PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fb Dinamo Kiev'den kaç yer? Hadi Kiev!!!

Adnan Mollasalihoğlu
22.08.2006, 01:47
Kiev'i ölümüne destekliyorum...

k@ndemir
22.08.2006, 01:50
aynen destekliyorum!

sitelerinde trabzon küme düşer mi anketi açanlara destek veren adam diildir!

kimse demesin bana ülke puanı falan!

ülkesini sevenler marcoyu milli takıma aldırmazdı

Oğuzhan Görkan
22.08.2006, 02:53
arkadaşlar bence komik durma düşüyorz önce kendi halmize baksak iyi olur bence

k@ndemir
22.08.2006, 03:06
tabi kardeş haklısın ama köpekler kendi sitelerinde bizlen dalga geçiyorlar!

Oğuzhan Görkan
22.08.2006, 03:10

bizi bu hallere düşürenler utansın!!!

İslam Sezer
22.08.2006, 09:50
Bence biz kendi işimize bakalım.Sonuçta fb çıkar 2-0 yener ve tur atlarsa helal olsun demek te bir Türk olarak boynumuzun borcudur.Eğer tersi sonuçla elenirse zaten esprisine dalga geçeriz.Fb li olupta bize karşı rum takımını destekleyenler ise zaten en aşağılık mahluktur ve yine muhatab almaya değmez.Ama geçen seneki gibi bir elenme durumunda dalga geçilmeyi de göze alıcaz.Futbolun esprisi burda zaten.

28TS61
22.08.2006, 09:55
biz önce kendi gidisatimiza bakalim hic iyi gözükmüyor umarim kazasiz belasizs apoel´i eler ve turu geceriz

chota
22.08.2006, 10:21
Bence kiev elerse bu seneki şampiyonlar ligi eğlencesi olmayacak.O yüzden kararsızım.Neyse ya daha Türkiye kupası var bunlar daha çok eğlendirir bizi...

Ayşe Aygün
22.08.2006, 10:23
Oynıyacağımız rum takımının bile değeri benim gözümde FBE çoktur. Bana kimse bu konuda milliyetçilik taslamasın veya ülke puani demesin. FB bu haftaki gibi maç oynarsa kievden en az 3 yerler.

ts_fan
22.08.2006, 10:35
Fenerbahçe maçı 2-1 alır ve elenir;)UEFA'da devam edeceği için chota'nın olası eğlence isteği de devam eder:)

UğuR
22.08.2006, 10:38
2 tane yerler olur biter.üç olsun daha iyi

chota
22.08.2006, 10:40
Fenerbahçe maçı 2-1 alır ve elenir;)UEFA'da devam edeceği için chota'nın olası eğlence isteği de devam eder:)

Ya bu güzel oldu moralim yerine geldi şimdi

Ozan
22.08.2006, 10:50
valla başka türk takımı olsun kim olursa olsun desteklerim ama şu fener taraftarı sonradan havaya giriyo yanlarından geçilmiyor ama hepsi öyle oluyor ( ilginç bi durum hepsinin olması ) ondan dolayı sadece feneri desteklemiyorum avrupada !

Onurhan
22.08.2006, 11:01
vergisini vermeyen ülkesini sevmeyen vatandaşım değildir şu feneri si.. yen üç ihtimalli bir maç 1-0 2-0 3-0 kiev alır:)

halil ibo
22.08.2006, 11:05
İtiraz ediyorum ve esefle kınıyorum anketi açan arkadaşımızı,seçeneklerde neden 3 yok,3 nasıl olmaz ? Benim gönlümden geçen 3'tür.
3'ten az yemezler fazlasına her zaman layıklar.Hala Türkiye adına puan kazandıracak diyen kardeşlerimede üzüntüyle bakıyorum.Kendi cumhuriyetleri olduğunu iddia eden ve imkanı olsa tüm yabancı oyuncularını Türk yapıp 11 yabancıyla oynatmakta bir beis görmeyecek olan ve şampiyonlar liginde ''0'' puan veya minimum puan hedefleri olan medya ve hakem korumalı aşağılık bir takımdan bahsediyoruz değil mi ? Sonuna kadar Kiev ve adını telafuz etmekten tiksindiğim takımın tüm yabancı rakiplerini destekliyorum.

28TS61
22.08.2006, 11:14
vergisini vermeyen ülkesini sevmeyen vatandaşım değildir şu feneri si.. yen

:D cok süper aslinda tribüne yeni bir pankart olur bu asilmasi lazim :D

cezayi da yeriz olsun zaten yeriz biz fb macinda ceza herzamanki gibi

Sevgi
22.08.2006, 11:16
apoelden 3 yersek görürüm ben sizi.Ondan sonra gelir buraya antu daki şerefsizler onu yazmış bunu yazmış der durursunuz.Eğlenin şimdi.

bu arada fener en az 3 yer :D

Vegas
22.08.2006, 11:24
Ankette 5'den yukarisi olmadigi icin katilim az olmus. 5+ secenegide eklense daha renkli goruntule rolabilir.
Bu arada tek gole kimse oy vermemis suana kadar:D

Oğuuz
22.08.2006, 11:44
arkadaşlar çok yazık ya, siz nasıl kievi desteklersiniz be, yazıları gördükçe inanamadım, oynayan takım ne olursa olsun önce türk sonra fenerbahçe, yaptığınız büyük ayıp... kendi sitelerinde bizlen dalga geçiyor demişsin, tabi geçerler çünkü onlar fenerli, aynı şeyi bizde yaparsak onlardan ne farkımız kalır, biz onlar gibi değiliz biz avrupada her türk takımını destekleriz, bizim farkımız var, çünkü biz trabzonsporluyuz... onlara o kadar hakaret ediyorsunuz ama aynı onlar gibi davranıyorsunuz, lütfen farkınızı ortaya koyun,,, bence fener bu maçı 4-0 alır,,

Harun-61
22.08.2006, 11:52
cok özür dilerim, ne zaman akillanacagiz biz ???? :(

Oruç
22.08.2006, 11:55
Febe 6 tane atar :D

İslam Sezer
22.08.2006, 12:00
maç 1-o biter arkadaşlar adamlar burda 1 golden fazla yemez.tabi 1-0 fb ye yetmez ve fb elenir.orda gol yemek için bu kadar acele etmeselerdi(23.saniye mi kaçıncı saniyede yemişlerdi?)en azından şimdi eleme şansları olurdu.

worldmaster
22.08.2006, 12:05
Kendi halimize ağlamak yerine başkalarının haline gülüyoruz.Dinamoyla şu an biz oynasak fenerden fazla yiyeceğimiz kesin.Ha bi de biz hiç gol atamazdık...

ATSIZ
22.08.2006, 12:14
yapmayın beyler neticede fenerbahçe de bir türk takımı, formalarında şanlı bayrağımız dalgalanıyor.
inşallah fener bu turu geçer....
böyle başlık bu foruma yakışmıyor.

k@ndemir
22.08.2006, 12:29
arkadaşlar çok yazık ya, siz nasıl kievi desteklersiniz be, yazıları gördükçe inanamadım, oynayan takım ne olursa olsun önce türk sonra fenerbahçe, yaptığınız büyük ayıp... kendi sitelerinde bizlen dalga geçiyor demişsin, tabi geçerler çünkü onlar fenerli, aynı şeyi bizde yaparsak onlardan ne farkımız kalır, biz onlar gibi değiliz biz avrupada her türk takımını destekleriz, bizim farkımız var, çünkü biz trabzonsporluyuz... onlara o kadar hakaret ediyorsunuz ama aynı onlar gibi davranıyorsunuz, lütfen farkınızı ortaya koyun,,, bence fener bu maçı 4-0 alır,,

vahhh vahhh nede türk takımı biliymisin!bu türk takımı diil mi trabzonsporu 10 sene geriye atan şuanki durumda pay sahibi olan!

herşeyi geçtim bu türk takımı diil mi ülke dengelerini bozup,kendini herşeyden soyutlayan fenerbahçe cumhuriyetini kendince kuran!herşeyde kendilerini tek görenler şimdi kendileri destek görmeden bazı şeyleri yapsınlar!

ya arkadaş ben türk diilim fener maçlarında kimse kusra bakmasın,kiev gol attı mı trabzon gol atmış gibi sevinecem hatta cama çıkıp avazım çıktıgı kadar bagıracam

Salih61
22.08.2006, 13:56
En az 2 yer...Kiev kalbim seninle...
FORZA KİEV...

immortal_TS
22.08.2006, 15:48
vergisini vermeyen ülkesini sevmeyen vatandaşım değildir şu feneri si.. yen üç ihtimalli bir maç 1-0 2-0 3-0 kiev alır:)

Zuhahha kanka alem adamsın vesselam yaw :D:D

Bencede üç ihtimalli bi maç 1-0, 2-0, 3-0 kiev:D

Onurhan
22.08.2006, 16:00
Eyvallah Kanka GerÇeklerİ KonuŞuyorum :)))

teona
22.08.2006, 16:00
yazıklar olosun arkadaşlar. her şeye ve herkese rağmen fenerbahçe bi TÜRK futbol takımıdır. bu yaptığınız trabzonluluğa hiç yakışmadı. fener de bunu yapıyo diyenler de çıkar şimdi. ayıbı ayıpla örtemezsiniz. kiev i tutan herkesi kınıyorum ben yazıklar olsun! bu saçmalığı yapanlar ülke puanı denen şeyden de bihaberler anlaşılan. peh!

immortal_TS
22.08.2006, 16:02
Fenerbahçe kendi cumhuriyeti çerçevesinde bir takımdır Fenerbahçe Cumhuriyeti demiyorlarmıydı??
Her ne olursa olsun Saldırrr kievvv parçalaaa kievvv dağıt kievvvv

teona
22.08.2006, 16:05
demekki senin milli değerlerin bikaç çapulcuya tepki vermekle sınırlı. her insan, kendi kadardır. denecek başka şey yok.

immortal_TS
22.08.2006, 16:08
demekki senin milli değerlerin bikaç çapulcuya tepki vermekle sınırlı. her insan, kendi kadardır. denecek başka şey yok.

