PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kılıçdaroğlu'ndan garip UEFA Açıklaması

Gökhan Koç
02.07.2013, 14:54
"UEFA'YA SESLENİYORUM"

Özel yetkili mahkemeler bir demokraside olmaz. Bu mahkemelerin verdiği kararlara uymak doğru değildir. UEFA’ya sesleniyorum, bu kararlarla siz Türk sporunu cezalandıramazsınız. Türkiye’de demokrasinin olmadığını öğrenemediniz mi siz?
Bu mahkemelerin siyasi otoritenin sopası olduğunu öğrenemediniz mi siz? Bu mahkemelerin kararını esas alarak karar vermiş beyefendiler. Bunlar sahte delil üretmiyorlar mı? Yanlış yapıyorsunuz. Binlerce milyonlarca insan bunun yanlış olduğunu kabul ediyor.

-----------------

Yeter !

Hergün hergün aynı başlıkları mı açıcaz burda ya !!!

Hepinizin Allah belasını versin.

Muhalefetinizin üzerine limon sıkayım,

Burçak
02.07.2013, 14:55
birbirlerinden haz etmeyen üç parti ilk kez ortak görüş bildiriyor. :)

Fatih Öztürk
02.07.2013, 14:55
Ulan şu memlekette oy avcılığı yapmak için şerefinden ödün verenler bitmeyecekmi.kökünüz nerede sizin ulan.

000061
02.07.2013, 14:56
Euzibillahiminessiyaset.

Emrah Akcagöz
02.07.2013, 14:57
Akp, Chp ve Mhp'nin tek birleştiği nokta fb !

Fatih Öztürk
02.07.2013, 14:58
Kuş beyinsiz :D

Sefa
02.07.2013, 14:59
Futboldan zerre anlamayan yanındakilerin saçma salak yönlendirmeleriyle taraftar seçmenlerini mutlu etme adına saçmalıyorlar.

Bunları göre göre hala AKP, CHP ve MHP diyenlere müstehak.

Durmak yok yola devam! Koşun sandıklara..

Ahmet Kuru
02.07.2013, 14:59
Kılıçdaroğlu tam da aziz yıldırım ağzı ile konuşmuş.

Hamdi Kalaycı
02.07.2013, 15:00
Dün kişilerle kurumları ayırıp öyle yorum yapalım diyen bi mhp li arkadaş vardı. Benzer bir konuyu da chp li bir arkadaştan bekliyorum :)

Şenol Altunsoy
Rezil utanmaz adam bırak ÖYM leri beynin yok mu okuyamıyor musun o tapeleri

Alayınız utanmaz yalamalarsınız derdiniz ülke falan değil oy uğruna her türlü şebekliği yaparsınız

zekeriyya
vay arkadaş ;

ortak payda şikebahçe

Gökhan Koç
02.07.2013, 15:01
Yahu bizi de zor durumda bırakıyor denyolar,

Siyaset ile ilgili bin tane film izledim, hiç birinde muhalefet ve iktidarın yolsuzluğun peşinden birlikte gittiği bir durum yok.

Yok ulan yooook, böyle kepazelik hollywood'da bile yok.

Kime nasıl anlatacağız derdimizi ?

Avrupalıya anlatsak, "bilader sorun sizde o zaman" der muhakkak.

Dünyada eşi benzeri olmayan bir kepazeliğe teslim olmuş bizim siyaset.

zekeriyya
02.07.2013, 15:01
bizler mi farklı diyarda/boyuttayız
şimdi
tam anlayamadım

Fatih Özkan
02.07.2013, 15:02
Bu adam ne zaman mantıklı bir açıklamada bulundu ki ?
Bu zihniyetteki insanlar bir de Türkiye'yi yönetmeye talip oluyorlar ya ona üzülüyorum.
Ha bir de bunlara oy atanlar, savunanlar var ki...
Aman Allah!

Ahmet Kuru
02.07.2013, 15:02
oy uğruna yanlışa doğru, hırsıza, masum diyebiliyorlar... Yazık...

zekeriyya
02.07.2013, 15:04
sıra padişahımızda
haşmetlimde buyuru versin de tam olsun.

Anıl C
nasıl ki azınlıkta kalanlar arka planda olur. şikecilerin yanında bizde öyleyiz.
tabiki siyasetçiler sayısal üstünlüğü olanları haklı görüyo.
bırak partileri, Trabzon şehrinin tüm partilerden milletvekilleri ortak bir açıklama yapmıyorken, bize destek olmuyorken yemişim partileri.
sadece küfür edip dejarj olmak için bence boşuna başlık açıyoruz böyle.
herkesin tarafı belli.
başımızın çaresine kendimiz bakmalıyız.

bahadır2561
Bunlarin alayi mal
Bi boktan anladiklari yok

ilhan
02.07.2013, 15:05
Allah bildiği gibi yapsın diyeceğim ama yapmış zaten. Memleketin meselelerini çözdünüz, dün Bahçeli bugün Kılıçdaroğlu almış fenerbahçeli ağzıyla yarım ağızla konuşuyorlar.
*
Bir oy hakkım var. Oyumu zaten vermiyorum, hakkımı da hiçbirine helal etmiyorum.

Fatih Öztürk
Bunlarla aynı topraklarda yaşıyoruz.örf ve adetlerimizde aynı.üstelik Türkler.aslında üzülmemiz gerekiyor bu duruma.ama alıştık bir kere.bir kere masumun yanında olsalar çok garip gelir bana.750 tl'ye ev geçindirmeye çalışan milyonlarca yurttaşım varken futbol konuşmak bile abes aslında.kafam karıştı hatlar gitti.

Tayfun
http://k1307.hizliresim.com/1c/1/pspl2.jpg

Fatih Özkan
02.07.2013, 15:06
Oy pusulasına TRABZONSPOR yazacak birileri çıkacaktır elbet.

MaEsTrO
La bu adamlarin Trabzon ilindeki temsilcileri hic mi demez bu adamlara 'baskan sen ne yapiyorsun' diye?

Bu kadar da omurgasizlik olmaz ki arkadas.

Berkedogan
hükümetle muhalefetin anlaşabildiği iki konu var. Şikecilere destek ve milletvekillerine verilen her zammı onaylamak.

