PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olağanüstü Genel Kurul Kararı?

sessizkral_1
16.06.2013, 19:12
Yaşanan gelişmeler malumunuz

Olağanüstü genel kurul kararı alınabilmesi için ne yapılabilir? Kaç oy gereklidir.

atomantcum
16.06.2013, 19:34
Evet, boş boş yorum yapacağımıza bir an önce gereğinin yapılması için yol yordam aramak en mantıklısı. Bu konuda bilgisi olanları bekliyoruz başlığa.

Kaan
16.06.2013, 19:34
Tüzük değişikliği mahkemelik oldu zaten. Bana öyle geliyor ki tüzük, eski haline geri gelecek ve Aralık ayında tekrar kongre olacak. Olağanüstü bir kongreye gerek yok yani.

atomantcum
16.06.2013, 19:38
Tüzük değişikliği mahkemelik oldu zaten. Bana öyle geliyor ki tüzük, eski haline geri gelecek ve Aralık ayında tekrar kongre olacak. Olağanüstü bir kongreye gerek yok yani.

Kulübün imajı için gerekli. Taraftarın öfkesinin soğuması için gerekli. Temiz adalet mücadelemizin kirlenmemesi için gerekli. Bu zihniyetin bi 6 ay daha kulübe yeni yeni zararlar vermemesi için gerekli.

sessizkral_1
16.06.2013, 19:42
Aralık çok geç

Kaan
16.06.2013, 19:44
Kulübün imajı için gerekli. Taraftarın öfkesinin soğuması için gerekli. Temiz adalet mücadelemizin kirlenmemesi için gerekli. Bu zihniyetin bi 6 ay daha kulübe yeni yeni zararlar vermemesi için gerekli.

Kulübün imajını düzeltecek taraftar profili yok bizde maalesef. Trabzon insanının, Trabzonspor taraftarının en sevmediğim yönü. Aralık'ta kongre olursa ve o zaman seçilmezse öpüp de başımıza koyalım.

hyasin61
16.06.2013, 19:44
Metin Mso ‏@metinmso 15 sn
1200 imza ile olağanüstü kongre yapılabiliyor. Bunu düşünelim.

Necmi6161
16.06.2013, 19:47
Metin Mso ‏@metinmso 15 sn
1200 imza ile olağanüstü kongre yapılabiliyor. Bunu düşünelim.

hemen başlanmalı organizasyona

Erdal DİLEK
16.06.2013, 19:49
Sikeciler de bunu ister şu an.

Süleyman Eruyar
16.06.2013, 19:52

Hem de deli gibi ister ,

Haciosmanoglu nun laflarindan sonra yuzlerini gormek oyle hos ki ,

Sadri Sener gibi baskandan sonra ilaç gibi geldi.

Beklemek lazim . Sakin olmak lazim .

En kotu Aralikta gider.

Erdal DİLEK
16.06.2013, 19:58
Hem de deli gibi ister ,

Haciosmanoglu nun laflarindan sonra yuzlerini gormek oyle hos ki ,

Sadri Sener gibi baskandan sonra ilaç gibi geldi.

Beklemek lazim . Sakin olmak lazim .

En kotu Aralikta gider.
Yaptığı nin doğru veya yanlış olduğu değil mesele sonuç önemli olan

#10 Fietra
16.06.2013, 20:26
En son Olağan Genel Kurul toplantısına katılma hakkı bulunan üyelerin 1 / 5 inin yani 1384 üyemizin noterce onaylanmış yazılı istekleri gerekiyor.

Doğukan Uçan
16.06.2013, 20:29
yazik oldu

zekeriyya
17.06.2013, 08:23
kim gelecek
direk
AKP il başkanını
veya
AKP milletvekilinimi
seçeceğiz ?

Hüseyin Bağdat
17.06.2013, 09:47
Ne gerek var...

Şuan bunu istemek saçmalık başka bir şey değil...

hodlu
17.06.2013, 10:17
Bu başlığın acilen kapatılmasını arz ediyorum. Abesle iştigal etmeye gerek yok............

Zafer Keskin
17.06.2013, 10:18
fevri davranmanın hiçbir mantıklı yeri yoktur...

Terzioğlu
17.06.2013, 10:20
Amaciniz ne sizin sacmaliginda bir sınırı var. En azından şu kupa meselesi cözülene kadar bekleyemiyormusunuz? Ortaligi karistirmanin bir manası yok bu başlık umarım tez zamanda kapatilir.

hodlu
17.06.2013, 10:31
Kupa mücadelesi çözülünceye kadar değil mahşere kadar Hacıosmanoğlu................

mkk3461
17.06.2013, 10:35
game over hacı..

