PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbul Takımlarına Oyuncu Satmak !..

Doğukan Uçan
03.07.2013, 19:36
Bu Son senelerde ne kadar arttı ben şahsen bundan rahatsızlık duymaya başladım millet dalga geçiyor istediğimz adamı alırız parasını veririz diye.ama biz istanbul takımlarının en iyi oyuncularını alamıyoruz buna bir çözüm bulunması lazım böyle devam etmemeli.

Mert'
03.07.2013, 19:37
İyi de bu hep böyleydi zaten böyle de olur artık

Doğukan Uçan
03.07.2013, 19:42
Bursa eskişehir gibi takımlardan bile bu kadar kolay adam alamıyolar.

muratali
03.07.2013, 20:56
Bu Son senelerde ne kadar arttı ben şahsen bundan rahatsızlık duymaya başladım millet dalga geçiyor istediğimz adamı alırız parasını veririz diye.ama biz istanbul takımlarının en iyi oyuncularını alamıyoruz buna bir çözüm bulunması lazım böyle devam etmemeli.

Kardeş. bozulmakta haklısın bu duruma ama hayatın gerçekleri bu.
Adamların bütçesi , ekonomik imkanları bizden fazla. Bizim 3 verdiğimize 5 verebiliyorlar. Klübün de paraya ihtiyacı olunca 3-5 bonservis alabilmek için satıyor.

Mevzu bu satıştan kulübe iyi para kazandırabilmek. Yoksa engel olmak mümkün değil.

Ancak Trabzonlu ya da Trabzonsporlu bir oyuncu olacak, paraya önem vermeyip forma aşkıyla kalacak.

Vaktinde Ali Kemal , ağlaya ağlaya gitmişti bu takımdan.

Hıdır ÇALIŞAN
08.07.2013, 00:19
Tüm takımları şampiyonluk kotasına sokmak bizim asli vazifemiz olmuş şu ligde. Biz daha neyi tartışıyoruz ki ?

poetricus
08.07.2013, 00:47
Satmıyoruz, yetiştirip bedava veriyoruz ya da düşük bir meblağ karşılığı hediye ediyoruz.