PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Florent Malouda

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

Cafer Bulur
02.03.2014, 20:56
Ne alaka 2.5 milyon euro'dan bana pay vermiyor cehennemin dibine kadar yolu var.terlemek dedinde en fazla koşan 3.oyuncumuz Malouda :D

Ben malouda nin alninda ter görmedim nasil bir kosmakmis bu?

umutberna
02.03.2014, 21:14
Göndermenin yollarını bulmak lazım, fiziki olarak güçlü değil aldığı her topu kolaylıkla kaybediyor. Bu saatten sonra kendisinden ekstra bir form ve çıkış beklemek hayalcilik olur, yönetimin bir yandan borçlardan bahsedip diğer yandan takıma fayda sağlamayacak bu tarz oyunculara para saçması kabul edilemez.

Ali İhsan
02.03.2014, 21:35
Ali Çamdalı yedi bitirdi adamı ötesi var mı?

O kariyere yakışmayan bir dönem, bu takımın lidere ihtiyacı varken lider olmak yerine böyle devam etmek için nasıl bir kafa yapısı gerekir...

Tuğrul
02.03.2014, 22:25
Bireysel performansından ben de memnun değilim. Yavan kalıyor.

Fakat bu takımda genel olarak bir güvensizlik ve sistemsizlik var.

Takımda pası at ileriye kaç mantalitesi olmadığı için hücumda fazla adamla çoğalamıyoruz.

Bu yüzden Malouda ileride yalnız kalıyor. Pas opsiyonu oluşturamıyor. Kolay savunan bir adam haline geliyor.

Herkes için konuşmuyorum. Ama genel olarak bunun farkına varamadığınız ve süzemediğiniz için adamı haksız yere eleştiriyorsunuz.

Malouda organize olan ve oyuna hükmeden '' fb, gs ve bjk'de '' oynasaydı inanın durum farklı olurdu.

Fatih Öztürk
02.03.2014, 22:54
Ben malouda nin alninda ter görmedim nasil bir kosmakmis bu?
Siyahi olduğu icin belli olmuyordur ter akitip alınmadığı!

Bireysel performansından ben de memnun değilim. Yavan kalıyor.

Fakat bu takımda genel olarak bir güvensizlik ve sistemsizlik var.

Takımda pası at ileriye kaç mantalitesi olmadığı için hücumda fazla adamla çoğalamıyoruz.

Bu yüzden Malouda ileride yalnız kalıyor. Pas opsiyonu oluşturamıyor. Kolay savunan bir adam haline geliyor.

Herkes için konuşmuyorum. Ama genel olarak bunun farkına varamadığınız ve süzemediğiniz için adamı haksız yere eleştiriyorsunuz.

Malouda organize olan ve oyuna hükmeden '' fb, gs ve bjk'de '' oynasaydı inanın durum farklı olurdu.

Olay bu arkadaş bu kadar basit.anlamak istemeyenlere gelsin bu yorum.

Yaşar
02.03.2014, 23:22
Yanıldığınız nokta şu ki, Malouda takım oyununa katkı yapmıyor, iyi de olsa, kötü de olsa oynuyor-oynatılıyor, hocaların onu kesmeye yüreği yetmiyor. Oyundan alınınca triplere giriyor ki biz onun gençlere örnek olmasını bekliyoruz.

Cafer Bulur
02.03.2014, 23:30
Takim ne kadar kötü oynarsa oynasin sistemsizlik had safhada olsa bile malouda bu kadar kötü oynamak zorunda degil.

Adam ayaginda top tutamiyor aldigi her topu rakibe veriyor malouda yi savunanlar var anlamak mümkün degil.

Turgay Atalay
03.03.2014, 01:00
Toplasan 20-30 saniye ayagina top degmis,kazanilan top 1-2, top kaybi "hemen her top", pas dersen 1-2 tane, cezasahasina orta veya arapas sifir, ama gel gör ki en cok kosan üçüncü oyuncu.Mac öncesi isinmalari da eklemiyorlarsa bu adam o kadar ne ara ve ne icin kosmus.Mac oynanirken,o krnarda kosu pistinde turluyorduysa demek

Çakıroğlu İhsan
03.03.2014, 01:31
Yine rezalet bi performans..
Yalandan kosar gibi yapti butun mac halbuki onunde ki topa bile pres yapmadi yazik

6Şafak Aydın1
03.03.2014, 01:48
Önünde Henrique var hemde tek forvet und keiner weiss warum.

Gökhan Topsakal
03.03.2014, 03:17
Siyahi olduğu icin belli olmuyordur ter akitip alınmadığı!

Olay bu arkadaş bu kadar basit.anlamak istemeyenlere gelsin bu yorum.

ortalama yürüme hızı 5 km civarıdır bi insanın... hafif tempo koşu temposu da minimum 8-9 km dir..

sağlıklı,düzenli spor yapan birisinin, laylaom şeklinde, nabzı 120 nin üstüne dahi çıkmadan 90 dakikada(1,5 saatte) 12 km civarı koşması çok da normaldir..

ben dahi(90 kiloyum,6 aydan fazladır spora ara vermiştim,yeni başladım) malouda gibi etliye sütlüye bulaşmayıp, fiziksel mücadeleden kaçınıp, 2 depar dahi atmıycaksam eğer, 90 dakika içinde 12 km nin altına inmem..

şu koşu mesafesi efsanesi sona erse çok bahtiyar olucam kendi adıma:S

İ. SARAL
03.03.2014, 09:16
Koşu mesafesi istatistiğinin ne kadar boş, yalan, yanlış olduğunu bize anlatan oyuncu.

Samet Berber
03.03.2014, 09:48
Şu haliyle o kadar süre alıyor olması garip..hele hele oyundan çıkarken attığı trip tez konusu olur.

Harun-61
03.03.2014, 10:53
Koşu mesafesi istatistiğinin ne kadar boş, yalan, yanlış olduğunu bize anlatan oyuncu.

Sahane bi yorum...

Fatih Öztürk
03.03.2014, 12:03
ortalama yürüme hızı 5 km civarıdır bi insanın... hafif tempo koşu temposu da minimum 8-9 km dir..

sağlıklı,düzenli spor yapan birisinin, laylaom şeklinde, nabzı 120 nin üstüne dahi çıkmadan 90 dakikada(1,5 saatte) 12 km civarı koşması çok da normaldir..

ben dahi(90 kiloyum,6 aydan fazladır spora ara vermiştim,yeni başladım) malouda gibi etliye sütlüye bulaşmayıp, fiziksel mücadeleden kaçınıp, 2 depar dahi atmıycaksam eğer, 90 dakika içinde 12 km nin altına inmem..

şu koşu mesafesi efsanesi sona erse çok bahtiyar olucam kendi adıma:S

O zaman Özer,Bourceanu,Malouda ve Onur dışındakiler her maç 10 km civarında koşmuyorlar adeta yürüyorlar?öyle ya takımın top oynadığı filan yok niye Malouda kadar koşmuyor mücadele etmiyor diğerleri?

Malouda hiç bir zaman tek başına maç kazandıran yıldız futbolcu olmadı.Malouda sistem oyuncusudur.takımda taşlar biraz yerine oturursa en fazla katkı verenlerden olur.ilk yarı boyunca yanında Aykut Akgün,Zokora,Colman,Adrian gibi yetersizler,önündede Henrique gibi vasat bir forvetin varsa Malouda tek başına nelere kazandırabilir takıma?bu soruya cevap istiyorum.

Kadir
03.03.2014, 12:23
Chelsea'de neden son sezon tek bir maç oynamadğını yavaş yavaş anlamış olduk.

İlk geldiğinde bende çok sevindim yalan yok devre arasına kadarda destekledim ama devre arası kampa geç gelmesi oynadığı şu maçlarda bitik bir görüntü vermesi affedilemez. Dün berbat oynamışsın hoca sana katlanmış oyundan alıyor sahayı yavaş yavaş terk edyorsun ve maç 0-0. Trabzonspor'un büyüklüğünü idrak edemeyen bir adam.

İnsanlar niye Bosingwa'yı böyle eleştirmiyorda Malouda eleştiriliyor acaba? Bunu Malouda fanları bir düşünsün.

Samet GÜVEN
03.03.2014, 12:34
Kalitesi ve profesyonelliğini düşündüğümde kendisinin performansından memnun olamayıp bu tür şeyleri normal karşılamasını beklerdim. Ancak takımın rezil halini gördükten sonra kendisinin takımdan büyük olduğunu ve her halükarda oynaması gerektiğini düşünüyor. Sanırım onunla olan birlikteliğimiz olaylı bir şekilde sonlanacak.

Fatih Öztürk
03.03.2014, 12:36
Futbol oynayan bir kişiye sorun bakalım 1 ay sakat kalıp üzerine bir kaç günlük antremanla ne kadar verimli olabilirsin.kaldıki Bourceanu dışında hangi oyuncu iyiydiki Malouda'ya bu kadar eleştiri getiriliyor.aldığı para dert oluyor galiba.

canna52
03.03.2014, 13:22
sene sonuna kadar oyuncu-menajer olarak kullanalım.

not: ciddiyim

DEEP BLUE
03.03.2014, 13:45
Malouda köy düğününde bile oynayamaz. Bırak Trabzonspor'u... Ha, Trabzonspor'un köy düğününden farkı yok, ayrı konu.

Erbay
03.03.2014, 15:41
Adam futbolu, sabah bir an kalkıp etrafına bakan sonra yine uyuyan insan gibi oynuyor.

Turgay Atalay
03.03.2014, 16:34
Futbol oynayan bir kişiye sorun bakalım 1 ay sakat kalıp üzerine bir kaç günlük antremanla ne kadar verimli olabilirsin.kaldıki Bourceanu dışında hangi oyuncu iyiydiki Malouda'ya bu kadar eleştiri getiriliyor.aldığı para dert oluyor galiba.

Tahmini ne zamana kadar tam hazır olur, kendi adıma o zamana kadar eleştirmeyeceğim.

Steril61
03.03.2014, 20:41
Trabzonsporu bu oyuncular batırıyor. Yazık bunlara verilen milyonlara. Oyuncu yetiştirmek varken bu heriflerin kaprislerini çekiyoruz. Sahada top oynamadıkları gibi mücadele de etmiyorlar. Bir de artistlik taslıyorlar. Bunları başımıza bela edenleri Allah kahretsin.

Fatih Öztürk
04.03.2014, 00:53
Tahmini ne zamana kadar tam hazır olur, kendi adıma o zamana kadar eleştirmeyeceğim.

Futbolcunun sakat kaldigi dönem 1 aysa bu zamanin üçte biri yada yarisi kadar ek zamanda fiziksel olarak hazir hale gelir.Maloudada bariz sekilde sakatlığın getirdiği fiziksel eksiklik var.2 günlük ham antremanla Juventus karşısına sahaya sürmek buyuk hataydi.zaten kopuk oynayan hücum hattinin ortasında bundan sonra yapacağı en fazla 5 asist 3 goldur.taraftar olarak bu bilinci kavrayamadik.hala bir şablon bir sistem oturtamadik sucu oyuncularda ariyoruz.biz Trabzonspor taraftarı esasinda futboldan anladigimiz yok.yeni transfer Bourceanudan gol asist bekleyen onlarca yorum okuyorum. Bizim taraftarin literaturunde defanstata oynasan gol atamadinmi senden kötüsü yok.1 ay sakat kalmis ilk macinda kötü oynadi diye eleştirilmedik yanini birakmadilar adamın.ayni taraftar bir gol bir asiste tav olur.3 senedir 3 gol atamayan her firsatta kirmizi kart gorup takimi sabote eden Colmanin hayranlari avatarlari hala süslemekte.kisacasi biz buyuz!

haylaz
04.03.2014, 01:17
Futbolcunun sakat kaldigi dönem 1 aysa bu zamanin üçte biri yada yarisi kadar ek zamanda fiziksel olarak hazir hale gelir.Maloudada bariz sekilde sakatlığın getirdiği fiziksel eksiklik var.2 günlük ham antremanla Juventus karşısına sahaya sürmek buyuk hataydi.zaten kopuk oynayan hücum hattinin ortasında bundan sonra yapacağı en fazla 5 asist 3 goldur.taraftar olarak bu bilinci kavrayamadik.hala bir şablon bir sistem oturtamadik sucu oyuncularda ariyoruz.biz Trabzonspor taraftarı esasinda futboldan anladigimiz yok.yeni transfer Bourceanudan gol asist bekleyen onlarca yorum okuyorum. Bizim taraftarin literaturunde defanstata oynasan gol atamadinmi senden kötüsü yok.1 ay sakat kalmis ilk macinda kötü oynadi diye eleştirilmedik yanini birakmadilar adamın.ayni taraftar bir gol bir asiste tav olur.3 senedir 3 gol atamayan her firsatta kirmizi kart gorup takimi sabote eden Colmanin hayranlari avatarlari hala süslemekte.kisacasi biz buyuz!

Sahsen bu yorumuna katilmakla beraber forvetteki bu topcular yerine maludayi forvete koyarim

Fatih Öztürk
04.03.2014, 01:25
Sahsen bu yorumuna katilmakla beraber forvetteki bu topcular yerine maludayi forvete koyarim

Eğer sahaya surulecekse bu sartlarda en mantıklisi forvete koymaktir katılıyorum.

