GELDİ BİRDEN.
NEYSE MAÇ BERBATTI STEPHANOV VE YATTARA HARİÇ BELKİ BİRAZDA MARCHELINHO DİĞERLERİ MARDİNSPORDA BİLE OYNAYAMAZ.
YAZIK

BOZOHAN
28.08.2006, 18:06
böyle taraftarlık olmaz olsun. hala amatörce işlerle uğraşılıyor.

ben öyle taraftarım. her hafta maça gidecem ve her hafta hüseyine hasana küfür edeceğim..... varmı sorun kardeşim. adam olsunlar top oynamıyorlar tamam dedik. şimdide takımda ikilik çıkarıyorlar. takımın taraftarıyla arasını açıyorlar.

invisibleman
28.08.2006, 18:07

Biraz geriye cekilip düşün bakalım belki bu zihniyet yüzünden takım bu hale gelmiştir...Sen her maç küfür et adama daha sonra yanına cagır...

frango
28.08.2006, 18:09
seyirci çağırıyosa seni rezıl futbola rağmen sen kaptan olarak getıreceksın o takımı oraya hanı unuttun soyunma odasından takımı alıp getıreceksın sen ne ettın gelmek ısteyen futbolcuları engelledın

BOZOHAN
28.08.2006, 18:11
kendi evinde defans yapmanın hiçbir sakıncası yok (yapamadılar o ayrı). git bak bakalım nasıl oynatıyor morinho

banane morinhodan yaaaa... ben trabzonsporum avni akerse cehennemimdir. bu cehennemi cennet yap. sonra ne anlamı kaldı trabzonsporun. daha düne kadar avni akere hiç bir takımın seyircisi gelemezdi. şimdi yok kültürlü taraftar yok birşey yapmayalım ceza yeriz atı alan üsküdarı geciyo koçum. trabzonu dört büyükten bile saymıyorlar. kimin yüzünden beceriksiz yöneticilerin ve oyuncuların yüzünden.

Vkgz
28.08.2006, 18:11
ben yöneticiye pet şişe atma olayına kızıyorum. yoksa hüseyine kızılır o başka.

fenerbahçe atak top oynatıyorda ne oluyor yani kiev 5 atıp eyvallah diyor.

BOZOHAN
28.08.2006, 18:12
Biraz geriye cekilip düşün bakalım belki bu zihniyet yüzünden takım bu hale gelmiştir...Sen her maç küfür et adama daha sonra yanına cagır...

hüseyine maçta birtek küfür dahi edilmedi. arkadaşım sadece iki üç hatalı pas yapıldı ondada bir homurdanma oldu okadar. maçta olmadığın için bilmiyorsun.

frango
28.08.2006, 18:14
yönetici dua etsın orda adem başkana yoksa o orda epey tartaklanırdı seyırcı orada dolmuştu zaten onun nasıl savunması varsa seyırcınınde var savunması

invisibleman
28.08.2006, 18:15
hüseyine maçta birtek küfür dahi edilmedi. arkadaşım sadece iki üç hatalı pas yapıldı ondada bir homurdanma oldu okadar. maçta olmadığın için bilmiyorsun.

Sadece son maçı kastetmiyorum...Uzun süredir yapılan küfürler var...Sadece Hüseyin e değil bütün herkese...Bi de bunla övünenler var...Burda küfürlerin devamını falan bekleyenler var...

BOZOHAN
28.08.2006, 18:16
inanamıyorum hüseyini savunan insanlar var. nasıl iştir bu anlamak mümkün değil. bir tek hüseyin çıkmış 3 bin insanı stadta bekletiyor ve hatalı taraftar oluyor. vay be trabzonsporumun güzel taraftarına bak.

invisibleman
28.08.2006, 18:17
inanamıyorum hüseyini savunan insanlar var. nasıl iştir bu anlamak mümkün değil. bir tek hüseyin çıkmış 3 bin insanı stadta bekletiyor ve hatalı taraftar oluyor. vay be trabzonsporumun güzel taraftarına bak.

Hüseyin in bu tepkisini anlamak için sorunun temeline inmek lazım...Bu adam zamanında futbolu bırakıyodu bu taraftar yüzünden...

frango
28.08.2006, 18:19
sorunun temelıne inmekmi yokya sen bu takımın kaptanısın seyırcı haklıdr senı trubune çağırıyo sen gıtmek ısteyenlerı engellıyosun hüseyin için trabzon defterı dun akşam kapandı kimse huseyının dun akşam yaptığı harekerı savunmasın

invisibleman
28.08.2006, 18:22
sorunun temelıne inmekmi yokya sen bu takımın kaptanısın seyırcı haklıdr senı trubune çağırıyo sen gıtmek ısteyenlerı engellıyosun hüseyin için trabzon defterı dun akşam kapandı kimse huseyının dun akşam yaptığı harekerı savunmasın

Savunurum kardes...Bu taraftar bunu hakediyo çünkü...Hala kendi adamına küfür etmeyi marifet sayanlar,takımın en iyi döneminde en büyük pay sahibi adamı göklere cıkartıp daha sonra ilk basarısızlıkta yine aynı adamı yerin dibine sokan taraftar bunu hakediyo...

BOZOHAN
28.08.2006, 18:24
Sadece son maçı kastetmiyorum...Uzun süredir yapılan küfürler var...Sadece Hüseyin e değil bütün herkese...Bi de bunla övünenler var...Burda küfürlerin devamını falan bekleyenler var...

arkadaşım fatih tekkeye silah sıkıldı tehtid edildi bunları yapanlara yunanlı değildi trabzonlu insanlardı. ama bir gün taraftarla takıştımı. onada yuh çekildi küfür edildi bir gün taraftarla takıştımı yoooooook. ama bu kazma hüseyin çok gururluya zoruna gidiyo parayı alırken ben bu sezon iyi oynayamadım. benim paramdan şukadar kesin diyormu yok. ben böyle adama küfür ederim kardeşim.

Oğuzhan Görkan
bizler bunu hakediyorz madem ligten düşelim belki düzeliriz...

farozlu_61_ts
bakalım o hisiyin bey daha kalabilecekmi takımda. bişeyimiz çıktı orada takımı sahaya getirtecez die

ts_fan
28.08.2006, 18:28
Fesüphanallah!!!

