PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hami Mandıralı ve Fatih Tekke Hamlelerini Nasıl Buldunuz ?

U.Sadıkoğlu
30.05.2013, 22:46
Anket olarakta açılabilir..

- Fatih Hamlesi Doğru.

- Hami Hamlesi Doğru.

- İki Hamlede doğru.

- İki Hamlede yanlış.

Tolgas6161
30.05.2013, 22:48
iki hamlede dogru

mawro61
30.05.2013, 22:50
iki hamleyide doğru bulmuyorum. ama ne kadar yakından tanıyorum derseniz çok yakın değil. ancak kurumsal manada bir görevi yapabilecek özelliklerde olmadıklarını düşünüyorum. Karakter olarakta bu işe uygun değiller bence. kötüdürler demiyorum ama fıtratı ne haminin ne de tekkenin bu işlere uygun değil.

arifberkay
30.05.2013, 22:51
hami hamlesi gereksiz olmus

Furkan Özdem
30.05.2013, 22:51
İki ismin de yeniden takımda olması doğru. Ancak özellikle Fatih Tekke'nin getirildiği görev için uygun olduğunu düşünmüyorum. Başka bir göreve getirilebilirdi.

memozcan
30.05.2013, 22:52
http://www.youtube.com/watch?v=x4_D_eoQVTQ

ben mehmet yılmaz hamlesi bekliyorum:)

talsuv61
30.05.2013, 22:54
Hami'yi hiç beğenmedim, Fatih inşallah hayırlı olur deyip bekliycem yine de tecrübeli birini tercih ederdim.

Adem Akyüz'
30.05.2013, 22:55
Fatih Tekke hamlesini yanlış buluyorum çünkü Fatih Tekke'nin bu konuda henüz bir geçmişi yok. Tecrübe kazanması şart. Hami hamlesinde ise kararsızım. Daha önce milli takım alt yapılarında görev yapması genç oyuncu transferleri için bir şans olabilir belki..

vyno
30.05.2013, 22:56
burda doğru ya da yanlış dememiz bişey ifade etmiyor bu hamleleryapılmış bize destek olmak kaldı.

littlebighorn
FAtih Tekke'nin yanına Hasan Üçüncü ve Hüseyin hamlelerini de bekliyorum

Serdar A
Ön yargıları kırmak çok zor gerçekten .
Kurumsallaşmadan profesyonellikten dem vuranlar , dibine kadar duygusal hezeyanlarla yargı üretiyor .

ESER
30.05.2013, 22:57
pesin hukumlu degilim. ne olacagini gorecegiz, yanliz bugun haminin trtdeki konusmasi tam bir fiyaskoydu. bundan sonra mumkun mertebe az konusup cok calissin

omondoles
30.05.2013, 22:59
2side riskli. Umarım başarılı olurlar.

%61 Loading...

DeAgLeMaNyAq
30.05.2013, 23:02
Şimdiden kuruntu yapmaya gerek yok bekleyip görmek lazım...

biltrabzon
30.05.2013, 23:04
2 side gereksiz ve luzumsuz hamle.Kesinlikle uyum icinde calisamayacaklar.

Fatih
30.05.2013, 23:04
MUstafa Hoca'ya güveniyorum.

Enes Başkaya60
30.05.2013, 23:05
İkisi de tam isabet Yönetimi Alkışlıyorum....

sasone
30.05.2013, 23:05
hami ve fatih hamleleri zaman gösterecek ben çok fazla devam etmez diyorum.
Hüseyin Cimşirin geleceği doğrumu,öyle haberler dolanıyor.

Hamza Milet
30.05.2013, 23:06
Ahmet Özen diye bir teknik direktör vardi, o adami neden harcadik zamaninda?

Ahmet Başkaya
Öncelikle hayırlı olsunlar diyelim. İkisi de riskli hamleler. Umarım takımı ileriye götürürler, futbol geçmişleri çok iyi olan iki adam bakalım bildiklerini çocuklara aktarabilecekler mi?

ibrahim
Fatih Tekkenin taraftarin büyük bir kisminin sevdigi bir futbolcu olmasi, Spor Yöneticiligi mezunu olmasi, son bir bucuk senede bu is icin gerekli olan egitimleri almasi, ülkedeki Trabzonlu/Trabzonsporlu yildizlarin transfer görüsmeleri yapan kisi olmasi, dönemin futbolcularinin dilinden anlamasi, genc dinamik ve caliskan olmasi gibi unsurlari hesaba katinca olumlu buluyorum. Bana göre cok dogru bir harekettir.

Hami Mandiralinin ayni sekilde Trabzonspor efsanelerinden olmasi, milli takimin cesitli kategorilerinde alt yapi hocaligi yapmasi, Mustafa Akcay gibi olaganüstü yetenekleri olan bir hocanin ögrencisi olacagindan kendini gelistirme sansi olmasi nedeniyle gelmesini olumlu karsiliyorum.

Allah utandirmasin.

Emrehan ÖZTÜRK
hami de biraz kafamızda soru işaretleri olsa da biz tam destek vericez olumsuz bir şey görenede dek yanlış yapılana dek . Tekke zaten başımızın tacı sultanımızın abimiz onunla büyüdük gökdeniz orta fatih kafa dedik fatih tekke hep biz olduk ne diyimki güneşli günler göreceğiz hep birlikte inşallah :) sıra transferlerde aynı ya nasip ...

SADECETRABZON61
İkiside bana göre yanlış hamle..

Helvacı61
30.05.2013, 23:14
ben iyi buldum ama ast üst sıralaması bence hatalı..sportif direktör hami teknik direktör mra yardımcısıda fatih olmalıydı.şu durumda en kidemli hami görevlendirmede en altta yanlışmıyım.

exelans_25
30.05.2013, 23:17
tekke doğru olabilir ama hami yanlış

Pınar G.
30.05.2013, 23:18
doğru karar gibi duruyor şuan.bekleyip görelim bir lig başlasın da.bir gerçek var ki Trabzon'u bilen içinden gelenler Trabzon'u ayağa kaldırıyor.Hacı da buna uygun ilerliyor.

Serdar A
30.05.2013, 23:19
hami ve fatih hamleleri zaman gösterecek ben çok fazla devam etmez diyorum.
Hüseyin Cimşirin geleceği doğrumu,öyle haberler dolanıyor.

Hüseyin Çimşir karakter olarak çok değerli bir insan .
Tüfad üyesi ve Uefa B lisansı var . Uefa standardında antrenörlük eğitimi alıyor , uefa pro lisansa kadar gidecek . Yani göreve geldiği takdirde şaşıracak bir durum yok . M.Reşit Akçay hocanın ekipleri sürekli olarak Tüfad Trabzon'dan kuruludur .

Alper Calik
30.05.2013, 23:20
İkisi de yanlış.

atf61
30.05.2013, 23:21
gereksiz ve boş işler....sadece kötü olumsuz sonuçlarda MRA ın azlini hızlandırmadan başka bir işe yaramazlar

Courage
30.05.2013, 23:21
Başarı gelirse ikiside doğru
Tersi olursa (düşünmek istemiyorum) ikiside yanlış

Kehanet işlerine girmek bize göre değil. Sonra çok kavga çıkıyor forumda :D

ilhan
30.05.2013, 23:22
İlk görevleri olacağı için her ikisi içinde zorlu olacağını düşünüyorum. Biz camia olarak eleştirmek ve en olumsuz açıdan bakmaktan hiç çekinmeyiz, gocunmayız. O yüzden işleri gerçekten zor olacak. Trabzonspor forması altında yapmış olduklarını inkar edemeyiz. Ben mesela her ikisinin de alt yapıda hocalık yaparak kulüpte bir yerlere gelmelerini isterdim. Ama güvenmekten başka çaremiz yok. Hayırlısı olsun.

DeAgLeMaNyAq
30.05.2013, 23:22
Hami'nin açıklamaları:

http://tvarsivi.com/player.php?y=40&z=2013-05-30%2020:08:27
http://tvarsivi.com/player.php?y=40&z=2013-05-30%2020:33:39
http://tvarsivi.com/player.php?y=40&z=2013-05-30%2020:59:32
http://tvarsivi.com/player.php?y=40&z=2013-05-30%2021:25:49

Fatih Tekke ile arasında problem var diyenler sanırım bu konuşmalardan sonra bu iddialarından vazgeçer...

Uğur Kalyoncu
30.05.2013, 23:24
Aşkla şevkle çalışacak bu kulüpte efsane olmuş insanlar doğrusu yanlışımı var..Bu adamlar kafasına göre transfer yapmayacaklar takımda yaratacakları sinerji yeter..

Bülent AKBULUT61
30.05.2013, 23:25
Mustafa hocaya ve Fatih Tekke'ye sonuna kadar güveniyorum ama Hamiye güvenmiyorum İnşallah yanılırım

Necat Ulusoy
30.05.2013, 23:27
Bence başlığı 'Hami Mandıralı, Fatih Tekke ve Engin Baytar Hamlelerini Nasıl Buldunuz ?' olarak değiştirmelisniz ;)

Bülent AKBULUT61
30.05.2013, 23:29
Bence başlığı 'Hami Mandıralı, Fatih Tekke ve Engin Baytar Hamlelerini Nasıl Buldunuz ?' olarak değiştirmelisniz ;)

hayırdır Nejat Engin'demi geliyor yoksa

U.Sadıkoğlu
30.05.2013, 23:35
Engin Baytar ne alaka ben çözemedim ?

Cafer KILIÇSOY
30.05.2013, 23:36
İki hamle de yanlış :(

MaEsTrO
30.05.2013, 23:39
Hami icin zaten cok sey yazildi cizildi. Ben taraftar olarak icime hala sindiremiyorum.

Fatih Tekke icin ise yine cok erken oldugunu düsünüyorum, en azindan kendisi icin baslarda Zidane modeli uygulanabilirdi.

Kisacasi bu iki hamlenin ahbap cavus iliskileri cercevesinde gerceklestigini düsünüyorum.

Berke6198
30.05.2013, 23:41
Mustafa hocanın kararıymış. Saygı duyuyorum. Vardır bir bildiği.

krdnz
30.05.2013, 23:46
Hami'ye karşı inanılmaz tepkiyi anlamış değilim.Çok büyük hatalar yapmadan adam silmek alışkanlık haline geldi.Ben iki hamleyide olumlu buluyorum.Çünkü ikiside benim efsane olarak saydığım izleme şansı bulduğum oyunculardır.Hayırlı olsun.

