PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yattara-Gökdeniz-Musampa... Hangisi yedek oturmalı?

Sayfa : [1] 2

ahmetansu61
21.08.2006, 01:30
beyler ligin 3 maçında görülen en buyuk sıkıntımız bu. malesef futbol 11 kişiyle oynanıyo ve bizde hertakımdan 1 tane olmalı denilen adamlardan 4 tane mevcut. bunlardan en az biri yedek oynamak zorunda.

ama hala bazı körler hala takımın bi sol kanat gereksinimi oldugunu soyluyolar. bi sol kanat demek. 5 tane ofansif orta saha demek. boyle bi takım olamaz.

bizim kesinlikle huseyinle oynayacak 1 ön libero adamına ihtiyacımız var. bu hasanla olmaz.

ve bence yedekte oturması gereken kişide şimek. cok ii bi yedek olur kendisi.

bu takım ancak 2 ön liberonun önünde 3 lü ofansif orta saha ve onlerinde ersen martin gibi pivot forvet le takım olur.

trabzonsporun yapmaya kalktıgı sistem dunyada yok.

lazaroni olayı değil bu olay. bu kadronun başına kimi ketirirseniz getirin sıkıntı çeker. kimi oynatmasa suçlu.

bence cözüm şimek.

TSigalko
21.08.2006, 01:50
O eski Şimek'ten eser yok şimdi.Böyle oynayacaksa gönderilsin.Aklı Celtic'te kaldı heralde.Onun yerine defansif bi orta saha alınmalı.

Orhan_Gazi
21.08.2006, 02:13
O eski Şimek'ten eser yok şimdi.Böyle oynayacaksa gönderilsin.Aklı Celtic'te kaldı heralde.Onun yerine defansif bi orta saha alınmalı.

bencede öyle. Onun tam kapasitede nasil oynayabiliyor biliyoruz ama adamda moral 0. Bence ya göndeririz yada eski formuna dönmek icin gayret gösterecek...

batugol
21.08.2006, 02:19
bence hem syzmek hem gokdeniz kenarda oturmali

durito
21.08.2006, 02:19
zaten 3 maçtır forvet arkası 3 lü ile oynuyoruz, arkalarında da çift ön libero var. böyle bir sistemde direk kanat adamlarına o kadar ihtiyac duymazsınız o forvet arkasında oynayanlar bu boslugu doldurur. aynı zamanda iki kenarda oynayan beklerinde sürekli bindirme yapar. bu sistemde kanatlar böle çalışır. solda murat bunu iyi kötü yapıyor bence sagdada yattara oynadıgı sürece problem çekmiyoruz. asıl problem ön liberoda; hem çift ön libero oynatcaksın hem bu adamlar oyun kuramıcak. o zaman marceliho nun 3 haftadır topu ayagına aldıgında etrafına baktıgı gibi bakarsın işte. hüseyinin bu özelliği yok artık anladık olmayacakda ben umudu kestim ama kesici özelliği var. onun yanında ki ön liberonun oyunu kurması lazım top kesmesi lazım örnek olsun diye sölüyorum gravesen olabilir. o zaman hüseyinde bu kadar sırıtmaz bu adam oyun kurdugunda önlerindeki hücum hattıda rahatlar. bide takım olarak topu verdikden sonra izlemicen maçda neler oldugunu bizim takımda pası veren bakıyo acaba napcak diye.şimek bu önlibero işini yapamıyo hadi pek top kesemiyor anladıkda, eskisi gibi gram oyun kuramıyor, mücadele desen sıfır ve artık sakatlık gibi dünya kupası gibi bahanede kalmadı. kimse demesin ki lazaroni küstrürdü istemiyo yanlış yerde oynattı falan, şimek ayarında bir futbolcu gerçek futbolunu oynar lazoroniyide susturur bizide, yapamıyorsa birşeyler bitmiş demektir gerçi takımda böyle futbolcu sayısı fazla. uzun lafın kısası bu takıma oyunu kurcak, yönlendircek, gerektiginde tempoyu ayarlayacak aynı zamanda savunmayıda yöneticek, beyin görevini üstlencek bir önlibero lazım. sorunun cevabı dogal olarak şimek oluyor çünkü suan hasan bile bu görevi daha iyi yapıyor en azından yüregi var diyoruz digerlerinde o bile yok yetenekden vazgeçtik zaten....

TSKara61
21.08.2006, 04:13
GÖKDENİZ TAM Bİ REZALET. Gol attı diye bakmayın arkadaşlar, 2 haftadan beri bu adam ne akınlar, ne pozisyonlar harcıyo öldürüyo. Kulübeye değil takım dışına atılması lazım.

Mehmet
21.08.2006, 05:37
Kardeşim sorduğunuz soruya bakın :) Böyle bir hocaya sahip olduktan sonra böyle soruya ne hacet var? Hepsi yedek! baksanıza ilk yedek İ.Yattara.....

ahmetto
21.08.2006, 08:31
Şimek çok kötü 1 senedir doğru dürüst bir maçını görmedim .Hep kötü hep kötü

Badaloğlu
21.08.2006, 08:42
beyler ligin 3 maçında görülen en buyuk sıkıntımız bu. malesef futbol 11 kişiyle oynanıyo ve bizde hertakımdan 1 tane olmalı denilen adamlardan 4 tane mevcut. bunlardan en az biri yedek oynamak zorunda.

ama hala bazı körler hala takımın bi sol kanat gereksinimi oldugunu soyluyolar. bi sol kanat demek. 5 tane ofansif orta saha demek. boyle bi takım olamaz.

bizim kesinlikle huseyinle oynayacak 1 ön libero adamına ihtiyacımız var. bu hasanla olmaz.

bu takım ancak 2 ön liberonun önünde 3 lü ofansif orta saha ve onlerinde ersen martin gibi pivot forvet le takım olur.

lazaroni olayı değil bu olay. bu kadronun başına kimi ketirirseniz getirin sıkıntı çeker. kimi oynatmasa suçlu.

bence cözüm şimek.

Tek çözüm Şimek ise onu o zaman sol tarafta değilde, Hüseyinin yanında oynatmalı diye düşünüyorum.Takıma da acil bir santrafor lazım gerlir.Bu iş Ersen ile, Umut ile,Cem Demir ile olacak iş değil.A kalite bir santrafor'a ihtiyacımız var.Görüldüki Yattara bu takımda her zaman oynar(oynamalı) Gökdeniz ne kadar iyi oynarsa oynasın bence satılmalıdır.Marcelinho'ya bu takımda yazık oluyor.Adamın ne yapmak istediğini anlayan yok.

Bu arada bu takımın hocası lazaroni bu takıma yazık ediyor.Yönetimin yanlış tercihi nedeni ile bu senede kahr çekeceğiz.

Hani reklamlarda Turkcell süper lig, artık başlasın diyordularya;bende diyorumki: ''TURKCELL SÜPER LİG...KEŞKE BAĞLAMASAYDIN''

Mustafa Ayazoğlu
21.08.2006, 08:50
Tek çözüm Şimek ise onu o zaman sol tarafta değilde, Hüseyinin yanında oynatmalı diye düşünüyorum.Takıma da acil bir santrafor lazım gerlir.Bu iş Ersen ile, Umut ile,Cem Demir ile olacak iş değil.A kalite bir santrafor'a ihtiyacımız var.Görüldüki Yattara bu takımda her zaman oynar(oynamalı) Gökdeniz ne kadar iyi oynarsa oynasın bence satılmalıdır.Marcelinho'ya bu takımda yazık oluyor.Adamın ne yapmak istediğini anlayan yok.

Bu arada bu takımın hocası lazaroni bu takıma yazık ediyor.Yönetimin yanlış tercihi nedeni ile bu senede kahr çekeceğiz.

Hani reklamlarda Turkcell süper lig, artık başlasın diyordularya;bende diyorumki: ''TURKCELL SÜPER LİG...KEŞKE BAĞLAMASAYDIN''
gökdeniz fatih gittikten sonra işe yaramıo.. onlar anca 2li oynuo..

çok iyi bi gölcü.. gerçek bir yıldız..

yattara yı yedek oturtan tek. adamlar hep gitti... lazo dersine iyi çalışmıyor..
symek bilerek oynamıo..

kaleyi unutmamak lazım..
takımda başka arıza yok bence..

TSelif
21.08.2006, 08:53
YATTARA hariç hepsi dışarı:mad: Yeter artık ya nedir çektiğimiz çile arkadaş.:mad:
FATİH gitti YATTARA öksüz kaldı. Adam orta yapamıyo vuracak adam yok çünkü:mad:

cIlgInIm
21.08.2006, 09:27
şimek saolsun büyük kaptanımızın çıkartmış oldugu bir iyileştirme lafına geçti.. o da artık iyileştirme istiyor..şimek dün sahada babaanem gibiydi.. bu kadar acizlik olmaz ayıp.. imazanı atmışsın fiyatın belli senin 1 yıl iyi top oynadın diye şimdi para istiyorsun yazıkk

Mert67
21.08.2006, 09:32
szymek bence de kenarda oturmalı.

Hekimoğlu
21.08.2006, 09:34
szymek ,kendine gelmesi için bir kaç hafta kenarda otursun bakalım.bir yere kadar sabreder bu taraftar.

Cengiz Çubukcu
21.08.2006, 09:45
tabiki smek kenarda oturmalı bu formuyla 2. ligde bile forma giyemez..

The Legend
21.08.2006, 09:47
szymek ve gökdeniz kenarda oturmalı.

UğuR
21.08.2006, 09:48
Szymek i çok tutarım ama şu anki performansıyla yedekliği hakediyor.

champions
21.08.2006, 09:49
yabancı bi futbolcunun kenarda oturması gibi bişey olamaz takıma hiçbir katkısı yoksa gitmeli szymekten bahsediyorum gökdenizde yedek kalabilir bir süre

bordox
21.08.2006, 09:50
Dün akşam Barcelona'da Deco bile adam kovalıyor,pres yapıyor bizde 4 tane toplu oyunda olan topsuz oyunda kaybolan futbolcu var.Bunlara kim top kazanıp verecek kimsenin beğenmediği ön liberolar.

Ama şuda bir gerçek kimi kesse taraftar Lazaroniye küfredecek.Öyle garip bir durum.

ahmetansu61
21.08.2006, 09:55
ve bunlara rağmen hala bi sol kanat aranızyo.
takım bağırıyo resmen bana sol kanat değil 10 numara lazım. hem defansif özellii olan hemde top dağıtabilen kople bi orta saha oyuncusu lazım.

frango
21.08.2006, 10:09
szymek sen biraz oturda dınlen yeterda bır senedır yoksun

Mustafa YILMAZ
21.08.2006, 10:15
4 üde bal gibi oynar ama oynatmasını bilecek hoca lazım bence çift ön liberoda kimse yedekte kalmazz

hüseyin- szymek

yattara-gökdeniz-marcelinho

öylede güzel oynarlarki

Tansu Onur Erdoğan
21.08.2006, 10:17
dün macın en iyisi gökdeniz ve murat ocaktı szymek yedek olmasın direk gitsin yedek adam neden yabancı hakkını harcasın alala

DİNÇ
21.08.2006, 10:18
symek ve jeffersonu gönderip Rafael Sobis,Kuffor,Kiki musamba yı alacak becerikli başkan aranıyor...
Özellikle dürüst olacak ve taraftarı kandırmayacak...
Stadda oturduğu yerden kalkamayan çaresiz başkan istemiyoruz...

ahmetansu61
21.08.2006, 10:24
yine başladık cm ağızlarına

ben de şimekin ön liberoda oynamasını stiyorum ama xxxxxxxx orda drmuyo ki
sürekli ileri cıkıyo.
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&PN=1&FID=3&PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Kardeş,fikirlerini hakaret etmeden yaz; boş yere ceza almanı istemem doğrusu...

