PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Reşit Akçay

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Tayfun
06.06.2013, 16:25
Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Mustafa Reşit Akçay, Lig TV'ye özel açıklamalar yaptı.

http://www.ligtv.com.tr/haber/akcay-iddiali-geliyor

poetricus
06.06.2013, 16:34
Transfere ihtiyacımız yokmuş. Şike şike diye Tolunay'ın başını yiyen tipler nerede? Ne demiş MRA şike hakkında. Konuşsanıza.

Farklı stratejiler deneyip yabancılarda iş olmadığını anlayınca kovulacak, yeni gelen hoca da oyuncularımız kaliteli farklı strateji deneyeceğiz diyecek.

Arkadaş 2 tane hoca değişti hala aslında çok kaliteli takımız diyen var. Değiliz lan. Değiliz işte kaliteli takım falan. Çocuk mu kandırıyorsunuz? Para yok transfer yapamıyoruz, bu oyuncularla devam etmek zorundayız diyin başım gözüm üstüne. Hatta bir kısmını da gönderelim gerekirse maaş bütçemiz azalsın derim. Kabul. Ama kadro kaliteli vs yalanlarla kandırmayın insanları. Kadronun gerçekten kaliteli olduğuna inanıyorsanız da bir an önce istifa edin, bu beraberlik başlamadan bitsin.
Hoca ilk gafını yaptı, yönetimin kendisine ezberlettiği ilk şeyi söyledi. Futbolcuların kalplerine ulaşacak, sonra ayaklarına vs. İlginç... Bakalım devamı nasıl gelecek?

Yusuf BALCI
06.06.2013, 16:35
http://bordomavi.net/index.php?page=ayrinti&hid=1188

geçmiş olsun. değişen birşey olmayacak anlaşılan.

gece_bekcisi
06.06.2013, 16:43
Ben yinede Forvete ve Defansa kesin takviye yapılacağını düşünüyorum. Bu arada Mustafa Hoca Filozof gibi konuşuyor maşallah :)

Oğuz B.
06.06.2013, 16:46
Çok iyi futbol oynatacak hoca. Güvenim tam.

gabriel omar
06.06.2013, 16:55
Başını yemek isteyenlere inat,başarılı olacaksın hocam.

DeAgLeMaNyAq
06.06.2013, 16:56
Yerel medyanın saldırdığı, Hoca'nın da basın toplantısında eleştirdiği kişi Serhat Demirtaş mıydı?

artvints
06.06.2013, 17:07
çok büyük beklentim var, başaracağından da eminim.yönetim köstek olmasın, bir kaç tane hazır üst düzey oyuncu hediye etsinler hocaya, o yeter.

Mert Acar
06.06.2013, 17:13
Hocam istanbul saltanatını 7 kere yıktık,inşallah seninle birlikte tekrar yıkacağız.

bahadır2561
06.06.2013, 17:16
Transfere ihtiyacımız yokmuş. Şike şike diye Tolunay'ın başını yiyen tipler nerede? Ne demiş MRA şike hakkında. Konuşsanıza.

Farklı stratejiler deneyip yabancılarda iş olmadığını anlayınca kovulacak, yeni gelen hoca da oyuncularımız kaliteli farklı strateji deneyeceğiz diyecek.

Arkadaş 2 tane hoca değişti hala aslında çok kaliteli takımız diyen var. Değiliz lan. Değiliz işte kaliteli takım falan. Çocuk mu kandırıyorsunuz? Para yok transfer yapamıyoruz, bu oyuncularla devam etmek zorundayız diyin başım gözüm üstüne. Hatta bir kısmını da gönderelim gerekirse maaş bütçemiz azalsın derim. Kabul. Ama kadro kaliteli vs yalanlarla kandırmayın insanları. Kadronun gerçekten kaliteli olduğuna inanıyorsanız da bir an önce istifa edin, bu beraberlik başlamadan bitsin.

Bakalim adalet timsali Trabzonspor taraftarlari bu ise ne diyecek?
Tolunay hoca ilk geldiginde "şikeden bahsetmeyen hoca istemiyoruz" diyip karsi cikanlar yeni teknik direktorumuze de karsi cikacaklar mi?
Yoksa adamina gore muamele mi?

Kadroyla ilgili aciklamasi fikra gibi

Fatih
06.06.2013, 17:19
Lig Tv'deki konuşmasına hafif tabirle bayıldım ciddi anlamda kendini futbol için yetiştirmiş bu işe kafa yormuş bir adam başarılı olmasını kendisinden çok istiyorum Allah utandırmasın.

Mert Acar
06.06.2013, 17:31

Tamam bazı sorunlarımız var,eksik bölgelerimiz var.Ama sıkıntı tamamen kalitede değil.

Tolga,Celu,Giray,Glowacki,Cech,Serkan,Zokora,Colma n,Halil,Alan,Henrique.
Bu kadro İnteri devirdi.CL'de 7 puan aldı.

Sorun sistem ve mentalitede,calışmada,felsefede.İnşallah Mustafa Hoca sıkıntıları giderecek ve göreceksin.

artvints
06.06.2013, 17:46
Hoca ilk gafını yaptı, yönetimin kendisine ezberlettiği ilk şeyi söyledi. Futbolcuların kalplerine ulaşacak, sonra ayaklarına vs. İlginç... Bakalım devamı nasıl gelecek?

yaw ne alaksı var, hiç ezberden konuşacak, başkalarının öğrettiğini söyleyecek bir adama benziyomu mustafa hoca?onu bırak tanıdığın herhangi birinin konuşma tarzına benziyormuydu, hocanın tarzı? asıl siz ezbere konuşuyorsunuz.bu adam emekçi, trabzonspor insanını geliştirmek için yola çıkmış bir adam.bilgisine de güveniyor.tabi ki işe önce elindekilerle başlayacak.3, 4 adam alıcaz dedi zaten.bunların hazır adamlar olduğunu düşünürsek, 5 6 tane de pilot takımdan gelicek oyuncu var.takımın çehresi değişecek merak etmeyin.

faysal
06.06.2013, 18:29
Hayırlı olsun allah utandırmaz inşş başarılı olursun hocam.

DeAgLeMaNyAq
06.06.2013, 19:06
Lig boyunca teknik direktörlerin maç öncesi ve sonrasındaki Lig TV'ye verdikleri flaş röportajlarının ve maç sonundaki basın toplantılarının yıldızı açık ara Mustafa Hoca olacak. Bakalım ulusal basın kendisine ne kadar yer verecek...

Yiğit Gayretli
06.06.2013, 20:16
Tolunay Kafkas'ın yarı parasından da az alacak...

Ali İhsan
06.06.2013, 20:39
En çok şampiyonluk vs prim olayına sevindim.

Hocaya hatta takıma sözleşme böyle imzalatılır.

Kupa al aldığın kadar para al, ama bişey yapamazsan da biraz az al.

Mustafa hoca aldığı maaşı sonuna kadar hakedecektir. Keşke takımdaki oyuncuların da ücretleri makul seviyeler + iyi primler şeklinde olsa...

alper*
06.06.2013, 22:03
Bir hata yapsa da eleştirsek diye bekleyenler var yahu...

Veysel
06.06.2013, 22:06
Şenol hocam da seni isterdi eminim hocam sana güveniyorum, seni seviyorum saygılar, başarılar.

sifuni
06.06.2013, 22:06
Yolu açık olsun tekrardan Hayırlı olsun

Ömer SEVİNÇ
06.06.2013, 23:37
Mustafa hocayı çok severim. Ama eğer transfer yaptırmayacaksa kendisine gerçekten yazık olacak. Üzülüyorum vallahi. Bu taraftarın koşan takım muhabbetini çok gördüm ben. 1461, öze dönüş falan hepsi hikaye. Üst üste 3 maç kaybedilsin, 2. lig topçularını takıma doldurdular, hami'yle, ünal'la olacak iş mi bu, mustafa hoca daha önce süper lig takımı mı çalıştırmış sanki, takımda ruh yok, transfer yapmadı kendi kuyusunu kazdı muhabbetleri hemen başlayacak.

hele şimdi çok büyük sempati ile bakılan yusuf'un, göksü'nun falan aykut, mustafa yumlu muamelesi göreceğine o kadar eminim ki. 2-3 maç kötü oynasınlar yeter.

İşte o yüzden mut-la-ka transfer yapılmalı. Yapılmazsa da açık yüreklilikle çıkıp bizim hedefimiz şampiyonluk değil, 4.lüğe oynayacağız denmeli. Arkadaş adamların forveti drogba, sow, hala cardozo falan almaya çalışıyorlar. Biz Henrique, Halil'e falan yeterli diyoruz. Bi gidin işinize yav. Desen ki biz takım oyunu oynayacağız o da yok. 3 senedir her hoca kadroda takım oyunu eksik diyip duruyor. Olmuyor işte bu adamlar uyum sağlayamıyor. Artık kabul etmek için kaç hoca yememiz, aynı hatayı kaç defa yapmamız bekleniyor?

Üzülüyorum MRA hocaya. Üzülüyorum vallahi.

Anıl C
07.06.2013, 00:21
ligtv'de ki konuşmalarını dinledim. o an orda olsam boynuna sarılırdım muhakkak.
çok güzel konuştu.
seviyorum seni hocam.
her zaman yanındayım

Ergin Varlibas
07.06.2013, 00:59
Yeni Senol Gunes'imiz olacak insAllah

ibilek
07.06.2013, 01:10
Yeni Senol Gunes'imiz olacak insAllah

Umarım öyle olur, fakat konuşmasına bakarsan Şenol Hoca yı sollamış gibi.

Courage
07.06.2013, 01:55
Hayırlı olsun.

Şu takımda Kalecilerle beraber kafamın en rahat olduğu ''mevzii''.

Hocamız,tam bir Trabzonsporlu.Başarılar gelmeye başladıktan sonra daha güzel şeyler yazarız inşallah.

Atakan
07.06.2013, 02:12
Mustafa hocayı çok severim. Ama eğer transfer yaptırmayacaksa kendisine gerçekten yazık olacak. Üzülüyorum vallahi. Bu taraftarın koşan takım muhabbetini çok gördüm ben. 1461, öze dönüş falan hepsi hikaye. Üst üste 3 maç kaybedilsin, 2. lig topçularını takıma doldurdular, hami'yle, ünal'la olacak iş mi bu, mustafa hoca daha önce süper lig takımı mı çalıştırmış sanki, takımda ruh yok, transfer yapmadı kendi kuyusunu kazdı muhabbetleri hemen başlayacak.

hele şimdi çok büyük sempati ile bakılan yusuf'un, göksü'nun falan aykut, mustafa yumlu muamelesi göreceğine o kadar eminim ki. 2-3 maç kötü oynasınlar yeter.

İşte o yüzden mut-la-ka transfer yapılmalı. Yapılmazsa da açık yüreklilikle çıkıp bizim hedefimiz şampiyonluk değil, 4.lüğe oynayacağız denmeli. Arkadaş adamların forveti drogba, sow, hala cardozo falan almaya çalışıyorlar. Biz Henrique, Halil'e falan yeterli diyoruz. Bi gidin işinize yav. Desen ki biz takım oyunu oynayacağız o da yok. 3 senedir her hoca kadroda takım oyunu eksik diyip duruyor. Olmuyor işte bu adamlar uyum sağlayamıyor. Artık kabul etmek için kaç hoca yememiz, aynı hatayı kaç defa yapmamız bekleniyor?

Üzülüyorum MRA hocaya. Üzülüyorum vallahi.

Abi bence öyle olmayacak ben çok güveniyorum hocaya ama anlattıklarını sen ben tahmin edebiliyorken MRA hoca öngöremiyorsa anlayamıyorsa üzülmeye gerek yok.

6Şafak Aydın1
07.06.2013, 02:45

Evet, profesörü olmus netice almasini becerirse, 3 yillik kontratini doldurma sansi yüksek. Yardimlasan bir takim yaratirsa bu yigindan basarili olabilir kafasindaki degisimlerle.

Tolunayin taktik zaafiyeti vardi umarim hoca satranc gibi oyunlarinda ustasidir. Okumadigi kitap kalmamistir herhalde piyasada.

