PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Florent Malouda

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

Bedri Sertkaya
01.05.2014, 14:33
One Love dedi herkesi yedi nerede şimdi Bosingwa'yı da aldı yanına şimdi

Samet Yildirim
01.05.2014, 15:33
Malouda`nin kuluüple felan bir sikintisi yok. Sikinti Ashley Cole ile sol tarafta oynamis adamin Mustafa Akbas ile felan oynayinca piskolijik olarak sikinti gecirdi...Önde Drogba, Anelka, Kalou yanlarinda Ballack, Lampard felan oyniyip bize gelince kafa olarak problem yasadi...Yoksa onun disinda allah var geldiginde katkisi felan vardi ugrasip ediyordu sehir ile ztn sikintisi yok.

Cogu oyuncularda böyle oluyor zaten..Övdügümüz Bosinwa`da seneye böyle olur eger adam gibi takim kurulmazsa. Böyle oyuncular alindi mi Takim`da adam gibi olmali.

Hayirlisi bakalim bu hafta kadroda olabilir.

serdar
01.05.2014, 17:29
Malouda Futbolu biraktiktan sonra Manejerimiz olsun... Transferlerle, Altyapiyla o ilgilensin...

Koray
01.05.2014, 18:46
Malouda`nin kuluüple felan bir sikintisi yok. Sikinti Ashley Cole ile sol tarafta oynamis adamin Mustafa Akbas ile felan oynayinca piskolijik olarak sikinti gecirdi...Önde Drogba, Anelka, Kalou yanlarinda Ballack, Lampard felan oyniyip bize gelince kafa olarak problem yasadi...Yoksa onun disinda allah var geldiginde katkisi felan vardi ugrasip ediyordu sehir ile ztn sikintisi yok.

Cogu oyuncularda böyle oluyor zaten..Övdügümüz Bosinwa`da seneye böyle olur eger adam gibi takim kurulmazsa. Böyle oyuncular alindi mi Takim`da adam gibi olmali.

Hayirlisi bakalim bu hafta kadroda olabilir.

Yahu Samet adam bitmis ne psikolojisinden bahsediyorsun.

5 metreden 7 metrelik kaleye isabet ettiremedi Sivas Konya Antep maclari ilk aklima gelenler.

villas-boas
02.05.2014, 19:14
herşeyi geçtim . son vuruşları inanılmaz kötü . hatırladıklarım akhisar deplasmani 0-0 iken , antep deplasmani 0-0 iken , içerde bjk maçı 1-0 öndeyken . serbest bırakılsın 2.5 milyon euro kar ederiz

Hakan
02.05.2014, 19:17
herşeyi geçtim . son vuruşları inanılmaz kötü . hatırladıklarım akhisar deplasmani 0-0 iken , antep deplasmani 0-0 iken , içerde bjk maçı 1-0 öndeyken . serbest bırakılsın 2.5 milyon euro kar ederiz

Sorma 2-1 lik Rize maçında nasıl son vuruştu öyle?

villas-boas
02.05.2014, 20:43
Sorma 2-1 lik Rize maçında nasıl son vuruştu öyle?

iyi oldu hatirlattigin. ya içerdeki es-es son saniye pozisyonu ?

Hakan
02.05.2014, 21:02
iyi oldu hatirlattigin. ya içerdeki es-es son saniye pozisyonu ?

Henrique'nin attığı pası bir daha izle

villas-boas
02.05.2014, 21:43

henrique'yi karıştırma şimdi :D

Cafer Bulur
03.05.2014, 00:07

Pas iyi degildi ama atilmayacak golde degildi o pozisyon.

Özerin sivasa attigi gol malouda nin o macta kacirdigi golden daha kolay degildi.

Malouda bekleneni veremedi,klasina yakismayacak isler yapti bunu kabul edin artik.

Fatih Öztürk
03.05.2014, 09:32
Pas iyi degildi ama atilmayacak golde degildi o pozisyon.

Özerin sivasa attigi gol malouda nin o macta kacirdigi golden daha kolay degildi.

Malouda bekleneni veremedi,klasina yakismayacak isler yapti bunu kabul edin artik.

Henrique pas vermedi bildiğin uzaktan çerçeveyi boş görüp şut çekti top kaleye gidiyor sanılırken kısa düştü Malouda yarım saniye beklesede depara kalktı fakat top çarpraza gitti açı daraldı.Malouda bu sezon 3 maçta kritik goller kaçırdı.Adrian,Henrique bilhassa Olcan 5-6 maçta gerek bencillik gerekte beceriksizliklerinden çok puan kayıplarına neden oldular.

Öznur61
03.05.2014, 11:00
Malouda'yı Hami hocayla kazanabiliriz diye düşünüyorum bi ihtimal.

demir
03.05.2014, 11:12
maludanın yetenegını tartısmanızxa gerek yok nasıl katkı yapabılır onu tartısmamı lazım buırgunde su forumda futbolcuları motıve edebılmek ıcın stad organızasyonu hesaplayan taraftar goreyım yaww ama nerdeee..

İsa
03.05.2014, 12:21
35 yaşına gelmiş adamının neresini kazanacaksın.

Hiç bir kritik maçta ağırlığını koyup maçı çevirdiğini hatırlamıyorum.

Yol verin gitsin...

seçuk
03.05.2014, 12:56
MAlouda transferine cok sevinmiştim ama belli ki bizim için hayırlı değil bu iş. bu işten tek karlı cıkacak olan emeklilik oncesi voleyi vuran Malouda'dır.

Malouda-Colman-Zokora sozde yıldızlarımız ama onlar yokken takım daha iyi.

bence de yolver gitsin atık.

Fatih Öztürk
05.05.2014, 02:00
Şahin ve Zeki gibi gereksiz oyuncular sahaya sürülüyor lakin yedekte Malouda oturuyor.Hami hocanin futbolcudan anladığı?

Fatih Öztürk
08.05.2014, 13:43
Bugünkü antremana izinsiz olarak katılmamış.adam kadroya alınacağım hevesiyle kaç haftadır sıkı çalışırken Şahin,Zeki gibi fukaralar sahaya sürüldü Malouda yine yedek.bende olsam katılmazdım.

Bud Spencer
08.05.2014, 13:54
Bugünkü antremana izinsiz olarak katılmamış.adam kadroya alınacağım hevesiyle kaç haftadır sıkı çalışırken Şahin,Zeki gibi fukaralar sahaya sürüldü Malouda yine yedek.bende olsam katılmazdım.

ciddi olamazsin...bu olayi sen bile savunmazsin diye düsünmüstüm...

Hüseyin Başoğlu
08.05.2014, 13:56
fatih abi cidden nerden biliyorsun maloudanın sıkı çalıştığını ?? hami hocanın şahin hamlesini savunacak değilimde maloudayıda abartma abi işte adam belli naptığı...

Adem Akyüz'
08.05.2014, 13:57

Yok artık :eek:

Fatih Öztürk
08.05.2014, 13:57
ciddi olamazsin...bu olayi sen bile savunmazsin diye düsünmüstüm...

Ciddiyim.adam belki hata yapmış fakat yine kadroya girmek için 2 haftadır harıl harıl çalışırken sen oyuna futbolcu olup olmadıkları bile tartışılan Zeki,Şahin gibi oyuncuları alırsan adamda ceketini alır gider.

Adem Akyüz'
08.05.2014, 14:00
Ciddiyim.adam belki hata yapmış fakat yine kadroya girmek için 2 haftadır harıl harıl çalışırken sen oyuna futbolcu olup olmadıkları bile tartışılan Zeki,Şahin gibi oyuncuları alırsan adamda ceketini alır gider.

Oldu o zaman sene başı taraftar küfür etmese Volkan oynayacaktı Yusuf da gitsin. Fatih Öztürk dururken Zeki oynadı bi kaç maç, fatih de gitsin.. Emre dururken çok kötü zamanlarında bile Henrique oynadı Emre de gitsin.. Var mı böyle bir mantık ya, ben oynamıyorum o zaman antremana çıkmayabilirim. Babasının çiftliği mi burası ? Teknik direktör Hami, o ne karar verirse saygı duyacak ve çalışmaya devam edecek !

Fatih Öztürk
08.05.2014, 14:01
fatih abi cidden nerden biliyorsun maloudanın sıkı çalıştığını ?? hami hocanın şahin hamlesini savunacak değilimde maloudayıda abartma abi işte adam belli naptığı...

Yerel basın 2 haftadır antremanlarda Malouda'nın gayretli çalıştığını yazdı.sadece Şahin hamlesi değil.Zeki gibi 2.amatör topçusu sahada dururken Malouda'nın kenarda olması futbol âhlakına sığmaz.ulan bizde top oynadık senelerce amatörde.yıldız oyuncuyu 18 kişilik kadroya alıyorsan tercihin Zeki yada Şahin olursa yıldız oyuncunun ağırlığı altında ezilirsin.

Yok artık :eek:

Yok olan ne?

Adem Akyüz'
08.05.2014, 14:02
Yok olan ne?

Malouda'nın bu hareketini bile savunman..