Çetin
21.08.2006, 10:43

pembe gözlüklerle bakmayalım. marcelinho ne yapıyor? yani o kadar net poziyonalrı kaçırdıktan sonra. topu alıp geriye oynamak yıldız işi mi? onu yapan hüseyinimiz var zaten. bence bu takıma acil olarak ruh lazım. maçı izliyorum millette tık yok artık o eski heyecanını vermiyor takım.

İslam Sezer
21.08.2006, 11:02
acilen şimek yedeğe çekilmeli.sadece bizde değil polonya milli takımında da etkisizdi.çok büyük bir düşüşü var.onun yerine musa ile başlasak daha iyi.tabi çeşke adem koçak kalsaydı en azında mücadele ediyordu.

ctmeoy
21.08.2006, 11:05
su szymeki satsınlar defansın ortasına yabancı bir stoper alsınlar

Nytre
21.08.2006, 11:06
szymek kötü oynuyor diyoruz ama syzmek neden oynamıyor demiyoruz...

Burçak
21.08.2006, 11:20
şu haliyle şimek in yedek olması bence daha mantıklı.

Badaloğlu
21.08.2006, 11:41
pembe gözlüklerle bakmayalım. marcelinho ne yapıyor? yani o kadar net poziyonalrı kaçırdıktan sonra. topu alıp geriye oynamak yıldız işi mi? onu yapan hüseyinimiz var zaten. bence bu takıma acil olarak ruh lazım. maçı izliyorum millette tık yok artık o eski heyecanını vermiyor takım.
Ne pembe gözlüğü kardeşim...Golleri bir tek Marcelinho kaçırmadı dikkat edersen.Marcelinho'ya biraz zaman lazım ondan sonrada seyret bakalım nasıl bir adammış gör.
Sen hangi maçı seyrettin bilmiyorum ama Marcelinho'ya ayak uydurabilecek bir tek sahada Gökdenizi gördüm.Bu adamı iyi seyredin.Yattara gibi zeki ve çok teknik bir adam.Topu istediği kişiye ve istediği yere tek pasta atabilen,birebirlerde adam eksilten bir futbolcu.Eğer bu adamıda sen yıldız değil deyipte eleştiriyorsan seninle futbol adına konuşacak fazla birşeyimin olduğunu zannetmiyorum.Adam bir tane geri pası yapınca yıldızlığından da olduya!ne diyeyim?

bahadır2561
21.08.2006, 11:44
çift forvet oynayalımda kim yedek oturursa otursun....

Burçak
21.08.2006, 11:46
takımın genel olarak bi problemi var. bu takıma ronaldinho gelsin varlık gösteremez. çünkü hiçkimse oyuna katılmıyor. topu ayağından çıkaran seyrediyor. marcelinho ne yapsın br başına. yapsa bile nekadar yapabilir. takım oyunu oynayamadıktan sonra bu değişmez. herkes sorumluluk alacak. kimse top benden gitsin de ben sorumlu olmayayım diye düşünmeyecek. boşa kaçacak top isteyecek pozisyona girmek için aralara koşacak bi mücadee içinde olacakki bişeyler olsun. durarak hiç bir şey elde edilmez. ne yazıkki takım şuanda duruyor. sorumluluk alan 2 kişi olunca kaçınılmaz skorlar ortaya çıkıyor.

SDanışmaz
21.08.2006, 11:58
2 sene önce şampiyonLuğa oynarken en büyük siLahLarımız Fatih, Yattara, Smek ve Gökdenizdi. Bu dördünü iLk 11'de gören rahip maça çıkmadan önce dizLeri titrerdi. Şimdi Fatih yok. Eğer o zamanki kadromuzu düşünerek Fatih ayarında bir oyuncu aLınsaydı şimdi bu oyuncuLardan hiç biri yedek kaLmazdı...

Ben yanıLmış da oLabiLirim ama benim düşünceLErim böyLe...

Bence akLı CeLtic'de kaLdığında değiL, takımdan küstürüLdüğü için kötü oynuyor. Zaten CeLtic'e gitmek istemesinin sebebi artık TS'nin şampiyonLuğa oynamayacağını düşünmesi. Bunu nerden anLadığınız diyeceksiniz. Hiç savaşa giden adam eLindeki en iyi siLahı başkasına verir mi? Smek de böyLe düşündü ve gitmek istedi. Bende oLsam beLki gitmek isterdim...

laz_hayri_61
21.08.2006, 12:01
şimek, jefferson derhal gönderilmeli fakat bunlarıda elimizden çıkarsak bub yönetim yerlerine transfer yapamazki

İlyas Özdemir
21.08.2006, 12:14
şu ankı kötü perfomansıyla szymek yedek oturmalı bence

U.Sadıkoğlu
21.08.2006, 12:16
Szymeki küstürdü o ayı sadece yemek yiyor başka yaptıgı birşey yok
adamın amacı belli tazminatını alıp gitmek

keles76
21.08.2006, 12:28
Arkadaşlar bu başlık içinde alınan futbolcular düzenli olarak tek tek yedek bırakılmalıdır. ZATEN 3 AYRI yerde yarışacağız bu adamlara bunu iyice anlatmak lazım.

Badaloğlu
21.08.2006, 12:29
Szymeki küstürdü o xxx sadece yemek yiyor başka yaptıgı birşey yok
adamın amacı belli tazminatını alıp gitmek

» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&PN=1&FID=3&PR=3) kabul etmis sayilir.

Ugur Kurucelik
21.08.2006, 13:15
szymekin yine form tutmasi en iyi "transferimiz" olur bu adama ne oldu bilmiyorum.
orta sahanin beyniydi. Marcelinho yerinde oynatilmali yani forvetin arkasinda!!!

lakerta
21.08.2006, 14:26
symek stadyumda bile oturmamalı o artık ülkesine dönsün bir adam bu kadar kaprisli olabilir mi???Yeter bu takım oyuncuların suratlarını çekemez...

haliskul
21.08.2006, 14:32
Marselİnyoya KÖtÜ Dİyenİn Aklina ŞaŞŞarimm..futbol Bİlgİsİne ŞaŞarim..hangİ YÜzle Ona KkÖtÜ Dİyebİlİrsİnİz???hÜseyİn Gİbİ Pas ÖzÜrlÜ Bİ Adamino OlduĞu Tkaimda Marselİnyoda Mi SuÇ...problem Oonda Olsa Herta Brlİnd Yilin Futbolcusu SeÇİlmzdİİİ..bence Yedkt Oturmasi Grkn Bİrİ Varsa Bu KİŞİnİn HÜseyİn Kazmasi Olmasi Lazim...pres Yapan Futbolcu İstİyosaniz Da Hasani Oynatin...Şuanda En KÖtÜ Halİyl Bİl HÜsyİndn Daha Çok İŞ Yapiyor!!!hÜseyİnİn Yedk LÜbsİnİn Tadini Bİr Almasi Lazimm..Çok Şimardi Kenİnİ Bİ ...k Sanmaya BaŞladii.....

Kasım Hilal
21.08.2006, 14:34
Marselİnyoya KÖtÜ Dİyenİn Aklina ŞaŞŞarimm..futbol Bİlgİsİne ŞaŞarim..hangİ YÜzle Ona KkÖtÜ Dİyebİlİrsİnİz???hÜseyİn Gİbİ Pas ÖzÜrlÜ Bİ Adamino OlduĞu Tkaimda Marselİnyoda Mi SuÇ...problem Oonda Olsa Herta Brlİnd Yilin Futbolcusu SeÇİlmzdİİİ..bence Yedkt Oturmasi Grkn Bİrİ Varsa Bu KİŞİnİn HÜseyİn Kazmasi Olmasi Lazim...pres Yapan Futbolcu İstİyosaniz Da Hasani Oynatin...Şuanda En KÖtÜ Halİyl Bİl HÜsyİndn Daha Çok İŞ Yapiyor!!!hÜseyİnİn Yedk LÜbsİnİn Tadini Bİr Almasi Lazimm..Çok Şimardi Kenİnİ Bİ ...k Sanmaya BaŞladii.....

Üstadım laf attığını sandığın kişi hem bizim topçumuz hem de bizim adamımız..
Bu ne öfke?
Bu ne uslüp?

@FLU
21.08.2006, 14:36
bence beğenmediğimiz hasan takımda en akıllı topu oynayan adam direk kaleye yöneliyor 4 maç izledim 4 maçta da kaleye gitmekte zorlandığımızı gördüm devamlı olarak hazırlık pasları yapıp topu kaybediyoruz ve geri pas yapmayı alışkanlık haline getirdik takımda ruh yok arkadaşlar eskiden böylemiydi herkes oyun kurmak için topun peşinde koşardı şimdi biri topu aldımı herkes izliyor yanına gidiyim berkaç yapıyım diyen yok herkes ayrı telden çalıyor bence teknik adam suçludur burda şut çekmeyi bilmiyoruz daha yaa

@FLU
21.08.2006, 14:38
ve dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama hüseyin kaptan olduktan sonra çok agresif olmaya başladı

zafercalikoglu
hasanıda kassan hüsoyuda soysan bunlar ın miladı tamam ,hasan boş koşuyor huseyinde ağır adam ,top ayagına gelince olur olmaz paslar,bide kaleci tolga ,jeffersonun yarısı olamaz bu kaleci ,petkoviçin 4/1 ancak

zaten tek forvet oynamamızın sebebide bu ,ofansif oyuncuların çokluğu bu takımda marcelino,ve iyibir yatttara garantı oynamalı ,gökdeniz ile simek de değişmel i one de 2 tane forvet,biri ersen diğeride umut olur,ayrıca murat ocakda antep macında cok iyiydi, hakkını vermek lazım ,bole devam ederse soldaki sorunu halledebilir,
ben umutluyum antep macında hele bir 10 dk vardı 95-96 sezonundaki trabzonu gordum sanki,bir anda vanspor macını hatırladım olmayınca olmuyor,

LazEkrem61
oynatmasini bileceksin, eger oynatmasini bilmiyorsan marcelinho´yu aldirmicaksin !!!!!!!!!

ama komisyondan gelen $$$$ saolsun ;) ;)

hamibasoglu
21.08.2006, 14:42
smek tabiki.
Ama bizim lazo hangi akıl veya mantıkla Yattara'yı kenarda tutuyo anlamış değilim.Gökdeniz herzaman oynar bu takımda.Marhelinho iyi adam ama top atacak adam bulamıyor ki!Sonuçta smek ya uyarılıp kendini bulana kadar yedeğe çekilmeli yada gitmeli.Budur.

sbay
21.08.2006, 15:19
szymek oturmalı.dün akşam tam bir hayalkırıklığıydı..

cabri
21.08.2006, 15:51
Yattara dışında kim oturursa otursun...

o olmayınca takım gol pozisyonuna giremiyor.. yattara-fatih imzalı golleri geçen yıl çok izledik. Fatih in yerini biraz olsun ersen tutar belki... umut zayıf kaldı, hücum varyasyonlarını zenginleştirmek lazım...bu konuya hocaların daha çok eğilmesi gerek.
sağdan yattara-ersen... soldan marce-ersen.. göbekten şimek-ersen..
forveti beslemek lazım...

keles76
21.08.2006, 15:54

Hocam hüseyin gibi defansif özelliği olan adam daha lazım diye hasanı aldılar sen hüseyini gönderiyorsun olmaz takımda general çok biri oynamamalı defansif orta sahalara yer açılmalı.