Ertan 51
07.06.2013, 08:14

Böyle bir hocaya sahip olduğumuz için çok şanslıyız,
her takıma nasip olmaz bu kalitede bir insan,bir hoca.
Üstte Ömer'in de dediği gibi inşallah çok kaliteli 3-4 oyuncu alınır da Mustafa hocayıda yiyip bitirmeyiz.Defans-Orta Saha-Forvet şart hemde en kalitelisinden.
Bizim her şeyi bilen taraftarımız iki kötü sonuçta adamı tu kaka edecektir bundan adım gibi eminim ama benim elimde bir güç olsa 3 yıl sürecek olan sözleşmesinin son saati son dakkasına kadar Mustafa hocaya sahip çıkar destekler güvenirdim.
Allah yardımcın olsun hocam,her şey gönlünce olsun inşallah.

artvints
07.06.2013, 08:21

sollayabilir, biraz daha genç olsa kesin sollardı.çünkü çok iyi antreman bilgisi var, oyuncuları dönüştürebilir ve geliştirebilir.ve bunu yaparken sadece söz değil, teknik kullanma becerisine sahip bir t.direktör mustafa hoca.o dramalar, kitaplar boşuna değil.bizim oyuncularımız çok eksik, yanlış oyun bilgisi ve refleksleriyle yetişiyorlar.bir noktadan sonra da düzeltmek çok zor oluyor.mustafa hoca bu yanlış ve eksikleri rahatça tespit edebilir ve oyuncuların gelişmesini sağlayabilir.renkli kişiliği de cabası.allah yardımcısı olsun.

unaLhso
07.06.2013, 08:54
Şenol Güneş - Ünal Karaman - Hami Mandıralı

Bu 3'lüyü çok istiyordum.Olmadı.Ama isteğim gerçekleşti :)

Yeşil
07.06.2013, 15:47
ŞİKE SÜRECİ

Akçay, şike sürecine yönelik bir soru üzerine, şunları söyledi:

"Trabzonspor'un bir hakkı yenmiştir. 82 puanlık bir puan kazanmış olmasına rağmen şampiyon olamaması, Trabzonspor'un görünen bir şekilde bir hakkının ortadan alınmış olması var. Bu hak geri verilecek. Mahkeme süreci hala devam ediyor. Bizim uğraşmamız gereken Fenerbahçe Kulübü'nün kendisi değil, çünkü bizim kupamızı vermeyen Fenerbahçe değil ki. Bizim kupamızı vermeyen başka kurumlar. Bence biz yanlış yerlerle muhatap olmayalım, o kurumlarla işimiz olmalı.

Başkanın söylediği gibi, 'kişilerle işimiz var' diyor. Evet kişilerle uğraşılabilir ama camialarla bir sorun oluşmamalı. Çünkü birimizin varlığı, diğerinin varlığını oluşturuyor. Camiaların da onların da çok sağduyu sahibi, çok güzel insanları vardır. Siz Fenerbahçe Kulübü'nde sanıyor musunuz ki herkes aynı şekilde düşünüyor. Orada da çok sağlıklı düşünen kaliteli insanlar var, spor adamı bunlar. Siz bunları yok sayamazsanız, onların duygularını bir kenara atamazsınız. Biz, bize kupayı vermeyen kurumları hedef almalıyız. Trabzonspor'un şampiyonluğu en kısa zamanda umarım tescil edilecektir, bu da onun hakkıdır."

Kaynak: http://www.haber61.net/akcaysavasan-oyuncularla-calisacagiz-148452h-p3.htm

Yiğit Gayretli
07.06.2013, 16:58
Beklediğimiz şey buydu. Tolunay Kafkas'tan da bunu istemiştik ama o sistemin adamı olmayı seçti...

Trabzonsporlu olan bunu söyleyecek! Bravo Hoca'm. Sonuna kadar arkandayım. Dik duruşuna zeval gelmesin...

MaEsTrO
07.06.2013, 17:57
10 yas ile 35 yas arasinda olan bizler sampiyonluk görmemisiz.

Tamam hocam.

Ha evet, bir de Tolunay Kafkas şikeden bahsetmiyordu.

Hep birlikte dagilalim.

Emrah Akcagöz
07.06.2013, 17:59
Çok güveniyorum hocam sana inşallah başarılı olursun.

Hüseyin Başoğlu
07.06.2013, 18:06
Seni bilmem hocam ama ben 18 yaşımda şampiyonluk gördüm....

gabriel omar
07.06.2013, 18:14
İki satır üstte adamın ne dediği yazıyor,millet hala laf cımbızlama derdinde,ilginç.

Hüseyin Başoğlu
07.06.2013, 18:16
İki satır üstte adamın ne dediği yazıyor,millet hala laf cımbızlama derdinde,ilginç.

önemli olan ne söyleyip ne söylemediği değil kardeşim....

Önemli olan burda adamına göre muamele yapılması.....Ben kırgın ve kızgın olsamda severim mustafa hocayı başarılı olmasını canı gönülden isterim...

Ama Tolunay hocanın sözlerinden cımbızlıcaksın sonra mustafa hocaya sıra gelince o öyle demek istememiştir bakın burda böyle demiş ayaklarına yatıcaksın...

Ben sadece bunun yanlış olduğunu belirtmek istiyorum....

MaEsTrO
07.06.2013, 18:18
Trabzon'lu olunca cimbizlanamaz diye bir kaide mi var?

Yiğit Gayretli
07.06.2013, 18:24
Neyin cımbızla çekilmesi yahu?

Bir tarafta "Ben şike konuşmam" "Aykut Hoca haklı" ve Trabzonpor'a geldikten sonra karakteri 180 derece farklılık göstermiş bir adam var.

Bir tarafta da "2010-2011 sezonunda Trabzonspor şampiyon olmuştur. Adalet tecelli etmelidir." diyen bir adam var.

İlk adama padişah olsa tamah etmem, tahammül etmem. Kusura bakmayın.

gabriel omar
07.06.2013, 18:27
önemli olan ne söyleyip ne söylemediği değil kardeşim....

Önemli olan burda adamına göre muamele yapılması.....Ben kırgın ve kızgın olsamda severim mustafa hocayı başarılı olmasını canı gönülden isterim...

Ama Tolunay hocanın sözlerinden cımbızlıcaksın sonra mustafa hocaya sıra gelince o öyle demek istememiştir bakın burda böyle demiş ayaklarına yatıcaksın...

Ben sadece bunun yanlış olduğunu belirtmek istiyorum....

Tolunay hocayı şikeyi konuşmadı diye eleştirenlerden değilim.İsterseniz başlığındaki mesajlarıma bakabilirsiniz.Teknik direktör önce sahadaki takımı kurtarsın,saha dışı hakkında sonra konuşur diyenlerdenim.

Ama Mustafa hocanın laflarında cımbızlanacak bir yer yok.Açık açık ne olduğunu söylemiş.Yani öyle demek istemiş diye bir şey yok ,dedikleri ortada zaten.Yani bu laflardan sonra kimse Mustafa hoca şike konuşmadı diye vuramaz.Söylenecekleri söylemiş zira.

Ha çok mu gerekliydi ?Bana göre hayır.Bir teknik direktör ilk iş olarak sahada vurur,gelen galibiyetlerle asıl sesini çıkartması gereken yöneticilerin elini kuvvetlendirir .

Ha Şenol Güneş burda farklıdır.Çünkü kendisi hem camianın sembol bir ismi,hem de çalınan şampiyonluğun direk muhattabıdır.Yani her gelen hocadan Şenol hoca kadar atak ve açık olmasını beklememek gerek.

Ama Mustafa hoca da söylenmesi gerekenleri söylemiş,camia ve taraftarın gözünde ek puan toplamıştır.Hal böyleyken ,adamın dedikleri açık açık ortadayken,hayır sen şike konuşmadın,bak burda böyle böyle dedin diye laf cımbızlamaya çalışmak bana göre art niyettir.

MaEsTrO
07.06.2013, 18:28
Biat kültürü sariyor ruhumuzu. Kurtulamadik bu illetten.

ESER
07.06.2013, 18:55
Profesyonel insanlardan taraftar refleksi gostermelerini beklemenin mantigi nedir?

Teknik Direktorun basarisinin olcusu saha sonuclaridir, Basin toplantilarinda sarfettigi cumleler degil.

Yiğit Gayretli
07.06.2013, 18:57
Profesyonel adamların hangi takımı tuttuğunu söylemesinin ne mantığı var?

Trabzonsporlu'yum diyen insan gereğini de yerine getirecek. Gerekçe bu denli basit.

ESER
07.06.2013, 19:14
Profesyonel adamların hangi takımı tuttuğunu söylemesinin ne mantığı var?

Trabzonsporlu'yum diyen insan gereğini de yerine getirecek. Gerekçe bu denli basit.

taraftar olarak ben ,forum yoneticisi olarak sen bunu savunursun, savunmalisin.

ama sen yada ben Trabzonspor teknik direktoru olursak asli gorevimiz sahada basarili olmak olur. Bu isin olcusu bu.

Mustafa hoca insiyatif kullanip bu konuda gorus belirtmis , bu onun icin bir arti deger yaratir ama cikip benim isim sike davasinda soylemlerle rol almak degil,sahada basarili olmak demis olsaydi da kendisini bu topa neden girmiyor diye elestirmezdim.

Teknik direktorun asli gorevi kulube sahada basari getirmek. Bu gorevini ne kadar basarip basaramadigi olmali , neden sike ile ilgili mesaj vermedigi degil.

edit : Tolunay Kafkas'in her soyledigi , her yaptigi dogrudur demiyorum. Benim ozetle soylemek istedigim teknik direktorun degerlendirilmesi gorev kapsami disanda bulunan konulardaki soylemleri ile degil saha sonuclarina bagli olarak yapilmalidir.

Sibel
07.06.2013, 19:20
Mustafa hoca gayet net şekilde şikeye vurgu yapmış.
Teşekkür ediyorum ona.
Şampiyonluk görmedi kısmını da yaşayamadı şeklinde söylemek istemiştir diye düşünüyorum hatta eminim.
Kaldı ki bu son derece doğru. Biz şampiyon olduk.
Ama şampiyonluk yaşayamadık, göremedik.

MaEsTrO
07.06.2013, 19:26
Hocanin daha kavrayamadigi konu var;

Eldeki mevcut kadro takimin hocasini rezil eder ama vezir etmez.

cakalkerem
07.06.2013, 19:34
hoca sana bir tavsiye;

bu takımla bu iş yürümez......

adam aldır yıldız aldır yabancıların çoğunu gönder...bir icraat yapta görelim.....

ibrahim
07.06.2013, 20:01
Kalbi Trabzonspor ile atan futbolcunun bize yapılanları unutması asla mümkün değildir. Mustafa hoca sırf bazı futbolcuların fenerbahce maçlarındaki vurdumduymazlığnı ortadan kaldırabilirse bile büyük bir iş başarmış olur. Futbol bir yetenek oyunu olduğu kadar psikolojiyede bağlı bir oyundur. Futbolcu taraftarının hissettiklerini hissetmediği sürece şikecilerle yapılan maçların diğerlerinden farkı olmayacaktır onlara göre. Taraftarla iletişim kurmadıkçada değişmez bu durum. Bunun içinde dediğim gibi futbolcuların kalplerine ulaşmak lazım ilk etapta. Gerisi gelir zaten.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

bahadır2561
08.06.2013, 10:58
Adamina gore muamele yapiyorsunuz Senolgunessporlular

Yiğit Gayretli
08.06.2013, 11:19
Hocanin daha kavrayamadigi konu var;

Eldeki mevcut kadro takimin hocasini rezil eder ama vezir etmez.

C) Uygunsuz Hareketler / Yazım Kuralları

4) Forumun düzenini bozduğu gerekçesiyle 3'ten büyük fontlarla yazmak, mesajın tamamında renkli, kalın veya italik font kullanmak ve gönderilen mesajın tamamını büyük harflerle veya büyük-küçük harf kuralsız biçimde karışık yazmak yasaktır.

Lütfen kurallara dikkat edelim...

Adem Erdoğan
08.06.2013, 12:00
Mustafa hocayı yedirmeyiz.

