PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Reşit Akçay

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22

poetricus
29.12.2013, 19:08
Total olarak kompakt futbol oynanıyorsa...
Neyse ya...

Yaşar
Bu çöp oyuncular 2 tane hoca yedi, hep suçlu hocalar oldu, futbolcularda suç yok...

Ogün YAZICI
Zil takıp oynayabilirsiniz arkadaşlar hoca rahatsızlanmış ancak daha önemlisi istifa ettiği söyleniyor.

EfsaneSpor ‏@SporEfsane 41 sn
Mustafa Reşit Akçay, tüm ısrarlara rağmen istifa kararından geri dönmediği öğrenildi. (Via @TrabzonAjanscom)

ben zil takıp oynamam ama bundan sonra futbolcular futbol oynamaya başlayabilir...

Nazim Can
29.12.2013, 19:28
İnsallah Mra, sonrada yönetim istifa ederde Trabzonsporda önünü görür, en azindan gelecek yil olmasada onda sonraki yillari kurtarmis olur, bu kapasiteleri sinirli adamlarla, en fazla iyi bir Anadolu takimi olmakdan öteye gidemeyiz.

poetricus
29.12.2013, 19:31
Sağlık sorunu doğruysa ve her ne ise geçmiş olsun.
istifa haberi ister doğru olsun ister uydurma, hayırlı olsun.

Mustafa reşit Akçay ideal bir ikinci adamdı. kendisini birinci adam yaptık. Ne kazandık bilmiyorum ama 1461'i kaybettik.

Berkan
29.12.2013, 19:45
Sevinin mezarsporlular.

Oğuz B.
29.12.2013, 19:47
En büyük şansızlığınız tarihin en kötü yönetimi ile çalışmanız oldu. Bir çok insan sırf yetersiz başkan yüzünden size cephe aldı. Neyse, Avrupa kupalarındaki 9 galibiyet için teşekkürler hocam. Yolunuz açık olsun. Saygıyı sonuna dek hak ediyorsunuz.

İ. SARAL
29.12.2013, 20:05
ben zil takıp oynamam ama bundan sonra futbolcular futbol oynamaya başlayabilir...

Şenol Güneş gidip Tolunay gelince de oynayacaklardı. Tolunay gidip Mustafa gelince de. Hoca'nın hiç kabahati yok yazık oldu.

atomantcum
29.12.2013, 20:17
Sağlık sorunu doğruysa ve her ne ise geçmiş olsun.
istifa haberi ister doğru olsun ister uydurma, hayırlı olsun.

Mustafa reşit Akçay ideal bir ikinci adamdı. kendisini birinci adam yaptık. Ne kazandık bilmiyorum ama 1461'i kaybettik.

Haklısın, güzel bir tespit olmuş.
Ancak şu da var ki, kendisi artık bir süper lig takımı çalıştırmak istediğini söylemişti kesin bir şekilde. Yani biz istesek bile 1461'de durmayacaktı.

Ogün YAZICI
29.12.2013, 20:19
Şenol Güneş gidip Tolunay gelince de oynayacaklardı. Tolunay gidip Mustafa gelince de. Hoca'nın hiç kabahati yok yazık oldu.

hocanın hiç kabahati yok mu ? allah aşkına tarihimizin en kötü futbol oynadığımız dönemini yaşattı bize.onur mucizevi maçlar çıkarmasa düşme hattında olabilirdik...

orhan42
29.12.2013, 20:21
Hocanın kabahati bu futbolcu sürüsüne pabucun pahalı olduğunu göstermemesi ve oynnatığı korkak futboldur..Ayrıca misal yenildiğimiz maç sonlarında yaptığı yorumlar kendisine duyulan saygıyı sıfıra indirdi..Eğer gerçekten rahatsızlanması üzerine bu kararı aldı ise bu futbolcu sürüsünü Onur'u kenara alarak ıslak odunla dövmeli..

TSemih61
29.12.2013, 20:31
Bu zamana kadar istifa etmedi bundan sonra da etmemeli. Bu seneyi tamamlamalı en azından. Kim gelirse gelsin takımın pek düzeleceğini zannetmiyorum. Bu kadro büyük ihtimal yeni gelen hocayı da yer.

Ergin Varlibas
29.12.2013, 20:49
Teknik direktor harcama merkezi = Trabzon

ibrahim
29.12.2013, 20:55
barış yurduseven ‏@barisssn 2m
Mustafa Akçay'la şimdi görüştüm "Başkan Beni bırakmadı kırgınliklarimi ilettim ve bana güvence verdi, yolumuza devam ediyoruz" dedi.

Bu saatten sonra adam akilli transfer yapilmasa bunun sorumlusu IHO ve yönetimidir.

Faik Yılmaz
29.12.2013, 21:30
2011-2012 sezonu 17 maç 24 puan..... Teknik Direktör Şenol Güneş..... Kalsın dedik.....

2012-2013 sezonu 17 maç ( hatta 19 maç ) 24 puan..... Teknik Direktör Şenol Güneş.. Kalsın dedik.....

2013-2014 sezonu 17 maç 27 puan..... Defolsun gitsin diyoruz.... Teknik Direktör Mustafa AKÇAY....

işte kişilere göre objektif ! başarı kriterlerimiz.......

gabriel omar
29.12.2013, 21:33
Zil takıp oynayabilirsiniz arkadaşlar hoca rahatsızlanmış ancak daha önemlisi istifa ettiği söyleniyor.

EfsaneSpor ‏@SporEfsane 41 sn
Mustafa Reşit Akçay, tüm ısrarlara rağmen istifa kararından geri dönmediği öğrenildi. (Via @TrabzonAjanscom)

Bu nasıl bir üsluptur ?Ne demek zil takıp oynayın ?

İyi, hoca kaldı şimdi siz zil takıp oynayın .

Sibel
29.12.2013, 21:41
Hayırlısı olsun.
Tek dileğim Mustafa hocanın kendine gelmesi.
Hayalleri için çabalaması.

ibrahim
29.12.2013, 21:42
Bu nasıl bir üsluptur ?Ne demek zil takıp oynayın ?

İyi, hoca kaldı şimdi siz zil takıp oynayın .

IHO kaldi, bence hepimiz oturup aglayalim.

gabriel omar
29.12.2013, 21:47
IHO kaldi, bence hepimiz oturup aglayalim.

Orası öyle tabi.İHO başkanlık süresi bitene kadar buralardadır,kurtulmamız çok zor.Hatta o zamanda kurtulamayacağız muhtemelen,çünkü önlemini alacaktır.

Nazim Can
29.12.2013, 22:10
Aykut Akgünü kadro disi birak, o hareketler affedilemez, otoriteni kaybediyorsun iyice.

mustafakaya
30.12.2013, 01:17
sene başında epey bir insanın küme düşmeme mücadelesi verir hatta küme düşer dediği bir kadroyu orta hatta orta üst sıralamaya getirdi, kimileri sürekli haybeden takım geçtik dese bile uefada grupları geçmiş bir takım var. ve bu yorum da memleketin en fazla kafası çalışan adam/gazetecilerinden birinin mustafa reşit hoca hakkındaki yorumu. http://www.aktuel.com.tr/Yazar/Alper-Gormus/2013/11/20/ismiyle-musemma-futbol-reformcusu-mustafa-resit-akcay ben en çok bazı taraftarların trabzonspor taraftarlığından istifasını isterdim ama elimde değil istifa etmiyorlar:) artık onları da kazanmaya çalışacağız.

Tolga
30.12.2013, 14:11
Çok çok çok güzel dedin.

Boş bir insanım.

Oğuz ZEYTİN
30.12.2013, 14:14

Sorun yok, hallettik. :)

İnşallah Trabzonsporumuzun sıkıntıları da böyle hallolur.

artvints
30.12.2013, 14:16
iyi oynamamak değil de, güzel oynamıyoruz, iki hata yapmayalım diye hep geri pas yan pas, alan daraltmak yok, sürekli tempoyu düşürme çabası.oyunu çirkinleştiriyoruz.bunun değişmesi lazım.

Fatih Öztürk
30.12.2013, 14:22
Boş bir insanım.

Arkadaş onca patavatsız hakaretlere vurgu yapmış o yönden yorumunu beğendim.

Alıntıladığın saçmalıklara önem vermiyorum. Çünkü saygısızca zırvalamış. Ama sen bir başka başlıkta şöyle yazdın az önce:

"Sizlerin görüşlerinize katılma ihtiyacı duymayan insanlara saygılı olun.olamıyorsanız saçma saçma konuşacağınıza çenenizi kapatıp oturun aşağıya.buda nacizane bir tavsiyedir."

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919454923&postcount=63

Saygı bekliyorsun ama sizin görüşünüze katılmayanlara hakaret eden adama destek oluyorsun.

Vallahi helal olsun...

Bu seviyede savunun başkanı, hocayı. Gayet güzel yoldasınız. İbretle takip ediyoruz.

Selametle.

Hocayı beğenmeyebilirsin.başkanıda.ben mesela başkanı beğenmiyorum.sezon sonuna kadar kalması taraftarıyım.hocaya gelince.bu adama bu forumda yüzlerce kişi abuk sabuk hakaret etti ceza aldı.ne için?hoca kötü futbol oynatıyor diye!ulan adam takımı alalı 5 ay olmuş 13 oyuncuyla 29 tane resmi maç yapmış geneldede başarılı olmuş adama ana avrat,çoluğuna çocuğuna söven adama adam demem ben.saygıda göstermem.her türlü eleştiriyi gayet iyi anlarım.zaten eleştirilere tek zıt yorumum olmaz. insanlara karşıda çok saygılıyımdır.saygılar.

Tolga
30.12.2013, 14:26

Fatih Abim etme gözünü seveyim, bizim ortak çıkarımız Trabzonspor, ben sırf Hocayı destekliyorsun diye sana alenen laf etsem olur mu.

Biz Trabzonspor taraftaryız, kendimizi niye kırıyoruz ?

Hoca ile ilgili görüşlerim başlıklarda mevcut, saygım sonsuz, fakat istifa ederse üzülmem, sırf bundan dolayı ben boş adam ilan ediliyorum.

Allah yukarda.

İbrahim CİHAN
30.12.2013, 14:30
öncelikle hocamıza geçmiş olsun. sağlık önemli. fakat boş adamlardan biri de benim onu da belirtiyim. yukarda MRA'nın başarılarından bahsedilmiş. o maçların kaçında olumlu futbol oynatmış? evimizde 2 beraberlik dışında hepsini kazandık da nasıl? MRA şansı diye bi şey var. ya evimizde 0-0 giden bi konyaspor maçı var topla oynama yüzdeleri 65e 35 konya üstündü var mı böyle bi şey. bütün maçlarda ezik oynadık. yine konya maçı 0-0 gole ihtiyacımız var henrique oyundan çıkıp ortasaha giriyo. neyse ki henrique çıkarken gol attı çıktı. yine apollon deplasmanında forvetsiz oynarken yusuf şansa bir gol attı kazandık. legia maçlarında iyi değildik kazandık. ya bütün maçlarımız karambol hep birlikte izledik yani. Trabzonspor büyük takım gibi top oynamıyor. tepki buna. ayrıca da gs bjk falan bizi ilgilendirmemeli. gs'nin 6 puan gerisinde olmak mı başarı? 17 maçta kaç puan almışsın? MRA ve korkak futboluna ben şahsen alışık değilim. ben Trabzonsporu ilk defa bu kadar korkak izliyorum. şunu da itiraf ediyim. son haftalarda bu korkak futboldan biraz olsun vazgeçer gibiydik. son olarak evet ben de boş adamım siz gs'nin 6 puan gerisinde olmayı büyük başarı sayın.

Fatih Öztürk
30.12.2013, 14:32
Fatih Abim etme gözünü seveyim, bizim ortak çıkarımız Trabzonspor, ben sırf Hocayı destekliyorsun diye sana alenen laf etsem olur mu.

Biz Trabzonspor taraftaryız, kendimizi niye kırıyoruz ?

Hoca ile ilgili görüşlerim başlıklarda mevcut, saygım sonsuz, fakat istifa ederse üzülmem, sırf bundan dolayı ben boş adam ilan ediliyorum.

Allah yukarda.

Tolga kardeşim arkadaş biraz fazla abartmış olabilir fakat hocayı yerden yere vuran binlerce yorumunun yanında bu yorum hiç bir şey değil.

Oğuz ZEYTİN
30.12.2013, 14:35

Hocayı beğenmeyebilirsin.başkanıda.ben mesela başkanı beğenmiyorum.sezon sonuna kadar kalması taraftarıyım.hocaya gelince.bu adama bu forumda yüzlerce kişi abuk sabuk hakaret etti ceza aldı.ne için?hoca kötü futbol oynatıyor diye!ulan adam takımı alalı 5 ay olmuş 13 oyuncuyla 29 tane resmi maç yapmış geneldede başarılı olmuş adama ana avrat,çoluğuna çocuğuna söven adama adam demem ben.saygıda göstermem.her türlü eleştiriyi gayet iyi anlarım.zaten eleştirilere tek zıt yorumum olmaz. insanlara karşıda çok saygılıyımdır.saygılar.

Bu başlığı üslup tartışmalarıyla uzatmak istemediğimden yorumumu özel mesajla gönderdim.

Hayırlı günler.

ilhan
30.12.2013, 14:38
İfadelerimize dikkat edelim arkadaşlar. İnsanların yorumlarını beğenmiyor ve düşüncelerini benimsemiyoruz diye bu bize onlara dolaylı yoldan hakaret etmemizi gerektirmez.

Biri çıkıp hocayı destekleyen "boş adamdır" ya da hocayı eleştiren "boş adamdır" derse bu amacını aşan bir ifade olur. Öyle ki, devamı hakarete girer. O yüzden kelimelerimizi özenle seçelim lütfen.

Tolga
30.12.2013, 14:52
Tolga kardeşim arkadaş biraz fazla abartmış olabilir fakat hocayı yerden yere vuran binlerce yorumunun yanında bu yorum hiç bir şey değil.

Bende biliyorum abi yorumları, Trabzonspor'un Teknik Direktörü kim olursa olsun bu tarz üslubu hiç haketmez.

Neyse amaç anlaşıldı, konuda, amacından sapmasın.

Of naptı bu hafta :)

Fatih Öztürk
30.12.2013, 15:14
Bende biliyorum abi yorumları, Trabzonspor'un Teknik Direktörü kim olursa olsun bu tarz üslubu hiç haketmez.

Neyse amaç anlaşıldı, konuda, amacından sapmasın.

Of naptı bu hafta :)

Of geçen hafta devre arasına girdi.yapabilecekleri sınırlı.hedef en fazla ligi orta sıralarda bitirmek olacak:)

dimsag
30.12.2013, 20:12
samet aybabadan daha iyi bir hoca olduğunu bu maçda gösterdi, takımı ve hocayı tbrik ediyorum

irfan61
30.12.2013, 20:37
Şimdiye kadar niye hep tek forvet denedi.Olmuyor işte göremiyor mu bunu acaba Emre-Henrique ikilisini denese daha etkili olabilirdik gol yollarında.

Emirhan Makul
30.12.2013, 20:58
İkinci yarının ilk 6 maçını görür mü şüpheli ilk 3-4 haftadan sonra yine istifa eder bu sefer kabul edilir diye düşünüyorum. Çünkü bu yönetim asla istediği hiç bir şeyi yapmayacak.

Hunk
31.12.2013, 14:35
Gecen sene 1461 Trabzon'a istektli arzulu ve hirsli top oynatan bu adami hepimiz birgun Trabzonspor basinda gormek istemisizdir eminim. Takimin basina gectiginde, "Bu sene kumeye duseriz" "Bu takimdan adam olmaz" "3 haftaya kovulur" laflari da hala gozlerimde.

Gel gorki bu sene, hayatimizda ilk defa gruplara kaldigimiz UEFAda gruplardan 1. ciktik. Bunu sene basinda soylesek kimse inanmazdi. Istediginizi dusununun, yok kolay takimlarla oynadik vs vs. Sonuc olarak Lazionun ustunde 1. ciktik gruplardan. Bu bir basari degilmidir?

