PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Burak, Bu Kadar Yalancılık Olur Mu?

Vkgz
26.08.2006, 15:37
Burası genel forum olduğu için yazmakta bir sakınca yoktur diye düşünüyorum.

Bildiğiniz gibi dün maçta topu elle alıp golü attı , ve maç sonrasında çok açıkça topu elle aldığı belli olan pozisyona top elime çarptı hakemde golü verdi, gol goldür dedi.

Bu nasıl bir iştir. nasıl bir yalancılıktır nasıl bir şımarıklıktır anlamıyorum. Bu oyuncunun neden bu kadar kısa sürede böyle basit yollara başvuran bir oyuncu olduğunu anlayamıyorum.

Hadi hakem golü verdi sen niye topu elle aldım demiyorsun. çok yazık . Bu adam kendinede yazık ediyor Beşiktaşada . Anelka diyorduk geçen sene şimdide burak diyoruz ve :

El Değmemiş Bir Lig İstiyoruz. Demiröreninde Elinin değmediği El Değmemiş Bir Lig İstiyoruz

Konyaspora çok yazık oluyor.

Mert67
26.08.2006, 15:40
hepsi ezik işte

Şenol YİĞİT
26.08.2006, 15:46
O dediğin oyuncunun(burak)kişiliği ile alakalı birşey...nede olsa beşiktaşa geldim ellen de atarım kollan da.nasıl olsa hakem görmez görsede bişey demez...
Konya başkanının açıklaması;bizim istanbula gelmemize gerek yok nede olsa iş halledilmiş diyo daha 3.haftadan...yazıklar olsun Türk futbolu nereye gidiyor.

Ve bide delgado olayı dikkat ediyorum(sanki adama özellikle söylemişler)kendini ceza alanı önünde yere bırakıyo...
Bence 15 anadolu takımı ligden çekilsin;diğer 3 takım da kendi aralarında oynayıp dursun...

Ali Özcan
26.08.2006, 15:51
ben 24 yaşındayım...Bir kere bile herhangi bir hakemin bizim lehimize bir hata yaptığını görmedim nedense...

Aynı zamanda bir Konyalı olarak dün Konyaspor a yapılanları kınıyorum ve adalet dağıttığını sananlara lanet olsun diyorum...

Mehmet_Mercanlı
26.08.2006, 15:56
ulan bunlarda hep konyaya yapıyo neiş

lazutlarlivera
26.08.2006, 15:58
Bide utanmadan diyo ki o karakter yoksunu burak" hahaaa bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum".Bu ne pişkinlik bu ne karaktersizlik bu nasıl bi anlayıştır.Eee malum yıldırım demirören bildiğim kadarıyla kendisi haluk ulusoyun amcasının kızıyla evli anlayacağınız ağır işçi.Yıldırım demiröreni kırmak olmaz. fenerbahçe ye laf söylüyolardı.Kardeşim bunların hepsi aynı İSTANBUL un 3 kız kardeşi bunlar.

Sizlere baktıkça 10000 kat daha TRABZONSPOR lu oluyorum.

ONURLU İNSANLARIN BÜYÜK TAKIMI TRABZONSPOR

Naim
26.08.2006, 15:59
Nobre anlaşılan Takım içi Hizmet Eğitimlerini iyi vermiş
bu sene yine Konyaya patladı
Neyse Burak birde Rizespora atar böyle bir gol
Bu anadolu takımları hala akıllanmıyorlar
gidip 3 itle iyi geçiniyorlar
Ayıdan Post 3 ezikten dost olmaz uyanın ya

lazutlarlivera
26.08.2006, 16:00
Sanki ben bu seneryoyu bi yerden hatırlıyorum.2002-2003 yılı.Kargaların 100. yılı.Her türlü şerefsizlikle şampiyon oldukları sene.

Vkgz
26.08.2006, 16:00
Bide utanmadan diyo ki o karakter yoksunu burak" hahaaa bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum".Bu ne pişkinlik bu ne klaraktersizlik bu nasıl bi anlayıştır.Eee malum yıldırım demirören bildiğim kadarıyla kendisi haluk ulusoyun amcasının kızıyla evli anlayacağınız ağır işçi.Yıldırım demiröreni kırmak olmaz. fenerbahçe ye laf söylüyolardı.Kardeşim bunların hepsi aynı İSTANBUL un kız kardeşi bunlar.

