PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Radyo - Serdar ŞENEL ve Murat KUYUMCU

Serdær
03.07.2013, 12:07
Bu akşam Saat 22:00'de Www.BmnRadyo.Com yayında olacağız.

Konumuz : Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu açıklamaları ve siyasilerin yaptığı açıklamalar var.

Serdær
03.07.2013, 21:16
Bugün herşeyi konuşacağız.

Soru ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Murat Kuyumcu
03.07.2013, 21:37
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar öncelikle. Bu akşam ilk günden beri icraatlarını sabırla takip ettiğimiz Hacıosmanoğlu'nu ve de siyasi partilerin birbirlerine ardına fb amigoluğu yaptıkları açıklamalarını değerlendireceğiz. Yaşanan gelişmeler artık her şeyi tüm çıplaklığıyla konuşma zamanın geldiğini gösteriyor; öyleyse şimdi konuşma zamanı.

atomantcum
03.07.2013, 21:57
Şimdiden herkese iyi yayınlar. Serdar ve Murat abiye selamlar.

Kararın açıklanmasından sonra tam beklediğimiz gelişmeler oldu. Medyanın da siyasilerin tavrı da bizi hiç şaşırtmadı.
Bizi şaşırtan tek bir insan var o da İbrahim Hacıosmanoğlu. Kendisinin vukuatları bir değil iki değil.
Bu kulübe sahip çıkması gereken biz taraftarlar ve kongre üyeleri neyi bekliyoruz?

İsmimi yazmıyorum Serdar, istedim değiştirmedin , daha ne yapayım ben? :)

Serdær
03.07.2013, 21:58
Yayınımıza başlıyoruz.

Murat KUYUMCU ile beraberiz.

Kaçırmayın.

Www.BMNRadyo.Com

atomantcum
03.07.2013, 22:00
Murat abinin sesi gelmiyor

Salih Yazıcı
03.07.2013, 22:01
murat abinin sesi gelmiyorr

Serdær
03.07.2013, 22:06
Şimdi kontrol ediniz :)

Salih Yazıcı
03.07.2013, 22:08
sıkıntı yok

Harun_ayar_ts
03.07.2013, 22:08
iyi yayınlar....

Ilelioglu
03.07.2013, 22:09
Öncelikle iyi yayinlar. En sonki yayinda bu sorulari sormustum ama cevaplarini kacirdim sanirim. :)

Aziz Yargitay'dan neden bu kadar emin ve Yargitay'a verilen bir kitaptan bahsetti, bu kitap olayi nedir?

..

sanatik
03.07.2013, 22:18
selam arkadaslar,

100 de 100 katiliyorum, Haciosmanoglu Ödyakmaz sucsuz ögrmesi yanlis degil bambaska bir sey. Arkadasligini kenara birakip gercekleri söyleyebilmeliydi.

Nasil Ünal karamana zamaninda kizdik Ödyakmaz ile söylediklerine, nasil Sadri Senerin gidip yaninda oturmasina kizdik, Haciosmanolgu yapdigini hicbirimiz beklemiyorduk bile.

maalesef cok kötü gidiyoruz, sportif basariyi birakdik siyasetle ugrasiyoruz.

Iyi aksamlar,

Metin

Salih Yazıcı
03.07.2013, 22:20
benim gözümde başkan odyakmazı aklayarak bize ihanet etmiştir. Aynı zamanda kendi siyaset konusunda taraf olamaz çünkü diğer partileri oy veren traftar kitlelerini yok sayamaz. ayrıca buralarda gece gündüz vediğimiz uğraşı ben geldim dürtükledik uefa hareketi geçti demesi çok çirkin ayrıca sayın ustaya haksızlık yaptığımızın kanıtı olmuştur başkan kesinlikle PR (halkla ilişkiler uzmanından) desteği almalı

