PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gökhan Dinç Görevlendirmesi !

Ender Kuyumcu
08.07.2013, 18:05
Trabzonspor yönetimi Altuğ Atalay'ın görevine son verip yerine Gökhan Dinç'i basınla ilişkilerden sorumlu olarak getirdi.

Buraya kadar bir görev değişikliği gibi algılanılacak durum aslında Trabzonspor yönetiminin geldikleri günden bu yana attıkları skandal adımlardan sadece bir tanesi ve maalesef bu gidişle de sonuncusu gibi gözükmüyor !!!

Koca Trabzonspor camiasında bu işi yapabilecek olan bir Trabzonsporlu yokmuş gibi bu göreve bir Beşiktaşlı'nın getirilmiş olması bana göre buı camiaya bir hakarettir.

Medya mensubu olmasına rağmen Gökhan Dinç'in twitter'da Bursaspor, BJK, fb ve GS resmi hesaplarıyla bu kulüplerin taraftar gruplarını da takip eden zat-ı muhterem Trabzonspor resmi hesabını takibe değer bulmamış olacak ki 395 kişilik takip listesinde Trabzonspor'la alakalı takip ettiği bir tane bile hesap yok !!!

Gökhan Dinç'e göre Ali Koç'un paralı askerleri ve ergen hesabı olan 12 numara org soytarıları kadar bile değeri olmayan bir kulüpte görev yapacak olmasını da içine sindirebilmiş olan bu zat kendisine twitter'da gösterilen tepkiler üzerine Trabzonspor ile ilgili hesapları takibe almaya başlayıp aklı sıra kendini kurtarma yoluna gitmiştir ama yemezler...

Açıkçası sıradaki hamlenin ne olduğunu çok merak ediyorum?

Belki de mecnun'a kefil olanlar bülent uygun'a da kefil olur ve kulüpte bir görev verirler!!!

Ne dersiniz?

NOT : Bana göre Skandal olan bu görevlendirmeye bu yönde başlık açtım. Fakat konunun başlığa sıkıştığını gördüğüm için başlığı değiştirdim.

omondoles
08.07.2013, 18:07
İşini namusuyla ve hakkıyla yaparsa benim açımdan sorun yok.

Loading.. %61

UğuR
08.07.2013, 18:08
Koskoca camiada bu işi yapacak bir kişi bulunmaz mı ?

Enaldo61
08.07.2013, 18:08
:alkış:

Effective61
08.07.2013, 18:09
Öncelikle görevden alma işi çok doğru. Altuğ Atalay ın orada ne yaptığını bilen yoktur heralde. Gelen kişi hakkında , takip etmediğim birisiydi ve sizlerin değişine göre seçim yanlış.
++ Cevat kol yalvar yakar tweetler atıp yanlış diyorsa, o zaman ortada büyük bir doğru yapılmıştır. Nacizane görüşüm

Hüseyin Başoğlu
08.07.2013, 18:12
Koca Trabzonspor camiasında bu işi yapabilecek olan bir Trabzonsporlu yokmuş gibi

işte bu mantık çok yanlış bir mantık....

Koskoca Trabzonspor camiasında tercümanlık yapabilecek bir kişi bile yokmuydu ki bjkli Halil yazıcıoğlunu getirmişler zamanında ???

Trabzonlu olması Trabzonsporda çalışmak için bir referans olmamalı...Amatör bir anlayış bu...

İşini iyi yapıcaksa iyi bir profesyonelse bence bir sorun yok...

Tayfun
08.07.2013, 18:13
Trabzonspor kendine yabancılaşıyor.

Bu havayı solumayan insanlara görevler veriliyor kulüpte.

Bera B.
Görevden alınmaya tamamen katılıyorum. Kendisi transfer zamanlarında şampiyonluk hasretimizden 30 sene diye bahsederken ne de güzel iş yapıyordu ama değil mi? Gitsin.

Yerine doğru bir kişi gelmesini tercih ederdim, tanımıyorum ama sanırım camianın içinden birinin yapmasını tercih ederdim.

Berat
Eski işi gereği -12 Numara dahil- Twitter'da takip ettiği hesaplara bir söz söyleme hakkını kendimde görmüyorum. Kendisi fanatik Beşiktaşlı, o hesapları keyfi olarak takip etmediği bir gerçek.

Buna karşılık takip ettiği o kadar hesap içinde Trabzonsporlu alakalı bir hesabın dahi olmaması ve bu kişinin Trabzonspor Kurumsal İletişim Sorumluluğuna getirilmesi insanın içini burkmuyor değil.

İçimiz burkulsa da başarısız olmasını isteyecek halimiz yok.Popülist söylemlerden kaçınsın,işini iyi yapsın yeter ki.

Hayırlı olsun, Allah utandırmasın.

Murathan
08.07.2013, 18:15
Koca Trabzonspor camiasında bu işi yapabilecek olan bir Trabzonsporlu yokmuş gibi

Koskoca Trabzonspor camiasında tercümanlık yapabilecek bir kişi bile yokmuydu ki bjkli Halil yazıcıoğlunu getirmişler zamanında ???

Trabzonlu olması Trabzonsporda çalışmak için bir referans olmamalı...Amatör bir anlayış bu...

Önder Özen net fenerbahçeli ama bjkde çok iyi işlere imza atıyor misal.
Ayrıca şu konunun Mecnuna kefili ile ne alakası var ?

Enaldo61
Ne olursa olsun 12 numarayı takibe değer bulup Ts'yi bulmayan bir adam bu.

Hüseyin Başoğlu
Önder Özen net fenerbahçeli ama bjkde çok iyi işlere imza atıyor misal.
Ayrıca şu konunun Mecnuna kefili ile ne alakası var ?

Ne alakası var di mi ...Bende merak ettim :)

Ali Özcan
08.07.2013, 18:17
Skandal Muhalefet !!!

Fatih Öztürk
08.07.2013, 18:17
İşini nasıl yapar ona bakmalı.hangi takımı tutmuş umurumda bile değil.

Fatih Öztürk
08.07.2013, 18:24
Halil Yazıcıoğlu bjk'li değilmiydi?ne zararını gördük bu zamana kadar.

zafer6161
08.07.2013, 18:25
işin sonuna bak sen :D

omondoles
08.07.2013, 18:29
Twitterde birinin dediği gibi; Cevat Kol bu kadar tepki gösteriyorsa hayırlı bir iş yapılmıştır:)

Loading.. %61

Tayfun
08.07.2013, 18:32
Trtspor'da basın tribünü programında iken Trabzonspor için şike davasında "haklıdır vs" yorum yapmaktan niye kaçınıyordu soruyorum burda ?

Kaçınır çünkü gönül verdiği takım pisliğe bulaşmış durumda.

Görev isteyen el kaldırsın ...

DeAgLeMaNyAq
08.07.2013, 18:33
Benim için öncelikli olan görevini layıkıyla yapacak olması, hangi takımın mensubu olduğu sonrasında tartışılacak bir mevzu. Altuğ Atalay eğrisiyle doğrusuyla 10 yıla yakın süredir bu görevi yürütüyordu. Ona da katkıları için teşekkürler...

talibim
08.07.2013, 18:36
yönetimin yaptigi en faydali hamlelerden birisi..cok isabetli olmuş!..
>> ayrica basin tribunu programinda hakliya hakkini vermiştir..saygin bir spor adami..
yeni görevinde basarilar dilerim.

