PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Reşit Akçay

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22

Oğuz B.
10.11.2013, 19:02
Şair(!) orada aklınca kin kusmuş.

Şair orada Trabzonlu olup yetersiz olanlardan bahsetmiş olmalı.

dağlıca61
10.11.2013, 19:03
avrupada başarılı olduğunu sanma kazandığın maçlara bakıyorum ne tadı var ne tuzu oynanan futbolun, geçen yıl düşmeye oynayan takım Gençlerbirliğini iki maçta yenmişti ve şunu da belirtmeliyim bu sene geçen yıldan daha çok korkuyorum bu takımdan, zira disiplinsizlik ve vurdumduymazlık hat safhada takımda,

artvints
10.11.2013, 19:08
bütün maç iki kişi hücum ettik, adamlar cezasahamızda cirit attı.bir tane ikili mücadele kazanamdık.böyle kompakt lık falan olmaz.ayrıca bamba kesmek de büyük yanlışen azından dirençli oynuyor, fiziği falan iyi.

seyduna_efil
10.11.2013, 19:26
Ligde topa en az sahip olan ikinci takımız.

canna52
10.11.2013, 19:28
"Trabzonspor taraftarı futbolu bilir." Doğru olsa ne yazar, yönetimi, hocası, futbolcusu bilmedikten sonra...

abi bu istanbul basınının en büyük zokasıdır zaten.

alanzinho denen gevşek burada 4 sene para kazandı, kim çıkıp bu futbolcu falan değil diyebildi ki?

daha onlarcası var

Sefa
10.11.2013, 19:29

Kimi geçmişiz çok merak ediyorum..

Fatih
10.11.2013, 19:36
Kimi geçmişiz çok merak ediyorum..

Antep.

Bu hafta değişebilir ama :D

Antonio
10.11.2013, 19:37
mra gtsin bielsa , magath hatta hikmet hoca gelsin imdat...

cakalkerem
10.11.2013, 19:38
uçaktan in kulübe git istifanı ver arkana bakmadan yürü

Cihansev
10.11.2013, 19:38

En az koşan takımız ama..

Sefa
10.11.2013, 19:45
1461 Trabzon'un hala Hocası yok bu fırsatı kaçırma..

Emre ÖZTÜRK
10.11.2013, 19:55
Hoca lig elden gitti yine hayaller bir sonraki seneye mi ?

Bayramm61
10.11.2013, 20:02
meragimi ceken bi konu var; Hoca macin ilk devresinde gözlüklü ikinci devresinde gözlüksüz duruyor..bunu bana biri aciklayabilirmi? son birkac mactir dikkatimi cekti bu durum.. gözlük lazimsa 2. devre neden yok, lazim degilse ilk devre neden var???

cakalkerem
10.11.2013, 20:04
sihirr yapıyordur

OnurKul
10.11.2013, 20:07
Her maç Amerika'yı yeniden keşfetmeye çalışıyor, her maç sihirbazlık peşinde! Ben çok destekledim kendisini lakin böyle oyun istemiyorum!

sifuni
10.11.2013, 20:07
Kalan 7 mac icin 8 puan hedef koyan hocamiz üzülmemistir dogal karsilamistir.

cakalkerem
10.11.2013, 20:08
Mustafa Denizli Rize'ye getirilebiliyorsa Trabzon'a da getirilebilir....

Başkası yalan olur.....

Bugün hocaya teşekkür edilmeli......

Oğuz B.
10.11.2013, 20:08
Mustafa Reşit Akçay'ın futbol bilgisine saygı duyuyorum. Bu gözler geçen yıl gencecik çocuklara İstanbul'un beylerini dize getirecek futbolu oynattığını gördü. Benim için sonsuz kredisi var.
Allah inşallah ona aklındaki futbolu oynatabilecek ortamı nasip eyler.
Ama bu oyunda kazanan haklıdır. Diyecek bir şey yok.

Ufuk
10.11.2013, 20:18
meragimi ceken bi konu var; Hoca macin ilk devresinde gözlüklü ikinci devresinde gözlüksüz duruyor..bunu bana biri aciklayabilirmi? son birkac mactir dikkatimi cekti bu durum.. gözlük lazimsa 2. devre neden yok, lazim degilse ilk devre neden var???

Totem yapiyodur.

Bayramm61
10.11.2013, 20:19
Yok gercekten merak ediyorum...

cakalkerem
10.11.2013, 20:23
hep şapkalı.....bir daha ki maça şapkasını da çıkartsın.....

OnurKul
10.11.2013, 20:25
Şenol Hoca olsa bu Avrupa Ligi gruplarından çıkmaz mıydık?

Videoton faciasından sonra gelen sol bek ve forveti hiç unutmayacağım! Sadri, Şenol Hoca başarısız olsun diye her şeyi yaptı.

gabriel omar
10.11.2013, 20:27
Forveti aldıracaktın,almıyorsanız ben de yokum diye restini çekebilecektin .İlk hatayı orda yaptın.