Mollasalihoğlu
17.06.2013, 10:43
Amaciniz ne sizin sacmaliginda bir sınırı var. En azından şu kupa meselesi cözülene kadar bekleyemiyormusunuz? Ortaligi karistirmanin bir manası yok bu başlık umarım tez zamanda kapatilir.

Başkan yakınlarının başörtü sorunu için gitmiş ya o mitinge. Saygı duyuyorum sonuna kadar ama;

"En azından şu kupa meselesi çözülene kadar bekleyemez miydi?"

Terzioğlu
17.06.2013, 10:55
Başkan yakınlarının başörtü sorunu için gitmiş ya o mitinge. Saygı duyuyorum sonuna kadar ama;

Oraya gitmesini savunmuyorum ve daha önce belirttigim gibi ne olursa olsun dogru degildi. Ancak orada bulunmasi ne kadar yanlis ise bu baslik da en az o kadar yanlis hatta tamamen sacmalik. Her yanlis hareketten sonra yakip yikacaksak vay halimize bizim.

ozturk
17.06.2013, 10:57
Ben de doğru bulmuyorum olağanüstü genel kurulu.

İstikrar şart. Mitinge katılım doğru değildi. Ama şike mücadelesini en iyi yapacak isim İHO dur bence..

Turgay Atalay
17.06.2013, 11:00
Saçmalıyorsunuz, azıcık soğukkanlı olun yahu.

Mollasalihoğlu
17.06.2013, 11:02
Oraya gitmesini savunmuyorum ve daha önce belirttigim gibi ne olursa olsun dogru degildi. Ancak orada bulunmasi ne kadar yanlis ise bu baslik da en az o kadar yanlis hatta tamamen sacmalik. Her yanlis hareketten sonra yakip yikacaksak vay halimize bizim.

Bence de sakin olmak lazım ama "her yanlış" diye basite indirgenemez bu.

Başkanın seçilmesindeki ana faktör neydi? Rakibinin yakın durduğu çevrenin mücadelemize engel olan çevre olduğu fikri. Sen ne yapıyorsun, mitingde "Trabzonspor Başkanı" adı ile halkı selamlıyorsun. Basit bir hata mı?

Ben fb stadında locada maç izlemeye gitmiyorum bu süreçten beri davet edilsem de. Ben sıradan önemsiz bir taraftar olarak böyle refleksler geliştirmişim. Sen başkansın.

Hüseyin Bağdat
17.06.2013, 11:07

Başkan yanlış yapmıştır bunu kabül ediyorum...

Şu süreçte kongreye gidilmesi bize çok büyük zarar verir. Aralıkta genel kurulun yapılmasını istiyorum...

Mustafa OK
17.06.2013, 11:10
arkadaşlar şike olaylarına odaklansak daha iyi olmaz mı ...

ondan sonra gerekli işlemleri yaparsınız...

Mustafa OK
17.06.2013, 11:12
şikecilerin ekmeğine yağ sürmeyin bence bu tür konular disiplin kurulu kararına kadar kapatılmalıdır...

yılmaz08
17.06.2013, 11:25
Bu ne saçmalık ya bu başlığa ne gerek var daha doğrusu kongreye ne gerek var başkan en doğru olanı yaptı demokrasiye sahip çıkmak için oraya geldi iyide etti bakıyorum bazı aklı kıtlar hemen yönetimi indirmek için uğrşamaya başlamış. neyin peişndesiniz anlamış değilim.Önce bir adamın yapacaklarını bekleyin ondan sonra karar verin.Hemen asıp kesmeyin, daha 1 ay olmadan yapılacak seçimlerin Trabzonspora ne faydası olacak. Haklının demokrasinin yanında olmak her vatandaşın görevi, başkanda bu misyonla gelmiş bana göre doğruda yapmış hemen işi siyasete döküp ortalığı karıştırmanın hiç gereği yok kaldıki yeterli gücümüz olsaydı şikeye engel olur veya bu zamana kadar kupamızı alabilrdik. Azizi hükümet destekliyor diye kzıyorduk bırakın bizde arkamızı güçlü hale getirelim

Mollasalihoğlu
17.06.2013, 11:26
Arkadaşlar, "bu başlığa ne gerek var?" değil demokratik bir ortamda yapılması gereken yorum.