Son 2 sezon 2 tane iyi hocayi harcayan bu "gizli virus" lerden olusan kadro ile, iki-uc ufak ekleme ile gecen son 2 sezonun en yuksek puani topladik. Bu bir basari degilmidir?

Iyi futbol oynamiyoruz, bunu hocada biliyor. Hocanin mac sonu yaptigi aciklamalarin oyuncularin morallerini yuksek tutmak icin oldugunu dusunuyorum. Cunku gercekten cok duygusal oyuncular var takimda.

Cok iyi bir psikolog oldugunu dusunuyorum. Ama bu takimla bu kadar. Belki tek tek ele aldigimizda iyi oyunculara sahibiz ama kesinlikle birbirleriyle uyumlu bir takima sahip degiliz. Ve takimin basinda sadece 1 donemdir basinda oldugunu da unutmamak lazim.

Her isler yoludna gitmediginde teknik direktoru suclamayi artik birakmaliyiz.

Elbette hatalari var hocanin ama, ben kendisini basarili buluyorum. Yapicagimiz transferlerle daha da iyi futbol oynucagimizi dusunuyorum.

Seneye de sampiyonluga oynariz.

DeAgLeMaNyAq
31.12.2013, 15:49
Altuğ Atalay'a baya suçlamalar getirmiş istifa haberini kendi çıkarıp uydurduğunu falan iddia etmiş...

Hunk
01.01.2014, 16:55
Akçay tatile çıkmadı
Bu arada futbolcularına 7 gün izin veren teknik direktör Akçay izine çıkmayarak kendisini Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne kapattı. Sezon başından itibaren izledikleri futbolcuları tekrar gözden geçiren Mustafa Akçay'ın 1461 Trabzon teknik ekibiyle de bir görüşme yaparak pilot takımdan devre arası kampına çağıracağı isimleri belirleyeceği bildirildi. Mustafa Akçay, tüm oyuncularını arayarak yeni yıllarını kutladı ve kendilerine dikkat etmelerini istedi.

Bu herseyi anlatiyor

Adem Erdoğan
01.01.2014, 18:15
Akçay tatile çıkmadı
Bu arada futbolcularına 7 gün izin veren teknik direktör Akçay izine çıkmayarak kendisini Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne kapattı. Sezon başından itibaren izledikleri futbolcuları tekrar gözden geçiren Mustafa Akçay'ın 1461 Trabzon teknik ekibiyle de bir görüşme yaparak pilot takımdan devre arası kampına çağıracağı isimleri belirleyeceği bildirildi. Mustafa Akçay, tüm oyuncularını arayarak yeni yıllarını kutladı ve kendilerine dikkat etmelerini istedi.

Bu herseyi anlatiyor

Hocayı neden savunduğumuzu sorgulayanlar için yeterlidir sanırım.

Muhteva
02.01.2014, 01:05
Geçen akşam Beyaz tv'de öve,öve bitiremediler Hocayı Çakar benim için Fenomen dedi :)

SEDAT
02.01.2014, 02:00
* Şu adamı halen savunan Hoca zannedip savunan zihniyet var, enteresan. Stockholm sendromu dedikleri bu olsa gerek...

ibrahim
02.01.2014, 05:34
Gecen sene 1461 Trabzon'a istektli arzulu ve hirsli top oynatan bu adami hepimiz birgun Trabzonspor basinda gormek istemisizdir eminim. Takimin basina gectiginde, "Bu sene kumeye duseriz" "Bu takimdan adam olmaz" "3 haftaya kovulur" laflari da hala gozlerimde.

Gel gorki bu sene, hayatimizda ilk defa gruplara kaldigimiz UEFAda gruplardan 1. ciktik. Bunu sene basinda soylesek kimse inanmazdi. Istediginizi dusununun, yok kolay takimlarla oynadik vs vs. Sonuc olarak Lazionun ustunde 1. ciktik gruplardan. Bu bir basari degilmidir?

Son 2 sezon 2 tane iyi hocayi harcayan bu "gizli virus" lerden olusan kadro ile, iki-uc ufak ekleme ile gecen son 2 sezonun en yuksek puani topladik. Bu bir basari degilmidir?

Iyi futbol oynamiyoruz, bunu hocada biliyor. Hocanin mac sonu yaptigi aciklamalarin oyuncularin morallerini yuksek tutmak icin oldugunu dusunuyorum. Cunku gercekten cok duygusal oyuncular var takimda.

Cok iyi bir psikolog oldugunu dusunuyorum. Ama bu takimla bu kadar. Belki tek tek ele aldigimizda iyi oyunculara sahibiz ama kesinlikle birbirleriyle uyumlu bir takima sahip degiliz. Ve takimin basinda sadece 1 donemdir basinda oldugunu da unutmamak lazim.

Her isler yoludna gitmediginde teknik direktoru suclamayi artik birakmaliyiz.

Elbette hatalari var hocanin ama, ben kendisini basarili buluyorum. Yapicagimiz transferlerle daha da iyi futbol oynucagimizi dusunuyorum.

Seneye de sampiyonluga oynariz.

Aynen öyle. Sirf bir kac kisinin ne oldugunu anlayamadigim "zevkli futbol" hayali yüzünden bu kadar emek bosa harcanamaz. Hocamin arkasindayim.

Adem Erdoğan
02.01.2014, 09:57
Merak ettim ne olduğunu bakayım dedim; :)

Stokholm sendromu, rehinenin kendisini rehin alan Terörist kişiyle olası diyalog sürecinde oluşan duygusal anlamda sempati ve empati oluşması olarak özetlenebilecek psikolojik durumu anlatan literatür terimdir.
Psikiyatr Nils Bejerot tarafından adlandırılan sendrom, ismini 1973 yılında İsveç'in başkenti Stokholm'de yaşanan bir olaydan almaktadır. Banka soyguncusu tarafından altı gün boyunca rehin tutulan bir kadın, soyguncuya duygusal olarak bağlanır. Serbest kaldığında soyguncuyu savunmakla kalmaz, nişanlısını terk ederek kendisini rehin alan banka soyguncusunun hapisten çıkmasını bekler.
Stokholm sendromu birçok rehine olayında yaşanmıştır.

Bayağ da alakalıymış yani bizim durumla. :)

SEDAT
02.01.2014, 13:10
* İşte bunlarda hep bu sendromdan :)

Faik Yılmaz
02.01.2014, 13:50
Stocholm Sendromu....

Daha geleli 6 ay olmasına rağmen , geçen yılın bitmiş tükenmiş kadrosuyla ligde orta halli giden ( yinede son 2 yıldan 3 puan fazla topladık) Avrupa'da ise 12 maç oynatıp 9 galibiyet 3 beraberlik gibi çok az Türk takımına nasip olan başarıyı sağlayan Mustafa Hocaya biraz daha sabredelim demek Stocholm Sendromu ise....

Geldiği bütün hazır kadroları darmadağın edip gitmesine ve başarıları kadar tarihi hezimetleriyle de meşhur olan ( 7-1 lik Beşikaş maçı, 2-1 fener maçı, geçen yılki tarihimizde kendi sahamızda ve deplasmanda hiç yenilmediğimiz takımlara karşı aldığımız mağlubiyetler, Letonta faciası vb vb ) Şenol Güneşi 5.-6.-7. defa istemek ne sendromudur çok ama çok merak ediyorum...

SEDAT
02.01.2014, 13:54
* Mevzu MRA oldumu Kadro kısıtlı, bu kadro Şenol Güneş'te olsa hazır kadroyu dağıtmış olucaktı. Valla kimse kusura bakmasın MRA ve Şenol Güneş ile ilgili kıyas bile yapmayı Şenol Hoca'ya hakaret olarak algılarım...

Fatih Öztürk
02.01.2014, 14:43
Şenol Güneş 10 kere daha gelse hayır demezler.bunun adı ne sendromudur:)

Faik Yılmaz
02.01.2014, 14:51
Şenol Güneş 10 kere daha gelse hayır demezler.bunun adı ne sendromudur:)

OKB-diyorlar Fatihcim....

Obsesif Kompulsif Bozukluk diye geçiyor......

Anlıyacağımız tabirle Takıntı hastalığı..... :) :)

not : burada yazdıklarım şaka amaçlıdır ciddiye almayın lütfen...... yoksa hiç bir hastalıkla dalga geçme niyetinde değilim :) :)

Hunk
02.01.2014, 14:52
Artik sorunlarin sadece teknik direktor olmadigini anlamaya calisin lutfen.

ibrahim
02.01.2014, 15:01
Hastalık falan değil, hep cenabu hakkın biz Trabzonlulara doğuştan verdiği başka insanlarda olmayan bir takım özelliklerden kaynaklanıyor tüm bunlar. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Fatih Öztürk
02.01.2014, 15:09
OKB-diyorlar Fatihcim....

Obsesif Kompulsif Bozukluk diye geçiyor......

Anlıyacağımız tabirle Takıntı hastalığı..... :) :)

not : burada yazdıklarım şaka amaçlıdır ciddiye almayın lütfen...... yoksa hiç bir hastalıkla dalga geçme niyetinde değilim :) :)

Alemsin Faik'im:D

On numara bir yorum:)

Muhteva
02.01.2014, 16:08
Teröristine aşık olan rehine aman ne romantik :D

SEDAT
02.01.2014, 19:10
* Tabi işine geldimi ay şekerim çok alemsin, işine gelmeyen oldumu Yöneticiler uyuyor mu üşüyoruz izocam , ey gidi...

Oğuz ZEYTİN
02.01.2014, 19:24
Teknik direktör sıfatı taşıyan görev başındaki şahısı övmek için Şenol Güneş'e laf atmak gerçekten zavallıca. Bugüne kadar başarısı olmayan, Tavşanlı Linyit kariyerleriyle gönüllerinizde taht kurduğunuz birini, daha üç yıl önce sizi şampiyon yapmış ve devamında Şampiyonlar Ligi'nde gururla yarıştırmış bir hocayla kıyaslamak daha da acınası.

Gerçi benzer kitle (üç aşağı beş yukarı) Sadri Şener'e "DEFOL" diyip Hacıosmanoğlu'na oy atanlar.

ANIL
02.01.2014, 19:51
mra da Yabancı Dil Fransızca ymış. Ama malouda ile konuştuğunu hiç görmedim hep tercüman :)
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=Personel&IND=8#Icerik

poetricus
02.01.2014, 22:10
MRA'da Yabancı Dil Fransızca'ymış. Ama Malouda ile konuştuğunu hiç görmedim; hep tercüman :)

Belki Malouda Fransızca bilmiyordur...

Sefa
02.01.2014, 22:18
mra da Yabancı Dil Fransızca ymış. Ama malouda ile konuştuğunu hiç görmedim hep tercüman :)

CMYLMZ Fundamentals - İş Başvurusu İngilizce sorusu bölümü geldi aklıma.. :)

batuhan249
02.01.2014, 22:19
Belki Malouda Fransızca bilmiyordur...

Hiç güleceğim yoktu renktaş

batuhan249
02.01.2014, 22:21
Akşam akşam güldürdün beni
Allah ta sizi güldürsün

Cagdas Topal
02.01.2014, 22:23

Derdini anlatacak kadar biliyordur belki , ne derdi varsa artık :)

Fildişinin resmi dili de Fransızca takımda 3 yabancı ile direkt konuşabilmesi lazım aslında ama hiç görmedik :D

batuhan249
02.01.2014, 22:27
Geçen gün tv de yorumcunun biri. Filozof temel yakıştırması yaptı hocaya

Veysel
02.01.2014, 22:42
Geçen gün tv de yorumcunun biri. Filozof temel yakıştırması yaptı hocaya

Kimmiş o densiz haddini bilsin

ibrahim
02.01.2014, 22:54
Kimmiş o densiz haddini bilsin

Aman kalsın. Demesin isim misim. Posterini asacak adamlar var, onlarada bi iyilik yapmış oluruz...

Oğuz B.
02.01.2014, 23:59
Mustafa hocayı destekleyenler kesin yönetimi destekliyordur algısı çok tuhaf.

* *
Sadri Şener'e saygı duyuyorum.
İbrahim Bey'in başkanlık makamını işgal ettiğini düşünüyorum.
Şenol Güneş benim için efsanedir.
Mustafa Reşit Akçay'ın desteklenmesi gerektiğine inanıyorum.

**

İnsan, birbirinden bağımsız bunları düşünülebilir.

Zor değil.

Faik Yılmaz
03.01.2014, 10:37
Sevgili Dostlar......

Daha düne kadar resmi kondisyoneri bile olmayan.....

Forvetsiz , moral motivasyonu 0 lara inmiş.....

Borçluluk nedeniyle transfer yapılamayan bir takımın hocası olmak

üstelik bunları yaparken arkanızda kimsenin olduğunu bilmemek.....

üst üste 3 mağlubiyette ilk günah keçisi ilan edilip gönderieceğini bilerek çalışmak...

Mustafa Hoca bu kötü şartlarda dahi takımına

-iç sahada yenilmeyen bir takım hüviyeti kazandırmıştır.....

-Avrupada başarılı herkesin takdir ettiğin sonuçlar almıştır...

-takıma genç oyuncuları kazandırma konusunda benim hatırladığım son 20 yılın en verimli dönemi yaşanmıştır yaşanmayada devam ediyor...

evet takım güzel , göze hoş gelen bir futbol asla oynamıyor....

ama bir daha önceki teknik direktörlere verilen şansları, transfer bütçelerini ve desteğide bir düşünüp ona göre hocamıza destek olalım....

bu kadro 1 yılda 2 hoca 1 başkan yedi.....

bunu unutmayalım....

Fatih Öztürk
03.01.2014, 11:10
* Tabi işine geldimi ay şekerim çok alemsin, işine gelmeyen oldumu Yöneticiler uyuyor mu üşüyoruz izocam , ey gidi...

Tanımadığım bir arkadaşa âlânen diz boyu hakaret edilmesi ve bu duruma müdahale edilmemesi işime gelmedi!haksızlık karşısında susamadım.madem takip ediyorsun,olayın iç yüzünüde öğrenseydin daha iyiydi.

Çağdaş DENİZ
03.01.2014, 11:34
Sevgili Dostlar......

Daha düne kadar resmi kondisyoneri bile olmayan.....

Forvetsiz , moral motivasyonu 0 lara inmiş.....

Borçluluk nedeniyle transfer yapılamayan bir takımın hocası olmak

üstelik bunları yaparken arkanızda kimsenin olduğunu bilmemek.....

üst üste 3 mağlubiyette ilk günah keçisi ilan edilip gönderieceğini bilerek çalışmak...

Mustafa Hoca bu kötü şartlarda dahi takımına

-iç sahada yenilmeyen bir takım hüviyeti kazandırmıştır.....

-Avrupada başarılı herkesin takdir ettiğin sonuçlar almıştır...

-takıma genç oyuncuları kazandırma konusunda benim hatırladığım son 20 yılın en verimli dönemi yaşanmıştır yaşanmayada devam ediyor...

evet takım güzel , göze hoş gelen bir futbol asla oynamıyor....

ama bir daha önceki teknik direktörlere verilen şansları, transfer bütçelerini ve desteğide bir düşünüp ona göre hocamıza destek olalım....

bu kadro 1 yılda 2 hoca 1 başkan yedi.....

bunu unutmayalım....

faik abi boşuna uğraşma.bazı arkadaşlar sırf eleştirmek,millete sataşmak için geliyor buraya.en azından böyle olmasa da bu yönde benim algım var.

Faik Yılmaz
03.01.2014, 15:07
Koca Râgıp Paşa 'nın mühürdarlarından adı deliye çıkan Şâir Nüzhet Efendi'nin bir gün Sivas'tan geçerken uğradığı kahvehanede kendisine kulpsuz kırık bir fincanla kahve getirilmesi üzerine, fincanı kahveciye gösterip:

- Bunu İstanbul'a götür, demiş.

Kahvecinin şaşkınlıkla:

- Niçin? diye sorması üzerine Şâir Nüzhet çok veciz bir şekilde:

- Orada her şeye bir kulp takarlar.Belki ona da bir kulp takan bulur, cevabını vermiş.

