PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Radyo | Alihan Ertürk ve Murat Kuyumcu ile Sıcak Gündem | www.bmnradyo.com

Serdær
09.06.2013, 20:27
Bugün(14.06.2013) Saat 21:00'de yayınımız var.

Soru ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yiğit Gayretli
09.06.2013, 21:14
Murat abiyi dinlemek keyif.

yatmaztara
09.06.2013, 22:47
Bekliyoruz...

Ahmet Kuru
09.06.2013, 22:50
İyi yayınlar.
Ama radyonun linki paylaşılırsa daha da güzel olur.

Edit : tamamdır. dinlemedeyiz. Linke gerek kalmadı.:)

Ender Kuyumcu
09.06.2013, 23:04
bmnradyo.com

artık radyonun linkini biliyor olmanız lazım arkadaşlar :)

Ahmet Kuru
09.06.2013, 23:06
:)
Ender abi, link değişti sandım bir an.:)

Serdær
09.06.2013, 23:07
Www.BmnRadyo.Com

Arkadaşlar ufak bir teknik problem var hallediyoruz.

Serdær
09.06.2013, 23:15
Arkadaşlar yayında yaşanan teknik problemden dolayı yayınımız Salı Günü Saat 21:00'de olacaktır. Özür Dileriz. @BMNRadyo

yatmaztara
09.06.2013, 23:17
O zaman salı günü buluşmak dileğiyle :)

Courage
10.06.2013, 10:22
Taraftarı bile topyekün kapitalizm çarkında olan bir takıma (sadece biz değil diğer kulüpleride katabilirsiniz) anti-kapitalistlik atfetmek ne kadar doğru?

Sizin için söylemiyorum ama PARAYA KARŞI EMEĞİN SAVAŞI sözü bazı kişiler tarafından böyle bir okumaya maruz bırakılıyor. Buradaki Emek, ister istemez girilen kapitalist ilişki ağında diğerlerine nazaran daha temiz kalmak demek değilmidir,yalnızca?

Şimdiden iyi yayınlar.

ilhan
11.06.2013, 17:54
Bu akşam yayındayız.
Derinlemesine medyanın UEFA'nın almış olduğu karara yaklaşımını konuşacağız.

Serdær
11.06.2013, 18:13
Bu Akşam Saat 21:00 'de Murat KUYUMCU ile beraber yayında olacağız.

ilhan
11.06.2013, 18:18
Bak bak beni yazmamış.
:D

Serdær
11.06.2013, 20:50
Arkadaşlar ,

www.BmnRadyo.Com

Yayındayız !

Ender Kuyumcu
11.06.2013, 20:51
Pazar akşamı teknik arıza dolayısıyla yapılamayan yayın birazdan başlayacak.

atomantcum
11.06.2013, 21:00
Saatinde başlıyor mu program? Derken başladı iyi akşamlar

atomantcum
11.06.2013, 21:01
Murat abi ender abinin akrabası mı? Sesi de benziyo çünkü, öylesine soruyorum merak ettim forumdan biri söyleyebilir mi?

Effective61
11.06.2013, 21:05
Arkadaşlar Ünal karaman konusunda konuşmaması normal. Başkan açık açık söyledi. Sportif işlere ünal karaman ve teknik heyet bakacak sadece. Kalan tüm işler özellikle şike konusu yönetim elinde. Zaten çakıroğlu ve İHO bu konuda bugün açıklama yaptı

Burçin Aydoğdu
11.06.2013, 21:08
Soru:

Fenerbahçe'nin sevk yazısına verdiği cevabı basında görüyoruz. Peki sevk yazısının kendisi nerede? Gören var mı?

atomantcum
11.06.2013, 21:10
Evet son zamanlarda fırsatım olmuyo dinleyemiyodum yayınları.

Ama keşke yayın akışını bozmasaydınız ya burdan biri yazardı neyse çok teşekkür ederim :)

Bu arada genel olarak yayınlar öncesi katılımcılar kendini kısaca bi tanıtsa, veya programı açanlar tanıtsa güzel olur diye düşünüyorum.

Gökhan Koç
11.06.2013, 21:13
Soru:

Fenerbahçe'nin sevk yazısına verdiği cevabı basında görüyoruz. Peki sevk yazısının kendisi nerede? Gören var mı?

Kendisinde neler yazıyodur neler :))))

atomantcum
11.06.2013, 21:16
Fenerbahçe savunmayı Bruno Alves'le yapsın belki o zaman bi işe yarar.

My
11.06.2013, 21:16
Allah razı olsun sizlerden arkadaşlar. Vallaha kuraklıkta yağan yağmur gibisiniz. Her yerde bu yavşakların ağzından haber dinlemekten gına geldiydi. Sizlerin sayesinde nefes alıyorum yeminlen.

Gökhan Koç
11.06.2013, 21:18
Soru-1) Şike süreci olması gerektiği gibi biterse Trabzonspor ne kadar tazminat alır ? Bu rakam öngörülebilir mi ? Bu hesaplamayı şimdiden kim, nasıl yapabilir ?

Soru-2) Trabzonspor'un hisseleri %30 artarak 6,30 TL'yi buldu, fenerin hisseleri de düşmekte. Trabzonspor hisseleri şike süreci olması gerektiği gibi biterse yaklaşık kaç TL olur ?

Burçin Aydoğdu
11.06.2013, 21:19
Soru:

Sosyal medyada UEFA'nın Fenerbahçe ve Beşiktaş hakkında verdiği sevk kararının Gezi Parkı eylemleriyle bağlantılı olduğunu savunanlar var. Bu kişiler hakkındaki psikolojik teşhisiniz nedir?