"Kongreye ne gerek var?" demeniz gerekiyor.. Özgürce konuşabilmek adına ;)

Hüseyin Bağdat
17.06.2013, 11:34
Ben şahsen bu başlığın gerekli olduğunu düşünüyorum ama zamanı yanlış diyorum. Şu an konuşulacak konu değil...

kürşat şen
17.06.2013, 11:41
başkanın yaptığı şey yanlış .
rıdvan dilmen her daim bu şike mevzusunda başbakana akıl verdi..
ama çıkıp da mitingde el sallamadı..niye çünkü sinsi şeytan..
Trabzonspor başkanıda el sallamayacak..
basın toplantısında ''Trabzonspor başkanına bu tarz sorular soramazsınız''diyebildiği yerde;
çıkıp show yapamaz o mitingde..
görüşü bizi ilgilendirmez..
şunu unutmasın artık Trabzonspor başkanı apoleti var üsütünde..
öyle her istediğini yapamaz..
konuya gelirsek..aralıkda kongreye gerek yok..
1 hafta önce resmi siteden yapılan basın açıklamalarıyla herkes sarhoş olmuştu..
bir el sallamaya kulübün kaderini değiştirmeyin..
sadri şener el sallamadı ama başbakanın yanına da gitmedi..
meydanı boş bıraktı..boş bıraktığı meydanda şikeciler cirit attı..
başkan buna artık mahal vermiyor..
fenerbahçe, başkanın yaptığı açıklamalara cevap bile vermedi..
eskide olsa esip gürlerdi..
bir şeyi kabul edin..herkesin bir kusuru var..
bir yanlışı var göze batan halleri var..
bu tarz kupayı getirecekse getirsin..anamız ağladı..
başbakana baskı yapsın lobi yapsın..
yapmadık buralara geldik..ama el sallamadan yapsın..
kulübüde aralık ayında kongreye götürmeyin..
çok pişman oluruz
başkan uzun bir şansı hak ediyor..

Ertuğrul ATALAY
17.06.2013, 11:43
iho şike mücadelesi mi yapıyor?yoksa tertemiz micadelemizin rantını mı yiyor?

SADECETRABZON61
17.06.2013, 11:44
Hacı hata yapmıştır inkar edilemez..

TSelif
17.06.2013, 12:05
Yaptıralım kongreyi de diğer akpliyi seçelim bu sefer. Belki aleni şekilde akplilik yapmazsa daha hoş durum ortaya çıkar. Alttan yürüten cinsinden :)

HOPA'LI TS'Lİ
17.06.2013, 12:08

Şu süreçte kongreye gidilmesi bize çok büyük zarar verir. Aralıkta genel kurulun yapılmasını istiyorum...

şikeye odaklanalım, gelecek hafta bizim için çok önemli

lütfen UEFA DK kararlarından sonra başka konuları konuşalım, tartışalım

şb lilerin bu gündem değişmesi işlerine gelir, tuzağa düşmeyelim

maillere devam....

cakalkerem
17.06.2013, 13:00
çok saçma bir başlık olmuş....

Açılması bile yanlış....

Başkanı istemeyenlerin başında ben geliyordum....

Ama daha gegeli 1 ay olmuşken bir miting için hemen harcamak ne kadar kolay.....Çok boş konuşan var bu forumda....

Daha doğrusu ağzı olan konuşuyor diyeceğin neredeyse......

Adam asmaya kesmeye üzerimize yok....

Hele bir icraatlarını görelim.....

Sonrasında karar veririz....

tristram
17.06.2013, 13:12

Açılması bile yanlış....

Ama daha gegeli 1 ay olmuşken bir miting için hemen harcamak ne kadar kolay.....Çok boş konuşan var bu forumda....

yeterince gormedik mi?
parti mitinginden el sallayan baskan olabilir mi?secimler yaklasiyor..yarin akp trabzonda miting yapsa bu adamin orada tekrar boy gostermeyecegini kim
garanti edebilir..bu lobi degil bildigin yalakciliktir.
trabzonspor tarihi boyunca hic bu kadar asagilanmamisti.bunun hesabi verilmeli..
olaganustu kongre artik elzemdir.yapilmasi gerekendir..
yapilacak hicbir icraat bu rezilligin ustunu ortmeye yetmez..
bizim tertemiz kupamiza bu sekilde golge dusuren baskan artik benim baskanim degildir..