Fatih
08.07.2013, 18:37
İşini layıkıyla yaptığı sürece sorun yok hayırlı olsun.

Murat 61
08.07.2013, 18:38
Kurumsallıktan bahsediyoruz sinekten yağ çıkartıyoruz.

İşini layıkı ile yaptıktan sonra problem yok benim için.

Artık her hareketi, her kararı eleştirmekten de vazgeçelim. Rakipler değişik yerleriyle gülmeye başladılar bize.

lazzz61
08.07.2013, 18:45
bu hacıosmanoglu ne yapmaya çalışıyor ya kafayı yıcemm bu kadar amatörlük olmaz

TurnaSuyu
08.07.2013, 18:51
İşten çıkartmalara acaba ne kadar tazminat ödeyecekler.

Ilelioglu
08.07.2013, 18:52
Bize herhangi gibi bir sekilde zarar vermesinde, cünkü böyle isimlerden tedirgin oluyor insan. Birileri senin aleyhine kullanabilir.
O bakimdan Trabzonsporlu olsa daha iyi olurdu.

..

DeAgLeMaNyAq
08.07.2013, 18:53
Trtspor'da basın tribünü programında iken Trabzonspor için şike davasında "haklıdır vs" yorum yapmaktan niye kaçınıyordu soruyorum burda ?

Adam yorumcu değil moderatördü bunu da hesaba katmak lazım. Kaldı ki bizim camiamıza yönelik de ters bir yorumunu hatırlamıyorum varsa paylaşılsın...

Bu arada Cevat Kol'un aşırı tepkisi irdelenmeli...

MaEsTrO
08.07.2013, 18:55
Trabzon'da artik futbolcu yetismiyor diye yakinir dururduk. Demek bunun yaninda Trabzon'da artik okumus, kültürlü adam da yetismiyormus.

Murathan
08.07.2013, 18:55
Adam yorumcu değil moderatördü bunu da hesaba katmak lazım. Kaldı ki bizim camiamıza yönelik de ters bir yorumunu hatırlamıyorum varsa paylaşılsın...

Cevat Cole tepki mi göstermiş, o zaman ayrı bir sevindim.:mad:

Mert'
08.07.2013, 18:57
İşini layıkıyla yapacaksa sorun yok benim için.

GÖLONSA
08.07.2013, 19:01
Ne tesadüf.

Bir programında ana tarafından Trabzon'lu olduğunu söylediğini hatırlıyorum.Bu sözü gelen tepkiler üzerine söylemişti.

Kim ki gelen tepkiler üzerine birden anne tarafının Trabzon'lu olduğunu hatırlar ben o kimseden şüphe duymaya başlıyorum.Bir nevi tik gelişti bende.

Yalnız hakkını yemeyelim.Yaptığı programlarda tarafsız kalmaya çalıştığı izlenimini edinmiştim.En azından yoğun bir tepkimizi alacak sözlerini varsa bile hatırlamıyorum.

Fakat daha bizden birinin bu görevi üstlenmesini tercih ederdim.

Tayfun
08.07.2013, 19:07

Moderatördü fakat gerektiği anlarda topa girip yorumda bulunuyordu. Şike süreci boyunca ben adamın ağzından bizim haklılığımız konusunda bir cümle duymadım.

Program ne programı ? Spor programı. Konu ne ? Şike.

İnsanları susarak yönlendirmek değil mesele. Konuşarak yönlendir madem.

leavemealone
08.07.2013, 19:15
Benim merak ettigim Trabzonda yasayabilecekmi acaba.. yoksa islerini istanbuldan skype lami yapacak :) .

fteotdgs
08.07.2013, 19:17
;1919169930']İşini layıkıyla yapacaksa sorun yok benim için.

Katiliyorum. Bu konuda yonetimin elestirilmesini anlarim, "Koskoca TS camiasinda bu isi yapabilecek biri yok muydu?" sorusu benim de aklimda. Ote yandan kendisine yapilmis teklifi kabul etti diye adamin elestirilmesini anlayamam.

Bicakci gibi avukatlarla ile calisilmis, Odyakmaz gibi isimler korunmus iken bu olayin lafi bile edilmez bence.

iyattara
08.07.2013, 19:23
Trabzonspor Kulübünde herhangi bir pozisyonda görev yapmanın ön şartı "Trabzonnspor'a gönül vermek" olması gerekmez mi? Sorgulanması gereken bu bence.

Hüseyin Başoğlu
08.07.2013, 19:35
Trabzonspor Kulübünde herhangi bir pozisyonda görev yapmanın ön şartı "Trabzonnspor'a gönül vermek" olması gerekmez mi? Sorgulanması gereken bu bence.

Bence gerekmez...

Maaşlı bir eleman sonuçta....İşini iyi yapıcaksa görevini yerine adam akıllı yerine getiricekse gönülü kendinde kalsın milyonlarca gönül veren var zaten Trabzonspor'a...

Ayriyetten Trabzonspor'a gönül veripte görev verenlerinde naptığını biliyoruz...

Mert'
08.07.2013, 19:38
Kendi insanlarımızın da ne yaptıkları 3 aşağı 5 yukarı ortadadır.

se_mah
08.07.2013, 19:43
yaptığı programlarda tarafsız kaldığı izlenimini edindiğim kişi...

Onur Akyüz
08.07.2013, 19:50
İşinin hakkını verdiği sürece sorun göremiyorum.

Hayırlı olsun.

zaferyıldız
08.07.2013, 19:53
denk geldiğim kadarıyla evet tarafsız değerlendirmeler yapan bir isimdi..
şimdi bu konumundan ziyade bize katkısı önemli ve umarım katkı verir..
ts ve ts ye dair bir şeyi takip etmemesini ise iş vizyonunun olmamasına bağlıyorum!!..

Salih Yazıcı
08.07.2013, 19:55
değişim her yerde olması bence doğru hamledir kimse profsyonel kadrolarda yok trabzondan olmalı demesi daha skandaldır trabzonspor trabzon şehrinden ibaret değildir yerel basın önce bunu anlamalı.

aaahmet61
08.07.2013, 19:59
koca trabzonsporda işini layıkıyla yapan Trabzonsporlu bir kişiyi bulamamışlar ne garip.en azından bir Trabzonsporlu burdan ekmek yesin.illaki bjk li yesin diyorsanız diyecek kelime bulamıyorum.

Royal Heart
08.07.2013, 20:02
İşini profesyonelce yapıp, Trabzonspor'un ''şeffaflaşması'' ve ''kurumsallaşması'' adına üstüne düşen görevi ahlâklı bir duruşla ve hakkıyla yerine getirdiği sürece sorun yok benim adıma. Yeter ki her mevkideki insan görevini hakkıyla yerine getirebilsin.

Daha önceden bu kulübe yakışmayan bir tutum ve davranışta bulunduysa onu bilmem ama hesabı takip edip etmemek yeterli bir kıstas mıdır derseniz bence değil.

Murat'
08.07.2013, 20:08
Sözde öze dönüş !!!

Kaan
08.07.2013, 20:10
Ne tesadüf.