Dün akşam ki taraftarın vermiş olduğu tepkiyi az bile buldum.Aldığım bilgiye göre; basına ve buraya yansıyandan daha şaşalı bir tepkiymiş.Susma Trabzonspor taraftarı, susma ve herşey düzele kadar tepkini koy.Tepki göstermedikçe biz daha çoooook başarısızlıklar görürüz.Unutmamak gerekir insanlar hakedildikleri gibi yönetilirler.Birileri yapılan yanlışlara dur demeliydi, ve dendi.Bu bir kıvılcımdı, devamı (herşey düzelene kadar) da gelecektir, gelmelidir.

invisibleman
28.08.2006, 18:29
arkadaşım fatih tekkeye silah sıkıldı tehtid edildi bunları yapanlara yunanlı değildi trabzonlu insanlardı. ama bir gün taraftarla takıştımı. onada yuh çekildi küfür edildi bir gün taraftarla takıştımı yoooooook. ama bu kazma hüseyin çok gururluya zoruna gidiyo parayı alırken ben bu sezon iyi oynayamadım. benim paramdan şukadar kesin diyormu yok. ben böyle adama küfür ederim kardeşim.

FDarkındaysan Fatih e yapılan daha farklı boyuttaydı...Ortada polisiye bi durum vardı tarafatarlardan bagımsız bi olay..

Bence Hüseyin dogru olanı yaptı...Ve unutmayın ki o takımdaki herkes bu işi para için yapıyor...Normal olan da bu...Aksi takdirde hiç kimsse bu taraftara katlanamazdı bu kadar...

frango
28.08.2006, 18:31
oturulan yerden yorum yazmak kolaydır dün akşam maç bitiminde yarım saat o futbolcuları çağıran arkadaşlar anlatsın sen kımsın ya taraftar seni çagıracak ve sen gitmeyeceksın senın bole bı hakkın yok ve olamazda

Cengiz Çubukcu
28.08.2006, 18:32
takım başarısız oldukça hep birileri kurban oluyor....dün maçı seyredemedim, olaylardan da yeni haberim oldu. ama okuduğum kadarıyla burada kurban hüseyin olacak kaptan olduğu için....zamanında bütün yıldız topçulara yapıldığı gibi(hami, ogün, gökdeniz vb.) onun da başına bir sürü şey açılacak..taraftar mı haklı topçular mı bilemem ama bildiğim birşey var trabzonda bu işler yıllardan beri var..

invisibleman
28.08.2006, 18:34
takım başarısız oldukça hep birileri kurban oluyor....dün maçı seyredemedim, olaylardan da yeni haberim oldu. ama okuduğum kadarıyla burada kurban hüseyin olacak kaptan olduğu için....zamanında bütün yıldız topçulara yapıldığı gibi(hami, ogün, gökdeniz vb.) onun da başına bir sürü şey açılacak..taraftar mı haklı topçular mı bilemem ama bildiğim birşey var trabzonda bu işler yıllardan beri var..

Zihniyet değişmedikçe de hep olacak...

BOZOHAN
28.08.2006, 18:42
ben akşam 2 saat hüseyin denilen adamın yüzünden stadta ve çevresinde beklemek zorunda kaldım. sesim kısıldı. ama yinede şuçlu benim öylemi varsın öyle olsun biz traftar değillliz gercek taraftar hüseyin severler olsun.

invisibleman
28.08.2006, 19:01
ben akşam 2 saat hüseyin denilen adamın yüzünden stadta ve çevresinde beklemek zorunda kaldım. sesim kısıldı. ama yinede şuçlu benim öylemi varsın öyle olsun biz traftar değillliz gercek taraftar hüseyin severler olsun.

Keşke beklemeseydin kardeşim...Niye bekledin..Senin orda beklemen takıma zarar vermekten baska ne işe yaradı ki...

BOZOHAN
28.08.2006, 19:18
Keşke beklemeseydin kardeşim...Niye bekledin..Senin orda beklemen takıma zarar vermekten baska ne işe yaradı ki...

Benim zoruma giden beklemek değil. Trabzonspor taraftarının kaileye alınmaması biz takıma zarar verdiysek siz düzeltirsiniz şimdi. siz gercek taraftarlar takımı kucaklarsınız, selamlarsınız sonra oturur çekirdek yersiniz. çünkü siz gercek taraftarsınız.

Ozan
28.08.2006, 19:21
FDarkındaysan Fatih e yapılan daha farklı boyuttaydı...Ortada polisiye bi durum vardı tarafatarlardan bagımsız bi olay..

Bence Hüseyin dogru olanı yaptı...Ve unutmayın ki o takımdaki herkes bu işi para için yapıyor...Normal olan da bu...Aksi takdirde hiç kimsse bu taraftara katlanamazdı bu kadar...

bu işi yapan yani futbolcu olan tarafrtara katlanacak . her işin bir zorluğu vardır ve bunlar işlerinide adam gibi yapmıyorlar öyle trip yapamaz doru düzgün oynamadan . adam gibi oynasın ondan sonra trip yapsın

Ozan
28.08.2006, 19:23
... yanlış 2 kere attım ...

Burçak
28.08.2006, 19:23
akşamki tepki çok yerindeydi. ona tepki verme buna tepki verme. eee şimdiye kadar ne oldu tepki verilmedide . kardeşim nasılki sahada başarılı olduklarında alkışlıyorsak bağrımıza basıyorsak yeri geldiğinde tepkimizide vereceğiz. ya takım oynasa bişiler yapmaya gayret etsede yenilse ve bu tepki verilse yanlış olurdu. ama kimsenin umrunda değilya. kaç hafta olmuş hiç mi bi gelişme olmaz. mahalle takımı gibi bi görüntü var. herkes kendine çeki düzen vermek zorunda. formanın hakkını vereceksin. yapamıyosan çekip gideceksin. tepkilere hazırlıklı olacaksın. burası Trabzonspor. ankaragücü yada ne bilim malatya spor değil.

invisibleman
28.08.2006, 19:26
Benim zoruma giden beklemek değil. Trabzonspor taraftarının kaileye alınmaması biz takıma zarar verdiysek siz düzeltirsiniz şimdi. siz gercek taraftarlar takımı kucaklarsınız, selamlarsınız sonra oturur çekirdek yersiniz. çünkü siz gercek taraftarsınız.

Ben de olsam kaale almazdım...Art niyet var ortada...Oraya gelen yöneticiye atılan şişeler,bilmiyorum ama küfürler de vardır bunlar ordaki taraftarın art niyetli olduunu gösteriyo...

BOZOHAN
28.08.2006, 19:29
Ben de olsam kaale almazdım...Art niyet var ortada...Oraya gelen yöneticiye atılan şişeler,bilmiyorum ama küfürler de vardır bunlar ordaki taraftarın art niyetli olduunu gösteriyo...