Onlar beni temsil falan etmiyor milli liyi karıştırma bu olaya sevmiyorum kardeşim zorlamı git sen sev sen destekle ne karışıyosun bu kadar basit, onların alacağı ülke puanının içine ediyim!!!

İslam Sezer
22.08.2006, 16:11
yazıklar olosun arkadaşlar. her şeye ve herkese rağmen fenerbahçe bi TÜRK futbol takımıdır. bu yaptığınız trabzonluluğa hiç yakışmadı. fener de bunu yapıyo diyenler de çıkar şimdi. ayıbı ayıpla örtemezsiniz. kiev i tutan herkesi kınıyorum ben yazıklar olsun! bu saçmalığı yapanlar ülke puanı denen şeyden de bihaberler anlaşılan. peh!

kardeşim bende herşeye rağmen yurt dısı maçlarda türk takımlarını desteklemekten yanayım ama saygı duyarım desteklemeyeni de.sonuçta futbol olayı bu.fazla abartmak saçmalık bence.rekabetse hepsinde var.adamlar ş.ligine kalınca ekonomik olarak güçleniyor ve senin 1 adım önüne geçiyor.sonuçta rakibimiz adı üstünde rakip.ama yunan-israil-rum takımlarıyla oynasalar her fırsatta desteklemek lazım.fakat onların çoğu bizle geçen sene dalga geçtiler sevindiler.kerhen destekler gözükenler dahi elenince alay edip mutlu olduklarını gösterdiler.oysa ben trömsö ye elenen gs ye türk futbolu adına acımıştım.kısaca olay şu ki:herkes kendi takımını destekler ve/veya avrupa da diğer takımları.karşı görüşler de olabilir.saygı duymak lazım.öyle yazıklar olsun falan demeden önce istersen rakiplerin forumlarından rum maçımız oncesi duygularını öğren.

chota
22.08.2006, 16:11
Onlar beni temsil falan etmiyor milli liyi karıştırma bu olaya sevmiyorum kardeşim zorlamı git sen sev sen destekle ne karışıyosun bu kadar basit, onların alacağı ülke puanının içine ediyim!!!

Bende edeyim.Hem bizim sadece eziklere garazımız yok ben avrupada gayseyide kargalarıda desteklemem.Onlardan gelecek puanların .....

ts_fan
22.08.2006, 16:22
Sakin olun Kiev Fenerbahçe'yi eleyecek zaten, kırmayın birbirinizi boşu boşuna.Ülke puanı falanda yalan, göz boyamaktan başka birşey değil.İstanbul takımları Avrupa'da maç kazandıkça ülke puanından ziyade ordan aldıkları paralarla zaten adaletsiz olan Türk futbolunda, maddi anlamda daha fazla güçlenmiş oluyorlar.Bu yüzden kalbim bu takımların rakiplerini elemesinden veya onları yenmesinden yana değil.Aynı zamanda şimdiye kadar bizim için neler düşündükleri, bize karşı elde ettikleri haksız başarılarda bu duyguları hissetmemde etkili oluyor.

İşte sırf bu yüzden ''Go(y) Kiev go(y)'':)

Selman
22.08.2006, 17:39
Kim ne derse desin ben fb'nin yenmesini istiyorum.Ama Kiev eler 2'de burda atarlar ne yazıkki

halil ibo
22.08.2006, 17:54
Hala bazı gerçekleri göremeyen kardeşlerim adına üzüntülüyüm.Yeterince kara para aklayıp,sonra devletten vergi borçlarının silinmesini talep edip tüyü bitmemiş yetimin hakkınıda gasp eden,bunların üstüne birde bedava arsa talep eden yüzsüz 3 kızkardeşin Avrupa'da tur geçerek para kazanmasına onay veren zihniyeti kınıyorum.

Selman
22.08.2006, 17:56
Abi o üç kızkardeşin yaptıklarını elbette biliyoruz.Ama olaya birde diğer yönden bakalım.Böyle giderse 3-5 sene sonra Edirne'den ötesi TÜRK takımlarına haram olur.

Barış
22.08.2006, 18:20
sieeeeeeeeeeeeeeeee :D

forza kiev :D forza rincon :D

tunganyan
22.08.2006, 18:35
Fenerbahçe yener inşallah!!!
arkadaşlar yapmayın yaa hiçbişe yoksa apoel maçında fener formalı kafasında da trabzonspor bayrağı olan insanları hatırlayınn.hepsi nasılda bizi desteklediii nedir bu düşmanlık...bazı fenerliler eşşeklilk yapıyor diye bizim de onlarla aynı mı olmamız lazım????

Sacit
22.08.2006, 19:12
aynen destekliyorum!

sitelerinde trabzon küme düşer mi anketi açanlara destek veren adam diildir!

kimse demesin bana ülke puanı falan!

ülkesini sevenler marcoyu milli takıma aldırmazdı

sonra da vatan milllet diye haykırmaya hiç gerek yok

Remzi
22.08.2006, 19:21
onların bize antuda yaptıkları yorumlardan sonra Türkiye'de fener diye bi takım tanımıyorum ben.Fener denince hemen aklıma bundan sonra papazın çayırı ve fener rum patrikhanesi gelecek:D.onlardan gelecek ülke puanı gelmesin daha iyi.Zaten 0 çektikleri zamanda kaybettirdikleri puanları bile veremediler daha..İnşallah elenirler.Hadi kiev bastır.İnşallah 2-0 kiev alır.:D

100. yılda edirneden ötesi haram:D
100.yılda anca t.ligi samp luğu olur ama o da belli değil:D

Oğuuz
22.08.2006, 19:23
sieeeeeeeeeeeeeeeee :D

forza kiev :D forza rincon :D
http://img227.imageshack.us/img227/7089/100806mac21be3.jpg

Remzi
22.08.2006, 19:25
yazıklar olosun arkadaşlar. her şeye ve herkese rağmen fenerbahçe bi TÜRK futbol takımıdır.
doğru TÜRK takımı Aurelioyu bile Türk yaptılar zaten helal olsun.Türkiyedeki Türkler yetmiyo bide yurt dışından oyuncu ithal edip bide TÜRK takımı oluyolar....Valla diyecek bişi bulamıyorum...

Oğuuz
22.08.2006, 19:25
sonra da vatan milllet diye haykırmaya hiç gerek yok
http://img227.imageshack.us/img227/1958/100806mac31yw1.jpg
bazılarınız trabzonspor taraftarlığını hiçç haketmiyor..

k@ndemir
22.08.2006, 19:26
kiev sen benim aşkımsın hadi koçummm ayrılda gelllll

Remzi
22.08.2006, 19:26
bunları bizimde yurt dışındaki taraftarımızda yapmıyor mu?

k@ndemir
22.08.2006, 19:27
http://img227.imageshack.us/img227/1958/100806mac31yw1.jpg
baılarınız trabzonspor taraftarlığını hiçç haketmiyor..

sen hakediosun güzel kardeşim!acaba ne yapmışsın bu takım için hakediyosun yaaa

Barış
22.08.2006, 19:34
@jakobieen

millete tek tek cevap vermek zorunda değilsin isteyen istediğini destekler.

k@ndemir
22.08.2006, 19:36
oooooo öyle deme kardeşim!o trabzonsporluluğu hakedioo!

soruyorum kendisine trabzonspor için ne yapmışş,bizden fazlası ne?neden biz haketmiyoruz trabzonsporluluğu!

biraz ders versinde hakedelim

Remzi
22.08.2006, 19:38
bırakın kavgayı yaa bi ezikfebe yüzünden.aaa olmuyo ama...isteyen istediğini destekler..

k@ndemir
22.08.2006, 19:44
isteyen istedigini desteklesin ama bize burda gelip kimse diyemez''bazılarınız trabzonspor taraftarlığını hiç haketmiyor''!

git destekle fenerbahçeyi sana bişey diyen yoqqq!ama gelip burda bana ders verme!

ben vatan hainiyim,türk değilim beter olsun nalet olası takım!

seni seviyorum kiev mutlu et beni

Remzi
22.08.2006, 19:47
bu arada ezikfebede g.. sıkıştı lugano yokmuş eziklerin d.kiev maçında:D

champions
22.08.2006, 20:05
bakın buıraya yazıyorum en az 2 gol yiyecekler bu durumda 5 gol atmaları gerekiyo bu da imkansız gibi bişey milli maç gibi olabilir skor olarak fener 4-2 yense bile eleniyo çünkü

schumi
22.08.2006, 21:35
fener golü erken atarsa 2-1 yada 3-1 yenilir..aksi halde herzamanki tarifeyi yer:)

Vegas
22.08.2006, 21:49
bu arada ezikfebede g.. sıkıştı lugano yokmuş eziklerin d.kiev maçında:D

Lugano eger bu macta oynayabiliyor olsaydi bizden de MArcellino Kibris'taki macta dahi oynamaliydi.

