PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 Ay Doldu, Kupa Nerede Başkan ?

Hıdır ÇALIŞAN
08.07.2013, 00:15
Seçim vaadi ve en büyük kozu Trabzonspor'un haklı kupasını Trabzon'a getirmekti İbrahim Hacıosmanoğlu'nun ve bunun için 30 gün süre istemişti ancak bu süre doldu ve henüz kupa göremedik. Kupa nerede ?

MaEsTrO
08.07.2013, 00:19
"Komşu komşu!
Hu!
Oğlun geldi mi?
Geldi.
Ne getirdi?
İncik boncuk.
Kime kime?
Sana bana.
Başka kime?
Kara kediye.
Kara kedi nerede?
Ağaca çıktı.
Ağaç nerede?
Balta kesti.
Balta nerede?
Suya düştü.
Su nerede?
İnek içti.
İnek nerede?
Dağa kaçtı.
Dağ nerede?
Yandı, bitti, kül oldu..."

alper*
08.07.2013, 00:21
:D

Enisc
08.07.2013, 00:22
1 ay değil 1 yıl beklese alamaz

Kaya
08.07.2013, 00:25
Kupa başbakanda... :)

Bizim başkan mitingte... :)

Hüseyin Başoğlu
08.07.2013, 00:29
Kupa başbakanda... :)

Bizim başkan mitingte... :)

Nereye soktuğunu merak etmiştir belkide başkan :)

fenerli değillermi herşey beklenir bunlardan :)

Misina
08.07.2013, 00:37
Kazlıçeşme kupanın ilk adımıydı Martta seçim var seçim demek miting demek 81 il 81 miting iktidarı yalamaya devam.

poetricus
08.07.2013, 00:46
Bu adamın vaatlerine ciddi ciddi inanıp kupayı bekleyenler oldu ya camia olarak başımıza gelenlere müstahak olduğumuzu düşünmeye başlayacağım, tövbeler olsun.
UEFA'nın aldığı kararı ondan bilenler olduktan sonra şaşırmamak gerek.
Ankara'ya deniz getireceğini söylese mayo alıp bekleyeceklerdi demek.

Allah izan, idrak ve irfan versin.

Erdal DİLEK
08.07.2013, 00:54
Ne gerek var. . .???

Şenol Altunsoy
08.07.2013, 01:02
Bu adamın vaatlerine ciddi ciddi inanıp kupayı bekleyenler oldu ya camia olarak başımıza gelenlere müstahak olduğumuzu düşünmeye başlayacağım, tövbeler olsun.

Hocam saygılar...

Bayundur Han
08.07.2013, 01:05
Baskan yardimicisi ne dedi? Kupa temiz futbol icin semboldur. “KUPANIN GELMESİ DEMEK ADALETİN SAĞLANMASI DEMEKTİR”. Kupa mupa yok bize yani. Once kupa gelecek falan filan. Simdi yavas yavas kupayi sembol haline getirip bizi yerimize oturtacaklar.

6Şafak Aydın1
08.07.2013, 02:03
evet, nerde?

Fatih Birinci
08.07.2013, 02:12

Allah sana aslında akıl fikir versin.tabi ki başkanımız kupayi alacak sen inanmıyosan yorunu kendine sakla.evet mayomuzu alıp bekleyecektik sizde gidip taksim de agaclari kurtaricaksınız

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2

My
08.07.2013, 02:19
Kulaçoğlu'nun değeri bilinemedi. Gerçi hoş bilinse de bu şartlar altında taraftarımızı Hakan Kulaçoğlu'nu yer bitirirdi. Şimdiyse bıyık sakal işine döndük. Hacıosmanoğlu gitse Usta gelecek. Ne güzel :)

Fatih Birinci
08.07.2013, 02:22
Kulaçoğlu'nun değeri bilinemedi. Gerçi hoş bilinse de bu şartlar altında taraftarımızı Hakan Kulaçoğlu'nu yer bitirirdi. Şimdiyse bıyık sakal işine döndük. Hacıosmanoğlu gitse Usta gelecek. Ne güzel :)

Gözünü seveyim haciosmanoglu haric bunlarin hangisi gündem yaratabilir?hangisi trabzonlunun dilinden anlar?hangisi icimizdekileri bu serefsizler gözlerine baka baka söyleyebilir?

Samet Türkmen
08.07.2013, 02:52
Keşke büyük lokmayı yeseydin sayın başkan.

