PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Florent Malouda

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

bordomavi1
25.01.2014, 21:36
4-4-2 oynasak malouda ortasaha da çok daha fazla katkı sağlar.

Emre ÖZTÜRK
25.01.2014, 21:37
Aşırı kötüydü.Kafa olarak maçta değildi

DeAgLeMaNyAq
25.01.2014, 21:41
Kaç maç oldu bilmiyorum ama inanılmaz pozisyonları kaçırıyor , hem de maçların en kritik anlarında. Takıma katkısı da yok . Bu hali tek devrelik.

Akhisar, Sivas ve Antep maçlarında kaleciyle karşı karşıya kaçırdıklarını atsa büyük ihtimalle 8 puan öndeydik...

Ragazzo
25.01.2014, 21:57
Bu sekilde oynayacaksa bassin gitsin. Sezon basindan beri adam gibi oynadigi hicbir mac yok. Onemli isim, tecrubesi var eyvallah ama aldigi parayi bu sezonki performansiyla hak etmiyor. Bir an once kendine ceki duzen vermeli. Yillarca Chelsea formasi giymis adamin Besiktas'in attigi golde verdigi korner gercekten komedi.

delikoyun
25.01.2014, 21:57
bence orta alanda 2 büyük oyuncu olmazsa yanında bize katkısı fazla olmaz bu tip adamlar artistlik severler mutlaka yanında iki süper orta saha olmalı

Veysel
25.01.2014, 21:58
Çok kötüydün Flo ne iş ?

erolizmts
25.01.2014, 22:00
Ligin ilk yarısında da genelde 90 dakikayı zor çıkarıyordu. 70'den sonra yine oyundan düştü ama göremeyen yine MRA oldu.

ibrahim
25.01.2014, 22:08
Bugün sahada ön liboroya yakın yerde oynamasının tek nedeni alternatifsizliğin yanında aldığı para. Yoksa münkünatı yok duramaz sahada 90 dakika. Kendisi baştan aşağı hatalı transfer. Sırf transfer yapmış olmak için alınmış olduğu bariz belli bir şey.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Mert Oğuzlu61
25.01.2014, 22:11
apollon maçı dışında top oynadığı maç yok.

yıldızlığı felan kalmamış, 2.5 milyon euro kontenjanını ryan babel e harcasak şuan en az 6 puan fazla toplamıştık.

yaktı yine bizi, karşı karşıya gol atamayıp koparamadığı kaçıncı maç bu sayamadım artık...

Ercan DEMİRCİ
25.01.2014, 22:22
Bu adam bize hiçbir şekilde katkı sağlayamaz sırtımızda bir kambur olur anca vitaminsiz herif ayakta duramıyor!!

ophius
25.01.2014, 22:35
beni çıkar diye bağırıyor
zeki hocamız adrian ı alıyor oyundan
sonra gitti mal bir korner yaptırdı ve golü yedik
yazık ya

Furkan Özdem
25.01.2014, 23:03
Kaçırdığı pozisyon neyse hadi kaçırdı ama o topu tutamayıp kornere neden olduğunda sonra yemin ediyorum içime doğdu golü yiyeceğimiz... Hatta içimden dua ettim "inşallah gol olmaz da maloudaya sövmem" diye...

Erbay
25.01.2014, 23:05
Kaçırdığı pozisyon neyse hadi kaçırdı ama o topu tutamayıp kornere neden olduğunda sonra yemin ediyorum içime doğdu golü yiyeceğimiz... Hatta içimden dua ettim "inşallah gol olmaz da maloudaya sövmem" diye...

Bir kere de Giray korkup kornere atmıştı, Antalya maçıydı sanırsam. O maçta da içime doğmuştu gol olacağı.

Adam illa sol ayağıyla kontrol edecek topu, bu inadı yüzünden çok top kaybediyor. Orda Allah ne verdiyse abanacaksın topa.

DeAgLeMaNyAq
25.01.2014, 23:13

Maç başlığına yazmıştım benim de içime doğmuştu. O an da aklıma 2005'teki BJK maçının son dakikasında yediğimiz korner golü geldi. Celaleddin ıska geçmişti sağolsun...

Adem Akyüz'
25.01.2014, 23:18
Mustafa'nın 600 bin liraya oynadığı futbolu görüp sana ödenen paraları düşündükçe çıldırıyorum..

İbrahim CİHAN
25.01.2014, 23:23
maçlarımızı 90dk izleyelim. artı ve eksilerini toplayalım. bize en az -7 -8 puan zararı yoksa hiç bir şey bilmiyorum. bugün de 2 puandan etti bizi. hem kaçırdığı golle, hem o saçma sapan topu kornere atmasıyla. o korner gol oldu zaten.

Ali İhsan
25.01.2014, 23:23
Kaçırdığı golün izahı yok

Ayağından kaçırıp kornere giden topta gol yememizin de...

Keşke Adrian'ın yerine o çıkaydı...

Sercan Keleş
25.01.2014, 23:28
Ben seni Gayet Beğeniyorum. Hiçte Vurdumduymaz değil. Futbol bilmezlik yapılan eleştirilerin '''' BİRKAÇI '''

Hiç Oynamadığı mevkide oynuyor. Taraftarımız çatacak adam arıyor. En çok koşan Futbolcu. Eee boş koşmuş. Ne boş Koştu umursamaz Adam Hiç koşmaz. Ortasahada oynadı. Mevkisi dışında kaleye geçmediği kaldı.

nchls
25.01.2014, 23:31
geldi geleli sol kanatta oynadı mı hiç . Adam 33 yaşında ya ortasaha da hamallık görevini ona yüklüyosun. Can mı dayanır. Adamın dermanı bile kalmaz topa vurmaya.

ibrahim
25.01.2014, 23:33
Ben seni Gayet Beğeniyorum. Hiçte Vurdumduymaz değil. Futbol bilmezlik yapılan eleştirilerin '''' BİRKAÇI '''

Hiç Oynamadığı mevkide oynuyor. Taraftarımız çatacak adam arıyor. En çok koşan Futbolcu. Eee boş koşmuş. Ne boş Koştu umursamaz Adam Hiç koşmaz. Ortasahada oynadı. Mevkisi dışında kaleye geçmediği kaldı.

Buradaki asil mesele o pozisyona ihtiyacin varken sirf bosta diye baska mevkinin futbolcusunu alman. Olcanimiz olmasaydi bir sekilde normal karsilayabilirdim bu transferi. Ama bu durumda akil isi degil...

Fatih Özkan
25.01.2014, 23:33
Kaçırdığı golün izahı yok

Ayağından kaçırıp kornere giden topta gol yememizin de...

Keşke Adrian'ın yerine o çıkaydı...

Söyleyeceklerim bunlardı...

artvints
25.01.2014, 23:35
valla gol pozisyonunda ben de öyle vururdum.hatta düşünce olarak bende öyle vurdum.ama tolga çıkardı yapacak bişey yok.arada adrian yerine malouda nın da çıkması gerekir oyundan..adrian daha aktifti oyunda sanki.

Fatih Öztürk
26.01.2014, 01:17
Eveeet...geldi gelelı sırf 2.5 milyon euro alıyor dıye 4 farklı mevkide oynatıp verım almaya çalışılan adamın yerınde olsam önce hocanın yüzüne okkalı bı tükürük atar sonrada kaçardım bu şehirden.yeter ulan Aykut Demır gıbı stoperı aylarca sol bekte harcadın bırak Malouda'nın yakasını mevkısınde oynasın.

Fatih Öztürk
26.01.2014, 01:23
10 senedir bu adamı takip ederım.böyle bir oyuncunun Trabzon'a geleceğını hayal bıle edemezdım.adam ne güzel ilk geldıği haftalar sol ıç ve önde takır takır asistlerını yaptı gollerını attı.başımızdakı acayıp adam Mustafa hoca Malouda'yı stoperlerımızın önüne adeta duvar yaptı.be fukara hoca sen hayatında kaç defa Malouda'yı ortada,arkada oynarken gördün?ulan içıne ettın adamın.bırak adamın yakasınıda öne doğru ıstedığı gıbı oynasın.

artvints
26.01.2014, 01:43
10 senedir bu adamı takip ederım.böyle bir oyuncunun Trabzon'a geleceğını hayal bıle edemezdım.adam ne güzel ilk geldıği haftalar sol ıç ve önde takır takır asistlerını yaptı gollerını attı.başımızdakı acayıp adam Mustafa hoca Malouda'yı stoperlerımızın önüne adeta duvar yaptı.be fukara hoca sen hayatında kaç defa Malouda'yı ortada,arkada oynarken gördün?ulan içıne ettın adamın.bırak adamın yakasınıda öne doğru ıstedığı gıbı oynasın.

abi adam yok ne yapsın.orda malouda yı oynatmasa abdülkadir oynayacak.zaten zokora nın yanında oynamadı.sol iç gibi oynadı.

Fatih Öztürk
26.01.2014, 02:05
abi adam yok ne yapsın.orda malouda yı oynatmasa abdülkadir oynayacak.zaten zokora nın yanında oynamadı.sol iç gibi oynadı.

Iyıde kardesım buu adam senin günah keçinmi?dünya starı adam oynadığı mevkide en ıyısı olduğu için star oluyor,sahanın her yanında Hürriyet Göçer gibi görev aldığı için değil.hem bugün hiç solda oynamadı oyuna bıldığın stoperlerın önünde Zokora'yla beraber çift ön lıbero başladi,önünde Adrıan oynadığı ıçın hoca hazretlerı Malouda'ya öne çıkma ıznı vermedı ne zaman Adrıan çıktı Malouda önde oynadı oda son dakıkalar.yınede son anlarda ıyı paslar çıkardı,pozisyona girdi.

ibrahim
26.01.2014, 02:07
Ha hoca elinde malzeme olmamasına rağmen günah keçisi ilan edilebiliyor öylemi?

Fatih Öztürk
26.01.2014, 02:17
Elindeki malzemeden memnun değılsen kapı orada.ben Malouda'yı mac kazandırsın dıye alındı sanıyordum,her hafta değışık fantazılere kurban edıleceğını hoca harıç kım tahmın edebılırki?hayır ısrarla bu adamı kovacam dıyorsa ıyı çalışıyor hoca.

ibrahim
26.01.2014, 03:08
Elindeki malzemeden memnun değılsen kapı orada.ben Malouda'yı mac kazandırsın dıye alındı sanıyordum,her hafta değışık fantazılere kurban edıleceğını hoca harıç kım tahmın edebılırki?hayır ısrarla bu adamı kovacam dıyorsa ıyı çalışıyor hoca.

Nasıl Zokora, Henrique, Janko ve Emerson Şenol hocaya sorulmadıysa Maloudada Mustafa hocaya sorulmadı. Sağ kanat eksikliği varken hocanın üçüncü bi sol kanat futbolcusu istediğine kimse inandıramaz beni. Yönetim orta saha için hiç bir kaynak yaratmamışsa ve hoca o bölgeye 1461'den futbolcu getirme zorunda bırakılıp o futbolcu tutmadığı için o pozisyona birini yamama durumunda kalırsa mecburen en tecrübelisini o bölgede oynatır. Gayet normal bir şeydir bu. Her şeyde art niyet arıyorsunuz be abicim. Yapma böyle Allah aşkına. Biraz empati kurmaya çalış gözünü seveyim...

Fatih Öztürk
26.01.2014, 03:23
Ibrahim kardeşim güzel nıyetlerını anlamıyorum sanma.hocanın kadro kısıtlı mazeretıne katılırım ama maç kurtaracak dıye alınan star oyuncuyu her maç değişik mevkide "tutarsa" mantığıyla oynatırsan ben anlamam.sonuçta "tutan" bız olduk şekilde görüldüğü gibi.göbeğe adam koymayı çok arzu ediyorsa Olcan'ı koysun o bölgeye.3 sene öncesıne kadar göbekte ıyı oynadığı maclar var.sen kalkıp dünyanın en ıyı sol açık oyuncularından olan Malouda'yı stoperlerının önünde oynatırsan ancak güldürürsün kendıni.

