PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'un kaptanı kimdir?

cIlgInIm
21.08.2006, 10:40
Arkdaşlar fatih tekkenin gitmesine tek üzüldügüm nokta takımda kaptanlık vasıfına sahgip bir oyuncu bile kalmaması.. şimdi kaptanımız hüseyin ve takım üzerinde hiçbir agırlı yok görüldüğü gibi.. kaptan dediğin takımını sahiplenecek takımını ateşleyecek.. ne cabuk unuttuk fatih tekkenin gese macında hırsından cimleri yumruklamasını ondan korkusuna ayagına bile giremeyen geseli oyuncuları sinirlendiginde takım oyuncuların 20 mt uzagından garip garip bakmalarını .. öyle bir macta gol attıgında topu ısırmasını .. Ama şimdi ise tam tersi var takımda hedefsiz bir kaptan rotasız bir gemi..sadece trabzonlulukla olmaz bu iş olmazzz.. biraz yürek olacak sahiplenme duygusu olacak.. eger ki bi kaptan bile takım arkdaşlarını artık kendinden kücük görürse onları cekemezkik yaparsa bu iş olmaz kardeşim olmaz... gerektiği yerde o takıma abilik yapacasın gerektiğinde o takımla güleceksin gerektiğinde aglıcaksın.. bizim kaptanın mac kaybettiğimizde kac kez agladıgını gördünüz . bırak aglamasını adamın güldüğünü görmedim desem yalan olmaz.. Balık baştan kokar demiş atalarımız . Başımız buysa gerisini konuşmamızın bir anlamı yok arkadaşlar...

Kusura bakma ama Hüseyin Trabzonlu olabilirsin belki benden daha fanatik Trabzonsporlu olabilirsin ama senin bu takımda yerin yok. yerin olmayan bu takımda Kaptanlık yapmaya hiç hakkın yok.. Geleceğini düşünüyorsun para kazanmak istiyorsun belki ama bizi rahat bırak az para kazan ama bunu yaparken Trabzonsporu kullanma .. Biraz düşün Trabzonlu gibi düşün bir maçıda izle ne olursun biri şü adma maç kasetlerini izletsin git bir macında trübünde izle ne olursun...

DİNÇ
21.08.2006, 10:46
Hüseyine bu kadar yüklenmeyin...
Kapasitesi bu kadar...

Milli takımda alternatifi bulununca (Aurelio) orada yedek kaldı...
Hatta artık milli takıma bile seçilme şansı az....
Ama kişiliğinden falan değil...
Kapasitesi bu kadar...

Antalya,Sakarya,Ankaragücü,Kayseri gibi Anadolu takımlarında birkaç sene iş yapar...Ama o kadar...
Trabzonspor gibi bir Dev de böyle cüce kalır...

Çetin
21.08.2006, 10:49
kim olsun o zaman kaptan?

İslam Sezer
21.08.2006, 10:52
mevcut oyuncular içinde kaptanlığı hakeden bir oyuncu yok...

28TS61
21.08.2006, 10:54
mevcut oyuncular içinde kaptanlığı hakeden bir oyuncu yok...

BU TAKIMIN KAPTANLIGINI ANCAK TARAFTARLAR YAPABILIR
CÜNKI BIZLER TS ASKINI EN IYI BILENLERIZ

cIlgInIm
21.08.2006, 10:57
yok işte sorunda orada zaten arkadaşlar.. hüsyinin kapasitesi bu kadar evet ama bu kapasitede bir oyuncu trabzonsporda bırak oynamayı kaptanlık yapamaz..

akşam barca macını izliyorum adamlar resmen tam bir beyin ya hepsi.. adam topu almadan topun ona geleceni anlıyor ve atacagı yeri tesbit ediyor attıgı yerdeki adamda o topa ulaşıyor.. hüseyin orta alanda topu alıyor akşam bakıyorum kafaasını yuları kaldırıyor topun dibine girecek gibi yapıyor ileri atacak kendine güvenemiyorum 180 dereece dönüyor geride ki en yakın adama bırakıyor.. hüseyini hiç izlemyen biri mac istatistiklerine baksam macta atıyorum 50 top almış 50 side isabetli bi şekilde vermiş ama nere vermiş önemli olan bu orta alanda top geri verilerek atagı anca rakip oyuncu keser ama bizde tam tersi bizim oyuncumuz oyunun akışını kesiyor..

Recep Çaltepe
21.08.2006, 11:02
İyi oyunculukla kaptanlığı karıştırmamak lazım. Hüseyin yeterince iyi oynamıyor olabilir (ki bu da göreceli bir durumdur) ama bu onun kaptanlık yapamayacağı anlamına da gelmez. Eğer iyi oyuna göre kaptanlık verilseydi her hafta farklı kaptanlarımız olurdu. Kendisi takımda kaptanlık yapabilecek tek isimdir, başka bir alternatifi yoktur.

Konuyu açan ve yorumda bulunan arkadaşların düşüncelerine saygı duymakla birlikte şunu söylemek istiyorum. Takımda bir çok şey kötü giderken, olumlu olan tek şeyi tartışmaya açmak biraz gereksiz olur.

ctmeoy
21.08.2006, 11:07
büyük kaptan hasan olsun

Ozan
21.08.2006, 11:10
evet kaptan olmak kolay değil hele şu an ki kadrodaki oyunculara bakılırsa kaptanlık daha da zorlaşıyor . szymek ilk geldiği yılki gibi oynuyo olsaydı o kaptanlık yapsın derdim ama onda da performans düşüklüğü var . şu an hüseyin mecburi görünüyor.

MahmutHSO
21.08.2006, 11:15
Takımın kaptanını,temel direğini, para için satanlar utansın.

Bahtiyar
21.08.2006, 11:34
adamlar sırf trabzonlu diye takımda oynuyor. ne hüseyini. forması ıslanmadan maç bitiyo ve bu adam kaptan oluyo. aynısı giresunspor da da vardı bu sene sattılar da rahatladık. Ts de kafalar değişmedikçe şampiyonluk zor gibi gözüküyor. apoel maçı sonrası bi kaç kişinin kellesinin gitmesi lazım. bi yerden bişeyler hissettirilirse belki bazıları kendine gelir.

frango
21.08.2006, 11:37
kım olsun kaptan tabıkı huseyın olacak tartısmak bı yersız szymek olsun deyen arkadaşları anlamak mumkun deyıl son 1 yıl emın olunkı huseyındende kotu oynuyo kaptanlık ıyı oynama ıle ılgılı deyıl ama huseyının kaptanlıgını kotu oynuyo dıye eleştırmemek gerekıyo

Kasım Hilal
21.08.2006, 11:39
Yine Hüseyin düşmanlığı..
Harcayalım yerimizin yurdumuzun adamlarını!

kolombo
21.08.2006, 11:40
kaptan olmak kolay değildir sorumluluk ister liderlik ister ben 31 yaşında bu takımın izleyicisi olarak bu yaşıma kadar takımda bu özeeliklere sahip birini göremedim nispeten ünal vardı.hele hele bu takımdakiler kendini idare edemiyor ve hangi takımda oynadıklarından haberi yok ki kendini idare edemeyenler takımımı idare edecek.albayrak bize acil kaptanda lazım..

Bahtiyar
21.08.2006, 11:46

kusura bakmayın ama bu işler yer, yurt insanıyla olmuyo.şampiyonluğa oynuyorsan büyük düşüneceksin. fb de kadıköylülermi top oynuyoda şmpi. oluyo veya gs de. bence ts nin herşeyden önce en önemli eksiği profesyonel olamamak. gitmesi lazım yerine orta sahaya dinamo gibi birisi gelsin bak takım nasıl oynuyo sonra.
bazı arkadaşlar kızacak ama bu benim yorumum.

Hasan Cubukcu
21.08.2006, 11:49
Kötülerin icerisinde en iyi kaptanligi yapacak kiside Hüseyin , ama dünki gibi degil,hüseyin cikiyor ve kaptanlik bandini F.akyele veriyor .
Takimda kactane trabzonlu var arkadaslar , bence bunu bir düzeltmemiz lazim ,hane bizim gencler hani lise dünya sampiyonasi olan gencler nerdeler nerde trabzonlu öz ve öz cocuklari. Dünyaca ünlü takimlar genclere yer verirkene bizde uzaklastirmaya bakiyoruz !!!!

laz_hayri_61
21.08.2006, 11:56

aynen kardeşim bir geminin kaptanı satılırsa gemi hedefsiz kalır ve sonu felaket olur..bide sattığın kaptanın eşi benzeri yoksa

Erdogdu61
21.08.2006, 12:26
hüseyinin belkide en büyük düsmani benim futbol olarak. sucu ben onda degil t.d. buluyorum ki onu oynatiyo. oyunu yavaslatir, 5m lik paslar atar, hep itiraz, dengesiz fauller, risikoya girmez, 1.90 boyla kornerden bi golü yok. bu liste uzayip gider ama iyi olan yerleride vardir galiba...

Emre B.
21.08.2006, 12:32
Kaptanımız maalesef en çok tartışılan oyuncumuz.

Hasan Ayvenli
21.08.2006, 13:18
2. kaptan hasan değilmiydi ya
dün hüseyin çıkınca fatih kaptan olarak devam etti

Oruç
21.08.2006, 13:27

'Yerimiz, yurdumuz' hikayesi yüzünden bu adam 5 senedir aynı topu oynuyor. Geçen sezon ne zaman Hüseyin için olumsuz bi söz sarfetsek hemen ''Bizim evladımız' falan filan deniliyodu. Kimse Hüseyin Trabzon kentinin evladı değil demiyor. Oynadığı futbolu eleştiriyor. Hüseyin belki de pırlanta gibi bir insandır ama asla ''iyi' bir futbolcu değildir benim gözümde. Maç topicinde de yazdım. Samet Aybaba'nın bu takıma attığı 2 kazıktan biri ''Hüseyin Cimşir''dir. Trabzon insanı çok, o zaman hiç transfer yapmayalım. BMN deki Trabzon'lu arkadaşlar çıksın oynasın. Çoğu da ondan iyi oynar kanımca. Trabzonspor'un ''trilyonlarını'' düşünen (!) Başkan Hüseyin'e verilen 'trilyonları' da düşünsenize ya ? Yazık, o adama verilen paralarla her yıl en az 5-6 tane genç yetiştirilirdi alt yapıdan. Yıllardır Hüseyin düzelecek diye bekliyoruz. Yok Hüseyin'in bu kafayla düzelmesi zor. Fatih gitti bir de Kaptan oldu bu takıma. Madem 'özevlat' arıyoruz, Hasan olsun Kaptan. Hem Hüseyin'den daha çok yarar sağlıyor bu takıma...

Badaloğlu
21.08.2006, 13:30
Dün oynanan Gaziantep-Trabzonspor maçının 84. dakikasında Hüseyin'in yerine oyuna Musa Büyük giriyor.Buraya kadar her şey normal.Benim için normal olmayan bir konu var.O da Hüseyinin kolundaki pazubantını oyundan çıktıktan sonra maç bitinceye kadar Fatih Akyel'in kolunda takılı kalması idi.

Bana bu durum neden garip geldi?çünkü takımda Hüseyin çıktıktan sonra yerine kaptanlık yapabilecek hatta bu görevi yerinede getirmiş Hasan Üçüncü ve Gökdeniz Karadeniz vardı ama buna rağmen pazubandını Fatih Akyel'in takması; bende bir anda şook etkisi yapıp kendime gelmemi sağladı.Bu durumu ancak şu şekilde yorumladım ''Trabzonspor öz değerlerinden gittikçe uzaklaştığının bir göstergesidir''

Haaa...şu da olabilir belki Hüseyin çıkarken pazubandını Fatihe vermiştir Hasan ya da Hüseyin maç bitene kadar sende kalsın demişlermidir nedir?Durumu ben çözemedim!Çözen varsa beri geldin.Bunca sorun varken bir sorunda ben açmak istemiyorum ama bu olay beni gerçekten rahatsız etti.Bu işi bilen kim varsa buraya yazsın.Bu takımın kaptanı Hüseyinden sonra,Fatih Akyelmidir?Ya da Hüseyinden sonra bu takımın 2. ve 3.kaptanları kimlerdir?

invisibleman
21.08.2006, 13:32
Anlattığın duruma bakılırsa ikinci kaptan Fatih oluyo..Ama bence de ondan önce kaptanlık yapabilecek oyuncular var...Ama teknik direktörün tercihidir ya da garip bişeler oluyo ya bu takımda...

sarman61
21.08.2006, 13:34
Abi birde şu açıdan bakın. Bu formayı giyen herkez bu forma için mücadele ediyor. Yani önceki yaşamı bitiyor. Yeniden doğmuş gibi yeni bir hayata başlıyor. Bu takımda bu görevi kim yapmayı hak ediyorsa o yapsın derim. Başkada birşey demem.