Selçuk Akgün
03.07.2013, 22:22
İyi akşamlar serdarcım iyi yayınlar.. Murat abi inşallah bu hafta hatrick yapmıstır, yapsın diye gelmedim :) Bu arada herkezin merak ettiği bir konuyu sormak istiyorum, Tolga konusunda son durum nedir ??

ilhan
03.07.2013, 22:24
Yayını dinliyorum stop.
Çok güzel yayın oluyor stop.
Serdar okurken zorlanma stop.
İyi yayınlar stop.
*
Murat Kuyumcu halı saha maçlarında paslı oynasın stop.

atomantcum
03.07.2013, 22:26
Bence Aziz Yıldırım bu tarz iddiaların çoğunu, sırf böyle bi imaj yaratmak için ortaya atıyor. Çoğu da yalan. Bizim kendi takımımıza, davamıza olan güvenimizi sarsmaya çalışıyor. Bu şekilde bizim mücadelemizi sekteye uğratacak aklınca. Öğrenmiş zaten UEFA'dan baskıyı nasıl kurduğumuzu, o yüzden bize yönelik bence bu açıklamaları.

Dikkat edersek görürüz, hep yarım ağızla bişeyler geveliyor, "Hepsini de anlatmıyım şimdi" diye çamuru atıp kaçıyor. İki yıldır klasik taktiği bu.

sanatik
03.07.2013, 22:28
1) Neden adaletsiz aciklama yapan siyasileri Trabzonspor maclarindan men edemiyoruz ?

2) Hatta 3-5 hafta sonra kupayi bunlardan biri ZORLA bize getirmesine sevinebilirmisiniz ?

Iyi aksamlar

Metin

Mahmut Yilmaz
03.07.2013, 22:28
Paraya karşı emeğin savaşını verdiğimizi söyleyen taraftarlar olarak acaba çok mu safız.
Zira camiamızda emekten ezilenden yana diye söze başlayan kim varsa karşımızda siyasi figürlerle poz veriyor.

Serdær
03.07.2013, 22:30
Yayını dinliyorum stop.
Çok güzel yayın oluyor stop.
Serdar okurken zorlanma stop.
İyi yayınlar stop.
*
Murat Kuyumcu halı saha maçlarında paslı oynasın stop.

İlhan Bey,

Cumhur (atomantcum) nick değiştirme konusunda yardımcı olur musunuz.

Ilelioglu
03.07.2013, 22:31
Cevaplar icin tesekkürler ;)

Farkli bir soru; UEFA Türkiye'deki medyayi takip ediyor, ayrica bizde e-mailler atiyoruz ve bilgilendiriyoruz. UEFA'nin siyasi müdahalelere karsi oldugunu biliyoruz. Mhp ve chp tarafindan yapilan bu son aciklamalar neden müdahale olarak degerlendirilmiyor? Cünkü şike sürecinin en basinda da yine her üc parti tarafindan müdahale söz konusuydu, en azindan yönlendirme vardi. UEFA'nin müdahale etmesi icin hangi kriterler yerine gelmeli, veya söyle sorayim, siyasi müdahale tam olarak nasil gerceklesmis olur?

Veya bu bir oyun mu? UEFA'nin tüm ülkeye ceza verilmesi mi isteniyor, cünkü böyle bir durumda bütün ülkeye ceza veriliyor sanirim?

..

beşikdüzülü61
03.07.2013, 22:34
İbrahim Hacıosmaoğlu Trabzonspor koltuğunu kaldırabilecek düzeyde bir adam değil ne yazıkki kendisi siyasete alet olmayacağız diyerek Trabzonsporu adeta siyasetin odağı haline getirdi parti yalakalığına başladı

Mehmet Fatih Silik
03.07.2013, 22:34
Iyi yayinlar dilerim Murat abi ve Serdar...
Son geli$melerden sonra bizleri nasil bir felaketin bekledigini gercekten kestiremiyorum...
Bir ba$kanin her icraati mi yanli$(?) olur...
Strateji diyordum ilk ba$larda, biraz daha zaman verelim dedim ama yok...
3 seneden beri hazirlanan ve $ike sürecini yakindan takip ettigini iddia eden bir ba$kan nasil olur da o apacik tapeleri görmezlikten gelir...