Sibel
26.01.2014, 15:12
Kesinlikle ikinci yarıya başlamamalıydı.

Turgay Atalay
27.01.2014, 09:08
Maçın kopmamasında ve beşiktaşın golünde katkısı muntazamdı. Eskiden Henrique ye sahada mevki bulamayarak, kötü futbolunu kendimizce geçiştirirdik, şimdi de dünya starımız çıktı.İnşallah toparlar da böyle devam etmez

Harun-61
27.01.2014, 10:47
Karsi karsi'ya kaldigi pozisyonda golü atacakti, atmali bu seviyede ki adam.

Ama bu sezon birkac kez oldu, kaleci ile karsi karsiya kaldigi anda golü atamiyor.

kürşat61
27.01.2014, 11:30
Bir tek kaleye geçmedi bu adam.

irfan61
27.01.2014, 11:54
Karsi karsi'ya kaldigi pozisyonda golü atacakti, atmali bu seviyede ki adam.

Ama bu sezon birkac kez oldu, kaleci ile karsi karsiya kaldigi anda golü atamiyor.Abi dediğin gibi bu sezon bir kaç kez yaptı hepsinden puan kaybettik.Benim hatırladığım en son maç bjk sonra akhisar maçıydı.Yine G.birliği maçında kaçırmıştı çok net bir pozisyon bir-iki maç daha var ama tam hatırlamıyorum.Valla nasıl bir şansızlıktır bilemem ama Malouda'nın %100 gol kaçırdığı maçların hepsinde ya berabere kaldık yada yenildik.Gol attığı maçlarında hepsini kazandık. :)

Muhteva
27.01.2014, 16:37
Trabzonspor'un Fransız yıldızı Florent Malouda bu akşam Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün resmi konuğu olarak Çankaya Köşk'üne çıkacak.

22 yıl sonra ilk kez bir Fransa Cumhurbaşkanının Türkiye'ye yapacağı resmi ziyaret için Köşke çağrılan Malouda, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile akşam yemeği yiyecek.

Adamda ki fiyakaya bak :D

artvints
27.01.2014, 16:42
Trabzonspor'un Fransız yıldızı Florent Malouda bu akşam Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün resmi konuğu olarak Çankaya Köşk'üne çıkacak.

22 yıl sonra ilk kez bir Fransa Cumhurbaşkanının Türkiye'ye yapacağı resmi ziyaret için Köşke çağrılan Malouda, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile akşam yemeği yiyecek.

Adamda ki fiyakaya bak :D

eleştirilere cevap olmuş :D adam olun der gibi.

Muhteva
27.01.2014, 23:39
Fransa Cumhurbaşkanına Trabzonspor forması hediye etmiş bak reklama baak :D

https://pbs.twimg.com/media/BfBBxsVCUAAluPA.jpg

Muhteva
28.01.2014, 00:49
Soldaki görüntüye girmeseymiş iyiymiş;

https://pbs.twimg.com/media/BfBSM8pIQAAcPO4.jpg

Ömer SEVİNÇ
28.01.2014, 03:07
Bir de bu adamı takımdan göndermek isteyenler var yahu. Başbakan adamla fotoğraf çektirmiş resmen olaya bak :)) Bizim İho'nun gücüne gitmesin bu olay?

Hüseyin Başoğlu
28.01.2014, 09:25
Soldaki görüntüye girmeseymiş iyiymiş;

zorla girmiş o fotoğrafa...tipe bak bide sırıtıyor sabah sabah nerden gördm meymenetsizi

Fatih Öztürk
28.01.2014, 10:36
İçlerindeki en karizma Malouda reis :)

Hüseyin Başoğlu
28.01.2014, 12:23
fotoğrafa bir daha bakınca aklıma bişi takıldı...

boşbakanın katılacağı biliniyordu nasıl olduda bizimkiler onada forma hazırlatmamış :D:D

oflubektas
28.01.2014, 14:59

boşbakanın katılacağı biliniyordu nasıl olduda bizimkiler onada forma hazırlatmamış :D:D

Fransa Reisicumhuru'nun yanında ayıp olmasın diye, "World Leader"lı formayı çıkartmamışlar :)

bordomavi1
28.01.2014, 15:16

İHO'nun yolsuzluk olaylarından sonra Erdoğan Bayraktar tarafında olduğu söyleniyordu. Belki ondan olabilir.

Muhteva
28.01.2014, 15:34

Hacı "Oy kaygısı yaşıyorlar" deyince araları açılmış :D

Yasin Altuntas
28.01.2014, 17:28
Herseyi gectim bize marka degeri olarak sagladigi katki bile yeter.

GULER
31.01.2014, 02:52
Su ana kadar basarisiz. Kacirdiklari net pozisyonlarin yani sira hucum hattimizda pek varlik gosterdigi soylenemez. Aldigi ucret karsiligi daha iyi performans sergilemesi sart!

Berkan
31.01.2014, 12:10
Fotoğrafı temizledim :)

http://i.imgur.com/Pl1hNJ0.jpg

poetricus
31.01.2014, 14:49
Malouda'yı tanıdım da yanındakiler kim yahu?:D

gökhants1966
02.02.2014, 20:49
Oynayabileceği tek pozisyon forvet arkasıdır.

Ben sezon sonu gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum.Koşacak gücü kalmamış bir adam.

Sezon başından beri karşı karşıya en az 6 gol pozisyonu kaçırdı.Dünya yıldızı dediğimiz adam bunları kaçırırsa bu adamın takımda işi ne.Kovun gitsin.

Fatih Öztürk
03.02.2014, 21:56
Malouda çıktıktan sonra takımın hali ortada.çokmu iyi oynadı elbet değil fakat hücum hattında ne yaptığını bilen tek adamımızdı.

DeAgLeMaNyAq
03.02.2014, 21:58
Güçsüz mü isteksiz mi? Güçsüz ise belki ileride toparlanır ama yok isteksizse işimiz var...

Vkgz
03.02.2014, 21:59
oyundan çıktı takım bitti. asistte yaptı ama asist yaptıgı adam emre olunca haliyle top alakasız yere gitti.

Samet Berber
03.02.2014, 21:59
Malouda şu takımda bırakın oynamayı hoca olur hoca.

TSemih61
03.02.2014, 22:01
Malouda oyunda olsaydı yine aynı baskıyı yiyecektik. Her hafta olduğu gibi bu hafta da kötüydü Malouda.

Fatih Öztürk
03.02.2014, 22:04
Malouda oyunda olsaydı yine aynı baskıyı yiyecektik. Her hafta olduğu gibi bu hafta da kötüydü Malouda.

Öyle olmazdı işte kardeş.orta sahada top tutan tek adamımız Malouda.o çıktıktan sonra ortada tek bir top tutamadık.kötü hali bile bu takımın üzerinde.

Öznur61
03.02.2014, 22:04
Neden böyle düştü son haftalarda umarım bir an önce kendine gelirsin.
Seviyoruz seni.. :)

Kaan
03.02.2014, 22:46
Maç maç yorum yapmıyorum ama sezon sonu 1 senelik sözleşmen kalacak olmasına rağmen sana 2-3 milyon Euro bonservis verebilecek bir Arap kulübü umut ediyorum sadece...

Sibel
03.02.2014, 22:47
Zaten oyunda yoktu. Umarım sakatlığı ciddi değildir.

Murat'
04.02.2014, 08:43
Maç maç yorum yapmıyorum ama sezon sonu 1 senelik sözleşmen kalacak olmasına rağmen sana 2-3 milyon Euro bonservis verebilecek bir Arap kulübü umut ediyorum sadece...

İçimden geçenleri yazmışsın Kaan, seneye takımda tutmaya hiç mi hiç gerek yok.

Mert Acar
04.02.2014, 13:48
Diğer sezonu kesinlikle çıkaramaz,bu sezon kör topal yine oynar ama gelecek sene planlaması içinde olmamalı , o kadar maaş vererek çok daha iyisini bulabiliriz.

Punisher-61
04.02.2014, 20:28
Takim cok iyi oynuyorya bi malouda kötü..

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Anıl C
04.02.2014, 20:56
Takim cok iyi oynuyorya bi malouda kötü..

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

Tamam arkadasim suclu o olmamali
Ancak sahada farkini ortaya koymali
Dun 33lük lua lua'nin nasil top oynadigini gorduk. Sahanin her yerindeydi
Kazandigi para da maloudanin 3'te 1'i iken

h@msi61
04.02.2014, 21:08
Ne yazik ki geldiginden beri adi var kendisi yok.

Cafer Bulur
04.02.2014, 21:51
2.5 milyon euro garanti para ama katki yok.

Bu ve bosingwa örneklerinden görüyoruz ki Trabzonspor asla yildiz almamali kim ne derse desin.

Trabzonsporun yildiz futbolculara degil kendisi ve Trabzonsporu yildizlastiracak futbolculara ihtiyaci var.

Tolga
04.02.2014, 22:27

Bu ve bosingwa örneklerinden görüyoruz ki Trabzonspor asla yildiz almamali kim ne derse desin.

Trabzonsporun yildiz futbolculara degil kendisi ve Trabzonsporu yildizlastiracak futbolculara ihtiyaci var.

Yanlış hatırlamıyorsam futbolcularımıza senelik 23 Milyon € gibi bir para ödüyorduk Cafer Abi.Garanti ücret olarak. 2.5 Onur'a 2.5 Malouda'ya ve 2'de Bosingwa'ya diyelim.

Bana göre de Onur,Malouda ve Bosingwa ve ve diğer bütün futbolcular senelik 7 Milyon €'luk futbol oynuyorlar.Bu 7 Milyon €'da doğru oyunculara doğru miktarda gidiyor.Onlarda yeri geldiklerinde Çankaya'ya falan gidiyorlar.

İşin yanlış kısmı diğer 16 Milyon €'nun içinde bence.

Fatih Öztürk
05.02.2014, 02:10

Malouda'da,Bosingwa'da benim diyen tüm yabancı oyunculardan çok daha fazla katkıları var takıma.Malouda hocanın mevki fantazılerınden dolayı form düşüklüğü yaşıyor olabılır,kısa zamanda tekrar toparlanıp takımına en fazla katkı veren oyunculardan bırı olacaktır.Bosıngwa her hafta üzerıne koyarak oynuyor bundan daha ıyısı bu fıyata gelmez bıze.devır değiştı artık bu tıp oyunculara parayı basıp takımında bulundurmak zorundasın.9 tane beş para etmez yabancın olacağına Malouda,Bosıngwa gıbı 4 yabancın olsun zırveye oynarsın.

cakalkerem
05.02.2014, 08:12
yapılan boşa bir transfer olduğunu düşünüyorum...

iyi oynadığı 1-2 maç dışında sahada geziniyor....

Ben beğenmiyorum..

Bossi nin yarısı kadar mücadele etse birşeyler yapacakta oda yok

poetricus
05.02.2014, 08:38
Bu takımda başarılı olan her hücum organizasyonu ve dolayısıyla her hücum oyuncusu ya tesadüf eseridir ya da hocaya rağmen gelişen bir atraksiyonun.

Fatih Öztürk
05.02.2014, 16:48
Malouda'nın çekilen MR sonucunda Akhisar maçında oynaması zormuş.

Sercan Keleş
05.02.2014, 16:55
Özer oynayacak sanırım

Mert Oğuzlu61
05.02.2014, 20:02
http://61spor.net/Haber/sakat-oyuncularda-son-durum.html

özet: juventus maçlarında yok.

Erbay
05.02.2014, 22:14
Ligde eksikliği hissedilmez ama Juventus maçında tecrübesini çok ararız. Belki top falan tutardı baskı altında.

Fatih Öztürk
06.02.2014, 00:40

Yetişir. Kendine iyi bakan sporcular 2.derece kas yirtilmalarini çabuk atlatabilir.Akhisar macina yetissede tedbir amacli oynatilmaz akabindeki Karabük macinda oynatilicaktir.

Murathan
06.02.2014, 00:43
Rize maçında Malouda çıktıktan sonra ileride yaptığımız olumlu iş = 0
Malouda sol kanatta oynatıldığı müddet takımın en önemli futbolcusudur

Mert Acar
06.02.2014, 12:34
sevemedim,ısınamadım sana malouda.

