PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hami Mandıralı | Teknik Direktör

Sayfa : 1 2 3 [4]

truva28
08.05.2014, 23:23
galatasaraya yenilsek bile gelecek sene takımın başında kalmalı.Bu takım her türlü avrupa ligine katılacak çünkü.Belki Uefa'nın vereceği cezalardan sonra şampiyon ligi ön elemesi bile oynayabiliriz.Yani demek istediğim gs'ye yenilsek bile adamın bugüne kadarki emeği ve yaptığı işler göz ardı edilmemeli kesinlikle

İ. SARAL
09.05.2014, 10:42
Tolunay varken Tolunay devam etsin, Mustafa varken Mustafa ile devam dedik. Şimdi de Hami ile yola devam. İstikrar şart. Hoca değiştirmekle bu iş düzelmiyor.

BİGSTAR61
09.05.2014, 11:02
bu gün hami ile devam edelim diyenler daha bir yıl önce tolunayı bırakıp, MRA ile devam edelim diyorlardı.. bu eller o zaman etmeyin gitmeyin hem 1461'e, hem TS'ye; hem de MRA'ya yazıktır şeklinde yazdı hep.. ama nafile..

etmeyin gitmeyin hem hamiye, hem TS'ye yazıktır.. Hami hocalığa çok meraklı ise 1461'i alıp rüşdünü orada ispat etmelidir, ondan sonra kaçmıyor ya burada devam eder.. herkesin teknik direktorluk vasfi ayni mi birader?

bahadır2561
09.05.2014, 15:35
Elinde Xavi varda Hami Hoca oynatmıyor Soner ayakta duramıyor kız gibi top oynuyor Zeki onun kadar teknik değil ama mücadele ediyor Hami Hoca elimizdeki kadro ile yapabildiğimizin en iyisini yapıyoruz diyor her zaman; kadro çok ama çok yetersiz ama bu kadroyu en verimli şekilde kullanıyor Hami Hoca ben gayet başarılı buluyorum.

1-Zeki nerede mucadele ediyor biz niye goremiyoruz? Son mac nerdeydi ben hic ismiji duymadim da.
2-Elinde Colman var sen kullanmiyorsun disiplinsiz vs. bahane bunlar
3-Zeki'yi kesmek icin Xavi olmaya gerek yok Soner her turlu iyidir
4-Sahin nedir abicim her mac oyuna giriyo nerdeyse bi bok yaptigini daha gormedim

Siz basarili buluyor olabilirsiniz ben sahsen yeni sezona yeni bir teknik direktorle girmek istiyorum

İ. SARAL
09.05.2014, 16:08
1-Zeki nerede mucadele ediyor biz niye goremiyoruz? Son mac nerdeydi ben hic ismiji duymadim da.
4-Sahin nedir abicim her mac oyuna giriyo nerdeyse bi bok yaptigini daha gormedim

Siz basarili buluyor olabilirsiniz ben sahsen yeni sezona yeni bir teknik direktorle girmek istiyorum

Hadi hepsini anlarım da Colman ne yahu. Bu kulüpten kovulacak ilk futbolcumsu.

Cafer Bulur
09.05.2014, 16:23

1-Zeki erciyes macinda takimin en iyilerinden biriydi,onuda mi görmedin?

2-Colman in dünya umurunda degil ki sahaya sürsün,colman i oynatmamasi gayet dogru.

3-Soner i her hoca kesti demek ki sorun sonerde biraz mantikli düsünmek lazim.

4-Sahin konusunda haklisin,gecen hafta oynatilmasi büyük hata idi.

5-Sonuc itibariyle hami simdiye kadar basarilidir ve gelecek sezonda devam etmesi gerekiyor,bu sansi haketti.

halil ibo
09.05.2014, 16:36
Gelecek sezon bizim için olmamalı!Bu kadar net.Çünkü şikeligde geleceğimiz yok !
Bu sebeple ne hoca umurumda ne de futbolcu...

bahadır2561
09.05.2014, 17:35
Hadi hepsini anlarım da Colman ne yahu. Bu kulüpten kovulacak ilk futbolcumsu.

1-Zeki erciyes macinda takimin en iyilerinden biriydi,onuda mi görmedin?

2-Colman in dünya umurunda degil ki sahaya sürsün,colman i oynatmamasi gayet dogru.

3-Soner i her hoca kesti demek ki sorun sonerde biraz mantikli düsünmek lazim.

4-Sahin konusunda haklisin,gecen hafta oynatilmasi büyük hata idi.

5-Sonuc itibariyle hami simdiye kadar basarilidir ve gelecek sezonda devam etmesi gerekiyor,bu sansi haketti.

Colman'i sezon sonu gonder tamam eyvallah ama simdi ihtiyacimiz varken oyle sekil yapip kadrodisi birakamazsin

Ben Hami ile yeni bi yapilanma istemiyorum siz isteyebilirsiniz
2 basarili sonuc alan hemen td yi haketti filan yaziliyor sonuc husran
MRA ile de boyle olmustu, Hami'nin sonuda onun gibi olur eger yeni sezona onunla baslarsak

edit: Zeki'nin Erciyes macini ben gordum de diger maclarini sen gormedin galiba
1 tane Erciyes maci var baska ??

memozcan
09.05.2014, 18:33
Her ne kadar Hami Hoca için dediklerinize katılsam da tezat bir yorum olmuş zira MRA'da rüştünü ıspatlayıp gelmişti.. :)

haklısınız ama, tolunay hocaya göre çok yetersiz biri idi o zaman.. hami hoca için burası iyi bir deneyim oldu, şimdi 1461'i Ptt ligine çıkarsa ve orada başarılı olsa hamiye kimse hayır diyemez..

memozcan
09.05.2014, 18:34
şimdi hami kalsın diyenler seneye hep bir ağızdan şenol güneşi isteyecekler:) aha buraya da yazmış oldum..

Tolga
09.05.2014, 23:56
Malouda mevzusunda yazılıp çizilenler doğruysa ego falan filan, ne olursa olsun ben yanındayım o konuda. Zokora ve Colman'da olduğu gibi. Egoist hoca egoist topçudan iyidir son 2-3 sezon için.

Tuğrul
10.05.2014, 00:13
Hami'ye önyargılı bakılmasının nedeni pro-lisansının olmaması ve teknik adam olarak kendisini kanıtlamamasıdır.

Öte yandan oynattığı futbolda pek içaçıcı değil.

Kafasında MRA gibi hep belli fotoğraf var. Onun dışına çıkmıyor.

Teknik ve taktiksel olarak verecekleri sınırlı.

Bu futbolculardan bu çıkıyor derseniz giderseniz Raya Vallaceno'ya, Mainze, Augsburg'a bakarsınız.

Mesela Rayo TD'ü Paco Jemez o ligin standartlarında o futbolcularla harika işler yarattı.

Ayrıca gitmesine de gerek yok.

Vizyon olarak üst düzey bir TD gelecekse yardımcı antrenör olarak kalmasının bir mahsuru yok.

Umarım hayırlısı olur.

Jackal Wile
10.05.2014, 12:08
şimdi hami kalsın diyenler seneye hep bir ağızdan şenol güneşi isteyecekler:) aha buraya da yazmış oldum..

takım hocasız kalsın sokaktan çevirip birini koysunlar şenol güneşi yine istemem yeter artık defansın d sini ağzına alan hoca istemiyorum 2 senedir gol atamayan takım 4 5 gol atıyor canımızdan bezdirdiler artık defans defans baksana atak oynayınca henrike bile gol kralı olacak nerdeyse :)

Mert Oğuzlu61
10.05.2014, 13:37
haklısınız ama, tolunay hocaya göre çok yetersiz biri idi o zaman.. hami hoca için burası iyi bir deneyim oldu, şimdi 1461'i Ptt ligine çıkarsa ve orada başarılı olsa hamiye kimse hayır diyemez..

adam TS antrenörü olmuş, şu dakkadan sonra 1461 e git demek çok mantıksız olmaz mı ? ben hami nin yerinde olsam, bu teklifi küfürle eş değer tutardım ve direk istifa eder giderdim.

1461 i ahmet özen gibi hocaların yönetmesi lazım, şuan nerdedir ne yapar ne eder bilmiyorum ama o takımı ahmet hocaya emanet etmek gerekir... tekrar PTT ye çıkarsın ve topçu yetiştirsin, onunda misyonu bu olsun.

dandik süper ligde deneyimli hocalarıda görüyoruz işte, en yakın örnek mancini... rezil oldu 8 yaşında çocuk bile dalga geçiyor adamla :) hami gidecekte kim gelecek, yerli antrenörlerin hepsini denedik. geriye yabancı formülü kalıyor, onuda ben yeterince tecrübe ettiğimizi düşünüyorum, yabancı antrenörden bize fayda gelmez.

ben seneye uefada olacağımızdan eminim... hami nin transfer dönemini nasıl geçireceğini merakla bekliyorum.

Cafer Bulur
10.05.2014, 14:58
Hami'ye önyargılı bakılmasının nedeni pro-lisansının olmaması ve teknik adam olarak kendisini kanıtlamamasıdır.

Öte yandan oynattığı futbolda pek içaçıcı değil.

Kafasında MRA gibi hep belli fotoğraf var. Onun dışına çıkmıyor.

Teknik ve taktiksel olarak verecekleri sınırlı.