Orta sahandaki bu alternatifsizliği önceden kestirip Jebrini kadroya alacaktın,gerekirse Alanzinhoya lisans çıkarılmaz,Jebrine çıkarılırdı.

En olmadı ,altyapıdan hücumcu bir kaç genci kulübeye yerleştirecek,farklı bir şeyler denemeye çalıştığını taraftara göterecektin.

Şimdi yapabileceğin en mantıklı şey,Kadir,Yusuf gibi adamları ısrarla oynatman,Caner,Soner gibi şans bulamamış,ya da az bulmuş adamlara görev vermen ve Adrian,Giray,Aykut,Olcan gibi formsuz isimleri yedeğe çekmen olur.Ufuk Sonay gibi,fizik olarak hazır gençleri de en azından kulübeye koyarak kulübe zenginliğini arttırmalısın.Kulübeye dönüp baktığında hamle şansın olur en azından.

Devre arasına kadar bu yolda ilerlersen,hiç değilse insanlara farklı bir şey yapmaya çalıştığını göterirsin.Ha bir de defansif oynamak demek,rakibin senin ceza sahanın önünde fink atması demek değil.Oyunu geride kabul edeceksen,en azından rakibi kendi yarı sahanda yeterli düzeyde bunaltacaksın.

Takımın yetersiz kondisyonuna gelince,bu işin tek kabahatlisi sensin.Sene başında Yannick işi olmayınca ,biz de kondisyon işinden anlarız ,gelmesin önemli değil diyerek taraftarla dalga geçen sendin.Şimdi bu vaziyeti temizlemek de senin borcun.

Ömer Öztürk
10.11.2013, 20:50
ligde aldıgımız akhısar bjk gencler kasımpasa macları tamamen hocanın korkak ve sacma sapan kucuk dusuncelerinin eseridir..
ligde şuana kadar tek basarısı kadıkoyden aldıgı 0-0 lık sonuctur.

cakalkerem
10.11.2013, 20:56
denizli düşüülmeli...kulusleri hazırlanmalı alt yapısı yapılmalı bir an önce

Samet Türkmen
10.11.2013, 21:04
denizli düşüülmeli...kulusleri hazırlanmalı alt yapısı yapılmalı bir an önce

Abi Başbakan'dan Süper Lige çıkma garantisi alan Rizespor'a gitti Denizli. Sakın uğramasın bize diyeceğim ama İHO varken o da gelir.

cakalkerem
10.11.2013, 21:06
başbakan belki bizede ilk 3 garantisi verirde bize gelir ne diyeyim.....zor işler

İ. SARAL
10.11.2013, 21:08
Hocanın arkasındayız. Sene sonuna kadar devam.

İ. SARAL
10.11.2013, 21:12
Giray denen kazma sayesinde maçı verdik. Bir insan bu kadar neyse ağzımı bozmayacağım.

artvints
10.11.2013, 21:33
bamba yı kesmeyeceğdin, stoperler felaketti.

Erbay
10.11.2013, 21:34
Bu takımı yenmek kolay değil diyordun hocam, evet kolay değil. Çok kolay.

Sefa
10.11.2013, 21:43
Hoca'nın planını Henrique bozdu. O ilk yarı Gençler'i futbola küstürüp 2. yarı vuracaktı ama birden gol olunca herşey alt üst oldu..

Cyzio
10.11.2013, 21:45
Savunma futbolu oynarken ki her zaman yaptığımız bu, bazen öyle açıklar verip öyle adam kaçırmalar yapıyoruz ki akıllara zarar. Bu maçta da yaptık. İnşallah bir gün biri bunları fark edip de cezamızı kesmez.

Böyle devlet sırlarını neden uluorta konuşursunuz, üstad?

Bakın, Mehmet Özdilek fark etti bile.

.

Koray
10.11.2013, 21:47
Mra ile birakin uzun vadeli projeyi uzun yola bile cikilmaz.

Futbolda defansif oynattigi gibi arabayida 70-80 kmde surer yol bitmez.

Emre Özyanık
10.11.2013, 21:50
sn mustafa reşit akçay gençlerbirliği maçı öncesi bu takımı yenmek o kadar kolay değil derken eminim 2-0 lık skor avantajının olabilme ve bunu koruyamama ihtimalini düşünmemiştir.. bu zamana kadar aldığı en iyi skor istanbulda saraçoğlunda alınan beraberliğidir. takımın bireysel yetenekleridir uefada başarıyı getiren.. takımın başında yeterli hoca olmayınca da bir süre sonra bireyler yetersiz kalıyor ki bu yetersizlik yüzünden futbolda teknik hocaya ihtiyaç duyulur. incil okuyup, kilise yaptırmaya, tesislerin bahçe işlerine bakıp farklı bir çiçek daha ekme talebinde bulunmaya gerek yok. bunların eğitim ve öğretim alanı futbol camiası değil üniversitelerin ilgili bölümleridir. gayet sakinlikle hem lazio maçında ki beraberliği hemde bugün 2-0dan 3-2 kaybedilen maçı yorumlayabiliyor. bu tür golleri yememeliyiz diyor. bilmiyorduk sayın hocam .. biz yeniliyor sanıyorduk bu tür goller. yenilmesi gerekir sanıyorduk.. ilk yarıya gözlükle ikinci yarıya gözlüksüz çıkarak totemler yapıp maç kazanılmaz. maç alın teriyle yeterli bilgiyle kazanılır. bu yeterlilikte sende yok. bu yüzden bırak da rahatlayalım.. girayın lakayitliği ve henrique nin hantallığı işin cabasıı...

