PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir şey yapmayacak mıyız?

Oğuz
21.08.2006, 16:43
Nereye yazacağımı bilemedim. başlıkta açmak istemedim. Bir şey yapmayacak mıyız? Nereye gidiyor Trabzonspor?
Faik'i TRTden kovdurduk. Digitürk'e maçlarımızı yayınlattık. 20.000 kişiyi sokağa döktük.. Gazetelerde tekzip yazıları çıkarttık. Aklıma gelenler bunlar.. Böyle bir kitle var, e ne duruyoruz?
Hepiniz söyleniyorsunuz.. Hepiniz birşeylere sitem ediyorsunuz.. Sonuç? kendimiz söylüyoruz, kendimiz dinliyoruz? Ben BMN isimli bir taraftar sitesinin acizane üyesi olarak sesleniyorum;
Ey Trabzonsporlular,
Mevcut yönetimimiz, futbol bilgisiyle, futbol adabıyla, futbol merakıyla değil, siyasi entrikalar ve maddi yeterliliği ile kulubümüzün başındadır. Kulüp başkanı olma kriterlerine uymadığı halde, bize verdiği vaadleri yerine getireceğini ümit ederek sahip çıktığımız bu yönetime isyan bayrağını açmaya davet ediyorum sizi!! Yanlış anlaşılmasın, istifa etmeleri için bir birlikten, beraberlikten bahsetmiyorum.. Sadece, körün bile gördüğü eksiklikleri görmelerini sağlayacak fiziksel bir eyleme davet ediyorum hepinizi!! Nedir bu eksiklikler; takımımızın kalecileri, önünde oynayan arkadaşlarına güven vermiyor! Top rakipteyken takımımız bir stres içinde.. Demek ki bizim bir kaleciye ihtiyacımız var!! Bu takımın sol kanatı işlemiyor, resmi maçlarda attığımız topu topu 3 gol var. Biri serbest vuruştan, diğer ikisi sağ kanattan. Demek ki bizim bir sol kanat oyuncusuna ihtiyacımız var!!! Bu takımdaki hiç bir oyuncu terinin son damlasına kadar savaşmıyor, herkes yürüyerek oynuyor ve en önemlisi durarak top bekliyor.. Demek ki bu takımın heyecana ihtiyacı var!!! Elindeki malzemeyi iyi kullanamayan, her maça değişik kadrolarla çıkan ve her defasında kötü sonuçları futbolcularının üzerine atan bir teknik direktörümüz var.. Demek ki bizim bu camianın ağırlığını bilen ve bu ağırlığı kaldırabilecek bir teknik direktöre ihtiyacımız var!!! Kulubün kasasından çıkan harcırahla 2 aydan daha fazla süre Brezilya'da futbolcu arayan ama parasıyla dahi futbolcu alıp gelemeyen bir yöneticimiz var.. Demek ki bizim futboldan ve futbolcudan anlayan, iş bitirme yeteneği, becerisi olan yöneticilere ihtiyacımız var!!
Ey Trabzonsporlular,
Mail ise mail, mektup ise mektup, yürüyüş ise yürüyüş, basın duyurusu ise basın duyurusu.... Her ne gerekiyorsa yapmalıyız.. Yıllardır takımının iyi gününde ve kötü gününde yanında olan, şampiyonluk gitti diye hayatına son verecek kadar takımını herşeyden üstün tutan, hiç şampiyonluk görmediği halde takımına canı gönülden bağlı olan, rüyasında yaşadığı şampiyonluk sevincinin ardından uyandığında gözleri yaşlı olan, futbol üzerine sözüm ona futbol uzmanlarına bile taş çıkaracak kadar futbolu bilen, seven yaşayan bir taraftar kitlesi olarak üzerimize düşeni yapmalıyız...
Bu takım bizim takımımız.. Mevcut yönetimi bilmiyorum ama ben ligi 13. sırada bitirdiğimizde bile takımıma olan sevgimden bir parça bile eksik etmedim.. Hergün inadına Trabzon, inadına Trabzon diye bağıran büyük taraftar.. Haydi, birşey yapmalı..

Naim
21.08.2006, 16:51
Oğuz Kardeşim Perşembeyi beklemek Çokmu Zor geliyor?

Analyzer
21.08.2006, 16:53
Yürüyüş yapılacaksa birkaç slogan önerisi benden: Aynı melodiyle söylenecek: "Sol kanat hakkımız söke söke alırız", "Kaleci takımın belkemiğidir", "Koşmayan futbolcu istemiyoruz". Evet.

Miraç Atalay Çiftçi
21.08.2006, 17:13

Naim abi ne demiş atalarımız...

''Perşembenin gelişi çarşambadan belli olur...''

Amenna.