SEDAT
03.01.2014, 19:13
* Şu Akhisar kendi sahasında gs,bjk ve bizi dağıttı pardon onların kadrosu bizden çok çok iyi mi ? Yada Sivas ?

* Nedir bu acıların çocuğu Emrah tripleri. Yahu kendinizi kandırmayın kıyaslarken de Şenol Güneş'le kıyaslamayın bari gülerler adama.

* Şenol Güneş bu kadronun kötüsüyle Burak'sız Ş.Liginde İnter kendi evinde yenilmese gruplardan çıkıyordu yahu bu daha yakın bunu ne zaman unuttunuz ?

* Kondisyoner yeni gelmiş vay anam sanki 15 Trilyon'du anca alabildik vah vah !

Dursun Kaplan
03.01.2014, 22:44
* Şu Akhisar kendi sahasında gs,bjk ve bizi dağıttı pardon onların kadrosu bizden çok çok iyi mi ? Yada Sivas ?

* Nedir bu acıların çocuğu Emrah tripleri. Yahu kendinizi kandırmayın kıyaslarken de Şenol Güneş'le kıyaslamayın bari gülerler adama.

* Şenol Güneş bu kadronun kötüsüyle Burak'sız Ş.Liginde İnter kendi evinde yenilmese gruplardan çıkıyordu yahu bu daha yakın bunu ne zaman unuttunuz ?

Size katılıyorum sayın Sedat bey :)

Fatih Öztürk
03.01.2014, 23:17

O sezon şampiyonlar lıgınde 7 puan topladık,avrupada 11 maçta sadece 1 (bir) galibiyet aldık:)

Mellih
04.01.2014, 08:58
bu istifa hikayesinin altından bişey çıkacak ilerede ama bilemiyorum.. bekleyip görecez

SEDAT
04.01.2014, 09:20
O sezon şampiyonlar lıgınde 7 puan topladık,avrupada 11 maçta sadece 1 (bir) galibiyet aldık:)

Bu zihniyetten bu cevap hiç şaşirtmadi :))) Oynadigin takimlarla bu sene senin kadronu ve rakipleride bir kiyasla bakalim

Fatih Öztürk
04.01.2014, 13:34
Bu zihniyetten bu cevap hiç şaşirtmadi :))) Oynadigin takimlarla bu sene senin kadronu ve rakipleride bir kiyasla bakalim

Yahu Sedat benimde en az senin kadar çok sevdiğim Şenol hocalı Trabzonspor defalarca bu sene elediğimiz takımlara elendi.ne kıyası ne kadrosu ne diysun la:)

Çağdaş DENİZ
04.01.2014, 13:43
Yahu Sedat benimde en az senin kadar çok sevdiğim Şenol hocalı Trabzonspor defalarca bu sene elediğimiz takımlara elendi.ne kıyası ne kadrosu ne diysun la:)

aynen

Emrah Akcagöz
04.01.2014, 13:45
Eskişehir Avni Aker'de tarihinde ilk kez kazanırken,

Elazığ elini kolunu sallayarak 3 atarken,

Karabük, Avni Aker'de ilk kez kazanırken,

Bursa Avni Aker'de ilk kez kazanırken,

Belediye İstanbul'da ilk kez kazanırken,

Bu takımların kadro kalitesi bizim çok üzerimizdeydi değil mi ?

ziyaretci
04.01.2014, 14:14
sadri senerden nefret ediyorum takimi borca batirdigi icin
ibrahim baskana saygi duydugum yanlari olsada takimi siyasetle rezil ettiginden saygi duymuyorum

mra a gelince. zamaninda burada ziya digana la soyletmeyen %50 de vardi. nerede ziya hocaniz. hangi super lig kulubunde. bizden sonra gittigi her takim kumeye gitti

mra la hangi vizyonu savunuyor buradaki arkadaslar merak ediyorum. mesela 5 sene Mra kaldi diyelim. 5 sene sonra ne bekliyor bu takimdan MRA ile birlikte?

Mustafa hocayı destekleyenler kesin yönetimi destekliyordur algısı çok tuhaf.

* *
Sadri Şener'e saygı duyuyorum.
İbrahim Bey'in başkanlık makamını işgal ettiğini düşünüyorum.
Şenol Güneş benim için efsanedir.
Mustafa Reşit Akçay'ın desteklenmesi gerektiğine inanıyorum.

**

İnsan, birbirinden bağımsız bunları düşünülebilir.

Zor değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Fatih Öztürk
04.01.2014, 14:32
sadri senerden nefret ediyorum takimi borca batirdigi icin
ibrahim baskana saygi duydugum yanlari olsada takimi siyasetle rezil ettiginden saygi duymuyorum

mra a gelince. zamaninda burada ziya digana la soyletmeyen %50 de vardi. nerede ziya hocaniz. hangi super lig kulubunde. bizden sonra gittigi her takim kumeye gitti

mra la hangi vizyonu savunuyor buradaki arkadaslar merak ediyorum. mesela 5 sene Mra kaldi diyelim. 5 sene sonra ne bekliyor bu takimdan MRA ile birlikte?

Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

Kardeş Trabzonsporun hiç bir başkanına hırsız gibi o çirkin yakıştırma yapılmamalı.insanlara saygı duymuyoruz bari makamlarına saygı duyalım.

Mustafa hoca kısmına gelince.Ofspor'u 6 sene önce 3.ligden 2.lige çıkardı,Tavşanlı Linyitspor'u 4 sene önce 2.ligden 1.lige çıkardı, 1461 takımını 2.ligden alıp 30 küsür hafta mağlup olmadan PTT ligine yükselip harika işlere imza attı. sıfırdan yıldız futbolcular çıkardı ortaya.ilk kez süper lig ekibi çalıştırıyor olabilir buda bazı hataları beraberinde getirebilir.bunları biraz normal karşılamak gerekir diye düşünüyorum.bağlamam gerekirse sezon sonunu bekleyelim hoca hakkında kesin kanıya o zaman varalım diyorum.

SEDAT
04.01.2014, 18:23
Size katılıyorum sayın Sedat bey :)

* Teşekkür ederim Dursun bey :)

SEDAT
04.01.2014, 18:27
* Şenol Güneş hiç değilse yenildiği maç sonrası çıkıp iyi oynadık demiyordu.

* Şenol Güneş'in yaşadığı sıkıntıların yarısını yaşamış mı MRA efendi anlatın hele ? Şikeye rağmen 82 puanla kafa kafaya bitirmiş mi ligi ?

* Verdiğiniz örneklere bakın Ptt ligden :) Öyle oynatsa yine eyvallah onun yarısı kadar bile oynatmıyor.

* MRA Tam anlamıyla korkak Hoca. gs maçında Banko oynattığı Aykut Akgün'ü kiralık veriyor yalnızca 1 hafta sonra yahu daha ne diyeyim ben :))

DEEP BLUE
04.01.2014, 18:50
MRA abimizin maç öncesi ve sonrası demeçlerini dikkatle izleyin... Çok açık bir şekilde ''problem'' olduğu net... En acısı da, problem bu abimizin bizzat kendisiyle ilgili... Şimdi açık açık yazsam, beni banlamak için fırsat kollayanlara koz vermiş olacağım. Ama siz anladınız onu... 10 yaşında çocuk yapmaz o tuhaf konuşmaları...

Mesela ben bir şeyi çok merak ediyorum:

MRA abimiz günlük hayatını nasıl idame edebiliyor... Yani mesela, trafik polisi kendisini durdurduğunda nasıl iletişim kuruyor... Ya da marketten 2 kilo kestane almaya gittiğinde, bu işi nasıl hallediyor...

MRA : ''Eeeeee, biz elbette ki bir takım yansımaların izleriyle hareket etmiş olabiliriz. Ancak, makul olan şey, iki defadan fazla girmiş olduğumuz hayat potasında en temel ihtiyaçlarımızı tüketiyor olabilmeyi içselleştirebilmek ve hakkını verebilmektir...

Eeeee, (bu arada kafa iki yana sallanır, dudaklar iki defa büzülür ve bir sessizlik olur) yani demem o ki, neyi nerede hakediyorsak, hakettiğimiz değerleri orada tüketmek bir vandalizm girdabının habercisi olmayabilir... Ancak bunu net bir şekilde ortaya koyamayabiliyoruz...''

Manav abi : Şuna iki kilo üzüm verin. Çekirdeksiz istiyor!..

artvints
04.01.2014, 19:33
MRA abimizin maç öncesi ve sonrası demeçlerini dikkatle izleyin... Çok açık bir şekilde ''problem'' olduğu net... En acısı da, problem bu abimizin bizzat kendisiyle ilgili... Şimdi açık açık yazsam, beni banlamak için fırsat kollayanlara koz vermiş olacağım. Ama siz anladınız onu... 10 yaşında çocuk yapmaz o tuhaf konuşmaları...

MRA abimiz günlük hayatını nasıl idame edebiliyor... Yani mesela, trafik polisi kendisini durdurduğunda nasıl iletişim kuruyor... Ya da marketten 2 kilo kestane almaya gittiğinde, bu işi nasıl hallediyor...

MRA : ''Eeeeee, biz elbette ki bir takım yansımaların izleriyle hareket etmiş olabiliriz. Ancak, makul olan şey, iki defadan fazla girmiş olduğumuz hayat potasında en temel ihtiyaçlarımızı tüketiyor olabilmeyi içselleştirebilmek ve hakkını verebilmektir...

Eeeee, (bu arada kafa iki yana sallanır, dudaklar iki defa büzülür ve bir sessizlik olur) yani demem o ki, neyi nerede hakediyorsak, hakettiğimiz değerleri orada tüketmek bir vandalizm girdabının habercisi olmayabilir... Ancak bunu net bir şekilde ortaya koyamayabiliyoruz...''

abicim sen de bazen alengirli yorumlar yazıyorsun buraya, anlaşılması zor olanlardan.biz de seviye meselesi demek ki deyip ses etmiyoruz.mra böyle konuşunca niye sorun oluyor?

SEDAT
04.01.2014, 19:43
* Kondisyoner daha yeni geliyor :)

Tolga
04.01.2014, 20:06

Ben yazmak istemedim :D Saldıran sana saldırsın abi :D

İyidir kötüdür, ama yaptığı her konuşmada ona olan güvenim hep sarsıldı ve sağolsun sonunda yıktı.

Hunk
05.01.2014, 00:28
Su forumdan 2-3 adami alsak siyasete soksak sorun morun kalmaz ulkede valla

onur-ts
05.01.2014, 12:12
eeee panpa kamp başlıyormuş.merak ediyorum ne çalıştıracaksın takımı, ne öğreteceksin, neyini dizayn edeceksin? hayır ilk yarıdan bişe anlayamadık sayende, ikinci yarı için de aynen devam mı?

ophius
05.01.2014, 14:31
eee artık kondisyoneri de aldım
sene başındaki 11bin altında koşmayanı oynatmam deyişini uygulamaya koymanı bekliyorum

poetricus
05.01.2014, 17:54

:D:D:D:D:D
Abiz özel mesaj kutunu da doldurmuşsun. Yaşayıp yaşamadığını buradan takip ediyoruz. Espriler orjinalitesini kaybetmediğine göre hayattasın ve iyisin.

omondoles
05.01.2014, 18:22

Allah razı olsun. Hanım'a fıkra niyetine okudum beraber güldük:)))

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin

Tuğrul
05.01.2014, 18:43
Trabzonspor kulübü'nün çıkar ve menfaatleri için istifa etmeli !

Mollasalihoğlu
05.01.2014, 19:18
Hani kondisyonere gerek yoktu hocam?

Mert Oğuzlu61
06.01.2014, 16:35
http://61spor.net/Haber/akcay-dan-carpici-aciklamalar.html

basın toplantısının özeti.

Faik Yılmaz
06.01.2014, 16:57
Eskişehir Avni Aker'de tarihinde ilk kez kazanırken,

Elazığ elini kolunu sallayarak 3 atarken,

Karabük, Avni Aker'de ilk kez kazanırken,

Bursa Avni Aker'de ilk kez kazanırken,

Belediye İstanbul'da ilk kez kazanırken,

Bu takımların kadro kalitesi bizim çok üzerimizdeydi değil mi ?

Videoton gibi bir takıma 210 dakikada tek gol dahi atamazken.....

ilk 19 maçta 24 puan ve eksi averaj toplarken......

üstelik bir önceki yıl yine 17 maçta 24puanımız varken....

nedense ben ve bir kaç kişi haricinde kimsenin sesi çıkmıyordu.....

Çünkü Teknik Direktörün ismi Şenol değildi...

Bugün aynı puanı Şenol Güneş toplasa Avrupadada aynı sonuçları alsak %1000 eminimki hocamızı yere göğre sığdıramazdık.....

Futbol kötüymüş sanki geçen sene hatta bir önceki sene Real Madriddik.....

Oğuz B.
06.01.2014, 17:12
Faik abi,

Nasıl kimsenin sesi çıkmıyordu; Şenol hocaya saha içini bırak saha dışında da onca şey söylendi. Bir çoğunun niyeti yapmak, konusu da futbol değildi. Bugün de eleştirilerin bir çoğunun konusu futbol değil. Başkanlık makamını işgal eden şahıs, basın toplantıları vb. gibi "saha" ile alakası olmayan süper sonik "eleştiri"ler.

Deplasman karnesini eleştirirsin. Anlaşılır. Hocanın tek başarısızlığı budur. Ama sen basın toplantıları üzerinden bir yere varacaksan. ":)"

Ben Şenol Güneşi de destekledim Mustafa hocayı da destekliyorum.
Şenol hoca son yılların en güzel futbolunu izletti bize. Eğer şike çetesi olmasaydı 4-5 yıl süren bir hanedanlık kuracaktık bu ligde bunu görmek çok zor olmasa gerek.
Olayı şikecilere bağlamak kolaycılık değil; sorunun tam tespitidir.
Sonucu, kazananı masada belirlenen bu lig için bir beklentim yok. Ama insan Trabzonspor'u hep başarılı görmek istiyor. İnşallah Mustafa hoca bunu başarabilir. Başaramazsa da ayrılır görevden.

Mert Oğuzlu61
06.01.2014, 17:29
Videoton gibi bir takıma 210 dakikada tek gol dahi atamazken.....

ilk 19 maçta 24 puan ve eksi averaj toplarken......

üstelik bir önceki yıl yine 17 maçta 24puanımız varken....

nedense ben ve bir kaç kişi haricinde kimsenin sesi çıkmıyordu.....

Çünkü Teknik Direktörün ismi Şenol değildi...

Bugün aynı puanı Şenol Güneş toplasa Avrupadada aynı sonuçları alsak %1000 eminimki hocamızı yere göğre sığdıramazdık.....

Futbol kötüymüş sanki geçen sene hatta bir önceki sene Real Madriddik.....

adamın bir asılmadığı kaldı nasıl kimsenin sesi çıkmıyordu ? yaptırdığı yanlış transferlerin altında kaldı ve gitti, o defter kapandı artık.

MRA ya eleştiri geldimi şenol hocalı son 2 sezonun istatistiklerini atıyor olmanız ilginç, ne alaka yani ? hee başarı yönünden kıyaslamaya kalkıyorsan MRA +3 puan topladı, fazlasıda yok yani... başarısız sezonumuzu, diğer başarısız sezonlarla kıyaslamak doğru değil, biz büyük takımız.

koca Trabzon kukuleta elazığ maçlarında bile kendi yarı alanına gömülü top oynadı, antrenör bugün çıkmış hala aynı pişkinlikle ben buyum, oynattığım futbolda bu, Trabzon böyle oynamaya devam edecek diyor. bu zihniyetin yeri TS değildir, olamazda.

Muhteva
06.01.2014, 17:49
Trabzonspor'un yıldız futbolcuları Florent Malouda ve Jose Bosingwa'nın, kendisini kulüp yönetim kuruluna şikayet ettiği şeklinde iddiaların olduğunun hatırlatılması üzerine Akçay, "(Ben mükemmelim) demiyorum. Ben Mustafa Akçay'ım, böyle kaleye gidiyor, kaleyi böyle savunuyorum. Adam bunu beğenmeyebilir. O da gidip Mourinho ile çalışacak" diye konuştu.