Bu futbolculardan bu çıkıyor derseniz giderseniz Raya Vallaceno'ya, Mainze, Augsburg'a bakarsınız.

Mesela Rayo TD'ü Paco Jemez o ligin standartlarında o futbolcularla harika işler yarattı.

Ayrıca gitmesine de gerek yok.

Vizyon olarak üst düzey bir TD gelecekse yardımcı antrenör olarak kalmasının bir mahsuru yok.

Umarım hayırlısı olur.
Hami de bu yetersiz kadroyla takimi avrupaya tasiyor daha ne istiyorsunuz?

Hakli olarak zokora,colman ve malouda yi kesti ama takima oynattigi futbol hic de fena degil.

Geldiginden beri daha yenilgi yüzü görmedi sivasa erciyese 4-5 tane salladi bursay eskisehire karabüke 2 ser gol atti hami geldiginden beri belki de ligin en cok gol atan takimiyiz.

Hem de bunu defansi kadir,mustafa akbas ve aykut demir gibi yetersiz futbolculardan olusan bir takimla yapti.

Orta sahada sadece alex ve zeki yavru kalmasina ragmen rakiplerine ezilmedi,alternatifi olmamasina ragmen yapti bunlari.

Adam akilli forveti sadece henrique olmasina ragmen ligin en golcü takimlari arasina girdi,daha ne yapacakti?

Hami basarilidir bunun tartisilmasi bile gereksizdir yukarda saydiklarimizi yabanci bir hoca basarsaydi burada ona methiyeler düzülüyordu.

Sanki yabanci bir hoca gelse basimiz göge erecek yarim sezon sonra göndermenin yollarini arayacagiz o halde aklinizi basiniza alin ve hami ye destek olun...

memozcan
10.05.2014, 15:33
takım hocasız kalsın sokaktan çevirip birini koysunlar şenol güneşi yine istemem yeter artık defansın d sini ağzına alan hoca istemiyorum 2 senedir gol atamayan takım 4 5 gol atıyor canımızdan bezdirdiler artık defans defans baksana atak oynayınca henrike bile gol kralı olacak nerdeyse :)

bu dediğin hedefsiz bir ligde oluyor maalesef.. iki mağlubiyet üstüste alırsak haminin arkasında kimse kalmaz.. zaten çok düşük olan kredisi hemen tükenecektir.. ve bir efsanemiz daha kaybolup gidecektir tıpkı ünal karaman gibi.. hami için henüz zamanı değil, hem kendisine hem trabzonsporun bir senesine yazık olacak..

Hunk
10.05.2014, 15:34
Hamiyi karakter olarak Trabzonspora yakistiramiyorum. Onu taniyanlar anlamistir demek istedigimi.

Ayrica kendisine gecmis doneme gore basarisiz demek haksizlik olur. Ama bu onun iyi bir hoca oldugunu kanitlamaz. Bu yuku kaldiracak kapasitesi yok malesef

Jackal Wile
10.05.2014, 15:51
bu dediğin hedefsiz bir ligde oluyor maalesef.. iki mağlubiyet üstüste alırsak haminin arkasında kimse kalmaz.. zaten çok düşük olan kredisi hemen tükenecektir.. ve bir efsanemiz daha kaybolup gidecektir tıpkı ünal karaman gibi.. hami için henüz zamanı değil, hem kendisine hem trabzonsporun bir senesine yazık olacak..

tmm abi hollandalı bir hoca getirsinler en atarlısından atara atar top oynatacak birini hamiyede durumu anlatıp bir iki sene takıl şurda bu adam gidici yerine sen geçersin diye illaki hami gelsin demiyorum ama şu takıma defans oynatan hoca gelmesin abi başka birşey istemiyorum

memozcan
10.05.2014, 16:40
tmm abi hollandalı bir hoca getirsinler en atarlısından atara atar top oynatacak birini hamiyede durumu anlatıp bir iki sene takıl şurda bu adam gidici yerine sen geçersin diye illaki hami gelsin demiyorum ama şu takıma defans oynatan hoca gelmesin abi başka birşey istemiyorum

bence bu en büyük hata olur.. olası bir hoca değişikliğinde ilk akla gelen şey haminin hocanın ayağını kaydırdığı olacaktır..

profesyonel liglerde 6-7 tane takımımız var. bunlardan biri de 1461 ve bu takım eti senin kemiği benim felsefesiyle kuruldu.. yani ilerde trabzonsporun başına geçmek istiyorum diyen eski oyuncularımız neden burada kendilerini test etmek istemez anlamıyorum. aynı şekilde arsinspor, ofspor, akçaabat fk gibi alt liglerde takımların başında içi geçmiş hocalardansa hami, f. tekke , ogün, soner gibi isimler bu takımları alıp kendilerini rahatlıkla gösterebilirler ve tecrübe kazanırlar..

daha önce bir yöneticimiz açıklamıştı; bir eski oyuncumuza yeni adıyla u-17 takımını teklif ettik; abi bana bunu mu layık gördünüz demiş..

özevlatlarımız futbolu bırakınca gigs gibi doğrudan takımın başına geçmeyi hedefliyorlar heralde..

Adem Akyüz'
11.05.2014, 21:10
En büyük şansı Bourcenu ve Özer'in takıma katılmış olması.. MRA'nın elindeki kadroda da bu oyuncular olsa biraz daha iyi sonuçlar alabilirdik. Tabi bu Hami hocanın başarısını da görmezden gelmemizi gerektirmiyor. Beklediğimin üstünde bir başarı yakaladı ancak hala gelecek sezon devam edip etmemesi konusunda şüphelerim var.

Şüphelerim var demiştim. Artık hiçbir şüphem yok. Devam edilmemesi gerekir. Sene sonu teşekkür edilip yollar ayrılmalı.

bordomavi1
11.05.2014, 21:12
Önceden de demiştim. Hami Hocayla devam etmemeliyiz.

Vkgz
11.05.2014, 21:17
hami hoca juve maçı ve bu maçı leş ettin malesef. olcan-adrian-yusuf la orta sahamı kurulur hocam bu maçta bu adamlarda defans "0"

DeAgLeMaNyAq
11.05.2014, 21:38
Takımdan nasıl memnun olabiliyorsun Hocam hâla anlamış değilim...

Ali İhsan
11.05.2014, 22:05
En büyük özelliği dandik rakipleri yenebiliyor (mevcut şartlarda o bile iyi onu da yapamayanlar var)

Azıcık yetenekli topçusu iyi hocası olan bunu darmadağın dağıtıyor, çünkü hocalık bilmiyor...

Miserable
11.05.2014, 22:06
2-3 farklı galibiyet aldı ve yenilmedi diye kral yaptılar adamı. Bildiğin sıfır.

canna52
11.05.2014, 22:09
en nihayetinde şahine okey veren bir hocamsıdır.

seneye revizyonu hami yapacaksa 5 sene kafadan gider.

Ogün YAZICI
11.05.2014, 22:13
iki haftadır oyuncu değişiklikleriyle maçın içine s.çıyorsun hoca...seninle hedeflediğimiz yola girilmez bunu görmüş olduk...

umutberna
11.05.2014, 22:33
Elinde kadro anlamında fazla seçeneği yok.
maç sonrası gs 4 pozisyon bulamadan 4 gol attı demiş , doğru ts gs'ya 4 pozisyon vermeden 4 gol attırdı ,, kendiside en az 3-4 pozisyon kaçırdı, ilk yarıda Olcan'ın golüde yan hakem tarafından verilmedi.
Demek ki kazanabileceğimiz bir maçı acayip bir farkla kaybetmişiz , bunun nedeni maça motive olamamak. Hami Hoca'da dahil takım bu maça motive değildi, olamadı.
İşte bu büyük bir hocalık sorunu, Hami Hoca ile devam edelim istiyorum ama artık kritik maçlarda kazanma azmi olan bir takım görmek istiyorum. İstanbu takımlarıyla bu sezon oynadığımız 6 maçın 4'ünü kaybettik yarıştığımız Sivas'tan çok geride kaldık.

Sefa
11.05.2014, 23:24
Lafla peynir gemisi yürümez..

Alper Beyazay
12.05.2014, 00:06
Seneye şans verilmeli diye düşünüyordum, zamanla değiştirdin düşüncemi. Seneye olmamalı.

Ömer_
12.05.2014, 00:10
hocalik diplomasi olmayan adamin koskoca trabzonsporu calistirmasi olacak is değil, seneye olmamali.

Sibel
12.05.2014, 00:11
Kalmalı fikrini hiçbir zaman düşünmemiştim.
Değişen bir şey yok.
Bu kadro ve heyette (birkaç oyuncu hariç) kimseyi görecek gözüm yok.

Muhteva
12.05.2014, 03:11
10 tane pozisyonu harcıyorsa bir takım orada hocayı eleştiremem çünkü ben skor adamı değilim tek eleştirdiğim husus Emreyi oyuna geç sokmasıydı..
Yusuf ve Olcan o net pozisyonları gol yapsaydı yine farklı yorumlar görecektik bu doğru değil..
Fikrim değişmedi Hami hocaya şans tanınmalı şu aşamada yerli ve kaliteli hoca bulmak zor yabancılar da bize sürekli ters gelmiştir..
Hami hoca eğer devam ederse yönetimden en başında gelecek sezonla ilgili transfer şartı koydursun kaliteli 3-4 transfer ve yine kaliteli 4-5 yerli oyuncu alınmazsa devam etmem desin..

