PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Fotoğrafı Kabul Etmiyor ve Kınıyoruz! | BMN'nin Kamuoyuna Açıklamasıdır!

Kaya
16.06.2013, 22:04
BordoMavi.Net Yönetim Kurulu'nun Kamuoyuna Açıklamasıdır!

Siyaset üstü bir makamda olan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu bugün AKP mitingine katılarak 23 aydır sürdürmekte olduğumuz onurlu adalet mücadelemize büyük bir leke sürmüştür. Paraya karşı emeğin savaşını veren taraftarlarının yürüttüğü bu onurlu mücadeleyi ciddiye almaması ya da en hafif tabirle idrak edememiş olması da ayrıca bir hayal kırıklığıdır.

Geçen hafta içinde Trabzonspor Resmi Sitesi'nden yapılan ve Kulüp Yönetim Kurulu Üyelerince imzalı "Gezi Parkı açıklamasının bir talihsizlik olmadığı, planlı bir hareketin ilk adımı olduğu da bugünkü davranışla bizzat Trabzonspor Başkanı tarafından tescillenmiştir.

Şike süreci boyunca çalınan şampiyonluğunun geri verilmemesinin önündeki en büyük engel olarak görülen siyasi iktidar ve Başbakana yönelen tepkilerin ortadan kaldırılması için atılmış adımlar olarak yorumladığımız bu gelişmeleri Trabzonspor Taraftarları olarak kabullenemediğimizi ve tasvip etmediğimizi de ayrıca belirtmek isteriz.

Seçim döneminde mevcut başkana gösterilen teveccühün en büyük nedeni, taraftarın şike konusundaki kararlı ve en önemlisi mağrur duruşunu en kararlı biçimde devam ettireceğine duyulan inançtır. Taraftarın inandığı "siyaset bizi kullanmayacak, biz siyaseti kullanacağız" söyleminin yerini bugün Trabzonspor Taraftarına yaşatılan utanç almıştır.

Türkiye içinde bütün siyasi kurumlara ve sisteme karşı vermiş olduğumuz mücadele sonucunda emek hırsızları herkesin malumu olan kanun ve kural ihlalleriyle duvara tosladıktan sonra ve Trabzonspor Taraftarı olarak tüm Trabzonsporluların Avrupa’da vermiş olduğu mücadele meyvesini vermek üzere sürecin en net adımı UEFA tarafından atılmışken bu denli büyük bir hata Trabzonspor Kulübü'nün olası hak kazanımlarına ve taraftarının haklı mücadelesine gölge düşürmüştür ve kimsenin de bunu yapmaya hakkı yoktur.

Son olarak belirtmek isteriz ki

Makamı ve mevkisi ne olursa olsun, Trabzonspor Kulübü'nü kendi idealleri ve düşünceleri doğrultusunda kullanmak, üstelik de bu uğurda taraftarının hassasiyetlerini düşünmeden hareket etmek köklü bir camianın hiçbir mensubuna yakışmaz.

En büyük Trabzonsporlulardan Kazım'ın da dediği gibi "Trabzonspor’un bizdeki ifadesi, statükonun karşısında yer alması, statükoyu parçalaması, güçlülere karşı güçsüzlerin var olduğunu ve onların da bir şeyler yapabileceğini göstermesidir." Seçimden önce taraftara verilen vaatler arasında "iktidara yanaşarak kupa alamazsınız, mücadele ederek alabilirsiniz" sözleri varken, Trabzonspor Camiasını bu duruma düşürenleri düşünmeye davet ediyoruz.