Kasım Hilal
21.08.2006, 13:36
Taraftar olarak Yattara'ya gösterdiğimiz sabrın dörtte birini belki Hüseyin'e göstermiyoruz..
Yattara çoğu kez kafasına göre oynayan ve hatta hemen hemen hiç pres yağmayan biri olmasına karşın "O kadar da olsun kardeşim!" dey,p onu savunanlar takmış Hüseyin'in oyun kuramamasına...
Bakın her mevkinin kendine göre bir yükümlülüğü var..
Hüseyin'İn kapasitesi belli bir seviyede ve o seviyeden ne aşağı iniyor ne de yukarı çıkıyor..
Yani ondan ne vaerim alacağını ço iyi bilebilirsin.
Bence tam olarak sistemetik bir oyuncu ve bu takımın en banko oyuncusu..
Onun yerini doldurabilecek kapasitede bir futbolcuyu ise alamayız; Veron, Patric Viera gibi bir topçu lazım ki artık maliyetin ne olduğunu siz düşünün..

Hele ki kaptanlığına neden dil uzatılır onu hiç anlayabilmiş değilim..
Kim olabilir ki onun yerine?

İslam Sezer
21.08.2006, 13:37
hüseyin sıcaktan ne yapacağını şaşırdı sanırım.Allahtan, banane kaptan benim kimseye vermem diyerek sorun çıkarmadı.birde şöyle bir durum var,ilk defa oyundan çıkıyor ve çok heyecanlandı.Ne olursa olsun yaptığı tam bir saçmalık.sahada 2.ve 3.kaptanlar varken kendi kafasına göre ne hakla başka birine veriyor hayret.kim hesap soracak o da ayrı bir soru?

Hekimoğlu
21.08.2006, 13:39
kaptanlığında bir anlamı kalmamış anlaşılan ,eline alan kaptanlık pazubandını takıyor.

invisibleman
21.08.2006, 13:40
Kendi kafasına göre davrandığını zannetmiyorum..:Bu konuda talimat neyse onu uyguladıgını düşünüyorum...

ts_fan
21.08.2006, 13:41
Hüseyin'den sonra 2. kaptan Hasan Üçüncü'dür, maçta skor olarak geride olmamızdan ve zamanın daralmasından dolayı Hüseyin kendisine en yakın olan kişiye, Akyel'e pazubantı vermiştir.O'da maçın sonuna kadar pazubantı koluna takmıştır, başka bir aletrnatif düşünmek istemiyorum.Ayrıca 3. kaptanlık için ne Akyel ne de 61 bu göreve layık isimler değiller ve olmamalılar.

chota
21.08.2006, 13:43
Hüseyin'den sonra 2. kaptan Hasan Üçüncü'dür, maçta skor olarak geride olmamızdan ve zamanın daralmasından dolayı Hüseyin kendisine en yakın olan kişiye, Akyel'e pazubantı vermiştir.O'da maçın sonuna kadar pazubantı koluna takmıştır, başka bir aletrnatif düşünmek istemiyorum.Ayrıca 3. kaptanlık için ne Akyel ne de 61 bu göreve layık isimler değiller ve olmamalılar.

Trabzonsporda oynayabiliyorlarsa kaptanlıkta yapabilirler...

oktay çavuşoğlu
21.08.2006, 13:43
beyler sap ile samanı ayıralım lütfen.kaptanlık benim için çoook önemli birşey.ama maalesef şu anda takımda yine hüseyinden başkası bu işi yapamaz.bunun trabzonlu olmasıylan alakalı değil ve oynadığı futbollan hiç değil.ben geçen sene bile fatih in kaptanlığını yeterli bulmayanlardanım.kaldıki hüseyin fatih in yanında kaptan olarak hiç bişey değil.ama malzeme bu.

hakanhan
21.08.2006, 13:47
Dün oynanan Gaziantep-Trabzonspor maçının 84. dakikasında Hüseyin'in yerine oyuna Musa Büyük giriyor.Buraya kadar her şey normal.Benim için normal olmayan bir konu var.O da Hüseyinin kolundaki pazubantını oyundan çıktıktan sonra maç bitinceye kadar Fatih Akyel'in kolunda takılı kalması idi.

Bana bu durum neden garip geldi?çünkü takımda Hüseyin çıktıktan sonra yerine kaptanlık yapabilecek hatta bu görevi yerinede getirmiş Hasan Üçüncü ve Gökdeniz Karadeniz vardı ama buna rağmen pazubandını Fatih Akyel'in takması; bende bir anda şook etkisi yapıp kendime gelmemi sağladı.Bu durumu ancak şu şekilde yorumladım ''Trabzonspor öz değerlerinden gittikçe uzaklaştığının bir göstergesidir''

Haaa...şu da olabilir belki Hüseyin çıkarken pazubandını Fatihe vermiştir Hasan ya da Hüseyin maç bitene kadar sende kalsın demişlermidir nedir?Durumu ben çözemedim!Çözen varsa beri geldin.Bunca sorun varken bir sorunda ben açmak istemiyorum ama bu olay beni gerçekten rahatsız etti.Bu işi bilen kim varsa buraya yazsın.Bu takımın kaptanı Hüseyinden sonra,Fatih Akyelmidir?Ya da Hüseyinden sonra bu takımın 2. ve 3.kaptanları kimlerdir?

bu takıma kaptanlıgı trabzonlu olan kişimi yapacak bu kanunmu? boyle ırkcı bır dusunce olabılırmı? huseyın kaptan ya artık gerisini sen düsün!! takımdan ne olurki... fatihde yapar erdincde yapar bu takımda kim emek veriyorsa hepsi yapar yattarada yapar ama onun ciddiyetligi sorgulanir:D kaptanlik oteriter kişiligi olan kişiye verilmeli ki hüseyin sakin bir kişilik dünya capındada bir futbolcu yıldız onun icin kaptan yaptılar onu..

İslam Sezer
21.08.2006, 13:49
takımda eski olmak da aranacak şartlardan biri.bu yüzden takımın en eskileri şu an hüseyin,hasan ve gökdeniz.fatih akyel daha yeni geldi.bunun trabzonlu olup olmamakla bir ilgisi yok bence.

ts_fan
21.08.2006, 13:52
Trabzonsporda oynayabiliyorlarsa kaptanlıkta yapabilirler...

O da doğru:(

Nytre
21.08.2006, 14:06
f.akyele kaptanlığı yakıştıramıyorum...

hasanın ya da gökdenizin olması doğru...

f.akyelin yaşı büyük diye kaptan oluyorsa bu da yanlış.

oktay çavuşoğlu
bakın beyler bana göre kaptan olan kişi nasıl olmalı;birkere en önemlisi takımda mutlak sevilen sayılan ve takımına sahip kişi olmalı.gerek yönetimlen gereksede taraftarlarlan arasındaki bağın güçlü olması lazım.ben bir örneklen size bunu açıklayayım.geçen sene başlarında barcelona nın maçını izliyorum.takım kaptanı puyol.ve kalecileri valdez birkaç haftadır bulaştırmış hatalı goller yiyor.ve bu maçtada hatalı gol yedi.ve seyirci ona gelen toplarda uğultu yapmaya başladı.ve hemen ne yaptı kaptan puyol .gitti kalecisinin yanına vurdu sırtına ve seyirciye dönüp sus işareti yaptı.anında olay bitti.yine aynı maçta barcelona bastırıyor gol için ve kritik pozisyonda karşı takımdan birine hakem kırmızı kart gösterdi.ama adam çirkeflik yapmaya sahadan çıkmamak için uğraşmaya başladı.kaptan puyol da gitti bu rakip oyuncunun yanına sarıldı ona güzel bişekilde dışarı çıkmasını sağlamak için .ama rakip futbolcu aklınca uyanık.madem ben çıktım takımımı 10 kişi bıraktım tam fırsatı deyip kendisine bu kadar iyi niyetlen gelen puyol a bi osmanlı tokatı geçirdi.bizim futbolcular olsa hemen karşılık verir ve kendi takımlarınıda 10 kişi bıralırdı.ama puyol ne yaptı biliyormusunuz.başladı gülmeye ve ellerini kaldırıp ey allahım der gibi hareket yaptı.bu kadar da uyanık olmalı kaptan işte.ama maalesef bu maçtan bir iki hafta sonra bizim avni aker de ki maçımızda aynı kaleci valdez e yapılan yuhlamalar erdinç e yapıldı.ama bizim iyi dediğimiz kaptan fatih burada çok basiretsiz davrandı.o da gidip olur böyle şeyler futbolda diye düşünüp takım arkadaşının yanına gidip sırtına vursa ve herkes bunu görse ve de seyirciye sus dese alkış işareti yapsa olay bitecekti.
sözün özü ben böyle kaptan istiyorum beyler.yoksa 2. kaptan kimmiş,3. kaptan kim olmalıymış önemli değil.bu vasıfları sağlayan herkes olabilir.

Remzi
hasan veya gökdeniz in kaptan olması daha yerinde en azından bişi yapmaya çalışıyolar..

Miraç Atalay Çiftçi
21.08.2006, 14:08
Pazubandın önemi yok.
Herkes işini iyi yaparsa herşey daha kolay olur.
Nitekim Giden 9 numaradan sonra (ahh kaptan ahh) Bu takımda bu görevi yapabilecek kimse yok....

Kaptan nasıl olur diyorsanız dün gündüz oynan Türkiye-Avustralya macının devre arası konusmalarının anlatıldıgı röportajlara bakın...
Pek basket ile futbol birbirine benzemesede sanırım kaptanların işi aynı olmalı...

Sevgi
21.08.2006, 14:40
Ahmet Abi , Gökdeniz'e yakıştırdın kaptanlığıda Fatih Akyel'e mi yakıştıramadın.Kaptanlık bandını takmakta mı özdeğerler arasına girmeye başladı.Trabzon lu olmak yeterli yani ''değer'' olmak için.

Faith Akyel'i Trabzonspor formasıyla görmek beni üzüyordu taki Hasanın hüseyinin.tolga nın bu takıma ne kadar katkı sağladığını görene kadar taki birilerinin ''kimse benim trabzonsporluluğumu tartışamaz'' diyerek gitmesine kadar.Bu takıma özevlatlarından başka herkes faydalı olur.
Ayrıca Ogün nün bu takımda kaptanlık yaptığını unutmayalım lütfen.

zafercalikoglu
21.08.2006, 14:42
evet mbence de kaptan sıkıntısı var ,marce biraz turkceyi soksun kaptan onu yapalım

@FLU
21.08.2006, 14:43
dün bize küfür eden fatih akyel maçın 15 dakkası kaptanımız oldu ... bitiyoruz

Muhalif
21.08.2006, 14:46
Pazuband kimdeyse Süleyman odur:) Kaptanlık mevzuu oturup konuşulur ve takımın 1.2.3. kaptanları belirlenir.. bu konuya taraftar olarak dahlimiz olamaz herhalde.. belirlenen kaptanları da kaptan olarak kabul ederiz mecburen.. madem sırtlarında o bordo-mavi forma var..
Ama bu kaptanlar belirlenirken saha içi diyalog-yöneticilik özeliği-psikolojik yeterlilik v.b yani kısaca liyakat göz önüne ne denli alınır bilemeyiz.. böyüklerimiz daha iyi bilir ve yapacağımız pek bir şey de yoktur..
Bu bağlam da kaptan Gökdeniz de olsa Fatih de olsa Hasan da olsa pek bir anlam ifade etmiyor benim için.. Hüseyin de dahil bu takımda bu görevi yapacak liyakatta adam göremiyorum.. (Stepanov belki) o halde başta dediğim gibi Pazuband kimdeyse Kaptan odur.. bu kadar basit:)

@FLU
21.08.2006, 14:49
dün bize küfür eden adam bugün içimizde ve kaptan ... ahhh ahhhh trabzonun vizyonunu düşünen bi tane yönetici yok mu

mahmuter61
21.08.2006, 14:56
Fatih Akyelin kaptanlık yapmasına mı geldi sıra!Takımın başarısı bittide konumuz bu oldu.Fatih veya başkası ne farkeder.Bu takım için çalışan herkes yapabilir,kaldıki Fatihi nekadar tanıyorsunuz geçmişle yargılanırsa Fatih Tekke nasıl yargılanacak?

Badaloğlu
21.08.2006, 14:57
bu takıma kaptanlıgı trabzonlu olan kişimi yapacak bu kanunmu? boyle ırkcı bır dusunce olabılırmı? huseyın kaptan ya artık gerisini sen düsün!! takımdan ne olurki... fatihde yapar erdincde yapar bu takımda kim emek veriyorsa hepsi yapar yattarada yapar ama onun ciddiyetligi sorgulanir:D kaptanlik oteriter kişiligi olan kişiye verilmeli ki hüseyin sakin bir kişilik dünya capındada bir futbolcu yıldız onun icin kaptan yaptılar onu..

Çok bilmiş, ukala arkadaşım...Önce orada yazılanları iyi oku istersen.Yazdığım bir düşünceden dolayı sen beni nasıl olurda ırkçı düşünceyle suçlarsın!Ne yazdığını önce bir oku...?Sonra benim ne yazdığımı iyi bir oku,sonrada okuduğunu bir daha düşün...Yazdıklarım yerinde dururyor.Önce okumasını bir öğren...Burada bana ırkçı diyecek adamın anlını karışlarım.Şimdiye kadar kime ne gibi bir ırkçı yaklaşımım olmuş?
Ne demişim ben yukarda?