Perşembe,dolmak üzere olan bardagın taşma damlası olabilir ama korkarımki halimiz Rızanın bjk'deki haline dönecek.Oda ligde kötü giderken avrupa macları yüzünden dokunmyor-dokunamıyorlardı...
Velhasılı kelam superspordaki yazı ile birlikte açıkca görülüyorki kazan ısınmaya başladı.Kaynar mı Bu havada neden olmasın?

Sevgi
21.08.2006, 17:19
"Kaleci takımın belkemiğidir"

kaleciye ihtiyacımız yok diyen yönetime gerek mektup gerek mail gerekse basın açıklamasıyla bunu söyleyelim.

KALECİ TAKIMIN BEL KEMİĞİDİR,KALECİ TAKIM ARKADAŞALRINA GÜVEN VERMELİDİR.TRABZONSPOR KALECİ YETİŞTİRME OKULU DEĞİLDİR.

Faik'i TRTden kovdurduk. Digitürk'e maçlarımızı yayınlattık. 20.000 kişiyi sokağa döktük.. Gazetelerde tekzip yazıları çıkarttık. Aklıma gelenler bunlar.. Böyle bir kitle var, e ne duruyoruz?

burdan hocayı istifaya çağırmanın dışında yapılacak bişeyler muhakkak vardır.

İslam Sezer
21.08.2006, 17:21
Naim abi ne demiş atalarımız...

''Perşembenin gelişi çarşambadan belli olur...''

Amenna.

Perşembe,dolmak üzere olan bardagın taşma damlası olabilir ama korkarımki halimiz Rızanın bjk'deki haline dönecek.Oda ligde kötü giderken avrupa macları yüzünden dokunmyor-dokunamıyorlardı...
Velhasılı kelam superspordaki yazı ile birlikte açıkca görülüyorki kazan ısınmaya başladı.Kaynar mı Bu havada neden olmasın?

haklısın da bu maç normal bir uefa maçı değil.şu rum lara elenmeyelim bu sefer.yani aaa yendik tüh yönetim tepkilerden yırttı yine maçı değil bu maç.sonra sıradaki diğer uefa maçlarına kadar tonla lig maçı var ki aralarında derbiler var yakın tarihli.onlarda tepkiler verilir zaten.

Vkgz
21.08.2006, 17:25
Arkadaşlar şuanlık tepkiye gerek yok geçen sene benficada aynı bunun gibiydi 3 haftada 1 çekmişti sonra bir seri yakaladı şamp. ligine kaldı lig sonunda . beşiktaş maçına kadar sabredilmeli ve kaleye sola adam alınıp alınmayacagına gore tepki verilmeli. biraz sabır 2 hafta daha

Yeni Kaleci (New goalkeeper)

Fatih ---- step---- Çağdaş--- Murat

Yattara(Gökdeniz) -- Hasan-- Marcelinho --Yeni Sol (New Left)

Umut(Gökdeniz)-- Ersen

LazEkrem61
21.08.2006, 17:27
SEVGI EYLEM GEREKTIRIR

zaman gecmeden sirtimizdaki kamburu atmamiz lazim, eger denizli macini beklersek is isten gecmis olabilir !!!!!!

sirtimizi 5 dakika sahaya cevirdigimizde laz aroninin cokmu umurunda olacak ???

son 3 hafta gösterdiki bu maya (Albayrak ve Lazaroni ) tut mu yor !!!!!

zararinin neresinde dönersek kardir !!!

Salih61
21.08.2006, 17:30
YÖnetİm İstİfa!!!!

Oğuzhan Görkan
21.08.2006, 17:33
ya ne yapacağımı bende bilmyrm bi yandan sabır diyor bi yandan böyle gitmz aslında bakınca dünkü maçta kaçan o pozisyonlardan sonra ne yapsın ama şuda war bu adam taktik bilmiyor oyuncuları tanımıyor
yönetim desen ayrı bir hava kamp başlamadan bitecek transferler ligin 4.haftasına gelmemize rağmen bitmedi.

Vkgz
21.08.2006, 17:33
yapmayın arkadaşlar ya bu takım çoğunlukla bizim sabırsızlığımızdan kaybetmedimi bu zamana kadar

tsakrep61
21.08.2006, 17:36
valla bence butun stad yonetım ıstıfa dıye bagırmalı ama hep bır agızdan seref trıbundekı yonetıcelerde dahıl olmak uzere yoksa bu ısın sonu hayır degıl
- sen "cebımden 20 mılyon dolarlık transfer yapıcam ve trabzonlu bır ıosadamına da yıldız aldırcam" dedın mı dedın SONUC : marchelıno
- butun transferler en gec alamanya dakı hazırlık macına yetıscek dedın mı dedın SONUC : HALA TRANSFER BITMIS DEGIL
- paralı baskan parolasıyla geldın seneye fatıhten zarar edecegımız ıcın bu sene fatıhı sattık deyıp para sıkıntısı cektıgımız donemklerde bıle satılmayan fatıhı avrupanın sayılı kuluplerınden bırıne zenıte verdın oda bızımgıbı kumede kalmaya oynuyo
- bıde bu ısın gecmıste kalan teknık dırektor yuzu var vahıd hocayı gonder yerıne 2 ay sonra 20 snede 18 kulup degıstıren basarı abıdesı ıstıkrar abıdesı lazoronıyı getır hemde ypnetıcılere sms le bıldırerek