Fatih Öztürk
08.05.2014, 14:03
Oldu o zaman sene başı taraftar küfür etmese Volkan oynayacaktı Yusuf da gitsin. Fatih Öztürk dururken Zeki oynadı bi kaç maç, fatih de gitsin.. Emre dururken çok kötü zamanlarında bile Henrique oynadı Emre de gitsin.. Var mı böyle bir mantık ya, ben oynamıyorum o zaman antremana çıkmayabilirim. Babasının çiftliği mi burası ? Teknik direktör Hami, o ne karar verirse saygı duyacak ve çalışmaya devam edecek !

Ya kardeşim bilip bilmeden konuşma.bir kulüpte forma giyen biri bu dediklerimi iyi anlar.adama kulüp tarihinin en yüksek maaşını veriyorsun,kadroya alıyorsan tercihini bu adamdan yana kullanmak zorundasın.yada 2.tercihini yapıp biletini kesip eline vereceksin.bu işin raconu bu.

Fatih Öztürk
08.05.2014, 14:13
Ben anlamıyorum bu durumu arkadaş şimdi biz bu adama 2.5 milyon euro yani 7.5 milyon tl parayı takır takır sayıyoruz kadroya alıyoruz ama yerine Şahin,Zeki,Emre oyuna giriyor.madem bu adamı oynatmayacaksın Colman'la Zokora gibi kes biletini gönder gitsin.

tristram
08.05.2014, 14:24
hic sasirmadim, adamin olayi bu zaten.bu sahtekari devre arasinda gec geldigi zaman postalayacaklardi.sen bu ahi gitmis vahi kalmis adami tepene cikartirsan butun disiplinsizliklerine musade edersen boyle yapar iste.hami az adamsa bu sahtekarin biletini keser,iho denen gereksizle ters dusse dahi bir daha kadroya almamali.

Anıl C
08.05.2014, 15:54

Fatih artik avatar resmini degistirme vakti geldiii :D

Hüseyin Başoğlu
08.05.2014, 16:27
Ben anlamıyorum bu durumu arkadaş şimdi biz bu adama 2.5 milyon euro yani 7.5 milyon tl parayı takır takır sayıyoruz kadroya alıyoruz ama yerine Şahin,Zeki,Emre oyuna giriyor.madem bu adamı oynatmayacaksın Colman'la Zokora gibi kes biletini gönder gitsin.

tersten düşün biz bu adama 2.5 milyon euro veriyoruz işini düzgün yapması lazım ?? Bana 2.5 milyon verseler kimin arkasında kalmışım umursamam işimi yaparım açıkcası aptal saptal kaprislere gerek yok :)

Fatih Öztürk
08.05.2014, 16:32
Fatih artik avatar resmini degistirme vakti geldiii :D

Yooo nayııırr :D

tersten düşün biz bu adama 2.5 milyon euro veriyoruz işini düzgün yapması lazım ?? Bana 2.5 milyon verseler kimin arkasında kalmışım umursamam işimi yaparım açıkcası aptal saptal kaprislere gerek yok :)

Aga bu adamın kaldırmadığı kupa kalmamış,bırakalımda üj bej trip yapsın :)

Hakan
08.05.2014, 16:42
Malouda kalsın da şu enseyi çek artık be abi :D

Fatih Öztürk
08.05.2014, 16:43
Malouda kalsın da şu enseyi çek artık be abi :D

Ensesi kalın adamlardan zarar gelmez :D

Hüseyin Başoğlu
08.05.2014, 16:47
Aga bu adamın kaldırmadığı kupa kalmamış,bırakalımda üj bej trip yapsın :)

oynasında yapsın abi...hem düzgün oynama hem parayı tıkır tıkır al hemde trip at...ohh ne güzel dünya be...

Fatih Öztürk
08.05.2014, 16:53
oynasında yapsın abi...hem düzgün oynama hem parayı tıkır tıkır al hemde trip at...ohh ne güzel dünya be...

Oynatmıyorsunki?:)adama formayı ver bi bakalım kötü oynarsa yedeğemi çekersin çarmıhamı gerersin fantazimi yaparsın hele bi oynat.

Hüseyin Başoğlu
08.05.2014, 17:01
Oynatmıyorsunki?:)adama formayı ver bi bakalım kötü oynarsa yedeğemi çekersin çarmıhamı gerersin fantazimi yaparsın hele bi oynat.

oynadığı maçlarıda gördük abi ya :) Bende genel olarak maloudayı savundum peformansındanda memnum sayılırım ama 2.5 milyon euro alan bir futbolcunun kurtarması gereken maçları kurtaramadı malouda...

Hami hocada normal olarak kelle koltukta olduğundan maloudaya güvenememesini normal görüyorum ben ..

Fatih Öztürk
08.05.2014, 17:12
oynadığı maçlarıda gördük abi ya :) Bende genel olarak maloudayı savundum peformansındanda memnum sayılırım ama 2.5 milyon euro alan bir futbolcunun kurtarması gereken maçları kurtaramadı malouda...

Hami hocada normal olarak kelle koltukta olduğundan maloudaya güvenememesini normal görüyorum ben ..

Hüso takdir edersinki ilk yarıda orta saha namına ortada bir şey yoktu 2.devre Özer ve Bourceanu'nun gelmesiyle orta alanı toparladık.ilk yarıda orta sahada Malouda ile verkaça giren oyuncumuz Aykut Akgün'dü :Dadamın sağı,solu mevkisi sürekli değiştirildi.defansın önünde bile denendi:D
Buna rağmen Malouda ilk yarı başarılı grafik çizdi.Zeki'ye,Şahin'e güvenen adam Malouda'ya güvenmiyor buda güzel :D

Hüseyin Başoğlu
08.05.2014, 17:13
Hüso takdir edersinki ilk yarıda orta saha namına ortada bir şey yoktu 2.devre Özer ve Bourceanu'nun gelmesiyle orta alanı toparladık.ilk yarıda orta sahada Malouda ile verkaça giren oyuncumuz Aykut Akgün'dü :Dadamın sağı,solu mevkisi sürekli değiştirildi.defansın önünde bile denendi:D
Buna rağmen Malouda ilk yarı başarılı grafik çizdi.Zeki'ye,Şahin'e güvenen adam Malouda'ya güvenmiyor buda güzel :D

sen olaya zeki şahin olarak bakma abi ben o açıdan söylemiyorum...mra ile maloudanın çatışması açısından söylüyorum...maloudanın mra yı başkana şikayet ettiği felan doğruysa eğer hami hocanın maloudaya hiçbir konuda güvenmemesi bence normal..

performansı olarakta söylediğim gibi ben memnun sayılırım ama malouda kalitesinde ve aldığı para ölçüsünde bir oyuncunun kurtarabileceği 3-4 maçı kurtarmadı malouda bunuda kabul etmemiz lazım..

Fatih Öztürk
08.05.2014, 17:19
sen olaya zeki şahin olarak bakma abi ben o açıdan söylemiyorum...mra ile maloudanın çatışması açısından söylüyorum...maloudanın mra yı başkana şikayet ettiği felan doğruysa eğer hami hocanın maloudaya hiçbir konuda güvenmemesi bence normal..

performansı olarakta söylediğim gibi ben memnun sayılırım ama malouda kalitesinde ve aldığı para ölçüsünde bir oyuncunun kurtarabileceği 3-4 maçı kurtarmadı malouda bunuda kabul etmemiz lazım..

O zaman Hami Mandıra'lı net olmalı.Zokora ile Colman'a nasıl bilet kestiyse başkanı dinlemeyip Malouda'yada yol vermeliydi.tezat hamlelerde bulunursan ömrün fazla olmaz.Hami Mandıralı bunu bilecek yaşta ama deneyimde değil bu belli oldu.

Hüseyin Başoğlu
08.05.2014, 17:22
O zaman Hami Mandıra'lı net olmalı.Zokora ile Colman'a nasıl bilet kestiyse başkanı dinlemeyip Malouda'yada yol vermeliydi.tezat hamlelerde bulunursan ömrün fazla olmaz.Hami Mandıralı bunu bilecek yaşta ama deneyimde değil bu belli oldu.

ordada atladığın nokta zokora ve colmanı iho almadı bu takıma :) iho faktörünü göz ardı ediyorsun..

Ki malouda ilk geldiğinde takımdan ayrı antreman yaptığını hatırlatmak isterim...

Fatih Öztürk
08.05.2014, 17:27
ordada atladığın nokta zokora ve colmanı iho almadı bu takıma :) iho faktörünü göz ardı ediyorsun..

Ki malouda ilk geldiğinde takımdan ayrı antreman yaptığını hatırlatmak isterim...

Öyle ama Hacıosmanoğlu sıkı bir Colman hayranı :) buna rağmen Colman kadro dışı bırakılıyorsa Malouda hayli hayli bırakılır ki bırakıldıda.Malouda başkandan son bir şans istedi kadroya alındı bence Hacıosmanoğlu Malouda gitsin diye çoktaaaan açık kapı bile bırakmıştır.