Sizlere baktıkça 10000 kat daha TRABZONSPOR lu oluyorum.

ONURLU İNSANLARIN BÜYÜK TAKIMI TRABZONSPOR

Evet Onurlu İnsanların takımı.

champions
26.08.2006, 16:01
türkiyede olur böyle vakıalar avruapada hakemler yakalar

Gürkan
26.08.2006, 16:02
fazla uzatmaya,gerek yok ıkı mac daha boyle yapsın adı cıkar ondan sonra bı yapıstımı arif erdem gibi ölene kadar yapısır.bı daha da cıkmaz.

coach
26.08.2006, 16:03
Bunların alayı konsepsiz...

Badaloğlu
26.08.2006, 16:28
Akşam bu söylediklerini canlı canlı dinledim.Söylerkende böyle suratında hafiften gol olsunda nasıl olursa olsun tebessümü vardı.Söylediklerini öyle bir pişkinlikle söylüyorduki muhabire sanki bu yapılan emek hırsızlığı değil, rakibinin alınterini çalmak değilde hakkınla atmış olduğun gollermiş gibi şakıyor tv'de.Utanmadan birde ''ya top elime çarptı'' diyor.Namussuz adam,dün bir bugün iki...Cin olmadan adam çarpmayı öğrenmiş.Bunlarmı Türk futbolunun geleceği zeki,çevik aynı zamanda ahlaklı sporcular!!!Çıkıp deseydi ki:''ben topu elimle düzeltip golü attım'' gözümde bir o kadar daha büyürdü.Ama şimdi beşpara etmez benim için.
Sokaklarda gasp çeteleri kol geziyor,yeşil sahalarda da İstanbul'un emek hırsızları (Anelka,Burak,Nobre v.s.) boy gösteriyorlar.Türk hakemleri inşaallah bu arkadaşı kara listeye almışlardır almadıysalar az bile yapıyorlar onlara...
Bu arada akşamki Beşiktaş-Konya maçının hakemi Zafer Önde İpek efendi tam bir faciaydı.Konya'yı yedi bitirdi.

hakanhan
26.08.2006, 16:50
hep konyaya mi rast geliyor bunlar. arkadaslar biz trabzonspor boyle bir seyle karsılsırsakkı allah gostermesin haram puan.. fenere beşiktaşa gs oluyor bir kerede bize olmus ne olmus gibi söylemleri sakın söylemeyelim bu forumda.. biz ezik degiliz cünkü..

Berat
26.08.2006, 16:57
ben 24 yaşındayım...Bir kere bile herhangi bir hakemin bizim lehimize bir hata yaptığını görmedim nedense...

o kadar da değil..

selcuk
26.08.2006, 17:01

Aynı zamanda bir Konyalı olarak dün Konyaspor a yapılanları kınıyorum ve adalet dağıttığını sananlara lanet olsun diyorum...

okadarda yapma yani bizede ara sira oluyor ama bizim ayricaligimiz bi trabzonlu cikip ayni sitem yapiyor hakeme biz yinede dogruyu yapiyoruz

sametaydin
26.08.2006, 17:18
ya zaten beşiktaşıda izliyorum. çok da iyi top oynamıyolar yani nereye kadar giderler bilemiyorum.ha böyle hakem oyunlarıyla en fazla şerefsiz şampiyonluk alırlar.sonra avrupada ezikler gibi olurlar. sonra istanbul medyası da senelerce konuşur bizim takımlarımız nerde yanlış yapıyo diye.

Tansu Onur Erdoğan
26.08.2006, 18:11
maradonada elle gol attı oluyo böyle seyler ahlaksız adam atmıs konusuyo koskoca bjk camiasına laf atmaya gerek yok

o adam bizim takımda olup o golüde atabilirdi objektif olun biraz lütfen

immortal_TS
26.08.2006, 18:15
Koskoca bjk camiasına laf atmayalımmı? şöyle diyeyim ozaman topunun canı cehenneme

Tansu Onur Erdoğan
26.08.2006, 18:18
Koskoca bjk camiasına laf atmayalımmı? şöyle diyeyim ozaman topunun canı cehenneme
sen baskalarına saygı duymazsan baskalarıda sana saygı duymaz

bu kadar basit

Sevgi
26.08.2006, 18:19

Abartmayalım lütfen.

