PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şampiyonluk!..

Sayfa : [1] 2 3 4

coolank
26.08.2006, 23:35
Arkadaşlar bu lig çok şeye gebe .. dahaaaa çokkkkkkkkkk su sular akar bu köprünün altından rakiplerimizden biri olan gs 4 maçta 6 yaptı bizde 4 maçta 4 yapacagız demek ki 2 puan fark kalıyor ... bjk zaten çok kötü bakmayın 9 puan aldıklarına fb şimdilik iyi gidiyor yarın berabere kalsa aramızda 6 puan olur ki millet devreyi 11 puan geriden kapayıp şampiyon olmuştu ... ben çok arkadaşa katılmıyorum bizim şampiyonluk şansımız yok sezon bitti gibi düşünceler için şu an çok erken ...hatta ilk devreyi 4 5 puan geride kapasak dahi ( takımın tam olarak oturması halinde) ciddi bir şansımızın olacagını düşünüyorum ... haaaa tabii ki şu şartta % 100 bir KALECİ VE SOL TARAFA BİR ADAM ALINMASI KOŞULU İLE ....(musamba şart değil ) yeter ki kaleci ve sol tarafa alınacak adammlar ii olsun yeter ... ali güneş veya mustafa keceli şart değil olursa olur ama olmazsa çok da önemli değil .. şu 2 adamm ii olsun da ...evet takıma sahip çıkalım ve birbirimizle ugraşmayı bırakalım saha sonuçları kötü olunca forumdaki yazılarda kötü oluyor taraftar arasında .... son düşüncem şöle biz kolay kolay elenmeyiz ispanyollara... evet iyi takım ama bir düşünün şimdi gününde bir şimek yattara marcelinho gökdeniz olursa ki umarım olur iyi bir kaleci ve sola adam ile biraz da onlar düşünsün .. özellikle marcelinho ve yattara yı ......

SAYGILARIMLA ...

erdal6167
26.08.2006, 23:37
yok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Özgür Öztürk
26.08.2006, 23:40
Böyle gelmiş böyle gidecek korkarım vallah.

Ali Özcan
26.08.2006, 23:42
çok yüksek bir şampiyonluk şansımız olduğunu düşünüyorum ve tek problemimiz Lazaroni dir diyorum...Lazaroi ye çözüm bulabilirsek şampiyon olabiliriz...Ligin en iyi kadrosu bizde bence...neyse şimdi atıp tutarsınız nasılsa bana...bu benim fikrim sadece...

GolaMTuRi
26.08.2006, 23:43
matematiksel olarak olabilir ama mantikli ve realist olursak yok oglu yok...ilk 5 bile cok zor...

tsakrep61
26.08.2006, 23:50
ne acıdır kı bu baslıgı gorunce ıstem dısı gulumsedım bizi bu hale getırenler utansın kı sampıonluk sansımız cok az ama yok dıye bırseyde yok umut garıbın ekmegıdır -ama lazoronıyle devam edersek en buyuk korkum kırkıncı yılımızın hezımet olması

Ali İhsan
26.08.2006, 23:51
matematiksel olarak olabilir ama mantikli ve realist olursak yok oglu yok...ilk 5 bile cok zor...

Tamam realist olursak şampiyonluk şansımız zor. Ama puan tablosuna bakıp da 5.lik zor demek de mi realistlik. En azından 3. veya 4. oluruz diyorum ve zirveden de kopuk olacağımızı da zannetmiyorum. Denizli maçını alırsak milli maç arasından sonra bu takım bomba gibi gelir... Yarın artık ilk golü atan ve moral kazanan, oyunu forse eden bi trabzonspor bekliyorum. İnşallah. Gerisi gelince forumdaki olumsuz yorumların %90ı tersine dönecektir... Böyle kadro olmadı son yıllarda. Hakkını alalım artık...

k@ndemir
26.08.2006, 23:52
bana göre yüzde 0

cınar#7
26.08.2006, 23:55
boyle gıderse bu yılda 4. oluruz

Kaya
26.08.2006, 23:55
Bu sezon için hiç umudum yok...

cipses
27.08.2006, 00:01
ümit varsa taraftarda var hala

yoksa ne yönetimde ne lazaronide ne de takımde umut yok

GolaMTuRi
27.08.2006, 00:05
Tamam realist olursak şampiyonluk şansımız zor. Ama puan tablosuna bakıp da 5.lik zor demek de mi realistlik. En azından 3. veya 4. oluruz diyorum ve zirveden de kopuk olacağımızı da zannetmiyorum. Denizli maçını alırsak milli maç arasından sonra bu takım bomba gibi gelir... Yarın artık ilk golü atan ve moral kazanan, oyunu forse eden bi trabzonspor bekliyorum. İnşallah. Gerisi gelince forumdaki olumsuz yorumların %90ı tersine dönecektir... Böyle kadro olmadı son yıllarda. Hakkını alalım artık...
puan tablosuna bakarak degil oynanan futbola bakarak yazdim...ki lazaroni basimizda kalirsa ilk 5 degil ilk 10a oynariz..ilk 3 haftada 8 puan kaybetmek demek sonraki maclarda fazla fire vermemek gerek demek ust siralar icin..bu futbolla daha cok puan kayiplari yasariz...

Mehmet_Mercanlı
27.08.2006, 00:06
busene deği AMA
BİRGÜN MUTLAKA..!

cipses
27.08.2006, 00:08
puan tablosuna bakarak degil oynanan futbola bakarak yazdim...ki lazaroni basimizda kalirsa ilk 5 degil ilk 10a oynariz..ilk 3 haftada 8 puan kaybetmek demek sonraki maclarda fazla fire vermemek gerek demek ust siralar icin..bu futbolla daha cok puan kayiplari yasariz...
sorun lazaronideyse
merak etme tez zamanda çözülür o
ama sanmıyorum ki sorun sadece lazaronide olsun

omer61
27.08.2006, 00:09
beşiktaşa kötü demişssnde biz bu beşiktaşla oynasak warya en az 5-0 yeniliriz.. alışkınz ztn onlardan 5 yemeye.. 3.haftadan şampiyonlk şansmz tabiki bitemez. bunu soleyen arkdşlar takımn oynadıı futbbolu beenmedii için soluo matematiksel olark şansmz bititnden diil.. konu kapanmlı diorm.. gereksz..

hakanhan
27.08.2006, 00:12
bence trabzon su kadrosuyla ki sayalım
yattara ozelıklerı dunyada sayılı belkıde yok
gokdeniz milli takımın as futbolcusuydu yetenekleri tartısılmaz..
szmek polanya milli takımının önemli oyuncusu
stepanov cok genc sırbıstan a milli takımına kadar yukseldi vede oynuyor..
marcelinho bundeslıgada kendini kanıtlamıs futbolcu
fatih akyel 2002 dunya ucuncusu kadrosunun banko futbolcusu..
bunlar iyi olsunlar futbollarını yuzde 70 kapasıtesınde oynasınlar sampıyonluk ıcın degıl avrupada bıle basarı gelmemesı ıcden bıle degıl..
arkadaslara bakıyorumda bızım kadro sankı eşek ölüsü kadrosu.. yeterki inansınlar..

Sevgi
27.08.2006, 00:12
şampiyonlukta en büyük favori gösterilen beşiktaşı 4 haftadır izliyorum onlar bu defansla şampiyon olacağız diyorsa bzim hayli hayli dememiz lazım, 4 haftadır gs yi izliyorum bana sorarsanız ilk dörde giremez , girmemesi lazım, fb herzaman ki gibi şansıyla 3 haftada 9 puanı aldı ama şans bu herzaman aynı kişinin yüzüne gülmüyor.4 haftadır izlediğim takımlar şampiyonlukta iddalıysa bende iddalıyım , şampiyonluk şansımız var :)

Oğuz
27.08.2006, 00:18
Şampiyonluk mu? Son haftaya 16. gireriz.. Son hafta Nuri Başkan maçı masada bitirir, 3 puan alır, ligde kalmayı garantileriz.. Lazoroni de gelecek sene için umutluyum der.. Biz de inanır bekleriz..

GolaMTuRi
27.08.2006, 00:23
sorun lazaronideyse
merak etme tez zamanda çözülür o
ama sanmıyorum ki sorun sadece lazaronide olsun
sorun tabii ki sadece lazaronide degil...
hasan ve huseyin basta olmak uzere,erdinc,cagdas,ahmet,tolga,jefferson vs..gibi futbol kapasitesi cok cok dusuk adamlara bel baglandigi surece sampiyonluk her zaman hayal..takimda 3-4 tane adam gibi futbolcu var..onlarda en fazla ilk 5e oynatir bu takimi.tabii bu adamlar tam kapasite oynarlarsa.ayrica artik bazi seylerin anlasilmasi lazim, trabzonun parolasi her zaman sampiyonluktur demekle olmuyor.lafla peynir gemisi yurumez..bizim kac aydir almaya calistigimiz adamlari istanbulun ucuzleri 1 gunde aliyor..buyuk takim buyuk futbolcularini satmaz, buyuk takim buyuk transferler yapar.daha bircok sey soylenebilir..biz bunlarin hicbirini yapmiyoruz,yapmiyorlar..bir yoneticimiz parola sampiyonluk, uefada ceyrek final diyor..oldu beee..baska bir istediginiz..

cipses
27.08.2006, 01:09
şampiyonlukta en büyük favori gösterilen beşiktaşı 4 haftadır izliyorum onlar bu defansla şampiyon olacağız diyorsa bzim hayli hayli dememiz lazım, 4 haftadır gs yi izliyorum bana sorarsanız ilk dörde giremez , girmemesi lazım, fb herzaman ki gibi şansıyla 3 haftada 9 puanı aldı ama şans bu herzaman aynı kişinin yüzüne gülmüyor.4 haftadır izlediğim takımlar şampiyonlukta iddalıysa bende iddalıyım , şampiyonluk şansımız var :)

peki bizim beşiktaş kadar kötü bir defansımız ve fener kadar da balımız yoksa?

atlantis
27.08.2006, 01:19
Fenerle aramızda 8 puan ikinci olursak Allaha bin şükür
bitti bu sene

saglam
27.08.2006, 01:24
Geçen seneki kadar şansımız var:)

The Legend
27.08.2006, 01:27
bu oyunla bu sene ilk 10 girmemiz bence yeterlidir.şampiyon ne zaman oluruz orasını allah bilir.

Sevgi
27.08.2006, 01:28
peki bizim beşiktaş kadar kötü bir defansımız ve fener kadar da balımız yoksa?

bjk kadar kötü bir defansımız olmasada ligin en kötü kalecilerine sahibiz.Balımız olmadığı kesin kaçmayacak goller kaçıyor, top bizi sevmiyor.eee şimdi bundan ne sonuç çıkacak ? şampiyonluk şansımız var mı yok mu ?

@sağlam
gecenin bir yarısı moral bozma:confused:

İslam Sezer
27.08.2006, 02:11
malesef şampiyonluk ve 2.olma şansımız hiç yok ama ısrarlı ve inançli olursak
4.hatta 3. bile olabiliriz.

ozturk
27.08.2006, 02:34
0 yazıyla sıfır

ozturk
27.08.2006, 02:37
bunlar iyi olsunlar futbollarını yuzde 70 kapasıtesınde oynasınlar sampıyonluk ıcın degıl avrupada bıle basarı gelmemesı ıcden bıle degıl..
arkadaslara bakıyorumda bızım kadro sankı eşek ölüsü kadrosu.. yeterki inansınlar..

kardeş böyle diyerek bence kendimizi avutuyoruz bi icraatlerini göremiyoruz ama saydığın bu futbolcuların (yattara hariç) szymek top kaybı ve hatalı pas konusunda, gökdeniz 2 kişi arasına girip topu rakibe vermede 1 numaralar ama katkı anlamında vermeleri gerekeni vermiyorlar bence

Lazo73
27.08.2006, 02:39
var ama, kalan 17 takimin da umudu var :-)

Emre B.
27.08.2006, 08:28
Bu sene UEFA'ya kalalım yeter.