3 Temmuz 2011 gününden bu yana, güçlü olduğumuz sahada kazandıklarımızın güçsüz olduğumuz masa başında elimizden alınmasına karşı bütün Trabzonspor taraftarları ile el ele verdiğimiz mücadeleye, hele adalete bu kadar yaklaşmışken, leke sürdürecek hiçbir harekete tepkisiz kalmamız mümkün değildir. Bugünden itibaren Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu'nun siyaset ile olan ilişkilerini dikkatle incelediğimizden ve gereken tepkileri koymaktan çekinmeyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Değerlerimize ve mücadelemize son derece ters düşen bu fotoğrafı kabul etmiyor ve kınıyoruz.

http://www.bordomavi.net/images/haber/16-06-2013/1371409187_b.jpg

Mollasalihoğlu
16.06.2013, 22:05
Vaatlerin hesabını sormak boynumuzun borcudur.

masterkey
16.06.2013, 22:06
yaptığınız yerinde bir açıklama tebrik ederim.

MARVEL
16.06.2013, 22:21
BMN Yönetimini tebrik ederim. Kayıtsız şartsız, gerçek Trabzonspor'lu duruşunuz için.

Orkun Özkaya
16.06.2013, 22:34
Keşkebu mesajı ana sayfaya koysanız...

cakalkerem
16.06.2013, 22:36
yönetim ne cvp verecek açıkcası merak ediyorum

Recep Çaltepe
16.06.2013, 22:37
Hazırlayanların ellerine sağlık, yerinde bir açıklama olmuş..

Arrive
16.06.2013, 22:38
Hayalkırıklığı yaşadım. Lobiyle, ricayla bilmem neyle kupanın önü açılmasın. TFF olmadı, UEFA var, o da 10 gün sonra olmazsa, FIFA var, CAS var her ne halt varsa var. Hiçbiri de olmazsa yine elimizden geldiğimizi yaparız. Yine olmazsa olmasın, tarih bu hikayemizi de yazar.

Fakat tarih bu fotoğrafı da yazar... Çok üzüldüm.

durito
16.06.2013, 22:45
Yönetim gidene kadar takımla olan bütün bağlarımı donduruyorum.
Rezillik...

Ali Şahin
16.06.2013, 22:52
kendi menfaatleri gereği hareket ediyor.neden daha önce çıkamadın o sahneye çünkü ne olduğun belli olmayan birisi idin ama şimdi MALESEF Trabzonsporun başkanısın yazıklar olsun

Tayfun
16.06.2013, 23:02
Yerinde bir açıklama olmuş. Teşekkürler.

Kimse Trabzonspor'u siyasetin içine sokmamalı. Bu yapanlar ve yapmaya çalışanlar elini ayağını çeksin bu kulüpten .

fteotdgs
16.06.2013, 23:05
Su hayatımda Trabzondpor ile ilgili hiçbir fotoğraftan bu kadar utanmamıştım. Daha da ne desem boş.

Yiğit Gayretli
16.06.2013, 23:14
İnananlar hesap hesap da sorar. Şimdi hesap sorma zamanı...

Koray10
16.06.2013, 23:18
yaziklar olsun..BM daha sert bir aciklama bekliyorum.. ne bu ? küfür etmemek icin zor tutuyorum

Ilelioglu
16.06.2013, 23:19
Hani "Siyaset disari" idi? Bunun cevabini versin IH...

TRABZONSPOR > siyaset(akp,chp,mhp,bdp,vs..)

..

Koray10
16.06.2013, 23:24
simdi Siyasetin Trabzonspor da isi yok diyenler bir cagiri yapiyorm indirin bu adami. bu Adam bizi ikiye bölecek..BM bu isin arkasini birakma..

cyberentalpi
16.06.2013, 23:58
Teşekkürler BMN yonetimi. Utandım gercekten çok utandim

Nihat Günay
17.06.2013, 00:06
Türk futbolunun ahlak ve adalet sorunu var diyen başkanıma bak....

Hey gidi dünya...

Badaloğlu
17.06.2013, 01:14
Kandırıldım!

Sibel
17.06.2013, 01:15
Teşekkürler BMN...

poetricus
17.06.2013, 01:17
Geçmiş olsun. Daha başlangıcı gördük. Bu ne ilkti ne de son olacak!

