PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Umurumda Değil...

Ender Kuyumcu
17.06.2013, 16:26
Şunu baştan söyleyeyim ki 22 Haziran'daki Şikecilerin UEFA’da görüşülecek davasına kadar hiç bir şey umurumda değil.

Ne eski ne de yeni başkan... Ne onların bizleri kandırmak için söylediği yalanlar ne de onların yalanlarını savunmak için kendini parçalayan taraftar...

Hatta Trabzonspor bile umurumda değil...

3 Temmuz gününden bu yana yapmış olduğumuz mücadele UEFA kanalıyla nihayet son noktaya ulaşmışken, eski ve yeni yönetimlerin ve başkanların yarattığı pisliği aklamak için bu kadar büyük bir çaba içinde olunmasını da anlayabilmiş değilim.

UEFA yetkilileri kendilerine gönderilen şikayet mailleri, faksları ve telefonları sonucu artık karar almanın zorunluluk haline geldiğini belirterek TFF yetkililerini eli boş gönderdiği bir noktada yapılması gereken tek şeyin bunlara konsantre olup diğer konuları bir kenara bırakmak olduğunu düşünüyorum. Hatta biliyorum ama görüyorum ki ADALET MÜCADELEMİZ kısır çekişmeler kadar ilgi görmüyor…

Kimse kusura bakmasın ama bu camianın ve taraftarın ŞİKEYE sessiz kalan ADALETE gözlerini kapayan İstanbul medyası ve taraftarlarına kızmaya hakkı yok. Kendi davasına sahip çıkmayan bir topluluğun başkasından bunu beklemesi kadar mantık dışı bir düşünce tarzı olamaz.

Derdi gerçekten Trabzonspor olan renktaşlarımdan ricam 22 Haziran’a kadar bu mücadeleye maksimum desteği vermesi ve ADALETİN tecelli etmesi için UEFA Disiplin Kuruluna yazmış olduğumuz ve Şikecilere maksimum cezayı isteyip TFF’ye karşı dikkatli olmaları için uyardığımız 3 yeni maili de göndermeleridir.

Maillerle ilgili başlığın linki;

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=42181

Zafer Keskin
17.06.2013, 16:41
Ender abi aynen dediğin gibi...

Her zamankinden daha büyük şevk ile azimle... Yeter! sürekli birbiriyle didişip sen yaptın, ben yaptım kavgası vermeye. Şu bunu yapmış, bu bunu yapmış demeye. Yapamaz, edemez demelere... Mola verin.

Mollasalihoğlu
17.06.2013, 16:42
Haydi arkadaşlar..

3 maili de ayrı ayrı gönderelim.

Abdullah Altıntaş
17.06.2013, 16:48
Şikeci köpeklere ceza yolda bırakalım şimdi başkanı maillere devam

BulentOzkul
17.06.2013, 16:50
Kimse kusura bakmasın ama bu camianın ve taraftarın ŞİKEYE sessiz kalan ADALETE gözlerini kapayan İstanbul medyası ve taraftarlarına kızmaya hakkı yok. Kendi davasına sahip çıkmayan bir topluluğun başkasından bunu beklemesi kadar mantık dışı bir düşünce tarzı olamaz.

Çok doğru yazmışsın bu paragrafı canı gönülden aynı duyguları paylaşıyorum..

:alkış::alkış:

zekeriyya
17.06.2013, 17:09
e-maillere devam
kopyala-yapıştır

m_akgun
17.06.2013, 17:10
Merhaba arkadaşlar,
Bu mail organizasyonlarını interpole de yapsak nasıl olur? Çünkü konuşulan bazı şeyler var rüşvet verilecek disiplin komitesine falan tarzı. Özellikle Çakal YD nin toplantılara katılmayıp kendi bağlantıları ile görüşmesi midemi bulandırmıyor değil. Hatta yurt dışında nyonda olan arkadaşlar bu kişileri takip etmesi gibi bir organizasyon yapılamaz mı restaurantta bir foto bile işi bitirir. Böyle bir çağrıda bulunmanız değerlendirilebilir diye düşünüyorum. Artık 5 gün kaldı ne yapsak kardır...

Saygılarımla,

Ahmet Kuru
17.06.2013, 17:21
3 gün önce davaya sahip çıkan Başkan bugün çıkmıyor oluyor. 3 gün sonra Bakalım ne olacak :)

Uefa ya baskı kurmak adına mailler fax lar yabancı dil bilenler telefonla baskı kurmaları önemli... Hele şimdi daha da önemli.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
17.06.2013, 17:26
Nasıl diyorlar:

Durmak yok yola devam!.. :)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=42181

Fatih
17.06.2013, 17:27
Gönderildi.

Emrah Akcagöz
17.06.2013, 17:31
Gemileri karadan yürütüyoruz resmen. Durmak yok devam.

