PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şerefsiz Fanatik Gazetesi | Fanatik Alma Aldırma

Doğukan Uçan
27.06.2013, 18:18
Şu habere bakın http://www.fanatik.com.tr/iste-aziz-yildirimin-sordugu-o-diyalog_3_Detail_88_319026.htm

Gündemi nasıl değiştirmeye calisiyolar trabzonsporuda katmayı calisiyor şerefsizler madem böyle haber yapacaksın 2 hafta önce niye paylasmadınız.istanbulun köpekleri hep bunu yapiyor.

ilhan
27.06.2013, 18:36
Hürriyet, milliyet ve fanatik iş başında...
İşte bunu yediremeyecekler! Bu tongaya gelmez kimse.

Mert'
27.06.2013, 18:41
Bu haber çoğu sitede var zaten.

gece_bekcisi
27.06.2013, 18:45
Artık bunlara Trabzonspor taraftarı olarak boykot etmeliyiz ve Liste şeklinde yaparsak daha güzel

asil suskun
27.06.2013, 18:52
haci halleder

Berat Akçay
27.06.2013, 18:52
Şu sitelerin linkini paylaşmayıp şu şekilde yapsak ?

İşte Aziz Yıldırım'ın sorduğu o diyalog

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugün gerçekleştirdiği toplantıda, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na sorduğu sorunun detayları ortaya çıktı.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/6/27/fft104mm2377764.jpg

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlenen toplantıda akılda kalan anlardan biri de, Yıldırım'ın Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na sorduğu "Kulüpler birliği toplantısında Sivasspor Başkanı'yla aranızda geçen konuşma neydi?" sorusu oldu. Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre Aziz Yıldırım'ın bahsettiği diyalog şu şekilde gerçekleşti;

Basına kapalı olarak yapılan Kulüpler Birliği toplantısında söz hakkı alan Hacıosmanoğlu konuyu şike iddialarına getirerek "Böyle ahlaksızlık olmaz biz kupayı istiyoruz. Futbola ahlak yeniden gelsin" diye çıkıştı. Bu söz üzerine ortam gerildi ve Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz şu sözleri sarfetti: Sayın başkanım ahlaksızlıktan, şikeden söz ediyorsunuz. Sizin kulübünüzün yöneticilerinin aynı dönemde bize ne tekliflerle geldiğini, neler önerdiğini biliyor musunuz?

Adnan Mollasalihoğlu
27.06.2013, 18:59
Şu sitelerin linkini paylaşmayıp şu şekilde yapsak ?

İşte Aziz Yıldırım'ın sorduğu o diyalog

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bugün gerçekleştirdiği toplantıda, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na sorduğu sorunun detayları ortaya çıktı.

http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/6/27/fft104mm2377764.jpg

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlenen toplantıda akılda kalan anlardan biri de, Yıldırım'ın Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na sorduğu "Kulüpler birliği toplantısında Sivasspor Başkanı'yla aranızda geçen konuşma neydi?" sorusu oldu. Hürriyet Gazetesi'nin haberine göre Aziz Yıldırım'ın bahsettiği diyalog şu şekilde gerçekleşti;

Basına kapalı olarak yapılan Kulüpler Birliği toplantısında söz hakkı alan Hacıosmanoğlu konuyu şike iddialarına getirerek "Böyle ahlaksızlık olmaz biz kupayı istiyoruz. Futbola ahlak yeniden gelsin" diye çıkıştı. Bu söz üzerine ortam gerildi ve Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz şu sözleri sarfetti: Sayın başkanım ahlaksızlıktan, şikeden söz ediyorsunuz. Sizin kulübünüzün yöneticilerinin aynı dönemde bize ne tekliflerle geldiğini, neler önerdiğini biliyor musunuz?

Bu karı pezevengi değil miydi maç satan karısını satar diyen ;) işine baksın

Berke6198
27.06.2013, 18:59
Biz buna, psikolojik savaş diyoruz.

