PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "UEFA" Osasuna - Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

selçukabi
25.08.2006, 09:30
Arkadaşlar bugün saat 14:00'da kuralar çekiliyor.UEFA resmi sitesinde henüz torbalar oluşturulmamış ama bejeke ve febe seri başı gayseri ve biz değiliz.Benim yarım saat uğraşarak yaptığım hesaplamalar sonucu seri başı olan takımlar şöyle;
Sevilla, Espanyol, Celta Vigo, Palermo, Parma, PSG, Lens, Schalke, Leverkusen, AZ Alkmaar, Feyenord, Heerenveen, Panathinaiokos, Brugge, Rangers, bejeke, Sparta Prag, Slavia Prag, Lokomotiv Mosk.,Hapoel Tel Aviv, Partizan, Wisla Krakov,Basel, Ajax, febe, Slovan Liberec (Çek), A.Wien, Rapid Bükreş, Newcastle, Auxerre, Marsilya, Herta Berlin
Haydi hayırlısı

Gürkan
25.08.2006, 09:31
bu turu pas geçsek olmaz mı yokmu boyle bır hakkımız.

Mert67
25.08.2006, 09:42
herta berlin çıksa ne biçim olur. ama bizi elerler.inşallah ii bi kura çekeriz.

Ali Özcan
25.08.2006, 09:44
hertha çıksın...marce eski takımına patlar belki...

Burçak
25.08.2006, 09:47
valla açık konuşmak gerekirse bu oynadığımız futbolla kim çıkarsa çıksın işimiz çok zor. marcelinho ve diğer yeni transferler oynyabilecek dieriz belki. ama onların oynadığı lig maçlarının skorlarıda ortada. Hayırlısı neyse o olsun.

frango
25.08.2006, 09:48
benimde içimden hapoel telavıv geçiyo inşallah o olur

DİNÇ
25.08.2006, 09:55
Benim çıkmasını istediğim iki takım:

Sparta Prag - Wisla Krakov

Berberoğlu
25.08.2006, 09:56
Şota hala AZ Alkmaar'da mı? onlar çıksın bize. özledik şotayı :)

bordox
25.08.2006, 10:11
Normal şartlarda şu takımalrın çoğunu eleriz derdim ama takımın futbolunda umut yok.İspanyol ve İtalyan çıkmasın,gruplara kalalım.Yoksa bu sezon lig çekilmez.

tswonder
25.08.2006, 10:17
insaallah A.Wien cikar.. Bu halimizle ancak onlari eleriz bu takimlardan :(

bahadır2561
25.08.2006, 10:21
çek bi hapoel tel-aviv :)

bordox
25.08.2006, 10:28
Haberler

Muhtemel rakiplerimiz belli oldu
Bugün T.S.İ. saat 14.00'te Monako'da çekilecek olan UEFA Kupası Birinci Tur kuralarında takımımızın muhtemel rakipleri belli oldu.

Birinci tur kurasına seri başı olarak katılmayan takımımız aşağıdaki ekiplerden biriyle eşleşecek:

Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Rapid Bucharest (Romanya)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya

champions
25.08.2006, 10:30
en iyi kura basel gibi duruyo ama hayırlısı

frango
25.08.2006, 10:31
tabıkı ılk tercih rapid bucharest ıkıncısıde basel üçüncüde palermo neyse inşallah ılk tercihe yerleşiriz

volkanferhan
25.08.2006, 10:31
yazıyı okurken içimden newcastle geçti (allah korusun) Slovan Liberec , Hapoel Tel Aviv ikisinden biri çıksın yaa

metehan
25.08.2006, 10:33
Valla kimin çıkacağından ziyade bizim ne olacağımız önemli. Dün akşam oynanan oyundan sonra rakip konusunda yorum yapmak biraz abes kaçacak. Ama yine de kolay bir kura çekmemeiz dileğiyle.

volkanferhan
25.08.2006, 10:35
yaw nezaman yazıldı beeah:) tabiki romanya ekibi çıksın Rapid Bucharest

Ozan
25.08.2006, 10:38
seribaşlarına bakdığımda şu anki oyunumuzla onlar bizi yenecek güçde . takımın toparlanması lazım . inşallah kurada da en hayırlısı ve kolayı çıkar . yoksa işimiz çooook zor !

DİNÇ
25.08.2006, 10:39
Muhtemel rakiplerimiz belli oldu...

Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya)

Faik Yılmaz
25.08.2006, 10:42
valla dünki futbolla bunların hiç birisini yenemeyiz....
her zaman böyle kötü oynamayacağımızı yeni gelenleri musampayı da dahil ettiğimizde ise yenemeyeceğimiz takım yok.....
ama osasuna dışında.....

DİNÇ
25.08.2006, 10:43
valla dünki futbolla bunların hiç birisini yenemeyiz....
her zaman böyle kötü oynamayacağımızı yeni gelenleri musampayı da dahil ettiğimizde ise yenemeyeceğimiz takım yok.....
ama osasuna dışında.....

Bunların hepsi de güçlü takımlar yaw....

goldeneye61
25.08.2006, 10:44
insallah ılk olarak rapıd bukrees cıakr sonra basel sonrada feyenord cıkar dıgerıkı takım osasuna ve palermo bızım ıcın cok tehlıkelı yaa nede olsa ekol futbolları var bızı darmadagın ederler bu halımızle.ama dıgerlerını belkı zorlansakta gecebılırz tabıı bu oyunlada bıraz zor ama hayırlısı bakalımyaaaa.

Bahtiyar
25.08.2006, 10:45

Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya)

şurdan rapid veya basel çıksa yeter.

kuzey_lee
25.08.2006, 10:47
palermo gelmesin..gözünün yağını yiyim zeyyat kfkas,sakın öyle bi kura çekme

oskanonur
25.08.2006, 10:48
Su kadar soyleyeyim, eger muhtemel rakiplerimiz bunlar ki, insallah oyle.Trabzonsporumuzun yenemeyecegi bir takim yok burda.Hadi hayırlısı.

