PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aykut Demir

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

Sibel
30.04.2016, 22:44
Boşver be Aykut.
Ölüm var. Onlar da ölecek. O zaman görüşürüz.

Fatih Öztürk
01.05.2016, 00:00
Aykut'a niye 2.sarıyı gördün diye akıl verenlerin çoğu penaltı pozisyonuna penaltı değil diyor.
Bu ne yaman çelişki?
Bu onun bunun çıkardığı insanlarla nasıl mücadele edeceksin susarakmı?
Ne gada demokratik taraftarız yav!!!

DeAgLeMaNyAq
01.05.2016, 00:16
Performansı veya yaptıkları yerine sakallarının eleştirilmesi baydı...

Berke6198
01.05.2016, 01:15
Sakin kalamadığını bildikleri için üstüne oynuyorlar.

Bugün hiçbir suçu olmadığını düşünüyorum. Yeter artık, sus sus sabır taşı mı bu adamlar ?

selcuk
01.05.2016, 01:36
ömrüm boyunca sahaya atlayip hakemi dövmeyi hayal ettim, her haksizliktan sonra

ama bunu gerceklestiren usaga inanilmaz kizdim, sonuc olarak Trabzonsporuma zarar verdi

aynisi aykut icin gecerli
göge kadar haklisin ama bu takima zarar vermene neden olmamali

ibrahim
01.05.2016, 01:58
Böyle şunu yanıma alıp şike hükümlülerinin alayına dalmak istiyorum. O an sövdüm ama yüzde mi milyon haklı.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Mert Oğuzlu61
01.05.2016, 16:08
Ağzını elini kolunu tutamamasının bedelini ödemek zorunda değiliz ruhsal ve psikolojik sıkıntıları varsa gitsin cemaatte mi tedavi görür nerede görür bilemem ama seneye kulüpte görmek istemiyorum. Takımda antrenör olsa şuan kadro dışıydı.

Her vukuatından sonra savundum, sabır sabır dedim ama yetti artık bize futbolcu lazım. Futbolcu dışında her şeye benziyor, nereye gidiyorsa gitsin Yumlu ve Douglas ile paket halinde şehir dışına bırakalım kaçalım, baydılar artık. Sayıyla mı veriyorlar sizi bize ? Hakemin yanında oyuncuya tokat nedir, millet haksız penaltıyı değil senin o hareketini konuştu dün gece. Yılda 1.2m euro kazanan adam ağzını tutacak eline koluna sinirlerine hakim olacak. Dünyada örneğine az rastlanır bütün garip şeyler bizde toplanmış, hepsini yollamalıyız.

Cengiz Çubukcu
01.05.2016, 16:16
yeter artık Aykut, git nerede boks yaparsan yap...ama Trabzonsporda futbol oynama artık....

Mellih
01.05.2016, 22:36
Ben severim hırslı agresif futbolcuyu ama önce futbolunu oynasın sonra agresif olsun. şuanda suçlu ararsak herkesi sayabiliriz. herkeste sadece benim yüzümden mi diye kendini savunabilir. rezaletimiz sadece aykuttanda kaynaklanmıyor tabiki. en toparlanmamız gereken maçta bu kadar kendini dağıtması doğru olmuyor. bundan sonrası içinde aykutun kendini sakinleştirmesi zor.

UgurAk61
01.05.2016, 23:01
Bye bye

Mahmut Baran
02.05.2016, 21:04
Hangi futbolcu olsa o tepkiyi verirdi . aynı tokadı sallayan kıvanç itini gören hakem(?) tereddütsüz kırmızıyı verdi . Aykut haklı idi .

Gümüshaneli61
02.05.2016, 23:04
Aykut hakiliydi. Bunu nasil göremezsiniz. "Hakem" resmen firsat kolladi kirmizi icin ve eskilmis sehirli futbolcunun yardimiyla buldu firsati.

sasort
03.05.2016, 00:20
Aykut'a niye 2.sarıyı gördün diye akıl verenlerin çoğu penaltı pozisyonuna penaltı değil diyor.
Bu ne yaman çelişki?
Bu onun bunun çıkardığı insanlarla nasıl mücadele edeceksin susarakmı?
Ne gada demokratik taraftarız yav!!!

fatih kardeş aykuta bende gıcık kaptım

haksızlık şu bu bize yapılanlar ortada ama

bizim bir kere hedef koyuyoruz ya şampiyonluğa yürüyecez diyoruz

ama bu aykut gibi sorumsuzlar ile olmaz

neden mi bu bize yapılanlar her zaman devam edecek

bunu yapanlar zaten üstümüze oynayacaklar

ama senin topçunda bu kadar sorumsuz sazan olur atlarsa

hayaller hiç varolmadan biter örnek bu sene

BEN BU DURUMU TAKIMDAKİ DİSİPLİNSİZLİĞE BAĞLIYORUM

İTİRAZ ET AMA ADAMA VURUP KIRMIZI KART GÖRME CÜRETİNİ SANA KİM VERİYOR

sasort
03.05.2016, 00:38
Birde aykuta hak verenler var aramizda

hep söylüyorum bir külübün başarisini taraftarinin kapasitesi belirler diye

agresiflik demişler

pozisyon görsün hiç kizmam

ama trabzonspor dingonun ahiri disiplin yok hoca yok herkes at oynatiyor

şu işi avrupada yapabilir mi yaparsa ne olur

aykut kirmizisi neye maloldu

o kirmiziyi yemeseydi beraberlik hatta galibiyet bile alabilirdik

aykut yine yapti yapacağini

Ahmet Ulusoy
03.05.2016, 07:54
Avrupa'da da yapılan hareketler bunlar. Eğer başarılıysan mazur görülüyor

İbrahim Keleşoğlu
03.05.2016, 11:02
futbolunu eleştirenleri anlıyorumda sakalı var diye adama sövenleri anlamıyorum

demir
03.05.2016, 11:21
hiç kibarlasamayacam OYUNCULARIMIZIN rahatsız oldugunuz neyi varsa o size girsin..... burası bir futbol platformu ve amacımız gonul verdıgımız takımımızı ve onun unsurlarını değerlendirip takımımız ıcın daha ıyı ne yapabılırızı tartısmak ama bakıyorum bır cok kısı ısın sadece son maddesını almıs ve tamamen pısıkolojık olarak rahatlamak ıcın buralarda fınk atıyor.. bırbırımızı kırarak oturdugumuz yerden sadece eslestırerek hıc bır sonuca ulasamadıgımızı 1982 yılından berı anlayamayan ınsanlara tabıkı bısey anlatamazsın ama bıkmadan usanmadan anlatmaya devam edecegız bu kulup bızım ıcın sadece bır takım degıl bu takım bızım bayragımız, ordumuz, sanayımızdır...

aykutun futbol tarzı ıle ilgilki bir cok elestirilebilecek noktası vardır ama kabul etmenız gereken turkıyedekı en değerli stoperlerden bırısıdır kotu bır takımda sergılemesı gereken performansı sergıleyen bır oyuncudur. 2011 kadrosundakı egemen nasıl gozunuze batmadıysa aynı sebeple bu senekı kotu kadroda cok fazla gozunuze batıyor e tabıkı herkezın futbola aynı sekılde bakmasını bekleyemeyız... kılık kıyafet ust basına bakarak yorum yapan dalkavuklarada SON SOZUM SUDUR ; yattara gece alemınden cıkıp maca gıttıgı bir gunde kıbrıs rum kesımının sacma sapan bır takımına karsı kırmızı kart gorup takımın elenmesıne en buyuk destegı yaptıgında sesını cıkarmadıysan (kaldıkı cıkarmadın) baska bır oyuncumuzun kılık kıyafetıne bakarak Elestırı yapamazsın . NOKTA

İbrahim Keleşoğlu
03.05.2016, 11:33
:alkış::alkış::alkış:

hiç kibarlasamayacam OYUNCULARIMIZIN rahatsız oldugunuz neyi varsa o size girsin..... burası bir futbol platformu ve amacımız gonul verdıgımız takımımızı ve onun unsurlarını değerlendirip takımımız ıcın daha ıyı ne yapabılırızı tartısmak ama bakıyorum bır cok kısı ısın sadece son maddesını almıs ve tamamen pısıkolojık olarak rahatlamak ıcın buralarda fınk atıyor.. bırbırımızı kırarak oturdugumuz yerden sadece eslestırerek hıc bır sonuca ulasamadıgımızı 1982 yılından berı anlayamayan ınsanlara tabıkı bısey anlatamazsın ama bıkmadan usanmadan anlatmaya devam edecegız bu kulup bızım ıcın sadece bır takım degıl bu takım bızım bayragımız, ordumuz, sanayımızdır...

aykutun futbol tarzı ıle ilgilki bir cok elestirilebilecek noktası vardır ama kabul etmenız gereken turkıyedekı en değerli stoperlerden bırısıdır kotu bır takımda sergılemesı gereken performansı sergıleyen bır oyuncudur. 2011 kadrosundakı egemen nasıl gozunuze batmadıysa aynı sebeple bu senekı kotu kadroda cok fazla gozunuze batıyor e tabıkı herkezın futbola aynı sekılde bakmasını bekleyemeyız... kılık kıyafet ust basına bakarak yorum yapan dalkavuklarada SON SOZUM SUDUR ; yattara gece alemınden cıkıp maca gıttıgı bir gunde kıbrıs rum kesımının sacma sapan bır takımına karsı kırmızı kart gorup takımın elenmesıne en buyuk destegı yaptıgında sesını cıkarmadıysan (kaldıkı cıkarmadın) baska bır oyuncumuzun kılık kıyafetıne bakarak Elestırı yapamazsın . NOKTA

Fatih Öztürk
03.05.2016, 11:57
fatih kardeş aykuta bende gıcık kaptım

haksızlık şu bu bize yapılanlar ortada ama

bizim bir kere hedef koyuyoruz ya şampiyonluğa yürüyecez diyoruz

ama bu aykut gibi sorumsuzlar ile olmaz

neden mi bu bize yapılanlar her zaman devam edecek

bunu yapanlar zaten üstümüze oynayacaklar

ama senin topçunda bu kadar sorumsuz sazan olur atlarsa

hayaller hiç varolmadan biter örnek bu sene

BEN BU DURUMU TAKIMDAKİ DİSİPLİNSİZLİĞE BAĞLIYORUM

İTİRAZ ET AMA ADAMA VURUP KIRMIZI KART GÖRME CÜRETİNİ SANA KİM VERİYOR

Türk futbol tarihinin en karanlık gecesi 2.5 ay önce TT Arena stadında Trabzonspor'un cebren ve hile ile doğranması sonucu gerçekleşmiştir.
Trabzonspor'u karanlık emellerine alet eden lanet olası bok torbası bu güruh başta futbolcularımız olmak üzere tüm camiamızı çileden çıkarmıştır.
''O'' saate kadar tarafımıza yapılan alçakca hakem katliamları ''O'' maçla beraber kimyamızın tamamen alt üst olmasını sağlamıştır.
Karşımızdakiler insanlık vasfından çıkmış insanlar olduğu için bunlara insan gibi davranmamız söz konusu olamaz.
Aykut'un atttığı tokat namussuz,alçak ve şerefsizlerin onur abidesi olacak.

Bera B.
03.05.2016, 12:56
Şiddeti zaruri olmayan hiçbir durum haricinde mazur görmeyen, barış dini olarak adlandırılan dinimize mensup ve dışarıdan göründüğü kadarıyla dindarlık seviyesi yüksek bir kişi olan Aykut'un efe gibi ona buna dayılanması, tehdit, kendi takım arkadaşını bile tartaklaması, kaba kuvvete başvurması vb. örneklerin giderek artması nedeniyle kendisine biraz inzivaya çekilip yaptıklarını ve inandığı değerlerin ona emrettiklerini iyice bir düşünmesini öneririm.