Bu haber doğrumu acaba..

Çağdaş DENİZ
06.01.2014, 17:58
yaw akıl var mantık var bosingwa ile malouda full 11 oynuyorlar neden şikayet etsinler hocayı

SEDAT
06.01.2014, 19:34
* Şenol Güneş'e bişey dnemiyormuş yahu nasıl gülsem bilemedim:)

* Bugünkü açıklamalara bakıyorum 2. yarı korkak oyun sistemine devam deniyor kimsede ses yok

* Şenol Güneş bugün o açıklamaları yapsaydı ne olurdu peki ?

* Gerçi ben hiç şaşırmadım Hoca'ya yakışır açıklamalar oldu

Adem Akyüz'
06.01.2014, 20:07
Bu açıklamaları Senol Güneş yapsaydı yer yerinden oynamıştı.

Oğuz ZEYTİN
06.01.2014, 20:09
Son üç maçta ilk on bir başlattığı oyuncuyu ikinci yarıda düşünmüyormuş. Tam filozofça...

Tuğrul
06.01.2014, 20:18
"İkinci yarı ne olabilir? Şu beklenmemeli. Trabzonspor rakiplerine saldıracak onları sürkalüse edecek, onlardan parça bir şeyler koparacak saldırgan tutum içinde olacak diyemeyiz. Doğru oyuncuların katılımı ikinci ve üçüncü bölgede ki hareketimize katkı sağlayabilir. Savunma anlayışı çok sıkı olmasa da yakınımızda yanımızda olacak."

- Kimse senden rakibi 90 dakika kendi sahasına hapsetmeni, oyunu orada oynamanı istemiyor. En azından şunu istiyorum. Rakip bütün riskleri alırken sen sahandan niye çıkamıyorsun. Niye mahkum oynuyorsun.

- Savunmayı öne çıkaracak, önde basacak ve bekleri orta alanda oynatacak cesaretin ve politikan yoksa orada durmanın ne anlamı var.

- Hücumu salt ani ataklara endeksleyen bir takım istemiyorum. Kaldı ki onu da doğru yapamıyorsun. Defanstan uzun toplarla çıkan bir takımla gol atmamız sadece tesadüflere kalıyor. Bu anlayış ile 10 puan fazla kazansan ne, kazanmasan ne ?

Ben onları kandırmak ve popülist konuşmalar üzerine onlara olacak şeyleri söylüyorum. Ayaklarımdan ters asacaklarsa onların sorunu. Ben takımım saldırgan her takımın karşısında sirküle edecek bir takım kim istemez. Sonuçta karşınızda takım var. Ve ona saygı göstermek zorundasınız. O da bir şey üretmek isteyecektir.

Sivas, Eskişehir ve Kasımpaşa. Kısıtlı kadrolarıyla göze hitap eden, hızlı ve tempolu oyun oynadılar. Birçok maçta ve oyunun büyük bölümünde rakiplere ezici üstünlük kurdular. TS kadrosunun piyasa değeri, ekonomik büyüklüğü, marka değeri vs.. Bu takımlardan katmer katmer büyükken. Bu şikayetler ve bahanelerin elle tutulur yanı var mı. MRA'nin saygı duyacağı biri varsa bu. Trabzonspor'dur.

aurora
06.01.2014, 20:36
Bu kadrodan bundan fazla puan hiçbir hoca alamazdı. Ama kadroda Malouda, Bosingwa, Onur var diyenler bi gezsinde gelsin. Bu takım forvetsiz santforsuz oynuyor. Henrique bidonu Mourinho olsa başını yemişti çoktan. Hele bi Forvet transferini bekleyin. Kondisyonerimizde geldi. Koşmama problemide halloldumu çok daha iyi olacak bu takım.

Muhteva
06.01.2014, 21:32
İyi demiş kapris yapan yol alır..

Demek ki bu 2 oyuncu takımda huzursuzluk yaratıyor hiç kimse kendisini hocanın üzerinde göremez Messi bile olsa..

Şu yazılan yorumlara bakın yok bunlar Cl kupasını almışta bizim hoca bunların yanında ezikmiş carmış,curtmuş sen olaya öyle bakarsan zaten bu hocaların hiç birisi başarılı olamaz daha kariyeri başlamadan biter..

Çünkü bunu siz istiyorsunuz kaç tane hoca harcamış bu taraftar bir sayalım isterseniz..

Yanlış söylemiş hoca çok biliyorsanız gelin siz takımı yönetin deseymiş bizde süperstarlarımızı takımın başında 2 haftayı çıkarabilecek mi bir izleseydik :)

Oynattığı oyunu bende beğenmiyordum ben eleştiririm ancak futbolcular hocaya karşı kutuplaşma yaratamaz bu hiç bir şeyi çözmez..

Bu yönetim anlayışın da hocanın sağladığı başarı çok bile ayrıca son haftalar futbolda gözle görülür düzelme mevcuttu..

Senin sağlam bir forvetin olsaydı şuan puan'ın 35 olurdu..

Benim öngörüm hoca bu yönetime ve bu taraftar baskısına ikinci yarı belki sabır gösterip sezon sonu istifa edecektir..

Muhtemelen ertesi yıl başka bir süper lig ekibine gidip o gittiği takımı da ilk dörde sokacaktır sizde buradan ah vahlarla yad edersiniz artık..!

jojuk
06.01.2014, 22:32
kapris yapan yol diyor ama kendisi eleştirilere dayamadı kaçtı madem sistemini savunuyorsun bu oyunlan başarılı olacagına inanıyorsun neden istifa edip kaçtın artık milletin gözünde bi hiçsin reşit akçay açıklamaların beni koruyun kollayın oldu başka napalım sana

onur-ts
07.01.2014, 00:09
ben mourinhoyla çalışmaya gidiyorum.

Hunk
07.01.2014, 01:06
Faik abi,

Nasıl kimsenin sesi çıkmıyordu; Şenol hocaya saha içini bırak saha dışında da onca şey söylendi. Bir çoğunun niyeti yapmak, konusu da futbol değildi. Bugün de eleştirilerin bir çoğunun konusu futbol değil. Başkanlık makamını işgal eden şahıs, basın toplantıları vb. gibi "saha" ile alakası olmayan süper sonik "eleştiri"ler.

Deplasman karnesini eleştirirsin. Anlaşılır. Hocanın tek başarısızlığı budur. Ama sen basın toplantıları üzerinden bir yere varacaksan. ":)"

Ben Şenol Güneşi de destekledim Mustafa hocayı da destekliyorum.
Şenol hoca son yılların en güzel futbolunu izletti bize. Eğer şike çetesi olmasaydı 4-5 yıl süren bir hanedanlık kuracaktık bu ligde bunu görmek çok zor olmasa gerek.
Olayı şikecilere bağlamak kolaycılık değil; sorunun tam tespitidir.
Sonucu, kazananı masada belirlenen bu lig için bir beklentim yok. Ama insan Trabzonspor'u hep başarılı görmek istiyor. İnşallah Mustafa hoca bunu başarabilir. Başaramazsa da ayrılır görevden.

Helal sana kardesim

TSemih61
07.01.2014, 01:08
İlk yarıda Onur'un mükemmele yakın performansı olmasaydı şuan kimse bu tip demeçler veremeyecekti. Büyük ihtimal görevinden ayrılmış olurdu. Neyse bakalım hoca 6 ay süre istemişti ama sezon sonuna kadar sabretmek gerek. Üst sıralarda olamasak bile en azından şu saçma sapan oyun yapısı değişsin. TS, kümede kalmaya çalışan takımlar gibi futbol oynuyor.

Antonio
07.01.2014, 12:24
insan ilk önce haddinin bilecek Mra efendi. malouda ve bosingwa karakterli adamlar bu takımın böyle pısırık ve pasif futbol oynamaması gerektiğini söylüyorlar. sen de tutmuşsun beğenmiyorlarsa eziklik piskolojisi ile beğenmiyorlarsa mourinho ile çalışşsınlar diyorsun. Sen edirneden dışarı çıksan seni kim tanır. Adamlar şampiyonlar liginde kupa kaldırırken fa cupta ve eplde şampiyonluklar yaşarken sen neredeydin. düşün!

Mollasalihoğlu
07.01.2014, 12:40
Şenol Güneş'in %35 topla oynadığımız bir maç sonrası oyundan memnunuz dediğini duymadım.

35% ile topla da oynamamışızdır gerçi en kötü halindeyken bile.

Çağdaş DENİZ
07.01.2014, 14:12
ben mourinhoyla çalışmaya gidiyorum.

:alkış::alkış::D:D:D

Oğuz ZEYTİN
07.01.2014, 20:35
Filozof oldugu kadar komedyen de...

Mourinho'yla calissin dedikleri olmasa Zeki Yavru'yla calisacagini bir an dusununce cok guldum. Ilahi hasmetlu Mustafa Resit Pasa, sen de olmasan...

Alkisladigin Volkan ne oldu?

Bakti ki incil okumak yaramiyor, kondisyoner ithal etmis. Gelismeler var...

Faik Yılmaz
08.01.2014, 13:10
20 yıldır Trabzon'da yaşıyorum....

Ve Son 20 yılda gördüğüm bazı kötü hocalar.....

Ersun Yanal kötü hoca...
Şenol Güneş kötü hoca...
Ziya Doğan kötü hoca...
Lazaroni kötü hoca....
Özkan Sümer kötü hoca...
Yılmaz Vural kötü hoca....
Özyazıcı kötü hoca...
Briegel kötü hoca...
Gordon Milne kötü hoca...
Breams kötü hoca....
Leekens kötü hoca....
Broos kötü hoca....
Tolunay Kafkas kötü hoca....
Sadi Tekelioğlu kötü hoca....
Giray Bulak kötü hoca....
Ünal Karaman kötü hoca....
Samet Aybaba kötü hoca...

ve son olarak Mustafa Reşit AKÇAY kötü hoca...

18 Hoca ile çalıştık 18 ide kötü hoca..... ( Teknik Direktörlerin yokluğunda takımı bir kaç maç çalıştıranlar dikkate alınmamıştır..... )

peki iyi hoca kim söylermisiniz ?....

Henüz bize teknik direktör olmayanlar....
Henüz başını yemediklerimiz ise iyi hoca....

ilhan
08.01.2014, 21:59
Mustafa Reşit Akçay'ın futbolcular üzerinde otoritesi olduğuna inanan var mı?

Bera B.
08.01.2014, 23:19
20 yıldır Trabzon'da yaşıyorum....

Ve Son 20 yılda gördüğüm bazı kötü hocalar.....

Ersun Yanal kötü hoca...
Şenol Güneş kötü hoca...
Ziya Doğan kötü hoca...
Lazaroni kötü hoca....
Özkan Sümer kötü hoca...
Yılmaz Vural kötü hoca....
Özyazıcı kötü hoca...
Briegel kötü hoca...
Gordon Milne kötü hoca...
Breams kötü hoca....
Leekens kötü hoca....
Broos kötü hoca....
Tolunay Kafkas kötü hoca....
Sadi Tekelioğlu kötü hoca....
Giray Bulak kötü hoca....
Ünal Karaman kötü hoca....
Samet Aybaba kötü hoca...

ve son olarak Mustafa Reşit AKÇAY kötü hoca...

18 Hoca ile çalıştık 18 ide kötü hoca..... ( Teknik Direktörlerin yokluğunda takımı bir kaç maç çalıştıranlar dikkate alınmamıştır..... )

peki iyi hoca kim söylermisiniz ?....

Henüz bize teknik direktör olmayanlar....
Henüz başını yemediklerimiz ise iyi hoca....

Şunların içinde en yandığım Ersun hocadır.

Bir de Ziya Doğan... :D

Tuğrul
08.01.2014, 23:53
MRA'nin oynattığı sistemin başarı getireceğine inanan futbolcu yok ki. Oteritesi olsun.

7 maçta 6 puanı hedefleyen bir antrenörden ne olacak. Güya rasyonel bir açıklama yapmıştı. Kendisini Tavşanlı linyitte zanneden hocamız.

Amaçsız, sıkıcı, garantici-risksiz, savunmayı önceleyen ve hücum varyasyonu olmayan bir futbol tarzıyla gidiyoruz şansla, talihle.

Roberto Carlos'un Sivas'ta yarattığı değişim ve etkiden iyi TD olmadığı anlaşılıyor. Ama anlayan yok.

Ömer SEVİNÇ
08.01.2014, 23:59
Oyuncuların şikayet etmesi olayı falan doğruysa çok kötü. Takımda otorite olmadığını gösterir. Hoca için de kötü oyuncu için de kötü. Bu takım adam olmaz gibi görünüyor. Malouda ve Bosingwa'nın yerinde olsam ben de benzer düşünürdüm şahsen ne yalan söyleyeyim. Bence de ikisinin de futbol bilgisi MRA'dan iyidir ama futbolcu da futbolculuğunu bilecek. Herkes kendi işini yapacak. İnşallah her şey daha güzel olur. Ama hoca gidip de 3 maç sonra istifa edecekse çok kızacağım kendisine. Zamanında istifa etseydi de gelecek hocaya yapabilecek bir şeyler bıraksaydı diye. Şenol hocanın transfer dönemi bitmeden 1 hafta önce istifa etmesi gibi bir şeyle karşılaşmayız inşallah tekrar.

sifuni
09.01.2014, 21:48
BIr adamin her uygulamasi yanlis olbilir mi ya olabiliyor iste yaptigi hayirli is yok eger takima katki vermek istiyorsa istifa dilekcesini versin.

onur-ts
09.01.2014, 21:51
hadi la savunun hocanızı.
ben mourinhoyu savunmaya gidiyorum...

sifuni
09.01.2014, 21:56
Koydugu citaya bak biz Ertugrul Saglam'a da raziyiz hatta Hikmet Karaman'a komik gelcek ama Ziya Dogan'a bile.

Tuğrul
09.01.2014, 22:37
Defansı önceleyen oyun anlayışına, hücum planı olmamasını ve maç içinde çözüm üretememesine kızıyordum.

Bunların yanı sıra artık oyun seçimlerinde de şirazesini kaybettiğine tanık oluyoruz.

Yahu sağlıklı ve aklı yerinde bir TD. Hem de skor olarak gerideyken. 8 tane savunma ağırlıklı oyuncu ile oynayabilir mi?

Kendini ispatlamadan, kanıtlamadan. Yumurtadan çıkar gibi Trabzonspor'un başına hoca diye tayin edersen olacağı budur.

Emirhan Makul
09.01.2014, 23:55
Umarım tespitlerimde yanılırım ama artık hocamızın egoist, kinci, adaleti olmayan, adam kayıran biri olduğuna inanıyorum.

Zeki Ayvaz- Fatih Öztürk
Zeki Yavru - Göksu Ahlas
Barış Memiş olayı

Başka bir şey aklıma gelmiyor, yani bu olayların bir mantıklı açıklaması yok taş gibi kaleci Fatih yedek hayattan ümidi kesilmiş zeki kalede, futboldan zerre nasip almamış zeki a takımda göksu senelerdir bekliyor, keza barış memişte,

Steril61
10.01.2014, 00:09
Hey gidi MRA hey! Sen bu futbolcularla ve bir de bu kafa yapınla Trabzonspora Kompakt futbol oynatacaksın hee! Bırak taraftarı kandırmayı da defol be kardeşim. Rezil ediyorsun bizi gurbet ellerde. Al şu rezil futbolcularını amatör kümeye mi gidiyorsun nereye gidiyorsan git.

Ali İhsan
10.01.2014, 00:54
Hazırlık maçı bile olsa, o değişiklikler?

gabriel omar
10.01.2014, 01:13
Umarım tespitlerimde yanılırım ama artık hocamızın egoist, kinci, adaleti olmayan, adam kayıran biri olduğuna inanıyorum.

