PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ünal Karaman | Teknik Direktör

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Bülent AKBULUT61
28.05.2013, 01:00
Trabzonspor'un yeni Sportif Direktörü Ünal Karaman olmuştur. Hayırlı olsun..

Terzioğlu
Az önce baskan Telegolde yeni sportif direktörün Fatih Tekke olacagini acikladi.

Veysel
"Hoşbulduk"

Veysel
28.05.2013, 01:03
Az önce baskan Telegolde yeni sportif direktörün Fatih Tekke olacagini acikladi.

Kaç tane konu açma hedefiniz var?

TRABZONSPOR ~| '

ibrahim
28.05.2013, 01:05
Kaç tane konu açma hedefiniz var?

TRABZONSPOR ~| '

Fatih Tekkeye doyana kadar... :D

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

DeAgLeMaNyAq
28.05.2013, 01:06
Haftalardır bilinen bir şey bu zaten Hacıosmanoğlu seçildiğinde gerçekleşecekti. Ama benim merak ettiğim futbol direktörü mevzusunun ne olduğu?

Erdal DİLEK
28.05.2013, 01:08
şu sportif direktör işine o kadar karşıyım ki. Ne iş yapar. Takımın sorumlusu kim, hoca. Alınacak oyuncaya kim karar verecek sportif direkötr. Böyle sacma bir kurum hayatımda görmedim. Iki başlılıktan başka birşey değil. Bir genel menecer olur oda takımın ile yönetim arasında köprü olur. Yanlış o şahsn yönetimin içinden olması gerekir ki iki başlılık olmasın

Samet Yildirim
28.05.2013, 01:17
Hayirli olsun...

Sportif Direktör gibi bir yer lazimdi.

Insallah Fatih Tekke bu isi yapabilir.

6Şafak Aydın1
28.05.2013, 01:20
Ne iş yapar.

Mesela kontratlarla ilgilenir.

atomantcum
28.05.2013, 01:21
Haftalardır bilinen bir şey bu zaten Hacıosmanoğlu seçildiğinde gerçekleşecekti. Ama benim merak ettiğim futbol direktörü mevzusunun ne olduğu?

Ekşisözlükte şu tarz bir açıklama yapmış birisi. Benim de Türkiye'de gördüğüm kadarıyla bu mevki aynen bu şekilde kullanılıyor:

"çok önemli bir görev gibi telaffuz edilse de türkiye'de, 'aga hocayı kovduktan sonra sportif direktör x'i göreve getiririz' mantığıyla yaklaşılan görev.
büyük kulüpler için -türkiye'de- eski futbolcuların tecrübe kazanması için teknik direktörlerin üstünde, onlara verilmiş görevdir.
kulübün önemli bir futbolcusu yardımcı antrenör yapılmaz, sportif direktör yapılır. bu nedenle yardımcı antrenörlüğün 2000'li yıllardaki adı da diyebiliriz."

Çakıroğlu İhsan
28.05.2013, 01:24
futbolcular ile yönetim arasında köprü görevi üstlenmesi bu mesleğin başrollerinden biri diye biliyorum

TSezgin61
28.05.2013, 01:26
Tolunay olmaliydi... Genis futbolcu listesiyle..

Cok amatörce, dost ahbap atamasi...

M.Berke Gayretli
28.05.2013, 01:26
Hayırlısı olsun. Özümüze dönme süreci resmi olarak başlamıştır!

atomantcum
28.05.2013, 01:29
Aslında sportif direktör, tanım itibariyle şöyle birşey: Yönetimin sporla ilgilenen kolu. Yani normalde kulüp yönetimi sadece idari ve mali işlerle uğraşır. Bu sportif direktör denilen bir kişi getirirler ve bu kişi bütün sportif faaliyetlerde yönetici, söz söyleyen kişi pozisyonundadır. Adından da anlaşılacağı gibi yöneticidir yani. Tutup da eski futbolcuyu direktör filan yapmazsınız değil mi? Fakat ülkemizde bu mevkiyi, bir şekilde eski futbolcuları vs kulüpte bir göreve getirme isteğiyle kullanıyorlar. Başkan ise hem mali hem sportif konularda tek söz sahibi oluyor. Bu yüzden kurumsal yapı filan hikaye oluyor.
Şimdiki yönetime sallamak için söylemiyorum, türkiyede her kulüp bu şekilde. daha geçtiğimiz hafta Beşiktaş da aynı şeyi yaptı.

ibrahim
28.05.2013, 01:31

Mustafa Akçayın listesinin geniş olmadığını nerden biliyorsun? :)

atomantcum
28.05.2013, 01:33
futbolcular ile yönetim arasında köprü görevi üstlenmesi bu mesleğin başrollerinden biri diye biliyorum

Köprü görevi diyebiliriz belki evet ama köprü olması için iki yakanın ayrı ayrı alanlarda olması gerekir. Yani teknik adam takımdan sorumlu, yönetim de mali işlerden sorumlu olmalı. O zaman arada köprü görevi yapacak biri olması gerekli. Ama Türkiye'de yönetim sportif tüm faaliyetlerin içinde, hatta asli görevi buymuş gibi hareket ettiği için, böyle bir görev gereksiz kalıyor. Hatta gereksizden de öte, fazlalık yapıyor. Görev alanları belli olmadığından çok seslilik oluyor, kargaşa çıkıyor. Korkarım ki ilerde de bunu yaşayacağız, hele Fatih Tekke'nin yapı itibariyle çok uyumlu biri olmaması, bizim başımıza çok işler açacak gibi geliyor. Fatih Tekke'yi severim ama kendisi altyapıda teknik direktör veya A takımda yardımcı antrenör olsaydı çok daha güzel olurdu her şey.

kudu_89
28.05.2013, 01:37

teknik direktörlükten sonra böyle bir pozisyonu kabul etmezdi bence.

6Şafak Aydın1
28.05.2013, 01:38
Sportif Direktör gereklimi degilmi bilemiyoruz, Bundesliga`da her takimda var.

Fatih Tekke dogru secimmi bilemiyoruz an itibariyle fakat Baskan konusmasinda Kulübün hakkini savunmakta tereddüt etmedigi icin kisacasi güvendigi icin bu konuma getirdi. Konusmalarini izlerseniz bulursunuz.

Serdar Atasoy
28.05.2013, 01:39
Benfica'da Rui Costa
Lisbonda Costinha
Partizanda Krstajic
Madridde Zidane
Abd'de bir klüpte Cantona
Dortmunda Zorc ...

Böyle liste uzar gider .
Gerçekten neyi eleştirdiğinizin farkında mısınız ?

atomantcum
28.05.2013, 01:39
şu sportif direktör işine o kadar karşıyım ki. Ne iş yapar. Takımın sorumlusu kim, hoca. Alınacak oyuncaya kim karar verecek sportif direkötr. Böyle sacma bir kurum hayatımda görmedim. Iki başlılıktan başka birşey değil. Bir genel menecer olur oda takımın ile yönetim arasında köprü olur. Yanlış o şahsn yönetimin içinden olması gerekir ki iki başlılık olmasın

Yazarken görmemiştim, evet aynen bu şekilde doğru söylemişsin. Böyle bir pozisyon olmaması gerekirdi. Olsa bile oraya adı üstünde bir "yönetici" getirilmesi gerekirdi.

atomantcum
28.05.2013, 01:42
Benfica'da Rui Costa
Lisbonda Costinha
Partizanda Krstajic
Madridde Zidane
Dortmunda Zorc ...

Böyle liste uzar gider .

Eğer yöneticiler kulübün sportif faaliyetleriyle ilgili kararları bu kişilere bırakıyorlarsa sorun olmaz, fakat bizdeki gibi futbolcunun peşinde koşup transfer yapan, canı istediği gibi futbolcu alan satan yöneticiler varsa o zaman oralarda da sorun çıkar.

6Şafak Aydın1
28.05.2013, 01:43
Benfica'da Rui Costa
Lisbonda Costinha
Partizanda Krstajic
Madridde Zidane
Dortmunda Zorc ...

Böyle liste uzar gider .

Tehlikleleri iki baslilik, huzursuzluk. Huzursuzlugu paranteze koyuyorum bizim kulüp zaten huzursuz kaldi ikibaslilik.

Furkan Özdem
28.05.2013, 01:43
Yuvana hoş geldin Fatih Sultan Tekke!

Kralın tekrar takımımızda olması güzel. Ancak getirildiği görev için uygun mu? Tartışılır.

Serdar Atasoy
28.05.2013, 01:44
Eğer yöneticiler kulübün sportif faaliyetleriyle ilgili kararları bu kişilere bırakıyorlarsa sorun olmaz, fakat bizdeki gibi futbolcunun peşinde koşup transfer yapan, canı istediği gibi futbolcu alan satan yöneticiler varsa o zaman oralarda da sorun çıkar.

Adam henüz 1 saat önce başkan ve yöneticiler transfer işlerine kesinlikle dahil olmayacak dedi .

Erdal DİLEK
28.05.2013, 01:44
mesela kontratlarla ilgilenir.

futbolcu ne anlar kontrattan. . .

6Şafak Aydın1
28.05.2013, 01:46
Bakacaz artik. Hayirlisi olsun.

SALDIRAY
28.05.2013, 01:46
İyi oldu iyi hadi hayırlısı.

memozcan
28.05.2013, 01:49
sportif drektör hocayı rahatsız edip altını oyamayacak, hırsları olmayan, akil adam diyebileceğimiz biri olmalı ki işini tam yapabilsin.. yoksa bizdeki gibi ugulamalarda, örneğin; aykut- daum, ünal- bross ilişkisinde olduğu gibi sürekli bir tedirginlik ve altını oyma durumu oluşuyor.. bence trabzonspor için ideal s. direktör şenol güneştir. tabi emekli oldum açıklamasından sonra..

memmedaga
28.05.2013, 01:51
Benfica'da Rui Costa
Lisbonda Costinha
Partizanda Krstajic
Madridde Zidane
Dortmunda Zorc ...

Böyle liste uzar gider .

helal olsun bilgi ile konuşan o kadar az ki burda

memmedaga
28.05.2013, 01:52
kendisini bu konuda eğitse idi iyi olurdu ama ne yapalım hayırlı olur inşallah diyelim

atomantcum
28.05.2013, 01:53
Adam henüz 1 saat önce başkan ve yöneticiler transfer işlerine kesinlikle dahil olmayacak dedi .

Umarız öyle olur tabi ama ne zaman bir yönetim gelse (bütün takımlar için böyle bu) aynı cümleleri duyarız, hiçbir zaman da dedikleri gibi olmaz. İsteseler de olmaz çünkü buna uygun bir yapı yok. Fatih Tekke hamlesiyle de böyle bir yapı oluşturacaklarına dair bir izlenim vermiyorlar açıkçası; transferle başkan ilgilenmeyecek yöneticiler ilgilenmeyecek e Fatih Tekke mi ilgilenecek o zaman? Fatih Tekke bu genç yaşında nerde neyin "direktörlüğünü" yapmış da bizde bu görevi yapacak? Yöneticilik başka bir şey, sporculuk bambaşka.