Gürkan
27.08.2006, 09:09
bu futbolla sıfır hatta sıfırın altında.
bırakın şampıyonlugu bu futbol kume dusurur.ama boyle devam etmeyecek.orası kesın. sorun ne kadar daha ıyılesecegı.

mevcut kadro ıle(yapılması beklenen son 3 transfer harıc) bu takımın az bır kıpırdanıp takım oyunu oynaması ılk 10 cok rahat sokar. buna ıyı bır kalecı ve ıkı transfer daha olursa ılk 5-6 ya elımızı kolumuzu sallar gırerız.

amaa

mevcut kadrodakı symek, gokdenız,marce formlarını yakalar ve %70 ın ustune cıkarlarsa takımda onlara uyursa yattara oynuyo zaten, hala şansımız var.

ben bır yabancı kalecı(jeff kıralık), musampa , m kecelı transferı gerceklesırse ve takım oyununu erken kavrayabılırsek, basarı gelır dıyorum.

fb 3 transfer yaptı uyum sorunu olabılır.son bır kac senedır yabancı olarak bır anda bu kadar adam almamıslardı(+ taraftarı sabırsızlanmaya basladı-şligi macından sonra kufurler havada ucusmus) yanı uzun serı yakalayamaya bılırler tokesz--zlemelerı an meselesı(tabı hakeler olmazsa)

bjk bakmayın transferlere konya macını ızledım elını kolunu sallayan kaleceı ıle karsı karsıya kalır.

gs onunda defansı beter. mondragona iş dusecek gıbı.

dıgerlerıne gelıne kayserı falan yanı.havaya gırdıler ama ıkıncı yarı duserler ılk 5 yada 6 ya gırerler. gencler ankara falan zaten yazmaya gerek yok.

kısaca takım az duzelırse ılk dort garantı ondan sonrakı her duzelme ve artıs bızı bır ust basamaga cıkarır.

ama suan kı futbolla seneye 2 lıgte sampıyon oluruz.

hermann hesse
27.08.2006, 09:12
Yok..........!

gugula
27.08.2006, 09:16
dostum bence başlığı uefa ya gitme şansımız ? olarak değiştirsen daha mantıklı olur gibime geliyor :)

Ali Özcan
27.08.2006, 09:39
Fener de kriz kapıdaadır arkadaşlar..Şimdi Kezman ve Deivid i aldılar Tuncay ve Semih yedeğe çekilecek bir de Edu gelirse Tümer e de kulübe görünür...Bu kadar çok hücumcuyla oynayamazlar...Beşiktaş çok kötü...Hakemin ittirmesiye konyay yı 3-1 yendiler dakika 88 konya 9 kişi kalmış hala konya gol pozisyonuna giriyordu ve Bjk maçı için kazanacağız diyorum ve herhangi birinizle bu konuda iddiaya bile girerim...defans diye bi kavram yok adamlarda bizim maçta Toraman da cezalı zaten...Gayse yi konuşmaya değmez aslında bizden beter durumdalar da bakmayın siz...Ben toparlarsak şampiyon oluruz diyorum.Toparlanmamız için de Denizliyi çok farklı bi skorla yenmeliyiz.Ama gazetelerdeki kadrolarda Hasan ve Hüseyin ilk 11 de yine...Szymek ve Ersen Martin yedek...İşte bizim sorunumuz takımı Trabzonda bile bu kadar defansif oynatan Lazaronidir o giderse bu kadro bence 95-96 dan sonra en iyi kadro...Ama ikinci olup şampiyonlar ligine gitmek de çıtayı çok yükseltir...Ona da razıyım

champions
27.08.2006, 09:49
yeni aldıkları(çakma edu) hücum değil defans oyuncusu

Nadir Bekar
27.08.2006, 09:54
ligden düşmeyelim yeter

The Londoner
27.08.2006, 10:05
Bu baslik gecen yil da acilmis lakin daha sonra "UEFA sansimiz" seklinde degistirilmisti. UEFA`ya da Allah`in takdiri ile katildigimiz herkesin malumu. Velhasil, yol yakinken basligi degistirelim. Hatta "Turkiye Kupasi Sansimiz" bile diyebiliriz. Ne de olsa kupa henuz baslamadi ve diger takimlarla matematiksel olarak ayni sansa sahibiz (!)

Ligdeki sansimiza gelince, ilk 2`yi pek telaffuz etmemiz gereken bir sezon yasayacak gibiyiz. Realist hedef sayin Baskanin gecen yil goreve gelirken koydugu 3.`luk hedefi (!) olabilir bu sene de...

Modaya uyalim: Hersey cok guzel olacak !..

cemka
27.08.2006, 10:20
ligden düşmeyelim yeter

+1

bu topik yanlış açıldı bence... Aslında ismi farklı olmalıydı... Ama dilim söylemeye varmıyoor...

zanoylu
27.08.2006, 10:36
Bu gidişle ben zor ama oğlumun görmesinden yana umudum var.Görmesede benim gördüklerimi anlatmamla yetinir...

Jackdaniels
27.08.2006, 11:44
Mevcut kadroyla çok zor....

yaranozlu
27.08.2006, 12:20
şampiyonluk şansımız yok tabii ki.. sadece bizim kötü olamamızdan değil, iyi olduğumuzda da sahada olan engellerden dolayı....

Şenol YİĞİT
27.08.2006, 12:25
Bu sene ki şampiyonluk şansımız Kancanın ronaldinho ya transfer teklifi yapması,onunda hiç sorun çıkarmadan kabul etmesi gibi bişey...

yağız61
27.08.2006, 12:39
Bu Futbol Ve Bu YÖnetİmle Çok Zor.adamlar Adam Satip ÜÇ Yildiz Alirken Bİzİm YÖnetİcİlerİn YaptiĞi Laf Belİklerİ Zoruma Gİdİyor............... İÇİm Kan AĞliyor......( Yattrarayi Ayiriyorum Allah Ondan Bİnlerce Kez Razi Olsun.tek BaŞina Bİr Takimi Eledİ.tabİ Sevgİlİ Hocamiz Bellİmİ Olur Nİye Öyle Yaptin Dİye Bakarsiniz YedeĞe Çeker Onu.

@FLU
27.08.2006, 13:52
şampiyonluk ne abi yenir mi o yoksa şampuan gibi bir şey mi

Muhalif
27.08.2006, 13:57
Bu baslik gecen yil da acilmis lakin daha sonra "UEFA sansimiz" seklinde degistirilmisti. UEFA`ya da Allah`in takdiri ile katildigimiz herkesin malumu. Velhasil, yol yakinken basligi degistirelim. Hatta "Turkiye Kupasi Sansimiz" bile diyebiliriz. Ne de olsa kupa henuz baslamadi ve diger takimlarla matematiksel olarak ayni sansa sahibiz (!)

Ligdeki sansimiza gelince, ilk 2`yi pek telaffuz etmemiz gereken bir sezon yasayacak gibiyiz. Realist hedef sayin Baskanin gecen yil goreve gelirken koydugu 3.`luk hedefi (!) olabilir bu sene de...

Modaya uyalim: Hersey cok guzel olacak !..

Abdullah abi katılmıyorum:) Pazartesi şu 'herşey çok güzel olacak' diyen şahsın dedikleri gerçekleşirse ben bu sene ilk 2 ye gireceğimizi düşünüyorum.. Kaleci ve sol kanat alınırsa ve Lazaroni ye şu kadroyu oynat diye bmn den herhangi biri liste verirse ilk 2 ye gireriz:) hala daha geçen sezondan çok gol atacağımızı düşünüyorum.. stoperde keşke stepi'nin yanına tolga gibi bir stoper, ön liberoda hüseyin in yerine daha iyi top dağıtan biri olsaydı şampiyon oluruz bile derdim 3 maçta 1 puana rağmen.. yine de geçen seneden daha ümitliyim bu kadroyla kalsak bile.. şu an hiç bir transfer yapılmasa ilk 3 e gireriz bence.. Lazaroni etkenini saymazsak -hatta saysak bile- sola ve kaleye 2 oyuncu alınırsa ilk 2 ye gireriz:)
Bunları çoğunluğa muhalefet olsun diye yazmıyorum:)

Akın_61
27.08.2006, 14:20
tabiki şansımız var kimse şansımız sıfır falan demesin bu takıma hakarettir.....her takım ligde bisürü maç kaybediyor...bence biz kredimizden kullanıyoruz...takımımız oturusa,iyiy top yaparsa neden olmasın.....bide bazı arkadaşlarımız il 10 a giremez galan diyorlar...bu kadronun ölüsü bile ilk ona girer...tek çiddi rakibimiz ezik fener....gyse ve karga çuvllayacak emin olun.....

Kadir Aydın
27.08.2006, 14:34
Çok hayalciyiz. Şampiyon olmayı bırakın, şampiyonluğun yanından bile geçmemiz zor. Bir de yeni bir sol kanatla yeni bir kaleciyle bu iş nasıl olacak anlamıyorum. Bunlar mı kurtaracak ts yi yani. Takımın hiç bir bölgesi işlemiyor ki bu bölgelere yapılacak transferler işe yarasın. Hala kendimizi kandırıyoruz.

Emrah Aksoy
27.08.2006, 14:41
Bu sezon hic sampiyonluk beklemiyorum.

Ugur Kurucelik
27.08.2006, 15:05
bizim en büyük sansimiz rakip takimlarin da kris de olmasi. GS BJK FB bunlar daha cok puan kaybedeceklerdir. Eger bize adam gibi bir hoca gelseydi bu kadroyla basarili olurduk. Kadromuz iyi aslinda birtek sol kanata oyuncu lazim.

argentina
27.08.2006, 15:08
lazornı ile 2.ligde bile sampiyon olamaz bu takım

argentina
27.08.2006, 15:09
sol kanatmı

forwet nerde fatıhın yeri okadar boşki in cin top oynuyor orda

argentina
27.08.2006, 15:12
o herifi suratını yedek kulubesinde gorunce kırızlere giriyorum

ya allaha skına anlamıyorum ağlıycam sinirden bir yönetici bizim feryadımızı dinelemzmi yaa biz goruyoruz bu adamdan bir .b.k olmaz bu belli nasıl siz anlamıyorsunuzz neden anlamıyorsunuz bizi delie tmek içinmi bu takımın başına geçtinizz bu adamdan hoca değil koyunların başına çoban olmazzzz offf çıldırdım gene

kanuni
27.08.2006, 15:20
eğri oturup doğru konuşmak lazım...

bence şampiyonluk şansımız matematiksel olarak diğerleriyle aynı olmasına karşın, mantıksal olarak istanbul takımlarından çok çok daha az...

since1967_
27.08.2006, 15:54
fatih tekke eğer klüpte kalsaydı şansımız bence yüzde seksendi. ama şu an için yok denecek kadar az. hocayı bu hafta hemen gönderirler, musampha sola alınır mustafa keçeli transfer edilir ve kaleye pletikosa geçirilirse o zaman bir daha konuşuruz. aksi takdirde çok çok üzgünüm. kahrolacağız yine bu yıl.

firidin
27.08.2006, 15:58
çok kolay bu soru:)

yooooooooooooook

Enes
27.08.2006, 16:45
:mad: yirmi küsür yıldır şampiyon olamayıpta takımını bu kadar destekleyen taraftar dünyanın neresinde vardır soruyorum yönetime.. herkes trabzonspor taraftarının büyüklügünü anlaması gerekiyor tabiki bunu ilk önce yönetimin anlaması lazım teknik direktör diye gelen sahısın hocalıkla hıç alakası yok gibi kaleci desen sac bas yolduruyo ve hala sampiyonluga oynayan bı takımın as kalecisi olarak kalıyor yonetim yaptığı hatayı gec olsada anlayacak ama sampıyonluk kacmıs olacak su anda takımın cogu orta saha olmasına ragmen sankı hıc orta sahamız yokmus gıbı oynuyoruzz bu hoca bu kadroyu bu kadar kotu oynatabılıyo ya helal olsun artık sesımızı duy yonetım (adrenalinn kocaeli bmn):(

KaRaKaN61
27.08.2006, 16:48
lig daha yeni basladi siz sampiyonluk sansimiz yok diyorsunuz, sanki fener sampiyon oldugu senelerde topmu oynuyordu ? Yok, birazda sansin olacak. Taraftan inanacak bi kere.

The Londoner
27.08.2006, 16:55
Abdullah abi katılmıyorum:) Pazartesi şu 'herşey çok güzel olacak' diyen şahsın dedikleri gerçekleşirse ben bu sene ilk 2 ye gireceğimizi düşünüyorum.. Kaleci ve sol kanat alınırsa ve Lazaroni ye şu kadroyu oynat diye bmn den herhangi biri liste verirse ilk 2 ye gireriz:) hala daha geçen sezondan çok gol atacağımızı düşünüyorum.. stoperde keşke stepi'nin yanına tolga gibi bir stoper, ön liberoda hüseyin in yerine daha iyi top dağıtan biri olsaydı şampiyon oluruz bile derdim 3 maçta 1 puana rağmen.. yine de geçen seneden daha ümitliyim bu kadroyla kalsak bile.. şu an hiç bir transfer yapılmasa ilk 3 e gireriz bence.. Lazaroni etkenini saymazsak -hatta saysak bile- sola ve kaleye 2 oyuncu alınırsa ilk 2 ye gireriz:)
Bunları çoğunluğa muhalefet olsun diye yazmıyorum:)

Cenk ya bir yerden saglam bir tuyo aldin, ya da iktidar (!) kanadindan birileri beynini yikiyor :) Zaten son zamanlarda (arada bir tatli sert yorumlar serpistirsen de) fazlaca optimist yazilar yazmandan da suphelenmiyor degildim hani! Yol yakinken, titre ve aslina don. Iktidar nimetleri seni bozar :)

Su esrarengiz "Pazartesi`yi bekle" muhabbetine gelince; bunyemin bir kez daha hayal dunyasina girmeyi kaldirabilecegine ihtimal vermiyorum. Hala, Zurawski`nin Celtic adina attigi her gol haberinden sonra yarim saat boyunca sabit bir sekilde duvara baktigimi ve cevremle iletisimimin kesildigini soyluyor cevremdekiler (!?) Bu sebeple de durumu simdilik bir maceraperestin forumda dikkat cekme cabasi olarak anlamaya calisiyorum. Ha bahsi gecen transferler gerceklesirse de opup basima koyarim. Bu saatten sonra burun kiviracak degilim.