Ali Özcan
25.08.2006, 10:48
feyenoord dışındakilerle sorun olmaz...

tirabzonli
25.08.2006, 10:54
Rapid çıksın. o olmazsa Basel ya da Feyenoord

champions
25.08.2006, 10:54
osasuna palermo bunlar çok iyi takımlar kesinlikle çok büyük yıldızları yok ama kiev gibi iyi takımlar bu 2si çıkmasın benim isteğim 1.basel 2.rapid 3. feyenord
yeni oyuncularla hasan ve hüseyinsiz bi takımla 3 ünüde eleme şansımız az değil

tirabzonli
25.08.2006, 10:57
Kayserispor bunlardan biri ile

Parma FC (ITA)
AZ Alkmaar (NED)
RC Lens (FRA)
FC Slovan Liberec (CZE)
Brøndby IF (DEN)

ERDİNÇ_82
25.08.2006, 10:58
osasuna olmasında
ama sanki palermo çıkacak gibi

İslam Sezer
25.08.2006, 10:59
bunlardan sadece az da olsa rapid ve basel i eleme şansımız var.bir ihtimal de palermo.ama çoook zor palermo.feyenord ve osasuna ise malesef imkansız...
tabi bu yorumlarım ilk 3 lig maçı ve 2 rum maşından sonra böyle.kim bilir takımmız ummadığımız kadr güçlenir bir takım olur o zaman işler değişir.

DİNÇ

Parma FC (ITA)
AZ Alkmaar (NED)
RC Lens (FRA)
FC Slovan Liberec (CZE)
Brøndby IF (DEN)

Kayserinin muhtemel rakipleri de iyiymiş...Pastırmacılar bakalım ne yapacak???

champions
kayserininki daha kolay be alkmar ve lens dışındakileri eleme ihtimalleri var

iyattara
25.08.2006, 11:01

Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya)

vay anam vaay bu ne boyle şampiyonlar ligi on elemesi olmasın bu yanlış yazmasınlar? nese cuma nam. rapide dua ediyim bari!

selçukabi
25.08.2006, 11:02

Parma FC (ITA)
AZ Alkmaar (NED)
RC Lens (FRA)
FC Slovan Liberec (CZE)
Brøndby IF (DEN)
Arkadaş ne şanslı takım bunlar ya.....
İnşallah Osasuna veya Palermo çıkmaz.İspanyollara zaten hiç şansımız tutmaz, Perugia :D dışında italyanlara da.

kuzey_lee
25.08.2006, 11:02
Arkadaş ne şanslı takım bunlar ya.....
İnşallah Osasuna veya Palermo çıkmaz.İspanyollara zaten hiç şansımız tutmaz, Caglairai dışında italyanlara da.
perugia idi o dediğin selçukabi

tirabzonli
25.08.2006, 11:03
febe ninkiler

Heart of Midlothian FC (SCO) (Randers dışındakiler febeyi eler)
AS Nancy-Lorraine (FRA)
SV Sulte Waregem (BEL)
FC Salzburg (AUT)
Randers FC (DEN)

bejeke ninkiler

PFC CSKA Sofia (BUL) (bjeke ninkiler daha kolay)
Vitória FC (POR)
Atromitos FC (GRE)
FK Mladá Boleslav (CZE)
Åtvidabergs FF (SWE)

champions
25.08.2006, 11:03
feyenord o kadar da güçlü değil bizim gibi en önemli oyuncuları kuyt'u liverpoola verdiler en iyi oyuncularıda tymoschuk ,castelen, de guzman hussegems var bizden iyi bi kadroları yok oyunları hakkında bilgim yok ama ligin ilk maçında 3-0 yenilmişler

bahadır2561
25.08.2006, 11:04
haydi beyler cuma namazında rapiD'e ve basel'e bol bol dua edelim

Oğuuz
25.08.2006, 11:05
ben kim çıkarsa çıksın çok rahat eleriz diyorum.. o zamana kadar takım rayına oturacaktır..

tirabzonli
25.08.2006, 11:06
16 Mayıs 2007 Glaskow da yız.Bekle bizi Avrupa.

champions
25.08.2006, 11:06
inşaallah basel olmadı rapid en kötü ihtimal feyenord çıksın palermo ve osasunanın çıkması çok büyük şanssızlık olur ve elememizde süpriz olur

melrok
25.08.2006, 11:08
yaw rum kabusu biti muhtemel rakipler içinde eleyemeyeceğimiz takım yok. kim gelirse gelsin TRABZONUM elesin böyle dua edelim :)

Ali Özcan
25.08.2006, 11:09
kayseri kesin elenir artık misyonlarını tamamladılar...feyenoord da Van Hooijdonk geri döndü sorun yaratabilirler...diğerlerini izledim hele palermo çok kötü...hangisi gelirse gelsin ama feyenoord ve osasuna tehlikeli biraz...Baseli Rapidi ve Palermoyu eleriz...

halil ibo
25.08.2006, 11:10
Allah'tan hayırlısı ama en dişlisi gelip bulur bizi.Rumları istemedik onlarla karşılaştık.Şimdi kimi istemiyorsak o gelip bulur bizi.Dünkü futbolla hiçbir rakibe karşı şansımız olmaz ama Marcelinho ve yeni transfer ! (varsa böyle biri yada olacaksa) ne kadar değiştirir oyunumuzu bilinmez ama orta sahada iki tane boş forma varken ! işimiz zor.

gerçekefsane
25.08.2006, 11:12
Feyenoord çıksın. Seyirci sorunumuz olmaz. Futbol olarak nasıl oynayacakları belli. Yeneriz geliriz. :)

agahozlu
25.08.2006, 11:17
deplasman korkum yok evimizdeki maçlarda daha kötü sonuç alıyoruz bunu çözmemiz lazım.cuma namazında bol bol dua edelim kuraya kadar hallederiz işleri...

ARAF
25.08.2006, 11:18

Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya

arkadaş seri başıyız ve bu takımlarmı bize çıktı burdan bi rek rapidi eleriz diyebilirim oda inşallah çünkü iyi top oynamıyoruz ki
dikkat ettiyseniz herkes zayıf rakip çıksın diye dua ediyor demekki kimse takıma güvenmiyor işimizi hep allaha havale ediyoruz dua ile tur geçmeyi istiyoruz

coach
25.08.2006, 11:19
Sizlerinde çok iyi bildiği gibi italya ve ispanya takımları güçlü ekiplerdir bunların dışındaki iki takımdan bi tanesiyle karşılaşırsak daha iyi olur derim,,,

tirabzonli
25.08.2006, 11:20
Feyenoord çıksın ama Palermo çıkacak adım gibi biliyorum

coach
25.08.2006, 11:23

Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya

arkadaş seri başıyız ve bu takımlarmı bize çıktı burdan bi rek rapidi eleriz diyebilirim oda inşallah çünkü iyi top oynamıyoruz ki
dikkat ettiyseniz herkes zayıf rakip çıksın diye dua ediyor demekki kimse takıma güvenmiyor işimizi hep allaha havale ediyoruz dua ile tur geçmeyi istiyoruz

Renkdaşım sen Barca'nın teknik direktörü olsan ön eleme turunda rakip olarak karşına Real Madrid'in çıkması için mi dua edersin ?