Performansına gelecek olursa bu kadar yüksek ücret alıp bu kadar düşük katkı veren hiçbir oyuncuyu görmek istemiyorum. Gitmeli.

demir
03.05.2016, 13:47
aykuta neden kızıyorsunuz arkadas ??? sen oturdugun yerden tuttugun takımın hakkı yendıgınde cıldırıyorsun ?? birebir olarakj teri calınan oyuncuların ta kendısıdır ? bu sekılde kart gormesıne tepkı gostermek yerıne takımı sahıplendıgı ıcın sevınmelısınız

Hakan
03.05.2016, 13:47
3 yılda 300 bin euroluk top oynamadı ama maşallah bütün övgüleri alıyor.
Ayrıca para cezası verilmeyecek mi? Kendine hakim olmayı öğrenmek zorunda

Ahmet Kara
03.05.2016, 13:49
Marko Marin'le yaptığı kavgadan sonra takımda tutarsanız;

Disiplinsizliklerine de katlanacaksınız.

Sezon sonu umarım gidenlerden olur.

Faruk BERBER
03.05.2016, 14:12
En sevmediğim oyuncu tipi, taraftara oynamak. Bunu takımda en iyi yapan Yusuf'tur, daha sonra Aykut gelebilir.

Bileti kesilmesi gerekenlerden sadece 1'i.

İ. SARAL
03.05.2016, 14:21
Takımı bu kadar çok sahipleniyorsa aldığı paranın hakkını versin, veremiyorsa da indirim yapsın.

demir
03.05.2016, 14:39
arkadaslar rica ediyorum butur konulara kişisel bakmayın 2011 kadrosunda olsaydı bu cocuk oncok ovdugunuz oyuncu olurdu evet hırs olayını abartıyor ama bızım futbolumuzda ne normalki ? bo adam gittiğinde hersey yoluna gırecekmıs gıbı yorumlar yapıyorsunuz kım olursa olsun bu kulupte ben bıldım bılelı gıden gelenı arattı ıstısnasız

İ. SARAL
03.05.2016, 14:44
arkadaslar rica ediyorum butur konulara kişisel bakmayın 2011 kadrosunda olsaydı bu cocuk oncok ovdugunuz oyuncu olurdu evet hırs olayını abartıyor ama bızım futbolumuzda ne normalki ? bo adam gittiğinde hersey yoluna gırecekmıs gıbı yorumlar yapıyorsunuz kım olursa olsun bu kulupte ben bıldım bılelı gıden gelenı arattı ıstısnasız

Bu kadar para kazanan bir adamın kendine hakim olması gerekiyor. Madem böyle bir sorunu var gidip yardım alsın. Her sene farklı bir vukuata imza atıyor.

demir
03.05.2016, 16:41
Bu kadar para kazanan bir adamın kendine hakim olması gerekiyor. Madem böyle bir sorunu var gidip yardım alsın. Her sene farklı bir vukuata imza atıyor.

bizim taraftar olarak kendısıne nıye hakım olamadıgını değil neden hakim olamadıgını konusuyor olmalıyız asıl sıkıntımız bu cunki

Aydın Danış
03.05.2016, 17:05
Aykut'u çok ağır eleştiriyoruz bence bizim gibi oda taraftar ve haksızlığa karşı tepkisini gösteriyor... Ben konuşur diye bekliyorum maç sonları röportaj verir diye ama neredeyse hiç yok...

İ. SARAL
03.05.2016, 17:19
Tepkiyi böyle ahmakça verirsen rakipte senin üzerine oynar 3 maçta bir kırmızı görürsün.

DeAgLeMaNyAq
04.05.2016, 01:23
Yaptığı hareket net kırmızı kartlıktı ama hakem ikinci sarıdan attıktan sonra neye dayanılarak ilave ceza alması için PFDK'ya sevk edildi anlamış değilim. Bu konuda başka örneklerde var ama genelde çifte standart uygulanıyor...

Ahmet Ulusoy
04.05.2016, 08:12
Aykut'a tokat ATAn Adamı da sevkettiler mi PFDK'ya?

Adem Akyüz'
05.05.2016, 17:54
1 maç ceza aldı. Gördüğü kırmızı kart sebebiyle de 1 maç oynayamayacağı için cezası 2 maç oluyor.

jairzinho
05.05.2016, 19:26

mesele sadece hırs ve sinir olsa çözümlenebilir.lakin mesele bunla kalmıyor.işin teknik tarafıda sıkıntılı.ceza alanında rakibe çift dalıp penaltı yaptırması affedilir gibi değil.ceza alanında ya kontrollü olmasını bilmiyor yada bilerek yapıyor.her iki durumda da kovulması için yeterli bir neden olsa gerek

Berkan
06.05.2016, 17:55
Kendini kontrol edebilse iyi bir stoper. Benim anlamadığım bu adam gençlerbirliğindeyken bu kadar hırçın değildi bize gelen bozuyor arkadaş.

jairzinho
18.05.2016, 15:50
gelecek sezonda kadroda olması demek takım içi huzur açısından sıkıntı demek.marin in boğazını sıkmasını hala iyi analiz edilmediğini gösterir yeni yönetimin.

imdi ceza alanında marinin boğazını sıkması rakibe çift dalıp penaltı yaptırması,rakibe tokat atıp kırmızı görmesi ve rakibe arkadan ayağıyla vurması .bütün bunlar hiç olmamış gibi analiz edilecekse gelecek sezonda hiçbir şey değişmeyeceği anlamına gelir.

hami bu durumları iyi analiz edemedi.kendi etti kendi buldu.yönetimde bu 5 aylık sürede hiçbir karar almadı.umarım gelecek sezon bunlar iyi analiz edilir.

Hakan
19.05.2016, 23:37
Şu başlık da önlere gelsin.Bugün de güzel yedirdi.

Sercan Keleş
19.05.2016, 23:38
Aslan kabasakal mahvettin bizleri.

artvints
19.05.2016, 23:42
ya sen ne değişik bir kardeşmişsin be. ulan takım tarihi fark yiyor bu kadar rahat davranılır mı? bir olayın ciddiyetini kavra. başımıza ali kıran baş kesen kesildi. adamlara tekme atmaktan başka bir şey yaptığı yok. biz nerdeyiz bu boksör nerede, anlamadım gitti.

TSemih61
20.05.2016, 00:01
Ceza sahası içinde her yaptığı hareket penaltı, resmen maçlara stres atmaya çıkıyor. Ruh sağlığı yerinde değil. Normal bir insan çift dalmaz rakibine zaten. Seneye bu adamı kulüpte görmek zulüm olur.

Bedri Sertkaya
20.05.2016, 01:17
Torpil kazmalık rezillik ve hala onu oynatan yerel kafa

Sent from my iPhone using Tapatalk

balli_kuymak
20.05.2016, 15:05
O içi boş sakalları kes ve temiz formamızı bir daha kirletme, bunca insanın kul hakkına giriyorsun sakal bırakmakla kuran okurken poz vermekle gerçek müslüman olunmuyor sahada tam tersi bir kişiliğe sahipsin ve takımına ihanet ediyorsun yazıklar olsun hakkımız haram olsun.

artvints
20.05.2016, 21:26
eren'in ilk golünde hep eleştirdiğim konularda muazzam örnekler sunmuş. yüzü dönük rakibi görünce geri çekilme,geri çekilerek rakibi topla ceza sahası içine sokma, rakipten uzak kalma ve kolay çalım yeme.

Cengiz Çubukcu
20.05.2016, 22:06
Yediğimiz gollerde bence en büyük suçlu ..güle güle güle güle..

Çağatay_
21.05.2016, 03:29
Gönderilmesi hem maaş dengesi hem de disiplin açısından daha mantıklı olur. Adamın ne zaman ne yapacağı belli değil.

Yoksa kötü bir oyuncu değil, ama gerçekten dengesiz. Saçma bir penaltı yapabilir, penaltı olduğuna inanmadığı için rakibi veya hakemi dövebilir. Böyle ilginç bir abimiz.

Hırçın yapısı takıma katkı da sağlayabilir ama biraz kontrol dışı olduğu için sıkıntı yaratıyor.

Maaş/Performans dengesi de yüksek değil. Gönderilmesi kayıp olmaz.

batuhanTs
21.05.2016, 15:42
TRABZONSPOR a hiçbir şekilde yakışmayan birisi her anlamda hemde umarım tez zamanda gönderilir inşallah

Doğukan Uçan
31.05.2016, 16:55
gözden çıkarılmalı

demir
01.06.2016, 11:46
kimi neye göre yakıstırdıgınıza gore değişir bu durum mesela bardan dıscodan cıkmayıp karısını surekli doven, hayat kadınları ıle gecırdıgı gecelerden sonra sahada bir varlık gosteremeyıp cok mac kaybetmemıze yada sacma sapan takımlara elenmemıze sebep olan oyuncu(lar) ile ilgili bile bukadar elestırı yapmadınız yapmıyorsunuzda takımda hıc bir sey yolunda gitmiyorken gozunuze kestırdıgınız herseyı elestırıyorsunuz bakıyorum takımın durumuna bu rerzıl takımdakı en hırslı oyunculardan birisi aykut işler yolunda gitmediğinde adamın sakalından donuna kadar herseyını ırdelıyorsunuz bir insanın bara gitmekde camıye gitmekde kendi tercihidir bunun hakkında yorum yapmak duz tabirle AFKURMAYA girer.. fakat bu yasam bicimi oyuncunun futbolunu etkılıyorsa işte orada dur... bakıyorum sızın ıstedıgınız gıbı yasayan oyuncularında katkısı aykut kadar değilse bos konusmanın bır manası yok herzaman soyledım yıne soyluyorum kaliteli bir kadroda aykut her zaman iş yapar

Berke6198
01.06.2016, 12:14
Her ne olursa olsun kullandığımız kelimelere dikkat etmek zorundayız. Aykut her şeye rağmen bizim futbolcumuz ve onun kişisel görüşlerini yakışıksız bulmaya kimsenin de hakkı yok.

Ahmet Ulusoy
01.06.2016, 13:44
Trabzonspor'a yakışması için götüne başına Haç dövmeleri mi yaptırması gerekiyordu? Hz. Meryem veya Hz. İsa dövmeleri mi yaptırması gerekiyordu?

İ. SARAL
01.06.2016, 14:07
Trabzonspor'a yakışmayan bir topçumsu.

bach72
01.06.2016, 14:08
Adam gibi sinek kaydı traş olacaksın Aykut Demir.Sene sahada öyle göreceğim.

Sefaenes
01.06.2016, 14:12
Oynadığı futbolu eleştirin ama kılık kıyafeti sizene kardeşim ister dövme yapar ister sakal bırakır ister karı kız peşinde olur size ne. Ya yapanci olsa maça girerken hac işareti yapsa adama bak dinine ne kadar bağlı ama bizim kiler şükür secdesi yapsa yobaz saha da yapılırdı der. Elin yabancısı sakal bıraksa hertürlü sakal türü modern olur ama Müslüman sa camiye gitsin yobaz olur.

sem61
01.06.2016, 14:25
bundan sonra sahada istavroz çıkarmalısın, o hareketin beğeni toplar ilerici arkadaşlar tarafından

oflubektas
01.06.2016, 14:36
Tabi ki futbolcunun özel hayatı kendine saklıdır ve kimsenin hakkında atıp tutmaya hakkı yok.

Gelelim "ancak" kısmına;

Bir cemaat vasıtasıyla iyice dindar bir kılığa girilebiliyor da, şu "ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol" meselesi zor çözülüyor.