Ilelioglu
30.05.2013, 23:49
Olumlu...Tek korkum hata durumunda birbirlerine kiyamazlar. :)

Yani Hami abi bir hata yapti, olabilir diyip gecistirmek mesela. :D Veya tam tersi Fatih hata yapti.

Ayrica Taraftar olarak hatalari olsa dahi daima sahip cikmaliyiz. Buna simdiden sartlandirin kendinizi ben öyle yapiyorum.

..

Helvacı61
30.05.2013, 23:54
ben haminin görev almasına çok mutlu oldum..ama colman konusunda görüş bildirmesi doğru değil...sonuçta takımın hocası mra şimdi colmanı tutsan bir türlü tutmasan bir türlü ..takımın para edecek tek oyuncusu..colmanı tutmam demen bile değerini düşürür..colman hakkındaki düşüncelerini tv de söylememeliydi.karincalandım şimdi..ilk heyecanı diyelim

DeAgLeMaNyAq
30.05.2013, 23:58
ben haminin görev almasına çok mutlu oldum..ama colman konusunda görüş bildirmesi doğru değil...sonuçta takımın hocası mra şimdi colmanı tutsan bir türlü tutmasan bir türlü ..takımın para edecek tek oyuncusu..colmanı tutmam demen bile değerini düşürür..colman hakkındaki düşüncelerini tv de söylememeliydi.karincalandım şimdi..ilk heyecanı diyelim

Hami o yorumu 2 ay önce yaptı bugün değil. 2 ay önce böyle diyordun şimdi ne diyorsun tarzında bir soru gelince de o gün öyle bugün böyle konuşmamak için üstü kapalı bir şekilde konuşmak durumunda kaldı. Aslına bakarsanız birçok kez de soruları yanıtlamaktan kaçındı...

Sibel
Fatih için beklerim.
Hami için umarım gelmez diye dua etmekteyim.

Ömer Öztürk
hami 1461 e gitse daha ıyı olurdu

uzungöllü
30.05.2013, 23:59
bence yanlış ve zamansız ...

tek kredileri var oda bu memleketin has evladı olmaları... teknik-taktik bilgisi,oyuncu portföyü yetersiz ...

tekke yerine tolunay hoca tam yerinde hamle olurdu... hami olmasa da olur :)

Ilelioglu
31.05.2013, 00:09
Hami'ye olan tepkiyi anlamiyorum acikcasi. Eger olaya böyle bakacaksak Yildirim Demirören'i destekleyen veya henüz ortada birsey yokken AHIM'e basvuran Sadri Sener'i de Trabzon'a sokmamak lazimdi.

Veya suanki Yönetimin icinden kimler konusmus sürec ile ilgili, Baskan haric? Say say bitmez. Sürece sahip cikanlar belli, sayilarida cok degil, ama Futbol Kulübüne cok daha fazla isim lazim, yönetebilmek adina. Sadece sürece sahip cikanlari bir araya toplasak sayilari 10-15'i gecer mi?

Ayrica bakiyorumda Tolunay'i gayse'de oynadi diye elestirenler, Fatih'i bjk'da oynadi diye elestirmiyorlar ama. Ben elestirilsinde demiyorum, ama müthis bir samimiyetsizlik var her konuda.

Bu gibi degerlere sahip cikmaliyiz.

..

CamilloVillegas
31.05.2013, 00:10
Anket acsaydiniz ya. Yani illa tuslara basmami istiyorsunuz. ;)

Ne yalan söyliyim. Icimde ki ses diyo ki:
İki Hamlede doğru

Adem Erdoğan
31.05.2013, 00:14
Hami istenmeyebilir doğaldır fakat kendisine karşı gereksiz aşırı tepki var.

Bu arada Fatih Tekke ve Hami Mandıralı bu takımın efsaneleridir.

iskenderli
31.05.2013, 00:14
tamamen düşünülmeden yapılmış, zamansız ve sonu hüsranla biteceği aşikar iki hamle.

yüzüne gözüne bulaştırıp tek tek giderler..

Oğuzhan Fidan
31.05.2013, 00:16
zaman göterecek herşeyi hami hamlesi anlış demekte doğru olmaz aynı şey fatih içinde geçerli.

kudu_61
31.05.2013, 00:17
fatih in ve hami nin TRABZONSPORLU duruşu yeter burda olmaları için ve geçmişte yaptıkları keza hami yorumculuk yaptıkça batıyordu en azından 1 futbolcumuza topa vurmayı öğretse en büyük yardımcı hocalığı yapmış olur keza tekke de gol atmsını öğretir zaten sıkıntı yok hoca Mustafa Reşit Akçay olduktan sonra gerisi teferruattır benim için hayırlı olsun

objek
31.05.2013, 00:19
Agizdan cikan her sozun cimbizlandigi bir medya gelenegi tam gaz gidiyor bu durumda diplomatik konusma becerisi olmayan herkesin basi cok agirir....... futbolunda kendine ozgu kurallari vardir sansin yaver giderse sonuclarda iyi olursa her falso sirin gorunur is donup dolasiyor teknik direktorde bitiyor hoca etki altinda kalmadan calisacagi kisileri kendi secmisse sorun olmaz normal bir durumda hangi hoca hukmedemeyecegini dusundugu birisini yardimci secebilir!!!

Ilelioglu
31.05.2013, 00:20
Gayse'de de Ümit ile Hasan var, Taffarel var.

Bu isin zamanlamasi ne? Belki sportif direktörlük konusunda endiseleriniz olabilir Fatih tecrübesiz diye ama yoksa bir sorun göremiyorum.

..

Ercüment Yılmaz
31.05.2013, 00:20
Şu anda doğru, yanlış ayrımı yapmayı doğru bulmuyorum. Geçmişte her ikisinin de artıları ve eksileri muhakkak olmuştur. Bugün farklı bir denklem denenmektedir. Bu denklemin en azından gidişatını görmeden sonuç üzerinde yorum yapmak şu an için zor.

Başarılı olacaklarını umalım. Onların başarısı bizim başarımız demektir.

Mustafa YILMAZ
31.05.2013, 00:26
aslında ön yargılı yaklaşmamak gerekir sonuçta ikiside bu kulübe hizmet etmişler yönetim böyle bir anlayış içine girmişse desteklemek ve sonucu beklemek gerekir

bangkook_61
31.05.2013, 00:27
İkisi için de çok mutlu değilim ama bu adamların isimleri ve Trabzonspor adı yan yana gelince heyecanlanmıyor da değilim.

Hami'nin asla iyi bir teknik direktör olacağını düşünmedim ama yrd. antrenör olarak katkı sağlayabilir. En basitinden şu forvetlere nasıl şut çekilir, kaleci ile karşı karşıya kalınca ne yapılır, iki ayağını da nasıl iyi kullanabilirsin diye öğretse büyük katkıdır.

Fatih ise futbolu bıraktıktan sonra katıldığı programlarda düşünceleri ile, konuşması ile, mütevazılığı ile ben de ki olumsuz etkisini değiştirdi. Ayrıca bir kaç arkadaş bahsetmiş. Yerli futbolcu ile transfer görüşmesi yapacak bir Fatih Tekke futbolcuları etkileyecektir. Hele ki Trabzonsporlu olanları çok fazla etkileyebilir. Buradan bir avantajımız ortaya çıkıyor. Benim sportif direktörüm transfer yapmaya yurt dışına gittiğinde kişilerle kendi konuşsun anlaşsın isterdim. 2 yabancı dil bilsin, ikna kabiliyeti yüksek olsun vs. Fatih Tekke ismine karşı değilim yoksa. Fatih'te yabancı dil olsa çok sevinirdim göreve geldiğine.

Tunç Tosun
31.05.2013, 00:33
Arkadaslar bir nokktayi kaciriyorsunuz; bizi buyuk kilan, diger takimlardan ayiran ozelligimiz basarilarla dolu tarihimiz.hadi Bursa veya Sivas getirsin bakalim eski oyuncularini takimin basina. Kimin uefa kupasi kalldirmis oyuncusu var, kimin 200 golu asmis adami var fb, bjk de bile yok bunlar. Bu bir psikolojik ustunluktur. Rakipte baski olusturur, genclerde saygi uyandirir.
Kulup zaten kisilerle degil sistem ile yonetilecek insallah. O sebeple ben kararlardan cok memnunum.

memozcan
31.05.2013, 00:46
2000li yılalrın başında bir göztepe maçında f. tekke bomboş pozisyonda kaleyi ıskalayınca ıslığı yemiş ve tribüne el -kol hareketi yapmıştı, akabinde deniz tarafındaki kale arkasından küfür yemiş ve 2-3 dakika sonra rakibine çift dalarak kırmızı kartı yemişti, benim de içinde bulunduğum maraton tribün maçtan sonra "kaptan, fatihi buraya getir" diye bağırmış, haminin yanında gelen tekke ile tribün geçici de olsa barışmıştı.. öyle zannediyorum o sezon sonu tekke yollanmıştı..

SEDAT
31.05.2013, 00:48
* Olmadı bence malesef egosu çok yüksek isimler...

Adem Erdoğan
31.05.2013, 00:49
Psikolojik boyutlarını da düşünelim..

Hocalık sadece oraya koş buraya koş değil. Futbolcuları ki hele Trabzonlu futbolcuları
motive etme konusunda ikisinin de başarılı olacağını düşünüyorum.

iso61
31.05.2013, 00:52
hamiyide fatihide serverim kulüpte olmaları iyi fakat...
sportif direktörlük tam olarak profesyonelleşmemiş kulüplerde sıkıntılı bir görev çünkü teknik direktörler genelde huzursuz oluyor bir süre sonra... ikisininde görev tanımları kesin çizgilerle belirlenmeli...

Erkin
31.05.2013, 00:55
Mustafa Hoca'nın başlığında da yazmıştım. Daha önce de bazı arkadaşlar değinmiştir zaten.. Zira GS'da da öyle olduğu yazılmış, Fatih Terim saf değil Hasan Şaş'ı hiç hocalıkla alakası olmamasına rağmen yanına alması tesadüf değil..