Bir programında ana tarafından Trabzon'lu olduğunu söylediğini hatırlıyorum.Bu sözü gelen tepkiler üzerine söylemişti.

Kim ki gelen tepkiler üzerine birden anne tarafının Trabzon'lu olduğunu hatırlar ben o kimseden şüphe duymaya başlıyorum.Bir nevi tik gelişti bende.

Yalnız hakkını yemeyelim.Yaptığı programlarda tarafsız kalmaya çalıştığı izlenimini edinmiştim.En azından yoğun bir tepkimizi alacak sözlerini varsa bile hatırlamıyorum.

Fakat daha bizden birinin bu görevi üstlenmesini tercih ederdim.

xgGti6RZBek

0:27 :p

macuka
08.07.2013, 20:15
Gelen arkadas isini iyi yapan ahlakli ise problem yok.
Trabzonsporluluk altinda kulubu yiyenlerdende bikmadiniz mi?

Hürgün Aygün
08.07.2013, 20:15
Yönetimin yanlışları her geçen gün artmaya başladı. Durum kötüye gidiyor maalesef.

Fatih Solmaz
08.07.2013, 20:28
profosyonellerle çalışsın kulüp doğru karar. halil yazıcıoğlu da başiktaşlıydı. işini doğru yapsın yeter.

Ahmet Kuru
08.07.2013, 20:34
Önemli olan sorumluluklarını yerine getirip, görevini layıkıyla yapıp yapmadığı önemlidir.
Bir çok arkadaşımızın da örnek verdiği eski Tercüman Halil buna en büyük örnektir.
Yeni yönetimi hainlikle suçlayanlar, Halil in gidişine de üzülmüşlerdi....

Not : Tercüman Halil in gidişine bende üzülmüştüm...

DeAgLeMaNyAq
08.07.2013, 20:38
Yerel basındaki eleştiri yağmuru acaba birilerinin görev beklentilerinden mi kaynaklanıyor? Doğrusu aklıma başka bir şey gelmiyor. BJK'li Halil Yazıcıoğlu geldiğinde seslerini çıkarmayıp, BJK'li Gökhan Dinç gelince saldırmak doğru bir yaklaşım tarzı değil...

Ahmet Kuru
08.07.2013, 20:39
Yerel basındaki eleştiri yağmuru acaba birilerinin görev beklentilerinden mi kaynaklanıyor? Doğrusu aklıma başka bir şey gelmiyor. BJK'li Halil Yazıcıoğlu geldiğinde seslerini çıkarmayıp, BJK'li Gökhan Dinç gelince saldırmak doğru bir yaklaşım tarzı değil...

Bana göre Mesele bjkli birinin gelmesi değil. Sorun Yönetime nerden vurabiliriz? Nerden eleştirebiliriz..

Hüseyin Başoğlu
08.07.2013, 21:14
Bana göre Mesele bjkli birinin gelmesi değil. Sorun Yönetime nerden vurabiliriz? Nerden eleştirebiliriz..

Yönetimimizin hatalarının çok olduğunu kabul ederekten bu dediğine katılıyorum...

Hataları çok malzeme veriyorlar ama nerden vuralım derdinde olanlarda var..Kendi desteklediği adam seçilmedi diye ve kendi görüşünde değil diye her yaptıklarına bir kulp bulup saldırıyorlar şuan....

Yönetimi eleştiren biri olaraktan rahatsız oluyorum bu durumdan...

Derin Trabzon
08.07.2013, 21:21

Onun için mi öze dönüş diye yırttı millet kendini ?

İstanbulda yaşıyan başkan istemezük diye boşa yırtmış taraftar kendini, profesyonelse isterse mohikan dan yönetsin demi?

EEE hacı işi biliyor aga, git akp mitinginde el salla otomatikman taraftarın %50 si kayıtsız şartsız arkanda.

Hüseyin Başoğlu
08.07.2013, 21:22
Onun için mi öze dönüş diye yırttı millet kendini ?

İstanbulda yaşıyan başkan istemezük diye boşa yırtmış taraftar kendini, profesyonelse isterse mohikan dan yönetsin demi?

EEE hacı işi biliyor aga, git akp mitinginde el salla otomatikman taraftarın %50 si kayıtsız şartsız arkanda.

:) he hocam akpliyim bildin tebrikler hemen yaftaladınız ve kazandınız...

Cevap veririmde neyse elimi yormaya değmezsiniz...

alper*
08.07.2013, 21:22
+1.

Derin Trabzon
08.07.2013, 21:24
Yönetimimizin hatalarının çok olduğunu kabul ederekten bu dediğine katılıyorum...

Hataları çok malzeme veriyorlar ama nerden vuralım derdinde olanlarda var..Kendi desteklediği adam seçilmedi diye ve kendi görüşünde değil diye her yaptıklarına bir kulp bulup saldırıyorlar şuan....

Yönetimi eleştiren biri olaraktan rahatsız oluyorum bu durumdan...

1. si kendi adayımız seçilmedi diye eleştirmiyoruz git konu başlığını oku ben hacıyı desteklemiştim, sırf kulüb siyasete girmesin çatır çatır herkese gider yapsın diye, ustaya akp nin adamı dedikleri için direk elemiştim gözümde, belediye seçimimi lan bu akp nin adayı chp nin adayı.

ikincisi, kimsenin bu yönetime nerden vurucam diye bir derdi yok, tam tersi nereden vurmayacağım diye özel çaba sarf etmek lazım, vurulmuyacak yermi kaldı?

Misina
08.07.2013, 21:32
Altuğ'un gitmesine ne kadar sevindiysem bu adamın gelmesine de o kadar üzüldüm bu yönetimin artıları kadar eksileri de oldu kısacık sürede umarım mantıklı bir açıklaması vardır.

Yiğit Gayretli
08.07.2013, 21:42
Bu tarz görevlerde "Trabzonsporluluk" şartı aramak ağır olabilir. Mühim olan işini layığıyla yapması, kulüp düsturuna ters işlerden kaçınması...

Derin Trabzon
08.07.2013, 21:49
BMN Yönetim kurulundaki biri böyle acik ve net bir sekilde Trabzonsporun Baskanini hedef almasi epeyi manidardir. Yazik.

Skandala bakin??? Buna da ceza verirsiniz heralde!

Skandalmı :) :) :),

Skandal görmek isteyen kazlıçeşmeye baksın....

Skandal görmek isteyen, muhterem saygıdeğer tertemiz mecnun efendiye baksın,

Bunlara ne caze verdinizki, forumda haklı olarak Hacıyı eleştiren adama ceza verilmesini bekliyorsunuz.

Forumda yönetici olan başkanı eleştirince skandal oluyorda senin başkanın mecnunu övünce ne oluyor ?

Mustafa Yılmaz.20
08.07.2013, 21:57
Mesele hangi takımlı olduğu değil yönetimi eleştirmek diyorsunuz da başlığı açan üye o kadar şey yazmış oradan sadece Gökhan Dinç'in Trabzonsporlu olmadığı mı aklınızda kaldı?

