PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lazaroni ile Yönetim istifa etsin mi?...

Salih61
21.08.2006, 17:46
Arkadaslar yönetim istifa diye bir anket vardı ama sanırım onu güncellemenin zamanı geldi...Ayrıca Lazaroni de istifa etsin mi?...

erdal6167
21.08.2006, 17:47
istifa etmesin defolsun. . . .

k@ndemir
21.08.2006, 17:49
etmezz..edersede manyaktır!

trabzonsporun parasını yemek varken nie istifa edeyim der,kovulmayı bekler!

nasıl olsa kapı gibi tazminatı var

Salih61
21.08.2006, 17:51
etmezz..edersede manyaktır!

trabzonsporun parasını yemek varken nie istifa edeyim der,kovulmayı bekler!

nasıl olsa kapı gibi tazminatı varTrabzonspor futbol kulubu degil...Finans şirketi...Önüne gelene faizsiz geri ödemesiz kredi açıyor...Yazıklar olsun Trabzonsporun parasını yiyene...:(

Jade
21.08.2006, 17:55
lazoroni'yle sözleşmemiz ne kadar?

lazoroni edebilir ama albayrak hayır.

canh55
21.08.2006, 17:55
bu işin arkasında mafya mı var acaba çünkü bu takım bu kadar kötü yönetilemez ve yöneten de büyük bir şşirketin başkanı. şirket başkanlığını yürütmekten zor değil ki bu iş. sadece biraz daha duygusallık biraz daha trabzon sevgisi ve biraz da futboldan anlamak gerekiyor..ve nuri albayrakda bunlar yok mu hayret bişey yahu. harbiden şaştım kaldım ben bu işe trabzonsporun durumuna

ahmetto
21.08.2006, 17:56
derhal terketsinler enbaşta yönetim

LazEkrem61
21.08.2006, 17:59
Trabzonspor futbol kulubu degil...Finans şirketi...Önüne gelene faizsiz geri ödemesiz kredi açıyor...Yazıklar olsun Trabzonsporun parasını yiyene...:(

yedirenlere yaziklar olsun !!!!

frango
21.08.2006, 18:03
bavullarını toplasınlar ve mumkunse bidaha tatıl için bile uğramasınlar trabzona

erdal6167
21.08.2006, 18:14
işte şimd,vahid gitsin diye cırlayanlar ne düşünüyor merak ediyorum. ah vahid hoca ah. o olaydın görürdüm ben bunları

Nytre
21.08.2006, 18:30
akıllı adama ihtiyacımız var..

gugula
21.08.2006, 19:21
bizim kimseye ihtiyacımız yok . başı boş TRABZONSPOR olsak bile bu hallere düşmezdik..

akdin
21.08.2006, 20:15
Henüz erkenken hepsi gitsin..........

Thedoors
21.08.2006, 20:20
koskoca bi ikilem bu...

The Legend
21.08.2006, 20:24
bunların suyu ısındı isteselerde daha duramazlar.

Murat Acar
21.08.2006, 20:27
Halil hocayı gönderenler bugün lazaroniyi nasıl gönderecek bilmiyorum.Onun için ailevi problemleri teranelelerini anlatan yönetim bunun için nası bi formül bulacak bilmiyorum.Halil hocanın istediği transferleri yapamayacaklarını bildiklerinden adamı yalanla dolanla gönderdiler.Şimdi adam Nerede çalışıyor bu da bu yönetimin yalanlarını ortaya çıkarma adına bir belgedir zaten.Ama bu lazaroninin kapı gibi sözleşmesi var 3-5 kuruşun hesabını yapan yönetim bunu göndermeye cesaret edemez.Kendileride yapacakları reklamlarını yaptılar zaten istifa eder giderler az bi YÜREKLERİ VARSA.Gelecek yönetimde hadi sil baştan yapar bizede bir yıl daha ağlamak düşer...

İslam Sezer
21.08.2006, 20:28
kimse gitmesin çünkü ligin henüz başı.zaten şampiyon yaparım diyen ne başka yönetim adayı var ortada ne de teknik direktör.gizli dedikocu muhalefetlerden gına geldi.varsa alternatif çıksın ekibiyle,planlarını ve ekonomik güçlerini anlatsın bizde gönül rahatlığı ile yönetim gitsin diyelim.teknik direktör için dahi erken diyorum.evet yaptığı ve yapmadığı ile yinede çok erken.ama çeşke yerli bir teknik direktör ile başlasaydık diyenlere çeşke dierim ama artık şu saatten sonra trabzonspor için destek zamanı.yoksa durum düzelmez daha da kötü olabilir.

golebshera
21.08.2006, 20:49
Yüzüne gözüne bulaştırdı hepsi.

Yanlış ve çok geciken transfer, (çünkü herkes ayrı düdük çalıyordu. böyle yönetim olmaz.)

Ofansif futbolcularla dolu kadroya defansif hoca seçimi, (adamın futbol anlayışı bize göre olması gerekenle çok farklı)

En tuhaf kadro(Takımın en iyi futbolcuları aynı mevkideoynuyor. Onları oynatsan bi dert kessen ayrı. Bu kadroyla 11 çıkarılamaz.)

Ve en önemlisi Fatih Tekkeyi (takımın yarısını) satıyorsun. Hedefi olan bir kulüpsen (bkz şampiyon olacaaaaazz!!), büyük kulüpsen, paraya ihtiyacın yoksa Tekkeyi neden sattın? Marcel i neden aldın ozaman? Divanemisin diye sormazlarmı adama?

TSKara61
21.08.2006, 20:51
Yüzüne gözüne bulaştırdı hepsi.

Yanlış ve çok geciken transfer, (çünkü herkes ayrı düdük çalıyordu. böyle yönetim olmaz.)

Ofansif futbolcularla dolu kadroya defansif hoca seçimi, (adamın futbol anlayışı bize göre olması gerekenle çok farklı)

En tuhaf kadro(Takımın en iyi futbolcuları aynı mevkideoynuyor. Onları oynatsan bi dert kessen ayrı. Bu kadroyla 11 çıkarılamaz.)

Ve en önemlisi Fatih Tekkeyi (takımın yarısını) satıyorsun. Hedefi olan bir kulüpsen (bkz şampiyon olacaaaaazz!!), büyük kulüpsen, paraya ihtiyacın yoksa Tekkeyi neden sattın? Marcel i neden aldın ozaman? Divanemisin diye sormazlarmı adama?

Arkadaş sezon sonu Fatihin kontratı bitiyordu zaten o zaman bonservisi elinde beleşe gidecekti.

golebshera
21.08.2006, 20:56
Faruk kancayı arasınlar telefonla. Faruk abi uygun bi apartman kiralasın Brezilyada. Bir sabah vakti hocası yönetimi valizlerini alıp usulca Brezilyaya uçsun. Orda şapkalarını önlerine koyup bi düşünsünler, birazda tatil yapsınlar.

Hem Brezilyada 3 sene üst üste futbolcu kovalayan yönetimlere otomatik olarak vatandaşlık hakkı doğuyormuş. İsteyen değerlendirsin.

Ali Özcan
21.08.2006, 20:59
lazoroni'yle sözleşmemiz ne kadar?

lazoroni edebilir ama albayrak hayır.

+1967 diyorum sadece

beratiabi
21.08.2006, 21:00
Yönetim gitsin
Bundan önceki birkaç yönetimin yaptığının aynısını bunlarda yapıp tararftarı aldatma cihetine gitti. Baştan beri söylüyorum reklamlarını en kralıyla yaptılar zaten gitme taraftarları kendileri. Ama giderken soruyorum başkan ve yönetim kuruluna ne kadar para verseniz bu şekilde reklamınızı yapar bu şekil gündemde kalırdınız. Marcelinho çok iyi adam onun bonservis bedeli reklam paranızı umarım karşılamıştır. Şimdi defolun gidin. Lazoroniye şimdilik destek diyorum çünki takımın üzerinde hakikatten bir uğursuzluk var. Ama özellikle transfer konusunda takıma bir beyin kazandırma konusunda uyuşuk davranmaları benim için gitmelerinde baş etkendir. Hayallerimizle alay ettiniz umarım eğer gerçek TRABZONSPORLU değilseniz hayallerinizden olasınız.

Selman
21.08.2006, 21:02
işte şimd,vahid gitsin diye cırlayanlar ne düşünüyor merak ediyorum. ah vahid hoca ah. o olaydın görürdüm ben bunları

Bunlardan biride bendim.Ha Lazaroni ha Vahid ne fark var.İkiside korkak, silik, ezik futbol oynatıyor.Trabzonspor'un büyüklüğünü bilmeyen hocalar bunlar.Bizi tanıyan biri lazım başımıza.Bunu düşünüyorum arkadaşım.

golebshera
21.08.2006, 21:03
Arkadaş sezon sonu Fatihin kontratı bitiyordu zaten o zaman bonservisi elinde beleşe gidecekti.

Fatih Tekke öyle şey yapacak adammıydı? Boş kontrata imzasını atar kulübüne para kazandırırdı gene. Peki niye bu diğer takımlarda söz konusu değil? Mademki sözleşmesi dolan gidiyor neden 3 ezikler sözleşmesi dolmakta olan topçularını satmıyor. Bu kandırma politikasıdır. Çirkin propogandadır. Koyunlara hitab eder. Bunları yiyen olurmu olmazmı bilinmez. Biz bunları yersek daha çok yıldız yetiştirir satarız. Böylece tek rakibimiz İlhan Cavcav olur.

Kurşun ata ata, takım sata sata biter. Sattığın bir topçunun yerini doldurmak içinde aldığın paranın 10 katını 10 ayrı topçuya harcarsın, hiçbiri o topçunun yerini dolduramaz.

TSKara61
21.08.2006, 21:13
Bence istifa için çok erken, bence biraz daha sabırlı olmalıyız arkadaşlar. Evet bu yönetimin hataları, Lazaronini hataları oldu, vs. ama daha çok erken. Bence bu yönetim genel olarak bakarsak diğer yönetimlerden daha iyi işler çevirdi. En azından yavaş olsada bir Stadyum projesi başladı, sağda solda takım kulüb olarak gelişiyor. Bence yönetimin en büyük hatası şimdilik transferlerde oldu. Evet transferlerde çok geç kalındı, yeterince takviye edilmedi ama Fenerin durumuna bakım. Onların transfer durumu bizlen aynı lige başlamışlar 3. hafta geçmiş Avrupa maçları oynanmış ve bitane defans futbolcusu transfer edilmiş, ama fenerlilerden kimse istifa istifa diye bağırmıyor. Aksine yöneticilerini istifadan sonra takımına geri dönsün diye yalvarıyor. Taraftar olarak bence şu an bi kriz yaşıyoruz. Alınan kötü sonuçlar bizi telaşa sokmuş olabilir, ama bence duruma bakılırsa durumumuz çokta kötü değil. Daha sadece ligde 3 maç oynanmış, evet 16. sırada olabiliriz ama bunun fazla bi anlamı yok bu zamanda. Şu anda şampiyonluk sayımları hesaplamaları yapan arkadaşları anlamıyorum. Şampiyonluk uzun bir maratondur. Bu maraton boyunca alınan darbeler çok önemli değil.Benim için şu an önemli olanlar ise takımın futbolu. Bence takımın futbolu her maç gittikce düzeliyor. Takımımız mucadele ediyor, atak yapıyor, baskı yapıyor, yani futbolun temellinde gerekli olan şeyleri yapıyor. Gaziantepin kalecisi 3 tane top çizgiden çıkardı için bizim kalecimizin yüzündende yediğimiz beleş gol yüzünden takımın sonu gelmiş demek değildir. Bakın Galatasaraya. Vestelin karşısında bir hiçtiler. Ne atak, ne baski, ne takım oyunu. Vestel tüm maç boyu üstündü. Aynısıda BJK için geçerli 1-0 mağlup olmuştular Vestele. Ama geçen sezon şampiyonlarını kontrol altında tutan bi takım bize karşı bayda ezik oynadılar. Vestelin bize karşı 2-3 tane adam gibi pozisyonları vardı. Gaziantep içinde aynı şeyler geçerli. Gaziantep geçen maç kaç tane kaleye adam gibi atak yaptı. Benim hatırladığım bi 2. gol vardı. Ondan hariç bi maçın başında pozisyon bulmuş olabilirdiler. Yani demek istediğim oynanan futbol şimdilik maalesef aldığımız skorlara yansımıyor. Geçen sezonki baskısız, ruhsuz, mücadelesiz oynanan futbol rezaleti ortada yok artık. Evet takım Barcelona gibi oynamıyo ama dediğim gibi futbollun temellinde bulunan görevleri yerine getiriyor. Baskılı futbol, ataklı futbol, defanstan uzun ortalar yerine orta sahadan paslaşarak atak yapmak, vs. bunun gibi şeyler artık takımımzda görülebiliyor. Bu bir iyi signaldir. Bu demektirki takım tıklıyo, çalışıyo, yürüyo hangi kelimeyi kullanmak istersen. Lazaronin yaptığı kararlar herkezin dediği gibi hatalı değil bence. Yattara hem Kayseri, hem Gaziantep maçından önce sakattı bu sebepler yüzünden ilk 11e girmemişti. Ve unutmayınkı Perşembe günü APOEL karşılaşması var Lazaroni en büyük kozunu sıradan bir lig maçında tehlikeye atmak istememiştir. Tek forvet mevzusunda bence yine yanlış değil. Hoca 3 tane ofansiv orta sahalan sahaya çıkıyor. Bu demektirki Yattara, Marcelinho, ve Gökdeniz Umut Bulutlan beraber atağa katkıda bulunmaktadır. Bu 3 futbolcu hem Umutu toplarlan besliyecektir, hem ceza sahası içine kendileri girecektir ve kaleciyi şutlarınlan deneyecektir, hemde karambolden veya Umut paslarınlar kaleye atak yapcaklardır.

Uzun lafın kısası, takımın futbolu skorlara yansımasada düzeliyor. Bu bi gerçek ve Lazaroninin yaptığı "hatalar" herkezin büyüttüğü kadar değil bence. Taraftar olarak herkeze biraz daha sabır yakışır bence.