Ender abi eline sağlık.

atomantcum
17.06.2013, 17:45
Ender abi kaygilarini anliyorum ancak "Biz davamiza bakalim gerisi umrumda degil" diyemiyoruz bu noktada maalesef. Çünkü davamıza bakabilmek için önümüzde bize köstek olanları yolumuzdan çekmek zorundayız. Yani insanlara "Davanıza sahip çıkın taraftar olarak bu kulübün sahibi sizsiniz" mesajını veriyorsak, bunun sözde kalmaması gerekir. Bizi temsil eden zihniyetin ne olduğunu göstermek için sesimizi çıkarmak gerekiyor. Böyle yapmazsak, insanların mail kampanyalarına, şike davasına ilgisini de sağlayamayız çünkü. Taraftar ile kulüp yönetiminin ortak amaç için uğraşması gerekmez mi? Biz bu takımın sahibi isek, sesimizi çıkarıp o yönetimin bizim davamızın peşinde koşmasını, trabzonspor adının gereğini yapmasını sağlamamız gerekiyor. Bunun aksi davranışlara da kesinlikle sessiz kalmamalıyız ki duruşumuz zarar görmesin, mücadelemizde motivasyon kaybı yaşanmasın. Başkan böyle yaparsa, biz de öylece oturursak o zaman taraftarımızdan nasıl isteyeceğiz adaleti sağlamak için destek vermelerini?

Hep söyledik sürecin başından beri, bizim derdimiz kupa değil adalet diye. Ben mesela uefa kararlarıyla başlayan süreç sonunda suçluların cezası verilip, bizim de hasbelkader hakkımız teslim edildiğinde çıkıp da "Kupayı almamızda emeği geçen hükümetimize teşekkür ederiz" diyeceğine emin olduğum bir başkanı görmeye tahammül edebilir miyim? O zaman adaletin sağlandığına inanabilir miyim? Yarın bir gün aynı pislikleri benim kulübümün yapmayacağına güvenebilir miyim?

Edit: Tabi ki mail kampanyalarına her daim destek veriyorum, yapabileceğim ne varsa yapıyorum. Ama bir yandan da beni temsil eden adam böyle bir harekete kalkıştıktan sonra benim bireysel olarak yaptığım doğru işler hep çöpe gidecektir.

Berat Akçay
17.06.2013, 18:26
Akşam twitterdan bir organizasyon yapalım.

Fatih Özkan
17.06.2013, 18:28
Şikecilere ceza yağana kadar tek yumruk!
Devam devam devam!

berkay mumcu
17.06.2013, 20:36
"61 asal bir sayıdır kendinden başka hiçbir sayıya bölünmez" Uğur Meleke

metehan
18.06.2013, 00:00
Aynı fikirdeyim. Şu an öncelikli hedef UEFA'nın ceza vermesi. Sonra Yargıtay'a sıra gelecek, orada da karar onanırsa ellerinde tutunacak dal kalmıyor. İçerideki cezaların verilmesi ancak ondan sonra başlar ki, o da uzun bir süreç olur ama o süreçte de tüm kozlar bizde olur. Tabi başkanımızın süreç içinde kıracağı yeni potları şimdiden tahmin edemeyiz, o da ayrı !

OzzimTS
18.06.2013, 00:38
Her gün mail atmamiz lazim, bize durmak yok adalet yerini bulana kadar. Baskanimiz AKP mitingine cikarak yanlis yapti, Trabzonspor baskaniysan bu konularda cok hassas olman gerekir. Secilmesine sevindigimiz baskanimizin bu hamlesi beni karamsarliga itiyor. Acaba diyorum.......bekleyip görecegiz olacaklari. Sen geldigin ilk günden beri shikecilerle savasacagim diyorsun shikeyi örtbas edenin mitingine cikiyorsun. Trabzonsporumuzu kimse siyasete karistiramaz. Basa geleli bi icraat ta göremedik, sorunlu futbolcu istemiyoruz diyorlar Batuhan Karadeniz'i aliyorlar. Her yaptiklarinda celiski var. Allah sonumuzu hayirli etsin.

ilhan
18.06.2013, 17:02
Haklısın Ender abi, biz en başından beri mücadeleye adanmış olan inancımızı korumaya devam edelim. UEFA'da uykuları kaçırmaya devam.
*
Attığımız mailleri aklı sıra kendine esprisi malzemesi yapan Trabzonspor taraftarı da var. Onlara göre "spam kutusuna" düşen maillerle ilgili Infantino reyiz "Türkiye'den çok fazla mail alıyoruz" dediğinde, maillere çamur atan Trabzonspor taraftarı ne düşündü? Utandı mı yoksa girip mail mi attı?

Biz mail atmaya devam :)
Yılmadan, sıkılmadan.