Yabancı memleketten Trabzon'a çalışmaya gelmiş, hukukun olan ve sana birşey yapmayan takım arkadaşının boğazını sıkmak hangi İslamî veya insani ahlakla bağdaşır ? Hastanede doktora saldırmak, şehirde silah sıkmak bir müminin, bir muttakinin özelliği midir? "İslami" olduğunu iddia eden bir partiye, medyasına ve sempatizanlarına bakıyorsun; gerek sosyal medyada gerek diğer ortamlarda en galiz küfürler, kibirlenmeler, açık açık yalan ve iftiralar eksik olmuyor. İnandığınız dinin kitabında "kullarıma söyle, sözün en güzelini söylesinler" (isra,53) diye bir ifade geçmez mi?

Her şeyin içi bu kadar boşaltılmak zorunda mı?

Harun-61
01.06.2016, 15:07
Peygamberi örnek alip sakal biraktigi icin tüm kininizi ortaya koyuyorsunuz.

Tarihimizin en rezil sezonunu yasatan diger oyunculara'da bu tepkiyi verseydiniz ligi ilk 6'da bitirdik.

bach72
01.06.2016, 15:18
Tabi ki futbolcunun özel hayatı kendine saklıdır ve kimsenin hakkında atıp tutmaya hakkı yok.

Gelelim "ancak" kısmına;

Bir cemaat vasıtasıyla iyice dindar bir kılığa girilebiliyor da, şu "ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol" meselesi zor çözülüyor.

Yabancı memleketten Trabzon'a çalışmaya gelmiş, hukukun olan ve sana birşey yapmayan takım arkadaşının boğazını sıkmak hangi İslamî veya insani ahlakla bağdaşır ? Hastanede doktora saldırmak, şehirde silah sıkmak bir müminin, bir muttakinin özelliği midir? "İslami" olduğunu iddia eden bir partiye, medyasına ve sempatizanlarına bakıyorsun; gerek sosyal medyada gerek diğer ortamlarda en galiz küfürler, kibirlenmeler, açık açık yalan ve iftiralar eksik olmuyor. İnandığınız dinin kitabında "kullarıma söyle, sözün en güzelini söylesinler" (isra,53) diye bir ifade geçmez mi?

Her şeyin içi bu kadar boşaltılmak zorunda mı?Ancak bu kadar güzel yazılabilirdi.Mükemmel.Hatta mükemmel ötesi bir yazı olmuş.Şöyle yazabilecek yerel basınımızda hatta yaygın basında kalem çok nadirdir.Kalemini ve aklına sağlık...

artvints
01.06.2016, 15:34

Gelelim "ancak" kısmına;

bu kendi içinde tartışılabilir ama dış görünüşü nedeniyle kimse ayrımcılığa tabi tutulamaz, aşağılanamaz.bu herkesin özgürlüğü için önemlidir. dini içinde yaşaması gerekir, dini simge gibi saçmalıkları hiç gündeme getirmeyelim zaten. evde değil, kamusal alanda özgürlük gerekiyor bu ülkede. saygıyı sevmediğin bir şey için gösterdiğinde önemi var. burasını netleştirelim. şakaya gelecek şeyler değil bunlar.insanların eğitim hakkı engellendi bu tip şeyler için.

din içinde tartışmaya dönersek bunlar sıkıntılı durumlar. şekil dinini reddetmek davranışları düzeltmek gerekir bence. sakalın bir zararı yok ama faydası olduğunu da düşünmüyorum. futbolcuların disiplin altına alınması için örneğin kamplarda sakal traşını zorunlu tutmayı destekliyorum.bu tip şeyler yapılabilir, çok abartmamak gerekir. sürekli olmaz.

Muhammet_61
01.06.2016, 16:21
Sakal kararı doğruysa tebrik ederim. Disiplinin esas olduğu bir sporda bir sporcuya yakışmayacak kılığa girenler için umarım uygulanır.
Ben ber sabah işe giderken sakal traşı olmak zorundaysam sürrkli TV ekranlarında görünüp bir de üzerine milyon TL'ler kazanan sporcuların da görünümlerine dikkat etmeleri gerekir.
Tabi bir de tek kendilerini müslüman sananlar da eleştirmeye başlayacaktır :)

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdaracıl
01.06.2016, 16:35
Profosyonel bir hocanın böyle bir talimat vereceğini düşünmüyorum. Fakat olaki böyle bir talimat verdi Aykut'un buna uyması lazım. Hepimiz Müslümanız, iyi kötü dindar insanlarız. Zaten yeterince ayrışma var, bir de burdan ayrışma çıkarmayalım. Burda müslümanlık yarıştırmanın da bi anlamı yok

Ahmet Hamza
01.06.2016, 18:02
Sakal kararı doğruysa tebrik ederim. Disiplinin esas olduğu bir sporda bir sporcuya yakışmayacak kılığa girenler için umarım uygulanır.
Ben ber sabah işe giderken sakal traşı olmak zorundaysam sürrkli TV ekranlarında görünüp bir de üzerine milyon TL'ler kazanan sporcuların da görünümlerine dikkat etmeleri gerekir.
Tabi bir de tek kendilerini müslüman sananlar da eleştirmeye başlayacaktır :)

Sen mi karar veriyorsun sporcuya yakışacak kılığa? Neymar da saçlarını kestirsin o zaman o da çok uçuk kaçık modeller yapıyor. Arkadaş işe bak ya, milletin kılık kıyafetine takmışlar.

Muhammet_61
01.06.2016, 18:29
Sen mi karar veriyorsun sporcuya yakışacak kılığa? Neymar da saçlarını kestirsin o zaman o da çok uçuk kaçık modeller yapıyor. Arkadaş işe bak ya, milletin kılık kıyafetine takmışlar.
Evet ben karar veriyorum zoruna mı gitti? Aklın yolu birdir.
Ayrıca tüm aykırı kılık kıyafet için olmalı.

Ahmet Hamza
01.06.2016, 18:32
Evet ben karar veriyorum zoruna mı gitti? Aklın yolu birdir.
Ayrıca tüm aykırı kılık kıyafet için olmalı.

Terbiyeni takın, düzgün konuş. Git futbolunu eleştir adamın. Özel hayatı niye ilgilendiriyor seni?

serdaracıl
01.06.2016, 18:37
Yalan olma ihtimali bulunan bir haber üzerine bir birimizi kırmaya gerek yok.

Muhammet_61
01.06.2016, 18:43
Terbiyeni takın, düzgün konuş. Git futbolunu eleştir adamın. Özel hayatı niye ilgilendiriyor seni?
"Sen mi karar veriyorsun" diyen sensin, sen terbiyeni takın.
Kimsenin özel hayatı burda kimseyi bağlamıyor. Ama büyük bir kulüpte futbol oynuyorsa disiplinli olmalı, kılığına kıyafetine özen göstermelisin. Bu heryeri dovmeli sakalına boncuk bağlayan hippiler için de geçerli, 5 metre sakal bırakanlar için de.
Üst düzey bile değil, ortalama bir şirkette dolgun bir maaşla işe girenler "bu benim özel hayatım" deyip istediği kılıkla işe gidebiliyor mu?

Ahmet Hamza
01.06.2016, 18:46
"Sen mi karar veriyorsun" diyen sensin, sen terbiyeni takın.
Kimsenin özel hayatı burda kimseyi bağlamıyor. Ama büyük bir kulüpte futbol oynuyorsa disiplinli olmalı, kılığına kıyafetine özen göstermelisin. Bu heryeri dovmeli sakalına boncuk bağlayan hippiler için de geçerli, 5 metre sakal bırakanlar için de.
Üst düzey bile değil, ortalama bir şirkette dolgun bir maaşla işe girenler "bu benim özel hayatım" deyip istediği kılıkla işe gidebiliyor mu?

Kılık kıyafeti futbol oynamasına mı engel? Ne alakası var? İstediği gibi giyinir adam. Uydurma haberle adama hakaret etmeyi geçtim, farklı giyinen herkese hakaret ediyorsun.
Kılık kıyafet serbestliği medeniyet gösterir. Köle gibi çalışılan şirketlerde uygulanması bir şey ifade etmez.

ccd6167
01.06.2016, 18:46
Kılık kıyafeti zihniyeti kimseyi ilgilendirmez. Keza fenerde oynayan datome de harden da bunun gibi sakallı felan mesela

fakat çok karaktersiz bir kişiliği olduğunu düşünüyorum. Hele hele marine yaptığı iş tamamen karaktersizlik örneği. Zaten adam gibi yönetim olsa şutlardıda

Muhammet_61
01.06.2016, 19:13
Kılık kıyafeti futbol oynamasına mı engel? Ne alakası var? İstediği gibi giyinir adam. Uydurma haberle adama hakaret etmeyi geçtim, farklı giyinen herkese hakaret ediyorsun.
Kılık kıyafet serbestliği medeniyet gösterir. Köle gibi çalışılan şirketlerde uygulanması bir şey ifade etmez.
Hakaret etmiyorum, futbolun da kılık kıyafet konusunda disipline edilmesi gerektiğini savunuyorum. Yoksa banane başkasına karışmadıktan sonra isteyen istediğini giysin.

blues
01.06.2016, 19:20
Insanlarin artniyetlerini anlamak icin cok güzel bir baslik olmus!

Ersun hoca sanki sadece aykut´tan sakalini kesmesini istemis gibi bir alig yaratarak olayi din ve inanc özgürlügüne getirmeye caba gösteren insanlarin ikiyüzlülügünü anlamak mümkün degil!

Bu adam hastahanede doktor tartaklayan, hastahaneye kursun sikan takim arkadasinin bogazina sarilan bir yaratik! Hala Din ve inancözgürlügü diyerek bik bik yapan sahislari okuyoruz.

Çetocan
01.06.2016, 20:10
Adam süslüman karismayin saçına sakalina

Karmam
01.06.2016, 20:47
benim sakalım kısa ama ben de müslümanım. sakalla islamiyetin bir bağlantısı yok. hz. muhammed'i örnek alacaksa iyi huylarını örnek alsın, sürekli herkesle kavga halinde olmasın. hz. muhammed eminim ki marin'e saldırmazdı mesela, hastanede doktor dövmezdi, şehrin göbeğinde silahını ateşlemez, insanları sürekli dövmek ve öldürmekle tehdit etmezdi.

inanç açısından bakmıyorum olaya. nba süperstarlarından james harden'ın da sakalı bununkinden kısa, o da çok kötü duruyor bence. futbolcular görünüşüne özen gösterip formayı güzel taşımalı bence.

kaldı ki sakal bizim kültürümüz değil. bizde jilet gibi olmak tabiri vardır. şöyle baktın mı yüzü temiz durmalı bizim insanlarımız. kültürümüz böyle. o kadar şart olmasa da bu kadarı da fazla.

futbolundan bahsedin denmiş, senelik 4 milyon tl alıyor aykut. futbolundan bahsedeceksem tez zamanda şehri terk etsin. 20 maç oynamış, oynadığı maçlarda dünyanın golünü yemişiz, 20 maçta 9 sarı 2 kırmızı kart görmüş ki dakika başına kartta da yanılmıyorsam lig lideri.

smart
01.06.2016, 20:49
Sakal var ; sakal var. Ya da boşver seni satalım biz yeni kulübün karar versin

Yavuz KÜÇÜK
01.06.2016, 20:52
Bugün çıkarılan "Ersun Yanal sakalların kesilmesini istedi" içerikli haberin amacı Aykut'un o cüppeli ve sakallı fotoğraflarını yayınlayıp algı yönetimi yapmaktır. Bravo sizde çok güzel çanak tutuyorsunuz tebrik ederim. İşidçi Aykut sakalların yansın kül olsun!!!!!!!

Bu konu bir yana. Aykut kariyerinde başarılar ama Allah'a yakın bize uzak ol bu takımı zerre hak etmiyorsun.

