PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Ocak'tan Daha İyi Sol Açık Mı Var?

invisibleman
21.08.2006, 11:58
Arkadaslar bildiğiniz gibi uzun süredir bir sol kanat oyuncusu arayışı içindeyiz...
Bence artık herkes gördü ki;Murat Ocak sol bek değil iyi bir sol açık...Benimle aynı fikirde çok kişi var biliyorum...Burdan belki sesimizi duyurabiliriz...

champions
21.08.2006, 12:03
haklısında bunu bizim değil lazaronin bilmesi lazım bu adam bunu ne yazıkki göremiyo

SDanışmaz
21.08.2006, 12:04
haklısında bunu bizim değil lazaronin bilmesi lazım bu adam bunu ne yazıkki göremiyo

Neyi gördü ki bunu görsün...

YanLız Murat dün diğer maçLara göre daha iyiydi.

canim TS
21.08.2006, 12:05
cok haklisin, sol acikta cok begendim Murati.

Burçak
21.08.2006, 12:06
ben murat ocak ı beğenenlerdenim. bidefa adam sürekli yan top geri pas yapmıyor. sorumluluk alıp sürekli ileri çıkmaya çalışıyor. vede başarılı oluyor.

invisibleman
21.08.2006, 12:11
Adam hem hızlı hem de teknik oraya Marca yı cekene kadar murat ı öne alsa sorun kalmayacak...Bi de Murat sol bek olamayacak kadar defansta zayıf...

Erdogdu61
21.08.2006, 12:11
yahu bu lazaroni hoca degilmi yaaa. hicmi birsey görmüyor bu adam. bide okadar aradik bu adami bulmak icin

İslam Sezer
21.08.2006, 12:17
celalettin sol bek defansta oynarsa murat sol açıkta daha güvenli ve etkili olur.tıpkı sağ açıkta yattarayı destekleyen bir sağ bek olduğu gibi.hem böylece murat orta sahada daha çok topa sahip olmamızı sağlar.şimeğin etkisiz oyunuyla zaten 10 kişiyiz.kanatlara 2 şer adam koymak mantıklı.daha çok orta ile ersen martine gol atma imkanı da olur...

Emre B.
21.08.2006, 12:20
Muratın hücum yönü defansından daha iyi.

kudu_61
21.08.2006, 12:32
Ben milli takım maçlarını izledim ve bu adam sol açık dedim hemen hemen her kurduğum kadroda murat ocak ı cellonun önünde oynattım ama kimseye derdimi anlatamadım dün gece yatarken çok düşündüm (artık her gece yatarken kadro kuruyorum evde eşim delirdim sanıyor) forumda bu konu ile başlık açmam gerekiyor diye sana çok teşekkür ederim bu konuyu açman beni son derece mutlu etti çünkü artık futbol zekasına sonsuz güvendiğim hemşehrilerimin futbol anlayışından bile şüphe etmeye başlıyordum ama hala diretiyorum MURAT OCAK BU TAKIMIN SOL AÇIĞIDIR elimizde başkası olmadığına göre cellonun önünde oynayabilecek tek futbolcumuzdur rahat adam geçebiliyor ortaları bence çok iyi pasları çok yerinde savunması zayıf bizde bu adamı savunmada kullanıyoruz...

invisibleman
21.08.2006, 12:34
Ben milli takım maçlarını izledim ve bu adam sol açık dedim hemen hemen her kurduğum kadroda murat ocak ı cellonun önünde oynattım ama kimseye derdimi anlatamadım dün gece yatarken çok düşündüm (artık her gece yatarken kadro kuruyorum evde eşim delirdim sanıyor) forumda bu konu ile başlık açmam gerekiyor diye sana çok teşekkür ederim bu konuyu açman beni son derece mutlu etti çünkü artık futbol zekasına sonsuz güvendiğim hemşehrilerimin futbol anlayışından bile şüphe etmeye başlıyordum ama hala diretiyorum MURAT OCAK BU TAKIMIN SOL AÇIĞIDIR elimizde başkası olmadığına göre cellonun önünde oynayabilecek tek futbolcumuzdur rahat adam geçebiliyor ortaları bence çok iyi pasları çok yerinde savunması zayıf bizde bu adamı savunmada kullanıyoruz...