Hüseyin Ş.
04.03.2014, 01:30
Allahtan sözleşmesi 3 yıllık falan değil. En fazla bi yıl daha kalır. Ama saha dışındaki etkisini de yadsımamak lazım. Bu anlamda gelecek sezon da işimize yarayabilir. Bosingwa onun sayesinde geldi, maliyeti az daha düşük olsaydı belki Gomis'te onun katkısıyla gelecekti, ki sene sonunda gelirse yine katkısı büyük olur. Bu adamın da katkısı böyle oluyo :)

Furkan Özdem
05.03.2014, 13:10
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1661342_10152101556853859_1064361142_n.jpg

Artık oyuncularla sözleşme imzalarken garanti parayı daha az tutup maç başını arttırarak anlaşmalıyız. Yoksa böyle "nasılsa oynasam da aynı parayı alacağım oynamasam da" rahatlığında olur topçu...

Ahmet Kuru
05.03.2014, 16:30
son maçta sahadan çıkışın yok mu.... delirttin beni hacı...
hadi sahada varlık görsteremedin ayrı bir de trip atıyor.. Artist...

Anıl C
05.03.2014, 16:32
Aurelio gibi 100 bin dolara adam getirseydik yine ayni katkiyi verirdi

Hakan
05.03.2014, 19:20
Eğer sahaya surulecekse bu sartlarda en mantıklisi forvete koymaktir katılıyorum.

Malouda'ya güvenen iki kişi kaldı :)İnşallah Malouda ikimizi de haklı çıkaracak.Seviyorum bu adamı

Fatih Öztürk
06.03.2014, 16:30
Malouda'ya güvenen iki kişi kaldı :)İnşallah Malouda ikimizi de haklı çıkaracak.Seviyorum bu adamı

Direnmeye devam kardeş :)

Yaşar
06.03.2014, 17:01
Neye direniyoruz kardeşlerim. Adam bir şey yapmadan trilyonlari cebine indiriyor. Benim rüyamda göremeyecegim kadar parayi kazanırken daha fazla şeyler yapmasını bekliyorum. Çok mu şey istiyorum.

Fatih Öztürk
06.03.2014, 17:43
Neye direniyoruz kardeşlerim. Adam bir şey yapmadan trilyonlari cebine indiriyor. Benim rüyamda göremeyecegim kadar parayi kazanırken daha fazla şeyler yapmasını bekliyorum. Çok mu şey istiyorum.

Yaşar;Geçen gün süper ligde oynayan yabancı oyuncuların takımlarına asist ve gol olarak verdikleri katkıları araştırdım inanırmısın Malouda Almedia'dan sonra 2.sırada geliyor!

Takımında sistem adına zerre olay yok,Bosingwa ve Bourceanu dışındaki yabancı oyuncularımız senelerdir ne halt yemişte 6 ayda takıma bir nebzede olsa katkı vermiş Malouda eleştiriliyor arkadaş?hemde adam 1 aylık ağır denilebilecek sakatlıktan çıkmış.ben bu yerel medyanın numaralarını iyi bilirim.taraftarı geleyana getirmek için yemeyecekleri bok yoktur.

Bu adamdan daha fazlasını istiyorsak öncelikle ''büyük'' takım olmanın gereklerini yerine getirip ''sistem'' oluşturacağız.Malouda sürekli maç kurtaran oyuncu değil.basit bir sistemi olan takımda önemli bir çarktır.

artvints
06.03.2014, 17:56
rakip sahaya çok hırpalanmadan gidebilsek, yararlı olacak.akıllı oyuncu top tutup basit oynayabiliyor. ama biz kör dövüşü şeklinde oynuyoruz, oyuncular birbirine uzak.o kadar saçmalıklar oluyor ki sahada. okadar para, konuşmalar, enerjinin sonucunda sahada saçmasapan şeyler görüyoruz.topun değeri hiç bilinmiyor.spikerlerin bizle ilgili bak bu çalışılmış pozisyon dediğini hatırlamıyorum artık. ee madem sonucu bu olacak niye konuşuyoruz bu kadar. ne çalışıyorlar bütün hafta.boşuna enerji, başka bişey değil.malouda ya da at finke muamelesi yapıyoruz ondan sonra. olmaz, olmayacak malesef.

Fatih Öztürk
06.03.2014, 18:01
rakip sahaya çok hırpalanmadan gidebilsek, yararlı olacak.akıllı oyuncu top tutup basit oynayabiliyor. ama biz kör dövüşü şeklinde oynuyoruz, oyuncular birbirine uzak.o kadar saçmalıklar oluyor ki sahada. okadar para, konuşmalar, enerjinin sonucunda sahada saçmasapan şeyler görüyoruz.topun değeri hiç bilinmiyor.spikerlerin bizle ilgili bak bu çalışılmış pozisyon dediğini hatırlamıyorum artık. ee madem sonucu bu olacak niye konuşuyoruz bu kadar. ne çalışıyorlar bütün hafta.boşuna enerji, başka bişey değil.malouda ya da at finke muamelesi yapıyoruz ondan sonra. olmaz, olmayacak malesef.

Aynen dediğin gibi.

Hakikaten nasıl çalıştırılıyor bu takım?oyuncular arasında 20 metreden aşağıya fark yok.Malouda top almak için 30 metre sağa yada sola gidecek sonra adamdan iş bekleyecez.Özer geçenlerde bundan yakınmıştı demekki olayın farkında olan oyuncular var ve haliyle yakınıyorlar.futbolcuların birbirine yakın paslaşması yasaklandımı bu takımda nasıl bir sistemimiz var Allah aşkına?

Yaşar
06.03.2014, 20:47
Yaşar;Geçen gün süper ligde oynayan yabancı oyuncuların takımlarına asist ve gol olarak verdikleri katkıları araştırdım inanırmısın Malouda Almedia'dan sonra 2.sırada geliyor!

Takımında sistem adına zerre olay yok,Bosingwa ve Bourceanu dışındaki yabancı oyuncularımız senelerdir ne halt yemişte 6 ayda takıma bir nebzede olsa katkı vermiş Malouda eleştiriliyor arkadaş?hemde adam 1 aylık ağır denilebilecek sakatlıktan çıkmış.ben bu yerel medyanın numaralarını iyi bilirim.taraftarı geleyana getirmek için yemeyecekleri bok yoktur.

Bu adamdan daha fazlasını istiyorsak öncelikle ''büyük'' takım olmanın gereklerini yerine getirip ''sistem'' oluşturacağız.Malouda sürekli maç kurtaran oyuncu değil.basit bir sistemi olan takımda önemli bir çarktır.

Henrique nin istatistiklere de bakarsan çok iyi ama taraftar İstatistiğe bakmaz. Trabzonsporlu futbolcu yanından rakip oyuncu geçerken arkasını donmeyecek. Maluoda, Adrian ve Zokora bu sınıfa giriyorlar.

oflubektas
07.03.2014, 12:46
Bu maç bi yedek kulübesine otursun da...

canna52
07.03.2014, 15:15
şu kadar para alıyor, en çok katkıyı vermesi lazım, her maç gol-asist yapması lazım mantığından ne zaman kurtulacağız merak ediyorum.

ayrıca kaçırdığı %100 lük gol pozisyonlarını atsaydı tamamen farklı şeyler konuşulacaktı.

inşallah bu kulübe gelen bilmem kaçıncı şöhretli oyuncuyu daha itin g.tüne sokup yollamayız.

Fatih Öztürk
07.03.2014, 17:29
Henrique nin istatistiklere de bakarsan çok iyi ama taraftar İstatistiğe bakmaz. Trabzonsporlu futbolcu yanından rakip oyuncu geçerken arkasını donmeyecek. Maluoda, Adrian ve Zokora bu sınıfa giriyorlar.

Taraftarın neye bakıp bakmadığı çok mesele değil.Henrique çok iyi bir forvet olmayabilir lakin kapasitesini ortaya koyuyor ''ben bu kadarım'' diyebiliyor.

Hücum oyuncularımız içerisinde en fazla geriye gelip top çıkartan oyuncumuz Malouda.haftalardır tartışıyoruz ama birbirimizi anlayamıyoruz galiba.Malouda ortada ve kenarda alan savunmasını layıkıyla yerine getiriyor fakat sen bu adamdan kalkıp adam kovalamasını istiyorsun bu olacak iş değil,sistem oyuncusuna bunu anlatamazsın,sonrada kalkıp bu adamdan maç başına ortalama 6-7 depar bekleyemezsin.

Sefa
07.03.2014, 18:00

Aatif Chahechouhe

Süper Lig: 13 Gol 5 Asist
Genel: 13 Gol 8 Asist

Florent Malouda

Süper Lig: 5 Gol 5 Asist
Genel: 7 Gol 9 Asist

Hugo Almeida

Süper Lig: 12 Gol 4 Asist
Genel: 14 Gol 5 Asist

Oumar Niasse

Süper Lig: 10 Gol 5 Asist
Genel: 13 Gol 6 Asist

Wesley Sneijder

Süper Lig: 8 Gol 4 Asist
Genel: 10 Gol 6 Asist

Nasıl 2. sıraya koydunuz Malouda'yı merak ettim. Sow, Emenike, Scarione de var ama koymadım golleri fazla olduğu için forvetleri geçersek Aatif Chahechouhe, Oscar Scarione ve Sneijder'den sonra gelir katkı olarak..

Mesut
07.03.2014, 18:42
Umarım sezon sonu elimizden çıkarabiliriz.

Fatih Öztürk
08.03.2014, 07:14
Aatif Chahechouhe

Florent Malouda

Hugo Almeida

Oumar Niasse

Wesley Sneijder

Nasıl 2. sıraya koydunuz Malouda'yı merak ettim. Sow, Emenike, Scarione de var ama koymadım golleri fazla olduğu için forvetleri geçersek Aatif Chahechouhe, Oscar Scarione ve Sneijder'den sonra gelir katkı olarak..

Nasılmi gelir?takim atak baslangiclarinin buyuk bölümü ligin buyuk bölümünde bizde Malouda ile şekillendi.yukarida yazdigin oyuncularin tümü tamamiyle 3.bolge oyuncusu yani Malouda ile kiyaslanacak pozisyonda degiller.Malouda takimda oyun kurucu görevi goruyor buna gore bir degerlendirme yapıldiginda farki ortadadır.

burasıdaTRABZON
08.03.2014, 12:22
Malouda benim için fiyasko değil zaten oynamayacağını biliyodum , hayatım boyunca bu adamı beğenmedim şuan da beğenmiyorum

Emrah Akcagöz
08.03.2014, 13:18
Aatif Chahechouhe

Florent Malouda

Hugo Almeida

Oumar Niasse

Wesley Sneijder

Paulo Henrique

Süper Lig: 6 Gol 3 Asist
Genel: 14 Gol 7 Asist

:p :D

Oğuzhan
08.03.2014, 14:38
Bir fener maçını al bize sonra istersen idmanlara bile gelmezsin :D

nbay
08.03.2014, 15:40
uğur meleke güzel bir yorum yapmış maluoda ile ilgili
http://www.skorer.tv/video-izle/Ugur-Meleke-ile-Derbi-Ozel---III-p8rHGRdWpdPW.html

Emrah Akcagöz
08.03.2014, 17:59
http://sv171.piclect.com/5c47474f38423a737978d74389c22e57/bdd1d2f63/o/14/03/08/malu.jpg

Sefa
08.03.2014, 19:03
Paulo Henrique

Süper Lig: 6 Gol 3 Asist
Genel: 14 Gol 7 Asist

:p :D

Henrique futbola yabancı diye almadım :(

İskender YILMAZ
09.03.2014, 00:59
İnce işçilikle kurulmuş bir kadroda hem günü kurtarır, hem geleceğini kurtaracak gençlere şekil verirdi.

Hedefsiz, çapsız, ne idüğü belirsiz bir oyuncu grubunun içine atıp şapkadan tavşan çıkarmasını beklersen, lafın götürdüğü yer gibi anca beklersin.

Malouda'yı savunmak amaçlı söylemiyorum, hem teknik hem idari açıdan amatörce, dalga geçilircesine yönetilmemizden bahsediyorum. Chelsea'den bir döneme damga vurmuş sol açık alıyorsun ama takımdaki tek sol beki sezon başı kampı bittikten sonra çaresizlikten pilot takımdan çekip çıkarıyorsun. :) Bu misyonla, bu karambol yapıyla Malouda'dan anca bunu alırsın. Ötesini bekleyen kafalardan ben de istiyorum bir dal. :)

atomantcum
09.03.2014, 12:42
uğur meleke güzel bir yorum yapmış maluoda ile ilgili
http://www.skorer.tv/video-izle/Ugur-Meleke-ile-Derbi-Ozel---III-p8rHGRdWpdPW.html

Doğru söylemiş. Taraftar olarak bizim söylememiz gerekenleri elin adamı söylüyor. Yukarıda Fatih abi de analizler yapmış bizim ataklarımız Malouda ile başlıyor filan demiş. Eğer oraya geleceksek benim daha önce yazdığım ufak bir inceleme vardı Malouda'nın istatistikleri ile ilgili. Buyrun bakın sonra tekrar konuşun.