çilgin hamsi
21.08.2006, 21:24
Bence istifa için çok erken, bence biraz daha sabırlı olmalıyız arkadaşlar. Evet bu yönetimin hataları, Lazaronini hataları oldu, vs. ama daha çok erken. Bence bu yönetim genel olarak bakarsak diğer yönetimlerden daha iyi işler çevirdi. En azından yavaş olsada bir Stadyum projesi başladı, sağda solda takım kulüb olarak gelişiyor. Bence yönetimin en büyük hatası şimdilik transferlerde oldu. Evet transferlerde çok geç kalındı, yeterince takviye edilmedi
..........

Uzun lafın kısası, takımın futbolu skorlara yansımasada düzeliyor. Bu bi gerçek ve Lazaroninin yaptığı "hatalar" herkezin büyüttüğü kadar değil bence. Taraftar olarak herkeze biraz daha sabır yakışır bence.

Kardeş sen maçları seğrederken ne içiyon bize de söyle de bizde içelim. Yorumların süper yani. Töbe estafurullah

Özsu
21.08.2006, 21:25
Aşağı tükürsek sakal, yukarı tükürsek bıyık...

TSKara61
21.08.2006, 21:26
Fatih Tekke öyle şey yapacak adammıydı? Boş kontrata imzasını atar kulübüne para kazandırırdı gene. Peki niye bu diğer takımlarda söz konusu değil? Mademki sözleşmesi dolan gidiyor neden 3 ezikler sözleşmesi dolmakta olan topçularını satmıyor. Bu kandırma politikasıdır. Çirkin propogandadır. Koyunlara hitab eder. Bunları yiyen olurmu olmazmı bilinmez. Biz bunları yersek daha çok yıldız yetiştirir satarız. Böylece tek rakibimiz İlhan Cavcav olur.

Kurşun ata ata, takım sata sata biter. Sattığın bir topçunun yerini doldurmak içinde aldığın paranın 10 katını 10 ayrı topçuya harcarsın, hiçbiri o topçunun yerini dolduramaz.

Ya Fatih Tekke bu takımın herşeyimi. Ben Fatihi hepiniz kadar belkidede daha fazla seviyorum, ama Fatih kaç sezondan beri takımdan ayırlmak istediğini söylüuor. Ben Trabzonsporu Fatih Tekke için sevmiyorum, Fatih Tekkeyi Trabzonsporlu oluduğu için seviyorum. Bi takımın bi sisteme sahip olması önemlidir. Bu sistemde şahıslar değil ama, sistemin kendisi önemlidir. Böyle bi sistem olsa Fatih Gider Yerine Ahmet Mehmet gelir. Bence Fatihin gitmesi bir yönden iyi oldu. Fatih kaç yaşına kadar TSde oynıyacak. Bence Fatih ayrıldı ve sıra bekleyen gençlerin önünü açmış oldu. Unutmayınki Fatihde bi ara bizim için fazla değer olmayan alt yapıda bi futbolcuydu ama şimdi gönlümüzde yeri var. Fatihin gidişiyle bu yeni futbolcuların şimdi kendilerin isim yapma şansı olacaktır. Belki Fatihin gidişiyle ilerde şu an Fatihi sevdiğimiz kadar seveceğimiz sayacağımız yıldızlar doğacak. Bence geleceğimize 2-3 tane yıldız kazandıracaksak, ve bunun bedeli Fatih gibi bir futbolcuylan yollarımız ayırmak veya 1-2 kötü sezon yaşamaksa ben razıyım. Bakın FBye. 2002de yaşadıkları kötü sezondan sonra şu an Türkiyenin en büyük yıldızlarından birini,Tuncayı, kazandılar. Sistem dediğin böyledir, ve Avrupada çoğu kulüpler böyle. Ajaxa bakın, Benficaya bakın, Anderlechte bakın, Boca Juniorsa bakım bu tür takımlar her zaman yıldızlara sahip olurlar ve yıldız yetiştirirler, neden çünkü bi sistemleri vardır ve bizim gibi bir futbolcumuzu transfer ettikten sonra alınan 2-3 skor yüzünden takımı istifaya çağırmazlar.

TSKara61
21.08.2006, 21:28
Kardeş sen maçları seğrederken ne içiyon bize de söyle de bizde içelim. Yorumların süper yani. Töbe estafurullah

Sadece takımın yaşadıkları şansızlıklar yüzünden ve taraftarlarımızın sabırsızlığı yüzünden doğan sinirimi yatıştırmak için büyük bi bardak soğuk su.

Kasım Hilal
21.08.2006, 21:35
Yol yakınken bence Lazaroni gitmeli ya da pasivize edilmeli ama yönetimin gitmesi için daha erken..
Ne kadar kötü olurlarsa olsunlar bir sezon takımın başında kalmalılar bence..

İslam Sezer
21.08.2006, 21:36
ben atay aktuğ yönetiminin de istifa etmesini istemiyordum.zira fobol takımlarında yöneticilik yapmakta tecrübe ister ve onlar bu tecrübeyi acı ve tatlı deneyimlerle kazanmaya başlamıştı.şimdi bu yönetime gitsin diyoruz da onların yerine kim gelecek.dertler bitecek mi?yapacakalr mı stadı tesisleri,transferleri.kazanacaklar mı tüm maçları.demokrasiyle geldiler sabredelim.ilk seçimde ak koyun kara koyun ortaya çıkar.teknik direktör seçimi hataydı ve malesef bir de tazminat maddesi eklemişler.mecbur 1 sene sabredilecek.destek olmaktan başka çare yok.tabi herşey trabzonspor için ise.

Beytullah
21.08.2006, 22:14
bu hiç birsey anlamayan kütük hocanın ve söz verip halen transfer yapmayan yonetimim istifa etmesi gerekir.dunya capında hoca dediler gittilr brezilyanın en kotu hocasını aldılar.sonra yıldız dediler normalde TRABZON spor tesislerinin kapısının onunden gecemeyecek pendıksporlu cem demiri aldıar. bi adam akıllı bi transfer yapıldı oda marclinho alındı sonra aklılları sıra herseyin bittigini sanıyorlar.ama hersey bi oyuncu transferiyle bitmiyor bu yonetim bu hocayı hemen gondermedikden sonra bu yönetiminde işi yok.heee bu arada nerde nuri başkan bizim 10 milyon usd yıldızımız ...

Kasım Hilal
21.08.2006, 22:21
Düşündüm de bu hocada isifa edcek yürek ver mı acaba?

Semih GÜL
21.08.2006, 23:05
İstifa etmemeli biz kovmalıyız.bana kalsa apoel maçınıda beklemem daha kötü olacvak belli.

TameRHan
21.08.2006, 23:11
lazo gitmeli. nede olsa şimdi olmazsa ileriki zamanda kovulacak. apoel maçından sonra gönderilsin.

sanatik
21.08.2006, 23:16
HAYIR tabiiki.

TSKara61
21.08.2006, 23:18
Bu mantalitele ileriki zamanda Lazaroni kovulur, sonraki gelende 2 mağlubiyetten sonra kovulur, ne hocalar gelir ne hocalar gider.

objek
22.08.2006, 00:07
Iki sezon once bjk ispanyadan del bosqe,yi getirmisti takim iyi oynuyordu ama puanlar gelmiyordu adama fazla dayanamadilar ve gonderildi sil yeni bastan yapildida ne oldu?.. bjk baskani aradan epey bir zaman gectikten simdiye kadar yaptigim tek hatam del bosqe,yi erken gondermem oldu demisti simdi ayni donemden geciyoruz takim yenilmesine ragmen bir onceki mactan daha iyi oynuyor beceriksizlik ve sansizlikda var olmadik basit goller yiyerek maca 1-0 arkada basliyoruz transferler gec geldigi icin hazirlik kampini liglerde yapiyoruz bu takim tam kadro hazirlik kampi gecirmis olsaydi su anda 9 puan garantiydi bu takimda potansiyel var arkasinda durmak lazim

Mustafa Ayazoğlu
22.08.2006, 01:48
Şimdi olmaz APOEL, Denizli ve Beşiktaş maçı sonrasında..

TRABZONSPOR camiasında fırtına bekliyorum.. fırtına öncesi sessizlik..

Atalay
22.08.2006, 10:23
ayıp ayıp hiç bu yönetim istifa edermi!!! daha ne yapsınlar takımdan kimseyi göndermediler 3 tane yıldız futbolcu aldılar her biri dünyanın tanıdıgı isimler.... iç piyasadan çagdaş büyük topçu!!pendikten genç bir arkadaş murat oçak ve takımın başına istikrar abidesi büyük hoca lazaronniyi getirdiler adamın katar liginden ne kupaları var...birde stadyum yıkıldı maçlarımızı şu anda geçiçi bir süre için istanbulda oynuyoruz avni aker arena süratle yapılıyor daha ne olsun... ayıp ayıp bu yönetim istifa edermi!!!

UğuR
22.08.2006, 10:35
lAZORİNİN İSTİFASINA EVET ancak yönetim için evet diyemem çünkü onlar gidince kim gelecek AĞAOĞLU ise evet.Yani demek istediğim yönetimin alternatifi kim.onu bilelim ayrıca bu saatden sonra kim gelse bir şey yapamaz.aralıktaki kongreye kadar beklememiz lazım.

halil ibo
22.08.2006, 10:37
Yönetim gitmeden,Lazaroni'nin istifası halinde Hüsnü Özkara'ya kalacağımızı biliyorsunuzdur,ama ben yinede hatırlatayım dedim.Çünkü İ.B.Şehir Belediye altyapısı olan büyük başkanımızın tanıdığı en önemli T.D.Hüsnü'dür.Başkasını getirmeye ne güçleri nede vizyonları müsait değil.
Yönetiminde istifa zamanı Aralık'tır,tüzüğe göre daha önce kongre yapılamıyor bildiğim kadarıyla.Bu durumda da Aralık'tan önce kimse gitmesin diyorum.Eğer o zamana kadar işler yoluna girerse kimse gitmez zaten.

sarman61
22.08.2006, 11:18
Yönetim gitmeden,Lazaroni'nin istifası halinde Hüsnü Özkara'ya kalacağımızı biliyorsunuzdur,ama ben yinede hatırlatayım dedim.Çünkü İ.B.Şehir Belediye altyapısı olan büyük başkanımızın tanıdığı en önemli T.D.Hüsnü'dür.Başkasını getirmeye ne güçleri nede vizyonları müsait değil.
Yönetiminde istifa zamanı Aralık'tır,tüzüğe göre daha önce kongre yapılamıyor bildiğim kadarıyla.Bu durumda da Aralık'tan önce kimse gitmesin diyorum.Eğer o zamana kadar işler yoluna girerse kimse gitmez zaten.

Açıkcası şu anki durumda hüsnü özkara çok başarılı olacaktır. Çünkü türkiye ligin iyi biliyor

Tunga
22.08.2006, 11:26
Yönetimimiz ve Bazı hususlar:

1- Türk Futbol Tarihine gene bir ilki gerçekleştirmiş ve İstanbul ekiplerinin başaramadığı, yapmaya ayak direttiği kurumsallaşma faaliyetlerimiz tamamen sekteye uğradı. Kurumsallaşmaktan amaç "paralı başkan"lardan kurtulmaktı. Ama dönüşüm tamamlanamadan gene paralı başkan taleplerine dönüverdik. Albayrak başkan olmak için dehşetcengiz kulisler yapmadı. Hatta işin siyaset tarafını hiç ortaya koymadı. Dikkat dikkat! İşin bu tarafını Trabzon'da bulunan ve kulüp çevresini mesken edinmiş bazı aklı evveller yarattı. Peki kurumsallaşma için içimiz giderken atılan adımların hepsini tersine çeviren, ya da çevrilmesine ön ayak olan bizler ve kulübün delegeleri değil miydi? "Paralı Başkan" sıfatını karşılayan tek aday Nuri Bey değil miydi? O zaman kendi yarattığımız bu kavramı karşılıyor diye seçtiğimiz bir başkanın günahı bir tek kendine mi ait, yoksa aslan payı bizlerin mi?

2- Kurumsallaşmamış, kurumsallaşmaya başlamıştık. 100 000 üye kampanyası, şirketleşme, borsaya iştirak, vs. daha kurumsallaşmanın ilk adımları değil miydi? O zaman kurumsallaşma - tek adam ikileminde biz aslında rengimizi kendimiz belli etmemiş miydik? Ne oldu şimdi bu rengimizden pişman mı olduk? Hiç sanmıyorum. İlk seçimde gene bir önceki gibi sadece 1-2 günlük hesaplarla başkan seçmeyeceğimizin garantisi var mı? Buradaki suç da Albayrak'ın değil bu işin önemini taraftar ve delegelere aktaramamış olan Sn. Atay Aktuğ yönetiminin ve bu olanları anlamamak için direnen taraftarımızın değil midir?

3- Kombine bilet satışı için oldukça geciken ve bu satışın yıldız transferi ile arttırılmasını eleştiren bizler, yıldız transferi olmayınca kombine aldık mı? O zaman suç kimin? Albayrak'ın mı?

4- Yıldız transferini bir tür Dallas dizisi içeriğine döndürdükçe, başkanım daha zamanın var, sen yap transferi biz bekleriz diyen de bizler değil miydik? Bir önceki başkan Brezilya'ya Lemi Çelik gibi sayısız defa milli olmuş bir Trabzonspor emektarını gönderdiğinde sinirlenen biziz. Ama hayatındaki tek futbol tecrübesi amatör futbolculuk olan bir adamla, başkanın şahsi danışmanı gibi futbol alimlerini (!) gönderen zihniyetten yıldız beklemedik mi? Geçen kırk gün içinde tek Brezilyalı transferimizi Almanya'dan yaptığımızda olanları unuttuk mu?

5- Transfer konusunda iki sezondur aç kurtlar gibi çalışıyoruz. Çok da para harcıyoruz. Stoper yok diyen hocaya bir tane iyi stoper yerine yarım düzine orta - alt sınıf stoper alıyoruz. Ama bu arada ülkenin en iyi stoperini gönderiyoruz. Forvetim yok diyen hocaya tamamı 5 sonra üst seviyeye çıkabilecek 5 adam alıyoruz. Ama gene ülkenin en iyi forvetini gönderiyoruz.