Sercan Keleş
17.06.2013, 01:25
:) Katılıyorum bu mesajımı buraya monte ediyorum. Eğer ki Trabzonspor Başkanı Başka Bir Siyasi oluşumda yer alır Ve Bordomavi.net Bu Konuda Susarsa O gün Bu konuyu ben açacağım.

Deniz Tosunoğlu
17.06.2013, 01:29
Baskanin arkasindayim. Siyasetten uzak durmasi lazim. Ama Muharrem Usta'ya ozur dilemeniz gerek.

İlker Gazioğlu
17.06.2013, 01:32
Fotoğrafdan çıkardığım sonuç , Başkan siyasete teslim olmuş.

Sefa Murat Dokuz
17.06.2013, 01:35
Tebrik ve Tesekkurler Bmn.

Ugur Kurucelik
17.06.2013, 01:35
Bir Trabzonspor taraftarı olarak neler neler gördüm bu kirli düzende. Hiçbirşey bana bu kadar dokunmamıştı.

Dik duruşun için teşekkürler BMN

Colakoglu
17.06.2013, 01:36
Yeminlen söylüyorum Muharrem Ustayi hic istemedim Akp nin adayidilar dediler, ama inanin bana suan Muharrem Usta baskan olsaydi bugün o miting meydaninda degil klüpte transfer calismasi yapiyor olurdu büyük ihtimal, bu nasil bi baskan hey Allahim, konusma yok icraat var dedi sirf televizyon programlarinda konusmakla akpye destek mesajlari ziyaretleriyle mesgul. Olacak ismi ama onda degil onu secende kabahat.

Colakoglu
17.06.2013, 01:42
Herkesin siyasi görüsüne saygim var kimseyi elestirecek degilim, elbette Trabzonsporun Baskanininda bi oy hakki olacak, gidersin sandikta oyunu atarsin ama sen bir Spor Klübünü temsil ediyosun, senin ne isin var miting meydaninda, klübün resmi sitesinden siyasi aciklamalar falan noluyoruz arkadas??
Dedigim gibi sende degil seni secende kabahat, ilk günden böyle olacagini biliyodun.

poetricus
17.06.2013, 01:47
Yeminle söylüyorum Muharrem Usta'yı hiç istemedim; “AKP'nin adayıdır.” dediler, ama inanın bana şu an Muharrem Usta başkan olsaydı bugün o miting meydanında değil, kulüpte transfer çalışması yapıyor olurdu büyük ihtimal. Bu nasıl bir başkan hey Allah'ım! “Konuşma yok icraat var.” dedi sırf televizyon programlarında konuşmakla AKP'ye destek mesajları ve ziyaretleriyle meşgul. Olacak iş mi? Ama onda değil onu seçende kabahat.
Söylediklerinizin büyük bir kısmına katılıyorum. Altını çizdiğim son cümleye gelince:

"Ümide sevgiye bir öyle ihtiyaç var ki
Yüzüncü kes dahi aldatsalar da aldanırız." demiş şair.

Kimseyi suçlamaya hakkımız yok. Hacıosmanoğlu'na oy veren ve o kazandıktan sonra sevinçten çıldıran arkadaşlarımız da bizim kadar Trabzonsporludur. Buna şüphem yok. Keşke galeyana geleceklerine sağduyulu sesleri dinleselerdi.

Badaloğlu
17.06.2013, 01:50
Olacak ismi ama onda degil onu secende kabahat.

Sen hayatında hiç kandırılmadın mı? Sadece bu kadarını söyleyeyim sana...

Kandırıldım, kandırıldık!

Helvacı61
17.06.2013, 03:22
bmn yönetimini açıklamasından ötürü kutluyorum

Berke6198
17.06.2013, 03:42
Kandırılmış hissediyorum...

E. Cumur61
17.06.2013, 03:51
yazik çok yazik

Courage
17.06.2013, 05:51
Bir kulüp başkanın elbette siyasi görüşü olacak,taraf olacak.