Mustafa ÖZDEMİR
02.07.2013, 15:07
hepsi aynı tür pislik ...

bahadır2561
02.07.2013, 15:08
Cidden Trabzon il Baskanlari,milletvekilleri filan ne dusunuyorlar acaba?
Ulan ne utanmaz adamlarsiniz Allah belanizi versin

Gökhan Koç
Muhalefet eden adamlar bunlar oldukça, akp %100000000000 oy bile alır.

Ali İhsan
Akparti bu sefer coşmadı değil mi?

Eli kulağındadır onlar da çünkü fenerli oyları MHP ve CHP'ye kayar sonra :)

Fatih Öztürk
Ramazan ayı yaklaşıyor.insanların çoğunun evine en değerli besin maddesi et giremeyecek yine.yine kuyruklar oluşacak ramazan paketi yardımlarında.insanların en önemliside çocukların çaresiz muhtaç bakışları arasında.futbol dimi.

ESER
02.07.2013, 15:09
sikecileri aklamak icin birbirini ezen , siyasi parti liderliginden cok namussuza yavsayanlar dernegini baskani gibi haraket eden siz bes para etmez sike saksakcilarini de tarih yazacak demek isterdimde tarihi yazanlarinda ne kadar serefli olduklari konusunda suphelerim var.

Allah alayinizi, colugunuzu, cocugunuzu, sevdiklerinizi adalete muhtac etsin.,,.

alayinizi adalet diye inim inim inletsin.

Mustafa ÖZDEMİR
02.07.2013, 15:09
Muhalefet eden adamlar bunlar oldukça, akp %100000000000 oy bile alır.

chp ve mhp liderleri bu açıklamaları yapmasalardı iyi ol alabilirlerdi trabzondan...

S.DEMİRCİ
02.07.2013, 15:14
artık hiçbir rezillik beni şaşırtmıyor..

Anıl C
02.07.2013, 15:14
erdoğan kesinlikle böyle bir açıklama yapmaz.
kapalı kapılar ardından der diyeceğini

GÖLONSA
02.07.2013, 15:15
Biri bitmeden diğeri başlıyor.

Bu adamlar hiç mi edepten,ahlaktan nasibini almamış.

Bu haltı birkaç ayda bir yemek zorundamısınız.

Bir kere olsun şöyle yan tarafına dönde hırsız var de.Bu ülkede Trabzonspor'da var de.

Ne yaptık biz size.Bu ne kindir,bu ne geçmez kıç acısıdır yahu.

Tayfun
02.07.2013, 15:16
Bu açıklamaları yapmaları birşey değiştirmiyor.

Kardeşim bu şike yasasını meclistekiler kimin çıkarı için onayladı şikecilerin çıkarı için değil mi?

Açıklama yapmış veya yapmamış önemi yok. Hepsi aynı kapının köpeği zaten.

cewat
02.07.2013, 15:18
beLkide hayatımda hiç bu kadar içimden geLmedi bu söz. resmen bir kıpırtı oLdu içimde ve söyLerken acayip mutLuLuk duyuyorum şuan.

TOPUNUZUN ALLAH BELASINI VERSİN.!!!

MaEsTrO
02.07.2013, 15:18
Allah'tan o eski köklü partiler tarihe karisti. Anapti, dsp idi, refahti v.s.

Yoksa her gün biriyle ugrasirdik.

Külünkoğlu
02.07.2013, 15:22
Kesin delillere göre karar veren 16. Ağır ceza mahkemesi yok sayılıyor.

1 satırını bile okumadığınız gerekçeli kararların her sayfası her satırı her harfi kadar lanet okuyorum hepinize!

Hüseyin Bağdat
02.07.2013, 15:24
Eşitlikten bahsedersiniz. İşinize gelmeyince haklının yerine güçlü olanı savunursunuz...

Allah hepinizin belasını versin...

samway
02.07.2013, 15:26
işi gelınce gezı parkı olaylarını kendıne mal ederler işi geldiğinde şikebahcelı olurlar bır tane duzgun adam yok mu arkadas su topraklarda sıyaset yapan ????

Gökhan Koç
02.07.2013, 15:28
işi gelınce gezı parkı olaylarını kendıne mal ederler işi geldiğinde şikebahcelı olurlar bır tane duzgun adam yok mu arkadas su topraklarda sıyaset yapan ????

Toprağın üstünde yok, altında var.

Hüseyin Bağdat
02.07.2013, 15:30
Birde şu var. UEFA'nın şikecilere şemsiyeyi yerleştirdiğini hepsi biliyor...

Hiç değilse şerefsizliğimizi ortaya koyarak şikecilere şirin görünüp, oylarını kapmaya çalışalım diye düşünüyorlardır...

Yoksa bu açıklamaların başka izahı yok...

Fatih Özkan
02.07.2013, 15:32
CHP Trabzon İl Başkanlığı'nı aradım tepkimi gösterdim.

tslionur
02.07.2013, 15:32
AKP CHP MHP yi bize karşı birleşti gs fb bjk birleşti sırada ne var itilaf devletleri falan mı çok merak ediyorum

arifberkay
02.07.2013, 15:34
Başbakandan da bekliyordum grup toplantısında ama bahsetmedi..Ya alttan çalışıyor ya da bunları koyverdi:)

tristram
02.07.2013, 15:36
allah gani gani belalarini versin..bu kadar kansiz olunmaz arkadas..
gelen gecen bize saydiriyor.
uc partiye oy verme- verdirme kampanyasi baslatmak icin daha ne bekliyoruz?
ayrica bu partilerin trabzondaki teskilatlari ne is yapar..neden tepki koymuyorlar.
siyasetiniz batsin lan..

bitirim
02.07.2013, 15:40
vay arkadaş ;

ortak payda şikebahçe

Ortak payda şerefsizlik haysiyetsizlik. Hepsi aynı bok. Ama görün bakın yine bu üç şerefsize oy vermek için insanlar sandığa koşacak.

Emre Emiroğlu
02.07.2013, 15:41
Allah kahretsin hepsini. Akp sinden Chpsine Mhpsinden kalanlarına kadar. O meclisteki herkesi allah kahretsin. 550 mv den 5 adam sayabilirmisiniz ?

Sadece güç , sadece oy , sadece rant.

Hepsinin Allah belasını versin.