Benim bir sorum olacak...
UEFA acik veya kapali TFF'ye verecegi direktiflerden sonra yargilamayi yeniden yapmasini isteyecektir...
Bu sürec tamamen ba$tan mi ba$layacak yoksa sadece verilen kararlar mi UEFA'ya göre degi$tirilecek...

CamilloVillegas
03.07.2013, 22:36
Benim kafamı karıştıran. Forumda daha yeni sayılırım. Ama seçim esnasında bu forumda genelde Hacı destekleniyordu, bunu gözetledim.
Hiç mi Hacının şike konusunda tutumu (Otyakmaz) ve siyasi duruşu (AKP) bilinmiyordu?
Genel olarak biraz daha temkinli konuşmamız lazım, acele hükümler yapılmakda. Bir dakkikada bir şahısı süpermen ilan edip ikinci dakikada hain.
Sadri de aynı mesele idi sanki.
Hep mi böyle devam edecek: saniye saniye tutumumuzu mu değiştereceğiz?

Mustafa Ayazoğlu
03.07.2013, 22:37
hacıosmanoğlu'nu nasıl indirebiliriz iş işten geçmeden

Salih Yazıcı
03.07.2013, 22:45
trabzonsporun iliklerine kadar siyaset girecek ne demek? birde 24 saat içinde tav ile ilgili 3 kere açıklama yapılmasını nasıl yorumlarsınız?

Mahmut Yilmaz
03.07.2013, 22:46
İho 3 temmuz sürecinden önce katıldığı tv programında RTE için "Başbakan ülkemiz için çok önemli bir liderdir bende onu örnek alıyorum,o ülkemiz için bir şanstır" gibi bir cümle kurmuştu.

Beni şaşırtan seçimden önce dedikleriydi,şimdi yaptıkları değil!
Bizi yeterince utandırmadan o koltuktan inmelidir.
Yoksa onun gibi kabadayı görünümlü,kafadan dolma fikirlerden beslenen delidumrul taraftarlardan bizde çok var.Bize yönetici lazım!

CamilloVillegas
03.07.2013, 22:47
Murat bey, tarif ettiğiniz başkanı nerede bulacaksınız Türkiyede?
Kim bunlar?

şenol.08.borçkalı
03.07.2013, 22:48
beyler sizi kutluyorum söylediklerinizin tamamına katılıyorum..siz konustukca ben gurur duyuyorum..

S.Seymen
03.07.2013, 22:48
.....

şenol.08.borçkalı
03.07.2013, 22:52
Murat Abi, söylediklerinizi 100 kişi değilde, 100 binlerin dinlemesi için TV kanalı gerekmezmi ?
Yayın konusunda ise sıkıntı olmaz ,,gündüz karadeniz sarkıları ve eski maclar yayınlanır..

Aksam ise sizler yayına cıkarsınız..

Özel tv kurmanın bir caresi yokmudur ?? cokmu zor ?

İnanın bir tv kanalı kurulsa ÖNCE TRABZONSPOR diyenler coğalacak..

demir
03.07.2013, 22:56
arkadaslar agzını mıkrofondan bıraz uzaklastırın sert harflerınız patlıyor :)) turkıyede hıc bır kulubu sıyasetten uzaklastıramazsınız uzaklastırırsanız yapayanlız kalırsınız onbemlı olan sıyasetmı kulubumuzu kullanıyor ?? yoksa kulub umuzmu sıyasetı konusulması gereken sey budur...

beşikdüzülü61
03.07.2013, 22:58
Bamba ve Zokoranın durumu hakkında ne düşünüyosunuz?

