PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kulube Maddi Destek

Ibrahim Gaygusuz
27.06.2013, 21:46
Ozelikle son zamanlarda cikan haberler herkesi endiselendirmeye basladi. Ekonomik anlamda cok ciddi sikintilarin var oldugu cok acikca belli.

Bu sezonu her sezodan ayri tutup takimiza hem maddi hem manevi anlamda destek olmaliyiz.

-forma lansmanlari yapilmadan forma kimse almiyacaktir onlar cikana kadar taraftarlar parasini verip TSclubtan alis veris ceki alsak. Bunu TSclub oneri olarak bildirebilirmiyiz

- bildigim kadari ile onemli bir tekstil firmasinin CEO'su tsclub'da basa geldi. Tshirtlar polarlar bu sezon her zamankinden daha guzel ve kaliteli olacaktir.
taraftar gruplari kendi urunleri bu sezonluk askiya almali ve sadece Trabzonsporun lisansli urunlerine harcama yapilmali.

Ve en son care

- banka hesabi acilip yurt ici yurt disi butun taraftardan maddi destek gelecek. Kulupte yapabilir bunu taraftar gruplarida. Trabzonspor'da oyle bir haraketlilik yok suanda, bence BMN olarak bu ise onculuk yapabiliriz. Tabi Trabzonspor yonetimide razi olacaksa. Ve tabi degerli BMN yonetimini bunda oncelik yapmak isterse.

Konunun yeri burasimi degilmi bilmiyorum ama bende herkes gibi gazete haberlerinden endiselenmeye basladim.

Mert'
27.06.2013, 22:08
Katılıyorum güzel fikir.

Emre GÜRDAL
27.06.2013, 22:11
Ben diyorum...ama kimse bunu yapmaya yanasmjyo...trabzon genelinxe butun esnaflari her ay 25 lir verrmek icin ikna et...ne olur olmaz mi yani...

ONUR BEKAR
27.06.2013, 22:13
sonuna destek, ne gerekiyorsa bütçem dahilinde yapmaya hazırım..

Hüseyin Başoğlu
27.06.2013, 22:14
Ben diyorum...ama kimse bunu yapmaya yanasmjyo...trabzon genelinxe butun esnaflari her ay 25 lir verrmek icin ikna et...ne olur olmaz mi yani...

çok ters bir konu şimdi :)

bedava bilet bulmak için yapmadığı şey kalmayanların olduğu yerde hayal biraz hayal :)

Hüseyin Başoğlu
27.06.2013, 22:19
Klübe maddi destek istiyorsak bana göre yapılıcak en mantıklı şey Taraftar gruplarının çıkardığı ürünlerin tscluptan satılması olur...

taraftar gruplarının yapıcağı en büyük fedekarlık budur bana göre vazgeçmeleri kar larından....

Zamanında gs ultraaslan aracılığıyla yapmıştı bunu...

Ibrahim Gaygusuz
27.06.2013, 22:26
Bukadar taraftari bir araya toplayacak tek birsey sey banka hesabi.

Asil soru Trabzonspor yonetimi bunu kabul edecekmidir ?
Ve Trabzonsporun kabul edecekse bu isin onculugunu onlara yaptirabilirmiyiz. Kimle iletisime gecebiliriz bu konu hakkinda.

Milyonlarla taraftari olan bir kulubuz, kulubun gercek sahipleri olarak su zamanda bize duser sahip cikmak.

Ben baska taraftar gruplarinlada iletisime gecip bu sezonluk kendi taraftar grubu urunlerini cikarmamalarini istiyecegim. Bu sene tek harcama yapacagimiz yer TSCLUB olmali

Erhan Atalay
27.06.2013, 22:53
bence direk hesaba para yatırmalıyız

Mehmet S. Pervan
28.06.2013, 02:59
TSclub'ın başına gelen CEO kim ve hangi tekstil firmasının CEO'su? (tekstil mühendisiyim, o yüzden merak ettim)

Sefa Alış
28.06.2013, 03:27
Esnaftan aylık 25 lira gönüllü yardım parası almakta mantıklıymış.
Hatırladığım kadarıyla Barcelona'da şehre gelen her turistten klübe yardım için 10€ alıyorlardı, böyle bir şey de yapılabilir.