Emrah Akcagöz
06.02.2014, 13:53
Sahada oynadığı futbol pek beğenilmese de yokluğu çok net bir şekilde hissediliyor.

Oğuzhan
06.02.2014, 13:57
Hiç beklediğim etkiyi yaratamadı maalesef. Dümdüz futbol oynuyor sahada. Ekstra pası adam geçmesi falan yok. Neden böyle anlamıyorum.

tristram
06.02.2014, 17:22
bu adamin yoklugu falan hissedilmez.kariyerinin hatrina kimse ses cikarmiyor-yerinde x isimli herhangi yabanci bir futbolcu olsa coktan isliklanirdi.

Fatih Öztürk
06.02.2014, 17:48
bu adamin yoklugu falan hissedilmez.kariyerinin hatrina kimse ses cikarmiyor-yerinde x isimli herhangi yabanci bir futbolcu olsa coktan isliklanirdi.

Son haftalarda inişli çıkışlı bir grafik sergiliyor olabilir.nihayetinde Malouda bu takıma en fazla katkı veren oyunculardan biri.yokluğu elbet hissedilir.Rize maçında Malouda çıktıktan sonra kaleye gidemedik buda bir gerçek.

Kadir
06.02.2014, 18:51
Son haftalarda inişli çıkışlı bir grafik sergiliyor olabilir.nihayetinde Malouda bu takıma en fazla katkı veren oyunculardan biri.yokluğu elbet hissedilir.Rize maçında Malouda çıktıktan sonra kaleye gidemedik buda bir gerçek.

Biz ona inişli-çıkışlı demeyelim de sadece inişli diyelim. Maşallah irtifa kaybeden alikopter gibi kendisi.

Samet Yildirim
06.02.2014, 19:37
Sakatlanmasi üzücü...son macta cok kötüydü yine de önemli bir oyuncu..Insallah yakinda döner.

tristram
06.02.2014, 19:48

valla dostum bu konuda da apayri dusunuyoruz.yonetimi hocayi savundugun gibi en cok elestirilenleri savunma hastaligin buraya da nuksetmis.
bu takima en fazla katki veren demissin sanirim takimda iki tane malouda var yoksa bu bildigimiz malouda'nin ismi var kendisi yok.
kimse futbolcusunun sakatlanmasini istemez ama korkusundan malouda'yi her mac oynatan bir hoca varken malouda'nin kisa surede olsa takimda olmamasi herkesin hayrina.belki kendini toparlarda oynamaya baslar.yoksa oynadigi oyuna 2.5 milyon euro verecek olmamiz tarihte futbolculardan yedigimiz en kallavi kaziklardan biri olarak kayitlara gecer.

Fatih Öztürk
06.02.2014, 23:40
Biz ona inişli-çıkışlı demeyelim de sadece inişli diyelim. Maşallah irtifa kaybeden alikopter gibi kendisi.

Takim iniste olduğu icin Malouda'da irtifa kaybediyor.takima paralel yani.

Fatih Öztürk
06.02.2014, 23:46
valla dostum bu konuda da apayri dusunuyoruz.yonetimi hocayi savundugun gibi en cok elestirilenleri savunma hastaligin buraya da nuksetmis.
bu takima en fazla katki veren demissin sanirim takimda iki tane malouda var yoksa bu bildigimiz malouda'nin ismi var kendisi yok.
kimse futbolcusunun sakatlanmasini istemez ama korkusundan malouda'yi her mac oynatan bir hoca varken malouda'nin kisa surede olsa takimda olmamasi herkesin hayrina.belki kendini toparlarda oynamaya baslar.yoksa oynadigi oyuna 2.5 milyon euro verecek olmamiz tarihte futbolculardan yedigimiz en kallavi kaziklardan biri olarak kayitlara gecer.
Hala bana yönetimi hocayi savunuyorsun diyorsun ya pes sana:)
Ben Mustafa hocadan, baskandan evvel Malouda'yi taniyordum.

Ömer SEVİNÇ
10.02.2014, 10:27
Faydasız diye bık bık ötenler 2 maçtır Malouda'nın ne işe yaradığını görmüşlerdir umarım. Ne zaman iyileşiyor bu adam?

Fatih Öztürk
10.02.2014, 11:19
Faydasız diye bık bık ötenler 2 maçtır Malouda'nın ne işe yaradığını görmüşlerdir umarım. Ne zaman iyileşiyor bu adam?

Malouda olmadığı zaman takım topu öne sü-re-mi-yor.

6Şafak Aydın1
12.02.2014, 17:46

ne güzel masallahimiz var

Fatih Özkan
12.02.2014, 17:50
Akhisar maçının ertesi günü Fransa'ya gitti.

Kadir
12.02.2014, 18:15
Akhisar maçının ertesi günü Fransa'ya gitti.

Kaynı kıl dönmesi ameliyatı olmuştur.

apachi61
12.02.2014, 21:13
malouda kurban niye doğdun söyle kurban niyeeee doooğdun
seydin keşke doğ ma dan ölseydin malouda kurrbaan niye doğdun
söyle kurban niyeee doğdun

ibrahim_yattara
13.02.2014, 12:42
ismi var ve pahalı transfer diye oynuyor. (mra pahalı futbolcu sever, ezemez, yedeğe çekemez)

onun yaptığı işi yapacak 50 tane ptt oyuncusu var.

Fatih Öztürk
13.02.2014, 12:49
ismi var ve pahalı transfer diye oynuyor. (mra pahalı futbolcu sever, ezemez, yedeğe çekemez)

onun yaptığı işi yapacak 50 tane ptt oyuncusu var.

Tamam.

Emrah Akcagöz
13.02.2014, 14:08
Adrian gibi vasıfsız bir adamın süper star yapıldığı yerde Malouda'ya hiçbir şey yapmıyor denmesi üzüntü verici.

ibrahim_yattara
13.02.2014, 20:46
kariyeri başarılarla dolu olabilir, ben bugünkü adrianı daha faydalı buluyorum. adrian süper star değil, süper star diye alexin koşanına deniliyor ortasahada, benim iddiam hücumdaki etkisizliğin baş sorumlusunun adrian olmadığıdır. o en azından görevinin %70ini yapıyor. %20 yapamayanlar var..

maloudaya gelince, sahada hiç dinç durmuyor, topsuz alanlarda rakibe hiç saldırmıyor yani rakibi o bölgede yıpratıp yormuyor, 2 metre yanındaki toplara müdahale etmekten aciz olduğunu görmüyormusunuz?

topun olduğu yerde top ayağındayken değerli bir oyuncu bu yaşına rağmen ama topsuz oyunda 50 demişim yanlış yazmışım 150 tane yerli malouda bulursun..

Fatih Öztürk
14.02.2014, 09:55
kariyeri başarılarla dolu olabilir, ben bugünkü adrianı daha faydalı buluyorum. adrian süper star değil, süper star diye alexin koşanına deniliyor ortasahada, benim iddiam hücumdaki etkisizliğin baş sorumlusunun adrian olmadığıdır. o en azından görevinin %70ini yapıyor. %20 yapamayanlar var..

maloudaya gelince, sahada hiç dinç durmuyor, topsuz alanlarda rakibe hiç saldırmıyor yani rakibi o bölgede yıpratıp yormuyor, 2 metre yanındaki toplara müdahale etmekten aciz olduğunu görmüyormusunuz?

topun olduğu yerde top ayağındayken değerli bir oyuncu bu yaşına rağmen ama topsuz oyunda 50 demişim yanlış yazmışım 150 tane yerli malouda bulursun..

Maçı nasıl izlediğinizi merak ediyorum.Malouda'mı yanından geçen adama basmıyor,adam kovalamıyor?şuan takımda forvet oyuncuları dahil en fazla topsuz alanda rakibi rahatsız eden oyuncuların başında Malouda geliyor.şu yaşına rağmen orta sahada en fazla kafa topuna çıkan yine Malouda.topu oyunda tutup takımı öne taşıyan en etkili oyuncu yine Malouda.bu kadar işi yapan adamın takımı nasıl oluyorda doğru dürüst maç kazanamıyor diyenler olur onuda takımı sabote eden başta Adrian ve Colman efendiye yoralım.

Adrian bugün 10 numara pozisyonunda oynayan süper ligdeki en kötü oyuncudur.Snijder'i,Oğuzhanı,Emre'yi geçtim Akhisar'lı Bilal kadar bile takıma faydası olmayan,kafa topuna çıkmayan,rakibi rahatsız etmeyen,lüzümsuz top kayıpları yapan oyuncudur.arada bir araya bıraktığı toplar dışında yeni gelin gibi nazlı nazlı dolaşmak dışında hiçbir vasfı olmayan yetersizin tekidir.süper ligde 58 maçta 6 gol atabilmiş 10 numaradan bahsediyoruz dikkat edin sadece 6 gol.hani güya 10 numara ya?pabucumun 10 numarası.

Tekrar Malouda'ya gelince.Malouda gibi takıma level atlatan oyuncuyu ancak rüyalarda ve hülyalarda bulursun.böyle kazma takıma Malouda 5 gömlek üstün oyuncudur.

Fatih Öztürk
14.02.2014, 09:58
Bu arada Malouda hızla iyileşiyor.Karabük maçında riske edilmeyecek Juventus maçında oynayacak.

ilhan
14.02.2014, 10:01
Fatih abi Adrian konusunda olduğun gibi Aykut konusunda da realist olsan tam süper olacak. :)

Fatih Öztürk
14.02.2014, 10:07
Fatih abi Adrian konusunda olduğun gibi Aykut konusunda da realist olsan tam süper olacak. :)

İlhan kardeşim Aykut stoperde oynadığı zaman hakikaten takımın en iyilerinden.adamı zorla sol beke kaydırarak o bölgeyi felç ettirdi Mustafa hoca.bak bu hafta stoperde oynatılsın iddia ediyorum takımın yine en iyilerinden biri olacak.:)

unaLhso
14.02.2014, 10:16
Yeteneğinden dolayı sorun yok.Ancak adam oynamıyor.Nedenini bilemiyorum.Belkide Akçay'dan dolayıydı.Bakalım şimdi nasıl olacak.

ibrahim_yattara
14.02.2014, 13:24
Maçı nasıl izlediğinizi merak ediyorum.Malouda'mı yanından geçen adama basmıyor,adam kovalamıyor?şuan takımda forvet oyuncuları dahil en fazla topsuz alanda rakibi rahatsız eden oyuncuların başında Malouda geliyor.şu yaşına rağmen orta sahada en fazla kafa topuna çıkan yine Malouda.topu oyunda tutup takımı öne taşıyan en etkili oyuncu yine Malouda.bu kadar işi yapan adamın takımı nasıl oluyorda doğru dürüst maç kazanamıyor diyenler olur onuda takımı sabote eden başta Adrian ve Colman efendiye yoralım.

Adrian bugün 10 numara pozisyonunda oynayan süper ligdeki en kötü oyuncudur.Snijder'i,Oğuzhanı,Emre'yi geçtim Akhisar'lı Bilal kadar bile takıma faydası olmayan,kafa topuna çıkmayan,rakibi rahatsız etmeyen,lüzümsuz top kayıpları yapan oyuncudur.arada bir araya bıraktığı toplar dışında yeni gelin gibi nazlı nazlı dolaşmak dışında hiçbir vasfı olmayan yetersizin tekidir.süper ligde 58 maçta 6 gol atabilmiş 10 numaradan bahsediyoruz dikkat edin sadece 6 gol.hani güya 10 numara ya?pabucumun 10 numarası.