Şöyle bir gerçek var ki, takımdaki bir futbolcu için, yardımcı hoca olarak akademisyen ya da çok kaliteli, eğitimli bir insanın varlığı ile eski ve herkes tarafından tanınan efsane bir oyuncunun ağırlığı çok farklıdır.. Zira Fatih'in orada bulunması veya Hami'nin ağırlığı da, takımda mevcut herhangi bir oyuncunun ona saygı duymasına, dediklerini uygulamasına ya da işine doğru konsantre olması için önemli. Çok iyi hoca olmalarına gerek yok; ancak onları kariyeriyle döven bir yardımcı şarttır. Kaldı ki Milli takımlarda çeşitli yaş gruplarında görev almış, A lisansı (sanırım) bulunan birisinden bahsediyoruz. Hami iyi oldu ya da kötü oldu diye demiyorum; zira Ünal Hoca varken de bu böyleydi.

ATSIZ
31.05.2013, 00:59
fatih tamam da,
hami trt de istanbul takımlarına yağ çekiyordu piyasa yapmak için...
hami içime sinmedi doğrusu...
keşke yerine orhan çıkrıkcı ya da abdullah gelseydi...

Mellih
31.05.2013, 01:04
Yetersiz buluyorum.. Gökdeniz ve Jaja da olmalı..

G.Saraya HasanŞaş, Ü.Davala, Taffarel, F.Terim gibi efsane isimlerini getirdi şampiyonluğu kazandı.

Sefaenes
31.05.2013, 01:05
Vallah ben sevindim Hami her kategroden 3 oyuncuya ekstra frikik dersi versin Fatih Tekkede golculara nasil gol vuruslarini ögretsin

sessizkral_1
31.05.2013, 01:13
Yetersiz buluyorum.. Gökdeniz ve Jaja da olmalı..

G.Saraya HasanŞaş, Ü.Davala, Taffarel, F.Terim gibi efsane isimlerini getirdi şampiyonluğu kazandı.

Şampiyonluğu senden aldığı Selçuk ve burakla kazanmadı

sende haklısın

Necat Ulusoy
31.05.2013, 01:24
Bugün geç saatlerde çıkan Engin Baytar haberleri için onu da ekleyin demiştim. Ve sanırım gerçek gibi...
Şahsen ben kararsızım fakat Fatih Tekke'nin stratejisini az çok anlıyorum. Mümkün olduğu ölçüde öze dönüş hedefliyor.
Hami Mandıralı ve Engin Baytar(gelecekse) bunun göstergesidir. Devamı da gelebilir, Gökdeniz gibi..

İlk bakışta bütün bu isimlerin tek bir hedef için birleşip takım olmaları zor gibi görünüyor ama neden olmasın.. Her yolu denediğimize göre bu seçeneği de deneyip bir şans vermek gerekir...

Enes
31.05.2013, 01:26
Fatih Tekke bence olumlu.
Eğer Hamiyi, Mustafa Reşit Hoca kendi iradesiyle istediyse oda olumlu...

umutberna
31.05.2013, 01:27
Açıkçası şu ana kadar yapılan hamleler takım oynadığı her saçma sapan oyundan sonra yapılan tepkilerin toplamı gibi. Ben şu ana kadar yapılan tüm hamleleri destekliyorum, Tolunay Hoca ile olan ayrılık sorununuda çözeriz , herhalde kendiside hiçbir olumsuz davranış göstermeyen Ünal Hoca gibi problem yaratmayacaktır.

Rahmi Akkurt
31.05.2013, 01:39
Hami'nin tv programındaki açıklamalarında sevincini hissettim.içi içine sığmıyor sanki.ADAM "ben bugünü bekliyordum" dedi.İnşallah başarılı our.

Emre Bekar
31.05.2013, 01:39
Hami Mandıralı - TRT Spor Programında Çaprıcı Açıklamalar

https://www.youtube.com/watch?v=gYkjyuvQDLU&feature=player_embedded

sessizkral_1
31.05.2013, 02:00
Başarılı olmalarını çok isterim

ancak malesef futbol gittikçe kapitalist düzenin kölesi oluyor ve futbol iyi futbolcularla oynanıyor.İyi futbolcular içinde paraya kıymak gerekiyor.

Kadron zayıfsa hami gelmiş murinho gelmiş değişen bişi olmaz.

Ender Kuyumcu
31.05.2013, 02:32
Gerek Hami Mandıralı'nın gerekse Fatih Tekke'nin Trabzonsporlulukları da bu takıma verdikleri de tartışılamaz.

İkisi de bu kulübün efsane futbolcularındandır ve her ikisinin de şampiyonlukları şikeci fenerbahçe tarafından çalınmıştır. Bu noktada her ikisinden de 2011 şampiyonluğu hakkında şike sürecinde bir yorum beklerdim ama gelmedi. Bu bende her ikisi adına da büyük hayal kırıklığı yarattı.

Her ikisinin de verilen görevleri yerine getirecek bilgi birikimi olmadığı gibi mizaç olarak da bulundukları toplumda huzur içinde çalışabilen kişiler değildir.

Bu yüzden gerek MRA hocayla gerekse de kendi aralarında sorun yaşama ihtimalleri yüksek.

Ben olsam böyle bir tercih yapmazdım ama bekleyip göreceğiz.

Arrive
31.05.2013, 03:36

gYkjyuvQDLU

Videoda 0:53'te Baroni'nin gol sevinci var, ardından bizim başkan çıkıyor. Sonra 1:15te gökhan gönül gol atıyor, ardından bizim başkanın görüntüsü çıkıyor. Hiç programın ve videonun gidişatıyla alakası olmayan 2 tane ŞB gol sevinci var.. Allah aşkına, Peygamberini seven, dinini imanını seven herkes yalvarıyorum şu trt'ye her namazdan sonra beddua etsin.

Mehmet S. Pervan
31.05.2013, 03:53
ikisini toplasan bi tane ünal karaman etmez

Alika87
31.05.2013, 04:46
gYkjyuvQDLU

Videoda 0:53'te Baroni'nin gol sevinci var, ardından bizim başkan çıkıyor. Sonra 1:15te gökhan gönül gol atıyor, ardından bizim başkanın görüntüsü çıkıyor. Hiç programın ve videonun gidişatıyla alakası olmayan 2 tane ŞB gol sevinci var.. Allah aşkına, Peygamberini seven, dinini imanını seven herkes yalvarıyorum şu trt'ye her namazdan sonra beddua etsin.

her hangi bir gol sevinci degil o, bize karsi atilan golleri gösterdiler. Serefsizler.

DeAgLeMaNyAq
31.05.2013, 05:14
ikisini toplasan bi tane ünal karaman etmez

Doğrudur ne Hami ne Fatih emeğimizi gasp eden Mecnun başkanlarına olan özlemlerini dile getirmedi. Efsane dediğimiz birçok oyuncu kulübe normal üye dahi değilken, Hami divan üyesi olmuştur...

Sefa
31.05.2013, 06:07
Doğrudur ne Hami ne Fatih emeğimizi gasp eden Mecnun başkanlarına olan özlemlerini dile getirmedi. Efsane dediğimiz birçok oyuncu kulübe normal üye dahi değilken, Hami divan üyesi olmuştur...

Bence bu konuda yanlış bilgiye sahipsiniz. Hami Mandıralı'nın üye numarası 9350 ki 1988'de, 9000 kadar üyemiz olduğunu sanmıyorum.

Ha Divan üyesi olmasının önemi var mı şuan da yok o ayrı..

Travelair
31.05.2013, 08:05
Fatih'in ve Hami'nin dönmesi olumlu. Ama çok çalışmaları lazım

Kaya
31.05.2013, 08:06
İki hamlesi de doğrudur...

Yeni bir başkan gelmiş. Hem çok isteyerek hem de çok heyecanlı olarak.

Gelir gelmez taraftarın en büyük isteği olan Mustafa Reşit Akçay'ı da takımın başına getirmiş...

Bu aşamadan snr yapacağı hamleleri de desteklemek lazım...

Şu an gelen kişilerin sonuçlarını görmek mümkün değil... Bekleyeceğiz... Ama beklerken yıpratmamalıyız zira onlar başarılı olmak için geliyorlar...

Önce destek...

murat
31.05.2013, 09:09
Özellikle Fatih hamlesi bizim kafamizi cok agirtabilir. Kisisel egosu'nu ve hislerini bir kenara birakip bu goreve soyunmasi lazim oda cok zor bence. Ben Fatih'in bu isi yapabilecgine hic ihtimal vermiyorum ama herzamanki gibi "insaallah yanilan ben olurum" diyorum ve gorevinde basarilar dileyip bu konuyu kapatiyorum.

alone_6161
31.05.2013, 09:17
Hami'nin teknik, taktik konularda yeterli olduğuna dair şüphelerim mevcut. Fatih gibi dikbaşlı, kendi bildiğini okuyan birinin ise iletişim, idare gibi konularda çok yeterli olamayacağını düşünüyorum.

İki hamleyi de doğru bulmasam da, ikisinin de çok çok başarılı olmalarını diliyorum.

zahido
31.05.2013, 09:33
gYkjyuvQDLU

Burda Haminin açıklamalarında 2 tane yanlış var.

1.si Fatih benim kardeşimdir diyor.. Çok tehlikeli bir söylem.. O artık senin yöneticin ona göre hitap etmen lazım.. Fatih Tekkede başarılı olmak istiyorsa oyle kardeşimli falan konuşmalara tepki göstermesi gerekir.

2. husus Colman mevzuu.. Bende Hami gibi düşünüyorum Colmandan artık bize hayır geleceğini düşünmüyorum fakat oldu ki CXolman kaldı napıcaksın ozaman?

Sen yardımcı antrenorluge getirilmişsin boyle sorulara politik cevap vermen gerekir.. Öyle içinden geldiği gibi konuşursan, Colman kaldıgında Colmanla senin hakkında boy boy manşetleri görürsün gazetelerde..