Ama oturduğu koltuk,üstünde taşıdığı emanet bu saatten sonra düşüncelerini uluorta ifşaa etme lüksünü kaldırmaz.

Yanlış bir davranış olmuş.

Colakoglu
17.06.2013, 07:18
Sen hayatında hiç kandırılmadın mı? Sadece bu kadarını söyleyeyim sana...

Kandırıldım, kandırıldık!

Özeti bu,
hatta cuk diye oturdu,
Kandirildik...

Mustafa Ayazoğlu
17.06.2013, 07:23
yağmurdan kaçarken doluya tutulduk

maalesef :(

Cengiz Çubukcu
17.06.2013, 07:36
özrü kabahatinden büyük....uzun gitmeyecek bu anlaşıldı, olan yine bize olacak...

Serdar A
17.06.2013, 07:40
Yalnış bilmiyor isem , bu sincan ve kazlıçeşme mitingleri ak parti'nin seçim çalışmalarını başlattığı organizasyonlar .
Yani adına milli irade , bayrak organizasyonu diyenler belki çıkar ama , her ne olursa olsun bir yönüyle partinin seçim hazırlığına hizmet eden bir organizasyonda bir spor klübü başkanının , başkanlık titresi ile platformda yer alması son derece hatalı .
Kimseden apolitik olması beklenemez fakat herkesten ona emanet edilen mevkiye saygı göstermesi ve gereklerine riayet etmesi beklenir .

Mustafa Ayazoğlu
17.06.2013, 07:41
asıl yanlış olan şu

orada ki kitleye Trabzonspor başkanı olarak çıkmak ve selamlamak

sen siyasi değilsin ki, yeni seçildin TRABZONSPOR'a seçildin. AKP'ye değil.

ve bir takım vaatlerde bulundun.

hanzale
17.06.2013, 07:41
Baskanim yapmış olduğunuz bu hareketten dolayi seni kutluyorum.dik dur egilme en azindan ben seninleyim.

Ertan 51
17.06.2013, 07:45
TS başkanı değil de sade vatandaş olsaydın orada oluş sebebin kimseyi rahatsız etmediği gibi ben de aynı sen gibi düşündüğüm için bilakis memnun olurdum,ama TS başkanı sıfatın olduğu için pek şık durmadı bu davranışın.Ama ne olursa olsun ben hala seni çok seviyor,güveniyor ve samimiyetinin kurbanı olduğunu düşünüyorum.

Mustafa Ayazoğlu
17.06.2013, 07:48
TS başkanı değil de sade vatandaş olsaydın orada oluş sebebin kimseyi rahatsız etmediği gibi ben de aynı sen gibi düşündüğüm için bilakis memnun olurdum,ama TS başkanı sıfatın olduğu için pek şık durmadı bu davranışın.Ama ne olursa olsun ben hala seni çok seviyor,güveniyor ve samimiyetinin kurbanı olduğunu düşünüyorum.

Bireysel olarak katılmakla kalsaydı sorun değil.

Trabzonspor başkanı kimliği ile sahneye çıkıp el kaldırıp halkı selamlaması olmadı.

Emrullah
17.06.2013, 07:52
İ.Hacıosmanoğlu döneminde her türlü rezilliğe kendimi alıştırmıştım. Ancak bu kadarını tahmin edememiştim. Bu durum sadece rezillikle açıklanamaz, başka bir kavram bulmamız lazım.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

ozturk
17.06.2013, 07:53

Aynen Ertan abi. Başkana her ne kadar mafya, kabadayı yakıştırmaları yapılsa da saf ve temiz kalplidir kendisi.