Şimdi sen bu parafraftan ne anladın?Yukrada Hüseyinden sonra daha önce bu takımda kaptanlık yapan ve sahada 2.kaptanın olduğu bir durumda hiç hesapta yokken Fatih Akyel'in kaptanlık pazubandını maç sonuna kadar takması sence normalmidir?
Sizce kaptanlık sıradan bir işmidir?Önce onu bir halledelimde...Kaptanlık pazubandı her takımda mümkünse ilk tercih olarak o takımın alt yapısından yetişen oyuncusu tarafından takılır.Tabi şartlara uygun bir oyuncu ise böyle.Bütün dünya takımlarında bu kural aşağı yukarı hep aynıdır.Çünkü kaptan bir nevi Trabzonspor ruhunu sahada yansıtır.Sorun Fatih Akyel sorunundan evvel bu takımın kendi değerlerine kaptanlığı layık görüp görmeme olayıdır.Kaptan dedinmi yeryerinden oynamalıdır.Tüm takımın saygı sevgi duyduğu bir isim olmalıdır.Trabzonspor'da yıllarca bir sürü kaptan vardı ama içlerinde en çok beni etkileyen Ünal Karamandır.
Kardeş, bir özür borcun var.Bekliyorum

Badaloğlu
21.08.2006, 15:06
Ahmet Abi , Gökdeniz'e yakıştırdın kaptanlığıda Fatih Akyel'e mi yakıştıramadın.Kaptanlık bandını takmakta mı özdeğerler arasına girmeye başladı.Trabzon lu olmak yeterli yani ''değer'' olmak için.

Faith Akyel'i Trabzonspor formasıyla görmek beni üzüyordu taki Hasanın hüseyinin.tolga nın bu takıma ne kadar katkı sağladığını görene kadar taki birilerinin ''kimse benim trabzonsporluluğumu tartışamaz'' diyerek gitmesine kadar.Bu takıma özevlatlarından başka herkes faydalı olur.
Ayrıca Ogün nün bu takımda kaptanlık yaptığını unutmayalım lütfen.

Sevgi bari sen yapma...Benim Gökdeniz,Fatih Akyel gibi oyunculara olan bakışım bellidir.Ben sadece bir tespit yaptım. Dedimki:''Daha önce bu görevi sahada yapan Hasan ve Gökdeniz varken; neden bu kaptanlık pazubandı Fatih Akyel'e verildi?''
Ve benim bildiğim kadarı ile 2.Kaptan Hasan Üçüncüdür.Taraftarlar olarak tabiki takımın kaptanını belirleme şansımız yok ama bildiğimiz kaptanlar haricinde; bu takımda kaptanlık yapacak oyuncular değiştimi?Yeni bir yapılanmamı var?Sorun burada...
Bu arada Fatih Akyel'i çok tanıyan Mahmuter61 kardeşim bu adamı sen ne kadar tanıyorsun?

sbay
21.08.2006, 15:09
o kaptanlığı fatihe veren hüseyinde hiçmi akıl yoktuda hasana veremedi...bizim yerli futbolcularda bi alem

gerçekefsane
21.08.2006, 15:25
Fatih Akyel kaptanlık bandı takana kadar teknik heyet ve Kaptan Hüseyin İkinci kaptanın kim olduğunu bilmiyormu, Fatih'e yüklenmeyin, hata Hüseyin, H.Üçüncü ve teknik heyetin.

Teknik Heyet İstifa

keles76
21.08.2006, 15:49
kaptanda sürekli takımda olma karizma şarttır buda takımda sadece fatih akyelde vardır .Adam deneyimli iyi ve ciddi biri kaptan olmaması için sebeb yok. Ama futbolcular aralarında kaptanı seçerler buda hüseyin ve hasandır.

Oğuz
21.08.2006, 16:00
Bir anket yapılsa, kimin kaptan olmasını istersiniz diye sorulsa, oylar 5-6 futbolcuya dağılır.. Yüzdeleri de birbirlerine çok yakın olur.. Vah benim Trabzonsporum.. Vah ki vah vah..

Nytre
21.08.2006, 16:14
bu konuda bir başlık daha mı vardı...

akyel kaptan olacak ADAM değil

EmrahYalçınalp
21.08.2006, 16:24
Ben de Hüseyin'den sonra Hasan'ın kaptan olacağını düşünmüştüm ve Fatih'e verilmesine şaşırdım. Bence de Hasan ve Yattara varken Fatih olmamalıydı. Gökdeniz'i saymıyorum, çünkü Fatih'in gelişinden sonra başka takımlara imza atmak gibi bir esnekliği kendine sağlamak için kendi isteğiyle kaptanlığı bırakan adamın bir daha ne işi var kaptanlıkla...

Öte yandan takımda top oynayan bir adamın kaptanlığını tartışmayı trajikomik buluyorum. Eğer top oynatıyorsan kaptan da yaparsın... Yarın şampiyon olduğumuzda "Fatih sen kıçını yırt maçlarda ama kupayı kaldıramazsın" mı diyeceğiz? Ya top oynatmazsın, ya da top oynatıyorsan her hakkını adama teslim edersin... Fatih Akyel'in Trabzonspor'a söylediği sözler nedeniyle verdiği zarar fb'ye giden eski kaptanımızın "kendimi asıl şimdi yuvada hissediyorum" dediğinde, bir diğer eski kaptanımızın 6 ay oynamayıp bizi eksik bıraktığında, bir diğer kaptanımızın da takımın şu anki durumu malumken "gidecem de gidecem" diye kendini parçaladığında verdiği zararın yanında devede kulağın üzerinde tüy kalır.

Başta söylediğim gibi, sıralamada Fatih'e gelene kadar Hasan ve Yattara var ama abartacak bir durum da göremiyorum...

coolank
21.08.2006, 16:59
bu kaptanlık işine takılmayınız bence ...o zaman bende şunu söylüyeyim o takıma asla kaptan hüseyin olmaz olamaz hattta takımda kalması dahi bence hata ... ama kaptandan önce çok işimiz var

Gürkan
21.08.2006, 17:10
valla fatıhte bu takıma kaptan oldu ya denecek baska lafım yok.demekkı trabzonsporda bıryerlere gelmek ıcın once adamakıllı bı sov mek ve ozur dılemek gerekıyo. degerın artıyo. fatıh ne gıbı ozellıgı varda kaptan oldu.
hangı vasfı var.

İslam Sezer
21.08.2006, 17:15
valla fatıhte bu takıma kaptan oldu ya denecek baska lafım yok.demekkı trabzonsporda bıryerlere gelmek ıcın once adamakıllı bı sov mek ve ozur dılemek gerekıyo. degerın artıyo. fatıh ne gıbı ozellıgı varda kaptan oldu.
hangı vasfı var.
fatih kaptan olmadı kardeş yanlışın var.hatta 2.ve 3.kaptan bile değil.sadece antep maçından çıkan KAPTAN hüseyin pazu bandını ona vermiş.o da görmemişlik yapıp koluna takmış.

Badaloğlu
21.08.2006, 17:35
fatih kaptan olmadı kardeş yanlışın var.hatta 2.ve 3.kaptan bile değil.sadece antep maçından çıkan KAPTAN hüseyin pazu bandını ona vermiş.o da görmemişlik yapıp koluna takmış.

Orada bile kaşla göz arasında tribüne oynadı desene...Millet 3 puan derdinde o kaptanlık derdinde...

laz_hayri_61
21.08.2006, 17:39
dün bize küfür eden fatih akyel maçın 15 dakkası kaptanımız oldu ... bitiyoruz

dediğin gibi kardeş düştüğümüz hallere bak bu adamın Trabzon il sınırları içinden içeriye sokulmaması gerekir..istanbuldan alınan futbolcudan yarar gelmez

goldeneye61
21.08.2006, 17:39
bencce huseyıne kaptanlık verılmemelıydı yaa.adam kendısını zaten zor kumanda edıyor bırde kaptanlıgı alınca takımı nasıl kollayacak yaa.adam her pozıyonda hakeme ıtıraz edıyor.tamamda bu kadar daolmaz kı yaaa.bence o ısısnı yapsında kaptanlıgı baskasıda yapar o takımda ama gorunen okı huseyın bunu kaldıramıyor yaa.zaten dogru duzgun bır sey yaptıgı yok bırde verdlıler ona kaptanlıgı olan seylerını de kaybettı ne olcak kıçayrıca bana gore fatıh akyelın kaptanlık yapması gayet noraml ben zaten daha once de fatıh akyelın olmasını ıstemıstım.adam nasıl kaptanlık yapılacagını neyın nasıl oldugunu bence bılıyor yaaaa.

a d bacan
21.08.2006, 17:41
arkadaşlar ben fatih akyele haksızlık yapılıyor diyorum memleket insanı olmaya bilir fakat oda trabzonspor için ter döküyor diyerlerinden farkı ne madem bukadar memleket insanı olacak diyorsunuz niye memeleket insanı olmayanı tiransfer ediyoruz ozaman bizde atletic bilbao gibi yabancıyı barındırmayalım bence biraz daha yapıcı olabiliriz

erdal6167
21.08.2006, 17:56
bu takımın kaptanı FATİH TEKKE. . .

Emrah Aksoy
21.08.2006, 18:07
gokdeniz karadeniz

Şentürk
21.08.2006, 18:08
fatih akyelin kaptanlığını kabul etmiyorum!!

frango
21.08.2006, 18:09
bu takım ne kaptanlar gördü şenollar ünallar kemallar hamii ler şimdide nelerı tartısıyoruz

töre61
21.08.2006, 18:52
Fatih akyelin trabz<onsporumuzla geçmişi iyi olmasa bile yine de takıma önderlik yapacak kalitede bir oyuncudur.Fatih tekke'nin yerini doldurur diyemem ama hüseyinden daha iyi bir kaptan olduğu kesin

mavikan
21.08.2006, 19:16
şu an takımda kaptanlık yani ağabeylik yapacak bir oyuncumuz maalesef yok..

erdal6167
21.08.2006, 19:18
kim olursa olsun kaptan. bu takımın kaptanı olsa ne olur

TSelif
21.08.2006, 19:45
şu an takımda kaptanlık yani ağabeylik yapacak bir oyuncumuz maalesef yok..

Evet bunu yazıcaktım ki mesajı gördüm .;)
Bende bu takımda şu an kaptanlık yapabilecek bir aday göremiyorum.Gerçi iyi kötü bir kaptanımız var ama.:confused:

coolank
21.08.2006, 20:57
hayret ya fatih bu takımın formasını giymiyor sanki .????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ???????? biz niye başarılı olamıyoruz diye düşünmeyelim çok açık ortada fatih takımın formasını giyiyor biri diyor ben kabul etmiyorum digeri diyor niye aldık başkası istanbuldan futbolcu almıyalım ...ben çözümü buldum arsin araklı akçaabat yomra of ve bilumum ilçelerden adam alıp oynatın beyler .. ha bu arada taraftara da kimlik kontroılu yapın karadenizli olamaynı almayın hatta trabzonlu olmayını almayın ..sonra hocayı da yerlinin yerlisi yapın başkan da trabzon da oturup sizle kıymalı ya da peynirli yesin ama sölyenin biletleri bedava yapsın .. böle çok ii değil mi ....bence de çok ii .. işte onun için bu kadar feryat figan var ....ahhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhh

Selman
21.08.2006, 20:59
İyi veya kötü değil bence.Kesinlikle kötü bir kaptanımız var.Trabzonspor 11'inde oynamayı haketmiyorki kaptan olsun Hüseyin.

Fatih Akyel'e gelince kaptan olması o kadarda zoruma gitmedi.Mademki bordo mavi formayı ona giydirmişsin ha kaptan olmuş ha olmamış.

Benim bildiğim kaptanlar Trabzonspor dahil hep özel yeteneği olan adamlardır.Veya otoritesi iyi olan adamlar.Hüseyin olacağına Fatih olsun.

Beytullah
21.08.2006, 22:23
su takımda fatih akyeli kaptan yapan zıhniyetin içine sıçım....wayyy be adamı kaptan bile yaptılar yaa tamam yaaa

immortal_TS
21.08.2006, 23:35
Fatih Akyelin kaptan olacağını sanmıyorum eğer öyle bişey varsada ben o zihniyetin taaa....

objek
21.08.2006, 23:46
Takim icersinde sozu gecen yabanci dil bilen yeri biraz garanti olan birisinin kaptan olmasi lazim bir yabanci hoca icin en uygun kaptan fatih akyel ( 4 sampiyonluk uefa& super kupa kaldirmis iyi veya kotu ispanyada yunanistanda oynamis az cok lisan biliyordur herhalde:)) ben fatih akyel kaptan olsun demiyorum lazaroni eger fatihi ikinci kaptan secmisse kendince mantikli bir secim

tamuğ yamtar
21.08.2006, 23:57
Geldiğinde karşı çıkıldı.

1-2 iyi oynadı, sonra herkes sesini kesti, unutuldu.

Şimdi kaptanlık yaptı 5-10 dakika.

Yarın iyi oynar, bunu da unutursunuz arkadaşlar.