Arkadaşım bende öyle diyorum art niyetliyim ben. almasınlar stada girerken ayırsınlar hüseyin severlerle art niyetliler diye. ha bide çekirdekçiler

invisibleman
28.08.2006, 19:31
Arkadaşım bende öyle diyorum art niyetliyim ben. almasınlar stada girerken ayırsınlar hüseyin severlerle art niyetliler diye. ha bide çekirdekçiler

Bi art niyetli olarak senin gibileri organize et maça gitme lütfen...Bu takımın destege ihtiyacı var su an...

BOZOHAN
28.08.2006, 19:35
Bi art niyetli olarak senin gibileri organize et maça gitme lütfen...Bu takımın destege ihtiyacı var su an...

tamam sen maça gel ben gelmiyim. öyle otuduğun yerde söylemesi kolay ve ayrıyetten

TRABZON BİZİMDİR BİZİM KALACAK

ŞEREFSİZ İ.....NLER S...TIR OLACAK.

BOZOHAN
28.08.2006, 19:37
invizibil'mi ne ismi bir garip arkadaşım şimdi senin kombinende yoktur. ama çekirdek paran vardır. seni gidi seni

coolank
28.08.2006, 19:39
Harun Çelik

Fatih Akyel, geldiği günden beri tartışıyoruz... Bu adam zamanın da şöyle yapmıştı falan... Takımın formasını giydiği günden beri her halinde, taraftarın gönlünü almak, Trabzon Sporlular'ın gözüne girmek için uğraşıyor... Dün akşam, takımın kaptanı taraftarı iplemeden sırtını dönüp giderken, Fatih Akyel taraftara giden ilk isim oldu.. Bizde düşmez kalkmaz bir Allah diyerek, Fatih'i kabullenelim artık...

Lig başladığından berider, el birliği ile Hüseyin'i alana dua edeceğiz diyoruz... Hüseyin de bunu hakediyor... İyi ya işte.. Dün akşam yaptığı büyük hata ile bu yolun ilk taşını döşemiş oldu... Taraftarına bu hareketi yaparak, aslında taraftarın kendisine karşı elini güçlendirmiş oldu... Tesekkur ediyorum Hüseyin'e.. Simdiden Allah yolunu açık etsin...

kesinlikle katılıyorum

invisibleman
28.08.2006, 19:45
invizibil'mi ne ismi bir garip arkadaşım şimdi senin kombinende yoktur. ama çekirdek paran vardır. seni gidi seni

Ben SAmsun da yasadıgım için maçlara nadiren geliyorum...O yüzden kombinem yok...

Sorunu fazla uzatmak istemiyorum...Şıu anda senin gibi ben de takıma karsı tepkiliyim...Ama bu tepki bu sekilde gösterilmemeli...Binlerce çeşidi var...Ne bilim sırtını dönersin,Barcalıların yaptıgı gibi beyaz mendilleri sallarsınız falan filan...Küfür dür bişiler atmadır bunlar Trabzonluya yakışmaz ama TRABZONLUYA(!) yakısmaz..

Haaa bi de;

ŞEREFSİZ İ.....NLER S...TIR OLACAK.

En kısa zamanda gereğinin yapılacagını umut ediyorum(!)

BOZOHAN
28.08.2006, 19:49
umut etmeye devam et. bir günde maça gel bekleriz. takımını izlemiş olursun.

invisibleman
28.08.2006, 19:51
Fırsat buldukca geliyorum sen merak etme...

empty61
28.08.2006, 20:20
Birisi Hüseyine takım kaptanının görevlerini acilen öğretmesi gerekiyor..Taraftarıyla bozuşan bi kaptan..Buna ancak gülünür..

chota
28.08.2006, 20:42
Akşamki olayda bende vardım.ilk defa Trabzonspor taraftarını ne yaptığını bilir vaziyette gördüm.Az bile yapıldı.Böyle giderse katlanarak artacak tepkiler.

Sen kimsinki taraftarı sallamıyorsun.Eğer Trabzonspor büyükse taraftarıyla büyüktür.Şu an oynanan oyunla yada futbolcularıyla değil...

dün akşam sanki İtalyan yada Arjantin tribünlerinden birisindeydim.gerçekte bir tepki ancak bu kadar yerinde olur...

Onur Muhcu
28.08.2006, 20:53

Evet arkadaşım art niyetli trabzonspordaki tarftarlar. Sen art niyetli olma düzelt bu durumu tamam mı ? Kaptan Huseyin kimdir ki, Trabzonspor taraftarıyla tehlikeli inatlaşmaya giriyor. Hüseyini Hüseyin yapan zaten bizler değilmiyiz ? Maçlara gelmeden yorum yapıyorsun geçmiş maçlarda da dünkü maçtada kimse futbolculara küfür etmedi sadece kaçırdıkları gollere uhhh diye bir mırıldanma oldu, takım çağrılırken huseyının en önde gitmesi tepki topladı, 1 saate kadar takım çağırıldı, polislerle atıştık ama yine takım ortada yoktu! Şimdi gel sen bu adamları savun, oynadıkları futbol zevk verse, ruh ile oynasalar söz yok ama hem oynama hem de taraftara küs böyle bir anlayış yok. Formanın hakkını vermeyenınde bu takımda yeri yok ! Bordo mavi giyiyorsan bir ağırlığın olamlı, korkak futbol değil hucum futbol oynamalısın ki karşındaki osasuna değil, Denizlispor. Yönetimden,teknik direktörüne,teknik direktöründen,futbolcusuna kadar hepsi hatalı. . TEPKİ YERİNDEDİR, KAVGAMIZDA HAKLIYIZ ! TRABZONSPOR için ölümüne destek ölümüne eleştiri hepsine varım. .. İNADINA BORDO İNADINA MAVİ ... Sizlere Değil Renklere Aşığız

ts_fan
28.08.2006, 20:55
Maçın bitmesine rağmen, Boca - River taraftarı gibi tribünü terketmeyip, ilk etapta takıma destek olmak adına 2000 taraftarın tribünü terketmemesini nasıl canı gönülden alkışlıyorsam, onları (bu kulübün gerçek sahipleri) iplememe gafletine düşen(ler)i esefle kınıyorum.

Trabzonspor taraftarı ile Trabzonspor'dur.Bizler bakiyiz, sizler fanisiniz.Bizler kalıcıyız, sizler gidicisiniz.Taraftarınıza saygı duyun, taraftarınız için saha içinde saha dışında gerektiği gibi davranın.Ondan sonra taraftarınızdan birşeyler bekleyin, bu kulübün en günahsızı ta-raf-ta-rı-dır.