Faruk BERBER
01.06.2016, 20:53
Takımdan gitmesi konusunda Yumlu yada Aykut'tan biri kalacaksa Aykut kalmalı derim.

Reha Asan
01.06.2016, 21:33
Bu konuları başlıklarda fazla uzatmak istemiyorum ama bakıyorum hala aynı muhabbetler dönmeye devam ediyor.

Bu takımda Bosingwanın,Onurun,Mehmetin sakalına laf etmeyip 1 yıldır sürekli Aykutun sakalına laf etmek ARTNİYETTİR.

Bu adamlar 657ye tabi memur değil ki sakallar kesilecek diye bir kural getirilmesi isteniyor(Taraftar tarafından).O zaman saçlarıda kısaltalım subay traşı olsun herkes.Nasıl olur askeri sistem yaşatalım mesela.

Bunlar bana göre boş takıntılar.Sadri Şener çıkıp oyuncuların dövmelerine laf etmişti, o düşünce ne kadar yanlışsa bu muhabbetlerde o kadar yanlış.
Gelelim Aykut'a.Bu takıda kalmasını zerre istemiyorum.Çünkü;
-Gerek saha içi gerekse de saha dışındaki Agresif tavırları hem takıma ve hem de takım arkadaşlarına zarar veriyor.

-Performans olarak üst sıralara oynayan bir takım için yeterli değil.

-Aldığı yıllık ücret yüksek.

Bu saydıklarıma performansı ile alakalı çeşitli nedenler ekleyerek benim gibi gitmesini isteyebilirsiniz ama gitmesi için ya da sevilmemek için sosyal yaşamını ya da kılık kıyafetini ekleyemezsiniz.

İlkhan
01.06.2016, 21:46
Nevzat Aydın yalanladı. Konu kapanmıştır.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
01.06.2016, 21:48
altyapidan cikan cocuklari antalyaya izine yollamis

İ. SARAL
01.06.2016, 21:51
Takımdan gitmesi konusunda Yumlu yada Aykut'tan biri kalacaksa Aykut kalmalı derim.

İkisi de gitmeli.

UgurAk61
01.06.2016, 23:02
Sakali umrumda olmaz, berbat bir oyuncu ondan gitmeli

Gesendet von iPad mit Tapatalk

artvints
01.06.2016, 23:21
https://www.theguardian.com/football/2010/feb/22/manchester-united-premierleague

sonunda aradığım örneği buldum :D

se_mah
01.06.2016, 23:50
Ersun Yanalın sakallar kesilecek diye bir talimatı mı varmış. Nerden çıktı bu uydurma haber. Futbolcunun hocaya, hocanın futbolcuya bakışını deforme etmek, her ikisinde "acaba" sorusunu sordurmak için ortaya atılmış uydurma bir haber bu muhtemelen de İstanbul yerel basını tarafından algı ile oynamak için uydurulmuştur. Bu tür haberlerin zarar vermemesi için en kısa sürede birinci ağızdan yalanlanması lazım.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

selcuk
02.06.2016, 00:27
Ersun Yanalın sakallar kesilecek diye bir talimatı mı varmış. Nerden çıktı bu uydurma haber. Futbolcunun hocaya, hocanın futbolcuya bakışını deforme etmek, her ikisinde "acaba" sorusunu sordurmak için ortaya atılmış uydurma bir haber bu muhtemelen de İstanbul yerel basını tarafından algı ile oynamak için uydurulmuştur. Bu tür haberlerin zarar vermemesi için en kısa sürede birinci ağızdan yalanlanması lazım.

2 dakika forumu okusaniz haberin coktaaan yalanlandigi görürsünüz

ayrica zaten 1 kisi disi inananda olmadi

se_mah
02.06.2016, 00:36
İyiymiş ee daha yazmaya gerek yok o zaman bu konuda haberin amacına hizmet etmeye gerek yok.

Ahmet Ulusoy
02.06.2016, 01:32
Futbolcu niye kılığına kıyafetine dikkat etmek zorunda oluyor onu kısmı anlamadım ben.

Ahmet Ulusoy
02.06.2016, 01:33
Lavezzi şimdi bu takıma gelse Sevinçten takla atacak adamlar burada Aykut'u eleştirmesin kılığından dolayı.

batuhanTs
02.06.2016, 03:30
Lavezzi şimdi bu takıma gelse Sevinçten takla atacak adamlar burada Aykut'u eleştirmesin kılığından dolayı.

Lavezzi gelsin ciplak oynasin sorun yok ama futbolcu bile olmayan adam binmis bilmem kac yuz milyarlik arabaya uzatmis sakalini almis tespihini giymis cubbesini acmis odmanli marsini ortamlarda geziniyor insanlara muminlik tasliyor sen ilk once asli gorevin olan futbolculugu layıkıyla yerine getir sonra git şov yap dışarda sen futbolcu filan degilsen bunlar tabi ki insanlarin gozune batar umarim sakallariyla beraber kibar olmayan yontemlerle bu takimdan yollanir

Ege Kum
02.06.2016, 06:22
Futbolunu zerre beğenmiyorum, ancak bunun üzerinden karekterini tipini hakarete varacak şekilde eleştirmek doğru değil futbolu iyi değilse futbolunu eleştir arkadaşım. Sakalına kimse laf söyleyemez sünnet sakalıdır o. Şov yapıyor diyorsun samimiyetini ne ben ne sen biliriz Allahla onun arasında.

Ege Kum
02.06.2016, 06:24
Tekrarlamak istiyorum Futbolunu çoğumuz beğenmiyoruz bu konuda ortak paydada buluştuğumuzu düşünüyorum ancak bir insanın imanını sorgulamak bize düşmez belki batuhanTs kardeşim bunu demek istemedi öyle bir anlam çıktı ancak yazarken daha dikkatli olalım.

Harun-61
02.06.2016, 09:57
Nevzat Aydın yalanladı. Konu kapanmıştır.

Bu fitne'yi ortaya atani bulmak lazim. Ne kadar igrenc bir olay.
Sadece BMN'de degil, tümm sosyl medya'da olay oldu gün boyunca. Yazik. Yalan ile para kazanmayi Allah kimseye nasip etmesin.
Ersun Hocaya'da yüzlerce kisi gereksiz yere küfür etti.

İlkhan
02.06.2016, 09:57
Resmi olarak da yalanlandı.

madredeus
02.06.2016, 10:01
Aykut Demir artık gitmeli zaten futbol oynamıyor , gereksiz agresif , artık kulübün imajını zedeleyecek gereksiz şekilde medyada yer almasını sağlayacak haberlere de konu olmaya başladı.Durmasının bir anlamı yok.

Cengiz Çubukcu
02.06.2016, 10:32

Gelelim "ancak" kısmına;

başka yoruma gerek yok....

Ahmet Ulusoy
02.06.2016, 12:00
Aykut güzel futbol oynasın ama tangayla foto çekilip paylaşabilir sıkıntı yok diyorsun yani

Oğuzhan Turhan
02.06.2016, 13:01
Uzun uzun yazacaktım ama üstte oflubektas çok güzel yazmış.
Sakal bırak, sarık, cübbe giy senden büyük Müslüman yok. Ne güzel dünya değil mi!!!
Hastanede doktora saldırmak, gidip yurt basıp havaya silah sıkmak, kendisinin bir bacağı kadar olan takım arkadaşının boğazına saldırmak ise normal.
İslam'ın, Müslümanlığın içini bu kadar boşaltmak, bir insana iftira atmakta büyük günahtır.

Sonuç olarak nazarımda 5 para etmez bir futbolcu olan Aykutun tez elden takımdan gönderilmesi temennimdir.

batuhanTs
02.06.2016, 13:37
Aykut güzel futbol oynasın ama tangayla foto çekilip paylaşabilir sıkıntı yok diyorsun yani

Guzel oynasin banane tangasindan tongasindan arkadas ben burada Trabzonspor u düşünüyorum aykut un tangasini veya sakallarini degil haa iyi oynamazsa baska seylerle gundeme gelirse ben sorgularim neden boyle oynuyor o zamandan da insanlar sakaldan girer tangadan cikar

Ahmet Ulusoy
02.06.2016, 14:20
Hangi dine mensupsun bilmiyorum ama Müslümanim diyorsan ACILEN Siyer-i Nebi kitabi okumani tavsiye ediyorum.

Sünnete inanmayan müslüman mı olur?

Faruk BERBER
02.06.2016, 14:26
Aykut Demir'in performansı hariç özellikle dini bilgiler içeren mesajlar silinecektir.

Daha duyarlı olursak iyi olur arkadaşlar.

Anıl C
02.06.2016, 14:30
Arkadas benim mesajim neden silinmek zorunda?
Mesajimi alintiliyan sahislarin yeniakit adli pacavranin tavrindan farki yok.
Hepsi pusuda bekliyoki Aykut Demir denen cübbeliye biri laf atsinda bizde ona saldiralim.

smart
02.06.2016, 14:35
Hayatımda bu kadar itici bir insan görmedim

Yiğit Gayretli
02.06.2016, 14:36
Arkadas benim mesajim neden silinmek zorunda?
Mesajimi alintiliyan sahislarin yeniakit adli pacavranin tavrindan farki yok.
Hepsi pusuda bekliyoki Aykut Demir denen cübbeliye biri laf atsinda bizde ona saldiralim.

Anıl, yazdığın bazı cümleler insanların dini hassasiyetlerini zedeler nitelikte.

Her şeyi geçtim, zaten bunların konuşulacağı yer burası değil. Kimin neye inandığı veya inanılan şeyin akıl mantık çerçevesinde değerlendirileceği yer kesinlikle burası değil...

Anıl C
02.06.2016, 14:40
Anıl, yazdığın bazı cümleler insanların dini hassasiyetlerini zedeler nitelikte.

Her şeyi geçtim, zaten bunların konuşulacağı yer burası değil. Kimin neye inandığı veya inanılan şeyin akıl mantık çerçevesinde değerlendirileceği yer kesinlikle burası değil...

Haklisin Yiğit. Onlarin hassasiyeti var ama bizim yok dimi?
Haklisin.
Ama illa bu arkadaslarin istenmeyen baska konularda destek cikacagi seyler olacak.

Yiğit Gayretli
02.06.2016, 14:42
Haklisin Yiğit. Onlarin hassasiyeti var ama bizim yok dimi?
Haklisin.
Ama illa bu arkadaslarin istenmeyen baska konularda destek cikacagi seyler olacak.

Anıl olayı hala bambaşka yerlerden tutup öyle değerlendiriyorsun. Sakin düşünürsen nerede hata ettiğini göreceksin...

Bak ben sana haklısın veya haksızsın demiyorum. Rica ederim dikkatli oku.

Anıl C
02.06.2016, 14:47
Anıl olayı hala bambaşka yerlerden tutup öyle değerlendiriyorsun. Sakin düşünürsen nerede hata ettiğini göreceksin...

Bak ben sana haklısın veya haksızsın demiyorum. Rica ederim dikkatli oku.

Bende uzatmak istemiyorum.
Ayrica sakinim de ben.
O arkadaslarin nasil kirmizi cizgileri varsa da benim de var.
Özgürlük adi altinda yutamam bunlari.
Benim ve benim gibilerin bu toplumda dinen gördügümüz baskilara girmiyorum hic.
Sadece zamaninda Jaja'nin elinde alkol bardagi ile objektiflere ciktigi vakit buradaki kelle avcilarini hatirlatmak istiyorum.
Saglicakla kal.

sanlitrabzonum
02.06.2016, 15:08
Bir insanın en sevmediği futbolcu nasıl kendi desteklediği takımdan olur, bazen kendimi anlayamıyorum.