Cyzio
03.07.2013, 22:59
İyi yayınlar;

Sayın Murat Kuyumcu'ya sorum şu olacak: Sizce İbrahim Hacıosmanoğlu bundan sonra ne tür bir yanlış adım atar? Yoksa artık yapılabilecek bütün hatalar tükenmiş midir?

.

Ilelioglu
03.07.2013, 22:59
İnanın bir tv kanalı kurulsa ÖNCE TRABZONSPOR diyenler coğalacak..

Katiliyorum bende.

..

Mehmet Fatih Silik
03.07.2013, 23:00
yayin gitti :S

Ilelioglu
Ses gitti bende.

..

şenol.08.borçkalı
ses gitti

Cyzio
03.07.2013, 23:01
Makiniiiisssttt!... :D

.

CamilloVillegas
Yayın kesildi galiba.

Mehmet Fatih Silik
En son adimi dedi Serdar ve ses gitti...
Ugursuzum :D

Cyzio
03.07.2013, 23:02
Sevgili Murat ve Serdar;

"Nasıl olsa duymuyorlar." diye hakkımızda çok atıp tutmayın; bakarsınız ses geliverir :D.

.

Serdær
03.07.2013, 23:02
Yayındayız :)

Mehmet Fatih Silik
03.07.2013, 23:07
Cevap icin te$ekkür ederim Murat abi...
UEFA'daki Tahkim ve CAS süreci eger gercekten Lig ba$lamadan sonuclanirsa beni cok $a$irtir...

Serdar sen benim ugursuzlugumu bo$ver de az yava$ oku lütfen sorulari :D
Yayindan sonra macin mi var :D

Ne zaman "ÖNCE TRABZONSPOR!" diyen yöneticilerimiz olur, i$te o zaman dogru düzgün yönetiliriz...
Yoksa Haciosmanoglu gider Siyasetoglu gelir...

CamilloVillegas
03.07.2013, 23:09
Hacı konusunda yanıldık diyorsunuz. Usta konusunda yanılabiliceğinizi de düşünüyormusunuz?

Adım: Ömer

Serdær
03.07.2013, 23:09
Şike-Medya-UEFA Kararları ve Trabzonspor'a dair her şey şu an BMN Radyoda!
Dinlemek için tıkla: www.BmnRadyo.com

Yasin Şen
03.07.2013, 23:13
her zaman feneri tutacak yani bizi tutan kim var bunu bi turlu cozemedim cok degişik insanlar var Murat abini dediklerine Katılıyorum bende

Trabzon Spor un Tek Dostu TrabzonSpor` lu Ve Trabzon dur .

MUSTAFA K.
03.07.2013, 23:14
Yeni katıldım yayına konuşdunuzmu bilmiyorum ama bu tav meselesi nedir abi?

şenol.08.borçkalı
03.07.2013, 23:15
ben yaklasık 6-7 kez oy kullandım.. hepde aynı partiye oy verdim.
Ancak dün itibariyle bu sefer bağımsıza oy vereceğim.
Çünkü bizi hiçe saydılar.Aleni Oy uğruna Fenevi desteklediler..
Şimdi ben aynı partiye oy vermezsem fazlamı fanatik olmuş oluyorum..
Yada TS taraftarı bu olaylara rağmen , aynı şekilde oy vermeye devam ederlerse, azmı fanatik olmus oluyorlar..
Hangisi doğru sizce.?

Mehmet Fatih Silik
03.07.2013, 23:17
Siyasete girecez de acaba cikabilecek miyiz...
Mevzu cok derinle$ti gercekten...
Aklimin almadigi bir$ey var...
Ben sonucta hicbir parti mensubu degilim...
Ama $u son günlerde forumda öyle tarti$malar oldu ki...
Acaba dedim ben TRABZONSPOR taraftar sitesinde miyim gercekten...
Gercekten cok mu zor ideolojik görü$leri TRABZONSPOR'dan geri tutmak?
Haksizlik ve kirlilik apacik ortadayken, ki burada zarar gören biziz...ne diye bu körlük?
Icimizden bagimiz bir aday cikaramaz miyiz?
Tüm GERCEK TRABZONSPOR taraftarlarindan bahsediyorum...