Takımın attığı golleri izliyordum da Malouda'nın STSL'de yaptığı istatistiklere bakınca (5 gol 5 asist) bayağı bişey yapmış gibi geliyo ama gerçekleri açıklıyorum:

1.Attığı gollerin 2'si penaltıdan (Şimdi ne var bunda demeyin %40'ı ediyor) 2 uyduruk gol de Erciyes maçında vardı, baya uyduruk goller ama.
2.Yaptığı asistlerin sadece biri bizim bildiğimiz manada asist, yani gol pası. Gerisini buyrun:
***Gençler maçında yaptırdığı penaltı, hadi buna da eyvallah
***Kasımpaşa maçında Malouda vuruyor, kaleci kurtarıyor, dönen topa Henrique vuruyor direğe nişanlıyor, dönen topa yine Henrique vuruyor ve gol. Bu da asist sayılıyorsa höh yani
***Konya maçında Malouda şut çekiyor, görünüşe göre dışarı gidecek olan top Yumlu'nun kıçına çarpıyor ve gol.
***Antalya maçında Malouda'ya faul yapılıyor, penaltı oluyor ve golü de Malouda atıyor ancak istatistiklerde Malouda'ya hem gol hem asist yazmış. Bildiğin saçmalık, yanlış bilgi.

Sonuç olarak Malouda'nın 5 değil 4 asisti var. Onların niteliği filan da size kalmış. Yanlış anlamayın, Malouda düşmanlığım yok ama yanlış bilgileri düzeltmek için yazdım. Ayrıca istatistiklerin de her şeyi doğru yansıtmadığını söylemek istedim. Maç içinde bana pek etkinliği varmış gibi gözükmeyen Malouda'nın böyle istatistikleri olduğunu görünce şaşımıştım zaten.

atomantcum
09.03.2014, 12:45
şu kadar para alıyor, en çok katkıyı vermesi lazım, her maç gol-asist yapması lazım mantığından ne zaman kurtulacağız merak ediyorum.

ayrıca kaçırdığı %100 lük gol pozisyonlarını atsaydı tamamen farklı şeyler konuşulacaktı.

inşallah bu kulübe gelen bilmem kaçıncı şöhretli oyuncuyu daha itin g.tüne sokup yollamayız.

Benim hatırladığım öyle %100'lük pozisyonlardan 10 tane filan kaçırdı, hiçbirini de atamadı. Zaten hiçbirini atamıyor işte bunu konuşuyoruz. Atsaydı ne demek yahu, bir değil iki değil! Böyle saçma bir argüman olur mu?

Ogün YAZICI
09.03.2014, 13:08
bir nebze hayal kırıklığı var ama taraftar olarak eleştirilerin dozunu bir türlü ayarlayamıyoruz.her geçen gün tekrar eden eleştiriler sayesinde malouda iyice değersizleştirildi.bu sene takım değerlerinin altına sadece konya maçında düştü.bunu da zemine bağlayabiliriz.zaten yaşlı bir oyuncu bir de bozuk zeminde oynayınca iyice saçmaladı.onun dışında sakatlandığı rize maçına kadar takıma ihanet ettiğini görmedim ben.sezonun en iyi futbolunu oynadığımız beşiktaş maçında orta sahadaki direnci zokora ile birlikte sağlayan isimdi...ve fenerbahçe maçında güzel zeminde iyi işler yapabileceğini düşünüyorum...

Nazim Can
09.03.2014, 18:34
Evet Malouda bende de bir nebze hayal kirikligi yaratti, ne yalan söyleyim, ama takimin yarisi 2. lig topcusu diger yarisida ya mental sorunlari olan yada Trabzonsporda oynayabilecek kapasitede olmayan oyuncular, birde üstüne 2. lig Teknik direktörü getirdik, bu takimda Malouda dan cok daha fazla ne beklenebilir di ki???? Misal 3-1, 4-1 yenildigimiz maclarda cikip 10 kisiyi calimlayip Hattrick falan mi yapsaydi, Hicbir sekilde sistemi olmayan bir takimda Malouda gibi adamlari konsantre edip canla basla zor oynatirsin, seneye daha iddiali daha kaliteli bir takim kurabilirsek birde basimiza Hoca gibi Hoca gelirse Malouda dan cok daha faydalanabiliriz, Sadri Sener zamaninda Malouda bizde olsaydi iddia ediyorum, en basitinden Gomis, Kalou gibi kaliteli adamlar takimimizdaydi, Malouda yi küstürmeyip cok daha iyi bir takimda Transferlerde dahil olmak üzere kullanabiliriz, bu firsati, degerlendirelim ki o kalitede birkac futbolcu daha kapalim, Ugur Meleke yine tribüne oynamis, Malouda yerine Yusuf, Abdülkadir oynasin falan diye sacmalamis, eger kendisi hangi takimi tutuyorsa Abdülkadir ve Yusufu o takimda görmek isterim.

Oğuzhan
09.03.2014, 23:42
Malouda girdiği yüzde yüz gol pozisyonlarının neredeyse tamamını kaçırdı. Yaklaşık bir 10-12 tane var. Bunların yarısını bile atsa 6-10 puan arası fazla toplardık. Adamdan ekstra katkı almayı geçtim girdiğini atsa şükredecek vaziyetteyiz. Yarın bari oynarsa bir şeyler yapsın da biz de tamam diyelim.

Sefa Murat Dokuz
10.03.2014, 00:18
Lua Lua 'ya aldığı paraya bakıyorum yaptıklarına bakıyorum Malouda'ya bakıyorum. 3,5m € veren beyninize dicem beyin yok.

Fatih Öztürk
10.03.2014, 10:36
Benim hatırladığım öyle %100'lük pozisyonlardan 10 tane filan kaçırdı, hiçbirini de atamadı. Zaten hiçbirini atamıyor işte bunu konuşuyoruz. Atsaydı ne demek yahu, bir değil iki değil! Böyle saçma bir argüman olur mu?

Malouda girdiği yüzde yüz gol pozisyonlarının neredeyse tamamını kaçırdı. Yaklaşık bir 10-12 tane var. Bunların yarısını bile atsa 6-10 puan arası fazla toplardık. Adamdan ekstra katkı almayı geçtim girdiğini atsa şükredecek vaziyetteyiz. Yarın bari oynarsa bir şeyler yapsın da biz de tamam diyelim.

Arkadaşlar 10-15 değil 100-150 tane net gol kaçırdı Malouda :)hey Allah'ım ya.akıllarda ilk yarıda Akhisar'da karşı karşıya kaçırdığı,birde 2.yarının başında bjk maçında kaçırdığı var abartmayın.

Lua Lua 'ya aldığı paraya bakıyorum yaptıklarına bakıyorum Malouda'ya bakıyorum. 3,5m € veren beyninize dicem beyin yok.

Lua Lua 3 tane gol atmış galiba.daha napmış?ayrıca Malouda 2.5 milyon euro alıyor.önce olaya bi hakim ol bakalım adam 1 ay sakat kalmış senin takımın neki bu adam ne kadar katkı versin takıma.

oflukaan
10.03.2014, 14:32
sen sahadayken 1 kişi eksiğiz...

irfanb
10.03.2014, 17:57
http://up.picr.de/17611471lh.jpg

Oy Malouda, Malouda
Aldığımızda seni
Kalkmıştık biz amuda
Ne oldu sana bilmem
Döndün pişmiş armuda
:)

ozzy!
17.03.2014, 23:07
Çok iyi başlamıştı aslında. Fiyasko oldu bizim için.

cakalkerem
17.03.2014, 23:08
git artık sezon sonu...seni istemiyorum oynamasan da olur....

Anıl C
17.03.2014, 23:35
Yaşiyo mu?

mertacar
19.03.2014, 15:17
:alkış::alkış:

Cafer Bulur
24.03.2014, 19:46
Halen daha bunu savunan varmidir acaba,fatih öztürk nerdesin?:)

Tayfun
24.03.2014, 21:05
Sen git Barrios gelsin :)

Geldiği gün yazmıştım ..

Anıl C
24.03.2014, 23:57

fatih'in başlığı artık ceza detayları olmuş :)
ne zaman görsem cezalı

Cemalettin Taşkın
25.03.2014, 15:25
başkan hani yıldız gelmiyor demiştiniz aha size yıldız dediğinde anlamalıydık böyle olacağını :)

Hakan
25.03.2014, 15:53

Gelecek sene takımda kalmasını istiyorum.Bu savunmak oluyorsa evet

Jackal Wile
25.03.2014, 17:06
takımda mutlu bir şekilde kalmalı sahada yaşının getirdiği bir düşüş olabilir ama maloudanın getirebileceği futbolcuları bizim yönetim komple bir araya gelse getiremez hatta seneye oyuncu ve hoca olarak kalmalı sonraki senede realde zidanenin yaptığı işi bizde yapmaya devam etmeli

Bud Spencer
25.03.2014, 18:59
bunun sahtekarligini hami'de anladi sonunda

iyi niyetine inanmiyorum, zokora, jankoyuda ayni kefene koyuyorum

Cafer Bulur
26.03.2014, 00:17
Malouda parasini alamiyormus,ac kalmis renkdaslarim aramizda para toplayarak göndersek nasil olur?

Laz_61
26.03.2014, 02:49
Malouda parasini alamiyormus,ac kalmis renkdaslarim aramizda para toplayarak göndersek nasil olur?

Cakma yildiz Yattaranin sol bacaği etmez.

Tolga
26.03.2014, 02:54
Geldiğinden beri kadrolu şekilde herife saldırıyorsunuz. Etkisi tepkisi katkısına girmiyorum.

Sırf ben dedim demek için. Takım bizim değildi doğrı ...

Fatih Öztürk
26.03.2014, 10:08

fatih'in başlığı artık ceza detayları olmuş :)
ne zaman görsem cezalı

Buradayım beyler :)

Oynatılmayan yada forma giymeyen adamı savunmam sözkonusu olamaz lakin oynadığı müddetçe takımdaki çoğu futbolcudan daha karakterli,gayretli,mücadele ettiğini iyi biliyorum.yatmaya gelmiş denilen adam uzun süre sakatlık geçirmesine ve son haftalarda oynatılmamasına rağmen iyi kötü 7 gol 9 asist yapmış yatmaya gelen adam bunları yapmaz.Colman,Janko,Adrian,Zokora gibi senelerdir yata yata para kazanan oyuncular Malouda'nın beşte biri kadar eleştirilmiyor ben bu samimiyetsizliğe ayar oluyorum işte.yukarıda bir arkadaşda Yattara'nın bir bacağı etmez lafını kullanmış.Yattara gibi 85.sınıf halı saha oyuncuları Malouda'nın kramponlarını bile taşıyamaz.

Fatih Özkan
26.03.2014, 11:02
Bu sabah 70 kilo bagaj ile Fransa'ya gitti.

Onur Akyüz
26.03.2014, 11:24
Yeni bi Lange vakasına ihtiyacımız vardı zaten, özlemişiz.

Harun-61
26.03.2014, 11:31

THY 1 kg fazla'lik icin 7 € aliyor galiba :)

Ertan1982
26.03.2014, 12:06
THY 1 kg fazla'lik icin 7 € aliyor galiba :)

coluk cocuk gittiyse eksik bile bagajkisi basi 30 kg yük hakki thy de.transfer edildinde yazmistim öyle oyuncularin maasini zamaninda ödiyeceksin.yoksa giderler.ilk yari performansini begendim ama sona dogru düsüs vardi.ikinci yari zaten göremedik dogru düzgün.

Bud Spencer
26.03.2014, 12:12

umarim bavuldaki henriquedir...gerci o 90 Kilo falandir

gabriel omar
26.03.2014, 12:21
Ya adam iyi oynar kötü oynar orası ayrı mesele,transferi doğrudur yanlıştır o da ayrı mesele ama adamı aldıysan parasını vereceksin.Yok veremeyeceksen o zaman bu adamı gösteriş için transfer edip yutamayacağın lokmayı yemeyeceksin.

Kulübün başında bakkal işletemeyecek adam olursa sonuç böyle olur.Samimi söylüyorum şu heriften kurtulmak Trabzonspor için Kurtuluş savaşıyla eş değerdir.Bir de utanmadan 1 sene daha istemiş .

Cafer Bulur
26.03.2014, 13:16

Bu da bir daha gelmeyecek demektir,bizim gözümüz aydin kulübe gecmis olsun.:)

El_Matador
26.03.2014, 15:31
Iyi yada kötü..... oyuncunun parasini zamaninda vereceksin.
Bu yüzden hicbir türk kulüp avrupa takimi olamaz. Profesyonellik diye birsey yok.
Her baskan günü kurtarma derdinde...

Murat'
26.03.2014, 15:47

Çok iyi haber, güle güle, yolu açık olsun, FIFA'ya falan gitmez inşallah.

Mustafa Calik
26.03.2014, 15:50
Malouda ülkesine gitti!

Trabzonspor'un sezon başında kadrosuna kattığı Florent Malouda, teknik ekipten izin alarak ülkesinin yolunu tuttu.

