PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3 Temmuz ''Şike ve Teşvik'' Bayramı KUTLU OLSUN!

Hatice Aslan
03.07.2013, 22:45
Herşey Rize'li bir Trabzonsporlunun radyo forumunda yaptığı ''Fransız İhtilali'' yazısıyla başlamıştı...
Bu sevdaya tutuluşumun en ufak adımı.
Hiçbirşeyden haberim yoktu meğerse hakkımız olan birşey çalınmış herkes üzgün, kırgın, öfkeli... Öğrendim!
Çalınan sadece kupa değil... Hayaller, umutlar, gülüşler ve mutluluklar..
Direncimizi de çalmışlar alnımızda ki ter gibi.
Uykusuz geceleri bırakmışlar bize, her saniye düşünceye itip çıkar yolu kapatmışlar, bağırıyoruz lakin sesimizi de çalmışlar duymuyor kimse!
Umutlar tamamen tükenmişken bir kapı açılmış.. Tarih 3 Temmuz 2011!
Haklı ve haksızın ortaya çıktığı o gün...
Öğrendim! Onca insanın ahı kalır mıydı yanlarına? Dökülen göz yaşları, verilen canların hesabı sorulmaz mıydı?
Çırpındılar, bir konuşursak yer yerinden oynar diyerek aldatmaya çalıştılar, aldatmaya çalıştıkça dibe vurdular...
Şampiyonlar Liginden KOVULDULAR! Gerçekler tokat gibi yüzlerine vuruldu 30 milyon(!) Fenerbahçelinin..
Ama yetmedi.. Meclis Fenerbahçesini kurtarmak için çalıştı zira Trabzonspor bu ülkenin zencisi olarak görülüyordu.
İktidarın her kararına karşı çıkan muhalefet partileri bile bu konuda hemfikir olmuşlardı..
Trabzonspor taraftarı yılmadı, mail organizasyonları, Temiz Futbol eylemlerine devam etti.
1 yıl aradan sonra Avrupa yolu açıldı. Herkes bu iş burada bitti diyip keyifle kahvelerini yudumluyordu...
Tarih 25 Haziran 2013
UEFA Disiplin Kurulu bu iş burada bitmedi, şikecisiniz diyerek adalet tokadını birkez daha indirdi yüzlerine..
Türkiye'de Adalet insan ve parti ismi sadece...
İşte gavur(!)un adaleti..
İşte yılmayan Trabzonsporlunun zaferi..
3 Temmuz "Şike ve Teşvik Bayramı" kutlu olsun, tüm Onurlu ve Şerefli TRABZONSPOR taraftarına selam olsun..

Geç oldu ama güç olmasın.. :)

Cyzio
03.07.2013, 22:49
Ablacığım, bu başlıktan (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=42612) haberin var mıydı?

.

Hatice Aslan
03.07.2013, 22:51
Gerek görülmezse silinir, hissettiğim bildiğim gördüğüm şeyleri yazmak istedim sadece hocam.

Cyzio
03.07.2013, 22:55
Gerek görülmezse silinir, hissettiğim bildiğim gördüğüm şeyleri yazmak istedim sadece hocam.

Yok, silinmez. Olsa olsa yöneticiler konuları birleştirilir. Şu ana kadar hep öyle oldu. Çünkü isim de, içerik de çok benziyor.

Tabii, yöneticilerin bileceği iş.

.