nchls
10.11.2013, 22:17
her maç ne zaman gol yiyecez diye beklemekten ben sıkıldım. Sezon sonuna kadar tahamülüm yok açıkcası şahsi fikrim.Tek kale ( bizim sahamızda ) oynanıyor tüm maçlar . Bir takım maç boyu 200 pas yapar mı ya. Rezillik değilde nedir. korkarım antep , erciyes maçlarında felan bile top hep rakipte olacak, ezecekler oyunlarıyla bizi. Bala , kişisel bir gol atarsak anca öyle galip gelirsin de nereye kadar

omondoles
10.11.2013, 22:35
Defansif oynamayla ilgili hiçbir problemim yok, problemim defansif ve kontratak futbolun gerekliliklerini yap(a)mamakta.

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin

SEDAT
10.11.2013, 22:50
* Hocam seni çok fazla büyütmüşüz, şu ligdeki sonuncu takım dahil en aciz futbolu oynatan Hocasın açık ara...

Cafer Bulur
10.11.2013, 22:55
Defansif oynamayla ilgili hiçbir problemim yok, problemim defansif ve kontratak futbolun gerekliliklerini yap(a)mamakta.

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin

Aynen,defansif oynuyoruz defans yapmasini bilmiyoruz kontraatak oynuyoruz kontra yapamiyoruz bunda mra nin büyük payi var.

Trabzonlu bir hoca olarak basarili olmasini ben de istiyorum ama en azindan bu kadroyla bu is olmayacak.

cakalkerem
10.11.2013, 23:01
kadro kötü ama bu kadar silik olmaya hakları yok.....

Joacivil
10.11.2013, 23:05
Bu hoca enkaz aldı hiç bir şey yapmayan oyuncuları emanet aldı
niye aldı?
altyapıdan gençleri alıp bu ruhsuzlar yerine oynatır diye sözde öze dönüş

ne farkı var diğer hocalardan hiç bir şey yapmadı
hayatımda gördüğüm en kötü futbolu oynuyoruz işkence resmen

aslında herşey başkanın İHO seçilmesiyle başladı....

Mert Acar
10.11.2013, 23:13
Ah be hocam ne kadar sevinmiştim geldiğinde,dik oynayacağız Trabzonspor gibi oynayacağız diye.Seviyorum,savunuyorum seni ama giderek kredin bitiyor.Bu futbol bize lüzüm.Umarım toparlanırsın bir an önce,istediğimiz sadece güzel futbol.
Hala umudum var ama ..Haydi filozof.

cakalkerem
10.11.2013, 23:15
hoca yeter.....

Fatih
10.11.2013, 23:22
11 maçta 11 puan geri düştük.

Hala yenemiyorsan yenilme sen.

İsa
10.11.2013, 23:27
Giray denen angutu hala stoper diye sahaya sürdüğün için...

Malouda'yı çıkarıp Adrian denen sünepeyi 90 dakka oyunda tuttuğun için.

Arkaya yaslanarak oynamayı kendi yarı sahanda beklemek sandığın için,

En az 20 resmi maça çıktığın halde hale takımın ne bok olduğunu anlayamadığın için,

Hala en zayıf rakibe karşı bile aptalca bir oyun üzerinde ısrar ettiğin için.

Baskılı ve tempolu oynamanın ne olduğunu bilmediğin ve takımına oynatamadığın için.

Bu takım sana fazla...

tristram
10.11.2013, 23:45
capsiz bir hoca oldugunu ilk maclarda da gostermisti.hayati boyunca ikinci liglerde surunmus bir adami
laak diye trabzonspor'un basina koyarsan adam neye ugradigini sasirir tabii.o kucucuk dunyasina trabzonspor
10 beden buyuk geldi.
ligde 11 mac yaptik, bu takim ne kadar kotu bir takim ki hicbir rakibine oyun anlaminda
bir ustunluk kuramiyor..hic utanmiyorsun degil mi hocam?
biz senden utaniyoruz ama.sana takimin hocasi demeye dilimiz varmiyor.dilerim tez elden
biletini keserler.

sametaydin
10.11.2013, 23:51
Sen nasıl bir teknik direktörsün ya. Ayıptır ya...

