PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sakaryaspor 2 - fenerbahçe 1

saglam
27.08.2006, 23:45
Milyon dolarlık fiyasko !
Milyon dolarlık Fenerbahçe, Sakaryaspor’a boyun eğdi.

fenerbahçe, Sakarya deplasmanından hiç ummadığı bir mağlubiyet aldı. Üstelik Sakaryaspor'da Mbayo ve Suat Usta'nın oynamamasına karşın.

Ligin çekişmeli geçmesini ve bizim de önümüzdeki maçlarda varlık göstermemizi umuyorum.

Sevgi
28.08.2006, 00:19
sakaryaspor mükemmel futbola fb ezdi.Millet gidip kaleci alıp geliyor :( bizim yöneticilerden bir kaçını anadolu kulüplerine stajamı yollasak acaba :(
Sakaryaspor'u tebrik ediyorum performanslarında düşüş olmazsa çok can yakarlar :)

marcelinhots
28.08.2006, 02:55
sakaryanın kalecisi harbi neydi ya bitirdi feneri.alexin o şutunu çıkarınca ayakta alkışladım artık :D

Mert67
28.08.2006, 09:30
helal sakarya.fener çok gaza gelmişti iyi oldu.

invisibleman
28.08.2006, 09:39
"F.Bahçe sıradan bir Anadolu takımı gibi"

Sakaryaspor'a galibiyet getiren isimlerden biri olan ve yeşil-siyahlıların ikinci golüne imza atan Musa maçın ardından şunları söyledi: "Bu üç puanı taraftarımıza ve sıkıntılı dönemde böyle bir takım yarattığı için başkanımıza armağan ediyorum. Namağlup bir gidişimiz var, bu maçın da birinci yarısında olmasada ikinci yarısında çok iyi oynadık. F.Bahçe, şu an için bulunduğu konumu haketmiyor. Bir kaç oyuncuyu kadrosundan çıkartığımız zaman sıradan bir Anadolu takımı gibi. F.Bahçe bizi Avrupa'da temsil edecek daha iyi olmalı, inşallah daha iyi olurlar. Hocamız, F.Bahçe'yi iyi çözmüş, ikinci goldeki gibi organizasyonlara bizleri çok çalıştırdı."

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Walla dooru söze ne denir...Helal sakarya..

ARAF
28.08.2006, 10:25
inşaallah bizde sakarya kadar olabilriz

Remzi
28.08.2006, 10:33
az önce spor haberlerinde izledim maçı ezğin 3 puan almasını hakem engellemiş..pehh.Sakaryanın verilmeyen iki penaltısına ne demeli..

Muhalif
28.08.2006, 10:36
"F.Bahçe sıradan bir Anadolu takımı gibi"

Hocamız, F.Bahçe'yi iyi çözmüş, ikinci goldeki gibi organizasyonlara bizleri çok çalıştırdı."

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Walla dooru söze ne denir...Helal sakarya..

Nejat Biyediç çok zeki bir teknik adam.. futbolcuyken de zekiydi.. aynı şekilde Saffet Susic de öyle.. ama büyük takımda yapamazlar denliyor.. niye böyle deniliyor hiç anlamıyorum.. Lazaroni bize teknik direktör oluyorsa Biyediç,Susiç gibi adamlar Real'i çalıştırmalı!
Tebrikler Sakarya..

TSelif
28.08.2006, 10:53
Tebrikler sakarya

İslam Sezer
28.08.2006, 10:57
geçekten bu nejat biyediç in ismi neden bizde hiç düşünülmez,cevap bellidir,küçük takımların teknik direktörü derler ancak bunu söyleyenlere soruyorum son iki teknik direktörümüz büyük olduğumuzun farkında mı acaba.her ikiside o kadar defans oynatıyor ki kafayı yemek üzere taraftar.en azından nejat biyediç defans ta oynatsa eminim daha mantıklı yapar ve iyi bir motive ile çok daha organize atağa çıkardık.zaten görünen köy kılavuz istemez,yazık diyorum sakaryanın yabancılarını,teknik direktörünü ve fb yi ezmesini görünce.biz bunu hiç haketmedik sayın albayrak....

champions
28.08.2006, 11:56
ezikler 2 senedir hakemle ilgili konuşmuyomuş tabi konuşmaz bizde 2 sene hakemlerle şampiyon olsak bizde konuşmayız dimi ne zamanki hakemler onları yakar o zaman başlarlar konuşmaya

ozturk
28.08.2006, 11:58
helal olsun tatangalar..

antagonist
28.08.2006, 13:20
Maçtan sonra Nihat Özdemir'in açıklamalarını duydunuz mu bilmiyorum.Bu kadar da basit olunmaz yani.Geçen sene Anelka'nın attığı gol,elle atılmamış;kalecinin eline çarpıp öyle girmiş :) Yuh yani,körler bile gördü!!!Bejekeli Burak'ın golünden bahsederken bunları söyledi.

Külünkoğlu
28.08.2006, 13:58
Sakarya'ya tebrikler. Kendi yapacaklarının ne olduğunu bilerek oynamışlar yorumlar öyle söylüyor. Yanlız fb kadrosu de souza ve kezban yenge ile daha da güçlendi bizim maç çok çetin geçecek.