Colakoglu
17.06.2013, 13:13
Kupa mücadelesi çözülünceye kadar değil mahşere kadar Hacıosmanoğlu................

Sendende bunu beklerdim zaten, ama sorun degil baskanligi biraktiktan sora sen mahsere kadar dolan pesinde hacinin, özgürsün ;-)

atomantcum
17.06.2013, 13:13
Arkadaşlar, "bu başlığa ne gerek var?" değil demokratik bir ortamda yapılması gereken yorum.

"Kongreye ne gerek var?" demeniz gerekiyor.. Özgürce konuşabilmek adına ;)

Ben de yorumları görünce bu tepkiyi vermiştim. İnsanlar hoşuna gitmeyen bir şeyi görünce tahammül edemiyorlar. Yasakçı zihniyet her yerde yasakçı zihniyet.

Fatih Özkan
17.06.2013, 13:14
Sakin...
Şu süreç bir bitsin önce...
Ortalığı daha da fazla karıştırmaya gerek yok!
Ne olağanüstü kongresi ?
Odaklanmamız gereken daha başka şeyler var!
Buraya harcayacağımız enerjiyi maillere, faxlara harcayalım!
Saçmalamayalım!!!

Serdar A
17.06.2013, 13:17

Açılması bile yanlış....

1 ay sonunda kelle isteyenler ,
Tikko'nun Sdp'nin bayrağının arkasında Trabzonspor forması ile duranlar mı ?
Yoksa hala kongre hazımsızlığını üzerinden atamayanlar mı ?

Bu iki cenahın dışında kalanlar asıl rahatsızlık duyması gerekenler .
İbrahim Bey'in Trabzonspor başkanı sıfatı ile o platformda yer alması hiç bir biçimde doğru değildir . Mutlak suretle kendisine bu rahatsızlık aktarılmalı . Eğer burada bulunma amacı sayın Faruk Özak'ın çizgisinden gitme ise bilmelidir ki papaz her gün pilav yemez . Aralıkta yol gösterilir .

atomantcum
17.06.2013, 13:25
Sakin...
Şu süreç bir bitsin önce...
Ortalığı daha da fazla karıştırmaya gerek yok!
Ne olağanüstü kongresi ?
Odaklanmamız gereken daha başka şeyler var!
Buraya harcayacağımız enerjiyi maillere, faxlara harcayalım!
Saçmalamayalım!!!

Başkanın istifa etmesini isteyince mail atamıyor muyuz, kolumuz mu yoruluyor? Bu olayla onun ne alakası var? Trabzonspor taraftarının, başkanın tavrını desteklemediği, kamuoyu nezdindeki tertemiz şike mücadelesinin lekelenmesine hiçbir şekilde müsaade etmeyeceğini göstermek için son derece önemli.

Ayrıca şöyle de bir durum var, başkanın dün akşam televizyonda söylediklerine bakılırsa, kendisi o mitinge sadece bir tayyip erdoğan sempatizanı olarak,kendi temsil ettiği kurumu tamamen unutarak gitmiş. Yani ince düşünceden yoksun bir biçimde, miting heyecanına koşarak giden vatandaştan farksızdır, dolayısıyla bulunduğu konumun gerektirdiği şekilde davranmayı düşünememiştir. O yüzden o koltuğu haketmediği ortada ve biz de bırakmasını istiyoruz.

Prosedürü bilmiyorum ama, kendisinin istifa edip, aralık kongresine kadar asbaşkanın vekaleten görevi devam ettirebileceğini düşünüyorum. Çünkü başkanın kendi söylediklerinden anladığımız kadarıyla, yaptığı tamamen kişisel bir hata. Yönetiminin hemen şu anda gitmesini gerektirmez. Yani benim de aslında savunduğum olağanüstü kongreye gidilmesinden çok, başkanın istifa etmesi. Bu başlıkta da insanlar neler yapılabileceğini araştırıyor, bir kamuoyu oluşturmaya çalışıyorlar. "Başlık kapatılsın" gibi hezeyanları mantıklı bulmuyorum

Fatih Özkan
17.06.2013, 13:35
Başkanın istifa etmesini isteyince mail atamıyor muyuz, kolumuz mu yoruluyor? Bu olayla onun ne alakası var? Trabzonspor taraftarının, başkanın tavrını desteklemediği, kamuoyu nezdindeki tertemiz şike mücadelesinin lekelenmesine hiçbir şekilde müsaade etmeyeceğini göstermek için son derece önemli.