Tunga
22.08.2006, 23:26
Her Avrupa Kupası maçı öncesinde Türk takımlarının başarılı olmasını istiyor, daha sonra, maç esnasında bir bakıyorum karşı takım gol atsın istiyorum.

Dinamo Kiew'i perişan ettiğimizden hiç bahsetmeyen medya yüzünden rengimizi de şaşırıyoruz artık. Helal olsun dangalak Türk Spor medyası. Bizi de bu hale soktunuz ya helal olsun.

Benim gibi Kiev'i desteklemek isteyen ama buna da bir kılıf arayanlar olur diye bir önerim var:
Ukrayna da Karadenizli ;)

zafer6161
22.08.2006, 23:57
6 yokmuydu
5 az değilmi yada daha yukarı sonuçlar olsaydı daha i olurdu
nerden duydunuz fn nin 5 den az yediği mac sayısını
sigma olimik =7
fb =0

k@ndemir
22.08.2006, 23:59
biraz kibarlık edelim dedik:D:D:D

Lazo73
23.08.2006, 00:10
insallah fb 3-0 ellenip de kendisinle dalga gecmeye baslar !!!

k@ndemir
23.08.2006, 00:19
ya bu nasıl türklük anlamadım ki:))))unutmayalım ki fenerbahçe bi türk takımı:D:D:D

fenerbahçe köpeği 1-4 kiev

SHENOLA
23.08.2006, 02:25
aynı skorla yenerler fb'yi

fb:1 - d.kiev:3

Burçak
23.08.2006, 09:00
bazen diyorumki febe elesin kievi şampiyonlar ligine kalsın. yine herzamanki gibi orda madara olsun. nasılsa bi kaç maç oynama hakları oluyo . isteselerde 1 maçla elenip kurtulamıyolar avrupa maçlarından . hep madara tam madara oluyolar. 0 puan alma rekoru en fazla gol yeme rekoıru gibi nerde saçma rekor var bunlara ait. acaba eleselermi kievi.

yokyok nasılsa elemeselerde uefa ya kalacaklar. uefada da kırarlar en fazla gol yeme rekorunu. :D haydi kieeeeevvvv

bahadır2561
23.08.2006, 11:02
bi TÜRK olarak fenerin almasını istiyorum...
zaten alamazsa egleniriz..
fener mutlaka gol yiyecek onun için bunlar tur felan atlayamaz...

Mert67
23.08.2006, 11:24
zaten bir gol yeseler bile tur zora girer.
benim içimden 5 geçiyo inşallah olcak:D

Barış
23.08.2006, 11:32
kadıköydeki türkiye-ukrayna maçının benzeri olabilir bu maç.

Remzi
23.08.2006, 12:16
bazen diyorumki febe elesin kievi şampiyonlar ligine kalsın. yine herzamanki gibi orda madara olsun. nasılsa bi kaç maç oynama hakları oluyo . isteselerde 1 maçla elenip kurtulamıyolar avrupa maçlarından . hep madara tam madara oluyolar. 0 puan alma rekoru en fazla gol yeme rekoıru gibi nerde saçma rekor var bunlara ait. acaba eleselermi kievi.

yokyok nasılsa elemeselerde uefa ya kalacaklar. uefada da kırarlar en fazla gol yeme rekorunu. :D haydi kieeeeevvvv
bende şampiyonlar ligine kalmalarını isterdeim ama onlar ŞAMPİYONLAR LİGİNE KALMAYI bile başarı saydığı için elensinler derim.önceden 2-0 demiştim şimdi 3-0olsun bizim olsun diyorum:D:D :D

laz_hayri_61
23.08.2006, 12:36
sapına kadar kiev i destekliyorum..bunun vatanla, milletle alakası yok..sevmiyorum abi işte zorlamı, gıcık oluyorum bu adamlara

k@ndemir
23.08.2006, 12:39
ağzından bal damlıyorrr mübarek:D:D:D

Mehmet
23.08.2006, 12:57
Fenerbahçe'yi sevmem ama Türk takımları adına üzücü böylesi bir konu ile
dalga geçmek. Fener 2 - 0 yenip turu geçebilir. Yarın bizim ne olacağımız meçul. Bizim takımımızla birlikte diğer Türk takımlarımıza da başarı ve şans dilemek daha uygun bir davranış olur. (Her ne kadar fb'den nefret ediyorsakta)

Burçak
23.08.2006, 13:27
abi biz yensekte yenmesekte dalga konusu yapmak için bi mazeret buluyolar. inanın biz yarın 3 0 alalım maçı . busefer derlerki mahalle takımına 5 atamadılar. yani onlar illaki bişe bulurlar.

Tunga
23.08.2006, 14:07
http://www.geocities.com/fbcumhuriyeti/FBCLOGO1.gif http://www.tulumba.com/mmTULUMBA/Images/bk/zBK983792ZU752_250.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/8493/cumhuriyetfw8.jpg

ts_fan
23.08.2006, 14:15
Tunga Abi eline sağlık, belki bazı gözler görür diyeceğim ama bendeki sadece bir beklenti...

''Fenerbahçe Türk takımıdır, yapmayın arkadaşlar, en azından ülke puanı için kazansınlar'' diyenler hala var mı?

İki farklı kulüp, iki farklı portre gözlerinizi açın ve bakın.3-5 çapulcunun ağzı değilmiş di mi?

Uyan Trabzonspor'lu bu kadar saf olma!!!Milliyetçilik duygularını yalnızca kendi takımın için, kendi memleketin, kendi Cumhuriyet'in için göster.

Ve gönülden şunu söyle; Go(y) KİEV go(y)...

immortal_TS
23.08.2006, 14:49
Gönülden söylüyorum Go(y) KİEV go(y) :D

k@ndemir
23.08.2006, 15:49
söylüyorum; Go(y) KİEV go(y)...

Onurhan
23.08.2006, 16:06
eline yüreğine sağlık şimal yıldızı..

Oğuuz
23.08.2006, 16:12
oooooo öyle deme kardeşim!o trabzonsporluluğu hakedioo!
soruyorum kendisine trabzonspor için ne yapmışş,bizden fazlası ne?neden biz haketmiyoruz trabzonsporluluğu!
biraz ders versinde hakedelim
ben niye mi hakediyom, trabzonu hiç görmeyip trabzonspor sevdalısı olduğum için, birçok şampiyonluk görebileceğim galatasaray, fenerbahçe dururken onların aldığı şampiyonluğa lanet olsun deyip zor olanı seçtiğim için, eziklerin taraftarları gibi olmadığım için, rakip taraftarlar için agzımı bozmadığım, onlara küfür etmeyi marifet saymadığım için,onların çirkinliklerine rağmen onlar gibi davranmayarak trabzonsporlu gibi davrandığım için, , ülkede dönen tüm pisliğe rağmen son beş yılda bize iki türkiye kupası kazandıran iki lig ikinciliği yaşatan takımı alkışlayıp neden şampiyon olmadın diye yermediğim,bize uzun yıllardan sonra bu heyecanı yaşattıkları için minnet duyduğum için, ligin ilk 4 maçında 1 puan alan takıma büyük hakaretler etmediğim canınız sağolsun deyip destek verdiğim için,iyi günde sevinip kötü günde küfür etmediğim için,bu takım için mücadele eden futbolculara 'köpek' lafını etmediğim için,skorborda göre taraftarlık yapmadığım için ben bu takımın taraftarı olmayı hakediyorum galiba....

k@ndemir
23.08.2006, 16:20
sana bravo yaaa!biz trabzonsporlu diiliz yani!

yazdıklarına göre biz istanbul takımlarının taraftarı olmayı hakediyoruz

champions
23.08.2006, 16:21
apoel penaltı kaçırınca tühbe kaçtı diyen fenerbahçeliler var bunu unutmayalım fenerbehçe bi rum takımıyla oynayasaydı kesinlikle feneri desteklerdim ama kieve karşı asla biz elendiğimiz zaman yok öyle yok böyle (biz en azından birçok avrupa takımın yapamadığını yaptık ve deplasmanda yendik ama burda elendik) bakalım ezik medyası bu maçtan sonra ne yazacak
eğer fener 3-2 veya 4-2 gibi skorlarla yenerse görüceksiniz tüm medya yok şöyle yok böyle elimizden kaçırdık gibi aptalca başlıklar atacak

bence berabere bitmez ya kiev yener yada fener ama kesin fener elenir

cIlgInIm
23.08.2006, 16:22
inşallah bu akşam kiev le gülecegiz aynı sevincimizi rumları yenerek devam edeceğizz...

Oğuuz
23.08.2006, 16:24
sana bravo yaaa!biz trabzonsporlu diiliz yani!

yazdıklarına göre biz istanbul takımlarını tutuyoruz
sana istanbul takımlarını tutuyon demiyom ama onlar gibi davranıyon, onlara kızıyon onların yaptığının aynısını sende yapıyon peki ne farkın kalıyor senin onlardan..

k@ndemir
23.08.2006, 16:26
dostum sen böyle yapmaya devam et,bu ülkede ezilmeye mahkumsun!ben senin gibi olmayacam kusra bakma!

eger beni birileri dışarı çıkamayacak duruma getiriosa ben ona söverim,sövmessem kendimden şüphe ederim!