Geçer, bunların hepsi geçer. 1-2 maç iyi oynasın bu da unutulur.

ozcilingir
22.08.2006, 01:40
Sevgili , Badaloğlu dün bende senin gibi kaptanlık bandını FATİH AKYEL de görünce şok oldum .Maçı memleketde TV den seyretdim, sabah yola çıkdım lastiğim patladı Vakfıkebir 'de lastikçiye uğradım , adam daha uyumamış köpürüyor , tabi ben köpürmüyorum !! Kaynıyorum , konu konuyu açtı kaptanlık ! Sen anlarsın , o hemşerimde anlıyorki köpürüyor. Şu anda İSTANBUL'A GELDİM ve konuyu gördüm. Yazılanlara bakdım. Kİmse kusura bakmasın düdüklü maç oynamamış kardeşlerim kaptanlıkla ilgikli yorum yaparken biraz düşünsünler.Kendilerini o takımdaki futbolcuların yerine koysunlar. Ha bu takım profosyonel bir takım diyen olacakdır. Ama idarecilik amatör bir iş. Bizimkilerde tam amatör helal olsun. Kimse bana FATİH AKYEL 'in MİLLİ futbolcu , milli takım kaptanı falan gibi söylemde bulunmasın. Kaptanlık bandı dünün işi değil , öyle HÜSEYİN verdide koluna geçirdi palavralarını geçelim. Bu iş belirlenmiş ve takımımızın kaptanlarından biri FATİH AKYEL olmuş, bu kararı ben almadım alanlar düşünecekler ve gerekli açıklamayı yapacaklar, bizde gargara yapıp yutacağız. Yok öyle yağma TRABZONSPOR takımını yönetmek adına alınan kararlar YANLIŞ , bu kararda yanlışlardan biri ,
Nasıl düzeleceğiz.
Şimdi dünkü maçta oynayan ve kaptanlık bantını takmayı hak eden ( bana göre) futbolcular isim vermeyeceğim , bu takımda kaptanlığa layık görülmemiş olmaları sonucunda nasıl bir moralle top oynayacak ? Bu takım amatör küme takımı değil, amatör kümede bile böyle bir kararı alan idarecilere ve /veya teknik kadro tepki görür.
YÖNETİMLER SORUNLARI HALLEDER. YENİ SORUN ÜRETMEZ.
15 gündür bir türlü neşelenemedik, şimdide kafayımı yiyelim, taraftarın delirmesinimi isteyen var.MUŞAMBA da NAYLON topçu çıkmış !!! Bakın kafayı yemeye başladım bile .

a d bacan
22.08.2006, 16:08
bakın arkadaşlar bence boşuna yoruluyoruz pazar günü maçtaydım inanaın antepli trabzonspor taraftarları vardı azımsanmayacak kadar vanlısı urfalısı tanıştıklarım bunlar bu takım bizim karadenizimizin takımı fakat büyümüş ve ülke bazında taraftar sahibi olmuş bir takım şimdi biz fatihin yabancılıgını tartışırsak yabancı olan taraftarlarımızıda rencide etmiş oluruz kanaatindeyim kaldiki fatih akyel de bu takım için ter döküyor çalışıyor bişeyler yapmaya ugraşıyor eger liderlik yetenegi varsa gönül vermişse yani hak ediyorsa bir çivi daha fazla çakacaksa o olsun birazdaha dününerek olaylara yaklaşalım

hamibasoglu
22.08.2006, 16:43
Şuan takımda kaptanlık yapacak kapasitede oyuncu yok bu 1
Duran arkadaşımın da belirttiği gibi ülkeye mal olmuş bir takımda yerli veya başka bir il ve/veya takımdan gelen bir oyuncunun Kaptanlık yapması gayet doğaldır.Ben Manavgat'ta yaşıyorum.Trabzonsporlu okadar çok manavgatlı var ki şaşırdım.Hatta burda Trabzonspor futbol okulu bile var.Çocukların hepsi Antalyalı.Acaip Trabzonsporlular.Şimdi bu çocukların içinden yetişip gelen bir çocuk Trabzonlu değil diye Kaptan olamıyacak mı?
geçin bu sınıfları kardeşim geçin.omuz omuza verelim şampiyon Trabzon için
selamlar

Badaloğlu
22.08.2006, 17:13
Arkadaşlar, benim yazdıklarımı lütfen dikkatli okuyun.Ben kişisel olarak Fatih Akyel'i zerre kadar sevmem,bu ayrı bir konudur ama benim anlatmak istediğim konu bu değildi.Benim demek istediğim şuydu:''Bir önceki sene takım kaptanları sırasıyla 1.Fatih Tekke,2.Hüseyin Cimşir,3.Gökdeniz Karadenizdi...Ama Gökdenizin o malum olaylarından sonra 3.Kaptanlık Hasan Üçüncü'ye verilmiştir.
Bu sene 1 numara Fatih Tekke gidince otomatikmen 2.sıradaki Hüseyin 1.kaptan olmuş ve 3.kaptan olan Hasan Üçüncü'de 2.kaptan olmuştur diye biliyoruz.Maçın 84.Dakikasında 1.kaptan oyundan çıkınca sahada 2.kaptan Hasan olduğu halde pazu bandını yaklaşık (uzatmalarda dahil)10 dakika Fatih Akyel'in taşıması bana garip geldi.
Haaa...Sezon başında hoca Lazaroni değiştikten sonra Fatih Akyel 2.kaptanlığa getirildiyse buna bir şey diyemem.Hocanın tercihidir.

Ama kişisel olarak onun bu takımın kaptanlığına gelecek en son kişi olduğunu düşünüyorum.Bu düşüncelerimden dolayı arkadaşımızın biri bizi ırkçı bile yaptı.Acaba ırkçılık nedir?hiç bu konuda bilgisi varmı?Hitlerden haberi varmı bilmiyorum ama kaptanlık her takımda öncelik alt yapıdan gelenlerindir.Dünyanın her yerinde çoğunlukla bu kural işler.Dedik ya: Alt yapıdan gelen bir futbolcu takımın ruhunu sahada yansıtır.Bununla takımlar gurur duyar.Ben sahada Fatih Akyel'de Trabzon'un ruhunu göremiyorum.Ben bu kaptanla gurur duymuyorum.

MURAT_29
22.08.2006, 17:34
çok haklısın kardeşim seninle aynı düşünceleri paylaşıyoruz takımın en büyük oyuncusunu satarak bizi bu hallare düşüren sözde trabzonsporlular utansın bu taraftar artık şampiyonluk istiyor sayın yönetim en büyük silahını satıyor helal olsun fatihten sonra takımda kaptanlık yapacak oyuncuda kalmıyor ben göremiyorum böyle bir oyuncu

bmtr
22.08.2006, 17:47
Ben Fatih'in disarida nasil birisi veya onceden nasil birisi oldugunu bilmiyorum. Fakat Trabzon'a geldikten sonraki maclarda sergiledigi karakteri (oyunu demiyorum), basinda cikan demeclerini, ve resmi sitenin video bolumunde izledigim anterenmandaki davranislarini izledigimde, so sonuca vardim. Bence Fatih karakter olarak da liderlik olarak da olgunluk olarak da, katanliga layiktir. Bence bu insanin kazanilmasi adina destek verilmeli. Hatta Trabzonspor icin bu adama gaz verilip, defansa sahip cikmazi bile saglanabilir. Elaman oynadigi zamanlar defans duzeliyor. Ilk geldigi zamani hatirlayin. Kendini gostermek ve taraftara kendini sevdirmek icin maclarda iyi mucadele etmis, ve bizim defans duzelmisti. Ben Fatih'in kaptanligini Trabzonspor icin destekliyorum.

#10 Fietra
22.08.2006, 17:59
Aynen diyecek bişey kalmadı:)

since1967_
22.08.2006, 18:38
bence fatih akyel trabzonsporda kaptanlık yapacak bir adam olamaz, olmamalıdır. hasan maçta pazubandını takmalıydı.

My
22.08.2006, 18:59
Yemin ederim, yenildiğimize, o ana kadar bu konuya kafayı taktığım kadar takmamıştım. Yani olacak işmi ya resmen küfür eder gibi AKYEL'e kaptanlık pazubantının verilmesi e yuh oğlu yuh artık. Az kalsın mide kanaması geçiriyordum deli oldum deli. Trabzonspor'un, Trabzonsporlu'luğun değerleri var. Bu şekilde ayaklar altına alınmasına artık ciddi ciddi kalbim dayanmıyor. Biri gider febeye imza atar öteki gelir küfür eder bizimkiler ise bunları baş tacı yapar. Bir 32 yıl daha yaşasam Fatih AKYEL'in bu takımda kaptanlık yapacağı hiç aklıma gelmezdi.

Gürkan
22.08.2006, 19:10
symek olsa daha ıyı be ya hangı aklı evvel o adama verdı o kaptanlıgı. taraftara ragmen aldınız neyse barı adamı onurlandırmayın.Ne guzel bas kufuru al kaptanlıgı...

LORDOFLU
23.08.2006, 00:18
bence kaptan, iillaki o takımın alt yapısından gelmek mecburiyeti yoktur..

immortal_TS
23.08.2006, 00:20
Fatih Akyel denen adam Trabzonsporda kaptan olamaz bırak kaptan olmamayı oynayamaz ama gel gör işte bi takım böyle düşmeye görsün...

Çetin
23.08.2006, 00:24
bence fatih taksın. bize geldikten sonra ben bir yanlışını görmedim. en azında tecrübeli..

maskeli61
23.08.2006, 03:12
bence marcelinho şimdi bunada laf edersiniz ama yaşından dolayı marcelinho ve tabiki tecrubeside var (ama türkçesi yok ne yapar bilmiyom ) :) şaka bi yana bence hagi gibi oda olabilirdi yani ama zamana ihtiyacı var....

DeAgLeMaNyAq
23.08.2006, 03:15

Böyle saçma bir şey olacağına inanmıyorum. Amatör kulüp değiliz ki biz. Böyle bir şey olsa kulüp ve teknik kadro tarafından uyarılırdı...

Vegas
23.08.2006, 04:25
Fatih bu takimda en son kaptan olacak kisidir. Huseyin'den sonra Hasan Yattara Syzmek gokdeniz vb birsuru kisi var kaptanlik yapabilecek.

EmrahYalçınalp
23.08.2006, 07:40
Daha öncede yazmıştım, Fatih'e kaptanlık için bence de sıra gelmez. Ama bunun nedeni önünde Hasan, Yattara gibi daha uzun zamandır takıma hizmet eden kişilerin olması. Bu küfür meselesini ben duymadım, kim nerde duydu, Fatih birinin kulağına mı küfretti onu da bilmem. Bir "bunun Kadıköy'ü var, burda aslan, orda kedi" muhabbeti vardı ve yakışıksızdı, doğru. Ama olay eğer küfretmekse bu forumda TS'a Fatih'ten daha az küfreden adam olduğunu sanmıyorum. Her puan kaybı sonunda forumu temizlemek için anamız ağlıyor...

Badaloğlu
23.08.2006, 09:03
Daha öncede yazmıştım, Fatih'e kaptanlık için bence de sıra gelmez. Ama bunun nedeni önünde Hasan, Yattara gibi daha uzun zamandır takıma hizmet eden kişilerin olması. Bu küfür meselesini ben duymadım, kim nerde duydu, Fatih birinin kulağına mı küfretti onu da bilmem. Bir "bunun Kadıköy'ü var, burda aslan, orda kedi" muhabbeti vardı ve yakışıksızdı, doğru. Ama olay eğer küfretmekse bu forumda TS'a Fatih'ten daha az küfreden adam olduğunu sanmıyorum. Her puan kaybı sonunda forumu temizlemek için anamız ağlıyor...

Emrahçığım, belki sen Fatih Akyel'in Trabzon'a küfür ettiğini duymadın, duyamazsın çünkü İstanbul basını bunu kamufile edecek kadar bu işlerde uzmanlaşmış.O maçta sağa sola nasıl saldırdığını herkes gördü.''Bunun Kadıköyü'de var'' sadece aysberg'in görünen yüzüydü.Milleti o cümleye yoğunlaştırdılar.Ama Hakan Kulaçoğlu bile aynı konuda bak ne diyor:

''Aylar geçti aradan, ne oldu peki?.. Trabzonspor’un yine kondisyonu falan yok. Varsın olmasın; Trabzonspor gibi bir takım yok artık. Trabzonspor takıma benzemiyor, o forma ağlıyor artık…
Yok yok, sadece forma değil, kutsal bildiğimiz Trabzonspor’a ettiği küfrü unutamadığımız bir gevrek oyuncunun koluna zorla takılan kaptanlık o anlamlı kaptanlık bandı da ağlıyor bu gece''

Yahu bu adam için bu kadar kafa yormaya bile değmez.Bu ve bunun gibi adamcıkları Trabzonspor gibi bir takımın formasını giydirmek, ona o pazubandını takmak benim için en büyük üzüntü kaynağıdır.