Ayrıca şöyle de bir durum var, başkanın dün akşam televizyonda söylediklerine bakılırsa, kendisi o mitinge sadece bir tayyip erdoğan sempatizanı olarak,kendi temsil ettiği kurumu tamamen unutarak gitmiş. Yani ince düşünceden yoksun bir biçimde, miting heyecanına koşarak giden vatandaştan farksızdır, dolayısıyla bulunduğu konumun gerektirdiği şekilde davranmayı düşünememiştir. O yüzden o koltuğu haketmediği ortada ve biz de bırakmasını istiyoruz.

Prosedürü bilmiyorum ama, kendisinin istifa edip, aralık kongresine kadar asbaşkanın vekaleten görevi devam ettirebileceğini düşünüyorum. Çünkü başkanın kendi söylediklerinden anladığımız kadarıyla, yaptığı tamamen kişisel bir hata. Yönetiminin hemen şu anda gitmesini gerektirmez. Yani benim de aslında savunduğum olağanüstü kongreye gidilmesinden çok, başkanın istifa etmesi. Bu başlıkta da insanlar neler yapılabileceğini araştırıyor, bir kamuoyu oluşturmaya çalışıyorlar. "Başlık kapatılsın" gibi hezeyanları mantıklı bulmuyorum

Şu anda camia ve taraftar olarak güzel bir şekilde şike sürecine odaklanmış bulunmaktayız. Elbette mailler tekrar gönderilir lakin istifa kararı ile birlikte gücümüzü 2'ye bölmüş oluruz.
Benim için aslolan Trabzonspor'dur. Kişilerin zerre önemi yok. Ama şu ceza açıklanıncaya kadar en azından...
Çok bekledik...

alper*
17.06.2013, 13:41

Aralıktaki kongrede Hacıosmanoğlu en az 4.000 oy alır.

Başka aday çıkar mı o da ayrı mesele.

tristram
17.06.2013, 13:46
Aralıktaki kongrede Hacıosmanoğlu en az 4.000 oy alır.

Başka aday çıkar mı o da ayrı mesele.

sen icip icip buraya yazma bence..fena sacmaliyorsun..
o kadar yalana dolana oy satin almasina ragmen 13.sandiktaki blok oylar
sayesinde secimi kazanabildi..
aralikta kongre olursa parali askerleri disinda kimse oy vermez..
hele ki karsisinda saglam bir aday olursa haci kongreden osmanli tokadini yer.
kongre uyeleri sadece akplilerden olusmuyor..trabzonspor'lulugu partisinden once gelen adam cok..

Ertan1982
17.06.2013, 13:48
Su secim maddeye itiraz etmek icin birisi mahkemeye gitti mi??Giden kisi gecen secimde oy Hakki olanlardan mi olmali yoksa normal bir Üye de mi iptal icin mahkemeye bas vurabilir mi??

atomantcum
17.06.2013, 15:28
Şu anda camia ve taraftar olarak güzel bir şekilde şike sürecine odaklanmış bulunmaktayız. Elbette mailler tekrar gönderilir lakin istifa kararı ile birlikte gücümüzü 2'ye bölmüş oluruz.
Benim için aslolan Trabzonspor'dur. Kişilerin zerre önemi yok. Ama şu ceza açıklanıncaya kadar en azından...
Çok bekledik...

Evet bak ne güzel söylemişsin biz de onu diyoruz zaten, aslolan Trabzonspor'dur, aslolan şu süreçte şike mücadelemizdir. Başkan Trabzonspor'u temsil ederek şike mücadelesine gölge düşürdü. Tam da bu sepeple bir an önce bu sorunu çözmek gerektiğini düşünüyoruz. Kişisel bir problem yüzünden bu kadar yaygara kopmuyor.

Şike davası hiç olmasaydı da başkanınki yanlış bir tavır olurdu ama bu kadar büyük bir tepkiyi kesinlikle almazdı. Şike mücadelesinin çok kritik bir döneminde çok feci bir hareket yaptı o yüzden tepkimizi göstermemiz gerekiyor.

DEEP BLUE
17.06.2013, 15:32
Hacı başkan... Gel etme eyleme,,, Daha fazla zarar vermeden git, başka işlerle ilgilen. Sana 10 numara büyük bu işler. Bugünden tezi yok... Lütfen... Yoksa gidişin çok dramatik olacak...