Sefa Alış
28.06.2013, 03:30
Bir futbol şehri olmanın faydalarından yararlanabilirsin böylece.
gs,fb,bjk yapamaz mesela üstte yazılanları.

Sefa
28.06.2013, 03:51
TSclub'ın başına gelen CEO kim ve hangi tekstil firmasının CEO'su? (tekstil mühendisiyim, o yüzden merak ettim)

Murat Türköz. Kendi firması var tekstil ile uğraşan. Pierre Cardin'in Belçika Distribütörü..

zekeriyya
28.06.2013, 08:14
TS clup lisanslı ürünlerin pazarlaması ....

bakalım Türköz grup başkanı bunu başarabilecekmi ?

Oğuz ZEYTİN
28.06.2013, 08:19
Kulübe üye olmalıyız!

Hem kulüp yönetimini belirlemede (şeklen de olsa) söz sahibi oluruz... Hem de üyelik ve aidatlarla maddi destek sağlarız.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2041#Icerik

Badaloğlu
28.06.2013, 08:28
Ozelikle son zamanlarda cikan haberler herkesi endiselendirmeye basladi. Ekonomik anlamda cok ciddi sikintilarin var oldugu cok acikca belli.

Bu sezonu her sezodan ayri tutup takimiza hem maddi hem manevi anlamda destek olmaliyiz.

-forma lansmanlari yapilmadan forma kimse almiyacaktir onlar cikana kadar taraftarlar parasini verip TSclubtan alis veris ceki alsak. Bunu TSclub oneri olarak bildirebilirmiyiz

- bildigim kadari ile onemli bir tekstil firmasinin CEO'su tsclub'da basa geldi. Tshirtlar polarlar bu sezon her zamankinden daha guzel ve kaliteli olacaktir.
taraftar gruplari kendi urunleri bu sezonluk askiya almali ve sadece Trabzonsporun lisansli urunlerine harcama yapilmali.

Ve en son care

- banka hesabi acilip yurt ici yurt disi butun taraftardan maddi destek gelecek. Kulupte yapabilir bunu taraftar gruplarida. Trabzonspor'da oyle bir haraketlilik yok suanda, bence BMN olarak bu ise onculuk yapabiliriz. Tabi Trabzonspor yonetimide razi olacaksa. Ve tabi degerli BMN yonetimini bunda oncelik yapmak isterse.

Konunun yeri burasimi degilmi bilmiyorum ama bende herkes gibi gazete haberlerinden endiselenmeye basladim.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=42054&page=5

Değerli BMN üyeleri,

2013 - 2014 futbol sezonunda BMN olarak Maraton'da yer alacağız...

Yerimiz; Maraton E Blok olacaktır!..

Kombine ücreti: 350 TL'dır...

Bu kapsamda; tribünde bizimle olmak isteyen üyelerimizin isimlerini listeye yazdırmalarını rica ederiz...

Tüm sezon boyunca birlikte ve yanyana karşılaşmaları izlemek adına kombinelerimizi kulüpten topluca alacağız...

Bu aşamada; üyelerimiz dilerse kombine ücretlerini aşağıda belirttiğimiz hesabımıza gönderebilirler. Bu şekilde tüm işlemler tarafımıza yürütülecektir. Dilerlerse de kredi kartı ile kendileri ödeme yaparak satın alabilirler. Ancak yerimiz Maraton H Blok olacağından; bu bloktan alanları listemize dahil edeceğiz. Kombinelerini kendileri alacak üyelerimizin özellikle H blokta; G bloğa yakın kısımdan kombinelerini almalarını rica ederiz...

Ayrıca kombine organizasyonuna destek vermek isteyen üyelerimiz kombine havuzuna da maddi olarak katkıda bulunabilirler...

Trabzon'da yaşamayan ama kombine organizasyonu destek vermek isteyen üyelerimiz bu organizasyona katılabilirler. Bu organizasyon çerçevesinde Trabzon'da bulundukları anda kombineleri kullanabilir bulunamadıkları anda diğer üyelerimizin faydalanmasını sağlayabilirler...