Oğuz
21.08.2006, 15:55
Symek özüne dön.. Formunu yakala.. Sensiz olmuyor.. Bu şartlarda malesef Symek :(

Nytre
21.08.2006, 16:13
o adamı küstürdüler şimdide meded umuyoruz ondan.

Analyzer
21.08.2006, 16:41
Simek'i küstürdüler ha? İki sezondur futbol namına birşey oynamıyor adam, geldiğinde Türkiye'nin en iyi yabancısıydı yahu. Ne bitmez küskünlüktür bu arkadaş, kime ne diye küstüğü de muamma. Nasıl profesyonelse artık.

Ayrıca Fatih'i bıktırdılar, Gökdeniz'i üzdüler, Yattara'yı ağlattılar, Hüseyin'i dağıttılar, Tolga'yı yordular, Hasan'ın çekirdeklerini çıkarıp reçel yaptılar vs. vs.
Bahaneler bitmez. Olan Trabzonspor'a olur.

Thedoors
21.08.2006, 17:12
Symekle oturup bi konuşulması gerekiyo bence..sorun ne..

Vkgz
21.08.2006, 17:16
smekin sadece ismi var futbol namına hiçbirşey yapmıyor satılmalı yada hüseyinin yerine ortada sahada ön libero oynatılmalı ama oda zor bi ihtimal. hüseyinde akçabatsebata kiralanmalı çünkü ancak orada oynar. hasan çok iyi . ideal kadro şu olmalı

Yeni Kaleci (New goalkeeper)

Fatih ---- step---- Çağdaş--- Murat

Yattara(Gökdeniz) -- Hasan-- Marcelinho --Yeni Sol (New Left)

Umut(Gökdeniz)-- Ersen

bence fatihi bıktıran trabzonspor değil şehrimiz. gitmekte kendince çok haklıydı. vede tutulamazdı artık burada

erdal6167
21.08.2006, 18:08
yattara oynasında kim yedek oyurrursa otusun

frango
21.08.2006, 18:11
szymek ın problemlerı var ama ne yapalım kendısı cozecek problemlerını biz sadece sahadakı performansa bakarız

Şentürk
21.08.2006, 18:14
hasan yada hüseyinden en az biri... ve szymekin ön liberoya çekilmesi,önüne marce sağına yattara soluna gökdeniz en ileride tv8 deki adamın (ismini hatırlayamadım),zurawski gibi adam lazım.

kimse onu d.kupasındaki maçlara göre değerlendirmesin!

tam tsnin aradığı tipte bir forvet..

inanın yalan diyosam allah belamı versin,maçını izledim celticte mükemmel bir futbolcu!

Vkgz
21.08.2006, 18:20
sola adam lazım. eski yonetim çok iyi iş yaptı !!! zamanında 500.000dolar yuzunden almadı zurawskiyi. ah zurawski ah

54hamdi0061
21.08.2006, 18:29
szymek yedek kalmalı eğer böyle oynayacaksa.

mavikan
21.08.2006, 19:28
marçe ve yattara herzaman direkt oynamalı... kötü oynasalar bile oynatılmalılar..

Bahtiyar
21.08.2006, 19:41
marçe ve yattara herzaman direkt oynamalı... kötü oynasalar bile oynatılmalılar..

ervet onlar seyirciye bunu bir şov olduğunu bunu izlerkende yenilsen bile zevk alınabileceğini gösteriyolar. diğerleri gibi dinden imandan çıkarmıyolar adamı.

@FLU
21.08.2006, 19:41
bence hiçbiri yedek oturutlmamalı kadro kurmak çok basit ama bu lazoroni hala algılayamadı

tolga veya jeferson
ferhat fatih akyel stepanov genç ufuk
hasan symek

yattara marcelinho gökdeniz
fatih sultan tekke

fatih tekkenin yerini dolduracak kimse olmadığı için yazcak birini bulamadım

Gürkan
21.08.2006, 20:00
bence dördüde oynamalı.
tabii formunda olursa.

beraber sureklı oynarlarsa form tutarlar onları kımse tutamaz.

Gürkan
21.08.2006, 20:02
szymek yedek kalmalı eğer böyle oynayacaksa.
tabıkı boyle oynamamalı.bız ılk gelenkı symek ten bahsedıyoruz.
yanı ben bahsedıyorum.

mavikan
21.08.2006, 20:02
flash haber... FATİH TEKKE trabzon da... "yerim parasını,trabzonspor benim herşeyim.. dayanamadım geldim! yönetimi de takmıyorum,göreve hazırım,yeter bu kepazelik !" dese yarın ki tv lere vereceği beyanatta ; trabzon sel olup akar mı acaba tesislere.. albayrağı yakalayıp denize atıp yüzerek zenit e postalar mı bu taraftar? heyy heeeyyy deheyeyyyy

mayd61
21.08.2006, 20:17
ben hoca olsam dırekt syzmek ı cekerım yedege ve 3-4 mac hıc forma göstermem.....adam 2 senedır kayıp

golebshera
21.08.2006, 20:26
Syzmek Trabzonda misyonunu tamamlamış görünüyor. Ön liberoda oynadı ne ala, oynayamazsa Rıdvan dilmenin ifadesiyle kendisine teşekkür edilip gönderilir. Yerine de göbekte oynayacak kaliteli bir topçu alınacak.
Adam alınırken çingene hesabı yapılmayacak, kasa ağzına kadar para dolu.
3 - 5 saçma futbolcuya para verip yıldızlaşmasını bekleyip sonra gönderecek kulüp arayacağına adam gibi bir adam al. Direkt oynayacak, takıma katkı sağlayacak bir adam.

Yiyecem bunların transferini. Bu olay resmen melodrama döndü gayrı.

coolank
21.08.2006, 21:01
hepsi yani 4 ü de banko oynar ...... ya arkadaşlar ayıptır ya bazıları marcelinho yu futbolculugunu sorguluyor ... ayıp ya vallahi ayıp .. susun her yerde konuşmayın cehaletiniz ortaya çıkar ... hadi biz okuyup gülüyoruz .. başka yerde çok kötü dalga geçerler .. şu mesela bizim sirk maymunu jeff i savunan arkadaşlar gibi .....bir komik olay da şimek e sallıyor bu taraftar .. futbol gerçekten nankör oyun be ... acaba bu adam niye oynamıyor hiç düşündünüz mü ? veya oynuyamıyor ....ben eskiden ya derdim niye kafaya oynıyamıyoruz diye .. şimdi bu foruma bakınca çok belli niye oynayamadıgımız

Selman
21.08.2006, 21:05
Dün akşam tv8'i fazla seyretmiş sanırım başlığı açan arkadaş.Bu adamların 4'üde bal gibi oynar.Hemde öyle böyle değil önlerine de çift forvet koyarak oynar.Bu kadar basit.

Sinan Engin'i fazla seyretmeyin derim ben.

Nasıl gol atmayı düşünüyorsunuz Allah aşkına...

Kasım Hilal
21.08.2006, 21:39
Bence hiç kimse Szymek'İ küstürmedi..
Adam isteksiz eskisi gibi değil..
Ama yine de bir gaz alır bence..
Var olan oyuncular da bereberce çok iyi oynarlar bana göre..
Yattara da Gökdeniz de Szymek de Marcelinho da dünya üzerindeki hemen hemen her takımın elinde bulundurmak isteyeceği tipte oyuncular..
Hiç biri yedek kalmamalı..
Verim almak mesele..
Bence Roni (bu adamın adının başı neden LAz ya) yedek kalmalı..
Tamam resmiyette o olsun ama takımı Hüsnü Özkara yönetsin..
En azından bir müddet..
Adam hala takımı tanıyamadı ve bence büyük iletişim sorunu var..
Henüz ulaşamadı takıma da topçularımıza da!

piraziz
21.08.2006, 22:27
gök ve shimek presi seven futbolcular. marce ve yattara kontrayı ve showu seven futbolcular. marce, yattara, gök ve shimek herzaman birlikte rahat oynayabilirler. ama lazo bunu çözemiyorum. içimizdeki düşman lazo dur. o gitmedikçe bizim futbolcuların başı hep yere bakarak sahayı terk ederler.

piraziz
21.08.2006, 22:36
fenerbahçe de alex bile kötü oynadığı halde 90' oyunda kalıyor. marce ve yattara da rahatlıkla 90' oynayabilirler. antilazo :))))))))

KuĞu
21.08.2006, 22:37
şimek sanırım çıklamadıkları bir kan hastalığına yakalandı geçen senenin 2 yarısından beri kayıp dünya kupası öncesinde polonyalılarda kanında bişey var diyerek geçiştirmişlerdi konuyu kimse şu dur diye açıklama yapmadı hep bir gizem kaldı, ben şimek in hastalığı olduğunu düşünüyorum açıkcası

TameRHan
21.08.2006, 22:59
bence hem syzmek hem gokdeniz kenarda oturmali

aynen katılıyorum

Semih GÜL
21.08.2006, 23:00
Tabiki hüseyin ve hasan

vatandas61
21.08.2006, 23:04
................Tolga.............
....stepanov...f.akyel....cello
..................Hüseyin...................
yattara..Hasan..symek...murat ocak
............gökdeniz.......
..........kaliteli bir forvet..............

böylece hicbiri yedek kalmaz, korkak futbolu birakip saldiran bir kadro kurmanin zamani geldi.