Hüseyin Bağdat
17.06.2013, 15:52
Hacı başkan... Gel etme eyleme,,, Daha fazla zarar vermeden git, başka işlerle ilgilen. Sana 10 numara büyük bu işler. Bugünden tezi yok... Lütfen... Yoksa gidişin çok dramatik olacak...

Başkanın şuan birçok yanlışı var...

Kulübe siyaseti sokmak,transferde geç kalmak,kısmen vizyonsuz olmak gibi

Şu an yanlışları olsa da istifa zamanı değil. Şu kritik süreci atlatalım o zaman ne gerekiyorsa yapılabilir...

Küçükalioğlu
17.06.2013, 18:02
Burada madem ki önemli olan Trabzonspor'un başarısı kişilere ve icraatlarına bakmadan, öncelikli olarak yapacağımız şey şu anda kongre Trabzonspor'a ne getirir ne götürür bunu tartışmaktır.

sony xperia z

Vkgz
17.06.2013, 18:58
Yedirtmeyiz... Sahada yanlış yapmadığı sürece.

Selim ÖZCAN
17.06.2013, 20:08
olağanüstü genel kurul mu? Ahahaha... BMN ye bakar mısın? Bu nasıl bi başlıktır yahu daha seçileli 1 ay olmayan yönetimi istifaya davet etmek :)

Selim ÖZCAN
17.06.2013, 20:09
ha bu arada İbrahim Hacıosmanoğlu destekçisi değilim ama şurada yazılanları görünce sevmeye başladım bu adamı :)

cemka
17.06.2013, 20:14
arkadaş bu ne ya...
daha 1 ay olmadan olağanüstü genel kurul istemekte ne oluyor...
tam da, UEFA kararının arifesinde...
Azıcık sakin olun, düşmanların ekmeğine yağ sürmekten başka ne işe yarar bu iş...

Canikli
17.06.2013, 20:47
BMN Yöneticileri, lütfen biraz daha "Hassasiyet" , bu kadar önemli bir Sürecde böyle konularin herkesin gözüönünde Polemik konusu olmasi dogru degildir.
Düsmanlarimizi sevindirmeyelim! Sonucta TS Delegesi kararini verdi ve bu Yönetimi secti, böyle tartismalar Taraftar ve Delege iradesine de saygisizliktir. Sizler bu Kulübün STK´si olarak biraz daha hassas olmalisiniz, bu ve benzeri Basliklar acilmasida, Kulüp tarihinin en önemli kararlarindan biri olacak sürecin arefesinde, ancak bizleri ayristirmaya yardimci olur

Not: Gecmis Kongre sürecinde burada alenen Usta´yi destekleyen birisiyim. Sn. Baskan´i bu günlerde en manevi yakinlari olarak yanliz birakmayalim.

cakalkerem
17.06.2013, 20:54
başkan zaten dün akşam ki katıldığı tüm programlarda açıklama gereği duydu...

demek ki yanlış yaptığının farkında...

Daha büyütmeye gerek yok diye düşünüyorum

Tevfik Kılıç
17.06.2013, 21:03
Adaylık sürecinde desteklemedim hatta kazandığında üzülmüştüm..Ama daha ilk hatasında olağan üstü genel kurul istemek kimse kusura bakmasın ama hiç te mantıklı gelmiyor bana.

Uğurtan
17.06.2013, 22:36
Benim 1 imzam var.

Beni listenin en başına yazabilirsiniz.

Oyumu geri istiyorum.

Kimseyle de tartışmak istemiyorum.

Zira artık ciddi kırıcı olacağım.

Trabzonspor'un ne olduğunu baştan kimseye anlatmak zorunda hissetmiyorum kendimi.

Emre Emiroğlu
17.06.2013, 22:49
Yedirtmeyiz... Sahada yanlış yapmadığı sürece.

kbldjzfnjlkfjd :D saha da yanlış yapmadığı sürece ? Eh iyi bari. Masa başında yapabilir yani ?

Siz hakaten uçmuşsunuz. Ağzınızdan çıkanlar nereye gidiyor haberiniz yok.

özgür6161
17.06.2013, 22:51
Arkadaşlar merak etmeyin Aralık ayında kongre olacaktır...

Bu arada bazı arkadaşların bilgisi olsun...

Hiçbirşey cezasız kalmayacaktır.Burası Trabzonspor.Başka bir yerle karıştırmayın...