Lazaroni`den kurtulma formulume gelince; BMN olarak, bu adamin sozlesmesindeki tazminat maddesinde yazan rakam neyse aramizda toplayalim ve yonetime teslim edelim. Bu isi yonetimden beklersek bu sezonu oldugu gibi gozden cikarmamiz lazim. Yerine kimi mi getiririz? Daha kotusu gelmez nasil olsa!..

Muhalif
27.08.2006, 17:17
''Hala, Zurawski`nin Celtic adina attigi her gol haberinden sonra yarim saat boyunca sabit bir sekilde duvara baktigimi ve cevremle iletisimimin kesildigini soyluyor cevremdekiler (!?) '' :) :)

Antep maçını stadda izledim.. Lazaroni baştan Ersen ve Yattara ile başlasa maçı kalecimize rağmen alırdık(Dün 1.75 lik Sasa İliç'in Antep defansı arasından kafa ile attığın golü gördüysen özellikle Ersen konusunda hak verirsin bana.. zaten girdikten sonra aşağı yukarı tüm hava toplarına vurmuştu) veya kalecileri değişsek maçı yine alırdık.. Hasan-Hüseyin ikilisi haricinde takımda sırıtan mevkii yok gibiydi..
Sola ve kaleye adam alınsın ve şu Lazaroni'den kurtulalım kesinlikle her şey çok daha güzel olacak:D ama beklenen transferler yapılmazsa 3. lükten ötesi zor..

Oğuzhan Görkan
27.08.2006, 17:27
''Hala, Zurawski`nin Celtic adina attigi her gol haberinden sonra yarim saat boyunca sabit bir sekilde duvara baktigimi ve cevremle iletisimimin kesildigini soyluyor cevremdekiler (!?) '' :) :)

Antep maçını stadda izledim.. Lazaroni baştan Ersen ve Yattara ile başlasa maçı kalecimize rağmen alırdık(Dün 1.75 lik Sasa İliç'in Antep defansı arasından kafa ile attığın golü gördüysen özellikle Ersen konusunda hak verirsin bana.. zaten girdikten sonra aşağı yukarı tüm hava toplarına vurmuştu) veya kalecileri değişsek maçı yine alırdık.. Hasan-Hüseyin ikilisi haricinde takımda sırıtan mevkii yok gibiydi..
Sola ve kaleye adam alınsın ve şu Lazaroni'den kurtulalım kesinlikle her şey çok daha güzel olacak:D ama beklenen transferler yapılmazsa 3. lükten ötesi zor..

bu maça artık dediğin gibi umut ver ersenle çıkmak zorunda başka türlü alamayız evimizde bile tek forvet oynuyorz bu ne biçim mantıktır

Sacit
27.08.2006, 17:38
bence kalecilerimiz fena degil sadece biraz zamana ihtiyaçları var.forvetler biraz daha bitirici olursa bu iş olur.ama tek forvetle degil.

şampiyonluk imkansız degil ama şansımız var az da olsa

invisibleman
27.08.2006, 17:39
Benim de pek bi umudum yok...

Mustafa Enez
27.08.2006, 18:29
şu görüntüyle %0.000001

Lucreto
27.08.2006, 19:50
İstatistiksel olarak şampiyon olan takımlar en fazla 20-24 puan kaybediyorlar. Biz daha üçüncü hafta itibariyle 8 puan kaybettik yani kaybetmemiz gereken puanın %40'ını daha ligin %10'u tamamlanmadan ve hiçbir rakibimizle (FB-GS-BJK) karşılaşmadan kaybetmiş durumdayız.
Bu sene Trabzonspor'un şampiyon olması kesinlikle imkansızdır.

Ehrimen
27.08.2006, 22:10
ŞampiyonLuk OranLarı Bence BJK Ve FB % 40 Ts ve Gs %20 Gsninde Bizden Farkı Yoq :)

sweetrose
27.08.2006, 22:17
valla lazaroni giderse belki % 0 ı geçeriz gibi geliyor bana

futbolmaniağı
27.08.2006, 23:46
0 (yazı ile sıfır)

Ali Özcan
28.08.2006, 00:56
şansımız var gördük feneri de işte herkes kötü...

ahmetto
28.08.2006, 08:42
neden olmasın ama yürek lazım bizim futbolcularda şu anda o yüreği göremiyorum maalesef

ozturk
28.08.2006, 08:46
Bu sene ki şampiyonluk şansımız Kancanın ronaldinho ya transfer teklifi yapması,onunda hiç sorun çıkarmadan kabul etmesi gibi bişey...

güzel bir kıyaslama doğru söylüyorsun..

CAFER ÖZER
28.08.2006, 09:02
Halilhodziçten sonra Trabzonsporun en kötü hocası ile karşı karşıyayız,Dünyanın en iyi futbolcularını versen Lazoroni ile şampiyonluk şansı sıfır.Dünkü maça kadar Bu hocadan umudum vardı.Dün maçı izlerken gödrümki kadrolara baktım tamam dedim bu iş bitmiştir.
Sadi hocanın 7-2-1 taktiğinden sonra Lazoroni ile kandi sahamızda 6-4-0 taktiği ile hemde denizli maçına çıktıktan sonra Şampiyonluk şansı Sıfırdır.
Yönetim eğer Kendini sağlama almak istiyorsa Lazoroninin tazminatına bakmadan derhal görevine son vermeli,Hüsnü Özkara ile yola devam edilse herhalde bundan daha iyi oluruz diye düşünüyorum.
Artık Lazoroniden zerre kadar umudum kalmadı.

Faik Yılmaz
28.08.2006, 10:02
ŞAMPİYONLUK ŞANSIMIZ.....
beşiktaş fener gs kaza yapıp ligi bırakırsa....
kayseri,vestel,antep gençler ligden ihraç edilirse.....
diğer takımlarda maçlara asılmadan yolu hasan hüseyine açarlarsa neden şampiyon olamayalım canım.....

gugula
28.08.2006, 10:11
bu başlığı gördükçe midem kalkıyor... lütfen bunu değiştirelim

geronimo_61
28.08.2006, 10:25
mfö'nün bir şarkısı vardı

"Benim hala Umudum var" diye

artık o şarkı bile hiç bir şey ifade etmediğine göre
artık szi anlayın. bu yorumun sebebi toplayamadığımız puanlar değil. karaktersiz ve kişiliksiz oyun. bunun yanında da da karaktersiz futbolculardır. sadece yemeyi bilen futbolcular olduğu sürece şampiyonluk konusunda umudum yok...

ama benim hala umudum var.,taraftar gerekene gerekeni verece. futbolcu müsvettelerini bu takımdan sürecek. yönetici kartvizitlerini yıkaca. şampiyon olmasak Bile Trabzonspor olacağız.

eyvallah

ARAF
28.08.2006, 11:11
şu haliyle % 0
evinde ligin sonuncusuyla oynuyorsun ve forvetsiz maça başlıyorsun inanamıyorum hala adamları yendik ama maçın hakkı 1-4 gibi bi şeydi herhalde
allahtan bi mucize olur da yönetim hocayı kovarsa ve 2 transfer yaparsa %80 derim

Burçak
28.08.2006, 12:02
bu futbola bakılırsa konu başlığı uefa şansımız diye değiştirilmeli.

shadow61
28.08.2006, 12:03
kimse umutlanmasın bu yılda sampiyon olamayacaz.. insallah oluruzda ben mahcup olurum.. trabzonum kazanır..

Telha TANYILDIZI
28.08.2006, 12:05
%0
ama benim gönlümün şamp,yonu olman yeter trabzonum

yaranozlu
28.08.2006, 12:09
valla takım havaya girerse belli olmaz ama lazaroninin de akıllanması lazım. forvetsiz sahaya çıkılır mı... sakarya gibi takıma yenildi fener, diğreleri de pek iyi değil. bence ne olacağı belli olmaz yeter ki biz iyi oynayalım....

Ali Özcan
28.08.2006, 12:21
lazroniye rağmen olacağız...

halil ibo
28.08.2006, 12:22
Banada hayalden öte geliyor bu kadroyla.Daha düne kadar kendimi avutuyordum yeni bir ekip oluşturduk falan diye.Fakat dün Sakaryaspor'u seyrettikten sonra bu düşüncemin ne kadar yanlış olduğunu anladım.Şu ana kadar topladıkları 8 puan ve dünkü cansiperane oyunları bizden daha yeni bir kadro kurdukları halde,daha kısa sürede takım olmaları,bizim ise yıldız oyuncularımıza ! rağmen ve aşağı-yukarı bir iskelet üzerine oyuncular eklenmesine rağmen takım olamadığımızı üzülerek tesbit ettim.Taraftarla bütünleşme sıfır,takım olma sıfır,taraftarın Fatih Tekke takıntısı 10,hocanın teknik-taktik-oyun okuma-oyuncu tercihleri ?,yönetimin gerekli-yararlı transferleri sıfır.Eeeeeeee notlar böyle olunca şampiyonlukta kaf dağının ardında olur...

Murat Hızal
28.08.2006, 13:06
Bu hocayla,bu yönetim şekliyle ,bu ruhsuz futbolcularla ve bu taraftarla çok zor.

Apoel maçını stadda izledim,rakip kim olursa olsun senelerden sonra avni akerde maç izlemek benim için heyecan vericiydi.Ama maç başlar başlamaz bu heyecanım yerini karamsarlığa ve öfkeye bıraktı.

Bunun sebebi öncelikle lazoroni. Denizlispor maçı hariç her maçı izledim bu sene,bence bu adam ne yaptığını kesinlikle bilmiyor.Denizlispor maçını radyodan dinledim,kadroyu duyunca inanamadım ilerleyen dakikalarda ersen martini oyuna girmeyince çıldırdım.Kendi sahamızda forvetsiz oynuyoruz,forvetsiz oynamayı geçtim kontra atakdan gol arıyoruz.Marcelinho'dan golcü yaratmaya çalışıyor bu adamıda siliyor sahadan.
Gerçekten ne yapmak istediğini anlayamıyorum.

Gelelim futbolculara,hepsi çok isteksiz hiç birinde kazanma hırsı yok.Taraftar gibi onlarda yattaraya bel bağlamış durumda,top yattaraya gelince hepsi ne yapabilir diye izliyor.Apoel maçında anladım ki bu takımın yattaraya dayalı bir oyun planı yok.Bir şekilde buluştur topu yattarayla,sonra izle bakalım yattara yokdan var edebilecek mi.Kim bilir belki futbolcularda hocayı istemiyordur.

Yönetim için ne denilebilir ki onlar zaten şampiyonluk için gelmemişler.Her açıklamaları gaf,futboldan anlamadıkları gün gibi ortada.Tamam futboldan anlamayabilirsiniz,bari icraat yapın trasfer sezonu bitti her geçen gün daha iyiye gidiyoruz yalanından başka bir şey yok ortada.Takım bas bas bağırıyor sol kanat,ön libero forvet,kaleci.Hadi ön libero ve kaleciyi geçtim ama bu takıma iyi bir sol kanat ve forvet lazım.Syzmekden sol kanat olmaz,marcelinhodan'sa forvet.

Gelelim taraftara,Apoel maçında açıkca gördüm ki trabzonspor taraftarı bitmiş.Kapalının ortasında grubu ayrı tutuyorum onlar o maç boyunca susmadılar.Çıkar ikibin kişiyi kalanlar taraftarlık adına hiç bir şey yapmıyorlar.Maraton b bloktaydım rum taraftarların hemen yanında.Bu bölümde oturan çoğu kimse maçla değilde, rumlara su atmakla ilgilendi.Adama ''atma ,sahamız kapansın mı istiyorsun, dönde tezahürat yapalım'' diyorum herif sırıtarak'' bir şey olmaz bir şey olmaz'' diyor.Gol oluyor herkes rumlara su atma telaşında.Karşı çıkmaya çalışan birine 7 8 kişi saldıracak kadar gözü dönmüş.Yazık,oysa ki benim için ne kadar değerliydi o stadda maç izlemek,eminim çoğumuz böyle düşünüyoruz ama kimse ses çıkarmıyor.Açıkcası burda yazmaklada olmuyor.Ben artık tribünde bilinçli taraftar görmek istiyorum.