" Medya mensubu olmasına rağmen Gökhan Dinç'in twitter'da Bursaspor, BJK, fb ve GS resmi hesaplarıyla bu kulüplerin taraftar gruplarını da takip eden zat-ı muhterem Trabzonspor resmi hesabını takibe değer bulmamış olacak ki 395 kişilik takip listesinde Trabzonspor'la alakalı takip ettiği bir tane bile hesap yok !!! "

Her ne kadar yanlış bir tercih olduğunu düşünsemde görevini layıkıyla yaptığı sürece bence sorun yok. Üstteki paragrafta yazılanları da unutabilirim. İnşallah bizi pişman etmez.

SEDAT
08.07.2013, 22:05
* Yarın öbür gün kefil oldukları Mecnun'u fayda sağlayacağı düşüncesiyle Yönetici de yapabilir bunlar şaşırmamak gerek !

Derin Trabzon
08.07.2013, 22:11
* Yarın öbür gün kefil oldukları Mecnun'u fayda sağlayacağı düşüncesiyle Yönetici de yapabilir bunlar şaşırmamak gerek !

Bişe olmaz profosyonel olduktan sonra sorun yok...

oflum61
08.07.2013, 22:11
Skandalmı :) :) :),

Skandal görmek isteyen kazlıçeşmeye baksın....

Skandal görmek isteyen, muhterem saygıdeğer tertemiz mecnun efendiye baksın,

Bunlara ne caze verdinizki, forumda haklı olarak Hacıyı eleştiren adama ceza verilmesini bekliyorsunuz.

Forumda yönetici olan başkanı eleştirince skandal oluyorda senin başkanın mecnunu övünce ne oluyor ?

Yanlis ANLAMA!!!
1. Ben direk BMN yöneticisini yazidigindan dolayi kiniyorum. Su yazilara bak, resmen kin besliyor. Ilk degil, nerdeyse her yazisi ayni... yaptigi elestiri degil. Trabzonsporululari bir birine düsürmek, ve Trabzonspor baskanini asaglamakdir. Su yaziylana bak:
"Buraya kadar bir görev değişikliği gibi algılanılacak durum aslında Trabzonspor yönetiminin geldikleri günden bu yana attıkları skandal adımlardan sadece bir tanesi ve maalesef bu gidişle de sonuncusu gibi gözükmüyor !!!"
- "Belki de mecnun'a kefil olanlar bülent uygun'a da kefil olur ve kulüpte bir görev verirler!!!

Ne dersiniz? NOT : Bana göre Skandal olan bu görevlendirmeye bu yönde başlık açtım. Fakat konunun başlığa sıkıştığını gördüğüm için başlığı değiştirdim."

Bu ne??? Resmen taraftari galyana getirmekdir.

Ben bunu elesdirdigim icin bana ceza verirsiniz dedim... cünkü buradaki bazi yöneticiler senin gibi kendini imtiyazli görüyor... kendisinin yaptigini baskasina hak görmüyor.
Biz sizin istediginiz gibi konusmadikca ver cezayi....

Not: Ceza verdiler diye üzülmedim, takmiyorum da...hatta iyi geliyor forumundan uzak durdummu sinirlerim sakinlesiyor... aslinda ben 3-4 hafta ceza bekliyorum.
Not2: Sikinti baska kardesim...sen hala anlamadinmi???

Hüseyin Başoğlu
08.07.2013, 22:24
hiç yeri değilken aklıma takıldı soruyım...

Sahi Sadri Şenerin Onur karşılığında aldığı çeklere noldu ???

Ahh basiretsiz Sadri Şener karşılıksız çekleremi kaptırdı onur u :S :S :S

Yunus Danışmaz
08.07.2013, 22:26
İşini yapsın yeter, o kadar derin mevzulara inmeye gerek yok. Trabzonspor kulübü twitterdaki takipçilerine göre mi bu işlere adam alacak? Biz böyle mi profesyonel kulubüz? Hee görevini yapamazsa o zaman konuşuruz bunları...

Courage
08.07.2013, 22:27
Gökhan Dinç , muadili olan yorumculara nazaran tarafsızlığını koruyabilmiş birazda oportunist biri. Fakat daha çalışmadan,icraatını görmeden eleştirilmesini doğru bulmuyorum.

Hayata biraz basit bakmak gerek hele ki işin içinde Hacıosmanoğlu başkanımız olduktan sonra.. ( getirirsin adamı göreve,kafana göre değil mi? Çağırırsın odaya ve ''kovuldun'' der yenisini bulursun. o kaddaarrrrrrrrrrrr!!! )

Nihat Günay
08.07.2013, 22:42
Spor denilen şey, farklı kültürlerin temsilciler seçerek centilmen bir arenada yarışmasıdır..

Bundan dolayıdır ki ekipleri (temsilcileri) oluşturan insanlar, o ekibin aynı zamanda taraftarı olmalıdır (mümkünse).

Her şeyi profesyonellik kisvesine sıkıştırmak sporun ruhuna aykırıdır.

Bu nedenledir ki mümkünse her görevde Trabzonsporlular olmalıdır....

Adem Erdoğan
08.07.2013, 22:57
Halil Yazıcıoğlu bjk'li değilmiydi?ne zararını gördük bu zamana kadar.

Aklıma ilk bu geldi. İşini doğru düzgün yapsın da isterse Maccabi Tel Aviv'den gelsin.

fteotdgs
08.07.2013, 23:04
Aklıma ilk bu geldi. İşini doğru düzgün yapsın da isterse Maccabi Tel Aviv'den gelsin.

Evet, isini dogru yapsin. Bu kulup icin calisiyorken, gorevi basinda iken Mecnun baskanina selamlar yollamasin, durup dururken Aykut Kocaman ve ogrencilerinin masumiyetine inandigini kamuyouna aciklama ihtiyaci duymasin, tum uyarilara ragmen, inatla Bicakci gibi isimlerle calismasin, Odyakmaz gibi isimlerle hicbir sey olmamis gibi ayni fotograf karesine girecek kadar yakin goruntuler vermesin, onu gectim, kendisini aklama, koruma geregi duymasin, cat burada cat kapi arkasinda, kafasina estiginde kendisini o ya da bu parti mitinginde gormeyelim, yeter. (Yetmez tabii ki ama, iste. Hic degilse iyi bir baslangic olur :))

poetricus
08.07.2013, 23:05
Kesin vardır bir bildiği ve çokça bilmediği. Yürü be Hacı, kim tutar seni?!

DEEP BLUE
08.07.2013, 23:07
Sahada ''öze'' dönenler, saha dışında ''okeye'' dönüyorlar... Maaşallah diyoruz bu abra kadabra numaralarına...

Yeniklasör
08.07.2013, 23:16
ben top oynarken hiç takım tutmazdım, topuma bakardım. kimse anasına sövdürtmek istemez değilmi. Bu adamda beşiktaşa hizmetmi edecek. diken üzerinde olacağını kendide biliyordur. hemde trabzonda.

benim en büyük derdim trabzondaki 1. sandıkdakilerin eşi dostu akrabası. kulüpten kim gittiyse içten içe seviniyorum hep kendilerini tanımadığım halde. hiç doğru birşey okumadım bugüne kadar birazda o yüzden heralde...

burada lehte yazılan yazılarada ha kesin bi kan bağı vardır diye düşünüyorum. bu benim düşüncem tabi, kimseye dokunmasına gerek yoktur benim düşüncelerim. onlar gayet naif bir ortamda yetişirler, yeşerdiklerinde de bi işe yaramazlar. o yüzden ne demiş atalarımız. sikinti yok.