Courage
08.07.2013, 03:08
Başkan 1 ay demişse demiş,siz doğrusunu anlayın kardeşim. (1-2 yıl arası)

Mustafa Ayazoğlu
08.07.2013, 06:42
başkan seçileceğini düşünmediği için boşa sallıyordu.

seçilince planı alt üst oldu

HOPA'LI TS'Lİ
08.07.2013, 07:55
Seçimi kazanma politikasıydı, o kupa gelecek ama 1 ayda değil.

En geç 1 yıl içinde gelecek.

aaahmet61
08.07.2013, 08:30
Gözünü seveyim haciosmanoglu haric bunlarin hangisi gündem yaratabilir?hangisi trabzonlunun dilinden anlar?hangisi icimizdekileri bu serefsizler gözlerine baka baka söyleyebilir?

futbolda gündem yaratmak istiyorsan yıldız transferi yapacaksın.geri gündem hikaye.

ozturk
08.07.2013, 08:33
Kupayı getirebilir mi bilinmez ama iyi niyetle mücadele edecektir.

Özellikle tff seçim sürecindeki çalışmalar önemli.

Bu tff varken başkan kim olursa olsun kupa falan gelmez bu gerçeği de unutmayalım.

Celal Demir
08.07.2013, 08:56
bu nebiçim başlıkya... çok komik oluyoruz... haklı olduğumuz davada bile birlik olamıyoruz, adamlar alenen şike yapmış 2 yıldır tek yumruklar şimdi çözülmeye başladılar biz ise 2 yıldır sen ben kavgası içindeyiz... vay anasını sayın seyirciler...

Doğukan Uçan
08.07.2013, 08:58
:D

hamdi_61
08.07.2013, 09:03
siz duymadınız mı ?

"Trabzonspor Başkanı konuşmaz; icraat yapar."

İlker Yazıcıoğlu
08.07.2013, 09:07
Hacı'nın ve yönetiminin bir an önce gitmesi gerektiğini düşünen biri olarak,başlığın gereksiz olduğunu düşünüyorum.
O kupayı hiç kimse getirmeyecek arkadaşlar,eşşek gibi verecekler zaten.Gelecek olan kupa,adaletin tecellisi olacaktır,Ahmet'in Mehmet'in başarısı değil.
Dolayısıyla kupa gecikince başkana veryansın etmenin bir anlamı yok.
Ha şundan da eminim,o kupa gelince,Hacı sayesinde,başbakan sayesinde geldi diyecek olan sivrizekalılar da olacaktır ama uğraşmaya değmez.

Berkan
08.07.2013, 09:07
:o

Turgay Atalay
08.07.2013, 09:14
Başlığınızı, buraya ciddi ciddi tepki amaçlı yorum yazan taraftarımızı sevsinler, bazen böyle taraftarımız olduğu için utanıyorum. Bu başkanın seçilmesini hazmedememiş olabilirsiniz (ki bende seçilmesine sevinmedim), ama görüyorum ki her fırsatta bel altı vuracak kadar zavallı bir taraftar grubumuz var...Sizler mükemmelsiniz, başkaları akılsız, boş insanlar. Devam edin böyle, bravo.

Doğukan Uçan
08.07.2013, 09:16
Başlık kilit.

Onur Akyüz
08.07.2013, 09:17
1 ay 30 günden mi 31 günden mi hesaplandı acaba?

31 güne göre hesap yapalım 1 gün daha verelim başkana.

Emre Emiroğlu
08.07.2013, 09:23
Başlık neden kilit ?

Adamın birebir seçim vaadi bu değil miydi ?

24 saat geçti , 48 saat geçti , 1 ay geçti hala Aziz Yıldırım koltuğunda ?

Bu da vaatlerinden biri değil miydi ?

Size göre Hacıosmanoğlunu desteklemeyenler Başkan olduğunu hazmedemediğimiz için desteklemiyor da ,

Bu adama oy verenler düşünmüyor mu hakaten kupa şöyle gelecek , aziz yıldırım 1 gün o koltukta oturamayacak demişti hani nerde diye ?

Niye bel altı vurmak oluyor muş ?

Başkanın nokta atışı seçim vaatleri bunlar. Saat verdi adam saat.. Şu kadar saat içinde kaçacak yer arayacak diye.. Hani nerde ?