Gerçekci olalım arkadaşlar,çok zor şampiyon
olabilmemiz.Hoca,futbolcular,taraftar,yönetim doğruları yapmaya başlayınca o zaman şansımız olabilir.

sametaydin
28.08.2006, 13:09
ya ne şampiyonluğu arkadaşlar bu takım ilk 8e girsin ligi iyi bitirmiş sayılır bu futbolla.türkiyedeki futbolu küçümsemeyin. manisa gençler kayseri hepsi bizden kat kat iyiler şu anda.

karayamayman
28.08.2006, 13:17
Bu halimizle 6.'lıkla 12.'lik arası bir yerde bitiririz ligi.

Keleşoğlu
28.08.2006, 13:20
walla ya ne sampiyonlugu bırakalım artık su bos hayalleri takımın durumunu görmuyomusunuz? kendi sahasında atak yapmaktan aciz bi takım olduk malesef

ISTS
28.08.2006, 14:41
Bu konu başlığı bile gereksiz bence

Rasim YILMAZ
28.08.2006, 15:30
Bu konu başlığı bile gereksiz bence

gercekçi olun bence lig sonuncusu denizli bizi hapsetti son 20 dakika:)
ne şansından bahsediyoruz...??

Emin
28.08.2006, 15:38
Takımın tek kötü oynayan oyuncusu Yattara yı kovarsak oluruz.

DİNÇ
28.08.2006, 15:39
Takımın tek kötü oynayan oyuncusu Yattara yı kovarsak oluruz.

Fatih Tekkeyi kovduğumuz gibi değil mi? :(

trapezus61
28.08.2006, 15:53
0 (sıfır)...

Ali Özcan
28.08.2006, 16:17
şam-pi-yon o-la-ca-ğızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz....Beşiktaşı inönüde devireceğiz şampiyonluk şarkıları söyleyeceğiz...İnanın çocuklar çocuklar inanın......

coolank
28.08.2006, 17:08
eger takıma kaleci sol taraf ve önlibero alınırsa ciddi bir şampiyonlkuk şansımız var .... bu da 3 5 gün içinde belli olacak .... liderle aramızda 5 puan var ... bu kadar kötü oldugumuz halde .. haaaaaa ama eger transferler yapılmazsa işte o zaman da 4 veya 5 oluruz

coolank
29.08.2006, 20:11
şampiyonluk şansımızı şimdi daha çok oldugunu düşünüyorum .. ama kaleci işini artık görmek istemiyorum ..kalecimiz olsaydı ..................................................

kutoz
29.08.2006, 20:12
- 5 yıl...

Selman
29.08.2006, 20:17
Bu sene imkansızın ötesinde bir şey.Lazo gider yönetim gider.Yenileri gelir hep aynı senaryo.

Enes Berfin
29.08.2006, 20:39
Futbol düzelirse neden sampiyonluk mücadelesine katilmayalimki?
ama ayni futbol devam ettikten sonra isler cok kötüye gidecektir.

Eger bu önümüzdeki BJK macini alirsak büyük bir cikis yakalariz ve o cikisi devam sürdürürüz, ki o macta yattara oynamamasina ragmen insallah galip geliriz.

Insallah istedigimiz Sampiyonlugu bu sene yasariz olmazsa gelecek senelere bidaha dua edecegiz.

@FLU
29.08.2006, 20:40
sıfır 00000000000000000000

Gamze
29.08.2006, 20:42
lazo gitsin sonra konuşalım bunu bence....yok lazo bir kaç hafta daha kalırsa hiiiiç açmayın şampiyonluk konusunu!!!

F.SultanTekke
29.08.2006, 20:53
Takım oturacak bana sorarsanız transfer devri tamamlansın kadroda adam gibi oturur. Ziya doğan doneminde ilk başlarda form tuttun 15. 16 haftası başladık düşüşe, ifb örnegi gecen sezonun ilk yarısındaki performansla samp derken 2. sezon düşüşe geçti..

coolank
31.08.2006, 11:28
transferlerden sonra bu topic hareketlenir sanırım

Keleşoğlu
31.08.2006, 11:30
lazoyla bu is cok zor

Oğuuz
31.08.2006, 11:33
%50........

ts_fan
31.08.2006, 11:43
Şampiyonluk şansımız mı?
% hiç!!!

ES_TE_ban
31.08.2006, 12:02
umut bulut mükemmel bir futbolcu ama tek forvet oyununda zorlanıyor hoca tek oynatmakta ısrar ediyor ama bir bakıyorum ki tek forvetede razıyken kendi evinde denizli karşısına forvetsiz çıkmak ne oluyor. yönetimin zamanında türkiyede ismi lazım olmayan bir takımın eline valizini verip gönderdiği adamı takımın başına getirmek hangi akla hizmettir.

mahmuter61
31.08.2006, 12:15
%0,1 bu hocayla en fazla!!

ENKRALTS
31.08.2006, 12:20
eğer takımdaki herkes düzelir kendine yakışan oyunu oynamaya başlarsa bırakın süperligi uefa da bile şampiyon oluruz.sadece herkes kendine gelsin.kendileri gibi oynasın yeter.bu kadro da yeter.

Muhammet Ali Senocak
31.08.2006, 13:12
Lazaroni oLduqu sürece avrupaya gitmemiz biLe mucize oLur
oysa ki adam akLLı bir hoca oLsaydı şampiyonLuqun en büyük adayı bizdik

Beytullah
31.08.2006, 13:18
bu futbolla hersey cok zor . umarım zaman daha fazla geçmeden toparlarız.

Lokman
31.08.2006, 17:57
Bizim bile bu kadar umutsuz olduğumuz bir ortamda zor. Fakat iddasız bir şekilde devam etmek daha iyi rakiplerin bizi hesaba katmaması ve diğer takımların bize daha az diş bilemesi azalır ve belki aradan sıyrılırız. Bence bekşiktaş maçı kırılma noktası deplasmanda beşiktaşı yenersek takım lige bomba gibi dönebilir ama kaybedersek bundan sonra imkansız olur.

sametaydin
31.08.2006, 18:02
şampiyonluk şansımız böyle giderse yok. ama biraz daha düzelirse yinede çok az şansımız var mesela %5 gibi

Murat Acar
31.08.2006, 19:31
Herşeye rağmen bzi inançlı olmalıyız o ruhsuz diye itham ettiğimiz futbolcuları biz ateşlemeliyiz hep destek vermeli hep şampiyonluk türküleri söylemeliyiz.Bunu en azından Avni akerde yüksek sesle hep beraber yapmalıyız.taraftar herşeye rağmen takımını iyi günde kötü günde desteklemeli.
Sen Şampiyon Olmasanda
Kupaları Almasanda
Canım Feda Olsun Sana
Bu seneki şampiyonluk şansımızda bana sorarsanız % 25 dir diğer 3 takımın şansıyla aynıdır...yeterki biz birlik olalım kendi kendimize çelme takmakla uğraşmayalım.
Abarttığımı düşünebilirsiniz ama inanın bu takımdan ümidimi hiç bir zaman kesmeyeceğimm.HERŞEYE RAĞMENNNNNN!!!!!!!!!

Murat'
31.08.2006, 19:37
%0,1 bu hocayla en fazla!!

buhocayla binde bir oldu sayesinde

Kasım Hilal
01.09.2006, 00:16
eğer takımdaki herkes düzelir kendine yakışan oyunu oynamaya başlarsa bırakın süperligi uefa da bile şampiyon oluruz.sadece herkes kendine gelsin.kendileri gibi oynasın yeter.bu kadro da yeter.

Taraftar da artık biraz sakileşir ve kendi oyuncusunu yermek yerine (ne yaparsa yapsın) cesaretleindirirse tabi..

Rasim YILMAZ
01.09.2006, 00:33
kadro iyide..adam yok başında adam..

miaksoy
01.09.2006, 00:35
Asagidaki sekilde oynarlarsa belki...

Jeff
Ferhat(Musa) Stepanov Cagdas(F.Akyel) M.Ocak
Gokdeniz Musampa M.Keceli
Yattara Ersen (Umut) Marcelinho

Ahmet KESKİN
01.09.2006, 05:58
ne şampiyonlugu be ... ilk 10 giremeyiz bu sene ...

gerçi mustafa keçeli rasferi çok uygun oldu ... bakalım musampa iyi çıkarsa belki durumu kurtarırız.. yoksa biz bu defansla liğin süzgeçi oluruz..

yönetim sağ olsun onların eseri bu takım

TSKara61
01.09.2006, 06:26
Beşiktaş maçından iyi bir skor alınırsa takım bence iyi bir form yakalar ve şampiyon olabilir

Burçak
01.09.2006, 09:12
beşiktaş maçına kadar % 5
osasuna maçından sonra % 70

cIlgInIm
01.09.2006, 09:27
ilk ikide olacgımız kesin bu sene

isaret parmagi
01.09.2006, 09:44
Herşey bitmiş değil demeyi çok isterdim ama bu sene maçlar başlamadan belliydi zaten...

hakanhan
01.09.2006, 10:17
beşiktaş macini alırsak yüzde 30 berabere kalırsak yuzde 20 malubıyette yuzde 10..

hakanhan
01.09.2006, 10:20
halilhodzic ondan sonra yapılan transferleri duyunca ben bu takımı sampıyon yapardım. umut bulutu cok istemişdi alindi. mustafa keceliyi cok istemişdi alindi.

Mehmet_Mercanlı
01.09.2006, 10:22
halilhodzic ondan sonra yapılan transferleri duyunca ben bu takımı sampıyon yapardım. umut bulutu cok istemişdi alindi. mustafa keceliyi cok istemişdi alindi.
halıl şanpıyon olurmu bilmem ama bundan daha başarılı olucağı kesin..:mad:

ctmeoy
01.09.2006, 11:39
%1 cıkmadık candan ümit kesilmez

İslam Sezer
01.09.2006, 11:48
umut fakirin ekmeği,ye babam ye.
lazaroni düzelse belki,düzelmesse yok,
erken gitse yerine gelene göre belki,geç gitse yok

Küçükalioğlu
01.09.2006, 11:53
beşiktaş maçına kadar % 5
osasuna maçından sonra % 70
sen bir maçla %65 oynayacağına inanıyomusun gerçekten.

Gürkan
01.09.2006, 11:55
% 100

ama neye göre

lazaroni mevcut kadroyu en iyi şekilde hazırlayıp sahaya sürerse,iyi bir taktikle oynatırsa oynayanlar yüksek performans gösterirse..

haa şu anki görüntüde %1 bile fazla.

isaret parmagi
01.09.2006, 11:58
% 100

ama neye göre

lazaroni mevcut kadroyu en iyi şekilde hazırlayıp sahaya sürerse,iyi bir taktikle oynatırsa oynayanlar yüksek performans gösterirse..

haa şu anki görüntüde %1 bile fazla.

:D :D :D

Bu dediklerin olursa maç kaybetmeyiz biz bundan sonra....

ahmetansu61
01.09.2006, 12:02
valla bence şampiyonluk şansımız sıfır ama 2. liği zolaması lazım bu takımın. şampiyonluk aynı kadroyla seneye işallah. daha bu kadro oturcak yeni teknik direktör. bi ön libero bi kaleci bunlardan sonra trabzonu imse tutamamz işte.

ismail-dede
01.09.2006, 12:09
bu kadro ziya hocanın elinde olacaktı ki ligin altını üstüne getirmişti şampiyonluk çantada keklikti hala geç sayılmaz ziya doğanla şansımız % 99

TSelif
01.09.2006, 13:43
bu kadro ziya hocanın elinde olacaktı ki ligin altını üstüne getirmişti şampiyonluk çantada keklikti hala geç sayılmaz ziya doğanla şansımız % 99

Evet bence de ... Gol yollarında daha etkili olabilirsek ve kolay gol yemezsek...olur bu iş sanırım.:rolleyes:

Şentürk
01.09.2006, 13:44
bu hocayla düşme şansımız %70.:mad:

Gürkan
01.09.2006, 13:47

bu kadro ziya hocanın elinde olsa idi hiçbir ist takımı macını onumuzdekı osasuna mac ını fortıs kupası macını kazanamazdık.

haaa aama genclere 3 bursaya 5 atabılırdık

Gürkan
01.09.2006, 13:48
bu hocayla düşme şansımız %70.:mad:

düşmeyi şans olarakmı görüyosun.yuhhh yaniii.:mad:

Şentürk
01.09.2006, 14:30
düşmeyi şans olarakmı görüyosun.yuhhh yaniii.:mad:

aslında doğru diyorsun,ama lazaroni ye %1 bile güvenim yok!

Abdallı61
01.09.2006, 15:13
bu kadroyu başka bi takıma verseler şu anda liderdi ama lazaroninin eline verseniz r.madridi küme düşürür, ben takımdan ümitliyim ama lazaroniden asla eğer bu adam istifa etmezse şamp. şansımız denizlisporun şamp. şansı kadar

futbolmaniağı
01.09.2006, 16:19
Lazaroni ya da yönetim isterlerse ağızları ile kuş tutsunlar bu takımın bu sezon şampiyon olma olasığı O (yazı ile:sıfır)'dır. Bu takım sezon sonunda küme düşme potasında olursa kimse şaşırmasın. Bazı arkadaşlar herhalde denizlispor maçında yaşananları görmedi. Yönetim DEFOL GİT.