Uğur Odabaş
08.07.2013, 23:22
Yav ne enteresan bir topluluğuz.

Adam bfk liymiş banane! İşini layıkıyla yapıyor mu yapmıyor mu?

Mesele bundan ibaret. Hayırlı olur inşallah.

Samet Yildirim
08.07.2013, 23:38
Beni rahatsiz etmedi acikcasi...Isini iyi yapsin yeter...

DeAgLeMaNyAq
08.07.2013, 23:59
Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şubesi Başkanı Cevat Kol bu görev değişikliğine sert tepki gösterdi. Cevat Kol konuyla alakalı olarak şu açıklamayı yaptı:

"Trabzonspor Yönetim Kurulu bu görev değişikliği ile Trabzon basınına hakaret etmiştir. Gece gündüz şikeyle mücadele eden Trabzon basınının yerine Beşiktaş basını tercih edilmiştir.

Cevat Bey sanırım kendisi veya yakını için böyle bir görev bekliyordu. Yalnız bu görev için İngilizce bilmek gerekiyor. Trabzon basınında İngilizce'si bu görev için yeterli olan kaç basın mensubu var acaba?

Hüseyin Başoğlu
09.07.2013, 00:07
cevatmı gece gündüz şikeyle mücadele ediyormuş hjahahahah :D

ulan cevat güldürdün beni :D

DeAgLeMaNyAq
09.07.2013, 00:16
cevatmı gece gündüz şikeyle mücadele ediyormuş hjahahahah :D

ulan cevat güldürdün beni :D

Yıl 2013.. Trabzonspor taraftarı hala 2010-11 sezonunu konuşuyor..Saatinizi geri almayı unutabilirsiniz bari yılı ayarlayın kardeşim=))

Mücadelesi takdire şayan...

Ahmet Kuru
09.07.2013, 00:22
Mesela, deseler ki bana bu göreve Serdar Bali mi gelsin yoksa Gökhan Dinç mi?
Hiç tanımadığım halde Gökhan Dinç diyebilirdim. En azından Serdar Bali yi tanıyor, görüyor, biliyoruz ...

Biz öyle ne Trabzonsporlular gördük, gül gül öldük :D

ibrahim
09.07.2013, 00:23
Bu sefer "sarmadimi" Sayun Altug Tly noldu??

bach72
09.07.2013, 00:29
Gökhan Dinç'i tanımıyorum.Tanımadığım adam hakkında yorum yapmak istemem.Ama yıllarca bu kulüpte eş,dost,ahbab,geçmiş yönetimlerin yönetici çocukları iş buldu.İşin aslı şu ki hak eden adamlara görevler verilsin.

Badaloğlu
09.07.2013, 00:52
Gökhan Dinç'i tanımıyorum.Tanımadığım adam hakkında yorum yapmak istemem.Ama yıllarca bu kulüpte eş,dost,ahbab,geçmiş yönetimlerin yönetici çocukları iş buldu.İşin aslı şu ki hak eden adamlara görevler verilsin.

İşin temelinde bu var zaten... Sadri Şener bir sohbette söylemişti. Vakti zamanında bir tane güvenlik görevlisini kulüpten çıkartmaya kalktık üç milletveikili, bir tane bakan aradı. çocuk işten çıkmasın diye :)

İşte bizim kulüp yıllardır bu zihniyette yönetilip işe bu şekilde insanlar alındı. Haliyle iş yapmasalar bile onların kulüpte dokunulmazlıkları vardı. İşte birileri geldi ve o dokunulmazlara dokundu. Sonuna kadar destekliyorum...

Bu mantıkla bakarsak bizim patronda Beşiktaş'lı. O zaman bizimde o şirkette çalışmam gerekir. Göreve yeni gelen arkadaşın Beşiktaş'lı olması daha iyi! Neden? Çünkü işini yapmayınca kovulması kolay olur. Diğer taraftan Altuğ'un yapması gereken ama yapmadığı bir çok iş vardı ne oldu? Kim dokunabildi kendisine?

Birde bu görevde olan birisinin kesinlikle İstanbul basını ile irtibatı olması lazım. Trabzon'da ancak yerel gazetelere haber olur Trabzonspor. Önemli olan Ulusal basın ile irtibatı sağlamak olmalı. Bunuda Trabzon'da olan biri asla yapamaz. İstanbul ile bağı olmalı...

NOT: Bana kalsa bu kulübün kapıcılarına kadar değiştirirm. Zira bu kulüpten dışarı kuş uçmaması gerekir. Belkide yerel gazetecilerin tepkisi bunadır. İçerden haber kaynakları olmayınca ne yazacaklar? Kulübü nasıl karıştıracaklar, dedikodu kazanı nasıl kaynayacak Trabzon'da? :)

kürşat şen
09.07.2013, 00:53
koca Trabzonspor camiasında bu işi yapabilecek bir isim söyleyin..
yoksa mecbur bu..
twitter'da bu adamı eleştiren yerel gazeteciler yalanıp duracaklar adama..
yok işte bulamıyoruz böyle bir adam..yok..
yapacak bişe de yok..
o zaman çok değişik bir şeye atlayarak derim ki;
soner aydoğdu eminim Trabzonsporu tutmuyordur o zaman ne işi var takımda..
adam işini yaptıktan sonra beni ilgilendirmez hangi takımı tuttuğu..
yeter ki işini profesyonelce yapsın..

Ahmet ÇOLAK
09.07.2013, 01:18
işini profesyonelce yapsın sorun yok diyenler bu adam fanatik fenerli olsa da aynı şeyi diyecek miydi? cevap:hayır.

ha evet eş dost olmasından iyidir diyorsan doğru ama işini iyi şekilde yapacak trabzonu iyi bir şekilde temsil edecek daha farklı biri bulunamaz mıydı? eminim bu arkadaş da birinin önerisiyle gelmiştir. oraya havadan vahiy inmedi..

bir de bazı arkadaşlar başkan seçimin de sponsor usta nın sponsor olayına o kadar takmışlardı ki şimdi gayet profesyonel bir durum diyebiliyorlar. hem de 1, 1.5 ayda yapılan onca hataya rağmen..

erolizmts
09.07.2013, 01:23
Koca Trabzonspor camiasında bu işi yapabilecek olan bir Trabzonsporlu yokmuş gibi bu göreve bir Beşiktaşlı'nın getirilmiş olması bana göre bu camiaya bir hakarettir.

Katılıyorum. "Hiç mi Trabzonspor'lu yoktu" düşüncesinin anti tezi "onun yakını, bunun torpillisi vardı, işini bilmeyen adamlar vardı..." düşüncesi olamaz. Yapıyı oluşturacaksın, torpilin önünü keseceksin, işi bilenleri işin başına getireceksin. Bunları yapmayıp devşirmelerle işi kotarmaya çalışmak, kulübe torpillileri doldurmak kadar yanlış bir yol. Şahsen Trabzonspor'da bir mevkiye getirilen kişi/kişilerden Trabzonspor'a karşı güçlü bir gönül bağının olmasını isterim.

bordo08
09.07.2013, 01:32
Bu işler böyle sadece Trbzonspordea değil ülkenin genel yapısı böyle..