6- Hocalarımızın da kimyasını bozuyoruz. Bir yandan hiç bir dediğini yerine getirmeyen yönetimler, bir yandan sabırsızlığı tavan yapmış taraftar, hocaların kimyasını o kadar bozuyor ki adam sonunda aklı başından gitmiş bir şekilde sahadaki en iyi adamları ya kenarda oturtuyor ya da oyundan alıyor. Kimyası, fiziği bozulmuş hocalar öyle bir ruh haline giriyor ki, Şampiyonlar Liginde oynayacak Avrupalı bir takım diye Arabistan'a gidiyorlar.

7- Hoca ben gitmek istiyorum diyene kadar ağzının içine bakıyor, atı alan Üsküdar'ı geçtikten sonra yalnız ve hocasız kalıveriyor, sonra sayısı muğlak hocalarla görüşüp, en olmazını alıp getirip adama tazminat maddesi koyduruyor diye kızıp, üçüncü haftadan sonra göndermeye çalışıyoruz. Artık klasikleşti: ilk 10 haftada suç hocanın, sonrasında devre sonuna doğru yönetimin. Evet belki de hepsi doğru. Ama hala anlayamadığımız bu duruma düşmemek için AKILLICA ve SAKİNLİKLE BAŞKAN seçmek. Bir adamın paçasına yapışıyor, gel bizi kurtar diyiveriyoruz. Programsız, plansız, ve maalesef hedefsiz başkan ve yönetimler seçerek işimizi Allah'ın lütfuna bırakıyoruz.

8- Bu iş böyle olmaz diyenlere hain, işbirlikçi, şöven, geri zekalı diyor ve aksinin de aynı sıfatları hakettiğini atlıyoruz.

9- Getirdiğimiz ve anlamsızca savunduğumuz yönetimlerin arkasını en ufak başarısızlıkta terkediyor ve rekor seviyede "istifa", "defol" konu başlıkları açıyoruz.

10- Üç maçta alınan kötü sonuçlardan, belki de haklı olarak hocayı suçluyor ama takımın oynamaya gayret ettiği iyi futbolu sürekli gözden kaçırıyoruz. Uyumsuzluk olan mevkilerden, oturmamış bazı düzenlemelerden bahsediyoruz da bunların tedavisi için zamanı hiç kullanmıyor, biri inşaata bir kat çıkında arkasından gidip, o katın yarısı kendi ellerimizle yıkıyoruz. Bu nedenle 1 senede inşa edilecek inşaat sürüyor 10 sene.

Sonuç olarak "bence":

Albayrak yönetimi artniyetli değildir ancak etraflarındaki ve içlerindeki yalaka ve sülükleden kurtulmalıdırlar.

Atay Aktuğ Yönetimi, aldıkları tamamı geleceğe yönelik kararlar ve uygulamaları ile Trabzonspor tarihinin en başarılı ve devrimci yönetimidir.

Albayrak Yönetimi bu tarihin en kötü yönetimi kesinlikle değildir. Ama beceriksizliğinin de ölçüsü kaçmıştır.

Aldıkları sorumlulukları koydukları hedefleri yerine getirmeden hiç bir yere gitmemelidirler. Trabzonspor'u şampiyon yapacaksınız, başka yolu yok!

İslam Sezer
22.08.2006, 11:35
Yönetimimiz ve Bazı hususlar:

1- Türk Futbol Tarihine gene bir ilki gerçekleştirmiş ve İstanbul ekiplerinin başaramadığı, yapmaya ayak direttiği kurumsallaşma faaliyetlerimiz tamamen sekteye uğradı. Kurumsallaşmaktan amaç "paralı başkan"lardan kurtulmaktı. Ama dönüşüm tamamlanamadan gene paralı başkan taleplerine dönüverdik. Albayrak başkan olmak için dehşetcengiz kulisler yapmadı. Hatta işin siyaset tarafını hiç ortaya koymadı. Dikkat dikkat! İşin bu tarafını Trabzon'da bulunan ve kulüp çevresini mesken edinmiş bazı aklı evveller yarattı. Peki kurumsallaşma için içimiz giderken atılan adımların hepsini tersine çeviren, ya da çevrilmesine ön ayak olan bizler ve kulübün delegeleri değil miydi? "Paralı Başkan" sıfatını karşılayan tek aday Nuri Bey değil miydi? O zaman kendi yarattığımız bu kavramı karşılıyor diye seçtiğimiz bir başkanın günahı bir tek kendine mi ait, yoksa aslan payı bizlerin mi?

2- Kurumsallaşmamış, kurumsallaşmaya başlamıştık. 100 000 üye kampanyası, şirketleşme, borsaya iştirak, vs. daha kurumsallaşmanın ilk adımları değil miydi? O zaman kurumsallaşma - tek adam ikileminde biz aslında rengimizi kendimiz belli etmemiş miydik? Ne oldu şimdi bu rengimizden pişman mı olduk? Hiç sanmıyorum. İlk seçimde gene bir önceki gibi sadece 1-2 günlük hesaplarla başkan seçmeyeceğimizin garantisi var mı? Buradaki suç da Albayrak'ın değil bu işin önemini taraftar ve delegelere aktaramamış olan Sn. Atay Aktuğ yönetiminin ve bu olanları anlamamak için direnen taraftarımızın değil midir?

3- Kombine bilet satışı için oldukça geciken ve bu satışın yıldız transferi ile arttırılmasını eleştiren bizler, yıldız transferi olmayınca kombine aldık mı? O zaman suç kimin? Albayrak'ın mı?

4- Yıldız transferini bir tür Dallas dizisi içeriğine döndürdükçe, başkanım daha zamanın var, sen yap transferi biz bekleriz diyen de bizler değil miydik? Bir önceki başkan Brezilya'ya Lemi Çelik gibi sayısız defa milli olmuş bir Trabzonspor emektarını gönderdiğinde sinirlenen biziz. Ama hayatındaki tek futbol tecrübesi amatör futbolculuk olan bir adamla, başkanın şahsi danışmanı gibi futbol alimlerini (!) gönderen zihniyetten yıldız beklemedik mi? Geçen kırk gün içinde tek Brezilyalı transferimizi Almanya'dan yaptığımızda olanları unuttuk mu?

5- Transfer konusunda iki sezondur aç kurtlar gibi çalışıyoruz. Çok da para harcıyoruz. Stoper yok diyen hocaya bir tane iyi stoper yerine yarım düzine orta - alt sınıf stoper alıyoruz. Ama bu arada ülkenin en iyi stoperini gönderiyoruz. Forvetim yok diyen hocaya tamamı 5 sonra üst seviyeye çıkabilecek 5 adam alıyoruz. Ama gene ülkenin en iyi forvetini gönderiyoruz.

6- Hocalarımızın da kimyasını bozuyoruz. Bir yandan hiç bir dediğini yerine getirmeyen yönetimler, bir yandan sabırsızlığı tavan yapmış taraftar, hocaların kimyasını o kadar bozuyor ki adam sonunda aklı başından gitmiş bir şekilde sahadaki en iyi adamları ya kenarda oturtuyor ya da oyundan alıyor. Kimyası, fiziği bozulmuş hocalar öyle bir ruh haline giriyor ki, Şampiyonlar Liginde oynayacak Avrupalı bir takım diye Arabistan'a gidiyorlar.

7- Hoca ben gitmek istiyorum diyene kadar ağzının içine bakıyor, atı alan Üsküdar'ı geçtikten sonra yalnız ve hocasız kalıveriyor, sonra sayısı muğlak hocalarla görüşüp, en olmazını alıp getirip adama tazminat maddesi koyduruyor diye kızıp, üçüncü haftadan sonra göndermeye çalışıyoruz. Artık klasikleşti: ilk 10 haftada suç hocanın, sonrasında devre sonuna doğru yönetimin. Evet belki de hepsi doğru. Ama hala anlayamadığımız bu duruma düşmemek için AKILLICA ve SAKİNLİKLE BAŞKAN seçmek. Bir adamın paçasına yapışıyor, gel bizi kurtar diyiveriyoruz. Programsız, plansız, ve maalesef hedefsiz başkan ve yönetimler seçerek işimizi Allah'ın lütfuna bırakıyoruz.

8- Bu iş böyle olmaz diyenlere hain, işbirlikçi, şöven, geri zekalı diyor ve aksinin de aynı sıfatları hakettiğini atlıyoruz.

9- Getirdiğimiz ve anlamsızca savunduğumuz yönetimlerin arkasını en ufak başarısızlıkta terkediyor ve rekor seviyede "istifa", "defol" konu başlıkları açıyoruz.

10- Üç maçta alınan kötü sonuçlardan, belki de haklı olarak hocayı suçluyor ama takımın oynamaya gayret ettiği iyi futbolu sürekli gözden kaçırıyoruz. Uyumsuzluk olan mevkilerden, oturmamış bazı düzenlemelerden bahsediyoruz da bunların tedavisi için zamanı hiç kullanmıyor, biri inşaata bir kat çıkında arkasından gidip, o katın yarısı kendi ellerimizle yıkıyoruz. Bu nedenle 1 senede inşa edilecek inşaat sürüyor 10 sene.

Sonuç olarak "bence":

Albayrak yönetimi artniyetli değildir ancak etraflarındaki ve içlerindeki yalaka ve sülükleden kurtulmalıdırlar.

Atay Aktuğ Yönetimi, aldıkları tamamı geleceğe yönelik kararlar ve uygulamaları ile Trabzonspor tarihinin en başarılı ve devrimci yönetimidir.

Albayrak Yönetimi bu tarihin en kötü yönetimi kesinlikle değildir. Ama beceriksizliğinin de ölçüsü kaçmıştır.

Aldıkları sorumlulukları koydukları hedefleri yerine getirmeden hiç bir yere gitmemelidirler. Trabzonspor'u şampiyon yapacaksınız, başka yolu yok!

abi o kadar güzel yazmışsın ki düşündüklerimi,şimdi sadece bende aynı fikirdeyim demek kifayetsiz kalıyor.yukarıda sayfa başında yazdığım kısa post ile aslında senin yazdıklarının özünü savunuyor ve yönetim ve teknik direktör kesinlikle kalmalı diyorum.sabırdan başka çare yok.zaman takımımız için en iyi ilaç bence.tabi bu arada yönetime haklı ve faydalı uyarılar,baskılar,eleştiriler takımımıza fayda sağlayacaktır.
((((
ben atay aktuğ yönetiminin de istifa etmesini istemiyordum.zira futbol takımlarında yöneticilik yapmakta tecrübe ister ve onlar bu tecrübeyi acı ve tatlı deneyimlerle kazanmaya başlamıştı.şimdi bu yönetime gitsin diyoruz da onların yerine kim gelecek.dertler bitecek mi?yapacaklar mı stadı, tesisleri,transferleri.kazanacaklar mı tüm maçları.demokrasiyle geldiler sabredelim.ilk seçimde ak koyun kara koyun ortaya çıkar.teknik direktör seçimi hataydı ve malesef bir de tazminat maddesi eklemişler.mecbur 1 sene sabredilecek.destek olmaktan başka çare yok.tabi herşey trabzonspor için ise.
)))

Telha TANYILDIZI
22.08.2006, 11:51
nedir bu yaw lazaroni gitmeli tamam da yönetim kalmalı yönetim bu sene acemiilik yaptı tek. adamlık için genç dinamik bi türk getirilmeli ve arkasında durulmalı kümeye düşşürse bile arkasında durulmalı

ATSIZ
22.08.2006, 12:02
hemen istifa ederseler belki bu sezon için en iyi transferi yapmış olurlar

geronimo_61
22.08.2006, 12:21
ben ağlıyorum, formam ağlıyor,,

ağlatanlar utansın...

istikrar ve herşey yoluna girer palavraları artık beni tatmin etmiyo ağalar...

ama açıkcası Faruk Kancayı istifa bile paklamaz

Bluefire
22.08.2006, 12:25
saten basimiza ne geldigse sabirli olmakdan geldi, sabir sabir dediler aha sonuc ortada. Lazaroni saten bir Hata idi. Baska bir arakdasimiz yazmisdi herkes ayri
düdük caliyor diye, hakikatende öyleymis. Neyse bakalim ilerliyen Haftalarda daha nelerle karsilasacagiz.

halil ibo
22.08.2006, 12:33
Blufire arkadaşıma bir soru :
Sabır eğer Trabzonspor taraftarının bir hasleti ise sabırsızlık nedir ?

laz_hayri_61
22.08.2006, 13:26
bu yönetimin şimdiye kadar en büyük icraati Fatih i satmak oldu, 2-3 ay sonrada çeker giderler.hepsi kendi reklamını yapmayi düşünüyor, taraftarı kulübü düşünmüyorlarki
Yönetim istifa...lazoroni sende istifa..etmezseniz istifa biz ettirmesini biliriz...şu apoel maçı bir geçsin

İslam Sezer
22.08.2006, 13:33
bu yönetimin şimdiye kadar en büyük icraati Fatih i satmak oldu, 2-3 ay sonrada çeker giderler.hepsi kendi reklamını yapmayi düşünüyor, taraftarı kulübü düşünmüyorlarki
Yönetim istifa...lazoroni sende istifa..etmezseniz istifa biz ettirmesini biliriz...şu apoel maçı bir geçsin
yönetimi eleştirelim ama fatih konusu en son konu bence zira fatih kendi gitti.gitmese bu taraftar etmediği hakareti bırakmazdı ona.en son bjk maçı örnektir buna.bu kadar basit cümlesi sende ne çağrışımı yapıyor.fatih çeşke kalmak isteseydi.zaten istese kimse de gönderemezdi o nu.

Suha
22.08.2006, 13:39
ben çevremdeki arkadaşlarıma 10 hafta sonra lazhoroni gider diyodum. böle giderse erken biler gider...