Tekrar Malouda'ya gelince.Malouda gibi takıma level atlatan oyuncuyu ancak rüyalarda ve hülyalarda bulursun.böyle kazma takıma Malouda 5 gömlek üstün oyuncudur.

maoludayı göklere çıkarıp adrianı hiçbirşey yapmıyor gibi gösteriyorsun, malouda dinç değil saha içinde patlama anları yok mesela olcan gibi ara sıra yırtamıyor oyunu. dediğin kadar rakibe basma durumları yok yapma allah aşkına..

colman konusunda katılıyorum, 3,5 senedir hiçbir faydası yok. iyi oynadığı maç 8-10 maçta 1 tane.

işin enteresan tarafı colmanın defansif yönüde ayrı berbat, adamın arkasından cezasahasına kadar boş boş koşunca milletin gözünü boyuyor sanırım. bu kadar yanından rahat adam geçiren, kolay çalım yiyen orta saha çok azdır..

adriana gelince adamın görevi kontralarda hızlı pas atması, oyunu kanatlara yayması, derinlemesine pas atabilmesi, 3. bölgede 2. bölgede etkili pres vs..

sınıfının en iyisimi tabiki hayır?

ama bu takımı eleştireceksen 1. sıra adriandan başlanmaz arkadaş el insaf.

bir gerçek varki o yokken takımın hücum gücü hepten yokoluyor.. o çıktıktan sonra daha etkili ataklar yaptığımız tek maç söyleyebilirsmisin bana?

ibrahim_yattara
14.02.2014, 13:28
bu arada sneijder adrianın 3 katı para alıyordur, oğuzhanıda 5 milyona iste bakayım beşiktaştan ne yanıt alıyorsun?

bilal bir maç iyi oynadı ya göklere çıkarın hemen, trabzonspor 3-4 milyon euro verip alacak olsa taraftar olarak istemezsiniz akhisarın ortasahasıylamı şampiyon olucaz dersiniz :)

Fatih Öztürk
14.02.2014, 13:35
maoludayı göklere çıkarıp adrianı hiçbirşey yapmıyor gibi gösteriyorsun, malouda dinç değil saha içinde patlama anları yok mesela olcan gibi ara sıra yırtamıyor oyunu. dediğin kadar rakibe basma durumları yok yapma allah aşkına..

colman konusunda katılıyorum, 3,5 senedir hiçbir faydası yok. iyi oynadığı maç 8-10 maçta 1 tane.

işin enteresan tarafı colmanın defansif yönüde ayrı berbat, adamın arkasından cezasahasına kadar boş boş koşunca milletin gözünü boyuyor sanırım. bu kadar yanından rahat adam geçiren, kolay çalım yiyen orta saha çok azdır..

adriana gelince adamın görevi kontralarda hızlı pas atması, oyunu kanatlara yayması, derinlemesine pas atabilmesi, 3. bölgede 2. bölgede etkili pres vs..

sınıfının en iyisimi tabiki hayır?

ama bu takımı eleştireceksen 1. sıra adriandan başlanmaz arkadaş el insaf.

bir gerçek varki o yokken takımın hücum gücü hepten yokoluyor.. o çıktıktan sonra daha etkili ataklar yaptığımız tek maç söyleyebilirsmisin bana?

Malouda ilk devrede 9 asist 7 gol attı.bu yaptığının arkasına sığınmıyorum lakin 33 yaşındaki adamı sahanın her tarafında kullanıp skora bu kadar katkı yapması küçüksenemez.somut bir örnek Rize maçı.Malouda sakatlanana kadar takımda topu tutabilen ileriye taşıyabilen tek oyuncuydu.o çıktıktan sonra tek toplarla Rize kalesine gitmek istedik orta sahayı geçemedik çünkü topu tutan başka adamın yok.Malouda'dan nasıl bir dinçlik bekliyoruz?adam takım adına en çok koşan 2 oyuncudan biri oluyor.nefesini 90 dakikaya mükemmel yayıyor.defaansa gelip o kısa boyuyla kafa topları çıkarıyor.bir maçta geriye hiç yardıma gelmese en az 7-8 dönüşü oluyor.bu dönüşleri Malouda dışında yapan forvet ve orta saha oyuncuları YOK.

Tekrar Adrian'a dönelim.27 yaşındaki 10 numaran bir maç içinde araya 2-3 top bırakmak dışında meziyetlere sahip olacak.mesela hava hakimiyeti hiç yok.ikili mücadelelerde hemen kendini yere bırakıyor.duran topları inanılmaz kötü.keza köşe vuruşlarının ön direkten geçtiği görülmemiş.geriye dönmek yok,adam kovalamak pres yapmak yok sadece araya 2 top atacak diye onun oynadığı her maç 10 kişi oynuyoruz.bunları neden görmezden geliyorsunuz.

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 14:02
Yeteneğinden dolayı sorun yok.Ancak adam oynamıyor.Nedenini bilemiyorum.Belkide Akçay'dan dolayıydı.Bakalım şimdi nasıl olacak.

yahu nasıl oynasın ??

Bu adam yıllarca sol forvet oynamış başarılar kazanmış efsane olmuş

Sonra geliyor Trabzonspor'a sanki genç oyuncuymuş gibi bir maç önlibero,bir maç sağ kanat,bir maç ofansif orta saha,bir maç sol kanat vs.vs.

burasıdaTRABZON
14.02.2014, 14:08
Chelseayi 2003-2004ten 2012ye kadar takip ederdim ve malouda sükseli gelişine rağmen bence o takımda gronkjaer kadar bile oyuna etki edemedi damien duffın yanından bile geçemez o yüzden drogba galatasaray örneğiyle kıyaslanması abes olur bence.

Efsanelere laf edenler Fransızların 2. sınıf görev adamlarını efsaneleştirmeye çalışıyor

Fatih Öztürk
14.02.2014, 14:39
Chelseayi 2003-2004ten 2012ye kadar takip ederdim ve malouda sükseli gelişine rağmen bence o takımda gronkjaer kadar bile oyuna etki edemedi damien duffın yanından bile geçemez o yüzden drogba galatasaray örneğiyle kıyaslanması abes olur bence.

Efsanelere laf edenler Fransızların 2. sınıf görev adamlarını efsaneleştirmeye çalışıyor

Bu dediklerinin hepsi anı defterindemi yazıyor?

Vay anasını Malouda bilmem kim kadar etki edememişmiş.Lyon'da şampiyonlukların baş mimarı,Fransa milli takımıyla dünya kupası finalleri,Chelsea-Real arasında Chelsea tercihi yapmış kaldırmadığı kupa kalmamış adam Fransızların 2.adamı olmuş.

Efsaneler kupa kaldırır kupa.

Heisenberg
14.02.2014, 15:23
İbretlik mesajlarla dolu konu. Ben anladım ki yarın bize Messi, Ronaldo aynı anda gelse yine de bu taraftar memnun olmaz.

Hüseyin Başoğlu
14.02.2014, 15:41
İbretlik mesajlarla dolu konu. Ben anladım ki yarın bize Messi, Ronaldo aynı anda gelse yine de bu taraftar memnun olmaz.

yıllardır barcelonayı takip ederim messi hiçbir zaman takımın süper starı olamadı xavi iniesta ve villa nın ekmeğini yedi hep...

ronaldo desen zaten fergusonun manevi evladı..

inception61
14.02.2014, 16:08
reis yorgun galiba yeni mesleği gürmelik sürekli yeni tadlar deniyor yeni balıklar dikkat et böyle devam edersen taraftarlar sana başka balık taddıracak:D

burasıdaTRABZON
14.02.2014, 18:26
Bu dediklerinin hepsi anı defterindemi yazıyor?

Vay anasını Malouda bilmem kim kadar etki edememişmiş.Lyon'da şampiyonlukların baş mimarı,Fransa milli takımıyla dünya kupası finalleri,Chelsea-Real arasında Chelsea tercihi yapmış kaldırmadığı kupa kalmamış adam Fransızların 2.adamı olmuş.

Efsaneler kupa kaldırır kupa.

lyon kadrosunu hatırlarmısınız beyfendi juninho diye bi adam vardı mesela şöyle analatayım malouda lyondan gittiğinde 2007 yılının şampiyon kadrosunnun as forveti carewin gitmesine yine aynı sezonda govou wiltord gibi etkili isimlerin 11e doğru dürüst girememesine rağmen forvetinde çaylak benzemayla 2008de yine şampiyon oldu.

fransa milli takımında zidane henry gibi fenomenler vardı onları da bi kenara bırakalım bu arkadaş hiçbir zaman ribery kadar spektaküler olamamıştır ben şuan demiyorum "gidip ribery alsaydınız o zaman" ama armutu elma diye yamamaya gerek yok o kadar yaratıcı adamların yanında malouda çok daha basit kalıyo bence.

2007 yazında bi transfer geçekleşti chelseade forma göremeyen müzmin sakat robben reale transfer oldu.

Umarım düşüncelerimi konuya aktarmış olmam sizi kırmamıştır.

burasıdaTRABZON
14.02.2014, 18:36

taraftar jaja geldiğinde çok memnun olmuştu , szymek geldiğinde de , alexandre'ın gelişi de mutlu etti taraftarı ama marcelinho da etmedi , çünkü ; kendi adıma konuşucam evde makarna yokken ketçap almak mantıksız bir teferruattır.

Fatih Öztürk
14.02.2014, 22:02
lyon kadrosunu hatırlarmısınız beyfendi juninho diye bi adam vardı mesela şöyle analatayım malouda lyondan gittiğinde 2007 yılının şampiyon kadrosunnun as forveti carewin gitmesine yine aynı sezonda govou wiltord gibi etkili isimlerin 11e doğru dürüst girememesine rağmen forvetinde çaylak benzemayla 2008de yine şampiyon oldu.

fransa milli takımında zidane henry gibi fenomenler vardı onları da bi kenara bırakalım bu arkadaş hiçbir zaman ribery kadar spektaküler olamamıştır ben şuan demiyorum "gidip ribery alsaydınız o zaman" ama armutu elma diye yamamaya gerek yok o kadar yaratıcı adamların yanında malouda çok daha basit kalıyo bence.

2007 yazında bi transfer geçekleşti chelseade forma göremeyen müzmin sakat robben reale transfer oldu.

Umarım düşüncelerimi konuya aktarmış olmam sizi kırmamıştır.

Meramimizi anlatamiyoruz galiba. Malouda efsane kadrolarda büyük isler cikarmis bir isimdir.efsane Lyon kadrosundan başka takımlara transfer olup hâlâ kalitesini bir nebzede olsa sahaya yansıtıyor. Premier lig asist ortalaması 15, gol ortalaması 8 olan sol acik oyuncusu nasil yaratıcı olmuyor hayret.Ligue ve EPL'de kaldirmadigi kupa kalmamış, yilin sporcusu seçilmiş birinden bahsediyoruz.bu adam bizim icin iyi bir sanstir.avrupa pazarında para verip yapamayacağımiz reklami bu oyuncu sayesinde yapiyoruz.Ingiltere ve Fransa medyasının gözü Trabzon'un üzerinde.

burasıdaTRABZON
14.02.2014, 22:20
Meramimizi anlatamiyoruz galiba. Malouda efsane kadrolarda büyük isler cikarmis bir isimdir.efsane Lyon kadrosundan başka takımlara transfer olup hâlâ kalitesini bir nebzede olsa sahaya yansıtıyor. Premier lig asist ortalaması 15, gol ortalaması 8 olan sol acik oyuncusu nasil yaratıcı olmuyor hayret.Ligue ve EPL'de kaldirmadigi kupa kalmamış, yilin sporcusu seçilmiş birinden bahsediyoruz.bu adam bizim icin iyi bir sanstir.avrupa pazarında para verip yapamayacağımiz reklami bu oyuncu sayesinde yapiyoruz.Ingiltere ve Fransa medyasının gözü Trabzon'un üzerinde.

Abi bizde de buldu o ortalamayi suan ama takimin siralamasi ne ? Bunun sucunu ona atmiyorum ben demek istiyorum ki , iskelet olusturcak kadro olmadan malouda neye yarar ve dusuncem suan icin sabit malouda drogba klasmaninda bir yildiz degil

Fatih Öztürk
15.02.2014, 01:11
Abi bizde de buldu o ortalamayi suan ama takimin siralamasi ne ? Bunun sucunu ona atmiyorum ben demek istiyorum ki , iskelet olusturcak kadro olmadan malouda neye yarar ve dusuncem suan icin sabit malouda drogba klasmaninda bir yildiz degil

Simdi katılıyorum sana :)

Sefa Murat Dokuz
15.02.2014, 03:47
Malouda'nın geçmişini çok abartmayın. Dünya çapında oyuncuydu ancak şuanda Premier Lig'de hiçbir klüpte oynayamaz.