Harun
21.08.2006, 23:21
Bu konunun başlığı bile yanlış.Yattara'nın bu kategoriye girmesini esefle kınıyor ve Yatara isminin yedeklerle anılmamasını talep ediyorum.Lüften düzeltin.

immortal_TS
21.08.2006, 23:36
Bunların hepsini oynatacak bir hoca arıyorum!!!

bmtr
21.08.2006, 23:47
Symek ayaginin sakatliginin ardindan, maclara asilmayi birakti. Herhalde oda kendi kendine dedi ki eger ayagim bir daha kirilirsa, trabzon icin gelecegimi feda etmis olurum. Onun icin en ufak foul hareketlerine bile hakeme itiraz ediyor ve basabas mucadeleyi birakiyor. Bu adamin gonderilmesi lazim. Bu yil keske gonderilse idi.

yusufemrah
21.08.2006, 23:57
--------------------------------------------------------------------------------

yeni bi kaleci şart
bi sağbek stepanov erdinç murat
hasan hüseyin
yattara marcelinho bi solbek
ersen martin

arkadaşlar dün akşam yazdığımı tekrar yazıyorum şimek ve gökdeniz yedek beklemeli ayrıca benim sayın oflu başkanımızdan hemşehrisi olarak özel bi isteğim var tanıyanınız varsa iletsin
KOV ŞU LAZARONİYİ NOLUR...

canh55
22.08.2006, 00:53
--------------------------------------------------------------------------------

yeni bi kaleci şart
bi sağbek stepanov erdinç murat
hasan hüseyin
yattara marcelinho bi solbek
ersen martin

arkadaşlar dün akşam yazdığımı tekrar yazıyorum şimek ve gökdeniz yedek beklemeli ayrıca benim sayın oflu başkanımızdan hemşehrisi olarak özel bi isteğim var tanıyanınız varsa iletsin
KOV ŞU LAZARONİYİ NOLUR...
hasan hüseyin in yerinde appiah aurelio oynuyor fenerde. eğer amacın 5.lik için mücadele etmemizse koy oraya hasanı hüseyini. ama eğer amaç 5.likse benim bu forumda işim yok....senin de olmaması lazım trabzonun hedefi 5. lik değil. adam yok orda diyeceksin o zaman o bölgeyi boş bırak ama hasan hüseyini koyma gözünü seveyim :)

canh55
22.08.2006, 01:05
.............marchelinho.............ersen martin.............

sol.....................gökdeniz.................. .......yattara

......................oyun kurucu.................................

murat.............stephanov.........erdinç........ ......fatih

..............................kaleci.............. ....................

ATSIZ
22.08.2006, 01:26
hüseyin , hasan ,jefferson , bu takımda oynayacak futbolcu değil bence derhal satılmalılar, yerlerine de adam akıllı bır futbulcu alınmalı , olmazsa bu sene geçti gibi görünüyor yerlerine paftan takviye yapsınlar....

golebshera
22.08.2006, 01:37
Dün akşam tv8'i fazla seyretmiş sanırım başlığı açan arkadaş.Bu adamların 4'üde bal gibi oynar.Hemde öyle böyle değil önlerine de çift forvet koyarak oynar.Bu kadar basit.

Sinan Engin'i fazla seyretmeyin derim ben.

Nasıl gol atmayı düşünüyorsunuz Allah aşkına...

Siz gol yememeyi nasıl düşünüyorsunuz? Top kesmeyi pres yapmayı? Rakip topla her çıktığında karşısında bizim acemi defans.. Maçlar çok gollü, seyir zevki yüksek maçlar çıkarırız artık..

Mustafa Ayazoğlu
22.08.2006, 01:51
Bal gibi de oynar.. eğer sinan ın dediği doğru olsa ondan ala tek. adam mı olurdu.. ağzı olan afkuruyo..

piranha61
22.08.2006, 08:44
hiçbirisi kenarda oturmamalı ya böyle şeymi olur normalde 1 tane olması lazımmış. ne alaka ya.

kalite kaleci
ufukhan stepanov fatih celo

yattara szymek marcelinho gökdeniz

umut ersen
(forvete extra süper 4-5 milyon doları gözden çıkararak fırsatçı bir adam lazım

UZLU
22.08.2006, 08:55
elbette hiçbiri yedek oturmamalı, başlık (yanlışlıkla da olsa) tam yönetimin istediği gibi olmuş, zaten Yattara ve Szymek'i de gönderseler misyonları tamamlanmış olacak, nede olsa hedefleri takımı KÜME DÜŞÜRMEK. Önce bu boş teneke, kan emicilerde kurtulmak sonra da adam gibi bir hoca bulmak lazım, adam olan takımın bu en kaliteli 4 oyuncusunu her şekilde oynatır ve kazanır

chigannes
22.08.2006, 09:35
-------------jeff(yeni kaleci)-----------

fatih----stephanov----erdinç----m.ocak

------------hasan----gökdeniz---------

-----yattara---marcelinho---????????--

----------------e.martin---------------

Keleşoğlu
22.08.2006, 09:42
en formsuz (en formsuz diyorum cunku suan hepsi formsuz) olan oturur bu kadar basit.. simdilik en formsuzu bence syzmek

ahmetansu61
22.08.2006, 10:09
bence hepsini oynatabilecek bi hoca yeryuzunde yok. hiç kimse okadarriske girip 4 ofansif ortasaha oyucusunu oynatmaz.
bence ersen tek arkasında 3 tane ofonsif ortasaha ile oynasak ii olur. ama bunlardan kesinlikle 2 si yattara ve marcelinho olmalı. yani bi hafta şimek bi hafta gökdenizide kesse en mantıklısı.

yusuf atalay
22.08.2006, 10:53
hepsi banko oynamalı birinci planda hüseyin yedek o olmazsa hasan yedek olmalı.bana sakın kimse takım ozaman savunma yapamıyo demesin . 4 maçtır iki önliberoyla oynuyoruzsa ne oluyor? değişen bir şey var mı? KESİNLİKLE O DÖRDÜ OYNAMALI VE FORVETTE ERSEN MARTİN OYNAMALI...

yusufemrah
22.08.2006, 11:50
hasan hüseyin in yerinde appiah aurelio oynuyor fenerde. eğer amacın 5.lik için mücadele etmemizse koy oraya hasanı hüseyini. ama eğer amaç 5.likse benim bu forumda işim yok....senin de olmaması lazım trabzonun hedefi 5. lik değil. adam yok orda diyeceksin o zaman o bölgeyi boş bırak ama hasan hüseyini koyma gözünü seveyim :)

kesinlikle sana katılmıyorum şu anda takımda hasan kadar mücadele eden bi tane daha adam yok tekniği zayıf olabilir çok daha iisini alırsak ki bu sene bu mümkün değil baksanıza 3 aydır bi sol kanat alamadık hüseyine gelince şu an biraz formsuz olabilir ama milli takımda oynayan bi oyuncu olduğunu unutmayalım hem takımda başka ön libero da yok biz önce bi kaleci sağ bek sol kanat alalım da hasan hüseyini sonra düşünürüz

cagatay006
22.08.2006, 12:05
gökdeniz çok sahsi oynuo

worldmaster
22.08.2006, 12:18
Szymek-Yattara ayrı ayrı düşünülemez.Çünkü onu en iyi besleyen Szymek zaten.O yüzden Trabzonspora en yakışmayan oyuncu Gökdenzi en azından yedek oturmalı...

28TS61
22.08.2006, 12:20
hepsi oynamasi lazim baska care yok

halil ibo
22.08.2006, 12:23
Şu andaki form durumları itibarıyle Şimek kesilebilir.Fakat bu formuyla bile adamı Polonya'da oynadığı ön libero oynatmamız gerekiyor.Böylece hem üzerindeki baskı kalkar hemde akıllı bir ön liberoya sahip oluruz.Fakat hoca sanılan şahıs adamı sol kanatta köreltmeye uğraştığı için şimdi orta sahada bile acemice dolaşıyor,yerini kaybediyor Şimek.Üstün form düzeyi ile pekala dördüde oynayabilir.

ts_fan
22.08.2006, 12:33
--------------------Tolga

Fatih------------Stephanov----------Çağdaş

-------------------Hasan

Yattara-----------Szymek----------Murat Ocak

----------------Marcelinho

--------------Umut-----Ersen

Salih61
22.08.2006, 13:47
--------------------Tolga

Fatih------------Stephanov----------Çağdaş

-------------------Hasan

Yattara-----------Gökdeniz----------Murat Ocak

----------------Marcelinho

--------------Umut-----Ersen

LORDOFLU
22.08.2006, 13:52
arkadaşlar ligin başınan beri trabzonun tüm maçlarını izledim...bu formayı haketmeyen biri war..oda symek...bi insan bu kadar mı kötü olur

Salih61
22.08.2006, 14:00
arkadaşlar ligin başınan beri trabzonun tüm maçlarını izledim...bu formayı haketmeyen biri war..oda symek...bi insan bu kadar mı kötü olur
Katılıyorum...Bence derhal gönderilmeli...

corleone
22.08.2006, 14:01
bu şimekin sorunu ne kimse ilgilenmiyor mu bu adamla, gitmek mi istiyor satılsın gitsin kalmak mı istiyor adam gibi oynasın o zaman, kimse ilgilenmiyor mu bu topçularla...

golebshera
22.08.2006, 14:41
Yaw sürekli enteresan kadrolar çıkarıp durmayın. Hiçbir anlamı yok. Bu duruma nasıl geldik onu arayalım.

Oğuuz
22.08.2006, 14:53
yaw dostlar niye böyle bi başlık açıyonuz anlamadım işte hepside süper topçu, hapside oynasın valla, her maçtada şanssız olacak diilya bu takım, inşallah bu hafta başlıyor trabzon şov.. biraz destak olalım topçulara..

Oğuuz
22.08.2006, 14:55
belki bu formayı hak etmeyen futbolcu var ama şunuda bilin ki, trabzonspor taraftarlığını haketmeyen de bir yığın taraftarımsı var.. bilmem anlatabildim mi?

ceserdar
22.08.2006, 15:02
Marcelinho gereksiz bir transferdi. Zaten yavaş yavaş başlar gitme hazırlıklarına. Sosyal açıdan Trabzon böyle bir futbolcuyu tatmin edemez. Bu dörtlü üçü aynı mevkide oynuyor zaten. Hepsini aynı anda oynatamazsın. Aslında üzerinde biraz kafa patlattıktan sonra çok güzel bir oyun planı kurulabilir ama gene de fazlalar. Yattara hariç bir tanesi bırakın yedek bırakmayı gönderilmeli. O da üzülerek söylüyorum Syzmek.

serdar333
22.08.2006, 15:15
lazaroni yedek kalmalı... bir takım ancak bu kadar kötü sahaya sürülebilir... kimin nerde oynadığı belli değil... acil önlem alınmalı... yoksa böyle gider...

tsakrep61
22.08.2006, 16:24
lazaroni yedek kalmalı... bir takım ancak bu kadar kötü sahaya sürülebilir... kimin nerde oynadığı belli değil... acil önlem alınmalı... yoksa böyle gider...

aynen ole sadece lazoronıyı yedek bırakıp husnu ozkarayı bıle sahaya sursek onumuze gelenı yenerız baslık sorusuna gelınce
sagda yattara solda marchelıno orta da szymek serbest adam gokdenız forvette ersen martın tabı antep macında oyndıgı ghıbı oynarsa

nesta61
22.08.2006, 16:59
( ....... )
fatih stepanov cagdas ufukhan

YATTARA huseyin szymek marce

gokdeniz

umut bulut

( iste kadro bu koy oynat da gor futbolu ama napiyo hasan mis ocak mis ferhat mis onay bu kadroyu bak bakalim nasil oynuyooo

ctmeoy
22.08.2006, 17:00
szymek yollanmalı

eren_61
22.08.2006, 17:03
gerçekten szymek te gözle görülür bir düşüş var

nesta61
22.08.2006, 17:04
bizim en buyuk sorunumuz kaleci sorunu eger biz cordobayi alsaydik suan 1 deyil 7puanimiz vardi neymis adamin yasi 33 mus kaleciler 40 yasina kadar oynar bizim bu yonetimde akil ne gezer. codoba antalyada daha 3macta gol yemedii
bizim kaleciler balon ,

Vkgz
22.08.2006, 17:39
sola ve kaleye adam alındımı. smek gonderilip hüseyin yedeğe çekildimi butun sorunlar biter. hasan çok iyi bu sene

Sacit
22.08.2006, 18:01
3 maça baktıgımız da szymek performansıyla bizi şok etti.bunun sonucun da yedek kalması gereken de odur.