Zeki Ayvaz- Fatih Öztürk
Zeki Yavru - Göksu Ahlas
Barış Memiş olayı

Başka bir şey aklıma gelmiyor, yani bu olayların bir mantıklı açıklaması yok taş gibi kaleci Fatih yedek hayattan ümidi kesilmiş zeki kalede, futboldan zerre nasip almamış zeki a takımda göksu senelerdir bekliyor, keza barış memişte,

Diğer oyuncular için bir şey söyleyemeyeceğim ama Göksu,Fatih ve Barış hususunda öyle olduğunu düşünmüyorum.Göksu diplerdeyken ona şans verip kazanan Mustafa hocaydı,hatta Göksunun ilk oynadığı maçlarda biz de eleştiriyorduk burdan nasıl oynatırsın diye ama adam oynattı ,iyi kötü bir seviyeye geldi Göksu.

Ha keza Fatihi de 1461de sürekli oynatıyordu.Adam kayırsa bu Zeki Ayvaz değil Fatih olurdu.

Barış Memiş olayında hocaya atılacak suç yok.Barışı geri kazanma çabaları ,Mustafa hoca döneminde başladı 1461de ,ki bence şu anda Barışın takıma katılmaması mantıklı.Üç sol açığın olduğu yerde,hem de üçü de formdayken,Barışı çıkarmak mantıksızlık olurdu.Barış sene sonuna kadar 1461de kalmalı,sezon sonunda performansı incelenip,kadroya ona göre bir ayar vererek A takıma çıkarılmalı,ya da çıkarılmamalı.

Eğer bunu takıma çıkarılan oyuncular bazında söylüyorsanız ,orda haklı olabilirsiniz.Zira Mustafa Akbaş 1461de dahi sırıtan bir stoperken A takıma çağırılmasının bir açıklaması yok.

Diğer anlayamadığım nokta ise Jebrini A takımda değerlendirmemesi oldu.1461de sürekli ilk 11de şans verdiği,onyadığı zamanda hakkını veren bir adamdı Jebrin.Dinamizmi ve tekniğiyle ,şu durağan takıma çok ayrı bir hava katabilirdi.Hazır Alanzinho gitmişken,Jebrini değerlendirmeliydi.O konuda bir sıkıntı var bana göre.

Hunk
10.01.2014, 01:51

Su adama egoist dendi ya, ben egoistin anlamini bilmiyorum o zaman.

Oğuz ZEYTİN
10.01.2014, 08:00
Ama o Avrupa fatihi, elestirmeyin.

Ama o Trabzonlu, elestirmeyin.

Ama onun elinde kadro yok, elestirmeyin.

Ama o olmasa bize hangi hoca gelir ki, elestirmeyin.

bangkook_61
10.01.2014, 12:04
Yine bir oyuncu ağladı ve sorumlusu sensin.

Çağdaş DENİZ
10.01.2014, 12:51
Koydugu citaya bak biz Ertugrul Saglam'a da raziyiz hatta Hikmet Karaman'a komik gelcek ama Ziya Dogan'a bile.

ertuğrul hoca bildiğim kadarıyla kulübün ekonomik durumu nedeniyle bu sezon hatta seneye transfer yapmamamız gerekli bu sene yapmayacağız dedi.şimdi ertuğrul hocaya da mı eskişehirliler sallasın

Çağdaş DENİZ
10.01.2014, 12:53
hatta ilk yarıyı 5. bitirmemiz başarıdır felan dedi demekki ertuğrul hoca 8.9. bitirse normal karşılayacak kendi düşüncesine göre.

Samet Berber
10.01.2014, 13:34
Senin gibi hocaya yazıklar olsun. Bu kadar kötü yönetim ve hoca bir arada bulunmamıştı sanırım.

DEEP BLUE
10.01.2014, 16:46
Çok kötü teknik direktörler geldi geçti bu takımdan... Ama hepsi de ''teknik direktör''dü...

Adem Akyüz'
10.01.2014, 17:20
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1011398_475224712588007_1387940031_n.jpg Kulüp dergisinin Aralık sayısının kapağında filozof var..

poetricus
10.01.2014, 17:54
Çok kötü teknik direktörler geldi geçti bu takımdan... Ama hepsi de ''teknik direktör''dü...
Abartma abi, adamın teknik direktör olmak için topu topu iki eksiği var:
1. Teknik,
2. Direktörlük.
Bu iki eksiği giderdi mi tamamdır...

TSemih61
10.01.2014, 23:15
Niye altyapıdan hiç oyuncu çıkmıyor A takıma bunu çok merak ediyorum. Bi ara Ufuk vardı ne oldu acaba ona? Hiç mi göze çarpan bir oyuncu yok altyapıda. Hocadan bir hamle bekliyorum bu konuda. Bugün galatasaray birkaç tane genç oyuncu oynattı hazırlık maçında. Aynı şeyi MRA'dan da bekliyorum ben.

Yaşar
10.01.2014, 23:40
Olacaklar az çok belli oldu.
2. yarı başlar, 3-4 hafta sonra hoca gider, başka hoca gelir, seneye de Allah kerim.
Gitsin mi, bence gitsin, ama gidecekse şimdi gitsin.
Kalması için kendisine verilen sözler tutulmayacak, futbolcuların kendisine saygısı kalmadı, söylediği sözlerin hiç bir geçerliliği yok.
Bu ortamda bir şeyler yapacağı varsa da, yapamaz.

yaranozlu
11.01.2014, 08:57
sadri şenerin ne kadar büyük başka olduğunu Akçaya şans vermemesiyle bir kere daha anladım. Halbuki Tolunayı getirdiği için çok kızmıştım niye Akçaya şans verilmedi diye, yanılmışım. Tolunay tercihi de doğru değildi ama bu kadar kötü değil di tolunay Allah için. Akçay 3 tane oyuncuyla gol atılabileceğini, 10 kişi kapanınca gol yenmeyeceğini sanıyor. Bu devirde oha diyorum yani. Solbekte Aykutun ne işi var, sağaçıkta hatta sahada olcanın ne işi var, bu sorumsuz oyunu ve kafasına göre hareket etmeyi olcana hami mi öğretiyor. olcan haminin 50de 1i yapar mı? duran toplar hariç uzaktan kaç gol attı olca efendi de her maç iğrenç şutlarını bize gösteriyor. volkana, aykut akgüne neden güvendin, bir sürü puanlarımızı heba ettin? Batuhan, Jebrin neden 1461den alınmadı? Gerçi Jebrinin neden oynatılmadığını da bilmiyoruz 1461de? Göksu, Zekiden iyi değil midir? Yer değiştirseler ya. abdülkadiri 1461den niye aldın, kaç maçtır hiçbir ekstrasını görmedik, göreceğimiz de yok. Aykut akgünden kesin iyidir de, katkı yok, çok mu top çalıyor, yok, iyi top mu çıkarıyor ileri, yok, niye oynasın ki? Kimse yokken yanındakine pas atmanın hiçbir esprisi yok, hatta zarar ki onu bile yaparken sıkıntı çekiyor. 2 yarıyı da senle geçireceğiz anlaşıldı, bu yüzden mevcut durumda;

onur(fatih)
bosingwa(Caner,zeki) mustafa(aykut) bamba(m.akbaş) kadir(olcan)
zokora(soner) colman(malouda)
malouda(şahin) g.alsan(adrian) Yusuf
emre g.(henrique,janko)

aksi belirtilmedikçe, yukarıdaki kadronun dışına çıkma. çok başarılı olmasak da ilk 5te bitiririz, ben garantisini veriyorum sana. nasılsa senin hedefin küme düşmemek, en azından kafan rahat geçirirsin sezonu. ama yok aykutu solbek, olcanı sağ açık oynatacağım, henriqueden başka santrafor tanımam, herkes geriye kaldır henriqueye taktiğiyle oynarsan ben Trabzonda değilim ama mutlaka benim gibi deli biri gelir bulur seni, ağzını burnunu kırar. celtic güçlü takımmış! yahu arkadaş yol mu yapıyorsun, juventusla oynacaksın diye, celtic güçlü takımmış, bu mudur yani motivasyonun? yenilince juventus çok güçlüydü, takım iyi top oynadı ama skor elde edemeyince ve basit gol yiyince. arkadaş senin basit gol yemeyceğin maç olmaz, herkes basit gol yer, önemli olan daha basit goller atabilmek ama rakibe böyle bir baskın yok ki senin. sonra celtic güçlü, gs, fb, bjk güçlü, paşa güçlü, antep güçlü, gençler güçlü, Balıkesir güçlü, ofspor güçlü, yomraspor güçlü ohhhoooo.. sus bari konuşma. hani Avrupa kupasında final oynayacaktın, bu vizyonla mı? artık millete komik gelmeye başladın, hacı başkan getirdiğinde ilk doğrusunu yaptı demiştim onu da yapamamış. 0 doğruyla Trabzon tarihine geçecek bu hacı başkan.

SEDAT
11.01.2014, 09:53
* Şahin'i alırken ne kadar izlediniz çok merak ediyorum zira adam 1.5 senedir sakatmış. Yoksa okuduğunuz kitaplarda mı vardı ?

cakalkerem
11.01.2014, 12:06
de bi git....

Fatih Özkan
11.01.2014, 13:12
Mustafa Akçay: "Duygusalım ve yeri geldiğinde de ağlarım. Çok da umurumda değil. Bu sezon ağladığım oldu."

Mustafa Akçay: "Özellikle sezon başından itibaren 'Trabzonspor'un yükünü kaldıramaz' yorumları çok üzücüydü"

Mustafa Akçay: "Başka Trabzonspor yok. Kaybolursam ne olur? Kaybolursam gider pazarda limon satarım, elma satarım."

Mustafa Akçay: "Sabah 5'te kalkıp pazarlarda pazarcılık yapacak kadar kompleksiz bir adamım"

Mustafa Akçay: "Buradan gidersem ne olur diye korkmuyorum. 55 yaşına kadar param ve arabam olmadan yaşadım. Bundan sonra da yaşarım"

DEEP BLUE
11.01.2014, 13:23
Mustafa Akçay: "Duygusalım ve yeri geldiğinde de ağlarım. Çok da umurumda değil. Bu sezon ağladığım oldu."

Mustafa Akçay: "Özellikle sezon başından itibaren 'Trabzonspor'un yükünü kaldıramaz' yorumları çok üzücüydü"

Mustafa Akçay: "Başka Trabzonspor yok. Kaybolursam ne olur? Kaybolursam gider pazarda limon satarım, elma satarım."

Mustafa Akçay: "Sabah 5'te kalkıp pazarlarda pazarcılık yapacak kadar kompleksiz bir adamım"

Mustafa Akçay: "Buradan gidersem ne olur diye korkmuyorum. 55 yaşına kadar param ve arabam olmadan yaşadım. Bundan sonra da yaşarım"

Hocaya tavsiyem, gelecek kariyerini futbol üzerine kurmasın... Böyle ağlak ifadelerle parayı vuracağı alan ''yaşam koçluğu''dur... Ülkenin dört bir yanında yaşam koçluğu seminerleri verip, bileti de 150 liradan kestin mi aynı parayı vurursun zaten... Ferrarisini satan bilgeleri gerçek zanneden genç hayalperestlerle dolu ülke... Potansiyel gani...

Bırak, futbolu bilenler yönetsin, pazarı pazarcılar kursun, limonu limoncular satsın...

Berkan
11.01.2014, 14:19
Şenol Hocayıda beğenmezdiniz. Ünal hocaya etmediğiniz laf kalmadı. Hami dedikoduları çıktı onada aynı şekilde boş boş konuştunuz. Tolunay hocayıda beğenmediniz. İçimizden gelenlere karşı bir gareziniz var.

Amacınız ne ? Kimi beğenirsiniz ?

Takımımın efsanesi olmuş insanlara karşı saygısızlık yapanlara bmn yönetimi gerekeni yapsın. Burası deşarz olma veya saçmalama yeri değil.

TSemih61
11.01.2014, 14:21
10 tane defansla maça çıkacağımıza altyapıdan bir iki tane kanat veya forvet oyuncusu izleseydik kötü mü olurdu? Çok mu zor kampa oyuncu getirmek.

Sakaryaspor
11.01.2014, 14:41
* Şahin'i alırken ne kadar izlediniz çok merak ediyorum zira adam 1.5 senedir sakatmış. Yoksa okuduğunuz kitaplarda mı vardı ?

Yanlış öğreti yayan bu kişiler, Şahin'in beden alıp dünyaya geldiğini inkâr ediyorlardı (1Yu.2:18-26; 1Yu.4:1-6)

Cengiz Çubukcu
11.01.2014, 16:07
Şenol Hocayıda beğenmezdiniz. Ünal hocaya etmediğiniz laf kalmadı. Hami dedikoduları çıktı onada aynı şekilde boş boş konuştunuz. Tolunay hocayıda beğenmediniz. İçimizden gelenlere karşı bir gareziniz var.

Amacınız ne ? Kimi beğenirsiniz ?

Takımımın efsanesi olmuş insanlara karşı saygısızlık yapanlara bmn yönetimi gerekeni yapsın. Burası deşarz olma veya saçmalama yeri değil.

Seni tanımıyorum ama önünde saygıyla eğiliyorum...

Berkan
11.01.2014, 16:23
Seni tanımıyorum ama önünde saygıyla eğiliyorum...

Estağfurullah abi.

canna52
11.01.2014, 16:53
bu transfer dönemi sonunda ak koyun kara koyun belli olur.

yönetime sunacağı! transfer raporunu merakla bekliyorum.

Adem Erdoğan
11.01.2014, 17:21
Kasaları aldık geliyoruz MR4.

sifuni
11.01.2014, 19:15
Benim gördügüm en kötü Trabzonspor'u izlettiriyor rezil bir futbol nlayisi veya anlamayisi var.

Pshycologist41
11.01.2014, 19:24
Futbol bilgisi üst düzey oyun okuma 10 numara ileri görüşlülük keza aynı. Her yönüyle mükemmel bir hoca.

Madem Zeki'ye güvenmiyordun eleme maçında final umudun olan bir maçta ne diye oynattın ? Elendikten sonra Onur'u oynatmak küfür etmekle eş değer değilmidir ?

Buna paralel olarak diyelim ki maça hazırlık maçı gözüyle bakıyordun neden Aykut'u sol bek oynattın ?

Sayın hocam, senin görüşüne göre senin sistemini begenmeyen futbolcular Mourinho ile çalışacaklarsa, senin sistemini begenmeyen biz Trabzonspor'lularda Chelsea'yi mi tutalım ?

Son olarak Faiz incil'e göre caiz mi değil mi ? Herhangi bir maç sonu roportajları arasına bu soruların cevaplarını sıkıştırırsanız sevinirim hocam saygılar.

SEDAT
11.01.2014, 20:27
* Hazılık maçında dahi 11 kişi defans yapıp yinede gol yemeyi başaran bu çapsızlığınızla sizi tebrik etmek düşer

* Ha birde neymiş efendim bizim içimizden gelenlere garezimiz varmış. E ne yapalım ortada'ki Armut'a sırf birileri üzülmesin ama ben yıllarca kahrolayım diye Portakal mı diyelim ? Nasıl bir mantık nasıl bir zihniyet bu ?

Tuğrul
11.01.2014, 21:21
8-1-1 sistemini dünya futboluna armağan eden.

Ortaçağı kapatıp, yeniçağı açan bir futbol dehası olarak hatırlanacaksın.

Colakoglu
11.01.2014, 22:10
8-1-1 sistemini dünya futboluna armağan eden.

Ortaçağı kapatıp, yeniçağı açan bir futbol dehası olarak hatırlanacaksın.

:D

Berkan
11.01.2014, 22:23
Hayatını bu işe adamışlar bir şey bilmiyor, tv başından seyreden sizler biliyorsunuz.

cakalkerem
11.01.2014, 22:36
haca mı kim o?

ibrahim
11.01.2014, 22:49
Hayatını bu işe adamışlar bir şey bilmiyor, tv başından seyreden sizler biliyorsunuz.