Hüseyin Başoğlu
08.05.2014, 17:29
Öyle ama Hacıosmanoğlu sıkı bir Colman hayranı :) buna rağmen Colman kadro dışı bırakılıyorsa Malouda hayli hayli bırakılır ki bırakıldıda.Malouda başkandan son bir şans istedi kadroya alındı bence Hacıosmanoğlu Malouda gitsin diye çoktaaaan açık kapı bile bırakmıştır.

iho sıkı bir colman hayranımıdır bilemem...sonuçta gaza getirmek içinde konuşmuş olabilir öyle...

Ama benim özellikle dikkatimi çeken malouda her açıklama yaptığında üstüne basa basa ben başkanla görüştüm,başkanla transferimi yarım saatte bitirdim,ona güvendim geldim sözlerini kullanıyor...Adam açık ve net siz kimsiniz benim muhattabım başkan demeye getiriyor dolayısıyla ben samimi bulmuyorum oynatılmamasınıda doğru buluyorum ..

Fatih Öztürk
08.05.2014, 17:34
iho sıkı bir colman hayranımıdır bilemem...sonuçta gaza getirmek içinde konuşmuş olabilir öyle...

Ama benim özellikle dikkatimi çeken malouda her açıklama yaptığında üstüne basa basa ben başkanla görüştüm,başkanla transferimi yarım saatte bitirdim,ona güvendim geldim sözlerini kullanıyor...Adam açık ve net siz kimsiniz benim muhattabım başkan demeye getiriyor dolayısıyla ben samimi bulmuyorum oynatılmamasınıda doğru buluyorum ..

E tamam o zaman madem oynatmıyorsunuz yol verin gideyim diyor biz ne diye ısrar ediyoruz ben olayın bu tarafındayım.

Hüseyin Başoğlu
08.05.2014, 17:35
E tamam o zaman madem oynatmıyorsunuz yol verin gideyim diyor biz ne diye ısrar ediyoruz ben olayın bu tarafındayım.

başkanın sorunu o hami hocanın değil :) bencede fesh edilmesi lazım şuan..

Fatih Öztürk
08.05.2014, 17:37
başkanın sorunu o hami hocanın değil :) bencede fesh edilmesi lazım şuan..

Okeyto :)şimdiki gençleri yetişmek çok zor:D

İ. SARAL
09.05.2014, 10:46
Acilen gitmeli.

Sefaenes
09.05.2014, 14:36
Maloda yasi gecmis yildiz almakdansa genc oyuncular alalim bu hareketleri yapamaz.Trabzonspor yol gecen hani gibi istiyen evlenir istiyen gelmez yeter ya defolup gitsin

Travelair
09.05.2014, 14:45
Adamı göndermek istiyorlar. Oynatmıyorlar. Son maçta bile oynatmamak, soğutmak için abuk subuk yedekler kullanılıyor. Sonra adam geliyor parasını istiyor, sana zorluk çıkartmayacağız bonservisini vereceğiz yeter ki git diyorsun. Adam kulüp aramaya gidiyor, ardından Malouda şehri terketti diye haber çıkıyor, küfür hakaret, Trabzon'u hor görme vb. gibi görüşler. Resmi siteden yine açıklama yok...

artvints
09.05.2014, 14:51
gitmeden bir iyilik daha yapsın, eski takımından, sankhare yi getirsin, başka forvet bulamazsak yatabare yi de getirsin.

Tuğrul
09.05.2014, 23:55
Aldığı maaş bir sezondaki tribün hasılatımıza denk.

Gösterdiği performans ise aynı paralelde değil.

Kaldı ki Malouda bireysel olarak takımı sırtlayacak, hücumu hareketlendirecek ve önlemler alınacak bir oyuncu olmadı.

Lyon ve Chelsea zamanlarında da çok iyi bir takım oyuncusuydu.

Mesela şikebahçe de Kuyt'ın yerinde oynasa sırıtmaz hatta ondan daha iyi katkı verirdi.

Gönderilmeli.

canna52
11.05.2014, 22:01
şu adamdan faydalanamayıp abdülden, zekiden medet ummak..

umutberna
11.05.2014, 22:28
şu adamdan faydalanamayıp abdülden, zekiden medet ummak..

Adam kaçtı ve gitti, muhtemelen bu maçta oynardı belki maçı bile aldırabilirdi.
onun derdi Trabzonspor değil, sürekli takımı terkedip giden bir oyuncuya kimse sırtını dayamaz suratına bile bakmaz. Mümükünse bu hafta için bu konu bitirilmeli

Ufuk
13.05.2014, 21:23
Fanatikteki haberi okudunuz mu ahahahahahaha çok güldüm ya. Formaya saplı bıçak :D

cakalkerem
13.05.2014, 22:03
ilk uçakla gitsin bir daha da geri dönmesin

garziya
13.05.2014, 22:24
Adamın emeklilik ikramiyesini ödedik, bitti. Trabzonspor hayır kurumu bir kişiyi daha mutlu etti.

Hüseyin Başoğlu
13.05.2014, 23:09
kim yolladı fotoğrafı itiraf etsin :D:D

yapacakları habere ben D:

edit= Bence Fatih Öztürk abi yolladı o bıçaklı forma resmini :) Kendisini forumda haksız çıkarmaması için uyardı uygun dille :D:D

cakalkerem
13.05.2014, 23:58
bir dahada trabzona ayak basmasın

Bud Spencer
14.05.2014, 00:17
ilk uçakla gitsin bir daha da geri dönmesin

Zaten buralarda yok haftalardir :)

Fatih Öztürk
18.05.2014, 00:33
kim yolladı fotoğrafı itiraf etsin :D:D

yapacakları habere ben D:

edit= Bence Fatih Öztürk abi yolladı o bıçaklı forma resmini :) Kendisini forumda haksız çıkarmaması için uyardı uygun dille :D:D

Twitterdan bi ton Özel mesaj attim beni mahçup ettin dedim, uzgunum elimde olmayan sebepler vardi dedi.tehdit yok güzel sorular sordum inan:)

Mehmet Fatih Silik
27.05.2014, 21:07
http://s1.directupload.net/images/130827/j35ng5ik.swf

(:

Zafer Fidan
01.06.2014, 20:26
http://instagram.com/p/osmDkqklkP/#

AhmetG.
01.06.2014, 23:52
Huzur evine döndü kulüp. Var mı başka emekli ikramiyesi isteyen futbolcu alalım hemen.

cakalkerem
01.06.2014, 23:55
herif resmen emeklilik piyangosunu aldı..

adam neden gitsin ki oynasa da oynamasa da yıllık 2.5 milyon....

bu ülkede insanlar asgari ücret 850 tl alıyor...biri bu efendiye bunu haırlatmalı

Bera B.
01.06.2014, 23:57
http://s1.directupload.net/images/130827/j35ng5ik.swf

(:

Ulan ne goldü ha.

cakalkerem
02.06.2014, 00:09
yok böyle adam...2 hafta oynadı 1 sezon yattı

Öznur61
02.06.2014, 00:28
Adam yıldız, dağılın.

Sefaenes
02.06.2014, 03:50
anlasilam sahte kabadayi maluda icin Hamiyi harcicak ama malu yine 1 sene yatacak enayi nasil olsa var onun kabrislerini herseyi kabul eden biri. Ha ilk hafta yine süper oynar hepimiz ben dahil alkislariz ondan sonra yine yatar yok karisi hasta olur yok burnu kanar falan filan 2,5 milyon parayi verecek enayi pardon nerden bulacak ki

Hunk
02.06.2014, 12:42
Orta sahamiz Yusuf Adrian (sagkanat)
arkalarinda Bourceanu ve Malouda olursa dehset olur..

Çağatay_
03.06.2014, 10:47
Malouda "Madem Hami var ben gidiyorum" dedi sanırım. Bizimkiler de "Öyle Malouda görünen bu" falan dedi herhalde. Adam böyle demişken fesih yapmak yerine "Dur bakalım belki hocayı değişiriz" dediler diye düşünüyorum.

Doğal olarak Malouda da hocanın gitmeyeceğini öğrenince fesih yapmadı ve başımıza kaldı. Hayırlı olsun.

Sefaenes
03.06.2014, 11:19
Yeni Hocala arasi bozuldumu yine aynisini yapacak böyle.oyunculari satmak gerek hemen 1saniye beklemeden

Uğur Kalyoncu
04.06.2014, 19:14
Tez zamanda sözleşmesi feshedilmeli..

atomantcum
05.06.2014, 15:51
Git artık da haydi git. Yedin bi yıl paraları git artık. Bize ders olur da bi daha böyle eski yıldızları paraya boğup transfer etmeyiz umarım. (Boş konuşuyorum farkındayım. Trabzonun herhangi bir konudan ders çıkardığı nerede görülmüş)

http://www.haber61.net/maloudanin-gelecegi-ne-olacak-181953h.htm

since1967_
05.06.2014, 16:04
Hemen gidermi paraları alıp öyle gidecek, kulüp bile bulmuştur da paraları bekliyordur.