T: Lütfen, tribün nedir bilmeyen arkadaşlarımız konu hakkında yaz-ma-sın-lar.

Burçak
28.08.2006, 20:56
bukadar rezil berbat futbola rağmen bu taraftar bunları görmemezlikten gelip sizin moraliniz daha çok bozulmasın diye tribüne çağıracak bağrına basacak siz gelmeyeceksiniz ha. yok öyle!!

kutoz
28.08.2006, 21:00
Taraftar, Apoel maçından daha iyiydi. Hatta, öyle ki Rıdvan Dilmen bile bugünki yazısında taraftarı övdü...

Peki bu taraftar, maç sonucunda takıma biraz daha fazla moral vermek için yanlarına çağırırken, çokşey mi istemiş oldular. Görende sanacak ki, sahada 90 dakika fırtına gibi esen bir yıldızlar topluluğu var ve burunlarından kıl aldırmıyorlar...

Bugün Anadolu'nun çeşitli futbol kulüpleri, Trabzonspor formasını giyip taraftarı takmayanlarla dolu. Herkes haddini bilecek...

mavikan
28.08.2006, 21:21
hüseyin defol... futbolunu hiç bizaman sevmedim... milli takıma çağrıldı,herkes övdü futbolunu... demek ki ben anlamıyorum futboldan dedim... çok iyi top kesiciymiş.. başka ,sıfır... kişilikte buraya kadarmış... zekeriya beyaz ne ise hüseyin de futbolda o... dahan ne diyeyim be... hüseyinistlerde defolup gitsin bu takımdan... MAY BAŞKANLIĞA GELDİĞNDEN BERİ RAHAT YÜZÜ GÖRMÜYORUZZ.. dile kolay 22 sene olmuş.. liverpoolun maçlarını seyredip eski trabzonsporu yadediyorum...

frango
28.08.2006, 21:24
hayatında trubunun nefesını almayan o guzellığı yaşamayanlar deplasmana gıtmeyenler saatlerce beklemeyenler lutfen yazmasın

Nytre
28.08.2006, 21:41
onların yaptığı hareket "sizde kimsiniz.. ne diye geleceğim sizin ayağınızadır"... onları o hareketi yaptıran .. onların tribünlere getirtmeyenler utansın!...

işte kaptan-t.direktor ve yönetim burada işe giriyor ama bunlar olmadığı için bizde takımda futbolcularda kaale almıyor bizi.

poetricus
28.08.2006, 21:54
Bu tartışma uzayacak gibi. Biraz Nasreddin Hoca usulü olacak ama galiba hemen hemen herkes haklı. Kökeni, geçmişi, kariyeri ne olursa olsun Trabzonspor kaptanlığını yapan bir futbolcunun takımı tribüne çağıran taraftarları "takmamak" gibi bir hakkı olamaz. Hüseyin bu hareketiyle bugün tahmin edemeyeceğimiz çok nahoş gelişmelerin de kapısını açmıştır.

Bu arada taraftar her ne kadar cefakâr vefakâr ve fedakâr olursa olsun hiçbir zaman futbolcu, teknik adam yönetici ya da başkan'ın şahsiyetine saygısızlık yapma, sövüp küfretme, pet şişe atma hakkına sahip değildir. Ayrıca maç oynanırken futbolcuları gerek ferdi olarak gerek takım halinde yuhalamayı da taraftarlık ahlakı açısından doğru bulmuyorum.

Denizlispor maçından sonraki tepkiyi normal ve haklı buluyorum ama içeriğini onaylamıyorum. Unutmayalım ki yönetenlerin performansını ve yönetim kalitesini biraz da yönetilenlerin niteliği belirler.
Muhabbetle!...

invisibleman
29.08.2006, 00:38
Tepkinin haklı olması yapılanları hoş görmemizi saglamaz...Olayların bu hale gelmesin de yönetimin,futbolcuların oldugu kadar taraftarın da vardır...Herkes önce kendisine baksın...Ben Apoel maçında staddaydım...Topluca olmasa da küfür vardı...Sadece Hüseyine ya da Hasan a değil çoguna...En ufak bi hatada dahi önümdeki yanımdaki arkamdaki herkes...Hatta bayanlar bile...O küfürler o anda ugultu seklinde çıkıyor ama maaşallah maç sonuna kadar eksik olmuyor...Bu da dogal olarak takımın baskı altında kalmasına sebep oluyor...Ve bunları yapanlarda takımı düşündüğünü söylüyor...Takımı desteklemek avaaz avaz bagırmak değil sadece böyle ince noktaları da düşünmek gerek...O futbolcular belki yetersiz olabilir...Ama onlar hiç bi şekilde o tepkileri haketmiyo...Burda diyosunuz ki Hasan defol Hüseyin defol...Kim var peki onların yerine....Kimse yok...Alternatiflerin içinde en iyileri o....Haaa hiç bi futbolcu da size yaranmak zorunda değil...Eğer herhangi bi futbolcu şu foruma girip okusa yazılanları aynı tepkiyi verir...Burda da hep hakaret stadda da heryerde heryerde....

schumi
29.08.2006, 00:50
Tepkinin haklı olması yapılanları hoş görmemizi saglamaz...Olayların bu hale gelmesin de yönetimin,futbolcuların oldugu kadar taraftarın da vardır...Herkes önce kendisine baksın...Ben Apoel maçında staddaydım...Topluca olmasa da küfür vardı...Sadece Hüseyine ya da Hasan a değil çoguna...En ufak bi hatada dahi önümdeki yanımdaki arkamdaki herkes...Hatta bayanlar bile...O küfürler o anda ugultu seklinde çıkıyor ama maaşallah maç sonuna kadar eksik olmuyor...Bu da dogal olarak takımın baskı altında kalmasına sebep oluyor...Ve bunları yapanlarda takımı düşündüğünü söylüyor...Takımı desteklemek avaaz avaz bagırmak değil sadece böyle ince noktaları da düşünmek gerek...O futbolcular belki yetersiz olabilir...Ama onlar hiç bi şekilde o tepkileri haketmiyo...Burda diyosunuz ki Hasan defol Hüseyin defol...Kim var peki onların yerine....Kimse yok...Alternatiflerin içinde en iyileri o....Haaa hiç bi futbolcu da size yaranmak zorunda değil...Eğer herhangi bi futbolcu şu foruma girip okusa yazılanları aynı tepkiyi verir...Burda da hep hakaret stadda da heryerde heryerde....