hocam daha yazıcak cok sey var bence butun stad yonetım ıstıfa dıye bagırmalı en basta yonetıcıler bu ıs boyle olmaz
paralı baskanımızda bence ıstanbul bshr beledıyesınde baskanlıga devam etmelı orda aradıgı basarıyı elde eder

Sevgi
21.08.2006, 17:38
yapmayın arkadaşlar ya bu takım çoğunlukla bizim sabırsızlığımızdan kaybetmedimi bu zamana kadar

bu zamana kadar bizim sabırsızlığımızdan kaybetti bugün kalemiz boş diye kaybediyor.

Gürkan
21.08.2006, 17:39
sabrettik lig bitene kadar
sabrettik transfer dönemi açılana kadar
sabrettik dünya kupası bitene kadar
sabrettik lig başlayana kadar
sabrettik 3 hafta

şimdi diyolar sabret 3 hafta daha
3 hafta sonra transfer dönemide bitecek.
o zaman apacak bir şey de kalmayacak.bekle babam ocak gelsın.

Vkgz
21.08.2006, 17:39
ben futboldan anlıyorsam transfer sonuna ve 5. haftaya kadar kimseye istifa diye bağırmam

Vkgz
21.08.2006, 17:42
bu zamana kadar bizim sabırsızlığımızdan kaybetti bugün kalemiz boş diye kaybediyor.

pletikosanın bu hafta standart liege şamp ligine kalmazsa buraya gelme ihtimali varmış. antepteki iki goldede kaleci hatası var

tsakrep61
21.08.2006, 17:43
o da senı kısısel gorusun hocam
ama ben verılen bır soz varsa ve bu soz tutulmamıssa sonucunda da trabzıoonspor zarar goruyorsa
bırkac densızın " trabzon kumeye " tezahreatlarına maruz kalıyorsa o yonetımı basımızda gormek ıstemem

Burçak
21.08.2006, 17:44
pletikosanın bu hafta standart liege şamp ligine kalmazsa buraya gelme ihtimali varmış. antepteki iki goldede kaleci hatası var
oda en fazla musampa gibi 2 günlük bi seyahate gelir. bizimkiler beceripte alamazlar.

LazEkrem61
21.08.2006, 17:46
sabrettik lig bitene kadar
sabrettik transfer dönemi açılana kadar
sabrettik dünya kupası bitene kadar
sabrettik lig başlayana kadar
sabrettik 3 hafta

şimdi diyolar sabret 3 hafta daha
3 hafta sonra transfer dönemide bitecek.
o zaman apacak bir şey de kalmayacak.bekle babam ocak gelsın.
22 senedir sabrediyoruz ama yetti artik..

İslam Sezer
21.08.2006, 17:49
bende eskiden beri düşündüğüm ama '''iyi olacaklar yeter ki oynasınlar tecrübe kazanıp büyüsünler bıyıkları terlesin hele'' gibi savunmalar karşısında sustuğum ''kalemizin boş olması'' gerçeğini artık pazar gecesinden beri hep söylüyor ve yazıyorum.
tribünler de tepki verilecekse ''kaleye keleci istiyoruz'' diye bağıralım.mail atacaksak aynı şeyi yazalım.nedir bu trabzonun kalecilerden çektiği.yok mu dur diyecek.tolgayı kiralayalım.eğer kalite olacaksa zaten olur gittiği yerde.forvet namzeti ali güzeldalı geçen sene malatyaya erginle beraber attığı golle tanıdık.verilen çok az bir şanstan sonra kovduk.adam daha gider gitmez attı golünü.tolga yıda süper lig de(kimse almaz)veya lig A da bir takıma kiralayalım.bakalım ne yapıyor.metin aktaş hep kalemizdeydi.ne oldu gittiği takımlarda?başarılı mı hayır?.bu konuda bu kadar uzun yazmamın nedeni futbol aslında çok basit bir oyundur.kalen boşsa yenilirsin.yönetime baskı yapıp bir kaleci aldırmak bu taraftarın bir görevidir.

Jade
21.08.2006, 17:52
yani şimdi albayrak istifa etse yerine kim gelecek, gelecek olan da bu saatten sonra ne yapacak???.. iyi ya da kötü bu sezon albayrak kalmalı bence. bunun yanında tepkimizi de göstermeliyiz ama istifa diye bağırarak değil.