FaLqOn_61
25.08.2006, 11:25
Yaa arkadaşlar bu ajax hiçbir takımın listesinde yokmu yaa febenin olsa ne güsell olurdu:D

ahmetansu61
25.08.2006, 11:28
osasuna hariç hepsine varım. osasuna cok ii takım. onları geçmemiz zor olur biraz. kadro olarak trabzon hepsinden üstün. o maçlara kadar ligde ii neticeler alırlarsa futbolumuza skorla enk gelirse. ozaman kim olursa farketmez eleriz.

yaa bikere oyle yada boyle elememiz lazım. eliyecezde. trabzonun başka bi yolu yok. uefa da gruplara kalmamız ve ilerlememiz lazım. ancak ozaman bu takım bi takım olabilir.

FaLqOn_61
25.08.2006, 11:31
Fener'in hezimeti alay konusu oldu
Soru: Fenerbahçe niye elendi.

Cevap: Defansta Sol Campell ve Roberto Carlos yokları oynadı. Orta sahada Totti"den yeterli pas alamayan Crespo ve Oliveira kendini gösteremeyince, Capello çaresiz kaldı.

Bir Türk"e yurdışında sormuşlar...

Kardeşim baksana, sen uluslararası bir suçtan dolayı aranıyorsun.

Bizim Türk cevap vermiş..

Böyle birşeyin olması mümkün değil. Benim uluslararası ile işim olmaz. Çünkü Ben Fenerliyim.

Çocuklar inanın. İnanın çocuklar. Valla inanın. Olur belki bişiler...

Eğlence UEFA kupasında devam edecek... Ben inanıyorum sizde inanın Çocuklar...

Efsane yurda döndü...

Bize Kiev onlara da Boleslav düşer inşallah..

Yeni hedef UEFA şampiyonluğu...

Eğlence günü artık çarşamba değil, perşembe.

Millet Şunları okuyun bi güsell şeyler var:D:D

metehan
25.08.2006, 11:34
Su kadar soyleyeyim, eger muhtemel rakiplerimiz bunlar ki, insallah oyle.Trabzonsporumuzun yenemeyecegi bir takim yok burda.Hadi hayırlısı.

Ama bir ekleme yapmayı unutmuşsun. "Dün akşamki futbolu oynamamak kaydıyla"...

The Legend
25.08.2006, 11:34
bükreş yada baselden biri çıksın.

Gürkan
25.08.2006, 11:35
çıkacaksa en zoru cıksın.bu futbolla zaten kımseyı eleyemeyız.elersekte barı adam gıbı bır takım olsun.

gercı kolay takım cıkarda belkı ozaman bıraz duzelırız.o macıda gecersek daha da duzelır.

uquR Ayaz
25.08.2006, 11:36
içimden osasuna diye birşey geçiyo...hay içime s...

UğuR
rOmen takımı çıksın bence en kolayı o gibi gözüküyor.

Muhalif
Avrupa'dan uzak kaldığımız 1-2 yılın ardından kim gelirse gelsin eleriz mantığı geliştirmiştik! şimdi de normalde bu takımlardan Fb ye çıksa ne ballı takım şu fb diyeceğimiz rakip adaylarına korku ile bakıyoruz.. Ne o zaman ki, ne şimdiki davranışımız doğru..
Ama kabul etmek gerekir ki Bjk kim çıkarsa çıksın turu geçer, Kayseri rakibe bağlı.. Fb'ye ise Salzburg'un çıkmasını isterim en çok:)
Bize gelince.. Trabzonspor bu takımları eleyecek güçte olabilir ama sağlam bir kaleci, musampa gibi transferler yapılırsa tabi.. bir de Lazaroni olmasaydı! gerçi o adamın da 40 yıl sonra M.Utd'yi sahasında yenmişliği var belli olmaz..
Yine de gönlümden geçen ilk takım Basel.. bu sene çok kötüler.. Çıkmasını istediğim en son takım ise Osasuna.. gol yemiyor adamlar yahu..
Hayırlısı olsun ama biraz da şans yanımızda olsun diyelim.. Osasuna haricindekiler de hoşgelsin..

volkanferhan
25.08.2006, 11:41
Yaa arkadaşlar bu ajax hiçbir takımın listesinde yokmu yaa febenin olsa ne güsell olurdu:D
ben ajax elendi biliom son dakka golü ile yanlış hatırlamıosam..
ayrıca avatarında muhtesem...:)

FaLqOn_61
25.08.2006, 11:47
ben ajax elendi biliom son dakka golü ile yanlış hatırlamıosam..
ayrıca avatarında muhtesem...:)

Saol kardeşim.. Yaa tamam ajax elendi de şampiyonlar ligi ön elemesinden elenmedimi.febe gibi uefadan başlamıcakmı ben öyle biliyorum...

champions
25.08.2006, 11:47
ajax elendi ama şampiyonalr liginden uefaya gitti

volkanferhan
25.08.2006, 11:51
ajax elendi ama şampiyonalr liginden uefaya gitti

pardon yaa iş güçe dalmısım şam. liginden elenmişti..

frango
25.08.2006, 11:52
kim çıkarsa çıksın ahada gaza geldim trabzon bunları eler yenı transferler oynayacakda tamamdır o zaman kım çıkarsa çıksın bız bunların hepsını eleriz fazlamı gaza geldım bilmem

A.T.R
25.08.2006, 11:54

Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya

Heheh dalga geçme :) ne seribaşısı 11.küsür puanla neyin seri başısıyız.Fener be bejeke seribaşı idiler ve kolay rakiplere düşebilirler. İstermisininiz bejeke ye Gaysenin elediği boleslav çıksın :)

Remzi
25.08.2006, 11:55
basel veya bükreş ten biri çıksın olmazsa en güçlüsü çıksında belki eleriz en azından havamız olur:D

ARAF
25.08.2006, 11:56
coach
Renkdaşım sen Barca'nın teknik direktörü olsan ön eleme turunda rakip olarak karşına Real Madrid'in çıkması için mi dua edersin ?

tabiki etmem ama genel olarak kimsenin takıma güvenmediğini vurgulamak istedim normal bi takım çıksın diyen yok aman en güçsüzü çıksın diyor herkes bence buda takımada yansıyor kimse bize güvenmiyor diye etkileniyorlardır febe 3 yedi ama ilk maçtan sonra adamlar hala eleyecez diyorlardı

pardon bu arada seri başı değilmişiz ben yanlış okumuşum

melrok
25.08.2006, 11:57
kim çıkarsa çıksında şu sol kanat transferi biran önce yapılsın yok uyumdu yok listeyi vermiştik gibi saçmalıklarla karşı karşıya kalmak istemiyorum