Futbolcular İstanbul takımlarından birisine transfer olunca milletvekili gibi dokunulmaz olduklarını biliyorlar :)

cabri
26.08.2006, 18:23
Özdemir: Burak'ın elliyle düzeltip attığı gole tepkileri bekliyoruz...

Alim Tunçay

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Nihat Özdemir, Beşiktaş-Konyaspor maçında siyah-beyazlı futbolcu Burak'ın eliyle düzeltip attığı golden sonra diğer kulüplerin tepkilerini merakla beklediklerini söyledi.
AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Nihat Özdemir, Fenerbahçe'nin geçen sezon Konyaspor ile deplasmanda yaptığı maçta Anelka'nın elle attığı golden sonra Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'un büyük tepki gösterdiğini hatırlatarak, ''Anelka'nın elle attığı golden sonra bu 3 kulüp 'El değmemiş bir lig istiyoruz' diye pankartla maçlara çıkmışlardı. Bakalım Burak'ın dün elinin yardımıyla attığı golden sonra o kulüpler ne gibi tepkide bulunacak'' dedi.
Fenerbahçe'nin kendi işine baktığını vurgulayan Özdemir, ''Anelka'nın Konyaspor'a attığı o golden sonra yer yerinden oynamıştı. Demekki böyle şeyler oluyormuş. Bakalım 'El değmemiş bir lig istiyoruz'' diye pankartla çıkanlar şimdi ne tip açıklamalar yapacaklar. Biz sadece olanları seyrediyoruz, kendi işimize bakıyoruz. Bakalım diğerleri ne yapacak?'' diye konuştu.

sweetrose
26.08.2006, 19:06
tek senaryo====bir çok oyun....

alışılmış sahneler

k@ndemir
26.08.2006, 19:08
binlerce dansöz var

Remzi
26.08.2006, 19:15
büyük takımlara gelince ne oldum delisi olanlardan nefret ediyorum.

kutoz
26.08.2006, 19:45
maradonada elle gol attı oluyo böyle seyler ahlaksız adam atmıs konusuyo koskoca bjk camiasına laf atmaya gerek yok

o adam bizim takımda olup o golüde atabilirdi objektif olun biraz lütfen

Haklısın objektif olmak gerek... Ama Arjantin'e, Brezilya'ya, Almanya'ya vb. ülke takımlarına bakarken objektif olurum. Ama tutupta bana istanbulun üç kız kardeşlerine karşı objektif olmamı önerirsen, orda dur derim. Objektif olabilmem için, önce onların da Trabzonspor gibi emek hırsızlığı yapmadan bu arenada mücadele etmesini beklerim. Bizim onlardan farklı yanımız, Trabzonspor haksız bir puan dahi almış olsa, bunu delikanlıca söyleyebilme erdemine sahip olmamız.

Kusura bakma, bu takımlara karşı objektif olamam. Onlar, başarıya giden her türlü çirkef yolu mübah sayan, bir tür ucubedir. Ve bu istanbulun üç kız kardeşi yüzünden Türk futbolu bir yere gelemiyor. Bu kadar basit... Anadolu'da parlayan gençleri nasılda öğüttüklerini anlatmama gerek yok sanırım.

Burçak
26.08.2006, 19:50
zafer biryol vardı bi aralar herkesin çekindiğ. konyadan aldılar adam kayboldu gitti şimdi. yazık etti kendine zafer.

mesajı yanlış başlığa yazmışım. :)

Selman
26.08.2006, 19:52
Sanki ben bu seneryoyu bi yerden hatırlıyorum.2002-2003 yılı.Kargaların 100. yılı.Her türlü şerefsizlikle şampiyon oldukları sene.