Tamam takımı çekiyorsun topun arkasına kendi sahana da kardeşim bu adamlara azıcık adama basmayı filan öğret ayıptır yazıktır böyle maç kazanılır mı nedir bu ligde azıcık kalburüstü tüm takımlar bizi rahatça yener 2 gol attık diyorsun nasıl atmışız doğru düzgün atağımız bile yok. Sen bu işi beceremiceksin ama hadi bakalım hayırlısı.

Artık telafisi var filan deme neyin telafisi var gençlerbirliğinden kaybettiğin puanı kimden telafi edecen ligin en kötü takımlarından biri zaten gençlerbirliği. Onu yenemiyorsan kimi yenece de telafi edecen puanı. Ayıp ayıp şu takıma bi elin değdiğini göster şu takım bi koşsun sahada hepsi yürüyor. Sen otoriteni koyup bu oyuncuları oynatamıyosan bu işi yapamıyorsun demektir.

bahadır2561
10.11.2013, 23:52
Nasıl bir takımsak gelen her hoca enkaz almış oluyor

İsa
10.11.2013, 23:54
Atletico madrid'de aynı oynuyor.

Hadi hücum yapamıyoruz onlar kadar yetenekli oyuncularımız yok onu anladık.

Lan adam kendi yarısahasına topla giren adamı eşek arası gibi sokuyor,

Sense sadece cezahasında rakibe baskı uygulatıyosun.

Böyle aptalca savunma yaptıran başka bir teknik adam görmedim...

gabriel omar
10.11.2013, 23:59
Yeni şeyler dene.Tabi bundan kastım Aykutu sol bek,Yusufu sağ açık,Maloudayı orta saha oynatman değil.

Sistemini değiştir,bir kez de önde basmayı ,topa sahip olmayı,çok adamla hücum etmeyi dene.Dizilişi değiştir,farklı bir kurguyla oyna.Formsuz oyuncuları yedeğe çek,kullanmadığın oyunculara şans ver.Kulübeni zenginleştir,fizik durumu iyi olan altyapıdaki gençlerden 2 3 tane kulübeye koy.İşler zorlaştığında Emre Güralla Aykutun eline bakmak zorunda kalma ,bir kez de Ufuk gibi gençleri dene.

Başarılı olamasan bile diğer hocalardan farklı bir şey yapmaya çalıştığını,hatalarından ders aldığını göstermiş olursun.

sametaydin
11.11.2013, 00:06
Yeni şeyler dene.Tabi bundan kastım Aykutu sol bek,Yusufu sağ açık,Maloudayı orta saha oynatman değil.

Sistemini değiştir,bir kez de önde basmayı ,topa sahip olmayı,çok adamla hücum etmeyi dene.Dizilişi değiştir,farklı bir kurguyla oyna.Formsuz oyuncuları yedeğe çek,kullanmadığın oyunculara şans ver.Kulübeni zenginleştir,fizik durumu iyi olan altyapıdaki gençlerden 2 3 tane kulübeye koy.İşler zorlaştığında Emre Güralla Aykutun eline bakmak zorunda kalma ,bir kez de Ufuk gibi gençleri dene.

Başarılı olamasan bile diğer hocalardan farklı bir şey yapmaya çalıştığını,hatalarından ders aldığını göstermiş olursun.

Ya dostum ne ilerde basması ne diyorsun bu takım kendi ceza yayının önüne gelene kadar rakip takıma müdahale etmiyor oyuncular gölge gibi takip ediyor rakibi ama sadece gölge, başka bişey yaptıkları yok kaldı ki ileride bassın. Böyle kötü futbol ben hayatımda görmedim. Oyuncular hepsi yürüyor hiçbiri düzgün koşmuyor. Benim inancım azalıyor teknik direktöre karşı eldeki kadro çok iyi değil yani şampiyon olabilecek bir kadro değil ama bu kadar da düşecek bir kadro değil bu kadro bu takımları yenmesi gerekir diye düşünüyorum eldeki malzemeyi de bana göre iyi kullanamıyor hoca. Benim hocaya pek inancım kalmadı bugünkü rezillikten sonra.

gabriel omar
11.11.2013, 00:12
Ya dostum ne ilerde basması ne diyorsun bu takım kendi ceza yayının önüne gelene kadar rakip takıma müdahale etmiyor oyuncular gölge gibi takip ediyor rakibi ama sadece gölge, başka bişey yaptıkları yok kaldı ki ileride bassın. Böyle kötü futbol ben hayatımda görmedim. Oyuncular hepsi yürüyor hiçbiri düzgün koşmuyor. Benim inancım azalıyor teknik direktöre karşı eldeki kadro çok iyi değil yani şampiyon olabilecek bir kadro değil ama bu kadar da düşecek bir kadro değil bu kadro bu takımları yenmesi gerekir diye düşünüyorum eldeki malzemeyi de bana göre iyi kullanamıyor hoca. Benim hocaya pek inancım kalmadı bugünkü rezillikten sonra.

Bende aynısını söylüyorum zaten farklı düşünmüyoruz.