bahsettiğin o fevri tepkileri tiyatro izler gibi maç izlemeye gelen seyirciler yapmıştır, en ufak bir hatasında tepki gösteren yuhalayan küfür eden seyirci ile maç boyu o kişiliksiz futbola, kendi sahanda mahküm oynayıp rakibe 8 pozisyon vermene rağmen 90 dakika destek veren gerçek taraftarı bir tutmaması gerekirdi sevgili takım kaptanımız hüseyin ve diğer sporcu kardeşlerimiz! belki herzaman değil ama dün akşam kesinlikle taraftar haklıydı..

invisibleman
29.08.2006, 00:57
bahsettiğin o fevri tepkileri tiyatro izler gibi maç izlemeye gelen seyirciler yapmıştır, en ufak bir hatasında tepki gösteren yuhalayan küfür eden seyirci ile maç boyu o kişiliksiz futbola, kendi sahanda mahküm oynayıp rakibe 8 pozisyon vermene rağmen 90 dakika destek veren gerçek taraftarı bir tutmaması gerekirdi sevgili takım kaptanımız hüseyin ve diğer sporcu kardeşlerimiz! belki herzaman değil ama dün akşam kesinlikle taraftar haklıydı..

Ben şimdi Hüseyin i savunuyomuş gibi görinmek istemem ama o durumda ayırt etme diye bişe soz konusu olamaz...Her iki taraf da tepkilerde hhaklı...Fakat her iki tarafın da tepki gösterme sekli hatalı...Burda sorun var tepki göstermede sorun...Bi daha ki maçta daha medenice bi tepki gösterilebilir...Mesela herkes sırtını kaleye dönsün bi daha ki maçta...En basitinden bu yapılabilir...Ama şiddet eğilimi içindeki bi taraftar grubu sadece tepki çeker baska bişe ifade etmez...Burdan kaybediyoruz zaten...Tepkimiz de haklıyız ama yanlış şekilde gösteriyoruz...

ts_fan
29.08.2006, 00:57
Muharrem (schumi) kardeşim her zaman söylediğim şeyi tekrar söylüyorum;

Tribün nedir, tribüncü nedir bunları bilmeyenler lütfen tribünle alakalı, vuku bulmuş olaylarla alakalı yorumlar yapmasın.İlk önce ne nedir ne değildir bi öğrensinler, ondan sonra fikir beyan etsinler;)

schumi
29.08.2006, 01:04

Tribün nedir, tribüncü nedir bunları bilmeyenler lütfen tribünle alakalı, vuku bulmuş olaylarla alakalı yorumlar yapmasın.İlk önce ne nedir ne değildir bi öğrensinler, ondan sonra fikir beyan etsinler;)

doğru söze ne denir ki Recep..

#10 Fietra
29.08.2006, 01:12
Hüseyin'i severim ve desteklerim de ama taraftar çağırdığında ve iş böyle inada bindiğinde o takımı oraya getiremediyse ya da getirtemediyse eleştiriyi hak eder.

ts_fan
29.08.2006, 01:15
@invisibleman
Yöneticiler sana gerekeni yapar;)

hakanhan
29.08.2006, 01:17
bir futbol takımını buyuk yapan taraftarlarıdır. trabzonspor taraftarı büyükdür bir futbolcudanda büyükdür. trabzonspor üsttür alti taraftardir tarftar olmadan büyük kulup olmaz. futbolcu emekcidir. ama taraftar kalıcıdır. taraftarın cagırıpda futbolculari türübüne getirmeyen kaptan hüseyini kınıyorum. hüseyinden derhal kaptanlık alınmalıdır. taraftarı ciddiye almayan kulubude ciddiye almaz. zaten sonucda ortadir.. bunun bedelini elbet öderler. ey gidi hami ey gidi ünal ey gidi fatih trabzon sizden sonra acaba kaptan görecekmi??.. takımın kaptani hüseyin gerisini siz düşünün!!!!

Bulut61-34
29.08.2006, 02:46
en saçma yorumm!!!!!
doğru söylüyosun taraftar yanlış yaptı bu kadar iğrenç bi futbol oynanmasına rağmen işte taraftar işte şampiyon die bagırdı bu hareket cok yanlıştı..bir yanlışı da taraftarın maça gelmesi ve 90 dakka dağınık da olsa olumlu yönde tezahürat yapmasıydı...bu nedir yaa ben 22 yaşındayım 22 senedir böyle bi kadroyla bu kadar ahmak bi futbol oynadıgımızı hatırlamıyorumm..midem bulanıyor maç izlerken bu kadarmı ruhsuz olur bi takım yaaaa...bence takımın halini en iyi yansıtan oyuncu szymek onun koşuşuna falan bakın yüz ifadesine bakın işte trabzonsporun halii onun yüzünde anlatılmış!!!!

Bu tepkiler neye fayda edecek peki. Bu takımın oyunundan ben de memnun değilim hiçFatih Tekke'nin satılmasıyla ilgili neler yazdığımı gidip o başlıkta bir okuyun lütfen. Taraftar bu şekilde davranarak neyi düzeltebilir, neyi düzeltti söyler misiniz? Fenerbahçe tarftarının eski halini hatırlatıyor bana şuanki tarftarlar. İşin kolayını seçip küfrediyorlar, yakıyorlar, yıkıyorlar. Tabi aklı selim akılcı davranmak zor iş. Fener taraftarı ne yaptı yenilsler bile deplasman dönüşü takımı ahvalanında çoşkuyla karşıladı.
Ben de futbolculara, yönetime kızgınım ama yapacak bişeyim yok, onların yanlışlarını düzeltem ya da futbolcu olup sahada ben oynayamam. En azından mensup olduğum grubun(taraftar kitlesi) yanlışlarının içinde yer almak istemiyorum.
Taraftar ne yapmalıyı en güzel özetleyen yazı aşağıdaki linkte bence.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=662

Bulut61-34
29.08.2006, 03:06
Hah!tamam teşhiside koydun, ne güzel...Taraftarlar her zaman çapulçudur,hayduttur...Oh ne ala?Ama yönetim ya da futbolcular gerçek görevlerini yapmasalarda beyzade olurlar...
Taraftarlar aleyhte protesto yapınca takıma zarar veriyorlar ama yöneticilerin saçma demeçleri,saçma transferleri,verdikleri sözleri yerine getirmemeleri, kulüp adına yaptıkları anlaşmalar,sözleşmeler bu takıma zarar vermiyor öylemi?
Hepimiz bu geminin içinde isek; yönetici ve futbolcuları bu geminin içinden çıkarıp, bu geminin batmasında tek suçlu taraftarı göstermek ne güzel iş valla!...Yönetiçiler zemzem ile yıkandıya,onlar bu takıma zarar vermez.