İlle de yiyecem diyenin "başlama noktası" da bellidir.

bahadır2561
08.06.2013, 13:17
Tolunay hocanin "başını" yiyenler Mustafa hocaninda "başını" yemeye calisacaklar

MuratJ
08.06.2013, 13:39
Güneş'i kayıtsız şartsız destekleyenler Tolunay'dan haz etmediler sebebi sadece ve sadece Güneş'in üzerine gelmiş olmasıydı. Şimdi yine kendi adamları olarak gördükleri Akçay geldi. Tolunay'ın üzerine. O isimler bu hocayıda icraat bakmaksızın çok sevecek. Bana öyle geliyor. Yoksa yaptığı açıklamalar, planlamalar korku veriyor. Akçay hoca burayı 1461 yada huzur evi zannediyor biri kendine getirtmeli onu. Trabzon'un havası yeterden başladı. Bu çok tehlikeli. Bu kadro düşmemeye oynadı resmen. Bunu değiştirmesi lazım adam gibi. Aksi durumda maksimum 3 ay ömrü var. Sonra mecbur yerine biri gelecek. Bu isimler o geleni de kabullenmeyecekler. Şenol Güneş'in gelmesini bekleyecekler. Bu böyle devam eder.

Trabzon'un havası falan bunlar yalan işler. Futbol değil bunlar. Ortada bir gerçek var ki bu takım kadrosu iğrenç ruhsuz kalitesiz bir kadro. Bunu adam gibi yenilemek şart.

Mesela seneye takımda Serkan, Mustafa, Bamba, Cech, Emerson, Sapara, Alan, Yasin, Halil, Henrique, Janko en azından bunlardan birini görürsem iğrenirim o takımdan. Yeter artık en azından bunlar elden çıkarılsın.

Başarılı olmanı canı gönülden istiyorum sevgili hocam. Ama bunlar gerçekler farkına varmak lazım.

Yiğit Gayretli
08.06.2013, 13:57
Üslubumuza dikkat edelim. İnsanları belli kalıplara sokmaya çalışmayı bırakalım...

MuratJ
08.06.2013, 13:59
Üslubumuza dikkat edelim. İnsanları belli kalıplara sokmaya çalışmayı bırakalım...

Mesajımı geri istiyorum. Uğraşamam bir daha yazmakla. Üslup üzerinde düzenleme yaparım. Mesajımı ilet bana lütfen.

Salih Edip
08.06.2013, 14:02
Bırakın da kadronun yetip yetmeyeceğine hoca karar versin. Hoca ben bu adamların performansını zirveye çıkarıcam diyosa çıkarır.

Yiğit Gayretli
08.06.2013, 14:06
Mesajımı geri istiyorum. Uğraşamam bir daha yazmakla. Üslup üzerinde düzenleme yaparım. Mesajımı ilet bana.

Şu üslupta bile sorun var. Rica etmek zor olmasa gerek...

Silinmiş olmaktan çıkarıyorum. Gerektiği şekilde düzenlenmediği taktirde tekrar silinecektir.

MuratJ
08.06.2013, 14:17
Şu üslupta bile sorun var. Rica etmek zor olmasa gerek...

Silinmiş olmaktan çıkarıyorum. Gerektiği şekilde düzenlenmediği taktirde tekrar silinecektir.

Arkadaşım çat diye mesajımı silersen üslubum öyle olur. Özelden mesajı bana ulaştır böyle böyle de. Bende eyvallah diyeyim düzelteyim. Ama çat diye silme.

Neyse sağolasın ekledin mesajı bende düzelttim.

Yiğit Gayretli
08.06.2013, 14:20
Arkadaşım çat diye mesajımı silersen üslubum öyle olur. Özelden mesajı bana ulaştır böyle böyle de. Bende eyvallah diyeyim düzelteyim. Ama çat diye silme.

Neyse sağolasın ekledin mesajı bende düzelttim.

Öyle bir uyarıda bulunma mecburiyetim yok. Üslup konusunda daha önce de defalarca uyarıldın. Artık otokontrolü sağlamış olman gerekiyor uyarı yapılmaksızın...

Neyse düzelttiğin için de ben teşekkür ederim.

Konuya dönelim.

TSelif
08.06.2013, 14:55
Hocam Onur'u gsye sattırma da istersen kümeye oynayalım :mad:

Ergin Varlibas
08.06.2013, 16:25
Bir Senolgunessporlu olarak, bu hocadan cok umutluyum. Cunku altyapisi ve donanimli oldugunu biliyorum

artvints
08.06.2013, 16:30
Bir Senolgunessporlu olarak, bu hocadan cok umutluyum. Cunku altyapisi ve donanimli oldugunu biliyorum

aynı ekol, mustafa hoca nın donanımı daha iyi gibi, ya da başarıya daha aç da diyebiliriz.trabzonsporu da bu pisliğin içine çekmeye çalışıyorlar ama alnımız açık şükür.bu klüp böyle hümanist, emekçi hocalara çalışma imkanı veriyor ya daha ne olsun.

tofux
08.06.2013, 17:19
Bu sene işin çok zor hocam.İlk haftalarda alınacak bir kaç mağlubiyet koltuğun sallanması demek keşke sana yıllarca sabredecek kadar anlayışlı olabilseydik.

Sibel
08.06.2013, 18:00
Futbolu seviyor. Bu yüzden gereğini yapacaktır.
Bu takımı başarıya taşıyacağına inanıyorum.

Emre ÖZTÜRK
08.06.2013, 18:25
Hocam sana çok güveniyoruz

CKY61
08.06.2013, 19:30
Mustafa hocaya inancım tam, camianın da inancının tam olduğu kesin.

Güzel günler göreceğiz.

Samet Berber
08.06.2013, 19:50
Mustafa Hoca'nın gelmesine sevindim, başarılı olacağına da inanıyorum.

Beni rahatsız eden bir şey var, Tolunay'ı şike ile ilgili konuşmuyor diye yerden yere vurup itin bilmem neresine sokanlar bugün Mustafa Hoca'yı profil resmi yapmış, büyük bir ironi var ortada.

omondoles
08.06.2013, 20:45
Sana güveniyorum hocam. Bu sene takıma sistemi oturtman bile benim için başarı sayılır. Lütfen artık takımın ne oynadığını bilmek istiyorum. Paldırküldür sisteminden bıktım.

%61 Loading...

Vkgz
09.06.2013, 11:57
haberlerde gündeme gelenler eneramo holosko colman cenk.. eğer akçay'ın vizyonu buysa işimiz var cidden... bakalım nele goreceğiz avrupa elemelerinde kendini belli eder.

MaEsTrO
09.06.2013, 16:58
En büyük sanssizligi bu yönetimle takimin basina gelmesi oldu.

Harun
09.06.2013, 19:03
Başka başlığada yazmıştım.
İbrahim Başkan , Mustafa Akçay'ı getirerek olası transfer taleplerinin de önüne geçmiş oldu. Başkasını getirse idi" bu takıma transfer şart" diyerek liste sunabilirdi yönetime. Bu listedeki oyuncuların alınmaması durumda ise yönetim sorumlu tutulacaktı o zaman.
Bu dediklerimi doğrularcasına, Mustafa Akçay bir açıklamasında, transfer talebinin olmadığını mevcut oyuncuları geliştirmeyi düşündüklerini söyledi.

Bedri Sertkaya
10.06.2013, 14:01
Adam hayatında kazanmadığı parayı kazanınca klasik olarak "transfer istemiyorum" demiş.Yumlu Avrupa maçında ilk 11 çıkarsa o zaman sonunu hazırlar Akçay hoca diye düşünüyorum.Eğer Yumlu'yu ilk 11 oynatırsa zaten ağır eleştiri alır.

Başka başlığada yazmıştım.
İbrahim Başkan , Mustafa Akçay'ı getirerek olası transfer taleplerinin de önüne geçmiş oldu. Başkasını getirse idi" bu takıma transfer şart" diyerek liste sunabilirdi yönetime. Bu listedeki oyuncuların alınmaması durumda ise yönetim sorumlu tutulacaktı o zaman.
Bu dediklerimi doğrularcasına, Mustafa Akçay bir açıklamasında, transfer talebinin olmadığını mevcut oyuncuları geliştirmeyi düşündüklerini söyledi.

Bedri Sertkaya
10.06.2013, 14:02
Bunlar yine çok iyi.Yumlu,Cech falan ilk 11 olursa o zaman bittik.

haberlerde gündeme gelenler eneramo holosko colman cenk.. eğer akçay'ın vizyonu buysa işimiz var cidden... bakalım nele goreceğiz avrupa elemelerinde kendini belli eder.

Harun-61
10.06.2013, 14:20
Hoca'yi dinliyorum,

pek transfer beklemeyin, oyunculari kazanmamiz lazim diyor.

Bedri Sertkaya
10.06.2013, 14:24
O zaman avrupadan inşallah elenmeyiz diyorum.Yoksa hoca hemen kovulur.Bence böyle yapacaksa şimdiden bıraksın.

Hoca'yi dinliyorum,

pek transfer beklemeyin, oyunculari kazanmamiz lazim diyor.

Hüseyin Başoğlu
10.06.2013, 14:52
hocam bu 2 oldu ben şampiyonluk gördüm :)

Mert Oğuzlu61
10.06.2013, 15:51
http://www.futbolig.org/Haber/--brezilya-yi-gecebiliriz--.html

"ALTYAPIMIZ VE 1461 TRABZON'UN YAPILANMASI ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR VAR"

"YABANCI SORUNUNU ÇÖZMEDEN TRANSFER YAPMAMIZ ZOR"

"TRABZONSPOR'U ŞAMPİYONLUKLAR DIŞINDA SEVMEK İÇİN ÇOK NEDEN VAR"

"ALTYAPIYA DEĞER VERİRSEK BREZİLYA'YI GEÇEBİLİRİZ" :)

:):)

Tolga
10.06.2013, 17:41
Üfleyerek sönmeyecek bir ateşi söndürmeye "Benim nefesim kuvvetlidir" diyerek geldi Hocamız Mustafa Reşit Akçay.Ben şimdiye kadar boş konuştuğunu görmedim, yanıldığını yanlışını da görmedim, ama bu iş büyük iş, inşallah yine yanılmazsın Hocam . . .

Samet Yildirim
10.06.2013, 21:05
Hoca dogru yolda...

Insallah yapacaklari 3-4 transfer dogru isimler olur.

ibrahim
10.06.2013, 21:16
Üfleyerek sönmeyecek bir ateşi söndürmeye "Benim nefesim kuvvetlidir" diyerek geldi Hocamız Mustafa Reşit Akçay.Ben şimdiye kadar boş konuştuğunu görmedim, yanıldığını yanlışını da görmedim, ama bu iş büyük iş, inşallah yine yanılmazsın Hocam . . .

Ben yanılmayacağından adım kadar eminim. :)

DeAgLeMaNyAq
10.06.2013, 21:51
Röportaj için göndere göndere FB'li Aykut Yıldırım'ı göndermişler. NTV Spor'un ne zaman bir Trabzonspor muhabiri olacak çok merak ediyorum...

Tolga
11.06.2013, 03:12
Ben yanılmayacağından adım kadar eminim. :)

İnşallah İbrahim . . .

artvints
11.06.2013, 06:56
hoca teknik biliyor da böyle rahat konuşuyor, ligden düşecek bir takımı alıp çok rahat bir şekilde şampiyonlığa oynatmışlığı var.trabzonsporda çok daha rahat çalışır.bir kaç tane baskı kaldırabilecek adam aldıktan sonra gerisini motive etmek sorun olmayacaktır.