O yüzden diyorum ya birkez de önde basmayı,rakibi rahatsız etmeyi deneyelim diye.Çünkü bu oynadığımız oyunun adı defansif futbol değil.Defansif oynayan hiç bir takım takım rakibin elini kolunu sallaya sallaya ceza sahasına yaklaşmasına izin vermez.

sametaydin
11.11.2013, 00:16
Bende aynısını söylüyorum zaten farklı düşünmüyoruz.

O yüzden diyorum ya birkez de önde basmayı,rakibi rahatsız etmeyi deneyelim diye.Çünkü bu oynadığımız oyunun adı defansif futbol değil.Defansif oynayan hiç bir takım takım rakibin elini kolunu sallaya sallaya ceza sahasına yaklaşmasına izin vermez.

Doğru diyorsun normalde öyle olmalı ama bizde bu defansif anlayışı malesef bu şekilde.

gabriel omar
11.11.2013, 00:19
Doğru diyorsun normalde öyle olmalı ama bizde bu defansif anlayışı malesef bu şekilde.

Bu sadece anlayışla da alakalı değil.Oyuncularımız doğru dürüst koşamıyor.Hani desem ki önceki maçta çok tempolu oynadık da yoruldular o da değil.Sene başından beri rölantide oynadığımız halde niye hala bu adamların koşmaya dermanı yok ,onu da kondüsyoner Yannick işi olmayınca bilmiş bilmiş konuşan Mustafa hoca cevaplasın.Hani anlıyordular ya kondüsyonerlik işinden,başkasına lüzum yoktu.

sametaydin
11.11.2013, 00:24
Bu sadece anlayışla da alakalı değil.Oyuncularımız doğru dürüst koşamıyor.Hani desem ki önceki maçta çok tempolu oynadık da yoruldular o da değil.Sene başından beri rölantide oynadığımız halde niye hala bu adamların koşmaya dermanı yok ,onu da kondüsyoner Yannick işi olmayınca bilmiş bilmiş konuşan Mustafa hoca cevaplasın.Hani anlıyordular ya kondüsyonerlik işinden,başkasına lüzum yoktu.

Benim bu konudaki düşüncem değişik. Oyuncular böyle umursamaz oynuyorsa koşmuyorsa bunun nedeni hocayı pek de umursamadıklarındandır bana göre. Eğer hocayı dinlemiş olsalar pekala koşarlar belki 60. dakikada filan yorulurlar filan ama sonuçta mücadele ederler yani. Mesela Fatih terimin takımında kimse böyle umursamaz futbol oynayamaz bence. Kısacası hocanın bana göre bir otorite sıkıntısı vardır bana göre bu benim görüşüm.

İ. SARAL
11.11.2013, 08:45
Olcay Çakır çok güzel özetledi bizim taraftarı. İnsanlar geçmiş maçları hatta geçmiş yılları çok çabuk unutuyor hocaya ayıp ediliyor dedi. Aynen katılıyorum.

Ahmet Kuru
11.11.2013, 11:04
bu kadar korkak futbol oynatmak zorundamısın Hocam?

Fatih Öztürk
11.11.2013, 11:07
bu kadar korkak futbol oynatmak zorundamısın Hocam?

Bu kadro atak oynamaya çalışırsa her zaman ilk golü yiyen takım biz oluruz.ilk golü yedikmi çıkarmasıda güç olur.

ahamitokutan
11.11.2013, 11:19
Genelin şikayetçi olduğu konu hücum futbol oynamayışımız değil.Top rakipte iken takım pres falan yapmıyor.Herkes seyirci gibi maçı izliyor.Arada bir Colman lütfen basar gibi yaptı hepsi bu.Dün ilk 17 dakikada adamların 8 tane şutu var kalemize hem de hiçbirine müdahale edilmemiş.Kaleyi tutan şut sayısı da 1 idi.o sayı 3-4 olsa muhtemelen ilk yarıdan maç 2-1 olurdu zaten.Bu pres yapmama hastalığı 3 senedir takımın yakasına yapışmış bırakmıyor.Kabullenemediğimiz budur.Bunu çözecek olan da sanırım teknik ekiptir.Takım kötü olabilir kalitesiz olabilir.Ama kimse mücadele etmeyince basmayınca pres yapmayınca insanın kanına dokunuyor.O kadar para alıp da mücadele etmemeye kimsenin hakkı yok.

Ahmet Kuru
11.11.2013, 12:00
Bu kadro atak oynamaya çalışırsa her zaman ilk golü yiyen takım biz oluruz.ilk golü yedikmi çıkarmasıda güç olur.

Her dakika hucum oynayalımda demiyor kimse Fatih abi. Ama bu kadar da korkak futbol oynatmaya hakkı yok hiçbir hocanın.
Rakibin hatasını bekleyip, o hatadan gol atmakla, kalecinin yıldızlaştığı farklı galibiyetlerle takım yönetilmez abi.