Trabzonspor'un sezon başında kadrosuna kattığı Florent Malouda, teknik ekipten izin alarak ülkesinin yolunu tuttu. Fransız yıldız, eşinin rahatsızlığından dolayı Trabzon'dan ayrılarak Fransa'ya gittiği öğrenildi.

Trabzonspor'un bugün yapılan idmanına katılmayan yıldız futbolcunun, teknik ekiple sorunlar yaşadığı biliniyor. Öte yandan Malouda, 2 haftadır forma giyemiyor.

Bu arada Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve Teknik Direktör Hami Mandıralı 'kaçtı' iddialarının doğru olmadığını söyledi.

http://www.fanatik.com.tr/malouda-ulkesine-gitti_3_Detail_35_361560.htm

Mustafa Calik
26.03.2014, 15:52
Malouda ülkesine gitti!

Trabzonspor'un sezon başında kadrosuna kattığı Florent Malouda, teknik ekipten izin alarak ülkesinin yolunu tuttu.

Trabzonspor'un sezon başında kadrosuna kattığı Florent Malouda, teknik ekipten izin alarak ülkesinin yolunu tuttu. Fransız yıldız, eşinin rahatsızlığından dolayı Trabzon'dan ayrılarak Fransa'ya gittiği öğrenildi.

Trabzonspor'un bugün yapılan idmanına katılmayan yıldız futbolcunun, teknik ekiple sorunlar yaşadığı biliniyor. Öte yandan Malouda, 2 haftadır forma giyemiyor.

Bu arada Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve Teknik Direktör Hami Mandıralı 'kaçtı' iddialarının doğru olmadığını söyledi.

http://www.fanatik.com.tr/malouda-ulkesine-gitti_3_Detail_35_361560.htm

Fatih Öztürk
26.03.2014, 16:58
Malouda geri gelir topunu oynar sıkıntı yok.

E. Okan Bülbül
26.03.2014, 21:36
Gelme

F. Yıldırım
26.03.2014, 21:38
Geldiği günü hatırlıyorum da, o heyecana değmezmiş. Koskocaman bir hayalkırıklığı.

Sibel
26.03.2014, 22:30
Döneceğini sanmıyorum...

Ufuk
26.03.2014, 22:48
umarim bavuldaki henriquedir...gerci o 90 Kilo falandir

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Anıl C
26.03.2014, 23:42
Malouda geri gelir topunu oynar sıkıntı yok.

Fatih avatarı değiştirme vakti geldi :D

Fatih Öztürk
27.03.2014, 01:18
Fatih avatarı değiştirme vakti geldi :D

Adamim yaniltmaz beni haftaya burada sıkıntı yok :)

Efsane-1967
27.03.2014, 01:26
Eveeet Malouda'nin Trabzon tatili erken bitti. 2 senelik parasini ( 5 milyon euro ) 5 ay oynayarak aldi/alacak. Ne zengin kulubmusuz be aylik 1 milyon euro verebiliyoruz bir futbolcuya :)

Alika87
27.03.2014, 03:15
yildiz transferi isteyenlere gelsin.

halil ibo
27.03.2014, 12:03
İstanbul'un namustan yoksunları;Hagi,Drogba,Scumaher veya bilmem hangi yıldızı alır.Gelen takımına katkı verir.
Biz 40 yılda bir yıldız alırız ama bekleneni alamayız.Suç biz de mi,gelende mi,getirende mi ? Çözemedim...

Hakan
27.03.2014, 17:27
Bu adama güvenen bir ben kaldım galiba.Bu kadar eleştirilecek ne yaptı bu adam?

Hürgün Aygün
27.03.2014, 19:45
Ne umuyorduk, ne bulduk. Yazık...

Fatih Öztürk
27.03.2014, 20:52
Bu adama güvenen bir ben kaldım galiba.Bu kadar eleştirilecek ne yaptı bu adam?

Bende güveniyorum :)

DeAgLeMaNyAq
27.03.2014, 21:16
İlk yarıdaki performansı senede 2.5 milyon euro kazanan bir oyuncu düzeyinde olmasa da öyle veya böyle golleri ve asistleriyle üstünü örtüyordu. Bakalım bu işin sonu nereye varacak...

Samet Yildirim
27.03.2014, 23:35
Cok baslarda yazdim...

Trabzonspor bu kafa yapisiyla Zokora, Malouda, Bosingwa, Marcelinho, Janko, Musampa vb vb tarzi üst veya cok üst düzey oyunculardan uzun süreli faydalanma sansi yoktur.

Sonra suclu oyuncular oluyor halbuki suclu Trabzonspor`un sistemsizligidir...Ama anlayan az tabi.

Zugasi Berepe
28.03.2014, 13:06
bizim taraftar nereye kadar bakalım her futbolcusuna sırtını dönecek

Fatih Öztürk
28.03.2014, 13:24
Trabzonspor'da son dönemdeki hedefteki adam Malouda sonunda patladı

Trabzonspor'un son dönemde en çok tartışılan ismi olan yıldız oyuncu Malouda sonunda isyan etti. Yıllık 2.5 milyon Euro'luk ücretine rağmen şuana kadar hayal kırıklığı yaratan para krizi Elazığspor maçı öncesi eşinin hastalığı nedeniyle yurt dışına giden Malouda üzerinde adeta oyunlar oynandığını belirterek, "İnanılmaz bunaldım. Beni rahat bıraksınlar da futbolu düşüneyim. Bu kadar yoğun baskı altında benden bir şeyler beklemek ne kadar anlamlı" diye konuştu.

PARA İÇİN GELMEDİM

Malouda Trabzonspor'a asla para için gelmediğini ifade ederek, "Başkan ile 15 dakika görüşüp isteyerek geldim Aldığım paranın konuşulması çok üzücü ben bu parayı hatta daha fazlasını alacak kulüplere de giderdim. Para hiçbir zaman futbol hayatımda ön planda olmadı. Belli huzursuzluk var evet. Ama bu kadar baskı olunca futbolu düşünemiyorum. Beni artık rahat bıraksınlar da Trabzonspor'a bundan sonra faydalı olayım. Dönünce sadece futbolu düşüneceğim" dedi.

http://www.61saat.com/futbol/trabzonsporda-malouda-patladi-h98270.html

Mustafa Calik
28.03.2014, 13:30
MALOUDA'DAN ZORUNLU AÇIKLAMA

Trabzonspor kulübü ile maddi sıkıntılar yaşadığım ve bu konu ile ilgili UEFA’ya kendi kulübümü şikayet edeceğime ilişkin haberlerin yoğunlaşması nedeniyle bu açıklamayı yapma zorunluluğu hissettim.

Benim Trabzonspor ile transfer görüşmem Sayın Başkanımızın sayesinde sadece 15 dakika sürmüştür. Yapılan bu haberler benimle ilgili bir gerçeğinde unutulduğunu gösteriyor. Benim kariyerim boyunca oynadığım hiçbir kulüple maddi konular hakkında bir gerginliğim olmamıştır. Trabzonspor kulübü ile yaptığım kontratı Avrupa’da istediğim her kulüple yapabilirdim. Tüm bu şartlara rağmen Başkanımızın gerçekleştirmeyi düşündüğü proje için Trabzonspor’u seçtim..
Kulübüm ile hiçbir konuda sıkıntım yok. Yapılan bu haberler tamamı ile yalandır. Bu haberleri yapanlar ile ilgili avukatlarımı hareket geçirdim. Taraftarlarımızdan bu haberlere itibar etmemelerini rica ediyorum.

Florent Malouda

canna52
28.03.2014, 17:03
medyanın gazına gelip kendi oyuncusunu itin bi tarafına sokan taraftara selam olsun.

"İnanılmaz bunaldım. Beni rahat bıraksınlar da futbolu düşüneyim. Bu kadar yoğun baskı altında benden bir şeyler beklemek ne kadar anlamlı"

Sibel
28.03.2014, 17:13
Eşi için gitmişse ve medya bunu araştırmadan kulp takmışsa bu medyanın suçudur.
Trabzonspor taraftarı her konuda bunaldığı için böyle şeylere gelemiyor.

Fatih Öztürk
28.03.2014, 17:19
Adamın bu yaşta 4 tane çecuğu var,bide kari hastalanmış zor durum hakkaten.ula aynı yaştayız ben niye bu kadar çecuk yapmadım ilerde elden ayaktan düştükmü çecuklar büyümüş olmalı :)

Ufuk
28.03.2014, 22:20
Londrada o kadar önemli macar çık bunalma, Trabzonda bunal nasıl bi iş bu? Taraftarın maloudaya tepkisi de olmadi hani. Henriqueye bile daha fazla tepki oldu.

Sefa
28.03.2014, 22:27
MALOUDA'DAN ZORUNLU AÇIKLAMA

Trabzonspor kulübü ile maddi sıkıntılar yaşadığım ve bu konu ile ilgili UEFA’ya kendi kulübümü şikayet edeceğime ilişkin haberlerin yoğunlaşması nedeniyle bu açıklamayı yapma zorunluluğu hissettim.

Benim Trabzonspor ile transfer görüşmem Sayın Başkanımızın sayesinde sadece 15 dakika sürmüştür. Yapılan bu haberler benimle ilgili bir gerçeğinde unutulduğunu gösteriyor. Benim kariyerim boyunca oynadığım hiçbir kulüple maddi konular hakkında bir gerginliğim olmamıştır. Trabzonspor kulübü ile yaptığım kontratı Avrupa’da istediğim her kulüple yapabilirdim. Tüm bu şartlara rağmen Başkanımızın gerçekleştirmeyi düşündüğü proje için Trabzonspor’u seçtim..
Kulübüm ile hiçbir konuda sıkıntım yok. Yapılan bu haberler tamamı ile yalandır. Bu haberleri yapanlar ile ilgili avukatlarımı hareket geçirdim. Taraftarlarımızdan bu haberlere itibar etmemelerini rica ediyorum.

Florent Malouda

Gören de 4.5 Milyonu cebe indirmek için Chelsea genç takımıyla 1 yıl idmana çıkan benim sanacak.. :)

Fatih Özkan
28.03.2014, 23:14
Çocuğu hasta olan birinin tek başına 70 kilo bagaj ile seyahat etmesi bana çok garip geliyor.
Hele ki bu milyon dolarları olan biri ise...

Sibel
28.03.2014, 23:28
Neyden bunalmış orayı pek anlamadım.

Arda'
28.03.2014, 23:28
Bosingwa > Malouda benim için. Sezon sonu postalasınlar mümkünse.

Fatih Öztürk
29.03.2014, 01:24
Gören de 4.5 Milyonu cebe indirmek için Chelsea genç takımıyla 1 yıl idmana çıkan benim sanacak.. :)

Önce bilgi sahibi olalım.Malouda genc takimla antremanlara cikarken basta arap ulkeleri olmak uzere onlarca transfer teklif almasina rağmen ustelik kazandiginin cok daha fazlasi teklif edilmisken kulubunde kalmak icin sebat etti.Malouda'nin Fransa 2.liginde hissedari oldugu kulup ile yüzlerce gence ucret almadan egitim verdigi futbol okullari var.adam servetini fakirlere ve egitime harcıyor.

Hakan
29.03.2014, 11:44
Bu sayfayı en üstte tutmak bile ayıptır.Malouda'dan önce eleştirilecek/gönderilecek kaç tane adam var.

Fatih Öztürk
30.03.2014, 01:40
Hami Mandirali kaprislerini ve hoca oldum ayaklarini bir kenara birakip Malouda'yi G.Birligi macinda sahaya sürmek zorunda.takim ileride top tutamiyor,amacsizca yukleniyor.Malouda takimda topu iyi saklayan ve öne taşıyan en iyi oyuncumuz.

GULER
31.03.2014, 17:20
Adam oturdugu yerden €2.5M cebe indiriyor, kim olursa olsun sorun cikarmaz tabi. Futbola konsantre olmak istiyorum derken bosuna taraftara sallamasin, performansi ortada. Berbat.

Turgay Atalay
07.04.2014, 11:15
Duyduk ki gitmek istiyormuşsun, hiç durma git, arkana bile bakma.

Fatih Öztürk
07.04.2014, 11:57
Malouda'yı savunmak için söylemiyorum,Malouda ayrılmak istiyor haberinin kaynağı şikebahçe yanlısı Habertürk gazetesi dolayısıyla % 99 yalan haber.

F. Yıldırım
07.04.2014, 17:03
Tek şansımız bu adamı Arap takımlarından birine postalamak. Zaten Araplar isim yapmış futbolculara bayılıyorlar.

haciosmanoglu
07.04.2014, 17:09
19 macta 10 gole etki etmis asla kötü bir adam degil. bosu bosuna para verilen okadar adam varken malouda'yi küstürüp kacirdilar resmen bravo tebrikler

Veysel
07.04.2014, 17:13
Get out

Murat'
07.04.2014, 17:15
Twitter ya da Instagram'da gördüm galiba Malouda oğlan 14 Nisan'da bir organizasyona katılacakmış, adamın takım falan umrunda mı sanki.