SEDAT
12.05.2014, 09:27
* Zorlama Hami, koyun bile güdemezsin sen kaybedersin hepsini...

tristram
12.05.2014, 09:45
baslarda destekliyordum ama son haftalarda iyice sacmaladi.halen daha mra'dan iyi oldugunu dusunuyorum ama ligin bitimine 4-5 hafta kalmisken zokora ve colmani kadro disi birakmak ismi yani..alternatifleri de zeki ve abdulkadir.
insan iki futbolcudan nefret etse dahi sene sonuna kadar sabrederdi.al iste ozer sakatlandi senin orta sahan sadece bourceanuya kaldi..zeki-abdul takil oyle.
seneye 1461den gelen kazmalarin herhangi birine sans verecekse kalmasin gitsin.trabzonspor'un sonradan giren oyunculari sahin-abdulkadir gibi futbol fukaralari olmamali..

gökhants1966
12.05.2014, 15:18
Nekadar boş konuşan insan var.Futboldan anlamayan insanlar.

Mra defans yaptırınca niye defansif oynuyoruz saldıralım diyenler hami gelince negüzel dik oynuyoruz hücum oynuyoruz diye mraya saldırıyordu.

Maçta defansif oynasak yine yenilecektik.Siz galiba elinizdeki kadronun 3.lig kadrosu olduğunun farkında değilsiniz.

Başlamışlar haminin diploması falan.Dünyanın en iyi teknik direktörü gelse bu takım en iyi 4.olur ve şansa bala olmadan hiçbir derbiyi kazanamaz.

Yok efendim bielseymış falan filan ulan bielsa gelse napacak senin leş gibi kadrona.Yok efendim antrenman metoduymuş.Ulan sen benle dalgamı geçiyosun adamın elinde muniain var senin elinde adrian yusuf abdülkadir gibi gerizekalı topçular var.Sen ne zannediyosun bielsa gelecek bu gerizekalılara antrenman yaptıracak disiplin sağlıcak bunlarda iyi oynayacak falanmı.Ah benim futboldan bir gram bile anlamayan renkdaşlarım.

Dünyanın en iyi teknik direktörlerinden dediler hiddinki getirdiler milli takımın başına kovuldu.Oda çok biliyordu antrenmanı taktik bilgisini falan.

Frank Rijkaard geldi gsye barcadaki sistemi kuracaktı hiçbirşey yapamadan gitti.Altyapıdan gelen sadece emre çolaktı.Oda orta seviye bir futbolcu ilk 11 e giremiyor.

Şimdi tekrar hami mandıralıya dönelim.Bu maç ofansif değilde defansif oynatsa belki daha farklı bir sonuç çıkabilirdi.Hadi diyelim bala bir gol atıp maçı kazandığımızı varsayalım.Ne olacaktı yani kısa bir mutluluk ondan sonra takım iyi bir iki takviye yeter devam edelim sonra gelecek sezon yine hüsran.

Bu takımda onur olcan bosingwa bourceanu özer dışında hiçbir topçuyu görmek istemiyorum.

Hadi diyelim yeni teknik direktör geldi mesela dediğiniz gibi bielsa olsun.Gittiler 2-3 transfer yaptılar.Ne zannediyosunuz bu takım 2-3 transferle şampiyonluğa falanmı oynayacak.Bielsa müthiş antrenman taktik teknik bilgisiyle takımı çok iyi yerlere getirecek falanmı.

Bu takım 2-3 transferle düzelmez.Sol bek yok,Stoper yok,Yusuf yetenekli ama beyin yok,Olcan yetenekli ama beyin yok,Adrian bank asya topçusu,Henrique hem yetenek hemde beyin fakiri.

Şimdi kaç tane saydım bilmiyorum ama artık futboldanda bıktım sizin gibi futboldan anlamayanlardanda bıktım.Bundan sonra maçta seyretmicem.Cidden sıkıldım.

Hergün şevkle foruma giriyorum.Transfer bölümüne giriyorum.Takip ediyorum devamlı.Stad projesini şike sürecini yıllardır takip ediyorum.

Ama artık herşeyden sıkıldım.Yeminle futbolla iligli artık hiçbir şey duymakta görmekte istemiyorum.

İnşallah trabzonsporumuz bundan sonra iyi günler görür,güzel günler görür.

Mert'
12.05.2014, 16:38
Sürekli teknik direktör değişiyor ama sonuç aynı demek ki suç bu rezil oyuncu grubunda

truva28
12.05.2014, 17:45
1 maçla silmeyin hemen adamı.Tamam hataları var ama bugüne kadar yaptığı olumlu işler de var.Eline iyi bir kadro vermezsen hiçbir hoca iş yapmaz.Ayrıca kimi getireceksiniz yerine?Mancini bile burada neye uğradığını şaşırdı,ayrıca bu yönetim zaten kariyerli bir yabancı antrenör getiremez,bunu unutun.Türk olarak ise Ertuğrul Sağlam ve Hamza Hamzaoğlu dışında Hami Mandıralı'dan üstün pek adam yok piyasada.Hamza Hoca zaten milli takımda devam edecek,ha Ertuğrul Sağlam gelecekse birşey demem ama diğerleri Mustafa Denizli de dahil beş para etmez bence

Arif Timurcioğlu
12.05.2014, 18:07
Hamiye yersiz eleştiriler yapmaya gerek yok şu rezalet oyuncu kadrosuyla morinho gelse nafile.

gabriel omar
13.05.2014, 01:50
İşin teknik taktik,oyun okuma rakibi analiz etme kısımlarını pas geçtim ,Hami hoca sıfırdan takımı yapılandırabilecek kalibrede bir teknik direktör mü ?İşte o konuda şüphelerim var ve artık Trabzonsporun bir sezonunu daha bomboş geçirmesine tahammül edemem.

Kimse yutamayacağı lokmayı ısırmasın.

Bir de hocam,tamam Maloudayı ,Colmanı takım içi disiplin için kadro dışı bıraktın iyi güzel ama zamanlama yanlış olmadı mı ?Avrupa kupalarına gitmeye çabalıyoruz,Sivas Kasımpaşa dibimizde .Bizim ...ümüzde ayı bağırıyor ,sen tutup Borceanu ve Özer'e alternatif olarak Zeki ile Abdülkadiri bırakıyorsun.

grigandalf1967
13.05.2014, 10:02
Hamiyi eleştirebiliriz arkadaşlar.Ama hakaret yakışmaz lütfen.20 yıl bu formayı giydi.

Mehmet BAŞ
13.05.2014, 10:53
Nekadar boş konuşan insan var.Futboldan anlamayan insanlar.

Mra defans yaptırınca niye defansif oynuyoruz saldıralım diyenler hami gelince negüzel dik oynuyoruz hücum oynuyoruz diye mraya saldırıyordu.

Maçta defansif oynasak yine yenilecektik.Siz galiba elinizdeki kadronun 3.lig kadrosu olduğunun farkında değilsiniz.

Başlamışlar haminin diploması falan.Dünyanın en iyi teknik direktörü gelse bu takım en iyi 4.olur ve şansa bala olmadan hiçbir derbiyi kazanamaz.

Yok efendim bielseymış falan filan ulan bielsa gelse napacak senin leş gibi kadrona.Yok efendim antrenman metoduymuş.Ulan sen benle dalgamı geçiyosun adamın elinde muniain var senin elinde adrian yusuf abdülkadir gibi gerizekalı topçular var.Sen ne zannediyosun bielsa gelecek bu gerizekalılara antrenman yaptıracak disiplin sağlıcak bunlarda iyi oynayacak falanmı.Ah benim futboldan bir gram bile anlamayan renkdaşlarım.

Dünyanın en iyi teknik direktörlerinden dediler hiddinki getirdiler milli takımın başına kovuldu.Oda çok biliyordu antrenmanı taktik bilgisini falan.

Frank Rijkaard geldi gsye barcadaki sistemi kuracaktı hiçbirşey yapamadan gitti.Altyapıdan gelen sadece emre çolaktı.Oda orta seviye bir futbolcu ilk 11 e giremiyor.

Şimdi tekrar hami mandıralıya dönelim.Bu maç ofansif değilde defansif oynatsa belki daha farklı bir sonuç çıkabilirdi.Hadi diyelim bala bir gol atıp maçı kazandığımızı varsayalım.Ne olacaktı yani kısa bir mutluluk ondan sonra takım iyi bir iki takviye yeter devam edelim sonra gelecek sezon yine hüsran.

Bu takımda onur olcan bosingwa bourceanu özer dışında hiçbir topçuyu görmek istemiyorum.

Hadi diyelim yeni teknik direktör geldi mesela dediğiniz gibi bielsa olsun.Gittiler 2-3 transfer yaptılar.Ne zannediyosunuz bu takım 2-3 transferle şampiyonluğa falanmı oynayacak.Bielsa müthiş antrenman taktik teknik bilgisiyle takımı çok iyi yerlere getirecek falanmı.

Şu kısma kadar yazdıklarına SONUNA KADAR KATILIYORUM!

Saçma sapan yorum yapan insanlardan ben de bıktım!

Her şeyi ama her şeyi eleştiren bir zihniyet bir yere varamaz!!!!!