Gökhan Koç
11.06.2013, 21:24
Soru:

Sosyal medyada UEFA'nın Fenerbahçe ve Beşiktaş hakkında verdiği sevk kararının Gezi Parkı eylemleriyle bağlantılı olduğunu savunanlar var. Bu kişiler hakkındaki psikolojik teşhisiniz nedir?

Fenerin bugünlerde alacağı cezayı bir bucuk ay evvelden biliyorduk,

Dolayısıyla bu iddia taca çıkar, ama bu savın önüne geçmek ulusal basına hakim olmayı gerektirdiği için aksini ıspatlarken başarısız olacağız.

Burçin Aydoğdu
11.06.2013, 21:24
Soru:

Fenerbahçe'nin sadece 2 yıl men edilmesi eldeki delillere göre az değil mi? Sadece Fenerbahçe'nin savunmasını biliyoruz. Sevk yazısının içeriğini bilmiyoruz. UEFA yöneticilerle kurumu ayırdığı halde Fenerbahçe'nin tüzel kişilik olarak payına 2 yıl düşmüş ve diğer 5 suç ise gerçek kişi yöneticilere dağıtılarak hafifletilmiş olabilir mi?

Nusret
11.06.2013, 21:26
İyi yayınlar ekibimiz yederli :)

atomantcum
11.06.2013, 21:29
Murat Kuyumcu herşeyi çok güzel özetledin ağzına sağlık.

Selçuk Akgün
11.06.2013, 21:30
İyi yayınlar üçünüzüde özlemişim sorum yok siz konuşun yeter, murat abi yarın senide aramızda görmek istiyoruz :)

Erhan Atalay
11.06.2013, 21:30
Soru :

Nasıl 2 sene men le sevkediliyor, şikenin cezası küme düşme değilmi?

DeAgLeMaNyAq
11.06.2013, 21:32
TFF ve Lig TV ayrı olarak bir para vermiyor. TFF'nin verdiği zaten Lig TV'nin verdiği para.

Bu da 2010-2011 sezonu için şampiyonluk payı farkı 3 milyon TL

Ayrıca 2010-2011 sezonundan sonra her sezon başına 7.şamiyonluk için ilave 1 milyon TL

Soru olarak: Olaylara hep iyi yönden bakıyoruz ama, UEFA disiplin ya da tahkim kurulunun FB'yi ceza vermeden bu işten sıyırtma ihtimali var mı? Varsa yol haritamız ne olacak?

oflupisiko
11.06.2013, 21:39
şikebahcenin hisseleri 1 lira civarına düşünce 5-10 binliralık hisse alcam :D 5-6 yıl icinde hissleri artar her halde süper lige cıktıklarında :)

Gökhan Koç
11.06.2013, 21:43
Yıldız Teknik Üniversitesinde bir seminere gittim,

Rektöründen hocalarına, misafirlerinden sunucusuna kadar herkesin ağzında "Hedef 2023" diye bir laf var.

Sizde burda 3 çapulcu toplanmış yayın yapın :)

Gökhan Koç
11.06.2013, 21:45
şikebahcenin hisseleri 1 lira civarına düşünce 5-10 binliralık hisse alcam :D 5-6 yıl icinde hissleri artar her halde süper lige cıktıklarında :)

Benim de planım bu :)

atomantcum
11.06.2013, 21:47
Murat abiyi bölmeyin :)

Büyük resim bu işte, bırakın da anlatsın ki öğrensin insanlar

My
11.06.2013, 21:51
:D

kayseriliyiz
11.06.2013, 22:00
iyi yayinlar
Abi tam bunu yaziyordum cezap veriyorsunuz benden çok yasayacaksiniz

Badaloğlu
11.06.2013, 22:05
Arkadaşlar iyi yayınlar...

Beşiktaş'ın başkanlığına adaylığını koyan Serdar Adalı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Şikeden ceza almasına rağmen nasıl oluyorda Beşiktaş gibi bir kulübün başkanlığına adaylığını koyabiliyor?

Acaba Aziz'den mi örnek aldı :)

Furkan Özdem
11.06.2013, 22:05
Sporxe göre raportör İspanyol Miguel Lietard Palacios'muş. İrlandalıyla başlayan süreçte son olarak dosyayı ispanyol raportör vermiş..

atomantcum
11.06.2013, 22:10
Murat abiyi bölmeyin :)

Büyük resim bu işte, bırakın da anlatsın ki öğrensin insanlar

Deminki kapitalizm muhabbetini kapattınız ya ondan demiştim :)

polatmu
11.06.2013, 22:14
yahu şaşırdım tv den taksimi mi izleyeyim sizi mi dinleyeyim... karışık gidiyorum...

Gökhan Koç
11.06.2013, 22:16
Arkadaşlar iyi yayınlar...

Beşiktaş'ın başkanlığına adaylığını koyan Serdar Adalı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Şikeden ceza almasına rağmen nasıl oluyorda Beşiktaş gibi bir kulübün başkanlığına adaylığını koyabiliyor?

Acaba Aziz'den mi örnek aldı :)

Bu ülkede soygun, saygısızlık, hakaret, küfür örnek alınıyor artık,

işte bu sebepten bizim senin gibi abilerimize ihtiyacımız var,

Gökhan Koç
11.06.2013, 22:20
BMN Radyo 4-5 aydır çatır çatır doğruları söyleyerek yayın yapıyor.