Biz rakip ceza sahasına girebilmek için bir taraflarımızı yırtıyoruz adamlar üç pasla cezasahamıza girebiliyorsa eğer, bunun cevabını futbolcular değil hoca verecektir.

ozturk
11.11.2013, 12:11
Maşallah dediğim 7 gün bile yaşamıyor.

Keşke övmeseydim MRA yı..

Yiğit Gayretli
11.11.2013, 12:16
Bu denli sinmeyi ben de kabul etmiyorum. Kapanmanın da bir adabı var. Tamam müsaade ediyoruz rakibe oynasın diye; ama golü yiyince de reaksiyon geliştiremiyoruz.

Bu sistemde oynatacaksan bunlara çözüm bulmalısın Hoca'm.

Mert Oğuzlu61
11.11.2013, 12:21

gs, fb, bjk dışında hiçbir takımın kadro açısından bize karşı net bir üstünlüğü yok. istanbullulara karşı kontra atak futbolu oynatabilir, anlarız durumu. ama rakip ayırt etmeden yarı sahaya gömülmenin mantıklı bir tarafı yok. defans yapmayı becersek neyse, onuda beceremiyoruz zaten.

Mehmet Mangan
11.11.2013, 12:27

Sanki ilk golü atınca değişen bir şeyler oluyor. Şans ya da rakibin ikramlarıyla gol atıyoruz. Onur varken maça tutunuyoruz hepsi bu. Ama gençler maçı 2-0 öne geçtik ne oldu ?

Fatih Öztürk
11.11.2013, 12:41
Her dakika hucum oynayalımda demiyor kimse Fatih abi. Ama bu kadar da korkak futbol oynatmaya hakkı yok hiçbir hocanın.
Rakibin hatasını bekleyip, o hatadan gol atmakla, kalecinin yıldızlaştığı farklı galibiyetlerle takım yönetilmez abi.

Biz rakip ceza sahasına girebilmek için bir taraflarımızı yırtıyoruz adamlar üç pasla cezasahamıza girebiliyorsa eğer, bunun cevabını futbolcular değil hoca verecektir.

Bu takım hücum oynayamaz kardeşim.kabul bu kadarda geriye yaslanmak olmaz ama işte devamlı dem vuruyorum bu oyuncuların büyük bölümü hakikaten karaktersiz.sezon sonunu beklemekten başka yapacak bir şeyimiz yok.

gs, fb, bjk dışında hiçbir takımın kadro açısından bize karşı net bir üstünlüğü yok. istanbullulara karşı kontra atak futbolu oynatabilir, anlarız durumu. ama rakip ayırt etmeden yarı sahaya gömülmenin mantıklı bir tarafı yok. defans yapmayı becersek neyse, onuda beceremiyoruz zaten.

Zokora,Bamba,Olcan,Volkan,Adrian,Henrique,Alanzinh o,Colman,Janko bunlar kötü adamlar değil ama son derece sorumsuz,kaypak,iş bilinci ve ahlakı yerlerde olan oyuncu sürüsü.bunlarla değil hücum oynamak sahaya bile çıkılmaz ama işte yanlarında oynayan,Onur,Mustafa,Bosingwa,Yusuf,Malouda'ların gayretleriyle bir yerlere gelebildik.en azından avrupada!

Sanki ilk golü atınca değişen bir şeyler oluyor. Şans ya da rakibin ikramlarıyla gol atıyoruz. Onur varken maça tutunuyoruz hepsi bu. Ama gençler maçı 2-0 öne geçtik ne oldu ?

İlk golü atınca en azından geriye yaslanıp öne çıkmayarak rakibin sinirlerini alt üst ediyoruz kolay pozisyon vermiyoruz maç kazanıyoruz ama dün öyle olmadı çünkü Mustafa hoca ortada sıçan oynayan Adrian ile Zokoraya fazla sabretti avucumuzdaki maçı hediye ettik.dün 2.yarıda Abdülkadirle Aykut Akgünü oyuna alsa bu maçı sittin sene vermezdik.adamlar orta sahada topa yükselmeden tüm hava toplarını indirdiler 2 topla kalemize indiler.

sametaydin
11.11.2013, 12:42
Genelin şikayetçi olduğu konu hücum futbol oynamayışımız değil.Top rakipte iken takım pres falan yapmıyor.Herkes seyirci gibi maçı izliyor.Arada bir Colman lütfen basar gibi yaptı hepsi bu.Dün ilk 17 dakikada adamların 8 tane şutu var kalemize hem de hiçbirine müdahale edilmemiş.Kaleyi tutan şut sayısı da 1 idi.o sayı 3-4 olsa muhtemelen ilk yarıdan maç 2-1 olurdu zaten.Bu pres yapmama hastalığı 3 senedir takımın yakasına yapışmış bırakmıyor.Kabullenemediğimiz budur.Bunu çözecek olan da sanırım teknik ekiptir.Takım kötü olabilir kalitesiz olabilir.Ama kimse mücadele etmeyince basmayınca pres yapmayınca insanın kanına dokunuyor.O kadar para alıp da mücadele etmemeye kimsenin hakkı yok.