Ulan Hami takıma heyecan kazandırdı, Allahınızdan belanızı mı arıyorsunuz?

canna52
16.05.2014, 14:45
İşin teknik taktik,oyun okuma rakibi analiz etme kısımlarını pas geçtim ,Hami hoca sıfırdan takımı yapılandırabilecek kalibrede bir teknik direktör mü ?İşte o konuda şüphelerim var ve artık Trabzonsporun bir sezonunu daha bomboş geçirmesine tahammül edemem.

Kimse yutamayacağı lokmayı ısırmasın.

üzerinde durulması gereken nokta bu.

bizim silbaştan yeni bir kadro kurmamız lazım.

bunun için para ve oyuncu portföyü gerekli.

bizde para yok peki oyuncu portföyü var mı?

basında "öz yerli harekatı" denen şeyler yazılıyor. manisadan bülent, antepten orhan vs. bu gibi adamlar konuşuluyor.

bu parasızlık ve vizyonsuzlukla özkan sümerin kurduğu muzafferli, macitli kümeye oynayan kadro benzeri bir kadro kurmaya doğru gidiyoruz.

sifuni
17.05.2014, 15:22
Hami hoca ŞAMPİYON TRABZONSPORDUR diyebilmek için teknik direktörlüğe gelip geldikten sonra koltuğunun tartışmaya açılmasını mı bekliyormuş ?

Fatih Öztürk
18.05.2014, 00:37
Teknik direktörlük diploması olmayan Trabzonspor'a hoca olamaz nokta.

DeAgLeMaNyAq
18.05.2014, 22:45
Oyun anlamında ciddi farklılık kattığı kesin ama puantaj anlamında abartıldığı kadar büyük bir başarısı olduğunu söyleyemeyiz. Şöyle ki Mustafa Hoca ile ilk yarıyı 27 puanla tamamlamıştık. İkinci yarıyı ise 26 puanla tamamlıyoruz. Puandan ziyade üstüste 3 maç kazanma başarısını gösterememiz de önemli bir kıstas. Zaten koca sezonda bunu sadece bir kere başarabildik...

Arif Timurcioğlu
19.05.2014, 03:25
Teknik direktörlük diploması olmayan Trabzonspor'a hoca olamaz nokta. Hamiye ne kadar güvenip kendisini sevsemde güzel bir nokta.

jairzinho
19.05.2014, 06:57
tek hatalı kadrosu avni akerdeki juve 11 idi.sonra herşeyi doğru yapmaya başladı.ilk 11 istikrarı oluşturdu.

4-2-3-1 ile uyumlu birbirini tamamlayan 11 ile oldukça iyi futbol oynattı.

en ileride henriqe

onun arkasında yusuf-adrian-olcan ı hiç bozmadı.olumlu hamleler.

bourceanu nun yanına zekiyi koyarak hamle yapabileceğini gösterdi.

bence kesinlikle kalmalı.hazır takım oyununu oturtmuşken.bunu bozmak tarihi hata olur.

ideal 11 hemen hemen şekillenmiş durumda.şöyleki

onur

bosingwa-yumlu-transfer-transfer

bourceanu-zeki

olcan-adrian-yusuf

henriqe

bence yumlunun yanına ayağı düzgün glowacki tarzında stoper gerekiyor.vede kaliteli sol bek transferi.

Koray
19.05.2014, 08:30
Hami'yle devam.

Yabanci TD bize yaramaz Halilhodzici severim ama oyun tarzinin Mra'dan farki yok.

Ahmet Ulusoy
19.05.2014, 09:23
Oyun anlamında ciddi farklılık kattığı kesin ama puantaj anlamında abartıldığı kadar büyük bir başarısı olduğunu söyleyemeyiz. Şöyle ki Mustafa Hoca ile ilk yarıyı 27 puanla tamamlamıştık. İkinci yarıyı ise 26 puanla tamamlıyoruz. Puandan ziyade üstüste 3 maç kazanma başarısını gösterememiz de önemli bir kıstas. Zaten koca sezonda bunu sadece bir kere başarabildik...

Mustafa Hoca Takım ile 20 Maça Çıktı ve 7 mağlubiyetimiz var ligde. 29 Puan toplamış takım... Hami Hoca 14 Maça çıktı.. 2 defa yenildik.. Birtanesi şikebahçe maçı.. Takım 24 Puan topladı..

Puan olarak da abartıldığı kadar büyük bir başarı var bu kadro ile.. En azından Akçay'dan çok daha başarılı..

Ali İhsan
19.05.2014, 09:51
Her maç önü ve sonu saçma sapan açıklamalar yapan Cemil hoca bile gitmesi için bir sebeptir.

Bir hocanın konuşması camia açısından önemlidir, bunları çok iyi yapan hocalar var; Terim, Hamzaoğlu, Karaman vs..., bakın çoğu lafla işi kotarırlar.

Hami hem maç önü sonunda abidik gubidik konuşan bir adam ile temsil ediliyor, köşelerde kendine mikrofon uzatıldığında da net konuşmayı beceremiyor.

Ha buna rağmen başarılı olmuş mudur, evet olmuştur. Takımda ciddi temizlik yapmıştır, kalan kadrodan maksimum verim almıştır, onlara kimse bişey diyemez ama yarın eline şampiyonluğa oynayacak kadro versen oynatabilir mi, sanmam. Ersun Yanal 20 yılda şampiyon yapmayı öğrendi, kusura bakmasın ama hayatında bir kere bile şampiyon olmamış Hami'nin bu takımı şampiyon yapabileceğine inanmıyorum.

DeAgLeMaNyAq
19.05.2014, 16:32
Mustafa Hoca Takım ile 20 Maça Çıktı ve 7 mağlubiyetimiz var ligde. 29 Puan toplamış takım... Hami Hoca 14 Maça çıktı.. 2 defa yenildik.. Birtanesi şikebahçe maçı.. Takım 24 Puan topladı..

Puan olarak da abartıldığı kadar büyük bir başarı var bu kadro ile.. En azından Akçay'dan çok daha başarılı..

Ben takımın performansını ilk yarı ve ikinci yarı olarak ayırarak değerlendirdim yoksa işin içine bütün maçları kattığımızda Mustafa Hoca'nın Avrupa'da aldığı galibiyetleri de unutmamak lazım. İkinci yarıdaki ilk üç maçta Hami Hoca olsaydı bu maçlardan 9 puan alır mıydık soru işareti. Zaten oyun anlamında ilk yarıdaki gibi ezilen bir Trabzonspor olmadığını dile getirdim bu bile başlı başına bir başarıdır. Ama kazanma açısından bir istikrarımız olmadığını da unutmamak lazım. Bir hafta galip gelen diğer hafta berabere kalan bir çizgi yakaladık. Kadroya göre iyi puan aldığımız ortada hatta bunu maç başlığında da yazmıştım. Geçen seneki kadroda çok daha tecrübeli isimler vardı ama takım neredeyse küme düşme tehlikesi yaşayacaktı. Kötü diyebileceğimiz şu kadroyla 2 BJK maçını kazansaydık bugün ligi 3.bitirmiş olacaktık...

Travelair
19.05.2014, 17:32
Hami demiş ki "Benim diplomam olmadığından bahsediyorlar. Yaza kurs var. Gidip alacağım. Bakalım ondan sonra ne diyecekler"

Bu aklıma Aziz'in savunmasını hatırlattı: Askere gitmediğimi konuşup duruyorlar. Onu da hallettik. Bedelli askerlik çıktı. Şimdi ne diyecekler bakalım

İkisi de işin özünü kaçırıyor. Trabzonspor zirve takımıdır. Onu çalıştıracak hoca oraya donanımıyla, bilgi birikimiyle gelmeli. Hami şu zamana kadar kendini Trabzonspor için bu doğrultuda hazırlamamış. Yıllarca vakti vardı. Ha diyorsa ki ben Guardiola yolundan Simeone yolundan gideceğim o da bir yol ama elimizde o lüksü kaldıracak bir takım yok. Allah var. Şu zamana kadar eski futbolculuk günlerinin birikimini ve eski Trabzonsporlu futbolcu olmanın avantajını iyi kullandı. Sempatimiz de var. Teknik direkltörlük tecrübesi ise yok. Daha işin başında. Bunlar yeni sezonda böylesine bir yükü kaldırabileceği anlamına gelmiyor

Sibel
19.05.2014, 18:14
Soma'daki insani hareketleri gerçekten takdire değer.
Teşekkürler.

Mert Oğuzlu61
19.05.2014, 19:32
https://www.facebook.com/bordomavi.net/photos/a.333952106814.197897.8715106814/10152389812996815/?type=1&theater

şu fotodaki elemanlarla TS yi 4. yaptı.

bence başka söze gerek yok :) yerli adam piyasada yok, yabancı saçmalığına gerek yok, zaten yönetimsel bazda sıkıntı var hami en azından yerli ve sıkıntının kaynağını en iyi bilen isim konumunda, durup dururken birde yabancı adam getirip 1 yıl afrasını tafrasını çekmeyelim, hiç gerek yok. hami den fazlasını ya pa maz.

AYYILDIZ
19.05.2014, 19:40
Hami hocayla 3 yillik sozlesme imzalansin ve yeniden yapilanma baslasin.Yabanci hoca bizim icin sadece zaman ve para kaybi olur.