Umarım açıklayıcı olmuştur...

Kombine Listesi - Maraton E Blok

1. Yalçın Kaya Aydın: 350 TL (Maraton - E) / ÖDEMESİ YAPILDI...
2. Metin Mollasalihoğlu: 350 TL (Maraton - E) / KREDİ KARTI
3. Berat Bulut: 350 TL (Maraton - E) / KREDİ KARTI
4. Fatih Küçük: 350 TL (Maraton - E) / KREDİ KARTI
5. Volkan Ayyıldız: 350 TL (Maraton - E) / NAKİT BUGÜN GELECEK.
6. Yunus Emre AYAZ: 350 TL (Maraton - E) / KREDİ KARTI
7. Meriç Kurt: 1.750 TL (5 X Maraton - E) / KREDİ KARTI
12. Hayat61: 350 TL (Maraton - E) / KREDİ KARTI
13. Sibel Kaya: 350 TL (Maraton - E) / ÖDEMESİ YAPILDI...
14. Agah Özlü: 350 TL (Maraton - E) / ÖDEMESİ YAPILDI...
15. Gökçe Emirzeoğlu: 350 TL (Maraton - E) / KREDİ KARTI
16. İskender Çakmak: 350 TL (Maraton - E) / ÖDEMESİ YAPILDI...

Kombine Havuzu

1. Melek Çilingir: 50 TL / ÖDEMESİ YAPILDI...
2. Taner Gündoğdu: 61 TL / ÖDEMESİ YAPILDI...
3. Alper Çalık: 100 TL / ÖDEMESİ YAPILDI...
4. Ahmet Kuru: 30 TL / ÖDEMESİ YAPILDI...
5. S.Özkan: 100 TL / ÖDEMESİ YAPILDI
6. Cem Alkan: 61 TL / ÖDEMESİ YAPILDI
41. BMN Kocaeli (H.Bağdat/Zekeriyya/Holdu/Enes): 350 TL / ÖDEMESİ YAPILDI...

Toplam: 702 TL

Banka Hesap Bilgileri;

Hesap Sahibi: Yalçın Kaya Aydın
Banka: Yapı Kredi
Şube: 1048 - Taşdelen Şubesi
Hesap: 85692190
IBAN: TR020006701000000085692190

Açıklama Kısmına: BMN & Kullanıcı adınızı yazmanızı rica ederiz...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Değerli arkadaşlar,

Kulübe destek olmak istiyorsanız bunun çok basit bir yolu var... Yukarda açıklaması ve linkini koyduğum başlıkta BMN'nin organize ettiği kombine bileti organizasyonuna destek verin. O zaman bir taşla iki kuş vururuz. Hem tribünlerimizde bir koltuk daha dolu olur hemde desteğiniz direk kulübe gider... Ayrıca BMN olarak hep birlikte bir arada maç izleme keyfine nail oluruz...

Fatih Özkan
28.06.2013, 10:47
TS Club ürünleri büyük önem taşıyor bu konuda...
Biraz güzel ürünler çıksın yeter...
Diğer türlü banka hesabı açılsın her türlü destek veririm.

000061
28.06.2013, 11:05
Zokora, Volkan Şen ve Janko'dan kurtulalım. Bu üçünün yıllık maaşı toplam 5 milyon Euro. Dinozor Halil'den de kurtulmuşuz.

Taraftarın toplayabileceğinden de, TS Club'tan gelecek paradan da daha çok olduğunu düşünüyorum.

Ha, tabii ki, Hz. İbrahim'in ateşine su taşıyan karınca misali safımızı belli edeceğiz. Ama biz kulübe katkı yapmak istiyorsak, yönetim de bu isimleri uzaklaştırmak suretiyle katkı yapmalı...

Burçak
28.06.2013, 11:12
Bizler kombinemizi lisanslı ürünlerimizi alarak katkı sağlamalıyız.
Taraftarın nakit vererek toplayacağı paralar ancak bir deplasman masrafını karşılar.. vb..
Taraftarın yapacağı en büyük katkı bunların dışında manevi katkıdır.
Maçlara gitmesidir. Trabzonspor'un olduğu her yerde olmasıdır.