Ahmet Ulusoy
05.06.2014, 16:04
Git artık da haydi git. Yedin bi yıl paraları git artık. Bize ders olur da bi daha böyle eski yıldızları paraya boğup transfer etmeyiz umarım. (Boş konuşuyorum farkındayım. Trabzonun herhangi bir konudan ders çıkardığı nerede görülmüş)

http://www.haber61.net/maloudanin-gelecegi-ne-olacak-181953h.htm

Ya tamam Malouda buraya yatmaya gelmemiş bunu maçlarda gösterdi bize. Fena da oynamadı çok koştu yoruldu Aldığı paranın hakkını vermeye çalıştı ama pek yapamadı açıkcası

atomantcum
05.06.2014, 17:31
Ya tamam Malouda buraya yatmaya gelmemiş bunu maçlarda gösterdi bize. Fena da oynamadı çok koştu yoruldu Aldığı paranın hakkını vermeye çalıştı ama pek yapamadı açıkcası

Yatmaya gelmemiş ne demek, hiç maça çıkmayacak mıydı yani? Sürekli sorun çıkardı, keyfine göre gitti keyfine göre geldi. İhodan da garantisi olunca teknik direktörleri de takmadı. Ne bi ceza yedi ne bişey. İkinci yarı bu adam kaç maç oynadı bi açın bakın

Murat'
05.06.2014, 17:45
Kıyak emeklilik için Trabzon'a geldi Malouda, parasının tamamını da almadan gitmeyecektir.

Hakan
05.06.2014, 18:43
Takımda klarakteri en düzgün futbolculardan birisidir Malouda.Bunu bir türlü anlayamadı büyük taraftarlarımız

Sibel
05.06.2014, 19:05
Takımda klarakteri en düzgün futbolculardan birisidir Malouda.Bunu bir türlü anlayamadı büyük taraftarlarımız

Mesele karakterse Adrian eleştirileriniz niçin?

Hakan
05.06.2014, 19:12
Mesele karakterse Adrian eleştirileriniz niçin?

Sözüm Malouda'nın Trabzon'a yatarak para kazanmak için geldiğini iddia edenlere :)

TSemih61
05.06.2014, 21:18
Madem yatarak para kazanmaya gelmedi niye adam gibi çıkıp topunu oynamıyor?

İ. SARAL
05.06.2014, 21:46
Ya adam gibi oyna ya da adam gibi çek git.

Kadir
11.06.2014, 02:49
Elimizde patladı alındığında fena gaza gelmiştik, ders olsun bize.

Gönderilmeli.

özçelik61
11.06.2014, 09:41
alındığında sevinmedim ki, gönderilmesine üzüleyim...(kartlaşmış ,eski jönlerin ADI NE OLURSA OLSUN tomarla paraya alınmasına HER DAİM karşıyım) MESSİ hariç :)

Fatih Öztürk
11.06.2014, 10:09
Sezonun ilk yarısındaki diri bir Malouda iş yapar.yıllık kazandığı 2.5 milyon euro'yu aşağıya çekip kalmalı.koşan,basan bir takımda Malouda iyi işler çıkarır.

Emirhan Makul
11.06.2014, 11:00
Ruhum ısınmadı adam zaten gitti antrenör oldu futbolu bırakacak sanırım, bizde salalım gitsin, getirenler utansın, ayrıca topçunun samimiyetine de inanmıyorum, şehri gezip öyle imza atsaydın.

grigandalf1967
11.06.2014, 15:55
Kendine bir takım bulsa bari.Arap ,katar felan

tristram
15.06.2014, 00:35

takimda uc tane karaktersiz say deseler malouda'yi basa yazarim.bir iki mac disinda dise dokunur bir futbolda goremedik ama ona hic girmiyorum.adam ne takimin basindaki hocalari takti ne de kamplara-idmanlara dogru duzgun katildi.her zaman bir mazeret uretti.sanirsin babasinin hayrina oynuyor.iho'dan torpilli olmasa bu adam devre arasinda gonderilirdi.futbol ahlaki olmayan,karakteri bes para etmez kendini begenmis herifin tekidir malouda.bosingwa ne kadar dogru bir transferse bu sahtekar emekli o kadar yanlis bir transferdi.
dilerim seneye takimda kalmaz.

AhmetG.
15.06.2014, 02:03
Aldığın paranın hakkını ver yada takımdan git fazlalık yapma.

Sefaenes
15.06.2014, 03:47

kardes buzura bakma takimi yari yolda birakip giden hoca varsa ben yokum diyen o oyuncudan süphe edelim yeni hocala kafasi atti mi yine oynamiyacak yine karisi hasta olacak yok karni agriyacak gidecek bizde yine kizacagiz. Böyle oyunculari asla transfer etmiyeceksin. Yasli yildiz yerine yildiz olmiyan gencleri terci ederim. Bir bosi bak bir malu da bak

Ali Can
15.06.2014, 22:27
Seneye görmek istemediğim oyunculardan.

GULER
16.06.2014, 00:31
Sezonun ilk yarısındaki diri bir Malouda iş yapar.yıllık kazandığı 2.5 milyon euro'yu aşağıya çekip kalmalı.koşan,basan bir takımda Malouda iyi işler çıkarır.

Ucretinde indirime giderse, takimda kalmasi dusunulebilir. Lakin gecen sezonda gosterdigi performans aldigi paraya karsilik cok cok dusuk.

oflubektas
16.06.2014, 16:38
Arkadaşlar "sen benim gibi bir adamı nasıl oyundan alırsın" diye hocanın (MRA) odasını basan bir adamdan bahsediyoruz. O maçta da 60.dakikada oyundan çıkmıştı ve Reşit Akçay'ın onu çıkarması değil, o kadar sabretmesi hataydı. Hami onu kadro dışı yapmakla çok iyi iş yaptı.

2,5 Milyon € garanti para alıyor, hemi de vergisiz. Janko ile birlikte hiç bonservis alınmadan gönderilmesi bile yıllık 4 Milyon € kayıptan kurtarır bizi.

Sibel
19.06.2014, 17:35
Gitmedi mi hâlâ? Yoksa kalacak mı?

ozzy!
20.06.2014, 16:14
Öyle gelip Trabzonspor'un adını duyuracağım diyecek kadar iyi futbolcu olduğuna inanıyorsan, karşılığını da vereceksin.
Kuru söz, samimiyetsiz..

eksikbirşey
26.06.2014, 01:16
Bizim buralarda yatarak para kazananlar hep çok sevilmiştir :)

Armağan Dere
10.07.2014, 03:44
keşke kalsan da seni adam gibi bir forvetle izlesek..
umarım 1 yıl daha şans verirsin Trabzon'da kendine..

Alp Yavuz 13
10.07.2014, 12:00
Git artık

gökhants1966
11.07.2014, 00:06
Fizik olarak düşmüş tekniği var ama kafasını vermediği sürece faydalı olamaz.Derhal gitmeli.

Tayfun
16.07.2014, 08:45
Vahid hoca şans tanıdı, gider ayak kariyerine, futbolculuğuna yakışır bir resital sunup öyle gider umarım .

El_Matador
17.07.2014, 00:35
Söyle bakiyorumda....... Yok arkadas bize hic yildiz felan gelmesin. Ne almasini biliyoruz, ne tutmasini nede göndermesini.
Ama avrupa kulüplerine imrenirken bir numarayiz.Kendimize bakmayiz ama.....Adam 2,5 milyon aliyorsa sizin cebinizdenmi cikiyor? Ben bu yöneticilerin nasil 20-30milyon € sampiyonlar liginden gelen parayi çar çur ettini gördüm , bu adamin aldigi ücretmi batiyor. Su Istanbul medyasina sövüpde , onlarin gaziyla kendi futbolcularimizi göndermeye kalkiyoruz. Srefsiz Medya Bosingwada denedi tutmadi hesap, Maloudada denedi nasilda galyana geldiniz. Maloudanin Instagram hesabina bakiyorumda , adamda ne din iman ana avrat birakmamis bizim bu büyük taraftarimiz. Bumu Trabzonsporluluk?? Eee ondan sonra yönetimden transfer bekle. Gec o isi. 12 yildir Bundesliga aboneligim var. Ne bos futbolcular geldi gecdi birine bile burdaki taraftar , küfür etmedi. Malouda 1 sene top oynamadan geldi .O halde bile ilk yari 5 gol ve 9 Assist ile oynadi. Daha neyapsin? Adam kanat oyuncusu forvet deyilki 30 gol atsin. Messi gibin ligin tozunumu atacagini beklediniz?..... Yazik vallahi. Adama ne küfürler ediliyor sosyal hesabinda. Bize yildiz felan gelmesin. Zeki Yavrular Yumlular izlemeye devam....

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk

cakalkerem
17.07.2014, 00:46
git aartık git..

istemiyoruz senii....yeter kop bizden be

Ergin Varlibas
17.07.2014, 02:02
Bu sene onun senesi olucak. Takımın maestrosu olucak. Görüceksiniz

Fatih Öztürk
17.07.2014, 17:48
Patron seni tanımasam sana inanmazdım.belki dünyaca ünlü 1.sınıf maç kurtaran oyuncu hiçbir dönem olamadın ama her zaman takımının en önemli parçasıydın.bu sene bizi sırtlamanı bekliyorum.

