PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 22 Haziran Nyon Eylemi

Ender Kuyumcu
19.06.2013, 11:11
Bilindiği gibi 2 seneye yaklaşan şikecilere karşı Adalet mücadelemiz UEFA nezdinde sona yaklaştı.

22 Haziran günü UEFA Disiplin Kurulu şikecilerin defterini dürmek için toplanacak ve bu karar da 24 Haziran haftasında açıklanacak.

Bugüne kadar bir çok organizasyon yaptık ve bu organizasyonlar Avrupa'daki renktaşlarımızın yaptığı eylemlerle de desteklendi.

Gelinen noktada özellikle Avrupa'daki renktaşlarımdan ricam Cumartesi günü yapılacak olan eyleme katılmaları. Hatta yanlarında başkalarını da götürmeleri. Cumartesi günü UEFA binası önünde ne kadar kalabalık olursak o kadar etkili bir eylem gerçekleşmiş olur.

Aynı gün saat 13.00'de Şikecilerin de eylemi olacak ve biz herkese davamıza ne kadar sahip çıktığımızı göstermek zorundayız.

Oradaki renktaşlarımızı Şikeciler karşısında yalnız bırakmayalım.

Yer : UEFA Binası Önü - Nyon

Tarih: 22 Haziran - Cumartesi

Saat: 15.00-17.00

HAYDİ AVRUPA ADALET İÇİN SON ADIM

Not: Eylem için resmi izin alınmıştır.

Erhan Atalay
19.06.2013, 11:35
Ah bi gidebilsek

Gökhan ARSLAN
19.06.2013, 12:10
Umarım bu final niteliğindeki eylem daha kalabalık ve etkili olur
Şimdiden gidecek olan bütün renktaşların ayaklarına sağlık..

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.06.2013, 12:19
Her eylem adalet savaşımızda bir zerre, bir damla okyanusta...
Ben olmasam da olur demeyin..

İmkanı olan kaçırmasın.

Yiğit Gayretli
19.06.2013, 12:34
Gurbetçilerimize büyük iş düşüyor...

Aziz61
19.06.2013, 12:39
İnşallah eyleme gidenleri orada yalnız kalmaz çevre ülkelerden illerden trabzonspor taraftarları gelir

barisb
19.06.2013, 13:58
şu nyon eylemlerinde yeterli etkiyi oluşturmadık. bu defa ve son defa bi gayret gurbetçilerimize çok iş düşüyor.

Emrah Akcagöz
19.06.2013, 14:06
İnşallah beklenen ilgiyi görür.

MaEsTrO
19.06.2013, 14:13
Basliklar birlestirilsin bari, dün ben acmistim konuyu.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=42351

okg_53
19.06.2013, 14:18
Herkes tuttuğuna kaşkol verip götürsün.

Kuzenime haber vereceğim, gitsin.

Mollasalihoğlu
19.06.2013, 15:06
Gurbetçi kardeşlerimize abimize haklarını nasıl ödeyeceğiz bilmiyorum. Son gayretler, tekmeyi vuracağız.

HOPA'LI TS'Lİ
19.06.2013, 15:29
Bilindiği gibi 2 seneye yaklaşan şikecilere karşı Adalet mücadelemiz UEFA nezdinde sona yaklaştı.

22 Haziran günü UEFA Disiplin Kurulu şikecilerin defterini dürmek için toplanacak ve bu karar da 24 Haziran haftasında açıklanacak.

Bugüne kadar bir çok organizasyon yaptık ve bu organizasyonlar Avrupa'daki renktaşlarımızın yaptığı eylemlerle de desteklendi.

Gelinen noktada özellikle Avrupa'daki renktaşlarımdan ricam Cumartesi günü yapılacak olan eyleme katılmaları. Hatta yanlarında başkalarını da götürmeleri. Cumartesi günü UEFA binası önünde ne kadar kalabalık olursak o kadar etkili bir eylem gerçekleşmiş olur.

Aynı gün saat 13.00'de Şikecilerin de eylemi olacak ve biz herkese davamıza ne kadar sahip çıktığımızı göstermek zorundayız.

Oradaki renktaşlarımızı Şikeciler karşısında yalnız bırakmayalım.

Yer : UEFA Binası Önü - Nyon

Tarih: 22 Haziran - Cumartesi

Saat: 15.00-17.00

HAYDİ AVRUPA ADALET İÇİN SON ADIM

Not: Eylem için resmi izin alınmıştır.

Ender Bey,

Süper bir fikir.

TS sevdalılarından ne kadar çok katılım olursa, UEFA DK o kadar net ve erken karar verecektir.

Yüreğimiz gurbetteki Trabzonsporlularla.
Son bir gayret.
Toplanun uşaklar. Son kez bağurun.
O kupa haftaya gelecek.