Yoksa mitinge KESİNLİKLE katılmazdı.

neksilmez
17.06.2013, 07:58
Yıllardır büyük keyifle desteklediğim, sevdiğim gönül verdiğim Trabzonspor ne yazık ki kirli bir siyasete oyun edilmiştir, yönetim derhal istifa etmeli, orayı terk etmelidir...Mevcut yönetim def olana kadar Trabzonspor'a hiç bir maddi destekte bulunmamayı, maçlarına gitmemeyi taahhüt ediyorum...Aydın ve ilerici TS taraftartarlarını gerekli tepkileri vermeleri konusunda desteğe çağırıyorum,benim takımım şike yapamaz, kirli siyasete bulaşamaz, gerici olamaz, olanlara destek veremez...Buna neden olanları şiddetle kınıyor, sizi tebrik ediyorum, yalnız olmadığımı bilmek güzel, Yönetim geldiği gibi derhal gitmelidir... DERHAL...

yaranozlu
17.06.2013, 08:00
Mesajdan dolayı BMNyi tebrik ederim, duruşumuzun her şeyden önemli olduğunu ifade etmekte yarar var.

Ertan 51
17.06.2013, 08:02
Bireysel olarak katılmakla kalsaydı sorun değil.

Trabzonspor başkanı kimliği ile sahneye çıkıp el kaldırıp halkı selamlaması olmadı.
Evet haklısın,
yalnız öyle çetrefilli bir hal var ki şu an için ülkem de ne desen yanlış anlaşılıyorsun.Ben ülkemi seviyorum,Menderes'in idamına yalandan timsah göz yaşı dökenler bugün tayyibi asalım desen tamam diyecek pozisyona geldiler,ben buna karşı çıkıyorum,sandıkta yapamadığınızı anarşiyle yapmayın diyorum, sen ne zaman döndün diyorlar.Başkanımız da bu düşüncelerle özellikle türban konusunda uğradığı haksızlıklara çok isyan etmiş o nedenle ordaymış,ha gine sonuç geliyor geliyor senin dediğine geliyor,sen TS başkanısın şahsi düşünceni kafana göre yansıtamazsın.Karışık çok karışık,aslında bu başlığa hiç yazmamak lazım 2-3 gün geçsin ortalık bi durulsun,sen ne desen bir yerlere çekilebilir diyordum ama insan duramıyor işte.

HOPA'LI TS'Lİ
17.06.2013, 08:06
Mesajdan dolayı BMNyi tebrik ederim, duruşumuzun her şeyden önemli olduğunu ifade etmekte yarar var.

Kendimi kandırılmış ve aptal hissediyorum. Şoktayım.

Tam da büyük zafere 1 hafta kalmışken, bu rezalet fotoğraf neyin nesi?

Ne vaatler verildi veya alındı çıkar uğruna.

Tayyip Erdoğan, kendi gibi düşünmeyen ülke vatandaşlarına büyük bir kinle savaş açarken, çok güvendiğimiz Başkanımızın onun mitinginde yer alması midemi bulandırdı.

Kupa gelmezse veya UEFA'dan şikebahçe aleyhine karar çıkmazsa, bunun sebebi Tayyip ve Hacıosmanoğludur.

Yazıklar olsun. Muharrem USTA, Tayyip'e yakındır, siyasete esir düşer derken başımıza gelene bakın.

Ayıkla şimdi pirincin taşını TS yönetimi.

zekeriyya
17.06.2013, 08:16
aldatılmış olarak hissediyorum kendimi
neden
neden
neden bizler ?

Kaya
17.06.2013, 10:25
Kulüp başkanımızın AKP li olması veya AKP ye or vermesi önemli değil. Bu onun kendi seçimidir. Kimse de karışamaz.

Ama daha yeni bir kulüp başkanı iken ve bu kulüp tamamen siyasi olarak hakettiği kupaya ulaşamazken neden mitinge çıkma gereği duyulur...

Başörtüsü meselesinde başkan istediğini düşünür ona da kimse karışamaz. Ama durumlar bu kadar karışıkken insan bir düşünür; oraya katılınca illa ki tepki oluşacaktır...