Berke6198
02.06.2016, 15:27
Saç, sakal muhabbetini devam ettirenlere cezai işlem uygulanacaktır.Başlık, bu amaçla var olmadığı gibi bu amaç için de devam etmeyecektir.

artvints
02.06.2016, 15:33
Saç, sakal muhabbetini devam ettirenlere cezai işlem uygulanacaktır.Başlık, bu amaçla var olmadığı gibi bu amaç için de devam etmeyecektir.

oyuncu ile ilgili bir durum nerede konuşulacak?

Faruk BERBER
02.06.2016, 15:36
oyuncu ile ilgili bir durum nerede konuşulacak?

Bir önceki sayfadaki yorumlara bakarsan müslümanlık tanımı, kim ne kadar müslüman tartışmaları yapılıyordu.

Oyuncunun iyi kademeye girdiği, hava toplarında kötü olduğu, hızının bir stoper için yeterli olduğu, gereğinden fazla sert olduğu gibi durumları bu sayfada konuşulacak.

artvints
02.06.2016, 15:43
Bir önceki sayfadaki yorumlara bakarsan müslümanlık tanımı, kim ne kadar müslüman tartışmaları yapılıyordu.

Oyuncunun iyi kademeye girdiği, hava toplarında kötü olduğu, hızının bir stoper için yeterli olduğu, gereğinden fazla sert olduğu gibi durumları bu sayfada konuşulacak.

mesela çocuğu oldu kutlayabiliyor muyuz? futbolla ilgili midir? iyi şut attığına mı delildir?

Faruk BERBER
02.06.2016, 16:03
mesela çocuğu oldu kutlayabiliyor muyuz? futbolla ilgili midir? iyi şut attığına mı delildir?

Çocuğunu kutlamadıklarını belirttim mesajımda.

Fatih Çelik
02.06.2016, 16:06
Aykut'un sakalını beğenmiyorum iyi durmuyor , yakışmıyor, hoş değil vs." demek ile üzerinden farklı mecralara açılacak tartışmalar yapmak farklı şeyler ki bunları ayırabilecek yetide bir topluluğuz.

Ben de Aykut'un sakalının çirkin durduğunu ona yakışmadığını düşünüyorum. Tıpkı Ramos'un şuanki saç stili ve Meireles'in sakalı gibi

artvints
02.06.2016, 16:19
Çocuğunu kutlamadıklarını belirttim mesajımda.

daha uğraşırdım da neyse. :) mesajım silindi o yüzden. tam konu işe yarar bir yere gelmiş, birçok meselemizi halledecek özgürlük konusunda bir iki şey söylenmiş, konuyu kapatıyorsunuz. kademeye girmeyle iş çözülmüyor. bu özgürlük anlayışı futbolu da etkiliyor. ben sürekli buralarda trabzon halkının malum partiye verdiği oylar nedeniyle yazılan şikayetleri okuyorum.bir yasaklama gelmiyor. onun nasıl futbolla ilgisi varsa bunun da var. mesajımı silen arkadaşın kemalist olduğunu biliyorum mesela. bu bilgiyi de buradan edindim. konuşuluyor demek ki böyle şeyler.

batuhanTs
02.06.2016, 18:30
Komando diye aldik sahada savassin diye bizim ki kulubede tesbih cekiyor komediye gel

Kemal Öztel
02.06.2016, 20:19
Kulube 28 Şubatçı damgası vuran kanat,sevmeyen zoruna giden kanat,Aykutun her futbolcuya olduğu gibi futbol yönüyle bakılması gerektiğine inanan kanat..

Aykut sakal bırakmış cübbe giymiş ne var bunda ? Başka bir oyuncu küpe takıp etek de giyebilir.Kimsenin özel hayatı bizi ilgilendirmez.Biz bunlara takılmak yerine İstanbulda derbi mağlubiyeti geceleri eğlence kuluplerinde sabahlayanlara takılalım..

Futbola gelebilirsek,Aykut futbol olarak sert bi oyuncu ve bunu hiç yenemiyor.Pozisyon bilgisi,hızı ligimiz için yeterli ama aşırı agresif.Şampiyon bi kadro için yedek olabilecek kapasitede..

A.Ali Karanis
02.06.2016, 21:57
Aykut bu takım için yeterli bir futbolcu değildir.Geçiş döneminde yedek bekleyebilir belki ancak hayalimizdeki kadroda yer alamaz kesinlikle.

jairzinho
02.06.2016, 21:59
sorun saç sakal değil aga.

sorun ceza alanında rakibe çift dalıp penaltı yaptırması

sorun marinin boğazını sıkması

sorun rakibe arkadan sırtına tekme atması.

kolej havası bir takım yaratmak için yola çıktıysan önce aykut ile vedalaşman lazım aga

TS FAN
04.06.2016, 18:38
Aykut demir in kılık kıyafetini yadırgamıyorum aksine destekliyorum.Keza kimse kimsenin seçimlerini yadırgamasına hatta desteklemesine de ihtiyacı yok.

Bu başlığa daha öncede yorum yazdım.Sıkıntısı olan çıksın Aykut un karşısına saçmalıklarını bizzat suratına söylesin gelip burada arkasından kusmasın.

Şekilci -dış görünüşçü kafalar asla Trabzonspor a yakışmıyor.Bu buraya uymuyor arkadaş.Böyle egolarını tatmin etmek isteyen varsa başkanı 1930 larda kalmış bir dinozor olan gençlerbirliği klübünün forumlarında rahatça takılabilir.

Aykut demir in saçma sapan hareketleri ve hataları var bunlar eleştirilir hak veririm ama kılık kıyafet yaşam biçimi dünya görüşüne dek varan eleştirilere ancak gülerim ben.züğürt muhabbeti bu.ama ne zaman bu başlığa gelsem sakal muhabbeti var gocunmalar akıl vermeler komedi resmen.

Neymiş disiplinsizlik miş sakallı adam disiplinsizmi oluyor sakalsızları da görüyoruz.Halen daha şu çağda kıl-tüy üzerinden insanlar hakkında hüküm veriliyor yada insanların davranışları buna bağlanabiliyor.Çıkın dünyaya bir bakın.İnsanlara bakın.En basiti havaalanlarında insanlara bir bakın gerçekten bu muhabbetler çok komik ve boş zaten dünyada bu kafaları artık kimse sallamıyor.

bir rocker olarak zamanında bende uğraştım bu şekilci kafalarla.İnancı düşüncesi yada bir şeye tepkisi..vb. ne nedenden olursa olsun Aykut demir in kendi fiziksel görünümü ile ilgili kararı ve tercihlerine saygı duyuyorum ve destekliyorum.Bu ezik muhabbeti de kendi adıma kapatıyorum.

Aykut demir takımda kalmalı.Onun hırsı yanı sıra disiplinsiz davranışlarının altında haksızlığa karşı baş kaldırı ve takıma bağlılık var.Şiddet eğilimi onu bu durumda haksız çıkarıyor.Sakalını değil Bu davranış biçimini ve tavırlarını kesmeli.Şu durumda Aykut bence takımda devam etmelidir ne olursa olsun.

Anıl C
07.06.2016, 09:51
Sen daha gitmedin mi sakali mubarek arkadasim?

demir
08.06.2016, 09:59
bence takımda kalması gereken oyunculardan birisi.. bugune kadar yattaranın sacı sakalı ıle ılgılı tek yorum yapmayan adam burada ahkam kesıyorsa onu cıddıye hıc almam alanıda cıddıye almam.. biz taraftarız bizim işimiz takım ve bunun unsurlarının performansını tartarak takıma nasıl katkıda bulunabılırızı tartısmak ama bakıyorum bunların dısında herseyı konusuyoruz. bizlerin aradığı dort dortluk oyuncu profılını bulmak imkansız her oyuncunun olumsuz yonleri muhakkak vardır ama gelir gider dengesine baktıgımda aykut bu ulkedeki en ıyı defans oyuncularından birisi ister kabul edin ister etmeyın

Mert Oğuzlu61
08.06.2016, 10:46
Mesela Ersan bjk de 750 bin euro ya oynuyordu. Aykut bizden bu sezon 1.3m euro kazanacak. Bu rakamları kazanan oyuncunun ''gözde'' ve adı ilk 11 e direk yazılan, güvenilir isimlerden biri olması lazım ancak Aykut sahada canlı bomba gibi dolanıyor. Bu işi 200 bin TL ye yapacak olan Akbaş ta var.

Ya sözleşmesinde ciddi indirim yapacak yada yollanacak. Ersun hoca ilk 11 de düşünmüyorsa vasat yedek stopere mümkün değil 1.3m euro veremeyiz. Adam resmen yıldız stoper parasına oynuyor. Maaş kotasında şuan yer işgal eden oyuncular arasında Sefa ile birlikte en üst sırada. (yerli olarak)

batuhanTs
08.06.2016, 11:02
Imaj olarak degilde burada bir doktor varsa sorum ona bu kadar uzun sakal oyununu olumsuz erkiler mi ne bileyim daha fazla terler mi kasinti mutlaka oluyor hele sicak havada kendimden biliyorum 8 ay uzattim bende mesela nba dede james harden vardir bilen bilir savunmanin s sinden anlamaz ayni aykut gibi sakali vardir ama yeteneklidir hucumda bizim ki yeteneksiz acaba sakaliyla savunmasinin kotu olmasi arasinda bir baglanti var mi merak etmiyor degilim

İ. SARAL
08.06.2016, 12:04
Gönderirken çok zorlanacağız.

Adem Erdoğan
08.06.2016, 12:11
1.3 m euro. 4 milyon tl. Futbolculara ödediğimiz paraları gören adam her sezon Avrupa'da şampiyonluğa oynuyoruz sanar.

Ahmet Kuru
08.06.2016, 13:59
maliyeti düşük olsa kalmasını isterdim.

ama o maliyetle yedek kalması hele ki bu dönem de yazık.

smart
10.06.2016, 15:24
Yanlış Aykut'u takip etmiş olmalısın.Aykut Akgün değil Aykut Demir sayfası burası

Noldu senin Aykut’a? Herkes gitmesini istiyor?

bach72
25.06.2016, 22:53
Ersun Yanal,çember sakal Aykut'u şutlamış.Tebrikler Ersuncum...

ibrahim
25.06.2016, 23:57
Bu şutlanınca bazı lağım fareleri tarafından yönetilen gazetenin biri iyice çıldıracak. Sonra seyreyle cümbüşü.

yattarahayranı
25.06.2016, 23:59
Dinsiz Ersun imanlı Aykutu gönderdi tarzı haberleri ne zaman görmeye başlıcaz :D

jairzinho
26.06.2016, 21:43
yönetimin yaptığı en olumlu hamle.takım olmak kolej havası yakalamak istiyorsan aykutla olmayacağı zaten belliydi.aslında yönetim yada hami ilk göreve başladığında bunu yapmalıydı.geçte olsa doğru karar.

DeAgLeMaNyAq
28.06.2016, 20:04
Yolu açık olsun şartları bilmiyoruz fakat muhtemelen ücretinin bir kısmını Osmanlıspor karşılar. Kalan kısmından ya feragat eder ya da biz tamamlarız...

Reha Asan
28.06.2016, 20:06
Yolun açık olsun.

Umarım geri dönmezsin.

Hiç bir zaman bu takımı haketmediydin, saha içinde zarar vermeye başlamıştın.Zamanında gittin.

Son olarak umarım kılığına kıyafetine kin besleyenler seni bu konuda rahat bırakırlar.

Anıl C
28.06.2016, 20:09
http://365psd.com/images/previews/2d6/lock-icon-psd-png-image-2430lock-icon-512.png

murmut
28.06.2016, 20:19
Istese gitmez ve oturdugu yerden parasini kazanir, Ishak, Sefa ve Özerden karakterli oldugu kesin

artvints
28.06.2016, 20:22
Istese gitmez ve oturdugu yerden parasini kazanir, Ishak, Sefa ve Özerden karakterli oldugu kesin

git denirse gidecek bir tip var zaten. sinirli falan ama çakal değil.