İsimlere bir garezim yok, keşke dediğiniz gibi olsa bayram ederiz ama gerçekleri de görmek lazım. Sonuçta Hacıosmanoğlu daha önce de bu kulüpte yöneticilik yapmış bir kişi, o zamandan bu zamana yöneticilik anlayışı değişmedi ya?

Serdar Atasoy
28.05.2013, 01:56
Sportif direktör, yönetim ile teknik kadro/futbolcular arasındaki linkdir .
Dünyanın çoğu önemli klübünde bu görevi , görev yaptığı camiayı çok iyi tanıyan eski futbolcular yürütür . Bunun nedeni camialarının beklentilerini çok iyi idrak etmiş , yaşanabilecek zaafları suistimallere karşı hazırlıklı olabilmesi içindir . Futbolcu gözü ile bakış da önemli etkendir .
Teknik direktör (genel menajer) takım üzerindeki tasarrufunu , transfer listesini , kontratını uzatılması istediği futbolcular gibi kadro tasarımını sportif direktör ile istişare eder . Sportif direktör, yönetimin futbolla ilgili beyanlarında da medya yüzüdür .

Türk futbolunda hoca transfer ve kadro tasarımı işlerini futbol şube sorumlusu diye yönetim listesi içinde belirlenen kimisi inşaatçı kimisi turizmci , kimisi galerici olan bu adamlarla yapar . Hatta başkanda bu ekibe doğrudan müdahil olur . Futbolun içinden (saha içi anlamında) gelmeyen kişiler, aslında klübün en hayati kararlarına dahil olur . Zamanla bunun geri planında istenmeyen suistimaller , komisyonlar ekstra aracılar türer . En iyi niyetle yapılananında dahi , verimsiz kaynak kullanımı israf olan maddi kaynak problemi ortaya çıkar .

Emirhan Makul
28.05.2013, 01:56
İçime sinmedi ne bileyim. Yarın bir gün emre ile sarmaş dolaş poz verdiğinde şaşırıp sövmeyelim de gerisi mühim değil, ayrıca teknik olarak yeterli midir gereğini yerine getirebilir mi kapalı kutu bence.

DeAgLeMaNyAq
28.05.2013, 01:58
Ekşisözlükte şu tarz bir açıklama yapmış birisi. Benim de Türkiye'de gördüğüm kadarıyla bu mevki aynen bu şekilde kullanılıyor:

"çok önemli bir görev gibi telaffuz edilse de türkiye'de, 'aga hocayı kovduktan sonra sportif direktör x'i göreve getiririz' mantığıyla yaklaşılan görev.
büyük kulüpler için -türkiye'de- eski futbolcuların tecrübe kazanması için teknik direktörlerin üstünde, onlara verilmiş görevdir.
kulübün önemli bir futbolcusu yardımcı antrenör yapılmaz, sportif direktör yapılır. bu nedenle yardımcı antrenörlüğün 2000'li yıllardaki adı da diyebiliriz."

Aslında benim kastettiğim şey farklıydı yoksa görev tanımı konusunda bir itirazım yok. Benim merak ettiğim Hacıosmanoğlu'nun adaylığını açıklarken dile getirdiği genel direktörlük pozisyonu hakkındaydı. Fatih Tekke'nin haricinde önemli görevlerde bulunmuş değerli bir büyüğümüz de görev alacak dedi onun ismini seçilince açıklayacağız demişti. 2 gündür ses çıkmadığına göre ya bu kişiden vazgeçildi veya anlaşılamadı ya da daha sonra açıklanacak...

adem73
28.05.2013, 02:01
fatih futbolu birakti mi

art(w)in
28.05.2013, 02:05
Sportif direktör çok yanlış anlaşılmış. Yönetim ile futbolcu arasındaki link genel menajerdir. Sportif direktör mali harcamalardan da futbolcu maaşlarından da kimin gidip kimin gelmesi gerektiğinden de t. Direktörün kim olması gerektiğinden de transferden de sorumludur birinci derece.

atomantcum
28.05.2013, 02:08
Sportif direktör, yönetim ile teknik kadro/futbolcular arasındaki linkdir .
Dünyanın çoğu önemli klübünde bu görevi , görev yaptığı camiayı çok iyi tanıyan eski futbolcular yürütür . Bunun nedeni camialarının beklentilerini çok iyi idrak etmiş , yaşanabilecek zaafları suistimallere karşı hazırlıklı olabilmesi içindir . Futbolcu gözü ile bakış da önemli etkendir .
Teknik direktör (genel menajer) takım üzerindeki tasarrufunu , transfer listesini , kontratını uzatılması istediği futbolcular gibi kadro tasarımını sportif direktör ile istişare eder .

Türk futbolunda hoca transfer ve kadro tasarımı işlerini futbol şube sorumlusu diye yönetim listesi içinde belirlenen kimisi inşaatçı kimisi turizmci , kimisi galerici olan bu adamlarla transfer operasyonu yapar . Hatta başkanda bu ekibe doğrudan müdahil olur . Futbolun içinden gelmeyen birisi , aslında klübün en hayati kararlarına dahil olur . Zamanla bunun geri planında istenmeyen suistimaller , komisyonlar ekstra aracılar türer . En iyi niyetle yapılananında dahi , verimsiz kaynak kullanımı israf olan maddi kaynak problemi ortaya çıkar .

Doğru söylüyorsun fakat bu kişi takımın futbol anlamında idaresine karışmayacak, o konuyu teknik direktöre bırakacak, tecrübeli bir kişi olmalıydı. Daha düne kadar antrenörlük için adı geçen birinin kendini o işlerden tamamen sıyıracağını düşünemeyiz. Bunu şöyle açıklayabiliriz mesela, böyle bir mevki eğer olacaksa kim olsun deseniz taraftarların belki yüzde doksanı Şenol Güneş derdi. Öyle bir profil yani, belli evrelerden geçmiş, futbolun içinde yaşananları tecrübe etmiş, belli bir olgunluğa erişmiş bir kişi. Futbolu bilen, güvenebileceğimiz ve futbolu "yönetmesini" isteyebileceğimiz biri. Bir daha antrenörlük yapmayacağına emin olduğumuz, artık o sayfayı kapatmış, yeni bir kademeye ulaşmış bir kişi. Tamam Şenol Güneş olmasın, bir başkası olsun neyse ama Fatih Tekke için bu saydıklarımızın kaçını söyleyebiliriz ki? Hele bir de Fatih Tekke'nin bağımsız karakterini düşünürsek işler iyice zorlaşıyor. Herhangi bir fikir uyuşmazlığında Fatih Tekke'nin sorun çıkarmayacağını, gruplaşmaya sebep olmayacağının garantisini kimse veremez. Bir köprü vazifesi görecek bir pozisyonda aranacak en büyük özelliklerden biri uyumlu çalışabilme becerisi olmalıydı bence.

Neyse artık olan oldu, hayırlı olsun diyelim tabi ki inşallah Trabzonu iyi yerlere taşıyan bir ekibin parçası olur ve öyle kalır.

Emirhan Uludüz
28.05.2013, 02:09

Adam mükemmel anlatmış "aga hocayı kovduktan sonra göreve getiririz" ahahha :D

Armağan Dere
28.05.2013, 02:11
Acayip değişim içindeyiz.
Ya tam dibi boylıycaz.
Ya da çok yukarı gidiceğiz.
Fatih ne kadar yapabilir bu işi.
Aslında ne yapacağını da tam anlamak mümkün değil ya.
Bunca yıldır futbol takip ederim.
Sportif Direktör ne oluyor anlamıyorum.
Antrenöre futbolcu filan sunmak mı işi
Yoksa futbolcular ile yönetim arası köprü mü
Tam anlamam ya.
Neyse
Hayırlısı Olsun.

atomantcum
28.05.2013, 02:14
Sportif direktör çok yanlış anlaşılmış. Yönetim ile futbolcu arasındaki link genel menajerdir. Sportif direktör mali harcamalardan da futbolcu maaşlarından da kimin gidip kimin gelmesi gerektiğinden de t. Direktörün kim olması gerektiğinden de transferden de sorumludur birinci derece.

Yaptığınız tanım aslında doğru ama Türkiye'de hiçbir şekilde yeri olmayan bir iş tanımı. Fatih Tekke'ye teknik direktörün kim olması gerektiğini sorsanız kendisini söyler. O yüzden uygulamada göreceğimiz şey, futbolcular ve teknik ekiple yönetim arasındaki ilişkileri sağlamak olacaktır.

Salih Edip
28.05.2013, 02:14
futbolcu ne anlar kontrattan. . .

Olur mu abi adam hayatında kimbilir kaç defa kontrat yapmıştır , futbolcu mantığını , futbolcunun nasıl tatmin olacağını vs daha iyi bilir en azından yönetimde hiç futbol oynamamış adamlardan daha iyi bilir.

Serdar Atasoy
28.05.2013, 02:20
Örnekler üzerinden konuşayım , Barış Özbek'le kontrat masasında 2,5 milyon liraya evet demez , hatta o tarz bir futbolcunun kapıdan içeri girmesi neredeyse olanaksızlaşır .
Yahut ; o veya şu şekilde maddi beklentileri karşılanmasına karşın ikna edilemeyen Hakan , Muhammet , Oğuzhan gibi genç futbolcuların çocukluğunda izleyerek büyüdüğü bir futbol ikonu ile çok daha samimi şartlarda transfer görüşmesi yapar .
Taraftarın önünde sayısız maça çıkmış onların beklentilerini ve reflekslerini çok iyi bilen bir direktörün medya yüzü olması bir yöneticiye nazaran çok daha isabetli olabilir .

durito
28.05.2013, 02:25
Türkiye'de sportif direktör algısının bu kadar kötü olmasının nedeni sanırım biz de dahil bütün takımlarda bu göreve getirilmiş eski futbolcuların asıl hedeflerinin o takımın teknik direktör koltuğu olmasından kaynaklanıyor.

Yukarıda Serdar Atasoy'un tanımladığı camianin içinden gelen ve belentileri en iyi bilen eski futbolcuların sportif vizyonları ölçüsünde bu koltuğa oturmaları bir çok konuda avantaj. Ancak Tekke, modern futbol içerisinde tanımlanan bu pozisyonu hakkıyla doldurabilir mi ciddi soru işareti. Zira tanımlanan pozisyonun yetki alanı özellikle Türkiye şartlarında taraftarın yönetimi değerlendirdiği kriterlerin %70'ini teşkil ediyor. Transferler, kontratlar, basın ve halkla ilişkiler vs. başlıklar uzatılabilir. Tekke hepimiz için bir efsane ama futbolcu olarak... Tüm bunları karşılayacak donanıma sahip mi temel sou bu...