Hunk
17.07.2014, 19:12
Patron seni tanımasam sana inanmazdım.belki dünyaca ünlü 1.sınıf maç kurtaran oyuncu hiçbir dönem olamadın ama her zaman takımının en önemli parçasıydın.bu sene bizi sırtlamanı bekliyorum.

Aynen öyle, hiç bir zaman bir takımın maestrosu yada yıldızı değildi ama çok önemli bir parçasıydı.

Biz bir Drogba almadık bunu anlamalı taraftar. Ama İngiltere liginin en önemli takımının en önemli oyuncularından biri olan Malouda Türkiye liginde bizi sırtlayabilir ama ortada oynatılırsa, kanat oynayacak fiziksel kapasitesi artık malesef yaşından dolayı yok bu açık ve net olarak görünüyor

umutberna
17.07.2014, 21:27
kendisinden çok daha kariyerli bir hoca ile çalışacak.
maloudayı eleştirdim ama şunuda göz ardı edemeyiz oynadığı maçlarda 10km altında koşmadı Malouda.
adrian gönderildi ve yolu açıldı, bence bu saatten sonrada gönderilmez veya gönderilemez.
tek umut vahit hoca ile kendini bulması ve ortasahada takımı yönetme sorumluluğunu fizik/kondisyon olarak alabilmesi

Öznur61
17.07.2014, 23:09
Şansı en iyi şekilde değerlendirecek, değerlendirir inşallah.

İleli
18.07.2014, 01:25
4-5 ay top oynamadı Allah bilir ne durumdadır şimdi..

cakalkerem
18.07.2014, 02:02
git dedik hala buralarda mı?

El_Matador
18.07.2014, 11:18
git dedik hala buralarda mı?

He okudu senin mesajini, su an bavulunu topluyor.....
:rolleyes:

reisoğlu61
18.07.2014, 12:47
madem yollayamiyon, ozaman duracak baska caresi yok.
en azindan adamin ismi var

halil ibo
18.07.2014, 16:03
Sahada koşan mücadele eden genç adam istiyormuş,Halilhodzic.Ama koşan,mücadele eden bir tecrübeyi yok saymaz.
İşte bu yüzden ve bu ülkeye gelip profesyonelliğinin hakkını vermiş diğer futbolcular gibi.Çalış,formanı kap,takımı taşı ve örnek ol !...

Anıl C
19.07.2014, 01:47
Sana verilecek olan 2.5 milyon euroyu Gazzeye gondersek hayirli bi is yapmis olurduk.

Mehmet BAŞ
26.07.2014, 02:32
Bakın göreceksiniz takımın en iyisi ''Malouda'' olacak!

Mustafa Hoca ve Yardımcısı Hami ile sorun yaşadığı için adam oynatılmadı, haliyle o da bu durumu protesto etti.

Kötü dediğimiz Malouda'nın istatistikleri ortada...

Bu sene Halil Hoca ile takımı sırtlayacaktır!

Kendisine güveniyorum

oflubektas
26.07.2014, 02:55
Hiç sevmem şu "beyaz sayfa" muhabbetlerini...

Anlıyorum, transfersizlikten oluyor bütün bunlar ama yara kangren olmadan kesip atacaksın. Ha Malouda efendi de kendisine vergisiz 2,5 Milyon € yıllık ücret verecek bir enayi bulsun, hocasına kocasına bakmadan toplar tası tarağı...

Ahmet T.
26.07.2014, 04:24
Transfer olmadigindan mecbur kalıyoruz eldekine.

sifuni
26.07.2014, 07:47
2,5 almasa kaldın diyeceğim ama 2,5 çok aga

Uğur Kalyoncu
27.07.2014, 22:03
Teklifler varmış şu yoklukta gitmesi hayırlı olur..

Sefaenes
27.07.2014, 23:16
malu ve collmana güvenip yola cikilmaz ilk firsatta arkadan hancerlerler

Anıl C
29.07.2014, 21:59
kilit

Hakan
29.07.2014, 22:03
kilit

cesedimi çiğnemeden olmaz :D

Anıl C
29.07.2014, 22:36
cesedimi çiğnemeden olmaz :D

o senin bildiğin gibi biri değil Hakan :)

Uğur Kalyoncu
29.07.2014, 23:32
Zokora ile karakter anlamında kıyaslamamak lazım ama maliyet anlamında düşünürsek Zokoradan sonra 2.bayramım olur gittiği gün..2.5 milyon euro ya fişek gibi topçu alınır.

El_Matador
29.07.2014, 23:39
Bu takimda oyniyan her futbolcuyu aldigi para ilen kiyaslamam.....Nekadar kazandigi beni ilgilendirmez.
Takimina neler kazandirdigina bakarim.
Umarim bu sezon iyi oynar ...

[KAPLAN]
30.07.2014, 00:00
Bu ve bunun gibi adamlar almayın artık şu takıma.

a.fındıkoğlu
30.07.2014, 01:58
Gecen yil kafasi esip cekip giden adam. Yazik ki 2.5 mil. euroyu bu kulubun saygisindan ustun gorenlerce yonetiliyoruz.

truva28
30.07.2014, 14:35
Umudum yok malesef.Zaten yaşı geçti ve uzun süredir futbol oynamıyor.Geçen hazırlık maçında hoca forvet arkası oynattı ama izlediğim sürede hiçbir şekilde gözüme çarpmadı.Bu yaştan sonra zaten kanatta çok etkili olamaz.Hoca ismine bakıp karar verirse ilk 11 oynar,ama performansa göre karar verirse ancak iyi bir yedek olur diye düşünüyorum

TSemih61
30.07.2014, 18:30
Bu tip adamlar konusunda en aciz takım biziz. Ne futbolcuya yaptırım uygulayabiliyoruz ne de oyuncuyu kovabiliyoruz takımdan.

ysfemr
01.08.2014, 00:17
Harbi git artık ya ulan nasıl kendine de bizede yazık ettin ya aşıkktık nerdeyse lan sana

truva28
01.08.2014, 10:28
fiziksel olarak toparlayamaz bu saatten sonra.Öyle fit bir vücuda sahip olmakla olmuyor bu işler.Hız,güç,tempo hiçbirşey kalmamış adamda.Bir de kampın en iyisi falan diyorlardı.Türk gazetecilerin futboldan zerre anlamadığının göstergesi bu

Hakan
02.08.2014, 02:13
Anlamıyorlar bizi reyis :(

Bayraktaroğlu
05.08.2014, 17:37
takıma katılan yıldızlardan dolayı morali ve performansı yükseleceği kanaatindeyim

Mustafa ÖZDEMİR
05.08.2014, 17:44
biraz gayret eder inşallah bu sene

mertacar
05.08.2014, 18:05
2.5 çok fazla yıllık ücret,onu haketmesi için çok verimli olması lazım ama sanmıyorum.İnşallah gönderilir.

Uğurtan
05.08.2014, 20:06
Amerika'da eski dostlarla buluşmak istersin diye ümit ediyorum.

leavemealone
05.08.2014, 20:10
Artik busene oynarsin insallah.
Yanina kariyerli adamlar alindi aliniyor..

Mustafa Çolak
05.08.2014, 20:31
Her maç olmasa da sonradan katılacağı maçlarda katkısı olacağını düşünüyorum.

nayino
07.08.2014, 18:14
Biraz duygusal bakmayıp adamın maç esnasındaki mimik ve fiziki işaretlerine bakarsanız bu ligin temposu ve Trabzonsporun oyun yapısı artık ona 1 gömlek ağır gelmekte eğer talipleri varsa sezon ortasına kalmadan gönderilmesi her taraf için hayırlı olacaktır

Oğuz ZEYTİN
07.08.2014, 20:42
Amerika'da eski dostlarla buluşmak istersin diye ümit ediyorum.

İnşallah öyle olur Uğurtan.

Kadir
08.08.2014, 00:32
Adam bizden 2.5 milyon euro garanti para alıyor. Bırakır mı böyle kapıyı :)

oflukaan
08.08.2014, 01:53
amerikaya çine arabistana git ne olursun gitt

haylaz
08.08.2014, 01:57
ınanıyorumkı bu sene sol kanat sana emanet olacak goster bakalım kendını

Mehmet BAŞ
08.08.2014, 02:24
Malouda'yı yetersiz gören arkadaşlar kusura bakmayın ama ''Geçen Yıl ki Vasat Takımla'' Malouda'nın Kafayı yemediğine şükür edin!

Mustafa Hoca'nın ''Hücum Etmeyen'' taktiklerine biz bile dayanamazken ''MALOUDA'' ne yapacaktı?

Geçen yıldan çok iyi hatırlıyorum, Malouda'nın ayağına top geliyor 1-2 kişi geçiyor pas atıyor ama bizim takım topu tutamıyordu.