Tüm emektarlarına ve üyelerine teşekkürler,

DeAgLeMaNyAq
11.06.2013, 22:20
UEFA cezaya kanaat getirirse ve TFF'den de küme düşme değil de puan düşürme cezasının verilmesini isterse, bu cezalar hangi sezonları kapsar?

atomantcum
11.06.2013, 22:23
Abi bi gece konuş nolur ya hislerimize tercüman oluyosun

kayseriliyiz
11.06.2013, 22:29
UEFA zaten bizi sampiyonlar ligine direkt alarak benim Türkiye sampiyonum Trabzonspor demedimi?

sasone
11.06.2013, 22:30
hatırlarsanız biz 3 Temmuz soruşturmaları başlamadan önce hem Tff hem UEFA ya ülkemizde şike yapılıyor diye dilekçe vermiştik.
benim sorum gs başkanı ve yöneticileri şike yapıldığını bildikleri ve kendilerine şike teklif edildiği halde sustukları için ceza alırlarmı?

Bülent AKBULUT61
11.06.2013, 22:32
transfer istiyoruz konuşun jaja için ne diyorsunuz

polatmu
11.06.2013, 22:33
en önemli transfer kupa...

Öznur61
11.06.2013, 22:35
Her zaman ki gibi malesef yine dinleyemiyorum ama iyi yayınlar kolay gelsin :)

realist07
11.06.2013, 22:42
trabzonspor tarafından uefa daki duruşmalı davaya müdahillik için başvuruda bulunulduğu doğrumu? Mesut Er - londra

Onur Keskin
11.06.2013, 22:44
MRA hoca en fazla 3 veya 4 transfer yapacağız ddi. bu oyuncular arasında 1461 deki futbolcular var mı? 1461 den hangi oyuncular a takıma katılacak bilgilendirirseniz sevinirim.

Bülent AKBULUT61
11.06.2013, 22:44
benim anlamadığım şu arkadaşlar bana birisi açıklayabilirmi biz şikebahce ile eziktaş ceza alacak diyoruz adamlar durmadan transfer yapıyor bu nasıl oluyor ALLAH Aşkına demekki bu gelen topcular bir yerden garanti alıyor

Berat Akçay
11.06.2013, 22:48
Katılıyorum bu 10 gün çok önemli. Lige moralli girmeliyiz ihtiyacımız olan bu

6Şafak Aydın1
11.06.2013, 22:49
varsayalim fenerbahce, besiktas kümeye düsürüldü. sonra lig herhalde 16 takim ile oynanir. yayin gelirleri düser bazi kulüpler batar veya olumsuz etkilenir. 2013/14 dijiturkun son yili, onlarda iflas eder. yayin gelirleri ile ilgili öngörüleriniz nedir beyler?

yayin icin tskler

Gürkan Asma
11.06.2013, 22:50
Bugün Aziz Yıldırım tüpçüyle neler konuştu acaba, direnişe başlamış bunlar, sırf bu gizli görüşmeler bile ülke futbolunun durumunu gösteriyor Uefaya..

Serdær
11.06.2013, 22:52
Sürpriz ziyarette ne oldu?
F.Bahçe Başkanı Yıldırım'ın TFF ziyaretinde federasyon başkanından UEFA'ya karşı hukuksal destek istediği öğrenildi.

UEFA Disiplin müfettişlerinin şok sevk haberinin ardından iki gündür art arda toplantılar gerçekleştiren F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım bugün de TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Asbaşkanlardan Deniz Tolga Aytöre ile birlikte TFF'nin İstinye'deki merkezine gelen başkan Yıldırım ile TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve başkanvekili Servet Yardımcı'nın katıldığı zirve yaklaşık 1.5 saat sürdü.

TFF 1.başkanvekili Ufuk Özerten ve yönetim kurulu üyelerinden Cengiz Zükfikaroğlu'nun da o anda başkanlık katında olmasına rağmen bu toplantıya katılmamaları dikkat çekti.

TFF başkanının odasında gerçekleşen bu zirvede, F.Bahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın "Müfettiş mahkeme kararını esas alarak onun paralelinde bir rapor hazırlamış ve bizlere yollamış. Haliyle TFF yargı organlarının bu konuda verdiği kararlar dikkate alınmamış. Halbuki TFF'nin verdiği kararlar onlar için esas olmalıydı. Ama böyle yapmamışlar. Buda bir nevi o ülke federasyonun verdiği kararları yok saymak anlamına gelir. Bunu biz soracağız, ama bizden önce sizlerde sormalısınız. Bu yüzden bu olay sadece F.Bahçe'nin veya Beşiktaş'ın bir davası olarak görünmemeli" diyerek tepkilerini dile getirdiği öğrenildi.

F.Bahçe başkanı Yıldırım'ın,"Burada kulüplerimiz ve bizler kadar TFF'nin aldığı kararlara karşı yapılmış bir haksızlık var. Bunun için federasyonumuzda UEFA'ya "neden bizim kararlarımız yok sayılmıştır" diye sormalı" diyerek bu konuda hukuksal destek istediği belirtildi.

Federasyon heyetinin de, bu görüşmede F.Bahçe başkanı Yıldırım'ın bu serzenişini yerinde bularak "Bu ayrıntı elbette bizim de dikkatimizi çekti ve bizi de rahatsız etti. Öyle ki, talimatlar ve bu düzenlemeler UEFA'nın onayı alınarak yapıldı. Sevkden ilk planlanda bizim de anladığımız müfettişin federasyonun verdiği kararlardan hareket etmemiş olması. Elbette biz de bu merakımızı gidermek istiyoruz" diyerek destek verdiği ifade edildi.

TFF başkanı Demirören'in, bu ziyareti, "Türkiye futbol federasyonu olarak desteğe hazırız. Federasyonumuz nasıl bugüne kadar kulüplerimizin uluslararası arenadaki hukuksal mücadelesinde onların yanında olmuşsa bundan sonra da olacaktır. F.Bahçe'nin de Beşiktaş'ın da diğerlerinin de…" sözleriyle noktaladığı ifade edildi. Türkiye Futbol Federasyonunun önümüzdeki günlerde UEFA ile bu konuda bir görüşme yapmayı planladığı iddia edildi.