Hakan
28.06.2016, 20:32
5 yıllık kontrat yapmak hangi aklın ürünü acaba,neyse dönme geri istemem.

Sefaenes
28.06.2016, 20:33
Futbol oynamak isteyen gidiyor en azından kendini düşünüyor diğer şerefsizler gibi değil şu onlarda değil onlara o sözleşmeyi yapan hainde

Kemal Öztel
28.06.2016, 20:39
Asabiydi ama bana göre eldeki stoperlerimizin en iyisiydi,helal olsun dedim 2 yıl daha sözleşmesi var çoğu zaman da oynuyordu,git dediler gitti.Umarım maaşına katkıda bulunmayız.Yolun açık olsun Aykut asabiyetini yen,seneye belkide dönersin Uğur gibi..

batuhanTs
28.06.2016, 20:54
Heh tencere yuvarlandi kapağını buldu acar mehter marşını atlar jeepine ankara semalarında show yapar takkeyi de giydi mi ohhhhh super iste sakallarina da bir boya vurur duzlestirirde bir guzel onlari aha bitti gitti

TS FAN
28.06.2016, 20:56
Cavanda,Douglas,Aykut,Yumlu,Akbaş,Uğur,Akakpo,Zeki den oluşan defansın sözleşmesi olduğu halde gönderilenleri ile yeni sözleşme yapıp tutulanlarına bakınca zaten söylenecek fazla bir söz yok be Aykut.Şu durumda Senin gönderilmende tek bahane maaş miktarı olabilirdi ancak.

gelecek diye adı geçenlere hatta kalanlara bakınca Gidişinle sert agresif kin ve nefret dolu cesur defans kurgusu hayalimiz de tamamen suya düştü.Kiralık olarak gitmen içimize su serpiyor en azından.

haksızlığa ve yanlışa tahammülü olmayan sert agresif yırtıcı oyun anlayışıyla her zaman önün açık Aykut Demir.Zaten kumaşından belli.
Osmanlıspor u uğuru bize geri postalayıp ondan daha iyisini aldığı için kutluyorum.Aykut Avrupa kupaları ve ligde Osmanlıspor a bayağı faydalı olacaktır.Çünkü dediğim gibi onda bu kumaş var.Umarım bu ayrılış kendini kontrol etme ve bundan kaynaklanan hatalarını düzeltme yolunda senin için faydalı bir tecrübe olur.

Bunları düzelttiğinde zaten seni kimse tutamaz.Yeniden yapılanacak milli takımda yer bulabilir avrupaya gidebilir hatta Trabzonspor da çokça yaşadığımız kovduğumuz adamların sonradan 3 büzüklerde dahi yıldızlaşıp fiyatını katlaması gibi bunları yapabilecek donanıma sahip aykut demir.

Aykut demir in başarıya giden bu yoldaki rakipleri ise yumlu zeki ve akbaş dır (!) değil mi hehehehe...

Yolun açık olsun.
Seni izlemeye devam edeceğim.

artvints
28.06.2016, 21:09
sert agresif yırtıcı kelimeleri pozitif özellikler olarak kullanılamaz aykut için. ne zaman oynadı da olumlu iş yaptı merak ediyorum. sürekli forma kaptırdı 3 yıllık süreçte. gittiğin yerde kal aykut.

ibrahim
28.06.2016, 21:14
Bay bay

Mehmet Fatih Silik
28.06.2016, 21:31
Hadi ugurlar ola

Alper Beyazay
28.06.2016, 21:33
Belki fazla göze batmayan bir takım da göze batar da, seneye rahatça gönderilebilir..Hayırlısı olsun.. En azından diğer gönderilmek istenenler gibi yapmadı gitti bir takıma.. Kiralık da olsa..

My
28.06.2016, 21:34
Problem futbolculardan bir tanesinden kurtulunmadı. Problem ertelendi. Yine adam diğerleri gibi çakal değilmiş te adam gibi git dediler gitti.

Ozan Yılmaz
28.06.2016, 21:45
250 bin euro daha ödeyecek olmamız ... poffff!!!

Onur Akyüz
29.06.2016, 00:52
Bir daha görüşmemek üzere gitmişsindir umarım!

jairzinho
29.06.2016, 03:09
şimdi osmanlı düşünsün.kolej havası yakalayan osmanlının içine bombayı bıraktılar.sezon içinde aykut ndiaye nin boğazını sıktı haberlerini görürsem şaşırmam

jairzinho
29.06.2016, 03:14
rakibin arkasından sırtına tekme atan ceza alanı içinde sırtı dönük oyuncuya kayarak çift dalıp penaltı yaptıran (millet penaltı olmasın diye kollarını arkaya saklar bu arkadaş çift dalıyor) sonra rakibe tokat atan. ve hala taraftar aykut diyor burda.çoh enteresan.siz neyi izliyorsunuz aga.komedi yorumlar maalesef.

jairzinho
29.06.2016, 03:17
agresiflik mücadeleyle çirkefliği kontolsüzlüğü ayırt edemeyen taraftarlar var.eğer ortada haksızlık varsa o haksızlığı gidermek için rakibe tokat atıp takımı 10 kişi bırakıp halledemezsin.sen adam gibi mücadeleni ver yeter.taraftar o zaman sana sahip çıkar aga

Sefa
29.06.2016, 03:35
Osmanlı'nın stoper tedarikçisi olduk sanırım..

yattarahayranı
29.06.2016, 11:27
Osmanlı'nın stoper tedarikçisi olduk sanırım..
MRA dan başka bizden oyuncu alan var mı ?

Fatih Özkan
29.06.2016, 12:24
Uzak dursun.
Bir daha gelmesin.

Cengiz Çubukcu
29.06.2016, 12:26
en çok merak ettiğim şey mra bunu nasıl rehabilite edecek...

Enes K
29.06.2016, 13:53
Her zaman defansımızda Terry kalitesinde birileri olduğu için Aykut'u beğenemedik, taraftar da haklı tabi ki. Medya güzel afişe etti Aykut'u bilinçaltına direkt kötü sinyal geliyor Aykut deyince. Bunda biraz Hacıosmanoğlu döneminde helikopterle falan getirilmesinde de rol var. Yolu açık olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

blues
29.06.2016, 14:31
Bu kisinin yollanmasiyla yönetimin dogru yolda oldugunu, bilincli hamlelerle yolaldigini düsünebilirim.

Nasil rahatlatici bir haber oldu bu!

Baskan muhafazakar, AKP ile iyi iliskileri olan bir insan ve o dahi bu sonradan olma seyhci oyuncuya tahammül edemedi anladigim kadariyla Kaldi ki Ersun yanal bu oyuncunun gönderilmesinde cok önemli rol oynadi kanisindayim.

Trabzonspora hicbir sey veremeden gelip giden oyunculardan bir tanesiydi bu kisi. Trabzonspora katki saglamayi bir yana birakalim davranislari, saha icinde takindigi tutum, oyuncularimizdan birine fiziki siddet uygulamis olmasi, hastahanede doktor tartaklayip, hastahane kursunlamasi, arabasinda ne idügü belirsiz itlerle garip müzikler dinlemesi, gördügü kartlar, oynayamadigi futbol ile hatirimda kalacak. Kalmasa daha iyi ya neyse.

Ohh gitti dedirtecek kadar güzel bir haber.

Adem Akyüz'
29.06.2016, 14:52
La havle ya :)

Murat'
29.06.2016, 14:55
İnşallah bir daha kulübün kapısından içeri girmez.

Uğur_Dmrtrk
29.06.2016, 15:01
MRA takımında yine Gençlerbirliği performansına döner..kapalı ve oyunu geride kabul eden takımlarda bu tip oyuncular pek sırıtmaz..Aykut'un eldekiler içinde en iyisi olduğunu düşünüyordum..Ama maliyet ve geçen seneki vukuatları ana etken olmuştur gitmesi için..hayırlısı olsun..

madredeus
29.06.2016, 15:29
Bir daha geri dönmemen umuduyla hoşçakal.Marin'in boğazını sıkmasının hiçbir haklı gerekçesi yoktu.Şimdi Osmanlının tıkır tıkır işleyen dişlilerini kırar.Bakalım orada kimin boğazını sıkacak.

Anıl C
29.06.2016, 16:44
Bu arkadas gökçek ailesi ile ayni kafadan oldugu icin osmanli satin da alir.

İ. SARAL
29.06.2016, 17:17
Kurtulduk mu?

ÖmürKaradeniz61
29.06.2016, 17:24
Aykut da Uğur gibi Osmanlıda başarılı olur.Uğurda çok iyi bir stoper değildi ama başarılı oynadı orda şimdi Aykut gitti onuda seneye geri alırız.

Ahmet Başkaya
29.06.2016, 17:45
Gol attıkça buraya gelip vah tüh çekeceğiz. Anadolu kulüpleri için iyi bir defans bence kendisi, bizden uzak dursun da.

Faruk BERBER
29.06.2016, 17:46
Kurtulduk mu?

Kurtulmadık ama en azından ertelemiş olduk, darısı diğer kurtulmak istediklerimize :)

Harun-61
29.06.2016, 18:10
Niye kiraladigimiz oyunculardan 1 kurus para almiyoruz ???

r9emre
29.06.2016, 19:51
Eldeki defanslar icinde bence en iyisiydi. Yumlu'nin yaninda 1000 kere adam oldugunu kanitlamistir. Yumlu'yu ondan cok daha buyuk bir kitlenin istememesine ragmen Yumlu gibi kopekce yapismadi takimin yakasina. Insallah iyi bir sezon gecirir ve bundan sonra futbol hayatinda basarili olur.

Ege Kum
29.06.2016, 22:54
Eldeki defanslar icinde bence en iyisiydi. Yumlu'nin yaninda 1000 kere adam oldugunu kanitlamistir. Yumlu'yu ondan cok daha buyuk bir kitlenin istememesine ragmen Yumlu gibi kopekce yapismadi takimin yakasina. Insallah iyi bir sezon gecirir ve bundan sonra futbol hayatinda basarili olur.
bence maliyeti göz önünde bulundurularak yumlu yerine aykut gitti

TS FAN
29.06.2016, 23:03
bence maliyeti göz önünde bulundurularak yumlu yerine aykut gitti
aynen öyle sadece yumlunun değil zekinin akbaşın akaponun ve uğurun yerine de gitti.

ben zeki uğur akakpo..vb. sirkülasyonda tutulacağını ancak aykut/ yumlu dan birinin gönderileceğini tahmin ettim ama ben yumlunun sözleşme uzatılmayıp aykutun tutulacağını düşünmüştüm.Keza gayri resmi olarak tek stoper transferi yapılması ihtimali baştan beri beni bu konuda böyle düşündürdü.

şu geldiğimiz noktada eğer tek stoper alınırsa aykut gönderildiğine göre yumlu yine defansın daimi vazgeçilmez canavarı olacak geçmiş olsun hehehe...

Bud Spencer
29.06.2016, 23:28

+1

Ege Kum
30.06.2016, 00:25
aynen öyle sadece yumlunun değil zekinin akbaşın akaponun ve uğurun yerine de gitti.

ben zeki uğur akakpo..vb. sirkülasyonda tutulacağını ancak aykut/ yumlu dan birinin gönderileceğini tahmin ettim ama ben yumlunun sözleşme uzatılmayıp aykutun tutulacağını düşünmüştüm.Keza gayri resmi olarak tek stoper transferi yapılması ihtimali baştan beri beni bu konuda böyle düşündürdü.

şu geldiğimiz noktada eğer tek stoper alınırsa aykut gönderildiğine göre yumlu yine defansın daimi vazgeçilmez canavarı olacak geçmiş olsun hehehe...