Ayrıca bir kaç forum üyesi aylar öncesinde Hacı başkan olursa Tekke t.d olacak diyorlardı. Aralarındaki yakın ilişkiyi gösteren fotoğrafları da forumda yayınlamışlardı. Sırf bu ilişkiler yüzünden bu koltuk için tercih edilmesi benim için handikap ve umarım gelecek planları içerisinde t.d olmak gibi bir hedef yoktur. Şu an hazır olmasa bile malum olmuş değişim süreci içerisinde kendini geliştirirek bulunduğu makamı hakkıyla doldurur.

Gordon Freeman
28.05.2013, 02:28
Çok sevindim ama bu bizi kurumsallaşmadan uzaklaştırmaz inşallah.
Herşey gerektiği ciddiyette olmalı.

art(w)in
28.05.2013, 02:29
Yaptığınız tanım aslında doğru ama Türkiye'de hiçbir şekilde yeri olmayan bir iş tanımı. Fatih Tekke'ye teknik direktörün kim olması gerektiğini sorsanız kendisini söyler. O yüzden uygulamada göreceğimiz şey, futbolcular ve teknik ekiple yönetim arasındaki ilişkileri sağlamak olacaktır.

yok ben zaten dünyanın ne anladığını yazdım. Umarım dediğiniz gibi sportif direktör denilince genel menacer gibi bir şey anlıyordur yönetim. Yoksa tekke'nin eline bütceyi verdiğimizi hayal bile edemiyorum. :/

memozcan
28.05.2013, 02:32
tekke egosu aşırı yüksek birisi.. daha 2 hafta önce trtsporda katıldığı programda bile sürekli hakkımız yenildi, yeterli değeri görmedik falan şeklinde konuştu kendisi için.. bu görevde yeri gelecek oyuncunun hatasını görmezden geleceksin, yeri gelecek sırtını sıvazlayacaksın, maaşını alamayan oyuncuyu bi kaç hafta idare ettireceksin.. ne bileyim fatih dediğim dedik diyen birisi.. bu iş için fazla erken olduğunu düşünüyorum..

6Şafak Aydın1
28.05.2013, 02:34
belki sener döneminde bir sd`miz olsa buragi selcugu, oyunculari kaptirmazdik veya bu sekilde kaptirmazdik. birazda böyle düsüneyim.

atomantcum
28.05.2013, 02:52
tekke egosu aşırı yüksek birisi.. daha 2 hafta önce trtsporda katıldığı programda bile sürekli hakkımız yenildi, yeterli değeri görmedik falan şeklinde konuştu kendisi için.. bu görevde yeri gelecek oyuncunun hatasını görmezden geleceksin, yeri gelecek sırtını sıvazlayacaksın, maaşını alamayan oyuncuyu bi kaç hafta idare ettireceksin.. ne bileyim fatih dediğim dedik diyen birisi.. bu iş için fazla erken olduğunu düşünüyorum..

Evet maalesef böyle. Bizdeyken de, Rusya'da da, en son Beşiktaş'a gittiğinde de hep hocalarla ve takım arkadaşlarıyla sorun yaşamış ve bunlar yüzünden bu takımlardan ayrılmış biri. Haklı haksız bilemeyiz ama bir şekilde sorun yaşıyor. En azından haklı bile olsa duygularını bir kenara bırakamıyor, bunu biliyoruz kendi anlattıklarından.

TSezgin61
28.05.2013, 03:49
Mustafa Akçayın listesinin geniş olmadığını nerden biliyorsun? :)

Mustafa Akcay hem onla Hemde takimla ugrasacaksa fatih tekke ne ise yariyacak?

fatih tekke hangi okulu bitirmis? benzer bir görevde staj görmüsmü?

Adam teknik direktörlük kursuna giderken kendini koskoca Trabzonsporun sportif direktörü olarak buldu...

yanlis yanlis... Trabzonspor milletin tecrübe kazanacagi bir kulüp degil...

sen eger tolunayi degilde Mustafa akcayi istiyorsan, getir. ama Tolunay Kafkas öyle kaybedilecek bir Adam degil... heleki sirf fatih tekkeyi seviyorsun diye bu yapilmaz..

Sadri senerin secildigi secimde hatirliyorumda, ordada takim ayni böyle yerlerde sürünürken haciosmanoglu "fatih tekkeyi yuvasina getirecem" diye secim vaadinde bulunmustu.. oysaki takim bastan assagi yenilenmesi gerekiyordu...

Allah sonumuzu hayretsin. ne diyim...

Erkin
28.05.2013, 04:13
@TSezgin61 Aynen katiliyorum soylediklerine ve o dogrultuda dusunuyorum.. Umarim zaman ve uygulamalar bizi haksiz cikarir..

mehmet83
28.05.2013, 04:51

Oncelikle hayirli olsun. Senin endiselerinin aynisini bende yasiyorum. Hepimizin az cok bildigi gibi Fatih zor bir adam. Insan 7 sinde neyse 70inde odur derler. Eger biraz dikkatli davranirsa ve kendine hakim olursa, Fatih cok yararli olur. Ama bunu yapabilirmi iste onu bilmiyorum.

Fatih Özkan
28.05.2013, 04:51
Böyle bir görev için erken...
Çok erken...

zekeriyya
28.05.2013, 07:58
her bir delege oyu için verilmiş ayrı ayrı sözler için yapılan bu hamleler
inşallah yeni yönetimin düzeni ve sistemi içindir

ozturk
28.05.2013, 07:59
Özlemiştik. İnşallah başarılı olur.

UğurB
28.05.2013, 08:06
Sportif Direktor tanimi yerine Futbol Direktoru daha dogru geliyor. Sportif deyince mesela Basketbolla ilgilenecekmis gibi bir algi doguyor.
Bence bu pozisyona gelecek kisinin yabanci dili olmasi, scouting ekiplerinin olmasi, futbolcularla iletisim kurabilmesi, teknik direktor, futbolcularla yonetim arasinda kopru olabilmesi gerekir.
Fatih Tekke bu tarz bir adam midir? Bekleyip gorecegiz...
Hayirlisi olsun...

şenol.08.borçkalı
28.05.2013, 08:10
Son 20 yılda doğru düzgün çok az değermiz çıktı.Hemen yargılamamak lazım.
İnşallah başarılı olacak Tekke..

Tayfun
28.05.2013, 08:21
Hayırlı olsun umarım "sportif direktör" kavramının içini doldurur.

İlk hamlesi olarak Muhammet Demir'i bekliyorum Fatih Tekke'den...

Mert Acar
28.05.2013, 09:16
Hosgldın kaptan :)
Twıtterdan onerılerımızı yazabılırız fatıh tekkeye :) takıp etsın buraları yeter :)

Bülent AKBULUT61
28.05.2013, 09:19
Ben başarılı olacağına inanıyorum içinde özlem var hasret var İnşallah doğru transferlerle doğru işler yapacağız

murat
28.05.2013, 09:22
Fatihi severim ama cok yanlis bir karar, futbolculuk baska sportif direktorluk baska. Kurumsallasmadan bahsediyorsan ve sonra Fatihi getiriyorsan ben tereddut icinde kalirim. Elbette bu bir ongorudur, Fatihe basarilar diliyorum insaallah hersey iyi olur.

Celal Demir
28.05.2013, 09:35
Hoşgeldin kaptan ALLAH utandırmasın.

RepLay
28.05.2013, 09:37
Adam Kayırmacanın Profesyonel biri yerine kendi adamım gelsinin dik alası Cv si neyde getirildi o göreve anlamadım...İnşallah başarılı olur ne diyelim

mda61
28.05.2013, 09:38
Her iyi futbolcu iyi yönetici de olur diye bir şey yok ki. Fatih kim ki, sportif direktör oluyor ? Anlamak mümkün değil. Umarım yanılırım

kadere61
28.05.2013, 09:42
fatih sultan tekke.

arkadaş ilk sayfada saymış hangi takımda kim var dikkat edin efsaneleri koymuşlar genelde.madrid zidane gibi.

fatih reyiz inşallah istanbulda bi maçta seninle tanışma şansım olur bi yattara bi bu küçüklüğümün kahramanları.

Adem Erdoğan
28.05.2013, 09:47
Hacıosmanoğlu genç, enerjik ve heyecanlı bir ekip kurmaya çalışıyor.

Fatih Tekke ve Mustafa hoca Trabzonspor'da görev alacak karakterde ve yetenekte insanlar. Tecrübe her türlü kazanılır.

Emirhan Makul
28.05.2013, 09:49
İtham etmek için söylemiyorum, sadece bir şeyler var aklıma takılan.

Kariyeri boyunca bulunduğu tüm takımlarda gerek futbolcular ile gerek yönetimler ile kavga etmiş bir insan nasıl olacakta koskoca Trabzonspor takımında yönetim ile futbolcular arasında ki kordineyi sağlayabilecek ?

Getirildiği mevki, insan bilimine girmez mi, psikolojiye girmez mi ? Bu konularda Fatih Tekke'nin ne gibi bir eğitimi hadi bunu geçtim ne gibi bir tecrübesi vardır ?

Genç futbolcularımıza tokatladığı takım arkadaşını mı? Yoksa hakemi mi anlatacak? Tekme tokat kavga ettiği yöneticileri mi, gündeme futbolculuğu ile aynı seviyede geldiği silah haberlerini mi anlatacak ?

Bir merak ettiğim olayda Mustafa hocaya Fatih Tekke dayatıldı mı? Mustafa hoca ile arası nasıldır? Uyum sağlayabilecekler mi ?

Cevaplanması ve kişisel yorum yapılması gereken bir çok soru var aklımda, itham etmiyorum, merak ediyorum.

Punisher-61
28.05.2013, 09:50
Insallah basarili olur.. Zor bir göreve üstlendi..

Acaba izledigi topcular var mi beraber calistigi scoutlar var mi??

Sent from my iPhone using Tapatalk

DNA-TS
28.05.2013, 09:52
tekke yeni jenerasyonun idolleri arasında yer alan isimlerden ,nasıl ki gese de hasan şaş ümit davala var ve transfer de etkili oluyorlar fatih tekke de bu rolü üstlenebilir ama fatih tekke için sportif direktör deniliyor merakla bekliyorum olacakları. şimdiden hayırlı olsun.

Mehmet Zeki
28.05.2013, 09:53
Kaptan'ın hırsı Mustafa hocanın bilgisi bizi ileri taşır. Bu arada kaptan'ın gittiği kurslar ve eğitimler olduğunu biliyorum...

Allah utandirmasin...

ESER
28.05.2013, 09:54
onyargili yaklasmak istemem ama fatih tekkeye illaki bir sorumluluk verilmek istendiyse bunun icin ilk adin Trabzonspor degil 1461 Trabzon olmaliydi.

alper*
28.05.2013, 09:58
Eleştirmeyi çok iyi biliyoruz.