Gürkan Asma
11.06.2013, 22:55
Bugün ünal karaman (ntvsporda, utanmadan fenerin muhabirini yollamışlar birde neyse...) varolan kadroyu canlandırıp (nasıl yapacaksa artık, yani volkana altın semer vur volkan gene volkan) üst sıralara oynayacaklarını söyledi ama bu hiçbi Trabzonsporluya inandırıcı gelmemiştir kanımca, bu iş sizce sadece "Trabzonluluk Ruhuyla" olacak iş midir ? Bence değildir... Ayrıca da yabancı azaltmamız lazım çözüm bulmamız lazım diyor teknik ekip 2 yıldır, gene giden serkan oldu :) (serkanın gitmesi iyi oldu bence o başka, demek istediğim bu yabancı sorunu nasıl çözülecek ?

[KAPLAN]
11.06.2013, 22:59
İlk defa dinleme fırsatı buldum. Yayın çok güzel. Ağzınıza sağlık.

Eğer fenerbahçe ceza alırsa bundan sonra maddi ve manevi tazminat davaları nasıl şekillenir ? Şampiyonun aldığı paradan ikincinin aldığı para çıkartılıp basit bir hesap yapılmayacaktır değil mi ? Futbolcu kayıpları vs. diğer etkenler göz önüne alınarak ciddi bir tazminat davası açılır mı ?

Selçuk Akgün
Demin murat abi ünal aysalın fenerin küme düşmesi halinde açıklamasına bir yorum yapmıştı biletlerini daha yüksek fiyattan satmak vs gibi bir yorum yapmıştı, ben tam tersini düşünüyorum fener küme düşerse büyük ihtimal galatasaray 4.yıldızı takar ve bu bütün taraftarların eski formalarını atması hepsinin en az 1 yeni forma alması ve ekonomilerini çok ileri atması anlamına gelir bence onlarda içten içe bunu en az bızım kadar istiyorlardır haksızmıyım ??

atomantcum
Siyasete girmekten kaçınıyosunuz ama bunu sormak zorundayım çünkü siyasete karışan, gezi parkı açıklamasıyla direk trabzonspor yönetimi oldu. BMN'nin açıklamasını okudum, tavrı tepkiyi genel olarak biliyorum ama sizce yönetim neden böyle bir açıklama yaptı? Hükümetin yanında olduklarını bu kadar belli etme gayretleri ne anlama geliyor? Bu durum bizim için ilerde ne gibi tehlikelerin sinyalini veriyor?

İsmim Cumhur

yatmaztara
Bugün şike bölümündede yazmıştım istediğim cevabı bulamadık. belki sizin bir tahmininiz vardır diye sormak istedim. şikebahçede 2 senedir uefaya mail gönderiyormuş. sizce ne yazıp gönderiyolardır? bir tahmininiz varmı? :)

Furkan Özdem
11.06.2013, 23:00
Murat abi sabaha kadar konuşsa dinlerim :D Çok keyif aldım teşekkürler.

DeAgLeMaNyAq
11.06.2013, 23:02
Hakan Can diyor ki "Tahkim Kurulu ancak yeni delil çıkarsa yeniden yargılama yapabilir ama UEFA disiplin kurulları zaten aynı deliller üzerinden karar verecek, yeni bir delil çıkmadığı için kupa Trabzonspor'a verilemez..."

Ilelioglu
11.06.2013, 23:06
Hakan Can diyor ki "Tahkim Kurulu ancak yeni delil çıkarsa yeniden yargılama yapabilir ama UEFA disiplin kurulları zaten aynı deliller üzerinden karar verecek, yeni bir delil çıkmadığı için kupa Trabzonspor'a verilemez..."

Tahkimin karari bozuldugu an, PFDK tekrar karar vermek zorunda. Yeni delil var veya yok, o karar bozulduktan sonra ayni karari almalari UEFA tarafindan olumlu karsilanmaz. Tahkimin kararida CAS tarafindan bozulabiliyor sanirim.

..

MUSTAFA K.
11.06.2013, 23:09
abi bunlar küme düşse orada bile şike yaparlar alışkanlık olmuşdur artık :)

DeAgLeMaNyAq
11.06.2013, 23:10
Tahkimin karari bozuldugu an, PFDK tekrar karar vermek zorunda. Yeni delil var veya yok, o karar bozulduktan sonra ayni karari almalari UEFA tarafindan olumlu karsilanmaz. Tahkimin kararida CAS tarafindan bozulabiliyor sanirim.

..

Ben normal prosedürü kastettim yoksa tabii ki CAS süreci var ama bugün Türker Arslan da açıkladı bu çaptaki bir davanın CAS süreci 1 yıla yakın sürer...

atomantcum
11.06.2013, 23:11
Kulüplere o parayı kazandıran şey başarıları değil ki, medya tarafından parlatılan rekabet duygusu tabi ki. Yoksa bir insanın sadece futbol oynayarak reklamlarla birlikte yılda 100 milyonlara varacak bir gelir elde etmesi başka nasıl açıklanabilir?

Gürkan Asma
11.06.2013, 23:13
Şenol Güneş konusunu konuşmak istemiyorsunuz ama şunu gerçekten, Şenol Hoca sevgisi olan bi insan olarak söylüyorum, Şenol hoca Türkiye'nin en iyi hocalarından biri olmasına rağmen bu şekilde davranmadı, örneğin transfer konusu, kariyerli bi hoca nasıl takımın eksiğini görüp transfer istemez, ben bugüne kadar Şenol hocanın ağzından ben şu oyuncuyu istiyorum diye kesin bişey duymadım ki bunu Sadri Şener de söylüyor. Bu takımın en basitinden forvet eksiği kesin olarak görünürken hala transfer talebinde bulunmayan bi hoca mantığını gerçekten anlamıyorum.