Salih61
22.08.2006, 13:41
Bu mantalitele ileriki zamanda Lazaroni kovulur, sonraki gelende 2 mağlubiyetten sonra kovulur, ne hocalar gelir ne hocalar gider.
Arkadasım benim kadar bu yönetimi savundun mu?...İstikrar adına ben de arkalarında durdum ama yok...Lazaroniyi savunuyorsun Allah aşkına ne kadar basti bir yorum tarzın var...Adam resmen Trabzonspor ile dalga geçiyor...Hiç Szymek solda oynar mı?...Yattarayı küstürdü...Acayip ve daha kimsenin anlamadıgı bir taktik kullanıyor...Eger yönetim Lazaroniyi kovarsa ve acilen 2 takviye yaparsa belki biraz bu taraftar sakinleşir yoksa bu taraftar onlara Dünyayı zindan etmesini de bilir...
LAZARONİ GO HOME!!!!

firidin
22.08.2006, 13:44
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
yönetim istifa
Albayrak kümeye...................................(tertemiz bi gecmişi olan TRABZONSPORUMUZU yalancılara emanet ettik yazık hiç yakışmadı bize!!!!!):( :( :(

laz_hayri_61
22.08.2006, 13:46
yönetimi eleştirelim ama fatih konusu en son konu bence zira fatih kendi gitti.gitmese bu taraftar etmediği hakareti bırakmazdı ona.en son bjk maçı örnektir buna.bu kadar basit cümlesi sende ne çağrışımı yapıyor.fatih çeşke kalmak isteseydi.zaten istese kimse de gönderemezdi o nu.

kardeşim benim fikrim büyük kulüp yıldızını hangi şartlar altında olursa olsun satmaz...sene sonu bedava gidecekmiş sene sonu gelseydi o zaman bakardık.fatih gitmek istiyordu doğru fakat yerine adam alda öyle sat.millete adamlar yıldızlarını satıyor yerine adam almıyorlar dedirtme anlatmak istediğim bu.kısacası al daha kaliteli bir forvet ondan sonra satarsın

Mustafa Ayazoğlu
22.08.2006, 13:48
ben çevremdeki arkadaşlarıma 10 hafta sonra lazhoroni gider diyodum. böle giderse erken biler gider...
Beşiktaş maçı sonrası olan olur.. O kadar sürmez yani.. Yönetim bile gider..

LORDOFLU
22.08.2006, 13:49
kardeşim hoca niye gitsinki..bu hoca gökten kendisi getirmedi...FATİH ide satan yönetimdir hocayıda getiren de yönetimdir arkadaşlar..lazaroniye suç bulmayalım...onu oraya getirene suç bulalım...adamın çapı bu kadar ne yapsın...her zaman istifa bi işe yaramaz..ben inanıyorum ki trabzon üst üste 3 maç kazansın bu takımın kendine özgüveni gelir..o kadar kötü kadromuz yok..gerçketen iyi ama fatih te olsaydı bu tawkım şampiyonlşuğa oynardı..biraz daha sabır arkadaşlar..öfke ile kalkan zararla oturur

FaNaTiKcAkAbO
22.08.2006, 14:35
Ya daha neyi savunuyoruz defolsunlar ya rezillik

Trapezus_
22.08.2006, 14:48
kızanlar olacak ama ben gene de söylemeden edemeyeceğim...

ben takımın çok iyi olduğunu düşünüyorum..kadromuzda çok iyi...

lazaroni'de başarmaya yönelik büyük bir hırs var ve görülüyor...

fatih akyel, bir dönem hata yaptı ama şuan kırk yıllık trabzonsporlular gibi büyük samimi gayret içerisinde görüyorum kendisini..

bence o kadar kötü değil durumumuz ama şans yaa... olmayınca olmuyor gözü çıksın...

iyi olacak iyi olacak...

takım iyi...desteğe devam..

real madrid biter trabzonspor bitmez...

hem biz bu takıma ve renklere aşık değil miyiz?

aşklarda olur böyle çileli dönemler...Lazaroniye sövücem ya arkadasım adam neyse ya bu kadar mı futboldan anlamıyorsunuz bence her ikisine trabzonspordan uzaklaşmalı hatta nuri albayrak ve haşim sayitoglu ihraç edilmelidir:mad: :mad:

Salih61
22.08.2006, 14:54
Var mı Trabzon Spor gibisi...

Bu takımı tutmak bile keyif yahu...

Azıcık başımızın dumanlı olduğu doğrudur...

Genede biri hangi takım diye sorduğunda " Trabzon Sporluyum" demek öyle keyif veriyor ki...

Yok böyle güzel birşey yaa....
Kimse sana Trabzonsporu tutma demiyor ki...Sadece yönetimi ve özellikle ben sahsen Lazaroniye eleştiriyoruz...Durum bu...

golebshera
22.08.2006, 14:54
Umut fakirin ekmeğidir. Atı alan üsküdarı geçmiş...

golebshera
22.08.2006, 15:03
Dostum inşallah dediğin olur.. Eleştiriyoruz ama felaket tellalı değiliz. Bu kötü tabloda bile Rumlara elenmek gibi bir ihtimal düşünemiyorum..

LORDOFLU
22.08.2006, 15:04
Canınızı sıkmayın ... Bunada kızanlar olacak ama Apoel'e 5 atacağız... Sonrada Denizliyi gol yağmuruna tutacağız... ahanda bu dediğim olmaz ise bu foruma bir hafta mesaj atarsam ne derseniz deyin...:)

görün bakın aynen bu dediğim gibi olacak...

kardeş ağzından bal damlıyo.. bıraktın 3-5 i 1-0 olsun bizim olsun

Salih61
Canınızı sıkmayın ... Bunada kızanlar olacak ama Apoel'e 5 atacağız... Sonrada Denizliyi gol yağmuruna tutacağız... ahanda bu dediğim olmaz ise bu foruma bir hafta mesaj atarsam ne derseniz deyin...:)

görün bakın aynen bu dediğim gibi olacak...Arkadasın dedigi gibi UMUT FAKİRİN EKMEGİDİR...Bekleyip görecez...

ceserdar
Hemen istifa etmeli. Kovulmalı değil istifa etmeli. Zaten bundan daha kötüsü olamaz. Kovulursa yüklü bir tazminat maddesi varmış sözleşmesinde. Bu yüzden istifa etmesi için elimizden geleni ardımıza koymamalıyız.

kolombo
22.08.2006, 15:08
istifa etmezse kasaceksin tesisler çıkışında yolunu takacaksın maskeleri atacaksın ayaklarının dibine bir kaç mermi kurusıkı ile bak ilk uçakla kaçmıyomu.tazminattanda kurtuluruz

Salih61
22.08.2006, 15:11
istifa etmezse kasaceksin tesisler çıkışında yolunu takacaksın maskeleri atacaksın ayaklarının dibine bir kaç mermi kurusıkı ile bak ilk uçakla kaçmıyomu.tazminattanda kurtuluruz
Sen istifa deme...Biz kulubu düşünüyoruz...Senin gibi Agaoglu için degil...Bilmem anlatabildim mi?...

ceserdar
22.08.2006, 15:12

Yok :D o kadarı fazla. Kaba kuvvetle değil diğer yöntemlerle halletmeliyiz. Öyle bir durumda amacımıza ulaşırız ama cümle aleme de rezil oluruz. Hem de adamın söyleyecek lafı olur. :D Başka yöntemlerle 24 saat hareket ederek yapmalıyız.

Kemhacıoğlu
22.08.2006, 15:13
her ne kadar yönetimi sevmesemde istifa etmemeli. lazaroniye gelince o adamın bu takımın başına getirilmesi bile hatadır. bence yol yakın iken hemen gönderilmelidir...

corleone
22.08.2006, 15:14
en iyi bildiğimiz kelime istifa...

Salih61
22.08.2006, 15:15
Bu kulup hem onculardan bunculardan bu hale geldi...Lütfen oncular buncular ve Buram buram siyaset kokanlar lütfen yorum yapmasınlar...Komik oluyorlar...

corleone
22.08.2006, 15:17
Bu kulup hem onculardan bunculardan bu hale geldi...Lütfen oncular buncular ve Buram buram siyaset kokanlar lütfen yorum yapmasınlar...Komik oluyorlar...
hay Allah razı olsun.... istifa diyen de en azından içinden geldiği için desin...

chigannes
22.08.2006, 15:29
ne istifası arkadaşlar
nedir bu tezcanlılık hiç mi sabretmeyi bilmiyoruz
takımımız çok iyi olacak buna kimsenin şüphesi olmasın ve şunu kabul etmemiz lazım ki takımda büyük revizyon oldu hemen başarı beklemek hayalperestlik olur
2-3 hafta daha sabretmemiz gerektiğine inanıyorum
kaldıki bu sürede de başarısız sonuçlara imza atılsa bile lazaroninin görevine son verilir ama yönetim asla ve asla istifa etmez ve de etmemelidir çünkü bu takım belki de son 20 yılın en güçlü kadrosuna sahip kimse aksini söyleyemez kadromuz gerçekten çok iyi bence...
şunuda unutmamak lazımki yönetim istifa ettiği zaman abramoviç beklemiyor bizi...

oktay çavuşoğlu
22.08.2006, 15:46
bence yönetimin biraz daha şansı var ama bu lazoroni ile bu işin yürümeyeceği kesin ortada

oskayb
22.08.2006, 15:47
şunuda unutmamak lazımki yönetim istifa ettiği zaman abramoviç beklemiyor bizi...

işin püf noktası burası zaten , sanırım albayraktan sonra son nokta böyle bir yönetim olurdu ve herşeyin üstüne tüy dikerdi.
karaparacıdan ,arsızdan ,uğursuzdan medet ummayı bırakalım.
trabzonspor bünyesi bunları kusar ,kusmaktadır,kanı uyuşmaz.böyle olduğu içindir ki MAY dönemi sonunda dibe vurmuş ve o mirasın büyük bölümünü yemiştik.bu süreç sonunda son bir hamle ve silkinişle belkide o büyük mirastan son kalanlarla düzlüğe çıkar gibi olmuştuk. şimdi cevabı en zor soru bu 2.belanın üstesinden hangi dinamikle ve neye dayanılarak gelineceğidir.

Emre Emiroğlu
22.08.2006, 15:48
Bence Bu Yönetime Sonuna Kadar Tahammül GÖstermeliyiz. Ama Lazaroni İçin Aynı Şeyleri Söyleyemicem. LAzaroni Tahminimce Devre Arasında Gider. Ve Devre Arasında Gidecek oLan LAzaroninin Yerine Kesinlikle Türk Hoca Getirilmeli..Tekrar Bir Yabancı Hoca İçin Zamanımız Yok.. Kadro Kaliteli Eğer Sahada Bi Düzen Yoksa Marce Bile Topu Kalecinin Üzerine Vurabiliosa Sorun Kulübede Demektir.. Tamam Yönetiminde Cok Sucu Var Ama İstifaya Zorlanacak KAdar Değil.. Yönetimin EN Büyük Hatasıda Lazaronidir.. Eğer Onu Göndermeyecekseler Evet O Zaman Yönetimde İStifaya Zorlanabilir.

tsakrep61
22.08.2006, 15:54
lazoronı hemen apoel macından sonra yonetımde kasımda kongre duzenlenerek ıstıfa ettırılmelı

memoafs
22.08.2006, 16:03
[QUOTE=lazmania;428507]Bence Bu Yönetime Sonuna Kadar Tahammül GÖstermeliyiz. Ama Lazaroni İçin Aynı Şeyleri Söyleyemicem. LAzaroni Tahminimce Devre Arasında Gider. Ve Devre Arasında Gidecek oLan LAzaroninin Yerine Kesinlikle Türk Hoca Getirilmeli..Tekrar Bir Yabancı Hoca İçin Zamanımız Yok.. Kadro Kaliteli Eğer Sahada Bi Düzen Yoksa Marce Bile Topu Kalecinin Üzerine Vurabiliosa Sorun Kulübede Demektir.. Tamam Yönetiminde Cok Sucu Var Ama İstifaya Zorlanacak KAdar Değil.. Yönetimin EN Büyük Hatasıda Lazaronidir.. Eğer Onu Göndermeyecekseler Evet O Zaman Yönetimde İStifaya Zorlanabilir.[/QUOTE

noktası virgülüne kadar katılıyorum

Trabzonspor_29
22.08.2006, 16:11

hehehe en dogrusu!!
ne konustu ama bee:D

ISTS
22.08.2006, 16:27
Biz Lazoroniye inat iyi bir kaleci alalım. Adam belki çok kızarda istifa eder.:p

hamibasoglu
22.08.2006, 16:34
yönetimin de lazaroninin de suları ısındı.ama kaynamaya başlamadı henüz.eğer kaynarsa zaten buharlaşır giderler.İnşallah ateş tez zamanda söner de taraftar kaynamaya başlamaz.Apoel maçında buz atacaz suya şimdilik ama Taraftarın odunu çok.devamı gelmeli galibiyet serilerinin.
velhasıl,az biraz daha sabır...........

İslam Sezer
22.08.2006, 16:34
Biz Lazoroniye inat iyi bir kaleci alalım. Adam belki çok kızarda istifa eder.:p

çok makul çözüm,aslında ben sezon başı yeni gelecek olan t.direktörün ben bu kalecilerle sizi şampiyon yapamam bunlar daha toy demesini beklerken karşımıza brezilya hemşericiliği çıktı.şans işte.yönetim azıcık futboldan anlıyorsa boş kalemizi doldurur.Antalya Cordoba ile gol bile yemezken biz her yan ortada her karambolde her karşı atakta yüreğimiz ağzımızda maç izliyoruz.sanki bizim kaleci ileri kafa ile gol atmaya çıkmışta geri dönememiş gibi.

SDanışmaz
22.08.2006, 16:36
Bu soru soruLur mu? KesinLikLe evet...

zafercalikoglu
22.08.2006, 16:37
lazoroni gitsin ,yonetim de gitsin ama kim gelecekki yonetime denemediğimiz kalmadı baksanıza muhaliflerden bile hiç ses çıkmıyor,şuı aşamada lazoroninin gitmesi ama yonetimin kalması gerekli,

eren_61
22.08.2006, 17:27
eger çok iyi bir kaleci bir sol kanat vede bir forvet almazsalar gitsinler işleri yok.

sametaydin
22.08.2006, 17:32
abi bu futbol devam edicekse ve bu skorlar etsinler yani. ama öncelikle şu teknik adam gitmeli bence. 4 maçtır aynı futbol. hiç değişmedi. demekki hiçbir katkı yapamıyor.kesinlikle gitmeli teknik direktör

cIlgInIm
22.08.2006, 17:35

ah vahid ahhhh .. büyük adamdı harcadılar adamı .. dogruları konuşursan olacagı bu...