önce perşembe gününü hayırlıysa mutlu bi şekilde atlatalım.

not : sokaktan 11 kişiyi toplasan ilk 3 maçımızdan 9 puan çıkartırdı. sorun sadece albayrak/transfer değil bence.

Vkgz
21.08.2006, 17:57
yani şimdi albayrak istifa etse yerine kim gelecek, gelecek olan da bu saatten sonra ne yapacak???.. iyi ya da kötü bu sezon albayrak kalmalı bence. bunun yanında tepkimizi de göstermeliyiz ama istifa diye bağırarak değil.

önce perşembe gününü hayırlıysa mutlu bi şekilde atlatalım.

not : sokaktan 11 kişiyi toplasan ilk 3 maçımızdan 9 puan çıkartırdı. sorun sadece albayrak/transfer değil bence.

kayseri ve vestel maçlarından 1 puan ancak çıkar demiştim ama antep maçı hesapta yoktu. mesajının ilk kısmına sonuna kadar bağırıyorum. bun sonuna fatih diye bağırarakta değil diyorum

61viya
21.08.2006, 19:08
Arkadaşlar görünen o ki,biz burda kendim söyledim kendim dinledim ortamı oluşturuyoruz her geçen gün..

Ve yine görülüyor ki,yürüyüş mürüyüş yapılacağı yok..Olsa halbuki ne hoş olur..Birilerinin istifa etmesi şart değil bizim bu protestomuzdan sonra..Ki zaten anlayan gider de,hani anlamaz olurlarsa bile,Trabzonsporun oylarını "iki yıldız" vaadi ile alıp,sonra yıldızın birini Trabzondan geri yollayan,yönetim kurulundaki bir adamın ,k, aya varan tatil macerasını hala somut adım atamadan noktalamak üzerinde olan bir zihniyeti kınama baabında üzerimize düşeni yaparız..

Artık bütün alem biliyor ki,bizim taraftarlığımız skorboarda yönelik değil..Ancak elden gelen yapılır ve buna rağmen başarısız olunursa bu takım hepimiizn başının tacıdır..Ama herşey ortadayken başkanlık sıfatıyla ööööyle oturan bi zihniyeti protesto gerek galiba..

Problem topçu da da vardır diyenler olabilir anak,bence bu protestoda toğpçuların arkasında olduğumuzu göstermemiz lazım.Çünkü bu adamlar çıkaracak bizi aydınlığa..İnancım tam! Topçuları küstürmeden bunu becerebilmeliyiz..,Çünkü yönetim teknik heyet gidebilir..Ki zaten bu konuda üstüne olmayan bi kitleyiz maaşallah..Ancak topçulara ihtiyacımız var..Hem bedenen hem ruhen...

Ve galiba şu an için yürüyüş için net bi adım olmadığına göre,bildiri hazırlayabilirz..E tabi isterseniz ben mektup da yazarım :) Katip olacam yakında :) Ama bildiri konusunda basının da bizi taktığını bildiğim için,çok daha etkili olacaktır diye düşünüyorum ben..Öncek bildirilerimiz birçok basın yayın organında yer bulmuştu hatırlarsanız..Ses getirecektir..

since1967_
21.08.2006, 19:12
bencede perşembe gününü bekleyelim. sonuç ne olursa olsun cuma gününden itibaren trabzon şehri kaynamalı ve hafta sonu bu hocadan kurtulmalıyız.

Remzi
21.08.2006, 19:17
Arkadaşlar görünen o ki,biz burda kendim söyledim kendim dinledim ortamı oluşturuyoruz her geçen gün..

Ve yine görülüyor ki,yürüyüş mürüyüş yapılacağı yok..Olsa halbuki ne hoş olur..Birilerinin istifa etmesi şart değil bizim bu protestomuzdan sonra..Ki zaten anlayan gider de,hani anlamaz olurlarsa bile,Trabzonsporun oylarını "iki yıldız" vaadi ile alıp,sonra yıldızın birini Trabzondan geri yollayan,yönetim kurulundaki bir adamın ,k, aya varan tatil macerasını hala somut adım atamadan noktalamak üzerinde olan bir zihniyeti kınama baabında üzerimize düşeni yaparız..

Artık bütün alem biliyor ki,bizim taraftarlığımız skorboarda yönelik değil..Ancak elden gelen yapılır ve buna rağmen başarısız olunursa bu takım hepimiizn başının tacıdır..Ama herşey ortadayken başkanlık sıfatıyla ööööyle oturan bi zihniyeti protesto gerek galiba..

Problem topçu da da vardır diyenler olabilir anak,bence bu protestoda toğpçuların arkasında olduğumuzu göstermemiz lazım.Çünkü bu adamlar çıkaracak bizi aydınlığa..İnancım tam! Topçuları küstürmeden bunu becerebilmeliyiz..,Çünkü yönetim teknik heyet gidebilir..Ki zaten bu konuda üstüne olmayan bi kitleyiz maaşallah..Ancak topçulara ihtiyacımız var..Hem bedenen hem ruhen...