Uğur Ö.
19.05.2014, 20:47
Kulübü,taraftarı kısaca camiayı şuanda en iyi bilen isimlerden.Ben Şotayı daha çok isterdim hatta keşke ikisi bir arada olsaydı.Hami Hocaya güveniyorum.Haddimizi bilecek şekilde şartları zorlayacaktır.

Samet Yildirim
19.05.2014, 20:56
Hami ile devam etmemek ihanet sayarim...

h@msi61
19.05.2014, 21:17
Hami gelecek sene icin biletini hakkiyla kazandi bence. Ha yonetim derse biz buyuk oynayacagiz, felanca buyuk hocayi getiriyoruz, oyle oyuncular alacagiz ki Hami'ye birakamayiz takimi eyvallah. Ama sacma sapan isimler icin Hami'yi yemesinler.

Mehmet BAŞ
20.05.2014, 11:12
Yönetim Morinho'yu getireceğim dese de Hami Hoca ile devam edilmeli!

Takıma ısınmış, takımın sevdiği bir antrenörü bırakmak ''Akılla'' falan izah edilemez.

Sonuna kadar Hami Hoca diyorum.

Öznur61
20.05.2014, 12:01
Hami hocaya karşı ön yargılıydım ama şansı hak ediyor bence...

Travelair
20.05.2014, 12:07
Yeni sezon hedef şampiyonluk olacak. Şu an için Hami için ağır yük. Kariyerinin henüz başında. Geldiğinde beklentiler düşmüştü. Kaliteli bir teknik direktörün yanında devam etmesinde tecrübe ve bilgi açısından fayda var

Bud Spencer
20.05.2014, 12:33
juventus, gs kadrolari ( iki mactada merkez ortasaha bombos birakildi)
sahin tercihi
haminin en büyük hatalari idi

takimi toplayip, malouda, zokora gibilere taviz vermemesi
bu kadro ile oynayabilecegimiz en ofansif futbolu izlettirmesi
pozitif yönleri idi

herhalde seneye sampiyonluga oynayacak kadro kuramayacagimizi herkes biliyordur...bu kosullar altinda Hami ile devam edilmeli, ücüncü sinif yabanci teknik adamlara gerek yok...

Ahmet Ulusoy
20.05.2014, 13:17
Yeni sezon hedef şampiyonluk olacak. Şu an için Hami için ağır yük. Kariyerinin henüz başında. Geldiğinde beklentiler düşmüştü. Kaliteli bir teknik direktörün yanında devam etmesinde tecrübe ve bilgi açısından fayda var

Bence bu Hami'ye haksızlık olabilir.. Sanırım bir süre sabırla beklenmeyi haketti

Mehmet BAŞ
20.05.2014, 14:20

Kaliteli Teknik Direktörden kasıt ''Yabancı Hoca'' ise ona toptan karşıyım.

Yabancı Teknik Direktörlerin TR'de başarısız oldukları açıkça ortada.

Bence macera aramaya hiç gerek yok.

Ayrıca Yerli ve Kaliteli olan kim var bize gelecek? Bence kimse yok!

O nedenle en mantıklı olan Hami ile devam etmektir.

Berkedogan
20.05.2014, 14:47
her sezon başka teknik direktöre şans veriyoruz deneme tahtası değil bu takım Hami hoca şampiyonluk için yeterli değil pişmesi lazım.

zafer6161
20.05.2014, 16:15
hami hocanın gitmesini istiyorsunuz,tamam kabul,,
peki onun yerine halilodziç gelecek.buna gönlünüz el veriyormu ???

Emirhan Makul
20.05.2014, 16:20
Diplomayı almaya ne kadar zaman kaldı ? O haşin şivesi ile maç sonu röportaj versin artık.

Fatih Öztürk
20.05.2014, 16:38
hami hocanın gitmesini istiyorsunuz,tamam kabul,,
peki onun yerine halilodziç gelecek.buna gönlünüz el veriyormu ???

Yahu Zafer öyle konuşuyorsunki sanki Halilhodzic takımı yerle bir etti.yahu bu adam değilmiydi giderken arkasından milyonlarca kişinin methiyeler düzdüğü?

Hqmi
20.05.2014, 17:47
Kalmayı kesinlikle hakediyor bence.

Ali YİĞİT
20.05.2014, 21:54
Oyuncu değişiklikleri konusunda ve database'ine futbolcu eklerse ve araştırırsa Ersun Yanal'dan geri kalan bi yanı yok. Ama Galatasaray maçında yapmış olduğu değişiklik beni yerden yere vurdu o derece.

Taktik ve teknik konuda iyi.

jairzinho
21.05.2014, 03:35
moulada örneği aslında trabzonsporun yolunu çizmesi açısından derslik. şöhret isme bağlanıp maddi manevi zarar edersin.

moluda nın 2 yıllık maliyeti ve verdikleri ortada.şöhretten uzak durmakta fayda var.şöhret düşkünlüğünün sonu milyonlarca avro zarar etmek demektir.

hami hoca ile yola devam edilmeli.

jairzinho
21.05.2014, 03:38
her sezon başka teknik direktöre şans veriyoruz deneme tahtası değil bu takım Hami hoca şampiyonluk için yeterli değil pişmesi lazım.

guardiola barcaya gelirken sıfır kariyer ile geldi.

yeni teknik direktör luis enriqe ninde kariyeri yok neredeyse.

selcuk
21.05.2014, 08:08
klinsman in almanya milli takiminda löw vardi yaninda

hamiyede böyle bir yardimci lazim ona destek olacak
arkasini serbest tutacak

Anıl C
21.05.2014, 14:08
zeki gibi yerden yere vurulan bir futbolcuyu orta saha göbekte değerlendiripte ğs maçı hariç verim alabilmek, gol attırabilmek, asist verdirebilmek bile başlı başına bir teknik direktör meziyetidir. Ancak çoğu Trabzonspor taraftarı bunları görmezden gelip 3 maymunu oynamakta.

Ömer Öztürk
21.05.2014, 14:40
yönetim işi eveleyip gevelemesin de açıklasınlar artık hamiyle devam edeilecegini

Ömer TOPAL
22.05.2014, 11:40
o yukarda yönetim bazında işler nasıl döner kazan nasıl kaynatılır pek bilmem ama bildiğim tek gerçek var yeniden yapılanıp korkulan Trabzonspor olacaksak bu işin başında Hami hoca olmalıdır.. Hele hele bir yabancı sadece zaman ve para kaybı olacaktır. Biz farklıyız, kültürümüz, düşüncemiz, kavgamız, ekmegimiz bile Trabzon adını almış, çayımız desen ayrı bir tat.. demem o ki bizi bizden başka kimse anlamaz.... Bu arada hoca giyinmeyi iyi biliyor karizma adam hiç bişey olmasa klübeye yakışıyor :)

mertacar
22.05.2014, 15:10
Hami hocaya karşı ömyargiliydim fakat beni şaşırttı.Gidişat iyi zaten çok iyi bir TD alamayiz.Türkiyedeki seçeneklerr bakinca Hami şanşı hakediyor.
Ekibini yenileyebilir pierro mesela çok etkkili oldu onun gibi işi bilen antrenörler gerekli.
Birde transfer komitesi kurdurmali.

İskender YILMAZ
24.05.2014, 02:42
"Gomis, Cardozo, Demba Ba gibi isimleri istemem, bana Yekta, Ömer Şişmanoğlu getirin. Polonya ve Bulgaristan'da forma giyen bazı futbolcuları listeme yazdım." şeklinde demeç vermiş.. :) Bence Gürcistan ve Doğu Türkistan liglerini de gözden kaçırmamalıydı. Tabii bir de dünya futbolunun yeni gözdesi Cebelitarık ligi..

La havle vela kuvvet..

blues
24.05.2014, 06:58
Gecen yil MRA ile yasadigimiz deneysel futbol bu yil hamide vucut bulacak. ayni seyleri ikinbili yillarin basinda sadi tekelioglu diger eski futbolcularimizla yasamistik.

Bizden bir sey olmaz.

azicik akli olan insan yok mu bu yönetimde. bulgar futbolcu diyor adam yahu. bulgar futbolu dünya futbolunun neresinde?
Olacak is degil. bu adamlar trabzonu birakinca tesislere en yakin kahvehaneye okey oynamaya gidiyor arkadaslar!

Erkan YILMAZ
24.05.2014, 15:31
sabredilmeli efsanemiz 10 numaramız her Trabzon lunun kaleci sempatizanları hariç efsanesi genç sayılır daha iiisi Trabzonu seveni yok güvenilmeli bknz jurgen klopp

truva28
24.05.2014, 15:43
bu yönetim hocayla sözleşme imzalamak için ne bekliyor hala?Takıma alışmış,iyi işler başarmış bir adamı gönderip sıradan yabancı bir hoca mı getirmeyi düşünüyorlar acaba?Birileri onlara söylesin,bunun asla altından kalkamazlar bu sefer.İyi bi yabancı teknik direktör getiremeyeceklerini biliyoruz çünkü

canna52
24.05.2014, 16:01
inşallah transfer konusunda haminin ağzına bakıp yine 3. sınıf liglerden çöpleri toplamazlar.

yabancı için fransa, yerli için almanya öncelik olmalı.