Vkgz
02.07.2013, 15:42
burada siyaset yapıp duranlar nedense baslık altına mesaj girmemiş.

bitirim
sikecileri aklamak icin birbirini ezen , siyasi parti liderliginden cok namussuza yavsayanlar dernegini baskani gibi haraket eden siz bes para etmez sike saksakcilarini de tarih yazacak demek isterdimde tarihi yazanlarinda ne kadar serefli olduklari konusunda suphelerim var.

Allah alayinizi, colugunuzu, cocugunuzu, sevdiklerinizi adalete muhtac etsin.,,.

alayinizi adalet diye inim inim inletsin.

Amin...

Kasım Hilal
Daha bugüne kadar ne mantıklı açıklaması olmuş ki?
Doğru bir söz söylese şaşırırdım zaten..
Allah'tan korkarız en azından KULDAN UTANMASAK DA.

Külünkoğlu
02.07.2013, 15:43
Bunlar ağız birliği etmişler Yargıtay'ı etkilemeye çalışıyorlar.
Bu bir oyun ve sistemli oynanıyor.

Derin Trabzon
02.07.2013, 15:43
Cidden Trabzon il Baskanlari,milletvekilleri filan ne dusunuyorlar acaba?
Ulan ne utanmaz adamlarsiniz Allah belanizi versin

UTANMAZ olan onlar değil hala KOYUN gibi bu adamlara oy veren TRABZONSPORLULAR dır asıl utanmaz.

Rahmetli dedemin bir lafı vardı "Her şeyim hıyardır diyene tuzu alıp koşmayın".

Koşarsanız bu açıklamaları daha çok dinlersiniz.

DNA-TS
02.07.2013, 15:44
haha şimdi gördüm açıklamayı kombo tamamlandı. ne yapsınlar oylar tek tarafa kaymasın diye çabalıyolar herkes oyunun! peşinde.

Hüseyin Bağdat
02.07.2013, 15:44
Hemen hemen hiçbir alanda birleşemeyen partiler konu şikeciler olunca aynı ağızdan konuşur oldular...

Topunuzu ALLAH beter etsin...

Fatih Özkan
02.07.2013, 15:45
UTANMAZ olan onlar değil hala KOYUN gibi bu adamlara oy veren TRABZONSPORLULAR dır asıl utanmaz.

Aynen öyle...

Hüseyin Bağdat
02.07.2013, 15:47
Bunlar ağız birliği etmişler Yargıtay'ı etkilemeye çalışıyorlar.
Bu bir oyun ve sistemli oynanıyor.

Bu şeref yoksunu partilere mail kampanyası yapabilir miyiz?

alone_6161
Ülkenin geldiği noktaya bakın. İktidarı, muhalefeti, medyası, TFF'si, tüm kurumlar elele vermiş, şikecileri, hırsızları, suçluları koruma, kollama, yüceltme peşinde. Allah sizi bildiği yapsın. Seçim zamanı da gelip benden oy istemeyin, gidin savunduğunuz hırsızlardan, şikecilerden oy isteyin. Ben hırsız da değilim, şikeci de değilim.

Gamze
Allah'tan korkmaz, kuldan utanmazlar.

AKCMHP zihniyeti, şike lobisinin bir numaralı çıkar güdenidir.

samway
02.07.2013, 16:00
aynı seyı bız yapmıs olsak bu acıklamalar yerıne Turkıye nın kara lekesı ılan edılmıstık coktan kımse abdi ipekcının katılının nerelı oldugunu bılmez ama hrant dink in katili TRABZONLU diye bilir !!!!!

Adem ÖZER
02.07.2013, 16:07
Alayi puşt bunlarjn.Allahima cok sukur hicbirine oy vermedim simdiye kadar.verirsem namert olayim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Emre Emiroğlu
02.07.2013, 16:07
Bildiri için bordomavi.net i teşekkür ederim. Yerinde oldu.

ozturk
02.07.2013, 16:10
Dün tahmin etmiştim Erdoğan şaşırttı.O da tahkim kararından sonra tepkisini gösterir.

Cagdas Topal
02.07.2013, 16:13
Yaziklar olsun . Ben size nasil oy verdim .

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

aaahmet61
02.07.2013, 16:14
artık taraftarın sokağa çıkıp demokratik hakkını kullanmasının zamanı gelmiştir.sustukça üzerimize geliyorlar.liderleri bir silkeleyip kendilerine getirmeliyiz.yoksa çok daha eziliriz.

Kenan Dikbıyık
02.07.2013, 16:16
Pisliğin içinde bok böcekleri bir araya gelir

Çin Atasözü

Cagdas Topal
02.07.2013, 16:17
Oy icin adamlar ne yapiyor . Yazik ulkem ne hale geldi ...

Hüseyin Başoğlu
Sasırmadım

Yarında tayyıp destek cıkar

Helvacı61
chp,(parti yönetimi) ahlaksızlıkta geride kalsa çok şaşırırdım..her zaman olduğu gibi yine şaşırtmadılar...söylenecek çok şey var ama forumumuzda bulunan ve bu mücadeleye çok büyük emekler veren arkadaşları incitmek istemiyorum ..ben nasılki bugüne kadaroy verdiğim siyasi parti acımasız eleştirdim ..onlarda inanıyorum chp hakkında aynı eleştirileri yapacaktır..benim partilerle ilgili tebitim şudur:
akp:din tüccarı
chp:atatürkçülük tüccarı
MHP:milliyetçilik tüccarı

Hüseyin Bağdat
02.07.2013, 16:28
chp,(parti yönetimi) ahlaksızlıkta geride kalsa çok şaşırırdım..her zaman olduğu gibi yine şaşırtmadılar...söylenecek çok şey var ama forumumuzda bulunan ve bu mücadeleye çok büyük emekler veren arkadaşları incitmek istemiyorum ..ben nasılki bugüne kadaroy verdiğim siyasi parti acımasız eleştirdim ..onlarda inanıyorum chp hakkında aynı eleştirileri yapacaktır..benim partilerle ilgili tebitim şudur:
akp:din tüccarı
chp:atatürkçülük tüccarı
MHP:milliyetçilik tüccarı

Şu aşamada bizim için parti ayrımı olmamalı. Bizim önceliğimiz TRABZONSPOR...

Yıllardır oy verdiğim partiyi arayıp içimdekileri boşalttım....