Kocaeli'ye 108. dakikada atmışlardı sanırım.Daha ligin 2. hafatası.Oyunda duraklama yokken.Alayına isyan Ölümüne Trabzon...

Analyzer
26.08.2006, 20:34
Bunların alayı konsepsiz...
Katılıyorum

marcelinhots
27.08.2006, 03:25
eğer nasıl oluyorda fenerbahçe yapınca pankart yapıyoruz bunada yapmalıyız.

Kaya
27.08.2006, 15:21
Bu konu hakkında bende bir başlık açmayı düşünüyordum. Açıldığı iyi olmuş.

Arkadaşlar gerçekten yetenekleri iyi olan bir futbolcu ama geleceğin çirkef oyuncularından biri geliyor...

Muhalif
27.08.2006, 15:43
Katılıyorum

ben de katılıyorum..

61viya
27.08.2006, 15:56
Sadece futbol oynansın istiyoruz diyelim bence,bu herifler temiz ligden,temizlik anlıyorlar galiba :D:D

Hentbol mu futbolmu belli değil oynanan.

İslam Sezer
27.08.2006, 16:13
binlerce dansöz var

bu tür futbolcular ve bazı takımları kollayan hakemler için güzel bir şarkı.

k@ndemir
27.08.2006, 17:23
Bu konu hakkında bende bir başlık açmayı düşünüyordum. Açıldığı iyi olmuş.

Arkadaşlar gerçekten yetenekleri iyi olan bir futbolcu ama geleceğin çirkef oyuncularından biri geliyor...tipinden belli zaten ne mal olacağıı

sweetrose
27.08.2006, 18:44
hentbol başarıları ile şampiyonluğa koşar bunlar ya

marcelinhots
28.08.2006, 03:08
ya burası yeri deil biliyorum fakat söylemek istedim.2 hafta önce gs daha maçın başında kopacakken kaysernin aleyhine inanılmaz bir penalt pozisyonu çalınmadı (mondide atılacakdı)3 puan aldılar.sonraki hafta inanılmaz bir penaltı verildi ve 1 puan aldılar.Dünde daha maçın başına antepin boru gibi golü songa faul yapıldı diye verilmedi ama song çimlere takılmışdı.1 puan aldılar.Yani havadan 5 puan.

Beşiktaş dün daha maçın başında burakın elle attığı golle öne geçti sonra bedavadanda bir penaltı aldı.konyada bu yüzden 10 kişi kaldı.Yani havadan 3 puan.

geçen sene fenerbahçeye karşı güç oluşturmak için bizimle ittifak kurdular ve buna izin verdik.Bu sefer hakemleride arkasına almış duruyorlar ve biz nedense hiçbir tepki koymuyoruz.Fenerbahçe 1 defa yapınca pankartla çıkan trabzondan diğer rakiplerinede aynı şekilde yaklaşması lazım.Nasıl fenerbahçenin hakemle aldığı bir maçta çıkıp pankart yapman yanlışşsa bu olaylara sessiz kalman 10 kat daha yanlışdır.

Ayrıca bu sene fenerbahçenin ve bizim inanılmaz hakkımız yeniyor.Fenerbahçenin bu hafta resmen maçı elinden aldılar 2 hafta önce manisa maçını bizim elimizden aldıkları gibi.

bu konularda sizce haksızmıyım.

Oğuzhan Görkan
28.08.2006, 03:22
walla artık öyle bir duruma geldi ki bu lig alışmaya başladım bu olayları sıradan hale getirdiler.bunlar olmazsa şampiyon olamazsın gibi bir terim oluşmaya başladı.
çirkef futbola hayır!

Oğuuz
28.08.2006, 19:09
sıra beşiktaşta mı?.. şu an bi arkadaşın imzası geldi aklıma; şampiyon olmasanda bu onursuz areneda verdiğin onurlu mücadelen yeter..

marcelinhots
29.08.2006, 02:35
ya burası yeri deil biliyorum fakat söylemek istedim.2 hafta önce gs daha maçın başında kopacakken kaysernin aleyhine inanılmaz bir penalt pozisyonu çalınmadı (mondide atılacakdı)3 puan aldılar.sonraki hafta inanılmaz bir penaltı verildi ve 1 puan aldılar.Dünde daha maçın başına antepin boru gibi golü songa faul yapıldı diye verilmedi ama song çimlere takılmışdı.1 puan aldılar.Yani havadan 5 puan.