Bu forumda bizim gibi düşünen,futboldan anlayanlar cogunlukta merak etme...Ben de uzun süredir açacaktım da hala belki yerine alışır diye bekliyordum...Ama gördük ki oraya hiç bi zaman aluşamayacak...

keles76
21.08.2006, 12:40
murat ne yazıkki güven vermiyor son goldede hatası vardı gerçi tolgadan başlıyor hata ama adam kademe hatası yaptı.Bu adam sol kanat oyuncusunun yeteneğine sahip değil. Bunun üzerine oynarlarsa top sürdürtmezler çünkü adaam ibrahim üzülmez yavaşı ama defansta kendine bulduğu yerin kıymetini bilirse çok başarıl sol bek olur.

invisibleman
21.08.2006, 12:45
Bu kadar çok kademe hatası yapan biri nasıl sol bek oynayabilir ki...Arkasında Celalettin gibi iyi bi süpürücü olursa o da önde ileriye istediği gibi destek verebilir...

keles76
21.08.2006, 12:52
kademe hatasının sebebi öne çıkmasıydı adama biri sen solbeksin diyecek adam orada olacak. Kademe hatsuı zamanla halledilir ama sol kanatın sahip olması gereken özellikler çok zor ülkede son 10 yıldır sol kanat yetişmedi.

invisibleman
21.08.2006, 12:55
Tamam da adam da bi sol kanat oyuncusunun sahip olması gereken özellikler var...Hızlı,çevik,teknik ve iyi ortalar yapbiliyo...Daha ne olsun..

Emre B.
21.08.2006, 12:59
Murat'ın çalımlarıda güzel.

sarman61
21.08.2006, 13:02
Arkadaşlar ben her maç öncesi söyledim bu çocuk her maç kendine katıyor ve daha iyi oynuyor. Bu adam çok çobuk adam geçiyor. Tekniği çok iyi. 3 Tane futbolcuyu çok rahat geçti dün ağzım açık kaldı her maç beni daha çok etkiliyor.

Bu arada dün kendisi oyundan çıktı sakatlık yüzünden durumu nasıl haber varmı

invisibleman
21.08.2006, 13:04
Arkadaşlar ben her maç öncesi söyledim bu çocuk her maç kendine katıyor ve daha iyi oynuyor. Bu adam çok çobuk adam geçiyor. Tekniği çok iyi. 3 Tane futbolcuyu çok rahat geçti dün ağzım açık kaldı her maç beni daha çok etkiliyor.

Bu arada dün kendisi oyundan çıktı sakatlık yüzünden durumu nasıl haber varmı

Ewet o çalımları atarken yanımda afb l biarkadasım vardı agzı acık kaldı resmen ...Galiba aklına ümit özat ın muhteşem (!) tekniği geldi...

Selçuk Çetin
21.08.2006, 13:05
gönderin bu ruhsuzları hepsini ergin keleş kardeşimiz forvette umuttan çok iş yapar murat bencede sol açık olsa daha iyi oynar hem defansada yardım eder orta sahayada bakın bir forum açın trabzonun ilk 11'i diye kimlerin oynamadığını daha iyi görürsünüz

hakanhan
21.08.2006, 13:06
murat dün gosterdiki bu takımın sol acıgını ben kapatırım bosuna ugrasmayın dercesıne oynadi suratı teknigi gercekden cok super bu cocugun daha cok genc. bizim dünkü macta şansizimiz yokdu. antep takimi bir atak 2 gol attılar bize biz bos kalelere nasıl gol atamayızı oynatık.. bu şans atılmasi lazim.. birde lazaronı teknık direkdör degil.. bu forumda ondan cok daha iyileri var yemin billah..:D

Tansu Onur Erdoğan
21.08.2006, 13:08
ben dün hayran kaldım bunu orta sahanın soluna yattara sağda adam gibi kullansak dehset oluruz defansın solunada celo tamam bu iş

Burçak
21.08.2006, 13:10
1 hata yaptı fiye diğer yaptığı güzellikleri görmemek haksızlık olur. diğerleri hata yapıp 10 cm den golleri kaçırmasaydı murata kimse laf demezdi. eminim.