Oğuuz
23.08.2006, 16:29
okey, sen böyle devam et.. iyi yoldasın..

k@ndemir
23.08.2006, 16:32
iyi yolda oldugumun farkındayım!sen harbi taraftarsın stada git ağzını açma çekirdegini çıtlat oda güzel bir yoll

immortal_TS
23.08.2006, 16:37
Yaa bu olayı vatan millet sakarya işine dökmeye gerek yok, kievv kievvv bukadar basit neden anlamak bukadar zor bu olayı ben onu anlamış değilim bastır kievv ölümüne kievv oleyy kievvv...

İslam Sezer
23.08.2006, 16:43
sana istanbul takımlarını tutuyon demiyom ama onlar gibi davranıyon, onlara kızıyon onların yaptığının aynısını sende yapıyon peki ne farkın kalıyor senin onlardan..

kardeş seni anlıyorum ve daha önceki sayfada yazdığım gibi bende eskiden desteklerdim,hatta yenildiklerinde elendiklerinde üzülürdüm.bizimkisi delikanlılıktı.herşey türkiye adına ya.şimdi ise yenerlerse üzülmem bravo derim.destekleyenlere ise anlayışla karşılarım.yalnız elenmelerini arzu edenlere kızmak onların trabzonsporluluğunu milliyetçiliklerini sorgulamak yanlıştır.burda kusurlu olan milleti birbirine düşüren adaletsiz medya anlayışı ve her daim kendinin başarılı olmasını isteyen ve buna ulaşmak için her yolu mübah gören istanbul takımlarının yönetici ve taraftarlarıdır.rum macındakı fb li formalılara gelince yurtdısında zaten bu ayırım pek yok.bende sana gs nın ve fb nın yurtdısı macına destek ıcın gıden bırcok ts lı ornegı verırım ama tek fark biz orda kendi formamızla gıdecek kadar egoıst değiliz.

Oğuuz
23.08.2006, 16:54
isteyen istedigini desteklesin..
hem bu lafı ediyon; hem,

sitelerinde trabzon küme düşer mi anketi açanlara destek veren adam diildir!..
bu lafı... bu yaptığın ne kadar büyük terbiyesizlik, bir futbol maçı için sen nasıl milyonlarca insana (sadece iyi niyetlerinden dolayı) bu lafı ediyon, lütfen yazarken cümlelerimize dikkat edelim..

k@ndemir
23.08.2006, 16:55
ya sana mı soracam?bu zamana kdr hiç kimse bişey yazmamış sen bazı şeylerin altında kaldın ve üste çıkmaya çalışıyosun!allahını seversen sus gerçek TRABZONSPOR taraftarı

TSelif
23.08.2006, 18:03
Yarın ki TRABZONSPOR umda oldu için aklım..sadece smile ile geçiştirmek istiyorum eziklerin maçını ...:D :D :D :D :D

Emiroğlu
23.08.2006, 18:05
OOOOOOOOOOOOOO Dinamo kiieeev OOOOOOOOOOOOOO dinamo kiiieevvv

immortal_TS
23.08.2006, 19:07
Haydi bastır kievvv ölümüne kievvvvv kiev golll golll kiev golll golll....

k@ndemir
23.08.2006, 19:16
bizim için fenerede koy kiev gol kiev goollll!

bu maçı alacaz başka yolu yoqqqqq

Recep Çaltepe
23.08.2006, 19:17
Anketi yetersiz buldum biraz, şıklar 10'a kadar gitmeliydi. Muhteşem bir kontratak futbolu oynayan Dinamo Kiev'e karşı, gole (hatta gollere) ihtiyacı olduğu için savunma güvenliğini ikinci plana itecek olan Fenerbahçe'nin büyük bir hezimete uğrayacağını düşünüyorum.

Şaka bir yana anket güzel olmuş, yapanın ellerine sağlık.

...

Bu mesaj sitemizi ziyaret eden febeli misafirlere ithaf olunur.

kutoz
23.08.2006, 20:39
İşte benim gecem... Mavi-Beyaz bayrakları hazırladım, Kızılaya tura gideceğim bu gece...

Cumhuriyet içinde Cumhuriyet kuran NAMERTTİR... bu kadar basit...

immortal_TS
23.08.2006, 21:05
golllllllllllllllllllllllll goooooooooooooooolllllllllllllllll goooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllll

Gamze
23.08.2006, 21:09
ben maçı izlemiom bile gol mü attı ''bizimkiler'' :D:D:D

k@ndemir
23.08.2006, 21:10
gollllllllllllllllllllll işte bu yaaaa!trabzonda beşirlide cama çıkıp kahrolsun fenerbahçe bagıran tek insanım

selcuk
23.08.2006, 21:10
evet fener yedi ama buraya gool gool yazmanizi hic uygun görmiyorum fernerlilerlen kendinizi ayni seviyeye düsürüyorsunuz

k@ndemir
23.08.2006, 21:12
maçı sesi olmadan izliyorum,mağlum ilker yasin yorumcu

Gamze
23.08.2006, 21:13
niye ben seviye düşüklüğü falan göremiyorum şahsen!!ki fenerliler seviyesine düşme ihtimali dünyanın ''tesadüf'' sonucu meydana geldiğini söyleyen evrimcilerin teorisinin gerçek olma ihtimalinden bile düşüktür..ki bu ihtimal bilim çevrelerince sıfır olarak kabul edilir!!!

Selman
23.08.2006, 21:16
Gitti ülke puanları:(

k@ndemir
23.08.2006, 21:17
fenerbahçe elenecekse feda olsun!

aramızdaki gerçek trabzonsporlular üzülüyor ama napalım:D:D

Ozan
23.08.2006, 21:17
maçı sesi olmadan izliyorum,mağlum ilker yasin yorumcu

:D:D:D . bende pc de müzik dinleyerek izliyorum maçı :D

Gamze
23.08.2006, 21:19
off be ilker yasin bizim okuldan mezunmuş..bizim liseden yani...ıyyyyy aynı koridorlarda yürüdüğümüze inanamıyorum!!!! :D:D:D

Vegas
23.08.2006, 21:35
fenerin maci mi oynaniyor suan?
5 oldu mu 5:d

Selman
23.08.2006, 21:37
Appiah attı.İnşallah eleyecek fb.

immortal_TS
23.08.2006, 21:42
golllllllllllllll ulannnnnnnnnnn golllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

immortal_TS
23.08.2006, 21:43
niye ben seviye düşüklüğü falan göremiyorum şahsen!!ki fenerliler seviyesine düşme ihtimali dünyanın ''tesadüf'' sonucu meydana geldiğini söyleyen evrimcilerin teorisinin gerçek olma ihtimalinden bile düşüktür..ki bu ihtimal bilim çevrelerince sıfır olarak kabul edilir!!!

Gamze has dedin ha:D
neyse bu arada tekrar gollllllllll golllllllllll golllllllllllll üç kere oleyy oleyy oleyyy:D

Vegas
23.08.2006, 21:44

:D 1-2 oldu:D :D

k@ndemir
23.08.2006, 21:44
gol golll gollll ilker yasin çok afkuruyooo bu sefer harbi kısacam sesini:D:D

Mehmet
23.08.2006, 21:46
2 - 1 öndeyiz arkadaşlar :))))
Fb 1 D.Kiev 2

k@ndemir
23.08.2006, 21:46
habu tuncayı varya halı sahaya çağırmam

immortal_TS
23.08.2006, 21:47
off be ilker yasin bizim okuldan mezunmuş..bizim liseden yani...ıyyyyy aynı koridorlarda yürüdüğümüze inanamıyorum!!!! :D:D:D

Senin yerinde olsam avatardaki ağacın yanına bi uğrarım:D:D

Vegas
Ankette fener "4 gol" yer diye oy kullanmistim, haydi kiev az kaldi:)

k@ndemir
Senin yerinde olsam avatardaki ağacın yanına bi uğrarım:D:D

aga alem adamsın yaaa koptum:D:D:D:D

Nytre
23.08.2006, 21:48
bu ilker yasin fb.ye yaranacağım diye yapmadığı yorum(!) kalmadı...
appiahnın golü güzeldi.. ama fb ne kadar atarsa o kadar yer...

My
23.08.2006, 21:51
alla allaa... mahallede iki evden daha goool sesi yükseliyo ama hangi evler acaba :D Hele biri dışarı fırladı yahu :-))

k@ndemir
23.08.2006, 21:53
buarada gayse maçında ultraslan pankartının yanında ts bayragı vardı kafam bozuldu yaa!

aslında olması normalde gören fenerli,bejekeliler gaysenin uşağı muamelesi yapıolar

FANATIK61
23.08.2006, 21:54
Bu Adam biryerde karsima ciksa, ona öyle bir yumruk atardimki felegini sasirirdi. Afferdersiniz ...... yirtiyor sanki birsey var. Rezil ediyor kendisini farkinda degil. Haböyle adamlar bizim ordan nasil cikiyor hayret ediyorum vallahi.....

ozturk
23.08.2006, 21:55
arkadaşlar bence komik durma düşüyorz önce kendi halmize baksak iyi olur bence

kardeş orası doğruda __nelerin hiçmi suçu yok

Remzi
23.08.2006, 21:55
antu.com coşmaya başladı bile:D:D:D:D:D

Vegas
23.08.2006, 21:56
Antu coktu:confused:
Biz nasil egelenecegiz simdi:rolleyes:

champions
23.08.2006, 21:57
ankette 4 gol demiştim bakalım tutacakmı

k@ndemir
hehe çöktü:D:D:DD::Dbayiliyrim habunlara yaaa

ozturk

inşallah elenir uefadan da elenir. Fener için ne hayırsız sa o olsun inşallh.. beddua değil bunlar dua:D

ozturk
23.08.2006, 21:58

çöktü derken neyi kasteddin kardeş ..

k@ndemir
sayfaya girilemiyor:D

ozturk
Gitti ülke puanları:(

boşver ülke puanını biz ülke puanına katkı yaparız merak etme:D

Remzi
23.08.2006, 22:00
http://forum.antu.com/showthread.php?t=257178&page=41
ben şu anda eğlenmeye başladım bile alın burdan girin
:D

ozturk
23.08.2006, 22:01
sayfaya girilemiyor:D

cidden ya forumu kapamışlar inşallah yarın da BMN böyle olmaz Biz çatır çatır oynar kazanırız inşallah

Vegas
Turu atlamasi icin en az 5-2 yapmasi gerekiyor pendik fatihinin:D Yani 4 gol daha...:D

Nytre
kapatın gidin kardeşim dükkanı :)

k@ndemir
23.08.2006, 22:03
:D:D:Dantu.com ağlama duvarı olmuşşş

Selman
23.08.2006, 22:03
boşver ülke puanını biz ülke puanına katkı yaparız merak etme:D

Öyle deme arkadaşım gerçekten üzülüyorum.Ama gerçekler acıdır.Daha öncede söyledim zaten 2 tane atarlar diye.