Bence güzel özetlemişsin durumu.

E. Okan Bülbül
11.11.2013, 13:02
Takımın gerideki 6 topcusuna maçtan önce ortasahayı geçmeme yemini mi ettiriyor gerçekten merak ediyorum. Şu zokoradan vazgeç. Defansı az ilerde kur , ofansla defans arasındaki KOCAAAAAMAN alanı biraz daralt topçular bir birine yakın olunca belki 2 pas yaparız 2 gol girişiminde bulunuruz.Kanat futbolu oynamaktan vazgeç. Olcan kendiyle mücadele ediyor kanatta 1 tane etkili orta kesemiyor. Orta kessede daha kaleci degajına yükselemeyen HENRİKE topa kafa mafa vuramaz değerlendiremez. Yeter artık ben bile bunları görüyorsam eminim sen de görüyorsundur bişeyler dene yenil diyelim ki en azından deniyor!

Ogün YAZICI
11.11.2013, 13:07
futbol oynatmadığın gibi sürekli basının karşısında oyuncu psikolojisi diye bıdı bıdı yapıyorsun.son 4 haftada oyuncuların sinirden gördüğü 3 kırmızı kartı açıkla...

Ömer Öztürk
11.11.2013, 13:12

sonuna kadar katılıyorum müthiş özetlemişsin :alkış::alkış:
milleti delirten sahada yürüyen takım yoksa barca gibi top oynamasını beklmiyor kimse . biz yenilebiliri kotu oynayabliriz ama kötü mücadele edemeyizzz bizim takım 3ünü birden yapınca koyuyor insana

Ömer Öztürk
11.11.2013, 13:15
herkes transfer dönemini bekliyor forvet alınca hersey düzelicek sanıyoruz ama kafa değişmedigi sürece hicbirsey olmaz bizden

endlessdeath
11.11.2013, 13:17
hocam doğru söylüyorsun defans anlamında da kötüyüz en azından takım baskı kurması için atak oynamak şart senin sahana gelmeye vakit bulamaz rakip çünkü sen atak yapıyorsun ancak bizim takımdakilerin şunu iyi bilmesi veya öğretilmesi gerek baskı altına almak için topa sahip olmak gerek ve top çevirmek gerekir.Bunların yapılmadığı belli ben gençlerbrliğinin oyun anlamında çok çalıştıkları teknik taktik fizik anlamında yeterliydiler ve yendiler.benim demek istediğim oyunumuz karşı takım hata yapsın bizde gol atalım yenelim olursa böyle 2-0 dan 2-3 yenilirsin.Önce takım skor korumasını bilmeli onu bile beceremeyen bir takım var elimizde.Bunu bilmeyen takımla bu iş yürümez pres yapacaksın ofanstayken de pres yapacaksın büyük takımlar gibi ancak bizimkilerin hepsi küçük takımlardan daha kötü bir oyun anlayışına girmişler

E. Okan Bülbül
11.11.2013, 13:18
Gol attığımızda millet sevinirken bile takımdan birilerine hatasını söyleyen bağıran çıldıran Şenol Güneş'i özledim.

Ömer Öztürk
11.11.2013, 13:22
gelirken hepimizin düşüncesi farklıydı en azında mücadele ederiz takım sahada yürümez diyorduk lakin aynı tas aynı hamam
insallah tez zamanda gidersin

Bedri Sertkaya
11.11.2013, 13:24
O değil o formayı haketmeyenler gidecek!

Fatih Öztürk
11.11.2013, 13:28
hocam doğru söylüyorsun defans anlamında da kötüyüz en azından takım baskı kurması için atak oynamak şart senin sahana gelmeye vakit bulamaz rakip çünkü sen atak yapıyorsun ancak bizim takımdakilerin şunu iyi bilmesi veya öğretilmesi gerek baskı altına almak için topa sahip olmak gerek ve top çevirmek gerekir.Bunların yapılmadığı belli ben gençlerbrliğinin oyun anlamında çok çalıştıkları teknik taktik fizik anlamında yeterliydiler ve yendiler.benim demek istediğim oyunumuz karşı takım hata yapsın bizde gol atalım yenelim olursa böyle 2-0 dan 2-3 yenilirsin.Önce takım skor korumasını bilmeli onu bile beceremeyen bir takım var elimizde

Üstad hangi oyuncularla baskı kuracaksın:)Zokora baskının b'sinden anlamaz,Adrianın 1 metre yanından rakip oyuncu geçse umurunda olmaz,Malouda takımda en fazla top kazanan oyuncu oda bir yere kadar dayanabilir.Colman eski Colman değil,Henrique topsuz alanda sıfır,Olcan bi kayboldumu arada bulasın geriye bir tek Yusuf kaldı oda olmadımı rakibi rahatsız eden tek oyuncumuz yok.dünkü 2-0 skor avantajını herhangi bir anadolu takımı yakalasaydı 5 atmadan bırakmazdı.ama işte her hatayı oyuncu yapacak değil ya?devreye rakibin gol atarak moralli giriyor önde baskı kuramıyorsun,orta sahada top kazanamıyorsun rakibin tüm hava toplarını rahatsız edilmeden indiriyorsa hemen Aykut Akgün,Abdülkadir hamlesi yaparak oyunu kilitleyebilirdik.ama yapmadık.hala inanamıyorum ve şoktayım.