Hüseyin Çümen
01.09.2006, 16:36
şampiyon olma olasılığımız tabiki yok sorun eğer transferlerin uyum sağlayamamısından kaynaklanıyosa uyum için önümüzde 1 ay varki burda puanlar baya bi gidicektir buda bizi uzaklaştırıcak ama benim fikrim lazo takıma uyum sağlayamadı ve sağlayamazda o yüzden de şampiyonluk mümkün değil ve tahminimce kendisi yerini bejeke maçından sora hüsnü hoccaya bırakır malesef

champions
01.09.2006, 16:57
2 ay önce bütün transferler bitirilmiş olsaydı(kaleci ve önlibero da alınsaydı)
ve lazaroni yerine herhangi bi yerli hoca gelseydi şansımız çok yüksek olurdu ama şimdi bana göre imkansız bu sezon uefaya gidersek iyidir 2. olursak süper olur

Külünkoğlu
01.09.2006, 17:28
Sayitoğlu: "Zengin bir kadro kurduk"

Pardon, Hasan Üçüncü, Hüseyin, Ferhat Çökmüş'ün alternatifleri kimlerdir söylermisiniz ? Transfer için yarım saatiniz kaldı. İlk fırsatta hesap sorar bu taraftar.

Bu tip açıklamaları görünce "Şampiyonluk" tanımı şu anda öyle abartı duruyor ki o kadar olsun.

Oğuuz
01.09.2006, 17:40
arkadaşlar bu kadar karamsar olmyın ya, bence takımımız çok güzel bi kadroya sahip oldu,geçen cimbomun formuna göz atarken bizim musampa ile ilgili bi başlık açmışlar adamlar diyorki; marcelinho ile musampayı biz alsaydık valla samiyene diil olimpiyata sığmazdık diyorlar, şu zor günleri bi atlatalım ben inanıyorum bu takım süper olacak burada en büyük pay taraftara düşüyor lütfen biraz destek biraz moral verelim şu takıma daha öncede dediğim gibi takımda eksik olan yetenek diil... ben şampiyonluk şansımızın çok fazla olduğuna inanıyorum..

Burçak
01.09.2006, 17:46
bende önce şu hocadan kurtulacağımzı günü hayal ediyorum. o gittikten sonra aynı hatayı yapıp ne yaptığı belli olmayan bi hocayı almazlar. ve bu futbolcularla thızla takım olma yoluna gideriz. işte ozaman gerçek kimliğimizi sahaya yansıtırız ve başarı gelir. bizde tribünlerde coşmaya başlarız. yeterki ne yaptığını bilmeyen hocadan kurtulalım

cipses
01.09.2006, 21:00
"Şampiyonluk adaylarından Trabzonspor ise 9 futbolcuyu renklerine bağlarken 22 futbolcusunu da başka takımlara gönderdi. Bordo mavililer, transfer trafiğinin en çok yaşandığı takım oldu."
ntvspor.net

bizden hala şampiyonluk adayı diye söz ediyor
bizim söyleyemediğimizi onlar söyleyebiliyor

çekinmeyin ya söyleyin

bu sene şampiyonuz
inanın geçen seneden daha fazlasını kaybetmezsiniz
ben söylemiyordum,artık söylüyorum
inadına şampiyonuz
bu sene de şampiyon biziz!

Laz_61
01.09.2006, 22:34
sansimiz sürüyor neden olmasin...

cipses
01.09.2006, 22:39
bende önce şu hocadan kurtulacağımzı günü hayal ediyorum. o gittikten sonra aynı hatayı yapıp ne yaptığı belli olmayan bi hocayı almazlar. ve bu futbolcularla thızla takım olma yoluna gideriz. işte ozaman gerçek kimliğimizi sahaya yansıtırız ve başarı gelir. bizde tribünlerde coşmaya başlarız. yeterki ne yaptığını bilmeyen hocadan kurtulalım

ne yaptığını bilmeyen bu hocadan kurtuluş süreci biraz acı olacaktır
hatta muhtemelen şampiyonluk şansımızın kalmadığı an gerçekleşecektir bu ve o zaman da bunun hiç bir anlamı kalmayacaktır belki de

Mustafa Enez
01.09.2006, 22:43
3. olsak yeter.şu istanbul kulüplerinin birini bile geçsek başarı sayacam artık...

Selman
01.09.2006, 22:44
ne yaptığını bilmeyen bu hocadan kurtuluş süreci biraz acı olacaktır
hatta muhtemelen şampiyonluk şansımızın kalmadığı an gerçekleşecektir bu ve o zaman da bunun hiç bir anlamı kalmayacaktır belki de

Bunun böyle olacağı aşikar zaten.O yüzden bende diyorumki bu hocayı ancak Şampiyonluk şansımız kaçtıktan sonra gönderecek olan yönetimde tez elden bırakıp gitsin.

Murat Acar
01.09.2006, 23:36
Bakıyorumda başlığa şampiyonluk şansımızdan bahsediyor ama şampiyonluk şansımızdan daha çok yönetimi hocayı eleştiri başlığı olmuş burası Ben hala bu takıma güveniyorumve diyorumki % 25 şansımız var diğer bizans takımlarının olduğu kadar en az.Biz kendi kendimize çelme takmaktan vazgeçersek bu oran dahada fazla olur.Şimdi demeyinki lazaroniyle bu iş olmaz.Ama daha öncede halilhocaylada olmaz diyoduk ONDAN ÖNCEKİ İÇİNDE Artık biraz sabredelim diyorum takıma destek verelim başka bişey yapmayalım...Ne demiş Atalarımız SÖZ GÜMÜŞSE SUKUT ALTINDIR..yani NOOO MUHALEFET en azından bir sezon ...

cipses
01.09.2006, 23:39
Bunun böyle olacağı aşikar zaten.O yüzden bende diyorumki bu hocayı ancak Şampiyonluk şansımız kaçtıktan sonra gönderecek olan yönetimde tez elden bırakıp gitsin.
işte o daha sonra gelecek olan hoca da istifa ettiği zaman gerçekleşecek bir şey

Emre7
01.09.2006, 23:43
arkadaşlar hoca şözleşmeyi imzaladıktan sonra ona trabzonsporun değilde salacıksporun kasetlerini izledi takımı ancak Almanyada gördü..almanyada da okadar ders çalıştıki 2 günde bir idman yaptı (bilmeyenler için 2 günde bir idman yapıldığı gerçek inanmayanlar 11. sıradaki takıma çok yorulmuş gibi 3 gün tatil verildiğini hatırlasın)...onun için laza biraz zaman verin....ozaman eminim şampiyon oluruz ama korkarım liga da

cipses
01.09.2006, 23:54
şampiyon biziz
şampiyon biziz

söyledim ve hiç bir şey kaybetmedim

Gürkan
02.09.2006, 00:00
valla gs nın aldıgı caponun yanında musama harbı futbolcu yanı...

DURAS
02.09.2006, 00:05
bence şampiyonluk şansımız, profosyonelce yönetilmediğimiz , kurumsallaşmadığımız , iç çekişmelerden kurtulmadığımız, taraftarımızın daha takımda hiç oynamadan alınan futbolculara kazma dediği ve statda tam destek, hep destek demediği, bazı torpilli futbolcuların altyapı dahil A takımda oynadığı sürece bu sene, gelecek sene, bir dahaki sene vs. hep sıfırdır.elimizdeki kadronun geçen sene dahil ve bu senenin başında aldığı tüm başarısız sonuçlar bununla ilintilidir.

atlantis
02.09.2006, 00:44
Fatih Altaylının bir yazısı gözüme çarptı ama taaa 99 senesinde yazdığı bir yazı
demişki;
TRABZONSPOR şampiyon falan olamaz. Hem de hiçbir zaman...
Eğer Trabzonspor'un şampiyon olması isteniyorsa, Avni Aker 1 yıl kapatılsın ve Trabzonspor, maçlarını İstanbul'da oynasın. demiş 7 sene önce

Kasım Hilal
02.09.2006, 00:48
%50 işte..
Saf düz mantık..
Ya şampiyonuz ya da değiliz..

Vakfikebirli
02.09.2006, 01:36
Fatih Altaylının bir yazısı gözüme çarptı ama taaa 99 senesinde yazdığı bir yazı
demişki;
TRABZONSPOR şampiyon falan olamaz. Hem de hiçbir zaman...
Eğer Trabzonspor'un şampiyon olması isteniyorsa, Avni Aker 1 yıl kapatılsın ve Trabzonspor, maçlarını İstanbul'da oynasın. demiş 7 sene önce

zaten 6 sampiyonlugumuzu istanbulda almistik ...

cipses
02.09.2006, 01:49
şampiyon trabzon
var mı olamaz diyen!

Murat GENEL
02.09.2006, 01:54
dayımı ben dedim şampiyon olabiliriz bu sene bana başkasının yanında deme dayak yersin yedi:D

cipses
02.09.2006, 01:55
dayımı ben dedim şampiyon olabiliriz bu sene bana başkasının yanında deme dayak yersin yedi:D
burada söyleyebilirsin
merak etme

batugol
02.09.2006, 06:01
oynanmamis 30 mac varsa, alinma ihtimali olan 90 puan var demektir,
Murphy'nin dediklerini unutun, yeni kanunumuz
"iyi gitme ihtimali olan her sey iyi gider"

Çavuşoğlu
02.09.2006, 07:25
şampiyon trabzon
var mı olamaz diyen!

OLAMAZ... Eğer güneş batıdan doğarsa belki o zaman. O da belki..!
Bu sene olacağımıza inanmak çok güç. Böyle bir yönetim varken...

Bana şampiyon olacağımza dair somut bir adım gösterebilir misin cipses ? Yani demek istediğim şampiyonluk için inandırıcı bir yapılanma, umut verici...

Mehmet_Mercanlı
02.09.2006, 10:02
Trabzon’un hocası Lazaroni yönetimi bombaladı: İmza atarken, yönetimden büyük destek gördüm. Transfer yapacaklarını söylediler. Ancak, hep kendi istediklerini yaptılar. Kısacası; söz verdiler, yerine getirmediler. Musampa’yı aldılar. Musampa, en son ne zaman forma giymiş, ne zaman idmana çıkmış. Çok komik... Bir tek iyi oyuncu transfer ettik ama inanın o da benim listemde yoktu. Bir de rakiplerimize bakın. Nasıl transferler yaptılar. Halen bir ön liberoya ihtiyacımız var. Yönetim, transferin bitmesine saatler kala bir ön libero alırsa hiç şaşırmam!

Hesap meselesi!
Röportaj için Lazaroni ile buluştuğumuzda, bu kadar çarpıcı açıklamalar yapacağı aklıma bile gelmemişti. Sadece ben değil, tercüman Fatih Sönmez de Lazaroni’nin sözleri karşısında şaşkına döndü. Tecrübeli hocaya, “Bu açıklamalar biraz ağır olmadı mı?” dediğimizde aldığımız yanıt çok ilginçti: “Biliyorum... Belki yakında benden hesap soracaklar. O yüzden herkesin bunları bilmesini istedim.” İşte Lazaroni’nin olay yaratacak sözleri: “Gol kralını kaybeden bir takımın toparlanması zaman alır. Düşünün, bu takımın en önemli oyuncusu gidiyor ama maalesef yerine onun kadar kaliteli bir oyuncu alınmıyor...”

Kimlerle görüştü?
“Fatih Tekke’nin gideceğini ben gelirken bilmiyordum, onun gidişi dengemizi bozdu. Trabzonspor’a imza atarken, yönetimden büyük destek gördüm. Transfer yapacaklarını söylediler. Benim istediğim oyuncuların çok yakında imza atacağını ifade ettiler. Ancak, hep kendi istediklerini yaptılar. Kısacası; söz verdiler, yerine getirmediler. Bunu da herkesin bilmesini istiyorum. Ben Gilberto, Ricardinho, Wagner, Mossoro, Arrugu ve Renato gibi oyuncuların hepsiyle konuştum. Bunlardan birkaç tanesini alabilirdik. Ama yönetim gitti Musampa’yı aldı. Yönetim bana sormadan transfer yaptı. Her şey ortada...”

12. adama mesaj
“Musampa, en son ne zaman forma giymiş, ne zaman idmana çıkmış. Çok komik... Düşünün, bu oyuncunun forma girmesi iki ay sürecek, ancak kötü sonuç aldığımızda yine tek sorumlu ben olacağım. Bu nedenle taraftarlardan biraz sabır istiyorum. Bir tek iyi oyuncu transfer ettik ama inanın o da benim listemde yoktu. Marcelinho’yu da yönetim aldı. Bu nedenle onlara teşekkür ediyorum. Ama bir de bakın rakiplerimiz nasıl transferler yaptı. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray kimleri transfer etti? Halen bir ön liberoya ihtiyacımız var. Yönetim, transferin bitmesine saatler kala bir ön libero alırsa hiç şaşırmam!”