Selman
23.08.2006, 22:05
bu antudakiler şerefsizin alası.daniskası.Adam ne yazmış ya apiah sen benim Allah'ımsın.Töbe töbe.

ozturk
23.08.2006, 22:06
Öyle deme arkadaşım gerçekten üzülüyorum.Ama gerçekler acıdır.Daha öncede söyledim zaten 2 tane atarlar diye.

hayırlısı olsun feneri bu kadar takma kafana senin kafana takacağın ts var yarın hayorlısıyla bi yensek gerisini boşver..

k@ndemir
23.08.2006, 22:07
bu antudakiler şerefsizin alası.daniskası.Adam ne yazmış ya apiah sen benim Allah'ımsın.Töbe töbe.
ya varya gerçekten allahsız bunlar!onu diyeni tutup çoğaltacan

ozturk
23.08.2006, 22:07

kardeş aynısını ben okudum gerçekten yuh dedim kalitesizliğin daniskası AMMAN bizimkiler siz yapmayın böyle şeyler özellikle yattara için:D

Vegas
23.08.2006, 22:10

Cahil, kultursuz, medeniyetsiz insan budur iste, o mesaji bende gordum zaman zamanda da rastliyotum benzeri yazilara.

Remzi
23.08.2006, 22:10
http://img166.imageshack.us/img166/1583/ezikfebevx2.png (http://imageshack.us)
işte benim bittiğim an bu andır:D:DD:D:D:D:D

Vegas
23.08.2006, 22:15
Alinti:..Takımımız senelerdir avrupada deneyim kazanıyor.bu senee kısmetse zico deneyim kazanacak.aferim hoca taktik doğru,tertip doğru.aferim sana.kamikaze nede olsa

Bayagi deneyim kazandilar. Ama en cok da taraftarlari kazandi deneyimi, omur boyunca ele avuca sigacak bir basarilari yok:D

Remzi
attılar yine2-2 kerim hadi kiev yapma böle gözün sevem:D

ozturk
beyler 2-2 oldu yaaa

ozturk
23.08.2006, 22:18
Bu arada cimbom 1-1 oldu yediler bi tane...

Vegas
23.08.2006, 22:20
Umit Ozat mac baslmadan mi sari kart gordu:D spor sporun canli anlatiminda baslama vurusundan once Umit'e sari kart yaziyor.

selcuk
23.08.2006, 22:20
adamlara bak yav kac kici forumda online su anda bide burasi en büyük ts forumuymus rekor umuz 100 bi kacda herseyde biz 3-4 adim gerideyiz su an

ozturk
23.08.2006, 22:23
adamlara bak yav kac kici forumda online su anda bide burasi en büyük ts forumuymus rekor umuz 100 bi kacda herseyde biz 3-4 adim gerideyiz su an

neyde gerideyiz kardeş gayette takip ediyoruz ayrıca feneri takip etmek zorunda da değiliz ts adına hiçte geride değiliz bence

ozturk
23.08.2006, 22:24
cimbomun maçı 1-1 bitti hayırlı olsun ülke adına (gs için hayırSIZ olsun tabiiki)

Vegas
23.08.2006, 22:25
Zico, Hacioglu'nu hattrick yapmasi icin oyuna almis.

Bizler inandik sizde inanin haydi Kiev 4 yap.

ozturk
23.08.2006, 22:29
Zico, Hacioglu'nu hattrick yapmasi icin oyuna almis.

Bizler inandik sizde inanin haydi Kiev 4 yap.

olur olur bellimi olur :D :D :D

ozturk
23.08.2006, 22:30
yıllardır cevabı bulanamayan ama her sene sorulan tek soru var bu dünyada `nolcak bu fenerin hali`

Berk Akçay
23.08.2006, 22:30
kiev önde gidiyor güle güle febe :D

k@ndemir
23.08.2006, 22:33
:D:D:Dfenerli kızlar tribünde ağlayyy ya:D:D

kievin aşkına ukraynalı bi kız alacam

Remzi
23.08.2006, 22:44
ilker yasinin sesi soluğu kesildi .:Dnoldu yaf.Ağlıyo heralde locada bi yerde:Dbizi yorumlarından mahrum bırakma ilker yasinnn.
sğikerin yorumu.
gol 55.dakikada 21 yaşında bi krampondan gencecik daha küçük kerimden geldi:D:DD:D:D

k@ndemir
23.08.2006, 22:46
çok üzüldüm fenerin elenmesine!sizleride kıınıyorum,nasıl fenere destek vermezsinizi!

oturdum ağlayrım ha şimdi

ozturk
23.08.2006, 22:55
haydi bakalım __neler 2-2 berabere kaldı. HAYIRSIZ neyse fenere olsun uefaya gidecekler bakalım orada ne yapacaklar iyi oldu ya inşallah bu moral bozukluğuyla ligdede tökezlerler

ATSIZ
23.08.2006, 23:18
fenere üzüldüm, TÜRK futboluna geçmiş olsun....

omam bıyık
23.08.2006, 23:22
Fener’i izlerken tek üzüldüğüm nokta Appiah’ın oynadığı mevkide bizde Hüseyin’in oynuyor olmasıdır.Appiah nire Hüseyin nire hemşerim dedirtmiştir adama.Yav Hüseyin,Appiah’ın Kiev’e attığı gibi bir gol atsın bu ligde büyük olasılıkla bu ahir ömrümüzde göreceğimiz son şey olur.Kıyamet alametleri Hüseyin’in bu golüyle tamamlanır.Bunun dışında zevkli eğlenceli bir maçtı.Alex karşısında Tokatspor olmadığı için o çalımlarını ve frikiklerini atamamasına şaşırmasına,her yere atlayan Fenerlinin hakemi Cem Papila sanıp şefaat dilenmesine,medya şişirmesi bir takımın Kiev gibi normal bir takıma elenirken hala ısrarla yalakalık yapan spiker ve yanındaki uyuzun bu Fener UEFAda iş yapar gibi –sanki bundan önce çok büyük iş yapmış gibi- abidik gubidik yorumlarına epey güldük.Yahu bu takım hep sizin şişirmeniz yüzünden hindi gibi kabarıp Avrupa’ya gidiyor sonra hindi döner olarak dönüyor.

Ozan
23.08.2006, 23:34
çok üzüldüm fenerin elenmesine!sizleride kıınıyorum,nasıl fenere destek vermezsinizi!

oturdum ağlayrım ha şimdi

kınama gibi bir durumun olamaz düşman mı var karşında ! saygılı ol başkalarının düşüncelerine en fazla tepkili olabilirsin ama bu ezikler başarı alınca nasıl olduklarını iyi biliyoruz . ondan dolayı elensinler ve çok sevindim elenmelerine .

galatasaraya ise sevindim inşallah avrupa da iyi işler yaparlar bu yıl .

bu arada yaptığım tahmin de doğru çıkdı :D

k@ndemir
23.08.2006, 23:37
kınama gibi bir durumun olamaz düşman mı var karşında !sadece tepkili olabilirsin ama bu ezikler başarı alınca nasıl olduklarını iyi biliyoruz . ondan dolayı elensinler ve çok sevindim elenmelerine .

galatasaraya ise sevindim inşallah avrupa da iyi işler yaparlar bu yıl .

bu arada yaptığım tahmin de doğru çıkdı :D
ya kardeş :D:D:Dharikasın sen ya:D

topici baştan okursan anlarsın ne demek istedigimi:D:D

invisibleman
23.08.2006, 23:41
Aslında hepberaber üzülmemiz gereken bi durum...Ben şahsen üzüldüm de...Ama bazıları seviniyo...Bişe diyemem kendileri istedikleri gibi davranırlar...Ama o ukraynalı seref yoksunu insanların ilk maçta açtığı pankarttan sonra duyarlı Trabzonspor taraftarlarının kalbinin Fb ile olmasını beklerdim...

Kendi adıma önce fb ye üzüldüm...Ondan daha kötüsü de var üzüldüğüm bi durum...Onu da siz anladınız...