Hayatını bu işe adayanın önüne taş koyan zihniyetin adamlarının fanatiklerini kâle almayınca çok daha okunur bir yer oluyor bu başlık. Bence sende öyle yap, takma bazı uyanıkları benim yaptığım gibi. :)

cakalkerem
11.01.2014, 22:51
siz hala bu adamı savunmaya devam edin..2-3 maç sonra istifa forumunda görüşürüz

ibrahim
11.01.2014, 22:53
siz hala bu adamı savunmaya devam edin..2-3 maç sonra istifa forumunda görüşürüz

Sende hala görmedim duymadım bilmiyorumu oynamaya devam et, ardını arkasını sorgulama, sadece göz önündekine bak, onu eleştir. Belki kurtarırsın Trabzonsporu. ;)

jojuk
11.01.2014, 22:59
Sende hala görmedim duymadım bilmiyorumu oynamaya devam et, ardını arkasını sorgulama, sadece göz önündekine bak, onu eleştir. Belki kurtarırsın Trabzonsporu. ;)

kardeş mustafa reşit akçay hayranı oldugun kesin fakat bu adam bu futbollan bizi batırıyor emre gürala yine şans vermiceni düşnüüyorum beşiktaş maçında futbol oynatma şekli futbol tarihinde yok

Ufuk
11.01.2014, 23:12
Hazırlık maçında bile denemekten korkan teknik adamımsı. Hep şans verilmesinden yanayım kendisine ama ayıp be hoca. Hazırlık maçında bile defans oynatmaya çalışıyosun. Hayır adamakıllı defans yapsak, kaptığımız toplarla 3 kişi kontraya çıksak bir şey demeyeceğiz de 10 kişi geride beklememize rağmen her pozisyon kaleciyle karşı karşıya kalıyor rakip. Atağa çıkışlarda ilerdeki tek adam Emre onun başında da 2 savunmacı. Ayıp ya. Bari şöyle maçlarda çift forveti dener insan.

SEDAT
12.01.2014, 09:37
* Volkan Şen'de ısrar ediyordu taraftar Yusuf dedikçe, hatta 15 dk felan alkışlatmıştı nerde Volkan ?

* Aykut Akgün son haftalara kadar rezil bir oyun ama her hafta banko sonra bir bakıyorsun kiralık verilmiş ! Anlayamadık

* Henriqe diye bir adam var milleti kanser etti ve Emre diye genç bir çocuk var. Artık utandı zorla oynatıyor yoksa yine Henriqe oynayacak

* Kondisyoner takıma devre arasında katılıyor

* Şahin Aygüneş diye birini alıyorsun sosyal medyada'ki rezilliklerine değinmiyorum adam son 1.5 senedir topa değmemiş

* Her maç sonu maçın adamı kaleci Onur, her yenildiğin maç sonu biz salağız ya iyi oynadık, Onurlu oynadık deyip top çeviriyorsun

* Kadir Keleş varken stoper çocuğu solbek oynatıp her iki adamıda bitiriyorsun

* Celustka gibi en azından bir standardı olan adamı yolladın

* Bu sene oyun anlamında üstün oynadığımız tek maç yok

* Sene başı Minsk takımında tehlikeli dediğin adam kiralık verilmiş haberin yok

* Malouda, Bosingwa gibi yaşamadıkları Kupa kalmayan adamlarla didişiyorsun ama bişeyde yapamayıp ezildiğin halde hala yerindesin, samimi değilsin

* Her seferinde kadro kısıtlı diyorsun senden daha aşşağıdaki takımlardan ezilerek 3 yediğin maçların haddi hesabı yok

* Daha sayayım mı ?

Adem Erdoğan
12.01.2014, 13:32
Malouda'lar bugün gelir yarın gider, basarsın parayı getirirsin. MRA'lar kolay yetişmiyor.

Birisi bugünü kurtarır, diğeri yarınları.

Bugün mü yoksa yarınlar mı?

delikoyun
12.01.2014, 13:37
[QUOTE=SEDAT;1919471588]* Volkan Şen'de ısrar ediyordu taraftar Yusuf dedikçe, hatta 15 dk felan alkışlatmıştı nerde Volkan ?

* Aykut Akgün son haftalara kadar rezil bir oyun ama her hafta banko sonra bir bakıyorsun kiralık verilmiş ! Anlayamadık

* Henriqe diye bir adam var milleti kanser etti ve Emre diye genç bir çocuk var. Artık utandı zorla oynatıyor yoksa yine Henriqe oynayacak

* Şahin Aygüneş diye birini alıyorsun sosyal medyada'ki rezilliklerine değinmiyorum adam son 1.5 senedir topa değmemiş

* Her maç sonu maçın adamı kaleci Onur, her yenildiğin maç sonu biz salağız ya iyi oynadık, Onurlu oynadık deyip top çeviriyorsun

* Malouda, Bosingwa gibi yaşamadıkları Kupa kalmayan adamlarla didişiyorsun ama bişeyde yapamayıp ezildiğin halde hala yerindesin, samimi değilsin

* Her seferinde kadro kısıtlı diyorsun senden daha aşşağıdaki takımlardan ezilerek 3 yediğin maçların haddi hesabı yok

* Daha sayayım mı ?[/
ben hocada suç görmüyorum istediği 3 oyuncuyu almıyorsan hocaya güvenmiyorsun demektir.sonrta hocayı suçlayamazsın

poetricus
12.01.2014, 15:12
MRA'lar hakikaten kolay yetişmiyor.
Bu adam nerede yetişmişse orası karantinaya alınsın Allah rızası için.

Antonio
12.01.2014, 15:15
hiç ışık yok. Bank asya takımları bile bizden iyi top oynuyor. Sahada taktik adına bir şey yok. 2 pas yapamayan verip kaçamayan, alan daraltamayan bir takım olduk...

Fatih Öztürk
12.01.2014, 16:03
Süper ligin en iyi stoperini aylardır sol bek oynattın bırşey biliyorsun dedik adamı sol bekte resmen harcadın,stopere geçtı harıkalar yaratıyor.Bosingwa'yı Balıkesır macında ön libero oynattın vardır bı bildiği dedık adamı mahçup ettın.Emre her maç gol atmaya başladı Henrique çuvalından vazgeçmedın.Malouda geldiğinden beri enteresan oyun sistemınde devamlı mevki değişikliklerıne giderek sol açik,ön lıbero,forvet arkası oynattın 33 yaşındaki adamı her maç takımın en çok koşan pozısyonuna soktun pestılını çıkardın adam kalkıp bir kere bıle laf etmedı sana sen kalkıp adama afra tafra yapıyorsun adam hâlâ kampa gelmedi?ne ayaksın hocam bıldiğın bır şey kaldımı?

Muhammet YILMAZ
12.01.2014, 16:14
MRA'lar hakikaten kolay yetişmiyor.
Bu adam nerede yetişmişse orası karantinaya alınsın Allah rızası için.

Çok güldüm buna :)

Öznur61
12.01.2014, 16:28
Mustafa Reşit Akçay bu akşam 22.30'da TRT Türk'te Stüdyo Futbol'daymış

ophius
12.01.2014, 16:32
kapasitesi sınırlı yapacak birşeyi yok bence
yani en azından artık ben kendimi böyle avutuyorum
biz kimleri görmedikki bu takımın başında o yüzden artık çok da takmamaya çalışıyorum
ziya doğanlar, giray bulaklar vs

Uğur Ö.
13.01.2014, 00:29
Hoca şansı hakediyor.Kimler yönetti bu takımı.Altyapıdan gelen hocaya 1 sene gibi bir süre müsade edemeyeceksek bizde sorun var.Ki bu takım deplasman karnesi hariç harika gidiyor.Hocaya lütfen şans verelim en azından sene sonuna kadar.

Heisenberg
13.01.2014, 00:39
Hoca şansı hakediyor.Kimler yönetti bu takımı.Altyapıdan gelen hocaya 1 sene gibi bir süre müsade edemeyeceksek bizde sorun var.Ki bu takım deplasman karnesi hariç harika gidiyor.Hocaya lütfen şans verelim en azından sene sonuna kadar.

+1

Faik Yılmaz
13.01.2014, 09:50
Mustafa Hoca konusunda çok ciddi bir teşhis hatası yaptığımızı düşünüyorum.....

Klüpteki en suçsuz adamı en kıyasıya biçimde eleştiriyoruz....

Dursun Kaplan
13.01.2014, 11:57
Git pazarda limon sat.

DEEP BLUE
13.01.2014, 13:48
* Volkan Şen'de ısrar ediyordu taraftar Yusuf dedikçe, hatta 15 dk felan alkışlatmıştı nerde Volkan ?

* Daha sayayım mı ?

MRA adındaki vatandaşın özeti budur.

art(w)in
13.01.2014, 15:33
konuşmalarını dinledim. göğsüm kabardı. şu ana kadar kafamda oluşan sorulara da cevap verdin. yolun açık olsun hocam. (ki yolun eminim ki açık olacaktır. trabzonspor veya başka bir kulüp)

Faik Yılmaz
13.01.2014, 16:20
Mustafa Hocanın bu kadar baskı altında yapacağı tek şey var.....

Mahkemeye gidecek Mustafa Reşit olan adını Şenol......

Akçay olan soyadını Güneş olarak değiştirecek......

O zaman birden istikrar aklımıza gelicek, kadro yeniden kurulacak denilecek her şey oluna giricek.....

Hunk
13.01.2014, 16:29

O zaman birden istikrar aklımıza gelicek, kadro yeniden kurulacak denilecek her şey oluna giricek.....

Ne alakasi var. Ben Senol Gunesi de destekliyordum, istikrardan yanaydim, MRA yi a destekliyorum ve istirkrardan yanayim.

Taraftar mentalitesini degistirecek en onemlisi

Tolga
13.01.2014, 16:32
Adının Adem olması bir insana peygamberlik getiriyorsa sanık bizimdir Faik abi :)

Durmak yok, MRA ile devam ...

gabriel omar
13.01.2014, 16:38

Yapma be abi,Şenol hocaya burda dediklerimizi de biliyoruz.Şenol hoca da eleştirinin ağa babasını,daha ağırını yedi burada.

Mustafa hoca her deplasmandan 3 ten aşağı yemeden dönmediği halde,öyle abarttığınız kadar bir baskı yok.Mustafa hocayı ayakta tutan Avrupa liginde devam etmemizdir,nasıl Şenol hocaya zamanında şampiyonluk ve Şampiyonlar liginde topladığı 7 puan için tahammül edildiyse.

Ahmet Kuru
13.01.2014, 17:27
Malouda diyor ki hocanın haberi vardı benim geç gelmemden...

ne diyecek acaba Hoca? Merak ediyorum...

Biri yalan konuşuyor ama hangisi?

DeAgLeMaNyAq
13.01.2014, 17:32
Malouda diyor ki hocanın haberi vardı benim geç gelmemden...

ne diyecek acaba Hoca? Merak ediyorum...

Biri yalan konuşuyor ama hangisi?

Ortada bir yalan varsa o da Malouda'nın geç gelmeme sebebi. Hoca çocuklarına bakıyor kayınpederi rahatsız dedi ama Malouda ailemle yaşamadığım için fazla vakit geçirmek istedim diyor. Bu sebepler taraftarı oyalamak için ortaya atılmış olabilir. Yoksa Malouda'ya ulaşılamıyor gibi bir durum yoktu...

Ahmet Kuru
13.01.2014, 17:35
Ortada bir yalan varsa o da Malouda'nın geç gelmeme sebebi. Hoca çocuklarına bakıyor kayınpederi rahatsız dedi ama Malouda ailemle yaşamadığım için fazla vakit geçirmek istedim diyor. Bu sebepler taraftarı oyalamak için ortaya atılmış olabilir. Yoksa Malouda'ya ulaşılamıyor gibi bir durum yoktu...

ozaman ne diye bu kadar yaygara kopardılar?

bahadır2561
13.01.2014, 18:12
Juve macinda Delpiero'ya dikkat edelim hocam

ibrahim
13.01.2014, 18:58
Yapma be abi,Şenol hocaya burda dediklerimizi de biliyoruz.Şenol hoca da eleştirinin ağa babasını,daha ağırını yedi burada.

Mustafa hoca her deplasmandan 3 ten aşağı yemeden dönmediği halde,öyle abarttığınız kadar bir baskı yok.Mustafa hocayı ayakta tutan Avrupa liginde devam etmemizdir,nasıl Şenol hocaya zamanında şampiyonluk ve Şampiyonlar liginde topladığı 7 puan için tahammül edildiyse.

1461'deyken seninde Mustafa hoca hakkında ne dediklerini biliyorum. Desteklediğin adayın seçilmemesinin hıncını bu hocadan çıkarmaya çalışıyorsun, tıpkı buradaki bir çok "Teknik Direktör eleştirmeninin" yaptığı gibi.

Derdi iho olan, ihodan dert yansın, günahsız birinden değil.

ibrahim
13.01.2014, 19:00
ozaman ne diye bu kadar yaygara kopardılar?

Kulüp içi çatışma yapma isteği, intikam alma hırsı yüzünden tabiki. Neden olacaktı başka? Paylaşamıyorlar kulübü...

DEEP BLUE
13.01.2014, 20:36
1461'deyken seninde Mustafa hoca hakkında ne dediklerini biliyorum. Desteklediğin adayın seçilmemesinin hıncını bu hocadan çıkarmaya çalışıyorsun, tıpkı buradaki bir çok "Teknik Direktör eleştirmeninin" yaptığı gibi.

Derdi iho olan, ihodan dert yansın, günahsız birinden değil.

1461'in başındayken herkes takdir etmiştir hocayı... Çünkü ortada para değil, idealler vardı... Çünkü makyavelizmin kıllı kollarında ahenkle dans etmeyi keşfetmemiş ''anadolu anarşisti''ydi...

Şimdi ise, koltuğunu kaybetme korkusunu sahaya yansıtan bir aciz adam... Daha da ötesi, herkes Yalova kaymakamı olabilir de, herkes İstanbul Valisi olamaz... Bu kadar net...

Faik Yılmaz
14.01.2014, 10:50
Uluslararası Futbol İstatistikleri Federasyonu'nun 2013 yılı için açıkladığı en başarılı takımlar sıralamasında Trabzonsporumuz 25. sırada yer alarak büyük bir başarı elde etti. 1 Ocak 2013 - 31 Aralık 2013 aralığı için yapılan sıralamada; Bayern Münih, Chelsea ve Real Madrid ilk 3 sırayı paylaştı.

25. sırada yer aldığımız sıralamada, diğer Türk takımlarından Fenerbahçe 30.; Galatasaray 58. sırada yer aldı. Beşiktaş ise ilk 200 takım arasında yer alamadı.

-------------------------------------

Bize bu rezillikleri yaşatan ! Mustafa Hoca derhal istifa etmeli..... Bakmayın böyle safsata haberlere siz.... Kendisi Ortadoğu'nun, Balkanların, Dünyanın, Samanyolu Galaksisinin en rezil hocasıdır....

Elinde Xavi , Messi , İbrahimoviç gibi oyuncular olmasına rağmen takımı rezil etmiştir....

tiz kellesini vurula....

yerine kimmi gelecek....

Aşkolsun böylede soru olurmu......

canna52
14.01.2014, 13:11
şike konusunda hocanın verdiği bir demeç var mı?

yoksa ben mi kaçırdım.

zira tolunaya bu konuda devamlı sallayanlar vardı forumda

ibrahim
14.01.2014, 15:42
1461'in başındayken herkes takdir etmiştir hocayı... Çünkü ortada para değil, idealler vardı... Çünkü makyavelizmin kıllı kollarında ahenkle dans etmeyi keşfetmemiş ''anadolu anarşisti''ydi...

Şimdi ise, koltuğunu kaybetme korkusunu sahaya yansıtan bir aciz adam... Daha da ötesi, herkes Yalova kaymakamı olabilir de, herkes İstanbul Valisi olamaz... Bu kadar net...

Kusura bakma abi beni bu dünyada Mustafa hocanın kötü niyetli, derdi makam, mevki, para kaldırma olan yeteneksiz bir hoca olduğuna hiç kimse ikna edemez.