Beşiktaş dün daha maçın başında burakın elle attığı golle öne geçti sonra bedavadanda bir penaltı aldı.konyada bu yüzden 10 kişi kaldı.Yani havadan 3 puan.

geçen sene fenerbahçeye karşı güç oluşturmak için bizimle ittifak kurdular ve buna izin verdik.Bu sefer hakemleride arkasına almış duruyorlar ve biz nedense hiçbir tepki koymuyoruz.Fenerbahçe 1 defa yapınca pankartla çıkan trabzondan diğer rakiplerinede aynı şekilde yaklaşması lazım.Nasıl fenerbahçenin hakemle aldığı bir maçta çıkıp pankart yapman yanlışşsa bu olaylara sessiz kalman 10 kat daha yanlışdır.

Ayrıca bu sene fenerbahçenin ve bizim inanılmaz hakkımız yeniyor.Fenerbahçenin bu hafta resmen maçı elinden aldılar 2 hafta önce manisa maçını bizim elimizden aldıkları gibi.

bu konularda sizce haksızmıyım.

Mehmet ARSLAN

Ben bunları 100. yılında şampiyon yaptırmam

Nihat Özdemir’in "Aleyhimize çalışma var" sözleriyle Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’u işaret ettiği ileri sürüldü. Sarı lacivertlilerin rahatsızlık duyduğu diğer isimler ise Ali Aydın, Şükrü Yazıcıoğlu ve Haluk Ulusoy’un oğlu Saffet.

FENERBAHÇE Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, Sakaryaspor maçından hemen sonra zehir zemberek bir açıklama yaparak, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor ve maçın hakemi Kuddusi Müftüoğlu’nu suçluyordu...

Fenerbahçe’yiz oyuna gelmeyiz

Bu açıklamalara, muhatapları gerekli yanıtı verdiler. Ancak, Özdemir’in isim vermeden suçladığı bir kesim daha vardı. Fenerbahçe Başkan Vekili, "Artık herkesin kendi takımının formasını giyerek sahaya çıkmasını istiyoruz. Fenerbahçe, duyduğu sıkıntıları spor kamuoyu ile paylaşmaktadır. Aldığımız duyumlara göre Fenerbahçe aleyhine çalışmalar yapılmaktadır. Biz Fenerbahçe’yiz, oyuna gelmeyiz. Ve kurulan bütün oyunların altından kalkmasını da biliriz."

Bu açıklamalar yenilir yutulur gibi değildi.

- Kimler formalarını giymeliydi?

- Fenerbahçe aleyhine kimler çalışma yapıyordu?

Ve Özdemir kimleri işaret ediyordu?

Gelin bu açıklamaların perde arkasına geçelim ve Fenerbahçe camiasında, yöneticilerin kulaklarına fısıldananlara değinelim.

Ulusoy’u işaret ediyor

Fenerbahçe yönetimi, Futbol Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy’dan rahatsız. Rahatsız, çünkü Ulusoy’un yakın arkadaşlarıyla birlikteyken Fenerbahçe aleyhine konuştuğuna inanıyorlar.

Hatta bir adım daha ileri gidiyorlar ve Ulusoy’un, "100. yılda ben bunları şampiyon yapmayacağım" dediğini ileri sürüyorlar. Bu sözlerin doğruluk payı sorulduğunda da, "Hepsi bizim kulağımıza geliyor. Arkadaşlarıyla birlikte yediği yemeklerde bunlar konuşuluyor. Haluk Bey bunları duymadığımızı sanıyor ama..." yanıtını veriyorlar.

Nihat Özdemir’in açıklamarındaki ’birinci şifre’nin yani, "Artık herkesin kendi takımının formasını giyerek sahaya çıkmasını istiyoruz" sözlerinin açıklaması buydu.

Eşleri o kadar yakın ki...