Barış
22.08.2006, 18:09
rezalet formda olan hüseyinin yerinde szymek daha iyidir,tabi ki ondan o bölgede geçen senelerdeki kadar gol ve asist beklemek yanlış olur.ayrıca umut çok vasat ve etkisiz,inşallah etkili olur bu maçta ne diyelim.

since1967_
22.08.2006, 18:36
oflu kardeşime aynen katılıyorum. symeki sola hapsedip bulunduğu mevkiiye transfer yapıp 3 aydır gönderelim salatası yapanlar yüzünden symek strestedir. hüseyin klübeye çekilip ortasaha symek marce gökdeniz üçlüsünden kurulmalı sağda yattara solda yeni bir transfer oynamalıdır. symek daha önce polonya milli takımıda dahil olmak üzere kesici olarakta oynamıştır. bence hepsi kalsın bunları oynatamayan lazaroni gitsin.

turkercan
22.08.2006, 18:39
bence hüseyinin yerine güsel biri alınsın symekte güsel oynar gökdenizde yattarada marcelinhoda.. yeterki hüseyin bu kadroda olmasın.

since1967_
22.08.2006, 18:51
hüseyin gitsin.

hermann hesse
22.08.2006, 20:01
Son maçta gördüğüm kadarıyla Miroslaw da bu takımda miadını doldurdu.

maskeli61
23.08.2006, 03:21
bence hiç biri yedek oturmamalı

BDiler61
23.08.2006, 04:20
maclarin hic birini izleyemedim ozetleri bile izleme sansim olmadi ama szymek gidecegine huseyin gitsin surekli takimin el freni konumunda

Bahtiyar
23.08.2006, 10:01
maclarin hic birini izleyemedim ozetleri bile izleme sansim olmadi ama szymek gidecegine huseyin gitsin surekli takimin el freni konumunda

evet. kontraatağa çıkarken o adama top atmayacaksın.yoksa atağın kontrasını yiyo.

zafercalikoglu
23.08.2006, 10:24
simek gitsin artık ,bunu diğer takımları tutan arkadaşlar bile fark etdi yonetim mi fark edemiyor,

zafercalikoglu
23.08.2006, 10:24

BENCE İKİSİDE GİTSİN AMA ONCE SIMZEK
MACLARI İZLE GORURSUN

ENKRALTS
23.08.2006, 10:36
şu an kı performanslarına bakılırsa gokdenız szymek ve marcelinho yedek oturmalı.

Bahtiyar
23.08.2006, 10:54
şu an kı performanslarına bakılırsa gokdenız szymek ve marcelinho yedek oturmalı.

abi ne yaptın ya. o zaman takımı sahadan çek daha iyi.:D

Yakup Kul
23.08.2006, 10:57
kimikeseceğimizden cok sahaya dagılışımız ve taktik anlayışımız yanlış biz atak yaparken bile hüseyin bey efendi değil orta saha defansta duruyor

hüseyin veya hasan yedek kalmalı
Szymek maalesef ihtiyacımız var uzun pas verebilen tek oyuncu oturup konuşulmalı ve trabzona tekrar kazandırılmalı zaten zar zor oyuncu alıyoruz bide kaybetmek bizi mahveder

canim TS
23.08.2006, 12:43
kimikeseceğimizden cok sahaya dagılışımız ve taktik anlayışımız yanlış biz atak yaparken bile hüseyin bey efendi değil orta saha defansta duruyor

hüseyin veya hasan yedek kalmalı
Szymek maalesef ihtiyacımız var uzun pas verebilen tek oyuncu oturup konuşulmalı ve trabzona tekrar kazandırılmalı zaten zar zor oyuncu alıyoruz bide kaybetmek bizi mahveder

Szymek gitmez ve gitmesin.

Hüseyin gitmeli veya yedek, aynisi Gökdeniz icin gecerli. Onlarin Szymek den üstün oynadigi futbollari yok. Daha fazla para aliyorlarsa, hakini verip daha iyi oynamalari lazim. Ama ne Hüseyin nede Gökdeniz Szymekten suan daha iyi.

Onun icin Szymek kalmali, giderse önce Gökdeniz sonra Hüseyin peslerinden.

ENKRALTS
23.08.2006, 12:56
abi ne yaptın ya. o zaman takımı sahadan çek daha iyi.:D
ama üçü de çok kötü oynuyorlar şu an oyle değil mi:confused:

cipses
23.08.2006, 13:10
arkadaşlar
bu stepanovu gerçekten chelsea istedi mi ?

61viya
23.08.2006, 13:18
hiçbiri.. :)

ctmeoy
23.08.2006, 13:21
arkadaşlar

sen bugüne kadar chelsea nın isteyip te alamadıgı bir futbolcu duydun mu ???????

61viya
23.08.2006, 13:26
arkadaşlar

Evet istedi..Ve bence nankörlük yapmanın gereği yok topçularımıza..Geçen sezon "helal olsun bee" dediğimiz stepanov çünkü o..Ve şimdi elbirliği ile ve yine onların katkılarıyla bu takım düzelecek...

cipses
23.08.2006, 13:32
yok yani
bizim göremediğimiz ne gördü bu adamda diye merak ettim!
adam her maçta hatalı, kaleci bir tane hatalı gol yedi,demediğimizi bırakmadık. tamam ben iyi bir kaleci demiyorum ama hatası olan tek adam kaleci değil ki!
o bomboş kalelere golleri kaçıranların kaleciden daha az suçlu olduğunu söyleyemezsiniz,onlardan biri gol olsa biz antepi yenmiştik,hatta belki de fark atmıştık.
onu geçtim apoelden yediğimiz gol kimin hatası?
peki vestele durduk yere penaltı yaptıran kim?
antepte yediğimiz ikinci golde o adam niye altıpasın içinde bomboş?

kale kale kale diyoruz
boş kaleye gol atmayı öğrenemeyen bir takımın kalesine chelseanin kalecisini koysan ama hatayla ama şöyle ama böyle o golü yer!
kaleden önce takımın formda olması gerek.
takımda kimse formda değil ki yattaradan başka!
defans adam gibi defans yapsa, kaleci de belki adam gibi top çıkarır.
ve forvette forvetliğini yapıp amatör futbolcuların bile kaçırmayacağı pozisyonları gole çevirse bu takım öyle ya da böyle kazanır!

ama bu formsuzluğun nedeni lazaronidir!
takımı formda tutmak onun görevi
takımı formda tutacak teknik direktörü de göreve getirmek yönetimin.

ERDİNÇ_82
23.08.2006, 18:41
GerÇek Performanslarini GÖsterdİklerİ An HİÇ Bİrİ
Yattara Forvet Oynamalidir

Özkan Erdem
23.08.2006, 19:53
Şu Marcel Szymek Gökdeniz Yattara mevkisiz oyuncular görüşünü kabullenmiyorum.

Gökdeniz'le ilgili fazla birşey yazmayacağım, kendisini pek yoruma değer bulmuyorum, onca yaptıklarının üstüne şu umursamaz tavırları ve futbolundan sonra keşke zamanında yollansaymış diyorum.
Yattara bir sağ açıktır, Yılların sistemi 4-4-2 de orta dörtlünün sağındaki hücuma dönük ( fazlasıyla hücuma dönük) adamdır. Çalımlarıyla ve klas hareketleriyle taraftarı ayağa kaldırır, takımı ileri taşır, gol atar, attığından fazla attırır. Savunmaya desteği azdır derdik, ilk apoel maçında gördük ki Yattara istedimi ondan iyisi yok. Ama biz küstürüyoruz bu adamı. Kim geldiyse yedek bıraktı, cesaret edemedi onu devamlı oynatmaya.
Szymkowiak dediğimiz adam ortasahanın ortasında hem ileri hem geri katkısı olan bir adam. Sistemli bir takımda, doğru görevde oynatılıdığında takımı sırtklayacak bir isim. Pasları çok etkili ve zekası ile fizik gücünü birleştiren nadir oyunculardan. Savunmayı ve hücumu birlikte yapabilen bir oyuncu. Ancak Szymek konusunda iş hocada bitiyor. Bu adam duygusal bir yapıya sahip. Oyuncuyu keserek hırslandıracağını sanmak artık çok gerilerde kaldı. Szymek özel ilgiyi hakeden biri, mevkiide belli, ortasahanın ortası.
Beni en çok şaşırtan ise Marcelinho, onu en iyi tanımasını beklediğim Lazaroni'nin kendisini enteresan bölgelerde denemesi de cabası. Sola yakın kullandığımızda ara paslarından ve şutlarından yoksun kalıyoruz. Tek başına maç alacak kapasitede bir isim fakat şanssız başladı. Bunu yenmesinde desteğimize ihtiyacı var, forvetin arkasında harikalar yaratabilecek bir adamı küstürmeyelim.