FaLqOn_61
25.08.2006, 11:57
kim çıkarsa çıksın ahada gaza geldim trabzon bunları eler yenı transferler oynayacakda tamamdır o zaman kım çıkarsa çıksın bız bunların hepsını eleriz fazlamı gaza geldım bilmem

İnşallh kardeşim de bu hocayla bu kervan yürümez... Adam takıma hiç etki yapmıyo galiba yaa.Takımda kimin nerde oynadığı belli diil.Ne taktik var ne bişe.zaten 5 resmi maçta alınan ilk galibiyette bunun kanıtıdır.Daha fazla vakit kaybetmeden bu hocanın gitmesi lazım.Hoca gitsin siz o zaman görün bu takım neler yapacak adım gibi eminim.
O kadro çok şeyler yapar ama oynatmasını bilene....

eross61
25.08.2006, 12:03
apoeli cok zor eledık kaldı ki bu takımlar cok guclu bence palermo olabılır daha liglerının baslamısna iki hafta var ee bızımkılerde kazma degıller herhalde form tutarlar eleyebılırız dıye dusunuyorum tek ıstemedıgım takım osasuna

champions
25.08.2006, 12:05
bu turu geçersek daha rahat maçlar izleriz avruapada 4 maç daha garanti oluyo ve 2 dandik takım oluyo grupta

murat
25.08.2006, 12:08
Feyenoord bu sene cok kotu arkadaslar, insaallah Feyenoord cikar bize. Hem bizde maca gideriz ;)

Miraç Atalay Çiftçi
25.08.2006, 12:10
Bize Basel cıkacak...

selçukabi
25.08.2006, 12:10
Yaw arkadaş biz ne şanssız takımız çektiğimiz gruba bak diğerlerinin grubuna bak.Sizin çıksın diye dua ettiğiniz Rapid bile geçen sene UEFA'da neler yapmış netten bir araştırın bakalım.Nasıl seri başı olmuş anlarsınız.Tek umudumuz yeni transferlerin takıma daha fazla uyum sağlaması ve şu Apoel maçı ile çıkışa geçmemiz.Yoksa bunların 5i de bizi iki maçta da yener.Bu arada ne oldu Musampaya uçak bileti bulamadılar mı?

Mehmet
25.08.2006, 12:13
Panathinaiokos çıksın isterim
Dosta düşmana inat olsun.
Ahada dilek tuttum.

A.T.R
25.08.2006, 12:13
Allah Gönlümüze göre versin diicem ama yaa gönlümüzden gecenler de karmaşık o yüzden hayırlısını ve ne olur eleyebileceğimiz biri çıksın en çok istediğm şey Trabzonsporun Şamp.Ligi ( ki olmadı) ya da UEFA da grup maçları oynadığını seyretmek.ÇÜnkü biz puan maclarında avantajlıyız en azından içöerede ki maçlarda

Ozan
25.08.2006, 12:14
kura çekimini kanal vercekmi hiç bilgisi olan var mı ?

champions
25.08.2006, 12:15
şu gruplara bi kalsak rahat rahat izlesek maçları

ts_fan
25.08.2006, 12:16
Fatih meraklanma Palermo çıkmayacak bize;)Feyenord çıkacak, hatta çıktı bile:)

FaLqOn_61
25.08.2006, 12:16

Star verecek olması lazım

kuzey_lee
25.08.2006, 12:18
Fatih meraklanma Palermo çıkmayacak bize;)Feyenord çıkacak, hatta çıktı bile:)

bi söz verdim kendi kendime..ama şimdi değil,gruplarda gelsin italyan takımı.şimdi gelirse kafayı yerim.dayanamam kalpten giderim :D :D

ts_fan
25.08.2006, 12:18
Panathinaiokos çıksın isterim
Dosta düşmana inat olsun.
Ahada dilek tuttum.

Mehmet Abi ne Panath'ası, olası rakip bile değil onlar;)
Yoksa sende PANATH'ın tribünlerine (GATE 13) mi hastasın?:)

Onur Muhcu
25.08.2006, 12:19

Star Tv saat 14:00'da izleyebilirsin arkadaşım

Remzi
25.08.2006, 12:20
biz yenelimde isterse real madrid-barcelona çıksın:D

Keleşoğlu
25.08.2006, 12:20
yaa sen son macta besiktastan son dakika golu yiyip 4.olup seribası olamazsan bole guclu rakiplere kalırsın.. ibrahim akının attıgı son golun degeri simdi anlasılıyo malesef biz bu takımlardan hicbirini eleyemeyiz:(

ts_fan
25.08.2006, 12:21
Fatih verdiğin sözü biliyorum, gideceksin İtalya'ya deplasmana;)Palermo'yu geç daha sonra başka bir İtalyan olur.Ama doğru, bu takım Palermo'yu geçemez diyorsun:(

champions
25.08.2006, 12:22
basel feyenord ve rapid bu takımları eleme ihtimalimiz osasuna ve palermo takımlarını eleme ihtimalimizden çok daha fazla

murat
25.08.2006, 12:23
Palermo ve Osasuna bizi kesin eler diger takimlara sansimiz var.

Şenol YİĞİT
25.08.2006, 12:25
Rapid çıkacak...ben işi bağladım...

İslam Sezer
25.08.2006, 12:26
italya ve ispanya takımları çıkmaz inşallah,feyenord ne kadar kötü de olsa ters gelir bize yani sonuçta hollanda takımı pas yüzdeleri ile geçer bizi.basel ve rapid i elermiyiz bilmiyorum.eskiden biz bu takıma her şartta güvenirdik.bizi bu hale getirenler utansın.inşallah takım düzelir de adam olur ve biz yine güvenmeye başlarız.rum stresi bahanesi de yok umarım en az 5-6 pas yaparız peş peşe artı hep yana ve geriye değil de biraz da ileriye...

Cüneyt Canlıca
25.08.2006, 12:27
Star Tv saat 14:00'da izleyebilirsin arkadaşım

trt vericek sabah öyle bi reklamına rastladım

Mehmet
Mehmet Abi ne Panath'ası, olası rakip bile değil onlar;)
Yoksa sende PANATH'ın tribünlerine (GATE 13) mi hastasın?:)
Recebim sağolasın ya malesef zamanlama hatası..Bunadık iyice :)
hatamızı mazur görün.

Keleşoğlu
Kayserispor'un muhtemel rakipleri
Parma FC (ITA)
AZ Alkmaar (NED)
RC Lens (FRA)
FC Slovan Liberec (CZE)
Brøndby IF (DEN) bu takımlardan biri olacak.