Arif Timurcioğlu
11.06.2013, 10:25
En büyük sanssizligi bu yönetimle takimin basina gelmesi oldu. Başka bir yönetim olsa bu takımı belkide asla çalıştıramayacaktı.

atomantcum
11.06.2013, 12:08
İnsanlar transfer konusuna çok takılmış. Arkadaşlar futbol bir takım oyunu, hep söyleriz ama asıl nokta burasıdır. Oyuncuların birbiriyle uzun yıllar birlikte, bir sistem içinde oynaması o kadar önemli ki. Yani siz şu takıma alıp da dünyaca ünlü bir oyuncuyu getirseniz ne olacak sanki? Ben söyleyeyim, gekasın geldiği akhisar kadar olur en fazla. Etkisi o şekilde hissedilir. Oyuncular takıma bireysel olarak bir şey veremez. O oyuncular belli bir oyun planı, belli bir uyum içinde kendilerini gösterebilirler. Lucescu'nun Shaktar'ı o ilk parladığı, dünya devlerini dize getirdiği zamanlarda yıldız transferiyle bilmemneyle mi başardı? Rubin Kazan yıldız mı dolu? Athletic bilbao sadece kendi yöresinden oyuncuları oynatarak geçen sene nasıl uefa finali oynadı peki? Hadi uzaklara gitmeye gerek yok, biz şampiyon olduğumuz senelerde hep bu şekilde başarmadık mı bunu? Şimdi 1461 yetersiz diyenler baksınlar, trabzonun 70lerdeki kadrosunun kaç tanesi ikinci ligden beri beraber oynuyormuş diye. 1996'daki kadroya bakın yine, kaç senedir birliktelermiş bi öğrenin. Başarı böyle gelir, başarı istikrarla gelir, takım oyunuyla, sistemle, belli bir anlayışla gelir. Transferle gelmez. Şimdi galatasaray örneği veriyor bazıları. Galatasaray'ın şampiyon olduğu türkiye liginde iki senedir hangi takım düzgün oynadı ki? Böyle bir yokluk ortamında, üstelik çok da fazla paralar dökerek şampiyon oldular. İlk sene avrupaya gitmediler, takım çok az maç oynadı, şikeyle mikeyle bi uğraşı olmayan belki de tek kulüptü, adamlarda kafa rahattı. Ki yine öyle güle oynaya da şampiyon olmadılar ki. İkinci sene de yine o ilk senenin rüzgarıyla gittiler, ama o bile yetmemeye başladı, ikinci yarıda dünya para döküp transfer yaptılar da ancak öyle rahat ettiler. Yani böyle transferle şampiyon olmak isteyen cebinde ne varsa ortaya dökecek, tüm rakiplerinden çok daha fazla bütçeyle transfer yapacak, bizim böyle bi şansımız yok. Hem de bu durum riskli zaten, bir sene gidersin iki sene gidersin sonra yine dibi boylamayacağının garantisi yok. Dibi boylamaya başladın mı da panik olur şikeye mikeye kalkarsın, günün birinde belanı da bulursun.

Nerden aldım konu nereye geldi ya. Neyse, demem o ki, bu takım ruhu 70lerde şampiyon yaptı bizi ikinci ligden gelen bizim çocuklarımızla. 96da yaptı yıllarca beraber oynamış, doğumdan ya da sonradan trabzonlu (ünal, tolunay, abdullah gibi) oyuncularla. 2005'de yaptı fatih gökdenizin sürüklediği takımla (gerçi o sene için szymek ve yattaranın hakkını yememek lazım). 2011de yaptı yine ne kadar sevmesek de selçuk-burak uyumuyla, enginin umutun girayın egemenin hırsıyla, artık trabzon çocuğu olan yattarasıyla. Colman, jaja da işte bu ekibin parçasıydı. Bu takım en çok toplama diyebileceğimiz kadroydu. Orda da zaten ikinci yarıda düşüşe girmiştik, oyunumuz hiç tat vermiyordu. Yani uzun yıllar istikrar gelecek bir kadro değildi.

Mustafa hocaya ve bizim gençlerimize güvenin. Batsalar da çıksalar da onlar bizim insanımız. Biz trabzonu şampiyon oluyor diye sevmedik. İstesek de başarsak da yaptırmıyorlar zaten. Dik oynasınlar bize yeter.

Murat Engin Akyüz
11.06.2013, 12:39
Hocam cesaretli ol,gençleri takıma direk monte et,Ersun Yanal dönemi gibi aldırdığın gençleri futbola küstürme yeter.

gece_bekcisi
11.06.2013, 13:31
Arkadaşlar biri transfermrkt dei hocamızın resmini değişebilirmi lütfen.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mustafa-resit-akcay/aufeinenblick/trainer_15266.html

Yiğit Gayretli
11.06.2013, 14:26
Hoca doğru söylüyor. 3-4 nokta transfer ile kotarmaya mecburuz. Para saçacak, yabancı peşinde fink atacak lüksümüz yok...

gabriel omar
11.06.2013, 16:45
Hocam ben sana güveniyorum ama yanındaki futbolculara güvenmiyorum.Bunlara güvenip yola çıkılmaz.

cakalkerem
11.06.2013, 21:04
dün yaptığı konuşmayı açıkcası çok beğendim...

Birde giyimine kuşamına özen göstermiş.....Şu eşofman ve şapkadan kurtulduğu iyi olmuş....

ESER
11.06.2013, 21:36
dün yaptığı konuşmayı açıkcası çok beğendim...

Birde giyimine kuşamına özen göstermiş.....Şu eşofman ve şapkadan kurtulduğu iyi olmuş....

sapka ve esofman giymesinde bir gariplik yok. spor adami nihayetinde sirket ceosu degil.

must61
12.06.2013, 00:15

Röportajı yeni izledim.Hocanın samimiyetinden ve iyi niyetinden şüphem yok.Ancak bu kadro kalitesi ile Mourinho dahi başta olsa ancak dördüncülüğe oynatabilir.

Hali hazırdaki oyunculardan Şenol Güneş veya Tolunay'a nazaran daha fazla verim alabilir belki.Ama bu ölçü dahi olamaz ne yazik ki.

Anıl C
12.06.2013, 02:22
kadronun kötü olduğu bir gerçektir.
maddi imkanlarla telafi edilebilir.
ancak reşit hocanın varliği 3 sene ile sınırlandırılmamalı
hem yönetim sabretmeli hemde bizler sabretmeliyiz.
çünkü yerli hocalarda reşit hocadan ötesi yok

Hamdi Karamahmutoğlu
12.06.2013, 06:32
Sabır, sabır, sabır.
İnşallah çok güzel günler göreceğiz.
Tekrardan hoşgeldin mütevazi adam, kıymetli futbol insanı.
Hoşgeldin ait olduğun yere.

Bedri Sertkaya
13.06.2013, 19:54
Sadi Tekelioğlu ile aynı vizyondaysa hemen gitsin takımdan ptt liginden adam istemiş habere göre yalandır herhalde yoksa taraftar dayanamaz böyle saçmalıklara

Trabzonspor Yerli Transfere Döndü

Yabancı transferi kilitlenince gözler Akçay’ın yerli gözdelerine çevrildi.

Trabzonspor’da yabancı transferi için hareket alanının bulunmaması gözleri yurt içine çevirdi. Bu çerçevede ilk olarak teknik direktör Mustafa Akçay’ın PTT 1. Ligi’ndeki gözdelerine yönelmeye başlayan Bordo-Mavililer, Bucaspor’da kiralık olarak forma giyen Mehmet Baddal ve Maniaspor’da forma giyen Bekir için nabız yoklamaya başladı. 2010-2011 sezonunda büyük umutlar ile Galatasaray’a giden ancak kendisinden beklenen patlamayı bir türlü yapamayan Mehmet Batdal, Karabükspor ve Bucasspor’da kiralık oynadı.
EMRE İLE İYİ BİR İKİLİ
Batdal, geçtiğimiz sezon Bucaspor’da 12 gol atarken 8 asist yapmıştı. Galatasaray ile sözleşmesi de biten Mehmet için eski takım arkadaşı Emre Güral ile birlikte iyi bir ikili olacağı yorumları da yapılmaya başlandı. Akçay’ın diğer bir gözdesi ise Manisasporlu Bekir Yılmaz. Orta sahada görev yapan ve bu sezon tam 36 maçta görev yapan Bekir, top tekniği ile dikkat çekiyor. Bekir’in ise 2014 yılına kadar Manisaspor ile sözleşmesi bulunuyor.(Günebakış)

Sabır, sabır, sabır.
İnşallah çok güzel günler göreceğiz.
Tekrardan hoşgeldin mütevazi adam, kıymetli futbol insanı.
Hoşgeldin ait olduğun yere.

gabriel omar
14.06.2013, 14:47
Ah be hocam nerden çıktı şu Batuhan işi şimdi.Aldığı parasında değilim ama senin başını yakacak diye korkuyorum .Hiç bir şey yapmazsa takımdaki havayı uyumu bozar.

Allah yüzünü kara çıkarmasın hocam,çok kızdım sana bu Batuhan transferinden dolayı ama canın sağolsun,o da nazarlık olsun diyelim.Desteğimiz hep senle,senin kadar cesur ve çılgın bir Trabzonspor izleyelim bu sezon, o bana yeter.

Yiğit Gayretli
14.06.2013, 14:52
Demek ki Batuhan'ı adam etme konusunda inançlısın Hoca'm. Ne diyelim, sen bilirsin...

Arif Timurcioğlu
14.06.2013, 19:20
Hocam santrafor transferi konusunda kötüsün Abdullah halmandan sonra Batuhan inş. daha iyilerini alırsın.

MuratJ
14.06.2013, 22:08
batuhan üstüne çağlar transferide doğruysa her hafta istifa etmeni isteyeceğim destek olmayacağım sana sayın hocam. kapasitenin en üst sınırı 1461miş demek ki. azacık daha bekliyorum daha net konuşmak için.

poetricus
14.06.2013, 22:16
Benim için yeni hocaların her zaman kredisi vardır, özellikle de ilk kez göreve geliyorsa. Korkuyorum şu şike rüzgarıyla gözümüz boyanacak ve bu takım toparlanamayacak, doğal olarak da fatura Hoca'ya kesilecek.

Oğuz B.
14.06.2013, 22:19
Sayın hocam saygılar..
Sonuna dek yanınızdayım. Başarılı olacağız..

gabriel omar
14.06.2013, 22:45
batuhan üstüne çağlar transferide doğruysa her hafta istifa etmeni isteyeceğim destek olmayacağım sana sayın hocam. kapasitenin en üst sınırı 1461miş demek ki. azacık daha bekliyorum daha net konuşmak için.

Başkan da transfere kaynak yaratmakla mükelleftir yalnız.Yaratılan kaynak bu kadar demek ki ,çıkan isimler bu kadar oluyor.

Sportif işlere onlar bakıyor demekle olmaz.

Herkes suçlu bu transferlerden senin anlayacağın.

Fatih
14.06.2013, 23:01
Bahsettiğiniz öze dönüşle transferler pek uyuşmuyor Hocam biraz dikkat...

gabriel omar
14.06.2013, 23:17
Bahsettiğiniz öze dönüşle transferler pek uyuşmuyor Hocam biraz dikkat...

Çağlar,Batuhan bunlar ancak adamın başını yakarlar.Hadi birini aldık öbürünü alıp hata yapmasalar bari.

tristram
14.06.2013, 23:43
hoca allah askina ne yapmaya calisiyorsun?aloooo aloooo..
basinda bulundugun takim Trabzonspor..hala 1461'de bile siritacak adamlari topluyorsun..
senin gibi idealist bir adam is ahlaki olmayan batuhan'i niye aldirir?
peki ya caglar'a ne demeli?
yaa hoca bir git yuzune su cirp kendine gel gozunu seveyim..uyan hoca uyan.1461'de degilsin.
oze donus ayagina amele cavuslarini bu takima doldurma..

Kader KORELİ
15.06.2013, 01:16
Hocam, iyisin, güveniyorum sana, ama kendine olan beklentilerini biraz aşağa çeksen iyi olur sanırım.
Bu kadar sorunu ve sorunlu oyuncuyu aynı anda nasıl çözeceksin? Çözebilirim gibi gelir sana, ama yanılırsın, ne olur dikkat.
Sağlam adamlar transfer edin şu takıma, karaktersizleri, 3 yıldır top oynamayanları değil.

cakalkerem
15.06.2013, 01:21
daha engini alacağız.....sorunlular ordusu

Harun
15.06.2013, 08:48
Umarım kukla olmaz.Yoksa macera başlamadan biter.