Hasan Ayvenli
21.08.2006, 13:12
hücumda çok iyiydi
özellikle adam eksiltme becerisi çok iyi ve iyi de orta yapıyor

UğuR
21.08.2006, 13:12
Murat Ocak ile sol kanatdaki sorunumuz bitecek gibi.Sol kanada transfer yapacaklarına takıma 10 numara alsınlar ve kaleci.

champions
21.08.2006, 13:13
takımda tam olarak bi sol kanat var mı hayır marcelinho solda oynuyo bu adam sol kanat mı hayır sol kanata transfer yapıldımı hayır murat solda oynayabilirmi evet lazaroni bunu görebildimi hayır lazaroni neyi gördü hiçbişeyi

sarman61
21.08.2006, 13:15
İyi güzel diyorsunuz da bunu kime anlatacağız. Yani hoca bunu görürmi ki. Murat ocak solda yattara sağda atak yapacak güzel olur. Ama bunu gelde hocaya anlat.

Selçuk Çetin
21.08.2006, 13:16
yav şu apoel maçı bir geçsin lazaroniyede görücez şimdi hep destek tam destek ... muratı seneye real madir alacak zaten onun için hiç uğraşmayalım murat filan diye ama çok sol açık olurdu yav ..
laz dedik bağrımıza bastık yedin başımızı lazorani

UğuR
21.08.2006, 13:17
İyi güzel diyorsunuz da bunu kime anlatacağız. Yani hoca bunu görürmi ki. Murat ocak solda yattara sağda atak yapacak güzel olur. Ama bunu gelde hocaya anlat.

YA göndersinler hOcayı BMN nin direktifleriyle takımı çıkarsınlar bu Lazoriniden 10 kat başarılı olmazsak hiç bir şey bilmiyorum.Hem bu işi bedava yaparız.Ttransferinde kralını yaparız.

coach
21.08.2006, 13:21
Murat gerçekten çok güzel sol açık veya sol iç olabilir yanlız dün fena sakatlandı inşallah ciddi bi sakatlığı yoktur.

oktay çavuşoğlu
21.08.2006, 13:24
evet bu murat ı daha ilk seyrettiğimde çocuğun defan kademe tarafının zayıf olduğunu söylemiştim arkadaşlara.ve hatta şaşırdımki bunu fatih terim nasıl sol bek olarak milli takımda oynattı ne gördüler bunda diye.ama 2.ci seyrettiğim maçta baktımki evet adam kademe yapamıyor defansı iyi değil ama top tekniği ve pozitif futbolu iyi beceren birisi.yani bizim cello nun ileride yapamayacağı işi murat ocak önde yapabilir.benim aklıma abdullah geldi bi ara. o da ilk geldiğinde solbek oynatılıyordu.ve o da savunma tarafı eksikti.ama ne zaman solaf oynadı o zaman abdullah oldu.bu kadar taraftar bizler bunun çözümünü üretiyoruzda bu salak lazoroni göremiyormu ?

sarman61
21.08.2006, 13:26
Arkadaşlar biri sorsun şunu murat ocakın sağlık durumunu. Ne durumda önümüzdeki maç oynayabilecek mi diye.

sarman61
21.08.2006, 13:32
Şu anda aradım ve sordum Çıkan kişiye bordomavi.net forum sitesinden arıyorum diyerekten aradım. Bana bu konu hakkında bir açıklama yazacağız dedi. Bende güzel olur herkez beklemede yani dedim. Bekliyoruz bakalım ne yazacaklar. İnşallah önemli bir şeyi yoktur.

Hasan Ayvenli
21.08.2006, 13:42
durumu iyiymiş
http://bordomavi.net/showthread.php?p=427031#post427031

wasp
21.08.2006, 13:43
ben murat ocak ı beğenenlerdenim. bidefa adam sürekli yan top geri pas yapmıyor. sorumluluk alıp sürekli ileri çıkmaya çalışıyor. vede başarılı oluyor.

Tebrik ederim Gaziantep maçında benimde gördüğüm buydu. Ama işin kötüsü şuan ki kadro ile sol bek te kim oynayacak?? Celaleddin in oynayabileceğini sanmıyorum. Anca bizde Ümit Öat ımızı kendimiz yaratabiliriz. Fatih Akyel den veya Hasan Üçüncü den başka alternatif yok gibi.

sarman61
21.08.2006, 13:47
durumu iyiymiş
http://bordomavi.net/showthread.php?p=427031#post427031

Çok şükür. Bugün aldığım iyi haberlerden biri oldu bu.