Herhangi bir devlet kurumunda bile iş yaptırırken önce torpilin olacak...

Yönetimdee biz görevdeyken bizim adamlarımız cebini doldursun derdinde başkanımızın paydaşları..

DeAgLeMaNyAq
09.07.2013, 01:41
işini profesyonelce yapsın sorun yok diyenler bu adam fanatik fenerli olsa da aynı şeyi diyecek miydi? cevap:hayır.

İyide Gökhan Dinç'in fanatik bir BJK'li olduğuna dair bir bulgumuz yok. En azından kamuoyu içerisinde böyle bir şey konuşulmuyor. Geçmişte çeşitli medya kuruluşlarında BJK muhabirliği, yorumculuğu yaptı. Ayrıca BJK kulübünde de bizde olduğu gibi kurumsal iletişim sorumlusu olarak görev yaptı. Bu açıdan benim için FB'li veya BJK'li olması pek bir şey ifade etmiyor. Şahsen ben FB'li olduğu bilinen Önder Özen'i her fırsatta övüp, keşke bizim futbol direktörümüz olsun diyenlerdenim ama Halil Yazıcıoğlu gittiğinde yerine Samet Güzel gelse, şike olaylarına bulaşmamış olsaydı bile tepki gösterirdim. Çünkü adam sizin tabirinizle fanatik bir FB'li. Ha bu arada şike davasında Sadri Şener'in avukatının FB'li, Aziz Yıldırım'ın avukatının da Trabzonspor'lu olduğunu hatırlatırım...

hasancebi81
09.07.2013, 01:49
Burak Beşiktaşlıydı bizde gol kralı oldu.
Önder Özen Fenerli ama şuanda Beşiktaşı yeniden yapılandırıyor.
Tercümanımızda Beşiktaşlı idi ama 5 senedir şu forumdaki herkesten daha Trabzonsporluydu.
Daum hem Beşiktaşı hem Feneri çalıştırdı.
Örnekleri çoğaltmak mümkün.
Eğer görevini hakkı ile yerine getirecekse Fenerli olmuş, gs li olmuş hiç önemli diil.
Allah aşkına şampiyon olduğumuz sene takımda kaç tane Trabzonsporlu vardı?? Burak, Selçuk, Jaja, Egemen, Serkan vs.

Ayrıca arkadaşların dediğine sonuna kadar katılıyorum. Cevat Kol ağlamaya başlamışsa kesin doğru bir iş yapmıştırlar.

Murat'
09.07.2013, 02:06
Altuğ Atalay'ın gitmesi çok iyi olmuş.

Cengiz Çubukcu
09.07.2013, 07:30
bir de bunu deneyelim, denenmemiş bir şey kalmasın.....

ozturk
09.07.2013, 07:42
Gökhan Dinç'i TRT de yaptığı şike programlarından tanıyorum "iyi" birisi bence.

Yorumlara bakıyorum statükonun devrilmesi adına güzel tercih. Ahbap çavuş ilişkisi kulübü ilerletmez.

zekeriyya
09.07.2013, 08:36
her kim ki işini layikı ile yapıyorsa bizde çalışsın
kurumsal yapı kurumsal yapı zırvalığı yapıyorlarya
işte
kurumsal yapı budur
işini iyi yapan çalışır

Travelair
09.07.2013, 11:15
Trabzonspor medyasının hali ortada. Bence isabetli bir seçim olmuş. İşini iyi yapsın yeter. Gerisi de doğru dürüst medyacı çıkaramayan camianın ayıbı

bahadır2561
09.07.2013, 11:43
Yolu acik olsun destekliyorum

Külünkoğlu
09.07.2013, 12:29
Sapla samanı karıştırmamak lazım.
Altuğ Atalay ile zaman zaman problem yaşadık. Kendisine bazılarının dediği gibi ağır cümleler hele de gittikten sonra kuracak değilim. Yolu açık olsun.

Ancaak,

Ortada bir gerçek vardı Trabzonspor'un Medya ve Halkla İlişkilerden sorumlu yöneticisini sadece yerel basın tanıyordu. Hatırı sayılı bir süredir bu görevde bulunmasına rağmen bir kez olsun halkla ilişkiler çalışması yaptığını sanmıyorum. Yapsaydı sümen altı ettiği projelerden bir tanesini hayata geçirir, kritik anlarda taraftarın organize ettiği destek organizasyonlarını engellemeye çalışmazdı. İletişim yeteneği kısıtlı ve kendini geliştirememiş olan bir insanın kulübün bu önemli mevkisinde yer alması ciddi bir sorundu. Bu sorun halledildi.

Yönetimin yerinde olsam bu kadar acele etmemekle birlikte aynı kararı alırdım. Ama tercihim Gökhan Dinç olmazdı. Farklı tercihimin sebebi başka takım taraftarı olduğu için de değil. Üstte satırları okuduğumuz arkadaş da bizim öz evladımızdı, sonuç ortada.. Profosyonel ve maliyetine göre azami verim alacağımız bir insan olmalıydı.

Neyse inşallah yanılan taraf biz oluruz.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
09.07.2013, 13:22
İşinin hakkını verirse benim kabulümdür.
Tercüman Halil de Beşiktaşlıydı sanırım ama bir çok Trabzonludan çok ve iyi hizmet etti.

Çok dar düşünmemek lazım.

ibrahim
10.07.2013, 23:21
Bu mübarek günlerde halil sanlinin bana özelden attigi bol küfürlü mesaji okuyunca bu göreve Trabzon medyasindan hic kimsenin alinmamasina bi on kat daha sevindim bugün. Kücükken yedigi mamadan bogulmayip hala yasadigina sükretmesi gereken beyin özürlü insan artiklarinin bizim camianin medyasini temsil etmesi Trabzonspor kulübünün ayibidir. Bu ayibi ortadan kaldirmanin ilk adimi bu hamleyle yapilmistir. Devami gelir insallah.

Anıl C
10.07.2013, 23:26
Trabzonspor,yerel kaldığı sürece, yerel hareket ettiği sürece, yerel düşündüğü sürece bir adım yol alamaz.

Oğuz ZEYTİN
11.07.2013, 08:40
Bu saçma hamleyi "KURUMSALLIK" ile savunmaya kalkmak oldukça boş.

Tamam, bıraktık Trabzonsporluluğu, işindeki başarısına bakalım, ne yapmış bugüne kadar da Trabzonspor'da görev alabiliyor?

Bugüne kadarkiler ahbap çavuştu da bu zat hangi aşamalardan geçerek, hangi kriterlere göre göreve layık bulundu?

Belki uzaaaakkk akrabaları Trabzonlu'dur (!)

Hepsini geçtim, Demirören yalakası bir adamdan fayda bekleyecek hale gelmişiz.

Allah sonumuzu hayretsin...

M. Akif Yücesan
11.07.2013, 10:32
Mesela, deseler ki bana bu göreve Serdar Bali mi gelsin yoksa Gökhan Dinç mi?
Hiç tanımadığım halde Gökhan Dinç diyebilirdim. En azından Serdar Bali yi tanıyor, görüyor, biliyoruz ...