G.YAZICI
02.09.2006, 10:14
Evet Bu Yaziyi Bende Okudum ŞaŞtim Kaldim Valla AnlaŞilan KÖprÜler AtilmiŞ Bu Adam Derhal GÖnderİlmelİ Hemde Zaman Kaybetmeden Zaman Trabzonsporumuzun Aleyhİne İŞlİyor....

cipses
02.09.2006, 10:18
OLAMAZ... Eğer güneş batıdan doğarsa belki o zaman. O da belki..!
Bu sene olacağımıza inanmak çok güç. Böyle bir yönetim varken...

Bana şampiyon olacağımza dair somut bir adım gösterebilir misin cipses ? Yani demek istediğim şampiyonluk için inandırıcı bir yapılanma, umut verici...

eğer mantığını kullanıyorsan bir şeylere inanmak için
hiç bir zaman inanamazsın şampiyonluğa

ama inanmak böyle bir şey değildir
inanırsın
kazanırsın,kaybedersin
ama inanırsın

inanmazsan,şampiyon olamadığımızda "ben demiştim"den başka ne geçecek ki eline
çok mu önemli ben demiştim diyebilmek

ben demedim
ben şampiyon oluruz dedim
olacağız dedim

ve inanmamak için nedenleri olanlar unutmasın
bu inançlarının zayıflığındandır sadece

ben gözlerimi kör edercesine seviyorum bu renkleri
kulaklarımı sağır edercesine
öylesine tutmuyorum ki
şampiyonluğuna inanmak için mantıklı bir yol arayayım

Burçak
02.09.2006, 10:21
bu adam kovulmak istiyoda bahane arıyo kendine. nasılsa 800 bin avro garanti. sezon sonuna kadar beklemek istemiyo. şimdi yollasınlar gider evde otururum 800 bin avromuda yerim diyo.

ama zamanında yaptı hatayı yönetim. gittiği hiç bi takımda istikarı olmayan bi adamın sözleşmesine 800 bin avro tazminat koyarsan olacağı bu dur. yinede göndermeliyiz.

Bilal 61
02.09.2006, 10:23
Futbolcularımız ve teknik heyet geri kalan maçlarda yüreklerini ortaya koyarlarsa ve saçma sapan puan kayıpları yapmazlarsa neden şampiyon olmayalımki..Bence diğer takımlar kadar şanşımız var şampiyonlukta..

Cengiz Çubukcu
02.09.2006, 10:38
sen şampiyon olmasan da kupaları almasan da seviyorum işte var mı diyeceğin

oguzkoc
02.09.2006, 11:13
geçen sene ilk 4 haftada 5 puan almıştık, bu sene ise ilk 4 haftada 4 puan toplayabildik. ama geçen sene ligin kaliteszlğinden ötürü fb ve gs aldı başını gitti puan farkında. bu sene öyle olmayacak yani biz puan kaybettikçe rakiplerimizde puan kaybedecek. yani hala şampiyonluk şansımız diğerleriyle eşit hatta gs den daha fazla...

keles76
02.09.2006, 11:23
sahaya 11kişi çıktığımız sürece bu sene biziz Allahın izniyle şampiyon.

Mehmet_Mercanlı
02.09.2006, 11:35
ŞANPIYONLUK ŞANSIMIZ kesinlikle inancımızın seviyesine bağlı
şanpıyonluğa inanmıyan TRABZONSPOR'un büyüklüğünü de inanmıyordur

İNANAN YÖNETİCİLER GELiRİSE BİZ ŞANPIYON OLURUZ..
YILLARDIR TEK EKSİMİZ İ-N-A-N-M-A-K

14/06/03-04
TRABZON SPOR ŞANPIYONLUĞU f.b ye kaptırdıktan sonra FATİH TEKKE ile yapılan reportaj'ın BİR BÖLÜMÜ
LİG tv
-FATİH ! neden bukadar basıt kaçtı şanpıyonluk.?
-acıkcası herşey inanmaktan geciyo
-nasılyani? acarmısın..
-traftar , futbolcu, teknik heyet,yönetin bunların başarıya kapten inanması gerek.

BİZİM YÖNETİMDE ŞANPİYONLUĞA İNANMAYANLAR VARDI..
şanpıyonluk bence büyüzden kaçctı.

ÇaGaTaY
02.09.2006, 11:59
Takımın başında (kadro ne kadar iyi olursa olsun ) takımı oynatabilecek biri yok... Yönetim zaten berbat...

Bu takımın toparlanması,takım oyunu oynaması,aradaki farkı kapatıp şampiyon olması mucize...

Bu hafta kötü dediğimiz o bjk bizi ne hala getirecek oturup izleyelim ondan sonra tartışalım...

Murat Acar
02.09.2006, 13:53
eğer mantığını kullanıyorsan bir şeylere inanmak için
hiç bir zaman inanamazsın şampiyonluğa

ama inanmak böyle bir şey değildir
inanırsın
kazanırsın,kaybedersin
ama inanırsın

inanmazsan,şampiyon olamadığımızda "ben demiştim"den başka ne geçecek ki eline
çok mu önemli ben demiştim diyebilmek

ben demedim
ben şampiyon oluruz dedim
olacağız dedim

ve inanmamak için nedenleri olanlar unutmasın
bu inançlarının zayıflığındandır sadece

ben gözlerimi kör edercesine seviyorum bu renkleri
kulaklarımı sağır edercesine
öylesine tutmuyorum ki
şampiyonluğuna inanmak için mantıklı bir yol arayayım
Eline yüreğine sağlık her satırına her virgülüne her kelimene müsadenle imzamı atıyorum.....

Bahtiyar
02.09.2006, 14:03
bence vazoroni gitsin hala şansımız var. lig geçen yılki kadar kalitesiz değil her an herşey olabilir yeterki lazoroni erkenden gönderilsin

61-POWER-2
02.09.2006, 16:55
biraz zor.maalesef.

Vkgz
02.09.2006, 16:58
şu anki kadrolara gore oyle bir şans yok gibi

since1967_
02.09.2006, 17:01
eğerki lazaroni hemen gönderilip yerine iyi bir teknik adam şu an için türk futbolunu iyi tanıyan birisi getirilirse ezikler kadar şansımız var diyebilirim. inancım her zaman vardır. futbolcuya inanmasam bile formaya inanıyorum.

cipses
02.09.2006, 18:39
görüyorum ki hala şampiyonluğa inanmak için mantığını kullanmaya çalışanlar var

hala inanmak için takımının süper top oynadığını,gelene geçene beş attığını görmek isteyenler var

o zaman ezikler bile inanır trabzonun şampiyon olacağına

eğer taraftarsan,eğer trabzonluysan, takım bu durumdayken inansana!

şampiyonuz desene

şampiyon olacağız desene

taraftarsan eğer

yenilene kadar galipsindir
kaybedene kadar şampiyon!

inanmıyor musun hala

öyleyse suçu inanmayan yüreğinde ara

Abdallı61
02.09.2006, 19:15
kalan maçların hepsini kazanırsak şampiyonuz zor bişey değil :D

fetvaci
02.09.2006, 20:50
Ya Ne Sampiyonlugu Uefa Ya Raziyim Ben Bu Sene....

Kasım Hilal
02.09.2006, 21:01

hala inanmak için takımının süper top oynadığını,gelene geçene beş attığını görmek isteyenler var

şampiyonuz desene

şampiyon olacağız desene

taraftarsan eğer

inanmıyor musun hala

Abi şu sözün altına benim imzamı da atıverin bir zahmet!

zafercalikoglu
02.09.2006, 21:13
artık bu şampiyonluk kelimesini ağzımıza hiç yakışmıyor,
neden 1 Turkiyenin acık kanalından yayınlanan Apoel macındaki ,amatör bile demiyorum mahalle macı ,tüm türkiye hep beraber seyrettik
neden 2 denizli macı ,fenerlilerle seyrettik onların macı bizden sonraydı,rezillik yine diz boyu ,30 seneden beri fenerliyim dedi adam bu kadar kotu trabzon seyretmedim dedi,

BU OYUNLA ŞAMPIYONLUK DIYOBİLYOSAK ,BIZ FUTBOLDAN HIC ANLAMIYORUZ

zaten olacagımız kadar rezil olmuşuz bide telefuz edip ,millet gulmesin

ARAF
02.09.2006, 21:41
niye telaffuz etmeyecekmişiz ki heryerde edeceğiz herkese edeceğiz inanacağız ve sonunda şampiyon olacağız sen rezil oluyorsan bırak tutma bu takımı

zafercalikoglu
02.09.2006, 21:51
niye telaffuz etmeyecekmişiz ki heryerde edeceğiz herkese edeceğiz inanacağız ve sonunda şampiyon olacağız sen rezil oluyorsan bırak tutma bu takımı

millet ..... gülüyor,
ben bu seneden bahsediyorum ,herhalde macları izlemiyorsun kardeş,sen
inşalalh oluruz bende morarkmaktan zenci olurum

Kobalas61
03.09.2006, 14:40
3.lük başarıdır acı ama gercek bu

ARAF
03.09.2006, 17:34
iyi oynatılırsa şampiyonluğun en büyük adayıyız
ama evinde lig sonuncusuna karşı forvetsiz çıkmayacaksın maça
ofansif oynatacak bir hoca gelsin yeterki

oguzkoc
03.09.2006, 17:55
iyi oynatılırsa şampiyonluğun en büyük adayıyız
ama evinde lig sonuncusuna karşı forvetsiz çıkmayacaksın maça
ofansif oynatacak bir hoca gelsin yeterki

defansif yada ofansif oynatmak kadar önemli değil günümüz futbolunda. bakınız yunanistan... lucescu beşiktaşta defansif futbol yada (ofansif olmayan futbol) ile başarı sağladı.

önemli olan takımı oynatmayı bilmek. lazaroni bunu bilmiyorki ne yapsın...

Adem Erdoğan
03.09.2006, 21:41
"Trabzon kötü yolda!"
Trabzonspor'un efsane teknik direktörü Ahmet Suat Özyazıcı, Bordo-mavili takımın bu anlayışla şampiyon olmasının mümkün olmadığını belirterek, "Bizim anlayışımız 20 sene önceki anlayış, ancak bugüne bakıyorum ki bizim anlayışımız bugünkü anlayıştan daha önde" dedi.

Trabzonspor'un eski teknik direktörlerinden Ahmet Suat Özyazıcı, uyguladığı transfer politikası nedeniyle Bordo-mavili yönetimi ve Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni'nin oyun anlayışını eleştirdi. Trabzonspor'a gelen insanların Trabzonspor'un bugünlere nasıl geldiğini incelemesi gerektiğini belirten Özyazıcı, "Kimseye sormalarına da gerek yok. Trabzonspor'un tarihine baksınlar. Trabzonspor şampiyonluk istiyor. Ne yapmış da şampiyon olmuş bunun bir araştırmasını yapsınlar. Bizim futbol anlayışımız 20 sene önceki anlayış, ama bugün bakıyorum ki bugünkü anlayıştan daha önde. Yattara'dan ve Marcelinho'dan çift santrafor olmaz, Gökdeniz'den sol kanat oyuncusu olmaz. Böyle oynatırsanız oyuna baştan eksikle başlarsınız" dedi

Trabzonspor gibi bir takımın bir maç içinde 3-5 tane yanlış yapıyorsa galip gelmesinin çok zor olduğunu belirten Özyazıcı, "Gökdeniz'den sol dış oyuncusu olmaz, Gökdeniz'in en iyi oynayacağı yer ileri ikilinin arkasında. Trabzonspor'un sıkıntısı orta saha. Ne geriden top almasını biliyorlar ne de öne top vermesini biliyorlar. Ama geriye doğru top vermesini biliyorlar. 'İlk hedef rakip kaledir' demiyorlar. Dünyanın genelinde orta saha adamları topu en iyi kullanan adamlardır. Şimdi dünya futbolunda kaleci de topu iyi kullanan oyuncu durumuna geldi. Geçmişteki gibi değil, eğer büyük takım olacaksınız takımda topu kim kaparsa iyi kullanmalı. Kaleden sol açığa kadar herkes topu iyi kullanırsa büyük takım demeksiniz" diye konuştu.

Trabzonspor'da transferleri kimlerin yaptığını halen anlamakta zorlandığını belirten Özyazıcı, "Transferi kimler yapıyor. Trabzonspor birkaç seneden beri defans oyuncusu arıyor. Hiç bu takıma bir orantı yapmaz mı insan, takım 4 lig maçı oynadı ve 2 gol attı. 4 maçta 2 gol ortalaması çok düşük. Biz bu gol yüzdesini nasıl artırırırız diye düşünülmesi lazım. 'Neye göre takım yapıyorlar, neye göre adam arıyorlar' anlamıyorum. Elinizde 5 kuruş var ise bunu en ihtiyaç duyduğunuz yere harcarsınız. Transferin dengeli bir şekilde yapılması lazım. Bakıyorum bugün Trabzonspor'un sol bekinde 3 tane oyuncu var. Yine oraya adam alıyorlar. Sağ tarafına bakıyorum yine aynı, Trabzonspor'un bu gol ortalamasıyla şampiyon adayı olması mümkün değil. Trabzonspor, bu durumda fazla puan alamaz" dedi.

