PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Ertürk'e Onur Üyeliği Verilsin..

cihatöztürk
09.07.2013, 01:17
Trabzonspor Onur üyeliği sadece klübü ziyaret eden siyasetçilere mi veriliyor ?

İbrahim abiyi hepiniz tanırsınız.

Kilometrelerce yol katedip Trabzonspor için FIFA'nın UEFA'nın önünde tek başınada olsa pankartlarla,broşürlerle sesimizi duyuran eylem yapan bu abimize Trabzonspor Onur üyeliğinin verilmesini istiyorum.

Ahmet Koçak isimli gurbetçi abimize böyle bir şey yapılmıştı diye hatırlıyorum.

ibrahim
09.07.2013, 01:22
Katılıyorum, destekliyorum, istiyorum, bir şeyler yapalım. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Fatih Özkan
09.07.2013, 01:40
Güzel bir fikir.
Katılıyorum.

Burçin Aydoğdu
09.07.2013, 08:17
Siyasetçilerden onur üyeliğini alıp İbrahim Ertürk'e versinler.

alone_6161
09.07.2013, 08:36
Başlık 10 numara, fikir 10 numara. Bize de desteklemek düşer.

SEDAT
09.07.2013, 09:30
* İbrahim abi'ye o ödül verilirse yanındaki şike konuşuluyorsa benim sayemde konuşuluyor diyen adam kıyameti kopartır ve daha çok kişi.

* Evet kendisine yakışır ama daha birçok kişiye de verilmeli...

GÖLONSA
09.07.2013, 09:48
Böyle bir uygulama varmı bilmiyorum;Trabzonspor yönetimi böyle bir karar almazsa bile BMN yönetimi İbrahim Bey'e onursal BMN üyeliği verebilir.

Daha önce böyle bir uygulama yoksa bile duygusallıkla kurumsallaşmayı bir araya getirebildiğini gözlemlediğim BMN'in bu tip uygulamalar başlatması hoş olabilir.

En azından uğraş veren insanlar takdir edildiklerini bilirler.Onlara teşekkürlerimizi sunma fırsatımız olur.

Zafer Keskin
09.07.2013, 11:54
* İbrahim abi'ye o ödül verilirse yanındaki şike konuşuluyorsa benim sayemde konuşuluyor diyen adam kıyameti kopartır ve daha çok kişi.

Sedat'a bak sen yaa... Nerden öğrendiyse bu muz vuruşunu. Quaresma'yı çok izlediyse demekki...

Ibo61
09.07.2013, 12:45
Evet, Ibrahim Ertürk abimize onur üyeligi gercekten yakisir...O bunu fazlasiyla haketti!!! Her ziyarete gelen dandik dandik insanlara onur üyeligi veriliyorsa Ibrahim Ertürk abimize 1000 kez verilmesi lazim....Sizler Türkiyede tabiiki takip ediyosunuz haberlerini, ama bizler Almanyada daha fazla görme imkanimiz oluyor....kac tane protesto yürüyüsüne gittigi, kac tane alman ve diger ülke basininla SIKE konusunda yaptigi röportajlarla Almanya kamuoyunu bilgilendirmesi gercekten takdire sain!!

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
09.07.2013, 13:11
Güzel fikir.

Ama sanırım ona bu ödülü biz taraftarlar zaten çoktan vermiş bulunduk... :)