Ve galiba şu an için yürüyüş için net bi adım olmadığına göre,bildiri hazırlayabilirz..E tabi isterseniz ben mektup da yazarım :) Katip olacam yakında :) Ama bildiri konusunda basının da bizi taktığını bildiğim için,çok daha etkili olacaktır diye düşünüyorum ben..Öncek bildirilerimiz birçok basın yayın organında yer bulmuştu hatırlarsanız..Ses getirecektir..
%100 katılıyorum perşembe günkü maçtan sonra sonuç ne olursa olsun TRabzonda bi yürüyüş türü şeyler yapılması lazım artık bu durmdan sonra zaten anlayan anlar.Ne olacağını başkan da diğerleri de....

Mehmet
21.08.2006, 21:46
Arkadaşlar bu konu önemli olmasına çok önemli ama yazmak istediklerimi şimdi yazmıyorum. Şu önümüzdeki Apoel maçını bir atlatalım. Belki de turu geçersek.
Takımda bir rahatlama olabilir. Belki düzelme başlayabilir ama bu hoca ile ne olacağı meçhul.

Kasım Hilal
21.08.2006, 21:50

Gerçekten biraz bekleyelim!

Uğur Aydın
21.08.2006, 21:56
Sadece ve sadece iyi bir taraftar kitlesi lazım ,iyi tezahüratlar yapabilmek lazım,m.ö den kalma pankartlarla stadı süslememek lazım ,onun yerine daha bizi gösteren daha akıllı pankartlar lazım,tabiiki müzik olarakda marşımız ve bolca kemençe,gerçi bunların hepsinin olması yetmiyor tabii,sahadakilerinde istemesi lazım,yaa arkadaş ben ne saçmalıyorum böyle biz o takıma burda en az 3 atarız ben bizimkilere güveniyorum,ayrıca kimse kızmasın Trabzon/merkezdeki seyircimiz çok çok çok kötü,pankartlardan tezahüratlara kadar...

Özer Öztekin
21.08.2006, 21:58
Başkan bize puan satın al....

Mustafa Ayazoğlu
22.08.2006, 01:49
bencede perşembe gününü bekleyelim. sonuç ne olursa olsun cuma gününden itibaren trabzon şehri kaynamalı ve hafta sonu bu hocadan kurtulmalıyız.
Şimdi olmaz APOEL, Denizli ve Beşiktaş maçı sonrasında..

TRABZONSPOR camiasında fırtına bekliyorum.. fırtına öncesi sessizlik..

golebshera
22.08.2006, 02:34
Hoca 20 yılda 18 takım değişmiş, bizde malum yılda 2 - 3 hoca değişiyoruz.. Bu hocayla 3 yıllık anlaşma yapılırken iki taraf da mucize bekledi sanırım. Devam etmesi çoook zor. Bu Brezilya dizisi bakalım nasıl bitecek..

Mehmet
22.08.2006, 05:49
Geçtiğimiz yıllarda İtalya da Fiorentina ligi 2. bitiririr.
Sonraki sezon hedef büyütürler. Takıma yeni yıldız oyuncular takviye ederler.
Hedef italya şampiyonluğu ve Avrupa da başarılı olmaktaır. Bu takımın başına da o yıllar Brezilya milli takımının hocası Lazaroni getirilir. İtalya da ligler başlar.
1.. 2 derken 8. haftaya gelindiğinde Lazaroni'li hoca ve yıldızlarla takviye edilmiş Fiorentina bu 8 hafta da 5 mağlubiyet, 2 beraberlik ve 1 galibiyet alabilmiş. 8. haftada Lazaroni yi kovmuşlar. Ben Kıbrıs Apoel maçını da haftalardan sayarsam arkadaşlar 5. haftadayız Lazaroni'yi kovmaya az kaldı merak etmeyin..

selçukabi
22.08.2006, 08:39
Lazaroniyi kovarız da yine başka bir Lazaroni getirirler bunlar, onu engellemek de bu arkadaşları Aralık ayında Olağanüstü Genel Kurula çağırmaktan geçiyor. Bence Halilhodzic bile Lazaroniden daha iyiydi.En azından futboldan anlayan Atay Aktuğ getirmişti onu. Futboldan anlayan bir yönetim kurulumuz olmalı.Bunlar futboldan anlamadığı için manajerlerin oyuncağı konumundalar (lütfen imzamı dikkatlice okuyun). Özetlersem; Cuma günü bir basın açıklamasıyla yönetimi Aralık ayında kongreye davet edelim.

yusuf atalay
22.08.2006, 11:05
arkadaşlar hangi maçta yattra yadek başlarsa bunun farkedildiği dakikadan itibaren teknik direktörü hiç susmadan istifaya davet etmeliyiz.ayrıca yönetime bu teansfer olayları yüzünden gereken dersi taraftar ya yürüyerek ya pankart açarak yada tesislere gidip protesto ederek vermeli.bunlar bizi kyun zannediyor.yapılacak işler organize olmalı üç beş kişiyle olmaz yada önümüzdeki ilk maçta.