Cüneyt Canlıca
23.08.2006, 10:40
keşke stephanov' un yaşı biraz daha büyük olsaydı.Bana kalsa bu yaştada olurda..
Sebeb:Gökdeniz olamaz malum olay..Yattara ve Simek devamlı oynamıyor..Fatih,akıllara ziyan onun kaptanlıgı..takımın geri kalanı zaten bu yıl geldi..
Sırf kaptan diyede Hüseyin ve Hasan'ı çekmek istemiyorum ben...

oktay61
23.08.2006, 13:14
Ben Hüseyin gibi bir "VAKA" nın takımın tesislerine garson diye alınmasına bile karşıyken maalesef kaptan oldu, kaptanın liderlik vasıfları olmalı, tecrübesi olmalı her alanda bunların hangisi malum "VAKA" da var. Fatih Akyelin olması bence en doğalı ve doğrusu hatta 1. kaptan yapılmalı nedenmi Akyel UEFA kupası aldı, Akyel Super Cup aldı, Akyel pek çok şampiyonluk gördü, Akyelde uluslararası tecrübe ve deneyim var, nered nasıl davranılması gerektiğini biliyor, malum "VAKA" (Hüseyin) neyi biliyor, ben ona 10 tane inek emanet etmezken maalesef yönetim diğer 21 futbolculunun sorumluluğunu vermiş. Unutmayın bir türk atasözü "KAPTANI (KLAVUZU) HÜSEYİN CİMŞİR OLANIN BURNU BOKTAN ÇIKMAZ"
SAYGILARIMLA

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Arkadaşım bismillah...İnsan 4.mesajında ceza alırmı?Trabzonspor kaptanını beğenmezsin ama onu aşağılayamazsın.O bir camiayı temsil ediyor.Bu tarz devam edersen burada fazla kalamazsın.BMN forum kurallarına azami dikkat edeceğiz.BMN bu sayede buralarda.Burası mahalle kahvehanesi değil.

@FLU
23.08.2006, 13:17
hasan üçüncü başka kaptan yok

invisibleman
23.08.2006, 13:17
Ben Hüseyin gibi bir "VAKA" nın takımın tesislerine garson diye alınmasına bile karşıyken maalesef kaptan oldu, kaptanın liderlik vasıfları olmalı, tecrübesi olmalı her alanda bunların hangisi malum "VAKA" da var. Fatih Akyelin olması bence en doğalı ve doğrusu hatta 1. kaptan yapılmalı nedenmi Akyel UEFA kupası aldı, Akyel Super Cup aldı, Akyel pek çok şampiyonluk gördü, Akyelde uluslararası tecrübe ve deneyim var, nered nasıl davranılması gerektiğini biliyor, malum "VAKA" (Hüseyin) neyi biliyor, ben ona 10 tane inek emanet etmezken maalesef yönetim diğer 21 futbolculunun sorumluluğunu vermiş. Unutmayın bir türk atasözü "KAPTANI (KLAVUZU) HÜSEYİN CİMŞİR OLANIN BURNU BOKTAN ÇIKMAZ"
SAYGILARIMLA

Kardeşim daha yeni gelmişsin foruma hemen hakaretlere başlamışsın...Biraz daha seviyeli eleştiri yaparsan daha mesut olurdum...Ve burdaki cogu kişi böyle düşünüyor..

ENKRALTS
23.08.2006, 13:22
Trabzonsporun bi tane kaptanı vardı onu da yolladılar.onun gibi bi kaptanı da bulamayız artık.
oyle bir kaptan dusunun ki hem takım arkadaşlarının hem de türübündekilerin dost veya düşman herkesin saygısını kazanmış biri.kendisine güvenelerin güvenlerini boşa çıkartmamak için kendisine umut bağlayanların umutlarını kırmamak için sahada son dakikaya kadar savaşan arkadaşlarının da savaşmasını sağlayan bir adam.sanki insanüstü güçleri olduğunu düşünmeye başladığınız bir adam.rakibiniz kim olursa olsun onun karşısında dimdik kalacağından trabzonsporun her zaman onurunu koruyacagından emin olduğunuz bir adam.boyle bir kaptandan dunyada iki tane vardı.biri FATİH SULTAN TEKKE, diğeri liverpool lu gerrard.
değildim ben sana mail
sen ettin aklımı zail
bana tan eyleyen gafil
seni görgeç utanmaz mı

YÜREĞİMDEKİ KAPTAN HALA SENSİN

Murat Acar
23.08.2006, 13:22
SAYGILARIMLA

Bak kardeşim bu forumlarda herşeyden önce saygı gelmeli eleştiri yaparkende seviyemizi düşürmememiz gerekiyor.Lütfen yazdıklarına daha dikkat et..
Hüseyinin kaptan olmasını eleştirebilirsin ama kişiliğine karakterine saygısızlık yapma hakkın yok.hele böyle bir forumda hiç yok.Şu an herşeye rağmen o TRABZONSPORUN kaptanı bunu unutma.Ona yapılan hakaret Bu takıma yapılmış demektir.Lütfen daha ciddi olalım...SAYGILARLA

oktay61
23.08.2006, 13:23
Küfür konusuna takınanlar, Nobrenin BJK taraftarına yaptığı ve Tümerin FB taraftarına yaptığından (Örnekleri çoğaltabiliriz) daha mı ağır bir şey yaptı Fatih Akyel, soruyorum size kara cahilliği bırakalım Fatih Akyel gol atsa veya kaleye giren bir golü çıkarsa deliler gibi sevinirsiniz ama kaptan olunca zorunuza gider buna tek kelimeyle nankörlük denir yukarıda da belirttiğim gibi takımda en tecrübeli ve olgunluğa sahip kişi Akyeldir, son olarakta diyeceğim Akyel aramıza katıldıktan sonra GS ve FB deki gibi taşkınlıkları oldu mu? hayır

Burçak
23.08.2006, 13:33
ozaman Fatih Akyelin kaptan olmasının normal olduğunu ve gerekçelerini anlatmaa çalış. Hüseyinle alay etmene gerek yok.!

oktay61
23.08.2006, 13:48
Arkadaşlar benim lafım hüseyinin kişiliğine değil futboluna, o adam soruyorum size yan pas ve geri pastan başka ne biliyor, takım hücuma çıkıyor e tabi oyun kurucumuz o olduğu için isabet ettiremeyeceğini düşündüğü için önce topa basıyor, sonra karşıdan karşıya geçecekmiş gibi sağına soluna bakıyor, e tabi bu arada rakip yerleşiyor ve topu geri pas yapıyor işte hüseyinin kısaca futbolu bu, o mevkide Szymek oynamalı Wisla Krakovda da bu işi yapıyormuş zaten, Appiaha, Aurelio'ya Kleberson'a bir bakın, Kayserideki Ragıpa bakın, gençlerdeki Ayman a bakın, maalesef hüseyin gibi bir topcun varken rakibi amansız yakalayamazsın, kendi öz evladımızmışmış bırakın bu palavraları o zaman şampiyonluğa oynayan Barcelona değil ancak bir Atletiko Bilbao olarak kalırız. bu arada bende sizler gibi TS nin iyiliğini ve düzelmesini düşündüğümden buradayım, kendi öz evladıız

Murat Acar
23.08.2006, 13:53
Arkadaşlar benim lafım hüseyinin kişiliğine değil futboluna, o adam soruyorum size yan pas ve geri pastan başka ne biliyor, takım hücuma çıkıyor e tabi oyun kurucumuz o olduğu için isabet ettiremeyeceğini düşündüğü için önce topa basıyor, sonra karşıdan karşıya geçecekmiş gibi sağına soluna bakıyor, e tabi bu arada rakip yerleşiyor ve topu geri pas yapıyor işte hüseyinin kısaca futbolu bu, o mevkide Szymek oynamalı Wisla Krakovda da bu işi yapıyormuş zaten, Appiaha, Aurelio'ya Kleberson'a bir bakın, Kayserideki Ragıpa bakın, gençlerdeki Ayman a bakın, maalesef hüseyin gibi bir topcun varken rakibi amansız yakalayamazsın, kendi öz evladımızmışmış bırakın bu palavraları o zaman şampiyonluğa oynayan Barcelona değil ancak bir Atletiko Bilbao olarak kalırız. bu arada bende sizler gibi TS nin iyiliğini ve düzelmesini düşündüğümden buradayım, kendi öz evladıız
Bak sevgili kardeşim burda hüseyini ençok eleştirenlerden biride benim ancak yukarda yazdıklarınla şimdiki yazdıkların arasında baya bi fark var kişiliğine değil diyorsun ama yukarda yazdıkların onun kişiliğine söylenen sözlerdir.Şimdi kopyaladıklarım konusunda sana hak veriyorum ancak ilk yazdıkların konusunda bi özür borçlusun hem foruma hem Hüseyine.Bilmem anlatabildimmi.
Saygılarla

Can basten
23.08.2006, 13:59
Kaptanımız gayet tabi ki iyi futbolcu mükemmel insan Fatih Akyel olmalıdır. Gerek Trabzonsporluluğuyla, takımı için canını dişine takmasıyla gerekse de düzgün ve efendi kişiliğiyle Fatih Tekke'den boşalan yeri dolduracak, geleneklerimizi temsil edecek en uygun oyuncudur. Kendisini bir dahaki seçimlerde başkan adayı olarak da görmek isteriz. Camiamıza kazandırcak daha çok şeyleri vardır. Zaten yaptıklarıyla şimdiden kulübümüz tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır.

Eee geldikten beri 1 seneyi bile doldurmadan kaptanlık pazubandını takmak herkese nasip olmaz Fatih Akyel gibi üstün kişiler başarabilir bunu ancak. Alkışlıyorum kendisini.

Badaloğlu
23.08.2006, 14:25

Ne kadarda çok futbol bilgin varmış.Senin düşüncen bu,yani herkes Hüseyini senin gözle seyretmeyebilir.Hüseyinin yan pas ve geri pası doğru olsa bile boş alanda yaptıklarına bir bak,kesiciliğine bir bak.Daha düne kadar Aurellio milli takıma seçilmeseydi mevkisinin tek adamı o değilmiydi?Bunu milli takım hocaları söylüyor.
Madem öz evladımızsın önce kurallara uyacaksın...Biz nasılki 7 senedir uyuyoruz sende uyacaksın...Uymazsan Allah yolunu açık eylesin...

hakanhan
23.08.2006, 14:39

bu zihniyet oldukca trabzon nasil sampiyon olacakki.. oldu olacak trabzonuda bizim uşaklar tutsun.. trabzonlu olmayan tutmasin!! böyle bir sey olabilirmi.. bu öz evlat diye diye caga ayak uyduramadık.. O ZAMAN KIZMAYIN ULUSAL BASINDA NİYE YOKUZ DİYE YEREL BASINLA İDARE ET CANİM.. trabzon sampıyon oldugu donemlerde degiliz. simdi amatorluk yok profesyonellik var.. su futbolcunun trabzonlu muhabetine o kadar sinir oluyorumki pc kırasim geliyor.. böyle zihniyet kulubu kücültür.. antalyadan alındıgında beri defol hüseyin diyorum.. vede butun arkadaslara iddia ediyorum hüseyin oldugu sürece trabzon sampiyon olamaz takımı hucuma kaldıracagına geriye pas veriyor yana pas veriyor.. tam bir EL FRENİ!!! TAKIMIN FRENİ!! benim hayretim bu adam nasil milli takıma secildi:!!

ceserdar
23.08.2006, 16:08
Trabzonspor kaptanı rusyaya gitti. zaten gemi kaptansız kaldığı için böyle sallanıyor. nuriler lazaroniler zaten allahlık. onları allaha havale ediyorum. ama gene de dümen hüseyinde olsun.

ERDİNÇ_82
23.08.2006, 18:53
Yattara Forvet Oynatilmali Kaptan Marcelİnho DİĞer Zamanlarda Yattaraya Kaptanlik Verİlerek Sorumluluk Almasi SaĞlanabİlİr

sanatik
23.08.2006, 18:54
f.akyel, gökdeniz ve cagdasdan haric kim olursa olsun RAZIYIM.

Gürkan
23.08.2006, 19:28
Kaptanımız gayet tabi ki iyi futbolcu mükemmel insan Fatih Akyel olmalıdır. Gerek Trabzonsporluluğuyla, takımı için canını dişine takmasıyla gerekse de düzgün ve efendi kişiliğiyle Fatih Tekke'den boşalan yeri dolduracak, geleneklerimizi temsil edecek en uygun oyuncudur. Kendisini bir dahaki seçimlerde başkan adayı olarak da görmek isteriz. Camiamıza kazandırcak daha çok şeyleri vardır. Zaten yaptıklarıyla şimdiden kulübümüz tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır.

Eee geldikten beri 1 seneyi bile doldurmadan kaptanlık pazubandını takmak herkese nasip olmaz Fatih Akyel gibi üstün kişiler başarabilir bunu ancak. Alkışlıyorum kendisini.

işte büyük fatih akyelin değerini anlayan biri. öpüpte başıma koymamız gerekirken.adıyla sanıyla koskoca fith aklye laf ediyoruz.trabzonspora katan olarak bizi ve takımımızı onurlandıran bu adamın bence heykeli dikilmeli.

hatta kitap yazmalı."küfür ettiğin takıma nasıl transfer olur ve ilk senende kaptan olursun yazan baba fatih akyel.

bence kendisine trabzonun altın anahtarı verılmelı.hatta yenı satadın ısmı fatıh akyel stadı olmalı.sehırde bır kac caddeye onun ve aılesınden bır kac kısının adı verılmelı.

hatta ve hatta amblemımıze resmı koyulmalı.

hepsı olmasa bıle ben bu yonetımden bunun gıbı bır kac olay beklıyorum.
mesela takıma damgasını vuranların adı gectıgınde onunda adının olmasını falan.

kutoz
23.08.2006, 20:30
Trabzonspor'u küçültmeye hiç kimsenin hakkı yoktur.