Gamze
23.08.2006, 20:38
yattara dışında kim oturursa otursun umrumda diil!!!

lopsang
23.08.2006, 23:47
Şu andaki formuyla marcelinho takımı 10 kişi oyantıyor. Ama büyük yıldız, gerçek formuna kavuştuğunda biz bile neler yaptığına şaşıracağız. gözkdeniz Gaziantepteki gibi oynarsa ondan vazgeçilmez, Yattara ise her haliyle sahada tutulması gereken bir adam ( onu kenarda tutanları hem bir taraftar hem de bir futbolsever olarak kınıyorum ) , szymek malesef zihin olarak kopmuş..mutlu etmenin yoluna bakılmalı ve bence burda yönetime iş düşüyor...iyi bir szymek de kesilmez...eeee napıcaz şimdi? kim oynamayacak ? hepsini aynı anda oynatsak olmazmı 13 kişiyle sahaya çıksak : )

coolank
23.08.2006, 23:54
hangisi çok kötü ise oynamaz .... ama eger hepsi biraz iyi dahi olsa 4 ü de oynar hele yattara yı yazdıktan sonra takımın geri kalan 10 adamını yazmak lazım

Uluhan
24.08.2006, 00:05
şu halde galiba szymek

Mustafa Enez
24.08.2006, 01:14
symek kulübeye gidecekse başka takıma gitsin bence ve yabancı bi önlibero alınsın oyun kurabilen, sol açığa da ille de adam gerekiyosa murat ocak koyulsun bence.defans yapamıyo ama ofansı çok iyi,birebirde yattaradan sonra en rahat adam geçebilen oyuncu bence şu an takımda.

uslanmazlaz61
24.08.2006, 11:56
takımda acayip bir olumsuz hava var çok güzel oyanayan bu 3 oyuncu bu günlerde kötü hocadan kaynaklanan bir demoralize olayı olabilir.

oguzkoc
24.08.2006, 11:59
musampanın gelmesiyle hem symek hem gökdeniz gidecek kulubeye. solda musampa ortada marcelinho sağda yattara oynar.

syzmek marcelinhonun yedeği, gökdenizde musampanın ve yattaranın yedeği...

beratiabi
24.08.2006, 13:08
Bence Trabzonsporu bu hale düşürdükten sonra alınan beraberlik ve mağlubiyetten sonra sahadan içi kan ağlarcasına değilde gülerek veya tebessümle veyahutta hiçbirşey olmamış gibi çıkan kim varsa o yedek değil kesinlikle gönderilsin. Bu takımda Umut daima oynar. İstanbul takımları Umutu transfer etselerdi medyada şimdi bombalar patlıyor havası esiyordu şimdi ise yetersiz deniyor. Bende Şu an en iyi golcülerden birisidir havasını bulması lazım.
Şu an bencede symek çünkü Trabzonsporumuzun büyüklüğünün halen daha farkında değil gibi
Gökdeniz daha yapacak nesi var bırakın şu çocuğun yakasını destek olun her zaman bize lazım
VE SON OLARAK BU TAKIMA SOL KANATMI ON NUMARAMI DERSENİZ
ÜSTÜNE BASA BASA SÖYLÜYORUM ON NUMARA LAZIM FUTBOLDAN ANLAMAYANLARA DUYURULUR.
LÜTFEN TRABZONSPORUMUZA ÇOK İYİ FRİKİK ATAN TAKIMI YÖNETECEK BİR ON NUMARA KAZANDIRIN
Musampa ve on numara bu takımı şaha kaldırır inanın bana. Tabiki bildiğimiz eski musampa ise

ERDİNÇ_82
24.08.2006, 13:28
bence YATTARA bu takımın tek yıldızı yalan mı?
90 dakika da oynamalı
forvet oynarsa maç başına kesin 1 gol atar

61viya
24.08.2006, 13:50
Bugünkü maçta Marcelinho oturmalı :D:D:D

Can basten
24.08.2006, 13:58
Szymkowiak mümkünse kulübede bile oturmasın. Polonya'da evinde otursun bundan sonra...:mad:

BOZOHAN
24.08.2006, 17:58
şimek kulübeye şuan için çok yakışır. ama iyi oynasa ondan iyisi yok.

AKSOY_61
24.08.2006, 23:10
bencede bu futbolcular arasında klubeye oturacak olan szymek
ama onlardan önce klubeye oturacaklar var hüseyin veya hasan gibi

frango
25.08.2006, 09:54
evet bu futbolla szymek mumkunse biraz yedek otursunda kendıne çekı duzen versın

Ali Özcan
25.08.2006, 10:09
Szymek filan yedek oturmaz...Hasan Hüseyin varken bu 4 oyuncı-unun hiçbiri yedek oturmaz...Bu 4 futbolcu bizi diğer Anadolu takımlarından ayıran 4 futbolcu...Sen fark yaratan adamı oynatmazsan onlardan farkın kalmaz...Hele Marcelinho ve Yattara nın tartışılmasına bile karşıyım...Marcelinho yu yedek oturt adama gülerler...

ersints
25.08.2006, 10:09
szymek yedek kulübesini hakediyor.

ISTS
25.08.2006, 10:29
Gökdeniz konusunda forum üyelerinin ne düşündüğünü çok merak ediyorum. Ben geçen seneki bahis skandalından sonra takımda bir daha yer bulamayacağını, bulsa bile taraftarın büyük tepkisini toplayacağını düşünüyordum. İkisi de olmadı. Kafasının hala özel sorunları ile çok meşgul olduğunu, kendinin sahada ama kafanın başka yerde olduğunu düşünüyorum.

champions
25.08.2006, 10:32
yedek kulübesi değil gitmeyi hakediyor hadi hasan hüseyini anladık da szymek iyi bi oyuncu oynadığı oyun bu olmamalı

Ozan
25.08.2006, 10:57
Szymek filan yedek oturmaz...Hasan Hüseyin varken bu 4 oyuncı-unun hiçbiri yedek oturmaz...Bu 4 futbolcu bizi diğer Anadolu takımlarından ayıran 4 futbolcu...Sen fark yaratan adamı oynatmazsan onlardan farkın kalmaz...Hele Marcelinho ve Yattara nın tartışılmasına bile karşıyım...Marcelinho yu yedek oturt adama gülerler...

tamam da hüseyin yedek olursa bu 4 oyuncu zaten neredeyse defansa gelmiyor yardıma hüseyin arkalarını topluyor .defans çoook zor durumlara düşüyor. ama hüseyine iyi demiyorum . onun yerine bir adam lazım yani transfer.
4 oyuncudan kesin söyleyemem ama bu oyunlarıyla ya gökdeniz ya da szymek yedek oturmalı

tunganyan
25.08.2006, 11:06
en kötü halıyle bile szymek oynasın..hasan oynıyacağına ..admaın her yaptığı hareket faul kırmızı kart görecek diye ödüm bo...ma karışıyo...hepten sakatlaştıı..bi takıma hasanla hüseyin fazlaa ikisini birden kaldıramayyızzzzz...GÖKDENİZ YATTARA SZYMEK HEPSİNİN OYNAMASI LAZIM...ONLAR OLMADAN DA TAKIMDA KOŞAN YOK KARDEŞİM HANGİSİ KOŞUYO Kİ SZYMEKİ KESECEKSİN.....HELE DE YATTARANIN YEDEKTE OTURMASINNI MEVZU BAHİS BİLE OLMAMASI LAZIM YAPMAYIN YAAA

champions
25.08.2006, 11:58
szymek gitsin gökdeniz yedeğe tek önliberoya dönelim(çok iyi bi önlibero lazım mineiro tek başına hasan hüseyinin yaptığını tek başına yapar)

ahmetansu61
25.08.2006, 12:00
valla şimek in işi bitmiştir. apoel maçında da gördük ki artık ondan umidimizi keselim. eski şimek asla olmayacak.
bence de gökdenizde şimek de yedek otursun en ii olur heralde

facia
25.08.2006, 12:12
Ben anlayamıyorum......Gelen Yattarayla Giden Yattarayla uğraşıyor...
Ben derimki Hasan biraz (mümkünse hiç ) oynamasın...Gökdeniz de kulubede oturup özel hayatını düşünsün ( Sahada düşünmesi zor oluyor.)

ARAF
25.08.2006, 12:15
dördüde oynar ancak şimek ve gökdeniz in psikoloğa gitmesi şartıyla niye iyi oynamıyorlar diye araştırmak lazım hasan ve hüseyin mümkünse oynamsın bence de

ÇaGaTaY
25.08.2006, 13:00
zamanında szymek aşığı biri olaraktan bende SZYMEK diyorum

Özkan Erdem
25.08.2006, 13:15
zamanında szymek aşığı biri olaraktan bende SZYMEK diyorum
+1967
ilaveten Gökdeniz de yedek otursun diyorum.

Mayls
25.08.2006, 21:28
bence orta saha şöyle olmalı:

Gökdeniz
Marcelinho Yattara
Szymek

Hasan Hüseyin yedek otursun kaptanlık bandınıda yattara taksın

Nadir Bekar
25.08.2006, 21:33
gökdeniz ve szymek yedek oturabilir .........

Emre B.
25.08.2006, 21:33
Szymek yedek kulübesine.Ama ondan önce Hasanla Hüseyin var.

CÖMERT
25.08.2006, 21:56
Bence GÖkdenİz ...

CÖMERT
25.08.2006, 21:58
Ve Ya Da Kadro
Tolga
Fatİh-stepanov-ÇaĞdaŞ-celaleddİn
GÖkdenİz-hÜseyİn-szymkowİak-marcelİnho
Umut-yattara
Hasan Yedek Kalir

Bartuğ13
25.08.2006, 22:00
bence szymek çalıştırılmalı ve ön liberoda denenmeli.2 ön liberomuz var ama bunlardan ikisi de top yapamayınca jkaptırdıkları toplar büyük tehlike yaratıyor.bu mevkiye szymek monte edilirse hem top yapacak hem oyunu kurmaya başlayacak bir oyuncu eksikliği şimdilik giderilebilinir.böylede marcelinho,yattara ve gökdeniz de sahada olur.

dizilim olarak da
jeff
fatih stepanov çağdaş(buraya transfer lazım) cello
hüseyin szymek
yattara gökdeniz
marcelinho
ersen

şeklinde olursa başarılı olabiriz gibi geldi

favory_61
25.08.2006, 22:12
zaten takım atak yaparken ilerde çoğalmakta zorlanırken bide bu adamlardan bir veya ikisi yedek bırakılırsa takım ofansif olarak çok zor duruma düşer

cınar#7
25.08.2006, 22:52
eger Gokdenizde Szymekte hasan-huseyının yerınde oynayabilirse kimse yedek oturmasına gerek kalmaz

crow61
25.08.2006, 23:25

bence cözüm şimek.

aynı sözleri geçen gün ntv spor haberlerinde duydum garip tıpa tıp aynı yaw :)

memoafs
26.08.2006, 00:02
......................jeff........................ .
..ufukhan....step......fatih........murat..
...............musa....gökdeniz..............
..yattara........marce.........musampa...
...............ersen martin....................

Muhammet_61
26.08.2006, 00:20
Szymek artık eskisi gibi değil. bunu hepimiz biliyoruz. Galiba da bir daha dönemeyecek eski günlerine. Tek-tük kritik ara pası atmaktan başka hiç bir işe yaramaz hale geldi. Tamam bu takıma çok katkısı olmuştur. ama duygusal bakmamak lazım.
Tek önlibero hüseyin onun önünde Gökdeniz-Marcelinho-Yattara forvette Ersen ile Umut. En azından kendi sahamızda böyle olmalı. Deplasmanlarda rakip daha atak oynayacağından önlibero çiftlenebilir. Ersen yerine Hasan veya Ferhat oynayabilir.

Özsu
26.08.2006, 02:19
Symek eski formuna dönmeli böyle olmaz.... yedek kalırsa kusura bakmasın ama hiçde tawır yapamaz... bence jeff de gelişme war ama yinede pletıkosa alınmalı... ortasahadada symek gökd yattara marc arasından symek yedek oturmalı böle giderse.. olmazsa gökdeniz. yattara we marc as kalmalı. musampa alınır we tutarsa ılerıde yattara marc musampa olmalı yanı symek we gökdeniz şudurumda yedekkalmalı(oynadkları futbola göre değerlendıyorum) heralde uçta en iyi oynayacak futbolcu da ersen martin hepmz ıstemıyordk ama en ıyısı o gbi. defans azcok belli zaten...ws

GULER
26.08.2006, 02:27
abi huseyin stoperdir ama lazaroni onu on libero olarak kullaniyor buda olmuyor tabi..ah ulan ach ben baskan olacktim goserirdim trabzonspor neymis dunyaya..