Küçükalioğlu
22.08.2006, 11:06
benim acizane fikrim bildiğiniz üzere yeni şafak gazetesi başkanın. aramızda para toplayıp söz konusu gazeteye tam sayfa ilan verelim altına da yazalım bordomavi.net diye bilmiyorum birden aklıma geldi hem baya bir etkili olur diye düşündüm. aramızda çok güzel yazılar çıkaran arkadaşlarımız var. etkili bir yazı yazılsada gazeteye ilan verilse nasıl olur diye birde size fikrimi söyleyim dedim.

laz_hayri_61
22.08.2006, 12:41
benim acizane fikrim bildiğiniz üzere yeni şafak gazetesi başkanın. aramızda para toplayıp söz konusu gazeteye tam sayfa ilan verelim altına da yazalım bordomavi.net diye bilmiyorum birden aklıma geldi hem baya bir etkili olur diye düşündüm. aramızda çok güzel yazılar çıkaran arkadaşlarımız var. etkili bir yazı yazılsada gazeteye ilan verilse nasıl olur diye birde size fikrimi söyleyim dedim.

gerçekten çok güzel baya bir etkili olur

Fatih Akgün
22.08.2006, 14:19
şu ana kadarki en mantıklı teklif ama o gazete yayınlamaz fakat yayınlayan birileri herzaman bulunur

golebshera
22.08.2006, 14:34
Kol kırılır yen içinde kalır. Feryadımızı yedi düvele duyurmanın ne alemi var?

ceserdar
22.08.2006, 15:09
Bir an önce birlik olma zamanı. Birlik olduktan sonra gerisi gelir. İlk önce başkanı ve Lazaroniyi moloza kadar döve döve koymalıyız. :)

kolombo
22.08.2006, 15:14
Arkadaşlar bu konu önemli olmasına çok önemli ama yazmak istediklerimi şimdi yazmıyorum. Şu önümüzdeki Apoel maçını bir atlatalım. Belki de turu geçersek.
Takımda bir rahatlama olabilir. Belki düzelme başlayabilir ama bu hoca ile ne olacağı meçhul.
abi bir maçla kendimizi kandırmayalım apoel maçını kazanırsak ne olacak ki hoca doğrularımı görecek veya kişilik mi değişecek bu hocanın kapasitesi bu hiç bir cacık olmaz ha keza yönetimde aynı zaman kaybediyoruz derim ben hareket zamanı diye düşünüyorum..

Oğuz
22.08.2006, 18:54
Aslında kızgınlık ve kırgınlıkla açmıştım bu başlığı. Burada beni üzen en büyük olay, futboldan anlamayan kişilerden oluşan yönetim kurulumuzun olması. Şimdi düşünün bir futbolcu almaya gidiyorsunuz Brezilya'ya, 2 ay geçiyor, alamıyorsunuz, üstüne üstlük hiç alakası olmayan, Kongolu bir futbolcu getiriliyor Trabzon'a, onunla da anlaşamıyorsunuz ve geri gönderiyorsunuz.. Burada bir terslik var.. Ve ben bakıyorum herkes kendi kendine söyleniyor. Bu durumdan rahatsız olduğumuzu bizim duyurmamız lazım.. Sonra deniliyor ki, kadromuz geniş!! Ortasahada oynayan, aynı özelliklere sahip 3 futbolcun var ve bu 3ü de yıldız statüsünde futbolcular.. Forvette oynayan 4 tane aynı özellikte futbolcun var ama hepsini toplasan komple bir golcü etmiyor.. Kalende yarım pozisyon verip 2 gol yiyorsun ama kaleci ihtiyacımız yok diyorsun, ortasahanın solunda adama ihtiyaç var, ancak sen beceripte 2 aydır bir futbolcu alamıyorsun.. Bunları birilerinin anlatması lazım ve o birileri biz olmalıyız..