Hakan
07.04.2014, 19:11
Dön geri adamım

Öznur61
07.04.2014, 19:24
Malouda'nın yerine takımda defolup gitmesi gereken bir sürü oyuncu olmasına rağmen kaçmış gibi olması (mevzuyu tam bilmiyorum) cidden üzücü..

cakalkerem
07.04.2014, 19:49
gelmesin kalsın oralarda.....gerekte yok zaten kalan maçları gençlerlede oynayabiliriz...en azından mücadele ederler

volkan_627
07.04.2014, 21:03
biz bu adamın maaşını hala ödüyoruz değil mi??? haftalardır ortalıklarda yok...

dağlıca61
07.04.2014, 22:06
İHO' nun dünya yıldızı alacağız diyerek istediği tüm şartları kabul ederek transfer ettiği aldığının karşılığını vermeyen, vermek istemeyen futbol ahlaksızı, bu nasıl sözleşme yahu.

Sibel
08.04.2014, 18:08
Sözleşmesi feshedilmeli.

Courage
08.04.2014, 18:48
Sözleşmesi feshedilmeli.

Dileğiniz(miz) kabul oldu. Akşam haberlerinde fesih için Trabzon'a çağırıldığı söylendi.

Yaşar
08.04.2014, 20:18
Hayırlı olsun. Kardan çok zararı vardı.

E. Okan Bülbül
09.04.2014, 17:47
Adam değilsin. 3 maç oynamadı 2.5 milyon euro'nun tamamını istiyormuş.

TSemih61
09.04.2014, 18:47
Birinden daha kurtulduk. Ne kadar istiyorsa verilmeli hemen yollanmalı.

Samet Yildirim
09.04.2014, 19:21
Hala futbolculara suc bulanlar var :)

50 yildir ayni suclular...

F. Yıldırım
09.04.2014, 21:29
Yarın idmanlara katılacakmış sözde.

Fatih Öztürk
10.04.2014, 01:34
Malouda ne disiplinsiz.ne ahlaksız ne tembel nede vurdumduymazdir.sistemi yerlerde surunen takimimizda elinden geleni yapmaya çalışmıştır.gecirdigi 1 aylik sakatliktan sonraki oynadigi 1 haftada vasati gecemedigi için abuk sabuk sacma elestirilerin hedef tahtası haline getirilmistir.aldigi 2.5 milyon euro neden taraftara bu kadar dert olmus anlayabilmis degilim.yillardir takimin icine eden Colman el ustunde tutulmaya çalışılır, 2 senede 3 gol atan Janko, futbol ahlaksızi cani istediğinde oynayan Zokora kadrolara yazılır, gelmis gecmis en buyuk kazigimiz Adrian bas taci yapilir amma velakin sesi solugu cikmayan kendini isine adayan Malouda hain ilan edilir.

Cafer Bulur
10.04.2014, 11:44
Cek git malouda,sen de kurtul bizde kurtulalim artik takima verecegin hicbirseyin kalmadi.

Bence hemen gönderilmeli bu tip futbolcularla bizim isimiz olmamali.

Fatih Özkan
10.04.2014, 11:45
Kendisinden zerre beklentim yok.
Artık yük olduğu düşüncesindeyim.

mertacar
10.04.2014, 12:32
Geldigi gunden beri sevinmedim ve sevemedim kendisini. Aldigi paranin hakkini veremedi ve fiziken çok kotü. Acilen fesih edilmeli. Bosingwa nerde Malouda nerde .

Fatih Öztürk
10.04.2014, 15:28
Malouda Hami hocayla görüştü problem yok takımımızla beraber olacak.kıskananlar çatlasın.

grigandalf1967
10.04.2014, 16:49
Bu saaten sonra bize faydası olmaz.

Murat'
10.04.2014, 16:54
Beş para etmez bir futbolcu, inşallah tez zamanda gider.

Hakan
10.04.2014, 16:59
Ayıp vallahi ayıp.Bu adam bu kadar laf edilecek ne yaptı?

Tolga
10.04.2014, 17:31

Tecrübeli, yıldız, çok para alan adam bizde yapamaz demişlerdir Malouda imza attığında.Her an başarısız olmasını bekliyorlar ki ilk yorumlarını alıntı yapıp futbol dersi versinler . . .

Giallorossi
10.04.2014, 17:53
Colman ve Zoko out. Sira sana geldi "Reis"

seçuk
10.04.2014, 21:11
İlk devre aslında avrupa da ve ligde beklentyi nispeten karşılamıştı ancak 2. devre ortada yok. İdmana bile cıkmaz oldu. Buda takımı ne kadar sahiplendigini gosteriyor. Cok da uzatmadan yollar ayrılmalı.

Cafer Bulur
11.04.2014, 00:57

Zaten sorun da bu zaten,geldiginden beri hicbir sey yapmadi.:)

Mert Oğuzlu61
11.04.2014, 14:53
Malouda Hami hocayla görüştü problem yok takımımızla beraber olacak.kıskananlar çatlasın.

http://61spor.net/mandirali--af-yolunu-acikladi-76h.htm

hami öyle demiyor ama ? malouda gitmek istiyorum demiş.

Fatih Öztürk
11.04.2014, 15:04
http://61spor.net/mandirali--af-yolunu-acikladi-76h.htm

hami öyle demiyor ama ? malouda gitmek istiyorum demiş.

Röportajın son kısmındaki parağrafı önceki günkü röportajından montajlamışlar.

Hami hocayla dün görüştü idmanlara çıkıyor.net olan bir şey yok.

Veysel
11.04.2014, 15:11
Malouda idmanlara zokora colmanla cikiyor ama 1 saat geç geliyor

ahmet aydın
11.04.2014, 15:26
Ceza verilecekse futbolcuya verilmeli takıma değil.Bencede geldiğinden beri takıma katkısı çok az

Yaşar
11.04.2014, 19:53
Ey gidi paraciklarimiz ey. Kadro dışı adamların maliyeti yaklaşık 10 milyon Euro. Bizimle Uefa yarısında olan takımların bütçesi kadar.

Öznur61
11.04.2014, 20:10
Bugün tekrardan dönmüş ülkesini.
Hiç bişey anlamadım ben bu Maloudanın işinden.

Adem Akyüz'
11.04.2014, 20:15
Paşamız yine ülkesine dönmüş öyle mi? Yazık Trabzonspor'umuzun paralarına..

dağlıca61
11.04.2014, 20:37
İHO nun dünya yıldızı(!) transfer etme adına Trabzonspor'un kasasından 2 yılda kayıtsız şartsız 5 milyon Euro yu emrine verdiği paragöz futbolcu yazıklar olsun

Murat'
11.04.2014, 23:00
Bu sefer de kaynanası hastalanmış, ne kadar insafsızsınız ya, sağlıktan daha önemli ne var!

CEMEFKER
11.04.2014, 23:27
...bu adamdaki iş ahlakı Bosi kadar çıkmadı ne yazık ki ...

halbu ki sezon başı çok umutluydum bu veletten...belki de sakattır, ancak MRA bu adama o kadar boşa şans verdi ki (Adrian keza öyle ) takımın bu hale gelmesinde bu gibi adamlara iyi niyetin fazlaca servis edilmesi çok etkili....

Bera B.
11.04.2014, 23:30
Güzel bir rüyaydı halbuki.

Dip.Ing.Mag.
11.04.2014, 23:35
Sorun futbolcunun marka değerinin Takımın değerinden üstün olması! E kendisi de art niyetli olunca parmağında oynatıyor çünkü adama vermediğimiz bir Trabzon'un tapusu kaldı

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Kazım Uzunboy
12.04.2014, 00:07
İşin gerçeği şu; Bir tıldız* geçti Trabzon'dan.

Geçti, gitti. :)

*Yıldız'ın sönmüş hali.

Berkedogan
12.04.2014, 01:54
buna para verecekmiyiz hala.

Fatih Özkan
12.04.2014, 03:31
Ülkesine döndüğü haberi doğrudur arkadaşlar.

Anıl C
12.04.2014, 08:49
Hemoroid tedavisi görcekmiş ülkesinde
Fazla sıkıntıya girmekten olmuş

nbay
12.04.2014, 12:08
basındaki haberlere bakıyorum ,birinde kafasını toplamak için gitti 15 inde geri gelecek yazıyo,eşinin rahatsızlığını da takip edecekmiş ,61saat 'te de futbolcular tarafından dışlandığı ve tepki gösterildiği için şehri terk etmiş,tam bir muamma.

Fatih Özkan
12.04.2014, 12:31
basındaki haberlere bakıyorum ,birinde kafasını toplamak için gitti 15 inde geri gelecek yazıyo,eşinin rahatsızlığını da takip edecekmiş ,61saat 'te de futbolcular tarafından dışlandığı ve tepki gösterildiği için şehri terk etmiş,tam bir muamma.

Neticede gitti bu adam.
Detaya takılmamak gerek.

Sibel
12.04.2014, 15:45
Askere gitmiş. Hacı yollamış onu. Git askerliğini yap gel demiş.

Kadir
12.04.2014, 16:08
Tam bir bela ya adam. Valla yazık oldu baya gaza gelmiştik ilk zamanlarında sıçtı bıraktı herif.

Ibrahim Gaygusuz
12.04.2014, 17:52
Adam kafasina gore takiliyor.

Esinin durumu felan degil olay, adam futbol sonrasi isini ayarliyor. Tabi kapi gibide sozlesmesi var, 2.5 milyon senelik ohhh

Ibrahim Gaygusuz
12.04.2014, 17:59
http://www.61saat.com/images/upload/maloudadan-ilk-goz-agrisini-ziyaret_763.jpg

Kazım Uzunboy
12.04.2014, 18:37
Ülkesine giden Florent Malouda, eski takımı Chateauroux’nun idari kadrosuna dahil olmak üzere Fransız kulübüyle el sıkıştı.

milliyet (http://skorer.milliyet.com.tr/malouda-chateauroux-nun-idari/trabzonspor/detay/1866055/default.htm)

orhan42
12.04.2014, 19:01
Haysşyetsiz adam..Ulan yapacağın şey idmanını sıkı yapıp,maçta istekli oynamak.Karşılığında milyon eurolar alıyorsun,paran biraz geç yatsa kulübe ihtarname çekiyorsun.tatlı hayat,vallahi çok tatlı...

dağlıca61
12.04.2014, 20:01
gitsin def olup gitsin ama bu şehrin, bu taraftarın parasını adeta bir dolandırıcı gibi yemesine fırsat verilmesin ayrıca o sözleşme altına imza atanlarda lütfen kulübün zararını karşılasın.

Ahmet Başkaya
12.04.2014, 22:41
Châteauroux'a transfer olduğu haberi doğruysa çok mutlu olacağım.

Cagdas Topal
12.04.2014, 23:01
Umarım gitmiştir , umarım

Trabzonspor !!!

Yaşar
13.04.2014, 00:07
Yolu açık olsun, verdikleri için teşekkürler, Trabzonspor'a gelmiş en kariyerli isimlerden ama iş yapmadı.

Hakan
13.04.2014, 00:34
Adamın başına kim bilir neler geldi.Muhtemelen Szymkowiak gibi yıllar sonra öğreniriz yaşadıklarını

Fatih Öztürk
13.04.2014, 01:01
Maloudanin kafasına gore is yaptigina inanmam.basimizda Allahin cezasi öyle bir yonetim varki kimin ne yaptığı belli degil.simdi bu adam gittimi kaldimi biri cikip adam gibi aciklama yapamiyormu.

Anıl C
13.04.2014, 11:04
malouda tüm alacaklarindan vazgecerek sözleşmesini feshediyodumuş. Kaynak google.fr

Çağatay_
13.04.2014, 12:34
Malouda'ya kızalım ama olayın altındaki sebepleri de inceleyelim.

Hiçbir zaman bir kişiye %100 suçlu diyemeyiz böyle durumlarda.

Tabii ki bu onun yaptıklarının doğruluğunu göstermez ama gerçekten bizim kulübün idari yapısında büyük sıkıntılar var, ya da bizim kulübün idari yapısı diye bir şey hiç yok aslında.

Malouda gönderilmelidir zaten bence, bu ayrı nokta. Ama işleri buraya getiren nedir, onu bir öğrenmek lazım.

tristram
13.04.2014, 14:55
ne umutlanmistik arkadas, herif beklentilerin yuzde 20sini karsilayamadi.insallah bir daha geri donmez..

Mert'
13.04.2014, 16:01
Karşılıklı feshediyorsak iyi en azından 2 yıl oynamayıp para almaz.

Fatih Öztürk
13.04.2014, 18:30
Zeki Yavru gibi futbol fukarasi forma giyecek Malouda giymeyecek? Hami senden hoca olursa Zekidende Xavi olur inaniyorum.

DeAgLeMaNyAq
13.04.2014, 18:37
Zeki Yavru gibi futbol fukarasi forma giyecek Malouda giymeyecek? Hami senden hoca olursa Zekidende Xavi olur inaniyorum.

Malouda oynamak istiyor da Hami Hoca mı hayır diyor? :)

Fatih Öztürk
13.04.2014, 18:43
Malouda oynamak istiyor da Hami Hoca mı hayır diyor? :)
Adam Trabzona antremana cikmaya geliyor sen kalkip kadro disi biraktigin Colman ve Zokorayla antreman yapmasini istiyorsun.sence buradan ne anlam cikarmaliyiz.