Biz öyle ne Trabzonsporlular gördük, gül gül öldük :D

+1

Tayfun
14.07.2013, 19:32
İlk icraatını yapmış bugünkü idmanda.

Basın mensupları için şerit çekmiş.

Vurdu gol oldu hesabı...

Kader KORELİ
14.07.2013, 19:59
Bence asil skandal Altug Atalay adli sahisti, gitmesine sevindim.

DEEP BLUE
14.07.2013, 21:28
Bu mübarek günlerde halil sanlinin bana özelden attigi bol küfürlü mesaji okuyunca bu göreve Trabzon medyasindan hic kimsenin alinmamasina bi on kat daha sevindim bugün. Kücükken yedigi mamadan bogulmayip hala yasadigina sükretmesi gereken beyin özürlü insan artiklarinin bizim camianin medyasini temsil etmesi Trabzonspor kulübünün ayibidir. Bu ayibi ortadan kaldirmanin ilk adimi bu hamleyle yapilmistir. Devami gelir insallah.

Halil Şanlı foruma üye mi?

Yavuz Bektaş
14.07.2013, 21:30
altuğ atalay jankonun 2 yıl önce şampiyon olan takıma geldim sözünü uzun yıllardır süren şampiyonluk özlemine son vermek istiyorum olarak çeviren kişi değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum

hasancebi81
15.07.2013, 15:35
İlk icraatını yaptı ama Hami hemen olayı bozmuş. Adam basın mensupları antreamanları belli bir bölgeden takip etsin diye bant çektirmiş ki bence mantıklı, Hami atmış sökmüş hepsini. Bizim adamlar düzeni sevmez.

DeAgLeMaNyAq
15.07.2013, 23:59
İlk icraatını yaptı ama Hami hemen olayı bozmuş. Adam basın mensupları antreamanları belli bir bölgeden takip etsin diye bant çektirmiş ki bence mantıklı, Hami atmış sökmüş hepsini. Bizim adamlar düzeni sevmez.

Cevat Kol ve Gökhan Dinç arasında yakın zamanda bir patlama olacak ama bakalım ne zaman. Tabii orada olmadığımız için olayın tam olarak iç yüzünü bilemiyoruz ama yerel basına göre Cevat Kol bu çit olayına tepki gösterip yıkıp geçmiş. Kendisi twitterdan bazı açıklamalar yaptı, kendilerine göre haklı sebepler de var. Daha sonra bu durum Hami Hoca'ya söylenmiş o da bunları tamamen kaldırmış. İşin tatsız noktası bu durum Gökhan Dinç'le çözülebilecek bir olayken direk amirlerine şikayet durumuna dönüştürülmüş. Gerçi Hami Mandıralı hoca vasfında olduğu için ne kadar amir olduğu tartışılır. Trabzon basınının sırf inat uğruna Gökhan Dinç'e tavır alması hiç doğru değil. Adam tanışmak için basın mensuplarını davet etmiş kimse katılmamış. Trabzon insanı merttir, hoş görülüdür. Resmen istenmeyen hocayı okuldan attırmak için içten içe kuyu kazma girişimleri başlamış. Kaldı ki Tolunay Hoca da gelir gelmez benzer bir uygulama yapmıştı bant çektirmemişti ama bir alan gösterip o alanın geçilmemesini istemişti. Resmi sitedeki antrenman videolarına arada bir bakın basın mensupları takım hakkında fikir alışverişi yapacaklarına küfürlü bir şekilde kahve muhabbeti yapıyorlar. Hatta eskiden sigara bile içiyorlardı Şenol Hoca yasaklamıştı. Ne yazık ki bizim basın mensupları arasında iyi niyetliler olduğu kadar artniyetliler de var. İmkanları olsa da dünya kulüplerinin antrenmanlarını izleyip görseler bakalım sahaya ne kadar yaklaşabiliyorlar...

http://www.haberts.com/images/album/13995-2P0T2U6Z.jpg

Bu arada şu karede benim tuhafıma gitti. Antrenmanın ortasında Gökhan Dinç'in yardımcı hocaymış gibi orada bulunması enteresan. Altuğ Atalay bu toplara pek girmiyordu...

Ilelioglu
16.07.2013, 00:21
Gökhan Dinc Trabzon'un zor bir yer oldugunu biliyordur zaten. Zamanla alisir :)

..

Kubilay ŞAHİN
17.07.2013, 01:38
Garip olan kişi değil yaptığı işlere ve kendisine verilen tepki.. Zamanla anlaşılır..

DeAgLeMaNyAq
30.07.2013, 00:17
Altuğ Bey'in hakkını yemek istemem nihayetinde ona böyle bir fırsat doğmamıştı ama Gökhan Bey'in imza törenindeki sunumundan dolayı tebrik ederim. Kulübü sahiplenen konuşmaları, oyuncuları takdim ederken ki coşkusu gayet başarılıydı.

Yerel basında imza töreninin akşam düzenlenmesinden dolayı gazete baskıları yarına yetişmeyecek diye Gökhan Bey'i topa tutmuştu hatta o saatte hangi TV yayınlar ancak gece spor bülteninde biraz gösterilir denmişti. Ben bu kararın tek başına kendisi tarafından verildiğini düşünmüyorum ama farklı bir hava kattığı ortada. Üstelik stada uplink arabası getirilip 3 spor kanalına canlı yayın için imkan sağlandı bu da tarihte ilktir...

Harun-61
30.07.2013, 01:02
Gökhan Bey ile direk alakasi yok belki ama Baskan sahaya cikarken yanindan 2 cocuk vardi.

Onlarda günlük kiyafet giyiyordu. Bu tür mevzulara dikkat etmek lazim. Neden Cocuklarin
üstünde forma veya ts club t-shirt'ü yoktu ?

.

ibrahim
30.07.2013, 01:18
Halil Şanlı foruma üye mi?

Pardon abi gözümden kaçmış şimdi gördüm bu mesajını. Forumdan değil, Faceden yazdı. Bi hata ettim cavat kol, halil şanlı gibi isimleri ekledim zamanında...

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 4 Beta

Alemdar61
31.07.2013, 00:13
Sevgili Ender Kuyumcu kardeşimiz önemli bir başlık açmış..Bu konuda söylenecek çok şey var..Yöneticilerin vizyon sorunu yaşadığı bir kulüpte kendini ifade etme sorunu olması kaçınılmaz. Trabzonspor camiasında basın yayın ve halkla ilişkiler alanında görev yapan bilgili insan yok demek ki, Gökhan Dinç yıldırım hızıyla göreve getirildi..

Yadırganacak bir durum..Altuğ Atalay Trabzonsporlu idi, basın yayın ve iletişim alanında çalışan bir çok Trabzonsporlu Yönetici var..
Yönetim bazı şeyleri yaşayarak öğrenecek, Roma'yı yeniden keşfedecekler..

DeAgLeMaNyAq
31.07.2013, 03:56
Sevgili Ender Kuyumcu kardeşimiz önemli bir başlık açmış..Bu konuda söylenecek çok şey var..Yöneticilerin vizyon sorunu yaşadığı bir kulüpte kendini ifade etme sorunu olması kaçınılmaz. Trabzonspor camiasında basın yayın ve halkla ilişkiler alanında görev yapan bilgili insan yok demek ki, Gökhan Dinç yıldırım hızıyla göreve getirildi..