Peki ya ikinci şifre? Yani, "Fenerbahçe aleyhine kimler, nasıl, çalışma yapıyorlar?" Sarı lacivertliler bu konuda da 3 isim ortaya atıyorlar. Bu isimlerin ilk sırasında Hakem Atama Komitesi Başkanı Ali Aydın var.

Daha önce Fenerbahçe-Ç.Rizespor maçında kart skandalı yaşayan ve Galatasaray- Beşiktaş derbisinde verdiği bir penaltı kararı sonrası hakemliği bırakan Ali Aydın... Ali Aydın daha önce hakkındaki, "Ulusoy’un hangi maça, hangi hakemi istediğini gözlerinden okur" yorumlarına hiçbir yanıt vermemişti.

Aydın, Fenerbahçe tarafından "Aleyhimize çalışıyor" diyerek işaret edilen isimlerden biri. Hatta sarı lacivertliler bir adım daha ileri gidip, "Aydın’ın eşi ile Ulusoy’un eşi o kadar yakın ki..." diye söze başlayıp sonra susuyorlar...

Hakem atamalarına etki

Sarı lacivertililerin gösterdiği iki isim daha var. Biri Futbol Federasyonu Dış İlişkiler Komisyonu’nda görev yapan Şükrü Yazıcıoğlu, diğeri de Haluk Ulusoy’un oğlu Saffet Ulusoy. Fenerbahçe camiası bu iki ismin de hakem atamalarında etkili olduğuna inanıyorlar.

İşte Nihat Özdemir’in açıklamalarının perde arkasında yatan olaylar ve isimler bunlar. Fenerbahçe Başkan Vekili’nin, "Şimdi de temiz lig isteyecekler mi?" diye gönderme yaptığı 3 kulüp; Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor, sarı lacivertlilere yanıt verdiler.

Bakalım bu isimler bugün ne diyecekler?

Bu işin sonu iyi olmaz

F.BAHÇE Asbaşkanı Mahmut Uslu, yeni transferlerle birlikte UEFA Kupası’nı kaldıracak bir kadro kurduklarını ve bu kadroyla önemli yerlere geleceklerini söyledi. Uslu, Edu’nun transferi nedeniyle Brezilya’da olduğu için Sakaryaspor maçını izleyemediğini belirterek, "Yenilmişiz. Bu sene yanlışlıklar aleyhimize yapılıyor. Yanlışlar da doğrular da herkese eşit dağılsın. Yoksa bu işin sonu iyi olmaz. Hepimiz aynı gemideyiz, gemi batar" diye konuştu.

Gülme komşuna gelir başına

F.BAHÇE Başkan Vekili Nihat Özdemir’in, "Şimdi de temiz lig isteyecekler mi?" sözlerine G.Saray cephesinden sert tepki geldi. Yönetici Şükrü Ergün, "Bu, canı yanan bir insanın haykırışıdır, bağırmasıdır. Ben onları hiç ciddiye almadım. Geçen sezon bize gülüyor, ’fakir fukara edebiyatı yapıyorlar’ diyorlardı. Onlara bazı lafları hatırlatmak isterim: Bugün bana, yarın sana. Gülme komşuna gelir başına."

F.Bahçeliler geçen yıl neredeydi?

BEŞİKTAŞ yöneticisi Süleyman Eren, "F.Bahçeliler ya futbolu bilmiyorlar ya da provakasyon yapıyorlar" dedi. Ve şöyle devam etti: "Anelka’nın elle attığı golün üstünü örtmek istiyorlar. Anelka ile Burak’ın pozisyonlarını nasıl kıyaslıyorlar. Biz dostluk istiyoruz, onlar ise kaos. Şerefli ikincilikler yaşamamıza rağmen ’temiz futbol’ mesajlarını veren ilk kulüp Beşiktaş’tır. Geçen yıl neden sahaya ’temiz eller’ pankartı ile çıkmadılar?"

