PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TS Club Mayosu yırtıldı!

Tunga
21.08.2006, 12:33
TS CLUB MAYOSU YIRTILDI

Ege’de tatil hazırlığındaydım. Tatile çıkmadan TS Club’a uğradım, Cevahir’de. Yeni sezonda çıkan erkek mayoları vardı. Çok hoş gözüküyorlardı. Denemek için aldım 1 tane mavi olanlardan.

http://img247.imageshack.us/img247/1153/sortjv4.jpg

Yeni olduğu için denemek gerekiyordu. Onun için her üç renkten de birer tane almak yerine 1 tane aldım sadece. Eee akıllı adam denemeden atmaz yenilik adımlarını. Basamak basamak olmalı değişim.

Bir yenilikti bu. Yepyeni bir başlangıç. Zaten 2 sezondur kolsuz TS Club T-shirt’üyle gidiyordum denize. Ama yetmiyordu. Artık deniz üniformamın alt tarafı da tamamlanmıştı. Gururla giyecektim tam takım formamı.

Nitekim giydim de. Giydim de, dışı caf caflı ALBenisi oldukça yüksek olan şort 10 Ağustos günü Ege / Akdeniz sularında yırtılıverdi. Cepleri biraz dardı. Bu nedenle cebine en ufak bir şeyi bile koysanız, onu cebinizden alırken, geri koyarken kolayca yırtılıveriyordu. Bir de Ege / Akdeniz sularının tuzu da bu etkiyle birleşince, deformasyon kaçınılmaz oluyordu.

Allah’tan usta bir dikişci vardı yanımızda. Dedi ki bu ceplerle yırtılmadan kullanmak imkansız. Buna TAKVİYE ŞART! Bir parça mavi kumaş ile başladık TAKVİYEYE. Evet cep kısmı çok sağlam olmuştu, ama şimdi de sorun, ağız kısmının daralması olmuştu. Artık yırtık olmayan bir mayom vardı ama cepleri de kullanılmaz olmuştu. Ama cep vardı ya, yeterdi elbet!

Kullanılamayan iki adet cebe sahiptim. Ama maalesef bu sene EGE sularında kullanamayacaktım! Neyse dedim artık seneye. Ben de evde giymeye başlarım. Mayo artık şort olmuştu. Üstümden hiç çıkarmıyordum. Başımda Kappa Trabzonspor şapkası, altında geçen seneki TS Club T-shirt’ü ve altta bu seneki caf caflı TS Club mayosu (pardon artık şort oldu o). Tek eksiğim geçen sene kayınpederimin hediye ettiği 9 Fatih Tekke havlumdu. Keşke o da olsaydı. O zaman daha da bir eksiksiz olacaktı her şey. Ama bu sene onu yanıma almamıştım. Tamam ben kenardayken zaten Trabzonspor’un reklamını iyi yapıyordum ama ben denizdeyken kenarda Trabzonspor parlamıyordu.

Tatil boyunca günler geçti ben de gittikçe esmerleşmeye başladım. Elbette TS Club şortumun içinde. Tatilin sonuna doğru artık iyice esmerleşmiştim. Neredeyse zenci olacaktım. O zaman fark ettim ki, bu forma esmerlere çok yakışıyor. KEŞKE ESMERLERİN ÜSTÜNDEN HİÇ ÇIKARMASALAR BU FORMAYI.

http://img204.imageshack.us/img204/3382/esmeroc2.jpg

Ama bu sene Brezilya modası böyle değilmiş. Ukalalık etmeyeyim bu konuda benim bilgim yok ama Brezilya’da bulunan bir Trabzonlu dostum söyledi. Bir Brezilyalıya KANCAYI takmak için şu an Brezilya’da.

Velhasıl, şimdi tatil bitti, geldik gene günde 20 saat mesainin başına. Bir sene daha böyle sürecek.

Sizin de anlayacağınız gibi HİÇ TAKİP EDEMEDİM Trabzonspor’u. Sahi neler oldu ben yokken? Ben hafta sonu TS Club’a gidip yeni kupalardan bir tane daha almayı düşünüyorum. İçine buz gibi soğuk su koyup içeceğim bu sene boyunca.

Yanlış anlamayın sadece sıcaklardan yükselen ateşimi düşürmek için!

15 gün aradan sonra hepinize merhaba.