Mert'
Umarım başarılı olur

Süleyman Eruyar
En büyük Trabzonsporlu geldi demek !

hadi bakalım,

Punisher-61
28.05.2013, 10:00
onyargili yaklasmak istemem ama fatih tekkeye illaki bir sorumluluk verilmek istendiyse bunun icin ilk adin Trabzonspor degil 1461 Trabzon olmaliydi.

Bencede kararlar hemen veriliyor..

Kararlarin coguda sanki taraftarind gözünü boyamak icin.. Akcay tekke taraftar istedi ama kalite ve tecrübe olarak dogru karar mi??

Fatih tekkenin Futbolculugunu biliyoruz ama bu sportif direktör olarak iyi oldugu anlamina gelmez hatta bu konuda tecrübesiz..

Ama insallah tabiki hersey güzel olur

biltrabzon
28.05.2013, 10:02
İtham etmek için söylemiyorum, sadece bir şeyler var aklıma takılan.

Kariyeri boyunca bulunduğu tüm takımlarda gerek futbolcular ile gerek yönetimler ile kavga etmiş bir insan nasıl olacakta koskoca Trabzonspor takımında yönetim ile futbolcular arasında ki kordineyi sağlayabilecek ?

Getirildiği mevki, insan bilimine girmez mi, psikolojiye girmez mi ? Bu konularda Fatih Tekke'nin ne gibi bir eğitimi hadi bunu geçtim ne gibi bir tecrübesi vardır ?

Genç futbolcularımıza tokatladığı takım arkadaşını mı? Yoksa hakemi mi anlatacak? Tekme tokat kavga ettiği yöneticileri mi, gündeme futbolculuğu ile aynı seviyede geldiği silah haberlerini mi anlatacak ?

Bir merak ettiğim olayda Mustafa hocaya Fatih Tekke dayatıldı mı? Mustafa hoca ile arası nasıldır? Uyum sağlayabilecekler mi ?

Cevaplanması ve kişisel yorum yapılması gereken bir çok soru var aklımda, itham etmiyorum, merak ediyorum.

Secim öncesi verilmis sözler tamamen plansiz programsiz,bir zihniyete teslim edilen kulüp.Fatih Tekke kim ya bu göreve getiriliyor,selcuk aydinda kulüpte görev alirsa sasirmayin buraya yazalimda.Bu bizim daha iyi günlerimiz.Ben Resit Akcay in da bu kisilerle calisacagini zannetmiyorum,insaallah yanilirim.Onur un artik bu takimda kalmasi mucize,baska futbolcularinda takimdan ayrilcagini zannediyorum.Fatih Tekke ye sorsan sportif direktör ne demek inanin tarifini yapamaz.

bahadır2561
28.05.2013, 10:02
Hosgeldin kaptan Allah utandirmasin

tamuğ yamtar
28.05.2013, 10:07
Tekke yanlış tercih....

Yine gruplaşmalar, yine anlamsız olaylar olacak...

Takım da huzur olmayacak...

Sıkıntılı bir süreç bizi bekliyor...

Punisher-61
28.05.2013, 10:11
Kisacsi amatörlesiyoruz...

Büyük kulübün baskani olmasin ragmen konusmasini bilmeyen baskan 2. sinif teknik direktör sportif direktörlügünede tecrübesiz fatih tekke..

Trabzonspor gibi büyük bir camiye kimin ellerine teslim ediliyor..

Adem Erdoğan
28.05.2013, 10:12
Ruhsuzluktansa huzursuzluğu tercih ederim.

Ahmet Kuru
28.05.2013, 10:14
Hayırlı olsun. umarım başarılı olur. Geçmişte yapmış olduğu hatalardan ders alarak,agrasif kişiliğini bir kenera bırakırsa eğer başarılı olmaması için hiçbir sebep yok.

Tayfun
28.05.2013, 10:17
Fatih Tekke'nin Rusya'dan yetenekli genç futbolcuları önermesi beklenebilecek hamledir. Hatta zaman bile kaybedilmemelidir.

Ali Can
28.05.2013, 10:21
hayırlı olur inşallah

Ertan1982
28.05.2013, 10:22
Hayirli olsun.Umarim Üslubunu degistirir.Teretüdlerim var.Rusya pazarini unutun orda bize birsey yok.Rus oyuncularin fiyatlari uctu.

bordoylamavi
fatih iyidir hoştur ama bu işlerden ne kadar anlar bilemeyiz. ama yinede onu aramızda görmek hoş. hoşgeldin kaptan. bi cümlesi geldi aklıma : ts bjk maçı kornerden gelen topa kafayla sıçrayarak gol atınca spiker ma sonrası sordu. boyun kısa olmasına rağmen iyi vurdun falan dedi. fatih de : herkes benim zıplayamadığımı sanıyor ama zıplayabildiğimi gösterdim dedi.
bold yapmayı bulamadım nasıl bi forumsa bu artık. dikkat çekmek istediğim nokta zıplama lafıydı

Emirhan Makul

Huzurla birlikte ruhun gelme ihtimali hiç mi yok abi ?

TAHSİN 61
28.05.2013, 10:23
Benfica'da Rui Costa
Lisbonda Costinha
Partizanda Krstajic
Madridde Zidane
Dortmunda Zorc ...

Böyle liste uzar gider .

Sportif Direktör Futbol takımının patronudur. Herşeyle ilgilenir Hocaya karışmaz Hocaya oyuncu öneriri hocadan aldığı oyuncu listesini araştırırı yönetimden yetki alır transfer yapar hocanın verdiği kamp yerlerini seçer gider görüşür ve bir yerde karar kılar. Daha bir çok şey sayabilirim.

alper*
28.05.2013, 10:24
:alkış:

Tayfun
28.05.2013, 10:24
Hayirli olsun.Umarim Üslubunu degistirir.Teretüdlerim var.Rusya pazarini unutun orda bize birsey yok.Rus oyuncularin fiyatlari uctu.

Gelecek vaad eden futbolcuların piyasası o kadar uçuk değil.

Gidip Doumbia gibi adamların peşinden koşarsan avucunu yalayarak geri dönersin :)

nizo61
28.05.2013, 10:36
Hikaye;

Gece yarısı evine dönen genç adam evlerine girmeye çalışan hırsızı yakalamış.

Bir zaman süren boğuşmadan sonra genç adam içeriye seslenmiş nefes nefese;
- Babaaaaa, hırsız yakaladım.

İçeriden babanın sesi duyulmuş;
- Getir oğlum.
- Gelmiyor.
- Bırak gitsin o zaman.
- Gitmiyor.
- Allah Allah, sen gel bari.
- Beni de bırakmıyor

Fatih Tekke, kimi yakalayıp getirecek, Drogba'yı almak istese kim kimi alacak. Hoca konusunda da kendisinin fikri sorulmalı değilmiydi. Zokora ile takım arkadaşı konumunda nerdeyse, onların üzerinde etkili olabilecekmi, bizde futbolcular çok profesyonel değil malum... Hayırlı olmasını umuyoruz, istiyoruz.

Adem Erdoğan
28.05.2013, 10:37
Huzurla birlikte ruhun gelme ihtimali hiç mi yok abi ?

Emirhan, tabi ki huzur da olmalı ruh da olmalı. Fakat geçtiğimiz sezon gördük ki bu takıma eli sopalı birileri de lazım. Ne Şenol hoca ne de Tolunay hoca ipleri eline alamadı ve futbolcuları disipline edemedi.

Huzursuzluk yaratacağı düşünülen Fatih Tekke takımı sabote eden futbolcular için huzursuzluk yaratır. Biliyoruz ki kendisi haksızlığa gelemeyen bir yapıda. Adam gibi işini yapana samimi olarak çalışana neden sorun çıkartsın.

iso_4939
28.05.2013, 10:38
ınsallah hayırı olur...hosgeldın sultan tekke.

Ertan1982
28.05.2013, 10:38
Gelecek vaad eden futbolcuların piyasası o kadar uçuk değil.

Gidip Doumbia gibi adamların peşinden koşarsan avucunu yalayarak geri dönersin :)

Ucuk emin ol.Adamlar kaliteden anliyor.Kendi liglerinde iyi yabanci varsa kiyiyorlar paraya.Para yarisina giremeyiz onlarlan.

Harun-61
28.05.2013, 10:41
Tekke icin, Molla'lar bu kulüp'den iceri giremez diyenler suan ne yapiyor merak ediyorum.

Allah utandirmasin Sultan...

.

Fatih
28.05.2013, 10:42
Tekke 36 yaşında dünkü çocuk değil kavga gürültü bunları geride bıraktı.Lig tvdeki konuşmasında kendimi Trabzonpspor için hazırlıyorum demişti akranları büyük kulüplerde görev yapıyor daha göreve başlamadan eleştirmek yerine neler yapabileceğini görmek destek olmaz lazım.

zeki gursoy
28.05.2013, 10:42
e, Gökdeniz'ide bekleriz...

Harun-61
28.05.2013, 10:43
Kisacsi amatörlesiyoruz...

Büyük kulübün baskani olmasin ragmen konusmasini bilmeyen baskan 2. sinif teknik direktör sportif direktörlügünede tecrübesiz fatih tekke..

Trabzonspor gibi büyük bir camiye kimin ellerine teslim ediliyor..

Soru 1:

Michael Zorc, Dortmund'da göreve basladiginda ne kadar tecrübesi vardi ?
Horst Held, Stuttgart'da göreve basladiginda ne kadar tecrübesi vardi ?

liste uzar gider....

.

zeki gursoy
28.05.2013, 10:43
İçimden bir ses Fatih olmadı diyor....

M.Berke Gayretli
28.05.2013, 10:45
Bir şey fark etmez, Zidane'da 40 yaşında.

Emre EFENDİOGLU
28.05.2013, 10:48
Şu aşamada başarılı olabileceğini sanmıyorum.
Hem sorulmuş mu Mustafa Reşit Akçay'a?

Onu geçtim Mustafa Reşit Akçay'ın teknik direktör olduğundan haberi var mı? Kabul etti mi?

Veysel
28.05.2013, 10:49
Bir şey fark etmez, Zidane'da 40 yaşında.

Zidane ve Fatih tekke iyimiş

TRABZONSPOR ~| '

Emre GÜRDAL
28.05.2013, 10:49
Ben fatihten yarim sezon futbol oynayip devre arasinda futbolu birkip ole sportif direktor olmasini istiyorm son defa o formayla gol atim tribunlere kosmasink istyorum...allah utandirmasnn

TAHSİN 61
28.05.2013, 10:53
e, Gökdeniz'ide bekleriz...

Gökdeniz Karadeniz ile 2 yıllık bir anlaşma yapılmalı Trabzonspor'a geri dönüşü muhteşem olur. Karadeniz kendine çok iyi baktı Rusya'da

DNA-TS
28.05.2013, 10:53
her camia kendinde iz bırakmış birisiyle çalışıyor ama kalibresine göre.
real zidane ile
trabzonspor f.tekke ile burada anormal bişe yok.