Ve biz bu savaşta fark ile öndeyiz.

fincher
27.06.2013, 19:05
Mecnun'un mahkeme sorgusu...
Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci'nin Trabzonspor size teşvik girişiminde bulundu mu? sorusuna Otyakmaz, şu cevabı verdi: ''Tabi ki var. Ama bunun Zeki Mazlum'la alakası yoktur. Zeki bana senin ne kadar yiğit biri olduğunu biliyoruz. 'Maç satan karısını satar dediğini de biliyoruz' dedi. Bu görüşme maçtan 10 gün önce olmuştu. Aslında orada bana gaz vermişlerdi bir bakıma. 50'ye yakın başkanla çalıştım. Hepsi beni bilir. Benim söylediklerimin aksine, bir kişi bir şey söylerse ben hayatıma son vermeye hazırım.''
Otyakmaz, Mehmet Yıldız’ın "on numara bir delikanlı" olduğunu ifade ederek, savunmasını şöyle sürdürdü:
"Yıldız bana geldi. Ahmet Çelebi, Yıldız’a bu manada en ufak bir imada bulunsa bana gelir söylerdi. Mehmet Yıldız, ’Başkanım, Trabzonsporlu futbolcular gelmiş, arkadaşlara, (bizi FB’ye karşı şampiyon yapacak bir skor alırsanız 1 milyon dolarınız hazır) demişler’ dedi. İsim vermedi, ’bana isim sorma başkanım, arkadaşlarımı ispiyonlamış gibi olmayayım’ dedi. Ben de Zeki Mazlum’u aradım, aynı şekilde ’Sen yok dedin ama birileri ta buraya kadar gelmiş bak’ dedim. Böyle bir şeyin olacağına ihtimal vermedi. Yıldız kimden geldiğini tanımaz, ama kime dendiğini bilir, savcıya söyledim. Savcı, Mehmet’e sormuş. Mehmet, ’Duydum, ama kimden bilmiyorum demiş."

Mehmet Yıldız'ın mahkeme sorgusu...
Takım kaptanı olduğu dönemde futbolcuların arasında geçen bir konuşmada ''Teşvike ilişkin bir dedikodu var'' şeklindeki duyumlarını kulüp başkanı Mecnun Odyakmaz'a aktardığını belirten Yıldız, bunun üzerine takımla toplantı yapan Odyakmaz'ın kendilerine ''Maç satmak karısını satmakla aynıdır. Maç satan namussuz şerefsizdir'' şeklinde konuştuğunu söyledi.
Mahkeme Başkanı Ekinci, ''Durumu ciddiye alıp başkana anlatıyorsun ama arkadaşlarına sormadın mı'' diye sorduğu Yıldız, sormadığını söyledi.
Dava konusu maçtan sonra kaleci Korcan Çelikay ile konuştuğunu ve kendisine ''O kadar gol kurtardım çok kötü bir gol yedim'' diye üzüntüsünü dile getirdiğini söyleyen Yıldız, ''Ben Korcan'ı iyi oynadın diye tebrik ettim. Ayrıca diğer takım arkadaşlarımın da böyle bir suça karışacağına inanmıyorum'' dedi.
Daha sonra söz alan sanık Aziz Yıldırım ise Mehmet Yıldız'a, ''Mecnun Başkan her zaman doğruları söylemeye çalışan biri. Senin için de öyle diyorlar. Burada biz yatıyoruz doğru yanlış ortaya çıkacak ama doğruyu söylemezseniz öbür dünyada tüm günahlarımızın vebali üzerinize olacak. Doğruyu söyleyin. Mecnun Odyakmaz'a söz konusu olayı anlattığında isimleri bana sormayın demişsin. O isimler kim'' diye sordu.
Yıldız da, ''Kalabalık bir ortamdı. Hangi oyuncuların konuştuğunu bilmiyordum'' demesi üzerine Yıldırım, ''Takımınızda oynayan Abdurrahman ve Sedat nereli'' diye sordu. Yıldız, iki ismin de Trabzonlu olduğunu söyledi. Bunun üzerine Yıldırım, ''Bu futbolcular olabilir mi-'' diye sorduğu Yıldız, ''Hayır'' cevabını verdi.
Konuşmasını sürdüren Aziz Yıldırım, Yıdız'a ''Net bilmediğin bir konuyu ortaya atabilir misin- Bu ifadelerinle Trabzonspor'u zan altında bırakıyorsun- Yazık değil mi-'' dedi.