Bulunduğum ildeki partili arkadaşlara durumu anlattım. Artık çalışma da, oy da yok dedim...

Adem ÖZER
02.07.2013, 16:30
Sahi aciklama sirasi rte a geldi dimi.bakalim o neler soyleyecek.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Emre Emiroğlu
02.07.2013, 16:33
RTE nin açıkma yapmasına gerek yok. Kendisi zaten bizzat platini ile görüşmüştü. Bundan sonra da elinden geleni yapacaktır. Yargıday onayınca kişiler kurumlar safsatasına başlayacaktır yine.

Bunun akpsi chpsi mhpsi yok artık.

Hepsi birbirinden lanet , birbirinden samimiyetsiz , birbirinden sahtekar.

Helvacı61
02.07.2013, 16:34
Şu aşamada bizim için parti ayrımı olmamalı. Bizim önceliğimiz TRABZONSPOR...

Yıllardır oy verdiğim partiyi arayıp içimdekileri boşalttım....

Bulunduğum ildeki partili arkadaşlara durumu anlattım. Artık çalışma da, oy da yok dedim...

artık bir şey söylemeye gerek yok.herşey ortada şu kokuşmuş siyasi partiler için renkdaşlarımı rencide etmek istemiyorum..herkes bunun muhasebesini yapacaktır..yapıyordur.sandıkta görüşürüz

Emre GÜRDAL
02.07.2013, 16:35
Serefsiz adi herif....yalama

DeAgLeMaNyAq
02.07.2013, 16:36
Volkan Canalioğlu nerede ve hangi yüzle oy isteyecek?

Ahmet Kuru
02.07.2013, 16:39
meslisteki 3 partide kendi çıkarları doğrultusunda, '' aman oylarımız düşmesin, fenerin bilmem kaç milyon taraftarı var, onların karşısında duracak açıklamayı nasıl yaparız '' modundalar...

Kılıçdaroğlu da aziz yıldırım ağzı ile konuşurken bir yandada hükümeti eleştiriyor.

Trabzonspor 'un gram hakkını kim yiyorsa hakkım onlara helal değildir. bu x parti olsun y parti olsun z parti olsun yada p kişisi olsun fark etmez.

Mehmet Fatih Silik
02.07.2013, 16:40
Fb iyi ki sike yaptin (:
Yoksa nasil bu pislikler gün yüzüne cikardi...

Kamil Çakmak
02.07.2013, 16:41
Vaybeee, siyaset, oy kaygısı karekterleri bile bozabiliyor.

Sadettin_
02.07.2013, 16:48
birak iktidari muhalefet in bile fenere destek oldugu siyasi baskinin tavan yaptigi bi yerde nasil alacagiz kupamizi ? fikri olan var mi ? millet fb ceza alacak ama kupa ts ye gelmeyecek diyor ?

Ali Can
02.07.2013, 16:51
başlayacağım çarkınıza, yeter ya yeter, biri susuyor diğeri başlıyor, bi daha ki seçimde boş oy atmazsam ne olayim, sen varken nah atarım size artık

orhan42
02.07.2013, 17:18
Volkan Canalioğlu nerede ve hangi yüzle oy isteyecek?

merak etme kardeşim onada akp yede oy verir trabzon halkı...:mad::mad::mad::mad:

bach72
02.07.2013, 17:21
İl başkanı Yavuz Karan,genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu olan parti seçim kazanacak öyle mi?Çok afedersiniz NAH kazanır.Al birini vur ötekine.

Doğukan Uçan
02.07.2013, 17:34
bu siyasetçi kahpeler oy almak için herşeyi yapar

Togrul
02.07.2013, 17:42
Biraz botanik öğrenelim.

İthıyarı nedir?

İthıyarı, sürünücü gövdeli, yaz aylarında içinde bir sıvı olan yeşil meyvelere sahip, haziran ağustos aylarında sarı renkli çiçekler açan, yol kenarlarında rastlanan bir bitkidir. İthıyarı (Eşek Hıyarı) genellikle kumsal yerler, yol kenarları ve güneşe karşı olan yamaçlarda daha yaygın olarak yetişmektedir. Acı Kavun, Acı Kelek, Eşek Hıyarı, Ebu Cehil Karpuzu, Ebu Cehil Kavunu, Yaban Hıyarı, Acı Dülek, Acı Düvelek, Cırtatan, Cırtlak, Yabani Hıyar, Karga Düveleği, Bırtlangıç, Şeytan Keleği veya Cırtkelek olarak da halk arasında bilinmektedir.

lazibere
02.07.2013, 17:49
Siyaset tam da budur, daha doğrusu Politika, Kalabalık ne tarafta fazlaysa oraya gidersin ve onun dilinden konuşursun. AKP nin genel tavrını zaten biliyoruz, Hem Başbakan Fenerli hemde hemde Adam Aziz yıldırıma gıcık, Onun derdi fenerin ceza alması değil Aziz'i ordan uzaklaştırarak onun yerine kendi sermayelerinde birini getirmek, Fener'e yalakalık yaparken Trabzonspor'u kızdırırım diye bir derdi yok. Kabinede bol bol karadenizli bakanları ile habire bizim oralara umut pompalamaya devam ediyor ve bir şekılde oyunu da alıyor. Akyazı projesinin varlığı bile onlar için büyük bir koz, O bakımdan onun derdi. Fener taraftarınıın muhtemel oy azalmasını minimuma indirmek

CHP nin durumu biraz daha karışık. Aslında belirgin, Şike olayı ilk patlak verdiğinde Trabzons kendtinde kıyamet koptu başını CHP li milletvekillerinin çektiği akım Şike üzerinden Hükümete yüklendi yüklendi öyle ki, Milletvekili sayılarında eşitlenme noktasına kadar geldi dendi. Seçim sonuçları açıklandığında rakamlar İlk seçim CHP ;%18.1 den %18. 2 ye yükselmişti. Sadece ( Binde) 1 lik bir yükseliş. O zaman, Demek ki, Şike konusunda tarafımı belli etsem de bana burdan kımse oy vermeyecek diye düşünerek, Tarafını bu kez Fener' e döndü. Neden dönmesin; Kadıköy CHP nin kalesiydi ve Trabzon'a zaten yaranamamıştı. Üstelik CHP heyeti Trabzonpor yönetimini ziyarete gitmiş ve Bir dayak yemedikleri kalmıştı. Yeni Başkan da AKP mitingine katıldığına göre, Ağzıyla kuş tutsa Trazbonspor taraftarından oy alamayacaktı. Hem hükümetin yıpranma ihtimali hemde Kendi takımına sahip çıkmak adına bu açıklamaları yapması gayet normal.