#10 Fietra
22.08.2006, 17:50
İstikrardan yana olmama rağmen kangren durumunda da kolu kesmeyi bilmek gerekir.Lazaroni istifa.

since1967_
22.08.2006, 18:41
lazaroni derhal gönderilmeli arkadaşlar. yönetimde yalancı çıkmıştır. ricardinho yu onmilyon euro istediler vazgeçtik o yüzden dediler. ne oldu beşiktaş adamı söylediklerinin 4 te birine aldı. rezalettir bu. nasıl yüzümüze bakarlar bu yalancılar. derhal istifa etsinler.

@FLU
22.08.2006, 18:43
lazaroni mutlaka gitmeli yerine ersun yanal alınmalı ne olursa olsun o adam bu takıma alınmalı çünkü milli takımdan aldığı yarayla onun gözünü intikam bürümüş ve mutlak süretle bu takımın başına gelirse şampiyonluk hayel olmaktan çıkar

since1967_
22.08.2006, 18:52
yahu herkes hemfikir nerede bu yönetim gönderin kardeşim adamı.

@FLU
22.08.2006, 18:55
yahu herkes hemfikir nerede bu yönetim gönderin kardeşim adamı.

yönetim hem fikir değil ama kanka

since1967_
22.08.2006, 19:02
o zaman yönetim giderrrrrrr (en geç aralıkta.)

yeniçeriler babı ali ye kadar dayandı sayın albayrak. senden vezirinin kafasını istiyoruz ver yoksa seninki gidecek.

k@ndemir
22.08.2006, 19:29
yönetimin gitmesinin bi artısı olmaz ama hocanın gitmesinin olur!yönetime şans vermemiz gerek!

aziz yıldırım ilk zamanlarında çok kötü yönetiodu kulübü ama sonraki dönemlerde yaptıkları ortada

Bülent AKBULUT61
22.08.2006, 19:40
lazaroni defolup gitsin.yok önce dövelim hatta işkence yapalım.ondan sonra gitsin.hayvan erif takımı mahvetti...

erdal6167
22.08.2006, 19:50
daha etmedi mi? hayret şimdiye brezilya ya gitmeliydi. . .

hakanhan
22.08.2006, 21:40
bismillah istifa niye hadi teknik direktörü anltıkda yönetim niye istifa. ben artık kongre gormek istemiyorum. yönetimler uzun soluklu olmali..

Rasim YILMAZ
22.08.2006, 21:45
lazaroni uçsun...

My
22.08.2006, 21:48
Zaten seni başımıza teknik direktör diye diktiklerinde işin rengi belli olduydu ama işte umut dünyası. Ulan belki tutar be diye yıllarımız geldi geçiyor. Marcelinho gibi birini defansa çektin ya senin o güsel yanaklarından öpüyorum hocam büyüksün. Alması dert göndermesi binbir dert. Yöneticimiz gazetelere sanki boncuk bulmuş hesabı demeç verdiydi. Gidemez! Giderse de akıllı birşey yaptık, göndereceğimizde vereceğimiz tazminat kadar bize tazminat öder diye. Bravo... Bravo... Helal be bravo... Hoca diyorum, adam gibi top oynatcak bir hoca diyorum yoksa hep birlikte kanser olup helak olacağız anasını satayım.

Yönetim ise her ne kadar büyük yanlışlar yapsalarda istikrar adına istifanın erken olduğu düşüncesindeyim. Biraz daha sabretmemiz lazım. Yap boz tahtasına döndük artık ya. Allah'ım diyorum biraz olsun profesyonelce yapsınlar, gelişen bir sürecimiz vardı, kurumsallaşma sürecimiz hiçtiyse bunu geliştirerek devam etseler.

Mustafa Ayazoğlu
22.08.2006, 22:12
Herşey Beşiktaş maçı sonrası belli olacak arkadaşlar..

Özer Öztekin
22.08.2006, 22:28
Yönetimin istifası için henüz erken ama onlar acele ediyorlar biraz...

karaca
22.08.2006, 22:29
sadece hoca ile olmaz bu iş
gecen akşam trabzonlu sinan engin tv8 de kendi ağzıyla söyledi
başkan beni arayıp bildiğin iyi oyuncu var mı diye
BUNLAR TRABZONUN PARASINI YEMEYE GELİYOLAR ARKADAŞ
BUNLAR HEP BÖYLEYDİ ZATEN
RİZE 20 BİN KİŞİLİK STAD YAPIYOMUŞ GÜNDOĞDUYA
BİZİMKİLERDE AVNİ AKERE BİR ÇİVİ BİLE ÇAKAMADILAR
FATİHİN PARASI BİTMEDEN BUNLAR GİTMEZ
BİŞEY DAHA VAR
ARTIK BU KİŞİLERDEN GINA GELDİ
EĞER BİR PROTESTO YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLENECEKSE
ALBAYRAK LİMANI ALDIĞI PARAYA TRABZONSPORA SATSIN YÜRÜYÜŞÜ YAPILMALI
BUNLAR TABİKİ MAFYA
İLK ÖRNEĞİ OLAN MEHMET ALİ YILMAZ DA AYNIYDI
PARA VARSA VARLAR
MERAK EDİYORUM TRABZOJ YİNE SERSEFİL OLUP
BİR GÖKDENİZ BİR FATİH YETİŞTİRECEĞİM DİYE SENELERİNİ BİZDE UMUTLARIMIZI HARCARKEN YENİ BİR ÖZKAN SÜMER ÇIKACAK MI
AH SÜMER AH ŞU ADAMLARIN EMRİNDE ÇALIŞILINIRMIYDI
KEŞKE SENİN TAKIMINDAN OLAN AĞAOĞLU BİRAZ BU MAFYAYA DAYNABİLSEYDİDE BU RANT KAPISINI ONLARA KAPTIRMASAYDIK
YİNE AYNI ŞEYLER İNSANIN İÇİ CIZ EDİYO ŞU ANTEP MALUBİYETİNDEN SONRA
GALATASARAYLI ANTEPLİLERLE KONUŞURKEN
YETER ARTIK DEFOLUN
KANCANIZI DA ALIP BREZİLYAYA DEFOLUN
TRABZON FUTBOLUNU ÖLDÜRDÜNÜZ
TEK KURTULUŞ TÜM TAKIM TRABZONLU OLACAK
AMA BIRAKMAZLAR RANT VARYA ARKADAŞ
ŞU ÇOK ÖNEMLİ DOLGU ALANLARI ÇİM SAHA OLUP FUTBOLA VE SPORA HİZMET ETMELİDİR
BAŞARAMAYAN ALBAYRAĞIN PROFİLİ
ÜLKER YÖNETİCİSİ OLMASINA RAĞMEN TRABZONA SPOR SALONU KAZANDIRAMADI(FENER YAPTIRIYO)
ÜLKER YÖNETİCİSİ OLMASINA RAĞMEN DELGADOYU TRABZONA ALAMADI(BEŞİKTAŞ ALIYO)
GALATASARY BASKETBOL TAKIMINI ÜLKER FİNANSE EDİYO BİZ BAKIYORUZ
ALBAYRAK NAMINI SÜRÜYO FATİHİN PARALARIYLA ÜLKEYİ TURLUYO BİZ BAKIYORUZ
BUNLARI DEF ETMENİN ZAMANIDIR
ZARARIN NERESİNDEN DÖNERSEN KARDIR

TSknbkTS
22.08.2006, 22:37
bu kadar agresif olmak için çok erken arkadaşlar.Bugüne kadar kim hayrına transfer yaptı bu takıma.Adam çıkardı verdi parasını.Fatihin parasını alıpta evine götürmedi bu adam.Bir çok yanlışları var yönetimin.Ama bu kadar iç karartıcı değil durum.Lütfen daha mantıklı olalım.

En büyük hatalarıda kancayı unuttular brezilyada.
Kaç ay oldu kanca gideli.
Dönermi.
İnşallah.

zanoylu
22.08.2006, 23:25
Hocanın turu geçsek bile bileti kesilmeli,başkanın vardır bir eeeeee sıra hangisindeydi hah tamam (ç) planı.

Çetin
23.08.2006, 00:22
tamam bu takımı bende elştiriyorum. ama böyle olmaz. zamanında paraı yinetici gelecek dertler bitecek diyenlere verektikiniz ağız payını. şimsi sabretmek lazım

ahmetansu61
23.08.2006, 00:33
bence bu yönetim istifa etmiyecek. gelirken cok fazla istikrardan söz ettiler. lazaroniyi kovarlarmı ondan şüpeliyim ama kendileri bi yere gitmiyecek. ki bence gitmesinlerde. yönetim bence ii gidiyo. yapılması gerekeni en doğru şekilde yapıyolar. bazılarımız transferde geç kalındı görüşünde olabilir ama marcelinohu yu erken alcaz diye trabzonun 3 4 milyon eurosu sokaga dökülmezdi. yada başka trasferlerde de boyle.
bence finansal olarak suan kadar takımı en ii yönetim diyebiliriz. biraz saha saonuçlarına ihtiyaçları var. o da olursa be bu yönetim kral olur göüşündeyim.

CAFER ÖZER
23.08.2006, 00:54
Geçen sene G.antep karşısında 90 dakika tek kale mahkum oynayan takımdan bu sene FARKLI KAZANACAĞI maçı kaybbetmiş bir takıma dönmüşüz,Hemen İstifa sesleri yükselmiş.
Bizim milletimiz unutkandır,bunu daha 4 maç öncesini unutanlardan anlıyoruz,
Evet Teknik direktörde ve yönetimde bazı hatalar vardır.
Yönetim Yapması gereken transferlerde geç kalmıştır,Lig başladı hala oyuncu arıyorlar,
Teknik direktör Oyuncu seçimlerinde hatalar yapıyor,Teknik direktör konusunda APOEL ve BJK maçlarından sonra karar verilebilr.
Yönetim konusunda İstifa seslerine katılmıyorum.2 hafta üst üste gaşlibiyet alalım,Apoeli eleyeleim o zaman burda herkes methiyeler düzer.(buda yanlış davranış)
Hatası ile sevabı ile Yönetimde bizimdir,Hocada
Yönetim konusunda karar vermek için erken,Hangi yönetim gelir gelmez takımı başarıdan başarıya koşturdu,

İleli
23.08.2006, 01:02
mumkunse derhal!

61-POWER-2
23.08.2006, 01:02
apoeli yenemezsek istifa etsinler.

chigannes
23.08.2006, 01:19
beşiktaş maçı kaybedildiği taktirde ertesi gün rio da aldığı tazminatla tatil yapıyor olur lazaroni ama yönetim hiçbiryere gitmez...
bence beşiktaş maçı kaybedilse bile lazaroni yinede bir süre daha durmalıdır ama bu şans ona verilemez baskılardan dolayı...
yanlız bir konuya dikkatinizi çekmek istiyorum arkadaşlar;
önemli olan başkanın hocanın gitmesi kalması değil onlar gelip geçici
asıl olan kalıcı olan taraftardır ama adam gibi taraftardır...
her kötü sonuçta kelle istemek taraftarlık değil ancak anarşistliktir,
tabiiki taraftar tepkisini verecektir isteklerini beklentilerini yönetime bildircektir bir şekilde ama kesinlikle böyle değil...
tamam takım iyi gitmiyor,hoca kötü-yönetim kötü bir tek taraftarlar mı iyi?
hani vestel maçında maç 1-1 giderken 70. dakikadan sonra fatih tekke tezahüratı yapan,yönetim istifa diyen taraftarlar?????
bu mudur sizce taraftarlık?ASLAAAA
bu yapılan olsa olsa ANARŞİdir...
haaa bana kızabilirsiniz taraftara anarşist dediğim için belki ama
sadece 15-20 dakika 'bordooo-maviii' den başka tezahürat yapmayan takıma zor günde destek değil de köstek olan,yapıcı değil hep ama hep yıkıcı olan bizler için daha uygun kelime bulamadım...
yapılması gereken ama yapamayacağımız şey perşembe ve pazar günü trabzonspor taraftarının stadı doldurup takımı kucaklaması ve büyüklüğünü göstermesidir ki buda artık tartışılır hale gelen camianın ve trabzonspor kulübünün büyüklüğünü öncelikle yönetim ve futbolculara hissettirmek sonra tüm türkiye ye haykırmaktır...

Sefaenes
23.08.2006, 01:47
Lazzaoroni Apoel macinde galip gelsek bile gitmesini isterim ama yönetimin Apoel macinda kazaya ugrarsak ozaman 1 saniye bile görmek istemiyorum

Mustafa Ayazoğlu
23.08.2006, 01:58
3 Maç var kritik.. apoel denizli beşiktaş..

bu üç maç sonucu çok önemli.. durum kendiliğinden şekillenecektir..
bence önce laz gider sonra nuri..

nuri albayrak ta hiç mi akıl yok, anlam veremiyorum.. iş adamı ama baba parası yiyor demek ki.. atay aktuğ yönetimden ders almalı !!!

TSKara61
23.08.2006, 02:10
Ben takımın bu 3 kritik maçtanda iyi sonuç alacağına güveniyorum.

Laz_61
23.08.2006, 03:01
bence biraz zaman vermekte yarar var takim daha yeni,ama tek sorunumuz iyi bir golcü buraya takviye yaparlarsa yine basa oynariz.biraz sabir yönetim bütün özveri ile calisiyor.
1.soru acaba Özkan Sümer Marcelinhoyu Trabzona getirebilirmiydi.(Yildiz isteyen Yukari baksin)bunlari unutmiyalim lütfen Trabzon iyi transferler yapmistir ama biraz sabir.

Vegas
23.08.2006, 04:49
bence biraz zaman vermekte yarar var takim daha yeni,ama tek sorunumuz iyi bir golcü buraya takviye yaparlarsa yine basa oynariz.biraz sabir yönetim bütün özveri ile calisiyor.
1.soru acaba Özkan Sümer Marcelinhoyu Trabzona getirebilirmiydi.(Yildiz isteyen Yukari baksin)bunlari unutmiyalim lütfen Trabzon iyi transferler yapmistir ama biraz sabir.

Fatih Tekke gibi bir oyuncuyu satsaydi, ronaldinho'yu bile getirirdi, Ozkan Sumer. En azindan birkac haftalik Guney Amerika seyahatinden 3-4 tane yetekli gencle donerdi ve onlari sezon oncesi kampa yetistirirdi. Sana bugun Brezilya'dan yildiz oyuncu gelse o adam ne zaman takima katilacak da ne zaman verim alinmaya baslanacak o adamdan?
Sumer en azindan yapamayacagi/yapmayacagi sozu vermiyordu bize. Yildiz arayan gokyuzune baksin diyerek yildiz alinmayacagini vurguluyor ve kimse de bosuna bir beklentiye girmiyordu. Serkan Ozsoylar, Gokdeniz Karadenizler, Mehmet Kahramanlar ile isi bundan cok daha iyi goturuyorduk. May yandaslarinin basarizligimizi dort gozle bekledigi sezon bu takim may donemindeki 15 yilda iki defa alinan kupayi iki defa ust uste almistir.