Çakıroğlu İhsan
15.02.2014, 11:05
Futbol ilahlari Maloudayi tartismaya baslamis :D

Heisenberg
15.02.2014, 11:41
taraftar jaja geldiğinde çok memnun olmuştu , szymek geldiğinde de , alexandre'ın gelişi de mutlu etti taraftarı ama marcelinho da etmedi , çünkü ; kendi adıma konuşucam evde makarna yokken ketçap almak mantıksız bir teferruattır.

Bence durumumuzun alakası bile yok makarna ketçap benzetmesiyle. Bahsettiğimiz oyuncu Malouda. Hiç katkı vermese bile tanınırlık katar kulübe, yarın öbür gün transfer yapmaya kalktığınızda etkisi olur, eğer Malouda'nın kulübe gelmesini mantıklı kullanırsanız. Mesela gidip de Malouda mevkisine, Adrian gibi bir futbolcuya bu paralar verilip alınsa, haklısınız derim. Ama Malouda olunca işler değişiyor. Kaldı ki adam elinden geleni de yapıyor gibi görünüyor. Eğer yönetim akıllı davransa, hiçbir şey yapmayıp bir forvet bile almış olsa bugün Malouda hakkında farklı şeyler konuşuyor olabilirdiniz.

Malouda'nın geçmişini çok abartmayın. Dünya çapında oyuncuydu ancak şuanda Premier Lig'de hiçbir klüpte oynayamaz.

Nasıl böyle bir kanıya vardınız anlamakta zorlanıyorum. Geçmişini abartmayın diyorsunuz, şu anda hiçbir Premier Lig kulübünde oynayamaz diyorsunuz. Geçmişiyle şimdinin ne alakası var? Ronaldo da 33 yaşındayken Avrupa'da hiçbir kulüpte oynayamazdı, o yüzden geçmişi abartılmış mı oluyor? Malouda da geçmişinde gayet başarılı performans sergilemiş, şampiyonluklar yaşamış, kupalar kaldırmış, burada övülen Drogba'nın da bulunduğu takımda yılın futbolcusu seçilmiş. Bu adamın abartılmaya ihtiyacı var mı? Burda övenler zaten gerçekten olmuş şeyleri söylüyorlar, abartıldığı falan yok. Şimdiki durumunun da geçmişine herhangi bir etkisi yok.

Muhammet Hacısalihoğlu
15.02.2014, 11:49
Şampiyonlar ligini kaldırmış, lig şampiyonluğu yaşamış, 150 premier lig maçı oynamış, 80 kez fransız milli takımının formasını giymiş bir adama sen abartmayın dersen bende sana yavaş derim :)

burasıdaTRABZON
15.02.2014, 12:04
Dünya yıldızı malouda olcay şahan kadar katkı veremiyo

burasıdaTRABZON
15.02.2014, 12:13
yıldız futbolcu bulduğunu atacak şu ana kadar umut bulutun sağladığı katkıdan daha öte değil

mehmet83
15.02.2014, 16:23
Bu takima Messiyi koysan yapacagi katki sinirlidir. Elestirirken takimin durumuna da bakmak lazim

burasıdaTRABZON
15.02.2014, 16:46
Bence durumumuzun alakası bile yok makarna ketçap benzetmesiyle. Bahsettiğimiz oyuncu Malouda. Hiç katkı vermese bile tanınırlık katar kulübe, yarın öbür gün transfer yapmaya kalktığınızda etkisi olur, eğer Malouda'nın kulübe gelmesini mantıklı kullanırsanız. Mesela gidip de Malouda mevkisine, Adrian gibi bir futbolcuya bu paralar verilip alınsa, haklısınız derim. Ama Malouda olunca işler değişiyor. Kaldı ki adam elinden geleni de yapıyor gibi görünüyor. Eğer yönetim akıllı davransa, hiçbir şey yapmayıp bir forvet bile almış olsa bugün Malouda hakkında farklı şeyler konuşuyor olabilirdiniz.

TrabzonSpor Barcelonayı Liverpoolu Lyonu Aston Villayı yener öyle tanınır kusra bakma dostum ama TrabzonsSpora sosyete şaban muamelesi yapmak taraftarına hiç yakışmaz bence.

bordoylamavi
15.02.2014, 20:02
sakatlığı geçmedi mi acaba yine kadrda yok

Heisenberg
16.02.2014, 00:50
TrabzonSpor Barcelonayı Liverpoolu Lyonu Aston Villayı yener öyle tanınır kusra bakma dostum ama TrabzonsSpora sosyete şaban muamelesi yapmak taraftarına hiç yakışmaz bence.

Ben de isterim takımda Trabzonsporlu futbolcular dolu olsun, her önümüze geleni yenelim, büyük takımlara eskisi gibi kafa tutalım ama devrin değiştiğini ve Trabzonsporlu futbolcuları bile elimizde tutamadığımızı düşünürsek bu tür romantik anlayışla bu takımın daha ileri gidemeyeceği açıkça görülüyor. Büyük takım yenmeyle tanınırlık artmaz. Büyük sponsorluk anlaşmaları yapmak lazım, planlı bir şekilde tanınmış isimleri kulübe kazandırmak lazım. Bu futbolcu olur, teknik adam olur, veya idari anlamda bir isim olur. Geleceği planlayıp, istikrarlı olmak lazım. Gidip yarın Bayern Münih'i bile yensek en fazla bir hafta lafı olur, sonra unutulur, hele de ülkemizdeki medyanın bile elinde olsa bizle ilgili haber yapmayacağını göz önünde bulundurursak. Teşhisi hep yanlış koyduğumuz için bir arpa boyu yol ilerleyemiyoruz. Taraftarımızın takımı gözünde büyük görmesini anlıyorum, bana da sorsanız en büyük Trabzonspor derim ama bir de göz ardı edilmemesi gereken gerçekler var. 70'li, 80'li yılların anlayışıyla başarıya ulaşamayacağımız belli. Ne olduğumuzu, hangi seviyede olduğumuzu görüp ona göre hamleler yapmaya başlamadıkça yine olduğumuz yerde sayacağız.

6Şafak Aydın1
16.02.2014, 00:52

yener ama elenir.

nerde bu eleman, tam lazimken yok:mad:

burasıdaTRABZON
16.02.2014, 02:41
Ben de isterim takımda Trabzonsporlu futbolcular dolu olsun, her önümüze geleni yenelim, büyük takımlara eskisi gibi kafa tutalım ama devrin değiştiğini ve Trabzonsporlu futbolcuları bile elimizde tutamadığımızı düşünürsek bu tür romantik anlayışla bu takımın daha ileri gidemeyeceği açıkça görülüyor. Büyük takım yenmeyle tanınırlık artmaz. Büyük sponsorluk anlaşmaları yapmak lazım, planlı bir şekilde tanınmış isimleri kulübe kazandırmak lazım. Bu futbolcu olur, teknik adam olur, veya idari anlamda bir isim olur. Geleceği planlayıp, istikrarlı olmak lazım. Gidip yarın Bayern Münih'i bile yensek en fazla bir hafta lafı olur, sonra unutulur, hele de ülkemizdeki medyanın bile elinde olsa bizle ilgili haber yapmayacağını göz önünde bulundurursak. Teşhisi hep yanlış koyduğumuz için bir arpa boyu yol ilerleyemiyoruz. Taraftarımızın takımı gözünde büyük görmesini anlıyorum, bana da sorsanız en büyük Trabzonspor derim ama bir de göz ardı edilmemesi gereken gerçekler var. 70'li, 80'li yılların anlayışıyla başarıya ulaşamayacağımız belli. Ne olduğumuzu, hangi seviyede olduğumuzu görüp ona göre hamleler yapmaya başlamadıkça yine olduğumuz yerde sayacağız.

dormunt

Heisenberg
16.02.2014, 09:22
dormunt

Dalga mı geçiyorsunuz yoksa ciddi ciddi mi yazıyorsunuz? Dortmund büyük takım yendiği için mi tanınır vaziyette yoksa planlı şekilde gelişip, istikrarlı bir çizgi yakaladığı için mi? Adamlar zaten başarılıydı, sonra çöküşe geçtiler, sonra çok iyi işler yaparak tekrar yükselişe geçtiler. Bugünkü durumlarının büyük takım yenmeyle falan alakası yok. Kaldı ki eğer romantik anlayışa örnek olarak vermişseniz Götze ve Lewandowski'nin durumları ortada, o konuda da örnek olamıyor Dortmund. Eğer siz böyle düşünmeye devam ederseniz ve sizin gibi düşünenler bu takımı yönetmeye devam ederse biz uzun süreler daha hayal kurmaya devam ederiz. Dortmund'u yöneten kişiler eksiklerini görüp ona göre planlama yaptılar, sizin şu an sandığınız gibi kendilerini dev aynasında görüp de ona göre planlama yapmadılar. Ayrıca biraz klişe olacak ama eğer bir takım gerçekten büyükse, yendiği kulüplerle övünmez, kazandığı başarılarla övünür. Burda bir kez daha kendinizle çelişiyorsunuz. Büyük takım yenmek bizi ne daha büyük kulüp yapacaktır, ne de daha tanınmış. Düzgün yapılan planlamalar bu kulübü ileriye taşıyacaktır.

burasıdaTRABZON
16.02.2014, 16:17
yener ama elenir.

nerde bu eleman, tam lazimken yok:mad:

Elensin cani saolsun

burasıdaTRABZON
16.02.2014, 16:18
Dalga mı geçiyorsunuz yoksa ciddi ciddi mi yazıyorsunuz? Dortmund büyük takım yendiği için mi tanınır vaziyette yoksa planlı şekilde gelişip, istikrarlı bir çizgi yakaladığı için mi? Adamlar zaten başarılıydı, sonra çöküşe geçtiler, sonra çok iyi işler yaparak tekrar yükselişe geçtiler. Bugünkü durumlarının büyük takım yenmeyle falan alakası yok. Kaldı ki eğer romantik anlayışa örnek olarak vermişseniz Götze ve Lewandowski'nin durumları ortada, o konuda da örnek olamıyor Dortmund. Eğer siz böyle düşünmeye devam ederseniz ve sizin gibi düşünenler bu takımı yönetmeye devam ederse biz uzun süreler daha hayal kurmaya devam ederiz. Dortmund'u yöneten kişiler eksiklerini görüp ona göre planlama yaptılar, sizin şu an sandığınız gibi kendilerini dev aynasında görüp de ona göre planlama yapmadılar. Ayrıca biraz klişe olacak ama eğer bir takım gerçekten büyükse, yendiği kulüplerle övünmez, kazandığı başarılarla övünür. Burda bir kez daha kendinizle çelişiyorsunuz. Büyük takım yenmek bizi ne daha büyük kulüp yapacaktır, ne de daha tanınmış. Düzgün yapılan planlamalar bu kulübü ileriye taşıyacaktır.

Evet dalga geciyorum

Heisenberg
16.02.2014, 18:18
Evet dalga geciyorum

Güzel, böyle devam edin.

burasıdaTRABZON
16.02.2014, 18:22
Güzel, böyle devam edin.

Şereftir , isterseniz şifremi vereyim siz uygun göreceğiniz yorumları benim adıma yazın başlıklarda.

Heisenberg
16.02.2014, 18:47
Şereftir , isterseniz şifremi vereyim siz uygun göreceğiniz yorumları benim adıma yazın başlıklarda.

Çok isterdim ama sizin kadar içi boş yorum atıp, insanları boş yere uğraştırabileceğimi sanmıyorum. Sonra trolllük üzerine verdiğiniz bunca emek boşa gidebilir. O yüzden en uygunu sizin kendi hesabınızda devam etmeniz gibi görünüyor.

Jackdaniels
20.02.2014, 08:58
Sahada olması rakibi endişelendirecekti tecrübeside işimize çok yarayacaktı ama olmadı sağlık olsun...