Mecnun benzer şeyleri mahkemede de söyledi,Mehmet Yıldız da dinlendi.Mahkeme başkanı sorguyu derinleştirince ne isim verebildiler,ne de miktar.Ne teklif edenin ismi var,ne edilenin,ne de duyanın.Çamur at izi kalsın...

DeAgLeMaNyAq
27.06.2013, 19:07
Gürcan Bilgiç'e her fırsatta sallarız ama adam biraz önce açık açık Mecnun Otyakmaz bunu mahkemede de söyledi yeni bir şey değil ki bu dedi...

Burçak
27.06.2013, 19:51
çaresiz kaldılar çaresiiz.
koyduk mu diyin sadecee.
muhatap almayın.
bu söyledikleri iftira yeni değill.
iftiralarını gündem yapmaya gerek yok. mahkemeler herşeyi söyledi ;)

KOY DUK MUUUUUUUU

Hüseyin Gündoğdu
27.06.2013, 19:59
UEFA teşviği suç saymıyor. Steau Bükreş'e de bunun için ceza vermedi.
Rezil Yıldırım ya gerçekten süzme salak, ya da muhataplarını salak zannediyor.
Gerçi basın toplantısındaki 'gazeteci'lerin sorularına bakılırsa o salondakilerin çoğu için bu zan doğru olabilir.

hakan yesilyurt
27.06.2013, 20:04
başkanın çıkıp sağlam bir açıklama yapması lazım

aaahmet61
27.06.2013, 20:06
otyatmaz caklu cuklu konuşma. ne söylemiş başkan.mertçe söyle yada ölene kadar sus.

Hamza Milet
27.06.2013, 20:07
Oçlar, çok okurum bu gazeteyi
sadece ne derece serefsiz olduklarini anlamak için yanlis anlasilmasin. :)

Kasım Hilal
27.06.2013, 20:16
Aman bırakın afgursunlar.. Hele UEFA süreci tam olarak noktalasın. Dilerim tahkim cezayı onayıp üstüne bir de ekleme yapsın.. Sonra yakın zamanda da yargıtay kararı çıkar ki o da mahkeme lehine olacaktır büyük ihtimal... Sonrasında görürüz bu satılmışları.. Bakarız tasmalarını kim kapacak.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
27.06.2013, 20:35
Son çırpınışları...

altinkaya08
27.06.2013, 21:22
Yaa anlamıyorum bunlar akıllarını ekmek-peynirlemi yediler.Ağır konuşacağım şimdi.Be geri zekalı mecnun efendi;eğer sen bişeyler biliyorsan neden anlatmadın mahkemeye savcıya?? eğer tüm bildiklerin bunlarsa hem savcı hemde mahkeme ceza bile vermezken sen tekrar neden gündeme getirebiliyorsunki?Sen önce kendi b.k'unu temizle..

Ahmet Kuru
27.06.2013, 21:32
Başkanın bu köpeklere çıkıp ağzının payını vermesi gerek.!

Açıklaması da şöyle olsun '' it ürür kervan yürür ''

Oğuz ZEYTİN
27.06.2013, 21:34
Süper Star Life, Cumartesi Sürprizi, Pazar Keyfi, Paparazzi vb. gibi 5. sınıf ünlü hayatlarını ekranlara taşıyan programlardaki muhabbetleri andırıyor Aziz'in açıklamaları.

"O ne dedi?