Birilerinin görevde olabilmesi veya kalabilmesi için " iyi niyetli :) " olması yeterlimi yani.

Ey gidi. Tayfun coralar ,aymanlar çok iyi niyetli adamlardı vesselam. Zeyyat kafkasından brezilyada 5 ayda transfer yapamayan yöneticilerimize kadar hepsi çok iyi niyetliydi.

Sanırım tüm " iyi niyetli " olanları kadro yönetim vs yığarsak başarı gelecek.

Niyet önemli.

Turgay Atalay
08.07.2013, 09:25
Başlık neden kilit ?

Adamın birebir seçim vaadi bu değil miydi ?

24 saat geçti , 48 saat geçti , 1 ay geçti hala Aziz Yıldırım koltuğunda ?

Bu da vaatlerinden biri değil miydi ?

Size göre Hacıosmanoğlunu desteklemeyenler Başkan olduğunu hazmedemediğimiz için desteklemiyor da ,

Bu adama oy verenler düşünmüyor mu hakaten kupa şöyle gelecek , aziz yıldırım 1 gün o koltukta oturamayacak demişti hani nerde diye ?

Niye bel altı vurmak oluyor muş ?

Başkanın nokta atışı seçim vaatleri bunlar. Saat verdi adam saat.. Şu kadar saat içinde kaçacak yer arayacak diye.. Hani nerde ?

Birilerinin görevde olabilmesi veya kalabilmesi için " iyi niyetli :) " olması yeterlimi yani.

Ey gidi. Tayfun corada çok iyi niyetli adamdı vesselam. Sanırım tüm " iyi niyetli " olaranları kadro yönetim vs yığarsak başarı gelecek.

Ciddiye alsam mı almasam mı şu yazdıklarını, gerçekten anlamak güç...Bize şikeciler gibi düşman lazım değil, sizin gibi dostlar olduktan sonra...

ozturk
08.07.2013, 09:28
Bizim İHO ya gösterdiğimiz tepkiyi fbliler azize göstermemiştir.

Celal Demir
08.07.2013, 09:28
Hacı'nın ve yönetiminin bir an önce gitmesi gerektiğini düşünen biri olarak,başlığın gereksiz olduğunu düşünüyorum.
O kupayı hiç kimse getirmeyecek arkadaşlar,eşşek gibi verecekler zaten.Gelecek olan kupa,adaletin tecellisi olacaktır,Ahmet'in Mehmet'in başarısı değil.
Ha şundan da eminim,o kupa gelince,Hacı sayesinde,başbakan sayesinde geldi diyecek olan sivrizekalılar da olacaktır ama uğraşmaya değmez.

kupa nın gelmesinde en büyük emeğin taraftarlarda olduğunu düşünüyorum... gerek yurt içi ve dışındaki eylemler gerekse göndermiş olduğumuz fazlar ve mailler dolayısıyla...

Celal Demir
08.07.2013, 09:30

hala daha göstermiyorlar bizim farkımızda bu olsa gerek...

Emre Emiroğlu
08.07.2013, 09:31
Ciddiye alsam mı almasam mı şu yazdıklarını, gerçekten anlamak güç...Bize şikeciler gibi düşman lazım değil, sizin gibi dostlar olduktan sonra...

Yahu ister al ister alma.

Çok net 2 vaat var. Kupa hemen gelecek. Aziz yıldırım 24 saat içinde kaçacak yer arayacak.. Bunu destekleyenler sorgulayamamıyor mu ?

Çocuk oyuncağımı bu iş.

Şuan kupa konusunda olan her gelişme bizim dışımızda gelişiyor ? Yalan mı ?

Aziz yıldırım hala koltuğunda oturuyor ? Yalan mı ?

Çok basit anlaşılabilir 2 vaat. Bariz ortada olan 2 durum..

Celal Demir
08.07.2013, 09:33
en çok birlik olamamız gereken zamanlarda yaptığımız işlere bakın... bu başlık taraftarı ikiye ayırmaktan başka bişey yapmaz.. buda bu başlıktaki son mesajım olsun...

bkandil
08.07.2013, 09:34

Aynı cümlede "İHO" yerine "Sadri Şener" yazınca cümlenin doğruluğunda bir değişiklik olmuyor...

Yani,

Mesele Başkanın kim olduğu değil, hala anlamadık mı...