Ilelioglu
11.06.2013, 23:18
TFF UEFA'nin verecegi tüm kararlara uymak zorunda demis Türker Arslan, yani TFF'de ayni cezalari kesmek durumunda mi oluyor bu durumda?

TFF'nin Ana Statüsünde yaziyormus.

..

atomantcum
11.06.2013, 23:18
Evet, bizi taraftar olarak ne gibi tehlikeler bekliyor diye sormuştum.

Ve evet, ben de muharrem ustaya aynı sebeple karşıydım, aynı şekilde hissettim.

Özetle bütün çıkarımlarınız doğruydu ve cevapladığınız için çok teşekkürler.

MUSTAFA K.
11.06.2013, 23:20
abi konuşun ya bitirmeyin sakın çay içerken çok güzel gidiyorsunuz :)

Furkan Özdem
11.06.2013, 23:22
Abi sizi çok dinledim, övdüm gerek duymadım bidaha yazmaya, biliyorsunuz zaten :) İlhan abi olmasa ismim Fe Özdem kalacak o kadar da katılım gösteriyoruz ismimizi ezberletemedik :D

ESER
11.06.2013, 23:25
putinin rusyasi ile tayyibin Turkiyesi at basi cekisiyor insan haklari ihlallerinde

Atakan
11.06.2013, 23:31
Benim de bir sorum var. Şike davasında sizce en en en kötü senaryo ne olur?

İyi yayınlar..

Burak DERELİ
11.06.2013, 23:32
çok güzel yayın oluyor, aynen devam edin bence :)

Gürkan Asma
11.06.2013, 23:34
Mail gönderiyoruz da servise ulaşılamıyor diyor heralde şöyle bi uyarı var . Ben mi yanlış anladım yoksa .

The original message was received at Tue, 11 Jun 2013 22:32:00 +0200
from pluton.urjc.es [193.147.184.14]

----- The following addresses had permanent fatal errors -----
<ceidd.emilio@urjc.es>
(reason: Service unavailable)

----- Transcript of session follows -----
maildrop: error writing to mailbox.
Mailbox full
554 5.0.0 Service unavailable

kayseriliyiz
11.06.2013, 23:36
Ilhan ben senle ayni durumdayim kardesim
ben anladim seni

atomantcum
11.06.2013, 23:36
Bizim böyle içimizden geçenleri anlatıyosunuz konuşuyosunuz, hislerimize tercüman oluyosunuz bizim de hoşumuza gidiyo. Burda bir sürü insan birlikte keyifle dinliyoruz. Ama bi yerde bunun sebebi de bizim duymak istediklerimizi söylemeniz. Yani murat abinin yayının başında yaptığı sosyolojik tespitleri biz de kendi kendimize doğrulamış oluyoruz.

Öyle farkettim şimdi ilginç geldi paylaşmak istedim, sakın kötü anlamda düşünmeyin.

Bud Spencer
11.06.2013, 23:38
hic bir zaman sinifta tek Trabzonsporlu olmadim, en az birini yanima taraftar yaptim:D

MUSTAFA K.
11.06.2013, 23:39
abi sınıfta tek okulda iki kişiyiz ama alayına bedeliz(100 fenevli var bizi görünce aşağıya bakıyolar abi benim artık takıntım oldu ya yok böyle bişe rüyalarımda fenerli dövüyorum nasıl bir psikolojiye girdim bende anlamadım :) )

ESER
11.06.2013, 23:42
budapeste'de Trabzonsporlu olmak bu aralar pek prestijli degil. Videoton yalan etti karizmamizi:)

kayseriliyiz
11.06.2013, 23:44
Ali'yi diyorsunuz galiba

Alihan Ertürk
11.06.2013, 23:46
Keyifli bir yayın oluyor, teşekkür ederiz.

Arka plandan da Resul Dindar'dan Gözlerin Doğuyor Gecelerime'yi açtım, Jaja'yı düşünüyorum. :)

Furkan Özdem
11.06.2013, 23:47
Alihan Tunçer abi ismi.

Edit : uzun saçlının :D

MUSTAFA K.
11.06.2013, 23:47
adım mustafa, abi bitirmeyin,toparlama abi :) devam devam bir ara verin gerekirse ama devam istiyozzz

Ilelioglu
11.06.2013, 23:49
Yayin icin tesekkürler, iyi geceler. :)

..

Burak DERELİ
11.06.2013, 23:51
Güzel bir yayındı ağzınıza sağlık, sürekli dinlemek isteriz

bu arada www.bordomavi.net anasayfamızdan reklamlara tıklayalım dimi ama

Alihan Ertürk
11.06.2013, 23:51
Basketbol takımı kaptanı Zuza'yı da alacağız yayına, unutmayın duyuruyu. :)

kayseriliyiz
11.06.2013, 23:53
Sesinize saglik eksik olmayin güzel yayin oldu

MUSTAFA K.
11.06.2013, 23:53
arka arkaya tıklarsak işe yarıyormu ?

kayseriliyiz
11.06.2013, 23:55
1 saat geriden geliyoruz uyku saati degil daha

MUSTAFA K.
11.06.2013, 23:58
ses tellerinize sağlık abi çok güzeldi teşekkür ederim

Serdær
12.06.2013, 00:03
Bizi dinleyen yorum yapan,sorularla eşlik eden herkese teşekkürler. Tekrardan görüşmek dileğiyle.