Kemençeci
23.08.2006, 12:13
Etsinler tabi beaa. Bir an önce hem de.:mad:

Mehmet
23.08.2006, 13:16
İnadım inat yönetim istifa etmesin de Hocayı tez vakit değiştirsin.

Can basten
23.08.2006, 14:06
Evet 71,52%
Hayır 28,48%

Sonuçlar ortada. Yönetim görse ne hisseder acaba? Üstüne düşeni yapar mı?

Hiç sanmıyorum. Herhalde "Takım daha yeni kuruldu, uyum sorunu var, ileride çok iyi olacağız" der geçerler ancak.

cipses
23.08.2006, 14:10
bize başkanın parası ( ki o da var mı belli değil, cebinden çıkarmıyor varsa da hiç), özkan hocanın kafası lazım.

ya başkan parasını özkan hocaya versin ya da özkan hoca kafasını başkana,mümkünse!

Özgür Öztürk
23.08.2006, 14:14
Hoca bir an önce yönetim için biraz daha zaman....

Can basten
23.08.2006, 14:18
Trabzonspor Fenerbahçe değil. Trabzonspor'a başkan olmak için çok paralı olmak gerekmiyor. Kulübümüzün maddi durumu zaten dengede, herhangi bir sorunu yok, hatta ekonomik yönden Galatasaray ve Beşiktaş'tan daha iyi olduğu da biliniyor.

Başkanın işi bilen ve Trabzonspor'a mesaisini harcayacak bütünleştirici bir isim olması yeterli.

cipses
23.08.2006, 14:24
[quote=Can basten;429511]Trabzonspor Fenerbahçe değil. Trabzonspor'a başkan olmak için çok paralı olmak gerekmiyor. Kulübümüzün maddi durumu zaten dengede, herhangi bir sorunu yok, hatta ekonomik yönden Galatasaray ve Beşiktaş'tan daha iyi olduğu da biliniyor. quote]

arkadaş sorun da burada zaten
neden mali durumumuz daha iyi olduğu halde bizim alamadığımız adamları onlar alabiliyor.
biz mali dengede kalacaz diye yıllarca ikinci sınıf yabancı transferi yaptık, arada rastlayan kaliteli yabancıları da elimizde bir türlü tutamadık!
evet tabii ki bize mesai ve emek harcayan kafalı bir başkan lazım, ama para söz konusu olduğunda da çıkarıp masaya koyacak ve bastırıp adamı alacak başkan lazım.

ama başkan albayrağın parasını göremedik daha, mesai ve emek konusunda da şüphelerim yok değil açıkçası!

osmanli.61
23.08.2006, 15:44
yönetim değilde lazaroni defolsun. bizim takım ne zmandan beri tek forvet oynadıda ağız tadıyla izledik maçı.veya yendik??

ceserdar
23.08.2006, 15:55
Her kaldığı dakika Trabzonspor'u küme düşürmeye yaklaştırıyor. Sadece o değil Nuriler de gitmeli.

since1967_
23.08.2006, 17:10
lazaroni derhal istifa etsin.

kutoz
23.08.2006, 20:22
Yönetim Kurulu istifa etmeli. Lazaroni, istifa etmek istemeyecektir. Bu yüzden, yönetim kurulu giderken de, Lazaroninin tazminatını da ödeyip, yeni gelecek yönetimin önünü açmalı.

3 haftalık futbol, kanser vakalarını tetiklemeden öteye gitmedi. Şimdi yapılması muhtemel transferlerde bu teknik direktörle bu takımı bir arpa boyu öteye götürmez... Zararın neresinden dönülürse kardır...

Albayrak yönetimi istifa...
Lazaroni go home!!!

cipses
23.08.2006, 22:15
evet lazaroni istifa etsin
yönetimde istifa etsin
sonra yeni yönetim ve teknik direktör gelsin
biz de şampiyon olalım
sonra şampiyonlar ligini alalım
sonra da kıtalararası kulup şampiyonu olalım

ahmetansu61
23.08.2006, 23:29
lazoronin son konuşmasında ben elimden geeni yaptım ama yönetim desteklemedi gibilerinden konuştu. biraz da boyle giderse giderim der gibi bi hava esti.
adam bi kere türkiye ligine alışması lazım. trabzon taraftarını trabzonsporu anlaması lazım. bunlar zaman alıcak. bence takım eskiye göre cok ii oynuyo. bence zamanla eksik olan galibiyetlere kavusacaz. galibiyetlerle beraber lazaronide takımda pişecektir. işallah bu dönem uefa kupasına denkgetiririz ve gruptan da cıkar ilerleriz.

Adem Erdoğan
24.08.2006, 00:26
apoel maçından sonra düşü nelim.inşallah bizim için dönüm noktası olurda böyle konulara ihtiyaç duymayız.Biri gelir biri gider.Gelen gideni aratır derken bu kavga bitmez yoksa.

Emiroğlu
24.08.2006, 00:30
Apoel maçının düdüğünden sonra

Muhabir-Başkanım maçı nasıl buldunuz?
N. Albayrak-Başkan? La ne zaman seçildi ?

Muhabir-Hocam maçı nasıl değerlendiriyorsunuz ?
Lazaroni-Ben bilmem...Yeni teknik direktöre sorun,o değerlendirsin...

Güzel ve 4 gözle beklediğim bi diyalog....

Adem Erdoğan
24.08.2006, 00:44
yaw lazoliii bu akşam senle anlaşamıycaz.le biyazmışınki direk elemişin bizi uefadan.bi sabret.yarın 22.30da ak koyun kara koyun belli olacak.kim gidecek kim kalacak yarın akşam karar veririz.

Emiroğlu
24.08.2006, 00:47
yok kardeşim yanlış anladım elemedim ki..Ben maçın sonucu ne olursa olsun istifa etsinler düşüncemi belirtmek istedim...Yoksa herşeye rağmen maçı alacaz başka yolu yok....

sarman61
24.08.2006, 09:09
Bizim taraftarlığımız bu kadar zaten. Şurda topu topuna 3 tane maç oynadık 2 yenilgi bir beraberlik. Biz bu yenilgileri sezon içinde bazı galibiyet serileri arasında alsaydık kimse bir şey demezdi. Ama üst üste olunca kızıyorlar. Kim bilebilir ki bu puan kayıplarından sonra trabzon şaha kalkacak diye. Kim bilebilir.

Yani 3 maçta değerlendirmek yanlış olur bence. Biraz daha sabır. Madem bundan sonra şampiyon olamıyacağız diyorsunuz o zaman bekleyelim istikrar oluşsun takımda. Ama inan ki yönetim bu hocaya belli bir kerdi sağlamıştır. Bu kerdi tükendimi hemen gider.

Ama şunuda söylemeden geçemiyecem. Arsenal ın hocası kaç yıldır başında yade manchester. Yada şöyle söyleyim ingiliz klüpleri 3 maç kötü sonuç aldım diye hoca değiştirmiyor. Bu yüzden başarı yakalıyorlar.

Bilmiyor belkide yazdıklarım saçmalıktan ibarettir. Neyse isteyen katılır. İstemeyen böyle bir yazı yazılmamış gibi davranır.

çilgin hamsi
24.08.2006, 09:23
Sadece takımın yaşadıkları şansızlıklar yüzünden ve taraftarlarımızın sabırsızlığı yüzünden doğan sinirimi yatıştırmak için büyük bi bardak soğuk su.

Güzel kardeşim

şanssızlık başka şey salaklık başka şey. Bu yönetim salakça şeyler yapıyor. İnsan tabiki hata yapar. Bazı insanlar hatalarından ders alırken bazıları da aynı hataları tekrarlar. Bu yönetim de ne yazık ki yapılan hatalardan ders alamıyor. Ayrıca Trabzonspor gibi bir takıma başkan olabilmek için paranın yanında başka şeyler de gerekir. 3. lig nere Trabzon nere. İnşallah rum maçından sonra soğuk su içmek zorunda kalmazsın.

Emre7
24.08.2006, 09:24
trabzon monotonlaşmıştı hersene 2 teknik adam bir başan ve sene sonunda yeşeren yeni umutlar taraftar kovacak kesimi yanlış bellemiş kovulacak -birileri- varsa sabahtan akşama kadar çalışan yönetimdir. onlar çalışmasa nasıl bu hallere gelirdik..

çilgin hamsi
24.08.2006, 09:35
.......

Yani 3 maçta değerlendirmek yanlış olur bence. Biraz daha sabır. Madem bundan sonra şampiyon olamıyacağız diyorsunuz o zaman bekleyelim istikrar oluşsun takımda. Ama inan ki yönetim bu hocaya belli bir kerdi sağlamıştır. Bu kerdi tükendimi hemen gider.

Ama şunuda söylemeden geçemiyecem. Arsenal ın hocası kaç yıldır başında yade manchester. Yada şöyle söyleyim ingiliz klüpleri 3 maç kötü sonuç aldım diye hoca değiştirmiyor. Bu yüzden başarı yakalıyorlar.

Bilmiyor belkide yazdıklarım saçmalıktan ibarettir. Neyse isteyen katılır. İstemeyen böyle bir yazı yazılmamış gibi davranır.

Söylediklerin saçma değil ancak yapılan o kadar bariz hatalar var ki insan bunları gördükçe sinirleri bozuluyor.

O kadar zor mu acaba vaktinde teknik direktör ve futbolcu getirmek?

Hem şampiyonluk diyorsun hem Fatih i satıyorsun... bu çelişki değil midir?

Bütün bunları yapan birine nasıl sabır göstereceksin?

Sırf başbakana yakın ve parası var diye başkan seçen delegenin sağ duyusuna nasıl güveneceksin?

İngiliz kulüplerinden örnek vermişsin. Var mı bu kulüplere 3. ligden gelen başkan?

Hani 3. ligdeki takımı alır 2. lige oradan da 1. lige çıkarır yönetici olarak kendini ispatlarsın o zaman anlarım ama nedir Allah aşkına istanbul belediye sporun başarısı? Nasıl oluyor da bu adam Trabzona başkan oluyor?

Varsa bu sorulara mantıklı cevapların o zaman eyvallah sabredelim, ama ben düşünüyorum düşünüyorum, bunlara mantıklı bir açıklama getiremiyorum

Emre7
24.08.2006, 09:50
ciddi diyorum küfür edecem fatihe en sonunda yeter yaaa abi gitti adam sattık ve de biti adamın sene sonu sözleşmesi bitiyor ve uzatmıyacam diyor bu bu yönetimin yapabileceği fatih konusundaki en doğru harekettir. ama doğru olan bir nokta varsada bu adamı elden çıkardıktan sonra yapılması gerekn forvet trnasferi

çilgin hamsi
24.08.2006, 09:53
ciddi diyorum küfür edecem fatihe en sonunda yeter yaaa abi gitti adam sattık ve de biti adamın sene sonu sözleşmesi bitiyor ve uzatmıyacam diyor bu bu yönetimin yapabileceği fatih konusundaki en doğru harekettir. ama doğru olan bir nokta varsada bu adamı elden çıkardıktan sonra yapılması gerekn forvet trnasferi

Yaptı mı forvet transferini?

Bence Fatih e küfür edene kadar yönetime küfür et.

Emre7
24.08.2006, 09:55
benimde dediğim o yane bırakın gidden gitti bitti yönetime tepkimi koyuyurum bende ama her yerde fatihi niye satılar diye msj görünce deliriyorum onunla ilgili yapılacak başka bir olgu başka bir şey yok kabul edin bunu

Sevgi
24.08.2006, 10:01
kaleci transferi gerçekleşmeyecekse hem lazaroni hem yönetim istifa etsin.bu kalecilerle kazanacağımız başarı ortada :mad:

çilgin hamsi
24.08.2006, 10:17
benimde dediğim o yane bırakın gidden gitti bitti yönetime tepkimi koyuyurum bende ama her yerde fatihi niye satılar diye msj görünce deliriyorum onunla ilgili yapılacak başka bir olgu başka bir şey yok kabul edin bunu

Ben buna katılmıyorum. Nedenini de söyleyeyim. Eğer bu yönetim zamanında adam gibi teknik direktör getirip düzgün futbolcular transfer etseydi ve söyledikleriyle değil yaptıklarıyla ben şampiyon olacağım deseydi Fatih i bu takımın kapısından kovsanız bacasından geri dönerdi. Hangi Trabzonlu 20 küsür yıldan sonra şampiyon olacak takımın bir parçası olmak istemez? Ben bu yüzden yönetime kızıyorum.

Ama haklısın olan oldu ve bizim bir nesil daha heba oldu.

hakanhan
24.08.2006, 10:21
inanacaksin vede guveneceksin vede arkalarında olacaksin.. sevgi hanim defansin iyi oldukdan sonra kalecinde iyi olur.. bu takımın kadrodaki 8 futbolcusu 1 sene olmadi transfer edileli yönetime kongreye kadar kredim var.. zaten 2 yıllıgına secilmedimi o zamana kadar kredisi var benden.. elestırmekse ammenna onuda yaparız yanlısları dogruları her zaman alkıslarız hoca konusunda yanlısları cok buyuk.. gorecegız bakacagız.. umarım hersey cok guzel olur..