MHP ise, Neye kıme yaranmaya çalışıyor anlamadım. Koray Aydın'dan sebep Trabzon'u garanti görüyor desem belli olmaz. Fener'e neden yardaklanıyor onu çözemedim. Ya da Anket yaptırdı da aldığı oyların büyük çoğunluğu Fener taraftarından mı geldi :)

Velhasılı, Siyasilerin tek derdi var, Taraf kımdir bakılmaksızın kalabalık kitle neredeyse oraya hoş görünmek. Buda unutulur merak etmeyin.

Şike olayından sebep Hiç bir parti ne oyunu arttırabilir nede azalacaktır. Herkes kendi kitlesine şirin gözüküyor o kadar. Ama AKP Trabzon'da oyunu arttıracak. EEEEEE NEDE OLSA KÜRSÜYE ÇIKAN BAŞKANI VAR.

Bizim Başkan'ın AKP Kürsüsüne çıkması, partilerin bu açıklamalarından daha komiktir. Emin olun

lazibere
02.07.2013, 17:59
Başkanı parti mitinglerinde boy gösteren bir Kulubun , Diğer Siyasi partileri şikayet etme hakkı yoktur.

Başkanımız Tecavüzcüsünü affetmiş ve onunla evlenmeye razı olmuştur.

Diğerleri de seyrediyor

cem1990
02.07.2013, 18:00
Siyasetçi dediğin her türlü kucağa itina ile oturur.
Fb teşekkürlerimi borç bilirim bu adamların gerçek yüzlerini gösterdikleri için.

Badaloğlu
02.07.2013, 18:01
Bu ülkede siyaset yok, bu ülkede muhalefette yok! neden? çünkü Ak parti, sözüm ona muhalefet partilerinide kendine benzetti. Al birini vur ötekine. Ne farkınız var birbirinizde? Hepiniz hırsızı, çalanı savunuyorsunuz. Koca bir şehrin hakkını gasp ediyorsunuz ama kimsenin umrunda değil. E haliyle seçim zamanı bizimde sizler umrumuz olmayacaksınız...

Hep söylüyorum şimdi de yeri geldi gene söyleyeyim... Bu ülkede siyaset, yalan, dolan ve talan üzerine kurulmuştur. Dün Bahçeli'nin açıklamalarından sonra zaten yarında Kılıçtaroğlu açıklama yapar demiştik. Netekim bizler yanılmadık... Fenerbahçe kulübü Devlet Bahçeli'ye resmi sitelerinden teşekkür mesajı yayınlayınca geri kalmak ister mi chp'si... Aman bir teşekkürde ben kapayım şikeci başkandan diye çıkmış saçma salak konuşuyor genel başkanları.

Yok lan size oy moy, hiçbirinize oy vermeyeceğim. Ben halen daha direniyorum, Trabzonspor'dan başka parti, marti tanımıyorum. Adi sahtekarlar sizi...

Meydan 08
02.07.2013, 18:02
ben böyle düzenin taa ...... müslümanım diye geçinen iktidar demokrası hak hukuk diye geçinen muhalefet yaptıkları açıklamalara işlere bak vay bu ülkenin haline bunlara oy versem korkarım Allah öbür tarafta hesabını sorar diye

memmedaga
02.07.2013, 18:07
"UEFA'YA SESLENİYORUM"

Özel yetkili mahkemeler bir demokraside olmaz. Bu mahkemelerin verdiği kararlara uymak doğru değildir. UEFA’ya sesleniyorum, bu kararlarla siz Türk sporunu cezalandıramazsınız. Türkiye’de demokrasinin olmadığını öğrenemediniz mi siz?
Bu mahkemelerin siyasi otoritenin sopası olduğunu öğrenemediniz mi siz? Bu mahkemelerin kararını esas alarak karar vermiş beyefendiler. Bunlar sahte delil üretmiyorlar mı? Yanlış yapıyorsunuz. Binlerce milyonlarca insan bunun yanlış olduğunu kabul ediyor.

-----------------

Yeter !

Hergün hergün aynı başlıkları mı açıcaz burda ya !!!

Hepinizin Allah belasını versin.

Muhalefetinizin üzerine limon sıkayım,

tamamanı yayınlayın
http://www.haber61.net/sike-ahlaksizliktir-kilicdaroglu-150520h.htm

memmedaga
02.07.2013, 18:12
Kılıçdaroğlu 'UEFA'ya seslendi

UEFA'ya seslenen Kılıçdaroğlu 'Siz bu kararlarla Türk sporunu cezalandıramazsınız' diye konuştu.

"UEFA'YA SESLENİYORUM"

CHP Genel başkanı yine şaşırdı. Kılıçdaroğlu yine Şike yapmaktan UEFA tarafından Avrupadan men edilen Fenerbahçe ve Beşiktaş'a sahip çıktı. UEFA'ya selenen kılıçdaroğlu "Özel yetkili mahkemeler bir demokraside olmaz. Bu mahkemelerin verdiği kararlara uymak doğru değildir. UEFA’ya sesleniyorum, bu kararlarla siz Türk sporunu cezalandıramazsınız. Türkiye’de demokrasinin olmadığını öğrenemediniz mi siz?

Bu mahkemelerin siyasi otoritenin sopası olduğunu öğrenemediniz mi siz? Bu mahkemelerin kararını esas alarak karar vermiş beyefendiler. Bunlar sahte delil üretmiyorlar mı? Yanlış yapıyorsunuz. Binlerce milyonlarca insan bunun yanlış olduğunu kabul ediyor

metehan
02.07.2013, 18:17
CHP de başından beri, oy kaygısıyla bu konuda FB'yi destekliyor. Bu desteğe de dayanak olarak ÖYM'leri öne sürüyorlar, bu mahkemelerin kararlarını kabul etmediklerini söylüyorlar. Ama bu olayda mahkeme kararına gerek yok. İlk etik kurulu raporuna baksınlar, orada şikenin var olup olmadığı açıkça yazıyor zaten !