Serdær
12.06.2013, 00:03
Bir daha ki yayınımıza(Gurbetçi arkadaşlar) konuk olmak için ben ve İlhan Özmen ile görüşebilir.

Mehmet Fatih Silik
12.06.2013, 00:09
Tüh yeti$emedik yaa

ilhan
12.06.2013, 00:13
Çok keyifli bir yayın oldu. Herkese teşekkür ederiz.

Burçin Aydoğdu
12.06.2013, 09:44
Doyurucu, aydınlatıcı bir sohbetti. Ağzınıza sağlık

Serdær
14.06.2013, 17:14
Bugün Saat 21:00'de yayınımız var.

atomantcum
14.06.2013, 17:24
Bugün Saat 21:00'de yayınımız var.

Başlığı ilk açanlar eski olduğunu düşünebilir, ilk mesaja bir ekleme yapılması ve başlığa bugünün tarihi atılması yerinde olur.

Ender Kuyumcu
14.06.2013, 20:49
Birazdan Alihan Ertürk ile Murat Kuyumcu canlı yayında son dakika gelişmelerini değerlendirecek.

UEFA'nın açıklamalarından çıkan mesaj nedir?

Türk medyası ne amaçla gelişmeleri manipüle ediyor?

Bundan sonra ne olacak?

Bu konularla ve aklınıza gelen diğer konularla ilgili sorularınızı buradan sorabilirsiniz.

atomantcum
14.06.2013, 20:58
Tek başına olunca çay demlemek olmuyor, çay yok, ice tea'leri aldık yayını bekliyoruz

atomantcum
14.06.2013, 21:13
iyi yayınlar herkese

Alihan Ertürk
14.06.2013, 21:14
Yayındayız.. | www.bmnradyo.com

the_storm_boy
14.06.2013, 21:19
İyi yayınlar.

Gürkan Asma
14.06.2013, 21:23
Ntvspor ne Resmi sitemizden yaptığımız açıklamayı ne de Başkanımızın açıklamalarını yayınladı FB tv oldukları burdan belli. Biz resmi siteden fenere kapak açıklama yapıyoruz, o Trabzonda sıkıntı var haberi yapıyor niyet belli

atomantcum
14.06.2013, 21:23
hayırlı olsun alihan

the_storm_boy
14.06.2013, 21:26
abicim şikeciler cezalarını alacaktır, uefa ceza verecek orası kesin fakat kupayı yine başbakandan mı isteyeceğiz? yoksa uefa tff ye kupayı bize vermelerinimi söyleyecek?

ilhan
14.06.2013, 21:30
İyi yayınlar güzel insanlar.

Emre Bekar
14.06.2013, 21:30
yolladık 3 tane daha mail:)) iyi yayınlar

Aytaç AKINCI
14.06.2013, 21:32
İyi yayınlar herkese,

UEFA'nın bugün yaptığı açıklamanın ilk kısmında ".....at a meeting in Nyon yesterday with representatives of the Turkish Football Federation (TFF) (which had been requested by the TFF)...." ifadesi var..

Parantez içinde görüşme talebinin TFF'den geldiği net bir şekilde belirtilmiş...Bu kadar aleni bir şekilde yazılması bile Uefa'nın bizim federasyondan ne kadar sıkıldığının bir ifadesi değil mi?

Mehmet Fatih Silik
Hayirli yayinlar renkta$lar

atomantcum
Kulübümüz, bu görüşülecek davada müdahil olduğu iddiasıyla yerinde takip etmek istediğini açıklamıştı. Bu durum ne oldu? Ayrıca bizim mevzuyu orada takip etmemiz demek ne ifade ediyor biraz açıklayabilir misiniz?

Cumhur

Pınar G.
14.06.2013, 21:36
Murat Kuyumcu şikecilerin şike lobisi hakkında ne düşünüyor?

Harun_ayar_ts
14.06.2013, 21:37
tahminen kupayı ne zman alırız uçak bileti bakıyorum trabzona

Bmn_61
14.06.2013, 21:37
Uefa'dan veya başka yerlerden olumsuz bir karar çıkarsa Cumhuriyet tarihinin en büyük eylemini yapmalıyız.

Atakan
14.06.2013, 21:38
İyi yayınlar. :)

Bülent AKBULUT61
14.06.2013, 21:42
Yayını açamadım arkadaşlar
tamam en sonunda açıldı

atomantcum
14.06.2013, 21:47
Evet bunu salı günkü programda da açıklamıştınız ama kulübümüz avukatlarını nyon'a göndereceğini açıkladığı için sordum. O halde bu şimdilik çok önem arz eden bir durum değil.

Bmn_61
14.06.2013, 21:49
Biraz daha yüksek sesle konuşurmusunuz?Ya da sesinizi açarmısınız?

Mehmet Fatih Silik
14.06.2013, 21:49
Benim en son ki yayin da sorup ama cevap alamadigim sorumu tekrarlamak istiyorum...

Fenerbahce'nin gecen sezon ki UEFA Avrupa Lig'inde kar$ila$tigi takimlar bu sürece dahil olup maddi ve manevi tazminat davalari acabilir mi?

Yani sadist(!) olarak ögrenmek istedigim $u:

Fenerbahce tamamen ayvayi yer mi?

Erdogan
14.06.2013, 21:50
bir sorum var,

fenerbahce neden bu tür haberlerden sonra önemli transferler yapmaya kalkisiyor ?

Bundaki amac ne olabilir ?

Harun_ayar_ts
14.06.2013, 21:51
kupamızı aldıgımız zaman tazminat davasını kime açma hakkı dogacak bize tff mi yoksa sikecileremi ?