Özkan Sümer ne iyi etmişti değilmi?Ne oldu sonra devamını niye getirmedi?Bu haydutları bitirseydiya; Özkan Sümer...Haydutları ve çapulcuları tribünden ayıklasaydıya...

Kardeşim kim olduğunu bilmiyorum ama yazdıklarından tribünlerden o kadar uzak bir adam profili çiziyorsunki; tribündeki insanların ruh halini bilmeyecek kadar bu işlerden uzaksın,hemen yaftayı yapıştır bakalım.Birilerinin yönlendirmesi ile hareket ediyorlar.Allah Allah!...Madem teşhisi koydun bu birilerinide bir söylede bizde bilelim bu birileni.Kimmiş bu birileri?Hüseyin'e küfürmü edin diyor bu birileri, ya da Fatih Tekke diye bağırınmı diyor?öyle ya; tribündeki insanlar zaten insan değil, güdülecek koyun(teşbihte hata olmaz) onlar her zaman birilerinin adamı olmuşlardır.Dünkü rezil futbolu ıslıklamak,yuhalamak hep birilerinin işi zaten...Taraftar ne anlar futboldan zaten...

Trabzondaki taraftarımızla, İstanbuldaki taraftarımızı ya da gurbetteki taraftarımızı bir kıyasla lütfen. Hangisi daha faydalı?
Benim yönetimi onayladığımı mı zannediyorsun? Daha önce bu forumlarda yazdıkalrımı bir oku lütfen. Sırf soayadı Albayrak, parası var, başbakana yakın ve 2 yıldız sözü verdi diye şimdiye kadar adı Trabzonsporla hiç yanyana geçmemiş yönetimi getirenler en büyük hatayı işledi. Ama artık oldu yapacak bişey yok. Fatih'in satılması da en vahim hatalardan biriydi artık buna da yapacak bişey yok(satılmasın diye klübe az mı mail yolladım, burada az mı yazdım). Bundan sonra ne yapmak lazım elimizdeki az miktardaki kalitesiz undan, şekerden, tuzdan ve yağdan en iyi helvayı yapmaya çalışmak gerek. Bu olmaz deyip siniyi kaldırıp savurmanın neye faydası var?
Ben İstanbulda ki maçalrın çoğuna gitmiş biriyim. İnönüde 7-1 yenilidğimizide gördüm(o soğukta maçın sonuna kadar bekledim), 2-1 yendiğimizide gördüm. Hiç bir arkadaşımın cesaret edip gelemediği maçlardı bunlar.
Sana da tarftarlık anlayışımın ne olduğunu anlatmak için alttaki linki öneriyorum.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=662

Bulut61-34
29.08.2006, 03:27

haha gulecegim yoktu basarılı orta saha oyuncusuymus!! ulan dıs sahada ne yaptıgınızı da biliyoruz ordada mı baskıdan oynayamıyosunuz?

Geçen haftaki Antep maçında daha iyidi takım. Çok pozisyona girip atamadılar. Gelecek için bizi umutlandırdılar ama Denizli maçında kötü futbol vardı.

Doğan BULAT
29.08.2006, 09:11
O tepkiyi koyan arkadaşları alınlarından öpüyorum..Bu yönetime, bu futbolculara bu tepki az bile... Tek kelime HELAL OLSUN.. bunlar sesimiz çıkmadıkça külübü babalarının malı gibi görmeye başladılar galiba.. Külübün tek sahibi TARAFTARDIR.. Ben senin formanı almazsam, ben senin maçına gelmezsem, bilet almazsam, sen koltukta rahat rahat oturamazsın sahada top oynayamazsın.. Senin aldığın paralar bu taraftarın cebinden çıkıyor... Sen ne yapıyorsun? Ruhsuzca top oynuyorsun hangi takımda oynadığının farkında değilmiş gibi.. Sonra seni çağıran taraftarının yanına bile gelmeye tenezzül bile etmiyorsun.. Bugün vezirseniz yarın rezil etmesinide bilir bu taraftar.. Hepinizin gırtlağına sağlık.. MAZİYİ YAŞAYAN DEĞİL MAZİYİ YAŞATAN BİR TAKIM İSTİYORUZ

frango
29.08.2006, 09:23

evet aynen katılıyorum arkadaşım saolasın bundanda anlayan bişelerv anlamıştır umarım

Nytre
29.08.2006, 10:13
bir dahakine de gelmezlerse biz gideriz onların yanına...

coolank
29.08.2006, 18:09
taraftar sonuna kadar dogru bir hareket etmiştir

frango
29.08.2006, 18:22
bi sonraki maçta seyirci takımı çağırırmı bılemem ama çağırırs koşa koşa geleceklerini düşünüyorum

TSelif
29.08.2006, 18:57
Maçın bitmesine rağmen, Boca - River taraftarı gibi tribünü terketmeyip, ilk etapta takıma destek olmak adına 2000 taraftarın tribünü terketmemesini nasıl canı gönülden alkışlıyorsam, onları (bu kulübün gerçek sahipleri) iplememe gafletine düşen(ler)i esefle kınıyorum.

Trabzonspor taraftarı ile Trabzonspor'dur.Bizler bakiyiz, sizler fanisiniz.Bizler kalıcıyız, sizler gidicisiniz.Taraftarınıza saygı duyun, taraftarınız için saha içinde saha dışında gerektiği gibi davranın.Ondan sonra taraftarınızdan birşeyler bekleyin, bu kulübün en günahsızı ta-raf-ta-rı-dır.

T: Lütfen, tribün nedir bilmeyen arkadaşlarımız konu hakkında yaz-ma-sın-lar.

+Ben yani tselif.....yorum süper;)
Çünkü o 2000 kişi arasında ben de vardım..(bazen aptal olarak eleştiri alsak ta ben bu takımı seviyorum)
TRABZON BİZİMDİR BİZİM KALACAK:)

Gürkan
29.08.2006, 19:05
her ne kadar klub taraftarın ustunde olsa bıle.

bır klubu klub yapan taraftardır.taraftarı olmayan bır takıma 10 tane abramovıc getırsen bır sey yapamaz.tıpkı uzanların taraftarı olmayan ıst. bır sey yapamadıkları gıbı. ıst nerde suan.

taraftarı klubun ustunde tutacak degılım ama taraftardır klubu klub yapan.

ne futbolcu
ne yonetıcı
ne baskan.

futbolmaniağı
29.08.2006, 19:40
Bu kadar rezil futbola rağmen sahaya inip futbolcuları ve özellikle teknik direktörü dövmediğimize dua edelim.
Taraftar gidipte yeni yeni icatlar çıkartan lazaroniye çok bile dayandı. birde onu trabzona getiren başkana.