Başında o yazdığım özelliklerde yöneticilerin olmasıda bu işe hayatını adamış bir hocayı aynı seviyeye indirmez. Şu anda kulüp başkanı şahıs Muharrem Usta, Ünal Aysal vs. gibi bilgili, görgülü, bir şeyleri değiştirebilecek vizyon sahibi biri olsaydı Mustafa hoca hakkında böyle düşünmene ihtimal bile yoktu. Çünkü yukarıda bahsettiğin adam aynı adam, yanlış çatı altında olması sadece kabuğunu değiştirir, içini değil.

Anıl C
14.01.2014, 15:58
Mustafa hocayi ve yönetimi sabah akşam, gözü kapali eleştiren arkadaşlar işi bu kadar iyi biliyolarsa önce bi kulübe üye olsunlar. Bakin yönetime aday olsunlar demiyorum.
Trabzonspora zerre katkisi olmayan insanlar klavye başinda süslü kelimelerle veya belden aşagi esprilerle sadece kendilerini tatmin etmekteler.

bahadır2561
14.01.2014, 16:23
şike konusunda hocanın verdiği bir demeç var mı?

yoksa ben mi kaçırdım.

zira tolunaya bu konuda devamlı sallayanlar vardı forumda

Belki işlerine gelmiyordur niye hatirlatiyosun

Fatih Öztürk
14.01.2014, 17:02
Ah be MRA,ne çekti elinden Ümit abi :)

DEEP BLUE
14.01.2014, 17:09
Mustafa hocayi ve yönetimi sabah akşam, gözü kapali eleştiren arkadaşlar işi bu kadar iyi biliyolarsa önce bi kulübe üye olsunlar. Bakin yönetime aday olsunlar demiyorum.
Trabzonspora zerre katkisi olmayan insanlar klavye başinda süslü kelimelerle veya belden aşagi esprilerle sadece kendilerini tatmin etmekteler.

Kimin nereye ne kadar katkısı olduğunu bilecek bir istihbarat ağının tepesinde yer aldığınızı düşünmeye başladım. Bununla birlikte, mahcubiyet eşiğinizin hangi mertebede olduğunu bilmiyorum ama, böyle iddialı konuşup yarın öbür gün kendinizi zor durumda bırakmayın derim.. Bu konu şimdilik öylece kalsın... Ne demek istediğimi bu forumda çok iyi bilen en az beş kişi var çok şükür... Derdimiz reklam değil...

Klavye başı meselesine gelince... Bildiğim kadarıyla bu foruma girenler, kereviz sapı çorbası tarifi almak için girmiyorlar... Adı Bordo mavi Net... Ve yine bildiğim kadarıyla konu Trabzonspor... Yazmak için de klavyeden başka seçeneğim yok... Düşünce gücüyle on line olup yazı yazabileceğim bir teknoloji var da ben bunu bilmiyorsam, bana yazıklar olsun...

Süslü kelime konusuna girmem... Bunu en az 100 defa başkaları da yazmıştır. Yazanın zaafıdır diye düşünür geçerim. Arafil boyu'nun kaporta çırağı seviyesinde cümle kurmam halinde, söylediklerimin değeri yükselecekse, alasını yaparım... Kökü bende nasılsa, rahat olunuz... Trabzonspor'la geçen ömründe, cenneti ve cinneti Trabzonspor'la yaşamış 46 yaşında bir insan olarak, kendimi tatmin edeceğim başka bir şey olmayacağını düşünecek kadar iddialı olan herkesi, Bursa'ya misafirim olarak davet ediyorum. Gelirler ve görürler kim neymiş, neredeymiş...

DEEP BLUE
14.01.2014, 17:13
Şu anda kulüp başkanı şahıs Muharrem Usta, Ünal Aysal vs. gibi bilgili, görgülü, bir şeyleri değiştirebilecek vizyon sahibi biri olsaydı Mustafa hoca hakkında böyle düşünmene ihtimal bile yoktu.

İbrahim kardeşim,

Seni severim... Yazdıklarına saygı duyuyor ve cevap vermiyorum. Verecek cevabım olmadığından değil...

Sadece bir büyüğün olarak senden hayat adına istirham ediyorum; Niyet okuyuculuğu yapma...

DEEP BLUE
14.01.2014, 17:15
Ah be MRA,ne çekti elinden Ümit abi :)
MRA'nın elinden bir şey çeken sadece ben isem, dert değil... Gömün beni gitsin...

Fatih Öztürk
14.01.2014, 17:18
MRA'nın elinden bir şey çeken sadece ben isem, dert değil... Gömün beni gitsin...

Kabir azabı ne şiddettedir bilemem abi oynattığı oyun dünyadaki kabir azabı gibi.kadroya hâla doğru dürüst takviye yapılmadı adam futbolcu istiyor 2-3 ofansif yönü iyi isim gelirse bir şeyleri değiştirebilir diye düşünüyorum.

DEEP BLUE
14.01.2014, 17:30
Uluslararası Futbol İstatistikleri Federasyonu'nun 2013 yılı için açıkladığı en başarılı takımlar sıralamasında Trabzonsporumuz 25. sırada yer alarak büyük bir başarı elde etti. 1 Ocak 2013 - 31 Aralık 2013 aralığı için yapılan sıralamada; Bayern Münih, Chelsea ve Real Madrid ilk 3 sırayı paylaştı.

25. sırada yer aldığımız sıralamada, diğer Türk takımlarından Fenerbahçe 30.; Galatasaray 58. sırada yer aldı. Beşiktaş ise ilk 200 takım arasında yer alamadı.

-------------------------------------

Bize bu rezillikleri yaşatan ! Mustafa Hoca derhal istifa etmeli..... Bakmayın böyle safsata haberlere siz.... Kendisi Ortadoğu'nun, Balkanların, Dünyanın, Samanyolu Galaksisinin en rezil hocasıdır....

Elinde Xavi , Messi , İbrahimoviç gibi oyuncular olmasına rağmen takımı rezil etmiştir....

tiz kellesini vurula....

yerine kimmi gelecek....

Aşkolsun böylede soru olurmu......

Olur mu canım... MRA beyin kellesi neden vurulsun, heykeli dikilmeli... Çünkü verdiğiniz istatistik her babayiğidin harcı değil... Neticede;

-Derr City
-Legia Varşova
-Kukesi
-Limassol
-Dinamo Minsk

gibi dünya devlerini yenerek dünya sıralamasında 25.sıraya oturmuştur bu abimiz. Ha, biraz dişli rakip olunca yememiştir ama neyse... Balıkesir, Gençlerbirliği, Antep, Akhisar gibi lambanın dışından gelen üçlüklere iş kazası deyip geçmek lazım tabi...

Anıl C
14.01.2014, 17:55
Kimin nereye ne kadar katkısı olduğunu bilecek bir istihbarat ağının tepesinde yer aldığınızı düşünmeye başladım. Bununla birlikte, mahcubiyet eşiğinizin hangi mertebede olduğunu bilmiyorum ama, böyle iddialı konuşup yarın öbür gün kendinizi zor durumda bırakmayın derim.. Bu konu şimdilik öylece kalsın... Ne demek istediğimi bu forumda çok iyi bilen en az beş kişi var çok şükür... Derdimiz reklam değil...

Klavye başı meselesine gelince... Bildiğim kadarıyla bu foruma girenler, kereviz sapı çorbası tarifi almak için girmiyorlar... Adı Bordo mavi Net... Ve yine bildiğim kadarıyla konu Trabzonspor... Yazmak için de klavyeden başka seçeneğim yok... Düşünce gücüyle on line olup yazı yazabileceğim bir teknoloji var da ben bunu bilmiyorsam, bana yazıklar olsun...

Süslü kelime konusuna girmem... Bunu en az 100 defa başkaları da yazmıştır. Yazanın zaafıdır diye düşünür geçerim. Arafil boyu'nun kaporta çırağı seviyesinde cümle kurmam halinde, söylediklerimin değeri yükselecekse, alasını yaparım... Kökü bende nasılsa, rahat olunuz... Trabzonspor'la geçen ömründe, cenneti ve cinneti Trabzonspor'la yaşamış 46 yaşında bir insan olarak, kendimi tatmin edeceğim başka bir şey olmayacağını düşünecek kadar iddialı olan herkesi, Bursa'ya misafirim olarak davet ediyorum. Gelirler ve görürler kim neymiş, neredeymiş...

aslinda msjinizi direk kopyalamamin sebebi engelli listemde olmaniz.
ki yazdigim msj direk size degildi.
46 yillik omrunuzu Trabzona harcamis olabilirsiniz. bunu belirtmenin bir ozelligi yok acikcasi. bende spor yonetimi okuyorum trabzonspor icin ona bakarsaniz.
Basta da yazdim iciniz disiniz Trabzonspor ise önce bi kulube uye olun sayet degilseniz.
Yoksa Bmn'ye giripte dilediginizi yazmanin bi katkisi yok kulube.

DEEP BLUE
14.01.2014, 18:05
aslinda msjinizi direk kopyalamamin sebebi engelli listemde olmaniz.
ki yazdigim msj direk size degildi.
46 yillik omrunuzu trabzona harcamis olabilirsiniz. bunu belirtmenin bir ozelligi yok acikcasi. bende spor yonetimi okuyorum trabzonspor icin ona bakarsaniz.
Basta da yazdim iciniz disiniz trabzonspor ise önce bi kulube uye olun sayet degilseniz.
Yoksa Bmn'ye giripte dilediginizi yazmanin bi katkisi yok kulube.

Peki deyip susuyorum... Yine de fikriniz değişirse, Bursa'ya beklerim.

Mert Oğuzlu61
14.01.2014, 18:48
takımla yada teknik heyet / yönetimle ilgili eleştiri yapabilmek için kulübe üyelik şartı mı geldi..?

SEDAT
14.01.2014, 19:32
* Trabzonspor' u "t"rabzonspor diye yazan arkadaşların taraftarlık dersi vermelerine ayrı bir hastayım :)

Anıl C
14.01.2014, 20:07
takımla yada teknik heyet / yönetimle ilgili eleştiri yapabilmek için kulübe üyelik şartı mı geldi..?

ben eleştirmeye karşı değilim. Yönetimi, teknik kadroyu, taraftarı, futbolcuları her mesajda yerden yere vuranları, küçümseyenleri eleştiriyorum. şayet daha iyi bildikleri birşeyler varsa yazıp yol göstersinler.
bunun da ötesinde kulüpte söz sahibi olup geleceğe yön versinler.
mesele boş sayfalara yazmak olmamalı
aksiyona geçilmezse başkaları sizi geçer.
size de sadece yazmak, sızlanmak kalır.

Anıl C
14.01.2014, 20:10
* Trabzonspor' u "t"rabzonspor diye yazan arkadaşların taraftarlık dersi vermelerine ayrı bir hastayım :)

ben kimseye taraftarlık dersi vermiyorum.
külübün iyi ya da kötü tüm değerleriyle çatışma halinde olanlara nacizane bi çağrı da bulundum.
ancak sizinle zıt düşündüğüm için anlayışsızlık gayreti içindesiniz.
hatamı iyi ki gösterdiniz.
düzelttim şimdi...

poetricus
14.01.2014, 21:08
İşin özü şu: Eleştirilebilir ama...

Hüseyin Başoğlu
14.01.2014, 23:16
Elindeki kadro kötü olabilir vs. bahanesi çok olabilir ama net olan bişi varsa mantelitesi yanlış hocamızın..

Kendi ağzıyla dedi zokoraya açılma diyorum diye :) Tamam buna taktik olarak saygım var ama utanmasa santraforuda stopere çekicek hoca....

1461 deki başarıları çok büyütüldü hocanın ve dahada kötüsü 1461 de başarıyı getiren asıl futbolculara gerekli şansı vermedi..Mesela Gökhan yerine Abdülkadir tercihi en baştan yanlıştı...Canerin takıma alınması sırf bakın altyapıdan oyuncu çıkarıyoruz demek içindi...Oyun içi tercihleride çok kötü mesela 1461 deykende hep kötü oynasalarda bazı oyuncularda ısrarcıydı...Sadri şenerden allah razı olsun Ereni satmasa yusufa şans vermicekti hoca...Tolunay abdullahı a takıma almasa ne kadar kötü olsada hermaç sarı yesede hoca oynatıcaktı onu...sercan eren abdullah abdülkadir yerine başkalarına şans verilseydi belki de şuan farklı şeyler konuşuyor olabilirdik...

taraftarların 1461 ile TS'a bakış açıları çok farklı ama maalesef hocamızın aynı...

cakalkerem
14.01.2014, 23:22
amanın burada hocayı savunanlarda mı var?

Başımıza taş yağacak taş

cakalkerem
14.01.2014, 23:27
elinde ki kadro kötü filan değil...

sadece kimi nerede oynatacağını , nasıl oynatacağını ve ne oynatacağını bilmeyen bir hocamız var...

Sorun bu sadece..

Maçlarda sıkıntı yaşamak forvet çıkartıp forvetsiz oynadığımız ka maç tersine döndü....

Baskı yemediğimiz deplasmanda 3 yemediğimiz kaç maç var...

He bir de her maç sonrası kompakt futbol anlayışından bıktık artık...

Değiştir şu açıklamaları artık...

Sen Malouda yı kesebiliyormusun bana onu söyle....Aykut bile çıktıktan sonra sana hareket çekebiliyor...

Takımda ne ağırlığın var ne sözün geçiyor...

Yazık ki hala takımın başındasın...

Sibel
14.01.2014, 23:35
Dünyanın en kötü kadrosu olsa, bu kadar kötü futbolun açıklaması yok.
İnanılmaz kötü çünkü. Bu sezon bu futbolla birinci bile olsak gerçek olan bir şey var, Trabzonspor en kötü oyununu oynuyor.
Oyun bile değil bu. Bir kere Mustafa hocamın yenilgiyi kabullenen, beraberligi meziyet gören açıklamalardan vazgeçmesi lazım.
Trabzonspor için, futbol için mücadele eden biri böyle olmamalıydı.
Belki bunun için çok sebep var ama futbolda istekli oynamak için hiçbir şeye ihtiyaç yok, inanmak ve istemekten başka. Hocam ne inanç verebildiniz ne de bir sistem.
Belki birçok kişi başarılı olduğumuzdan bahsedip eleştirmeyin noktasına geliyor ama, izlediğim futbolun izahı yok. İnsan gerçekten hayret ediyor.
Hocam Allah aşkına silkelen.

art(w)in
15.01.2014, 00:48
hoca onu niye burada oynatıyorsun, bunu niye şurada oynatıyorsun, rakip takımı neden kendi sahamızda karşılıyoruz, bu oyun felsefesi bize uyuyor mu deyin. bunu sorun. bu eleştiriyi yapın. hocadan da mantıklı cevaplar bekleyin.

ama vay efendim sen hoca değilsin, hiçbir şey bilmiyorsun, para için oradasın, koltuk için oradasın demek yakışmıyor.

ha kendinize bu üslubu yakıştırıyorsanız o başka.

kimseye üslup dersi verecek hâlim de yok.

herkesin kendi üslubu, kendi karakteri.

Oğuz B.
15.01.2014, 00:55
Kadromuz kaliteli bence de. Şikeciler ve ğs hariç tüm takımlardan daha iyiyiz. Ancak kağıt üzerindeki kalite sahaya yansımıyor 3 sezondur.

Mesela;

Colman- Zokora - Adrian- Soner - Gökhan - A. Kadir

3 forma için ayrı ayrı baktığımızda yetenekli/tecrubeli/teknik/genç altı oyuncu varken olası Yekta transferi sevinçle bekleniliyor.