NFeS NeVa
02.07.2013, 18:22
2 sene önce Kemal bey fenere destek icin ki asl destek kendine,fenerliden oy almak icin yaptigi konusmayi hatirlayin..o konusmada futboldan hic anlamadigini,ünlü de olsa futbolculari bilmedigini sergileyen bir konusmaydi,aktariyorum;
" Ben efsane KALECi LEFTER sayesinde fbli oldum,onun o müthis kurtarislarini unutamam"
Yani forvet Lefteri Kaleci sanan,futboldan anlamayan,iktidarin acik fener desteginden sonra,aman bende geri kalmamayaym o oy potansiyelinden diye yapilan bir basin toplantisi ve konusmasiydi...simdide Devlet bey efendinn yaptigi aciklama sonrasi pastadan pay kapma hamlesidir bu...Aslinda tüm bnlardan,Trabzonsporun kmligine yapilan adaletsizliklerin semsiyesi altinda cikarilacak sonuc; siyasetin hic bir sey umrmda degildir,oy ve güdülecek sorgulamayan cogunluklardan baska...verdigi sözü tutamayan cevre bakani Japonyada intihar eder bizde ise,caktigi civiyi sag eliyle kazanip yapmis gibi"biz yaptik biz basardik" naralari atilir siyasette...sanki secilip oturmaya gelmisler de hizmet etmekle hükümlü degilmisler gibi..siyasetiniz batsin...

GÖLONSA
02.07.2013, 18:22
Geçen seçim oyumu bağımsız adaya(Çetin Doğan)verdim.Oyum hiç bir işe yaramadı.

Ama en azından şimdi vicdan azabı çekmiyorum.

Şike ve Trabzonspor konusunda adam gibi özeleştiri yapmadıkları takdirde bu saatten sonra ağızlarıyla kuş tutsalar bile bu istanbulun üç güzelinin çirkin kopyalarına oy moy yok.

Cehennemin dibine kadar yolları var.

Sefa Murat Dokuz
02.07.2013, 18:37
ÖYM'in hukuk sisteminde olması yanlış olabilir ancak belgeleri tapeleri ŞİKE'yi kimse inkar edemez.

Gökhan ARSLAN
02.07.2013, 18:43
Ülkemizi yeniden tanıdık bu süreçle birlikte
Hani pis şeylerin döndüğünü biliyorduk ama bu kadar mide bulandırıcı insanların bu ülkeyi yönettiklerini şahsım adıma bilmiyordum
Hepiniz bu bedelin altında kalasınız öteki tarafta yanasınız !
Çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın..
Ne desem hırsımı alamıcam neyse..

yaranozlu
02.07.2013, 18:52
Hep beraber taksimi yıkalım, protesto görsünler!

Faruk UYSAL
02.07.2013, 18:52
İşte ülkemizdeki siyasetin hali ortada. Süreçte ortaya konan tapelere, telim edilen çantaların görüntülerine ve yapılan itiraflara rağmen muhalefet liderlerinin konuştuklarına bakın... İktidarın tutumunu zaten biliyoruz. Böylesine bariz delillerle karara bağlanmış mahkeme sonucuna rağmen yaptıkları bu değerlendirmeler siyasilerin doğruluk, dürüstlük açısından ne durumda olduklarını net olarak ortaya seriyor. 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin aldığı karara rağmen Ülke içinde şöyle bir etrafına bakıyorsun, adalet beklenilen kurum ya da kişi maalesef yok. İnsanın karamsarlığa düşüp de daralmaması elde değil. İyi ki UEFA var; gerisi hikaye...

gece_bekcisi
02.07.2013, 19:06
sende mi brütüs

44-61
02.07.2013, 19:13
"bugün ben zulme karşı başkaldırmazsam, yeryüzünde bir daha kimse zulme karşı başkaldırmayacaktır..."
Kerbela şehidi İmam Hüseyin

kemal bey yukarıda sözünü verdiğimiz aziz önder sizin için acaba bir şeyler ifade ediyor mu? pek sanmıyorum... o yüzden size daha önce oy vermedim (çok şükür) bundan sonraki ömrümde de vermeyeceğim...

yaranozlu
02.07.2013, 19:17
Siyaset tam da budur, daha doğrusu Politika, Kalabalık ne tarafta fazlaysa oraya gidersin ve onun dilinden konuşursun. AKP nin genel tavrını zaten biliyoruz, Hem Başbakan Fenerli hemde hemde Adam Aziz yıldırıma gıcık, Onun derdi fenerin ceza alması değil Aziz'i ordan uzaklaştırarak onun yerine kendi sermayelerinde birini getirmek, Fener'e yalakalık yaparken Trabzonspor'u kızdırırım diye bir derdi yok. Kabinede bol bol karadenizli bakanları ile habire bizim oralara umut pompalamaya devam ediyor ve bir şekılde oyunu da alıyor. Akyazı projesinin varlığı bile onlar için büyük bir koz, O bakımdan onun derdi. Fener taraftarınıın muhtemel oy azalmasını minimuma indirmek

CHP nin durumu biraz daha karışık. Aslında belirgin, Şike olayı ilk patlak verdiğinde Trabzons kendtinde kıyamet koptu başını CHP li milletvekillerinin çektiği akım Şike üzerinden Hükümete yüklendi yüklendi öyle ki, Milletvekili sayılarında eşitlenme noktasına kadar geldi dendi. Seçim sonuçları açıklandığında rakamlar İlk seçim CHP ;%18.1 den %18. 2 ye yükselmişti. Sadece ( Binde) 1 lik bir yükseliş. O zaman, Demek ki, Şike konusunda tarafımı belli etsem de bana burdan kımse oy vermeyecek diye düşünerek, Tarafını bu kez Fener' e döndü. Neden dönmesin; Kadıköy CHP nin kalesiydi ve Trabzon'a zaten yaranamamıştı. Üstelik CHP heyeti Trabzonpor yönetimini ziyarete gitmiş ve Bir dayak yemedikleri kalmıştı. Yeni Başkan da AKP mitingine katıldığına göre, Ağzıyla kuş tutsa Trazbonspor taraftarından oy alamayacaktı. Hem hükümetin yıpranma ihtimali hemde Kendi takımına sahip çıkmak adına bu açıklamaları yapması gayet normal.