Kimse başkandan siyasi fikrini değiştirmesini istemiyor ki; şu an tamamen önce Trabzonspor demesini bekliyor.

alone_6161
17.06.2013, 10:41
Yazıyı hazırlayanların emeğine, yüreğine sağlık. Noktası, virgülüne kadar katılıyorum. İbrahim Hacıosmanoğlu beni hayal kırıklığına uğrattı. İnşallah en kısa sürede kongre yapılır.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
17.06.2013, 10:47
Resmen kendi kalemize gol..

Gamze
17.06.2013, 10:54
Seçmenlerini kandırdı, taraftarlarını utandırdı. Bu kadar basit.

Hüseyin Bağdat
17.06.2013, 11:30
Her ne kadar o kupayı istiyorum desem de yerinde bir açıklama olmuş...

Ertuğrul ATALAY
17.06.2013, 11:48
Altına imzamı atıyorum.

Ertuğrul ATALAY
17.06.2013, 11:50
2 ay önce TENEKE başlığı ile veda ettiğim BMN ye iho yu kınama başlığı ile geri döndüm.

Ender Kuyumcu
17.06.2013, 12:00
Yanılmıyorsam İbrahim Hacıosmanoğlu seçim konuşmasında Muharrem Usta'yı kastederek siyasetin kucağına oturarak mücadele edilmez demişti.

Meğer derdi Usta oturmasın ben oturayım derdiymiş.

İbrahim Hacıosmanoğlu ile Muharrem Usta arasında yapılan yarışın da Trabzonspor başkanlık yarışı olmadığı RTE'ye yakın olma yarışı olduğu böylece daha net bir şekilde görülmüş oldu.

Evet kandırıldık. RTE Usta gösterip Hacıosmanoğlu vurdu bize.

2 senedir hem şikecilerle hem kendi başkan ve yönetimimizle ettiğimiz mücadele korkarım ki bundan sonra da aynı cephelerde devam edecek.

yaranozlu
17.06.2013, 12:03
Keşke başkanlarla ilgili yazılarım okunsaydı. Siz daha bir şey görmediniz, sivas başkanıyla maç izlerken görün hacıyı. Kendisi en yakın arkadaşıdır.

zekeriyya
17.06.2013, 12:03
R.T.E. bir kez daha cihan padişahı olduğunu gösterdi
anlaşıldı ki
her yok RTE'a çıkıyormuş

colnago061
17.06.2013, 13:13
Çok sevdiğim Trabzonspor'umdan soğutmaya çalışıyor başkan.Siyasete hiç girmemeliydi.Çok talihsiz olmuş.

Necmettin ALTUNTAŞ
17.06.2013, 13:15
Ellerinize sağlık uşaklar.Yerinde bir açıklama oldu.

poetricus
17.06.2013, 13:53
İ.Hacıosmanoğlu döneminde her türlü rezilliğe kendimi alıştırmıştım. Ancak bu kadarını tahmin edememiştim. Bu durum sadece rezillikle açıklanamaz, başka bir kavram bulmamız lazım.
Akşam ben de aynısını söylüyordum, Hacı bütün sınırları kaldırdı.

Malkocoglu61
17.06.2013, 13:54
Eğer o kupa gerçekten bizimse ki bizim, Başbakan'a herhangi bir yağ çekmemize gerek yoktur. Başkanın bu mitinge gitmesini onaylayanları anlamıyorum.

Ahmet Kuru
17.06.2013, 13:54
Olmadı...
akp değil x partinin bir mitingine sebep ne olursa olsun Trabzonspor Klubü Başkanı katılmamalı...

Umarım bu başkanın son yanlışı olur...

28TS61
17.06.2013, 14:19
fazla söze gereke yok. yanlis yapti

tristram
17.06.2013, 14:22
forumun stichus'a bir ozur borcu var..haci hakkinda her soyledigi dogru cikti..