Mert M.
08.07.2013, 09:34
Tavandaki boya öylesine kabarık ki, sıvayıp alçı çekmekle olmuyor; bir miktar kırıp yeniden yapacaksın; o da zaman ister. Tabii üstteki komşular razı olursa bu duruma.
;)

Emre Emiroğlu
08.07.2013, 09:35

Normal şartlarda doğru diyorsunuz fakat..

Başkanın başkan olmasını sağlayan 2 vaadi vardı.

Kupanın gelişi ve aziz yıldırmın gidişi.

Sizin söylediğiniz gibi olacaksa başkanın zaten hemen istifa etmesi gerekiyor. Çünkü vaatleri bunlardı. Zaten bu konulardaki yaşanacak gelişmeler başkanın kendisi dışında gelecekse başkandan ne bekleyeceğiz :) ?

Transfer konusunda eleştirdiğimizde " öyle bir vaadi yoktu ki" diyor herkes.

Yönetim kurulu kaos. Seçilme sebebi ve tüm seçmenin beklentisi başkanın vaatlerini yerine getirmesi..

Bunlar olmayacaksa neden Başkan Hacıosmanoğlu ?

ozturk
08.07.2013, 09:46
Aynı cümlede "İHO" yerine "Sadri Şener" yazınca cümlenin doğruluğunda bir değişiklik olmuyor...

Yani,

Mesele Başkanın kim olduğu değil, hala anlamadık mı...

Aynen. Haklı davamızda birlik olup başkanımıza sahip çıkamıyoruz.

Ahmet Kuru
08.07.2013, 09:48
Her geçen gün Genel Bölümde gereksiz başlıkların sayısında artış var...
Bakalım bundan sonraki ne olacak...

İlker Gazioğlu
08.07.2013, 09:51
O kupa Trabzonspor taraftarlarınn ve Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin dik duruşu sayesinde müzemize gelecek. Bunun dışında yöneticisi olsun siyasetçisi olsun kendisine pay çıkarmasın, onlar bu süreçte sadece köstek olmuşlardır. Hele Hacıosmanoğlu hç kupayı sahiplenmesin, o önce o kupanın gasp edilmesini sağlayanları aklamamaya çalışsın. Hacıosmanoğlu'nun holigan destekçileri de önce Mecnun meselesine yorum getirsinler kupa gelecek mi gelmeyecek mi yorumunu ondan sonra yaparlar.

Doğukan Uçan
08.07.2013, 09:56
Her geçen gün Genel Bölümde gereksiz başlıkların sayısında artış var...
Bakalım bundan sonraki ne olacak...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

leavemealone
08.07.2013, 09:57
He he alir . Seyi alir.... afedersiniz.
Basbakan isterse olur anca birseyler.. ondan ilk is olarak yalamaya gittiya büyük baskanimiz .
Bazilari öyle kapilmiski bu adama Uefa ceza veriyor Baskanimiz sayesinde oluyor . E yuh yani..

Badaloğlu
08.07.2013, 10:04
Seçim vaadi ve en büyük kozu Trabzonspor'un haklı kupasını Trabzon'a getirmekti İbrahim Hacıosmanoğlu'nun ve bunun için 30 gün süre istemişti ancak bu süre doldu ve henüz kupa göremedik. Kupa nerede ?

Kupayla ilgili birşeyler söyledi ama ''bana 30 gün verin kupayı getireceğim'' diye bir vaadini hatırlamıyorum. Tek bildiğim kupanın gelecek olması ve gelirkende Trabzon'a kadar olan bütün sahil şehirlerinde kutlamalar yapılacağını söylediğini hatırlıyorum...

alper*
08.07.2013, 10:06
Böyle başlıklar kilitlenmelidir. Takdir yönetimin elbette.

ozturk
08.07.2013, 10:07
tff kupa dağıttı da İHO mu gidip almadı :)

Sabır biraz. Başkanı asıp kesmek birşey kazandırmaz.

Onur Akyüz
08.07.2013, 10:09
UEFA tahkim süreci var, yargıtay süreci var, tff'nin geçmişe yönelik cezaları revize edeceği bir süreç var, var oğlu var.

Ki süreç şu an istediğimiz gibi gidiyor, UEFA cezayı kesmiş, tahkim de cezaları onayacak, sonrası ülke içi mesele, ki seve seve cezaları değiştirecekler.

Hadi kupamızı verin demeyle olmuyor, ya da gizlice gidip biz mi alsak müzeden?