Arif Timurcioğlu
24.05.2014, 17:38
Hamiyi destekleyen birisi olarak hocalık bir tek takımı hazırlamakla olmaz diyorum transfer yapamıyorsan oyuncu listen yoksa asla iyi bir hoca olamazsın.

cakalkerem
24.05.2014, 17:42
hoca iyidir

Sercan Keleş
24.05.2014, 17:56
Profosyonel bir teknik direktör görmek isterdim başımızda.

Murat'
24.05.2014, 18:33
Hami hoca pro lisans alabilecek mi bu sene? Basın toplantılarına katılamamasına sinir oluyorum.

Tuğrul
24.05.2014, 19:12
Eğer antrenörlüğe yeltendiyse ki milli takımların A2 ve Genç takımların başlarında bulunarak sinyali vermişti.

Buna rağmen pro-lisansı almakta bu kadar gecikmesi veya alamaması bu işteki ciddiyetini sorgulatıyor.

Futbolcu portföyü, futbolcu bilgisi gibi unsurlara vakıf mı onu da zamanla göreceğiz. İzleme komitesinin, belli araştırmanın yapılmadığı ortamda menajerlerin eline düştüğümüz hiç şüphe götürmez. Oradaki tespitleri hayati öneme sahip olacak.

Bunun dışında Hami Gomis'i istemem daha rahat kontrol edebileceğim, oterite kuracağım Ömer'i alın derse külahlar değişilmeli.

Vkgz
24.05.2014, 21:19
Orta sahamızı yola sokmalı olcan-adrian-yusuf "0" defans yapıyor böyle bir takım olmaz.

CEMEFKER
25.05.2014, 00:03
Hami Hoca ile takim yillardir aradigi disiplini buldu...aslında arada disiplin hocalari geldi ancak yönetimlerle ters düştüler...maluda colman+ janko...vb. paketler bu a.ş bir úrünü...

Hoca teknik olarak eksiklerini giderip basari yakalarsa 2. bir Terim geliyor denebilir T.F na..

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çağatay_
25.05.2014, 01:56
Taktiksel açıdan yaptıklarından daha önemlisi, takımı disiplin olarak ayağa kaldırması oldu.

Zaten bunun meyvelerini de çok iyi futbol olmasa da hırsla gelen galibiyetler ile aldık.

Bence takımın ihtiyacı müthiş taktiklerden ziyade bu ölü toprağı ve gevşekliğin atılması idi.

Bu şekilde devam edecekse kalması faydalı olabilir, zaten giderse yerine Spalletti gelmeyecek. O yüzden bu proje devam edebilir.

Önümüzdeki sezon onun için bir test sezonu olacaktır, umarım başarılı olur.

malig
25.05.2014, 14:56
süleyman hurma'yı menejer olarak getirsek futbolcu seçimlerinde faydası olmaz mı?

bahadır2561
25.05.2014, 15:52
Umarim yeni sezonda birlikte olmayiz

F. Yıldırım
25.05.2014, 18:31
Yok şununla takım uçar, yok şu bizi yukarı taşır. Taraftar bunları dese eyvallah da Hami amatör olduğunu çok belli ediyor, aynı başkanının resmi siteden alamadığı forvet isimlerini açıklaması gibi.

Bdeniz_61
25.05.2014, 18:38
Umarım yeni sezonda birlikte oluruz.Hami la bu.Dış kapının mandalı değil....

Ahmet Ulusoy
26.05.2014, 08:57
Yıllardır profesyonel teknik direktörler görüyoruz ne oluyor?

Ali İhsan
26.05.2014, 10:32
Hami hoca hakkında görüşlerim biraz karmaşık...

Yardımcı hoca iken takımı çok iyi tanımış ve Reşit hocanın yanlışlarını çok net analiz etmiş.
Kendisi adına çok olumlu bir parametre, oyuncuları analiz edebilmek ve bunu net şekilde yansıtmak oyuncuları da olumlu etkiler.
Tabi bunları hocaya feedback vermeyip de kendine sakladıysa bu etik açıdan hoş değil

Takımda top oynamak istemeyen herkesi kesti, sahaya yüzde yüzünü veren oyuncularla oynayarak maksimum verim elde etti
Sahada savaşan bir takım gördük ve kısa vadede hedefinde başarılı oldu
Hocalık her zaman oynamayanı kesmek değil oynamayanı, istemeyeni oynacak, isteyecek hale getirmektir, oyuncu kazanmak da bir meziyettir. Sadece sözünü geçirebildiğin adamlarla başarılı olabiliyorsun ve o adamlar da gs fbyi yenecek kalibrede değilse bu takımları sittin sene yenemezsin...

Futbolu bırakalı neredeyse on sene oldu ama hala diploması yok, madem hoca olacaktın, neden boş vakitlerinde kendini geliştirmek için kurslar seminerlere gitmek, dil öğrenmek, iletişim öğrenmek ve EKSİKLİĞİ TAKIMININ SESİ OLARAK CEMİL CANALİOĞLU'NU DİNLEMEK ZORUNDA KALMAMIZA NEDEN OLAN diplomanı almadın? Diploma önemli değildir ama şarttır...

Maç önü ve sonlarında konuşamasa da kuytu köşelerde mikrofon uzatıldığında ise Cemil Canalioğlu'ndan hallice konuşmaları, ciddi iletişim problemi olduğuna işaret ediyor. Ben Trabzonspor hocasının kendini net şekilde ifade eden, konuşurken heyecanlanmayan, lafı gevelemeyen, gereksiz gülme tepkileri vs vermeyen bir yetkinlikte olması gerektiğini düşünüyorum.

Bunların haricinde bir de saha içi müdahale konusu var, orası zaten tecrübe ile belli bir noktadan sonra hallolur. Şu an saha içi müdahalelerini eleştirmek için erkendir.

Sonuç olarak beklediğimden daha başarılı oldu ama hala çok eksiği var, şu an ibre %51 kalmasından yanayım, hele hele gereksiz yabancılar gelecekse kesinlikle kalmalı...

Cangele
27.05.2014, 17:48
Yönetimden Yakup Arslan'in Hami Mandirali'nin bir baska antrenörün yaninda pismesi gerektigine dair bir aciklama yapmis (Mercan FM). Yönetimden birisinin böyle disari haber sizdirmasi/yapmasi ciddi sekilde terbiyesizliktir.

Yeterli olmadigini düsünebilirsiniz, oturup karara baglayip kendisine belirtirsiniz, usulüne göre yaparsiniz, böyle degil!

Asi Çaykaralı61
28.05.2014, 19:00
Hami Mandıralı bence 1. antrenör olarak düşünülmüyor ama bu bir gerçek hiç yoktan antenör gelecekse yardımcısı olmalı

Oğuz ZEYTİN
28.05.2014, 20:43
Sade bir Trabzonspor sevdalisi olarak insallah karakterli, zeki ve profesyonel bir yabanci hocamiz olur. Hami de kendine gelen teklifleri degerlendirip essiz antrenorluk kariyerine uygun bir takimi calistirir. Teklifler varmis kendisine...

Murat'
29.05.2014, 12:21
Beyler yönetimin Hami hoca hakkında bir açıklaması var mı, kalacak mı kalmayacak mı, neden bu kadar yavaş hareket ediliyor.

Bayraktaroğlu
29.05.2014, 12:24
niye açıklama yapmıyorlar anlamıyorum devam edin işte hami hocayla bu kadar beklemenin ne anlamı var yok devam etmeyeceğiz diyorsanız açıklayın yenisini getirin işin başındayken

ibrahim
30.05.2014, 00:29
Ne diyo buß

Mehmet KARAGÖZ ‏@mehmetkaragoz61 17 Sek.
Mehr
Trabzonspor'dan bir yaprak daha düştü. Bu takıma heyecan kattığın için teşekkürler bombacı. Yolun açık olsun HAMI HOCAM. Yollar ayrıldı.

Öznur61
30.05.2014, 00:37
Hami Hocayla yolları ayırmak nedir ya ?
Neyin kafası bu ?

Mehmet BAŞ
30.05.2014, 00:40
Yemin ederim kendi evlatlarına bu kadar vefasızlık yapan başka bir takım yoktur!

Pes ya...

Ulan Hacıosmanoğlu;

Tolunay'ı hiç uğruna kovdun, Takımı adam eden Hami'yi kovdun...

Umarım tez zamanda bir daha ayak basmamak üzere sen de defolup gidersin Trabzonsporumdan!

Geldiğin güne lanet olsun!

Ogün'
30.05.2014, 00:45
Yaptıklarına ses etmeyen bir hoca arıyordur.Düşün ulan kulübün yakasından.

Sibel
30.05.2014, 00:56
O adamın yalan söylediğini görmedim. Demek ki ayrıldı.

10-61
30.05.2014, 01:01
Hami hocayı gönderen yerine kimi getirecek çok merak ediyorum.

jojuk
30.05.2014, 01:08
kim gelecek taımın başına

Samet Yildirim
30.05.2014, 02:54
Cok yazik...

h@msi61
30.05.2014, 03:00
Bakalim kimin ugruna fena ettiler Hami'yi...

Ibrahim Gaygusuz
30.05.2014, 03:26
Sacmalamaya devam ediyorlar.

zafer6161
30.05.2014, 07:52
kim gelecek taımın başına

çok sevdiği halil abisi gelecek...

zafer6161
30.05.2014, 08:00
http://s7.directupload.net/images/140530/pxa2acdm.jpg (http://www.directupload.net)

yaranozlu
30.05.2014, 08:09
Lucescu yalan haber, amaç halil. O da trabzpn tarihinin en kötü hocalarından biridir.