Oyuzden biraz dikkat..

only ts
31.05.2013, 09:42
bu geri donus politikasinin amaci eskilerin gonullerini almak ceplerini doldurmak mi yoksa Trabzonu ileri seviyelere goturmek mi... ilk sikka 10 misli oynuyorum. Tesekkur ederim.

toksoy61
31.05.2013, 09:46
hami mandıralı ve fatih tekke nin bu yükü kaldırabileceklerini sanmıyorum. belki alt yapıya daha ciddi yaklaşırlar o kadar çünkü ikiside alt yapıdan gelmeler

ibrahim
31.05.2013, 09:46

Aynen abi bu konudada aynı düşünüyoruz. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Misina
31.05.2013, 09:47
Olası bir başarısızlık durumunda hocalık için bu iki isim gündeme gelecek umarım Mustafa Hoca ile anlaşmazlığa düşüpte ayağını kaydırmaya çalışmazlar tek çekingem bu.

Tuncer Çapa
31.05.2013, 09:49
Hami potonsiyel tehlikedir.Heran huzursuzluk çıkarabilecek bir yapısı var; çünkü bu gibi durumları futbolculuğunda yaşadık.Bence Trabzonspor a fayda yerine zarar verir. Mustafa Resit Hocaya daha rahat bir çalışma ortamı hazırlamalıyız.Öze dönüş adına bütün eski problemli adamları toplamak fayda sağlamaz.Hami yerine Hüseyin Cimşir olsa daha faydalı olur.

Cemal Sağlam
31.05.2013, 09:51
Burda Haminin açıklamalarında 2 tane yanlış var.

1.si Fatih benim kardeşimdir diyor.. Çok tehlikeli bir söylem.. O artık senin yöneticin ona göre hitap etmen lazım.. Fatih Tekkede başarılı olmak istiyorsa oyle kardeşimli falan konuşmalara tepki göstermesi gerekir.

2. husus Colman mevzuu.. Bende Hami gibi düşünüyorum Colmandan artık bize hayır geleceğini düşünmüyorum fakat oldu ki CXolman kaldı napıcaksın ozaman?

Sen yardımcı antrenorluge getirilmişsin boyle sorulara politik cevap vermen gerekir.. Öyle içinden geldiği gibi konuşursan, Colman kaldıgında Colmanla senin hakkında boy boy manşetleri görürsün gazetelerde..

Oyuzden biraz dikkat..

1.si zaten şuanda TSmizde yapılmaya çalışılan abi-kardeş ilişkisini oluşturmak ve öze dönebilmek. bu yüzden Fatih başkan bile olsa Haminin kardeşi olarak kalacaktır.

2.si ise Hami teknik konuları çok güzel açıkladı. Benim bağlı olduğum Mustafa hocadır dedi, o ne derse o olur dedi. Yani o kadar da yanlış şeyler söylemedi.

Güzel günler çok yakın yeter ki değerlerimize sahip çıkalım...

taita
31.05.2013, 09:53
Fatih Tekke ok ama Hami için tereddütlerim var. Zamanında milli takım kampındayken Fatih Terim o yaz GS ile anlaşacağını ve seni de istiyorum deyince tutturdu GS ye gideceğim diye. FatihbTerim taa 90 yıllarda bu futbolcu ayartma işine milli takımda başlamıştı. Hepimizin canını sıkmıştı Hami. Ama zamanın yönetimi izin vermeyince olmadı. Bu olaydan sonra da soğudum Hami den. Yani Fatih ile Hami nin kıyaslamasınolmaz bile benim açımdan. Fatih in Hami out demek istemiyorum ama inşallah hayırlısı olur.

zahido
31.05.2013, 09:55
1.si zaten şuanda TSmizde yapılmaya çalışılan abi-kardeş ilişkisini oluşturmak ve öze dönebilmek. bu yüzden Fatih başkan bile olsa Haminin kardeşi olarak kalacaktır.

2.si ise Hami teknik konuları çok güzel açıkladı. Benim bağlı olduğum Mustafa hocadır dedi, o ne derse o olur dedi. Yani o kadar da yanlış şeyler söylemedi.

Güzel günler çok yakın yeter ki değerlerimize sahip çıkalım...

Abi kardeş ilişkisi futbolcuyla fatih tekke arasında olabilir..

Ama mevki olarak fatih tekke Haminin üstünde olucak..

Nasıl otarite kurucak peki Fatih Tekke bu şartlar altında? Herkes yerini bilip söylemlerini o şekilde geliştirmesi lazım..

2. dediğim husus Colman kaldıgında aynen gerçekleşicek bir olay..

Cemal Sağlam
31.05.2013, 10:03
Abi kardeş ilişkisi futbolcuyla fatih tekke arasında olabilir..

Ama mevki olarak fatih tekke Haminin üstünde olucak..

Nasıl otarite kurucak peki Fatih Tekke bu şartlar altında? Herkes yerini bilip söylemlerini o şekilde geliştirmesi lazım..

2. dediğim husus Colman kaldıgında aynen gerçekleşicek bir olay..

hayır ama abi Hami bunu da söyledi

Fatih benim yöneticim para konulmadık o ne derse o olur dedi

Kendisinin MRA ve FT den alt seviyede olduğunu defalarca belirtti.

Colmanın kalması MRA ve FT nin kararı dedi ama ben şahsen bu colmanın takımda kalmasını istemem dedi şahsen beğenmiyorum dedi bunda yanlış bir şey yok bence

Çünkü ben de Hami hocaya katılıyorum :)

h@msi61
31.05.2013, 10:18
Su formayla 250 den fazla gol atan adam icin soylenenleri goruyorum da, yazik gercekten...
Tolunay gibi gsye sahiden gitmis adam hoca olmusken, zamaninda gsye gitme durumu oldugu icin boyle bir degerin yardimci hoca olmasina karsi cikmak dogru degil. Ha Tolunay gibi "canimdan cok sevdigim" sovunu yapmamis olabilir tabi. Bu adam Trabzonspor'un en buyuk efsanelerinden birisidir. Herkesin cocukluk kahramani superman bilmemneyken bizimkisi Hami idi, hey gidi...

Tayfun
31.05.2013, 10:20
Hami şut atmayı, Fatih kafa vurmayı öğretsin yederli http://www.gscimbom.com/forum/images/smilies/gsc/cigara.gif

h@msi61
31.05.2013, 10:23
Basliga cevap olarak da 2 ay idman yapsalar varolan forvetlerden daha cok is yapacak iki tane hocamiz oldu, olumlu buluyorum tabi :)

temel_yilmaz
31.05.2013, 10:25
BU hamleler hocanın başını ağrıtabilir nedeni ise Hami inanılmaz çok,çok olmasına rağmen boş konuşan biri..

Yani tipik başıma ne geliyorsa dilimden geliyor mizaçlı biri.

Zafer Fidan
31.05.2013, 10:39
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/485571_10151624721899621_531449021_n.jpg

bkandil
31.05.2013, 10:47
Bir çocuk şarkısı vardı,

Bir köprüde karşılaşmış iki inatçı keçi
Hep huysuzluk inatçılık bu keçilerin suçu
Büyük keçi demiş, "yol ver önce ben geçeceğim"
Küçük keçi demiş "verirsem öleceğim"
Tam köprünün ortasında iki keçi toslaşmış
İkisi de suya düşmüş, bunu görenler şaşmış
Keçilerin inatçısı suya düşer boğulur
İnsanların İnatçısı kim bilir ki ne olur?

fındıkoğlu
31.05.2013, 10:58
Fatih ve Hami'ye olan sevgim başka....
Tabiri caizse İş başka Aşk başka..
yanlış bir yapılanma içersindeyiz. Çok fazla ümidim yok..
Kulüp olarak küçülmeye başlıyoruz tekrar.
Birdahaki seçime kadar vay başımıza geliceklere...

Emirhan Makul
31.05.2013, 11:01
Şenol Güneş'e milyonlar önünde ana avrat küfür eden Engin Baytar ile transfer görüşmesine başlayan bir Fatih Tekke izliyorum gözlerim kapalı.

muratt
31.05.2013, 11:05
Fatih Tekke,
Futbolun profesyonellere bırakılması ne kadar doğru bir karar ise, profesyonel olarak Fatih Tekke'nin seçilmesi de o kadar yanlış bir karar. Hiçbir birikimi yok, deneyimi yok. Futbolculuğunda da hep agresif tavırlarıyle ön plana çıktı, Trabonspor'a para kazandırdı evet ama gidişi akıllarda, çok "net" bir gidişti. Takıma abilik yapmak dışında (baskın karakteri sayesinde) yapabileceği bir yöneticilik ben göremiyorum.. Ne bir futbolcu pörtföyü, ne takım kurgusu ne de başka birşey..

Transfer için uzunca bir süre var önümüzde, eğer kampa yerli-yabancı iyi transferler yetişir güzel bir kadro kurulursa Fatih Tekke başarılıdır diyebilirim, yok Transferin son gününde yine menejerlere kalacaksak F.Tekke bıraksın bu işleri..

Hami Mandıralı'ya gelirsek, teknik kadroda böyle efsanevi isimlerin olması oyuncular açısından olumlu etki yapar. Ayrıca M.R.A. daha önce yıldız oyuncularla hiç çalışmadı, bir ego savaşında işi zor olabilirdi, bu anlamda yanında Hami'nin olması da çok yararlı olabilir. O açıdan olumlu buldum.

Kamil Çakmak
31.05.2013, 11:07
Ben olumlu bakanlardanım her ikisi içinde.

Arif Timurcioğlu
31.05.2013, 11:08
Olumlu hamleler.

iso_4939
31.05.2013, 11:09
bence tekke hamlesı o mevkı ıcın zor hami olsa yıne normal olurdu..

TAHSİN 61
31.05.2013, 11:12
Hami Hamlesini beğenmeyenler sebepleriyle yazabilir mi? Milli takım alt kategorilerinde antrenörlük yapmış bir isim Hami ve bizim efsane oyuncumuz gelecekteki Hocamız belkide.. Mustafa Hocanın yardımcılığıda çok yakışır elbet

Erbay
Şenol Güneş...

Özkan Sümer...

Sadri Şener...

Hami Mandıralı...