NFeS NeVa
17.06.2013, 14:37
Bu yönetim basta kaldigi sürece,bundan böyle bana;Hic bir basari,hic bir transfer, hic bir aciklama bu ezikligi unutturamaz...BMN yönetimini tebrik ediyor,ser gücleriyle yapilacak ittifakla elde edilecek sonucu tanimadigimi yineliyorum...Onurlu Trabzonspor taraftarlarini yürekten selamliyor,ne olmus ki kupa icin diyenleride Trabzonsporun kimligini iyi arastirip ögrenmeye davet ediyorum..baki selamlar renkdaslarim

brnclhn
18.06.2013, 16:58
tebrikler gayet yerinde olmuş...

lazibere
18.06.2013, 17:13
Kupamızın alenen çalınmasına zemin hazırlayan, Sırtında fener Formasını çıkarmayan bir Başbakan'ın, yaptığı mitinge anons ile katılmak senin haddine değil. Buna hakkın yok, taraftarı bölmeye hakkın yok. Insan tecavüzcüsünün önunde nasıl eğilebilir???

Hani Büyük olan bizdik??
Hani Siyasetle işimiz olmayacaktı,
Hani onlar bizim ayaklarımıza gelecekti??

Bir Kulup Başkanı, nasıl parti Mitingine çıkar delireceğim ya. Küfür mü edelim illa. Trübinleri bölmeye mı geldin Tıpkı Tayyip'ın ülkeyi bölmesi gibi.???

Trabzonspor'umuzun Ruhu senın bu yalaka ruhun değil başkan. Sana her kım böyle anlattıysa yanlış anlatmış

Bırak bu kutsal görevi ve Git AKP ye İl başkanı ol, Bu yalakalıkla da ilk seçimde milletvekili yaparlar seni

Badaloğlu
18.06.2013, 17:19
forumun stichus'a bir ozur borcu var..haci hakkinda her soyledigi dogru cikti..

Keşke Nuri labayrak için söyledikleride doğru çıksaydı!

Başbakanın danışmanı oldu bir düşmedi yakamızdan...

İşine baksın...

Külünkoğlu
18.06.2013, 17:25
Lazibere
İfadelerine ve üslubuna dikkat edersen iyi olur. İlgili mesajlar silindi. Tekrarında forum kuralları devreye girecek. Bilgilerinize.

Külünkoğlu
18.06.2013, 17:30
Ayrıca şuna dikkat ediyorum burda bazı konular olduğunda harareti tavan yapan arkadaşları neden Uefa ve Fifa mail organizasyonlarında göremiyoruz ?
Aynı hırsınızın yüzde birini görelim bu başlıklarda neden yok sunuz ?

Gümüshane
18.06.2013, 17:33
kendi kendimizi vurak kücük düsüren tek kulübüz heralde büyükler icinde. Fenerliler okadar sike yapiyor okadar namussuzluk yapiyor halada Fenev fenev diye tutturuyorlar bizimkiler hep kendi Takimlarina saldirsin. Yanindayiz Baskan!

7can61
18.06.2013, 18:03
Başkan yüzde yüz hatalı ama Başkana kızıp da, yok takımdan soğudum, yok askıya aldım, yok benim için Trabzon bitmiştir minvalinde yazı yazan arkadaşları da anlayamıyorum!
Aynı tür yazılar Fatih Tekke vb. gibi olaylarda da yaşanmıştı, siz Trabzon taraftarı mısınız yoksa ideoloji taraftarı mısınız? Nedir derdiniz?

Fatih Öztürk
18.06.2013, 19:06
Zerre kadar katılmıyorum acıklamaya.

Fatih Öztürk
18.06.2013, 19:11
Keşke başkanlarla ilgili yazılarım okunsaydı. Siz daha bir şey görmediniz, sivas başkanıyla maç izlerken görün hacıyı. Kendisi en yakın arkadaşıdır.

Yaapma yahu.vah vah vah vah.ne olmuş arkadaşıysa.