Saygılarımla...

k@ndemir
23.08.2006, 23:42
pankartta ne yazıyordu???

invisibleman
23.08.2006, 23:44
Kürtler evinizi bombalarken bizde sizi bombalayacaz gibi bişler yazıyodu sanırım...Tam olarak böle olmasa da buna benzerdi...

k@ndemir
23.08.2006, 23:46
vayyy bee?harbiden böyle oldugunu bilseydim tarafsız takılırdım:Dyinede tutmazdım o nalet olası takımı

zaten bana ihtiyacı yoqqqya

invisibleman
23.08.2006, 23:54
Sadece bunlar değil ki...Avrupa nın coğu bize düşmanca bakıyo...Adamlar yıllardır aynı zihniyetteler...Belki bilirsin İspanya da Celtalılar en büyük rakipleri Deportivoluları kızdırmak için bile onlara Türk diyor...Dalgaa gecmek maksatlı...Yani kısacası Avrupalılar biz Türkleri hala sevmezler...Sen de olsan sana asırlardır hükmeden sana medeniyeti ögreten bi milleti sevmezdin...

Gamze
24.08.2006, 00:13
deportivo kendisi için kullanır Türk lakabını her maçlrında da Türk bayrağı olur..bunun kötülemek olduğunu düşünmüyorum ama genel olarak kötü imajımız olduğu açıktır...

Vegas
24.08.2006, 00:13
Sadece bunlar değil ki...Avrupa nın coğu bize düşmanca bakıyo...Adamlar yıllardır aynı zihniyetteler...Belki bilirsin İspanya da Celtalılar en büyük rakipleri Deportivoluları kızdırmak için bile onlara Türk diyor...Dalgaa gecmek maksatlı...Yani kısacası Avrupalılar biz Türkleri hala sevmezler...Sen de olsan sana asırlardır hükmeden sana medeniyeti ögreten bi milleti sevmezdin...

Vurguladigin konu sporun disina cikiyor. Onu secim zamani oy veririken dusun, sectigin yoneticiler avrupalilarla oynasacagina, milletin grurunu dusunsun

invisibleman
24.08.2006, 00:19
deportivo kendisi için kullanır Türk lakabını her maçlrında da Türk bayrağı olur..bunun kötülemek olduğunu düşünmüyorum ama genel olarak kötü imajımız olduğu açıktır...

Celtalılar deportivoluları kızdırmak amacıyla kullanıyorlar...Ama onlarda gurur duyup biz Türk gibi güçlü yüz diyorlar...Her maçlarında Türk bayragı acıyorlar...Hatta gecen de dev bi Türk bayragı acmışlardı...Yani bizi seven nadir Avrupalılar Deportivolulardır...

Harun-61
24.08.2006, 00:25
FB'nin turu gecmesini arzu ediyordum, bi ara nefsimi muhasebe ettim, ve ben FB'nin her yedigi golden sonra güldügümü ve sevindigimi anladim :D

100. yiliniz hayirli olsun :D tabii kar$inizda erciyes yoktu, nasil 6 atacaksiniz dimi ;)

immortal_TS
24.08.2006, 01:12
Hayırlısı oldu yada en iyisi oldu yada olması gereken buydu:D

Analyzer
24.08.2006, 01:20
Fener’i izlerken tek üzüldüğüm nokta Appiah’ın oynadığı mevkide bizde Hüseyin’in oynuyor olmasıdır.Appiah nire Hüseyin nire hemşerim dedirtmiştir adama.Yav Hüseyin,Appiah’ın Kiev’e attığı gibi bir gol atsın bu ligde büyük olasılıkla bu ahir ömrümüzde göreceğimiz son şey olur.Kıyamet alametleri Hüseyin’in bu golüyle tamamlanır.Bunun dışında zevkli eğlenceli bir maçtı.Alex karşısında Tokatspor olmadığı için o çalımlarını ve frikiklerini atamamasına şaşırmasına,her yere atlayan Fenerlinin hakemi Cem Papila sanıp şefaat dilenmesine,medya şişirmesi bir takımın Kiev gibi normal bir takıma elenirken hala ısrarla yalakalık yapan spiker ve yanındaki uyuzun bu Fener UEFAda iş yapar gibi –sanki bundan önce çok büyük iş yapmış gibi- abidik gubidik yorumlarına epey güldük.Yahu bu takım hep sizin şişirmeniz yüzünden hindi gibi kabarıp Avrupa’ya gidiyor sonra hindi döner olarak dönüyor.

Fb Dinamo Kiev'le eşleştiğinde yalaka basın fb'nin kolay bir kura çektiğini söylüyordu. Dinamo Kiev'in tarihi boyunca Avrupa kupalarında topladığı puan sayısı tüm Türk takımlarının toplamda topladığı puandan daha fazla. Beş kuruşluk futbol bilgisi olmadan futbol yorumu yapıp dünya para kazanan sürüyle kifayetsiz adam var medyada. Bi de İlker Yasin fb nin UEFA ya kalması durumunda en azından yarı final oynayacağını söyleyip durdu. Lan fb hayatında Avrupa'da 2. turun ötesini görememiş. Gözünün önünde de mağdur oluyor beğenmediğin Dinamo Kiev'e. Bari sus da adam sanalım seni.

Ayrıca maç esnasında spiker baktı tur gidiyor, habire "Kiev'liler bu stadı, bu atmosferi unutamayacak" dedi durdu. Ulan Kiev'liler bu stadı unutsa nolur unutmasa nolur? Sana ne? Artı, adamlar şampiyonlar liginin derdine düşmüş canla başla uğraşıyorlar, umrunda mı adamların senin stadın? Seni oraya aşağılık komplekslerini kusasın diye mi spiker yaptılar?

k@ndemir
24.08.2006, 01:27
ya bide demiyor mu o sipiker denen nalet olası herif''ben geçen sene mbrough-sevilla maçını izledim ve fenerbahçe uefada yarı final bilemedn finalin kapısından döner''

ulan anten kafalı görecezzz fenerbahçeni...başlayrım bedduaya:D:D

Tunga
24.08.2006, 01:30
Kiev bizi elediği sene guruplarda Kiev'de Real Madrid'i 3-0, Bayer Leverkusen'i de 3-0 yenmişti. Deplasmanda Real zar zor 2-1 yenebilmişti Kiev'i.

Yani aslında elimizdeki turu çok güçlü bir takıma kaybetmiştik ve onların aldığı başarılı sonuçlar biraz olsun sinirimi dindirmişti.

Fener lavuğu 1 senedir başımızı ütüledi yabancı limiti kaldırılsın diye. Şimdi ellerinde 2 kontenjanları var. Forvetsiz çıkıyor ŞL maçına. Defans adamını da son saniyede transfer edip, başlıyor yaygaraya. Lugano oynasın diye UEFA kurallarının çiğnenmesini istiyorlar ama unutuyorlar ki orası bizim futbol fenerasyonumuz değil. Kaç senedir Avrupa'ya gidiyorlar hala öğrenemediler. Hakemler her kıvırana penaltı çalmıyor (gerçi bizim ilk maçta çaldılar ya neyse), UEFA'nın tahkim kurulu da soytarılardan kurulu değil. Ya da soytarılardan kurulu da orada iltimas fenere değil, asıl büyüklere.

Orhan_Gazi
24.08.2006, 01:31
yahu $u spikerlere uyuz oldum ya. Hep spikerler fenerlimi? Cattik ya...

omam bıyık
24.08.2006, 02:04
Ayrıca maç esnasında spiker baktı tur gidiyor, habire "Kiev'liler bu stadı, bu atmosferi unutamayacak" dedi durdu. Ulan Kiev'liler bu stadı unutsa nolur unutmasa nolur? Sana ne? Artı, adamlar şampiyonlar liginin derdine düşmüş canla başla uğraşıyorlar, umrunda mı adamların senin stadın? Seni oraya aşağılık komplekslerini kusasın diye mi spiker yaptılar?

Hakikaten Allah aşkına adamın işi gücü yok stadı,atmosferi unutmayacak.Bu embesiller mutlaka basın toplantısında da stadı,taraftarı vs sormuşlardır.Onlarda her medeni insan gibi etkileyiciydi,güzeldi vs demişlerdir ayıp olmasın diye.Adamlar her sene Nou Campta,Old Traffordda maça çıkıyorlar çok da umurlarında sanki.Asıl 70.dakikadan sonra Kiev işi rölantiye aldı yoksa Fener'i şamar oğlanına çevirirdi.Ama yarın eminim gazetelerde bunlar çok önemliymiş gibi atmosfer,stad,ot,böcek,kuş ön plana çıkarılır.Yalaka bir spiker var ve futbol cahili,database i 7 yaşındaki bir çocuk kadar olan İlker Yasin de ona çanak tutuyor maçta.Güya Lugano'ya Ukrayna lobisi engel olmuş.Ulan Ukrayna ne ki lobisi ne olsun.Senin stoperin mi kurtaracaktı bu maçı?Eee tabii baktın karşında Erciyes yok küçük maçların büyük Pele'si Alex'den tırsmayan bir iki adam da çıkınca salla Ukrayna'ya.Bir ara antu ya baktım inanamadım.Yav bunların yöneticisi,satılık medyası,taraftarı hepsi birden 5 yaşındaki çocuğun bencilliğine ve bananeciliğine sahip.Adamın birisi diyor ki orada Haluk Ulusoy sen bizi ligde bilerek ikinci yaptın,çünkü ŞL de ilk ön elemeyi geçsek bile ikincisinde takılıp eleneceğimizi düşündün.Ne denir şimdi bu zatı muhtereme.Beyni düşünmüyor adamın geviş getiriyor.Lütfen bizim takıma Fenerle oynamadan önce onların şu Kiev maçlarını seyrettirin.Futbolcu isimlerden korkmadan,ne gibi başarılara sahip olduğu bilinmediği için kerameti kendinden menkul bu takımın boşuna böbürlenen ukala taraftarını sallamadan,satılık medyanın şişirmelerinden zerre etkilenmeden aslında futbol oynamaktan aciz bir acemiler mangasına Kiev'in yaptığı gibi hadlerini bildirelim.