Enes Berfin
29.08.2006, 21:23
Taraftarlarin yaptigi küfürlü tezahuratlar kessinlikle yanlis, ama Hüseyinin yaptigi o hareket cok ayip ve cok utandirici,
seni orada binlerce taraftar cagiriyor oooo hüseyin burayaa ooooo ama sen hemen soyunma odasina firliyorsun,
sanki o taraftarlar seni kovaliyorda sen kaciyorsun ben tek kelimyele
Yaziklar olsun Hüseyin diyorum.

Taraftar burda tabi tepki gösterir ve göstermektede haklidir ama bu tepkinin icinde küfürlerde yer aliyorsa ozaman yakismiyor tabi.

Bartuğ13
29.08.2006, 22:30
taraftar takıma bu kadar destek olup da karşılığını alamıyorsa tepkisinde sonuna kadar haklıdır

frango
30.08.2006, 17:16
taraftar sahadakı kotu gutbola rağmen sizi trubune çğırıp hem sızı onure etmek ıstoyor hemde kendısı sevınmek istiyor fakat siz ne yapıyorsunuz koşa koşa soyunma odasına kaçıyosunuz ama şımdı akıllanmışsınızdır

cipses
30.08.2006, 17:40
Taraftarlarin yaptigi küfürlü tezahuratlar kessinlikle yanlis, ama Hüseyinin yaptigi o hareket cok ayip ve cok utandirici,
seni orada binlerce taraftar cagiriyor oooo hüseyin burayaa ooooo ama sen hemen soyunma odasina firliyorsun,

Taraftar burda tabi tepki gösterir ve göstermektede haklidir ama bu tepkinin icinde küfürlerde yer aliyorsa ozaman yakismiyor tabi.
arkadaş o "oooooo"nun sonunu biliyordur herhalde, ben de olsam ben de kaçardım

erdal6167
30.08.2006, 17:59
daha öncede yazdım arkadaş oynayın ama yenilin önemli değil ama top oynamzsanız karşınızda tarafatarı bulursunuz bu kadar basit.
kesinlikle destekliyorum. futbolcu nasıl sahaya geri gelmez, tafra yapar. gitmesin kimse maca

erdal6167
30.08.2006, 18:03

kabahat hüseyinde değil onu oaraya cağıranda
hüseyin kimdir ya gitsin fındık toplasın

Enes Berfin
30.08.2006, 20:48
arkadaş o "oooooo"nun sonunu biliyordur herhalde, ben de olsam ben de kaçardım

Ben Baskan olsaydim bu hüseyinin hareketinden sonra derhal takimdan kovardim.

Sunu Unutmayin Taraftar Herzaman haklidir...

frango
30.08.2006, 22:10
taraftar bu olayı hiç unutmayacaktır kı bunu avnı akerdekı ılk maçta göreceğiz takıma tepkı olmayacak ama kesınlıkle huseyıne karsı zaten var olan tepkı dahada buyuyecektır huseyın çok yanlış yaptın çok

ts_fan
31.08.2006, 01:46
Denizli maçındaki tepkinin yansımaları kendini göstermeye başladı.Transfer baya bir hızlandı.
Zamanında yapılan, şiddetli tepki iyidir.
Bu arada küfür olmasa daha iyi olurdu;)
O maçın sonunda tepkiyi gösteren tüm renktaşlarıma kucak dolusu sevgiler, saygılar.

ozcilingir
31.08.2006, 03:08
Hüseyin, Kayseri'ye giden arkadaşını özlemiş herhalde , yolun açık olsun HÜSEYİN, bu sefer gidersen geri dönüşün olmaz, yaşın kemale geldi, milli de oldun EH artık seninde bir yerlerin kaşınmaya başladı, hadi koçum delikanlı gibi gideceğim de sende git, kaptanlığın ne demek olduğunu şu anda TRABZON da yaşayan eski kaptan ağbilerine veya bakan FARUK ÖZAK a bir sor ,ŞENOL GÜNEŞ'E -KADİR ÖZCAN'A-NECATİ ÖZÇAĞLAYAN'A -ALİ KEMAL DENİZCİ'YE ,KEMAL SERDAR'A ,adını yazamadığım bir çok kaptanımıza sor sana biraz bilgi versinler, çünkü şu anda yönetimden sana kaptanlık hakkında bilgi verecek futbolun içinden gelmiş bir kişi hatırlamıyorum. Ama istersen ÖZKAN HOCA ya bir danış, sana iyi yaptınmı diyecek ? Sen maç içinde rakibinle veya hakemle dalaşsan maç bitiş düdüğü çaldıktan sonra, hala didişmeye devammı edersin ? Takım kaptanlığı !!! ZOR İŞTİR, ,KAPTANLIK KOLUNA YAMA BAĞLAMAK DEĞİLDİR.

frango
31.08.2006, 14:12
evet kaptanlık kolay iş deyildir herkec beceremez bunu hüseyinde bunu beceremedıgını denızlı maçında gosterdı kaptan dedığın o takımı soyunma odasından alıp o taraftarın onune getirirdı ama onu yapmak için kaptan olmak gerekıyo

cIlgInIm
31.08.2006, 14:30
taraftarın bu uyarsından bir ders almaları lazım oyuncuların özellikle kaptan hüseyinin ve kendini kendi evimizde oynucamız ilk macta affettirmeli ve ilk gol atılır atılmaz tüm takım el ele verip sayericyie koşmalı diye düşünüyorum ama duyarlı davranışı yapabilecek kapasiteye sahiplermi bilmiyorum inşallah sahiplerdir...