Hakan
20.02.2014, 17:28
Sen de futboldan çok iyi anlayan taraftarımıza kendini beğendiremedin reis yapacak bir şey yok

SpOtLesS
20.02.2014, 23:16
bugün olsan iyiydi

Fatih Özkan
20.02.2014, 23:20
Kendisi bu sabah Fransa'ya gitti...

Öznur61
20.02.2014, 23:23
Lemi maç öncesi yorumda Malouda için kayıp değil, yokluğu hiç hissedilmeyecek demişti aklıma o geldi.

Ama ben hissettim şahsen (!)

Samet Yildirim
20.02.2014, 23:25
Malouda kesinlikle olsaydi iyi olurdu bu macta

Ömer SEVİNÇ
21.02.2014, 00:43
Öldü mü bu adam noldu yahu? Niye durup durup Fransa'ya gidiyor? Ne sakatlığı var ne zaman dönecek? Vay anasını arkadaş.

Bud Spencer
21.02.2014, 08:33
Öldü mü bu adam noldu yahu? Niye durup durup Fransa'ya gidiyor? Ne sakatlığı var ne zaman dönecek? Vay anasını arkadaş.

bamba gibi ikinci lig topcusu bile kulübü takmayip ikidebir paris yapiyordu..."aile sorunlari"....yersen

kesinlikle tedavi amacini veya aile sorunlarini öne sürüp buda tatil yapiyordur

evet bu kadar art niyet ariyorum...özellikle malouda, zokora, bamba ve colmanda...ilk vukuatlari degil cünki

DeAgLeMaNyAq
21.02.2014, 18:43
Sakat olduğu kesin ama FB'nin oyuncuları da 2 aydır sakatlanıp duruyor ama hiçbirinin ülkesine gittiğini görmedim. Malouda'ya ayrı değer verebilirsin ama kendisinin takımdan üstün görmesine izin vermeyeceksin. Milli takım aralarında herkes 3 gün tatil yaparken Malouda'ya 10 gün izin verilmesi zaten skandaldı...

Fatih Öztürk
23.02.2014, 01:02
Malouda hizli iyileşmesi icin ülkesine fizyoterapiste gitmis olamazmi.sorumluluktan kaçan, ahlaksız ve tembel biri değil vardir gidisinin gecerli bir sebebi.

Mustafa ÖZDEMİR
23.02.2014, 09:57
bugün oynayacakmı ne durumda sakatlığı...

burasıdaTRABZON
23.02.2014, 11:55
Futbolan çok iyi anlıyorum bill shankly halt yemiş benim yanımda , bielsa çayıma şeker bile atamaz , türk futbolunun atatürküyüm ben beni trabzon psikanalistlerine bırakın.

Öznur61
23.02.2014, 12:09
Umarım bir an önce iyileşir geri dönersin..

Tayfun
24.02.2014, 13:13
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/15347-1H8S0C1E.jpg

Bugün takımla idmanlara başlamış, umarım Juve maçından sahada olur.

demir
24.02.2014, 14:35
ben neden bılmıyorum ama parasını alamadıgı ıcın oynamadıgını dusunmeye basladım...

DeAgLeMaNyAq
28.02.2014, 00:09
Yaşına falan bakmıyorum. FB'liler beğenmese de aynı yaştaki Kuyt'ın nasıl tempolu oynadığı ortada. Chelsea ile sözleşmesi devam etmiş olsaydı ve onlara 1-2 milyon euro bonservis, Malouda'ya da senelik 1.5 milyon euro verilmiş olsa çok tepki koyulmazdı. Ama şu katkısıyla 2.5 milyon euroyu vermek takımın düzenini bozuyor...

Erbay
28.02.2014, 00:10
Sambaaaaaaaaaa :) Adam bitmiş beyler çaktırmadan yollayın lalalalalayyy lalalalalyyy :)

Enisc
28.02.2014, 00:16
Sana da yazıklar olsun Malouda efendi. İyi kandırdın taraftarı açıklamalarınla, saç şekillerinle.

Bu adamı cesaret edipte oyundan alamayan hocayada yazıklar olsun.

Oğuz B.
28.02.2014, 00:19
Bu kadar kötü oynamaya hakkın yok dostum.

Yaşar
28.02.2014, 00:33
Takıma zarar vermeye başladı. Hazır değilken oynamak istedi, hoca da mecbur oynatmak zorunda kaldı, takım 1 kişi eksik oynadı.

DeAgLeMaNyAq
28.02.2014, 00:40
Takıma zarar vermeye başladı. Hazır değilken oynamak istedi, hoca da mecbur oynatmak zorunda kaldı, takım 1 kişi eksik oynadı.

Malouda'ya sürekli hazır değil diyoruz da ben sezon başından beri fiziksel olarak iyi olduğu hiçbir maçı hatırlamıyorum. Hatta Avrupa Ligi'ndeki ön eleme maçlarında attığı gol ve yaptığı asistlerden sonra temposunu bulduktan sonra kim bilir nasıl oynar diye diye avuttuk kendimizi sezon bitti...

Sefa
28.02.2014, 00:40
Devre arası fesh durumu vardı galiba ne sevinmiştim.. Sezon sonu fesh edebiliriz inşallah..

Oğuzhan
28.02.2014, 00:44
Sözleşmesi fesih edilip teşekkür edilmeli kendisine. Geldiğinden beri doğru dürüst oynadığı maç sayısı belki 2. Yatmaya geldiğini belli etmeye başladı ilk haftalardan sonra. Kariyerine saygın olsun bari sahada Zeki Yavru'dan farksızsın.

Fatih Özkan
28.02.2014, 01:11
Takıma zarar veriyor.
Hiç sempatik gelmiyor!
Go Home!

Çağatay_
28.02.2014, 01:16
Geldiğinden beri en kötü performansı .

Tamam sakatlıktan yeni çıktı ama sıradan bir oyun bile oynamadı, her topu kaybetti neredeyse.

Bu hafta dinlensin.

Çakıroğlu İhsan
28.02.2014, 02:09
Tek kelimeyle fiyasko

Alika87
28.02.2014, 02:13
Sözleşmesi fesih edilip teşekkür edilmeli kendisine. Geldiğinden beri doğru dürüst oynadığı maç sayısı belki 2. Yatmaya geldiğini belli etmeye başladı ilk haftalardan sonra. Kariyerine saygın olsun bari sahada Zeki Yavru'dan farksızsın.

baya pahali bir tesekkür olur bu ama.

berezilya
28.02.2014, 04:22
bitik,bitmiş.tam katarlık oyuncu.ama trabzonda şimdilik.yusuf erdoğan oynamalı sol açıkta.

berezilya
28.02.2014, 04:25
bosingwa malouda nın bonusu olarak geldi ama bence bosingwa futbolu kafasında bitirmemiş.performans 90 dakika.malouda tatile çıkmış.

poetricus
28.02.2014, 08:04
Malouda sen SSK'dan mı emeklisin Bağ-Kur'dan mı dostum?

Bud Spencer
28.02.2014, 08:18
hoca da mecbur oynatmak zorunda kaldı

bu nedemek yahu
sen hocasin
Adam oynamak istemisse sende Veto edersin olup biter...bu Kadar basit. eger bunu yapamiyorsan hocayim demiyeceksin

acinacak durumdayiz gercektende

Tayfun
28.02.2014, 08:23
Malouda isminin arkasına saklanarak oynuyor. Ben "Malouda'yım"

Oldu ben de Superman ...

Bud Spencer
28.02.2014, 08:29
dün Kadiri yanliz birakti, iki kisiye karsi mücadele ederken süperstarimiz(!!!!) ortasahada eli belinde kadire yasattigi rezillikleri izliyordu

takimi umursamaz, yalanciktan kosmalar, pres yok, ruh yok ruh!!, MRA hocaya entrika kurmak, herkes 3 gün izin ile yetinirken bu herifin 10 gün yapmasi,.... daha cok vukuatlari var

kadro disi birakin artik sunu

Turgay Atalay
28.02.2014, 08:39
Bir arkadaşımız Olcan için "takımın gizli virüsü" diyor ya ikide bir, takımın asıl virüsü iş ahlakı olmayan Malouda ve onun gibi yabancı futbolcu(k)larımızdır. Yemişim yapacağı reklamı, Onur olmasa dünya aleme reklam olacaktık zaten.

oflubektas
28.02.2014, 09:38
Hani bunun kendine özel kondisyoneri vardı ?

Yaşı 35'e vursa da hep koşardı, uçardı, kaçardı ?

Drogba bile onun kondisyonerini kıskanıyordu, "Abi bi tur versene" diyordu ?

Mustafa Hoca'ya soyunma odasında birkaç kez bağırıp çağırmış, şimdi aynısını Hami'ye de yapar. Hadi dünya yıldızısın hocaları beğenmezsin, onu anlarım da oynadığın top ne arkadaş ? Ya da şöyle sorayım; forumda bazı arkadaşlar Olcan'ın takımı sabote ettiğini düşünüyor, onun yaptığı sabotaj ise bunun yaptığı nedir ??

Fatih Öztürk
28.02.2014, 10:09
Acayip acayip yorumlar okuyorum.adam 3.5 hafta sakat kalmış 3 günlük antremanla insiyatif alayım demiş sahaya çıkmış birşeyler yapmanın gayretiyle mücadele vermiş vasatı geçememiş.
Kimisi adamın kariyerine,kimisi iş âhlakına kimiside yeteneğine giydirmiş.topu ayağına alınca sahada ne yapmasına bilen tek adamımız Malouda.2 gün sonra Konya deplasmanında iki hareketine tav olma yorumlarınıda okuyacağımızdan hiç kuşkum yok.nede olsa Trabzonspor taraftarı.

tristram
28.02.2014, 10:17
bu takimin en gereksiz uc adamini say deseler ilk uce rahat yazarim.ozel kondusyonerim var ayagina sezon basindan bu yana yatti herif.nazarimda adrian ne kadar gereksizse bu adam da o kadar gereksiz.
devre arasinda kimseyi iplemeyip gec geldiginde postalanmasi gerekiyordu.nasil olur bilemem ama sezon sonu gonderilmesi gerekiyor.

Faik Yılmaz
28.02.2014, 10:19
senede 3 maç oyna 7-8 milyon tlyi cebine at ne güzel iş.....

emekli cennetiyiz malouda, zokora, bosingwa......

varmı daha artıran.....

Turgay Atalay
28.02.2014, 10:22
Bizi Konya(!) maçıyla tav edecek dünya yıldızının ben.....!??? Kaliteye gel:)

Fatih Öztürk
28.02.2014, 10:23
Yahu adam 1 aydır sakattı,algı problemimizmi var adamı ipe götürüyoruz.

Ömer SEVİNÇ
28.02.2014, 10:25
Sorumluluk almak istemeyen adam sakatım der sahaya çıkmazdı. Kimse de bir şey diyemezdi. Adam iyi kötü yardımcı olmak, bir şeyler yapmak istedi. Iyi niyetli olduğuna inanıyorum. Karşıdaki takım juventus. Yapacak ve konuşacak fazla bir şey yok.

DEEP BLUE
28.02.2014, 10:26
Trabzonspor'da yönetim diye bir şey olsa, bu sabah bavulunu eline verip gönderirdi. Hatta 4-5 yabancı daha var aynı durumda. Göndereceksin kardeşim, göndereceksin ve geride kalanlar pabucun pahalı olduğunu anlayacak. Anasını sattığımın kulübü, yaşlılar ve huzur evine döndü...

Turgay Atalay
28.02.2014, 10:28
Abi bu ülkede ya milletvekili ya da içi geçmiş isimli bir yabancı futbolcu olacaksın...Saygı, kıyak emeklilik, huzur, mutluluk...Herşey bunlarda.

Fatih Öztürk
28.02.2014, 10:39
Trabzonspor'da yönetim diye bir şey olsa, bu sabah bavulunu eline verip gönderirdi. Hatta 4-5 yabancı daha var aynı durumda. Göndereceksin kardeşim, göndereceksin ve geride kalanlar pabucun pahalı olduğunu anlayacak. Anasını sattığımın kulübü, yaşlılar ve huzur evine döndü...