DeAgLeMaNyAq
13.04.2014, 18:45
Adam Trabzona antremana cikmaya geliyor sen kalkip kadro disi biraktigin Colman ve Zokorayla antreman yapmasini istiyorsun.sence buradan ne anlam cikarmaliyiz.

2 aydır antrenman yapmayan adam takımla mı antrenmana çıkacak?

Fatih Öztürk
13.04.2014, 18:51
2 aydır antrenman yapmayan adam takımla mı antrenmana çıkacak?

Malouadin antremansiz performansı takimin cogundan daha iyidir.33 yasindaki adam 21 yasindaki Yusuftan Zekiden daha cok efor sarfediyorsa birileri oturup dusunsun.ben gonderdim oldu bitti ayagi bir yere kadardir Hami efendi. meltem tvden gelip koskoca kulubun başına getirenler daha suclu orasi ayri.

DeAgLeMaNyAq
13.04.2014, 19:01
Malouadin antremansiz performansı takimin cogundan daha iyidir.33 yasindaki adam 21 yasindaki Yusuftan Zekiden daha cok efor sarfediyorsa birileri oturup dusunsun.ben gonderdim oldu bitti ayagi bir yere kadardir Hami efendi. meltem tvden gelip koskoca kulubun başına getirenler daha suclu orasi ayri.

Yapma Allah aşkına Malouda 2.yarıda oynadığı maçlarda ayakta bile zor duruyordu o sezon başındaki Malouda yok artık...

Fatih Öztürk
13.04.2014, 19:11
Yapma Allah aşkına Malouda 2.yarıda oynadığı maçlarda ayakta bile zor duruyordu o sezon başındaki Malouda yok artık...

2. yarinin 2.haftasi Rize deplasmaninda sakatlanip cikmasindan sonra o maç kaleye gidememistik.2.yari hem sakatlik hemde kadro disi kaldigindan beri en fazla avrupa dahil 2 mac oynatildi.bu adam arkadaslarina hocasina fiske vurmadi antremanlara cikmamazlik yapmadi bu isin altinda baska sebepler var.Colman Zokora gibi provokatorlere Janko gibi kazmalara defalarca sans verip Maloudayi 1 macla silmesinin altindaki sebep baska.cikar kokusu yakinda.

Bud Spencer
15.04.2014, 10:57
Trabzonspor'un olay ismi Florent Malouda, kulübüyle olan ayrılığı resmen açıkladı. Fransız basınına konuşan oyuncu bordo-mavili ekipteki zamanının sonuna yaklaştığını ve Türkiye'de kalmayı istemediğini söyledi.

33 yaşındaki futbolcu, "Chelsea'de oynamadan geçirdiğim zamanın ardından kariyerimi tekrar canlandırmak için Trabzonspor'a imza atmıştım. Ancak gelecek yıl Trabzonspor'da olacağımı zannetmiyorum. Kontratımı feshetmek için başkanla görüşüyorum" diye konuştu.

"Fransa Ligi'ne dönmeyi düşünüyor musun?" sorusuna "Hayır bu gündemimde olmadı" cevabını veren deneyimli oyuncu şöyle devam etti: "Sözleşmem 1 yıl daha sürüyor. Ancak serbest kalmanın yollarını arıyorum. Sonrasında kariyerimle ilgili bir tercihte bulunacağım. Kalitenin daha yüksek olduğu bir lige ihtiyacım var".

İlerleyen süreçte eski kulübü Chateauroux'ya yönetici olarak döneceği haberlerini de doğrulayan Malouda, "Bu kariyer sonrası için bir proje. Kulübün gelecek toplantısı 10 Mayıs'ta. O zaman projemizin ne olduğunu ve benim görevimin ne olduğunu duyuracağız" ifadelerini kullandı.

haber61

---------------

cok sükür kurtuluyoruz

Fatih Öztürk
15.04.2014, 11:05
Kurtuluyoruz?sanki adam takım arkadaşlarını,hocasını çarmıha gerip işkence yaptı.ligin ilk yarısında Maloudanın hem lig hem avrupada takıma verdiği katkıyı kaç oyuncu verdiki?

Bud Spencer
15.04.2014, 11:32
Kurtuluyoruz?sanki adam takım arkadaşlarını,hocasını çarmıha gerip işkence yaptı.ligin ilk yarısında Maloudanın hem lig hem avrupada takıma verdiği katkıyı kaç oyuncu verdiki?

mra'yi sinsice baskana sikayet eden, kendini arkadaslarindan cok daha üstün görüp sahalarda rezilce gezinen, kafasina göre izin yapip takim arkadaslarini esek yerine koyan
kisaca takima ihanet eden biri olarak aklimda kalacak malouda

gelmis zaten 33yasina...onun yeri futbol sahalari degil, müzedir

Turgay Atalay
15.04.2014, 11:36
Sahada ipini koparmış boğa gibi koşturan, kalitesiyle takımına bilmem kaç maç ve puan kazandıran 33 yaşındaki Kuyt hala dünya starı olamadı garibim. Bizim kulübün kıçında donu yokken, pahalı fötr şapka alırlarsa, daha ilk soğukta donarlar işte böyle. Yolu açık olsun, ne gelişi, ne de gidişi hiçbir bir etki bırakmadı bende.

Fatih Öztürk
15.04.2014, 11:37
mra'yi sinsice baskana sikayet eden, kendini arkadaslarindan cok daha üstün görüp sahalarda rezilce gezinen, kafasina göre izin yapip takim arkadaslarini esek yerine koyan
kisaca takima ihanet eden biri olarak aklimda kalacak malouda

gelmis zaten 33yasina...onun yeri futbol sahalari degil, müzedir

Şikayetin sinsicise mincisesi yok.etmişmi etmiş istediği şartlar oluşmadıysa şikayetini ederbu her futbolcunun doğal hakkı.kendini hiç bir takım arkadaşından üstün gördüğü yok.ben Maloudanın bir kere bile takım arkadaşlarına bağırdığını aşağıladığını görmedim.rezilce gezmek ne alaka arkadaş adam 21 yaşındaki oyunculardan neredeyse 2 misli daha fazla koşmuş sahanın her mevkisinde oynatılmış burun kıvırmamış antremanlara harfiyen gelmiş kimi eşek yerine koymuş adamın karısı hastaymş raporlarını kulübe vermiş.ihanette neyin ihaneti arkadaş bu nasıl bir mantıktır.

Fatih Öztürk
15.04.2014, 11:45
Kuyt'ın yanında Webo,Emenike,Sow,Meireles,Emre

Malouda'nın yanında Henrique,Aykut Akgün,Zokora,Adrian,Olcan.

Kıyaslama yaparken bu açıdan yapın,bu takıma Messi'yi tek başına koyalım en fazla Alanzinho etkisi gösterir.şikebahçe takım gibi takımken biz neyiz?

Turgay Atalay
15.04.2014, 14:08
Hiçbir bahane bir insanın işine olan saygısını yitirtmemeli. Emin olun, o Kuyt Trabzonsporda da olsa yine aldığı paranın hakkını vermeye çabalardı, çünkü adamın iş ahlakı egolarından daha yüksek. Malouda içi geçmiş "yıldız futbolcu" karakterini oynarken, Kuyt gibiler futbolu bırakana kadar "gizli kahraman"ı oynar. Mesele Kuyt üzerinden gitti ama, demek istediğimi anlamışsınızdır.

Fatih Öztürk
15.04.2014, 14:27
Bu takımda iş ahlakı sorgulanacak en son futbolculardan biridir Malouda.oynadığı her maçta 20'li yaşlardaki genç arkadaşların tümünden daha fazla efor sarfetmiştir.iş ahlakı sorgulanan adam performansı sürekli ivme kazansın diye özel kondisyoner tuttu maaş ödüyor.iş ahlakı sorgulanan adam 3 sene önce memleketinde kurduğu futbol okulunda yüzlerce gence bedava futbol eğitimi veriyor.iş ahlakı sorgulanan adam Fransa 2.liginde zirveye oynayan futbol takımı sahibi.neye,kime karşı ego gösterisi yapmıştır bildiğiniz birşey varsa yazın.

İçi geçmiş adam orta sahanın geriside dahil 4 farklı mevkide oynatıldı gıkı çıkmadı.7 gol 9 asist yaptı neredeyse yarım sezondur forma giymemesine rağmen.düşünüyorumda ben yanlış Malouda'yı izliyorum galiba!

Turgay Atalay
15.04.2014, 14:56
Malesef arkadaşım, adamın şuan da Fransada tatilini yapıyor ve canını bile vereceğin takım bu adamın zerre miktarı umurunda değil. Buyrun size iş ahlakı. Futbolcu yetiştirmek adına yaptıkları bu adamın oynadığı takıma vefa borcunu ödememe hakkı vermiyor sanırım.

Maloudanın şu meşhur koşuları, maçlarda değil de, kenardaki koşu pistindeydi sanırım, pek faydasını göremiyorduk çünkü, keza gerçekten koşan Özer'in takıma katkısı ortada. Bu takıma Maloudanın yaptığı katkının 2-3 mislini yapıp, aldığının en fazla çeyreğini alan veya en az onun kadar katkı yaptığı halde beğenilmeyip gönderilen o kadar çok oyuncu geldi geçti ki, 2,5 milyon euroluk Maloudanın 7 gollük (ki ikisi penaltı) performansı bunların yanında komik duruyor.

Fatih Öztürk
15.04.2014, 15:07
Nerden biliyorsun tatil yaptığını?adam karısı hasta,raporlarını verdi kulübe. demekki memleketine gitmesinin geçerli nedeni var öyle karnımızdan konuşarak işin aslı astarını bilmeden insanlara sallamak işin kolay yolu.

Malouda'nın koşuların faydasını göremezdin çünkü devre arasında gelen yeni kondisyoner zamanına kadar ligin en kötü kondisyonuna sahip en az koşan,en az topla oynayan takımın adı Trabzonspor'du.ligin ilk bölümünü tescillenmiş provokatörlerimiz Colman ve Zokora ile yan yana oynayarak bu kadarını yapabildi kusura bakmasın kimse.şartlar değişti transferler yapıldı Özer ve Bourceanu kısa zamanda takıma adapte oldu orta saha direnci arttı çok daha fazla mücadeleci bir yapıya büründü işte şimdi birşeye benzeyen takımda Malouda'nın koşuları,aralara bıraktığı toplar ve oynasaydı atacağı goller attıracağı goller konuşuluyor olurdu.size herşey komik.bana komik gelmiyor istatistik mini etek derler çekip çekip uzatıyorum götü göbeği ortada olan takıma 7 gol 9 tanede ASİST yaparak katkı verdiğini görüyorum.ben bunu GÖREBİLİYORUM.

Hakan
15.04.2014, 16:06
Karakterine,samimiyetine en çok güvendiğim oyunculardandır Malouda.Hiç bir maçta da takıma ihanet etmedi.

tristram
15.04.2014, 16:35
son yillarin en buyuk kazigi olarak tarihe gecti,kendisi tam bir sahtekar.boyle kendini begenmis adamlari almamak gerekiyormus, bu da bize ders olsun..herif 2 uc ay top kosturdu senede 8 milyon liraya yakin para alacak.

Fatih Öztürk
15.04.2014, 17:07
son yillarin en buyuk kazigi olarak tarihe gecti,kendisi tam bir sahtekar.boyle kendini begenmis adamlari almamak gerekiyormus, bu da bize ders olsun..herif 2 uc ay top kosturdu senede 8 milyon liraya yakin para alacak.

Yahu birader şöyle ucuz laflar kullanmayı bırak,tahsilli kültürlü adamsın ne yanlışını sahtekarlığını gördün,Volkan Şen gibi sahte rapor alıp kulübü dolandırmayamı kalktı :)

Bu kulüpte 2 maç oynayıp senede 1 milyondan 2 senede 2 milyon euro alan Barış Özbek,2 senedir 3 gol atıp 1.5 milyon euro senelik ücret alan Janko gibi kazmalar gördü bu gözler.hakeza Colman,Bamba gibi yatarak takıma zerre katkıları olmayanlarda eklenir buna.Malouda iyi kötü ilk yarıda hem ligde hem avrupada takıma önemli katkılar yaptı napacaktı bu osuruktan takımı sırtlayıp zirveyemi taşıyacaktı.

Anıl C
15.04.2014, 17:17
Fatih Öztürk kardesim senin maloudaya olan sevgine saygi duyuyorum lakin malouda gibi yuksek maasla oynayip doymuş, gittigi takimda abilik rolu oynayacak oyuncular bizim gibi kadro yapisi olan bi takima gereksizdir. Ayrica malouda chelsea'de bile oynatan degil, oynatilan bi oyuncuydu. Ki kadronun kotu olusu, anlasmazliklar, kulupte yasanan yonetimsel, taktiksel kaoslar, alisamamazliklar derken hem onun icin hem de bizim icin kayip oldu.
Birde bizim taraftarimiz tekke'yi de yerin dibine sokmaya calismistir. Millet birak yazsin ne dusunuyosa...