Atakan
15.06.2013, 18:50
Şu transferler olmazsa Mustafa Hoca da harcanacak lafına katılmıyorum. Harcatmayacaksın arkadaş. Arkasında duracaksın. Ne olursa olsun destek vereceksin. Daha iyisi mi gelecek onun yerine, hayır.

Şuan herkes mevcut durumda elinden geleni yapmaya çalışıyor. Beşiktaş gibi borç yüzünden Avrupa'ya mı gitmeyelim yani anlamıyorum.

Ben o sahada inanan bir 11 olacağına inanıyorum. İnanmayanları oynatmayacağını, inanmayacakları takıma almayacağını biliyorum Mustafa Hocanın. İçim rahat şekilde destek veriyorum, vermeye de devam edeceğim.

Arif Timurcioğlu
17.06.2013, 21:52
Ne başkana ne yönetime ne de ünal hocaya güveniyorum artık sadece sana güveniyorum yensende yenilsende 1461 deki hırslı 90 dakika koşan Trabzonspor ruhunu izlet bize.

gabriel omar
17.06.2013, 22:58
Sensin hocam,şu ortamda tutunduğumuz tek dal,güvendiğimiz ,işinin hakkını vereceğine inandığımız tek insan sensin.

Ama ,aman şu Jebrini göndermeyin hocam ,o daha lazım bize :)

Hatice Aslan
17.06.2013, 23:24
Sercan Kaya'nın transfer edilmesini istemiş büyüksün hocam! İnşallah olur bu transfer, Trabzonspor'u seven adamlar lazım bize Türkiye Kupasında gördük herşeyi..

Bedri Sertkaya
18.06.2013, 10:25
Son incille ilgili haber kafamda görevine son verdirdi Mustafa Hocanın...Vizyon,karizma "0".Hoca da gider yönetimde!Adam işi gücü bıraktı incil,felsefe,edebiyatla ilgileniyor.Hoca bu zamanda yaşayacak adam değilmiş.Platonlarla falan yaşasaydı anlardım...

endlessdeath
19.06.2013, 13:24
hocam yabancılardan kurtul denemeye gerek yok acele et

Bud Spencer
19.06.2013, 14:12
Demek ki Batuhan'ı adam etme konusunda inançlısın Hoca'm. Ne diyelim, sen bilirsin...

bununla yetinse keske
henrique'yi de futbolcu yapacakmis:

19 Haziran 2013 Çarşamba 12:57
Henrique gönderilecek mi?
Teklif gelen Brezilyalı golcüye gitmesi için vize çıkmadı

Trabzonspor teknik direktörü Mustafa Akçay kendisine transfer teklifleri gelen Brezilyalı oyuncu Henrique'yi takımda görmek istiyor .

Akçay Belçika kulübü Standart Liege’nin istediği Brezilyalı golcü için yönetime rapor vererek yeni sezonda da bu futbolcuyu takımda görmek istediğini bildirdi.

Yönetim Akçay’ın raporu üzerine bu oyuncunun başka bir takıma gitmesine izin vermeyecek.

Başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu Teknik heyetin gitmesini istemediği oyuncuları bırakmayacaklarını ifade ederek” Trabzonspor'un yapısına uyacak oyuncuları teknik ekibimizin isteği doğrultusunda takımda tutacağız. Bizim takımda tutmak istediğimiz ve bize faydası olacağına inandığımız bir bir oyuncunun bir yere gitmesi söz konusu olamaz" ifadelerini kullandı.
haber61

poetricus
19.06.2013, 20:04
Akçay dün; "Herhangi bir yabancı oyuncumuza teklif gelmedi. belki hazırlık yapıyorlardır." diyordu. Bu arada Abdülkadir'in Zokora'nın yerini tutabileceğini de söylüyordu.

Yorumsuz...

Sacit
19.06.2013, 22:33
Mustafa Reşit hoca'ya Kolombiya U20 Milli takımını izlemesini şiddetle tavsiye ederim

poetricus
20.06.2013, 01:27
Bunun bu başlıkla ne alakası var?

endlessdeath
20.06.2013, 03:19
bununla yetinse keske
henrique'yi de futbolcu yapacakmis:

19 Haziran 2013 Çarşamba 12:57
Henrique gönderilecek mi?
Teklif gelen Brezilyalı golcüye gitmesi için vize çıkmadı

Trabzonspor teknik direktörü Mustafa Akçay kendisine transfer teklifleri gelen Brezilyalı oyuncu Henrique'yi takımda görmek istiyor .

Akçay Belçika kulübü Standart Liege’nin istediği Brezilyalı golcü için yönetime rapor vererek yeni sezonda da bu futbolcuyu takımda görmek istediğini bildirdi.

Yönetim Akçay’ın raporu üzerine bu oyuncunun başka bir takıma gitmesine izin vermeyecek.

Başkan yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu Teknik heyetin gitmesini istemediği oyuncuları bırakmayacaklarını ifade ederek” Trabzonspor'un yapısına uyacak oyuncuları teknik ekibimizin isteği doğrultusunda takımda tutacağız. Bizim takımda tutmak istediğimiz ve bize faydası olacağına inandığımız bir bir oyuncunun bir yere gitmesi söz konusu olamaz" ifadelerini kullandı.
haber61

Eyvahlar olsun forvet olmadan mı oynayacak trabzon yine çok kötü yahu bari gönderselerdi yerine bir adam gibi forvet alırdık

Berkan
20.06.2013, 10:23
Güveniyoruz hocam. Koşan, istekli bir Trabzonspor izleteceğinden şüphem yok.

61trabzonomer
20.06.2013, 11:13
en büyük transferimiz,çok güveniyorum az sabır edilsin yeter en az 10 maç hakkı var.

Emrah KabuL
21.06.2013, 08:26
Kadir Keleş ile Göksu Alhas'ın da Davraz Kampı'na götürülmeleri bekleniyordu. Ancak kadro sayısının 35'i bulması nedeniyle bu iki ismin kampa katılmaları şu an için zor görünüyor.

@Fanatik

Umarım bu haber doğru değildir.

Mevkileri dolayısıyla Göksu ve Kadir'in kesinlikle kadroda yer alması gerekiyor.

endlessdeath
23.06.2013, 01:29
göksu süper bir oyuncu renktaş bu adamı neden almamış anlamadım.Bir de ek olarak futbolcu alacaksak veya satacaksak bunun iş bittikten sonra imzalar atıldıktan sonra herlesin bilmesi gerek mali sıkıntılar açısından

Oğuz ZEYTİN
23.06.2013, 16:45
35 35 diye yazıyorlar ancak kimmiş bu 35 oyuncu hala çözemedim.

1) Tolga
2) Onur
3) Zeki A.
4) Bamba
5) Giray
6) Mustafa
7) Abdullah
8) Alim
9) Uğur
10) Celustka
11) Cech
12) Emerson
13) Zeki Y.
14) Soner
15) Aykut
16) Zokora
17) Adrian
18) Alanzinho
19) Sapara
20) Olcan
21) Volkan
22) Yasin
23) Halil
24) Janko
25) Henrique
26) Emre
27) Batuhan
28) Colman

*

1461'den Fatih, Caner, Abdülkadir, Yusuf dediler. Etti 32.

Kalan 3 kim?

Göksu, Kadir, Gökhan mı?

6Şafak Aydın1
23.06.2013, 19:32
Mustafa Tiryakiyi ekleki kampa katilsin gerisi gelir.

Bera B.
24.06.2013, 14:05
Bu kadronun yiyeceği üçüncü hocamız. Bunlara güvenerek yola çıkılmaz, ahta yapıyorsunuz.

DeAgLeMaNyAq
24.06.2013, 15:32
35 35 diye yazıyorlar ancak kimmiş bu 35 oyuncu hala çözemedim.

1461'den Fatih, Caner, Abdülkadir, Yusuf dediler. Etti 32.

Kalan 3 kim?

Göksu, Kadir, Gökhan mı?

35 basının kasıtlı olarak şişirmesi yoksa oyuncular gönderilmeden o şekilde bir kamp olmaz. Oyuncular gönderildikçe ya transfer yapılır ya 1461'den alınır...

ziyaretci
25.06.2013, 12:49
hocam ne zamanki trabzonspor > herkes
mantigi ile YUSUF konusunda tavur ortaya
koyarsin iste o zaman iste bu bizim teknik direktorumuz derim!

Anıl C
25.06.2013, 23:08
asaletin yeter hocam

ibrahim
25.06.2013, 23:15
Bugün o resmi görünce bi tuhaf oldum, duygulandım. Şenol Güneşten sonra en çok sana yakıştı o koltuk. Görev aldığın süre boyunca hem kendi futbolcularımızı,hem altyapıdaki çocuklarımızı, hemde taraftarlarımızı eğiteceğinden zerre şüphem yok.

Yavuz Hasan
26.06.2013, 10:41
bu kadro seni de bizi de yakar gibi geliyor bana

Süleyman50
26.06.2013, 10:44
hayırlı olsun, inşallah başarırsın hocam sana güveniyoruz...

Oğuz ZEYTİN
26.06.2013, 19:40
Açıkçası yönetim ve hoca değişikliği sonrası kadrodaki çoğu gereksizin temizleneceğini düşünmüştüm. Yeniden yapılanmanın, kadrodaki ayrık otlarını temizleyeceğini sanmıştım.

Ancak gördüklerimiz, beklentimizden farklı. Eldeki mevcut yapıdan, olabildiğince faydalanmaya çalışmak... Belli ki zoraki bir yöneliş oldu. Yine de Volkan'ı, Colman'ı elden çıkarmalıydı.

Arkadaşına sahada tokat atan, taraftarına ve hocasına el kol hareketi yapanlardan fayda beklemek?

Umarım başarılı olur.

Adem ÖZER
26.06.2013, 19:42
Açıkçası yönetim ve hoca değişikliği sonrası kadrodaki çoğu gereksizin temizleneceğini düşünmüştüm. Yeniden yapılanmanın, kadrodaki ayrık otlarını temizleyeceğini sanmıştım.

Ancak gördüklerimiz, beklentimizden farklı. Eldeki mevcut yapıdan, olabildiğince faydalanmaya çalışmak... Belli ki zoraki bir yöneliş oldu. Yine de Volkan'ı, Colman'ı elden çıkarmalıydı.

Arkadaşına sahada tokat atan, taraftarına ve hocasına el kol hareketi yapanlardan fayda beklemek?

Umarım başarılı olur.

Duygularima tercuman olmussunuz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Kaan Ergüney
26.06.2013, 22:40
Mustafa Hocamıza sabır gösterilsin, karşılığını fazlasıyla kazandıracaktır takıma. Güvenim tamdır kendisine.

Fatih Özkan
27.06.2013, 02:58
Allah yardımcın olsun Hocam!
İşin çok zor!

outlaws61
27.06.2013, 11:45
Yabancı oyuncularla daha iyi iletişim kurabilmek için İncil okumaya başlamış. Gerçekten mükemmel bir hareket. Tebrikler hocam

CEMEFKER
27.06.2013, 22:19
Hoca İncil'i öğrenmek yerine uhrevi islam ilimleri öğrenip emr-i bi'l maruf yapsa, İslam Ümmetine birkaç ecnebi futbolcu katar, belki kendisine de faydası olurdu .....

Nelerle uğraşıyoruz Allah'ım...

Ben Mustafa Akçay'ı takdir ediyorum ( ki etmeme de ihtiyacı yok) , yönetim seçim öncesi söylemleri ile sonrasında yaptıkları ile çelişmemek uğruna dik durmaya çalışıyor....Eyvallah, ancak işin içine bu tür şeyler girince, vaktini birkaç topçu için İncil öğrenmeye kadar götürünce bendeki umutlar iş başlamadan bitiyor...

Buna benzer olayı eski yönetim Tolunay Hoca'yı apar topar getirip, Şenol Hoca'yı önemlisi Ünal Karaman'ı tabiri caizse şutlayınca " bu iş daha baştan biter" demiştim o dönemdeki yazılarımın birinde....

Şimdi Hoca'nın bu İncil öğrenme olayı da işi bana göre baştan bitirdi gibi...