Sevgi
24.08.2006, 10:29
hakanhan bey kalecin dediğin defansa güven verecek defanstaki oyuncular hata yapma kredim var nasıl olsa arkamda kaleci var diyecek.Hata yaptıysam bittim beni geçen top kesinlikle gol oluyor demeyecek.defansı her geçen pozisyon gol kaleyi her tutan şut gol.Eğer bugün yediğimiz gol sadece 4 se bunu defansa borçluyuz defansımız kalecilerimizin yarısı kadar kötü olmuş olsaydı toplamda yediğimiz golle rekor kırmıştık.Rakip takım Trabzonspor u ezberlemiş kaleyi görür görmez şut çek neden ? kaleyi tutarsa golllllllllllllllllll.Bakınız dün akşam ki gsnin kalecisine.Göz var nizam var kale boş ve biz hala daha kaleci lazım mı değilmi onu tartışıyoruz.KALECİ ŞART.

hakanhan
24.08.2006, 10:41
barcelona kalecisi valdez 19 yasında kaleye gecmişdi.. ilk yılında ınanılmaz goller yemişdi barcelona ilk 4 de girememişdi o sen iyice gelişdi son 2 sezondur kaleyi koruyor. suan milli takımında kalceisi güveneceksin tu kaka edersen kaleci güvenini kaybeder kalecilik konsantrasyon işidir birazda konsantrasyonunu kaybedersen eleştiri oklarını alırsa guven vermez bence tolganin kumasi iyi.. senin fikirlerinede saygı duyuyorum sevgi hanim..

ozturk
24.08.2006, 10:42
ikiside defolsun gitsin..

Ahmet KESKİN
24.08.2006, 10:47
şu üç haffadan beri çektiğimi bir Allah bilir kimsein yüzüne bakamıyorum lig başlamadan önce ne kadarda hevesliyydim... yapılırlı bu bize yönetimmmmmm paranıza kıyın biraz ... cimriler

Sacit
24.08.2006, 19:45
şimdi den hemen istifa etsın diyenler ya çok zeki ya da bu işi çok iyi biliyolar.bırakın bu boş lafları şimdi destek zamanı başka hoca gelse bile takıma alışması futbolcuların oyun yapısına alışması zaman alır.

yönetimin de hazırladıgı planlar var.(taraftara söz verdikleri projeler stad v.s) bunun içindir ki yönetiminde teknık adamların da uzun zaman bu takımın başında kalmaları gerekir

golebshera
25.08.2006, 04:41
Başkana da üzülüyorum vallahi. Marceyi ligin en kötü futbol oynayan takımına mı aldın? Parana yazık değilmi? İsraf gibi oldu bu transfer. Adam gençte değil hani, seneye olmazsa sonra oynar takım diyemezsin.

Başkanın parasının derdi beni sardı.
:cool: :cool: :cool:

Ali Özcan
25.08.2006, 09:54
Başkan kesinlikle kalsın,yöneticilerden birkaçı gitsin (Haşim Sayitoğlu,Faruk Kanca gibiler) ve Lazaroni kesinlikle gitsin...Arkadaşlar Trabzonspor da kim çalışırsa çalışsın bundan daha kötü oynayamaz bu takım...

ersints
25.08.2006, 09:57
başkanın gitmesini istiyorum.tabi ki lazaronin de.ama önemli olan onların gitmesi değil ki!yerine kim gelecek???gelse bile takımın bu sürece alışması uyum sağlaması v.s derken lig biter.bu sene bu şekilde takıma sonuna kadar destek olup vaziyeti idare edeceğiz başka çaremiz yok.

recce
25.08.2006, 14:20
Yönetim ve Lazaroni İstifa etsin mi?...

Lazaroni EVET
Yönetim HAYIR

golebshera
25.08.2006, 15:44
Bugün gazetede vardı, Faruk Kanca yurda dönüyormuş, resmide vardı gazetede, ilk kez gördüm, merak ediyordum tipini..

t-sat
26.08.2006, 14:42
Tamam istifa etmesinler,devam edelim.Ama ışık yok ki bu insanlar da.
Birileri istifa etsin diyor,diğerleri destek.Biraz daha devam ederiz.Ardından ya istifa ya da gönderilmeler yaşanacak yine.
Bunlara hiçbirşey olmaz.Olan yine Trabzonspora,yine taraftara olur.
Artik şu kulübü doğru dürüst yönetecek olan kimse çıksın ortaya.Nasıl dayanıyor bu adamların kulübü,hepimizi düşürdüğü durumlara?!

iskots
26.08.2006, 17:22
istifa için erken mii adam olacak çocuk bokundan belli olur canım bu adam değil ts yi bakkal versen onu idare edemez toplasın bağulunu dönsün köyüne

ismail-dede
26.08.2006, 18:09
Lazaronİ Hemen Gİtsİn UÇak Bİletİnİ Ben Alicam Yaninada Bİrİsİnİ Verİcem GİttİĞİnden Emİn Olmak İÇİn

Nadir Bekar
26.08.2006, 18:22
" lazoroni ve yönetim istifa " olarak şu başlığı değiştirin istifa etsin mi etmesin mi diye tartışmanın bir anlamı yok....
evet lütfen azcık şerefiniz varsa istifaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

cipses
27.08.2006, 01:02
albayrak büyükşehirin başına dönsün
lazaroniyi de teknik direktör olarak yanında götürsün

ikisinin de yeri ikinci lig yükselme grubu

unyelimetin
27.08.2006, 01:49
Başlığa cevap veriyorum.

Etsin.

poetricus
27.08.2006, 03:04
Başlığa Alternatif İsim Teklif Ediyorum:
Lazaroni ve Yönetim İntihar Etsin!

Ali Özcan
27.08.2006, 09:26
yönetime sonuna kadar destek ve Lazaroni defol...

champions
27.08.2006, 09:35
denizli maçının sonucu ne olursa olsun (5-0 kazanmak dahil)bu maçtan sonra hoca gitmeli önümüde iyi bi süre var yeni hoca için avantaj olabilir hemen gelicek bi sürü hoca var yerli olarak ()

gugula
27.08.2006, 09:46
Lazaronİ Hemen Gİtsİn UÇak Bİletİnİ Ben Alicam Yaninada Bİrİsİnİ Verİcem GİttİĞİnden Emİn Olmak İÇİn

abi yanına beni ver. yolda bol bol tokatlarım serefsizi :DDD

cemka
27.08.2006, 10:22
yönetime sonuna kadar destek ve Lazaroni defol...
hepsi gitsin..
Acaba tarihte taraftar ihtilali diye bir şey yaşanmışmı? Bizde ihtilal yapıp takımı kurtarsak diyorum...

Bahtiyar
27.08.2006, 10:32
Trabzonspor a gelen her yönetimden iki ayda başarı beklenirse daha çok yönetim değişir. bu taraftar futbol bilgisi kadar bide susmayı bilse çok şey olcakta herhalde ençok bilen taraftara da sahibiz. vazaroniye birşey demem gidebilir hatta erkenden gitsin.

Mehmet_Mercanlı
27.08.2006, 10:40
yönetim istfa değilde biraz deyişiklik yapsak olur belki istifa için erken ,
ama lazaroni istifa etmemeli kovmalıyız daha güzel olur ;)

zanoylu
27.08.2006, 10:41
O bir amerikan atasözüdür.Amerikan conileri nerden bizim atamız oluyor.Ayrıca bundan daha kötü ne olabilirki onları arayacağız...

Mehmet_Mercanlı
27.08.2006, 10:42
hepsi gitsin..
Acaba tarihte taraftar ihtilali diye bir şey yaşanmışmı? Bizde ihtilal yapıp takımı kurtarsak diyorum...

aynen katılıorum tesisleri basıp lazaroniyi yaka paca dişarı atalım bize kim engel olucakki bu takım bizim için var

tunganyan
27.08.2006, 10:49
dereyei geçerken eş...k değişilmez diye bi laf varr..ama bilmiyomki ne yapsakk!!!!!:(!):(!):(!)

golebshera
28.08.2006, 00:33
Lazaroni sözleşmesine; "kovulursa bir kamyon para miktarı tazminat alır" diye madde koymuş, kendini sağlama almış. Ne o gider, nede gönderilir.

TSelif
28.08.2006, 11:13
Seçildikleri gün çığlıklarla sevinmiştim.Çok şükür PARALI bir yönetimimiz oldu.Artık bizde yönetim olarak daha güçlü olucaktık.Üstelik verilen vaadler ise harika idi. Şampiyonluğa inanmış hatta hemen şampiyonluk moduna girmiştim...
Ama gel zaman git zaman ..Ne vaad kaldı ne bişey. Meğerse bu PARLI yönetim çıkar menfaat yönetimiymiş.
HEMEN İSTİFA ETSİNLER

ozturk
28.08.2006, 11:17

ya ben anlamıyorum sözleşme biterse masaya oturulur para bastırılır anlaşılır tekrar oynar fatih başkan çıkıyo yok beleş gidecekmiş kardeşim otur anlaş niye gitsinki..

ARAF
28.08.2006, 11:18
bu yönetimin gideceği yok ama lazaroninin hemen, acilen, ivedilikle, mutlaka gitmesi lazım
taraftar derneklerinin kırmadan dökmeden kulübe gidip birşeyler yapması gerekir diye düşünüyorum bu kulüp bizim ona sahip çıkalım

eren_61
28.08.2006, 11:35
bence o adam istifa etmez zaten etmesin kovulsun.bu işbilmez yönetim onun mukavelesine tazminat koyarsa adam tabiki istifa etmez kimse beklemesin

goldeneye61
28.08.2006, 11:39
tabıkı ıstıfa etrsın yaa boyle bır teknık traktor olmaz olsun ya.basımıza gelecek en koyu seydır bu yaa.gecen sen vahıd hocayı ıstemeyenler sımdı bunu nasıl savunurlarkı yaaa.vahıd de bıze yakısmıyodu ama adamhıc yoktan neyın ne oldugunu bılıyordu.bunun gıbı degılkı yaa maca cıkıyoruz forvet yok yaa takımda asnkı dersın uefa da deplasmanda mac yapıyoruz boyle bır anlayıs kabul edılemez.yattaranın halen daha nasıl oynamadıgını bılmıyorsa yada futbolcularının nasıl bır ozellıge sahıp oldugunu bılmıyorsa abesle ıstıgal etmesın yaa.yeter artık yaa.bıze turk teknık dırektor lazım ve benım en buyuk aayım aykut kocamn sonrada mustafa denızlıdır..

ismail-dede
28.08.2006, 11:48
dereyei geçerken eş...k değişilmez diye bi laf varr..ama bilmiyomki ne yapsakk!!!!!:(!):(!):(!)
biz karadenizliyiz yüzmeyi biliyoruz:cool:

yağız61
28.08.2006, 12:37
lazaroni için üç haftadır defolsun gitsin diyordum.hala bekletilip devam etmesini büyük bir talihsizlik olarak görüyorum.yönetim için bi,raz sabradilmesini düşünüyodum ama bu beceriksiz heriflerin yaptıklarını ve konuşmalarını dinledikten sonra 1 dakika bile kalmalarının hata olacağını düşünmeye başladım.ARKADAŞLAR YOK OLUYORUZ FARKINDA DEĞİLLER.BUNLAR GELECEĞİ GÖREMİYORLAR.1-0 LA AVUNUYORLAR.OYSA HERŞEY ORTADA. YAPTIKLARI VE YAPACAKLARI TRANSFERDE CABASI.geilin gerisini siz düşünün hadi defolun gidin size güvenim kalmadı.

antagonist
28.08.2006, 12:55

Mükemmel cevap :) :)

mahmuter61
28.08.2006, 12:58
Hocaya tazminatı verilsin gitsin ama yazık 800.000$ galiba!Yahu adam almıyoruz parayı çarçur etcez kim dedi bu adamı alın diye?Bu parayı Ersun Yanalın tazminatı olarak verseydik daha iyi değilmiydi!Yönetim tam bir rezalet beceriksiz bize Ahmet AĞAOĞLU gibi ağır biri lazım ama nediyeyim ALLAH sonumuzu hayır etsin gidişatımız gerçekten çok kötü.UEFA da guruplara kalmak hayalden öte değil!

Tunga
28.08.2006, 13:00
Evet cevap güzel.

Ama mesela bizim Solaklı deresine girenlerin sonu hayırlı olmuyor. Yani bu iş biraz dereye ve biraz da mevsime bakar.

Ayşe Aygün
28.08.2006, 13:00
Eğer bu klüp kendi gelirleri ile yönetilecekse bunu ben bile yapabilirim.Sayın başkan verdiğin sözleri tuman yeter çünkü laf ve söz ağızdan çıkar. Bilrisin bizim oralarda sözünü tutmayana adam gözüyle bakmazlar. lLütfen en tyapacaksan yap biran önce.

sametaydin
28.08.2006, 13:12
lazoroni derhal istifa etmeli. artık dayanamıyorum bu adama ya.tvde yüzünü görünce bile cinlerim tepeme çıkıyo.

sametaydin
28.08.2006, 13:32
ben söyliyim yapılcak şeyi. yönetim istifa edecek. giderken tabi lazoroniyide götürecek. takımın yarısından fazlası yollanacak.yani temizlik yapılacak. eksik kalan yerlere altyapıdan futbolcu getirilecek. kimse merak etmesin bu şekilde oluşturulacak takım her halukarda şimdiki takımdan daha çok puan toplar.

zeki gursoy
28.08.2006, 13:42
trabzonspor için çok büyük maddi kazançlar sağlayacak olan liman projesini trabzonsporun elinden alan ve daha sonra başkan olan nuri albayrak: DEFOOOOL!
trabzonspora tarihinde birdaha olması bile düşünülemyecek kadar korkak pasif ve sözleşmesine tazminat maddesi koyduracak kadar akıllı olan uyanık lazaroni: DEFOOOOL!
bunlardantrabzona 10 paralık hayır gelirmi allahaşkına? hayatımda bu kadar kötü bir futbol takımı izlemedim ben.gaziantep maçının 85. dakkikası lazaroninin bizim futbolculardan birine nasıl bi kzışı vardı yakalayabileniniz varmı bilmiyorum..
defanstan ileri çıkıyodu birisi bizden ve adam saha kenarına öyle bi geldiki eliyle geri geri işareti yapıyo bide kızarak...he burada yeniliyoruz!
bu adamın, bunu hoca yapan yönetimin....faruğada yazık be bu arada...kaldı brezilyalarda..hala topçumu bakıyo bu..

selcuk
28.08.2006, 13:49
ben bu sabah inernete girince lazaroni kovulmus olur diye düsünmüsdüm.

ctmeoy
28.08.2006, 13:53
bunların yüzüne tükürsen yagmur yagıyo zannederler bu kadar kendilerini kaybetmişler bunlar kolayına istifa etmezler

ErayAkyüz
28.08.2006, 13:55
Allah Belani Versİn Lazaronİ Defol Gİt Yonetİmde Alsin Artik Yerlİ Bİrİnİ Zİya Hocami Samet Hocami Kİmse Artik Yeterkİ Şu Mantar Kafali Brezİlyali Gİtsİn

CAFER ÖZER
28.08.2006, 15:34
Lazaroni giderse ondan sonra kazanacağımız punalardan alacağımız paralarla Tazminatını karşılarız.Lazaroni derhal gitmeli.

oskayb
28.08.2006, 16:27
ankette istifa etsin oranları dünkü galibiyete rağmen %70-71'lerden 72 ye tırmanmış ,zira apoel maçından sonra bir durulma olmuştu ankette.
tahminim bjk maçından sonra istifa etsin oranı tavan yapar.

saka
28.08.2006, 16:33
lazaroni acilen gitmeli bu günden itibaren trabzonspor başında bir dakika bile durmamalı adam ne oynattığı belli değil takım ruhsuz bir hafta ara var yeni teknik direktör takımın başına getirilsin yoksa beşiktaş macınd gecmişde aldığımız ağır yenilgiyi görürüz

trapesus
31.08.2006, 12:52
Paralı başkan şakşakçılığı yapanlara, hipnotize olmuş şekilde zenginlerin kulu olan taraftara soruyorum.