Trabzonspor camiasında belki de en sevilmeyen adamlar. Çok komik ya ne yalan söyleyeyim :)

Fatih Öztürk
Ne Hami nede Fatih kulüpte bu güne kadar görev almamışlar.insanlar bu iki ismi eleştirirken ellerinde hernangi bir tez yada bulgu olsa gam yemeyeceğim.hem öze dönüş olsun diye feryat figan eyle hemde sözlerinle çelişkiye gir.herkesin birbirinden öğreneceği şeyler var.hele bir çalışmaya girsinler bakalım.zamanla ak kara çıkar meydana.

salihismet
31.05.2013, 11:19
Olası bir başarısızlık durumunda hocalık için bu iki isim gündeme gelecek umarım Mustafa Hoca ile anlaşmazlığa düşüpte ayağını kaydırmaya çalışmazlar tek çekingem bu.

Öyle karmasik düsüncelere sahibiz ki, hasa beygamber olsa yinede oralarda birseyler lur, ayak oyunlari falan.
Izleyip görecegiz, bunu bu kadar karistirmanin ne geregi var. Dünyada bu isler nasil yürüyorsa bizde öyle yapalim.
Yok hami fatihin altinda calismazmis, yok o onun üstünde calismazmis, hekesin bir görev alani var, birakalim
herkes isini yapmaya calissin, yapamayan gider zaten. Dünyada bu gibi isleri bizim gibi karistiran bir futbol
taraftari yok, varsada ben bilmiyorum.

tristram
31.05.2013, 11:21
fatih hamelesini gereksiz hami hamlesine ise olsa da olur olmasa da olur diyorum .haci yonetimi kurumsallasmayi cok ters anladi..
kurumsallasiyoruz deyip kulubu es dostunun istihdam kapisi yapiyor.ayrica gereksiz bir kuculme sevdasina girdiler.
iyi kotu futbolcu portfoyu olan tolunay'i yok sayip tekke'yi sportif direktor yapmak is bilmezliktir,adam kayirmaktir.

Punisher-61
31.05.2013, 11:22
Bu sene kalite ön planda degil.. Trabzonlu olsunda ne olursa olsun mantigi ile hareket ediyoruz..

Su sacma öze dönüs muhabbetti gerceklesiyor..-

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fatih Öztürk
31.05.2013, 11:26
Sadri Şener eşi dostu Tolunayı göreve getirirken ses çıkarmayanlar Hacıosmanoğlunun eşi dostu Fatih ve Hami hamlesine burun kıvırıyorlar.dikkat edin saçma saçma eleştiri yapan hep aynı şahıslar.farketmez.seve seve yada diğer tabirle Trabzonspor yavaş yavaş kendi kimliğine geçiş yapıyor.

Yiğit Gayretli
31.05.2013, 11:33
Fatih'in eksiği tecrübe. Hami'nin eksiğini ben bu sayfalarda yazamam...

Emre Bulut
31.05.2013, 11:35
iki hamlede yanlış

Emre Bulut
31.05.2013, 11:36
Bu sene kalite ön planda degil.. Trabzonlu olsunda ne olursa olsun mantigi ile hareket ediyoruz..

Su sacma öze dönüs muhabbetti gerceklesiyor..-

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu hamle bizi geriye götürmesinden korkuyorum.

Fatih Öztürk
31.05.2013, 11:38
Trabzonspor tarihinin en fazla gol atan futbolcusuna bir jubileyi bile çok görenler oldu.Hami ne kadar yanlış muhalif seçimi yapsada yanlışlarından dönecek kadar olgun biri.

murat
31.05.2013, 11:41
Sadri Şener eşi dostu Tolunayı göreve getirirken ses çıkarmayanlar Hacıosmanoğlunun eşi dostu Fatih ve Hami hamlesine burun kıvırıyorlar.dikkat edin saçma saçma eleştiri yapan hep aynı şahıslar.farketmez.seve seve yada diğer tabirle Trabzonspor yavaş yavaş kendi kimliğine geçiş yapıyor.

Elestiri getirenlerden biri olarak bu yazini ustume almasamda, devamli bu usluple konusmak hic yakismiyor. Ilgimi ceken noktalardan biride bu yonetimi destekliyenlerin bunu gozu kapali yapmasidir. Ben yonetimin niyetinden supheli degilim ama kararlari elestirmekte herkesin hakkidir.

Artik forum ikiye ayrildi neredeyse, ustacilar ve hacicilar. Seviye hic olmadigi kadar dustu. Bir taraf elestirmek icin elestiriyor diger taraftar kaba bir uslupla, gozu kapali bir sekilde cevap veriyor.

Yeni yonetimimiz bu, bunu kabul edelim oncelikle! Elestirileride seviyeli bir sekilde yalim ve bunada herkes saygi duysun.

Biraz saygi ve sevgi arkadaslar, lütfen. Bu forum ve biz Trabzonsporlulara yakisan boylesidir.

Tuncer Çapa
31.05.2013, 11:43
Hami ne kadar yardımcı hoca olursa olsun, açıklamalarıyla,hareketleriyle,çok ve boş konuşmasıyla MRA nın önüne geçer.MRA rahat çalışmalı bence. Hami ile çalışırsa devamlı arkasını kollamak zorunda kalacak çünkü Hami nin ne zaman ne yapacağı belli olmaz.Bence hocanın yardımcısı olarak Büyük Hamdi yeterli. Buna ilave olarak yetişmesi adına Hüsyin Cimşir olabilir yardımcı hoca. Hami çok yanlış seçim. Yanlış seçim olduğunu 3-4 aya kalmaz herkes anlar ama iş işten geçmiş olur.

Samet GÜVEN
31.05.2013, 11:47
Aslolan MRA dır. Hami akşam ki konuşmasında sorun olacağının sinyallerini açık açık ortaya koydu. Hele bir imza atalım ondan sonra bu soruları cevaplarım ne demek. önce bi imza atalım!

Sen o soruların muhatabı değilsin ki, o sorulara, hocamızın kararıdır diyip geçeceksin. İmza attıktan sonra ne değişecek, hocanın istediğine itiraz mı ediceksin? Yardımcı antrenörün sorumlulukları nedir arkadaşlar. Bu sorumluluklar ile Hami nin söylemleri birbirine uyuyor mu?

Korkum odur ki, ilk 2-3 mac beraberlikler mağlubiyetler olursa daha başında taraftar-medya- ve şikeciler üçgeni teknik ekip huzursuzluklarını ( olmasa bile ) gündeme getirecek. çünkü şu an ki ortam içeriden yıkmaya o kadar müsait ki?

Tek iyi ihtimal saha sonuçlarının iyi olması.

Fatih Öztürk
31.05.2013, 11:47
Elestiri getirenlerden biri olarak bu yazini ustume almasamda, devamli bu usluple konusmak hic yakismiyor. Ilgimi ceken noktalardan biride bu yonetimi destekliyenlerin bunu gozu kapali yapmasidir. Ben yonetimin niyetinden supheli degilim ama kararlari elestirmekte herkesin hakkidir.

Artik forum ikiye ayrildi neredeyse, ustacilar ve hacicilar. Seviye hic olmadigi kadar dustu. Bir taraf elestirmek icin elestiriyor diger taraftar kaba bir uslupla, gozu kapali bir sekilde cevap veriyor.

Yeni yonetimimiz bu, bunu kabul edelim oncelikle! Elestirileride seviyeli bir sekilde yalim ve bunada herkes saygi duysun.

Biraz saygi ve sevgi arkadaslar, lütfen. Bu forum ve biz Trabzonsporlulara yakisan boylesidir.

Ben çapsız,fütursuz eleştirenleri kastettim.tabiki herkes dilediğini eleştirir.bundan daha doğal ne olabilir.fakat eleştirenlerin belli bir kesiminin amacı üzüm yemek değil bağcıyı dövmektir.bunuda forumu iyi takip edenler net olarak bilir.Trabzonspor başarılı olsa eminimki malum kesim sevinmeyecek.

serdar
31.05.2013, 11:50
Ikisinin yerine daha profesyonel ve tecrübeli isimler alinmaliydi... Trabzonlu veya Trabzonsporlu olmak yetmemeli... Yönetim ikisindede yanlis karar verdi bence... yinede ikisine basarilar diliyorum...

nightmarew61
31.05.2013, 11:54
Benim anlamadığım sanki bugüne kadar çok profesyonel bir ekip vardı da şimdikilere laf ediliyor. Giray Bulak sportif direktörken ne yaptı: Janko-Emerson. Sonuç koca 0. Artık eleştirme değil destek verme zamanı.

Erhan Sezer
31.05.2013, 12:00
Benim anlamadığım sanki bugüne kadar çok profesyonel bir ekip vardı da şimdikilere laf ediliyor. Giray Bulak sportif direktörken ne yaptı: Janko-Emerson. Sonuç koca 0. Artık eleştirme değil destek verme zamanı.
Kesinlikle, ikisinin de Allah yardımcısı olsun...

Hasan Cubukcu
31.05.2013, 12:03
Ker ikiside basarili olacaktir Insalla hic süphe etmeyin .

Hamilen Fatihin arasi iyi degil diye biliyorum !!!

Emrah Akcagöz
31.05.2013, 12:09
Her şeye eyvallah da birşeyi atlıyoruz. Yönetim değişti. Bazı hareketler sıkar biraz.

Serdær
31.05.2013, 12:09
Ya tavan yapacağız yada dibe vuracağız.(Daha dibe)

Ortası yok.

Hayırlısı olsun.

bkandil
31.05.2013, 12:12
Her şeye eyvallah da birşeyi atlıyoruz. Yönetim değişti. Bazı hareketler sıkar biraz.

Atlanmaması gereken bir durum...

Fakat huy mezarda çıkarmış derler...

Hayırlısı bakalım.

nightmarew61
31.05.2013, 12:18
Bu ekibin yapması gereken en önemli şey futbolcuların "şu paraya serbest kalırım" gibi bir saçma sapan maddeyi gündeme bile getirmelerini engellemek ve getirilmesi durumunda masaya yumruk vurulmasını sağlamak

messi_61
31.05.2013, 12:20
Cok iyi bir hamle ! Basari oz evladla gelir..

Pshycologist41
31.05.2013, 12:20
Herkesin fikrine saygı duyuyorum FAKAT ;!

Burda Hami ye sıkan laf eden cogu arkadasımızın profilindeki yaş hanesinde 20 22 falan yazıyor. Ya hu Hami kimdir bilmezsin adam top oynarken sen kundakta ağlıyordun neyi bilip laf edersin ?