TSelif
22.08.2006, 19:38
TRABZONSPOR umuz kimsenin tekelinde değildir. O bizim (taraftarın) takımımızdır .Hiç kimse kendi menfaati için kullanamaz. Sizleri nasıl başa getirmişsek (desteklemişsek) öyle de indirmesini biliriz .
Bu taraftarı asla susturamazlar ..Kandıramazlar.....

hermann hesse
22.08.2006, 19:58
BU yönetimi batıran kişi Haşim Sayitoğlundan başka kimse değildir.Yönetim içinde gruplaşma yaratan kişide odur. Bu adam komplekslerinden sıyrılmadığı müddetçe yönetim içinde hep sorun olacaktır.

erdal6167
22.08.2006, 20:11
YA kardeş yapma etme bana bir tane tarafatar kitlsi göster 23 yıl sabretmiş.
yani sende dersen sabretmemiş iyi yani.

stichus
22.08.2006, 20:15
bence trabzon taraftarı da örnek olmalı. haber değeri taşıyacak ve hatta belki de bu sebeple uluslararası haber ajanslarına konu olacak tarzda zekice planlanmış bir organizasyon olmalı. şık olmalı. bakıyorum bir arkadaş kovalayarak dövmek gibi bir plan geliştirmiş. enteresan. adam başkanını dövmek hem de kovalayarak dövmek arzusunda.
bu kadar kızmış yani..
bir diğeri de bir yöneticiden nakille nuri beyin ağzından bir cümleyi imza olarak kullanmış. 'uşağım' tazrlı bir konuşma şekli var mı acaba başkanın? şu yönetici arkadaşınızdan bir teyit alsanız.. wome transferinde adam bonservisi elinde geldi bizimkilere ve hoca almadan onu alamayız dediler diye kaçtı gitti adam sanıyorum werder bremene, yahut hertha ya. çok beğendiğim bir topçudur. ama hoca da geciktikleri ve souness, lucescu, santini ve cuper le gereğinden fazla oyalandıkları için (oyalandıkları hocalara bakar mısınız? ben doğdum doğalı bunlarla oyalanmadık biz:) ) geç kalındı.
başkanı alaya almak, ona hakaret etmek bize bir şey kazandırmaz.
ama esaslı bir sitem veyahut tepki için güzel projelere ben de destek verebilirim. kafaları biraz çalıştıralım derim ben! bulunur bir yol! bir tribün cinliği ile bir anda kimseyi kırmadan dökmeden toplumda geniş yankı bulacak bir ders verebiliriz hocaya..

erdal6167
22.08.2006, 20:17
ya benim dikkatemi birşey cekiyor 35 hakan şükür her gol sonrası 20 lik gencler gibi seviniyor takım hep beraber sevinirken bizim takımda sadece golü atanın yakın arkadaşları golden sonra bir araya geliyor. buradan bile takımın ruh halini görebiliriz bence.

firidin
22.08.2006, 20:49
ya arkadaslar bu adamlar(yönetimdekiler)4 gözle apoel maçını bekliyolar...
nede olsa apoel bize göre 3. sınıf bi takım biz onları eleriz bu taraftarda tur sebebiyle herseyi unutur diye bakıyolar ALLAH askına bu oyunlara gelmeyelımmmmm....

biz su anda 3te 3 yapsaydık bile ben yönetime istifa diye seslenicektim hepinizde beni ve benım gibileri TRABZONSPORA ihanet etmekle suçlicaktınız...

arkadaslar ADAMlık adam olabilmek basarıdanda herseydende önemlidir.Biz neden TRABZONSPOR aşıgıyız çünkü ne YALANLA ne DOLANLA nede BİZANS oyunlarıyla bi alakamız olmadıgı için onurlu mucadele edip anadolu kluplerine örnek bi klup oldugumuz için.3 sefillere(istanbul takımları)kimin buyuk oldugunu gösterdigimiz için TRABZONSPORluyuz....

ama malesef şimdi TRABZONSPORUmuzun asık oldugumuz klubun basında verdigi hiç bi sözü tutmayan ,yöneticileri küstüren,parayı TRABZONSPORun basarılı olmasına degişen bi başkan müsvettemiz var maalesef:(
bu bi kangrendir arkadaslar bu kangreni vucudumuzdan atmassak bi çok aarkadas artık maçları bile izlemeye gitmicek bu baskan ve yönetim sayesinde,içinde yanan TRABZONSPOR askında bi azalma olucak!!!!!!

tekrar söylüyorum onlar bu apoel macını 4 gözle bekliyolar....bizi çok onemseseler uefa ya bizi bu kadroya mahkum sekildemi çıkarırlardı_?apoel dısında bi takım çıksa ne olucaktı___??????

ARKADASLAR belkı apoeli elesek ve çosku gösterileri yapsak yuz bulucak bu TRABZONSPOR katileleri......

o yuzden hepbir agızdan apoel maçında yönetimi istifaya davet edelim....
elensek bile TRABZONSPORUN sahipsiz olmadıgını gösterelimmmm....

ben TRABZONDA olamıcam maçta ama eger orda olsaydım bütün STAD ın beni dövcegini ıslıklıcagını bilsem bu yaramaz adamları avazım çıktıgı kadar bagırarak istifaya davet ederdim.....hepinize saygılar......

firidin
22.08.2006, 20:53
Kol kırılır yen içinde kalır. Feryadımızı yedi düvele duyurmanın ne alemi var?

arkadasım haykırıosun duymuyolar.....hangi kol hangi yen den bahsediosun_??????