Kaybolan Trabzonspor ruhu kaç milyon dolar ediyor acaba!..

CAFER ÖZER
31.08.2006, 13:26
Bu topiği 2 bölüme ayırmak gerekir,
Lazaroni İistifa etsinmi diye başlık açılıp anket yapılsa % 90 ları geçer,
Yönetim İstifa estinmi diye anket açılsa aynı oranda olmaz,
Bence bu 2 ayrı başlık altında toplanmalı,Hangi takımda Teknik direktör le beraber yönetimin istifa ettiği görülmüş,

Beytullah
31.08.2006, 13:28
evet caferabiye katılıyorum emınımkı %90 kısmı lazaroniye karsı olanlardır..

saka
31.08.2006, 14:59
lazorini acil gitmeli bir ya rahat mac izlemiyorum adam takımı oynatamıyor adamın ne oynattığı belli değil ardık gitsin

saka
31.08.2006, 15:00
lazaroniiiiiiiii gitsiiiiin

Nadir Bekar
02.09.2006, 21:15
lazoroniiiiii defooooooolllllll
şuna bakın ya 3, lig takımını bile zar zor 1-0 yenebiliyoooo
bu adamla biz 3, lige kadar düşeriz
yönetim uyuma elimizdeki kadroyla bizi çok güzel yerlere taşıyabilecek adamlar var Türkiye de........

Emiroğlu
02.09.2006, 21:18
evet caferabiye katılıyorum emınımkı %90 kısmı lazaroniye karsı olanlardır..

İtinayla katılıyorum...

Nadir Bekar
03.09.2006, 19:40
başkan :
sen o koltuğa TRABZONSPOR umuzu bitirmek için mi geldin?
Eğer niyetin bu ise boşuna heveslenme tarfatarın intikamı acı olur
yok niyetin bu değilse bile yanlış şeyler yapıyosun başkan efendiiiiiiiiiiiii
lazoroniyi gönder artıkkkkkkk

ahmetansu61
03.09.2006, 20:02
biraz düşünüyorumda bu lazaroni bu takımın başına getirildiyse birazda suç bizde. yönetim ince eleyip sık dokudugu belli. ama trabzonspor taraftarın sabrıda belli. medyanında ha geldi ha gelecek dediği yalan haberlerinin üstüne saki hocanın hemen gelmesi gerek gibi bi durum doğdu. evet hoca daha önce alınsa daha ii di ama boyle acele davranılırsa da anca lazhoroni gibi adam bulursun.
bence bizim sabırsızlıgımızın sonucudur bi yerde

Enes
03.09.2006, 20:14
;) bence sadece lazoroni gıtmelı yonetım kalmalı ama yanlarına futboldan azda olsa anlayan bırılerını almalılar ozkan sumer gıbı bırını a takım ıcınde kullanmalılar bu ısler sadece parayla olmuyor yonetım ıyı nıyetlı ama en buyuk hataları lazoronoyı getırmelerı ve hala gondermemelerı fazla yara almadan gondermek en guzelı ılk ıs unal karaman veya ertugrul saglamı getırsınlerr sonra bu takımın devıremeyecegı tekım kalmaz cAyKaRaLı 41

champions
03.09.2006, 20:17
yönetim lazaroniyi acele davrandığından getirmediki (acelesi buysa olmayanı düşünemiyorum) sadece her zamanki gibi iş bilmezlik yöneticinin biri ispanayada serra ferer ve javier irrureta gibi hocalarla anlaşmak üzereyken piyangodan lazaroni hemde hiç almadığı parayı vererek bide tazminat var adam baktıki böyle bi fırsat elime bi daha geçmez uçarak geldi ne yazıkki uçarak gitmiyo

kaplan6161
03.09.2006, 20:28
ilk önce yönetim gitsin.
Nedenleri:
1. 2 yıldız sözü verildi getirdikleri adamlar neredeyse futbolu bırakacak.
2. Satılacak futbolcu yok dediler ligin başlamasına günler kala Fatihi sattılar.
3. Trabzonspor İstanbuldan yönetilecek takım değil.
4. Maçlarda yönetim ve başkan olmuyor.
Lazaroni gitsin
nedenleri:
1. Futbolcularla diyaloğu sıfır.
2. Teknik direktörlüğü burada öğreniyor.
3. Burayı Brezilya sanıyor.
4. Teknik anlamda takıma hiçbirşey vermediği gibi; iyice köreltiyor.
5. Burayı herhangi bir takım gibi görüyor.
6. 80. dakikaya kadar oyuncu değişikliği yapmıyor.
7. Kafasına göre yönetimden habersiz açıklamalar yapıyor.

farazi
03.09.2006, 20:32
beyler yönetim ner yaptı kaç futbolcu aldı tek hatası fatih i elinde tutamadı.Oda zaten gitmek istiyodu(ne kadar belli etmesede)Teknik direktör salak olduktan sonra.

Tansu Onur Erdoğan
03.09.2006, 20:51
tamam kötü ötesi top oynuyoruz ama su gercekki nerdeyse takım komple değişti 4-5 macla barca gibi top oynicak halimiz yok ya

bence ilk devre bitince durumu gözden gecirilmeli şimdi teknik direktör değişikliği fayda getirmez

zafercalikoglu
03.09.2006, 21:14
kötü top mu oynuyoruz yok canım ,biz top oynamıyoruzki, kötüsü olsun

denizci61
03.09.2006, 21:19
Sabır bende kalmadı olan da varsa saygı duyarım...

redflag
03.09.2006, 22:17
ilk önce yönetim gitsin.
Nedenleri:
1. 2 yıldız sözü verildi getirdikleri adamlar neredeyse futbolu bırakacak.
2. Satılacak futbolcu yok dediler ligin başlamasına günler kala Fatihi sattılar.
3. Trabzonspor İstanbuldan yönetilecek takım değil.
4. Maçlarda yönetim ve başkan olmuyor.
Lazaroni gitsin
nedenleri:
1. Futbolcularla diyaloğu sıfır.
2. Teknik direktörlüğü burada öğreniyor.
3. Burayı Brezilya sanıyor.
4. Teknik anlamda takıma hiçbirşey vermediği gibi; iyice köreltiyor.
5. Burayı herhangi bir takım gibi görüyor.
6. 80. dakikaya kadar oyuncu değişikliği yapmıyor.
7. Kafasına göre yönetimden habersiz açıklamalar yapıyor.

Hoca gitsin katılıyorm ama ;ama ALBAYRAK yönetimi rüyanda göremeyeceğin En azından trabzonpsor da tpcuları getirdi
ve 4. madde ALBAYRAK her maca geliyor ben bizzat görüyorum arkasında oturuyorum cunku ve Trabznspor u trabzondan yönetiyor

poetricus
03.09.2006, 23:25
Kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum. Renkli televizyonların ortalarda olmadığı, siyah beyazların sadece zengin evlerinde olduğu günlerden beri, üç dalgalı Philips radyoların iletişimin padişahı olduğu günlerden beri, kamyonların arkasına takılıp maça gittiğim günlerden beri hiç ama hiçbir hocanın istifa etmesini ya da kobvulmasını istemedim. Bugüne kadar!... "Lazaroni istifa etsin mi?" sorusu yanlış. En büyük marifeti katı tazminat maddeli sözleşmeler imzalayıp kendini kovdurmak olan bir teknik adamdan(!) istifa beklemek hayal. Eminim sezonun ilk yarısı bitmeden parasını alıp kapağı atacak başka kulüpler ve saf yöneticiler arıyordur. Zaten onurlu biri olsaydı bu sonuçlardan sonra istifa değil, intihar ederdi. Halbuki hala rezilliklerine kılıf uydurmakla, müstakbel fiyaskolara şimdiden mazeret üretmekle meşgul.

Yönetime gelince: Yaptıkları ve yapamadıkları ortada. Onların acemilik safhasında yaptıklarını bir önceki yönetim ustalık safhasında yapmıştı. Birbirini çekemeyen, şahsi karizma peşinde koşan adamlardan ekip çalışması beklenebilir mi? Eğer başkan bu kulüp için söylediği gibi cebinden para harcıyorsa şu an yaptığı şey parasıyla rezil olmak. O yüzden aralıktaki mali genel kurulu olağanüstü kongreye dönüştürüp gerçekten işi bilen insanlardan bir yönetim kurulu oluşturmasının daha faydalı olacağı kanaatindeyim.

Ayrıca Başkan maçlara gidiyor. Seçildiği günden beri Trabzonspor'un lig ve kupada oynadığı bütün maçlara gitmiştir. Ben teknik direktörle(!) bazı futbolcuların(!) maçlara gidip gitmediğinden pek emin değilim.

#10 Fietra
03.09.2006, 23:32
2.4 milyon $ tazminatı olan bir teknik direktöre değil pet şişe füze atsanız taraftarın sevgisindendir diyecektir herhalde.

zinnos
03.09.2006, 23:38
Kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum. Renkli televizyonların ortalarda olmadığı, siyah beyazların sadece zengin evlerinde olduğu günlerden beri, üç dalgalı Philips radyoların iletişimin padişahı olduğu günlerden beri, kamyonların arkasına takılıp maça gittiğim günlerden beri hiç ama hiçbir hocanın istifa etmesini ya da kobvulmasını istemedim. Bugüne kadar!... "Lazaroni istifa etsin mi?" sorusu yanlış. En büyük marifeti katı tazminat maddeli sözleşmeler imzalayıp kendini kovdurmak olan bir teknik adamdan(!) istifa beklemek hayal. Eminim sezonun ilk yarısı bitmeden parasını alıp kapağı atacak başka kulüpler ve saf yöneticiler arıyordur. Zaten onurlu biri olsaydı bu sonuçlardan sonra istifa değil, intihar ederdi. Halbuki hala rezilliklerine kılıf uydurmakla, müstakbel fiyaskolara şimdiden mazeret üretmekle meşgul.

Yönetime gelince: Yaptıkları ve yapamadıkları ortada. Onların acemilik safhasında yaptıklarını bir önceki yönetim ustalık safhasında yapmıştı. Birbirini çekemeyen, şahsi karizma peşinde koşan adamlardan ekip çalışması beklenebilir mi? Eğer başkan bu kulüp için söylediği gibi cebinden para harcıyorsa şu an yaptığı şey parasıyla rezil olmak. O yüzden aralıktaki mali genel kurulu olağanüstü kongreye dönüştürüp gerçekten işi bilen insanlardan bir yönetim kurulu oluşturmasının daha faydalı olacağı kanaatindeyim.

Ayrıca Başkan maçlara gidiyor. Seçildiği günden beri Trabzonspor'un lig ve kupada oynadığı bütün maçlara gitmiştir. Ben teknik direktörle(!) bazı futbolcuların(!) maçlara gidip gitmediğinden pek emin değilim.

Asıl sorunda orda ya başkanim a sor bakalim bugunlerde her maçina gittiği Trabzonspor maçina daha önce gidiyor muydu yada onu bırak seyrediyor muydu,onuda gectim 2 sene oncesinin futbolcularini say desen sayabilir mi?
İLGİSİNİ GEÇ FARKETMİŞ OLMALİ HERALDE YADA ZORUNLULUK MU ?

zinnos
03.09.2006, 23:40
Hoca gitsin katılıyorm ama ;ama ALBAYRAK yönetimi rüyanda göremeyeceğin En azından trabzonpsor da tpcuları getirdi
ve 4. madde ALBAYRAK her maca geliyor ben bizzat görüyorum arkasında oturuyorum cunku ve Trabznspor u trabzondan yönetiyor

Bende goruyorum ama inan başkan olmadan önce bu adamin trabzonsporlulukla uzaktan yakından ilgisi yoktu, üste yazdiklarim aynen gecerlidir

A.T.R
03.09.2006, 23:49
bence yönetim kalmalı ama lazaroni konusunda yönetim çıkıp biz hata yaptık ve zararın neresinden dönülürse kardır diyerek bu korkak adamı derhal göndermeli. Ama yönetim istifa sözleri bence hem fevri hem de gereksiz bir tepki diyorum.T.D. gidince mutlak bir yerli hoca bu takımı toplar da yönetim gidince oluşacak kaos takımımıza negatif yönde çok etki eder ve kim gelecek ki yönetim olarak?

Vegas
04.09.2006, 08:27
Bence Lazaroni kalmali ve yonetim derhal gitmelidir. Basin aciklamasinda da aciklamis Lazaroni, istedigim oyunculardan hicbiri alinmadi diye. Adam kac yil zirveyi kil payi kacirdigi icin artik cokmus ve ruhsuz kalmis futbolularla nasil gotursun isi. Transfer yapmama olayini gecen yilda yapmislardi bunlar ve gecen yilda Vahit Hoca'yi gondermislerdi. Boyle hem suclu hem guclu olayi olmamali ve albayrak TS uyeliginden dahil istifa etmelidir. O adam baskan oldugu surece ne bir forma alacagim kulupten ne de uye olacagim kulube. O gitsin o bayramla baslayacagim bunlara.

yağız61
04.09.2006, 12:26
derhal gönderilmeli.

Nytre
04.09.2006, 13:08
lazaroni istifa etmesin diyenler neden istifa etmesin diyorlar acaba?