Hatasıyla dogrusuyla Hami bu kulüp için burda atıp tutan mabadından sıkan herkesten daha cok şey yapmıştır , vermiştir. O yüzden boş boş konusmaya haybaden yere kurusıkı atarlanmaya hiç gerek yok sevgili ergen renktaşlarım. Komik duruma düşüyorsunuz.

messi_61
31.05.2013, 12:23

Burda Hami ye sıkan laf eden cogu arkadasımızın profilindeki yaş hanesinde 20 22 falan yazıyor. Ya hu Hami kimdir bilmezsin adam top oynarken sen kundakta ağlıyordun neyi bilip laf edersin ?

Hatasıyla dogrusuyla Hami bu kulüp için burda atıp tutan mabadından sıkan herkesten daha cok şey yapmıştır , vermiştir. O yüzden boş boş konusmaya haybaden yere kurusıkı atarlanmaya hiç gerek yok sevgili ergen renktaşlarım. Komik duruma düşüyorsunuz.

Aynen katiliyorum bravo.

Emirhan Makul
31.05.2013, 12:27

Peki Hami hayatında ki tüm icraatlerini futbolcuyken mi yaptı, mesela hami futbolcuyken çok düzgün bir insan ama bıraktıktan sonra terörist olup daha çıksaydı ne olacaktı ? Futbolculuğunu mu değerlendirecektik ?

Ergenlik erkekte 13 kızlarda 11 yaşında başlar 22 yaşında ergen ben görmedim, ayrıca bu 20 yaşında diyip aşağıladığın insanlar bu hami mandıralının futbolculuğunu görmemiş olsalar da futbolculuğu sonrasında ki hareketlerini değerlendiremezler mi ?

Acaba her şeyi ben mi yanlış anladım diye tekrar sormak istiyorum Hami'yi futbolcu olarak mı aldık ki, futbolculuk dönemi ortaya koyuluyor.

Hayır tamam olumlu olumsuz eleştirelim sıkıntı yok saygı duyuyorum ama böyle bir eleştirme şekli olmaz, sen o zaman yoktun, o zaman sus, otur aşağı, o zaman hiç birimiz tarih konuşmayalım, nasıl olsa görmedik.

Fatih Öztürk
31.05.2013, 12:28
bu geri donus politikasinin amaci eskilerin gonullerini almak ceplerini doldurmak mi yoksa Trabzonu ileri seviyelere goturmek mi... ilk sikka 10 misli oynuyorum. Tesekkur ederim.

Şu yorumu yapan Trabzonspor taraftarı oluyor dimi.

Cyzio
31.05.2013, 12:30
Ergenlik erkekte 13 kızlarda 11 yaşında başlar 22 yaşında ergen ben görmedim, ayrıca bu 20 yaşında diyip aşağıladığın insanlar bu hami mandıralının futbolculuğunu görmemiş olsalar da futbolculuğu sonrasında ki hareketlerini değerlendiremezler mi ?

Yaşından dolayı aşağılanma, bu forumun genel kuralıdır; sevgili Emirhan.

Nereden mi biliyorum :rolleyes:?

.

sasone
31.05.2013, 12:33

Açıklamasında seçimin ertesi günü beni aradılar,o zaman Mustafa hoca ile 2 ay önce anlaşmış olsalar,Hami daha önce belli olurdu.
Mustafa hoca ile 2 ay önce anlaşma olmadımı yoksa.

Cihansev
31.05.2013, 12:34
Tribunlere yapilan hareketler bunlar. Haminin kapasitesini anlamak isteyen 1461 - fenerbahçe macini bi daha izlesin. Fatih Tekke icin ise cok erken ve yersiz bir koltuk. Simdi dusunun kariyerli bir yerli hoca fatih Tekke ile bu pozisyonda calisir mi

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Pshycologist41
31.05.2013, 12:34
Peki Hami hayatında ki tüm icraatlerini futbolcuyken mi yaptı, mesela hami futbolcuyken çok düzgün bir insan ama bıraktıktan sonra terörist olup daha çıksaydı ne olacaktı ? Futbolculuğunu mu değerlendirecektik ?

Acaba her şeyi ben mi yanlış anladım diye tekrar sormak istiyorum Hami'yi futbolcu olarak mı aldık ki, futbolculuk dönemi ortaya koyuluyor.

Hayır tamam olumlu olumsuz eleştirelim sıkıntı yok saygı duyuyorum ama böyle bir eleştirme şekli olmaz, sen o zaman yoktun, o zaman sus, otur aşağı, o zaman hiç birimiz tarih konuşmayalım, nasıl olsa görmedik.

Öncelikle aşağılama kelimesini kesinlikle kabul etmiyorum sevgili renktaşım.

Hami ne yapmış Allah aşkına ? Benim tek gördüğüm şu ;

Bu kulübe yıllarını vermiş 200 ün üzerinde gol atmış bu kulübe ve taraftara sayısız mutluluk yaşatmıştır. Hami'nin söylemlerinden duruşundan dem vuran sevgili kardeşlerim ve sen Emirhan dostum kısa bir empati yapalım mı?

Bir kulübe yıllarını vereceksin. Ter döküp bi taraflarını yırtacaksın ve efsaneler arasına adını yazdıracaksın. Ama senin o kulübün bir takım kişilerin agzına bakarak seni kapının önüne koyacak hepsini geçtim sana bir jübileyi bile çok görecek. Allah aşkına biz ya da burda Hami ye laf söyleyenler hiç mi birşey yapmazdınız? hiç mi kırgınlıklarınız olmaz dı? Hami onu demiş bunu demiş. Geçiniz efendim.

Murat 61
31.05.2013, 12:51
Başarılı...

Murat Altun
31.05.2013, 12:54
Hami Şenol Güneş e edebiyat yapma dediğinde bitmişti Şike lobisine ve digitürke yaranmak için yaptığı yorumlarda bir Trabzonspor efsanesine yakışmıyordu Bence Hami bir hatadır Umarım yönetim taraftarın hassasiyetini görüp vazgeçer
Fatih Tekke ise uamrım faydalı olur Futbolculuğu gibi yeni görevindede başarılı olup olamayacağını bekleyip göreceğiz ama Ts da görevi hakediyor kaptan

MaEsTrO
31.05.2013, 12:58
En büyük sorun yetersiz olmalari. Yarin, muhtemel bir basarisizlik halinda gözler sadece Mustafa Hoca'yi arayacak. Ortalikta ne Hami olacak ne Fatih. Olan takimin hocasina olacak.

Ayrica Fatih'in Engin Baytar ile transfer görüsmesi yaptigini sanmiyorum pek, bu camianin o zat'in adini dahi anmasi abesle istigaldir birakin transfer edilmesini.

Emirhan Makul
31.05.2013, 13:06
Öncelikle aşağılama kelimesini kesinlikle kabul etmiyorum sevgili renktaşım.

Hami ne yapmış Allah aşkına ? Benim tek gördüğüm şu ;

Bu kulübe yıllarını vermiş 200 ün üzerinde gol atmış bu kulübe ve taraftara sayısız mutluluk yaşatmıştır. Hami'nin söylemlerinden duruşundan dem vuran sevgili kardeşlerim ve sen Emirhan dostum kısa bir empati yapalım mı?

Bir kulübe yıllarını vereceksin. Ter döküp bi taraflarını yırtacaksın ve efsaneler arasına adını yazdıracaksın. Ama senin o kulübün bir takım kişilerin agzına bakarak seni kapının önüne koyacak hepsini geçtim sana bir jübileyi bile çok görecek. Allah aşkına biz ya da burda Hami ye laf söyleyenler hiç mi birşey yapmazdınız? hiç mi kırgınlıklarınız olmaz dı? Hami onu demiş bunu demiş. Geçiniz efendim.

İlk önce şunu söyleyeyim ben yaklaşım olarak size bir tepki gösterdim.

Konuya gelirsek olayların içeriğini birde Hami'nin nefret edercesine söylemlerini yönelttiği Özkan Sümer'den dinlemek gerekir, artık hiç bir şey eskisi gibi değil, şehir efsanesi olarak dolanan olaylar açığa çıkıyor, çıksınlar söylesinler hamiye bu dışlamalar neden yapıldı, hami'nin o dönem takım arkadaşları çıksın açıklasınlar ne oldu ne bitti bilelim, bu yüzden kim haklı kim haksız şu anda bilemeyiz, ne hamiye haklı derim nede haksız ama tartışmalı olduğu açık ve net.

Kırıldık evet bizde bir şeyler söyledik ama trt'de yorumculuk uğruna boğazımıza dizmedik hiç bir düşüncemizi abi.

zekeriyya
31.05.2013, 13:06
bende olumlu bakıyorum

başta karamsarlığa kapılmayalım

Pshycologist41
31.05.2013, 13:13
İlk önce şunu söyleyeyim ben yaklaşım olarak size bir tepki gösterdim.

Konuya gelirsek olayların içeriğini birde Hami'nin nefret edercesine söylemlerini yönelttiği Özkan Sümer'den dinlemek gerekir, artık hiç bir şey eskisi gibi değil, şehir efsanesi olarak dolanan olaylar açığa çıkıyor, çıksınlar söylesinler hamiye bu dışlamalar neden yapıldı, hami'nin o dönem takım arkadaşları çıksın açıklasınlar ne oldu ne bitti bilelim, bu yüzden kim haklı kim haksız şu anda bilemeyiz, ne hamiye haklı derim nede haksız ama tartışmalı olduğu açık ve net.

Kırıldık evet bizde bir şeyler söyledik ama trt'de yorumculuk uğruna boğazımıza dizmedik hiç bir düşüncemizi abi.

İşte sevgili dostum benimde söylemek istediğim budur. Senin de dediğin gibi bunlar sehir efsanesidir insanları dinlemek gerekir peşin hükümlü olmamak gerekir ki hepimiz bazı zamanlarda kırgınlıkla ya da kızgınlıkla neler söylemiyoruz ki ?

Sadece söylemleri vs. onları kesinlikle savunmuyorum. Ama maziye bakacaksak diyorum birde olumlu tarafından bakmamız gerekmez mi ?

Bu adı geçen insan bu kulübe emek vermemişmidir ? Sanırım ikimizde burdaki herkeste bunu kabul ediyordur.

