PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şike Kitabı

Mehmet S. Pervan
28.06.2013, 22:25
Renktaşlar daha önce böyle bir fikir öne sürüldü mü bilmiyorum ama BMN olarak şike sürecini anlatan bir kitap yazmamız gerektiğini düşünüyorum. Tıpkı "Bize Her Yer Trabzon" kitap serisinde olduğu gibi..

Forum üyelerinin düşüncelerini içeren, mesajlardan alıntılar barındıran, efsane repliklerin olduğu ve şike sürecini bizim ve diğer kulüp taraftarları açısından değerlendirebileciğimiz bir kitap..

Böylece hem yaşanan bunca rezaleti gözler önüne sermiş oluruz hem de bu yüz karalarının yaptıklarını gelecek nesillerin de okumasını sağlarız.

Kitap için değişik isimler düşünülebilir. Oylama yapılabilir.
Benim aklıma ilk gelen isim "Trabzon'la 'Şike' Olmaz" :)

Neyse bu kitap olayı hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

(Bu arada kitaptan sağlanacak gelir kulübe bağışlanabilir. Böylece maddi destek de sağlamış oluruz.)

ozturk
28.06.2013, 22:50
Çok güzel fikir.

Düşünce ve yazılarımızı iletebiliriz organizasyon olursa.

Mehmet
28.06.2013, 22:56
Olabilir neden olmasın.

Sefa Alış
28.06.2013, 22:56
Bence de çok güzel bir fikir, şu forumdaki şike soruşturması başlığından bir kitap yazılır zaten. :)

000061
28.06.2013, 22:59
BMN olarak çıkarıyorsak, önsözü şu olmalı :

http://u1306.hizliresim.com/1b/u/plhjg.png

Gökhan ARSLAN
28.06.2013, 22:59
Bu kitap kesinlikle olmalı ve hatta bu süreci başından sonuna kadar herşeyiyle içinde barındıran bir film veya video gibi kısa bir olayları akışına göre sıralayan bir görsel.. Unutulmayan sözler.. Efsane sezondaki gollerimiz falan filan ama içinde herşey olacak (:
Çok güzel bir film olur izlenme rekorları kırar (:

Mustafa ÖZDEMİR
28.06.2013, 23:37
çok güzel bir uygulama olur...