GolaMTuRi
26.08.2006, 02:28
yattara ve marccelinho yedek oturup oturmasin o tartisiliyor..gorende trabzonpsorda yildizlar var sanacak...bu iki adamin tartisilmasi bile komik...hasan huseyin yedek otursun yerlerine kim oynarsa oynasin...

mitralyoz61
26.08.2006, 12:24
Bence de şimek yedek oturmalı.Bitti adam .İlk geldiği sene gibi olsa banko oynardı.Ama bi de şu var ön liberoda daha ii sanki o ordada denenmeli.Hasanla olacak iş değil o.Gökdeniz banko oynamalı bence.

Tansu Onur Erdoğan
26.08.2006, 12:55
:) hasan otursun abi 10 kişi oynayalım daha iyi :D

@FLU
26.08.2006, 12:59
abi şuanda hepsi yedekten öteye gidemez perfonmanslarına göre yattara hariç böle ruhsuz top mu oynanır ya

Özsu
26.08.2006, 13:08
Sorun ne biliyormusunuz renkdaşlar. Bence çift ön libero. çift ön libero nedir yaa? Ya hüseyin oynar defansif orta saha yada hasan. Korkak takımmısın sen? çift önlibero çıkıyorsun, böyle olursan en iyi beraber kalırsın ki ilk 3 maçta öyle oldu... çift ön libero 3 orta saha we tek forwet çıkıyorsun. Kaldıki böle bir sistemde kanatta olmuyor. kçşelere inemiyorsun. Yattara sayesinde insende tek forwetin yerinde durmuyor. Bana kalırsa defansif orta sahaya hüseyin ortaya symek sağ yattara sol marcelino. ileri uçtada ersen martin we umut bulut. Fatih Tekkenin eski görewini ancak iki kişi kaldırır.

Gürkan
26.08.2006, 13:12
dördüde oynar ancak şimek ve gökdeniz in psikoloğa gitmesi şartıyla niye iyi oynamıyorlar diye araştırmak lazım hasan ve hüseyin mümkünse oynamsın bence de

bencede psıkolog mutlaka sart.dordude gercek kapasıtesı ıle oynar.

gugula
26.08.2006, 19:17
:) hasan otursun abi 10 kişi oynayalım daha iyi :D

hiç olurmu artık hasan uçan tekmesiyle karızma yaptı. Bu karizmayla rakıbı ondan 2 metre öte durur . bence hasan banko oynamalı yoksa vay halimize

CRAZY BOY
30.08.2006, 13:45
BU TAKIMDA BU 4 OYUNCUNUN HEPSİNİ İLK 11 DE OYNATAMAZSIN YATTARA,MARCLİNHO,GÖKDENİZ BU ÜÇÜ OYNAR SZYMEK FORMSUZ ÜSTELİK OYUNA HİÇBİR KATKISI YOK O VARKEN 1 KİŞİ EKSİK OYNUYORUZ ZATEN BU 4 OYUNCUNUN DEFANSİF ÖZELLİKLERİ YOK BUNLARDAN EN AZ BİRİ YEDEK KALMAK ZORUNDA DEPLASMAN MAÇLARINDA GÖKDENİZDE OYNAMAMALI ÇÜNKÜ HASANI MECBUR OYNATICAN YOKSA ORTADAN DELİK DEŞİK OLURSUN İDEAL ORTA SAHA MUSA,HASAN,HÜSEYİN,YATTARA BUNLAR DEPLASMAN İÇ SAHADA MUSTAFA KEÇELİ.GÖKDENİZ,HÜSEYİN,YATTARA ŞEKLİNDE BİR ORTA SAHA KURGUSUYLA ÇIKABİLİRSİN:cool:

coolank
30.08.2006, 13:49
simko gitti sanırım başlıgın anlamı kalmadı :(

sarman61
30.08.2006, 13:50
şimek gitsin yerine kaliteli bir oyu kurucu alınsın.

Keleşoğlu
30.08.2006, 14:16
nereye gidiyo simek ya siz ne cabuk oyuncu harcıyosunuz??! bu adamı satarlarsa cok buyuk enayilik

sarman61
30.08.2006, 14:24
nereye gidiyo simek ya siz ne cabuk oyuncu harcıyosunuz??! bu adamı satarlarsa cok buyuk enayilik

Neden enayilik olsun adam oynamıyor bile yerine alınacak iyi bir oyuncu hüseyin yada hasanı oyundan kesecek bu ii değilmi.

jacksparrow61
30.08.2006, 15:12
hicbiri bi yere gitmesin sampiyon olmak iteyen bi takimin hepsine ihtiyaci var...

coolank
30.08.2006, 17:42
eger brezilyalı gelirse adam mecburen gidecek 7 yabancı mı olacak kadroda

Ali Özcan
30.08.2006, 17:48
yakında bizim yönetim bunların hepsini satar ve bu topic de tarih olur...

Ehrimen
30.08.2006, 20:33
Marcelinho ii Oynuor Dünya yıldızı Gibi deİL Ama Oynuor İşte .. Yattara Desen taßiqi Oynicak..Gökdeniiz Artık Oynayamır Eski Gökdeniz Yok .Szymek deSen Geçen Sene Orta Sahayı Tek Başına Sırtlıordu Bu Sene Oda Sağda SoLda Yatıı iŞ Yok

cipses
30.08.2006, 21:15
o kulübede lazaroni oturmasın da kim oturursa otursun

coolank
30.08.2006, 23:19
kulübeyi bırakın sahadaki adamlara bakın .... önce trabzonsporu bu adamların anlması lazım

ARAF
30.08.2006, 23:44
yeni brezilyalı kim ya kanca brezilyadan adammı getiriyor yoksam inanmam valla

ARAF
30.08.2006, 23:56
...........................pletikosa

f.akyel....... step....................m.keçeli
......................... şimek

gökdeniz............. merce...................m.ocak

yattara............... ersen...................musampa

bak ben hepsini oynattım

coolank
31.08.2006, 00:01
araf malesef şimek gidiyor (((((((((((((( malesef ama sanırım öle

ARAF
02.09.2006, 19:42
şimek biyere gitmedi
ama lazaroni gidecek inşallah

Barış Cem
02.09.2006, 19:44
gökdeniz yedek oturmamalı , serbest bırakılmalı

Mehmet Öztürk
02.09.2006, 19:47
Tolga Zengin
Fatih Akyel - Milan Stepanov - Cagdas Atan - Mustafa Keceli
Miroslaw Szymkowiak - Hüseyin Cimsir
Ibrahima Yattara - Marcelinho - Kiki Musampa
Umut Bulut

benim kadromda Gökdeniz´e yer yok
Szymek´den de bence cok iyi bir ön libero olur!

Özkan Erdem
08.09.2006, 09:37
Marcelinho - Yattara - Gökdeniz - Szymek - Musampa.. Bu 5'liden 4'ü yabancı, yine yabancı hakkını kulübede kullanacağız, tek farkı bu sefer çok daha kaliteliler..
Ziya Doğan'ın (eğer ciddi anlamda değişmediyse) bu isimlerden 2 yada 3 tanesinden fazlasını aynı 11de kullanmayacağını düşünüyorum.

piranha61
08.09.2006, 09:43
hiçbirisi yedek oturmaz veya en fazla 1 tanesi yedek oturur.

korkak gitti adam gibi adam geldi..

hepsi kaliteli oyuncular hepsinin performansı ziya hocayla artar bence..

2h sisteminden kurtaracak bizi allahın izniyle

ve üzerimize gelecek takımdada artık mangal gibi defans olması lazım. kontralarımız ziya hocayla müthişti bee..

ohh beeeeeeeeeee ohhhhhhhhhhhh beeeee

Telha TANYILDIZI
08.09.2006, 12:07
hepside oynar hüseyinde belki eski formuna kavuşur

Mehmet Öztürk
08.09.2006, 14:58
su an sakat oldugu icin zaten Yattara olmayacak, ama o gelince bence yedek oturmasi gereken Gökdeniz´dir

halil ibo
08.09.2006, 15:00
Benim tanıdığım Ziya Doğan Yattara'yı kulübede tutar.Çünkü onu çok seviyor.:-)

murat
08.09.2006, 15:01
Benim hatirladigim Musampa zaten 90 dk mucadeleci biri yani Musampa bu 4 luye dahil degil bence.

Burçak
08.09.2006, 15:17

valla busene Yattarayı oynatacağını düşünüyorum.. yaptığı bütün açıklamalarda Yattaranın kendini çok geliştirdiğini söyledi her fırsatta. tabi taktik icabı bazı maçlarda yanında bekletebilir o ayrı.

oskanonur
08.09.2006, 15:32
bence hicbiri yedek oynamaz bu isimlerin

oktay61
08.09.2006, 15:55
hasan 11 de olmasında, o isimleri bence iyi bir hoca hepsini birden oynatır, teknik seviyemiz yüksek olur, ayrıca Szymeki eleştirenlere de cevabımn, Ziya Hoca ile performansını artıracağını düşünüyorum, keşke hepsini aynı anda oynatabilse, ama bu oyun tarzıda Ziya ya ters o ayrı

keles76
08.09.2006, 16:00

Sevgi böyle bişey demekki kariyerinede mal olsa vageçemiyorsun

İslam Sezer
08.09.2006, 16:01
şimekteki sorun bence psikolojik değil fiziksel.çünkü o son derece profesyonel bir futbolcu öyle ben lazaroni varsa oynamam yok yerimi beğenmedim yapmaz çıkar elinden geldiğince oynar.lakin gücü ve mecali yok elemanın.polonya milli takımında önce oynama süresi azaldı son maçtada oynatılmadı.artık onlarda vazgeçtiler düzeleceğinden.bunun için ziya hoca geldi oynar artık diye yanlış düşünüyoruz sanırım(başta ben).bence devre arasında kadar mecbur şans verip oynayamassa kadrodan çıkarıp göndermeye bakalım...

oskanonur
08.09.2006, 16:51
sana katiliyorum arkadasim.bence de devre arasina kadar sabredilmeli simek icin.sonrasi malum zaten

BÜYÜK_TRABZON
08.09.2006, 17:00
Szymek yedek oturmalı en azından kendine gelene kadar

eren_61
08.09.2006, 17:12
görüldüğü dibi lazoroni yedek kalmayı bırak sonsuza dek kadro dışı kaldı

kaleönü
08.09.2006, 17:22
kesinlikle gökdenizin yedek oturması lazım aslında onun bu takımdan ayrılaması gerekli...

kanuni
09.09.2006, 12:54
gökdeniz...

diskus
09.09.2006, 13:52
denizli macina bakarsak gökdeniz,marcelinho,symek ve yattara bunlarin hic biri rakip takim yüklenirken bir yardim edeyim diye geri gelmedi.birazcik marcelinho geri geldi.geri kalan beyefendiler sadece bakip beklediler top bana gelsin diye.ben olsam marcelinho dan baskasini su an oynatmam önce biraz kendine gelsinler.

champions
09.09.2006, 14:00
marcelinho ve yattara kesin oynar szymek ve gökdeniz ne zamanki düzelirler o zaman oynarlar

BOZOHAN
09.09.2006, 15:22
O hafta kim iyiyse o oynar.

t.s.a.l.61
09.09.2006, 15:32
performanslara bakılırsa symek yedek oturmalı

Hüseyin Çümen
09.09.2006, 15:59
tabiki bu şartlar latında szymek yedek olucaktır ama eskiş formunu yakalarsa gökdeniz içerdeki kapanan maçlarda yedeğe çekilmeli

Ali Özcan
09.09.2006, 17:20
Bu başlıktan Marcelinho ve Yattara kaldırılsın teklifinde bulunuyorum.Bu iki oyuncu dünyanın hemen hiç bir takımında yedek kalmaz...Ama biz tartışıyoruz işte...