Bu ne cevap verdi?"

Biraz mertsen, yiğitsen, delikanlıysan çık açık açık konuş (varsa elinde belge-bilgi).

Demek yok ki böyle asparagaslarla mide bulandırmaya çalışıyor.

Adamın şahidine bak: Mecnun. :)

Hahaha

Rıza ÇOLAK
27.06.2013, 21:36
Bu husuta çok özlü bir söz vardır derki; Kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz...
aziz-mecnun

tsukru61
27.06.2013, 21:46
Şikeye nokta kadar bulaşmış olsaydık burnumuzdan getirmişlerdi.

Ogün'
27.06.2013, 21:48
Fenerbahçe kongre üyesinin iftiralarını mı ciddiye alıyorlar.Kanıtı var mı?Böyle bişey olacakta bu it mahkemede susacak.Ben olsam bu yavşağa dava açardım.

Onur Akyüz
27.06.2013, 22:05
Hala bu tip haberlerle milleti kandırabileceklerini sanmaları ayrı bi zavallılık.

Yahu en gerizekalı insan bile anladı olup biteni, siz hala oç luğu peşindesiniz.

İHO cevap olarak ne demiş peki?

Cevap vermemiş mi?

Hııııııı mı demiş, tamam mı demiş, kafa mı atmış, gülüp geçmiş mi, ne olmuş?

İlkokul 3. sınıfa giden çocuğa okutsan bu haberi -ee öbürü ne cevap vermiş peki der?

Kıç silinmez o paçavrayla kıç!

İnsanı günaha sokar bunlar ya!

U.Sadıkoğlu
27.06.2013, 22:27
Şu Metris'in önü bir uzun alan...

Aziz boku yedi gerisi yalan...

:(

colman
27.06.2013, 22:45
Guya bizim baskan bunlara aciyo sag duyu felan ne acimasi basacan tekmeyi bu şerefsizlere...

28TS61
28.06.2013, 08:41
azize dün ne demisti gazetecilere ?

sakin yalan yazmayin. uefa bizi gözetliyor :D

toksoy61
28.06.2013, 08:53
fanatik, hürriyet, milliyet, vatan, akşam bunların hiçbir haberine inanmayacaksın, kaale almayacaksın, itibar etmeyeceksin, basın toplantısını sokmayacaksın, forumlara bile konu diye başlık açmayacaksın

Süleyman50
28.06.2013, 09:12
1 yıl cezaevinde yatan kimlermiş acaba sormak lazım haysiyetsizlere...

Doğukan Uçan
28.06.2013, 09:16
mecnun odyakmaz denen ........kimdir fenev ceza aldıktan sonra niye ortaya çıktı 1 senedir nerdeydi ?

Hasan Algan
28.06.2013, 09:17
yeni bir haber daha yayınlamışlar .. bu dosya uefayı çıldırtabilirmiş..vallahi oturduğum yerden küfretmeye başladım bu ............ afedersiniz de uefanın da çok da....... azizenin dosyası

anakonda09
28.06.2013, 09:24
UEFA çıldıracak doğru bir sokacak ki boruyu fb'ye gözleri faltaşı gibi açılacak ..........

Derin Trabzon
28.06.2013, 09:35
Klüp olarak mahkemede idda edildiği ve mahkemenin ceza vermeyip berraat ettirdiği bir olaydan dolayı bizi suçlayıp iftira edenlere dava açamıyormuyuz.

sonuçta makeme bu suçlamayı reddetti biz aklandık.

bu yasal olarak suç değilmi resmen iftira atıyor.

Gökçebey
28.06.2013, 09:37
Kendi pisliğini örtbas etmek için ortaya bir laf atıyor, güdümlü pislik istanbul basını da bu fırsatı değerlendiriyor. Ciddiye alınacak bir şey değil.