Abi 1 aydır sakat oyuncu 3 günlük antremanla sahaya çıkıyor.biraz fazla ağır değilmi bu eleştiri?hangi oyuncu olursa olsun 1 aylık sakatlıktan sonra direk sahaya sürülürmü?

DEEP BLUE
28.02.2014, 10:47
Abi 1 aydır sakat oyuncu 3 günlük antremanla sahaya çıkıyor.biraz fazla ağır değilmi bu eleştiri?hangi oyuncu olursa olsun 1 aylık sakatlıktan sonra direk sahaya sürülürmü?
Fatih'ciğim... Ben geldiği gün de karşı çıktım. Arşivler orada duruyor. Kafasında futbolu bitirmiş adam yıllık 8 milyon avro alıyor. Ülkenin dört bir yanındaki Trabzonspor futbol okullarındaki çocuklar da, yokluktan Bursa, Fener, Galatasaray formaları ile idman yapıyor. Yazıktır... Acilen gönderilmeli...

Bahadır Şimşek
28.02.2014, 10:56
Fatih'ciğim... Ben geldiği gün de karşı çıktım. Arşivler orada duruyor. Kafasında futbolu bitirmiş adam yıllık 8 milyon avro alıyor. Ülkenin dört bir yanındaki Trabzonspor futbol okullarındaki çocuklar da, yokluktan Bursa, Fener, Galatasaray formaları ile idman yapıyor. Yazıktır... Acilen gönderilmeli...

Hocam burda ufak bir hata var, yıllık 8 milyon TL diyelim. O kadar avro alan adam Avrupa'da bile çok çok az.

Diğer yazdıklarınıza katılıyorum tabi.

DEEP BLUE
28.02.2014, 10:59
Hocam burda ufak bir hata var, yıllık 8 milyon TL diyelim. O kadar avro alan adam Avrupa'da bile çok çok az.

Diğer yazdıklarınıza katılıyorum tabi.
Hata yok. Yıllık 2.5 milyon avro garanti para... Artı primler.

Ceyhun Dündar
28.02.2014, 11:00
3 gun antreman yapmıs adamı alıp Avrupanın en diri 3-5 takımından birinin karsisina koyarsan adamlar 15 net pozisyon bulur.

DEEP BLUE
28.02.2014, 11:01
Trabzonspor, Florent Malouda'nın transferini borsaya bildirdi.

İşte Maloudanın Trabzona maliyeti
Haberi Dinle

Editöre E-posta
Arkadaşına Gönder
Sayfayı Yazdır

HABERİN ETİKETLERİ
Florent Malouda
Trabzonspor, dün Trabzon'a getirdiği Chelseali 33 yaşındaki futbolcu Florent Malouda ile anlaşmaya vardı. 2 yıllığına anlaşılan tecrübeli futbolcuya sezon başı 2 milyon 500 bin Euro garanti ücret ödeneceği kaydedildi.

Dün gece özel uçakla Trabzon'a getirilen Malouda, bu sabah sağlık kontrolünden geçirilmişti. Gün boyu borda-mavili yönetim ve deneyimli futbolcu arasında süren görüşmeler, anlaşmayla neticelendi.

Konuyla ilgili Trabzonspor Kulubü'nden yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Florent Johan Malouda ile 2 yıllık (2014-15 futbol sezonu sonuna kadar) anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre futbolcuya, 2013-14 futbol sezonu için 2 milyon 500 bin Euro garanti ücret, 2014-15 futbol sezonu için 2 milyon 500 bin Euro garanti ücret ödenecektir." denildi.

Fatih Öztürk
28.02.2014, 11:08

Abi ben bu oyuncunun oynadığı oyun dışında genel kriterlerine bakıyorum.geldiği günden beri ortalama bir performansı var,Fransa ve İngiltere'de adeta reklam departmanımız oldu.sende iyi bilirsinki bu tarz oyuncular sahada gösterdiği performansın yanı sıra kulüp reklamındada önemli bir aracı oluyor.

DEEP BLUE
28.02.2014, 11:18
Abi ben bu oyuncunun oynadığı oyun dışında genel kriterlerine bakıyorum.geldiği günden beri ortalama bir performansı var,Fransa ve İngiltere'de adeta reklam departmanımız oldu.sende iyi bilirsinki bu tarz oyuncular sahada gösterdiği performansın yanı sıra kulüp reklamındada önemli bir aracı oluyor.
Konu reklamsa, ben olsam Paris Hilton'la anlaşırım Fatih... Peru'daki rahipler bile anında fanatik Trabzonspor'lu olur. :)

Özer'in nefis ara pasıyla buluştu Paris, önündeki Gökhan gönül'ün sağından atıp solundan geçti, çizgiden al da at dercesine ortaladı, Henrique vurdu............! Malum sonuç... Top toplayıcı çocuğun topu bulmasını bekliyoruz sayın seyirciler...

Fatih Öztürk
28.02.2014, 11:20
Konu reklamsa, ben olsam Paris Hilton'la anlaşırım Fatih... Peru'daki rahipler bile anında fanatik Trabzonspor'lu olur. :)

Özer'in nefis ara pasıyla buluştu Paris, önündeki Gökhan gönül'ün sağından atıp solundan geçti, çizgiden al da at dercesine ortaladı, Henrique vurdu............! Malum sonuç... Top toplayıcı çocuğun topu bulmasını bekliyoruz sayın seyirciler...

Alem adamsın abi :D

Bahadır Şimşek
28.02.2014, 11:35
Trabzonspor, Florent Malouda'nın transferini borsaya bildirdi.

İşte Maloudanın Trabzona maliyeti
Haberi Dinle

Editöre E-posta
Arkadaşına Gönder
Sayfayı Yazdır

HABERİN ETİKETLERİ
Florent Malouda
Trabzonspor, dün Trabzon'a getirdiği Chelseali 33 yaşındaki futbolcu Florent Malouda ile anlaşmaya vardı. 2 yıllığına anlaşılan tecrübeli futbolcuya sezon başı 2 milyon 500 bin Euro garanti ücret ödeneceği kaydedildi.

Dün gece özel uçakla Trabzon'a getirilen Malouda, bu sabah sağlık kontrolünden geçirilmişti. Gün boyu borda-mavili yönetim ve deneyimli futbolcu arasında süren görüşmeler, anlaşmayla neticelendi.

Konuyla ilgili Trabzonspor Kulubü'nden yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcu Florent Johan Malouda ile 2 yıllık (2014-15 futbol sezonu sonuna kadar) anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre futbolcuya, 2013-14 futbol sezonu için 2 milyon 500 bin Euro garanti ücret, 2014-15 futbol sezonu için 2 milyon 500 bin Euro garanti ücret ödenecektir." denildi.

Hocam ben yazdığınıza birşey demedim zaten ama 8 milyon Avro yıllık demişsiniz orda hata var. 8 milyon TL olabilir, 8 milyon avro değil.

Bud Spencer
28.02.2014, 11:37

bunlari sadece sahinin markajindan kurtulursa yapar paris hanim

Murat'
28.02.2014, 11:40
Son sezonu oynamadan geçirmiş olması çok büyük handikap, ben hiç umutlu değilim bu transferden.

Malouda buraya belli ki yatmaya gelmiş, fiyat-performans yerlerde maalesef. Sene sonunda Bosi ile beraber gönderilmeli.

Fatih Öztürk
28.02.2014, 11:44
Malouda buraya belli ki yatmaya gelmiş, fiyat-performans yerlerde maalesef. Sene sonunda Bosi ile beraber gönderilmeli.

Hemde Bosingwa ile birlikte?

TAMAM.

DEEP BLUE
28.02.2014, 11:51
Hocam ben yazdığınıza birşey demedim zaten ama 8 milyon Avro yıllık demişsiniz orda hata var. 8 milyon TL olabilir, 8 milyon avro değil.
Evet haklısınız. Sehven yanlış yazmışım. 8 milyon TL olacak. Uyarınız için teşekkür ederim.

Mert Oğuzlu61
28.02.2014, 12:29
2.5 milyon euro kontenjanını gereksiz yere işgal ediyor, kasımpaşa da 1.8 milyon euroya oynayan at gibi babel dururken gidip bunu getiren yönetime selam olsun..

gelecek sezon kadrosunda olmamalı, takımı çok bozuyor, malouda yı oynatıcaz diye saçma sapan bir sistemle sahaya çıkıyoruz.

Uğur Demircioğlu
28.02.2014, 13:30
Teknik direktör kadro kurarken Malouda banko yazılıyor oraya. Formda olsun olmasın. Nasıl anlaşma yapıldı bilmiyorum MRAda giderken birkaç futbolcuyla ilgili gizli kapaklı yakınmıştı.Hami'nin de başını yer Malouda net.

Erbay
28.02.2014, 13:51
Adam zombi gibi şu an. Şu haliyle bile dün topla bir şeyler yapmaya çalıştı ama sprint atacak hali yok, hepsini kaptırdı.

Samet Yildirim
28.02.2014, 16:21
Ilk 11 de olmasina sasirdim...

2-3 hafta antrenman yapmadi...bu performans dogal.

Hakan
28.02.2014, 16:54
Kim ne derse desin ben bu adamı seviyorum arkadaş

Adem Erdoğan
28.02.2014, 17:07
Malouda konusunda yönetim suçlanamaz.

Murat'
28.02.2014, 17:10
Hemde Bosingwa ile birlikte?

TAMAM.

İkisinin senelik toplam maliyeti 13,5 milyon lira.Verilen paranın karşılığını alıyor muyuz peki bence hayır.

Fatih Öztürk
28.02.2014, 17:10
Yahu millet alıştırılmış 8585.sınıf topçulara Malouda fazla geliyor.adam 1 aydır sakat zerre tahammül gösterilmiyor.Aykut Akgün,Adrian gibi orta saha,Henrique,Janko gibi yetersiz oğlu yetersizlerle bir arada oynamak kolay iş değil.

Fatih Öztürk
28.02.2014, 17:13
İkisinin senelik toplam maliyeti 13,5 milyon lira.Verilen paranın karşılığını alıyor muyuz peki bence hayır.

Sen boşver onlarıda Janko,Zokora,Adrian gibi beş para etmeyen yabancı oyuncuların maliyetleri bi araştır.Bosingwa taraflı tarafsız bu takımın en iyi futbolcusudur.Malouda'nın ölüsü kaç gol,kaç asist yapmış bi bak bakalım.henüz ligde bitmiş değil.toparlanınca takıma katkısı kaldığı yerden devam edecek.

sifuni
28.02.2014, 17:44

Bu adamlar € kazanıyor lütfen

Yaşar
28.02.2014, 17:53
Maluoda yürüye biliyor ise oynar, kimse kesemez onu.

berezilya
28.02.2014, 18:19
sorun malouda nın yürümesi değil.sorun yürüyenlerin sayısının 3-4 olmasıdır ilk11 de .yoksa arsenalde de özil yürüyor.ama bir tane var.diğerleri koşuyor.

dimsag
28.02.2014, 19:40
o kadar büyük topçuki ona rağmen takım dün akşam bir tek pozisyon dahi bulamadı bir tane pozisyon yok dünkü maçta, adrianla birlikte bavulu eline verip defetmek lazım ayıptır be şu adama verilen para haram geldiği günden beri hangi maçta adam gibi oynamış,, hamiyede yazıklar olsun şuadamı sahaya sürdüya onunda sonu mustafa hoca gibi olacak

Murat'
28.02.2014, 19:47
Sen boşver onlarıda Janko,Zokora,Adrian gibi beş para etmeyen yabancı oyuncuların maliyetleri bi araştır.Bosingwa taraflı tarafsız bu takımın en iyi futbolcusudur.Malouda'nın ölüsü kaç gol,kaç asist yapmış bi bak bakalım.henüz ligde bitmiş değil.toparlanınca takıma katkısı kaldığı yerden devam edecek.

Abi hepsinin başlığına gir onlar hakkında ne yazdığımı oku, bizim yabancıların al birini vur ötekine, hepsinin köküne kibrit suyu.