Seleukia
09.09.2006, 17:28
szymkowıak zıya hoca geldıkten sonra yakın zamanda duzelecektır,o zamana kadar gokdenız oynasın,gercı oynadıgı yok ya,ama kulubede oturtarak da ıyı bır bonservısle satamayız gokdenızı.

BordoMavi86
09.09.2006, 17:36
Ziya Doğan en iyisini bilir :D

Sönmez Özlü
09.09.2006, 17:49
Deplasman maçlarında tek forvet oynarsak 4'lü defansın önüne Hüseyin konulur. Bir de santrafor. Orta saha için dizilim şöyle olabilir:

Marce - Gökdeniz - Szymek - Yattara

ya da

Yattara - Marce - Szymek - Gökdeniz.

Yani birlikte oynayabilirler.

Fanatik28
09.09.2006, 23:11
Su anda yedek kalmasi gereken Gökdeniz ve Symek. Ama Yattara sakat, onun yerine Gökdeniz oynayacak.

Bundan sonraki derbide( yani GS`ye karsi ) Yattara yedek olacaktir. Ziya Dogan`in kendini degistirdigine hic ihtimal vermiyorum. Cünkü Z.D. gitmeden önce, -hatirlayanlar bilir- Diyarbakir macini 4 forvetle oynayip kazanmistik. O macta ona neden hep 4 forvetle oynamiyorsunuz diye soruldugunda, GS macini 4 forvetle oynadik, 4-2 kaybettik demisti. Halbuki o macta sadece 3 forvetle oynamistik ( Gökeniz+Yattara+M-Yilmaz).
Yukaridan anlasilacagi gibi, Z.D. kendini hakli göstermek icin, kendini böyle savunuyordu. Defans oynatmayi sevenler, genellikle ürkek top oynatirlar. Z.D. zamaninda Yattara hep yedek beklerdi. Peki ne zaman oyuna girerdi? Is zora girdigi zaman, yani yenik oldugumuz zaman. Sonuc genellikle hep pozitif olurdu.

Yattara her macta en az iki kisiyi üstüne ceker. Bu oyuncular pek hücumada katilmazlar. Biz bu avantaji ne zaman oyun olarak lehimize cevirebilirsek, Yattara her zaman ilk onbir oynayacaktir.

Uğurtan
09.09.2006, 23:14
Valla hangisi formsuzsa o yedek kalsın şuan szmekte olduğu gibi..bide tabi rakibe göre değişir..

fetvaci
09.09.2006, 23:18
bunların hıc bırı kalmasın huseyın kadro dısı bırakılsın bunlar oynasın

Uğurtan
09.09.2006, 23:27
haklısın bizde her maç 5 yiyelim dimi? çok hoş olur gerçekten:)

SZYMEK55
10.09.2006, 09:18
bence szymek ziya doğanla beraber çıkışa geçecektir. ziya hoca onu ilk geldii zamanki yerine yani hüseyinin yanına çekecektir. yattarayı zaten yedek bırakacak. bence de akıllı bir tercih olur. özellikle yattaranın osasuna maçında oynayamayacak olması bizim lehimize die düşünüorum. bence musanın biraz şansa ihtiacı war. kendisini ispatlayacaktır.

diskus
10.09.2006, 13:21
bence szymek ziya doğanla beraber çıkışa geçecektir. ziya hoca onu ilk geldii zamanki yerine yani hüseyinin yanına çekecektir. yattarayı zaten yedek bırakacak. bence de akıllı bir tercih olur. özellikle yattaranın osasuna maçında oynayamayacak olması bizim lehimize die düşünüorum. bence musanın biraz şansa ihtiacı war. kendisini ispatlayacaktır.

syzmek in cikisa gecmesini hepimiz istiyouz.yalniz su anki kondisyonu bunu kaldiramaz iki üc hafta oynamadan antreman yapip ondan sonra yeni sakatliktan cikmis bir oyuncu gibi 15-20 dakika oynatilip bu sure oynadilca uzatilir.tabiki en önemlisi bunu kendisi istemeli.ama su an oynatilmasi hata olur hem kendisine yazik hem trabzonspor a.

mora61
10.09.2006, 15:35
slm arkadaşlar çoğu kişinin yorumlarını okudum ve bir çoğunuza katılmıyorummm...sen futbolcuyu oynaması gereken yerde oynatmazsan tabiiki verim alamazsın bu takımda bahsi geçen 4 futbolcuda direkt oynamalı sistemsiz futbol olmaz symek mutlaka kalmalı ..................

Özkan Erdem
11.09.2006, 00:27
Marcel böyle devam ederse Yattara geldiğinde kesilecek..

Berk Akçay
11.09.2006, 00:44
şu anda görünen bu ki marcelinho oynamasaydı valal bu maçda 5 atardık biz marcelinho yedek oturmalı

oguzkoc
11.09.2006, 00:48
marce bu.. tamam kötü oynar ama öyle bişey yaparki aklınız durur. 40 metreden inanılmaz pas atar, bi şut çeker kaleciyi sokar... hiç belli olmaz... marce herzmn oynamalı...

peki kim yedek kalmalı?

işte orasını ne siz sorun nede ziya hoca cevaplasın :)

lazzist
11.09.2006, 01:55
beyler marcelinho böyle bir iki maçda yargılayıp harcamayın yanlış yapıyosunuz bu adam ts deki en degerli oyuncu bundeslıga da 4 yılda yaptıklarıda bu adamın garantisi bu adam bir deger önemli bir deger bunu bu degeri iyi kullanmasını bilmeliyiz öyle bu adam iyi oynamadı at bi köşeye denecek futbolcu deyil bir anllık gaza gelmeyin ayrıca ziya hoca en iyi kadroyu saha ya sürer ona görede yedege koyacağı adamı tayın eder

Zurawski
11.09.2006, 02:00
Musampa fizik olarak hazır olursa bu takımdan Szymkowiakı keser.Tabi Szymkowiak formda olursa Hasanı keser.Bu hafta Yattaranın olmaması bence avantajdı.Hiç olmazsa Ziya hoca onu oynatıyım mı oynatmıyım mı diye düşünmek zorunda kalmadı.İlerleyen haftalarda bence başımıza büyük iş açacak bu iş.Eski Yattara olsa kesinlkle 90 dakika oynamasın derdim ancak bu sene karşımızda görüp görebleceğimiz en çok koşan Yattara var.Adam hermaçta deli gibi koştu bu sene.Defansa bile ayrdıma geldi çoğu kez.Bu nedenle Ziya hocanın işi zor vesselam...

TheCrow
11.09.2006, 02:09
Yattara ve Gökdeniz ikisi de hem sağ hem sol kanatta oynayabilirler,HAsan veya Hüseyin oynamaz olur biter.Ama asıl mesele Musampa hazır olunca kim oynamayacak!!!

oguzkoc
11.09.2006, 02:18
hasanın yerine musampa, sola gökdeniz, sağa yattara ortada ztn marce...

syzmek yedek, keçeli yedek, umut yedek, ömer rıza yedek... böyle bi yedek kulubesi olsun ben daha ne isterim :)

cagatay006
11.09.2006, 09:37
bence marcelinho biraz dinlenmeli

bence marcelinho biraz dinlenmeli

14_ts_061
11.09.2006, 09:45
arkadaşlar kimseyi yargılamak istemiyorum.ancak yorum yaparken biraz daha dikkatli yazalım lütfen.gökdenizin bu takımda yeri yok yedek kalmalı falan diyen arkadaşlarımız acaba bjk maçından sonra ne diyecekler merak ediyorum bu takım bizim bu oyuncular bizim bırakalımda ziya hoca istediğini oynatsın istemediğinide oynatmasın.
herkese saygılar.

Ali İhsan
11.09.2006, 09:47
Son maçta marcelinho baya tutuktu ama bu kadro ve sisteme göre kesinlikle yeri var pas-alış verişlerde gökdenizle anlaşıyo. Çalıma kaçtığında hata yaptı belki de kondisyon sorunu vardır tam bilmiyorum. Szmek de elinden geleni yaptı ve bu sezonun en iyi futbolunu oynadı tabi hala eksik ama o ışıltıyı verdi. Hüseyin de artık eleştirilmekten bıkmış ki adam gibi oynadı. Hasan yine aynı Hasan yürekli ama kısıtlı. Hasanın yerine Yattara girsin bu kadroya Szmek de Hüseyinin yanına süper bi kadro olur. Maçına göre Ersen,Umut,Ömer oynarlar ve işi hallederiz. Ziya hoca umutlandırdın bizi ya.

tacon
19.12.2006, 14:58
hiçbiri ama nasıl?

EmrahYalçınalp
19.12.2006, 15:08
Niye kafa yoruyoruz ki, hepsi er-geç yedek kalacak... Bize "beygir" lazım.

Analyzer
19.12.2006, 15:20
Başlıkta neden Gökdeniz'in ismi var yahu? :) Trabzonspor'dan daha büyük olduğu üstüste iki yönetim ve taraftarlar tarafından onaylanan adam yedek mi kalır Allah aşkına.

cınar#7
19.12.2006, 15:27
eger kalırsa tabiki Szymek olur ama gitmesi lazım

İslam Sezer
19.12.2006, 15:27
edit..........

zafer6161
19.12.2006, 15:29
hiçbiri hepsi oynasın

tamuğ yamtar
19.12.2006, 15:35
Belki başlığa Musampa da eklenmeli.

Hepsi yedek kalacaktır bir şekilde.

Gökdeniz dışındakiler diyelim.

Bence hepsi oynasın. Ama Ziya Doğan bunu yapmaz.

Yattara da yedek kalacak takıma dönünce. Yine taraftarı cileden çıkartacak Ziya Doğan.

Ve tarihi açıklamalarından birini yapacaktır daha sonra.

GolaMTuRi
19.12.2006, 15:48
haklısın bizde her maç 5 yiyelim dimi? çok hoş olur gerçekten:)

5 yeriz 6 atariz merak etme sen..
sanki huseyin oynarken hic gol yemiyoruz...