M.Berke Gayretli
28.05.2013, 10:58
fatih iyidir hoştur ama bu işlerden ne kadar anlar bilemeyiz. ama yinede onu aramızda görmek hoş. hoşgeldin kaptan. bi cümlesi geldi aklıma : ts bjk maçı kornerden gelen topa kafayla sıçrayarak gol atınca spiker ma sonrası sordu. boyun kısa olmasına rağmen iyi vurdun falan dedi. fatih de : herkes benim zıplayamadığımı sanıyor ama zıplayabildiğimi gösterdim dedi.
bold yapmayı bulamadım nasıl bi forumsa bu artık. dikkat çekmek istediğim nokta zıplama lafıydı

Belirtmek istediğiniz cümleyi veya kelimeyi, mesaj yazma kısmının sol üst yerinde olan "B"

Harfine tıklayarak belirginleştirebilirsiniz...

TSdepare
28.05.2013, 11:00
Bir zamanlar içimizde ki İrlandalılar Fatih Tekken'in dindarlığına,namazına kafayı takmıştı tabi o yıllar malumunuz olduğu üzere ülkemizde ideolojik tabular ve kafatasçılık bir hayli revaştaydı bugün ise bu tür çağdışı görüşler büyük oranda bitti...

Nba'de adam bir karış sakalla basket oynuyor bizde yakın zamana kadar sakallı bil hassa yerli oyuncular topa tutuluyordu enteresandık bir zamanlar (;

Adam istediği inancı yaşamakta,istediği ibadeti yapmakta özgürdür isterse Cübbelin'in kuzeni olsun yeter ki sportif başarıyı yakalasın gerisi bizi alakadar edemez etmemeli

Arif Timurcioğlu
28.05.2013, 12:01
Kötü futbolcu aldıracağını sanmam.

ofluakrep
28.05.2013, 12:11
Ben inanıyorum ki hem M.R.A hem de Fatih Tekke çok isabetli olacak....Allah yar ve yardımcımız olsun

Berkan
28.05.2013, 12:13
Hoşgeldin KRAL.

Taner Gündoğdu
28.05.2013, 12:25
öncelikle hayırlı olsun, inşallah görevini layıkıyla yerine getirir.

fakat çoğu insan gibi benimde takıldığım konu görevi ne? ne demektir sportif direktör? hangi işleri yapar? hangi işler kulüp de düzgün yapılmazsa bu sportif direktörün eksikliğindendir?

Yiğit Gayretli
28.05.2013, 12:27
Bu konularda tecrübesi yok demeyelim, abilik geleneğinden geliyor. Tokatlamışlığı bol... :)

Hayırlı uğurlu olsun.

TSezgin61
28.05.2013, 12:35
Ya arkadaslar siz ne dediginizin farkindamisiniz?

Biri zidane diyor digeri dortmunddan örnek veriyor...

Ya biz daha henüz genc tecrübesiz ve bu konuda egitimi olmayan birisini sportif direktör yapacak lükse sahip degiliz...

Shota gelse kim hayir derdi? En ideal sportif direktör olurdu.... Yada Tolunay?

Yapmayin Allah askina... Zidane real Madrid, Shota Trabzonspor diyin... Ama Fatih Tekke?

M. Akif Yücesan
28.05.2013, 12:41
Fatih'in futbolculuğuna diyecek bir şey yok elbette, ama futbolculuğu zamanında duyduğum Fatih geçinilmesi güç bir adamdı. İnsan ilişkileri iyi olmayan biri diye biliyorum. Böyle biri nasıl bu görevi yürütebilir ki?

İnşallah ben yanlış biliyorumdur...

Yavuz Bektaş
28.05.2013, 12:44
Futbolculugu gibi olur inşallah yönetimi başarılar kaptan

Bera B.
28.05.2013, 12:46
Bazıları sadece cevap vermek için veriyor.

Deniliyor ki Fatih Tekke'nin tecrübesi yok, adam gidiyor Dortmund'u, Zidane'ı falan örnek veriyor. Bir kere kültür farklı, futbola bakış farklı, kulüplerin anlayışı, profesyonellikleri farklı.

Fatih Tekke'nin insani ilişkileri iyi değil deniyor, huzursuzluğu ruhsuzluğa tercih ederim diye karşılık veriliyor. Ha illa birinden feragat edeceğiz yani.

Ben böyle anlayış görmedim.

cihayan
28.05.2013, 12:46
Gokdeniz'in de simdi tam kaptan olarak donme zamani. Bakin bakalim bu takim sahada varini yogunu birakmadan bitirir mi maci o zaman....

selcuk
28.05.2013, 12:48
bir sportif direktörün en önemli yetenegi nedir

liderlik

basarilar fatih sultan tekke

allahim her seyi kalbine göre versin

Erkin
28.05.2013, 12:49
Bence bu hatadan dönülmezse işimiz yaş.. Zaten zordu da değişen bir şey olmaz diyelim..

Emrah Akcagöz
28.05.2013, 12:50
Hayırlı olsun Sultan, Allah utandırmasın.

Fatih Öztürk
28.05.2013, 12:52
Fatih'in futbolculuğuna diyecek bir şey yok elbette, ama futbolculuğu zamanında duyduğum Fatih geçinilmesi güç bir adamdı. İnsan ilişkileri iyi olmayan biri diye biliyorum. Böyle biri nasıl bu görevi yürütebilir ki?

İnşallah ben yanlış biliyorumdur...

İnsan ilişkileri iyi olmayan Fatih Tekke boş zamanlarında takım arkadaşlarını bir araya toplayıp arkadaşlarına kitap okurdu.

(Eski oyuncumuz Volkan Bekiroğlu)

7rmeyiz
28.05.2013, 12:54
bence
sportif direktör tolunay kafkas
teknik direktör mustafa reşit akçay
t.direktör yardımcısı fatih tekke
olmalıydı,f.tekke işin içinde olmadığı için oyuncu portföyü yoktur diye düşünüyorum,bu konuda kafkastan yararlanılmalı...

TSezgin61
28.05.2013, 13:03
Gelen isim bizi ileriye götürecek bir isim olmaliydi. Bizim ileriye götürecegimiz bir isim degil...

Acaba Fatih Trabzonspor haric baska hangi kulüpte birakin sportif direktör olmayi, teknik direktör olabilirdi... ? Yatsin kalksin dua etsin haci abisine...

Neyse, elestirsek nolur bu saaten sonra. Görevine basliyacak. Hep birlikte iyisini kötüsünü görecez. Iyi yapsinda utandirsin Allahin izniyle...

Basarilar Kral...

AhmetG.
28.05.2013, 13:05
Allah yardımcın olsun Kaptan. Hoşgeldin yuvana. Seninleyiz.

SADECETRABZON61
28.05.2013, 13:09
bence
sportif direktör tolunay kafkas
teknik direktör mustafa reşit akçay
t.direktör yardımcısı fatih tekke
olmalıydı,f.tekke işin içinde olmadığı için oyuncu portföyü yoktur diye düşünüyorum,bu konuda kafkastan yararlanılmalı...

Bencede.

İlker Gazioğlu
28.05.2013, 13:22
Fatih Tekke'in ilk görev yeri 1461'de yardımcı teknik direktörlük olmalıydı. .Sportif direktörlük için hiç bir vasfı yoktur.En önemli ise insan ilişkilerinde kötü bir sicile sahiptir.Başarılı olacağı konusunda da zerre umudum yok.Futbolculuğunda çok sevdiğim Fatik Tekke bu görevde oluşturduğu o imajı da yerle bir edecektir.İsterse önyargılı deyin bana ama ben bu görevlendirmeyi beğenmedim.Yakında görürüz yaratacağı sorunları.

Yiğit Gayretli
28.05.2013, 13:22
Arkadaşlar abartmayın. Tekke hem kişisel gelişimine önem veren hem de BESYO Spor Yöneticiliği bölümünden mezun olmuş ve camiayı çok çok iyi tanıyan bir isim.

Tek eksiği pratik.

Gömmeye de omuzlara almaya da gerek yok. Bakacağız, takip edeceğiz.

Zafer Keskin
28.05.2013, 13:25
Camiamıza hayırlı olsun. Yanındayız...

Serdar Atasoy
28.05.2013, 13:31
Ben fatihten yarim sezon futbol oynayip devre arasinda futbolu birkip ole sportif direktor olmasini istiyorm son defa o formayla gol atim tribunlere kosmasink istyorum...allah utandirmasnn

Oynar mı oynamaz mı orası ayrı bahis , o tarafına yorum getirmek istemem .

Fakat jübile konusunda sonuna kadar haklısınız . Trabzonspor'da ikon haline gelmiş ve o özelliğini muhafaza eden eski futbolcularımıza bu ahde vefanın artık gösterilmesi gerek .

alper*
28.05.2013, 13:32
Bir kitle var, ne gelse ne gelişme olsa eleştiriyor ve beğenmiyor. Arkadaşlara yurt dışından örnek veriyorsun ı ıh.

ibrahim
28.05.2013, 13:44
Çok merak ediyorum Fatih Tekkenin katılacağı bir transfer görüşmesinde Muhammet Demir babam istemiyor, Oğuzhan 200.000 daha isterim, Mustafa Pektemek Trabzonsporluyum ama bjk'ye ayıp olur vs. gibi gerekçeler sunarmı?? :)

Ömer SEVİNÇ
28.05.2013, 13:52
Fatih Tekke ‏@tekke_fatih 2 Mayıs
Bence bugecenin en güzel tanımı BA. YER selona yı

Ümidimi kaybettim.

muratt
28.05.2013, 13:56
Kendisi sportif direktorluk konusunda çok deneyimli, birikimli ve tecrübeli birisi ! ... Ayrıca çok geniş oyuncu pörtföyüyle Trabzonspor'a çok iyi oyuncular kazandıracaktır. Tabi futbolculuk dönemindeki efendi ve olgun kişiliğiyle de bu görev için çok doğru bir isimdir, oyunculara iyi örnek olacaktır. Kendisine başarılar diliyoruz.

Kendisi ayrıca çok "net" bir insandır, hayırlı olsun.. Takımı gerçekten böyle "işini bilen" profesyonellere teslim ederek çok doğru icraatlara imza atan yeni başkanımızı da ayrıca tebrik ediyorum.

Anlayana!

TSezgin61
28.05.2013, 13:58
Kendisi sportif direktorluk konusunda çok deneyimli, birikimli ve tecrübeli birisi ! ... Ayrıca çok geniş oyuncu pörtföyüyle Trabzonspor'a çok iyi oyuncular kazandıracaktır. Tabi futbolculuk dönemindeki efendi ve olgun kişiliğiyle de bu görev için çok doğru bir isimdir, oyunculara iyi örnek olacaktır. Kendisine başarılar diliyoruz.