CamilloVillegas
03.07.2013, 23:17
Ad: Ömer
Renk: Bordo Mavi

Neden bu kadar kesin konuşabiliyorsunuz Usta konusunda anlamadım. Şimdiki Hacı olayından sonra aslında biraz daha temkinli olmanız gerek.

Cevaplarınız için teşekkür ederim ;)

Cyzio
03.07.2013, 23:19
Murat Bey'e teşekkürler.

Serdar Bey;

İki gecedir ismimi "Sisko" diye telaffuz ediyorsunuz ama "Çiziyo" diye okunması lâzım. Yaşınıza baktım da, Cyzio'nun oynadığı yıllarda, 4-5 yaşlarındaymışsınız; bilmemeniz anlaşılabilir :).

Tekrar iyi yayınlar.

.

Yasin Şen
03.07.2013, 23:19
Peki Bir sorum olacaktı Heryerde Jaja Transferi hakkında yabancı Kontejyanına kaldı yazıyorlar Gerçeği bir olgu varmıdır ?

MUSTAFA K.
03.07.2013, 23:20
serdar abi ben bu son 1 haftadır pek ilgilenemedim forum ile işlerim vardı(düğünde oynadım accık :) ) bu fenevin tahkim meselesi ne oldu?

Serdær
03.07.2013, 23:21
Son günlerde yapılan Siyasi Parti açıklamaları Şuanda @BMNRadyo konuşuluyor.Kaçırmayın.

Dinlemek için tıklayın ; Www.BMNRadyo.Com

CamilloVillegas
03.07.2013, 23:25
Siyaseti TSden uzaklaşmasını siyasi analizler ve yorumlar yaparak mı gerçekleştireceksiniz? Çok tehlikeli yol sanırım. :eek:

Mahmut Yilmaz
03.07.2013, 23:27
Politikacılar kendi çıkarları için çoğunluk kimdeyse onunla sevişirler,önemli olan Trabzon halkının ve Trabzonsporluların yapılan haksızlığı algılayabilmesi.
Sistem partileri senin düşünceni asla önemsemez,bunu düşünerek Chp ve Mhp açıklamalarını daha iyi okuruz!

polatmu
03.07.2013, 23:28
murat bey ağzınıza sağlık ben bunlar hakkında konuşurken maalesef kendimi kaybedip +18 moda geçiyorum... nefret ettirdiler...

S.Seymen
03.07.2013, 23:28
neden siyasetten uzaklaşmak

ortak hareket ederiz

adaletin onurun yanında hep birlikte oluruz denemez mi?

oyları boşa çıkartmak statikoyu olduğu gibi korumaz mı?

şenol.08.borçkalı
03.07.2013, 23:29
Ayrıştırma anlamında söylemiyorum sakın yanlıs anlasılmasın ..
Trabzon merkez ile diğer illerdeki Trabzonsporlular arasında, olayları yorumlama anlama bakımından fark var bence.. sizcede fark varmı ?sebebi nedir sizce ??

Mehmet Fatih Silik
03.07.2013, 23:29
Siyasete girecez de acaba cikabilecek miyiz...
Mevzu cok derinle$ti gercekten...
Aklimin almadigi bir$ey var...
Ben sonucta hicbir parti mensubu degilim...
Ama $u son günlerde forumda öyle tarti$malar oldu ki...
Acaba dedim ben TRABZONSPOR taraftar sitesinde miyim gercekten...
Gercekten cok mu zor ideolojik görü$leri TRABZONSPOR'dan geri tutmak?
Haksizlik ve kirlilik apacik ortadayken, ki burada zarar gören biziz...ne diye bu körlük?
Icimizden bagimiz bir aday cikaramaz miyiz?
Tüm GERCEK TRABZONSPOR taraftarlarindan bahsediyorum...

sanatik
03.07.2013, 23:35
"Haksızlığa sapıp bütün insanların seni izlemeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalmak daha iyidir. ” Gandhi

şenol.08.borçkalı
03.07.2013, 23:36
diğer taraftar gruplarımız yapılan bu rezilliklere neden sessiz kalıyorlar..( yada yeterince tepki vermiyorlar veya seçerek tepki veriyorlar ?? )
bu gruplarla konusamazmıyız ??