İncil öğrenmeye bir lafım yok, ancak İncil'i ve başka dini kitapları akademik alanın, uğraşın , mesleğin...vs İlahiyat ise, Hoca isen, Alim isen, insanları doğru yola sevk, iyiye tebliğ vazifesini kendine hayat felsefesi, yaşam kaynağı olarak belirlemiş isen, bu yol uğrunda çile adamı ise başka insanların, tebliğ edeceğin insanların hayat görüşleri nedir, dine hangi pencereden bakıyorlar, teşhis/tedavi için öğren...

Yoksa birilerinin din anlayışının futbola bakışı nedir diyerek birilerinin dinini öğrenmeye çalışmak acayip bir durum....

berezilya
28.06.2013, 07:47
Hoca İncil'i öğrenmek yerine uhrevi islam ilimleri öğrenip emr-i bi'l maruf yapsa, İslam Ümmetine birkaç ecnebi futbolcu katar, belki kendisine de faydası olurdu .....

Nelerle uğraşıyoruz Allah'ım...

Ben Mustafa Akçay'ı takdir ediyorum ( ki etmeme de ihtiyacı yok) , yönetim seçim öncesi söylemleri ile sonrasında yaptıkları ile çelişmemek uğruna dik durmaya çalışıyor....Eyvallah, ancak işin içine bu tür şeyler girince, vaktini birkaç topçu için İncil öğrenmeye kadar götürünce bendeki umutlar iş başlamadan bitiyor...

Buna benzer olayı eski yönetim Tolunay Hoca'yı apar topar getirip, Şenol Hoca'yı önemlisi Ünal Karaman'ı tabiri caizse şutlayınca " bu iş daha baştan biter" demiştim o dönemdeki yazılarımın birinde....

Şimdi Hoca'nın bu İncil öğrenme olayı da işi bana göre baştan bitirdi gibi...

İncil öğrenmeye bir lafım yok, ancak İncil'i ve başka dini kitapları akademik alanın, uğraşın , mesleğin...vs İlahiyat ise, Hoca isen, Alim isen, insanları doğru yola sevk, iyiye tebliğ vazifesini kendine hayat felsefesi, yaşam kaynağı olarak belirlemiş isen, bu yol uğrunda çile adamı ise başka insanların, tebliğ edeceğin insanların hayat görüşleri nedir, dine hangi pencereden bakıyorlar, teşhis/tedavi için öğren...

Yoksa birilerinin din anlayışının futbola bakışı nedir diyerek birilerinin dinini öğrenmeye çalışmak acayip bir durum....

katılıyorum yorumlarına.mra saha dışında zihinsel açıdan bu açıklamalarla yetersiz olduğunu gösteriyor.ama saha içinde teknik anlamda bir yorum yapabilmek için 1 sene sabretmekte fayda var.

bence saha dışında asıl belirleyici olacak kişi ünal karamandır.her açıklamasında doğru saptamalar yapıyor.

calavera
28.06.2013, 07:54
Akçay lütfen temizle şu kadroyu, yoksa bu kadro seni temizliycek maalesef

berezilya
28.06.2013, 08:58
Akçay lütfen temizle şu kadroyu, yoksa bu kadro seni temizliycek maalesef

bence kadroyu temizlemesi sonunu hazırlar.ki böyle bir hata yapacağını sanmıyorum.kadro yetenek olarak zirve mücadelesi verebilir 1-2 takviye ile.

ilk yapacağı iş bazı bölgelerdeki fazla oyuncularla yolları ayırmak.

geçen sezonki tek tek oyuncuların performansı yanıltabilir.takım olamadığn zaman oyuncularda kötü performans sergiliyor.messi yi getir geçen seneki trabzona aynı şey olurdu.oyuncu takım içinde değerlendirilir.şenol güneş maalesef bir takım yaratamadı.bunda oyuncu fazlalığı olması bir sebebse diğer neden ideal 11 i belirleyip o 11 de ısrar etmemesi.takım uyumu olmadı.geçen seneki bir başka sorunda saha dışı iyi yönetilemedi.misal colmanın sorunları çözülemedi.

mra bu kadrodan ideal iyi bir takım yaratabilir. yetenekli oyunculardan kurulu bir kadro.stoper eksiği ve iyi bitirici bir forvet eksiği var tabi.eneramo ve aykut demirle bu açıklar kapatılabilir.

endlessdeath
28.06.2013, 11:49
bravo halil altıntop gitmiş acaba karşılıklı olarak kim fesih etti bilmiyorum demek istediğim kim gitmesine izin verdi ancak iyi bir forvet almadan forvet gönderen tek takımızdır batuhan karadeniz gibi bitik bir futbolcuyu aldık ne bekliyorsak küme düşmemek için oynamak için heralde bu arada yabancılarla sözleşme fesih neden edilmiyor kulübün vereceklerine karşı futbolcunun alacakları karşılıklı olarak fesih edilmediği sürece bu takımdan da ve hocadan da bişey beklemeyelim bekleyende varsa hata yapar.Kasımpaşanın transferlerine bakıyorumda adamlar sanki yavaş yavaş şampiyonluğa oynayacak takım oluşturuyorlar bizlerse çöplüklerle uğraşıyoruz

cakalkerem
28.06.2013, 11:54
hoca halil için tşk

endlessdeath
28.06.2013, 12:37
elmander gs den alınırsa aklı başında bir iş yapılır tabii öncelikle yabancı oyuncuları fesih etmeliyiz

yerli forvet diyorsan da ilhan parlak alırsın gidip batuhan karedenizi almazsın

MaEsTrO
28.06.2013, 13:17
Incil'in hangi versiyonunu okuyormus? Matta? Marcos? Yuhanna? Luka?

Sonra iletisim kopuklugu olmasin.

Fatih Özkan
28.06.2013, 13:26
Hocam;
Allah yardımcın olsun!
Tek güvencem sensin.

endlessdeath
28.06.2013, 14:04
Ryan Babel kasımpaşa almış bize iteliyorlardı ancak en azından ajax da oynuyor belki janko ile uyumlu olurdu yani biz elimizdeki kötüleri ayıklamalıyız hocam lütfen bunları dikkat etmelisin kafandaki futbola uyacak oyuncularla takımı kur ve transfer ettir umarım başarılı bir trabzonspor oluşturursun ancak işin zor

Bera B.
28.06.2013, 14:06
Kendisi için şimdiden üzülüyorum. Bu oyuncu grubu ile çok zor durumu.

DeAgLeMaNyAq
28.06.2013, 20:01
http://www.ligtv.com.tr/haber/akcaydan-oyunculara-gozdagi

Okul hayatımzıda böyle hocalardan hep çekinmişizdir. Oyunculardan nereden çıktı bu adam diyenler olabilir...

30.saniyeye dikkat Alper Hoca neye uğradığını şaşırıyor... :)

Ali Can
28.06.2013, 20:08

Okul hayatımzıda böyle hocalardan hep çekinmişizdir. Oyunculardan nereden çıktı bu adam diyenler olabilir...

şok yaşamışlardır kesinlikle iyi olmuş böyle sopayı alttan göstermesi

Hüseyin Başoğlu
28.06.2013, 20:28

dk 1 de ki volkanın durumu benim lise hayatımın özeti yemin ediyorum :D:D

Hoca karşında sana laf anlatıyor birazda azarlıyor elleri kolları bağlamış ağzındaki sakızı çaktırmadan çiğniyor ne dio la bu havası ....

Yeminle volkanda lise yıllarımı gördüm orda :D:D

bangkook_61
28.06.2013, 20:34
Incil'in hangi versiyonunu okuyormus? Matta? Marcos? Yuhanna? Luka?

Sonra iletisim kopuklugu olmasin.

Hepsini :)

Oğuz B.
28.06.2013, 20:44
Hocanın İncil okumasından ziyade yabancı oyunculara çok daha iyi yaklaşacağı kesin. Colman ile Alan'ın yüzünden okunuyor bu durum. Hoca, başarılı olacak inşallah..

agahozlu
28.06.2013, 21:55
Hocanın yüzüklerini, NBA'de takılan şampiyonluk yüzüklerine benzetiyorum :) Hadi hayırlısı bakalım... Allah utandırmasın

Uğur Ö.
28.06.2013, 23:59
Halil'in başlığı kapanmış o yüzden buraya yazıyorum.Allahım sana şükürler olsun

TSdepare
29.06.2013, 12:44
Ahaha Emreye bak nasıl bakıyor sapıttı :D

Fatih Özkan
29.06.2013, 12:58
Hocam...
En çok senin adına üzülüyorum!

Sibel
29.06.2013, 13:07
8'i kaldıracak...

Ilelioglu
29.06.2013, 13:19

Helal olsun Hocaya; Hoca dedigin böyle olur zaten. ;):)

..

Mert'
29.06.2013, 15:01
Bu adama yazık olacak bu rezil futbolcular sayesinde

000061
29.06.2013, 15:26
Ben ışığı gördüm. Kurtuluş ışığı mı yoksa o meşhur ışık mı?

gece_bekcisi
29.06.2013, 15:26
Kadroyu temizlese futbol kalmaz yahu :)

Bu ara görüntülerde oldukça etkili konuşuyordu kendisi. Umarım işareti almışlardır futbolcular

Sefa Murat Dokuz
29.06.2013, 15:59
Ben güveniyorum Reşit hocaya umarım gerekli olan gereksiz temizliğini yapar. Çok başarılı olacak yeterki sabredilsin.

SALDIRAY
29.06.2013, 16:51
Açıkcası ben hocamızın bu denli konuşmalarından haberim yoktu. 1461'in neden başarılı olduğu ortaya çıktı.. Bu hocaya güvenmek lazım.

İleli
29.06.2013, 18:12
bagiracak azarlayacak tabi kosmayanlari umursamayanlari, canta dolusu para aliyor bu insanlar onlarin yerlerinde olmak isteyen milyonlarca insan var ulkede!
hocam hep destek tam destek eger olurda seninde bu takimdan gonderirse bu futbolcu grubu benden duyacaklari seyler cok kotu olacaktir!

Ali İhsan
29.06.2013, 18:55
Hocam bu göbeklilerin göbeğine zeval verirsen sahada yatarak seni göndermek için ellerinden geleni yaparlar.

Umarım milli - yabancı - özevlat - maaş - bonservis dinlemeden gerçekten o formayı giymek için antremanlarda ter dökenlere o formayı verirsin.

Geçen sene gördük isimsiz oyuncularla ne maçlar oynadın, bu takımın 2. sınıf oyuncularını bile yola getirsen başarırsın...

Adem Erdoğan
29.06.2013, 19:31
Kıymetlimis.

Sibel
29.06.2013, 23:18

Ben bile etkilendim burdan o halinden. İnşallah her şey güzel olacak hocam...
Fatih'e kötü vurmuş :D:D

Yavuz Hasan
30.06.2013, 15:43
her şey tamam da kampta neden 5 tane kaleci var

ibrahim
30.06.2013, 16:11
Sahaya (Trabzonda üretilmis) iki zeytin yag tenekesi koyun tikir tikir top oynatmazsa bende bir sey bilmiyorum!

:p

MuratJ
30.06.2013, 16:55
takımıma o kadar acıyorum ki. yetersizlerin eline mahkum edilmiş. bir yanda yönetim, bir yanda ünal karaman bir yanda akçay hoca. şaka gibi. elinde kepaze gibi kadro var adam incilin 4 modeli üzerinde doktora yapıyor. sadece hayalgücünden oluşan yetersiz bir isim. özevlatçılık saçmalığının hiçbir ürününe hiçbir zaman destek olmayacağım. bu yönetime hiçbir desteğimin olmadığı gibi bu hocaya da hiçbir desteğim yoktur.

ibrahim
30.06.2013, 17:00
Mustafa hoca icinde bizimde taraftarlarimizin bulundugu cogu kisinin suratini asacaga benziyor. Catlatacak bir kacinizi. :)

irfanb
30.06.2013, 22:45
Hrıstiyan futbolcular için İncil`i incelemeye başlayan Mustafa hoca,müslüman futbolcular için de yakında hatim indirir mi acaba?
:)

alper*
30.06.2013, 22:57
Hrıstiyan futbolcular için İncil`i incelemeye başlayan Mustafa hoca,müslüman futbolcular için de yakında hatim indirir mi acaba?
Ne alakası var açıklar mısınız?

orhan42
01.07.2013, 12:28
takımıma o kadar acıyorum ki. yetersizlerin eline mahkum edilmiş. bir yanda yönetim, bir yanda ünal karaman bir yanda akçay hoca. şaka gibi. elinde kepaze gibi kadro var adam incilin 4 modeli üzerinde doktora yapıyor. sadece hayalgücünden oluşan yetersiz bir isim. özevlatçılık saçmalığının hiçbir ürününe hiçbir zaman destek olmayacağım. bu yönetime hiçbir desteğimin olmadığı gibi bu hocaya da hiçbir desteğim yoktur.