Kendisi ayrıca çok "net" bir insandır, hayırlı olsun.. Takımı gerçekten böyle "işini bilen" profesyonellere teslim ederek çok doğru icraatlara imza atan yeni başkanımızı da ayrıca tebrik ediyorum.

Anlayana!

Belki sportif direktörlük yapmadilar ama yine diyorum, Sota ve Tolunay gibi adamlarin dururken cok yanlis secimdi...

Murat 61
28.05.2013, 13:59
Hayırlı olsun.

Kralı futbolculuğunun son döneminde izlemeyi çok istemiştim bu forma altında ama nasip olmamıştı.

Allah yardımcın olsun Kral.
Seninleyiz.

Mehmet BAL
28.05.2013, 14:44
hayırlı olsun

Yunus Emre AYAZ
28.05.2013, 14:45
imzamda söylediğim gibi hoşgeldin FATİH SULTAN TEKKE.

Sefa
28.05.2013, 16:20
Beşiktaş Futbol Direktörü olamayınca ne yapsın..

oğ 61 efsanesi
28.05.2013, 16:27
Beşiktaş Futbol Direktörü olamayınca ne yapsın..

Çok üzdü bu yorum beni.Fatih Tekke böyle bir insan değil bana göre.

oğ 61 efsanesi
28.05.2013, 16:28
Fatih Tekke ‏@tekke_fatih 2 Mayıs
Bence bugecenin en güzel tanımı BA. YER selona yı

Ümidimi kaybettim.

Böyle bir hesap yok.

semih YETİM
28.05.2013, 18:22
fatih tekke keşke yardımcı antrenör olarak sahada görev alsa..tolunaya da sportif drektörlük teklif edilse çok iyi olurdu bence. sahada fatih abi çok daha başarılı olmaz mıydı ?

Samet Demir
28.05.2013, 18:25
Fatih Tekke'yi sevmeyen Trabzonspor'lu bulunmaz ama bu görev için hazır mıydı acaba? Genel kanı teknik kadroda olmasının daha doğru olacağı.

alperenakif6061
28.05.2013, 18:28
hayırlısı reis...seni aktif futbolcuyken bu takıma almayanlar utansın napalım senin bu göreve bile gelmen beni çok heycanlandırıyor...helal olsun sayın başkan...

yatmaztara
28.05.2013, 18:33
hayırlı olsun

Tuğrul
28.05.2013, 18:40
Fatih Tekke çok iyi bir tercih oldu. Onu camiada dışlayan, hor gören kesime karşı tokat gibi cevap verildi. Her ne kadar İHO'ya yönetimsel anlamda pek sıcak bakmasam da MRA ve FT'yi tam yetkili olarak göreve getirerek kendisine karşı oluşan tereddütümü yerle yeksan etti. Fatih Tekke için hayırlı olmasını temenni ederim.

Peres Real'in başına sportif direktör olarak Zidane'ı getirmiş. Yani önemli olan yaşta değil, baştadır. Mevlam neylerse, güzel eyler.

artvints
28.05.2013, 18:45
forvet yetiştirilmesinden sorumlu antrenör gibi birşey olsa daha başarılı olurdu sanki.

must61
28.05.2013, 18:45

Anlayana!

Kesinlikle.Yönetimsel bazdaki profesyonelliğimiz teknik konulardaki isim seçimlerine de yansıyor !

Mustafa Ayazoğlu
28.05.2013, 18:46
Fatih Tekke, onun hocası Mustafa Reşit Akçay

ve Ömer Eyüboğlu

ilk adımlar zor olacak gibi

ileriye dönük başarılı olacaklardır

Hasan YAYLI
28.05.2013, 18:51
Hoşgeldin Sultanım...

Allah tandırmasın,zor görev üstesinden gelebilirsin umarım....

Sacit
28.05.2013, 19:04
g.saray kulübü efsane oyuncularını bir çatı altına topladı ve son 2 yıldır şampiyon oldular.
Trabzonspor kulübü de efsane oyuncularını bir araya getirmelidir, bunu yapabilmelidir, yapmak zorundadır

sindoma61
28.05.2013, 19:08

Anlayana!
fazla lafa gerek yok net bi şekilde açıklamış arkadaş .ANLAYANA tabi...

AyhanPe
28.05.2013, 19:24
teknik direktör secimi ne kadar dogruysa sportif direktör secimide o kadar yanlis..akisina birakalim bakalim..

alper*
28.05.2013, 19:47
footbaLLove ‏@footbaLLove (https://twitter.com/footbaLLove) 31 dk (https://twitter.com/footbaLLove/status/339414689224216576) Florentino Perez: 'Yeni sportif projelerimizi önümüzdeki 4 yıl boyunca Zidane yönetecek. Giden-gelen tüm transferlere o karar verecek.'

Semih
28.05.2013, 19:48
Gitsin Beşiktaş'a sportif direktör olsun, "en büyük Trabzonsporlu" .

amour_61
28.05.2013, 19:48
Bazıları hiç bir şey beğendiremezsin ne kadar muhalefet insanlar var aramızda. Bir şeye de olumlu yaklaşın be kardeşim. Hayırlı olsun yuvana hoşgeldin Fatih Tekke

61_Hasan_69
28.05.2013, 19:50
Gitsin Beşiktaş'a sportif direktör olsun, "en büyük Trabzonsporlu" .

Bizde sizi bekliyoduk biri gelsede böyle bir yorum yapsa diye.

Harun_ayar_ts
28.05.2013, 19:51
Camiamıza hayırlı olsun...

Mellih
28.05.2013, 19:54
Hoşgeldin Kaptan..

bach72
28.05.2013, 19:54
Fatih Tekke'nin spotif direktörlüğünü çok çok erken buluyorum ve karşıyım.Oysa kendisini geliştirse mesela İngilizceyi öğrenmesi için bir,iki yıl avrupaya gitse burada dünya futbolunu takip etse ve gerekli eğitimleri alsa çok daha iyi olur,ufku genişlerdi.Ama herşeye rağmen umarım başarılı olur.Hayırlı olsun.

Serdar Atasoy
28.05.2013, 20:47
footbaLLove ‏@footbaLLove (https://twitter.com/footbaLLove) 31 dk (https://twitter.com/footbaLLove/status/339414689224216576) Florentino Perez: 'Yeni sportif projelerimizi önümüzdeki 4 yıl boyunca Zidane yönetecek. Giden-gelen tüm transferlere o karar verecek.'

Boşa uğraşıyorsun Alper .
Peşin peşin söyliyeyim .
:)

alper*
28.05.2013, 20:49
Boşa uğraşıyorsun Alper .
Peşin peşin söyliyeyim .
:)
Abi dört tane örnek verdin çok güzel, biri buydu.
Yeter ki kendimize güvenelim diyorum :)

iskenderli
28.05.2013, 20:53
kesinlikle yanlış ve zamanlama olarak gereksiz bir hamle. Trabzonspor bundan zarar görecektir. bekleyin ve görün.

zaten en fazla 6 ay veriyorum tekkeye.

aralığa kadar hoca, tekke ve yönetim komple gider.

ESER
28.05.2013, 20:55
kesinlikle yanlış ve zamanlama olarak gereksiz bir hamle. Trabzonspor bundan zarar görecektir. bekleyin ve görün.

1 alana 1 bedava paket promosyonu sunan marketler gibisin,

herkesi harcadin iki dakikada.

Kasım BEKTAŞ
28.05.2013, 21:01

sende çalar oynarsın...

bir şeyler yazayım dedim ama vazgeçtim
değmezsin...

Erdem Keser
28.05.2013, 21:47
Bu sezonun devre arasında yönetiminden tut da teknik heyetine kimse gitmediyse bundan sonrada gitmez rahat olun.

beitar
28.05.2013, 21:52
Fatih Tekke Rusya dan futbolcu falan baksın, orada beğendiği oyuncu vardır değerlendirilmeli, Rusya pazarı çok revaçta

vyno
28.05.2013, 21:54
Bende gelmesine sıcak bakmıyordum fakat madem bu göreve getirildi bize destek vermek düşer inşallah başarılı olur.

Alika87
28.05.2013, 21:54

artik 6 ay buralara hic ugramazsin, yorum yazmazsin daha ama eminim ki Fatih Tekke/Yönetim/ Hoca basarisiz olursa, bakin ben dedim ya size, diyen ilk sen olacaksin.

zafercalikoglu
28.05.2013, 21:58
Bizde sizi bekliyoduk biri gelsede böyle bir yorum yapsa diye.

1 ay onu aradık trabzonda bulamadık,neymiş arayan bulurmuşşş,ben yinede kendisini severim ,Allah yardımcıları olsun umarım hazırlıklıdır,bu işler o kadar kolay değiill..

Tizafra
29.05.2013, 00:06
edit..

Ilelioglu
29.05.2013, 00:22
Hayirli olsun...

..

memozcan
29.05.2013, 00:27
ben fatih tekkeye kesinlikle karşı değilim, hatta başkan bile olabilir trabzonspora.. ama bu acele niye.. daha düne kadar şenol hocaya ünala laf yetiştiren şenol hocanın telefonlarına çıkmayan birisi nasıl hemen s. direktör olabiliyor, hangi tecrübeyle.. yarın hüseyin çimşir çıkıp ben de bari 1461 hocası olayım derse amenna demek lazım..

bir de zidane örneği ile tekke hiç benzemiyor..

oflukaan
29.05.2013, 00:55
Fatih Tekke Sportif Direktör oldu. duyunca çok sevindim ama kafamı kurcalayan bir şey var Olgun Peker futbolculuk zamanında menajeriydi. hala bir ilişkisi var mı ? yapılan transferlerde bir rol oynar mı ?

Alper Beyazay
29.05.2013, 01:23
Hoşgeldin kaptan..:alkış: Hayırlı olsun.

Mert Pasa
29.05.2013, 08:47
Insan iliskilerini gelistirmesi durumunda basarili olabilir,ama artik baskalari yetenek sergileyecek,naz yapacak zor insan olacak,o ise abi,yonetici daha da onemlisi ''idareci'' olacak,bunu unutmamasi gerekir.

Tekrardan hos geldin yuvana

Hüseyin Çümen
29.05.2013, 09:09
Fatih tekke y basarilar dilerim. En anlam veremedigim hareket bu oldu. Insallah mustafa hocanin basini yemez. Bir doktor olarak fattih tekke nin psikolojisinin tedavi almasini gerektirecek kadar sikintili oldugunu dusunuyorum. Bunu hakaret olarak kabul etmeyin insallah cok basarili olur

Semih58
29.05.2013, 09:20
Zihin okumayacağım, bekleyeceğim, göreceğim, NE YAPIYOR, NE YAPAMIYOR ona uygun karar vereceğim. Ne de olsa Fatih SULTAN TEKKE.

hodlu
29.05.2013, 09:21
Büyük kaptan yuvana hoş geldin. Trabzonspor'un menfaatleri için gece-gündüz çalışacağından ve başarılı olacağından hiç şüphem yok. Senin için olumsuz yorum yapanları ciddiye almıyorum. Onlar bu takımın kamburu olmaya devam etsinler...