Hasan Algan
28.06.2013, 09:40
savundukları sava bakar mısınız ? güya sormuş mecnun efendi bizim başkana trabzonlular bize neler teklif ettiler felan.. hani ispat yok.. kim sormuş o da yok .. ne zaman olmuş o da yok.. elde hiçbirşey yok.. niye sormamışlar azizeye mecnuna sen daha fazla mı teklif ettin de sivas senin altına yattı diye..sayfalarca tapeyi onca resimli şike görüntüsünü gözümüzün içine baka baka inar ediyorlar ya o beni çıldırtıyor işte. yavşaklıkta şerefsizlikte sınır tanımıyorlar.. antu forumuna bi uğradım komedinin dik alası fenerbahçe kuvayi milliyeymiş yuh artık bu kadarına pes !

Mustafa ÖZDEMİR
28.06.2013, 09:42
eğer bizimkiler böyle bişey teklif etmiş olsaydı çoktan 3.ligdeydik...

metehan
28.06.2013, 09:44
Çırpındıkça battıklarının farkında değiller. Daha güzel, böyle devam etsinler :)

Adnan Özkan
28.06.2013, 09:54
Mecnun,aziz,fanatik.hürriyet,ercan saatçi ve sizin gibi ne kadar yandaşınız varsa.. topunuzu üst üste koyup trabzondaki kemençe heykelinin tam yayının üstüne oturtmak gibi bir fantezi kurdum hemen şu an...

HOPA'LI TS'Lİ
28.06.2013, 09:58
Bu adı geçen gazetelere boykot yapmalı yönetim, örneğin,

bizim haberlerimizi yayınlamayın, yayınlarsanız dava açarız gibi,

taraftarımız zaten sizleri okumuyor, taka, karadeniz, günebakış vs. okuyor desin

sinirden ne yapacağımı bilemiyorum, itin biri kuyuya taş atıyor, 40 akıllı çıkarmaya uğraşıyor

Burhan Dikbıyık
28.06.2013, 10:24
topuk yaylasına otobüs kaldırdın tff de kuralları değiştirdin..uefa ya da uçak kaldırıyosun seyirci götürüyosun hukuğun ve kanunların heryerde türkıyede olduğu gıbı mı zannettin aziz efendi..sen adamsızlığın dibisin

zeki gursoy
28.06.2013, 10:26
hayır bide şöyle sormak gerek...
sadri başkan maç satmayın demiş, adam gibi oynayın demiş..
maçı verin bizemi demiş?
yatınmı demiş?
nedir...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
28.06.2013, 10:32
Bunlar son çırpınışlarıdır.
Can havliyle sağa-sola saldırmalarıdır...

Arkadaşlar her doğru bazen her yerde söylenmez.
Bir çoklarında aynı fikirde olsak da küfürlü mesajlar ceza gerektiriyor forum kurallarında o yüzden daha itinalı yazarsanız hem buraları takip eden minik kardeşlerimize daha güzel örnek olursunuz hem de bu alçaklar yüzünden günaha girmemiş olursunuz.

Fatih Özkan
28.06.2013, 10:50
Ağız dolusu küfür ediyorum!
Beddua ediyorum!
Allah büyüktür!
Gün gelecek daha neler neler yazacaksınız!

cakalkerem
28.06.2013, 11:59
eceli gelen köpek cami duvarına işermiş....

Bunlar son damlaları....

Kendi sidiklerinde boğulacaklar tez zamanda

Ali Can
28.06.2013, 15:39
Şu Metris'in önü bir uzun alan...

Aziz boku yedi gerisi yalan...

:(

http://www.youtube.com/watch?v=2vDJLDzZn9E

:D :D

Tahir61
28.06.2013, 16:18
bu da fanatik paçavrasından gülün geçin köpoğullarına :)

http://p1306.hizliresim.com/1b/w/ppbpj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Misina
02.08.2013, 11:00
Neler neler olmuşi haberimiz var Onur 70 metre koşup rakibe vurmaya gelmiş !!!