Yaşar
28.02.2014, 19:56
Takimda Adrian, Maluoda, Zokora, Janko gibi adamlar yürüyerek top oynuyorlar, sonra da neden topa sahip olamıyoruz diyoruz.

Arif Timurcioğlu
28.02.2014, 19:57
Böyle yürüyecekse seneye ona da güle güle.

6Şafak Aydın1
28.02.2014, 21:35
Fransa`ya falan gitmemistir yine umarim. Bizim oynadigimiz sisteme göre futbolcu varmi acaba gerci biz ne oyniyacagiz o da muamma. Madem atiyorum 10 yildan beri solbek bulamiyoruz neden 4 lü defans oynatiyoruz :-)

Cafer Bulur
01.03.2014, 13:10
Yahu adam 1 aydır sakattı,algı problemimizmi var adamı ipe götürüyoruz.

Sakat olmadigi zamanlari da gördük bosuna savunma dostum.

Malouda tam bir fiyaskodur,bunun lami cimi yok.

Trabzonsporun bir daha ucuk ücretler ödememesi gerektiginin kanitidir malouda.

TSemih61
01.03.2014, 13:53
Diğer takımlara gelen tecrübeli 30 yaş üstü yabancılara bakın bir de bizim takıma gelenlere.

Hakan
01.03.2014, 14:20

Bu yorumu senden beklemezdim abi

Fatih Öztürk
02.03.2014, 12:53

Malouda'nın fiyasko olması için hic bir katki vermemesi lazim.attigi goller ve yaptigi asistler ortadayken nasil fiyasko oluyor anlatta bilelim dostum :)

burasıdaTRABZON
02.03.2014, 16:27
Umarım mourinho bu maçı izlemez yoksa maloudayı direk alır bizden

Fatih Özkan
02.03.2014, 16:40
Ulan resmen eziyet ediyorsun bize!

ibrahim
02.03.2014, 16:42
La tamam tamam degil 2,5 milyon, 10 milyona bile raziyim yeterki oynama. Al helali hos olsun ama oynama be kardesim, birak yakamizi.

Gökhan Topsakal
02.03.2014, 16:52
yüzde yüz top kaybıyla oynuyor sanırm...

topu zahmet edip alabildiğinde, dönüyor, rakibin üstüne doğru rakibe çarpana kadar koşuyor ve kaybediyor...

hafif tempoyla (ortalama 8-10 km ile) maç boyu koşarak 12 km civarı koşuyor diye de vay beee! diyoruzz...

E. Okan Bülbül
02.03.2014, 16:54
Lütfen git lütfen

Erbay
02.03.2014, 16:56
Rüyanda uçak filosu mu devirdin bu nedir arkadaş.

Fatih Öztürk
02.03.2014, 16:57
Bir aydır sakatlıktan sonra fiziksel eksikliği bariz ortada.

Turgay Atalay
02.03.2014, 17:31
Henrique ve IHO boşgan ile beraber bu takima en cok zarar veren isim. Bunun "yildiz" sifati kayali cok olmus

DeAgLeMaNyAq
02.03.2014, 17:57
Her maç böyle 10 kişi oynayacaksak işimiz var. Hadi bu sene geçti ama seneye ne yapacağız çok merak ediyorum...

TSemih61
02.03.2014, 17:59
Maç başlamadan önce yazmıştım Zokora ve Malouda bizi 2 kişi eksik oynatır diye. Biz taraftar olarak bunu görebiliyorken Hami Hoca nasıl göremez aklım almıyor. Hiç mi düzgün bi teknik direktör gelmeyecek bu takımın başına.

truva28
02.03.2014, 18:01
bir de artistlik yapıyor yahu oyundan çıkınca!!Ayıptır ya,her topu kaybetti bugün

Kadir
02.03.2014, 18:08
Devre arası yaptığı kaçakla belli etti niyetini. Burası arabistan çölleri değil koç yıldızsn diye senin aguz kokunu çekmek zorunda değiliz. Git arap ligine

Murat'
02.03.2014, 18:10
Geldiğinden beri bir elin parmağı kadar maç oynadı, saçlarını da Trabzonspor logosu şeklinde kestirdi, Malouda gibi bir dünya yıldızı 2,5 milyon euro gibi mütevazı bir ücrete oynuyor, daha ne istiyorsunuz!

Emre ÖZTÜRK
02.03.2014, 18:12
Rezil

Ogün YAZICI
02.03.2014, 18:14
maaşını artıralım teknik ekibe koyalım...

Mert Oğuzlu61
02.03.2014, 18:14
Her maç böyle 10 kişi oynayacaksak işimiz var. Hadi bu sene geçti ama seneye ne yapacağız çok merak ediyorum...

seneye malouda yı ilk 11 de düşünecek olan antrenör yırtsın atsın lisansını. bu adamın pili bitmiş, sezon sonu yollanmalıdır.

yaranozlu
02.03.2014, 18:15
Faydalı olacağına ihtimal vermiyorum. Chelseade ve milli takımda zirve yaptı, futbola doydu, artık para peşinde. Trabzonda ne hedefi olabilir. Kamplara geç gelir erken gider. İnşallah sözleşmesinde sakatlık paralarını bizim vereceğimiz yazmaz. Sol açık şişiklipi nasıl giderilecek göreceğiz, önce santrafor almalıydık.

16 temmuzda yazdık, yanıltmadı. aferim malouda, aferim hacı başkan.buna bir de tören falan düzenledin. rezillik!

canna52
02.03.2014, 18:16
oynayan bir takımın olur, pastanın üstüne konan çilek misali böyle bir adam alırsın.

ama bizim durum farklı.

meftayı diriltecek adamlar lazım bize!

Kadir
02.03.2014, 18:19
oynayan bir takımın olur, pastanın üstüne konan çilek misali böyle bir adam alırsın.

ama bizim durum farklı.

Ne çileği hocam bu bildiğin kelek.

Fatih Öztürk
02.03.2014, 18:22
Adama edilen laflar inanılır gibi değil.yahu bu adam 1 aydır sakattı SAKAT!

TSemih61
02.03.2014, 18:25
Adama edilen laflar inanılır gibi değil.yahu bu adam 1 aydır sakattı SAKAT!
Özer de aylardır top oynamıyordu ama çıktı mücadelesini etti takıma da katkı yaptı.

Mert Oğuzlu61
02.03.2014, 18:26

ama bizim durum farklı.

gs de top toplayıcı yapmazlar bunu gs yi bırak, bjk, fb de felan kadroya giremez çok yetersiz ve sıradan, düz bir oyuncu, drogba snejder vs.. çilek olurda malouda gibiler pastayı anca zehirler. yetenekleri ingiltere de kalmış eskidendi o at gibi koşan sağdan soldan akan füzeler yollayan malouda.

şimdi adam geçemez oldu, sıradan bir oyuncuya 2.5m euro veriyoruz çok büyük para bu bizim için, eğer bu parayı veriyorsak o adam hakiki yıldız olmalı malouda gibi bastonlu adamlar yerine ryan babeller de var o fiyatlara gayette güzel getirebilirsin.

Fatih Öztürk
02.03.2014, 18:28
Özer de aylardır top oynamıyordu ama çıktı mücadelesini etti takıma da katkı yaptı.

Aynı şeyler değil.adam 3.5 hafta sakatlığından ötürü antreman yapmamış sen kalkıp Juventus maçının ilk on birinde görev veriyorsun üstelikte orta sahanın ortasında.

berkan402
02.03.2014, 18:32
sahayı terkederken bile yürüdü :D

eyvallah rizeye çok güzel goller attın..ama buraya kadarmış

batuhan249
02.03.2014, 18:32
sen ciktin takim pozisyona girmeye basladi ayiptir kardesim bide trip atiyorsun
burasi dingonun ahiri degill senelik2.5 kagidida indiriyosun daha ne bu tripler
lutfen trabzondaki arkadaslar hava alaninda bu artise tepkinizi koyunn

Erbay
02.03.2014, 18:36
Bu saatten sonra golfu bırak bilardo bile oynayamaz. Deprem olsa kaçacak hali olmaz.

Tayfun
02.03.2014, 18:38
Kovir misin ?

- Kovmierem ulann kovmiremmm

Hakan
02.03.2014, 18:39
Ben Maloudacıyım arkadaş.Şurda 2 kişi kaldık zaten :)

Enisc
02.03.2014, 18:55
#MaloudaOut ! @realflorentm

http://i.imgur.com/y7O3BAg.png

Herkes şunu gönderse twitter'dan da adam akıllı tepkimizi koysak. Anlasa artık bu takımın sıradan bir takım olmadığını.

Fatih Öztürk
02.03.2014, 19:33
İlk işimiz bu.hemen başlıyoruz.arkadaşlar hazırmıyız?

Yaşar
02.03.2014, 19:43
Aynı şeyler değil.adam 3.5 hafta sakatlığından ötürü antreman yapmamış sen kalkıp Juventus maçının ilk on birinde görev veriyorsun üstelikte orta sahanın ortasında.

Oynatmasan daha büyük sıkıntı, MRA'nın da , Hami'nin de Malouda'yı kesecek yürekleri yok bana göre.
Malouda iki ayağıyla yürüyebiliyor ise oynatılır.

ibrahim
02.03.2014, 19:44
Oynatmasan daha büyük sıkıntı, MRA'nın da , Hami'nin de Malouda'yı kesecek yürekleri yok bana göre.

Aynen

Gesendet.

Fatih Öztürk
02.03.2014, 19:47

Sen kalkıp adamı eşek gibi sahanın her tarafında kobay gibi denersen adamın yüreğine ederler böyle.adamın bildiği bir yer var o'da sol iç.burası kimsenin fantazilerini gerçekleştireceğin bir takım değil.herkes yerinde oynasın Malouda'da oyunun hakkını verir başka futbolcularda.

Yaşar
02.03.2014, 19:51
Sen kalkıp adamı eşek gibi sahanın her tarafında kobay gibi denersen adamın yüreğine ederler böyle.adamın bildiği bir yer var o'da sol iç.burası kimsenin fantazilerini gerçekleştireceğin bir takım değil.herkes yerinde oynasın Malouda'da oyunun hakkını verir başka futbolcularda.

Malouda, Zokora, Adrian...
Takımın mücadele gücüne, direncine ve takım oyununa zarar veriyorlar.
Bu adamların olmadığı maçlarda daha takım gibi duruyoruz.

Fatih Öztürk
02.03.2014, 19:54
Malouda, Zokora, Adrian...
Takımın mücadele gücüne, direncine ve takım oyununa zarar veriyorlar.
Bu adamların olmadığı maçlarda daha takım gibi duruyoruz.

Katılmıyorum.Malouda takım oyununa uyan,çoğu zaman geriye gelip top çıkararak takım defansınada katkı veriyor.bir birine bu kadar uzak ve kopuk oynayan takımda Malouda tek başına farkını ortaya koyamaz.

Cafer Bulur
02.03.2014, 20:26
Katılmıyorum.Malouda takım oyununa uyan,çoğu zaman geriye gelip top çıkararak takım defansınada katkı veriyor.bir birine bu kadar uzak ve kopuk oynayan takımda Malouda tek başına farkını ortaya koyamaz.

Senin gibilerine bu malouda performansi hak ama bize degil.

Adam sahada terlemiyor maloudayi savunuyorsun vallahi pes.

Fatih Öztürk
02.03.2014, 20:30
Senin gibilerine bu malouda performansi hak ama bize degil.

Adam sahada terlemiyor maloudayi savunuyorsun vallahi pes.

He he.

Cafer Bulur
02.03.2014, 20:50
He he.

Maloua senin olsun bana Trabzonspor yeter sahada terlemek bile istemeyen futbolcu birakip gidecek burasi dingonun ahiri degil.

Fatih Öztürk
02.03.2014, 20:53
Maloua senin olsun bana Trabzonspor yeter sahada terlemek bile istemeyen futbolcu birakip gidecek burasi dingonun ahiri degil.

Ne alaka 2.5 milyon euro'dan bana pay vermiyor cehennemin dibine kadar yolu var.terlemek dedinde en fazla koşan 3.oyuncumuz Malouda :D