Mehmet Fatih Silik
03.07.2013, 23:41
Bu arada ailem de feci $ekilde AKP'lidir...
Ben bu olaylari anlatmaya cali$tikca kulaklarini tikadilar...
$u an da annem yanimda yayini dinliyor (:
Kimdir bu konu$an diye sordu...
Ben de dedim ki SADECE TRABZONSPOR TARAFTARI (:
Bakalim bu at gözlüklerini cikarabilir miyim...

TSercan82
03.07.2013, 23:47
Benim cok merak ettigim bir konu var.

Uefa bu cezayi verdikten sonra, ikinci karar asamasi ne zaman olacak?
Bunlari TFF mi mecburen cezalandirmali? Boyle bir ihtar geldi mi TFF ye?

Serdær
03.07.2013, 23:50
Transferde Son Dakika Bilgileri Az Sonra BMN Radyo'da.

Kaçırmayın.

Dinlemek için tıklayın ;

http://Www.BMNRadyo.Com

CamilloVillegas
03.07.2013, 23:52
Murat bey, yorumlarınızın bir çok gerçek payı var, katılıyorum.
Benim sadece itirazım çok kesin konuşmanız ve yer yer siyasi yorumlarınız biraz/azıcık fazla kaçıyor. Yani herhangi bir yanılma payı kendinizde sanki görmüyorsunuz gibi.

Mehmet Fatih Silik
03.07.2013, 23:55
Agzina yüregine saglik Murat abicim... (:
Anamdan saygilar ve sevgiler (:

şenol.08.borçkalı
03.07.2013, 23:59
Trabzonsporun tabanı Bmn bana göre ..bu durumda, başkanla konusmak için randevu alamazmısınız ? istek ve yanlısları yüzüne karsı söyleseniz..bilmediğim için soruyorum başkan böyle bir randevu talebine karsılık vermezmı yoksa

Böyle bir kültür olmayabilir ( Taraftarla -Başkan arasında ) belkide ama söz konusu Trabzonspor ise neden denenmesin.. Konusmanın ne zararı olabilirki

Mehmet Fatih Silik
03.07.2013, 23:59
:D Serdar tamam senin de agzina yüregine saglik...
Seni niye ayirayim renkta$im (:
Ikinizi de dinlemek herzamanki gibi büyük keyif (:
Iyi ki varsiniz...iyi ki buradayim (:

MUSTAFA K.
04.07.2013, 00:00
serdar abiii yayınları sıklaştırmanız mümkünmü tamam işiniz gücünüz var anlıyorum ama sizi dinlemek ne kadar zevkli bilemezsiniz

Ilelioglu
04.07.2013, 00:02
Muhammet Demir gelir insallah :)

..

CamilloVillegas
04.07.2013, 00:05
Yaaaavaş yaaaavaş ikinize iyi geceler dilerim.

Ilelioglu
04.07.2013, 00:07
Yayin icin cok tesekkürler, iyi geceler. ;)

..

Muhammed Ayaz
04.07.2013, 00:13
yabancı oyuncularımız ne zaman gidecek elimizde birçok boş yabancı oyuncu var yönetim hala birşey yapmıyor ne transfer yapılıyor ne oyuncu gönderiliyor....

sonumuz iyiye gitmiyor malesef

Serdær
04.07.2013, 00:21
Yayınımızı dinleyen yorum yapan herkese teşekkürler.

Tekrardan görüşmek üzere.