O'nun dönemindekilerle olanlar onun döneminde kalmalı. Şuan yepyeni insanlar var yönetimde ve takımda. Ben o kadar emeğe binaen geçmişteki sehir efsanelerinin ve resmi kendi söylemlerinin üzerine sünger çekilirse Trabzonspor adına olumlu olacagını düşünmekteyim.

Mehmet S. Pervan
31.05.2013, 13:55
Fatih Tekke de beşiktaş'a gitmiş bir isim. Oldu olacak Ogün'le Abdullah'ı da alalım.

Mehmet S. Pervan
31.05.2013, 13:58
Alın Size Fatih Tekke'nin Açıklamaları!!!

Milli takımda Burak Yılmazla beraber Arda Turan, Selçuk İnan, Alper Potuk gibi yıldız futbolcularımız var. Sizin bu futbolcular için bakış açınız nedir?
Burak Yılmaz gol atıyor, tabelayı değiştiriyor, takımına büyük katkı sağlıyor ama daha öğrenmesi gereken şeyler var. Burak gerçekten önemli bir futbolcu fakat eksikleri var ve bu eksiklerini çalışarak kapatması lazım. Performans olarak son yıllarda tavan yapmış bir oyuncu. Milli Takım'da yıldız futbolcu dersen; bana göre yıldız oyuncu yok, yıldız adayı olabilecek oyuncu var dersek daha normal olur. Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Alper Potuk işte tasvir ettiğim gibi yıldız adayı olabilecek futbolcular. Türkiye'nin en büyük yıldız oyuncusu Emre Belözoğlu'dur.

(Tarih: 1 Nisan 2013)
Haberi merak edenler için; http://www.fanatik.com.tr/fatih-tekkeden-bomba-aciklamalar_3_detail_27_305139.htm

Bunun üzerine kimse bana Fatih Tekke'yi savunmasın. Yakın zamanda gitmesi tek temennim.

Fatih Öztürk
31.05.2013, 13:58
Fatih Tekke de beşiktaş'a gitmiş bir isim. Oldu olacak Ogün'le Abdullah'ı da alalım.

Tolunayda G.saraya gitmişti?
Keza Özkan Sümerde öyle.
Bu kulüpte başka takım forması giyenler hainmidir?

Hüseyin Başoğlu
31.05.2013, 14:00
Tolunayda G.saraya gitmişti?
Keza Özkan Sümerde öyle.
Bu kulüpte başka takım forması giyenler hainmidir?

Sonuna kadar haklısın abi...Sonuçta onları gönderen belli :)

Fatih Öztürk
31.05.2013, 14:01
Emre Belözoğlunun kişiliksiz,karaktersiz şeref yoksunu olması çok iyi futbolcu olduğu gerçeğini değiştirmez.
Fatih Tekkeyi eleştirecek değişik argümanlar bulun.

Fatih Öztürk
31.05.2013, 14:06
Sonuna kadar haklısın abi...Sonuçta onları gönderen belli :)

Özkan hocayı 2 sene sonra alt yapının başına getirende aynı kişi:)
Tolunayda cincona gitmek için zamanında az takla atmadı.

Bera B.
31.05.2013, 14:07
İkisini de olumlu bulmuyorum ama takip etmek gerekir. Benim daha önce Alper Boğuşlu da kim yahu diyip utanmam gibi utandırırlar inşallah.

ThePatriot61
31.05.2013, 14:08
Alın Size Fatih Tekke'nin Açıklamaları!!!

Milli takımda Burak Yılmazla beraber Arda Turan, Selçuk İnan, Alper Potuk gibi yıldız futbolcularımız var. Sizin bu futbolcular için bakış açınız nedir?
Burak Yılmaz gol atıyor, tabelayı değiştiriyor, takımına büyük katkı sağlıyor ama daha öğrenmesi gereken şeyler var. Burak gerçekten önemli bir futbolcu fakat eksikleri var ve bu eksiklerini çalışarak kapatması lazım. Performans olarak son yıllarda tavan yapmış bir oyuncu. Milli Takım'da yıldız futbolcu dersen; bana göre yıldız oyuncu yok, yıldız adayı olabilecek oyuncu var dersek daha normal olur. Arda Turan, Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Alper Potuk işte tasvir ettiğim gibi yıldız adayı olabilecek futbolcular. Türkiye'nin en büyük yıldız oyuncusu Emre Belözoğlu'dur.

(Tarih: 1 Nisan 2013)
Haberi merak edenler için; http://www.fanatik.com.tr/fatih-tekkeden-bomba-aciklamalar_3_detail_27_305139.htm

Bunun üzerine kimse bana Fatih Tekke'yi savunmasın. Yakın zamanda gitmesi tek temennim.

Emre ne kadar büyük bi serefsizse okadar da iyi bir futbolcu. Avrupada oynadigi zamanlarda daha cok begenirdim da neyse.

Bence savunmakla alakasi yok. Öküzün altinda buzagi aramayin hemen.

Furkan Özdem
31.05.2013, 14:08
Emre Belözoğlunun kişiliksiz,karaktersiz şeref yoksunu olması çok iyi futbolcu olduğu gerçeğini değiştirmez.

Kesinlikle. Emre bence de Türkiye'nin en büyük yeteneklerinden biri. Ülkedeki çoğu kişiye göre de böyle. Bi insan yeter ki eleştirilmek istensin...

61_Hasan_69
31.05.2013, 14:09
Emre Beleşoğlu türkiyenin en karaktersiz oyuncusudur ancak bana görede en yetenekli oyuncu odur.

Fatih Öztürk
31.05.2013, 14:12
Tribunlere yapilan hareketler bunlar. Haminin kapasitesini anlamak isteyen 1461 - fenerbahçe macini bi daha izlesin. Fatih Tekke icin ise cok erken ve yersiz bir koltuk. Simdi dusunun kariyerli bir yerli hoca fatih Tekke ile bu pozisyonda calisir mi

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

M.R.Akçayda tribünlere yapılan hareket neticesindemi getirildi?
Haminin kapasitesinin neyini anlayalım?eleştirilecek yanları muhakkak çok.efsane olmuş ismi kalkıpta iki kelimeyle aforoz etme çabasını anlayan beri gelsin.efsaneleri bir cümlesiyle yerin dibine sokmaya kalkarsak camiada adam kalmaz.

bkandil
31.05.2013, 14:15
Fatih,

Adaşın inatçı, dik kafalı, Hami'nin de kafa yapısı böyle. Bu sebeplerden ötürü sıkıntı olabilir belki, tabi başkandan korkularına huy da değiştirebilirler.

Not:Bu arada bizim orada inatçı, dik kafalı olmayan insan zaten nadir bulunur. Eldekiler bunlar, yapacak bir şey yok sanırım...

Fatih Öztürk
31.05.2013, 14:20
Fatih,

Adaşın inatçı, dik kafalı, Hami'nin de kafa yapısı böyle. Bu sebeplerden ötürü sıkıntı olabilir belki, tabi başkandan korkularına huy da değiştirebilirler.

Not:Bu arada bizim orada inatçı, dik kafalı olmayan insan zaten nadir bulunur. Eldekiler bunlar, yapacak bir şey yok sanırım...

Abi Trabzonlu olupta dik kafa olmayan kaç kişi tanıyorsun Allahını seversen:D
Yöresel insanımızın başarılı olmasının yegane özelliklerinden birkaçı inatçı,hırslı ve dikkafa olmasıdır.

DeAgLeMaNyAq
31.05.2013, 14:26
Bence bu konuda yanlış bilgiye sahipsiniz. Hami Mandıralı'nın üye numarası 9350 ki 1988'de, 9000 kadar üyemiz olduğunu sanmıyorum.

Ha Divan üyesi olmasının önemi var mı şuan da yok o ayrı..

Valla bizzat Hami'den duydum. 25 yılımı doldurdum divan üyesi oldum belgemi gönderdiler dedi. Üye numarası konusunda detaylı bilgiye sahip değilim ama sonuçta ölenler de oluyor. Hami'nin üye numarasının 9000'li rakamlarda olması o dönemde aktif 9000 üyemiz olduğu anlamına da gelmiyor yani...

Aslolan MRA dır. Hami akşam ki konuşmasında sorun olacağının sinyallerini açık açık ortaya koydu. Hele bir imza atalım ondan sonra bu soruları cevaplarım ne demek. önce bi imza atalım!

Sen o soruların muhatabı değilsin ki, o sorulara, hocamızın kararıdır diyip geçeceksin. İmza attıktan sonra ne değişecek, hocanın istediğine itiraz mı ediceksin? Yardımcı antrenörün sorumlulukları nedir arkadaşlar. Bu sorumluluklar ile Hami nin söylemleri birbirine uyuyor mu?

https://www.youtube.com/watch?v=gYkjyuvQDLU&feature=player_detailpage#t=398s

Adam diyorki benim sorumlu olduğum Hocam var o derse ki bu konular hakkında konuşabilirsin ben o zaman söylerim. Daha sonra Tanju gaz verince Hami de önce bir imza atalım diyor...

Hami Şenol Güneş e edebiyat yapma dediğinde bitmişti

Bunun videosunu paylaştım Hami'nin ağzından öyle bir laf çıkmadı...

Mehmet S. Pervan
31.05.2013, 14:34

Emre ne kadar büyük bi serefsizse okadar da iyi bir futbolcu. Avrupada oynadigi zamanlarda daha cok begenirdim da neyse.

Bence savunmakla alakasi yok. Öküzün altinda buzagi aramayin hemen.

Kesinlikle. Emre bence de Türkiye'nin en büyük yeteneklerinden biri. Ülkedeki çoğu kişiye göre de böyle. Bi insan yeter ki eleştirilmek istensin...

Emre Beleşoğlu türkiyenin en karaktersiz oyuncusudur ancak bana görede en yetenekli oyuncu odur.

Ne çok Emre hayranı varmış aramızda. Bu forumda şu sözleri duyacağım hiç aklıma gelmezdi.

Şimdi siz ilerde Emre'nin Trabzonspor'a alınmasını da istersiniz. "Karaktersiz ama ne de olsa iyi futbolcu" mantığı oturmuş size.

Fatih Öztürk
31.05.2013, 14:37
Ne çok Emre hayranı varmış aramızda. Bu forumda şu sözleri duyacağım hiç aklıma gelmezdi.

Şimdi siz ilerde Emre'nin Trabzonspor'a alınmasını da istersiniz. "Karaktersiz ama ne de olsa iyi futbolcu" mantığı oturmuş size.