Süreçte çok büyük etkimiz var bunu da yapalım kulübümüz için.

Emre Emiroğlu
08.07.2013, 10:10
Kupayla ilgili birşeyler söyledi ama ''bana 30 gün verin kupayı getireceğim'' diye bir vaadini hatırlamıyorum. Tek bildiğim kupanın gelecek olması ve gelirkende Trabzon'a kadar olan bütün sahil şehirlerinde kutlamalar yapılacağını söylediğini hatırlıyorum...

Abi , envai çeşit sitede seçim vaatleri arasında " başkan olduktan 30 gün sonra kupa gelecek " söylemleri var. Doğru mu yalan mı , Videosu varmı bilmiyorum.

tff kupa dağıttı da İHO mu gidip almadı :)

Sabır biraz. Başkanı asıp kesmek birşey kazandırmaz.

Başkanın ağzından çıkanları yapmadığını söylemek asıp kesmek oluyor yani. Neyi baz almamız gerek ?

Ahmet Kuru
08.07.2013, 10:12
Kupa ile alakalı Ben Seçim sürecinde başkan kim olursa olsun önemli deği demiştim.

Eğer ki Yargıtay cezayı onar , Uefa ceza verirse o kupa seve seve gelecek. ama tam tersi olursa kim olursa olsun Obama abd den kalksın gelsin başkan olsun bize, o da alamaz demiştim. Hala daha diyorum.

Ama sert açıklamaları ile İbrahim Hacıosmanoğlu diğer başkan adaylarına göre bir adım öne çıkıyordu, baskı kurma adına.
Ama buna karşın '' Başkan konuşmaz , icraat yapar'' diyenlerde olacaktır...

Onlara da tavsiyem trt 1 de yayınlanan seksenler dizisindeki ''Susmuş'' un sahnelerini izlemeleridir :)

Murat 61
08.07.2013, 10:13
Kupa az önce üstü açık otobüsle Boğaz köprüsünden geçiyordu.

Tövbe Yarabbim.

alper*
08.07.2013, 10:13
Taraftar zihniyetimizden utanıyorum. Başkası adına utanmak diye bir şey var ya onu yaşıyorum.

ozturk
08.07.2013, 10:17
Başkanın ağzından çıkanları yapmadığını söylemek asıp kesmek oluyor yani. Neyi baz almamız gerek ?

Aşağıda arkadaş özetlemiş. İşleyen bir süreç var. Kimse durup dururken alın size kupa demez. Başkan doğru kişilerle doğru mücadeleyi yaparsa kupa gelecektir inşallah. 1 ay oldu kupa nerde söyleminin camiaya hiç bir faydası yoktur. Süreç yurtiçi / yurtdışında tamamen biter o zaman duruma bakılır kupa gelmiş mi gelmemiş mi diye.

UEFA tahkim süreci var, yargıtay süreci var, tff'nin geçmişe yönelik cezaları revize edeceği bir süreç var, var oğlu var.

Ki süreç şu an istediğimiz gibi gidiyor, UEFA cezayı kesmiş, tahkim de cezaları onayacak, sonrası ülke içi mesele, ki seve seve cezaları değiştirecekler.

Hadi kupamızı verin demeyle olmuyor, ya da gizlice gidip biz mi alsak müzeden?

Süreçte çok büyük etkimiz var bunu da yapalım kulübümüz için.

Faik Yılmaz
08.07.2013, 10:39
Bence kupamız nerde sorusunu ilkönce oy verdiğimiz siyasilere sormalıyız...

Ben Hacıosmanoğlunun 3 toplantısında bulundum... Hiç birinde 1 ay içinde kupa gelicek lafını duymadım...

İlker Gazioğlu
08.07.2013, 10:58
Önemli olan kupanın 1 ay içinde gelip gelmemesi değil , başkanın popülist bir söyleme takılmasıdır. Trabzonspor başkanı konuşmaz icraat yapar diyordu , asıl bu sözünü unutmasın. Kupayı da merak etmesin o zaten gelecek. Başkanın İbrahim Hacıosmanoğlu,Sadri Şener veya başka biri olması bu durumu da değiştirmez.