Fatih Öztürk
15.04.2014, 17:31
Yazsın kardeşim kimsenin elini tutmuyorum burası forum görüş paylaşalım diyorum.seninde dediğin gibi olaya genelden bakmak gerektiğini,şartlara göre veriminin düşük olduğunu bunuda görmesi mümkün olmayan âmâ vatandaşın bile görebileceğini bazı arkadaşlara anlatmaya çalışıyorum lakin adama vurulan damganın haddi hesabı yok.ne diyelim seninde dediğin gibi bu kulüpte Tekke'ye,Gökdeniz'e ne kulp takanları gördük şimdiki neki?

truva28
15.04.2014, 17:44
Malouda hakkında kötü birşey söylemem.Gitmesi her iki tarafında hayrına olacak.Bu takımın atlet kanat oyuncusuna ihtiyacı var.Şikecileri Emenike-Sow gibi iki tane atlet adam şampiyon yaptı.Çok iyi bir santrafor dışında mutlaka çok iyi,atletik bir kanat oyuncusu lazım bu takıma

orhan42
15.04.2014, 19:46
Fatih kardeşim bırak bu sahtekarı savunmayı..Yarım sezon anca o da tam performansı ile oynamadan milyon euroları cebine koydu..İş ahlakı olmayan bu adamı savunmayın Allah aşkına !!!!

tristram
15.04.2014, 20:22
Yahu birader şöyle ucuz laflar kullanmayı bırak,tahsilli kültürlü adamsın ne yanlışını sahtekarlığını gördün,Volkan Şen gibi sahte rapor alıp kulübü dolandırmayamı kalktı :)

Bu kulüpte 2 maç oynayıp senede 1 milyondan 2 senede 2 milyon euro alan Barış Özbek,2 senedir 3 gol atıp 1.5 milyon euro senelik ücret alan Janko gibi kazmalar gördü bu gözler.hakeza Colman,Bamba gibi yatarak takıma zerre katkıları olmayanlarda eklenir buna.Malouda iyi kötü ilk yarıda hem ligde hem avrupada takıma önemli katkılar yaptı napacaktı bu osuruktan takımı sırtlayıp zirveyemi taşıyacaktı.

herif devre arasinda kulube yalan soyledi kampa gec katildi.sonra izin alinmisti diye milleti kekliyorlar.isine saygisi olmayan adamlar yapar bunu.
volkan seni jankoyu baris ozbeki savundugumu nereden cikardin.iki yanlis bir dogru etmiyor.onlarda yatarak para kazandi bu da.kulup tarihinde malouda'dan daha fazla yillik garanti ucrete oynayan futbolcu oldu mu?olmadi..senede 8 milyon lirayi ne icin alacak?rize macinda attigi gol haric gerisi hepsi hava civa.katki falan hikaye.sahada enkaz gibi dolandi durdu, oyun olarak cok iyi oynadigi mac hatirlamiyorum ama kacirdigi komik otesi golleri cok iyi hatirliyorum.begenmedigimiz adrian bile takima daha faydali en azindan zirt pirt kezbanlik yapmiyor.her basliga yazdigin o istatistiklerde bile adrian daha iyi.
sen bosa kurek cekiyorsun kardesim, malouda'yi takinti haline getirmissin ama yanlis ata oynuyorsun.bu adam kendini bi halt sanan futbolcu emeklisinden baska bir sey degil,beklenenin yuzde 20sini veremeyen adami bana savunma.
herif tam bir sahtekar, yok karim hasta yok kayinpederim verem oldu yok kayincoda bel fitigi cikti diye diye sezonu bitirdi muptezel..
bide artis artis ozel kondusyoner var falan diye milleti kekliyor..halbuki onun kekleyebilecegi yegane insan iho gibi cehaleti pacalarindan akanlardir.

Cafer Bulur
15.04.2014, 20:41
Yazsın kardeşim kimsenin elini tutmuyorum burası forum görüş paylaşalım diyorum.seninde dediğin gibi olaya genelden bakmak gerektiğini,şartlara göre veriminin düşük olduğunu bunuda görmesi mümkün olmayan âmâ vatandaşın bile görebileceğini bazı arkadaşlara anlatmaya çalışıyorum lakin adama vurulan damganın haddi hesabı yok.ne diyelim seninde dediğin gibi bu kulüpte Tekke'ye,Gökdeniz'e ne kulp takanları gördük şimdiki neki?

Malouda bile kendini bu kadar savunmuyordur renkdas,vazgec bu sevdadan.:)

Bu adam sahtekarin ta kendisi,tipki colman,zokora ve janko gibi.

tristram
15.04.2014, 20:43
is ahlaki ust duzey olan malouda aciklama yapmis.insallah dogrudur.bu tip sahtekar kezbanlarin bu takimda isi olmamali.

Malouda'dan flaş ayrılık açıklaması!
rabzonspor'un olay ismi Florent Malouda, kulübüyle olan ayrılığı resmen açıkladı. Fransız basınına konuşan oyuncu bordo-mavili ekipteki zamanının sonuna yaklaştığını ve Türkiye'de kalmayı istemediğini söyledi.

33 yaşındaki futbolcu, "Chelsea'de oynamadan geçirdiğim zamanın ardından kariyerimi tekrar canlandırmak için Trabzonspor'a imza atmıştım. Ancak gelecek yıl Trabzonspor'da olacağımı zannetmiyorum. Kontratımı feshetmek için başkanla görüşüyorum" diye konuştu.

"Fransa Ligi'ne dönmeyi düşünüyor musun?" sorusuna "Hayır bu gündemimde olmadı" cevabını veren deneyimli oyuncu şöyle devam etti: "Sözleşmem 1 yıl daha sürüyor. Ancak serbest kalmanın yollarını arıyorum. Sonrasında kariyerimle ilgili bir tercihte bulunacağım. Kalitenin daha yüksek olduğu bir lige ihtiyacım var".

İlerleyen süreçte eski kulübü Chateauroux'ya yönetici olarak döneceği haberlerini de doğrulayan Malouda, "Bu kariyer sonrası için bir proje. Kulübün gelecek toplantısı 10 Mayıs'ta. O zaman projemizin ne olduğunu ve benim görevimin ne olduğunu duyuracağız" ifadelerini kullandı.

Nazim Can
15.04.2014, 20:47
Fatih abi sene basindan beri ölümüne savundugun adamlar, Mra, İho, Malouda :)

Sibel
15.04.2014, 20:52
Neden lanetlendik neden?

DeAgLeMaNyAq
15.04.2014, 21:26
Janko da 2 senedir yata yata 3 milyon euro aldı muhtemelen bir miktar daha para verip sezon sonunda ancak gönderebileceğiz. Diğer Anadolu kulüpleride büyük isimler getirdiler daha sonra bu isimlerin çoğu devreyi tamamlamadan kulüplerinden ayrıldı. Bu açıdan Malouda'nın ayrılacak olması kimseye sürpriz gelmeyecektir. İstanbul takımı değilsen büyük yıldız getirmeyeceksin bu kadar açık ve net...

Anıl C
15.04.2014, 23:34
33'lük lua lua'yi gordukce yazik giden paralara, 3 puanlara, firsatlara

Fatih Öztürk
16.04.2014, 09:11
herif devre arasinda kulube yalan soyledi kampa gec katildi.sonra izin alinmisti diye milleti kekliyorlar.isine saygisi olmayan adamlar yapar bunu.
volkan seni jankoyu baris ozbeki savundugumu nereden cikardin.iki yanlis bir dogru etmiyor.onlarda yatarak para kazandi bu da.kulup tarihinde malouda'dan daha fazla yillik garanti ucrete oynayan futbolcu oldu mu?olmadi..senede 8 milyon lirayi ne icin alacak?rize macinda attigi gol haric gerisi hepsi hava civa.katki falan hikaye.sahada enkaz gibi dolandi durdu, oyun olarak cok iyi oynadigi mac hatirlamiyorum ama kacirdigi komik otesi golleri cok iyi hatirliyorum.begenmedigimiz adrian bile takima daha faydali en azindan zirt pirt kezbanlik yapmiyor.her basliga yazdigin o istatistiklerde bile adrian daha iyi.
sen bosa kurek cekiyorsun kardesim, malouda'yi takinti haline getirmissin ama yanlis ata oynuyorsun.bu adam kendini bi halt sanan futbolcu emeklisinden baska bir sey degil,beklenenin yuzde 20sini veremeyen adami bana savunma.
herif tam bir sahtekar, yok karim hasta yok kayinpederim verem oldu yok kayincoda bel fitigi cikti diye diye sezonu bitirdi muptezel..
bide artis artis ozel kondusyoner var falan diye milleti kekliyor..halbuki onun kekleyebilecegi yegane insan iho gibi cehaleti pacalarindan akanlardir.

Dostum anlamadığın bir olay var.adam raporlarını kulübe sundu.sen şimdi işyerine hasta mazeretli gitmedinmi işyerin senden doktor raporu ister sende vermek zorundasın.bu vatandaşta kulübe raporunu vermiş olay bitti.Premier ligini,Chelsea'yı Malouda'yı yıllardır yakından takip ederim takıntı değil izlenimlerimi aktarıyorum bu adam para için dansözlük yapacak karaktere sahip değil,bir ton sosyal sorumluluk sahibi insan.bazı yabancı yavşamış oyuncularla karşılaştırmak bana abes geliyor.

Fatih Öztürk
16.04.2014, 09:25
Malouda bile kendini bu kadar savunmuyordur renkdas,vazgec bu sevdadan.:)

Bu adam sahtekarin ta kendisi,tipki colman,zokora ve janko gibi.

Janko sahtekar değil kapasitesi yetersiz.Colman ile Zokora sahtekarın önde gideni bunu bir çok maçta gördük.Malouda aldığı 2.5 milyoncuktan yarım milyoncuğunu bana gönderiyor kendisini sağda solda savunayım diye :)memlekete bir futbol profesörü kariyer sahibi biri geliyor,futbolu çok iyi bilen! halk ve utanmadan arlanmadan oyuncunun aldığı maaş üzerinden propagandalar yapan mal yerel medya yüzünden bu şehre iyi oyuncu gelmez.

33'lük lua lua'yi gordukce yazik giden paralara, 3 puanlara, firsatlara

Lua Lua'mı :)4 gol atmış Luan Lua şu beğenmedimiz Henrique'nin tırnağı olamaz tırnağı.bu kova forvetler başka takımda olunca ne kadar cazip geliyor bizim taraftara.

cem1990
16.04.2014, 10:50
.

Lua Lua'mı :)4 gol atmış Luan Lua şu beğenmedimiz Henrique'nin tırnağı olamaz tırnağı.bu kova forvetler başka takımda olunca ne kadar cazip geliyor bizim taraftara.

Şimdi hocam Rize maçlarını kaçırmayan birisi olarak Lua Lua kova demek doğru değil
Adam müzmin sakat olmazsa daha çok gol atıp daha üst sıralarda olurdu Rize
Adam oyuna girince takım hareketlenmeye başlıyor
Henrike için ise henrikeden iyidir hocam :)

kürşat61
16.04.2014, 15:58
Başkan ile görüşme gerçekleştirmiş.

Sorun yok gibi gözüküyor. Gerisi artık hocaya kalmış.

Fatih Öztürk
16.04.2014, 16:13
Şimdi hocam Rize maçlarını kaçırmayan birisi olarak Lua Lua kova demek doğru değil
Adam müzmin sakat olmazsa daha çok gol atıp daha üst sıralarda olurdu Rize
Adam oyuna girince takım hareketlenmeye başlıyor
Henrike için ise henrikeden iyidir hocam :)

Lua Lua Trabzonspor'un futbolcusu asla olamaz.olsa olsa Rize gibi düşmemeye oynayan takımların oyuncusu olur :)

nbay
16.04.2014, 16:31
Ne olduğu belli değil hala,ülkesinde başka diyo türkiyede başka :)

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, ailevi nedenlerden dolayı gittiği ülkesinden dönen Fransız oyuncu Florent Malouda ile bir araya geldiği bildirildi.

Kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde öğle saatlerinde Başkan Hacıosmanoğlu'nun danışmanı Serhat Altıncı'nın da hazır bulunduğu görüşmenin olumlu bir şekilde gerçekleştiği öğrenildi. Görüşmede, eşinin rahatsızlığı nedeniyle birkaç kez ülkesine giden Malouda'nın, kendisine gösterilen anlayıştan ötürü Hacıosmanoğlu'na teşekkür ettiği belirtildi.

Daha sonra Fransız futbolcunun, "Alievi sorunlarım nedeniyle Fransa'ya döndüğümde de oradaki arkadaşlarınız benimle ilgilendi. Başım her sıkıştığında yanımdaydılar, beni orada da yalnız bırakmadınız. Ailevi sorunlarımın tamamını çözdüm. Başkanım buraya para için gelmedim. Trabzonspor'dan kazandığım paradan daha fazlasını başka kulüplerden de kazanabilirdim. Ben buraya sizin bir projeniz vardı, o proje için geldim. Bu projenin halen içinde olmak istiyorum" dediği ifade edildi.