Sorması ayıp geçen yıl kimle futbol oynayacaktı bu adam?

Bizler Stadyumda, ekranlarda kafayı yedik. Bu tecrübedeki adam sahada kahrolmuştur!

Her şeye rağmen, özellikle de Mustafa Akçay'a rağmen geçen yıl 7 Gol 9 Asist yaptı!!!!

Hoca ile problem yaşayan bir futbolcu için bu istatistikler oldukça başarılı...

Ayrıca Malouda ''İŞ AHLAKI'' olan bir futbolcu!

Colman gibi takımı satmadı hiç bir zaman... Onunla karıştırmayın!

Bu adamın geçen yıl problem yaşamasının nedeni ''Mustafa Akçay'' dır! Bu gerçeği görün artık!!

Halilhodzic geldikten sonra Malouda kendini takıma verdi, adamın artık yüzü gülüyor be! :)

İdmanlarda sergilediği performans ve maç performansı oldukça iyi! En önemlisi de Halilhodzic'in gözüne girmeyi başardı.

Yürekten oynayan bir ''Malouda'' bize sınıf atlatır. Bunu unutmayın!

Ve eminim ki ilk 11'de kendisine rahatlıkla yer bulacaktır!

Bu adamın fiziğine bakın Allahınızı severseniz, takımda bu adamın fit görüntüsünde olan başka birisi var mı?

Adam kendine bakıyor.

Bu adam profesyonel!

Colman ile, Zeki ile, Aykut'la falan karıştırmayın bu adamı...

Ve 2014-2015 Sezonunda Malouda'yı izleyin!

Mustafa Calik
08.08.2014, 02:46
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/16097-6P0Y9F9P.jpg

Fizigine bakin adam kendine bakiyor. Bu sene kendisinden beklentim var.

Süleyman50
08.08.2014, 08:33
bende bu sene daha başarılı olacağını düşünüyorum...

hasancebi81
08.08.2014, 09:06
Kollarindaki saatleri ne icin takiyorlar bilen var mi?

TSezgin61
09.08.2014, 13:01
Gimesine karsiyim. Yeni transferlerle kendini bulacak, daha motive olacak...

Sibel
09.08.2014, 13:18
Çok çalışıyormuş. Şaşırtabilir bizi.

demir
09.08.2014, 13:26
Kollarindaki saatleri ne icin takiyorlar bilen var mi?
nabız olcumu, kosu mesafelerı gıbı seylerı olcmeye yarıyor :) yanlız su 11 i degıstır bence hala olcan yazıyor kadronda :D:D

Hunk
09.08.2014, 13:35
Daha öncede demiştim bu seneye damgasını vuracak. En iyi transferimiz olacak. Hele Cardozonun partneri olarak oynatılırsa..

ANIL
09.08.2014, 13:51
Malouda olum boru mu? :D

delikoyun
09.08.2014, 16:11
malouda dan bir cacık olmaz 30 dakikadan fazla oynayamıyor sahada leyla yı oynuyor 31. dakikadan itibaren

Yiğit SARI
09.08.2014, 22:28
Flaş transferimiz olacak mesajı yazmak istemiyorum ama hoca etkisini Malouda üzerinde fazlasıyla görecez buna eminim ki ben bu etki iyi bi etki olacak bizim için

Mehmet BAŞ
09.08.2014, 23:50
Malouda'dan cacık olmaz haklısınız, adam bildiğin futbolcu! Diğerleri baksın da feyz alsın biraz!

jairzinho
11.08.2014, 09:01
1 yıl yatmış tatil yapmış oyuncuya 2,5 milyon avro yıllık bağlamak saçmalık rezillik.emekli ikramiyesine kondu resmen mouluda.

adam tatil yaparken gel bizde tatil yap üstüne 2,5 milyonu götür dedik.

Sefa
11.08.2014, 22:48
Biraz zayıflamış.. Tek fark o geçen seneden.. Bu adamı gönderemezsek bizim için kötü olacak..

Alphan Altun
11.08.2014, 22:57
2006 Dünya Kupası'nda ninja gibiydi.Şimdi gidemiyor,gücü yok emekliliği gelmiş.Uzun maraton,kapalı orta,Avrupa belki lazım olur diye düşünsen bile bunun için fazla maliyetli, lüks.

Ahmet Kuru
11.08.2014, 23:35
çok para alıyon hacı... bir milyon falan olaydı kal belki ama 2.5 ney la...

Mehmet BAŞ
12.08.2014, 11:34
Helal olsun Malouda'ya...

Herkese inat çalışıyor ve Hocanın gözüne girmeyi başarıyor.

Dün A Takımda maça çıkması olumlu bir gelişme!

Tuğrul
15.08.2014, 23:46
Bu moruğu kazanacağım diyerek takım uçuruma sürükleniyor.

İyi niyetle çalışıyor, didiniyor ama ayakları gitmiyor.

Gücü bu kadarını elveriyor.

Basketbol tabiri ile 6. adam olarak kullanılmalı.

Manu61
15.08.2014, 23:47
Futbolculara yorum yaparken seni unuttuk be Malouda. Neden unuttuk sence bir düşün.

atomantcum
15.08.2014, 23:50
Yorum yapmak bile istemiyorum. Bitmiş. Ama Vahid bunu görmüyor. Gitmeli. Ama pek olası gözükmüyor bu durum.

AhmetG.
16.08.2014, 00:45
2.5 milyon Euro.

Öznur61
16.08.2014, 00:47
Vahid hoca zorluyor gibi sanki.
Oynamaya çalışıyor ama isteksiz gibi.
Ah bi toparlanabilse..

truva28
16.08.2014, 03:26
cacık olmaz bu saatten sonra

İskender YILMAZ
16.08.2014, 03:32
Genel görüşün aksine form tutarsa ve orta sahanın ortasında kullanılmazsa büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum.

Fatih Öztürk
16.08.2014, 05:35
Trabzonspor taraftari önyargıli tutumunu hayatta kiramaz.sorsan bugun eksigin neydi kem kum yapar cevap veremez aldigin parayla uğraşır.sahada basmadik yer birakmadin oyunu actin sprint yaptin değme 25'liklere taş cikarttin Cardozo'nun oyun dilinden anlayan ender oyunculardan biriydin ama önyargılari yikman icin yeterli degilmis baksana.

Hakan
16.08.2014, 10:05
Maçta Yusuf'u beğenip Malouda'ya sallayanlar var..Ne demeli?

Onur
16.08.2014, 10:48
Dünkü maçta takımın çoğundan iyi oynamasına rağmen -şahsi kanaatim- hala bu kadar eleştiri alıyorsa, "Ön Yargı"lı bakılmaya başlandı. Artık ağzıyla kuş tutsa yaranamaz.

delikoyun
16.08.2014, 11:00
bence yollanmalı çok yaşlı 30 dakikalık oynayabiliyor

bordoylamavi
19.08.2014, 08:40
kavga çıkmış adamla ilgili hiçbişi yazılmamış ilginç. vahid kadro dışı bırakımış yazıyor her yerde

İ. SARAL
19.08.2014, 08:52
Şöyle 400-500 bin € verip kurtulsak.

EmreSAĞLAM
19.08.2014, 09:03
İnatla kalman lazım diyoruz. İsmin kaliten var ama bu ego mu oluşturuyor nedir ?

Gelmişsin 34 yaşına son vakitlerin, adam gibi oyna oyununu sonra bırak. Yatayım para kazanayım diyorsan başka tabi.

Ertan 51
19.08.2014, 09:06
Giriş sayfamızdaki haber doğru ise hoca haklı,
başarı gelecekse özveri ile gelecek,idman bitecek ekstra dan çalışacaksın,idman bitecek Bursa maçını izleyeceksin ki eksiklerini görüp önlem alacaksın.
Olayın gerçek yüzünü bilmiyoruz,dediğim gibi,haber doğru ise Maluda ayıp etmiş.

Sefaenes
19.08.2014, 10:41
Maluda ve colmanla yolla cikilmazzz bu 2 li ilk firsatta bizo satar

Bayraktaroğlu
19.08.2014, 10:48
birinden kurtuluyoruz sonra başkası sorun çıkarıyor bu yabancılardan çektiğimiz nedir

cakalkerem
19.08.2014, 10:56
alırsan canı kanı 3 kuruş etmez yabancılar çıkartırken böyle sorun olur

Derin Trabzon
19.08.2014, 11:17
Flaş transferimiz olacak mesajı yazmak istemiyorum ama hoca etkisini Malouda üzerinde fazlasıyla görecez buna eminim ki ben bu etki iyi bi etki olacak bizim için

Gördüm etkiyi, o kadar etkili ki tişörtü yırtılmış maludanın

Murat'
19.08.2014, 12:17
Kafaya Trabzonspor logosu kazdırmakla olmuyor bu işler Malouda.

jairzinho
19.08.2014, 13:29
vahide ilk saldıran malouda oldu.illa birisi saldıracaktı .

hiçkimse oyunculara hakaret edemez arkadaş.