Saygılarımla

Rahim.K
18.06.2013, 03:18
bunu şuan yapmak Trabzonsporu bölmektir ve bozguna ugratmaktır.Herşeyin yol yordamı ve zamanı vardır.Aralıga kadar herkes sakin kalsın.Destek verenler versin,vermeyenler yerinde kalsın.Bu kadar Borç yükü varken ve Uefada bu kadar önemli gelişmeler varken tam Tff ve fenerin istedigi Tuzaga düşmemek lazım.

memmedaga
18.06.2013, 03:20

aynen

Nomesames
18.06.2013, 05:47
Arkadaşlar normalde bu adam yeğeni için gitmedi.Başbakandan randevu alabilmek için gitti.Demek ki başbakan ihoyla görüşmek istemiyor ki en sonunda kalktı gitti yalakalık yaptı ve randevuyu kaptı.Bu saatten sonra bu adamın gitmesi için gereken ne varsa yapılmalı.Trabzonsporu bu kadar ayaklar altına alamaz.Zaten başkan olunca da kupa konusunda çok ta katkısı olacağını da sanmıyorum.Ancak lafla peynir gemisi yürütür

Celal Demir
18.06.2013, 08:52
fb ye hizmete devam GERÇEK TRABZONSPOR lular...

Bedri Sertkaya
18.06.2013, 10:08
hersene aktörler farklı işkence aynı kampa kadar kimseyi alamazlar avrupa maçına çıkarsın saçmasapan adamları alırlar.Bu yönetim 1 ay bile dayanamaz.Erken kongre kararı alınması için baskı yapılmalıdır.Tüzükde üyeler imza toplarsa kongre kararı alınır diye birşey varsa vakit kaybetmeyelim arkadaşlar.

Ahmet Kuru
18.06.2013, 10:09
Bugün Başkana bel altı sallayanlar yarın ayakta alkışlayacaklar farkında değiller :)

Neyse bizim taraftar profilimiz zaten gündelik olarak bağırır,ertesi gün bağrına basar, yıllardır böyle devam etmedi mi? Bundan sonra değişeceğini düşünmek saflık olur.

alper*
18.06.2013, 10:12
Bugün Başkana bel altı sallayanlar yarın ayakta alkışlayacaklar farkında değiller :)

Neyse bizim taraftar profilimiz zaten gündelik olarak bağırır,ertesi gün bağrına basar, yıllardır böyle devam etmedi mi?
+1.

Bedri Sertkaya
18.06.2013, 10:14
Baştan beri vizyonsuz adamları bağrımada basmadım desteklemedim de!Bu ve benzeri başkanlar geldi,geçti misse misse,shaka gibi 4 tane brezilyalı saçmasapan transferleride gördük hasan üçüncü,tayfun cora,yumlularıda gördük,görüyoruz bu bünye bu adamları kaldırmaz.Yarın ayakta alkışlamasamda başarılı olmasını isterim sonuçta önemli olan Trabzonspor Hacılar sümerler albayrak gibi adamlar değil!

Neyse bizim taraftar profilimiz zaten gündelik olarak bağırır,ertesi gün bağrına basar, yıllardır böyle devam etmedi mi? Bundan sonra değişeceğini düşünmek saflık olur.

Ahmet Kuru
18.06.2013, 10:27
Baştan beri vizyonsuz adamları bağrımada basmadım desteklemedim de!Bu ve benzeri başkanlar geldi,geçti misse misse,shaka gibi 4 tane brezilyalı saçmasapan transferleride gördük hasan üçüncü,tayfun cora,yumlularıda gördük,görüyoruz bu bünye bu adamları kaldırmaz.Yarın ayakta alkışlamasamda başarılı olmasını isterim sonuçta önemli olan Trabzonspor Hacılar sümerler albayrak gibi adamlar değil!

Hocam, çok fazla uzağa gitme.. daha bir kaç ay öncesinde kaptan Tolga bir açıklama yaptı, gitmek istiyorum diye. Hain mi etmediler, sokmadıkları kalıp kalmadı...Aynı Tolga kupa maçı sonrasında yapmış olduğu açıklamalardan sonra halk kahramanı ilan edildi.. benim demek istediğim buydu... ve bu örnekleri çoğaltabiliriz.

Onun için Başkanı ve yönetimi eleştirebiliriz elbetteki.. Bende mitingde olmasından rahatsız oldum. olmamalıydı. Ama bu Başkanı silmek anlamına gelmiyor. Yada hakarete varacak açıklama yapma anlamına...