Fatih Öztürk
08.07.2013, 11:01
Başkanın böyle bir söz verdiğini hatırlamıyorum.vermişse hata etmiş.

emre duman
08.07.2013, 11:11
bu başlık gerçekmi? işiniz gücünüz yokmu sizin olayları az takip edin nerde oldunu anlarsınız kupanın

Derin Trabzon
08.07.2013, 11:22
Allah sana aslında akıl fikir versin.tabi ki başkanımız kupayi alacak sen inanmıyosan yorunu kendine sakla.evet mayomuzu alıp bekleyecektik sizde gidip taksim de agaclari kurtaricaksınız

Ya hele bi sus ya, işin gücün siyaset anasını satayım, o kupayı bize başkan değil sülalesi gelse alamazlar, o kupayı UEFA veriyor kimsenin aldığı yok.

Taksimdeki gezi ağaçları girsin gözünüze.

Millet hiç bu başlıklarda Hacıyı eleştirip boşa kendinizi yormayın, o Hacı akp mitinginde el salladı ya, Takımın rengini BordoMaviden sarılacivert e çevirse burada yinede hacıyı destekleyecek %50 var.

DNA-TS
08.07.2013, 11:48
Kupa az önce üstü açık otobüsle Boğaz köprüsünden geçiyordu.

Tövbe Yarabbim.

1 ay muhabbetini bilmemde bak bunu söylemişti :)

tristram
08.07.2013, 12:08
haciosmanoglu'nun normal sartlarda bu kulube baskan olmasi imkansizdi.kendisi bu gercegin farkindaydi.
genel kurulu iyi analiz etmis.(satin aldiklari oylara hic girmiyorum,13.sandigin agzi olsa da konussa) taraftari
gazlayacak vaatlerde bulunmak boynunun borcuydu.o da esti gurledi-bizim duymak istediklerimi soyledi.
bu yalan vaatlerine aldanip bu adama oy verenleri tarih affetmeyecek..
keske haciosmanoglu biraz durust davranip akp mitingine katilacagini+mecnun kopegine sahip cikacagini+
sivas'in sike falan yapmadigini o zaman soyleseydi de gorseydi baskanligi..

Fatih Öztürk
08.07.2013, 12:12
Hangi başkan adayı oy satın almadıda bir tek Hacıosmanoğluna yükleniliyor?

Kongre gününde 2 uçak dolusu adamı Trabzona yıkan Usta değilmiydi?

özgür6161
08.07.2013, 13:15

Ömer Hocam bize laf bırakmamışsın...

UEFA'da yakın bir arkadaşımız var dediği kişiyi öğrense bizim taraftar şaşırır...

Çünkü adam herkesin arkadaşı :)

Fatih Öztürk
08.07.2013, 13:17
kim?

Badaloğlu
08.07.2013, 13:23
Başkan adaylarının her vaadine başlık açacaksak işimiz var...

Zaten kendi adına bir sürü başlık var orada ne yapmış, ne yapmamış herkes yazıp çiziyor.

Mevcut başkanla ilgili değerlendirmeleri ayrı ayrı değilde bir başlık altında yapğarsanız çok daha iyi olur...

Ender Kuyumcu
08.07.2013, 13:33
Şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim ki Trabzonspor'un çalınmış kupası da bu kupayı çalan fenerbahçe'nin küme düşmesi de İbrahim Hacıosmanoğlu'nun umurunda değil.

Onun umurunda olan tek şey RTE'ye yaranmak, AKP'nin Trabzon kamuoyunda yıpranan itibarını tamir etmek ve aziz yıldırım'a sallamak.

Aslında Gezi parkı olaylarına yaptığı saçma ve cahilce yorumla asıl amacını açıkça ortaya koydu ama AKP mitingine katılarak bu resmi daha da netleştirdi.

Hele hele mecnun odyakmaz'a şike yapmadı ben kefilim diyerek düzenin adamı olduğunu ve şikenin ve Trabzonspor'un gasp edilen haklarının umurunda olmadığını da tescillemiş oldu.

Kupaya gelince;

Tahkim kararı sonrası UEFA TFF üzerinde baskı kurup fb'nin düşürülmesini isteyecektir. Dolayısıyla da kupa Trabzonspor'a verilmek zorundadır.

Bu noktada üzülerek belirteyim ki sadri şener ve yönetiminin taraftarı kandırmak için söylediği yalanlar İHO ve yönetimi tarafından da söylenmektedir.

Hali hazırda İHO yönetiminin kupa ve adalet için attığı her hangi bir adım yoktur.