Sanmam Ersun hoca akıllı adamdır tercihi Uğurdan yana olur ama bizde öyle şans varki ilk hafta Uğur sakatlanır yine Yumluyu izleriz :)

Fatih Öztürk
30.06.2016, 02:08
Noldu senin Aykut’a? Herkes gitmesini istiyor?

Gittikten sonra sen ve gitmesini isteyenler görür nolacağını.

TS FAN
02.07.2016, 15:34
Sanmam Ersun hoca akıllı adamdır tercihi Uğurdan yana olur ama bizde öyle şans varki ilk hafta Uğur sakatlanır yine Yumluyu izleriz :)

Ersun Hocanın aklından şüphemiz yok ancak yumlu ile sözleşme uzatılmasını başkan sana bana başkasına sormadı başkan iho gibi kafasına göre hareket eden biri de olmadığına göre ersun hoca sözleşmesi biten yumlu yu istedi ve sözleşme yaptırdı.Eeee oynatmayacağı adam için bunu yapmazdı herhalde diye düşünüyorum mantıken.Önceki dönemlerinde de yumluyla arası fena değildi hocanın.Uğur ise tabii ersun yanalın yine tasarrufu vardır ama kiralıktan geri döndüğü için takımda.Onun için özel bir çaba harcanmadı.

Şunu söylemek isterim bu konu başlığında artık Aykut muhabbetini kiralık gitmiş olduğu için uzatmamak adına;

yumlu ile uğuru kıyaslarsak yumlunun bazı durumlarda artılarını görürüz.Tabii ki uğur un oynamasını isteriz ancak onu gazlamamız gerek bazı konularda yani bir rekabete girmesi kendini geliştirmesi kanıtlaması göstermesi gerek.kiralıktan dönen biri olarak yeni sözleşme yapılan yıllardır takımda varlığını kabul ettirmiş yumluya karşı meydan okumalı.ben azılı bir yumlu düşmanı değilim sözlerim yanlış anlaşılmasın.Ben zeki akbaş yumlu karşıtı değilim.Ancak Aykut karşıtı da değilim kör destekçisi de değilim.Sonuçta bunlar da kiralık giden Aykut ta halen daha Trabzonspor un futbolcusu.Biz bir şey yapacaksak bu adamlarla yapacağız takımda kaldıktan sonra.Benim kendime göre başarılı bulduğum gördüğüm bir defans kurgusu var buna en çok uyan adamlara göre konuşuyorum.futbol dışı özel neden yada bahanelere göre değil.

Aykut şu an sahada Osmanlıya ait ama bizim Futbolcumuz.Sözleşmesi var.Önümüzdeki sezon avrupadada oynayacak olan osmanlıdaki performansının başarılı veya başarısız olmasına göre yaşanılacak konuşulacak çok şey olacaktır Aykut konusunda.

UğurB
02.07.2016, 20:15
Uğur'u Ersun Yanal aldırmıştı geçen sezon devre arasında.
Yumlu'yu bence maliyeti ve 5 stopere ihtiyaç duyulmasından tuttular.
Aykut'un sinirlenmesi, çok kart görmesi, imajı ve maliyeti onun öncelikli gönderilmesine neden oldu.

Ahmet Ulusoy
03.07.2016, 21:34
Aykut gitmemeliydi

Berk Ç.
12.07.2016, 11:14
Niye kiraladigimiz oyunculardan 1 kurus para almiyoruz ???

Kiraladığımız takımlar maaşlarını zor karşılayabiliyor da ondan.
Maaşları biraz düşük olsaydı o zaman ufakta olsa biraz para kazanabilirdik :(

61_Hasan_69
20.10.2016, 20:28
Villereal karşısında iyi oynuyor suana kadar. Ilk 30 dakikada bir kritik müdahelesi de var

batuhanTs
20.10.2016, 20:50
Sakallari yakiyor gene ortaligi :)
Not:geri donme sakın

61_Hasan_69
20.10.2016, 20:56
Sakallari yakiyor gene ortaligi :)
Not:geri donme sakın

Elimizdeki ugur yumlu akbaş akakpo dortlusunu top diye oynar su goruntusuyle

Ozan Yılmaz
20.10.2016, 21:02
Bakıyorum 6 - 7 yediğimiz maçlardaki efsane performanslar unutulmuş hemen.

Faruk BERBER
20.10.2016, 21:12

Osmanlı'daki görüntüsünün bir önemi yok.

Uğur'un Osmanlı'daki görüntüsü de Aykut'un bizdeki halini top diye oynuyordu çünkü.

batuhanTs
20.10.2016, 22:10

Hepsi ayni merak etmeyin haftalık inis cikislara aldanmamak lazim

Fatih Öztürk
20.10.2016, 22:54
Bakıyorum 6 - 7 yediğimiz maçlardaki efsane performanslar unutulmuş hemen.

6-7 yediğimiz maçlarda 6-7 tane paf takım oyuncusu oynatmıştı bazı hainler sakın farkı onlar yüzünden yemiş olmayalım?

Fatih Öztürk
20.10.2016, 23:00
Mabattan adama sallamayalım Aykut'un geçen sezon çok iyi olduğu bir çok maç oldu geride yorumların çoğu doğrular kendisini.Durica dışında doğru dürüst stoperimiz yok Aykut'u beğendiremiyoruz.

61_Hasan_69
20.10.2016, 23:01
Mabattan adama sallamayalım Aykut'un geçen sezon çok iyi olduğu bir çok maç oldu geride yorumların çoğu doğrular kendisini.Durica dışında doğru dürüst stoperimiz yok Aykut'u beğendiremiyoruz.

Konuş be reis ben anlatamıyorum

Hazar_
20.10.2016, 23:02
Aykut Trabzonspor'da oynayabilecek bir futbolcu değil. Ha Yumlu'dan iyidir ama kıyas Yumlu olacaksa Aykut'u bırak birçok futbolcu da oynar zaten bizim takımda.

Yedek bile olamaz bu futbolcular bana göre.

Fatih Öztürk
20.10.2016, 23:08
Konuş be reis ben anlatamıyorum

Şu burun kıvıranlar var ya Hasan kardeşim 2 senedir olmadık laflar soktular adama üst üste çok iyi oynadığı zaman bi tanesinin iyi yorumunu göremezsin laf olsun torba dolsun misali.

Ozan Yılmaz
20.10.2016, 23:14
6-7 yediğimiz maçlarda 6-7 tane paf takım oyuncusu oynatmıştı bazı hainler sakın farkı onlar yüzünden yemiş olmayalım?
Yediğimiz gollerin çoğunda Aykut rakibine escortluk yapıp izlemekle yetinmiştir.

Hakan
20.10.2016, 23:15
Bir daha Trabzon'a gelme,isterse PSG alsın Aykut futbolcu değil refakatçidir.

Fatih Öztürk
20.10.2016, 23:17
Yediğimiz gollerin çoğunda Aykut rakibine escortluk yapıp izlemekle yetinmiştir.

Yalan konuşma kardeş,Allah bilir maçlarını bile takip etmedin bari yalan konuşma.

Ozan Yılmaz
20.10.2016, 23:17
Bir daha Trabzon'a gelme,isterse PSG alsın Aykut futbolcu değil refakatçidir.
Katılıyorum.

Ozan Yılmaz
20.10.2016, 23:19
Yalan konuşma kardeş,Allah bilir maçlarını bile takip etmedin bari yalan konuşma.
Hehe ben takip etmedim. Yediğimiz golleri görmeden yorum yapıyorum burada zaten. Ayrıca neden yalan konuşacakmışım?

Fatih Öztürk
20.10.2016, 23:24
Hehe ben takip etmedim. Yediğimiz golleri görmeden yorum yapıyorum burada zaten. Ayrıca neden yalan konuşacakmışım?

Konuşuyorsun bak aç lig tv özetlerini bi daha izle sonra gel anlat burda Aykut'u benden sonra çok iyi takip eden 2.biri yok,hataları oldu de katılırım ama sürü psikolojisiyle fütursuzca adamı yerin dibine sokma ayıptır.

Ozan Yılmaz
20.10.2016, 23:46
Konuşuyorsun bak aç lig tv özetlerini bi daha izle sonra gel anlat burda Aykut'u benden sonra çok iyi takip eden 2.biri yok,hataları oldu de katılırım ama sürü psikolojisiyle fütursuzca adamı yerin dibine sokma ayıptır.
Tamam emredersiniz sayın Aykut Demir'in menajeri. Biz de hatalarından bahsettik, başka neden bahsetmişiz?

r9emre
21.10.2016, 00:13
Aykut bence berbat bir maç çıkardı bugün. Hangi maçı izlediniz çok merak ediyorum. Osmanlıspor'da dahi ilk 11'e giremiyor normalde keza Osmanlıspor orta saha ve hücum hattı kadar dengeli bir defans hattına sahip olsa bu sezon 4. ya da 5. kez öndeyken maçı kaybetme noktasına gelmezdi. Elimizdekilerin kötü olması demek başka bir kötüye tahammül etmemiz gerektiğini göstermez. Aykut da Yumlu da kötü. Akbaş'ı ayrı tutuyorum çünkü daha stoperde izlemedik. Asıl Aykut, Akbaş'tan iyidir diyebilmek mabattan sallamaktır. Keza Akbaş da geçen sezon Kayserispor'u neredeyse ligde tutan adamdır.

Fatih Öztürk
21.10.2016, 00:16
Tamam emredersiniz sayın Aykut Demir'in menajeri. Biz de hatalarından bahsettik, başka neden bahsetmişiz?

Yediğimiz gollerin çoğunda hatası var diyorsun yorum yazarken gözün kapalı mı?

Fatih Öztürk
21.10.2016, 00:21
Aykut bugün kötü oynadıysa sen maç değil play steşin izlemişsin.son hamleleriyle net 4 topu var çıkardığı,gollerde hatası yok aldığı adama adım attırmamış çıkarken top kaptırmamış,bir tane kafa topu sektirmemiş adam kötü oynadıysa Akbaş'ıda al git!

Ozan Yılmaz
21.10.2016, 00:36
Yediğimiz gollerin çoğunda hatası var diyorsun yorum yazarken gözün kapalı mı?
Gördük ki diyoruz!

Ne savundun be!

Fatih Öztürk
21.10.2016, 00:58
Görmek başka bir şey sallamak başka bir şey.

Yıllık maaş rejimine gidiyoruz diye elde viran adamları saklayıp işe yarayan adamları göndermek gerçekten işi bilen alim işiydi!
E madem gönderdin be adam tek hamle,önde öncelik alıp sert basan stoper alaydın,eldekilerin hepsi pamuk gibi zavallı Durica ne tarafa yetişeceğini şaşırmış tek başına debelenecekte iş görülecek vallahi yazık.

Fatih Öztürk
21.10.2016, 00:59
Edit

61_Hasan_69
21.10.2016, 01:44
Aykut bence berbat bir maç çıkardı bugün. Hangi maçı izlediniz çok merak ediyorum. Osmanlıspor'da dahi ilk 11'e giremiyor normalde keza Osmanlıspor orta saha ve hücum hattı kadar dengeli bir defans hattına sahip olsa bu sezon 4. ya da 5. kez öndeyken maçı kaybetme noktasına gelmezdi. Elimizdekilerin kötü olması demek başka bir kötüye tahammül etmemiz gerektiğini göstermez. Aykut da Yumlu da kötü. Akbaş'ı ayrı tutuyorum çünkü daha stoperde izlemedik. Asıl Aykut, Akbaş'tan iyidir diyebilmek mabattan sallamaktır. Keza Akbaş da geçen sezon Kayserispor'u neredeyse ligde tutan adamdır.

Aykut bugün kötü oynadı oyle mi ��

batuhanTs
21.10.2016, 01:53

Misal hangi maclar sormamin nedeni bilinc altinizda bizi mac izlemeyenler olarak goruyorsunuz madem oyle sizin dunyaniza inip soruyorum HANGİ MACLAR ?