Provokatör bir haber bu kadar yazılır takım kaptanı olan oyuncu olayı yatıştırmak için gelmeyecekmiydi ne yapacaktı ? Volkan Demirel'olsa ayırmaya gelirdi kesin

http://img844.imageshack.us/img844/579/yc0q.jpg

http://www.fanatik.com.tr/904te-ortalik-karisti_3_Detail_35_326867.htm

Samet Türkmen
02.08.2013, 13:40
Babaları Rus bu serefsizlerin. CSKA macinda oylesine gitmediler rakip tribüne.

Yunus Danışmaz
02.08.2013, 14:15
Ya bunlar harbi dangalak!! 2 senedir nerdeydiniz, Trabzonspor niye BERAAT etti demezler mi adama??

Sefaenes
02.08.2013, 14:23
ya bu haberi yapan babasi yapanci olan sahis acaba zaman gecirmeden onur neden kirmizi almadi yazdigi dogruysa la bunlar tam ermeni cocuklari

OFLU
02.08.2013, 14:24
Bu haberi verecektim bende. Bunlar harbi şerefsiz. Hatta Şerefsizoğlu şerefsiz. Allah hepinizi bildiği gibi yapsın.

kopeli
02.08.2013, 14:36
Trabzon'da satısı yasaklansa nasıl olur ?

Oğuz B.
02.08.2013, 14:38
Ulan satılmışlar, Onur o pozisyonda sarı kart görmediki. Sallıyorsunuz, içinizdeki pisliği kusuyorsunuz da az daha geçerli verilerle yapın bu işi bari ulema-i dallamalar.

Hamza Milet
04.08.2013, 00:18
Bu haberi verecektim bende. Bunlar harbi şerefsiz. Hatta Şerefsizoğlu şerefsiz. Allah hepinizi bildiği gibi yapsın.

Aynen bunu bende yazacaktimda gerek duymadim.

Bunun gibi daha biirsürü var:

Trabzonspor Rum takımı mı?
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, şike sürecinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın muhalefete göre tarafsız bir tutum sergilediğini belirterek, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu suçladı, "Trabzonspor sevdalıları ve namuslu futbol paydaşları sandık önünüze geldiği zaman bunun hesabını soracak size" dedi.

Trabzonspor Rum takımı mı?

??

http://www.fanatik.com.tr/trabzonspor-rum-takimi-mi_3_Detail_35_326592.htm

Baslik kasitli olarak böyle yazildi.
Haberin içeriginde en az 2 a4 sayfa metin var.
Bula bula çikara çikara bunu çikarmislar içinden, tamamen saldirmaya yönelik atilan bir baslik.
Allahsiz kitapsizlar.

Mert'
04.08.2013, 01:20
Bu Fanatik Facebook sayfasında şikeciler gol attığında ''Gooooooooooooooooooooooooooooooool!!'' biz ve Bursa attığında sadece skoru veriyor o yüzden yoruma gerek yok. :D

aksamvakti
04.08.2013, 01:52
Gülün geçin bu gazeteye kızdırmıyor artık bunlar :D tekfurun gazetesi..

Hamza Milet
03.10.2013, 15:58
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370/2013/10/2/fft104mm2544517.jpg

Fanatik gazetesinde ''ProFanatik'' yarismasinin bu hafta kazananlari belli olmus, kazananlar isimleri ve tuttuklari takim ile siteye yazilmis.
Ne tesadüftür ki galatasarayli kazanan 2 kisinin tuttuklari takim büyük harflerle yazilmis.
Kazanan Trabzonsporlu kisininde tuttugu takim Trabzonspor küçük harflerle yazilmis.

http://www.fanatik.com.tr/profanatikte-haftanin-kazananlari-belli-oldu_3_Detail_27_322425.htm

Lazman
03.10.2013, 17:02
Buyuk takimin ismi buyuk yazilir.

Hamza Milet
03.10.2013, 22:37
Trabzonspor küçük takimmi?

