PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Yönetiminde Görev Dağılımı Yapıldı

Samet Demir
28.05.2013, 18:34
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/13689-6N3Z5I6K.jpg

İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU : BAŞKAN
ALİ KEMAL BAŞARAN : ASBAŞKAN
YAŞAR AŞÇIOĞLU : BAŞKAN YARDIMCISI
SEBAHATTİN ÇAKIROĞLU : BAŞKAN YARDIMCISI
ABDİ SERDAR ÜSTÜNSALİH : BAŞKAN YARDIMCISI (TS CELL-TSNET-TS CLUB)
KÖKSAL GÜNEY : GENEL SEKRETER
ENGİN HACISALİHOĞLU : GENEL SAYMAN
SEYFETTİN TAYFUN KAHYAOĞLU : GENEL SAYMAN YRD.
ONUR İNCEHASAN : GENEL SEKRETER YRD.ve YATIRIM, PROJELER
VE TESİSLER SORUMLUSU
MURAT TÜRKÖZ : TS CLUB YÖNETİMİ
ALİ UZUNAY : ALTYAPI SORUMLUSU
OSMAN İLYAS : SATIN ALMA VE PERSONEL SORUMLUSU
MEHMET UĞUR BOZOĞLU : YATIRIM, PROJELER VE TESİSLER SOR.
MUHAMMET KARA : STADYUM VE AMATÖR BRANŞLAR SOR.
MEHMET İRFAN COŞKUN : SAĞLIK KURULU SORUMLUSU
YAKUP ASLAN : ALTYAPI VE BAŞKAN BAŞ DANIŞMANI
ÇETİN KANSIZ : ALTYAPI
AHMET EMRE TURAN : SATIN ALMA VE PERSONEL
KÖKSAL SADIKLAR : STADYUM VE AMATÖR BRANŞLAR
ÖMER DEMİR : SAĞLIK KURULU
MEHMET TERZİ : TS CLUB YÖNETİMİ

http://trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=13689#Icerik

Fatih Öztürk
28.05.2013, 18:37
Hayırlı uğurlu olsun.Ali Kemal Başaran Asbaşkanlık için tam isabet oldu.

Enes Başkaya60
28.05.2013, 18:41
Hayırlı uğurlu olsun Allah Utandırmasın...

Emrah Akcagöz
28.05.2013, 18:46
Hayırlı uğurlu olsun.

Tuğrul
28.05.2013, 18:49
Kurumsallaşmak için sanırım henüz şartlar oluşmadı.

Bu arada Asbaşkanımız Ali Kemal Başaran 71 yaşındaymış. Sanırım TS için yapacağı çok şey var. Bu azmini, tutkusunu kaybetmemesi güzel bir duygu. Hayırlı olsun.

Emre Bekar
28.05.2013, 18:49
İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU : BAŞKAN
ALİ KEMAL BAŞARAN : ASBAŞKAN

YAŞAR AŞÇIOĞLU : BAŞKAN YARDIMCISI

SEBAHATTİN ÇAKIROĞLU : BAŞKAN YARDIMCISI

ABDİ SERDAR ÜSTÜNSALİH : BAŞKAN YARDIMCISI (TS CELL-TSNET-TS CLUB)

KÖKSAL GÜNEY : GENEL SEKRETER

ENGİN HACISALİHOĞLU : GENEL SAYMAN

SEYFETTİN TAYFUN KAHYAOĞLU : GENEL SAYMAN YRD.

ONUR İNCEHASAN : GENEL SEKRETER YRD.ve YATIRIM, PROJELER

VE TESİSLER SORUMLUSU

MURAT TÜRKÖZ : TS CLUB YÖNETİMİ

ALİ UZUNAY : ALTYAPI SORUMLUSU

OSMAN İLYAS : SATIN ALMA VE PERSONEL SORUMLUSU

MEHMET İRFAN COŞKUN : SAĞLIK KURULU SORUMLUSU

YAKUP ASLAN : ALTYAPI VE BAŞKAN BAŞ DANIŞMANI

ÇETİN KANSIZ : ALTYAPI

AHMET EMRE TURAN : SATIN ALMA VE PERSONEL

KÖKSAL SADIKLAR : STADYUM VE AMATÖR BRANŞLAR

ÖMER DEMİR : SAĞLIK KURULU

MEHMET TERZİ : TS CLUB YÖNETİMİ

Mehmet BAL
28.05.2013, 18:51
Hayırlı uğurlu olsun.
ALLAH utandırmasın

DeAgLeMaNyAq
28.05.2013, 18:54
Erol İbrahimağaoğlu'nun suçu ne?