MHP ise, Neye kıme yaranmaya çalışıyor anlamadım. Koray Aydın'dan sebep Trabzon'u garanti görüyor desem belli olmaz. Fener'e neden yardaklanıyor onu çözemedim. Ya da Anket yaptırdı da aldığı oyların büyük çoğunluğu Fener taraftarından mı geldi :)

Velhasılı, Siyasilerin tek derdi var, Taraf kımdir bakılmaksızın kalabalık kitle neredeyse oraya hoş görünmek. Buda unutulur merak etmeyin.

Şike olayından sebep Hiç bir parti ne oyunu arttırabilir nede azalacaktır. Herkes kendi kitlesine şirin gözüküyor o kadar. Ama AKP Trabzon'da oyunu arttıracak. EEEEEE NEDE OLSA KÜRSÜYE ÇIKAN BAŞKANI VAR.

Bizim Başkan'ın AKP Kürsüsüne çıkması, partilerin bu açıklamalarından daha komiktir. Emin olun

Ağzınıza sağlık, tıpatıp aynı düşüncelere sahibiz bu konuda.

Doğukan Uçan
02.07.2013, 19:25
bu chp kadar yalaka bir parti türkiye tarihinde yok.nerde anarşi , olay varsa oraya gidip oy alma peşinde.

Spykinq
02.07.2013, 19:29
bu chp kadar yalaka bir parti türkiye tarihinde yok.nerde anarşi , olay varsa oraya gidip oy alma peşinde.

Yeni mi anladın :)

TS-FAN
02.07.2013, 20:09
Trabzon bağımsız aday çıkarsa ne güzel olur.
Başka türlü kafamıza vurmaya devam edilecek.
Oy avcıları!!

Ali Bektaş
02.07.2013, 20:23
Kılıçdaroğlu futboluda uefa yıda bilmez. Danışmanlarının aklınca şikecilere yaranacak. Nerde kaldı senin demokratlığın ezilenlerin temsilcisi olma iddian. Bunlar böyle devam ettikçe erdoğan ölene kadar iktidardan düşmez.

Doğukan Uçan
02.07.2013, 20:35
kılıçdaroğlu futboluda uefa yıda bilmez. Danışmanlarının aklınca şikecilere yaranacak. Nerde kaldı senin demokratlığın ezilenlerin temsilcisi olma iddian. Bunlar böyle devam ettikçe erdoğan ölene kadar iktidardan düşmez.

+11111111111

aksamvakti
02.07.2013, 20:39
Trabzon bağımsız aday çıkarsa ne güzel olur.
Başka türlü kafamıza vurmaya devam edilecek.
Oy avcıları!!

Ben aday olurum nasıl olsa kazanamayacagız kım cıksa :) bu millet takım tutar gıbı partı tuttukca Trabzon'a daha cok yuklenırler

memozcan
02.07.2013, 21:07
yarın öbür gün oylarım çalındı diye k.çını yırtma gandi.. bizim de hayallerimiz çalındı.. umarım barajlarda boğulursun.. umarım seks kasetlerin piyasaya düşer de selefin gibi rezil rüsvay olursun...!!

Anıl C
02.07.2013, 21:10
acaba bu başlık devlet bahçeli'de olduğu gibi ne zaman kilitlenecek?

mavikan
02.07.2013, 21:16
Kılıçdaroğlu futboluda uefa yıda bilmez. Danışmanlarının aklınca şikecilere yaranacak. Nerde kaldı senin demokratlığın ezilenlerin temsilcisi olma iddian. Bunlar böyle devam ettikçe erdoğan ölene kadar iktidardan düşmez.

akp ne zaman tökezlese "hıyar" diyor ; mhp ve chp hemen koşup "tuz" yetiştiriyorlar! aralarında gizli bir ittifak mı var bilinmez!? bdp bunlardan kat be kat akıllı???

Cyzio
02.07.2013, 23:28
Hay Allah'ım...

Işığı gören geliyor.

.

asil suskun
02.07.2013, 23:41
bu zihniyet cikarci zihniyettir

magicyattara
02.07.2013, 23:44
buna söyleyebileceğim tek şey bit yavrusudur..

eksikbirşey
02.07.2013, 23:47
Aniden bastıran yağmurda ortaya çıkan şemsiyeciler gibi sende atlamasan olmazdı zaten

Ilelioglu
02.07.2013, 23:47
Adalet bunlara cok uzak ne yazikki. Dün 1 bugün 2, sürec bitene kadarda aciklama yapmaya devam edeceklerdir. Ne olduklarini biliyorduk zaten.

Tarih yaziyor bunlari tarih!

..

S.ÖZKAN
03.07.2013, 09:44
Allah belanı versin kılıçdaroğlu.

HOPA'LI TS'Lİ
03.07.2013, 10:21
Kılıçdaroğlu senin ben.....

Sırf oy avcılığı için UEFA'ya çatıyor.

Trabzonsporluyum diyen herkes, şu MHP ve CHP'ye 1 oy bile vermemeli.

BUNLARIN şikebahçeyi düşündüğü yok. TEK AMAÇLARI bjk ve şb'den OY KAPMAK.

EN BÜYÜK PARTİ TRABZONSPOR.

peker61
03.07.2013, 11:00
Kılıçdaroğlunun zeka seviyesinin 7 ila 10 yaş arası olduğunu düşünüyorum zira bu açıklamaları aklı başında olan biri yapmaz

İlker Gazioğlu
03.07.2013, 11:14
Tüm siyasi partilere bir ders verilmesi gerekiyor ve bunun yolu da sandıktan geçiyor. Bağımsız aday zor olsada düşünülebilir . Herkesin tanıdığı , sevdiği ve tüm siyasi partilerden oy alabilecek birini bulmak lazım. İnsanlar bağımız adaya ön yargı ile bakabilir, bir kaç kişi mecliste ne yapabilir ki denebilir. Ama bence tam tersi çok faydalı olabilirler,sadece futbol değil şehrin bir çok sıkıntısını meclis çatısı altında gündeme getirebilirler. Ayrıca bağımsız milletvekillerinin arkasında koca bir şehir olacak ve gündeme gelen konu ile ilgili kamuoyu oluşturulacaktır. Sesimizi duyurmak için suçlunun yanında yer alan siyasi partilere ders vermek için bağımsız aday projesini düşünülmeli ve hayata geçirilmelidir.