Bmn_61
14.06.2013, 21:53
Sizce haftaya Pazartesi günü Fenerbahçeliler basın toplantılarında neler söyleyecekler?

atomantcum
14.06.2013, 21:55
Alihan biraz mikrofona yaklaşır mısın sesin çok uzaktan çok kısık geliyo.

Bmn_61
14.06.2013, 21:56
22 Haziran'da Fenerbahçe taraftarları Nyon'da eylem yapacakmış.Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

bekirguner
14.06.2013, 22:01
22 Haziran'da Fenerbahçe taraftarları Nyon'da eylem yapacakmış.Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

alip Doğan Karlıbel yazdıkları için ne düşünüyorsunuz

Erdogan
14.06.2013, 22:01
cok net ve güzel cevapladiniz, tesekkürler.

bekirguner
14.06.2013, 22:02
alip Doğan Karlıbel yazdıkları için ne düşünüyorsunuz bu kedar nasıl cesur yazıtor

TSelif
14.06.2013, 22:04
58. madde değişmişti tam olarak içeriğini bilmiyorum ama mesala Şekip flan ceza aldı tahkimden di mi. Bir yönetici dahi ceza alsa o takım düşer ya da puan silinir ya da kupası alınır vs gibi olaylar olmaz mı. ( 58. madde nin yani halinde böyle bir şey yokmu?)

Mehmet Fatih Silik
Yok Murat abi sizin yayinda degil...

Ender abi ve Gökhan'in yaptigi yayinda sormu$tum...

Bu arada bu kadar akli selim konu$an taraftarimizlarinin olmasi cok mutluluk verici (:

Pınar G.
Murat Kuyumcu'nun iyi ama Alihan'ın sesi az geliyor.

Mustafa
14.06.2013, 22:06
Şikebahçe ligden düşme gibi bir durum olursa iki yıldır düşen ve şikebahçenin avrupadan elediği takımların itiraz hakkı doğar mı ? Böyle bir durumda tüm avrupa futbolu altüst olur

atomantcum
14.06.2013, 22:08
Şenes Erzik de geçen ay UEFA'nın yaptığı kural değişikliği sonrası trt'ye verdiği röportajda, UEFA başkanının bile disiplin kurulu kararlarına karışamayacağını söylemişti. Sanki orada kendini kurtarmaya çalışır gibi bir hali vardı, "Ben ne yapayım benim elimden de bir şey gelmiyo artık" gibisinden.

kayseriliyiz
14.06.2013, 22:09
Avrupali bosuna yalanlama yapmaz
Artik kendilerine leke sürülsün insan süphe duysun istemiyorlar

Kamil Çakmak
14.06.2013, 22:11
Başbakan, başbakanlık ofisinin arka kapısından giren Rüştü ve Rıdvanla rutin görüşmelerine devam ediyor. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Uefa nın haklarımız sekteye uğratmayacağnı düşünüyoruz. Tek korkumuz siyasilerin rant hesabı ve dolayısıyla haklarımızın gasp edilmesine sebep olabilirmi.?

Biraz siyasi oldu ama:)

kayseriliyiz
14.06.2013, 22:12
Murat abi

UEFA fb'nin ertelenen cezalari yani saha olaylari cezalarini tekrar yürürlüge koyar mi kesin olarak?

Tolga
14.06.2013, 22:13
İyi yayınlar ! ! !

sanatik
14.06.2013, 22:14
slm arkadaslar,

tff, ve RTE anldigim kadariyla milli takimin ceza almasina karsi degil. Öyle kurtarmaya calisabilir.

Bu durumda basarili olabilirlermi ?

Metin

Kamil Çakmak
14.06.2013, 22:14
Bu arada iyi yayınlar.

Mehmet Fatih Silik
14.06.2013, 22:15
Murat abi RTE'nin gücü sanki bizim taraftarlar arasinda cok büyütülüyor...

"UEFA ile anla$ir sürec kapanir!" gibi söylemleri cok okuyorum forumda...

Benim dü$üncem $u ki RTE ülke icinde her halti yer ama Avrupa'da borusu ötmez...

Senin dü$üncen nedir bu konuda?

Eger bu konudaki fikrini kacirdiysam özür dilerim...

kayseriliyiz
14.06.2013, 22:16
ismim Fatih abi

kudu_61
14.06.2013, 22:17
İyi akşamşar sizce disiplin kurulu baskı altında kalabilir mi, yanlış yapabilir mi

Kamil Çakmak
14.06.2013, 22:18
ben dinliyemiyorum ne yazıkkı.:( link e tıklıyorum firefox izin vermiyor diyor. ne işse.

Bmn_61
14.06.2013, 22:20
http://www.haber61.net/fb-kongre-uyesi-tsnin-tff-delegesi-149050h.htm bu linkteki haber hakkında ne düşünüyorsunuz?

Courage
14.06.2013, 22:20
iyi yayınlar kardeşler,renktaşlar!

Sabri Kurban
14.06.2013, 22:22
Uefa disiplin kurulu'ndan olası Fenerbahçe lehine karar çıkması halinde Trabzonspor yönetimi ne yapmalıdır?

DeAgLeMaNyAq
14.06.2013, 22:23
Atilla Dilaver, Batuhan'ın 2010-2011 sezonundaki teşvik ve şike kapsamındaki maçlarda oynadığını ve bu yüzden transferinden vazgeçilmesi gerektiğini söylüyor. Gerçi ben bu saatten sonra ihtimal vermiyorum ama Batuhan'ın şike ve teşvik olayları içerisinde yer aldığını düşünüyor musunuz?

yatmaztara
14.06.2013, 22:26
ben dinliyemiyorum ne yazıkkı.:( link e tıklıyorum firefox izin vermiyor diyor. ne işse.

ya firifoxu silip yeniden yükleyin, yada ccleaner'i yükleyin

Bmn_61
14.06.2013, 22:29
Talip Doğan Karlıbel:''Tff yöneticileri, bana gelen bilgiye göre Uefa Disiplin Kurulundaki 5 üyenin 2 üyesine rüşvet teklif etmiş.Macar ve Alman üyelere 30 Milyon Dolar rüşvet teklif edilmiş.Macar kökenli üye kabul etmemiş''.Diyor Talip Doğan Karlıbel. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Courage
14.06.2013, 22:29
Bütün eskişehir teşvik almışmıydı acaba?