Murat 61
28.05.2013, 19:00
Erol İbrahimağaoğlu'nun suçu ne?

Kimdir o dediğiniz ?

Emrah Akcagöz
28.05.2013, 19:01
Kimdir o dediğiniz ?
Yönetim listesinde ancak yedek üyelerdendi. Belki o yüzden görev verilmemiş olabilir.

DeAgLeMaNyAq
28.05.2013, 19:06
Yedeklere de görev veriliyor bir ayırım yapılmıyor. Ama 14+7 yönetici arasında görev verilmemiş tek isim o olduğu için söyledim. Belki de arada kaynamıştır...

Alihan Ertürk
28.05.2013, 19:11
Yönetimdeki TsClub sorumlusu Murat Türköz, Pierre Cardin markasının Belçika'daki tüm haklarına sahip TURKOZ GRUP'un başındaymış.

http://www.realistanbul.com.tr/site2/TR/REALIST/turkoz.php

Sanırım bu işten anlayan biri geldi ilk defa.
Haydi hayırlısı.

Murat'
28.05.2013, 19:19
Yöneticilerimizle ilgili ayrıntılı bilgi bulabileceğimiz bir yer var mı ?

Kim ne iş yapar ?

U.Sadıkoğlu
28.05.2013, 19:25
https://pbs.twimg.com/media/BLXaA9GCAAAQ-Yf.jpg:large

biltrabzon
28.05.2013, 19:28
Kurumsallaşmak için sanırım henüz şartlar oluşmadı.

Bu arada Asbaşkanımız Ali Kemal Başaran 71 yaşındaymış. Sanırım TS için yapacağı çok şey var. Bu azmini, tutkusunu kaybetmemesi güzel bir duygu. Hayırlı olsun.

Eski anavatan partisi Trabzon milletvekili.Bu kadroda olmasi cok enteresan aslinda.

Royal Heart
28.05.2013, 19:36
Allah, görevlerini hakkiyla yerine getirmelerini nasip etsin.

Emirhan Uludüz
28.05.2013, 19:42
Hayırlı olsun. TS Club için iyi oldu.

Emre GÜRDAL
28.05.2013, 19:43
Bi yerde kemal basaran bu yonetimde ne isi var diye bise okumustum....kemal basarin bu kadrda olmasi demek akcaabattki oylarin haciosmanogluna donmesi demkti bundada basarilj oldu....tbrikler tekrar...

Emre GÜRDAL
28.05.2013, 19:45
Eski anavatan partisi Trabzon milletvekili.Bu kadroda olmasi cok enteresan aslinda.

Cvpni verdim baskanimiz haciosmanoglu onu bilerek aldi ve akcaabatyki oylari kemal basaran sayesinde aldi...

amour_61
28.05.2013, 19:51
Hayırlı olsun

Harun_ayar_ts
28.05.2013, 19:58
Hayırlı uğurlu olsun...

Yunus Emre AYAZ
28.05.2013, 20:11
Cvpni verdim baskanimiz haciosmanoglu onu bilerek aldi ve akcaabatyki oylari kemal basaran sayesinde aldi...

ali kemal amca başkanın eniştesidir.(halasının eşi)

Tayfun
28.05.2013, 20:12
Trabzonspor ne çektiyse asbaşkanlardan çekti, bazen söylemleri bazen de yaptıkları ile. Umarım bu kez farklı senaryo yaşanır.

Hayırlı olsun .

TSelif
28.05.2013, 20:46

Bu adamın görevi maç esnasında saha içinde olmak ise ( bu görevin tam olarak ne olduğunu bilmiyorum) her yıl hakemlerden dolayı kaybettiğimiz ortalama 10-15 puanımız cepte demektir uşaklar :D :D

iskenderli
28.05.2013, 20:56
bunların aralığa kadar ancak dayanır. fazla kurcalamayın görev yetki ve sorumluluklarını. ellerine yüzlerine bulaştırıp sonra da gelin kulübü kurtarın diye yalvaracaklar. olacağı budur.