LaZuRiBeRe_53
29.05.2013, 09:23
Fatih Tekke yi çok sewiyorum bu klubün bir parçası olmasını hep istemiştim ama tecrübesi yok biraz sıkıntı yaşayacak gibi allah yardımcısı olsun inşallah bu görevi başarır...

Hüseyin Gündoğdu
29.05.2013, 09:23
Fatih Tekke adam gibi adamdır.
Allah yardımcısı olsun.
Gekas'ın alınmasını sağlasın o bile yeter bize.
Hacıosmanoğlu ne kadar cesur bir adam olduğunu
bir kez daha göstermiş oldu.

M.Berke Gayretli
29.05.2013, 09:26
Trabzonspor'umuz için alışılmadık bir karar, alışılmadık bir mevkii.

35 yaşında bir adam toy olamaz.

Dünyanın her yerinde bu böyledir, kulübün eski emektar futbolcuları döner ve bu sportif direktörlük işlerini yaparlar. Bizim de emektar futbolcumuz, içimizden biri olan Fatih Tekke bu işin başına geldi.

Şimdi destek zamanıdır.

Mellih
29.05.2013, 10:51
efsanelerin geri dönmesi çok güzel bir girişim.. Gökdeniz gelip kaptan olmalı, hatta Jajada bizim efsanelerimizden..

M. Akif Yücesan
29.05.2013, 12:19
Yakında Hasan Üçüncü'nün de transfer edildiğini duyarsak şaşırmayacağım :/

macka61
29.05.2013, 14:43
hayırlı olsun inşallah başarılı olur bundan önceki deneyimlere benzemesin

SADECETRABZON61
29.05.2013, 17:02
Oldukca yanlış bir karar bekleyelim görelim.

GÖLONSA
29.05.2013, 17:32
Fatih Tekke'nin kişilik yapısı yeni başkanımızın yapısına çok benziyor.

İkisininde taviz vermez yapısı her an bir çatışma yaşanmasına sebep olabilir.

Eğer Fatih Tekke'nin yetki alanı net çizgilerle belli olursa sonuç çok olumlu olabilir.Fakat çizgiler birazcık bile flu olursa çatışma kaçınılmaz olacaktır.

MaEsTrO
29.05.2013, 17:51
Cok erken oldu diye düsünüyorum. Lisansini baska bir takimda yapip daha sonra Trabzonspor'da görev alabilirdi.

Emrullah
29.05.2013, 17:52
Ben bu hamleyi kayıp olarak görmüyorum. Bu güne kadar ne doğru dürüst yapıldı da bu yanlıştır diyoruz. Zaten sistem yok, hiç bir kaybımız olmaz sonuçta. Denemekte fayda var.

Murat'
29.05.2013, 18:02
Ne zaman basın toplantısı düzenleyip gereken açıklamalar yapılacak.

Takımın toplanmasına 1 ay bile kalmadı.

sanatik
29.05.2013, 18:06
Trabzonspor'umuz için alışılmadık bir karar, alışılmadık bir mevkii.

35 yaşında bir adam toy olamaz.

Dünyanın her yerinde bu böyledir, kulübün eski emektar futbolcuları döner ve bu sportif direktörlük işlerini yaparlar. Bizim de emektar futbolcumuz, içimizden biri olan Fatih Tekke bu işin başına geldi.

Şimdi destek zamanıdır.

Aynen öyle. Kendi degerlerimizi yok etmek icin herseyi deniyoruz.

oflubektas
29.05.2013, 18:16
Fatih Tekke'nin Trabzonspor sevgisinden ve iyi niyetinden hiç kimse en ufak bir şüphe duymamalıdır. Ayrıca çok güvenilir bir insandır.

Ama takımın 60 yaşında hocası varken, takım otobüsü veya soyunma odasında oyunculara fırça kayacaksa, kendisi sigara içtiği halde sigara içen futbolcuları çocuk gibi azarlayacaksa, yabancı futbolculara zorla "abi" dedirtecekse bu işe hiç bulaşmasın...

Oğuzhan Fidan
29.05.2013, 18:22
yanlış hamle olduğunu düşünüyorum umarım bundada yanılırız.. hayırlı olsun

Erhan Atalay
29.05.2013, 18:30
Fatih e dik kafalı ve tecrübesiz diyenler, bu işi yapamaz diyenler..

Bu zamana kadar tecrübeliler ve yumuşak huylular vardıda ne oldu, gitmek isteyen burak ı selçuku tecrübeleriyle klüptemi tuttular, yoksa jaja gibi engin gibi adamları yumuşak huylarıyla ikna edip takımamı kazandırdılar, bırakın bu işleri, bu saatten sonra bize başkana ve krala destek olmak düşer, Allah utandırmasın

Erhan Atalay
29.05.2013, 18:36
Fatih Tekke'nin Trabzonspor sevgisinden ve iyi niyetinden hiç kimse en ufak bir şüphe duymamalıdır. Ayrıca çok güvenilir bir insandır.

Ama takımın 60 yaşında hocası varken, takım otobüsü veya soyunma odasında oyunculara fırça kayacaksa, kendisi sigara içtiği halde sigara içen futbolcuları çocuk gibi azarlayacaksa, yabancı futbolculara zorla "abi" dedirtecekse bu işe hiç bulaşmasın...

Takım Trabzona yakışır şekilde davranmazsa değil 60 yaşında 160 yaşında hoca varken bile alayını azarlarım (ünalın antramanda futbolcu tokatladığı zamanları unutmayın)

Kendim değil sigara eroyin bile kullansam bu takımdan milyon euroları alıp sahada adam gibi koşmayan ve sigara içen herkesi azarlarım

Yabancılara da abi dedirtsin, dedirtsinki takımda otarite olsun, olsunki 85. dakkada kupa finalinde ceza sahasında kale boşken önünde kalan topa hayatında ilkdefa top görmüş gibi vurup türübüne atmasın.

Herkes nerede olduğunu bilsin, aldığı paranın ve giydiği formanın hakkını versin, yok buna uymuyorlarsa gitsinler paris hiltonun sportif direktör olduğu takımda oynasınlar.

oflubektas
29.05.2013, 18:40
Kendim değil sigara eroyin bile kullansam bu takımdan milyon euroları alıp sahada adam gibi koşmayan ve sigara içen herkesi azarlarım

Sağa helal olsun :)

Erhan Atalay
29.05.2013, 18:49
Sağa helal olsun :)

Eyvallah ağa :)

He ama keratalar şampiyon olsunlar, sahanın ortasında nargile yakar, 11 marpuc takar herbirinin eline birtane tutuştururum :)

Cafer Bulur
29.05.2013, 18:53
Fatih tekke futbolcugunu begendigim bir Trabzonsporluydu ama sportif direktöük görevi bence onun icin bicilmis kaftan degil.

Ben fatih tekke nin sportif direktörlük yapacak kadar genis bir vizyonda oldugunu düsünmüyorum,karar yanlis.

Turan Bebek
29.05.2013, 19:01
Adam futbola yeni mi başlıyor sanki...yıllardır bu işin içinde...TS a yakışan ağırlığını kaldırabilecek futbolcuları bulup çıkaracaktır herhalde.

Mehmet S. Pervan
30.05.2013, 01:39
Fatih Tekke çok başımızı ağrıtacak. Yeni yönetimin yaptığı tek ve en büyük yanlış!

Alptekin Akyazı
30.05.2013, 01:47
Fatih TEKKE' yi kulübe zarar verici olarak gören kişilere şunu diyeceğim.
Fatih TEKKE golünü size de atar...

DeAgLeMaNyAq
30.05.2013, 01:49
http://i.imgur.com/n5CQ9Z2.jpg

Fatih Tekke aykırı insandır ama içinde kötülük yoktur emin olun...

ibrahim
30.05.2013, 02:01
Hala ergenlik caginda yaptigi artislikleri bu yasta tekrarlayacagini zannedenler var. :)

Fatih Tekke ilk önce Allahtan korkar. Bu isten parasini kazaniyorsa bu isin gerektirdigi her seyi yapar. Cok calisacagindan süphem yok.

yatmaztara
30.05.2013, 02:04
hoş geldin sefelar getirdin :)

ardasa61
30.05.2013, 17:58
özel bir maçla jübilesini yapsa güzel olur.

Mert'
02.06.2013, 21:13
Ve bir efsane daha küstürülür..

Colakoglu
02.06.2013, 21:18
Haber61 de yaziyo görevini birakti diye, nedir bu haber ?

memozcan
02.06.2013, 21:19
peki şimdi h. çimşir ne olacak?

Ahmet Kuru
02.06.2013, 21:19
Haber61 de yaziyo görevini birakti diye, nedir bu haber ?

Yetki konusunda anlaşamamışlar sanırım Başkan ile. Ayrılmış görevinden.

memozcan
02.06.2013, 21:21
malesef tekkenin kariyeri sayed mowad kadar bile sürmedi:)

Colakoglu
02.06.2013, 21:22
Cok amatörce isler yapiliyo cookk, ama profesyonellik nedir bilen var sanki, bu adamlar yönetemez bu klubü.

halilaziz61
02.06.2013, 21:27
hayatimda bu kafar amatorce is gormedim. haeal olsun baskan dakka 1 go 2 aferin niye getirdin niye gonderiyorsun.... bu sene de husran renkdaslar . umutlaniyoruz biraz artik duzgun is yapacakalar diye ama nerdeee

cakalkerem
02.06.2013, 21:28
başkanın her adımı problemli olmaya başladı.....amatör bir ruh

M.Berke Gayretli
02.06.2013, 21:38
Garip garip işler...

inadina61_08
02.06.2013, 21:39
Ünal karaman fatih tekke'nin yerine mi gelmiş, ne oluyor yahu.

Çağatay_
02.06.2013, 21:49
Keşke her şey konuşulmadan net bir açıklama yapılmasaydı...

cakalkerem
02.06.2013, 21:49
çok acele ettiler bazı şeyler için

6Şafak Aydın1
02.06.2013, 21:52
hoş geldin sefelar getirdin :)

Hos bulmamis galiba...

cakalkerem
02.06.2013, 21:53
başkan seçileceğini düşünmemiş galiba......

cakalkerem
02.06.2013, 21:54
bu işler aceleye gelmez...bakın gs başkanına....adam iş adamı....futbola karışmıyor...ben şirkete başarıya bakarım diyor arap saçına dönmüş bir olay yok....

biz de ise yalan rüzgarları esiyor.....kimin eli kimin cebinde.....anlaşılır gibi değil malesef

murat
02.06.2013, 21:58
Kesinlikle "usta"ci veya "sadri"ci degilim. Oncelikle bunu belirteyim sonra millet bunu kullaniyor. Vizyonsuzluktan baska birsey degildir bu olanlar. Bu yonetim bu sekilde devam ederse amator ruh geri gelir cunku amator bir kulup oluruz. Bu isleri toparliyacak biri gelmeli yoksa sonumuz iyi olmaz.

cakalkerem
02.06.2013, 21:59
2 başlık var bu konuda birleştirilebilir mi acaba?