Kardeşim sezon başlamamış.Takım yeni toplanmış.Hemen oradan atıp tutuyorsun.İmzan bile hangi ruh halinde olduğunu ortaya koyuyor..

Ricardo
01.07.2013, 15:59

:D

Mustafa hoca icinde bizimde taraftarlarimizin bulundugu cogu kisinin suratini asacaga benziyor. Catlatacak bir kacinizi. :)

+1967

Gördük kimler ne kadrolarla neleri başarmış, ne kadrolar neyi batırmış.

Tayfun
01.07.2013, 16:11
Mustafa R. Akçay; "Herkes topu almak istiyor. Topun çekim gücü nedir anlamış değilim. Kim koşacak? Ben koşamam 60 yaşındayım. Kimse rakiple boğuşmuyor, böyle kibarlık olmaz. Buraya aidiyet duygusuyla burada olmalıyız, bir şey vermek isteyen burada kalır. Eğer Adrian değişmezse, Adrian ile oynamam, Alanzinho ile oynarım. Alanzinho değişmezse bir başkasıyla oynarım, kimse vazgeçilimez değil. Herkes üzerine düşeni yerine getirmek zorunda. Yoksa takımda kendine yer bulamaz"

Mehmet Fatih Silik
01.07.2013, 19:10
Tek ümidim Mustafa Re$it Akcay hocadir...
ALLAH'tan takim ona emanet...
Ciddiyet icinde cali$acagindan ve bu takimi ayaga kaldiracagindan zerre $üphem yok...
Bu takima hizmet etmek istemeyen ve sadece bankaya yatacak parasina bakan oyuncu benim TRABZONSPOR'umda yeri yoktur!
Hoca da bunun bilincinde...

Yeşil
01.07.2013, 19:55
Aman Hoca'm İncil'den devam et. Mazallah Kur'an'a, secdeye girersen Ergun abimiz kızabilir.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/1044929_10151694724202280_253884330_n.jpg?oh=e46be 730694087e60166447db49e4282&oe=51D3745B&__gda__=1372844070_2a07a6e1131c2873b419c5e7175d758 7

Yazının tamamı:
http://www.fanatik.com.tr/Trabzonspor-Ne-demekse_6_YazarDetay_99542_14.htm

Gol sevincinin nedeni:

29 Ocak 2008 Salı 11:05
Ayman'ın ilginç gol sevinci
Trabzonspor'un 2. golünü atan Ayman Abdelaziz bu golden sonra ilginç bir sevinç yaşadı.

Trabzonspor'un 2. golünü atan Ayman Abdelaziz bu golden sonra ilginç bir sevinç yaşadı.

Golden sonra saha kenarına gelerek Yardımcı Antrenör Kemal Özdeş'le birlikte yere eğilen Ayman'ın Mısır Milli takımının Afrika Kupası'ndaki gol sevincini tekrarladığı ortaya çıktı.

İkilinin maçtan 1 gün önce oynanan Mısır- Kamerun maçını birlikte izledikleri ve orada atılan 4 golün ardından yaşanan sevinci, Ayman'ın gol atması halinde tekrarlamaları konusunda iddaya girdikleri açıklandı.

Mısırlı oyuncunun golünden sonra da bu sevinç yaşandı.

Kaynak: http://www.haber61.net/aymanin-ilginc-gol-sevinci-11374h.htm

orhan42
01.07.2013, 21:55
Hoca daha başlamadan ön yargıyla yaklaşan,1461'den gelenlere daha performanslarını görmeden sallayan kardeşlerime selam olsun..

000061
02.07.2013, 10:22

Aynen, bu videoda benim içim karardı, azarlanan benmişim gibi hissettim, ruhum daraldı :D

oflubektas
02.07.2013, 10:46
Belki de 30 senedir hayal ettiği görev için teklif geldiğinde kabul etmemek gibi bir lüksü yoktu.

Ancak yabancıların atsan atılmıyor, satsan satılmıyor. Ayrıca takımda başarılı olmak, özveriyle oynamak gibi bir dertleri yok. Yerlilerin yetersiz, yetenekli olanların da sahada ne yaptıkları belli değil. Kollektif uyum için gerekli şartların hiçbiri yok. Aldığın (Batuhan) ve almayı düşündüğün (Jaja) adamların aylardır ayağına top değmemiş, ayrıca disiplin problemleri var. Kulüpte büyük maddi sıkıntı var, transfer yapamadığın gibi, es kaza para gelirse açacak yabancı kontenjanın da yok.

İşte bu ahval ve şerait altında dahi başarılı olursa, sandığımızdan da büyük bir adammış diyeceğim...

Fatih Özkan
02.07.2013, 14:32
Mustafa Reşit Akçay'dan takıma: "Faul yapmanızı istiyorum. Rakip sesimizden, ayak sesimizden, nefesimizden korkmalı!"

Ne güzel söyledin Hocam.
Geçen sezonun en az kart gören ekibi biz değil miydik ?
Rakibe sadece eşlik ediyorduk...

Sefa
02.07.2013, 14:34
Şenol Güneş'in yarattığı mülayim takımdan kurtulalım. Hamleler güzel.

Hırsı olmayan her şeye tamam diyen eyvallah takım beni bıktırdı..

Tayfun
02.07.2013, 14:43
Kadromuz işe yaramayan bir yığın futbolcuyla dolu ama Mustafa hoca'ya güvenim en üst seviyede.

000061
02.07.2013, 15:05
Önce Allah'a sonra MRA'ya emanet gidiyoruz.

Misina
02.07.2013, 15:33
İncil okuduğu için hocamızı eleştirenler ne kadar sığ düşüncelere sahip.

cem1990
02.07.2013, 18:02

Sığ mı ?
İltifat etmeyelim arkadaşlara

omondoles
02.07.2013, 20:07

Bence çıkış noktası çok güzelde incili okumasına neden olan kişiler daha önce okumuş mudur? :)

Loading.. %61

Ali İhsan
02.07.2013, 20:34
Bence çıkış noktası çok güzelde incili okumasına neden olan kişiler daha önce okumuş mudur? :)

Loading.. %61

Henrique ve Alan'ın bol bol okuduğunu düşündüğüm şeyleri inşallah hoca okumaz :)

Cafer Bulur
02.07.2013, 23:11
Hazirliklar baslayali daha 1 hafta olmamisken hazirlik maci yaptirmasini anlayamadim.

Bunun sonucunda sapara yi kaybettik,mustafa hocanin daha dikkatli olmasi lazim.

Uğur Ö.
02.07.2013, 23:32
Çok güveniyorum.Hani bu basit amerikan filmlerinde olur ya formdan gözden düşmüş bir takıma bir koç gelir ve herşey değişir aynı onu hayal ediyorum

61trabzonomer
02.07.2013, 23:43
Ne bir futbolcuya ne yoneticiye guveniyorum tek sana guveniyorum .basarili olacaksin insallahurahman

berezilya
03.07.2013, 00:04
iyi işler yapacak.

6Şafak Aydın1
03.07.2013, 01:04
1) Hoca birbirinizi sevin diyerek takim ruhu yaratmak ile ugrasiyor. Etkisiz kalir. Bilimsel calisiyor diye güveniyordum, buna uyan bir kondisyoner hamlesini gözlemledim oda hüsran oldu. Bilimsel hamleleri neler?
2) Disiplinsiz ama yetenekli oyuncular ile yapamiyacaksan maclari yeteneksizlermi kurtarack zora düstügünde?
3) Yabanci kontenjani sorun, takimin önü kesiliyor diye gece gündüz yönetim ile neden savasip meseleyi cözüme ittirmiyor? Sesi antrenman sahasinda gibi gür cikmiyor bu konuda.
4) Bana bir sürü oyuncu lazim diye kiyameti koparmasi gerekiyor. Gerekirse Ünali sikayet etsin. Kendi kellesi gidecek sonucta. Pasif kaliyor eger sesini cikarmiyorsa. Bunu basina yapmasi gerekmiyor tabi.
5) Hocam sana cok güveniyorum, sapkandan tavsan cikaracaksin hadi kocum ile olmuyor bu isler.
6) Hazirlik maci icin erken demis arkadas. Buna katilmiyorum. Sonucta elinde kabarik bir kadro ve bir sürü yeni isimler var. Oyuncunun sakatlanmasini buna baglamak futbola ters.

Simdilik bu kadar.

seyduna_efil
03.07.2013, 01:11
Çok güveniyorum.Hani bu basit amerikan filmlerinde olur ya formdan gözden düşmüş bir takıma bir koç gelir ve herşey değişir aynı onu hayal ediyorum

Ancak filmlerde olur o dediğin şey...

Mustafa Hoca,mevcut kadroyla devam ettiği sürece ömrü yarım sezondan öteye gitmez.

Çünkü bu kadro Şenol Güneş ve Tolunay Kafkas'ı yedi.Mustafa Hocayı çok rahat bitirir..

Enisc
03.07.2013, 02:48

Ama birşeylerin olması için ortada icraatın olması lazım. Ne gelen var ne giden. Elindeki kadroyla mı şampiyon olacaksın :)

Alika87
03.07.2013, 13:36
mustafa hoca cok özverili calisiyor. Kendisine güveniyorum ve basarili olacagina inaniyorum.

Süleyman50
03.07.2013, 14:04
inşallah başarılı olur...

MaEsTrO
03.07.2013, 20:37

Adi üstünde, film iste.

yaranozlu
03.07.2013, 20:47
Volkanı gönder de naparsan yap hocam, son kalemiz sen kaldın. Serkan ve halil hamlelerin çok iyiydi, volkandan da kurturulsak transfere bile gerek yok.

Yeniklasör
08.07.2013, 14:06
Kendi deyimine göre inançlı bir anarşistmiş arkadaşlar. Darısı kulüp başkanlığınada inançlı/inançsız bir anarşisttin gelmesi:)

sifuni
08.07.2013, 14:19
Alanzinho,Volkan Sen,Yasin Öztekin,Olcan gibilerine güvenip + gol atma becerisi olmayan forvetlerle yola cikanlarin basina ne geldigini gördün insallah ayni hataya düsmezsin Hocam.

Uğur Ö.
08.07.2013, 15:16
Tolunay Hoca hiç yoktan Alanzinho,Colman gibi 2 senedir yatan adamların hepsini postalayacaktı.Hocam neden risk almıyorsunuz.

Bera B.
08.07.2013, 19:23
Ne düşünüyor tam olarak bilmiyorum ama bu kadro Şenol Güneş'i yemiş, sizi hayli hayli yer. Değişen hiçbir şey yok, ağırlığınızı yönetime doğru koyun ve istediğiniz hamleleri yaptırın, varsa tabii.

blues
08.07.2013, 19:39
Mustafa Hocanin Okudugu kitaplari bilemem ancak bildigim ya da okuduklarimdan görüklerimden anladigim kadariyla hoca daha oyunculara kondisyon yüklerken hazirlik maci yaparak bilimsel calisma metodlarindan ne kadar uzak olduguna dair ipuclarini da vermis oldu. Sapara iyi oyuncudur ,kötü oyuncudur ancak sakatlandi ve daha baska sakatliklar da mevcut.

Kaldi ki Mustafa hoca da Senol hoca gibi eline verilen malzemeden birseyler yapmaya calisiyor ki bu trabzonspor gecmiste düstügü ve bugün de düsebilecegi en byük hata olabilir.