TSelif
28.05.2013, 20:58
bunların aralığa kadar ancak dayanır. fazla kurcalamayın görev yetki ve sorumluluklarını. ellerine yüzlerine bulaştırıp sonra da gelin kulübü kurtarın diye yalvaracaklar. olacağı budur.

Sebep ???
Hepsini tanıyorsun sanırım :)

Arif Timurcioğlu
28.05.2013, 21:02
Hayırlı uğurlu olsun, şurada destek yerine köstek olanları gördükçe nefret ediyorum yemin ediyorum sanki iran takımı.

Alihan Ertürk
28.05.2013, 21:05

Sanırım kulübü yönetmekte pek USTA olmadıkları kanaatine varmışsınız, peki nedenini öğrenebilir miyiz sorun olmayacaksa? Biz de merak içindeyiz.. :) :)

Zira camia geçen süreçte yapılanlardan hayli memnun...

Serdar A
28.05.2013, 21:06
Eski yöneticilerden , Cratos'un sahibi Murat Bozoğlu ile bir bağı var mıdır ?

Courage
28.05.2013, 21:06
Hepsinin ellerinden geleni yapması ve başarılara imza atması dileğiyle.

Hayırlısı olsun.

cakalkerem
28.05.2013, 21:35
fena olmamış aslında yönetim

ilhan
28.05.2013, 21:39
Trabzonsporumuz için hayırlı olsun.

DeAgLeMaNyAq
28.05.2013, 22:00
Eski yöneticilerden , Cratos'un sahibi Murat Bozoğlu ile bir bağı var mıdır ?

Amca çocukları. Aynı zamanda Mehmet Uğur Bozoğlu'nun kız kardeşi Mehmet Ağar'ın oğluyla da evlenmişti. Mehmet Uğur Bozoğlu'nun amcası, Murat Bozoğlu'nun da babası olan Utku Bozoğlu ise 72-80 yılları arasında yöneticimizdi...

zekeriyya
29.05.2013, 08:39
bence en önemli görevlerden biri lisanslı ürünler ve pazarlaması

Samet GÜVEN
29.05.2013, 09:10
Amca çocukları. Aynı zamanda Mehmet Uğur Bozoğlu'nun kız kardeşi Mehmet Ağar'ın oğluyla da evlenmişti. Mehmet Uğur Bozoğlu'nun amcası, Murat Bozoğlu'nun da babası olan Utku Bozoğlu ise 72-80 yılları arasında yöneticimizdi...

Yürüyen ansiklopedisin yemin ediyorum.

hodlu
29.05.2013, 09:18
Hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Tüm kalbimle maddi-manevi desteğimi hiç bırakmayacağım...

Berke6198
29.05.2013, 09:19
Hayırlı uğurlu olsun, İnşallah gerekli her şeyi yaparlar.

İlyas Özdemir
29.05.2013, 10:33
Ts clup sorumlusu umarım kalitesizliği ortadan kaldıracak biridir

Ahmet Kuru
29.05.2013, 10:40
Ts clup sorumlusu umarım kalitesizliği ortadan kaldıracak biridir

Murat Türköz daha önceden yıllarca Tekstil sektöründe ticaret yapmış birisi, konu hakkında bilgi ve tecrübesi var. Ama yapabilir mi onu bilmem. benim gözümde yönetimdeki en zayıf halka...

Camiamız için hayırlı olur inşAllah.
Allah yar ve yardımcıları olsun...

Berke6198
29.05.2013, 10:56
Öncelikle önem verilmesi gereken kurumumuz kesinlikle TS Club.

Ve ismini Türkçe'leştirme yoluna da gidilmeli derim ben. Neden kendimize özgü Türkçe bir isim koymuyoruz ?

Asıl yapılması gereken işlemlere dönecek olursak kesinlikle çok eksiğimiz var.