DeAgLeMaNyAq
02.06.2013, 22:03
Öte yandan Trabzonspor kulüp başkanı İbrahım Hacıosmanoğlu'nun Onur Kıvrak'ın düğününde gelin odasında Ünal Karaman ile başbaşa iki saate yakın bir görüşme yaptığı öğrenildi.

Toplantı mekanına bak hele...

realist07
02.06.2013, 22:05
ilahi komedya... kimse kurusa bakmasın ama Ts iyice berbat bir kulüp olmaya başladı, hacıosman kim kulüp yönetmek kim, pes vallahi

delikoyun
02.06.2013, 22:07
inanılmaz işler oluyo hacı işin erbapları ile çıkmamış yola sorun büyük tekke denildiği gibi istifa ettiyse enteresan ben kişisel olarak fatihin bu yükü kaldırabileceğiyle ilgili şüphem vardı

cakalkerem
02.06.2013, 22:10
fatih ile olmaz baştan dedik ama anlamadılar

delikoyun
02.06.2013, 22:12
ya fatihin yapıcağı iş mi bu allah aşkına tecrübe yok deneyim yok ünal iyi seçim

Ahmet Kuru
02.06.2013, 22:18
Ünal Hoca ya helal olsun. Ona yapılan haksızlıklar bir başkasına yapılsaydı değil Trabzonspor da görev yapmak, Trabzon'a uğramazdı... Helal olsun...

FC-ST-PAULI-61
02.06.2013, 22:29
ya fatihin yapıcağı iş mi bu allah aşkına tecrübe yok deneyim yok ünal iyi seçim
Sportik Direktör farkli birsey.Burda Ünal Karamaninda hic deneyimi yok.

DNA-TS
02.06.2013, 22:35
haber doğruysa gerçekten komik.
alel ecele yapılmış açıklamalar silsilesi bir ton zırıltı çıkardı. önce tolunayın haberi olmadan mra getirildi göreve sonra tekkenin yanına hüseyin geldi dediler şimdi tekke gitti ünal gelecek diyorlar. bu kadar kısa zamanda bu kadar gelgit iyi değil bu arada yönetimdeki çatlağıda unutmayayım.

Fatih
02.06.2013, 22:39
Seçimden önce konuşulması üzerinde çalışılması anlaşılması gereken meselelerdi bunlar imzalar atılmadan ayrılığın olması daha büyük sorunların önüne geçmiş oldu.

Terzioğlu
02.06.2013, 22:43
Umarim kriz cözülür ve su imzalar bir an önce atilir.

cyberentalpi
02.06.2013, 22:54
tolunay in gitmesi zaten hata idi. MRA yı begenmedigimden değil. menfaatlerimize uymadigindan diyorum

senol hoca gittiginden evet MRA gelmeli idi.

illla eski yonetime ait herseyi silme zorunda degilsin. MRA yı sportif direktor yaparsın olur biterdi.
Tekke daha futbolu dun bırakmıs. Bastan hata. Bence sportif direktor de Td de MRA olsun artı

toksoy61
02.06.2013, 22:55
tekke sorunlu biri, hami sorunlu biri. MRA sağduyulu akıllı biri ama tecrübesiz. yeni yönetimin kendi kadrosunu kurmak istemesini anlarım ama fatih tekke nin altında MRA çalıştırılmaz. hami nin ne gibi bir teknik bilgisi yada tecrübesi vardır ki yardımcı antrenör oluyor? yanlış işler yapıldı. aşırı hızlı girildi olaya. yönetim soğuk kanlı olmalı, iyice düşünmeli ve kararını vermeli. bu arada tolunay hocanın ne olacağıda başka bir konu

biltrabzon
02.06.2013, 22:56
Bu yönetimi secenler nasil secti?O son sandiklarda ki oylar ne derece adaletli idi?Biz burdan elestirirken sahiplenenler vardi nerdeler.Bu is vizyon meselesi arkadas,Trabzonspor vizyonsuz adamlarla yönetilemez.Sadri baskanin en büyük yanlisi vizyonsuz Nevzat Sakar degilmiydi;bu yönetimin bu isi basaracagina inananlara ilk bastan beri gülüyordum,simdi ciddiye almamaya basladim.

SADECETRABZON61
02.06.2013, 23:00
Teknik direktör Tolunay Kafkas olmalı... Yardımcısı Hami Mandıralı Olabilir problem yok..1461 in teknik adamı yine 1461'de kalmalı yapılacak en önemli adımlar bunlar.

SEDER
02.06.2013, 23:06
valla bu takıma sadri şener gibi bir adam gelmedi gelmeyecek. adam ın şampiyonluğunu elinden çalmasaydılar bugün üst üste 4 şampiyonluğa koşuyor olacaktık. ayrıca nevzat şakar faktörüde var.
bu yönetimin üst üste yaptıkları hataları gördükçe muharrem usta gelse daha iyiydi diyorum..o da bir daha gelirmi bilmem.

emre duman
02.06.2013, 23:07
bikerede zaten destek oldunu görmedim bu taftarın çıkıyorum ben bu forumdan çok itici ve yıkıcısınız

ATSIZ
02.06.2013, 23:13
Teknik direktör Tolunay Kafkas olmalı... Yardımcısı Hami Mandıralı Olabilir problem yok..1461 in teknik adamı yine 1461'de kalmalı yapılacak en önemli adımlar bunlar.

kusara bakma da yazdıklarına sen gerçekten inanıyor musun?

SADECETRABZON61
02.06.2013, 23:14
kusara bakma da yazdıklarına sen gerçekten inanıyor musun?

İmkansız şeyler değil yazdığımda bir anormallik yok olması gereken şeyler..

Cafer Bulur
02.06.2013, 23:18
Daha 1 haftasini doldurmadan bu kadar acemice ve plansiz giden bir Trabzonspor yönetimi tarihte hic görmedim.

Haciosmanoglunu secenler kafasini cok duvarlara vuracak bu belli ama isin aci tarafi bizim de yakinda bu sinifa girecek olmamizdir.

Alin size haciosmanoglu iste,tepe tepe kullanin!

leavemealone
02.06.2013, 23:18
valla bu takıma sadri şener gibi bir adam gelmedi gelmeyecek. adam ın şampiyonluğunu elinden çalmasaydılar bugün üst üste 4 şampiyonluğa koşuyor olacaktık. ayrıca nevzat şakar faktörüde var.
bu yönetimin üst üste yaptıkları hataları gördükçe muharrem usta gelse daha iyiydi diyorum..o da bir daha gelirmi bilmem.

Aynen katiliyorum hocam..
Yeni Baskanin daha ilk günleri ve icratlarina bak..

Helvacı61
02.06.2013, 23:21
baştan beri yanlış işler görevlendirmelerdeki isimlere bir lafımız yok..ama yerleri yanlış..haminin yardımcı hoca olduğu yerde fatih futbolun başında mustafa akçayın hoca olduğu yerde hüseyin onun üstünde olacak işler değil ..bu adamlardan mustafa reşit akçayın teknik direktör olması güzel ve doğru çünkü 1461 eksenli bir takım düşünülüyor..hamininde yardımcı hoca olması güzel gençlerin efsane oyuncusu bunların üstünde fatihin olması yanlış..hele birde yardımcısı hüseyinin olması daha bir yanlış 4 acemi çaylak hiçbirinin bir gün bile süper lig kariyeri yok..neyseki yanlıştan dönülüyor..

cakalkerem
02.06.2013, 23:22
nevzatı bile aramayalım

Helvacı61
02.06.2013, 23:24
birde bu görev alanların oyuncular hakkında fikir beyan etmesi tam bir fiyasko mustafa hocayı şimdiden ezmeye önüne geçmeye başladılar..biri diyor o gitsin diğeri diyor bu gelsin hiçbiri daha resmi imza bile atmamış tam bir keşme keş yaşanıyor..ama mustafa hocaya helal olsun hiçbir demecini duymadım bu süreçte..

Selçuk Aydın61
02.06.2013, 23:27
yardımcısı HÜSEYİN istifa etmedimi hiç etik olmadı... :S

Helvacı61
02.06.2013, 23:29
yardımcısı HÜSEYİN istifa etmedimi hiç etik olmadı... :S

evet ya.. bide o var sportif direktör istifa etti ..yardımıcısı etmedimi tam bir temel fıkrası

cakalkerem
02.06.2013, 23:31
huseyin üste atanır ozaman

Misina
02.06.2013, 23:38
Mustafa hoca gibi hepimizin çok sevdiği ve güvendiği bir hoca varken transferlerden sorumlu kişinin Fatih olması çift başlılıktan başka bişey sağlamayacaktı,erken olması iyi oldu umarım yerine şikeci mecnunun yalaması Ünal getirilmez.

biltrabzon
02.06.2013, 23:41
Ben m.resit akcay in bu yönetimle calisacagina inanmiyorum,inanmak istemiyorum.Yarin öbür gün hocadanda rest gelirse sasirmayin.

Harun-61
02.06.2013, 23:43
Fatih Tekke'de ki problem nedir ?

.

aksamvakti
02.06.2013, 23:45
Ben m.resit akcay in bu yönetimle calisacagina inanmiyorum,inanmak istemiyorum.Yarin öbür gün hocadanda rest gelirse sasirmayin.

çalışmak istemeye bilir yonetımle ama adamda Trabzonspor sevgisi var.. kızılcık serbetini içer gene çalısır..

SEDER
02.06.2013, 23:45
bikerede zaten destek oldunu görmedim bu taftarın çıkıyorum ben bu forumdan çok itici ve yıkıcısınız

kardeş demokrasi bu. bizde gezi parkına gidip yeni yönetimi mi eleştirelim. adamlar geldiği gün herkes tebrik etti, başarı diledi. ama dakka bir gol bir haber vermeden tolunayı yolladılar. bu fantezi tam 5 trilyona mal oldu. sonra yönetim çatladı. adamlar özür diledi kabul edilmedi. sonra şike sürecindeki tutumuyla tepki çeken hami geldi. sonra fatih gitti. hüseyin çimşir şu bu derken ambele olduk. birde akp nin bakanları ile daha ilk günlerden sarmaş dolaş bu nee yaa. bunların nesini sahiplenecek bu taraftar...benim eski yazılarıma bak ben en fazla Hacıosmanoğlu nun seçilmesini isteyenlerdendim ama görünen köy klavuz istemez bunlar bu işi kotaramayacak. kulüp kötüye gidiyor..