Turgay Atalay
30.05.2014, 08:48
Allahından bul, pardon padişahından bul İHO.

Ahmet Ulusoy
30.05.2014, 08:57
Eğer Halilhodziç gelirse bu sezonda maçları seyretmeye ara veriyoruz demektir..

kahver
30.05.2014, 09:30
Böyle örümcek zihniyet olur mu? Başkana bak yazıklar olsun ve lanet olsun senin zihniyetine İHO.

oflubektas
30.05.2014, 10:32
Eğer Halilhodziç gelirse bu sezonda maçları seyretmeye ara veriyoruz demektir..

O kadar da değil...

Teknik direktör olmasını asla istemeyeceğim Hami yanılttı beni açıkçası. Adam önce forma için savaşmayacak adamları yaşına kariyerine bakmadan kadro dışı yapıp, yeteneği sınırlı ama savaşacak adamları oynattı. Daha sonra hırsını takıma da yansıttı. Olcan, Yusuf ve Henrique'yi olabilecek en iyi şekilde oynattı. Bizden daha üstün takımlara karşı aciz kaldık (2.maçta juventus, fb, gs) ama bizle aynı seviyede veya daha aşağı takımlara karşı başarılı sonuçlar aldık.

Eğer kariyerli ve Trabzon'a sınıf atlatacak hoca getirilirse bu kararı saygıyla karşılarım. Ancak 10.haftadan sonra yine hoca aramaya başlarsak vay halimize...

Ahmet Ulusoy
30.05.2014, 10:39
O kadar da değil...

Teknik direktör olmasını asla istemeyeceğim Hami yanılttı beni açıkçası. Adam önce forma için savaşmayacak adamları yaşına kariyerine bakmadan kadro dışı yapıp, yeteneği sınırlı ama savaşacak adamları oynattı. Daha sonra hırsını takıma da yansıttı. Olcan, Yusuf ve Henrique'yi olabilecek en iyi şekilde oynattı. Bizden daha üstün takımlara karşı aciz kaldık (2.maçta juventus, fb, gs) ama bizle aynı seviyede veya daha aşağı takımlara karşı başarılı sonuçlar aldık.

Eğer kariyerli ve Trabzon'a sınıf atlatacak hoca getirilirse bu kararı saygıyla karşılarım. Ancak 10.haftadan sonra yine hoca aramaya başlarsak vay halimize...

Açıkcası Hami'nin kalmasını herşeyden çok istiyordum.. Madem ki gitti onun yerine gelecek adam da Hami gibi, Simione gibi hırslı ve başarıya aç olmalı.. veya dediğiniz gibi kariyerli bir hoca da gelecekse bile kendini Trabzonspordan daha büyük görmeyecek biri olmalı. Ama bu kişi Halilodziç olmamalı.. Adam dünya kupasından başka birşey düşünmüyor şuan.. 1 ay takımın başına geçemeyecek.. Eğer o gelirse ben bu sezon yokum.. Tabi kendi adıma

Çağatay_
30.05.2014, 13:07
Yakup Aslan, Hami'nin durumu birkaç gün içinde netleşir demiş.

Demek ki hoca arıyorlar, tutmazsa hadi bari devam et diyecekler, ben böyle tahmin ediyorum.

Bu şekilde getirilen Hami bile eski katkıyı veremez. Tam destek ile gelmiyor, eli zayıfladı.

Eğer Hami ile devam edilirse çok güzel bir törenle ve tam destek ile imza atılmalı. Hocaya güven verilmeli.

MaEsTrO
30.05.2014, 14:12
Simdi egri oturup, dogru konusalim.

Hami takimin basinda kalir da 3 mac puay kaybederse ilk buradakiler baslayacak seni takimin basinda tutan Iho'ydu diye.

Yine herkes Iho'ya sövecek. :)

reisoğlu61
30.05.2014, 15:50
Hami hocanin gelip verim alinmayan yabancilari kadro disi birakmasi bile yeterliydi.
bu yönetim eger hami hocayla devam etmez ise, hemen defolup gitsin.

truva28
30.05.2014, 20:06
Harcadılar gül gibi adamı.Bir de Lucescu masalı çekiyorlar insanlara!Delikanlı gibi çıkın Halilodziç'le anlaştık deyin!

Ayrıca Halilodzic kim yahu?Herşeyi geçtim adam şu an takımdan 5 tane futbolcuyu tanımazdır.Böyle nasıl başarı gelsin ki?Resmen gelecek sene çöpe atılmıştır bu hamleyle

Sercan Keleş
30.05.2014, 20:11
Lucescu gelecekse kusura bakmasın Hami Trabzonspor'un başarısı için. Burada kimse Masal okumasın Herkes Lucesku'yu bu takımın başında görmek ister.

Sercan Keleş
30.05.2014, 20:12
Hami ile devam Edilip edilmemesi konusunu bilemem ama bu Takım bir Kere Prof yönetilsin bak o zaman neler oluyor. Lucescu keşke olsa ama olmayacak derseniz Hami'den iyisini alamaz bu yönetim derseniz saygı gösteririm ama Hami yetersizdir. Bunu görün.

Hakan
30.05.2014, 20:21
İHO sonunda doğru bir iş yapacak galiba.Güle güle

Erkan YILMAZ
30.05.2014, 21:09
senol gunesi bursada görünce çok üzülmüştüm tek tesellim hala takımın başında bir efsane oluşuydu

hamii de gderse ki gayet başarılıyken yazıkkk

Trabzonu Trabzonsporlulara,Napoliyi de Napolililere emanet etmek lazım!

İ. SARAL
30.05.2014, 21:19
Kim gelirse gelsin dayanacağı max. 10 hafta.

61viya
30.05.2014, 23:08
Ayıp edilenler listesinde zaten vardın, altını çizmiş olduk . Ne ilksin o listeye yazılanlar içinde ne de son olacaksın maalesef.

TSemih61
31.05.2014, 00:06
Hami'nin gitmesine sevindim bir yandan. Taraftarın daha sabırlı ve bilinçli olduğu, adam gibi bir yönetimin olduğu TS çatısı altında inşallah tekrar buluşuruz Hami Hocayla.

CEMEFKER
31.05.2014, 00:12
Şenol Güneş, Ünal Karaman, Tolunay Kafkas, Mustafa Akçay ve şimdi de .....Hami MANDIRALI... 1,5 sezonda sezonda giden teknik adam hem de hepsi yerlinin yerlisi ...

Gel de bu yönetimden başarı bekle...ziyniyet az çok ortada aslında...

(..şittt. birşey söylim mi..Lucescu bu takımın başına gelirse ben de Romen'im....Halilodziç denilen ne başarıya sahip olduğu bile belli olmayan 2. sınıf yabancı gelir takımın başına)

truva28
31.05.2014, 02:17
Lucescu gelecekse kusura bakmasın Hami Trabzonspor'un başarısı için. Burada kimse Masal okumasın Herkes Lucesku'yu bu takımın başında görmek ister.

Lucescu gsye gelmedi,sana mı gelecek?Yüzde bir ihtimal bile yok

jairzinho
31.05.2014, 03:36
http://www.milliyet.com.tr/ugur-meleke-sezonun-yetmedigi-10-adam-1882770-skorer-yazar-yazisi/

uğur melekenin altını çizdiği zeki yi keşfedip orta sahaya koyan

olcan-yusuf-adrian-henriqe 4 lüsü ile takımı oldukça verimli oynatan

bourceanu zeki ikilisyle orta göbek ikilisini bulan

bir hocayı gönderip takımı tanımayan bir hoca getirip oturmuş düzeni bozmak da neyin nesi.futbol takım oyunu ve düzenli 11 ile oynandığında farkı yaratırsın.akıl alır gibi değil hami hocayı kovmak.

sportif direktörün olmamasının zararları bunlar.birileri takımın doğru yolda olduğunu söylemesi gerekir.sportif direktördür bu .ama yok.bu iş yöneticilere bırakılmamalı.

Harun
31.05.2014, 07:54
Anlaşamamalarının altında ne yatıyor onu merak ediyorum açıkcası?

CEMEFKER
31.05.2014, 13:00
....bu y önetim eğer Hami Hoca'yı gönderirse en büyük bombayı patlatır....ne Morinho, ne Yılmaz Vural ( iki zıt uç örnek size) ;))))

..Hoca yıldızlara (!) posta koyarak dizginleri takımda ele almıştı, takım olma yolunda ilerliyorken gönderilmek istenmesi bana maddi rantdan birşey getirmiyor....

cakalkerem
31.05.2014, 13:22
bir an önce durumu netleşmeli

Samet Yildirim
31.05.2014, 13:55
Yeni Hocamiz Vahid Halilhodzic oldu...Baskan acikladi.

http://www.61saat.com/futbol/trabzonspor-baskani-haciosmanoglu-yeni-teknik-adami-61saate-acikladi-h109993.html

Muhteva
31.05.2014, 14:04
Bir yılı daha kaybettik hem hocaya hemde camiaya büyük çelme çaktı İho..!

DeAgLeMaNyAq
31.05.2014, 14:53
Hacıosmanoğlu'nun divanda söylediğine göre yollar resmen ayrıldı. Yolu açık olsun. Fatih Terim'in yardımcılığına getirilmesini bekliyorum...

ucurum
31.05.2014, 14:58
Evet gelsin Malouda Janko ve niceleri, Trabzonspor ben seni neden tutuyorum ki...