Fatih Akyel'i 2 nci kaptan olarak atayanları kınıyorum... Bu atamayı onayanları da kınıyorum... Birileri bu rezilliğe dur desin artık...

Adem Erdoğan
23.08.2006, 23:52
Kaptanlık hüseyinden alınmalı yattara gökdeniz veya fatih akyele verilmeli.Yattara diyorum çünkü sorumluluk duygusu biraz artar belki.

Adem Erdoğan
23.08.2006, 23:55
fatih akyelin ne farkı var .fenerin bjk nin futbolcusumu o oda trabzonsporun futbolcusu.

Uluhan
24.08.2006, 00:07
Bence hırsıyla liderlik edebilecek biri olmalı...Benim adayım Milan

Emiroğlu
24.08.2006, 00:19
Bence ilk başta TÜRKÇE'yi konuşabilen biri olmalı...

Ama özellikle Fatih akyelin kaptanlığını sindirenleri gerçekten kınıyorum.Ayıp ya..

Adem Erdoğan
24.08.2006, 00:22
futbolculuğunu nasıl sindiriyosunuz.defansta adam gibi oynayan bi o var.oda olmasa her hafta 4 yeriz.Kaptanlığını sindiremeyenlere soda öneririm.

MahmutHSO
24.08.2006, 00:32
eğer fatih akyel bu takıma kaptan oluyorsa,takım kaptanı ne demek biz bilmiyoruz arkadaşlar.
en azından ben bilmiyorum.
takım kaptanı ne demek??

Adem Erdoğan
24.08.2006, 00:34
Takım kaptanı tecrübesiyle saha içinde diğer futbolculara yön verecek hakemle irtibatı kuracak kişidir.Eksiğim var sa tamamlayın.

Emiroğlu
24.08.2006, 00:35
baştan gökdenizi nasıl sindirildiyse öyle sindiriliyor,bu işin ipi kaçtı bi defa......Ayrıca adam(!) lafıyla da akyel çok güzel yan yana duruyo ya...Kaptan yok takımda yaa olacak işi mi....

Adem Erdoğan
24.08.2006, 00:43
İyi öyleyse gökdenizle fatih akyel gitsin.defolsunlar bu takımdan.zaten takımda fazlalıklar.alternatifleride duruyo deste deste.biz nasıl olsa gönüllerin şampiyonuyuz.renklerimiz herşeye bedel.

Emiroğlu
24.08.2006, 00:45
dedim ya ipi kaçtı bi defa,belki fazlalık değiller ama alternatifleri yok ne yazık kii...E bizde etik ipini kaçırdık bi defa oynatalım gitsin anasını satim...Ama kaptanlık yinede bence bu iki oyuncuya verilmemeli...

Adem Erdoğan
24.08.2006, 00:54
neyse yaa bu tartışma uzar gider hadi ii geceler.

Badaloğlu
24.08.2006, 09:23
Takım kaptanı tecrübesiyle saha içinde diğer futbolculara yön verecek hakemle irtibatı kuracak kişidir.Eksiğim var sa tamamlayın.

Eksik olarak ilk aklıma gelenleri ilave edeyim: Takım kaptanı; takım ve yönetim arasında da köprü görevi görür.Futbolcuların en küçük sorunlarında önce kaptan devreye girer, olmadı bu sorunları yönetim ile paylaşır.Ama kaptan hiçbir zaman gammazcı olmamalı,takım arkadaşlarını satmamalı...Takım arkadaşları tarafından saygı görmelidir.

Takım kaptanı; takımın,geçmişten gelen Trabzonspor ruhunun, gelecek nesillere aktarılmasında sahada duruşuyla,davranışlarıyla hal ve hareketleri ile koca bir camiayı temsil etmenin sorumluluğu ile hareket eder.

Takım kaptanı; altyapıdaki futbolcularla da yakından ilgilenmelidir.Bu futbolcular geleceğin A takımında oynayacaklarının bilincinde, onlara şevkatle yaklaşmalı,onları hakir görmemeli ve sorunları ile ilgilenmelidir.

Takım kaptanı; şehirde yapılacak sosyal aktiviteler (Açılışlar,kokteyler,yardım kampanyaları) çerçevesinde bir camiayı temsil etmenin sorumluluğu ile törenlerde,davetlere icap etmeli ve Trabzonspor'u en güzel şekilde temsil etmelidir.

Takım kaptanı maç öncesi ve sonrası, saha içerisinde sadece takım arkadaşlarına değil aynı zamanda tribünlerinde sevdiği saydığı bir futbolcu olmalıdır.Yeri geldiğinde tribündeki taşkınlıklara, olabilecek olaylara anında müdahele etmeli tribünleri sakinleştirici,tansiyonu düşürücü davranışta bulunmalıdır.

Takım kaptanı; rakip futbolcularında sevdiği,saydığı hürmet gösterdiği bir adam olmalıdır.Misafir takım futbolcularına maç öncesi ve sonrası iyi dileklerde bulunmalı maç oynanırken onların çeşitli ihtiyaçlarını hazır olmasını sağlamalıdır.

Takım kaptanı; hakemler tarafındanda saygı görmelidir.Görmelidirki; maç esnasında düdük çalarken takım kaptanının adil,dürüst ve iyi niyetinin baskısını her zaman düdüğün içindeki nohut kadarda olsa hissetmelidir.

Takım kaptanı;Maç öncesi, sonrası basına,tv kanallarına takım ile ilgili gerekli haberleri zamanında vermelidir.

hakanhan
24.08.2006, 10:32
Çok bilmiş, ukala arkadaşım...Önce orada yazılanları iyi oku istersen.Yazdığım bir düşünceden dolayı sen beni nasıl olurda ırkçı düşünceyle suçlarsın!Ne yazdığını önce bir oku...?Sonra benim ne yazdığımı iyi bir oku,sonrada okuduğunu bir daha düşün...Yazdıklarım yerinde dururyor.Önce okumasını bir öğren...Burada bana ırkçı diyecek adamın anlını karışlarım.Şimdiye kadar kime ne gibi bir ırkçı yaklaşımım olmuş?
Ne demişim ben yukarda?

Şimdi sen bu parafraftan ne anladın?Yukrada Hüseyinden sonra daha önce bu takımda kaptanlık yapan ve sahada 2.kaptanın olduğu bir durumda hiç hesapta yokken Fatih Akyel'in kaptanlık pazubandını maç sonuna kadar takması sence normalmidir?
Sizce kaptanlık sıradan bir işmidir?Önce onu bir halledelimde...Kaptanlık pazubandı her takımda mümkünse ilk tercih olarak o takımın alt yapısından yetişen oyuncusu tarafından takılır.Tabi şartlara uygun bir oyuncu ise böyle.Bütün dünya takımlarında bu kural aşağı yukarı hep aynıdır.Çünkü kaptan bir nevi Trabzonspor ruhunu sahada yansıtır.Sorun Fatih Akyel sorunundan evvel bu takımın kendi değerlerine kaptanlığı layık görüp görmeme olayıdır.Kaptan dedinmi yeryerinden oynamalıdır.Tüm takımın saygı sevgi duyduğu bir isim olmalıdır.Trabzonspor'da yıllarca bir sürü kaptan vardı ama içlerinde en çok beni etkileyen Ünal Karamandır.
Kardeş, bir özür borcun var.Bekliyorum

ben sunu algıladım badaloglu bu takıma trabzonludan baska kaptan olmaz gibi. cunnku ozdegerlerımızden bahsedıyorsun.. trabzonspor trabzonlulların olmakdan cıkmısdır buyuk bir takımdır kayserılıde tutan var bu takımı bursalıda tekırdaglıda nıgdelıde bu sehırler benım tanıdıklarım.. yani su öz evlatlarımız gibi cagın gerisinde kalmiş lafları soyleyıp ufkumuzu gecmısde aramayalım. dün dünde kaldı cancagızım yarın icin yeni şeyler soylemek lazım.. badaloglu ben senden buyugum ama bana ukala dedin.. bosver sorun etmıyorum.. hersey trabzonsporumuz ıcın bılgı alısverısı yapıyoruz netıcede...

Murat Acar
24.08.2006, 10:53
ben sunu algıladım badaloglu bu takıma trabzonludan baska kaptan olmaz gibi. cunnku ozdegerlerımızden bahsedıyorsun.. trabzonspor trabzonlulların olmakdan cıkmısdır buyuk bir takımdır kayserılıde tutan var bu takımı bursalıda tekırdaglıda nıgdelıde bu sehırler benım tanıdıklarım.. yani su öz evlatlarımız gibi cagın gerisinde kalmiş lafları soyleyıp ufkumuzu gecmısde aramayalım. dün dünde kaldı cancagızım yarın icin yeni şeyler soylemek lazım.. badaloglu ben senden buyugum ama bana ukala dedin.. bosver sorun etmıyorum.. hersey trabzonsporumuz ıcın bılgı alısverısı yapıyoruz netıcede...
Şunu söylemek istiyorumki özdeğerlerimiz denince illaki Trabzonlu futbolculardan bahsretmiyoruz.Bu takım için birçok fedakarlık yapmış futbolculardan bahsediyoruz.Ben şahsım adına Badaloğluna katılıyorum çünki takımda daha önce kaptanlık yapmış futbolcular varken olmadık bir isme o pazubandını taktırmak olmadık sorunlara yol açar.
badaloğlunun ırkçı yaklaşıları OLMADIĞI aşikardır çünki açıkça ifade etmiştirki Bu takımda en çok etkilendiği kişi olarak ÇoK saygı duyduğum ÜNAL KARAMAN ı göstermiştir.YANLIŞ ANLAMALARIN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN ŞUNUDA İFADE EDEYİM.Badaloğlunu ırkçılıkla suçlayan arkadaş kendi özdeğerlerimize sahip çıkmasını göstermiştir.Oysaki ÜNAL KARAMAN değil TRABZONLU KARADENİZLİ BİLE değildir.Yoksa Ünal ın saha dışındaki fikirlerini burda tartışmak haddimize düşmez.Bende yukarıda çok saygı duyduğum ÜNAL KARAMAN diye cümle kurduğum halde ırkçılıkla suçladığımın düşünülmesi beni üzdü açıkçası...
Evet şimdi iki renkdaşımdanda ricam birbirlerinden özürdilemeleridir.
Yok sana ne kardeşim diyorsanız Biz taraftarlar olarak birlik içinde olamassak boşuna uğraşırız diyorum.Birbirimizi eleştirelim ancak Lütfen saygı çerçevesinde.Saygılarla....

Badaloğlu
24.08.2006, 11:38

hakanhan, diyorsunki:''ben şunu anladım'' yani benim yazdıklarımdan bunu anladın ama bana: ''bunumu anlatmak istiyorsun?'' diye sorma gereği duymadın.Irkçılık nedir?kardeşim bana bunu biri özelden izah etsin.Senin deyiminle öz değerlerimizi en çok savunan,en çok konuşanlardan bir tanesi de, Özkan Sümerdir.Bu bağlamda o da ırkçımıdır?çağın gerisindemi kalmıştır?
Bana Trabzonspor'un büyüklüğünü anlatmana gerek yok,bunu ben çok iyi biliyorum.
Yaşının büyük olduğunu söylüyorsun ama profilinde 28 yaşında gözüküyorsun.Gizlemen gereken bir durummu var?Yaşın büyük bile olsa bir insana ırkçı damgasını nasıl vurabiliyorsun?çok merak ediyorum!Ben burada Hitleri savunmadım.Bana ırkçı diyemezsin,yazdıklarım orada duruyor.

oguzkoc
24.08.2006, 11:46
1-Hüseyin 2-Gökdeniz 3-Syzmek 4-Fatih

Badaloğlu
24.08.2006, 11:48
Şunu söylemek istiyorumki özdeğerlerimiz denince illaki Trabzonlu futbolculardan bahsretmiyoruz.Bu takım için birçok fedakarlık yapmış futbolculardan bahsediyoruz.Ben şahsım adına Badaloğluna katılıyorum çünki takımda daha önce kaptanlık yapmış futbolcular varken olmadık bir isme o pazubandını taktırmak olmadık sorunlara yol açar.
badaloğlunun ırkçı yaklaşıları oladığı aşikardır çünki açıkça ifade etmiştirki Bu takımda en çok etkilendiği kişi olarak ÇoK saygı duyduğum ÜNAL KARAMAN ı göstermiştir.
Yok sana ne kardeşim diyorsanız Biz taraftarlar olarak birlik içinde olamassak boşuna uğraşırız diyorum.Birbirimizi eleştirelim ancak Lütfen saygı çerçevesinde.Saygılarla....

rutav0861, La kardaşım sen ne demek istiyorsun?Ünaldan etkilenmektemi ırkçılığa giriyor?Allah Allah!bakın daha nelerde duyacağız?Yanlışmı anlıyorum!Ünal'dan etkilendiğimi yazdığım için bu yaftayı yiyoruz öylemi?
Kardeşim nasıl adamlarsınız siz yahu? bir adamdan etkilendiğinizde neden aklınıza illada siyaset gelir?Beni siyasi kimliği,kişiliği bağlamaz...Ben onun futbol zekasına,oyun stiline,onun saçların,buldozer gibi önüne geleni ezip geçmesine,17 yaşında vempleye çıkmasından etkilendiysem,ırkçımı oluyorum!!!!
Nesiniz siz yahu?Irkçılık payesi verme makamımı?Burada ben futboldan başka ne konuştum?
Haaa...bu arada yazmayı unuttum.Ben Ünal örneğini hakanhan, kardeşimizin benim için yazdıklarıyla tezat olduğunu düşünerek Ünal örneğini verdim.Yani ben özdeğerleri savunurken, altyapıdan gelmeyen biri olan Ünal kaptanın ismini biraz düşünsün diye yazmıştım.Ama onun ve senin aklınızı ırkçılıkla bozmuşsunuz.