Nihat Özdemir’e aynen katılıyorum

TRABZONSPOR Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Nihat Bey’e aynen katılıyorum. O zaman elle ilgili bir pankart açıldıysa, şimdiki durumu farklı bir şekilde de olsa protesto etmek lazım. Bu el F.Bahçe’nin işine yaradığı zaman eleştirildiyse, şimdi başka birinin işine yaradığında takdir etmek mümkün değildir. Biz elin her türlüsüne karşıyız. Bizim oyuncumuz benzeri bir davranışta bulunursa da tutumumuz değişmezdi" dedi.

helal olsun.hep eleştirdiğim yönetim çok utandığım bir konuda doğru bir tutum göstermiştir.

yalnız fenerbahçe hakkındaki iddalarda bir o kadar ilginçtir.Neyse onun konuşam yeri burası değil.

Nytre
29.08.2006, 10:14
şerefini iki dakikada sattı işte..

yalnizsimitci
29.08.2006, 15:58
trabzon bu konuda once ve ilk olmali
kim ne yapiyorsa soylemeli

halil ibo
29.08.2006, 16:08
Bu işleri en iyi bilen ve yapan takımın başkan vekilinin mağduriyet tripleride pek iğrenç oluyor.Allah topunuzun cezasını versin.Hile yaparken taş olup kalın inşallah.

Vkgz
29.08.2006, 17:43
bundan sonra burak bi yüz karası ahlaksız bir topçu olarak yeşil sahalarda boy gosterecek

frango
29.08.2006, 18:25
burak bide golden sonra o kadar seviniyokı benım çok tuhafıma gıttı elle alıp gol atıyosun sonrada acaip seviniyosun bırıncısı bunu haketmedın ıkıncısıde konyasporlu futbolcuları unutma onları kızdırır bu hareket ama sen bunu dusunmedıgın çok belli

Kaya
30.08.2006, 16:59
Arkadaşlar Burak'ı sadece bu hafta elle attığı golle değerlendirmeyin. Bu adam oynadığı her maç hakemelere ve karşı takımın futbolcularına garip davranıyor. Baya hırçın bir kişiliğe sahip. Yetenekli olmasına karşı çok asi. Bu sezonun çirkef oyuncusu adayımdır.

Oğuuz
30.08.2006, 17:18
arkadaşlar ben bu konuda kulübümüzün dürüstlüğünü göstermesi gerektiğini düşünüyorum, eğer geçen seneki anelka olayında el değmemiş temiz bir lig istiyoruz diye bi pankarla çıktıysa takımımız, aynı şeyi bu seferde yapmamız gerekir,,

kanuni
30.08.2006, 18:35
fenere karşı bir kere pankartla çıktık, çok konuştular ama sonunda durdu düdükleri.

bjk eziğini karşı da pankart açalım bence.

Beytullah
30.08.2006, 19:47
cok artist birisi bu cocuk sımdıden bu kadar çirkef bukadar asi olursa yıldızı cabuk söner.yanı ne yaparsa kendısıne yapar.

gilimalı
30.08.2006, 21:36
topu elinle almamış önüne eline çarpmış ben ona bişey dememki balık baştan kokar haluk ulusoy ve ekibi bizim puanlarımızı yemeye devam ederken istanbul takımlarınında uşaklığını bırakmıyo

gilimalı
30.08.2006, 21:37
bu haluk ulusoy trabzonlumu yoksa istanbullumu biri bunu araştırabilirmi

Barış
30.08.2006, 21:42
bi de zırt pırt formayı öpmesi yok mu,anladık yalakasın ama b.kunu çıkarma,her gol sonrası da olmaz ki,sahtekar herif.

hakanhan
31.08.2006, 04:09
allah bizi elle gol atan vede ondan gelecek puandan korusun. ben yenilmeye razıyım. puanın her turlusu mubah degıldır bana gore tabıkı heleki elle gelecek bir puanla hic gelmesin..

Keleşoğlu
31.08.2006, 16:20
kanı bozuk topunun...

Oğuuz
01.09.2006, 09:42
allah bizi elle gol atan vede ondan gelecek puandan korusun. ben yenilmeye razıyım. puanın her turlusu mubah degıldır bana gore tabıkı heleki elle gelecek bir puanla hic gelmesin..
..doğru söylüyosun, o gol bize şampiyonluğu getirecek golde olsa, bizden uzak olsun..

isaret parmagi
01.09.2006, 09:46
Böyle futbolcumuz olmadı Allah'a şükür...