Öznur61
31.05.2014, 16:36
Hami hocada gitti demek ?
Yazık...

Toraman
31.05.2014, 22:59
Halilhodziç kim Allahaşkına, bir sene daha uçtu gitti

Enisc
01.06.2014, 12:28
Hami hoca kesin olarak gitti diyebiliriz. Gelecek olan isim ise maalesef o kişi..

"Divanda Hacıosmanoğlu ile sohbet etme şansımız oldu. 'Hami ile şampiyonluğa oynayamayız, kendini yetiştirmeli. 4.lük başarı değildir' dedi..
'Lucescu için çok uğraştım, her konuda anlaştık ama kulübünü ikna edemedik, 1 senelik daha sözleşmesi var'
'Üst düzey bir kadro kuracağım, o takımı şampiyonluğa oynatacak bir hoca getireceğim.' dedi..
'Hami'ye 11 yıl sonra kulübün kapılarını açan benim, hep bizim efsanemiz olacak ama benim hedeflerim büyük'
Hacıosmanoğlu gerek bu sohbette, gerekse divandaki konuşmasında Hami ile yolların kesin olarak ayrılacağını ima etmiş oldu.. Hacıosmanoğlu'nun Halilhodzic ile uzun yıllardan beri yakın arkadaş olduklarını biliyoruz. Birinci sıradaki aday o olsa da 'kesin' demedi.."

- Gökhan Karakaş / TAKA

gabriel omar
01.06.2014, 14:40
Hami hoca 1 sene daha yardımcı antrenör olarak takımda kalmalı bana göre.Gelen hoca Lucescu da olsa Halilhodzic de olsa yardımcısı olmak Hami hocaya önemli tecrübeler katabilir.Hemen kestirip atmamalı.

Uğur Ö.
01.06.2014, 18:22
Tecrübesiz olduğu doğru.Ancak kulüpten bağları kesinlikle kopmamalı

memozcan
01.06.2014, 20:09
Hami o kadar kendine güveniyorsa gidip bir anadolu takımında rüştünü ispat etmeli.. kaçmıyor ya burası..

memozcan
01.06.2014, 20:10
Hacıosmanoğlu'nun divanda söylediğine göre yollar resmen ayrıldı. Yolu açık olsun. Fatih Terim'in yardımcılığına getirilmesini bekliyorum...

hami çok sever kendilerini zaten..

CEMEFKER
03.06.2014, 12:21
...kimsenin klubü düşündüğü yok gibi son havadislerde.

( ne diyor haberde).." başkan daha önce birlikte çslıştiği halildodziç ile çalışmayı düşúnúyormuş...hami nin ipi colman, malouda ve diğer kestiği adamlar yuxunden çekilmuş....

CEMEFKER
03.06.2014, 12:25
...kestiği adamlar kim ?

..rakimi satan, kafasina gore takilan tipler...

..sadece bu bile hami hocanin gonderilmesinin ne kafarhatsli olduğunu gosteriyor...

..bir bakima "ego" tatmini...kafasına gôre uyumlu, her şeye "hea" diyecek kuklalar isteniyor. .başarı ikinci planda...1. surad "ego" lar..

CEMEFKER
03.06.2014, 12:27
...bir de " Halildodziç" kimdir, ne başarısı vardír..yada onu çekici kílan nedir, hangi ôzelliği henüz keşfedilmemişki hala gúndemde...

CEMEFKER
03.06.2014, 12:28
..bu adamdan beklenen ne....ankamak mümkün değil...

Sebep şu bence: kanki, laf dinleyecek bir karakter araníyor..

CEMEFKER
03.06.2014, 12:31
,Malouda, colman gönderilemuyor anlaşilan...eee bunlar da bak biz istekliyiz ama hoca bir istemiyo denilerk top hocaya atiliyor.....malouda ta o kadar paralari doken , takima alan kim ..yonetimmm....eee kendini mi inkar edecek....olmaz öyle şey....

since1967_
03.06.2014, 14:02
Hami yerine Halilhodziç'i getirmek tamamen futbol cahilliğidir. Halilhodziç'in kariyerine bakan anlar. Lucescu olsa tamam o zaman yılın olayı olur ama neredee... Yazık Hami'yi de harcadı İHO.

Öznur61
03.06.2014, 14:10
Sanki kovulur gibi gönderilmesi.
Üzücü..

Ahmet Ulusoy
03.06.2014, 14:16
Lucescu olsa tamam Hami yardımcısı olsun da Halilodziç'ten alacağı çok birşey yok Hami Reis'in

Ufuk
03.06.2014, 16:50
Super ligden bi takıma gider umarım.

Hatice Aslan
04.06.2014, 00:01
Trabzon'un öz evlatlarının kaderidir başkalarına tercih edip kovulmak.. Evet kovulmak! Öze döneceğiz derken evladına sahip çıkmamak! Utanıyorum hocam..

Öznur61
04.06.2014, 14:06
Sadece İHO tarafından kovulurmuş gibi gönderilmesi koydu.

Bayraktaroğlu
04.06.2014, 14:54
şu adamı da takıma küstürmeyin.fatih tekke hüseyin çimşir gökdeniz karadeniz hasan üçünçü tolunay kafkas ünal karaman daha kaç kişiyi üzüp en sevdikleri takıma küstüreceksiniz.hacıosmanoğlu sen gidecisin bu onurlu adamlar kalıcı bizim gözümüzde.Mustafa reşit verdiğin şansın bin katını hami hakediyor göstermiş olduğu performansla

Furkan Özdem
04.06.2014, 18:08
Hami hocanın görevi bırakmasına neden olacak adam Halilhodzic olmamalıydı... Kaldı ki takım kendine gelmişti...

Jetaime
04.06.2014, 21:45
Arkadaşlar Hamiyle kesin olarak yolları ayırdı mı iho ? Şu anda teknik direktörsüz müyüz yani ? Bu konuda net bir haber görmedimde herhangi bir yerde ?

Hatice Aslan
04.06.2014, 22:16
Arkadaşlar Hamiyle kesin olarak yolları ayırdı mı iho ? Şu anda teknik direktörsüz müyüz yani ? Bu konuda net bir haber görmedimde herhangi bir yerde ?

Bence yollar ayrıldı.. Taraftarın tepkisi azalsın diye Mircea Lucescu ismi atıldı ortaya.. Sezon başında göreceğimiz isim kesin Vahid Halilhodzic olacak (Allah göstermesin teknik direktör değişecekse umarım gelecek isim Lucescu olur)

memozcan
04.06.2014, 22:42
hami lucescunun yardımcısı olurum demiş ama luceye sordular mı hamiyi yardımcı olarak kabul eder misin diye:)

cakalkerem
04.06.2014, 23:20
nedir son durum?

mustafakaya
15.06.2014, 11:26
hami lucescunun yardımcısı olurum demiş ama luceye sordular mı hamiyi yardımcı olarak kabul eder misin diye:)

luce nin yardımcısı oluyorsa vahid in de olsun, bu arada pro lisansını da hallederdi.

Bayraktaroğlu
17.06.2014, 18:27
sana çok ayıp ediyorlar hami hoca

Sefaenes
18.06.2014, 03:03
bence kalmaliydi iho yapacagini rahat yaparti tolunayi nasil kovup aratiksa hamiyide ariyacak gibi. Bizim taraftara Allah sabir versin bu kadar sabir baska tafartar takiminda yok

sifuni
18.06.2014, 04:40
mra ile calisan adam dünya kupasina iki kez teknik direktör olarak giden adami begenmiyor :)

Faik Yılmaz
18.06.2014, 08:59
Ne teknik ne taktik....

Soyadı Mandıralıhodziç olsaydı kalırdı.....

Bu kadar basit.....

bangkook_61
18.06.2014, 11:37
Teknik direktörlük diploması olsa da kalabilirdi. Yahut kariyerinde tvde yorumcu olmak yerine teknik direktörlük hedefi olsaydı daha önceden bu uğurda çalışmış olurdu ve diploması olurdu ve başka takımlarda tecrübe edinmiş olurdu vs.

Bera B.
18.06.2014, 14:07
İş sahibi olsam lise diplomasına sahip birine iş vermezdim. Kendisi henüz üniversite öğrencisi bile değil bana göre. Maalesef o yaşına rağmen diplomasını almamış olması işine verdiği önemi gösteriyor.

Sercan Keleş
18.06.2014, 17:27
Kendisi yorumculuğa mı dönecek ne olacak.

sifuni
19.06.2014, 05:38
Ne teknik ne taktik....

Soyadı Mandıralıhodziç olsaydı kalırdı.....

Bu kadar basit.....

Klisenin dibi 😂

Öznur61
19.06.2014, 07:31
İyi kötü kadroyu az bile kurmuşken -şu an için- gitmesi hiç iyi olmadı.

Hakan
17.07.2014, 02:08
1 tur da sana verilmediği için mutluyum.Galatasaray ve Juventus maçlarındaki saçmalıklarını unutmadık.Egonu bırak ve kendini kanıtla

poetricus
17.07.2014, 05:51
Deneme 1,2... Ses...
Halilhodziç istifa!
Bir dakika: Halilhodziç başlığı nereye gitti?