Ne hayranlığı kardeş.bunca yorumlardan bu sonuca nasıl vardın şimdi.Emre itin tekidir ama çok iyi futbolcudur yalanmı?

Mehmet S. Pervan
31.05.2013, 14:41
Ne hayranlığı kardeş.bunca yorumlardan bu sonuca nasıl vardın şimdi.Emre itin tekidir ama çok iyi futbolcudur yalanmı?

Emre iyi futbolcu olabilir. Ama bunu belirtecek insan trabzonlu olmamalı. Orda adama milli takımdaki futbolcuları nasıl buluyosunuz diye soruluyor. Emre bence en iyi futbolcu demesine gerek yok illa.

Hqmi
31.05.2013, 14:43
Fatih Terim'in yardımcıları, Hasan Şaş ve Ümit Davala. Ne başarıları veya tecrübeleri var antrenör olarak? Buradaki amaç takımı toparlayacak, yeri geldiğinde ateşleyecek, motive edecek, yeri geldiğinde hakemlere itiraz edecek. Kulübe böyle güçlü oluyor işte. Bence doğru bi hamle. İnşallah başarı gelecek.

Fatih Öztürk
31.05.2013, 14:46
Emre iyi futbolcu olabilir. Ama bunu belirtecek insan trabzonlu olmamalı. Orda adama milli takımdaki futbolcuları nasıl buluyosunuz diye soruluyor. Emre bence en iyi futbolcu demesine gerek yok illa.

Yahu ne alaka be kardeş.bırakın insanlar bildiği doğruyu söylesin ne var bunda.

Sefaenes
31.05.2013, 14:51
gYkjyuvQDLU

malesef adamlar tam rezil misal dün sporarti programina baktim en hizli atilan milli gollu veriyorlardi ilhan mansiz atmisdi görüntüyü nerden aliyorlar biliyormusunuz antu dan onlarin reklamini yapiyorlar ya sen devlet tv sun sen o maci naklen verdin o görüntü sende yoksa kapat kanali git anti diye degistir neyse konu o degildi aslinda ama aklima gelmisken yazayim dedim

serdar61
31.05.2013, 14:54
Yahu ne alaka be kardeş.bırakın insanlar bildiği doğruyu söylesin ne var bunda.

Millete tekme atmak ara sıra uzaktan gol atmak ile yetenekli futbolcu olunuyorsa tekke 'ye de yazık sizede yazık. bence şu an Türkiye'nin iki yıldız oyuncu vardır. bunlardan biri Kaleci Tolga Zengin diğeride kaleci Onur Kıvrak'tır. hem yeteneklidirler hemde adamdırlar.

zeki gursoy
31.05.2013, 14:59
bu iş mustafa akçayda biter...
hami yada fatih tecrübsizmiş, ne geçmişleri varmış, mış,mış.....hikaye..
onlar birbirleriyle iyi geçinsinler yeter...
takımı mustafa akçay yapacak...
haminin sahda gezinmesi bile yeter...
arada birde o şutlarından bi bukle gösterir...
belki biri kapar bişeyler...

Fatih Öztürk
31.05.2013, 15:03
Millete tekme atmak ara sıra uzaktan gol atmak ile yetenekli futbolcu olunuyorsa tekke 'ye de yazık sizede yazık. bence şu an Türkiye'nin iki yıldız oyuncu vardır. bunlardan biri Kaleci Tolga Zengin diğeride kaleci Onur Kıvrak'tır. hem yeteneklidirler hemde adamdırlar.

Yahu üstad he diyeyimde geçeyim öteye sende rahatla senin gibi düşünenlerde.
Pes yani hakikaten pes.senelerdir İnterde,Şikebahçede,Newcastlede oynamış şerefsizse şerefsiz beni ilgilendirmez ne mal olduğu.futbolu çok iyi biliyor ve uygulamasıda muazzam.cehennemin dibine kadar yolu var orası ayrı.anlaştıkmı?

serdar61
31.05.2013, 15:06
Yahu üstad he diyeyimde geçeyim öteye sende rahatla senin gibi düşünenlerde.
Pes yani hakikaten pes.senelerdir İnterde,Şikebahçede,Newcastlede oynamış şerefsizse şerefsiz beni ilgilendirmez ne mal olduğu.futbolu çok iyi biliyor ve uygulamasıda muazzam.cehennemin dibine kadar yolu var orası ayrı.anlaştıkmı?

yer yer anlaştık. % 60 kadar.

Tuncer Çapa
31.05.2013, 15:40
Bu Hami kim ya, daha sözleşme imzalamadı ortalıkta takım planlaması hakkında konuşup duruyor.Mustafa Reşit Hoca bile çıkıp konuşmazken onun konuşması iyiye alamet değil. İlerde başımıza problem çıkarmasın. Mustafa Hocanın önüne geçmesi takım bütünlüğü açısından iyiye alamet değil. Futbolculuğunda da olur olmaz konuşurdu.

blues
31.05.2013, 16:21
Hami efendi Colman´a sicak bakmiyormus. Alternatifi de hazirmis!
Mustafa ücünypöe yerini dolduracakmis.

Sasirtmaz beni! Özedönüs Projmiz saglikli yürüyecekse mustafa geri gelmeli ve gaziantep büyüksehir eski oyuncumuz ufugu bonservisini eline verip serbest birakmis. derhal özedönüs programi cercevesinde takima kazandirilmali.

Hamiden t. direktör fatihden sportif direktör yaratmaya calisiyoruz.

Balik bastan kokar diyorumm ben...

szymek7
31.05.2013, 16:25
Hami hamlesi bence çok yanlis. Nekadar Trabzonspor'un çok büyük futbolcusu, en golcu futbolcusu, bombaci vs olsada, malesef karakteri 'efsane' olmasini engelliyor.Zaten taraftarlarin %80'i bu hamleden rahatsiz. Ama eger MRA istediyse saygi duymamiz lazim. Ve desteklemek lazim.

ayazi
31.05.2013, 18:48
Bu Hami kim ya, daha sözleşme imzalamadı ortalıkta takım planlaması hakkında konuşup duruyor.Mustafa Reşit Hoca bile çıkıp konuşmazken onun konuşması iyiye alamet değil. İlerde başımıza problem çıkarmasın. Mustafa Hocanın önüne geçmesi takım bütünlüğü açısından iyiye alamet değil. Futbolculuğunda da olur olmaz konuşurdu.

aynen katılıyorum sevgili renktaşım. ümit davala yada hasan şaş ın hiç futboldularla ilgili fikir beyan ettiğini duymadım.. sen hami olarka bunları gazetecilere söylicene hocan la konuşmalısın.. düşünsenize şimdi. Colman m.Reşit hocanın isteğiyle takımda kaldı , fakat hami bu oyuncuyu istemediğini daha baştan beyan etti..

faysal
31.05.2013, 18:54
Hayırlı olsun diyelin umarım bu karalar olumlu yönde yansır :) Hami faydalı olcaktır tecrübesiyle,

bkandil
31.05.2013, 18:59
Başlığa Hüseyin Çimşir'i de ekleyelim bence...

memmedaga
31.05.2013, 19:13
hami içime sinmedi

fatih tekke gururlu egosu yüksek bi adam

hami onu her türlü sollar ve tecrübesi daha fazla

kavga çıkma ihtimali çok yüksek

Samet Yildirim
31.05.2013, 19:20
Ikiside güzel hamle...

Sevindim.

SALDIRAY
31.05.2013, 21:26
Öz evlatlarımız tek tek takımda buluşuyor. Buna itiraz edenler var:) Şaka gibiniz. Ama doğru bize bunlar lazım değil,bize 1 yabancı ve onun getireceği 3-5 çapulcu adamlara ihtiyacımız var. Pes!

Mert Pasa
01.06.2013, 08:03
Konu isimler degil de kurulan sistemin ne oldugunu anlamak kolay degil,bence Fatih ve Hamide dahil hickimsenin akli net degil.Hami demeclerinde neredeyse MRA'yi unutacak

Harun
01.06.2013, 12:22
Hami için elli farklı kişiden 50 farklı yorum aldım her seferinde.Seveni tapıyor, sevmiyonu sövüyor.İki uç nokta arasında kalanlarda çok.
Trabzon'da yaşayanların Hami hakkında düşünceleri farklı, Trabzon ili dışında oturanların farklı.Futbolunu eleştirende çok,övende çok.
Ama daha çok kişiliği ile ön plana çıkıyor.Fakat kendisininde şahsına yapılanları unutamadığını her zaman dile getiriyor.
Yani Hami şimdilik soru işareti bana göre.
Fatih Tekke ise Hami'ye göre daha ılımlı bakılan kişi.Fakat bu alan hiç bir tecrübesi olmaması zayıf noktası.Bu konuda ne kadar katkısı olur şüpheliyim.Aslında Ünal Kahraman-Tolunay daha tecrübeli isimler tercih edilebilirdi.Fakat insanları küstürmekte üzerimize olmadığı için onları kaybettik.

titanic
01.06.2013, 14:29
İki hamlede doğru , hocanın şenol güneş olması tadından yenmeyecek derecede lezzetli bir iş olacaktıki biz tecrübesiz bir hoca getirme gereği duyduk Mustafa Hoca için çok erken , 1.lig de başarılı olmak yetmez.

salihismet
01.06.2013, 15:05
Haci bir ekip olusturdu ve secildi, görev bölümünün ardindan iki kisi rahatsizliugini belirtip istifa edecekleri söylentileri
yayildi. Mustafa hoca göreve getirildi ardindan yardimcilari yönetim tarafindan aciklandi, simdide Mustafa hocanin
bu yardimcilar konusunda rahatsiz oldugu söyleniyor. Eger bu yardimcilari Mustafa hoca degilde yönetim kendisi
secmisse büyük yanlis yaptilar demekdir. Bunun yangilari bayagi devam edecege benziyor.

ilyskm
02.06.2013, 13:01
Neyse bekleyip görecegiz... MRA için hiçte kolay olmayacak çünkü 1461 deki topcularin hepsi amator zihniyetle oynadilar ki su anda Trabzonspor kadrosunda bu zihniyette sadece kalecilerimiz Onur ve Tolga var. Yani MRA nın işi cok zor...