PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şimdi Sırası Değil

Erdal DİLEK
16.06.2013, 20:41
Acik ve net söylüyorum konu ibrahim Haciosmanoglu nun mitinge katılmasını n doğru veya yanlış olması değil
Uefa için son 15 gün bu işe çok emek veren arkadaş lar var. Tartışma nin bolunmenin zamani değil. Karar verilsin herkes vereceği tepkiyi yine verir. 15 gun tek vücut tek beyin. Herkes bi düşünsün konu kilit yerse yone yesin

Doğukan Uçan
16.06.2013, 20:43
aslında arkadaş doğru söylüyor bir bakıma beklemek lazım 24 hazirana kadar.

Orkun Özkaya
16.06.2013, 22:45
Acik ve net söylüyorum konu ibrahim Haciosmanoglu nun mitinge katılmasını n doğru veya yanlış olması değil
Uefa için son 15 gün bu işe çok emek veren arkadaş lar var. Tartışma nin bolunmenin zamani değil. Karar verilsin herkes vereceği tepkiyi yine verir. 15 gun tek vücut tek beyin. Herkes bi düşünsün konu kilit yerse yone yesin

çok haklısın bu kritik dönem kesinlikle bölünmenin zamanı değil ama birisi bunu başkana da anlatsa. Biz taraftarların fark ettiği ve bildiği bu gerçeği bizler anlayabiliyorken neden başkanımız anlamaz ? AKP nasılsa daha miting yapar, medem destekleyeceksin, git başka bir zamanda ver desteğini. Kimsenin bir şey dediği olmaz. Bir de giderken Trabzonspor başkanı sıfatıyla değil de vatandaş İbrahim olarak git bak bakalım karışan olur mu ? Anlamadım kendi içimizde birliğe en ihtiyaç duyacağımız şu 15 gün önümüzde yatarken Başkan neden böyle bir hareket yaptı.

Bir zahmet bunu açıklasın, hakikaten merak içindeyim. Herhalde eski başkanımızın dediği gibi "İnce zeka" gibi birşeyler söyler. Malum biz taraftarlar heşeyi anlayacak kadar ince düşünemiyoruz...

memmedaga
16.06.2013, 23:18
doğru aslında

Furkan Özdem
16.06.2013, 23:56
Kesinlikle sırası değil. Kritik dönemleri atlattıktan sonra iç hesaplaşma yaşanır. Şimdi ortalığı karıştırmanın anlamı yok...

DEEP BLUE
16.06.2013, 23:58
Kendini kandıran, herkesi kandırır.

MuratJ
17.06.2013, 00:01
Trabzonspor çok kritik hayati bir süreçte. İç hesaplaşmanın zamanı değil katılıyorum. Sakin olmalıyız. Şu süreç hayırlısıyla hakkımızı alacak şekilde geçsin gerekirse sonra asarız hacıyı.

Ali Bektaş
17.06.2013, 00:28
Bencede sırası değil

omer61
17.06.2013, 00:44
Ülkede kaos ortamı varken, halen şampiyonluk kupasını konuşmak hiç yerinde değil.

sessizkral_1
17.06.2013, 01:02
Kupa gelincede İbrahim hacıosmanoğlu vadettiği kupayı aldı !! yaptığı hataları boşverelim..

diyeceğiz

Furkan Özdem
17.06.2013, 01:15
Ülkede kaos ortamı varken, halen şampiyonluk kupasını konuşmak hiç yerinde değil.

Biliyor musun fenerliler de bunu diyor sürekli. Özellikle de uefa disiplin kurulunun sevk kararlarından sonra bayağı dillendirdiler bunu.

Aziz olayın üstünü kapatırken biz hala neden sürdüğü, neden bu kadar uzadığı bilinmeyen olayların bitmesini bekleyelim(!)

Abdullah Altıntaş
17.06.2013, 01:18
Uefa kararına kadar sabır, ondan sonra isteyen istediğini söylesin.

Sercan Keleş
17.06.2013, 01:19
Katılıyorum , Nasıl olsa Bu yönetim bir Daha seçilemez.

Murat Acar
17.06.2013, 01:41
Anlamadığım şeyse mitinge gitti diye o kupayı getirmesini istemeyenelrımız var o kupa gelse şu aşamadan sonra kimse sahiplenmesin bikere o kupada emeği geçen ama bize ihanet eden topçuların bile hakkı var herkes hakkını alsın yeter şimdi sessizlik gerek lütfen arkadaşlar..Karardan sonra istifa etsin mi etsin deriz ama şimdi değil...

Celal Demir
17.06.2013, 08:50
ALLAH aşkına yalvarıyorum bu konuyu kapatalım şu süreç sonuçlanana kadar emin olun bize çok büyük zararı olacaktır şu süreci atlatalım sonra hep beraber oturup tartışırız ama şimdi hiçmi hiç sırası değil...

Derin Trabzon
17.06.2013, 09:28
Uefa süreci tamamlanana kadar yapılan her istifa muhabbeti, bence hacının mitinge katılmasından 10 kat daha fazla yanlıştır.

Sabredin şu süreç tamamlansın sonra ne yapılacaksa yapılır.

Derin Trabzon
17.06.2013, 09:29
Uefa süreci tamamlanana kadar yapılan her istifa muhabbeti, bence hacının mitinge katılmasından 10 kat daha fazla yanlıştır.

Sabredin şu süreç tamamlansın sonra ne yapılacaksa yapılır.

magicyattara
17.06.2013, 09:39
Adalet mücadelemize gölge düşürmüştür..