Veysel
03.10.2013, 23:02
Buyuk takimin ismi buyuk yazilir.

Ne demek istiyorsun açıklasana

Hasan Cubukcu
03.10.2013, 23:23
ironi yapiyor anlamadinizmi !

Veysel
04.10.2013, 00:03
ironi yapiyor anlamadinizmi !

Noktalama işaretleri özürlüsü mü arkadaş?

alone_6161
04.10.2013, 11:26
Fanatik gazetesine tepki maili attım. Sizler de atın ve kesinlikle ama kesinlikle ne fanatik gazetesine para verin ne de sitelerine girin.

Emre İskender
04.10.2013, 11:45
http://www.fanatik.com.tr/yine-lazio-yine-husran_3_Detail_35_336945.htm

biz mi art niyetliyiz acaba

Serdær
04.10.2013, 13:42
Biz grup lideriyiz !

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q87/s720x720/1385195_235800856574699_307356445_n.jpg

demir
04.10.2013, 13:44
ercAN SAATCININ spor muduru oldugu bır gazeteden ne beklıyorsunuzkı ???? aklı olan okumaz bıle...

Lazman
04.10.2013, 14:25
Noktalama işaretleri özürlüsü mü arkadaş?
senin dilinden yazayim.
sende anlama OZURLUMUSUN?

illa bi garip laf etmenmi lazim. artik mide bulandirma durumuna geldi senin gibi bikac kisi burda. baskasina ozurlu diyecek kadar cokmu akliniz var. Kimsiniz,nesiniz,kendinizi ne zannetmeye basladiniz? Bi normallesin artik.

EnjoyTheMusic
04.10.2013, 14:36
fanatik;hürriyet,milliyet,cumhuriyet,sözcü,takvim gibi fenerbahçe avukatı gazetelerden birisidir.grup lideri olduğumuz halde bile bile 2. sıraya koymak artniyetlerinin ispatıdır.Trabzondaki yerel medyada bu zihniyetin ürünü ise may'ın sahip olduğu karadeniz gazetesidir.trabzonspor düşmanı bu yerel gazete de alınmamalı,aldırılmamalıdır

Hasan Cubukcu
04.10.2013, 14:38
senin dilinden yazayim.

illa bi garip laf etmenmi lazim. artik mide bulandirma durumuna geldi senin gibi bikac kisi burda. baskasina ozurlu diyecek kadar cokmu akliniz var. Kimsiniz,nesiniz,kendinizi ne zannetmeye basladiniz? Bi normallesin artik.

Arkadas alttan al önemi yok , fazla ciddiyet duymuyorum böyle kisilere .

ibrahim
04.10.2013, 14:55
senin dilinden yazayim.

Peki sen kendini ne sanıyorsunda böyle imalı imalı konuşma hakkını buluyorsun kendinde? Trabzonspor sizin gibi hainlerin bile içten alaşağı edemeyeceği kadar büyük bir kulüptür.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Hasan Cubukcu
04.10.2013, 14:59
Peki sen kendini ne sanıyorsunda böyle imalı imalı konuşma hakkını buluyorsun kendinde? Trabzonspor sizin gibi hainlerin bile içten alaşağı edemeyeceği kadar büyük bir kulüptür.

kimi kast ettin ?

ibrahim
04.10.2013, 15:02
kimi kast ettin ?

Bunun gibi düşünen kim varsa üzerine alınabilir.

Hasan Cubukcu
04.10.2013, 15:03
acik acik yaz yaziyorsan da bilelim ne demek istedigini , yani erkek gibi !

ibrahim
04.10.2013, 15:27
acik acik yaz yaziyorsan da bilelim ne demek istedigini , yani erkek gibi !

Trabzonsporumu küçük gören Istanbul zillilerinin bu yaptığı terbiyesizliği tasdikleyen şu adama katılıyormusun cidden? Evet katılıyorum diyorsan bana göre sende hainsin kusura bakma abi.