Vkgz
19.08.2014, 13:51
güle güle... iyide oldu

Samet Yildirim
19.08.2014, 14:13
Oynama sansi yoktu takim oturdugunda. Kesin sorun olacakti.

Lig baslamadan kadro disi kalmasi iyi oldu.

Süleyman50
19.08.2014, 14:16
Oynama sansi yoktu takim oturdugunda. Kesin sorun olacakti.

Lig baslamadan kadro disi kalmasi iyi oldu.
5 yabancı oynatabileceğiz, oynamadıkça sorun çıkartabilirdi belkide böylesi hayırlı oldu...

Murat'
19.08.2014, 16:08
Bu sene de yatarak 7 milyon lira kazanacak, helali hoş olsun!

Acayip karakterli bir oyuncuymuş.

DeAgLeMaNyAq
19.08.2014, 16:11
Hacıosmanoğlu Malouda konusunda yanıldığını kabul etmeli...

Tayfun
19.08.2014, 16:34
Yanlış adama çattın adamım .

Giallorossi
19.08.2014, 17:06
Hadi naşşşşşşşşş :D

Samet Berber
19.08.2014, 17:40
Bir şekilde göndermemiz lazım, +1 de bekletmenin veya A2'ye göndermenin hiçbir mantığı yok.

Uğur Kalyoncu
19.08.2014, 21:38
Kadrodışı kalması çözüm değil gitmeli..Ver 1 milyon gitsin yapacak bir şey yok..

cakalkerem
19.08.2014, 21:59
hala Trabzon da mı bu adam?

tanjugunduz
19.08.2014, 22:40
Derhal gonderilmeli futbola doymus adamlari alinca boyle oluyor sirf para icin geliyorlar sonra yatis o yuzden cok meshur degil ama atletik gelecek vadeden futbola ac adamlari almaliyiz İnsallah cardozo boyle olmaz

Yiğit SARI
19.08.2014, 22:58
Yıllarca Bosi ile aynı takımda bulundun keşke bişeyler öğrenseymişsin futbol aşkına dair. Her şeyiniz para olmuş

Vkgz
19.08.2014, 23:03
hoca bursa maçını 5 kere izletse 5inide izleyeceksin

3-4e katara gönderdikmi kardayız

Yiğit SARI
19.08.2014, 23:42

Abi imzanı güncelleyebilirsin :)j

Tolga
20.08.2014, 00:47
Bonservis değilde üstüne para vermeden yollasak yılın transferi olur şu andan sonra . . .

Fatih Öztürk
20.08.2014, 09:57
İkinci bir emre kadar buradasın Malouda hiçbir yere gitmiyorsun :)

Harun-61
20.08.2014, 12:37
Go Home Florent....

Harun-61
20.08.2014, 15:54
Halilhodzic bugün ne dedi:

Biliyorsunuz ilk defa Malouda konusunda konuşuyorum ama siz her şeyden haberdarsınız zaten. Olaydan 5 dakika sonra hepinizin haberdar olduğunu biliyorum zaten. Bu konuyu tartışacak veya konuşacak insanlar ya başkanımız ya da hocalardır.

Kim bu olayi medya'ya sizdirdi acaba ?

yatara
20.08.2014, 16:18
Seni geldiginden beri sevmemisdim malouda anca gidersin

cem1990
20.08.2014, 18:12
Bizimlan degılsın

Rıza ÇOLAK
20.08.2014, 18:24
Yolcudur Abbas moduna çoktan girmiş bu adam.Bak yine adam dedim.

Mustafa ÖZDEMİR
20.08.2014, 18:59
Ne hayallerle karsilamaya gitmistik .husrana ugradık resmen

Cengiz Çubukcu
20.08.2014, 20:06
Yeminle bu ve benzeri afrikalılar yüzünden nerdeyse ırkçı olacağım...bir tane de işini iyi yapan ahlaklı denk gelmez mi!!! İngilterede yapamadığı şeyleri ülkemizde yapıyor, dayanamıyorum

Murat'
20.08.2014, 20:09
Sıfır iş ahlakı.

Siyahi oyuncularımızın hepsini toplasak bir Song etmez.

Berkan
20.08.2014, 21:07
Ne umutlarla geldin ama olmadı.

Oğuzhan Fidan
20.08.2014, 22:14
adamın cezalara karşı koruması bile varmış yuhh yaa.. ne 100-150 si 500 bin dolar ceza kesilmeli en az.. fırsat bu fırsat !!!

maydin
20.08.2014, 22:18
olm bak git!..

Harun-61
21.08.2014, 00:23
Sabah 6'da idmana çıkartacaksın.

Muhteva
21.08.2014, 00:45
Birde Hamiye sen kim dünya starını kadro dışı bırakmak kim diye atarlanıyorlardı meger ne kaypakmış bu malouda

Hami_41
21.08.2014, 01:17
Go home aldığın paralar zikkim olsun

AhmetG.
21.08.2014, 02:33
Bu kulüpte kimsenin parası kalmaz öyle böyle alırsın 2.5 milyon euronu. Ama kariyerine yakışır hareket etmedin.

tekinonline
21.08.2014, 02:39
sezon açılışında bu herife dünya starı dediler ya acayip sinirlendim. adamın yaptıkları orta da hala yalayın yutun herifi. ne yaptı ne yaptı ? bosingwa'nın kaşlarını yesin !

drose61
21.08.2014, 03:21

maludaya para verecekler, hem de 3-4 milyon hemi?

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

HIRCINBEY
21.08.2014, 11:26
İş ahlakı sıfır

objek
24.08.2014, 02:12
Bence bu gibi olaylarin mumkunse basina sizdirilmadan halledilmesi lazim simdi adami satmaya kalksan kim alacak? alsada kaca alir mal sahibi malini korumak zorunda endustri futbolda bu isler boyle oluyor

CEMEFKER
24.08.2014, 11:50
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2014/08/23/fft104mm3103602.jpg?v=2014-08-23

muhtemelen sofra arkadaşları "gurbetçi" takımından...onlar böyle şeyleri sever....kırmızı tişörtlü de M.Yumlu'nun akrabası gibi....

Mert Oğuzlu61
24.08.2014, 11:55
Bence bu gibi olaylarin mumkunse basina sizdirilmadan halledilmesi lazim simdi adami satmaya kalksan kim alacak? alsada kaca alir mal sahibi malini korumak zorunda endustri futbolda bu isler boyle oluyor

ne satması, 34 yaşında adamdan para beklentin mi vardı ? :) bizim planlarımıza göre sözleşmesini karşılıklı feshedip, amerika ya çin e felan gitmesi lazımdı.

ama adam aç çıktı, 34 yaşında dünyanın parasını kazandı hala milyonların peşinde, en sinir olduğum insan tipidir. sanki paraya ihtiyacı varda. git amerika ya kardeşim, sydney e git bak avustralya da tatil yap, ulan para olsa iki dk durmam ülkede, adam milyonların içinde yüzüyor hala ''şu parayı da koparayım'' derdinde :D git miami sahillerine be adam.

objek
24.08.2014, 16:51
ne satması, 34 yaşında adamdan para beklentin mi vardı ? :) bizim planlarımıza göre sözleşmesini karşılıklı feshedip, amerika ya çin e felan gitmesi lazımdı.

ama adam aç çıktı, 34 yaşında dünyanın parasını kazandı hala milyonların peşinde, en sinir olduğum insan tipidir. sanki paraya ihtiyacı varda. git amerika ya kardeşim, sydney e git bak avustralya da tatil yap, ulan para olsa iki dk durmam ülkede, adam milyonların içinde yüzüyor hala ''şu parayı da koparayım'' derdinde :D git miami sahillerine be adam.

Olay sadece para meselesi degil aile icinde olan bazi olaylar icerde kalir 34 yasinda ve ustunde olup cok para kazanan oyuncular var adamlar tatilden zevk almiyor cani top oynamayi seviyor! ne yapacaksin zorla tatile,mi gondereceksin):

umutberna
25.08.2014, 09:28
malouda colmandan daha büyük bir problem.
futbolcu lehine yapılan kontratlar sonucu elimiz kolumuz bağlı,
1 yıllık ücretimi verin emeklilik parası olarak gideyim diyor,
jankoya 600bin€ para verdik zorla gönderdik,
celuska 200bin€civari bir para aldı,
jebrinde bir miktar para aldı,
bamba 250bin€ + geçen sene oynamadığı dönemden hak ettiği 400€
colman 1,25 mi € civarı para talep ediyor,
maluoda 1,6 mio € civaraı para talep ediyor.

toplayalım , bu 6 oyuncuyu göndermek için 4,5mio € civari bir para söz konusu.
bunlara ilaveten hocanın çalışmak istemediği turgut gibi pahali bir oyuncu daha var.
ve transfer sezonu bu hafta sona eriyor,
bakalım oyuncu transferine ek olarak jargonumuza yerleşen oyuncu gönderim parasını bu dönem için ne kadarla kapatacağız.

Yiğit SARI
25.08.2014, 10:18
Bi de Şampiyonlar Ligi kupası kaldırdın sen he mi? Hem de Bosingwa ile birlikte..

Tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

Onur Akyüz
25.08.2014, 10:42
Bosi'yi görmesek diyecem ki haklısın.

Ama ikinizin de kariyerleri çok parlak, yaşlarınız, aldığınız ücretler vs birbirine çok yakın.

Bosi çatır çatır oynayıp taraftarın sevgilisi olabiliyorken, seni nasıl gönderecez diye kara kara düşünüyoruz.

Tamamen karakter kaynaklı bir fark bence bu.

cakalkerem
25.08.2014, 10:47
Ulan ne verdin ki ne istiyorsun....

şimdi sabah sabah okkalı bir küfür savurmak vardı da neyse....

Muhammet YILMAZ
25.08.2014, 11:11
Jerkrs Bosingwa yamuk yapıcak sanıyordu sen yamuk yaptın

cyberentalpi
25.08.2014, 13:02
valla bunun da ücretini hacıosmanoğlu yada transfer edene ödeteceksin
çok ağır şartlar ve adam kalacam derse 2.5 milyon ero odemek zorundasın

colman konusu ayrı. colman sonucta iyi diye sozlesme yenilenmiş. onu klup odeyebilir. hatta neden bilmem colman bu takımda fayda saglayabilir gibi geliyor. tamda ihtiyac duydugumuz yerin adamı.

bir tane adam gibi forvetle kapatabiliriz

burasıdaTRABZON
25.08.2014, 13:57
çok iyiydin çok kaliteliydin ama hiçbir zaman topclas değildin

Bayraktaroğlu
25.08.2014, 16:28
Trabzonspor geçtiğimiz günlerde yaşanan Malouda - Halilhodzic gerginliği ile büyük bir şok yaşamıştı.

Ortaya atılan bir çok spekülasyondan sonra gerçeğe ise Haber61.net ulaştı. Edinilen bilgiye göre yaşanan gerilimlerin altında para yatıyor.

Kavgadan bir hafta önce 1 milyon euro

Trabzonspor'da bu yıl daha iyi olacağı düşünülen Florent Malouda takımın yeni teknik direktörü Vahid Halilhodzic'e kavgadan bir hafta önce kulüpte geçmiş dönemden kalan alacağı bulunduğu şeklinde serzenişte bulundu. Bunun üzerine Halilhodzic takımda huzursuzluk olmaması adına yönetimle görüşerek futbolcusuna 1 Milyon Euro ödenmesini sağladı.

Ancak Boşnak Hoca daha sonra aldığı bilgiyle şok oldu. Halilhodzic Malouda'nın geçmişe yönelik alacağı olmadığını öğrendi.

Bu gelişme üzerine oldukça kızgın olan Halilhodzic kendisine yalan söyleyen Malouda'ya "Sen dürüst değilsin" diyerek kızdı. Bunun ardından yemekhanede tartışma yaşandı. Tartışma esnasında Halilhodzic yerinden hiç kalkmazken Malouda hocasının üzerine yürüdü. Bu hareketi Malouda'nın Trabzonspor'daki sonunu da hazırladı.

Gelişmelerin ardından Malouda ile yönetim bir araya gelerek toplantı yaptı. Ancak şok olan bu kez yönetim oldu. Malouda kulüpten ayrılmak için 1 Milyon Euro talep etti. Bu talep sonrası görüşmeler tıkanırken bordo mavili ekibin nasıl bir hamle yapacağı merak konusu oldu.

Uğur Kalyoncu
25.08.2014, 19:23
Ver 1 milyon gitsin yapacak bir şey yok..

Hakan
26.08.2014, 00:05
Haber61 ahahaha habere gel ,asıl yalancı sizsiniz iftiracı ş....

Furkan
29.08.2014, 15:50
gitti diyorlar twitterda doğru mu ?

Tayfun
29.08.2014, 15:50
Fesih edilmiş, güzel haber.

seyyah61
29.08.2014, 15:51
Ntvspor'da son dakika gelismesi olarak verdiler. Feshetmisiz sözlesmesini.

Hakan
29.08.2014, 15:52
Yolun açık olsun reis.Her şey için teşekkürler

Hami_41
29.08.2014, 15:54
Go home you can earn money from different teams

Bayraktaroğlu
29.08.2014, 15:55
Trabzosnpor Florent Malouda’nın sözleşmesini karşılıklı anlaşarak feshetti.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Malouda’nın sözleşmesinin sonlandırılması hakkında “Dramatik hale getirecek bir durum yok. Malouda ve Trabzonspor kendileri için en iyi olanı yaptı. Malouda ile yollarımızı ayırma kararı aldık. Bundan sonraki futbol yaşantısında kendisine başarılar dilerim” dedi.

Florent Malouda ise “Geçen sezon benim için müthiş bir deneyimdi. Ancak yoluma devam etmenin zamanı geldi. Henüz ne yapacağıma karar vermedim. Sözleşmemin bitmesine bir yıl kalmıştı ancak bu şekilde sonlandırmanın doğru olduğuna karar verdik. Kulüp yönetimine, çalışanlarına, takım arkadaşlarıma ve taraftarlara teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

DeAgLeMaNyAq
29.08.2014, 15:57
Emekleri için teşekkürler ama hayal kırıklığı yaşattı...

Mert'
29.08.2014, 15:58
Büyük bir heyecan getirmişti taraftarlara ve takıma ama olmadı devamı yolu açık olsun.

Bera B.
29.08.2014, 15:58
Vay be. Rüzgar gibi gelip geçti. Güzel bir anı oldu bizim için. Güle güle Malouda.

Oğuz ZEYTİN
29.08.2014, 15:59
Acısıyla tatlısıyla Trabzonspor'dan Malouda geçti... Tıpkı Marcelinho gibi...

Bu transferden ders çıkarmak lazım. Transfer edilecek oyuncunun adı ve kariyeri kadar karakterini de analiz etmek gerek.

Ayrıca Malouda geldi diye ne forma satışı ne de kombinelerde patlama oldu.

Yine de teşekkür ederiz. O füze unutulmayacak...

Fatih Öztürk
29.08.2014, 16:07
Yıllardır gelmesini bekledim hayaldi ve hayal gerçekleşti.şaşaalı bir geliş,lige ve avrupaya fırtına gibi bir giriş yaptı.demoralize olmuş yıkık bir kadroda 7 gol 9 asistle oynadı onuda tek devrede yaptı.ancak bu kadarını yapabilirdi.çok iyi bir reklam yüzümüz olmuştur şüphesiz.emeklerin için teşekkürler,her daim iyi hatırlanacaksın yolun açık olsun Florent Johan Malouda.

Adem Akyüz'
29.08.2014, 16:09
Çok şükür..

poetricus
29.08.2014, 16:10
Hayırlı olsun...

angraf
29.08.2014, 16:10
Futbol dışında pr olarak bize fayda sağladı emekleri için teşekkür ederiz. Yolun açık olsun Malouda.

Harun-61
29.08.2014, 16:11
Emekleri için teşekkürler ama hayal kırıklığı yaşattı...

Sanirim 1 yilin özeti bu....

Bayraktaroğlu
29.08.2014, 16:11
Profesyonel futbolcumuz Florent Malouda ile kulübümüz arasındaki profesyonel futbolcu sözleşmesi, karşılıklı olarak feshedilmiştir. Anlaşmaya göre, futbolcuya, 150.000.-EUR'su hakediş bedeli ve 600.000.-EUR'su erken fesih bedeli olmak üzere toplam 750.000.-EUR ödenecektir.

Muhammet YILMAZ
29.08.2014, 16:12
Maloudada gitti geldiğinde ne kadar çok sevinmiştik

Harun-61
29.08.2014, 16:12
SON DAKİKA

Florent Malouda'ya fesih bedeli olmak üzere toplam 750.000.-EUR ödenecektir.

Muhammet YILMAZ
29.08.2014, 16:13
Bir sene oturup 2.5me almak yerine 1
750bin euroya fesih etti. Bakalım colman ne edecek

6313

btnyldz
29.08.2014, 16:13
Yolun açık olsun dünya yıldızımız. Hizmetlerin için teşekkürler.

Oğuz ZEYTİN
29.08.2014, 16:14
Profesyonel futbolcumuz Florent Malouda ile kulübümüz arasındaki profesyonel futbolcu sözleşmesi, karşılıklı olarak feshedilmiştir. Anlaşmaya göre, futbolcuya, 150.000.-EUR'su hakediş bedeli ve 600.000.-EUR'su erken fesih bedeli olmak üzere toplam 750.000.-EUR ödenecektir.

Maşallah...

Bayraktaroğlu
29.08.2014, 16:15
artık kilitlemeye hazır bir başlık güle güle saçlarına ts amblemi yaptırmanı unutmayacağım zaten başka unutulmayacak bir şey yapmadın

Onur Akyüz
29.08.2014, 16:15
Olmasaydın daha iyi olurduk.

Hadi yallah!

Yiğit Gayretli
29.08.2014, 16:16
Malouda iki yaş daha genç gelsen kral olurdun... Yolun açık olsun...