Emin
31.08.2006, 14:45
Yöneticiye bıçaklı saldırı! http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gifTrabzonspor’da yönetimle taraftar arasında yaşanan gerginliğe kan bulaştı. Yönetici Kahraman Altuntaş tartıştığı bir taraftarca bıçaklandı 31.08.2006http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif

Özellikle Denizlispor maçından sonra gerilen zincire dün bir halka daha eklendi. Akşam saatlerinde evine giderken yolda Y.N. isimli şahısla karşılaşan Karadeniz ekibinin idarecisi arasında sözlü münakaşa kısa sürede arbedeye dönüştü. İddiaya göre, bu sırada üstünde taşıdığı bıçağı çeken N.Y., Kahraman Altuntaş’ı sol kolundan bıçakladı. Olayın ardından Fatih Devlet Hastanesi’ne giden yöneticinin kolundaki yaraya 2 dikiş atıldı, ardından da taburcu edildi. N.Y.’nin ise yakalanıp gözaltına alındığı belirtildi. Altuntaş’a ve Trabzonspor camiasına geçmiş olsun dileklerimizi sunar, bu tip olayların tekrarlanmamasını temenni ederiz.
Kaynak: Fanatik

Özge
31.08.2006, 14:46
arkadaşlar ben maçtaydım büyük kaptan takımı buraya getir diye bağırılıyor bi baktık futbolcular soyunma odasına gidiyor fatih akyel stepanov marcelinho ve biri daha vardı ama tam hatırlayamıyorum tribüne geldiler hüseyin hemen gitti yani fatih akyel getirdi daha sonra fatih akyel takımı buraya getir dediler ama daha gelmedi hüseyin falan yuhalandı

kudu_61
31.08.2006, 16:45
Eğer Trabzonsporumuzun iyiliğini düşünüyorsak yanlış yaptık bence maç sonunda protesto etmek yerine kadrolar açıklandığında protestomuzu göstermeliydik çünkü bu adamın çıkardığı kadroyu o tribünde oturan hiçbir trabzonlu beğenmemiştir protesto geç yapıldı tek hatamız odur...

Semih58
31.08.2006, 22:53
Lazaroni inşallah sezon başında yazıldığı gibi kötü değildir.Yoksa vay halimize.yandı Gülüm helva.

frango
01.09.2006, 16:52
onumuzdekı maçta zaten seyırcının trubune gelmemesı soz konusu olamazda biraz geç kalındı ama taraftar uzerıne dusenı yapacaktır ve takımını gene alkışlayacaktır

isaret parmagi
01.09.2006, 20:39
Bugün taraftar derneginin yaptığı açıklamayı okudum.Bi özür beklediklerini söyledi.Bunda haklı..Eğer Hüseyin bi hata yaptığını düşünüyorsa kesinlikle özür dilemesi gerekir.Bu kısmında bişe yok.Doğal.Fakat dernek başkanının kendilerini herşeyden üstün görürcesine konuşmaları vardı.Sanki taraftarlar klubün de önündeymiş gibi konuştu.Bu bana garip geldi.Ben zannediyordum ki tarafatar Trabzonspor için var.Ama baskanın acıklamaları sanki Trabzonspor taraftar içinmiş gibiydi...

ts_fan
01.09.2006, 21:16
Hüseyin milli takım dönüşü özür dileyecek böylece olay tatlıya bağlanacak.
Taraftarlar derneği böyle istedi diye değil, Hüseyin hata yaptığı için bunu yapacak.

frango
01.09.2006, 22:53
evet hüseyin özür dileyecek ama bence kendi istediği için deyil hem yonetımden hemde taraftardan gelen askıdan dolayı ozur dıleyecek ozur dıleyecek olan bu gune kadar dılerdı bır hafta oldu

TSelif
02.09.2006, 09:17
onumuzdekı maçta zaten seyırcının trubune gelmemesı soz konusu olamazda biraz geç kalındı ama taraftar uzerıne dusenı yapacaktır ve takımını gene alkışlayacaktır

Tabiki takımı gene alkışlayacaz. Çünkü o takım orda bulunan 11 kişinin değil bizim. Onlar bir araç gelip geçicidir ama TRABZONSPOR um ismi , rengi şanı şöhreti sonsuza kadar TARAFTARı ile birlikte yaşayacaktır.:)

Hüseyin bey ne amaçla olursa olsun bu taraftardan özür dilemeli. Burnunun kaf dağında olmasına gerek yok. Çünkü biliyor .Biz TRABZONSPOR taraftarı istediğimizde istediğimizi yaparız. Tıpkı 2004-2005 yılında onbinlerce kişi yürüdüğümüz gibi.Biz takımımız için her şeyi yaparız. Onlarda bizi dikkata almak zorundalar.:mad:
Yani özet şu...TRABZONSPOR bizimdir bizim kalacak..2 yada 5 yıl sonra Hüseyin olmayacak bu takımda ama yine aynı taraftar Avni Aker'i dolduracak
Büyüksün EFSANEM ;)

frango
02.09.2006, 11:31
evet hüseyin ne olursa olsun bi özür dilemek zorunda vede dıleyecek ama kımse bunun hüseyinin içinden gelerek yaptıgını solemesın çunkı ole olsaydı bu zamana kadar olurdu ama inatlaşmanın bı anlamı yok seyitci ile ınatlasırsa hem o hemde takım zarar gorurkı buna hiç ama hiç gerek yok

BOZOHAN
02.09.2006, 13:21
Hüseyin, Kayseri'ye giden arkadaşını özlemiş herhalde , yolun açık olsun HÜSEYİN, bu sefer gidersen geri dönüşün olmaz, yaşın kemale geldi, milli de oldun EH artık seninde bir yerlerin kaşınmaya başladı, hadi koçum delikanlı gibi gideceğim de sende git, kaptanlığın ne demek olduğunu şu anda TRABZON da yaşayan eski kaptan ağbilerine veya bakan FARUK ÖZAK a bir sor ,ŞENOL GÜNEŞ'E -KADİR ÖZCAN'A-NECATİ ÖZÇAĞLAYAN'A -ALİ KEMAL DENİZCİ'YE ,KEMAL SERDAR'A ,adını yazamadığım bir çok kaptanımıza sor sana biraz bilgi versinler, çünkü şu anda yönetimden sana kaptanlık hakkında bilgi verecek futbolun içinden gelmiş bir kişi hatırlamıyorum. Ama istersen ÖZKAN HOCA ya bir danış, sana iyi yaptınmı diyecek ? Sen maç içinde rakibinle veya hakemle dalaşsan maç bitiş düdüğü çaldıktan sonra, hala didişmeye devammı edersin ? Takım kaptanlığı !!! ZOR İŞTİR, ,KAPTANLIK KOLUNA YAMA BAĞLAMAK DEĞİLDİR.

kayseri hüseyini alıp neyapsın adamların oturmuş bir sistemi var hüseyini alırsalar onlarda sistem mistem birakmaz. her şey bir yanada hüsyin gibi adam beni stadta 2 saat beklettiya ona yanarım.