Ünal karaman tercihi de en az tekke tercihi kadar yanlis diye düsünüyordum bu düsüncem de onun yaptigi ve yapmadigi aciklamalarla pekismis oldu. Sanki yardimci antrenör de takimin kampindan ayrilmadan futbola dair konusuyor ancak onun isi gürevi itibariyle futbola dair konusmak degil de daha ziyade varolan sorunlara cözüm üretmek! Daha bahsettigi sorunlu yabancilardan,kadro sisikligine sebep olan oyunculardan bir tanesi bile yollanabilmis degil Sürekli sorunun varligindan bahsediyor ancak cözüm üretebilmis degil!

Aykut Uçar
08.07.2013, 20:59
Yok hocam yok.
Sizden bir şey olacağını sanmıyorum bence 1461'de devam etmelisiniz.

Haluk DAĞ
08.07.2013, 21:11
Trabzonspor seviyesinde değil . Kaldıramaz bu gücü. Verdiği demeçler adam öldürür,rakipleride güldürür cinsten.

"Madridi yeneriz,barça biraz zor"

"Diğer takımlar yükseliyor ne demek biz trabzonuz trabzonsporuz bizi yenmek hiç bir zaman kolay olmaz"

"Gerekirse 2 Transfer Yaparız"

Gerekirse 2 transfer yaparız ne ya :D Sanki Şampiyon Olmuşuz demece bakarmısınız :D yok abi gerekmiyo böyle devam 9.yuz zaten düşmedik hedef tamam harika devam.

2 kere hazırlık maçı yaptığın vasat bir takıma 2 gol atabiliyosun 2 maçta bide utanmadna çıkıp diyosun gerekirse. Sinirleniyorum

Ilelioglu
08.07.2013, 21:19
Transfer konusunda tam bir hayal kirikligi bence.

..

DeAgLeMaNyAq
09.07.2013, 00:03
Transfer konusunda tam bir hayal kirikligi bence.

..

Adama 10 milyon euro transfer bütçesi verildi de haberimiz mi yok?

İleli
09.07.2013, 02:51
sakatlik diyoruzda daha gecen sene bjkde koybasi gsde ujfalusi sezonu baslamadan bitirmislerdi sakatliklarindan dolayi niye bukadar abartiliyor bu sakatlik isi her sporcunun basina gelebilir?

Soner Albayrak
09.07.2013, 05:26
Tek korkum bu ruhsuz futbolcular seni de yakacak hocam. Allah sabır versin inşallah bazı futbolcuları adam edebilirsin.

asilhamsi
09.07.2013, 09:08
Sadece yorumları okusam gittigi her takıma damga vuran ve bir kac lig uste cıkaran bir hocaya sahip olmadıgımızı düsünecegim.

Sonuna kadar seninleyiz hocam.

Tayfun
09.07.2013, 09:28
MRA; "Kibar futbol istemiyorum. Özellikle hücum hattındaki oyuncularımıza söylüyorum. Kibar santraforun Trabzonspor’da yeri yok, gitsin amatörde oynasın"

Aynen dediğin gibi hocam, sahada ısıran bir takım oluştur gözünü seveyim.

bahadır2561
09.07.2013, 09:34
Adama 10 milyon euro transfer bütçesi verildi de haberimiz mi yok?

Şu ana kadar hangi yonetim transfer butcen "x" milyon dolar ya da "y" milyon eurodur diye aciklama yapti.
10 milyon euro transfer butcesi verilmediginden haberimiz var mi?

Ali İhsan
09.07.2013, 10:00
Bu adama şu durumda kabahat bulmaya çalışan benim gözümde artniyetlidir.

Adam Tolunay Kafkas'ın beşte biri maliyetine gelmiş, torpille değil dişiyle tırnağıyla kazıyarak gelmiş.

Son dakika golüyle 3.lige düşmekten kurtulan 1461'i sadece piyasada ölmüş Trabzonlu futbolcuları toplayarak iki senede gs ve fbyi istanbulda yenecek hale getirmiş.

Ben bu adamın sabırla beklenmesinden yanayım...

Trabzon 2.lig kulüplerine benzemez ama Mustafa hoca da kimseye benzemiyor...

Adem Erdoğan
09.07.2013, 10:08
Birruh, biddem, nefdik ya MRA

alper*
09.07.2013, 10:10
:D

DeAgLeMaNyAq
09.07.2013, 15:38
Şu ana kadar hangi yonetim transfer butcen "x" milyon dolar ya da "y" milyon eurodur diye aciklama yapti.
10 milyon euro transfer butcesi verilmediginden haberimiz var mi?

Para olarak telaffuz edilmese de oyuncu bazında söylendiği oldu. Biz de ona göre beklenti içerisine girdik...

MuratJ
09.07.2013, 16:11
Prensip olarak bu kepaze kadroya kaliteli, yeterli diyen hocayı desteklemem. Gerçekler vuracak yüzüne az kaldı hocam.

bahadır2561
09.07.2013, 16:29
Para olarak telaffuz edilmese de oyuncu bazında söylendiği oldu. Biz de ona göre beklenti içerisine girdik...

Oyuncu bazinda soylendi derken tam anlayamadim o kısm.Biraz acarsaniz konuyu bende bilgilenmis olurum

DeAgLeMaNyAq
09.07.2013, 17:10
Oyuncu bazinda soylendi derken tam anlayamadim o kısm.Biraz acarsaniz konuyu bende bilgilenmis olurum

2008-2009 sezonu öncesinde Sadri Şener yönetimi daha transfer sezonu başlamadan takımı komple değiştireceğiz demişti. 2009-2010 ve 2010-2011 sezonu öncesinde ise sadece 2-3 transfer yapacağız dendi. Kastettiğim bu yani...

Dawsofield
09.07.2013, 18:35
oruç yasağı doğruysa gözümde bitmiştir.

MuratJ
09.07.2013, 19:05

oruç yasağı doğruysa gözümde değeri artmıştır.

Adem Erdoğan
09.07.2013, 19:21
Endeks kapalı.

61_Hasan_69
09.07.2013, 19:29

Ne alaka arkadaş ya ?

bahadır2561
09.07.2013, 19:54
2008-2009 sezonu öncesinde Sadri Şener yönetimi daha transfer sezonu başlamadan takımı komple değiştireceğiz demişti. 2009-2010 ve 2010-2011 sezonu öncesinde ise sadece 2-3 transfer yapacağız dendi. Kastettiğim bu yani...

Transfer sayisi ile onlara verilen rakam birbirini pek tamamlamaz..
2 adam alirsin 10 milyon euro eder (adrian,henrique) 4 5 adam alirsin 10 milyon bile etmez
Benim demek istedigim buydu.
Eksikliler nerde varsa soylesin
Sag bek sol bek defans zokora giderse orta saha Jaja ve forvet eksigimiz hâla devam ediyor
Bi kadroyla lige baslamak intihar

Samet Yildirim
09.07.2013, 19:56
Hocaya hayranim su ana kadar...

Ali Can
09.07.2013, 20:02
bence aldığı oruc kararı doğru, hoca antremana odaklanmış o kadar gerekirse günde antreman yapıcaz diyor, bide futbolcular oruc tutsa takım bildiğin güçten kesilir, maçımızda var,yerinde bir karar

ibrahim
09.07.2013, 20:09
Futbolcuların oruç tutmaması. tuttular diye formdan düşüp elenmemize neden olup taraftarında orucunu tehlikeye sokmasından iyidir. :p

Ibrahim Gaygusuz
09.07.2013, 20:45
Oruc yasagi yok

http://www.61saat.com/futbol/trabzonsporlu-soner-korkudan-kulubeye-sigindi-h57958.html

Soner video "orucluyuz" kelimesini kulandigina gore. Haber yalan

Samet Yildirim
09.07.2013, 20:52
Mustafa Resit Akcay gibi adam orucu yasaklar mi ?

Komedi.

Dawsofield
09.07.2013, 21:12
doğru değilse ne ala

öyle saçma bir iş olabilir mi arkadaş kime ne hakla yasak getiriyorsun?

DeAgLeMaNyAq
09.07.2013, 21:43
Transfer sayisi ile onlara verilen rakam birbirini pek tamamlamaz..
2 adam alirsin 10 milyon euro eder (adrian,henrique) 4 5 adam alirsin 10 milyon bile etmez
Benim demek istedigim buydu.
Eksikliler nerde varsa soylesin
Sag bek sol bek defans zokora giderse orta saha Jaja ve forvet eksigimiz hâla devam ediyor
Bi kadroyla lige baslamak intihar

Büyük takımım diyorsan oyuncu sayısı da bütçeyi az çok belli eder. Ha Tolunay Hoca devre arasında gelir gelmez 100 bin euroluk 2 oyuncu aldırdı ama sonuç ortada. Trabzonspor'da oynayacak adamın bonservisi elinde olmasa bile en az 2 milyon euroluk değeri olması lazım yoksa diğer Anadolu kulüplerinden farkımız kalmaz...

Oğuz B.
09.07.2013, 22:28
Hoca orucu yasaklamışsa bu oyuncu sağlığı içindir. Yüklemelerin yapıldığı bu dönemde oyuncuların susuz kalması sağlıklarını ciddi boyutlarda tehdit eder. Gerçi, yasaklamamıştır büyük ihtimal hoca. Bu ibadetin birinci şartı sağlık.

Bu konunun tartışılıyor olması bile yanlış.

Anıl C
10.07.2013, 02:04
Mustafa hocaya güvenim sonsuz.
Çok iyi yerlere gelicez onun önderliğinde
Yaşa Mustafa Reşit Paşa Yaşa
Adın Yazılacak Mücevher Taşa

endlessdeath
12.07.2013, 14:23
kasyseriden jaja yı alırız artık 5 milyon euro ya akçay beyfendi görecez çöplüklerden takım kurma çaban ne olacak küme takımları bile adam gibi transfer yapıyor biz gidip çöplükleri alıyoruz bırakın bu işleri

oktay61
12.07.2013, 15:39
Ben bu adamı ilkeli karakterli bir adam zannederdim, Şenol Güneş'i yönetimin karşısında dik duramıyor diye eleştiriyorduk MRA resmen hacıosmanoğlu na secde ediyor

Ilelioglu
12.07.2013, 15:49
Hocam, bu takima Forvet lazim degil mi? Nasil bu kadar vurdumduymaz olabiliyorsun?

Yönetim ve Ünal Karaman bütün yükü senin omuzlarina birakmislar, farkinda degilmisin? Onlarin hatalari ve is bilmezligi yüzünden sende elestirilerden nasibini alacaksin. Eger ki bu tutumunu degistirmezsen...

..

Hüseyin Bağdat
12.07.2013, 15:50
Hocam işin zor görünüyor. Sana inanıyor ve güveniyorum...

Adem Erdoğan
12.07.2013, 15:55
61. sayfa'da bir mesajımız olsun.

Sibel
12.07.2013, 18:31
"Siz profesyonel futbolcusunuz. Elinizden gelenin en iyisini yapıp çok çalışacaksınız. Yoksa Barcelona ile nasıl final oynayabilirsiniz?"
Helal hocam. İnşallah zaferler gelecek sizinle.

Berat Akçay
12.07.2013, 22:26
Mevcut kadro ile işin çok zor hocam

ardasa61
12.07.2013, 22:45

akrabalık var mı

Adem Erdoğan
12.07.2013, 23:48

Bence mevcut taraftarla işi çok zor Berat kardeş. :)

MRA baya zorlukların üstesinden geldi 1461 ile, biz sahip çıkalım yeter ki; zorlukları daha kolay aşacaktır.

gece_bekcisi
13.07.2013, 00:20
Barcelona ile finalde değilde grup maçlarında karşılaşırız umarım.Xavi İniesta Messi ve diğerlerini Trabzonda görmek güzel olacaktır. Umarım gerçekleşir.

Deniz Tosunoğlu
13.07.2013, 00:22
Cok guveniyorum Mustafa hocaya.

Samet Türkmen
13.07.2013, 00:24
Üstün çaba göstermediği takdirde bu yönetimle geleceğini parlak görmüyorum takımda. İnşallah yanılırım.

GULER
13.07.2013, 04:41
Basarili olacagina inandigim bir hoca. Allah utandirmasin!

MaEsTrO
13.07.2013, 04:42
Formula 1 pistinde traktör ile turlayacak.

Allah yardimcisi olsun.