Trabzonspor taraftarı bölük pörçük olsa da her bir parçası adalet mücadelesinde elinden geleni yapmıştır..hala daha yapmaktadır..

Eğer adalet tecelli edecekse ve Trabzonspor uğradığı haksızlıktan kurtulacaksa bunda en büyük pay Trabzonsporun büyük taraftarının olacaktır..

Trabzonspor taraftarı nasıl davranacağı bilmeyen birini başına getirmiş olabilir..Trabzonspor taraftarına düşen 2 yıldır gecesini gündüzüne kattığı bu yolda aynı şevkle yürümektir..

o kupa müzedeki yerini aldığında herkes bilsin ki şurda burda orda iki satır yazı ile de olsa mücadele veren herkesin emeği vardır üzerinde..

HOPA'LI TS'Lİ
17.06.2013, 10:03
Adalet mücadelemize gölge düşürmüştür..

Trabzonspor taraftarı bölük pörçük olsa da her bir parçası adalet mücadelesinde elinden geleni yapmıştır..hala daha yapmaktadır..

Eğer adalet tecelli edecekse ve Trabzonspor uğradığı haksızlıktan kurtulacaksa bunda en büyük pay Trabzonsporun büyük taraftarının olacaktır..

Trabzonspor taraftarı nasıl davranacağı bilmeyen birini başına getirmiş olabilir..Trabzonspor taraftarına düşen 2 yıldır gecesini gündüzüne kattığı bu yolda aynı şevkle yürümektir..

o kupa müzedeki yerini aldığında herkes bilsin ki şurda burda orda iki satır yazı ile de olsa mücadele veren herkesin emeği vardır üzerinde..

İHO'nun dünkü mitinge katılmasını ben de eleştirdim ancak artık bırakalım ve UEFA DK'na odaklanalım.

Şikecileri sevindirmeyelim.

hodlu
17.06.2013, 10:16

Aynen katılıyorum. Gün bir ve beraber olma günü...........

GÖLONSA
17.06.2013, 10:35
Peki ''ONUR'' ne demektir,''DİK DURMAK'' ne demektir?

Bu saatten sonra kupayı alsak bile kimi inandırabiliriz hakkımız olduğuna?

Yıllardır bize bu eziyeti yapanın kapısına gitmek,ona dalkavukluk yapmak ne demek?

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
17.06.2013, 10:50
Peki ''ONUR'' ne demektir,''DİK DURMAK'' ne demektir?

Bu saatten sonra kupayı alsak bile kimi inandırabiliriz hakkımız olduğuna?

Yıllardır bize bu eziyeti yapanın kapısına gitmek,ona dalkavukluk yapmak ne demek?

Başkanın bu büyük hatası verdiğimiz mücadelenin onuruna ya da dik duruşumuza zarar vermez,
ama kendi kimliğini çok yıpratır.

Biz 3 Temmuz'dan bu güne inatla ve inançla bir adalet mücadelesi verdik, halen veriyoruz.

Başkan güç ihtiyacı içerisinde çok fena çuvallamıştır. Evet.
Bu kendi kalemize goldür. Evet.

Ama bu asla tertemiz mücadelemize leke olamaz.
Başkanımızın münferit hatasıdır!..

Süleyman50
17.06.2013, 11:09
bence de şimdi sırası değil 24 haziran haftasını bir bekleyelim ondan sonra konuşuruz...

GÖLONSA
17.06.2013, 11:35
Başkanın bu büyük hatası verdiğimiz mücadelenin onuruna ya da dik duruşumuza zarar vermez,
ama kendi kimliğini çok yıpratır.

Biz 3 Temmuz'dan bu güne inatla ve inançla bir adalet mücadelesi verdik, halen veriyoruz.

Başkan güç ihtiyacı içerisinde çok fena çuvallamıştır. Evet.
Bu kendi kalemize goldür. Evet.

Ama bu asla tertemiz mücadelemize leke olamaz.
Başkanımızın münferit hatasıdır!..

Maalesef başkanımızın münferit hatası kulübümüzüde bağlar.

Ertuğrul ATALAY
17.06.2013, 11:37
Tertemiz mücadele,onur,paraya karşı emek ancak böyle kirletilebilirdi...

Enisc
17.06.2013, 12:16
Bunu Hacıosmanoğlunun düşünmesi lazımdı. Böyle bir dönemde hangi akıl mantıkla o mitinge katıldı ?

Fatih Özkan
17.06.2013, 13:02
Lütfen!
2 yıldır kendimizi yıprattık, sinirlendik, gerildik her gün, her sabah bekledik...
Ve en sonunda cezanın açıklanmasına sayılı günler kaldı...
Başkan'ın yaptığı elbette yanlıştır. Lakin bir süreliğine o konuyu bir kenara koymak gerek...
Ha gayrat...
Maillere, faxlara devam arkadaşlar!
Lütfen!

cakalkerem
17.06.2013, 13:04

işte budur.....

bordoylamavi
17.06.2013, 13:07
mitinge çıkmanın sırası mıydı peki

Fatih Özkan
17.06.2013, 13:26
mitinge çıkmanın sırası mıydı peki

Elbette değildi.
Burda başkandan daha önemli bir mevzu var. O da kupa meselesi!
En azından UEFA'dan ceza, Trabzon'a kupa gelene kadar gücümüzü başka olaylara bölmeyelim!
Şikeye odaklanalım! Sonrasında elbet hesap sorulur!
Kendi içimizde çekişmenin yeri ve zamanı değil!

MURAT İNCE
17.06.2013, 14:33
Bence de sırası değil, bilmediğimiz açıklanamayan şeyler olabilir.