Besiktasın Rakipleri:

PFC CSKA Sofya (Bulgaristan), Vitória FC (Portekiz), Atromitos FC (Yunanistan), FK Mladá Boleslav (Çek Cumhuriyeti) ve Atvidabergs FF (İsveç).

bizim rakiplerimiz cok daha zorlu

İslam Sezer
Rapid çıkacak...ben işi bağladım...

eyvallah üstat,saolasın...

Berk Akçay
25.08.2006, 12:29
Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya)

muhtemel rakiplerimiz arkadaşalr bizimkiler hakikaten zor çıktı

Keleşoğlu
25.08.2006, 12:34
son olarak bunlarda ezigin rakipleri:

Heart of Midlothian FC (İskoçya)
AS Nancy-Lorraine (Fransa)
SV Sulte Waregem (Belçika)
FC Salzburg (Avusturya)
Randers FC (Danimarka

goruldugu gibi en zorlu rakipler bize cıktı.. bizim gibi seribası olmayan kayserinin rakipleri bizden kolay birazda sans lazım

Cüneyt Canlıca
25.08.2006, 12:43
son olarak bunlarda ezigin rakipleri:

Heart of Midlothian FC (İskoçya)
AS Nancy-Lorraine (Fransa)
SV Sulte Waregem (Belçika)
FC Salzburg (Avusturya)
Randers FC (Danimarka

goruldugu gibi en zorlu rakipler bize cıktı.. bizim gibi seribası olmayan kayserinin rakipleri bizden kolay birazda sans lazım

dün akşam sanslıydık zaten sans hakkımızı orada kullandık..

Ozan
25.08.2006, 12:47
iyi o zaman saat 14:00 da kanalları dolaşacağız trt mi star mı görürüz . inşallah makul bir rakip gelir

Haluk Ongan
25.08.2006, 12:51
Basel bu sene geçen senelere göre çok kötü işallah basel çıksın dua edin ve kimse birbirini kandırmasın diğer hiçbir takımı eleyemeyiz

oktay çavuşoğlu
25.08.2006, 12:56
beyler burada en dişlisi osasuna ve feyenord.bunlar çıkmasın diğerleriylen kafa kafaya geliriz.

oktay çavuşoğlu
25.08.2006, 12:59
Parma FC (ITA)
AZ Alkmaar (NED)
RC Lens (FRA)
FC Slovan Liberec (CZE)

Besiktasın Rakipleri:

PFC CSKA Sofya (Bulgaristan), Vitória FC (Portekiz), Atromitos FC (Yunanistan), FK Mladá Boleslav (Çek Cumhuriyeti) ve Atvidabergs FF (İsveç).

oh ne ala.şu kayseri nin şansına bakın bee.bizden daha kolay kuraları var.

Berat
25.08.2006, 13:00
Romen takımları yükselişte.Geçen sene 2 si çeyrek finalde oynamışlar, Rapid'i eleyen Steau yarı finalde M'boro ya inanılmaz bir şekilde elenmişti.. Velhasıl ilk tercihim kesinlikle Rapid değil.. Umarım Basel çıkar, onun dışındaki takımları eleyebileceğimizi zannetmiyorum.. (Lazaroni o zaman kadar giderse durum değişebilir)

murat
25.08.2006, 13:13
Àrkadaslar Feyenoord gercekten cok kotu, kadrosunda adam gibi 3 tane topcu yok. Kalou ve Kuyt gitti ofensif guclerini tamamen kaybettiler. Onceki yillarin Feyenoorduyla karistirmayin ama tabi 2-3 transfer yaparlarsa ozaman isler degisebilir.

kivancpehlivan
25.08.2006, 13:19
Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya)

ya arkadaşlar gazetelerde bunlardan biriyle eşleşecek diolar benim mi haberim olmadı uefa gruplu değilmiydi yaw...?

Selman
25.08.2006, 13:19
İtalyan takımı çıkmasın işimiz çok zor olur.Deplasmanda dumur oluruz.

Ömer Aydın
25.08.2006, 13:20
Basel gelse iyi olur..

O zaman mactayim :D :D :D

selcuk
25.08.2006, 13:22
Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya)

ya arkadaşlar gazetelerde bunlardan biriyle eşleşecek diolar benim mi haberim olmadı uefa gruplu değilmiydi yaw...?

gruplar 2. turda baslayacak önce simdi ko sisteminde 1 tur oynanacak
su an feyenord berbat durumda yani ya basel yada feyenord olsun diyorum

Özkan Erdem
Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya)

Doğru demiş o gazeteler.
Grup maçlarına katılabilmek için bir eleme oynamamız gerekiyor. Tablosu da şöyle grubumuzun

Grup 6:
Seri Başı Olanlar

Feyenoord (Hollanda)
FC Basel 1893 (İsviçre)
US Città di Palermo (İtalya)
Osasuna (İspanya)
AFC Rapid Bucuresti (Romanya)

Seri Başı Olmayanlar

West Ham United FC (İngiltere)
CD Nacional (Portekiz)
Trabzonspor (Türiye)
PFC Lokomotiv Sofia (Bulgaristan)
FK Rabotnicki (Makedonya)

sanatik
tarafından yazılan
Parma FC (ITA)
AZ Alkmaar (NED)
RC Lens (FRA)
FC Slovan Liberec (CZE)

Besiktasın Rakipleri:

peki bizim rakipler bellimi ?

nasil bir kura cekimi böyle hersey basdan belli ?

tamam seribasi durumu ok ama ...

Kul
Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya)

1 Ön eleme daha oynayacağız. Yendiğimiz takdirde gruplara kalacağız..

SiNaNi
25.08.2006, 13:23
Arkadaşlar üzgünüm ama bunların hepsi bizi eleyebilecek güçte.Yine de Rapid Bükreş'i tercih ederim ama akşamki futbol aklıma gelince geleceğe pek umutlu bakamıyorum.İçimden bir his Basel çıkacak diyor.Bakalım ne olur.Hayırlısı olsun

sanatik
25.08.2006, 13:25
feyenord cok berbat durumda olsa bile bizden sanirim kat kat daha iyi durumdadir.

aralarinda en berbat durumda olan biziz derim,

rakip bizim ile eslesince kimbilir sevinir.

son maclarimizi izlese göbek atar.

ahmetto
25.08.2006, 13:25
hadi hayırlısı ama bu futbolla biraz zor inşallah o zamana kadar düzeliriz.

kivancpehlivan
25.08.2006, 13:27
yant verenlere teşekkürler...

Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya)

valla bu futbolla hangisi gelirse gelsin eleniriz... ama yeni transferlerde oynayacak inşallah düzelir takım... eğer güzel futbol oynarlarsa kim gelirse gelsin farketmez...