Belirli adamların aldığını düşünüyorum (misal Diego)

Mehmet Fatih Silik
14.06.2013, 22:31

Abi ba$ka internet aracin yok mu ?

Internet Explorer'i tavsiye etmem ama Google Chrome ile deneyebilirsin

onurcan
14.06.2013, 22:37
Merhabalar,

Sizce süreç bizim lehimize sonuçlandığı takdirde Türk futbolunun geleceği için temiz bir sayfa açma adına adaletten yana olan aklıselim tüm takım taraftarlarıyla bir araya gelerek bir "Temiz futbol" oluşumuna öncülük etmemizi nasıl değerlendirirsiniz? Verdiğimiz onurlu mücadeleyi futbolda şike dahil her türlü yolsuzluğa ve özellikle de sahalardaki şiddete karşı tüm sporseverlerin bir araya geleceği bir platformun kuruluşu ile taçlandırmak mümkün olur mu? Yoksa bu tarz bir oluşum için henüz vakit erken midir?

Bmn_61
14.06.2013, 22:38
12 Numara denilen taraftar grubu sayın başkanımıza ''şehir eşkiyası''demiş.Ne diyorsunuz?

TSelif
14.06.2013, 22:40
Ses çok sağlıksız .

Emrehan ÖZTÜRK
14.06.2013, 22:42
çağlar birinci transferi haberleri dolanıyor ne düşünüyorsunuz ?

atomantcum
14.06.2013, 22:43
Murat abi az önce bahsettiğin durum beni de en çok rahatsız eden şeylerden biri. "Yeter artık kardeşim düşürürseniz düşürün çok da umrumdaydı, biz her zaman destekleriz" diye tepki veren fener taraftarı o kadar çok ki. Sanki bir suç işlemediler de herkes onlara düşman gibi hissediyorlar, mağdur görüntüsü veriyorlar.

Dediğin gibi bu hissi de onlara birileri sunuyor ve onlar da benimsiyorlar. 3 Temmuz sabahında verdikleri tepkilerle aynı günün akşamı verdikleri tepkilerdeki farka bakarak da bunu çok kolay görebiliriz zaten.

TSelif
14.06.2013, 22:43
58. madde değişmişti tam olarak içeriğini bilmiyorum ama mesala Şekip flan ceza aldı tahkimden di mi. Bir yönetici dahi ceza alsa o takım düşer ya da puan silinir ya da kupası alınır vs gibi olaylar olmaz mı. ( 58. madde nin yani halinde böyle bir şey yokmu?)

Benim soruyu sormadınız :D

Kamil Çakmak
14.06.2013, 22:46
Abi ba$ka internet aracin yok mu ?

Internet Explorer'i tavsiye etmem ama Google Chrome ile deneyebilirsin
Teşekkürler Kral. Ama benim sorun ya hopörler le yada widdowsla alakalı neyse sağlık olsun. yarın baktrırız artık.

Erdogan
14.06.2013, 22:46
Tff zamaninda feneri düsürüp kupayi bize verseydi ülkemiz bukadar rezilligin icine girmezdi. Fener yine 1. lige cikardi ve cezalar caydirici oldugundan gelecekte takimlar bu tür olaylara girmekten sakinacakti.

oflupisiko
14.06.2013, 22:49
şikeciler Kadlec'i aldıklarını acıkladı sizce amacları ne bunların :D

Emirhan Makul
14.06.2013, 22:54
Alihan sesin çok derinden geliyor, duyamıyorum, bir kontrol eder misin mikrofonunu ?

Mehmet Fatih Silik
14.06.2013, 22:55
Peki Murat abi...

Medyanin bu büyük manipülasyonlarin sonucunda kandirilmi$ Fenerbahce taraftarlari 16 Mayis 2010 veya 12 Mayis 2012 ak$amlarindaki gibi büyük olaylar cikartirsa ne olur?

Bu sürecin sonunda büyük ihtimal biz hakkli oldugumuz halde suclanacagiz...

Bunun önüne nasil tek ba$imiza gececegiz ?

Mehmet Fatih Silik
14.06.2013, 22:57
http://fotocdncube.fanatik.com.tr/news/658x370_HP/2013/6/14/fft96mm2356234.jpg

Bakalim birdahaki transfer bombasi ne olacak Fenerbahce'lileri uyutmak icin

Mehmet Fatih Silik
14.06.2013, 22:59
Hayirli geceler cümleten...

Cok güzel yayin oldu

TSelif
14.06.2013, 22:59
Sorumu sormayıp ve cevap alamadığım için ben de tessüflerimi bildiriyorum :U

Emirhan Makul
14.06.2013, 23:06
Bu güzel şarkıyı merzifonda ki biricik tiyzemin kızı neticeye gönderiyorum.

Ender Kuyumcu
14.06.2013, 23:07

Elif, soruna ben özet cevap vereyim. 58. madde değişti ama şikeye hala küme düşme cezası verilmesi gerekiyor ve ertelemesi de olmuyor.

Mehmet Fatih Silik
14.06.2013, 23:11

Kaderimiz ayni Elif abla... bizi begenmiyörler :D