Naim
21.08.2006, 12:39
Abi Hoş geldin diyor ve ekliyorum
Turkcell Süper ligi
Keşke Başlamasaydı

Badaloğlu
21.08.2006, 12:48
Desene şortlarda,takımda hep aynı; onda bile bizi uyutmaya devam ediyorlar.
Bu arada gazetelere kayıp ilanı versek ayıp olurmu?Faruk Kanca'yı Brezilya'ya gönderdiğimzin üzerinden yaklaşık 40 gün geçti.Brezilya hariç (Marcelinho Herta Berlinden geldi,Brezilya bağlantılı gelmedi) her yerden topçu transferi yaptık ama Brezilya kanalından daha futbolcu transfer edemedik!
Tunga, hoşgeldin kardeşim...

İslam Sezer
21.08.2006, 13:32
abi hoşgeldin,nukteler fevkalade güzeldi.

Miraç Atalay Çiftçi
21.08.2006, 14:02
Türkcell Süper lig
Niye başladı...

Nytre
21.08.2006, 14:07
muşampa yırtıldı yani :)

Naim
21.08.2006, 14:14
forma ürettirenin başındakinin ar damarı yırtılmış sorun olmuyorda
Şimalyıldızı abimin bir mayosu yırtılsın çokmu :D

Oğuzhan Görkan
21.08.2006, 15:00
bu sene herşey bozuk herşey kalitesiz allah sonumuzu hayır etsin...bizlerede sabır versin

Onur Muhcu
21.08.2006, 16:02
Şimal Yıldızı Hoş GEldin arkadaşım, Ne güzel anlatmıssın yaşadıklarını, eklemek istedğim bir şey var, farkında mısın 15 günlük süre içerisinde sen reklamı iyi yönde yapmıssın bizim takım ısrarla o reklamı kötüleştirmiş. Üç maçta 1 puan reklamın iyisi kötüsü olmaz ama, Turkcell super lig bize kafayı sıyırttı işin aslıda bu :)

Ayşe Aygün
21.08.2006, 16:06
Hal hatrın eş dosta ürün yaptırlılırsa böyle olur. Arkadaşlaraına yaptıryomuş yönetici arkadaşlar har hatır niyetine para yabancıya gitmesin diye normaldır yırtılmaz. benimde aldığım tişörtun yaksı bir yıkıyışta gitti birde rengi soldu hemen.ama ben aradım şikayet ettim sizde öyle yapın geri getrin dediler.

Külünkoğlu
21.08.2006, 17:13
Sen git boyuna posuna bakmadan git bir kaç beden küçük Ts Clup şortu al, mayo diye şuursuzca aban üzerine, al'ı al moru mor olan bacaklarını güneşte bronzlanştım diye yutturmaya çalış yetmezmiş gibi ürün üreten camiaya atıfta bulun.
Ürün konusunda her ne kadar homojen bir karışım elde ettiysende tam ayarı tuturamamak bir kaç şorta daha mal olacak zannımca, aralık ayında denize girmek gibi bir kazanımın da var nasıl olsa, az şanslı adam değilsin vesselam.

LazAnisT
21.08.2006, 17:38
yukarıdaki şortun aynısından bende var. marmara,ege,akdeniz ve karadeniz tüm denizleri gördü.ve hala sapasağlam.şansızlık sende olmasın?

Gürkan
21.08.2006, 18:06
uşaklar biri diyo yırtıldı biri diyo saglam bunlar farklı farklı kumastanmı yapıldıda bırı yırtıldı bır saglam.
alacaktık ıcıme kurt dustu.

Burçak
21.08.2006, 18:08
arkadaşlar kim kaç kilo onuda yazında :)

immortal_TS
21.08.2006, 20:14
Tunga abi hoşgeldin öncelikle, abi senin şort yırtılmış biz kendimizi yırttık sen tatildeyken yine iyisin sen:D

DKaraduman
22.08.2006, 02:17
Abi hoşgeldin sefa getirdin...gene laf sokmalar süperdi özellikle son bölümdeki kupaya soğuk su kısmı :D

Mustafa Ayazoğlu
22.08.2006, 02:19
Ayşe teyze anlar bu işten.. konuyu buraya taşımana ne gerek var yani.. her taraftan TRABZONSPOR karizması çizilmiş zati.. birde sen yırtıktan bahsedion..

ceserdar
23.08.2006, 16:26
puhaha :D işin şakası ben bir adamdan duydum istanbul büyükşehirde çalışan nuri onları belediyenin amatör kluplere verilen yardımlarında alıp mağazalara koymuş. böyle bir duyum var. gene de geçmiş olsun. sana da o yardım mayolarından gelmiştir. geçmiş olsun. :D