"YÖNETİMİN İZLEDİĞİ TRANSFER YÖNTEMİ YANLIŞ"

Trabzonspor yönetiminin izlediği transfer yönteminin yanlış olduğunu belirten Özyazıcı, "Ben menajerlere kabahat bulmuyorum. Ben menajerlerin kucağına düşen yönetimlere kabahat buluyorum. Niye bu menajerlere iş gördürüyorlar da, kendi ekipleriyle bu işleri görmüyorlar. Menajerler oyuncunun milattan önce oynadığı maçları izlettiriyorlar, o kasetleri gösteriyorlar. Bizimkiler de iyi oyuncu deyip transfer yapıyorlar. O oyuncunun eski zamanları olsa buraya gelir mi ?. Uyanık ol da menajerlerin kucağına düşme. Doğru transfer doğru insanlarla yapılır" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor'da göreve gelen yönetimlerin ve teknik adamların bunlara zaman tanımakla vaktini geçirdiğini belirten Özyazıcı, "Yönetim yeni geldi, ona zaman tanıyalım. Hoca yeni geldi, ona zaman tanıyalım. Şu oyuncu yeni geldi, zaman tanıyalım diyerek sezonları bitiriyoruz. Trabzonspor'un günleri heba oluyor. Çok oyuncu transfer etmek çok da iyi değil, demek ki Trabzonspor'da bir birikim yok. Yeni bir kadro kuruyor. Şampiyon adayı bir takım yeni bir kadro kurar mı ? Fenerbahçe ve Galatasaray'ın kaç oyuncu aldığına bir bakın. Biz ise Ocak ayından beri 15-16 oyuncu aldık. Uyum sağlama zamanı tanıyacağız bu oyunculara, lisan öğrenme zamanı tanıyacağız. Oyun kuralları dünyanın her yerinde aynı, neden uygulamada yanlış oluyor o zaman" diye konuştu.

Tribünde milletin nabzını tuttuğunu belirten Özyazıcı, "Millet yabancı birini aldığı zaman Trabzonsporlular 'Çok iyi diyor'. Sanki Trabzonspor bugüne kadar elde ettiği başarıları yabancılarla elde etti. Trübünde taraftar yabancı teknik adam ve yabancı oyuncu gelmesini istiyor. Ben de diyorumki yabancı yönetici gelse de kareyi tamamlasak. Bu anlayışla sistem kuramazsınız" dedi

1995-96 sezonunda Trabzonspor'a menajerlik sisteminin gelmesi gerektiğinisöyleyen Özyazıcı, "Baktım ki bizim dönemimizde olan yöneticiler yok artık. Kulübün belli bir dıştan gelen paraya ihtiyacı var. Para veren adamlara ihtiyaç var. Biraz kulübe para kazandırsınlar yanında idarecilik de yapsınlar. Ama bunları teknik iş yürümeyecek. Bunların yanında teknik konuları bilen iyi güvenilir bir adam olsun dedim" diye konuştu.
03.09.2006

Kaynak : İHA

MahmutHSO
03.09.2006, 21:47
Hay ağzına sağlık Ahmet Suat Hoca.
Ancak bukadar doğru tespit yapılabilirdi.
İnşallah yönetimden birileri okur bu röportajı

Egemen Yılmaz
04.09.2006, 19:42
en iyi ihtimalle yine kayseri ve beşiktaşla 3. lük- 4.lük yarışı yaparız

korsan61
04.09.2006, 19:59
ilk yarı üstüste alıcağımız mağlubiyetlerden sonra hoca gider 2-3 futbolcu kadro dışı yeni bir hoca gelir 2 galibiyetten sonra yönetim toparlanma sürecine girdik gelecek senenin şampiyon kadrosunu hazırlıyoruz derler ufaktan kıpırdanmayla 4. veya 5. bitiririz bu seneyi inşallah önümüzdeki sezon şampiyon olmak dileğiyle..

@FLU
04.09.2006, 20:11

şampiyonuz desene

şampiyon olacağız desene

taraftarsan eğer

inanmıyor musun hala

23 senedir inanıyoruz ne oldu şampiyon mu olduk bu sene de inanmayalım belki şampiyon oluruz ayrıca bizi geç futbolcular bile inanmıyorki

Uluhan
04.09.2006, 21:05
valla bu gidişatla trilyonda bir ihtimal bile değil

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
04.09.2006, 23:11
Türkiye de maksimum 18-20 puan civarı kaybetme şansın var eğer ligde şampiyon olmak istiyorsan. Son 10 yılın istatistikleri böyle.
biz ilk 8 puanı kaybettik ilk üç haftada daha 6 tane bizans maçımız var.
o altı bizans maçından en çok 10 puan kaybedip Süper lig'de içerde dışarda başka maç kaybetmessek
şampiyonluk şansımız var... Yani istatistik ve matematik böyle söylüyor..

:)

bilmem anlatabildim mi....

coolank
12.09.2006, 16:25
şimdi şampiyonluk şansımız için neler düşünüyorsunuz ? devre arasında artık kaleci gelecek o daha sekmez .....simek de toparlıyor ... ne dersiniz bu iş bu sefer olacak mı

Üzeyir Gönül
12.09.2006, 16:31
Şampiyonluk her zaman hayalim. Bir kez şampiyon olsak da doyasıya tadını çıkarsak, diyorum. Aslında şampiyon olmamak için hiçbir neden yok ortada. Beşiktaş maçındaki gibi mücadele edersek içeride veya dışarıda yenemeyeceğimiz takım yok. Hal böyle olunca da niye şampiyon olmayalım ki? Tabii buna bizim futbolcuların da inanmaları ve bu yolda azimli olmaları gerekiyor.

Burçak
12.09.2006, 16:41
hakemleride yenmemiz gerek.

Kasım Hilal
12.09.2006, 17:06
lazaroni de gitti..
artık daha fazla inanıyorujm!

TSezgin61
12.09.2006, 17:11
daha fazla, su kadar bu kadar yok, bu sene en büyük aday biziz. bunda anlasilmayacak birsey yok. takim ligin 5. haftasinda kendini topladi, eger bu sürerse , ki osassunayi yenersek, konya ve osassuna 2. maciyla birlikte cimbomuda yeneriz, ozaman inanmayanlar kendilerine birdaha bir sorsun. bakalim hangi cevaba geliyorlar....inanmamak icin sebep yok. takim oturuyor.

maskeli61
12.09.2006, 17:18
Ş A M P İ Y O N T R A B Z O N S P O R U M

en başından beri diyodumki ADAM GİBİ ADAM olsa bu kadro şampiyon olur ve işte o geldi ADAM GİBİ ADAM ZİYA DOGAN...

O Kadar....

Ali Özcan
12.09.2006, 17:28
Çok ilginç bir taraftar profilimiz var...Bu takımdan hiçbirşey olmaz diyenler,zaten şampiyon takım toplam 3-4 maç kaybediyor biz bunları ilk 4 maçta kaybettik diyenler bir bjk maçı ile (Ziya Doğan faktörü) bu kadar değişip Şampiyon olabiliriz diyor.

Evet bu takım şampiyon olabilir ama eminimki Konya ve Gs maçları kaybedilsin bu sefer aynı kişiler uefa ya oynarız diyecek.

Bir kişinin fikri milyon kez değişmez ki ya da değişmemeli...

Şahin Yılmaz
12.09.2006, 18:21
1-Futbol bir seyir temaşa ve gösteri sporudur. Sporda centilmenlik dürüstlüktür.

2- Benim takımım madde birdeki hususları uygulayıp güzel futbol oynayıp seyir zevki versin şimdiye kadar olduğu gibi dürüstçe mücadele etsin, dürüstçe yönetilsin varsın şampiyon olmasın.

3- Madde 1 ve 2 yi unutun şampiyon olalım ne pahasına olursa olsun.

4- şahsi kanaatim bu yıl şampiyonluk zor. Yeni transferler uyum sağlayınca 2-3 gerekli yere kaliteli transferlerle inanarak destek olarak gelecek sezona hazır olursak işte o zaman şov yaparak taraflı tarafsız herkesin ayakta alkışlayacağı
bir lig şampiyonluğu yaşarız.

5- Bu sezon çok iyi değerlendirilmeli gerekli yerlere en uygun futbolcular bulunurken oyun sistemi tamamen oturtulmalı.

İleli
12.09.2006, 18:26
bjk macindaki futbolu devam ettirsinler neden olmasin?

eren_61
12.09.2006, 18:32
bencede blk maçındaki futbol değil hırsı aynen ortaya koysunlar kazanamıcağımız maç yok.inşallah bu sene güleriz

Bahtiyar
12.09.2006, 18:37
arkadaşlar bakıyorum hep aynı mesajlar işte denmiş ki inanmayan bu takımı tutmasın. ben olmayacak dua ya da amin demiyorum.herşey yolunda gitse federesyon bize şampiyonluk vermez. verdi diyelim en başta bizim sahada oynayan futbolcular inanıyormu şampiyonluğa.
son olarak adam gibi oynasınlar şu anda en güçlü adaylardan biriyiz.

TSelif
12.09.2006, 18:41
Artık en az diğer ezikler kadar ...

gerçekefsane
12.09.2006, 19:14
Fenerbahçe maçına kadar kayıpsız gidersek şampiyonluk şansımız % 80

Trabzonli_61
12.09.2006, 19:18
Daha bisey belli degil!

Hüseyin Çümen
12.09.2006, 19:41
Daha bisey belli degil!

evet bise belli olmadıı için şansımız nedir diye açılmış başlık
bence baya bi arttı şansımız oyundan dolayı ziya doğanla önceden seriler yakalamıştık puan farkıda fazla deil olabilir

isaret parmagi
12.09.2006, 19:46
Artık gereksiz yere puan kaybetmeyiz.Ama Gs yi kesinlikle yenmemiz lazım.Aslında kaderimizi İstanbul takımlarıyla yapacagımız maclar belirleyecek.En azından onlara deplasmanda yenilmememiz lazım.Malum iki sene Fenerbahce yi herhangi bi macta yenemediğimiz için şampiyonlugu kacırmıstık.Umarım bu sefer aynı hatalara düşmeyiz..

omer61
12.09.2006, 19:57
arkadaşlar bakıyorum hep aynı mesajlar işte denmiş ki inanmayan bu takımı tutmasın. ben olmayacak dua ya da amin demiyorum.herşey yolunda gitse federesyon bize şampiyonluk vermez. verdi diyelim en başta bizim sahada oynayan futbolcular inanıyormu şampiyonluğa.
son olarak adam gibi oynasınlar şu anda en güçlü adaylardan biriyiz.

ya şu federasyona butun takımlar kıl analmıorm kimn yannda bu federasyon yaa..

zanoylu
12.09.2006, 20:08
Rakip takımların Lazaronin takımıyla Ziya hocanın takımı arasındaki farkı gördü.Trabzonspor son aldığı galibiyetle aynı zamanda büyük bir prestij kazandı.Artık korkulan bir takım.Bu Trabzonsporun işini ilerleyen maçlarda kolaylaştıracaktır,ilk dört haftadaki rakiplere göre oyun düzenini ayarlamak yerine artık rakibler Trabzonspora göre oynayacaklar.Bu mantaliteyle artık şansımız 5. haftadan sonra kat be kat artı...

volcano61
12.09.2006, 20:17
giderek artıyor.

Emre B.
12.09.2006, 23:05
Konyayı da yenersek yarışa ortak oluruz.