Veysel
04.10.2013, 15:34
Herkes haddini bilip öyle yorum yazacak buraya burası Trabzonspor taraftar forumu bir laf yazıldımı kime neye gidiyor bu yazdığım düşünüp öyle yazmak zorundasın. Egolarinızı tatmin edip, Polat alemdarlık yapma yeride değil burası

kopeli
04.10.2013, 15:35
Ne zaman Şampiyon oluruz veya Kupamız geri verilir,o zaman o günü yasatmak için 1 tane alacam :D

Hasan Cubukcu
04.10.2013, 15:45
Trabzonsporumu küçük gören Istanbul zillilerinin bu yaptığı terbiyesizliği tasdikleyen şu adama katılıyormusun cidden? Evet katılıyorum diyorsan bana göre sende hainsin kusura bakma abi.

Su adam kim anlamadim ?

Fazla senlende ugrasak zamanim yok .

anladin herhalde ne demek istedigimi

Hasan Cubukcu
04.10.2013, 15:49
Herkes haddini bilip öyle yorum yazacak buraya burası Trabzonspor taraftar forumu bir laf yazıldımı kime neye gidiyor bu yazdığım düşünüp öyle yazmak zorundasın. Egolarinızı tatmin edip, Polat alemdarlık yapma yeride değil burası

Haddini sen asdin ben aklttan aldim birsey yazmadim senin yazinin üzerine ama sen ahlak dan bahs ediyorsun trabzonsopordan bahs ediyorsun ama dediklerin birisi birine uyusmuyor polat alemda kim tanimiyorum sizin gibi bos zamani olanlar iziliyor galiba böyle sacma filimleri .

Hadi bas git cevap yazma uzak kal !

ibrahim
04.10.2013, 15:56
Su adam kim anlamadim ?

Fazla senlende ugrasak zamanim yok .

anladin herhalde ne demek istedigimi

Ben lazman nickli heriften bahsettim. Alıntıladım hatta mesajını. Sen neden üzerine alındınki?

Veysel
04.10.2013, 16:05
Haddini sen asdin ben aklttan aldim birsey yazmadim senin yazinin üzerine ama sen ahlak dan bahs ediyorsun trabzonsopordan bahs ediyorsun ama dediklerin birisi birine uyusmuyor polat alemda kim tanimiyorum sizin gibi bos zamani olanlar iziliyor galiba böyle sacma filimleri .

Hadi bas git cevap yazma uzak kal !

Abi lafım sana değil şahsına alınma

berke_arda
04.10.2013, 16:13
Kaçıp gitmemi kolay...!
Yoksa
Kalıp savaşmakmı..!!
Neden herkes kolayı seçer
Allah
Bu takımın sonunu hayır eylesin

Lazman
04.10.2013, 17:00

had bilmek, ego, zorunda olmak,polat alemdar.

dayimisin? :))
Vay vay bilmeyende derki yazilan mesajlar hep prof ayarinda. gulumsettiniz beni.

su oteki vatandasa cevap bile vermeyecem. klavye canavarlari :)

@Hasan Cubukcu
anlasilmak guzel sey :ok

ibrahim
04.10.2013, 21:25
Klavye canavarıymışım. :) İlk mesajında yazdığınla nereni tatmin ettin veya yaptığın şeyle ne yaptığını sandın acaba çok merak ediyorum. :)

Bu kulüp büyüklügünü senin gibi bos beles adamlarin icazetiyle almadi, sirf sen zirvaladin diyede kücülmez beyefendi.

Oğuz ZEYTİN
30.12.2013, 18:45
Bugün yine bir şikeci terbiyesizin dışkılarını yayınlamış bu kağıt parçası.

Kazım Bostan
30.12.2013, 20:06
Zaten bugüne kadar Full karı kız resimleriyle kendilerine "okuyucu" çektiler. Spor sitesi olarak görmüyorum, en son aylar önce girdim.

Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Tapatalk