İslam Sezer
24.08.2006, 12:20
Benim gönlümden de takımda kaptanın, arkadaşlığı üst seviyede tutabilecek gerçek bir TRABZONSPORLU ama mümkünse TRABZON lu olmayan birinin olmasıdır,tıpkı ÜNAL gibi.Ancak böyle biri takımda şu an mevcut değil.Bu yüzden HÜSEYİN in kaptanlığa devam etmesini ama yardımcı olarak en azından tecrübeleri ile 2.ŞİMEK ve 3.YATTARA nın olmasını gönlümden geçiriyorum.Aynı şeyler teknik direktör için de geçerli.Takıma ÜNAL KARAMAN ın teknik direktör olmasını ve başarılı olmasını o kadar çok istiyorum ki.Tv de TRABZONSPOR a şampiyon olmanın daha anlamlı olduğu için geldiğini ve şampiyon olamasa da bundan hiç pişman olmadığını hatta gurur duyduğunu söylemişti.O benim gibi TRABZON lu olmayıp TRABZONSPORLU olan lar için güzel bir örnektir.

lakerta
24.08.2006, 12:22
bence hüseyin trabzonspor kaptanlığına uymuyor çok pasif takımı ateşleyecek gücü yok sesini çıkartamıyor..

Gürkan
24.08.2006, 12:31
bence kım olmlıdırdan zıyade kım olmamalıdırı tartıssak.

suan herkesın aklına tamam ıste bu olur dedıgımız kımse yok anlasılan.

istemedgımız bı ıkı oyuncu var.

Badaloğlu
24.08.2006, 12:39
Benim gönlümden de takımda kaptanın, arkadaşlığı üst seviyede tutabilecek gerçek bir TRABZONSPORLU ama mümkünse TRABZON lu olmayan birinin olmasıdır,tıpkı ÜNAL gibi.Ancak böyle biri takımda şu an mevcut değil.Bu yüzden HÜSEYİN in kaptanlığa devam etmesini ama yardımcı olarak en azından tecrübeleri ile 2.ŞİMEK ve 3.YATTARA nın olmasını gönlümden geçiriyorum.Aynı şeyler teknik direktör için de geçerli.Takıma ÜNAL KARAMAN ın teknik direktör olmasını ve başarılı olmasını o kadar çok istiyorum ki.Tv de TRABZONSPOR a şampiyon olmanın daha anlamlı olduğu için geldiğini ve şampiyon olamasa bundan hiç pişman olmadığını hatta gurur duyduüunu söylemişti.O benim gibi TRABZON lu olmayıp TRABZONSPORLU olan lar için güzel bir örnektir.

Bak kardeşim, şimdi senide ırkçı ilan edecekler.Neme lazım Ünal adını yazma burada:)

Mehmet
24.08.2006, 12:47
Eksik olarak ilk aklıma gelenleri ilave edeyim: Takım kaptanı; takım ve yönetim arasında da köprü görevi görür.Futbolcuların en küçük sorunlarında önce kaptan devreye girer, olmadı bu sorunları yönetim ile paylaşır.Ama kaptan hiçbir zaman gammazcı olmamalı,takım arkadaşlarını satmamalı...Takım arkadaşları tarafından saygı görmelidir.

Ahmet ağabey sanki Fatih Tekke'yi hatırlatıyorsun gibi.
Kaptanlık şu anda Marcelo veya Yattara'ya yakışır. Benim fikrim düşüncemdir.
Kaldıki Kaptanlığı hakeden başka futbolcu göremiyorum.
Gökdeniz var ama onun da yaptığı zararlardan sonra gözümüzden düşmüştür.
Zaten söz geçirecek saygınlık sağlayacak yapısı da yoktur.
İş kalıyo Hüseyin'e malesef?

Gürkan
24.08.2006, 12:49
Ahmet ağabey sanki Fatih Tekke'yi hatırlatıyorsun gibi.
Kaptanlık şu anda Marcelo veya Yattara'ya yakışır. Benim fikrim düşüncemdir.
Kaldıki Kaptanlığı hakeden başka futbolcu göremiyorum.
Gökdeniz var ama onun da yaptığı zararlardan sonra gözümüzden düşmüştür.
Zaten söz geçirecek saygınlık sağlayacak yapısı da yoktur.
İş kalıyo Hüseyin'e malesef?

yattara degıl ama marce olabılır.

Badaloğlu
24.08.2006, 13:00
yattara degıl ama marce olabılır.

Bu da senin fikrin,saygı duymak gerekir.

Can basten
24.08.2006, 13:02
Ünal gibi kaptan da yoktu ha cidden. Gelmez öylesi kolay kolay.:D

Külünkoğlu
24.08.2006, 13:15
badaloğlunun ırkçı yaklaşıları oladığı aşikardır çünki açıkça ifade etmiştirki Bu takımda en çok etkilendiği kişi olarak ÇoK saygı duyduğum ÜNAL KARAMAN ı göstermiştir.

Yavaş hata bayağı bi yavaşş...

Biz burda insanları sadece klavyede tanımadık, Badaloğlu ile 7 seneden beri sadece ben değil bir çok forum ahalisi görüşür. Onun ağzından bir günden bir güne bırak ırkçılığı şoven bir tek kelime duymadım duyan varsa da beri gelsin. Ünal Karaman sakatlığı olmasa Türk futbol tarihinin en etkili orta sahası ve en beyfendi futbolcusuydu. Ünal Karaman'a saygı duymayı ırkçılıkla eş değer tutanın aklından şüphe ederim. Hala kendisinin ve eşinin yaptığı yardımlar bilenler tarafından konuşulan birisi hakkında zerre kadar fikir sahibi olmadan sallamak kimsenin harcı değildir. Kaldı ki bu başlığı siyasi zemine taşınmasına izin vermeyeceğimiz de aşikardır.
Yani şu dakikadan itibaren aklı selim'e davet ediyorum herkesi konu farklı yerlere kaymasın aksi halde gereğini yaparız.

Saygılarımla,

ERDİNÇ_82
24.08.2006, 13:32
Yattara şöyle bir silkinip sorumululuğu ele aldığında TRABZONSPORUMUZ'un yeni Hami'si yeni Fatih Tekke'si yeni Shota'sı olacaktır. Destek verelim

Berat
24.08.2006, 20:10
Bu takımda gökdenz denen şahıs 21 yaşında kaptanlık yaptıysa , herkes kaptanlık yapabilir demektir..Hatta Trabzonspor'u hayatının parçası haline getiren, Gine'de de yaşatan Yattaradan hayli hayli kaptan olur (gkdnz den oluyorsa yani..)

champions
24.08.2006, 20:13
kaptanlık konusunun bence yaşla bi ilgisi yok sadece kaptan olacak oyuncu takımda önemli bi yeri olmalıdır vazgeçilmez oyunculardan biri olmalıdır
22 yaşındaki torres kaç yıldızr atletico madridin kaptanlığını yapıyo

hakanhan
25.08.2006, 02:15
kaptanlık konusunun bence yaşla bi ilgisi yok sadece kaptan olacak oyuncu takımda önemli bi yeri olmalıdır vazgeçilmez oyunculardan biri olmalıdır
22 yaşındaki torres kaç yıldızr atletico madridin kaptanlığını yapıyo

katılıyoum kaptan olacak kişi banko oynayan kişi olmalı devamli sahada olmali

DeAgLeMaNyAq
25.08.2006, 03:12
Hâla Hasan Üçüncü kaptan olsun diyen var mı?

LORDOFLU
25.08.2006, 04:56
herkes farklı bi yorum yapyor saygı duyuyorum..madem oynayana ve de efendiliğine verecez bu kaptanlığı o zaman baba STEFANOV a yakışır kaptanlık..hem defansı toplauan bu adam takımı da toplar

Murat Acar
25.08.2006, 09:40
badaloğlunun ırkçı yaklaşımları olmadığı aşikardır çünki açıkça ifade etmiştirki Bu takımda en çok etkilendiği kişi olarak ÇoK saygı duyduğum ÜNAL KARAMAN ı göstermiştir.
Bu satırlarda benim anlatmak istediğim Ünal KARAMAN'ın siyasi görüşü değil çok saygı duyduğumu belirttiğim kişiliğidir.Sevgili BADALOĞLUNU eleştiren arkadaşımızın özdeğerlerimiz şeklindeki ifadesiyle TRABZON lu olanları kastetmesinden dolayı ÜNAL IN değil TRABZONLU karadenizli bile olmadığını bundada badaloğlunun ırkçı bir yaklaşım sergilemediğini söylemek istemiştim...
yukarıdaki alıntımda BADALOĞLUNUN IRKÇI YAKLAŞIMLARI OLMADIĞI AŞİKARDIR yazmak isterken m harfi çıkmaıştır.yanlış anlamaya bu sebebiyet verdi sanırımyada ben tam istediğimi anlatamadım Ancak şunu ifade etmeliyimki ilk satırlarımda konunun anlaşılabilmesi için ırkçı yaklaşımla suçlamasının sebebi özdeğerlerimize sahip çıkmasını göstermesi adına yapılmış suçlamaydı bunu açıkladığımı düşündüm.Yoksa ünalın siyasi düşüncesinden dolayı Bir cümle kurmadım...
Saygılar diliyorum....
Birbirlerine özür borçlu olası konusu ise bir gönüldaşım olmadık bir ırkçılık suçlaması yapmasından diğer renkdaşımında ukalalıkla itham etmesinden dolayıydı....

Murat Acar
25.08.2006, 09:55
badaloğlunun ırkçı yaklaşıları OLMADIĞI aşikardır çünki açıkça ifade etmiştirki Bu takımda en çok etkilendiği kişi olarak ÇoK saygı duyduğum ÜNAL KARAMAN ı göstermiştir.YANLIŞ ANLAMALARIN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN ŞUNUDA İFADE EDEYİM.Badaloğlunu ırkçılıkla suçlayan arkadaş kendi özdeğerlerimize sahip çıkmasını göstermiştir.Oysaki ÜNAL KARAMAN değil TRABZONLU KARADENİZLİ BİLE değildir.Yoksa Ünal ın saha dışındaki fikirlerini burda tartışmak haddimize düşmez.Bende yukarıda çok saygı duyduğum ÜNAL KARAMAN diye cümle kurduğum halde ırkçılıkla suçladığımın düşünülmesi beni üzdü açıkçası...
Söylemlerimdeki yanlış anlaşılmanın önüne geçmek adına tekrar düzenleyip tekrar alıntıladım yazdıklarımı.......

kuzey_lee
25.08.2006, 10:06
kimbilir belki de hüseyin kaptanlık pazubandını hasan'a vermiştir.o da en sevdiği istanbullu kankisine jest yapıp ''al bu möaçlık sende dursun.ama sakın kirletme annem kızar'' demiştir.

fakyelin pazubandı taktığını gördükten sonra o maç bitmişti benim için..

sebepleri çok derin değil aslında bu mevzunun.futbol litertatüründe ''papaz'' denen oyuncular vardır.ve geöen sezon sonu itibarıyle f.akyel ve son kamptan sonra da çağdaş denen adamlar takımda papazlık yapmaya başlamışlardır..hayırlı uğurlu ola.

trabzonspor uzun zamandır ilk defa fatih tekke ile herkesin sevdiğüi saydığı sözünü dinlediği bir kaptana sahip olmuştu.artık o yok..kınalar yakılsın..

bu arada ikide bir takımın şampiyonluğunu ''trabzonlu oyuncuların gidişine bağlayan,fenerbahçeyle karşılaştırma yapıp-kadıköylüler mi oynuyor- diyen,takımdaki kamburun trabzonlu oyuncular olduğunu söyleyen'' zihniyetteki insanlara çok söylenecek söz var ama tutalım kendimizi.küfrün adını günah koymuşlar napalım

Külünkoğlu
25.08.2006, 10:23
rutav0861 malesef klavyede yazınca ve araya da başka şeyler girince bizde böyle hatalar yapabiliyoruz. Düzeltme ve bilgilendirme için teşekkürler.