Özkan Erdem
25.08.2006, 13:28
Doğru demiş o gazeteler.
Grup maçlarına katılabilmek için bir eleme oynamamız gerekiyor. Tablosu da şöyle grubumuzun

Grup 6:
Seri Başı Olanlar

Feyenoord (Hollanda)
FC Basel 1893 (İsviçre)
US Città di Palermo (İtalya)
Osasuna (İspanya)
AFC Rapid Bucuresti (Romanya)

Seri Başı Olmayanlar

West Ham United FC (İngiltere)
CD Nacional (Portekiz)
Trabzonspor (Türiye)
PFC Lokomotiv Sofia (Bulgaristan)
FK Rabotnicki (Makedonya)

Ekleyeyim, çok kolay bir gruba düşmedik, Fenerbahçe ve Beşiktaş seribaşı oldukları için muhtemelen çok kolay rakiplerle eşleşecekler. Kayseri'nin grubunda da AZ Alkmaar var, eşleşselerde Şota'yı izlesek:p

selcuk
peki bizim rakipler bellimi ?

nasil bir kura cekimi böyle hersey basdan belli ?

tamam seribasi durumu ok ama ...

yaw ark lar dogdugumuzdan beri kura cekimleri ayni sistem dahada ögrenemedinizmi puanlarina göre herkes 5 takimli bi kutuya konuluyor
sonra yine ayni sisteme göre bi seri basi bide seribasi olmayan kutulardan birlestiriyorlar bundan kuradan önce belli oluyor hangi 5 takimlarla birlesebilecegin ;)

Erdogdu61
bence cok zor gruplara kalabilmek. bakarsin iyi takimlara karsi iyi oynariz ama. bence osasuna düsecek. ilk maci sahamizda oynayalim.

bordoylamavi
25.08.2006, 13:34
işimiz çok zor hepsi de iyi takımlar yine de italyan ve ispanyol olmasa daha iyi malum bizim takımların genel olarak bu ülkelere karşı başarısı çok düşük

sanatik
25.08.2006, 13:37
Ekleyeyim, çok kolay bir gruba düşmedik, Fenerbahçe ve Beşiktaş seribaşı oldukları için muhtemelen çok kolay rakiplerle eşleşecekler. Kayseri'nin grubunda da AZ Alkmaar var, eşleşselerde Şota'yı izlesek:p

fenerin 28 besiktasin 38 puani var. Bizim ise 11 hatta kayseri bile 8 puanda.

daha cok bekleriz biz seribasi olmayi.

Sinan Akyıldız
25.08.2006, 13:38
Cok merak etim ya acaba onlarda eşleşecekleri takımları gördüklerinde
ulan şu Trabzonspor bize düşmesin diyolarmıdır :D:D:D

selçukabi
25.08.2006, 13:44
Rapid çıkarsa deplasmana %90 gidiyorum, kayınbirader Köstencede beraber gidecez.:D

Nytre
25.08.2006, 13:46
Feyenoord (Hollanda)
Basel (İsviçre)
Osasuna (İspanya)
Palermo (İtalya)

muhtemel rakiplerimiz ... resmi site.

Nytre
25.08.2006, 13:47
bütün takımlar dişli ...

eren_61
25.08.2006, 13:48
bu rakipler ve bizim bu futbolla çokkk zoorrrr

hakanhan
25.08.2006, 13:49
Normal şartlarda şu takımalrın çoğunu eleriz derdim ama takımın futbolunda umut yok.İspanyol ve İtalyan çıkmasın,gruplara kalalım.Yoksa bu sezon lig çekilmez.

nasil umut yok.. umut diye bir futbolcumuz var ya:D

Berberoğlu
25.08.2006, 13:50
Bence bize Rapid Bükreş çıkacak.
Kura çekiminin başlamasına 15 dk. kaldı :)

selcuk
25.08.2006, 13:50
fenerin 28 besiktasin 38 puani var. Bizim ise 11 hatta kayseri bile 8 puanda.

daha cok bekleriz biz seribasi olmayi.

normalde 22 puan seribasi siniri sonra her tur 4 puan cikiyormus ortalama bi alman gazetesinden okusdum

İslam Sezer
25.08.2006, 13:51
15 dakika kaldı kuralara bari tahminleri yazalım ne de olsa tutma şansı yüzde yirmi.ben basel diyorum.

melrok
25.08.2006, 13:52
bende feyenord diyorum

volkanferhan
25.08.2006, 13:52
ben palermo diyorum:(

Berk Akçay
25.08.2006, 13:53
hangi kanal gösteriyor arkadaşalr bu kura çekilişini ?

volkanferhan
25.08.2006, 13:54

star olması lazım

Berberoğlu
25.08.2006, 13:55

www.uefa.com sitesinde üstteki Draw-First Round (geri sayımlı yer) tıklarsan yeni bir ekranda kura çekilişini gösteriyor. Video bölümü bile var :)

hakanhan
25.08.2006, 13:56
su takımlardan romen takımı cıkmasında kım cıkarsa cıksın. tarumar eder bizi:D şaka bir yana romen takımları cok güclü.. bizim futbol kamuoyu romen takımına elenmeyi hafife alir onun icin feyenordun cıkmasını isterim bu takımlar icinde en guclusu romen takımı...

Berk Akçay
25.08.2006, 13:57
SON 2 DAKİKA :s

Erkin
25.08.2006, 13:59
bu rakipler ve bizim bu futbolla çokkk zoorrrr
Kesinlikle..

selcuk
25.08.2006, 14:00
6. grupdan cekilecegiz
allahim sen bize yardim et

hakanhan
25.08.2006, 14:01
icimdeki ses feyenord diyor.. sadece der işde:D tutacak diye degil:D

Ozan
25.08.2006, 14:02
star da uefa kura çekim yayını başladı hadi hayırlı olur inşallah .

umutakac
25.08.2006, 14:03
arkadaslar sonucları hemen yazın...

selcuk
25.08.2006, 14:04
uefa.com dan canli izleyebilirsiniz
kalite süper

volkanferhan
25.08.2006, 14:04
dur daha kura başlamadı sallamayın

http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=448958.html
tıklayabilirsin

yav yoksa eşleşme değilmi ordakiler?
bende anlamış değilim yaw ama tablolarda öle sölüo?

hakanhan
25.08.2006, 14:05
uefa.com bakdımda bizimle ilgili habere ne güzel gozukuyor formalarımız. aksam seyrederken hosuma gitmişdi esimli daha bir başka demekki gözle görünce daha mükemmel ha:D canli görmek gerek:D

selcuk
25.08.2006, 14:05
tıklayabilirsin

orada hangi grubda kim oldugu yaziyor
yani cekilis grubumuz

Berat
25.08.2006, 14:06
@volkanferhan

onlar kura sonuçları değil..Bize sol taraftaki (seribaşı) 5 takımdan birisi çıkacak..