Fatih Öztürk
21.10.2016, 10:51
Misal hangi maclar sormamin nedeni bilinc altinizda bizi mac izlemeyenler olarak goruyorsunuz madem oyle sizin dunyaniza inip soruyorum HANGİ MACLAR ?

Bunu bana soracağına dön arka sayfalara bak niye yoruyorsun beni.

Faruk BERBER
21.10.2016, 10:54

Osmanlı'daki görüntüsünün bir önemi yok.

Uğur'un Osmanlı'daki görüntüsü de Aykut'un bizdeki halini top diye oynuyordu çünkü.

Tekrar edeyim.

Ozan Yılmaz
21.10.2016, 11:38
Tekrar edeyim.
Anlatamazsın :)

Fatih Öztürk
21.10.2016, 11:58
Ne demiştik;süreklilik kazanıp harika maçlar çıkardığında kendini iyi bilen troller hakkında tek olumlu yorumda bulunmadılar amma velakin arada 1-2 hata yaptığın maçlarda malum troller hemen yerini aldı sakalından tıpa kılına kadar absürd tarz eleştirilerle akılları sıra seni ortaya meze yapmaya kalktılar.
Boşver şimdi geçmişi kurcalamayı, devam koçum...

batuhanTs
21.10.2016, 12:52
Mevzunun ne oldugunuda anlamistik olduk bir tutam kil her zamanki sekilcilik maalesef suregelen bir takinti bu oyuncunun kalitesizligi su götürmez gercek amma velakin mevzu derin

OnurKul
21.10.2016, 13:59
Aykut ne yazık ki aklıyla oynamıyor umarım geri dönmez.

61_Hasan_69
21.10.2016, 14:50
Tekrar edeyim.

Ugur osmanlidayken öyle ahım şahım top oynamiyordu . Sadece osmanli-gs maçının özetini ac izle anlarsın beni . Böyle on tane maçını sayarım sana . Aykut a milli takım havuzunda olan bi oyuncu

selcuk
21.10.2016, 16:16
Ugur osmanlidayken öyle ahım şahım top oynamiyordu . Sadece osmanli-gs maçının özetini ac izle anlarsın beni . Böyle on tane maçını sayarım sana . Aykut a milli takım havuzunda olan bi oyuncu
hangi havuzda???
solbek, önlibero stoper tandeminde oynatilda aykut stoper diye cagrilmadi. (topal-balta)

ne havuzmus o

61_Hasan_69
21.10.2016, 16:52
hangi havuzda???
solbek, önlibero stoper tandeminde oynatilda aykut stoper diye cagrilmadi. (topal-balta)

ne havuzmus o

Çizdiği imaj yüzünden suan pique performansı gösterse yine cagirmaz onu fati terim

serdaracıl
21.10.2016, 17:04
Çizdiği imaj yüzünden suan pique performansı gösterse yine cagirmaz onu fati terim

O imajla milli takımın değişmezi olması lazım. Demek ki sorun başka yerde

selcuk
21.10.2016, 17:15
havuzda diyorsun, sonra imaji yüzünden degil
dogrumu anladim

artvints
21.10.2016, 17:21
havuzda diyorsun, sonra imaji yüzünden degil
dogrumu anladim

bir hazırlık maçına çağırmıştı fatih terim. havuzda olabilir ama kayda değer bir performans gösteremediği için o günden bu güne, doğal olarak hiç düşünmedi. sonra da genç oyunculara yöneldi terim. çok geniş havuzdaydı oradan da çıktı.

selcuk
21.10.2016, 17:30
bir hazırlık maçına çağırmıştı fatih terim. havuzda olabilir ama kayda değer bir performans gösteremediği için o günden bu güne, doğal olarak hiç düşünmedi. sonra da genç oyunculara yöneldi terim. çok geniş havuzdaydı oradan da çıktı.
ben havuzda olmadigini biliyorum
sadece arkadasa nasil kendini kandirdigini göstermek istiyorum

o müslüman imaji cizen aykut demirin Trabzonspordan calismadan 500bin€ isteyip aldigida ortada

bu imajinida, karakterinide sergiliyor

61_Hasan_69
31.12.2016, 14:29
Dünya evine girmiş Allah utandırmasın

Sefa
02.01.2017, 01:55
Beyin ölümü gerçekleşmiş..

Onur Akyüz
02.01.2017, 10:03
Parası var şov yapıyor.

Tek olayı bu.

İ. SARAL
02.01.2017, 12:02
Bunu savunanlar var bir de.

Ozan Yılmaz
02.01.2017, 12:06
Uğur Osmanlı'dayken banko 11 oyuncusuydu en azından, bu orada bile yedek bekliyor sürekli.

sem61
02.01.2017, 12:13
Beğenip beğenmemek mesele değilde neden küçük görülüyor aşağılanıyor, bu kibir neden onu anlamak zor

Ozan Yılmaz
02.01.2017, 12:25
https://www.youtube.com/watch?v=KCMUfhOQjLk

yazıkoldu
02.01.2017, 16:12
bu takım da bir tek aykut eksik, gelirse tam takım oluruz.

Çağatay_
03.01.2017, 19:11
Uğur Osmanlı'dayken banko 11 oyuncusuydu en azından, bu orada bile yedek bekliyor sürekli.

Aykut geldiğinde beklentim vardı, yalan yok. Ama git gide performansı düştü.

Hep söylüyoruz, bizdeki çoğu futbolcu süper ligde hiçbir takımda ilk 11'de şans bulamaz.

Bu da bu durumun canlı bir kanıtı.

Trabzonspor artık doğru transfer yapıp, tutmayan oyuncularla hızlı şekilde yollarını ayırmalıdır.

Çağatay_
03.01.2017, 19:13

Adam 1 yarı sezonda 5 tane maça çıkmış neyle top diye oynayacak. Kupa maçları da dahil tamamını toplayınca 900 dakika etmiyor aldığı süre.

İ. SARAL
03.01.2017, 23:08
Kovulmali.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
04.01.2017, 12:52
Bir insan kendini neden bu hale sokar anlamam.

Bu süreçte hiç mi psikoloğa gitmek aklına gelmedi acaba.

Takımdan şuan uzak ama daha da uzaklaştırılmalı.

Hakan
11.02.2017, 16:46
Dönünce antrenman forması bile vermeyin şu adama direk fesih.

Şanlı SanMarino
11.02.2017, 18:12
Futbolu bırakıp İslami sporlara yoğunlaşmalı,

Okçuluk, cirit, güreş gibi.

Yazık, çok yazık!..

İ. SARAL
11.02.2017, 19:03
Fesih.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

61trabzonomer
11.02.2017, 21:24
seni seviyorum adamım, ama bize karşı kötü oyna :D

artvints
11.02.2017, 21:25
sayesinde bir suru faul kazandik sagolsun.

Sefa
11.02.2017, 21:45
Geri dönmemeli..

Alphan Altun
11.02.2017, 22:11
Bunu Trabzon'a bir daha getiren haindir.

Fatih Çelik
11.02.2017, 23:49
Herkesin özel hayatı kendine. Kimsenin özel yaşamındaki tercihi suç oluşturmadıkça kimseyi ilgilendirmez. Tercihleri bizlerin mantığına değil kendi vicdanına uyacak. Yapılan yorumlar hoş değil. Bizim işimiz sahayla ve sporculuğuyla olmalı.

must61
12.02.2017, 01:37
Saçı sakalı, futbol tarziyla uyumlu. Suan oynadigi takim da tam isabet.

Bugün Onaziye yaptigi hareketin izahi yok. Her yonden dengesiz bir arkadaş.

Rehabilite edilmeli. Umarım donmez.

r9emre
12.02.2017, 18:25
İmajına, inancına son derece saygılıyım, kimsenin de buradan vurmaya zerre hakkı yok. Ama lütfen bir daha bize dönüp futbol oynamasın. Hakemler de bu kadar yumuşak olmasın Aykut'a karşı. Futbol oynamıyor bu adam. 2 maçta 1 kesin kırmızı yemesi lazım normal şartlarda. Bizim maçta kırmızı ile atılmamış olmaması tamamen hakemin bize karşı art niyetiydi.

Murat'
12.02.2017, 18:43
Maç başlamadan önce Aykut tam bir saatli bomba her an penaltı yapabilir demiştim, aynen de dediği gibi oldu. Sakalı falan kendi tercihidir, istediğini yapabilir. Bu oyunla bizim takımda oynama şansı yok zaten.

yorumsuz6117
12.02.2017, 18:45
Geri geldiği gibi sepetlemek lazım..

serdaracıl
12.02.2017, 20:03
Bu sefer güldürdün

28TS61
12.02.2017, 20:13
kirmizi karti es gecildi

Ertan1982
12.02.2017, 20:27
su saatli bombayi takima geri almasinlar.bir dengesiz hareketi ile bir takimin emegin icin eder bu.

Bilall61
12.02.2017, 21:08
Gençlerbirliği'nde çok iyiydi.Fakat artık kafasında futbol olmadığı kesin.

Oruç
13.02.2017, 00:04
Ne şekilci milletiz. Adam berbat futbolcu. Gelirken de söyledik giderken de. Gerisi kimseyi ilgilendirmez. Bu şekilcilik her yerde var. Benim de başıma geldi çokça. İnsanları ya dış görünüşüne göre yargılıyoruz ya da doğduğu yere göre. Ne kadar medeni bir toplumuz böyle.

Yiğit SARI
13.02.2017, 00:18
Spiker Aykut Aykut diyince başta anlamadım kim bu diye saçlarını uzatmış tanıyamadım takip etmediğim için. Saçında sakalında sünnetinde hiç bir şeyinde değilim beni ilgilendirmiyor sizi de bu kadar alakadar etmesin ne önemi var?

Benim isteğim şu futbolu da bizi ilgilendirmesin artık bizdeki misyonunu çoktaaaan tamamladı.

Yavuz KÜÇÜK
13.02.2017, 03:04
Onazi o pozisyonda sakatlansaydı ne olacaktı sayın müslüman? Dinimiz önemli ama önce insanlık üzerinde çalışma yapmalısın.

zafer6161
13.02.2017, 09:39
araştırmadım :D

Faruk BERBER
13.02.2017, 12:14
Maçta performans olarak iyiydi, ama çok itici bir oyuncu.

Şu vaziyetle takımdan sezon sonu mutlaka gönderilmeli.

omondoles
13.02.2017, 12:22
Maçta performans olarak iyiydi, ama çok itici bir oyuncu.

Şu vaziyetle takımdan sezon sonu mutlaka gönderilmeli.

Bence kötüydü. Çok adam kaçırdı.

Loading %61..

halil ibo
13.02.2017, 12:33
Onazi ve Okay'a yaptığı hareketler yetersiz olduğunu belgeler gibiydi.Bizde de çok yaptı benzerlerini;saçı-sakalı bir yana futboluyla bizim takıma yakışmayacağı kesin.

Necmettin ALTUNTAŞ
13.02.2017, 13:37
Agresiflikle hıncı ve kin duygularını karıştırmamak lazım.Bu adam Trabzonspordan sanki intikam almak istiyordu.İnsanlara tekme tokat girmenin insanlıkla da bir alakası yok.Eğer kalbinde 1 dirhem merhamet kalmamışsa sabah akşam secde de olsan ne yazar.

Sefaenes
13.02.2017, 14:10
Ya size ne adamın sakalın dan düğününden, adamın kendi yaşamını böyle seviyor ister sakal bırakır iştee dövme yapar. Biz onun futboluna bakmalıyız futbolu berbat heran kırmızı yeme potansiyel var bizde oynamazi bu oyunla zor yeni sezonda transferde satılır.