Hiç kadın forması üretilmiyor. Neden üretilmiyor ? Bu olay hiç bir kulüpte olmayabilir ancak ilki gerçekleştiren neden biz olmuyoruz ?

Özellikle kadınların futbola ilgisinin arttığı şu günlerde kadınlara da hitap edilmeli.

Kesinlikle daha kaliteli ürünlerin üretilmesi lazım, yazlık ve kışlık kıyafetlere önem verilmeli. En büyüğünden en küçüğüne kadar özenli bir şekilde çalışmalı Ts Club.

Ve en önemlisi Ts Club'ların yerleri. Taksim'de, Cevahir'de nasıl bir Ts Club olmaz ? İnanılmaz bir olay gerçekten. Kasımpaşa'dan bir forma almak için 30 dakika 1 saat yol tepiyoruz...

İstanbul'un böyle önemli yerlerine Ts Club kurulmazsa satışlar az olur...

Açılan ve açılmaya devam edilen önemli AVM'lere önem verilmeli. Herkesin gittiği ortak noktalara Ts Club açılmalı. Gelirimiz bu sefer kesinlikle artacaktır.

Emre GÜRDAL
29.05.2013, 11:02
Öncelikle önem verilmesi gereken kurumumuz kesinlikle TS Club.

Ve ismini Türkçe'leştirme yoluna da gidilmeli derim ben. Neden kendimize özgü Türkçe bir isim koymuyoruz ?

Asıl yapılması gereken işlemlere dönecek olursak kesinlikle çok eksiğimiz var.

Hiç kadın forması üretilmiyor. Neden üretilmiyor ? Bu olay hiç bir kulüpte olmayabilir ancak ilki gerçekleştiren neden biz olmuyoruz ?

Özellikle kadınların futbola ilgisinin arttığı şu günlerde kadınlara da hitap edilmeli.

Kesinlikle daha kaliteli ürünlerin üretilmesi lazım, yazlık ve kışlık kıyafetlere önem verilmeli. En büyüğünden en küçüğüne kadar özenli bir şekilde çalışmalı Ts Club.

Ve en önemlisi Ts Club'ların yerleri. Taksim'de, Cevahir'de nasıl bir Ts Club olmaz ? İnanılmaz bir olay gerçekten. Kasımpaşa'dan bir forma almak için 30 dakika 1 saat yol tepiyoruz...

İstanbul'un böyle önemli yerlerine Ts Club kurulmazsa satışlar az olur...

Açılan ve açılmaya devam edilen önemli AVM'lere önem verilmeli. Herkesin gittiği ortak noktalara Ts Club açılmalı. Gelirimiz bu sefer kesinlikle artacaktır.

Kardesim senide yönetime alsardi keske bu yaşta bu akil helal olsun yani....dogru tespitler bunlar....

SEDER
29.05.2013, 11:11
bence önem verilmesi gereken tek konu:HES. bir an önce bitirmeliler artık şu HES olayını. görev dağılımında HES le ilgilenen kim anlayamadım.
TS club da önemli ama 4 liranın en fazla 1,5 Tl si kulübe kalıyor ama HES yıllık 20 trilyon net kar demek.

SADECETRABZON61
29.05.2013, 13:11
En Önemli Konumuz TsClub biran önce Nike ile sözleşme bitirilip Kappa ve Pumaya dönülüp bol çeşit ürünler ortaya çıkmalı bu sayede hem gelirler artmış olur hemde bizler adam gibi forma ve eşofmanlar alırız.Nike ile olacak iş değil.

Fatih Öztürk
29.05.2013, 13:19

Takma kafana olur böyle şeyler.herşeyin ilacı zaman.zamana bırak kendini.

Erkan YILMAZ
29.05.2013, 19:21
En Önemli Konumuz TsClub biran önce Nike ile sözleşme bitirilip Kappa ve Pumaya dönülüp bol çeşit ürünler ortaya çıkmalı bu sayede hem gelirler artmış olur hemde bizler adam gibi forma ve eşofmanlar alırız.Nike ile olacak iş değil.

bence adidas a geçilmeli pumada kötüydü en son farklı denenmeli kappa olablr ama ben de bi eşofman var hala gyiyorum süper nike n eşofmanları bile çok basit dandik bırak formayı