Kulüp Başkanı Hacıosmanoğlu'nun da Malouda'ya, "Biz bu anlayışı, dostane ilgiyi tüm futbolcu arkadaşlarımıza gösteririz, yeter ki hepsinin sorunu çözülsün, bizlere dürüst olsunlar. Madem öyle, çık, Malouda olduğunu göster. Takım arkadaşlarına ve hocana Malouda olduğunu çıkıp göstermen lazım. Çalışmalarına kaldığın yerden devam et. Hocan seninle ilgili en iyi kararı verecektir" dediği belirtildi.

Malouda'nın yarından itibaren teknik heyetin kabul etmesi halinde takımla çalışmalara katılacağı öğrenildi. Fransız oyuncunun, yedek kalmasından dolayı rahatsızlık duyduğu ve takımdan ayrılmak istediği yönünde bazı basın organlarında haberler yer almıştı.

Hakan
16.04.2014, 16:54
Malouda'yı bu kadar ağır eleştirenlerin Cevat Kol'dan farkı yok

Öznur61
16.04.2014, 23:09
Malouda'nın bazı şeylere kurban gittiğine inanıyorum.
Ne disiplinsizlik ne başka bişey.

Samet Türkmen
17.04.2014, 10:56
Geldiğinde 2 sene duracağına 1 sn bile inanan varsa bilgisayarı bırakıp tetris oynasın.

canna52
17.04.2014, 16:52
gelirken omuzlara alırız, giderken itin bir tarafına sokar yollarız.

malouda oynar mıydı, oynamaz mıydı hikaye..

kaç tane yabancı oyuncudan verim alabildik?

30 senedir ne yaptık?

bu takımdan, taraftardan ve medyadan bi yol olmaz

Pshycologist41
17.04.2014, 20:52
Bu başlıkta hiç mesajım yokmuş yeni farkettim. Zira geldiği zaman bile heyecanlanmamıştım. Olmayacaktı zaten ama sezarın hakkı sezara verilmeli diye düşünüyorum. Adam gelir gelmez kafasının arkasına bizim amblemimizi kazıttı. Kimilerine göre taraftara şirin gözükmek için olabilirdi de. Ama kimse kafasına silah dayamadı sonuçta. Bence bir heyecanı vardı ilk maçlarında da iyiydi bana göre ama sonra birşeyler oldu. O adam gitti yerine başkası geldi.

Ben burdaki durumda suçu Malouda 'da arayamıyorum maalesef. İçimden bir taraf kesinlikle birşeyler oldu diyor. Kaldı ki bu gözler 30 yaşındaki Szymek'e futbolu bıraktırdığınıda gördü bu kulübün. Sorun bence bizde Trabzon'da...

Fatih Öztürk
23.04.2014, 14:22
Hadi Ula Malouda!

http://www.gunebakis.com.tr/haber/malouda-hirs-kupu-87120.html

Hakan
23.04.2014, 14:32
Oğlum şurda sadece 2 kişi destekledik seni haklı çıkar bizi ne olur :D

Anıl C
23.04.2014, 16:41
“Yakında herkes gerçek Malouda’yu görecek”

Belli ki bankadaki paraları azalmış...
Ey Malouda senin gittiğin yollarda biz Trabzonspor'luların ayak izleri var.
Çok gördük senin gibileri...
Burası ingiltere değil...
Tatavayı kes.
Baluvunu topla. Yollan hadi...

umutberna
23.04.2014, 17:39
Ben bu adam Fransa basınında ne söyledi o konuya takıldım.
Foot Mercato diye bir yayın organına aşağıdaki demeci veriyor.
Exilé cette saison du côté de la Turquie et plus particulièrement de Trabzonspor, Florent Malouda s’apprête à quitter le club turc, comme il l’a confié au micro de Foot Mercato (http://www.footmercato.net/super-lig/info-fm-malouda-annonce-du-changement-pour-son-avenir_128106). « J’ai signé en Turquie pour me relancer après mon année à Chelsea sans jouer. Je ne pense pas que l’année prochaine je serai à Trabzonspor. Je suis en train de voir avec mon président pour résilier mon contrat. Je profite de cette fin de saison pour préparer la saison prochaine. (…) La Ligue 1 ? Non ça n’a jamais été d’actualité. J’ai encore un an de contrat, j’essaie déjà de me libérer de cette année. Ensuite je ferai un choix de carrière par rapport à la compétition. J’ai besoin d’un niveau élevé de compétition. C’est ce qui fait que je ne vais pas rester en Turquie », a déclaré l’ancien milieu de terrain de l’OL et de Chelsea.

Burada açık ve net olarak başkanla kontratının feshi için görüşeceğini belirtiyor. Sonuç olarak, 34 yaşında senede 2,5M€ garanti para alan bu oyuncu şu an başkanın zoru ile devam ediyor. Bu sene bize ne verip vermediği ortada iken IHO'nun önümüzdeki sezon için hala bu oyuncu ile devam etmek istemesi hiç mantıklı değil.

DeAgLeMaNyAq
23.04.2014, 23:59
Antrenman görüntülerine bakılırsa takımdakiler Malouda'yı çok net dışlamışlar...

Çağatay_
24.04.2014, 16:35
Umarım fazla masraf olmadan kontratı feshedilir.

Fatih Öztürk
25.04.2014, 14:23
Ola ne gada önyargılısınız Malouda'ma karşı yav :)

Murat'
25.04.2014, 14:54
Fatih abi adam 7,5 trilyon parasını bir güzel aldı veya alacak, bize verdiği katkı ise yüzde 10 bile değil maalesef. En önemlisi adam Trabzonspor'u takmıyor, kafasına istediği zaman gidip geliyor.

Hakan
25.04.2014, 18:30
Herkese ve her şeye inat seneye takımdasın inşallah

Sibel
25.04.2014, 19:06
Başkalarını yatmakla, faydasızla, sorumsuzlukla suçlayan gelip Malouda'yı savunuyor ya, diyecek bir şey bulamıyorum.

Hüseyin Başoğlu
25.04.2014, 20:17
yaşına göre performansından şikayetçi değildim ama umursamamazlık ve disiplinsizliği kabul etmem hiçbir zaman...Tez zamanda bağlayın bi tarafına teneke gitsin ...Bakalım dünyada başka nerde net 2 milyon eurodan daha fazla para kazanabilir.

Cafer Bulur
25.04.2014, 20:40
Malouda ya kizmamak lazim aslinda,yönetimin olmadigi bir yerde malouda nin yaptiklari gayet normal.

Bu yönetimden kurtulmadigimiz müddetce bu tür disiplinsizlikleri izlemeye devam edecegiz.

Fatih Öztürk
25.04.2014, 23:33
Fatih abi adam 7,5 trilyon parasını bir güzel aldı veya alacak, bize verdiği katkı ise yüzde 10 bile değil maalesef. En önemlisi adam Trabzonspor'u takmıyor, kafasına istediği zaman gidip geliyor.
Murat'ım Maloudanin ilk yarıdaki performansından memnunumda ikinci devre sakatlığından ötürü oynamadigi icin kendisini ve aldigi parayi elestirecek neden bulamiyorum.sıkca memleketine gitmesi yönetimin insiyatifiyle alakalidir.bunda Maloudadan ziyade yönetimin tavrı sorgulanmalidir diye dusunuyorum.

Muhteva
26.04.2014, 00:24
Yabancı hayranlığı bitmedi gitti performansa göre adil yargılayın etikete bakmayın başında dünya starı damgası var diye zokayı yutturdular bize..

Dünya starı dediğin Bosingwa gibi olacak yatarak para kazanmayacak..!

Fatih Özkan
26.04.2014, 01:13
En kısa zamanda, en az zarar ile gönderilir umarım.

burasıdaTRABZON
26.04.2014, 10:29
malouda hç bi zaman dünyada 1.sınıf futbolcular zümresine girmedi ama şuan aldığı maaşla ve sergilediği tutumla takıma ihanet ediyor

Ahmet Kuru
26.04.2014, 12:21
bize geldikten sonra çoğu zamanını havada geçirdi...
Adam her dakika uçakla gidiyor geliyor.. Profesyonellik bu olsa gerek...!

artvints
27.04.2014, 01:44
bence önliberoya monte edilmeliydi. sezon başında istekliyken takıma olumlu katkı yapabilirdi. sol açıkta gidip gelecek gücü yok, nefesi yetmez. rakiple de boğuşamaz. buna rağmen fizik gücü var, çok da koşuyordu. oyun görüşü de iyi. savunma önünden topu alıp oyun kurardı. bütün sezon orda sıkıntı yaşadık. malouda yı önde oynatmak için de sürekli ya yusuf ya adrian kesik yedi. gerçi ortasahada zokora ve adrian varken zaaf yaşayabilirdik. ama bourceanu ve özer varken katkı yapabilir. gerard, giggs oynuyor önliberoda da malouda niye oynamasın.

Hunk
27.04.2014, 18:53
Bourceanunun yaninda oynamali, onlerinde de Adrian. Cok iyi olur

Anıl C
27.04.2014, 18:59
bence önliberoya monte edilmeliydi. sezon başında istekliyken takıma olumlu katkı yapabilirdi. sol açıkta gidip gelecek gücü yok, nefesi yetmez. rakiple de boğuşamaz. buna rağmen fizik gücü var, çok da koşuyordu. oyun görüşü de iyi. savunma önünden topu alıp oyun kurardı. bütün sezon orda sıkıntı yaşadık. malouda yı önde oynatmak için de sürekli ya yusuf ya adrian kesik yedi. gerçi ortasahada zokora ve adrian varken zaaf yaşayabilirdik. ama bourceanu ve özer varken katkı yapabilir. gerard, giggs oynuyor önliberoda da malouda niye oynamasın.

Resit hoca maloudayi önliberoda oynatirken hocayla burda dalga gecilmedi mi?
Ki oynatti da. Bir etkisini goremedik

Fatih Öztürk
28.04.2014, 01:57
Malouda'dan iyi verim almak için kesinlikle forvet arkası oynatmaliyiz.hazir Bourceanu orta sahayi derleyip toparlamisken, Özer'de yokken Malouda'dan son maçlarda yararlanmaliyiz.

artvints
28.04.2014, 03:06
Resit hoca maloudayi önliberoda oynatirken hocayla burda dalga gecilmedi mi?
Ki oynatti da. Bir etkisini goremedik

burda dalga geçilmiyen birşey var mı ki? bir kaç maç oynattı ama ısrar etmedi, geçici olduğu belliydi. hem dediğim gibi adrian ve zokorayla birlikte zaaf oluşabilir. ama özer ve bourceanun yanında iyi şeyler yapabilir. maalouda kalacaksa, kanatlarda oynayamaz bu açık. oyun kurucu olarak oynaması daha iyi, ama geriden tabi.önde top tutmakta zorlanır. fazla aksiyon içine girmeden rahat oynayabilir. öndeyken çok da gol kaçırdı, belli ki yoruluyor bünye kaldırmıyor. yani eğer kalırsa, bourceanun yanında oynamalı başka yerde oynaması takımı olumsuz etkiler. sol açıkta yusuf sağ açıkta olcan, forvet arkası da özer ondan daha çok koşan ve takıma çok katkı yapan isimler. ama bourceanın yani boş. akıllı futbolcu o formayı kapar.

tristram
29.04.2014, 09:07
bu tiplerin oldugu yerde takimda disiplin falan olmaz.iho denen gereksizden torpilli oldugu icin kadro disi birakilmiyor.insallah yonetim degisirde ilk is olarak bu is ahlaki olmayan sahtekari gonderir.

İ. SARAL
29.04.2014, 10:15
Zokora'ya uygulanan tarifenin aynısı buna da lazım.

Uğurtan
29.04.2014, 17:58
Seneye kesinlikle kalmamalı.

Şu 2,5 m Euro'dan ne kadar kurtarabilirsek büyük başarı şahsen.

Öznur61
29.04.2014, 20:43
Bi ülkesinde diyolar, bi takımla çalışıyo diyolar bi Bursa maçında 11 de başlayacak diyolar, bi sözleşmesi fesh edildi diyolar.
Hiç bişey anlamadım ben bu Malouda'nın işinden.

pillibebek61
29.04.2014, 23:14
Bu adamı chelsea deykende hiç beğenmiyodm halende beğenmiyorum sahada ayağına top gelmediği sürece ismi bile geçmiyoki ayağında top varken ne kadar faydalı olduguda ortada keşke hemen bugün gönderseler :)

Fatih Öztürk
30.04.2014, 10:52
bu tiplerin oldugu yerde takimda disiplin falan olmaz.iho denen gereksizden torpilli oldugu icin kadro disi birakilmiyor.insallah yonetim degisirde ilk is olarak bu is ahlaki olmayan sahtekari gonderir.

Öyle diyorsunda Hacıosmanoğlu'nun en çok sevdiği oyuncu Colman kadro dışı bırakılırken Malouda'nın torpili ne olabilir?

Ahmet Ulusoy
30.04.2014, 11:56
Beyler Malouda'nın sahtekar olduğunu düşünmüyorum o bizim takımı gerçekten seviyor fakat var bi tuhaflık ona şüphe yok