Bedri Sertkaya
18.06.2013, 10:32
Mitinge katılmasını değil transferdeki beceriksizliği sportif vizyonsuzluğu zaten bizim olan bir kupa için dakka başı " kupada kupa" "hedefimiz şu,avrupada sonuna kadar gitmek" demeyen bir yönetimden rahatsızım ben!

Hocam, çok fazla uzağa gitme.. daha bir kaç ay öncesinde kaptan Tolga bir açıklama yaptı, gitmek istiyorum diye. Hain mi etmediler, sokmadıkları kalıp kalmadı...Aynı Tolga kupa maçı sonrasında yapmış olduğu açıklamalardan sonra halk kahramanı ilan edildi.. benim demek istediğim buydu... ve bu örnekleri çoğaltabiliriz.

Onun için Başkanı ve yönetimi eleştirebiliriz elbetteki.. Bende mitingde olmasından rahatsız oldum. olmamalıydı. Ama bu Başkanı silmek anlamına gelmiyor. Yada hakarete varacak açıklama yapma anlamına...

Atılay
18.06.2013, 10:35
Aman dikkat edin yarın Büyük baskancılara dönmeyin bi durun be kafatascılık yapmayn daha 1 ay oldu Baskanıma sonsuz güveniyorum

Bedri Sertkaya
18.06.2013, 10:37
1 ay oldu 20 gün sonra avrupa maçı var hala giden,gelen belli değil.Ben kimseye güvenmem.Avrupada gruplara kalamazsak sadri şener gibi orada duramaz yeni başkan.Videoton,anorthosis vb. faciaları kaldıramayız.

Aman dikkat edin yarın Büyük baskancılara dönmeyin bi durun be kafatascılık yapmayn daha 1 ay oldu Baskanıma sonsuz güveniyorum

atomantcum
18.06.2013, 12:05
Mevzuyu kimse anlamıyor galiba. "Daha 1 ay oldu adamı hemen asıyorsunuz" gibi tepkiler var. Bunun başkanın yaptığı ya da yapmadığı hizmetlerle bir alakası yok. Yapılan affedilmez bir hata olduktan sonra, isterse dün seçilmiş olsun, isterse yıllardır kulübü şampiyonluktan şampiyonluğa koşturmuş olsun farketmez. Bu yüzden süreyle ilgili argümanlarınızın içi tamamen boş. Ayrıca da "başkanıma güveniyorum biraz süre verin" diyenler, demek ki gelecek bir başarı durumunda, yapılan her türlü pisliği mazur görecekler, burdan bu sonuç çıkıyor. Aziz Yıldırım'a tapan fenerlilerden bir farkı yok bu zihniyetin kimse kusura bakmasın.

atomantcum
29.06.2013, 11:38
Bu başlıkta, Hacıosmanoğlu'nun miting olayı sebebiyle istifa etmesi gerektiğini, aksi halde bizi yanlış temsil etmeye, hatta adımızı kirli işlere sokmaya devam edeceğini söylemiştik. Fakat bir sürü tepki geldi, "Adamı hemen asıyorsunuz" gibilerinden. Ancak kendisi, Mecnun Odyakmaz hakkındaki ilginç düşüncelerini ifade ederek haklı olduğumuzu gösterdi.

İbrahim Hacıosmanoplu o koltukta oturduğu her an yeni bir şey yumurtlamaya müsaittir. İstifa etmesi gerekli.

F. Yıldırım
29.06.2013, 12:32
Istifa etmesi veya olağanüstü kongre kararı hayalcilik olur, ama Avrupa ligi 3. Önelemede elendiğimizde İHO'yu savunanlar bakalım ne diyecekler. Takımın gidişatı belli ne yazıkki eşekten at olmasını bekliyoruz.

Ilelioglu
29.06.2013, 12:37
Istifa etmesi veya olağanüstü kongre kararı hayalcilik olur, ama Avrupa ligi 3. Önelemede elendiğimizde İHO'yu savunanlar bakalım ne diyecekler. Takımın gidişatı belli ne yazıkki eşekten at olmasını bekliyoruz.

Isitfa ! diyecekler tabiki :) Tipki gecen sezon Videoton macinda oldugu gibi. Kimsenin gözü IHO'yu felan görmez dandik bir takima elenirsek, hatta sadece IHO degil teknik ekibede büyük tepki olacaktir. Ilk birakanda Ünal Karaman olur büyük ihtimal.
..