Erdogdu61
24.08.2006, 02:43
bende mactan önce insallah fener yener diyordum kendi kendime, nedense kiev golü atinca siritmaya basladim :) demekki kendi kendini kandirmayacaksin :)

TSelif
24.08.2006, 08:46
Hayde hayde TRABZON asla yaklnız değilsin
Yürü yolundan dönme rakiplerin ezilsin...
Bu gece zafer gecesi .RUM lar yerle bir edilecek ......

Burçak
24.08.2006, 09:03
akşam ne zevkliydi yaa . kievspora şampiyonlar liginde başarılar. :D

Sevgi
24.08.2006, 09:08
gitti çarşamba akşamları eğlencesi :( :D Tuncay'ıda tebrik ediyorum bir maç bu kadar katledilirdi ancak.

İslam Sezer
24.08.2006, 09:11
ilker yasin ve yanındaki embesil tam bir komediydi.çok güldürdüler beni.adamlar tam bir futbol ve zeka fukarası.bu arada tuncaya da şaşıyorum.herkese takımı için hırslı gibi gözüküyor ama bence hep kendine.dün akşam acayip acayip sırıtıyor takımı elenirken,birde sanki düz gol atmış gibi acayip yan topuk şutları falan.aklıma manchestere 6-2 yenildikleri maçta yaptığı sus işareti geldi.ula ezilmişsin hala sus işareti yapıyosun.komple bir komedi her pozisyonda yere fakir sümüğü gibi yapışan alexin penaltı ve faul beklemesi ama hakemin acıyarak bakışı.bu kadar para,medya şişirmesi,gaz yetmiyor avrupada.acaba ''para-şike,işte fener işte''sloganını avrupalı hakemler bilmiyor mu?tüh yazık oldu bak şimdi...

28TS61
24.08.2006, 09:35
http://img166.imageshack.us/img166/1583/ezikfebevx2.png (http://imageshack.us)
işte benim bittiğim an bu andır:D:DD:D:D:D:D

ben gecen sene fb-schalke macina gitmistim tabiki schalkeyi destekledim
ama o islik ve ugultu sesleri hapörlerden geliyor hic seyirciyle alakasi yok
adamlar tam rezil ya

Burçak
24.08.2006, 09:43
vaaaybee . demekki o nedenle ses bazen çok fazla geliyo. yani bi an elektirikler kesilse yada kolonlarda problem olsa bunların sesde gidecek demek :D

Mehmet
24.08.2006, 09:47
Bizim mahallede fener gol yediği anda silah sesleri duyduk
fener gol yedi diye kutlayanlar vardı :)

bahadır2561
24.08.2006, 09:49
bende mactan önce insallah fener yener diyordum kendi kendime, nedense kiev golü atinca siritmaya basladim :) demekki kendi kendini kandirmayacaksin :)

al benden de o kadar :) :)
aynı şeyi bende yaşadım...

İslam Sezer
24.08.2006, 09:51
Bizim mahallede fener gol yediği anda silah sesleri duyduk
fener gol yedi diye kutlayanlar vardı :)
bizim mahallede de aynısı oldu.abi bu fenerliler biraz empati yapsa ve neden bu kadar sevilmediklerini düşünse sorunlar çözülür ama nerde onlarda o izan.basit bir örnek:anelka elle gol attığında veya nobre haksız penaltı yaptırıp karşı kaleciyi kırmızı kartla oyundan attırdığında çıkıp özür dileseler,karşı tarafı teselli etselerdi en azından yakın zamanda bu kadar nefret artmazdı.

28TS61
24.08.2006, 09:53
vaaaybee . demekki o nedenle ses bazen çok fazla geliyo. yani bi an elektirikler kesilse yada kolonlarda problem olsa bunların sesde gidecek demek :D

evet aynen öyle
bide gaziantepte yapiyorlar siren sesi gecen macta izledigimiz gibi

bunlar top rakibe gelince hemen dügmeye basiyorlar

spikerlerde kiev macinca cok guzel atmosfer var 52000 seyirci diyorlar
1- 52000 kisi yoktu stadda tv den görüldügü gibi (zaten uefadan izin yok sinirlama var)
2- hic atmosfer denen bisey yoktu
3-spiker serefsizleri hapörlerden islik sesi yapildigini hic demediler demezlerde

champions
24.08.2006, 11:04
bu alex tam bi yıldız ya adam kiev ceza sahasına yürüyerek girmeye çalışıyo rakibi erciyes zanndediyo galiba dedem bile daha fazla koşar be beyefendi sahada yürüyo pas atıcaksın oda ağır çekimde 5 kişiyi geçicek fizik güç sıfırın altında 2 debir yerlere düşüp süründü mahallede bile bu kadar ruhsuz oynamaz insan bide bu adamlarda forvet yok attıkları gollere bakın uzaktan şutlarla golleri buldular

28TS61
24.08.2006, 11:12
kanal d nin spikeri ne diyor alex e

o bir futbol virtuözü yok fritöz deseydi haha gülmekten öldüm ya
bunlar adami sabahtan aksama kadar eglendirir

Oğuuz
24.08.2006, 11:39
fenerin avrupa maçları da olmasa gülecek bi şey bulamayacaksınız...!

61viya
24.08.2006, 11:51
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki,milletle eğlenip ,millete güleceğimize bence şu anda yapmamız gereken tek şeyi yapalım..Kendi takımımıza odaklanalım yani..

Benim buraya yazacaklarım asla ama asla dalga geçmek için falan yazılmamıştır,onu da blirteyim..Sadece dün öldüm gülmekten,bunu sizinle paylaşmak istiyorum..Edilen laflar için hepinizden özür dilerim ama,acaipti yaf :)

Malumunuz abim bbenim hasta bir fener bahçeli.. :S Eve geldi amç saatine yakın,evde tezahüratlar kendi çapında.Ben söyleniyorum kendi çapımda :) (Fanatiktir ama yeri geldi mi en pis eleştiriyi de kendi yapar,öyle bi ezik yani :) ) Gol yediklerinde elimde olmadan gülüyorum içten içe ama çaktırmamaya çalışıyorum tabi,çünkü o bizi destejkliyor avrupa maçlarında..

Ve Kievi desteklemek içten gelen bi dürtü bunu farkettim.Ama Apoel maçında bizi destekleyen ve destekleyecek olan bütün takım tarfatarlarına da teşekkür ediyorum tabii :)

Neyse maç başladı..

Spiker diyor ki, "Evet Kerim bindirme yapıyor." Abim diyor ki "Bindir sen bindir,sana da bindirecekler ilerleyen dakikalarda"

Sonra bi pozisyonda Rüştü topu tutamadı mı ne oldu,"seni saçlarından tutup o kale direğine asacam Rüştü" diyor :)

Ümiti gösterdi bi yerde, "Senin de bi gözün mekkede bi gözün medine de" diyor :)

Daha sonra baktılar ki 1 o yenik durumdalar, "Saldırın ulan saldırın,ya akına ya bokuna" diyor :))

En sonunda maç geldi 2 2 ye, "Kaderde varsa düzülmek,neye yarar üzülmek" diyor :)

Muhalif
24.08.2006, 12:11
alla alla abinle ne kadar zıt karakterdesiniz:) valla abinin dedikleri yüzünden bmn den ceza almazsın umarım:D uluorta böyle şeyler yazılır mı kız:)

61viya
24.08.2006, 12:14
alla alla abinle ne kadar zıt karakterdesiniz:) valla abinin dedikleri yüzünden bmn den ceza almazsın umarım:D uluorta böyle şeyler yazılır mı kız:)

Walla göze aldım,isterlerse uzaklaştırsınlar..Özür diledim peşin peşin zaten ;)
Yüzüne diyemedim abimin,anlatmazsam çatlardım walla :D

Zıtızdır evet,tutualn takımlardan belli olmuyor mu :)Allahtan bulaşmıyoruz biririmize,yaşayıp gidiyoruz böyle :))

Mert67
24.08.2006, 12:14
fner gelsin Türkiyedeki köy takımlarını yensin.avrupada böyle çakarlar.

Sevgi
24.08.2006, 12:16
kız Begüm o mülaim çocukmu dedi tüm bunları :D

61viya
24.08.2006, 12:20
kız Begüm o mülaim çocukmu dedi tüm bunları :D

He walla,o dedi..Ben tabii edepli bi kız olduğum için,aklımda tutamadım.Telefona yazdım bunları o maç izlerken,sonra da buraya :D:D

Ya yemin ediyorum yazılmaz buraya ama,naapim :D Gerçi kendi takımımıza neler neler diyenler var buralarda..