SADECETRABZON61
18.06.2013, 21:14
Bende Bir Trabzonspor başkanına bu fotoğrafları yakıştıramadım..

cyberentalpi
18.06.2013, 23:30
bnm e bu kınama mesajı için teşekkür ediyorum. açıkçası gezi parkı konusunun kapatılmasına uzulmustum.
Ts başkanı rıdvanların aykutların evinde ağırlandığı bir başbakanın yancısı gibi gorulmus ve klubumuze kara leke surmustur
gerci fb li uye yi savunarakta sürmüştü

fteotdgs
18.06.2013, 23:47
Eğer o kupa gerçekten bizimse ki bizim, Başbakan'a herhangi bir yağ çekmemize gerek yoktur. Başkanın bu mitinge gitmesini onaylayanları anlamıyorum.

Meselenin bir de o yonu var tabii. Sahsen yaptigina etiksel yonden baktigimdan ona gelememistim bir turlu. Soyle aciklayayim: UEFA'nin su sonu getirecek adimi nihayet atmasindan sonra yurticinde ne olup bittiginin, ne olacaginin, kimin ne yapip ne yapmayacaginin hicbir onemi kalmadi. Dolayisi ile basbakan da, istesin ya da istemesin, bu surecte bir etken olmaktan cikmistir. Kendisinin aciklanacak UEFA kararlari karsisinda herhangi bir sey yapabilecegini hic zannetmiyorum yazmaya usendigim bircok ayrintidan dolayi.

Sadede gelirsem, eger bizim baskan kupa gelsin diye mitinge gitmisse, bu basbakana yakinlasma amacinin bir parcasi idi ise, etik yonune hic girmiyorum, bu son derece yanlis bir stratejidir. Olaylari suzemedigini gosterir.

katre-i.matem
18.06.2013, 23:53
toplumsal psikoloji ile hareket edilerek yorumlar yazılmıs sanki.. şahsi kanaatim olarak katılmıyorum burada ki çoğunluğa ve yadırgamıyorum. bu bir bakış açısıdır ve belli ki çoğunlukla aynı taraftan bakmıyorum. o gün bende oradaydım ve hayatımda ilk defa bir mitinge katılmış ve boyle bır kalabalıga karısmıstım. ben olaya akp mitingi olarak bakmıyorum ve bakmadığım için oradaydım. başkanda kendince bir açıklama yaptı hiç yapmasada olurdu ama belli ki mecbur hissetti. bu bir hassasiyetti gosterilmesi gereken bence. gitmeyebilirdi elbet yada farklı bir tepkıde gosterebilirdi ama sahsım salt bir akp mitingi olarak bakmadığı için olaya başkanın orada bulunmasını da yadırgamıyorum

berit
19.06.2013, 01:14
Aslen Trabzonlu olmayan ama kalben ve gonulden bir TRABZONSPORLU olarak son yillarda yasanan gelismeler beni takimimdan sogutmaya basladi. Bu son olay kepazeligin daniskasi oldu. Ya sabir Ya sabir

ardasa61
23.06.2013, 23:21
Trabzonspor, suçluları aklayanların ...ünün kılıdır kılı!

ardasa61
23.06.2013, 23:25
Zerre kadar katılmıyorum acıklamaya.

+1

başkanın oraya tek başına çıkması yanlıştı, yıldırım demirören, tahkim kurulu üyeleri başbakan ve hacı beraber çıkmalıydı. ŞER ODAKLARINA! beraber mesaj göndermeliydiler.

titanic
24.06.2013, 03:05
Ben yakıştırdım.bir futbol takımı siyasete trip atmaz liseliler gibi. Hangi partinin mitingine katılırsa katılsın fark etmez, Ne kadar başkanda olsa orada kendisini temsil etmiştir. Takımla ilgisi yoktur. O zaman taksimde yağma yapan grupların içinde boy gösteren ne kadar taraftarlardır bilemıyorum o trabzon formalı şahısları da kınayalım.Onlara da yakıştıramayalım.

61kralfatih
25.06.2013, 13:50
o konuşmalardan sonra bu hiç olmadı be başkan ayıp yazık başbana yakın olacaksan biz hiç seni desteklemeseydik keşke