AtalaY_BuğrA
12.09.2006, 23:25
KOnya Ve Gs maçlarından muhakkak 6 puan çıkmalı ki bi hava oluşsun takımda.Ama şampiyonluk lafları için daha erken bakalım Bjk macındaki futbol haftalara yayabilecek miyiz o çok önemli.

doctorsurgeon
12.09.2006, 23:26
Her Zamankİ Gİbİ Tek Rakİbİmİz Hakemlerdİr. Son 10 Senede Elde EttİĞİmİz Şereflİ İkİncİlİklerİ Unutmayalim. Ben Bu Sene De Hakem Hatalarina Kurban Gİdİp F.b Nİn Bİr KaÇ Puan Gerİsİnde 2. Oluruz Dİyorum. TÜrk Futbolunda Adalet Yerİnİ Bulmaz ArkadaŞlar.

ismail-dede
13.09.2006, 11:04
%90 Bİzİm Gerİ Kalan Ezİklerİn Şansi

champions
13.09.2006, 11:13
devre arasına kadar 1. olacak takımla aradaki farka ve yapılacak 1-2 çok önemli transfere bağlı olarak şampiyonluk için oynarız ama yine zor gibi gözüküyo aslında bu sene 2. lik de iyidir

hakanhan
13.09.2006, 11:17

yeterki inanun usaklar yeterki ınanun. İNANUN USAKLAR (eski yazimi koydumda)

hami_6761
13.09.2006, 11:21

şampiyonuz desene

şampiyon olacağız desene

taraftarsan eğer

inanmıyor musun hala

ben trabzonsporumuzun bu sene sampiyon olacagına inanıyorum egerki iyi futbol oynarlarsa karşımızda kimse duramaz bunu not edin...

atlantis
13.09.2006, 13:28
Beşiktaşta hiç bişey yokmuş gs de bu sene götüremez ligi bizimkiler bu hırsla devam ederse neden olmasın, bizle fb arasında geçer şampiyonluk, tabi başka engellerde var geçmişte yaşadığımız gibi, umarım bu sene üstesinden geliriz.

akdin
13.09.2006, 13:33
Birbirimize düşmeden,inanırsak,yönetim yanlış yapmazsa olabilir.

sarman61
13.09.2006, 13:34
Trabzon oyun oynamısın ruhunu ortaya koysun açık ara şampiyon oluruz. Bu ruh beşiktaş maçında bir göründü bize. Şimdi yapılması gereken bu ruhu elimizden kaçırmamak. Çok iyi davranalım onu destekleyelim. Kuş sütüyle besleyelim. El üsütünde tuttalım. Ama bu trabzon ruhunu kaçırmayalım.

Emrah Ayar
13.09.2006, 14:05
Daha önceki istatistiklere bakılırsa fb şampiyon olduğu senelerde Trabzonsporumuza yenilmemiştir.Bu da demek oluyor ki bu oyunla devam edersek ve defansı biraz daha sağlama alırsak bir de fb yi iki maçta da yenersek şampiyon luk büyük bir ihtimalle bizim olur.

G.YAZICI
13.09.2006, 14:17
İnanmak Bu İŞİn Yarisidir Önce Futbolcular Sonra Taraftarlar,İnanacaksin Kİ TuttuĞunu Koparasin.....

worldmaster
13.09.2006, 14:36
Şampiyonluk şansımız Lazaronini gidişiyle %50, Ziya Doğanın gelişiylede %50 arttı .Yani kesin şampiyonuz.Şaka bi yana ama Fenerbostanı 100. yılı olduğu için büyük ihtimalle şampiyonluk onlara hedaye edilecek.Bence biz bu sene 2.liğin en güçlü adayıyız macburen...

Vkgz
13.09.2006, 14:42
Galatasaraydan fazla beşiktaş vestelle eşit fenerden biraz az

selcuk
13.09.2006, 14:59
vestelle esitmi :D?????????????????????????ß iyi saka

yağız61
13.09.2006, 15:47
şu saatten sonra böyle oynadıkları sürece şampiyon olmamaları için hiçbir sebep yok.

sweetrose
13.09.2006, 15:54
Şampiyonluk şansımız ne kadar olur onu bilemem ama ilk 3 kesin bu sene..

Kobalas61
13.09.2006, 15:55
ya arkadaşlar ben sampiyonluk konusunda hiç umutlu değilim takımıma güvenmediğiö için değil ama bizim sampiyon olmamızı oyle yada böyle engelliyorlar ya

geronimo_61
13.09.2006, 21:18
indiii

korktukça tutssak umut ettikçe özgürüz..

çok acıdır ama lazaroni zamanında çok korktuk ve umudumuzu yitirdik. daha doğrusu ben yitirdim.

ama ışık yeniden doğdu ve artık umut etmeye başladım ruhumda özgürlüğe kanat çırptı...

son söz neden olmasın.

Allahım sen o şampiyonluk sevincini yaşat, bizde coşku nasıl olurmuş tüm insanlığa yaşatalım

AMİNNNNNN

Hep Beraber

Mehmet Öztürk
14.09.2006, 00:30
TUKCELL Süper Ligi 2006/2007 sezonu Sampiyonu:

-- T -- R -- A -- B -- Z -- O -- N -- S -- P -- O -- R --

Uğurtan
14.09.2006, 02:25
İstatiski olarak bir bakış açısı getirmek istiyorum ki ben her sene bu şekilde şampiyonu görebiliyorum his de diyebiliriz biraz;) Neyse lafı uzatmadan anlatiyim..

Bazı takımlar 2. devre düşüş yaşar bazıları çıkış yaşar bunlar takımların kendi içinde bulundurduğu futbolcu yapısına ve taktiksel anlayışa biraz fikstüre bağlıdır...

Şimdi kendi takımımız Trabzonsporumuzun 2. devreleri daha iyi çıkış gösterdiğini hepimiz biliyoruz..

Bunun yanı sıra bu sene en büyük yarıştaki rakibimiz olucanı tahmin ettimiz fenerbahçenin bjk den 11 puandan gelip aldığı şampiyonluk dışında böyle bir başarısı yok genelde düşüşe geçerler..
(ki o sene hala ne olduğu muallaktadır)

Neyse konuya geçelim Trabzonsporumuzun yarışta kalabilmesi için 30 puan barajını geçerek ligi bitirmesi gerekmektedir...
Eğer ki 35'e ulaşır yada geçersek Şampiyonluğun en büyük adayıyız diyebilirim oran gitgide artar..

şuan 7 puandayız ve kalan maç sayısı 12 alınabilecek maksimum puan ise 36.
asgari 23/36 dahada iyisi 28/36 yapabilirsek şampiyonluk oranımız %65-70 lere vurmaya başlar..

Çünkü 2. yarı baita da söylediğim gibi final niteliğinde oynanmaya başlicaktır kamptan daha hazır dönüleceğini düşündüğümden güzel bir seriyle bu iş noktalanacaktır tahminen 40-45 puan arası toplanarak şampiyonluk gelicektir..

Kısaca diyebilirimki devreyi mümkün olduğunca puan toplayarak bitirelim en azından 30 un üzerinde..

bence başaracağız şansımız varr;)

lakerta
14.09.2006, 13:11
bence bu sene 100. yılı olan takımı şampiyaon yaparlar bize 2. yolu gözükür çünkü yine en önemli maçlarımızda çıkar bir hakem katleder olacagı budur...

Ali Özcan
14.09.2006, 13:16
hiç bir şey yapamazlar çünkü Haluk Ulusoy her zaman Trabzonsporu fenere tercih eder.Ben federasyondan sorun çıkacağını sanmam ama MHK konusunda bilemiyorum...Fenerli hakemler var bu kesin...

CÖMERT
14.09.2006, 15:22
Sezon Sonu Ya İkncİ Ya ÜÇÜncÜ Oluruz İkİncİlİkte Fenerle ÇekİŞİrİz.Şampİyon Malesef Bjk Olcak Gİbİme Gelİyo

Muhalif
14.09.2006, 15:31
şimdi şampiyonluk şansımız için neler düşünüyorsunuz ? devre arasında artık kaleci gelecek o daha sekmez .....simek de toparlıyor ... ne dersiniz bu iş bu sefer olacak mı

Yahu ben de seni arıyordum mesajını yeni gördüm:)
Şu kaleci hala gelecek diyorsun.. Ziya Hoca'da gelmeyecek dediydin.. sen yokkene ben dedim coolank olsa da keşke bir şeyler yazsa, biz de tam tersini düşünüp olacakları daha rahat kestirebiliriz:D

coolank
14.09.2006, 15:34
kardeşim devre arasını bekle o zaman ters çıkmayacak ...

Ali Özcan
14.09.2006, 15:58
jEFF kaldı arkadaşlar ve artık o kadar da kötü değil...devre arasına kadar iyi performans sergilerse kalır yoksa çuf çuf...

Nytre
14.09.2006, 18:10
şampiyonluk şansımızın ziya hocayla birlikte arttığını düşünüyorum. ayrıca bu sene ligte her takım birbirini yenecek güçte ve düşüncede... onun için her şey olabilir çok şeyler değişebilir...

ÇaGaTaY
14.09.2006, 18:26
Kim ne derse desin Türkiye nin en iyi hücum elemanları bizde...

bi bakalım..

Yattara-Musampa-Marcelinho-Szymek-Gökdeniz-Hüseyin-Ersen Martin-Umut-M.Keçeli-Hasan-Ömer Rıza...

Hangi takımda bu kadar alternatifli ve kaliteli bir orta saha ve forvet var?

Şampiyonluk mu? Bu takım bi havaya girsin.. Neden olmasın...

oguzkoc
14.09.2006, 18:31
Yattara-Musampa-Marcelinho-Szymek-Gökdeniz-Hüseyin-Ersen Martin-Umut-M.Keçeli-Hasan-Ömer Rıza...

Hangi takımda bu kadar alternatifli ve kaliteli bir orta saha ve forvet var?

abi naptın sen ya? ne hasanııı? forvetleri sayıyon tekvandocuları değil...

oguzkoc
14.09.2006, 18:34
....edit.....

ÇaGaTaY
14.09.2006, 18:43
abi naptın sen ya? ne hasanııı? forvetleri sayıyon tekvandocuları değil...
abi sizde nie bu hasan a üvey evlat muamelesi yapıyosunuz anlamıyorum.orta saha elemanı deilmi hasan?canını dişine takarak oynamıyomu?hani bizim için önemli olan buydu?

pReN@_61
14.09.2006, 18:46
herşey olabilir fb ile puanfarkı 5
inanırsak başarırız..
İNANDIK

Özsu
15.09.2006, 12:09
İnşallah olur..

oskayb
15.09.2006, 12:19
şu ana kadar ki görüntüsü ligin favori takımlarının karşılıklı çok puan kaybederek ,önceki yıllara oranla daha düşük bir puan seviyesinde şampiyonun belirleneceğini gösteriyor.(gs ve bizim kaybettiklerimiz malum, bjk'nin de boş olduğu ve bir çalkantıya doğru gittiği görülüyor, fb'de o kadrosuna rağmen başındaki lazoroni 2 ile mutlaka takılmaya başlayacak)
bunun yanında kayseri ve vestel gibi anadolu takımlarının da uzun süre üst sıralardan kopmadan yarış içinde olacaklarını düşünüyorum.
bütün bunları değerlendirdiğimizde kaybedilen puanların rahat telafi edilebileceğini görüyorum ,yeterki bundan sonra sürpriz kayıplar yaşamayalım.

herşeyden önemlisi ziya doğanla birlikte takıma tekrar kazanma ,mücadele etme hırsının gelmiş olması.

Ali Özcan
15.09.2006, 12:38
ya zaten bu hafta gs - bjk maçı var...kuvvetli ihtimal bu maçta iki teknik direktör de risk almaz yoksa yenilen takımın hocası soluğu memleketinde alacak...Fenerin de Sivas ve Konya gibi iki zor deplasmanı var üst üste.Biz de bu iki haftada Konya ve Gs ile üst üste içerde oynuycaz.Alın size tarihi fırsat.Şu iki maçı alalım inanın önümüzde kimse duramaz.Tartışmasız en iyi kadroya sahibiz...

tsmaniac
15.09.2006, 13:04
şu ana kadar ki görüntüsü ligin favori takımlarının karşılıklı çok puan kaybederek ,önceki yıllara oranla daha düşük bir puan seviyesinde şampiyonun belirleneceğini gösteriyor.(gs ve bizim kaybettiklerimiz malum, bjk'nin de boş olduğu ve bir çalkantıya doğru gittiği görülüyor, fb'de o kadrosuna rağmen başındaki lazoroni 2 ile mutlaka takılmaya başlayacak)
bunun yanında kayseri ve vestel gibi anadolu takımlarının da uzun süre üst sıralardan kopmadan yarış içinde olacaklarını düşünüyorum.
bütün bunları değerlendirdiğimizde kaybedilen puanların rahat telafi edilebileceğini görüyorum ,yeterki bundan sonra sürpriz kayıplar yaşamayalım.

herşeyden önemlisi ziya doğanla birlikte takıma tekrar kazanma ,mücadele etme hırsının gelmiş olması.

sürpriz kayıplar yaşamayalım demişsin lakin konyasporu yensek inanın asıl sürpriz bu olur benim için

UğuR
15.09.2006, 13:09
sürpriz kayıplar yaşamayalım demişsin lakin konyasporu yensek inanın asıl sürpriz bu olur benim için
Bu senin düşüncen seni bağlar ben katılmıyorum.Berabere kaldık diye hemen önyargılı yazmaya başlamışsın unutmaki Osasuna Konya değil ve takım gittikçe oturuyor ve Yattara bu maçda oynuyor:)

canh55
15.09.2006, 13:42
kalecimiz kötü olmasa şampiyonluk şansımız olabilir. rakip futbolcu topa vurmadan topu nereye atabileceğini sezebilen kaleci gerçek kalecidir. yoksa hızlı şutları yeriz böyle ve çok puan kaybederiz.