erdal6167
22.08.2006, 20:58
arkadasım haykırıosun duymuyolar.....hangi kol hangi yen den bahsediosun_??????

o zaman stada gidelim 90 dakika protesto edelim. futbolcuları değil tabiki. ama hüseyin edilebilir

firidin
22.08.2006, 21:42
o zaman stada gidelim 90 dakika protesto edelim. futbolcuları değil tabiki. ama hüseyin edilebilir

eyvallah hoıcam ya dogruları görmekte herzaman yarar var

Rasim YILMAZ
22.08.2006, 21:44
lazaroni-aykut kocaman değişikliği............

hakanhan
22.08.2006, 21:51
"Kaleci takımın belkemiğidir"

kaleciye ihtiyacımız yok diyen yönetime gerek mektup gerek mail gerekse basın açıklamasıyla bunu söyleyelim.

KALECİ TAKIMIN BEL KEMİĞİDİR,KALECİ TAKIM ARKADAŞALRINA GÜVEN VERMELİDİR.TRABZONSPOR KALECİ YETİŞTİRME OKULU DEĞİLDİR.

burdan hocayı istifaya çağırmanın dışında yapılacak bişeyler muhakkak vardır.

defansin cok iyiyse kalecinde cok iyidir... barcelona kalecisi valdes 19 yasında dunyaca ünlü bir kulubun kalecisi oldu hatalı goller yedi yinede takımdan kesmedi rejkaart. rüştü gibi bir kaleciyi ise kesti oysa baskani rüştü kozunu surerek baskan olmusdu.. sen bu kaleci işine cok takdin..

Mustafa Ayazoğlu
22.08.2006, 22:17
Bugüne dek hep yönetim ve teknik adamların kellesini istedik.. yönetim istifa dedik.. İstediğimizide elde ettik.. Sonuç hüsran..

Artık taraftar olarak kendimize gelmemiz gerek.. Bunca yıl şampiyon olamadıysak bunda biz TRABZONSPOR taraftarınında neden olduğunu düşünüyorum..

Tam anlamıyla destek veremiyoruz takımımıza..

Oğuz
23.08.2006, 10:30
Israrla söylüyorum. Yönetimi istifaya davet etmekten bahsetmiyorum. Bu takımda eksikler var ve bu eksikleri görmelerini, bu eksikliklerin giderilmesini isteyeceğiz.. Hepsi bu..

Sevgi
23.08.2006, 10:55
[QUOTE=61_OFLU_35;428928]
Artık taraftar olarak kendimize gelmemiz gerek.. Bunca yıl şampiyon olamadıysak bunda biz TRABZONSPOR taraftarınında neden olduğunu düşünüyorum..

QUOTE]

bende , bende

Oğuz sen ne kadar ısrarla söylersen söyle arkadaşların anlayacağı tek şey hoca istifa , yönetim istifa :confused:

Bahtiyar
23.08.2006, 11:27
zaten arkadaşlar da söylemiş. yönetimi uyurmak yerine niye hemen istifaya davet ediyoruz. azize kaç yıl önce b aşkan oldu hala başkan. ilk dönemleri nasıldı hepimiz biliyoruz ama şimdi nasıllar onuda görüyoruz. peki bu arada bizde kaç yönetim değişti. hemen hemen heryıl dimi fark burda işte.
bikaç topiğe göz attım bazı arkadaşlar olaya çok siyasi yaklaşıyolar.sırf görüşü farklı diye karalamaya çalışanlar var.arkadaşlar siyasetle bu iş olmaz.ben bu siteye üye olduğumda öğrendim nuri nin akp li olduğunu. acaba bunu kendisi hiç dile getirmezken bazı arkadaşlar daha mı iyi biliyo.hatta bazı oyuncuların gönderilmesi siyasi görüşünden dolayı imiş. adam oynasında banane görüşünden. wehasıl istikrar şart pankart açılır yürüyüş yapılıp ses getirilir yönetim uyarılır. ama kim olursa olsun iki ay sonra git diyemezsin. (camış bile 12 ayda doğuruyor.)

ismail-dede
23.08.2006, 12:05
ne sabrı ya takımdaki topçuların yarısı bu hocayı istemiyor pardon sinirden hoca dedim ne hocası bu takımda malzemeci bile olamaz bu adam bu günden tezi yok kapının önüne değil ta birezilya ya kadar sürmeliler başka çaresi yok

golebshera
24.08.2006, 01:30
Israrla söylüyorum. Yönetimi istifaya davet etmekten bahsetmiyorum. Bu takımda eksikler var ve bu eksikleri görmelerini, bu eksikliklerin giderilmesini isteyeceğiz.. Hepsi bu..

Çok güzel.. İşte bunu daha organize ve daha etkili bir şekilde yapmamız lazım.
Bazı soruların cevabı, bazı icraatların hesabı verilmeli.