Sevgi
24.08.2006, 12:28
yok yani arkadaş pek bi uslu duruyordu kafa önde ceketin önünü iliklemiş falan ne bilim birden şaşırdım okuyunca :D:D

İslam Sezer
24.08.2006, 12:30
son zamanlarda tüm türk futbol takımlarının milli takım dahil kaderi bu oldu aslında.erkenden gol yiyip şaşa kalmak,rakibe göre hazırlanamamak ve inanılmaz defans hataları.artık takımların ders almaları veya diğerlerinden ders alması şart.yoksa ülke futbolu iyice dibe düştü.şimdi soruyorum fener rezil oldu ama biz bu halimizle dinamo kieve karşı nasıl oynardık.2 sene önceki gibi elimizden mi kaçırırdık yoksa fb den daha beter bir şekilde kolayca elenirmiydik?asıl sorulması gereken soru bu?transferi bu önemli maçlara yetiştiremeyen fb li yöneticiler bizim eski yönetimden ders almadıkları için onlarda bizim gibi döndü şamp.ligi kapısından.bu sene biz yine yetiştiremedik.yattara o golu atmasa bu akşamki maç ne olurdu bilmiyorum.daha kötüsü hala ne olacak bilmiyorum...

61viya
24.08.2006, 12:41
yok yani arkadaş pek bi uslu duruyordu kafa önde ceketin önünü iliklemiş falan ne bilim birden şaşırdım okuyunca :D:D

Formundaydı gece:) Ya çok pis bişey bi fb li ile maç izlemek,hele abin olunca ve hele o senin takımını destekliyorsa avrupa da :) Ama naapim ya,ihanet etmiş gibi hissediyorum ben onları desteklediğimi düşündükçe..Düşüncesi bile kötü,eyleme geçiremiyorum,kızmak yok :D

Ama dediğim gibi,bizi destekleyenlerede teşekkürü b, borç bilirm ;)

Oğuuz
24.08.2006, 12:46
Ama dediğim gibi,bizi destekleyenlerede teşekkürü b, borç bilirm ;)
yok öyle deme bazıları duymasın seni,başlarlar hemen serzenişe sen nasıl bi fenerbahçeliye teşekkür edersin diye, hatta sen dua et abisi fenerbahçeli olan trabzonsporlu olamaz demiyorlar sana..:rolleyes:

61viya
24.08.2006, 12:48
yok öyle deme bazıları duymasın seni,başlarlar hemen serzenişe sen nasıl bi fenerbahçeliye teşekkür edersin diye, hatta sen dua et abisi fenerbahçeli olan trabzonsporlu olamaz demiyorlar sana..:rolleyes:

Onu diyemiyorlar,çünkü mantıksız olur..Biz çetemiyiz ki,babadn oğula geçsin takım :D:D (Yanlış anlamayın başkana taş attım,her gün okuyor ya zaten :D:D ) Keşke ts li olsa ama naapalım,HER SEÇİM Bİ KAYBEDİŞTİR ;))

k@ndemir
24.08.2006, 12:54

birileri taş atıyor galiba,taştan ziyade medyumluk yapıyor burda!

gerçek trabzonsporlu sen onu bunu bırakta bize ne zmn gerçek trabzonsporluluk dersi verceksin!

Adnan Mollasalihoğlu
24.08.2006, 13:13
Ohh be nasıl da koydu Dinamo Kiev...
Avrupa'ya gittin bizi rezil ettin İ... Kanarya
Nasıl da koydu Satchiiiikkkk kanarya ....... :)

İyi araştırıp bakınca Ukraynalılar Febe lilerden daha Türktür...bkz 1400-1900 arası :)

Kurtuluş Savaşı olurken Papazın çayırında top oynayan bir takım bizim kanımızı taşıyamaz...

Ölümüne Trabzon...

Bizim Rumlar yenildi,şimdi sıra diğerinde!!!

ts_fan
24.08.2006, 13:14
Dün akşamdan aklımda kalanlar;

İ.Y= Rüştü mü topu kurtardı, top mu Rüştü'yü kurtardı?...:D
--------------------------------------------------------------------------
İ.Y= Zaten Fenerbahçe bu oyun anlayışı ile işi zora soktu, aslında atar Fenerbahçe, atar ama yememesi lazım (Adam o kadar emin ki Fener'in gol yiyeceğinden:D) maçı da çevirir ama Bennett olmayacak (aaah aahh, keşke Cem Papila, Metin Tokat olsa)
İ.Y= Belki ŞL'nden elendi Fenerbahçe ama bu takımın UEFA'da sonuna kadar gidecektir...:confused:(hadi ordan, hadi ordan)
S= Belki Kiev burdan turu alarak döndü ama bu muhteşem atmosferi, muhteşem seyriciyi!!!:) asla unutamayacaklardır, di mi Sayın Yasin?:rolleyes:

İ.Y= UEFA'da inşallah...:o
İ.Y= Sen Kiev'le oynuyorsun bu pozisyonlardan 20 tane mi yakalayacağını sanıyorsun?Yakaladığını atacaksın atamazsın işin çok zor hele bu Bennett'le işin çok daha zor...
İ.Y= Tuncay vurmadı, Semih'e verdi vurabilirdi ama vurmadı, dedi ki; ''Al Alex Baba, sen bizim kralımızsın, en iyi sen vurursun, sen vur'':D:D:D Alex gitti tribüne vurdu.

Teşşekürler İlker Yasin, teşekkürler Kanal D, en büyük teşekkür o muhteşem atmosferi!!! ve futbol keyfini bizlere yaşatan Aziz başkana:D

k@ndemir
24.08.2006, 13:15
Ohh be nasıl da koydu Dinamo Kiev...
Avrupa'ya gittin bizi rezil ettin İ... Kanarya
Nasıl da koydu Satchiiiikkkk kanarya ....... :)

İyi araştırıp bakınca Ukraynalılar Febe lilerden daha Türktür...bkz 1400-1900 arası :)

Kurtuluş Savaşı olurken Papazın çayırında top oynayan bir takım bizim kanımızı taşıyamaz...

Ölümüne Trabzon...

Bizim Rumlar yenildi,şimdi sıra diğerinde!!!imza mı ahada attım?hala gocunanlar var mı:D:D

61-POWER-2
24.08.2006, 14:02
kötü oldu.

kutoz
24.08.2006, 16:55
Türkiye liglerinde futbol oynayan bir takım, Avrupa arenasında bir karşılaşmaya çıkıyor. Ne hikmetse, elin yabancısı gol attıkça ben havaya zıplıyorum...

Benim havaya zıplamamın nedeni, kanımın bozuk olması mı yoksa fenerbahçe'nin Türkiye Cumhuriyeti içerisinde kendisini başka bir Cumhuriyet olarak görmesi mi...

Hiç kimse kusura bakmasın. Ben bu fenerbahçe futbol takımından nefret ediyorum... Çok sıkı dostlarım var bu takımı tutan. Hatta maçtan bir gün önce bir yemekte yine beraberdik. Laf döndü dolaştı bu maça geldi. Ben, o gece sıkı kiev taraftarıyım dedim, oda güldü... Biliyorum benim neden o takımdan nefret ettiğimi...

Önce adam olacak o takımın yöneticileri. Başarılı olmak için, insanların emeğini çalmamayı öğrenecekler... Yarıştıkları takımı mat etmek için, rakip takımı parayla satın almayacaklar. Maçın hakemini etki alanlarına alıp, lehlerine düdük çalması için ayarlamayacaklar... Ve bütün bunlar olmadıktan sonra, üst üste 3 kez şampiyon olacaklar, bende 21 yaşındaki Kerim Zengin gol attığında, tıpkı Hami gol atmış gibi sevineceğim...

Bütün bunların olmadığı bir ortamda, kimse bana fenerbahçenin sempatikliğinden bahsetmesin... Geçiniz lütfen, geçiniz... Bunların bütün şampiyonlukları lekelidir... Hepsinde, rakiplerinin çalınan emeğinin izi vardır... Bitti... Nokta...

Burçak
24.08.2006, 17:02
vallahi helal olsun . özet budur yaa.

fenerbahçe imiş - sarı lacivert imiş - kanarya imiş - kuş muş.
ba na neee

Emre B.
24.08.2006, 17:22
2 tane yer dedim ve bildim.

immortal_TS
24.08.2006, 17:27
Evet anketi başarıyla tamamladık :D:D

Selman
24.08.2006, 17:46
Kim ne derse desin ben fb'nin yenmesini istiyorum.Ama Kiev eler 2'de burda atarlar ne yazıkki

İstemezdim böyle olsun.Ülke puanlarına yazık.

Lazo73
24.08.2006, 18:12
oleee olee ole oleee
en "büyük" dinamo kiev
2-2

Cengiz Çubukcu
24.08.2006, 18:28
sevinen arkadaşlara kına benden, ama hem ülke adına hem de puanlar adına ben üzüldüm..

halil ibo
24.08.2006, 18:49
Sevgili Erkan (kutoz) her zamanki gibi bu konuyuda gayet iyi özetlemiş ve son noktayı koymuş.Fazla söze gerek yok..

Berat
24.08.2006, 19:53
Dinamo Kiev.. Ne de olsa Karadeniz takımı..

antagonist
31.08.2006, 01:03
Senin arkanda hep bir FENERBAHÇELİMİ var sürekli ıhhhh ıhhh:D :D :D

Allah belanı versin senin serefsiz herif aç oku tarihi aç bak istiklal harbi fenerbahçe şehitlerini...!

Evet biz RUM kanı TAŞIMIYORUZ ALALAHA BİN ŞÜKÜR...!

Ezik alarmı :) :)

Sitede virüs buldum,adminlerimiz icabına bakıversin...
;)