Ha unutmadan, Konya'ya elle gol atmak serbest olsun, bu ne be kardeşim önüne gelen elle gol atıyor adamlara.

selcuk
28.08.2006, 14:16
benim bu macta en cok hosuma giden ezikin golünü atan sahin to ayagindan cikarken yüz ifadesi onun kadar sanirim kimse sok olmadi o topun kaleye gitmesine

ozturk
28.08.2006, 16:38
iyi liderle aramızdaki puan farkını 5 e indirdik :)

Burçak
28.08.2006, 17:06
sakarya spora tebrikler. flaş yabancıları var.

UğuR
28.08.2006, 17:16
yA ismi şimdi tam olarak gelmiyor Fenere ilk golü atan Okan ama soyadı aklıma gelmedi golden sonra Nejat Biyediçe koşuşunu seyrettinizmi.100 metre dünya rekorunu kırmak için koşuyordu sanki ve yüzündeki o hırs ifadesini gördünüzmü.Adam maça nasıl konsantre olmuş.Golden sonraki koşuşu gibi inan maçda koşmadı.Bizim futbolcuların çoğu öyle zaten.Tebrikler Sakarya ve Sakarya taraftarı.seyirci değildiler;) taraftarlık yaptılar takımı 90 dakika desteklediler.

halil ibo
28.08.2006, 17:22
İyi bir teknik direktör,yerinde ve gösterişsiz transferler,altyapıdan çıkmış orta sahada aynı performansı gösterirse milli takımın değişmezlerinden olacak gencecik bir Hakan.Yeni oluşturulduğu halde takım olabilmiş ve taraftarıylada bütünleşmiş bir Sakaryaspor.İnandılar ve kazandılar,kara cübbelilerde neticeye tesir etmeyince böyle oldu.TEBRİKLER SAKARYASPOR...

Burçak
28.08.2006, 17:52
uğur 61
o okan yılmaz . ama yabancılarıda çok iyidi yaa. nerden bulurlar bunları anlamıyorum.

invisibleman
28.08.2006, 18:32
ezikler 2 senedir hakemle ilgili konuşmuyomuş tabi konuşmaz bizde 2 sene hakemlerle şampiyon olsak bizde konuşmayız dimi ne zamanki hakemler onları yakar o zaman başlarlar konuşmaya

Bi de bu ezikler her demeç verdiğinde bu cümleyi kuruyorlar..."Bİz hakemlerle ilgili konuşmayı sevmiyoruz ama"...Hep cümleler böyle...Konuşmayı sevmezler ama hep konusurlar nedense.....Sadece fb değil hepsi böyle..

Selman
28.08.2006, 19:21
Ofsayttan bir gol yediler ortalığı ayağa kaldıracaklar.Bu zamana kadar hakemlerle(!) kazandıklarınız ne olacak adiler...

Burçak
28.08.2006, 20:24
çıtları çıkmaz bi kaybettilermi başlarlar hakemlere sallamaya. bukadar acayip insanlar görmedim ben yaa. bize yapılanlar bunlara yapılsaydı varya kimbilir neler olurdu.

frango
29.08.2006, 10:11
kendılerının attığı ofsayt golunu gormeyenler başkalarınınkını nasılda goruyolar sakaryayı tebrık edıyorum ben beklemıyodum sakaryanın fenerı yeneceğini ama yendıler helal olsun

CAFER ÖZER
29.08.2006, 11:48
Eskiden olsa Sakarya FB maçı benim için anlam ifade ederdi FB lilere hayatı zindan ederdim dalga geçerdim,1 tane FB liye yenildikleri için laf bile söylemedim,Söyleyemedim,Nasıl söyleyebilirimki biz berbat durumdayız adamlar öyle yada böyle liderler,
Genede Sakaryasporu tebrik ediyorum.
Pazar gün ist-bld -Ordu maçına gittim orda 4-0 lık ehzimeti yaşadım,Sonra TV başında Trabzonspor un Denizliye fark atmasını Mükemmel oynamasını beklerken Sahaya Santraforsuz çıkan bir teknik adam rezaleti peşinden sıkıntılı bir doksan dakika ve galip geldiğimize sevinmediğimiz bir hafta,derken Allahtan SAKARYA vardı,Fb ye sahayı dar eden,Kalede panterleşn bir kaleci,ilerde FB lilere Yattara vari çalımlar atan Cenga mıdır nedir.Sakarya Transfer yapmış adam gibi adamlar almış,Biz hala aldık alacağız bununla uğraşıyoruz,
Neyseki Sakarya nın galibiyeti beni biraz olsun mutlu etti,
Allahtan biz SAKARYA ile oynamıyorduk,Bu oyunla SAKARYA bizi dağıtırdı,HERKES Denizli gibi gol kaçırma rekoru kırmaz,Herkes SELEHATTİN gibi gol atamadım diye sevinmez,Biriside çıkar golleri sıralar,
Tebirkler SAKARYA haftanın en güzel olayı

sweetrose
29.08.2006, 12:09
Sakaryanın kalecisi martinez, Polonya maçında degajdan gol atmış... Açıkcası mükemmel bir gomüş..