ERDİNÇ_82
25.08.2006, 10:27
kim ne derse desin bu takımda kaptan olabilecek sadece 2 isim var onlarda
marcelinho ve yattara

Egemen
25.08.2006, 10:36
kaptansız çıksak sahaya??? olmazmı? zaten hüseyinin kaptan olarak varlığı veya yokluğu farkedilmiyo. kimse kusura bakmasın. önce yönetim sonra lazaroni daha sonrada hüseyin bu takımdan gitmeli :D hatta hepsi beraber gitsin :D:D:D aeuaheuea fenere gidip orayı batırsınlar...

tunganyan
25.08.2006, 11:10
KİMİN OLACAĞINI TAM BİLEMEM DE HÜSEYİNİN OLAMAYACAĞINI ÇOK İYİ BİLİYORUM..adam kaptan olunca bitarafları kalktı..her pozisyonda dayı gibi el kol hareketlerii falan...kendini bişe sanmaya başladıı...MALzeme yok adamda kaptanlık için(!)valla bence szymek yada yattara olmalı ikiside gayet güzel türkçe konuşuyo hem szymek kaptan olursa biraz daha iyi oynamaya başlar buna eminim...hüseyin kaptanlığı kaldıramıyo hatta ilk onbir bile oynamasını istemiyorum ama!!!!

Ali Özcan
25.08.2006, 11:20
kaptan szymek olsun ya da...ya da marcelinho...

ENKRALTS
25.08.2006, 11:54
şu an kaptanlığı hakeden bi tane adam var o da YATTARA.

ARAF
25.08.2006, 12:11
şimek olsun bence

biz dedik diye yaparlarmı acep??

Badaloğlu
25.08.2006, 14:33
Bu satırlarda benim anlatmak istediğim Ünal KARAMAN'ın siyasi görüşü değil çok saygı duyduğumu belirttiğim kişiliğidir.Sevgili BADALOĞLUNU eleştiren arkadaşımızın özdeğerlerimiz şeklindeki ifadesiyle TRABZON lu olanları kastetmesinden dolayı ÜNAL IN değil TRABZONLU karadenizli bile olmadığını bundada badaloğlunun ırkçı bir yaklaşım sergilemediğini söylemek istemiştim...
yukarıdaki alıntımda BADALOĞLUNUN IRKÇI YAKLAŞIMLARI OLMADIĞI AŞİKARDIR yazmak isterken m harfi çıkmaıştır.yanlış anlamaya bu sebebiyet verdi sanırımyada ben tam istediğimi anlatamadım Ancak şunu ifade etmeliyimki ilk satırlarımda konunun anlaşılabilmesi için ırkçı yaklaşımla suçlamasının sebebi özdeğerlerimize sahip çıkmasını göstermesi adına yapılmış suçlamaydı bunu açıkladığımı düşündüm.Yoksa ünalın siyasi düşüncesinden dolayı Bir cümle kurmadım...
Saygılar diliyorum....
Birbirlerine özür borçlu olası konusu ise bir gönüldaşım olmadık bir ırkçılık suçlaması yapmasından diğer renkdaşımında ukalalıkla itham etmesinden dolayıydı....

Bende Ünal konusunda senin anlatmak istediklerini anlatmaya çalıştım ama anlamak istemeyen arkadaşlarımızada fazla yapacak bir şeyimiz yok.
Düzelttiğin için teşekkürler.

Misina
26.08.2006, 00:06
kusura bakmayın ama bu işler yer, yurt insanıyla olmuyo.şampiyonluğa oynuyorsan büyük düşüneceksin. fb de kadıköylülermi top oynuyoda şmpi. oluyo veya gs de. bence ts nin herşeyden önce en önemli eksiği profesyonel olamamak. gitmesi lazım yerine orta sahaya dinamo gibi birisi gelsin bak takım nasıl oynuyo sonra.
bazı arkadaşlar kızacak ama bu benim yorumum.

Trabzonspor geçmişine baktıysan Kendi öz değerleriyle Trabzonlularla şampiyonluk kazanmıştır.

cınar#7
26.08.2006, 01:28
Szymek kaptan olur o olmazsa Fatih Akyel olabilir ama kesinlikle ne Hüseyin nede Hasan haketmiyo

kivancpehlivan
26.08.2006, 01:32
valla bence szymek yada gökdeniz

ozturk
26.08.2006, 01:39
bence yattara

Sefaenes
26.08.2006, 14:39
Yattara yada szymek. Hüseyin olmasin Hüseyin arkadaslarina hata yapmayin dese kim dinlerki onu zaten kendisi her macta yapiyor.

Burçak
26.08.2006, 14:41
şimek olsa acaba kendini daha sorumlu hissedip silkelenip kendine gelirmiydi diye düşünüyorum :rolleyes:

BOZOHAN
26.08.2006, 14:44
takımda bir isim kaptanlık yapar oda gökdeniz karadeniz. zaten kısa bir süre yapmıştı. her zaman seyirciyi ateşlemeye çalışırdı. yapısı buna uygun. ilk günden beri onun kaptan olmasını istedim. apoel maçından sonra hüseyin takımı türübüne bile getirmedi. onun işi değil kaptanlık.

bordoylamavi
26.08.2006, 14:51
yattara çünkü trabzonu çok benimsedi ve seyircinin en çok sevdiği oyuncu

crow61
26.08.2006, 14:54
Hüseyine bu kadar yüklenmeyin...
Kapasitesi bu kadar...

Milli takımda alternatifi bulununca (Aurelio) orada yedek kaldı...
Hatta artık milli takıma bile seçilme şansı az....
Ama kişiliğinden falan değil...
Kapasitesi bu kadar...

Antalya,Sakarya,Ankaragücü,Kayseri gibi Anadolu takımlarında birkaç sene iş yapar...Ama o kadar...
Trabzonspor gibi bir Dev de böyle cüce kalır...
beyler dev dev diyip duruyoruz ama bizim taraftarımız bu deve layık mı acaba

cınar#7
26.08.2006, 19:36
Yattara yada szymek. Hüseyin olmasin Hüseyin arkadaslarina hata yapmayin dese kim dinlerki onu zaten kendisi her macta yapiyor.
:D ewt mukemmel bi tespit ben olsam dinlemezdim hatta kawga ederdim Huseyinle

gugula
27.08.2006, 10:12
hoca cemaat ilişkisi söz konusu :D

akshy61
27.08.2006, 10:49
kaptan yattara olsun en iyisi o. yattara hüseyinden daha iyi kaptan olur. o olmazsa symek olsun belki sorumlluluğunu bilir de iyi oynamaya ilk geldiği seneki gibi oynamaya başlar

Jackdaniels
27.08.2006, 11:35
Valla kimin olacağını bilemem ama kimin olmayacağını biliyorum oda HÜSEYİN!!! kesinlikle kaptanlık el değiştirmeli...

yağız61
27.08.2006, 13:01
yattra ve şimek olmalı.

Burak
27.08.2006, 13:21
Hüseyin i ben cok sevıyorum futbolunda begenıyorum ... ondan ıı bır trabzonsporlu yoktur o takımda bu formanın degerını bılen ...

kaptanlıgı sonuna kadar HAK EDIYOR

Gürkan
27.08.2006, 13:25
eğer symek ın problemı bır arkadasımızın dedıgı gıbı bır ne oldugu anlasılamayan hastalık degıl sadece psıkolojıkse bence kesınlıkle ılk kaptan o olmalı.suan hem mevkısı hem kısılıgı hemde ılk geldıgı gunku performansı(yenıden elde ederse) ıle hakedıyo.

Mayls
27.08.2006, 13:51
Ben olsam Gökdenize verirdim bandı ama bahis olayından sonra asla. Yattara olmalı. ve bir gün döndüğünde Fatih Tekke'ye geri verilmeli kaptanlık

lazzist
27.08.2006, 14:03
kanımca bizim takımda kaptanlık meziyetlerine sahip bir futbolcu yok (kendini düzeltirse szymek olsun)

kanuni
27.08.2006, 15:22
Olsa tabii ki Fatih Sultan Tekke.

Ama yok... O zaman Hüseyin Cimşir...

Doğukan Uçan
18.03.2024, 20:09
acilen bardhi olmalıdır.

emre6117
18.03.2024, 20:29
Kaptanın sahada bir ağırlığı olmali. Malesef bu ugurcan da yok. Tabi şuandaki oyunculardan kaptanlık vasfını taşıyabilecek bir oyuncu da göremiyorum. Belki visca derim ama o da cok naif kalır. Biraz hırçın ve asi olmali. Gerektiğinde hesap soracak bir isim olmali.
Mevcut takimda yok böyle biri.

fadigaTS
18.03.2024, 22:08
Uğurcan olmadığı kesin

Halil Alemdar
18.03.2024, 23:37
Trezege, Bardhi hatta Meunier. Kaledeki oyun bağımlısı pısırık hariç 3-5 tane adam var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HOPA'LI TS'Lİ
19.03.2024, 07:56
Çakır olmasın da

tristram
19.03.2024, 14:03
ugurcan olmasin kim olursa olsun.suya sabuna dokunmayan gevsek gevsek takilan kaptan olmaz.makedonyali bardhi mac sonu cikip taraftarina sahip cikarken bizim trabzonlu ugurcan orta yolcu gibi aciklamalar yapiyordu.

lazminator61
19.03.2024, 14:31
Kim olursa olsun ama kovacan olmasin.

HasanTezel
19.03.2024, 14:41
Uğurcan tarihinin dibini yaşıyor, çok kötü.

Peki NEDEN?

Trabzon yönetimi, elindeki Ferrariyi yaylaya süren ya da garajda çürüten kafada, başka rant için Şahinle geziyor.

Erce satılmasaydı 1 milyon Tl gibi büyük paraya, Uğurcan ligin en iyi ilk 3 kalecisiydi.

Peki KİM ERCEYİ NEDEN SATTI?

Bu ligi 30 senedir izliyoruz, 3 sene izlesen;

Muslera-Günay
Liva-Eğriçingene
Mert-Ersin

Sende Uğurcan-Pttaha

Geçmişe baksan LİGE DAMGA vuranlar;

Engin Rüştü
Rüştü ayı volkan
Tolga Onur
Onur Uğurcan
Uğurcan Erce

Arkada motive eden-zorlayan iyi arkadaşlık kuran yedek varsa, iyi kaleci daha iyi oluyor. Yazıcı ile başlayan Ömürle sona yaklaşan altyapı yok etme projesinin son garibanı Uğurcan da, bile isteye yalnız bırakılıp Haziranda kovulur, rahat uyuyun…

Arda'
19.03.2024, 15:03
Kesinlikle yabancı olmalı, milli takımdan arkadaşlarımla aram bozulur diye etliye sütlüye karışmayan biri olmamalı.

Sefer A.
19.03.2024, 15:12
Birileri şimdi şey der
E hak ettiği parayı vermiyorsunuz yabancılardan çok daha az maaş alıyor ühühühü

HOPA'LI TS'Lİ
19.03.2024, 16:18
Levante kökenli Enis Bardhi, maça %100 kendini veriyor.
Yetenekleri tartışılır ama iyi niyetli mücadelesi, hırsı, son ana kadar maçı bırakmaması, tam bir görev adamı olduğunu gösteriyor.
Bu çocuğu çok sevdim.
Uğurcanla kıyas bile edilmez.

bordoylamavi
20.03.2024, 09:20
visca zaten gizli kaptan gibi bişi. soyunam odası görüntüleri onu gösteriyor. oynadığı sürece o olmalı. uğurcan kaptan olacak yapıda biri değil maalesef

bkandil
20.03.2024, 09:34
Şu an takımda kaptandan daha önemli bir sorun var sanki. Kulüp değil yönetilmek, idare bile edilemiyor...

Yiğit Gayretli
20.03.2024, 09:36
Kim olduğunu bilmiyorum da kim olmadığını biliyorum.

oskayb
20.03.2024, 11:16
Marek Hamsik geldi geçti, Bakasetas vardı şimdi Visca var , bu süreçte neden Uğurcan kaptandı ve neden hala kaptan ?

Hoş sözümona sponsorluklarla iradesi elinde olmayan bir yönetimsinin, kendini Trabzonspor'dan yukarıda gören ve kafası ruhu hiç bir şeyi burada olmayan bir kişinin hoca olduğu , tribünleri kontrolsüz ve her türlü yönlendirmeye açık taraftar gruplarına teslim edilmiş sürüklenen bir camianın kaptanı da böyle olur.

Adem Akyüz'
20.03.2024, 11:53
Sorunumuzun kaptan olduğunu düşünmüyorum? Bu takımın başkanı kim?? Yöneticileri kimler? İlkinin cevabını biliyoruz da gerisi?????

HOPA'LI TS'Lİ
20.03.2024, 11:58
Sorunumuzun kaptan olduğunu düşünmüyorum? Bu takımın başkanı kim?? Yöneticileri kimler? İlkinin cevabını biliyoruz da gerisi?????

Takım başkansız yönetiliyor sanki

Kovacan kaptan olmamalı ancak dediğim gibi en büyük sorun kulüp yönetimi :(

Alper Beyazay
20.03.2024, 14:17
Kaptan da yok başkan da yok takıma sahip çıkan da yok

HOPA'LI TS'Lİ
20.03.2024, 14:44
Kaptan da yok başkan da yok takıma sahip çıkan da yok

+1461