Vkgz
çok zor kura olacak

kuzey_lee
tıklayabilirsin

okuma-yazma ve anlama sorunları çekiyorsun heralde..

neyse boş ver,aç star tv'yi bak canlı yayında napıyolar.çekilmiş mi kura

Ozan
25.08.2006, 14:07
yok daha belli olmadı kuralar . palerma karşımızda görünüyor . orda seri başlarıyla seri başı olmayanlar sıralanmış . daha çekilmedi kura.

immortal_TS
25.08.2006, 14:07
tıklayabilirsin

O sadece sıralama, daha kuralar belli değil.

Dursun Ali Bahçekapılı
25.08.2006, 14:08
tıklayabilirsin

iyi de oradakiler eşleşme değil.Seri başı takımları ile seri başı olmayan takımları sıralamışlar

volkanferhan
25.08.2006, 14:08
pardon millet yaa okumadan galyane geldik yaw heyecandan işten güçten patronda basımda zatte neyse gitti heemen bakayım yine

UğuR
25.08.2006, 14:09
tAMAM KIZMAYIN YA bir yanlış anlaşılma olmuş okey

Külünkoğlu
25.08.2006, 14:10
Yalan yanlış şeyler yazmayın bizim kuraya daha en az 10 dakika var.

Vkgz
25.08.2006, 14:10
www.uefa.com canlı bağlantı var

Naim
25.08.2006, 14:11
uefa.com dan actionvideos bölümünden takip edilebilir
televizyonu olmayanlar için

selcuk
25.08.2006, 14:11
yaf nedir yaf dogdugumdan beri ayni hikayeyi basta anlatiyorlar artik herkes ezberledi cekin su kuralari be

Vkgz
25.08.2006, 14:13
başladı ...

Berberoğlu
25.08.2006, 14:15
Seri başı olmayan takımlar ilk maçları kendi evlerinde oynar diye bir kural mı var? 1. grubun tamamında öyle oldu. önce seri başı olmayan takım, sonra seribaşı takımın ismi çekiliyor????

kuzey_lee
bizle alakalı olmayan kuraları tek tek yazmaylım..topici takip edemiyoruz

Berat
1. torbada seribaşı olmayan takımların tümü ilk maçlarını kendi sahasında oynayacaklar..İlginç bir tesadüf.. 32'de 1 ihtimal..

Vkgz
hayır oyle bir kural yok

Vkgz
25.08.2006, 14:17
fenere salzburg gelirse yedi ayvayı

champions
25.08.2006, 14:18
bize daha 3 grup daha var 5 dakka sonra belli olur

Berberoğlu
25.08.2006, 14:19
Fenerbahçe - Randers

28TS61
25.08.2006, 14:20
uefa.com dan actionvideos bölümünden takip edilebilir
televizyonu olmayanlar için

nerde bu actionvideos bulamadim ya kardes linki yazsana buraya

champions
25.08.2006, 14:20
sparta heartsla eşleşti
ezikler de randersle eşleşti amma ballılar ya

Naim
25.08.2006, 14:21
nerde bu actionvideos bulamadim ya kardes linki yazsana buraya

http://video.uefa.com/video/index.html

Vkgz
25.08.2006, 14:22
ballılar valla

hadi brondby gel kayseriye

Naim
25.08.2006, 14:23
AZ Alkmar-Kayseri

Şota nın takımı geldi Kayseriye

28TS61
@ ironmaster

tskler

champions
az alkmar - kayseri geçmiş olsun

Berberoğlu
AZ Alkmar - Kayserispor

Şota :)

sanatik
hehe sota ile kayseri oynayacak.

Ozan
25.08.2006, 14:24
kayseriye en zoru geldi haa şanssızlar valla . alkmar güçlü . zor görünüyor kayserinin işi

Vkgz
25.08.2006, 14:24
basel yada rapid gelmezse işimiz çok zor

champions
25.08.2006, 14:25
1 grup kaldı bize şu an 5. gruptalar

TS61_NL
Kaldigim sehrin takimi ile Kayseri........Kayserinin isi coook zor.......

immortal_TS
Kayseri şimdi yedi pastırmayı....

Küçükalioğlu
25.08.2006, 14:26
habu uefa.com u kim verdi uşaklar bizim takımın karşısında palermo yazay ne demek oliy bu şimdi. :D

Naim
Bjk- CSKA Sofia

Vkgz
beşiktaş - cska sofia . oyoyoy oda fena takım değil

Berberoğlu
Beşiktaş - CSKA Sofya

28TS61
25.08.2006, 14:27
bjk ye blodeslav cikar

hakanhan
Kayseri şimdi yedi pastırmayı....

kayseri eleme yuzdesi bizden daha fazla futbolları karsılastırırsak... biz kendimize bakalim..

Vkgz
had, basel hadi rapid

28TS61
25.08.2006, 14:28
umarim bize en kolay rakp cikar
ama icimden bi ses basel yada feyenoord cikcak diyor

Vkgz
25.08.2006, 14:28
hadi basel hadi

Badaloğlu
25.08.2006, 14:29
Rakimiz; Osasunaaaa

Berberoğlu
rapid değil :(

Onur Muhcu
Trabzonspor - Osasuna (İspanya)

Hayırlı olsun . .

Naim
Trabzonspor-osasuna

Selman
Geçmiş olsun.

Vkgz
yedik ayvayı

Berat
elendik çok yüksek ihtimal..Geçmiş olsun..

Küçükalioğlu
ahada bize osasuna çıktı. hayırlısı Allah'dan

selçukabi
Osasuna ben demiştim

sarman61
Arkadaşlar ne diyorsunuz bence çok zor bir takım geldi.

hakanhan
25.08.2006, 14:30
osasuna cıkdı hayırlı olsun ispanyol takımlarına elenmeye aliştık:D

Erkin
Şimdiden geçmiş olsun

DeAgLeMaNyAq
Keşke Rapid Bükreş gelseydi. Yinede hayırlısı...

canim TS
sadece ayvayi degil

gecmis olsun

Vkgz
seneye inş

immortal_TS
Hayırlısı olsun...

Berk Akçay
osasuna geldii

kivancpehlivan
OSASUNA bakalı artık neler olacak yeneriz yaw :)

Serhat ŞAHİN
gecmis olsun...