Yadırganacak bir durum..Altuğ Atalay Trabzonsporlu idi, basın yayın ve iletişim alanında çalışan bir çok Trabzonsporlu Yönetici var..
Yönetim bazı şeyleri yaşayarak öğrenecek, Roma'yı yeniden keşfedecekler..

Haklısınız ama bu görevde olmanın temel şartı dil bilmek. Bana Trabzon basınında yer alıp kulübü temsil edecek seviyede İngilizce konuşabilen bir basın mensubu söyler misiniz? İletişim mezunu bir sürü Trabzonspor'lu vardır ama bu tip görevleri genelde basında uzun süre görev yapmış kişilere veriyorlar...

Harun-61
11.11.2014, 13:47
Gökhan Dinç'in görevine son verilmis.

Yönetim'in aradigi köstebek'lerden biri o muydu acaba ?

.

Aydın Danış
11.11.2014, 13:51
Serkan Ünver'in görevine neden son verildi?

Aydın Danış
11.11.2014, 13:53
Peki Gökhan Dinç ve Serkan Ünver'in yerine kimler gelicek bu pozisyonlara hemen birileri bulunmalı öyle boşda bekleyicek pozisyonlar değil..

selcuk
11.11.2014, 13:57
yes veya olcay bence ilk sriadaki adaylardir
hangisinin yabanci dili iyse o gelsin

Sefer A.
11.11.2014, 14:01
Gökhan Dinç'i pek bilmem de Serkan Ünver olayina sasirdim açikçasi, neden görevine son verildi ki acaba, ondan önce gönderilmesi gerekenler var da neyse

Harun-61
11.11.2014, 14:05
Gökhan Dinç'i pek bilmem de Serkan Ünver olayina sasirdim açikçasi, neden görevine son verildi ki acaba, ondan önce gönderilmesi gerekenler var da neyse

Onada köstebek suclamasi var.

@BMN üyelerinden Olcay Cakir'in ismi'de geciyor.

Sefer A.
11.11.2014, 14:09
Onada köstebek suclamasi var.

@BMN üyelerinden Olcay Cakir'in ismi'de geciyor.

Ben pek inanmiyorum, yani ne bileyim en azindan kendisine yakistiramiyorum, tabi hersey olabilir futbol dünyasi bu
Yalan yok ben 2 ay staj yaptim ve gittikten sonra arkamdan "acaba köstebek bu muydu" denmesinden korktum, hiç belli olmaz bu isler derler mi derler, hatta köstebek kimse çok iyi bi taktikle tasi baskasina atar isin içinden çikmaya çalisir... çok tehlikeli bir ortam kulüp ortami

DeAgLeMaNyAq
11.11.2014, 14:42
Köstebek yerel basına servis yapıyordu. Gökhan Dinç ise yerel basının hiç sevmediği biriydi dolayısıyla buna ihtimal vermiyorum. Köstebek mevzusunda ilk başta Özer dediler sonra Mustafa ve Zeki dediler ancak son Lokeren maçında bu isimler olmamasına rağmen bilgi sızması devam ettiği için kulübün profesyonellerinden biri olduğu çok açık. Yeni görevlendirme konusunda inşallah doğru bir isim başa getirilir ve bu kişi umarım yerel basından biri olmaz...

Sefa
11.11.2014, 15:50
Serkan Ünver daha önce gönderilecekti. Daha doğrusu yerine başkası aranıyordu. Sebebi İngilizce bilmemesi. İdari Menajerin ingilizce bilmemesi diye bir şey olamayacağından karar doğru.

Murat'
11.11.2014, 16:06
Serkan Ünver daha önce gönderilecekti. Daha doğrusu yerine başkası aranıyordu. Sebebi İngilizce bilmemesi. İdari Menajerin ingilizce bilmemesi diye bir şey olamayacağından karar doğru.
Onun MRA ile gitmesi gerekiyordu aslında.

Hasan Habip Özbay
11.11.2014, 22:37
caner çuvalcıoğlu idari menecer olur ve yakışır

şenol.08.borçkalı
11.11.2014, 23:10
Trabzonsporlu olmayan hiçbir kimsenın klupte temizlik görevlisi bile olmamalıdır..

Veysel
12.11.2014, 00:12
Köstebek Nuri de olabilir Orhan Çavuşoğlu ile geçen bira masasında foto çekilmişlerdi :)

Mert'
12.11.2014, 00:16
Nuri Bekar köstebek olmasa bile kovulmalı sosyal medyacı güya 10 yaşında gibi yönetiyor

Sefer A.
12.11.2014, 03:52
Köstebek yerel basına servis yapıyordu. Gökhan Dinç ise yerel basının hiç sevmediği biriydi dolayısıyla buna ihtimal vermiyorum. Köstebek mevzusunda ilk başta Özer dediler sonra Mustafa ve Zeki dediler ancak son Lokeren maçında bu isimler olmamasına rağmen bilgi sızması devam ettiği için kulübün profesyonellerinden biri olduğu çok açık. Yeni görevlendirme konusunda inşallah doğru bir isim başa getirilir ve bu kişi umarım yerel basından biri olmaz...

Kim acaba o köstebek yaa, 2 aydir konusuluyor ama sonuç 0

piskopatrizeli
12.11.2014, 08:39
İstanbul fethedilirken bizanslılar meleklerin erkek mi dişi mi olduğunu tartışıyormuş. Bizde gökan dinç denen adamı tartışıyoruz.

Aydın Danış
13.11.2014, 13:24
Serkan Ünver'in yerine Serhat Altıncı gelmiş.. Hem Genel Menajer hemde İdari Menajerlik :)

Fatih Öztürk
13.11.2014, 13:26
Serkan Ünver'in yerine Serhat Altıncı gelmiş.. Hem Genel Menajer hemde İdari Menajerlik :)

Başkanın en çok güvendiği isim.

Sefer A.
13.11.2014, 16:45

Hadi ya, 2 görevi de o yapacak
Peki bu bilgi nerden ?

ibrahim
13.11.2014, 19:10
Kim acaba o köstebek yaa, 2 aydir konusuluyor ama sonuç 0

Hadi be numara yapma sen gittikten sonra başladı bu dedikodular... :D

Gesendet.

Sefer A.
13.11.2014, 19:16
Hadi be numara yapma sen gittikten sonra başladı bu dedikodular... :D

Gesendet.

Yani aslinda evet ben ordayken basladi da benimle alâkasi yok :D
Ben gittikten sonra Mersin ve Lokeren maçlarini kazaninca herhalde ugursuz ilan edilmisimdir ama devaminda puan kayiplari olunca suçun bende olmadigini anlasilmistir :)

E. Cumur61
13.11.2014, 19:39
Sefer'den ben bilgi alamadim. baskasina bilgi verip, bana vermediyse yaziklar olsun

Sefer A.
13.11.2014, 20:44
Sefer'den ben bilgi alamadim. baskasina bilgi verip, bana vermediyse yaziklar olsun

Aynen abi katiliyorum :) ya kimseyle paylasmadigim vardir ya da herkese dedigim :p ortasi yok :D

Alihan Ertürk
13.11.2014, 21:45
Gökhan Dinç'i mumla aramasak bari..