Murat'
03.07.2013, 11:36
Ulan şu olaydan bile adam oy kapma derdinde...

Helvacı61
03.07.2013, 11:41
bu şike süreci; toplumu, siyasi patileri,ideolojileri yaşama dair çok şeyi öğretti bana . 2yılda bir ömürlük tecrübe ve gözlem yaptım...bu süreç olmasa ömrümü şerefsizlere oy vererek, onların fikir tartışmalarına katılmak ile geçirecektim..çürümüş ideolojileri tartışacak vatan millet edebiyatı yapacaktım...yada emek ve emekçiye saygı palavraları dinleyecektim...

özgür6161
03.07.2013, 11:52
Yazık,çok yazık...

Sizler ahlak,namus ve şereften yoksun insanlar oldunuz...

Haklının yanında olmaktansa,güçlünün yanında olmak daha doğru geldi sizlere...

Yaptığın açıklamayı kınıyorum Kılıçdaroğlu...

cakalkerem
03.07.2013, 11:54
Başbakan karşıtları bu yazıyı iyi okusun

iso_4939
03.07.2013, 11:58
sankı cok önemlı bır adam acıklama yaptıda kızıyorsunuz...pehh pehhh pehhh

hodlu
03.07.2013, 12:02
Yazık be Sn. Kılıçdaroğlu. Ben senden çok ümitliydim bu ülke geleceği için ama senin bu ülkeyi 63 senedir yöneten zihniyetten hiç farkın yokmuş meğer... Ama kendi düşen ağlamaz ben artık Türkiye'den çok Trabzonspor için yaşıyorum sana duyurulur...

Emre Emiroğlu
03.07.2013, 12:09
Başbakan karşıtları bu yazıyı iyi okusun

Hiç güleceğim yoktu :D

emre duman
03.07.2013, 12:25
Okadar AKP ye kızdım ama bu chp ve mhp nin yaptı açıklamayı bu adam yapmadı

ben bu 3 partyede oy vermem verenede saygı duyarım ama söledim gibi RTE bu şekilde açıklama yaptını görmedim

Timur Mikhail
03.07.2013, 12:46
Türk siyaseti bu kadar ucuz beş para etmez. Gerçek olan hak hukuk nedir bilmez, bildiği şey, insanları nasıl kandırır nasıl oy sayımı arttırır,kendimi güvenceye alır ve işin içinden sıyrılırım. Ha o mecliste işini gerçekten yapanda vardır ama bu üç partide köhnemiş kokuşmuş eskimeye pas tutmaya yüz tutmuşlardır.
Birisi Atatürk'den geçinir, diğeri milliyetçilikten Alparslan Türkeş'den bir diğeri ise din propagandasından ince ince ali cengiz oyunlarından ve düşünce yoksunu insanların fanatik zihinlerinden.

Hakkımızı korumayı hiç birisi beceremez. Eğer hak hukuk adalet insanlık sosyal devlet anlayışı ve onurlu bir duruş bekliyorsan bu kemiricilere zaten prim vermemeniz gerekir.
Benim bugüne kadar inandığım güvendiğim tek siyasetçi tek parti var. Oyumu ona verdim vermeyede devam edeceğim. Bugün bir kez daha gerçekleri gördük.

Cagdas Topal
03.07.2013, 13:18

ben bu 3 partyede oy vermem verenede saygı duyarım ama söledim gibi RTE bu şekilde açıklama yaptını görmedim

Kisiler ve kurumlar birbirinden ayrilsin deyip sureci buraya kadar getiren onlar . 6222 yi akp desteklemese mecliste kimse o maddeyi degistirrmezdi ve hala akpdiyorsunuz .

ESER
03.07.2013, 13:22

o aciklama yapmak yerine icraat yapti. uefa konferansinda soyledigi fasaryalari emir sayanlarin fbyi kurtarmak icin almis oldugu ahlaksiz kararlari da gorduk.

akp , mhp. chp farketmez. siyaset kurumu topyekun Trabzonsporu yok saydi bu surecte.

sadık
03.07.2013, 13:48
Yazık be Sn. Kılıçdaroğlu. Ben senden çok ümitliydim bu ülke geleceği için ama senin bu ülkeyi 63 senedir yöneten zihniyetten hiç farkın yokmuş meğer... Ama kendi düşen ağlamaz ben artık Türkiye'den çok Trabzonspor için yaşıyorum sana duyurulur...

63 sene önceki zihniyet çokmu farklıydı sanki. işte sana bir örnek , yabancı değil , aslen bizim memleketli olmasına rağmen kendisi şikebahçe stadının isim sahibi kendisi..

http://img04.blogcu.com/v2/images/big/g/e/r/gercektarih1/gercektarih1_135266691720.jpg

gelde bu insan kırıntılarından hak , hukuk , adalet bekle..

bordo08
03.07.2013, 14:14
Kemal Kılıçdaroğlu:'Ben Fenerbahçeli Lefter'i çok severim. Lefter çok iyi bir kaleci olduğu için ben de F.Bahçeli olmuştum."

Ne spordan ne futboldan ne siyasetten anlayan cumhuriyetin halkın partisinin genel başkanı..

Oy kullandığı yeri bile karıştıran ne dediğinden habersiz ucuz oy popilizmi yapıyorlar..

Üçü birlikte sabahlara kadar görüşüp hırsızları kurtaran yasaya imza atan zihniyet yok birbirlerinden farkları..

O meclis oturumunu sabaha kadar uyumadan izlemiştim sahi nerdeydi trabzonlu millet vekilleri neden söz alıp bir çift laf edemediler..

Ne trabzonsporuların volkan abisini nede dışardan bakanımız faruk özakı o kürsüde göremedik..

İşin traji komik tarafı yasaya karşı muhalefet yapan tek isim hasip kaplan varın gerisini siz düşünün..:)

Mehmet DİLEK
03.07.2013, 14:24
Topunun köküne kibrit suyu.Bundan sonra TRABZONSPORUN hakkını savunandan başkasına oy yok.Ayrıca oy verdiklerimede adeletten yana olmadıkları için hakkımı helal etmiyorum....................................