Keleşoğlu
oha ya sansa bak en kotusu geldi

Telha TANYILDIZI
rahat eleriz osasunada kimmiş

Özkan Erdem
25.08.2006, 14:31
Kısmetten ötesi yok, ilk maç içerde, hayırlısı olsun..

Ozan
evet rakip osasuna ama öyle geçmiş olsun felan yok . takımımıza sonuna kadar güvenelim . o zamana kadar işler yoluna girer inşallah . ben kazancağımıza inanıyorum yinede . hayırlı olsun

Emin
Apoel maçındaki futbolla çok zor....

Vkgz
bu takımın kuralarda hiç şansı yok ya

Ayşe Aygün
Hayırlısı olsun.Zoru severiz ama

Berk Akçay
çok zor geldi ama bakalım hayırlısı artık belli olmaz hiç bir şey bence geçicez ben güveniyorum

champions
çok şanslıyız en güçlü takımı seçtik inşaallah hayırlısı olur

Sinan Akyıldız
zaten şans olsa bizde ...

Neyse sonumuz hayırlı olsun ...

UğuR
Ya bizde de hiç şans yok.neyse canımız sağolsun diyorum.

Selman
En kolayını bjk ve fb çekti.Şotayı izlemek zevkli olacak.Kayseri'nin işi çok zor.Biz ilk maçımızı burda oynacağız çok kötü bu.

Kemal Musaoğlu
Allah yardımcımız olsun.inşallah alırız.

umutakac
beyler gecmiş olsun osasuna cıktı...

sulo61gun
geçmiş olsun

ahmetto
25.08.2006, 14:32
karamsar olmayalım arkadaşlar öyle yada böyle çıkacaktı zor bir rakip eleyebiliriz ama toprlanmamız lazım

Berberoğlu
çok zor bir kura.. :(

hayırlısı Allah'tan.. inşallah eleriz.

Göktuğ Altuntaş
hayrlısı olsun arkadaslar ...

єrhan
Geçmiş oLsun Arkdaslar. En Zor Rakip'le Eşleştiq.

28TS61
25.08.2006, 14:33
cok zor bir kura ama ustesinden gelebiliriz takbiki apoel futboluyla degil
ben ossasuna nin hamburg ile oynadigi maci izledim adamlar iyi oynuyorlar
dikkatli olmamiz lazim

DİNÇ
Hayırlı olsun...Alın size Miloseviç li ossasuna kadrosu...

http://www.osasuna.es/dev/equipos/primeraplantilla

Vkgz
kupanın süprizini yaparız inş

Özkan Erdem
25.08.2006, 14:34
ilk maç ne zaman bilen var mı?

corleone
ispanyollar hep ters gelmiştir ama hayırlısı diyelim...

Keleşoğlu
bu senede avrupa yok ligde gitmisti zaten kaldık yine acıkta

Ali İhsan
14 - 28 Eylül maçlar ilki içerde

The Londoner
25.08.2006, 14:35
Gercekci olmak gerekirse, bir baska bahara dedirten cinsten bir kura.

Henuz bir Ispanyol takimi elemedik. Bunun bu sene gerceklesme olasiligi da su anki halimizle pek mumkun degil maalesef. Rakiple ilgili soylenecek tek sey Avrupa`da nisbeten (diger Ispanyollara gore) tecrubesiz olusu ama biz Avrupa`daki ilk senesinde ustelik Aybabali iyi top oynadigimiz donemde Villareal`i de eleyememistik.

Tum gostergeler negatif ama yine de cikmadik candan umit kesilmez diyelim. Allah kerim..

Remzi
çok zor bir kura çektik ama elemeyeceğimiz takım değil.Biz zamanında kimleri devirmedik:) :confused:

sulo61gun
Osasunanın ayın onunda yani bizim maçtan önce Barca ile maçı var

tamersoz
evet osasuna çıktı hayırlısı olsun osasuna çok iyi bi takım ama trabzonsporumuz gerçek futbolu sahaya yansıtırsa neden elemeyelim ben şu anki kadroya güveniyorum ama oynamalrı şartıyla herkese hayırlı olsun

Burçak
25.08.2006, 14:36
biz Trabzonspor gibi oynarsak osasuna olur salamura .
Hayırlısı..

Vkgz
14 eylül...

MahmutHSO
Osasuna,busasuna,musasuna farketmez arkadaşlar,kim çıksa Hasanlı,Hüseyinli bu muhteşem takımımızı rahat elerdi zaten.
Kimse canını sıkmasın,seneye hem Türkiye'de hem Avrupa'da şampiyonuz.Kimse tutamaz biziiiii.

28TS61
ilk macin trabzonda olmasi cok kötü bence

DKaraduman
Gayanın selamı var ama doğru dürüst oynarsak deplasman golüyle geçeriz:)

Özkan Erdem
Çok iyi bir kadrosu yok, takım oyunu oynuyorlar. 33'lük Savo Milosevic gol umutları..

kuzey_lee
osasuna yavrum osasuna osasunaaa :D burhan çaçanın şarkısı geliyor aklıma hep :D

komünist osasuna beklesin bizi

halil ibo
25.08.2006, 14:37
Bütün mesele zaten zamanında Avrupa'nın büyüklerine kök söktüren kadroyla mevcut kadro arasında DAĞLAR var.Geçmiş olsun...

champions
25.08.2006, 14:37
rakibin çok büyük bi yıldızı yok ama gerçekten çok iyi bi takımlar muhtemel rakipler arasında en iyisi bana göre takım oyunu oynuyolar kievden iyi bi takım olduğunu söylemek yanlış olur 2 sene önce o kadroyla kieve eleyebilceksek bu senede osasunayı eleme şansımız var tabiki yapılacak transferle ve iyi bi taktikle (bunu verecek bi hoca lazım )

Zuma_Yattara
25.08.2006, 14:38
Osasuna,busasuna,musasuna farketmez arkadaşlar,kim çıksa Hasanlı,Hüseyinli bu muhteşem takımımızı rahat elerdi zaten.
Kimse canını sıkmasın,seneye hem Türkiye'de hem Avrupa'da şampiyonuz.Kimse tutamaz biziiiii.

iste budur!!!!!!!!!!!!!!!!!

28TS61
25.08.2006, 14:39
bu sefer marcelinho, musa büyük ve ersen martin de kadroda var

musampanin durumu ne acaba kesin anlastikmi bilen varmi

Vkgz
25.08.2006, 14:39
hasan hüseyinin daha kadroya alınacağını pek zannetmiyorum. musampada geldi

Mehteroğlu
25.08.2006, 14:40
uefa ya bildirilecek transfer listesi son tarihi ne zamadır bilen var mı???

hani sol açık ve kaleci için geç kalmasak yine! rakip bu sefer affetmez.