DEEP BLUE
15.01.2014, 12:56
Sahi bir de üslup meselesi vardı değil mi... Çiçekler, böcekler, yaz akşamlarında sahil partileri ve Maldiv turlarıyla geçen Trabzonspor hikayemizde tek eksik buydu... Neymiş? Üslubumuzu ve karakterimizi iyi ayarlamamız lazımmış... Olur canım... Gözümüzün önünde iğfal edilen kulübümüz planlı bir şekilde dibe çakılırken, entel dantel düşünce adamı pozlarına girip üslup ayarı yapacak halimiz yok... Kulüp elden gidiyor, yemişim üslubu...

poetricus
15.01.2014, 13:07
Sahi bir de üslup meselesi vardı değil mi... Çiçekler, böcekler, yaz akşamlarında sahil partileri ve Maldiv turlarıyla geçen Trabzonspor hikayemizde tek eksik buydu... Neymiş? Üslubumuzu ve karakterimizi iyi ayarlamamız lazımmış... Olur canım... Gözümüzün önünde iğfal edilen kulübümüz planlı bir şekilde dibe çakılırken, entel dantel düşünce adamı pozlarına girip üslup ayarı yapacak halimiz yok... Kulüp elden gidiyor, yemişim üslubu...
Ümit Abi,
Seni seviyorum be...

Tuğrul
15.01.2014, 20:57
MRA 2-3 transferle 3.bölgede harekatliliğin artacağını düşünüyor.

Güya bu sağlanırsa her takımı yenecekmişiz.

Ben ise aksine teknik ve taktik anlamda yardım almadığı, oyun zihniyetinin değişmediği sürece.

En iyi kadroyu da versekte bu kafa yapısıyla onu da mundar edeceğini düşünüyorum.

Neden mi ?

- Dönen topları, ribauntları alacak oyun anlayışı yok ( Hücum ve orta saha-defans oyuncuları arasında çok fazla mesafe var )

- Sahaya dağılış, alanı parsellememiz rezalet ( Bekler ileride pozisyon almıyor. Futbolcular sahada alanı açacak hüviyette dizilmiyor )

- Tempoyu artırma, hızlı pas alışverişi yapılmıyor ( Futbolcular çok harekatsiz, sorumluluk almıyorlar. Yardımlaşma yok )

cakalkerem
15.01.2014, 21:05
hoca rüyada...

Antonio
15.01.2014, 21:18
MRA 2-3 transferle 3.bölgede harekatliliğin artacağını düşünüyor.

Güya bu sağlanırsa her takımı yenecekmişiz.

Ben ise aksine teknik ve taktik anlamda yardım almadığı, oyun zihniyetinin değişmediği sürece.

En iyi kadroyu da versekte bu kafa yapısıyla onu da mundar edeceğini düşünüyorum.

Neden mi ?

- Dönen topları, ribauntları alacak oyun anlayışı yok ( Hücum ve orta saha-defans oyuncuları arasında çok fazla mesafe var )

- Sahaya dağılış, alanı parsellememiz rezalet ( Bekler ileride pozisyon almıyor. Futbolcular sahada alanı açacak hüviyette dizilmiyor )

- Tempoyu artırma, hızlı pas alışverişi yapılmıyor ( Futbolcular çok harekatsiz, sorumluluk almıyorlar. Yardımlaşma yok )

imzamı atarım . Mraya real madridi ver. Real madrid diye bir şey kalmaz...

a.fındıkoğlu
15.01.2014, 22:53
1461 e kiralanmali.

Vkgz
15.01.2014, 23:37
volkan'ı affedecekmiş. hala böyle küçük işlerle uğraşacaksa istifa etsin simit satmaya gitsin.

DEEP BLUE
16.01.2014, 11:28
Ümit Abi,
Seni seviyorum be...

Ben de seni hocam... Ancak, üslubumuza dikkat edelim. Yoksa bizi iki dakikada kaba erkekler olarak ilan edecek çok adam var burda... O nedenle yazılarımızı şu şekilde düzeltelim:

Ömer hoca : Çok kıymetli ve 100 Türk büyüğünden biri olan sayın Ümit abiciğim... Ağasar ovasındaki bal petekleri, hatta, bir gün toprak olacak naçiz vücudumda yer alan ve uzunluğu dünya eksenine tur bindiren kılcal damarlarım şahit olsun ki, sizi can-ı gönülden seviyorum efendim... Varlığınız karşısında, adeta yokluğun tarifini yapan, dünyanın tüm saygı faktörleri toplamının 8'li permütasyonunu sunmak istiyorum size... Lütfen hayır demeyiniz...

Ümit bey : Karadeniz'in hırçın toprakları ve sahil karayolunu tırtıklamaya pek meraklı dalgalarının dünyaya sunduğu mümtaz insan... Değerli düşünce ve bilim insanı... Sayın Ömer hocam... Gökkubenin altındaki en aciz kullardan biri olarak ifade etmeliyim ki, insanlığın ıslahına adanmış beyin kıvrımlarınız ile zekanızın izdüşümü olan değerli fikirlerinizi paylaşmanızda vesile olan narin elleriniz arasındaki koordinasyon, beni fazlasıyla berhudar eylemektedir... Haddim olmayarak, ben de sizi çok sayıyor ve seviyorum desem, kabul buyurur musunuz...

Hah, şimdi oldu işte...

SEDAT
16.01.2014, 17:49
* Hoca sana artık gerçekten gülüyorum :)

Samet Berber
16.01.2014, 17:59
İstediğimiz her oyuncuyu alırız değil mi hocam?

Sen de şu meslekten para kazanıyorsun ya, pes...

Anıl C
16.01.2014, 18:02
Hoca bence fm 14'te editorlu Trabzon profili açmiş. Ona istinaden o sözleri söyledi bence

Mert Oğuzlu61
16.01.2014, 18:29
hocamızın ajax ta eğitim aldığına dair somut bir delil var mı, belge foto felan ?

Samet Berber
16.01.2014, 18:35
Haberlere yeni bakıyorum da bugün ne saçmalıklar yapmış yine, istediğimiz performansa ulaşırsak ilk 6 ya gireriz demiş :). Trabzonspor ne hallere düştü.

Colakoglu
16.01.2014, 19:34
Haberlere yeni bakıyorum da bugün ne saçmalıklar yapmış yine, istediğimiz performansa ulaşırsak ilk 6 ya gireriz demiş :). Trabzonspor ne hallere düştü.

Gercekten söylemismi bunu ? Eger öyleyse derhal istifa etmeli

Samet Berber
16.01.2014, 19:38
Gercekten söylemismi bunu ? Eger öyleyse derhal istifa etmeli
http://www.ligtv.com.tr/haber/akcay-teshisi-koydu-2

a.fındıkoğlu
16.01.2014, 21:50
1461 e kiralanmali.

poetricus
16.01.2014, 22:46
Kontrolü sağlayamayan, kendini kabul ettirme sıkıntısı çeken, ilerlemiş yaşına ve meslekte geçen uzun yıllara rağmen kendini gerçekleştirememiş bir zavallının panik atak çırpınışları...

Sibel
16.01.2014, 22:50
Hocam, yine mi hedef ilk altı oldu?:(

Adem Akyüz'
16.01.2014, 22:53
1461 e kiralanmali.

:alkış::alkış::alkış:

SEDAT
16.01.2014, 23:24
* Normalde Trabzonspor ismi ilk 4 içinde olur MRA efendi sen yıllardır Yeni Zelanda'da mı yaşıyordun bunlardan haberin yokmuydu ?

* Neymiş efendim MRA gerçekleri söylüyormuş insanları kandırmıyormuş ! Kimsede o gerçeklerin kaynağını sormuyor, senin bu gerçeklerde payın nedir diye sormuyor ?

DeAgLeMaNyAq
17.01.2014, 00:08
6. olup Avrupa'ya gidemedikten sonra ne anlamı kalacak bu hedefin. Bu sene yine FB'nin Avrupa'ya gidemeyecek olmasından dolayı şanslı. GS, BJK ve Kasımpaşa üçlüsünü geçemeyeceğimizi ön görürsek Avrupa için 5.olmak zorundayız. Olur da Sivas'ın arkasından 6.olursak kupa finalini GS ve Sivas oynamalı. Ancak bu şekilde lig 6.sı Avrupa'ya gider. Tabii bu sıralama ilk yarıdaki puanlamaya göre. Akhisar, Eskişehir, Karabük ve Bursa dörtlüsünün de önümüze geçme ihtimali var...

Anıl C
17.01.2014, 00:14
6. olup Avrupa'ya gidemedikten sonra ne anlamı kalacak bu hedefin. Bu sene yine FB'nin Avrupa'ya gidemeyecek olmasından dolayı şanslı. GS, BJK ve Kasımpaşa üçlüsünü geçemeyeceğimizi ön görürsek Avrupa için 5.olmak zorundayız. Olur da Sivas'ın arkasından 6.olursak kupa finalini GS ve Sivas oynamalı. Ancak bu şekilde lig 6.sı Avrupa'ya gider. Tabii bu sıralama ilk yarıdaki puanlamaya göre. Akhisar, Eskişehir, Karabük ve Bursa dörtlüsünün de önümüze geçme ihtimali var...

Sorunlari, koltukta gecen gunleri otelemekten başka bi anlami yok

Bera B.
17.01.2014, 00:48
Adam 24 25 puan dedi, neredeyse kazara denebilecek bir şekilde o hedefi geçti ama lig pozisyonunda benzer bir durum yaşanır mı? Bu kafayla zor.

Fatih Özkan
17.01.2014, 00:51
Şaka olsun ya...
Ne günlere kaldık Allah'ım ?
Bu nasıl vizyondur böyle ?

Ogün'
17.01.2014, 00:54
Şaka yapıyor olmalı.6.lık diye hedef mi olur?Yazık vallahi yazık.Her konuşmasında acayip bir şeyler söylemeyi başarıyor.Bu konuda takdir ediyorum kendisini.

Fatih Özkan
17.01.2014, 00:59
Senin 6.'lık diye hedef koyduğun bir sezonda taraftar neden tribünleri doldursun Hocam ?
Alınan saçma sapan yenilgileri bin bir güçlükle izah etmeye çalışıyorum yeğenlerime!
Takımdan soğutuyorsunuz! Böyle vizyonsuzluk olmaz!
Mantığınızın yetmediği yerde açın bu takımın geçmişine bakın!
Onlar vakti zamanında sizin mantığınızı zorlayacak pek çok iş başardılar!

Anıl C
17.01.2014, 01:59
Tamam simdi hocanin 6.lik lafina takiliyoruz o gün ne deseydi de biz beğenicektik?
Ya istifa ediyorum ya da bu takimdan bi halt olmaz mi dediginde alkislanacakti?
Hem diyoruz bu takima direk 6 transfer şart ama hoca bunu söyleyince olay oluyo
Anlayin iste hoca realist biri.
Umut dagitmakla isi yok.
Yapabilecegim bu diyo.
Istifa da etmeyecegine gore planlar bu yonde olacak

Faik Yılmaz
17.01.2014, 09:47
TEŞHİŞ YANLIŞ,TEDAVİ YANLIŞ.....

Bir adam var......

Elleri kırık,
Ayakları kırık,
Kaburgaları kırık,

Ve biz bu adama kızıyoruz neden yürüyemiyor diye......

Teşhisimiz yanlış ,tedavimizde....

Mustafa AKÇAY gidince hiç bir değişmeyecek....

Tıpkı Şenol Güneş gittiinde değişmediği gibi....

Tolunay KAFKAS gittiğinde değişmediği gibi.....

poetricus
17.01.2014, 10:25
Benimsediğimiz adamlara gelince öğrenilmiş çaresizliğin dibine vuruyoruz.
Dua etsin de bahsettiği transferler yapılmasın. Yapılırsa bu abuk sabuk oyun anlayışıyla sığınabileceği mazeret kalmayacak. O zaman da sevenleri seferberlik ilan eder...
Hoca'nın eli, ayağı, kaburgaları ve sair kemikleri kırık, başkanın kafası kırık, taraftarı takan yok ama onun da ne yazık ki kalbi kırık...

Çağdaş DENİZ
17.01.2014, 10:40
bu röpörtajın devamı var ya adam ilk altı başarıdır demiyo ki benim tahminim ilk altıya gireriz diyor.transfer olursa ilk üç diyor

Yiğit Gayretli
19.01.2014, 19:54
Deniz bitti Hoca'm. Kusura bakma. Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu iddia eden kişi; mevkisine bakmaksızın, Trabzonspor'un haklı davasına samimiyetle sahip çıkmak zorundadır. Tolunay Kafkas da aynı cümleleri kurmuştu. Şükür gitti. Şimdi de sıra sende... Bir dakika bile bekleme.

Bu dakikadan sonra ne saygım, ne sevgim ne de tahammülüm var sana. Dünyanın en güzel futbolunu oynatacak olsan; BİTTİ! Acilen istifa et...

Yiğit Gayretli
19.01.2014, 19:54
Deniz bitti Hoca'm. Kusura bakma. Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu iddia eden kişi; mevkisine bakmaksızın, Trabzonspor'un haklı davasına samimiyetle sahip çıkmak zorundadır. Tolunay Kafkas da aynı cümleleri kurmuştu. Şükür gitti. Şimdi de sıra sende... Bir dakika bile bekleme.

Bu dakikadan sonra ne saygım, ne sevgim ne de tahammülüm var sana. Dünyanın en güzel futbolunu oynatacak olsan; BİTTİ! Acilen istifa et...

DEEP BLUE
19.01.2014, 20:15
Biz vatan, millet, kuymak, lahana edebiyatı yapıp, konjonktür dalgalanmaları esnasında tornistan eden, Nihat Genç gibi, Sunay Akın gibi Trabzon'luları çok gördük... Trabzon'lu olmayıp, Trabzonspor'culuk oynayan Ahmet Hakan, Yılmaz Özdil gibileri de... Ancak, inancını, Kütahya'sını ve paradigmasını temsil edenlerden arta kalan, ''insanı fıtrat'' yüzüğüne atıfta bulunup, doğduğu ve ekmek yediği şehrin fıtratına hançer sokan hocayı ilk defa gördük...

Git hoca git! Adamı günaha sokma!

Sibel
19.01.2014, 20:29
Ne dedi biri yazabilir mi ?

DeAgLeMaNyAq
19.01.2014, 20:42
http://tvarsivi.com/player.php?y=7&z=2014-01-19%2014:09:09

polatmu
19.01.2014, 20:50
hoca sen bu kafayla gitmeye devam et herkese iyi görünürsen herkesten iş bulursun... anladığım kadarıyla mücadelemizin farkında değilsin eminim benim bizim kafamızdakilerede bu kadar fanatik olmayın falan diye akıl da verirsin... sen bizi anlamazsın hoca bak ben de seni anlamıyorum... hadi işine... biran önce vedalaşalım...

Hüseyin Başoğlu
19.01.2014, 20:59
Ben cidden taraftarımızı anlamıyorum ya :)

Geldiği gün 30 yaşından küçük taraftarımız şampiyonluk görmedi diyen hoca başkasımıydı ???

Ha tabi o zaman tolunay kafkasın kemiklerini sıyırmakla meşguldünüz.

ibrahim
19.01.2014, 21:15
Her yerde bıkmadan üşenmeden yazarım.

Adamlar birlik oldular, sokaklara indiler, polis arabaları yaktılar, camialarının ileri gelenleri bir araya geldi, ceplerinde ne varsa üçe beşe bakmadan kulübe yatırdılar, eski yeni tüm futbolcularının çıkmadığı televizyon, gazete kalmadı. Bizim camia ve taraftar bunların binde birini yapıp gücünü hissettirdimide şimdi hoca konuşmadı diye onu eleştirme hakkına sahip oldu? Hoca bugün o cesareti gösteremediyse bunun birinci sorumlusu bu camianın önde gelenleri ve takımın taraftarıdır. Bizim "beyuk adamlar" pısırık olmasaydık bugün hoca bambaşka konuşurdu.

Cafer Bulur
19.01.2014, 21:27
Ne konusmasini biliyor,ne de Trabzonsporun hedeflerini.

Ilk 6 hedefini koyan bir hocadan bize fayda gelmez.

Iho yu da al ve evine dön artik bu takima yakismiyorsun...

se_mah
20.01.2014, 00:14
Burada MRA'yı acımasızca eleştirenler ne yazık ki bir MRA değiller.

batuhan249
20.01.2014, 01:57
Azizi okadar çok düşünüyorsan iki gün sonra metriste. Buluşun . Bu sayede senden de çabucak kurtuluruz. ÇAPSIZ