endlessdeath
11.11.2013, 13:35
Üstad hangi oyuncularla baskı kuracaksın:)Zokora baskının b'sinden anlamaz,Adrianın 1 metre yanından rakip oyuncu geçse umurunda olmaz,Malouda takımda en fazla top kazanan oyuncu oda bir yere kadar dayanabilir.Colman eski Colman değil,Henrique topsuz alanda sıfır,Olcan bi kayboldumu arada bulasın geriye bir tek Yusuf kaldı oda olmadımı rakibi rahatsız eden tek oyuncumuz yok.dünkü 2-0 skor avantajını herhangi bir anadolu takımı yakalasaydı 5 atmadan bırakmazdı.ama işte her hatayı oyuncu yapacak değil ya?devreye rakibin gol atarak moralli giriyor önde baskı kuramıyorsun,orta sahada top kazanamıyorsun rakibin tüm hava toplarını rahatsız edilmeden indiriyorsa hemen Aykut Akgün,Abdülkadir hamlesi yaparak oyunu kilitleyebilirdik.ama yapmadık.hala inanamıyorum ve şoktayım.
baya bir sövdüm oyunculara sonra boşverdim artık bende renktaş sende haklısın bana kalsa takımıın kaleci hariç bosingwa maluda yusuf kısascası takım için çarpışan adamların dışında kalanları göndereceksin böyle rezil oyunun ardından teknik direktörden rapor alacaksın başkan olarak ancak teknik adam da ne yaptığını bilmez ise vay halimize

Fatih Öztürk
11.11.2013, 13:42
baya bir sövdüm oyunculara sonra boşverdim artık bende renktaş sende haklısın bana kalsa takımıın kaleci hariç bosingwa maluda yusuf kısascası takım için çarpışan adamların dışında kalanları göndereceksin böyle rezil oyunun ardından teknik direktörden rapor alacaksın başkan olarak ancak teknik adam da ne yaptığını bilmez ise vay halimize

Ve bir zamanlar herkesin burun kıvırdığı Mustafa Yumlu:)

İskender YILMAZ
11.11.2013, 14:08
Ziya Doğan'ın dahi onda biri etmez.

Antonio
11.11.2013, 14:17
Mra 60 ların futbolunu oynatıyorsun. resmen tarihi eser bir hocamız var...

bahadır2561
11.11.2013, 14:36
Sör MRA

Antonio
11.11.2013, 14:44
açık söylüyorum mra bizi köreltiyor. mra gitse dahi bu futbolun etkisi kolay kolay silinmez. adamların omuriliğine geçerse yandık. Buna psikolojide Mra etkisi diyoruz 7 milyarda bir. Bu hastalığı ben buldum. semptomlar şöyle seyrediyor. başta futbol takımı rastgele kazanıyor defansta bekleyip oyalanıyor. hastalığın ileri safhasında futbolcuların topla alakaları kesiliyor top oynayamaz hala geliyorlar. reçetesi mrayı takımdan almak. iyi bir hoca iyi bir psikolog ve kondisyoner takıma kazandırmak. futbolcular sabah antrenmanında toplu antrenmanda bol bol hücum bölgesinde bulundurulmalı birlikte hareket ederek sabah akşam pas çalışılmalı. karşı takımı karşılama noktasında forvet dahil hücum pres uygulamasına geçilmeli. Acil şifalar diliyorum...

unique
11.11.2013, 14:56
Avrupada kazandığımız maçlar da dahil hiç bu kadar ezilen, rakibe mahkum oynayan bir Trabzonspor görmemiştim. Hocanın vizyonu Trabzonspor'u kaldırmıyor, derhal yeni bir yönetim ve yeni bir hoca lazım bu takıma. Tabii oyuncu kadrosunun da çok büyük oranda değişmesi lazım, yoksa çile çekmeye devam ederiz. Şota artık oldu bence, yakında umarım bize gelir.

Hami_41
11.11.2013, 14:59
Gol attığımızda millet sevinirken bile takımdan birilerine hatasını söyleyen bağıran çıldıran Şenol Güneş'i özledim.

Böyle bir değere, futbol filozofuna sahibiz ama kıymetini bilmiyoruz

Ogün YAZICI
11.11.2013, 15:29
ziya doğan'la karşılaştırmak günahtır.ziya'nın en azından gerçek bir defansif sistemi vardı.mustafa akçay'ın tek yaptığı iş sür oyuncuları sahaya ve dua et...

SiNo
11.11.2013, 15:32
Hocaya haksız eleştiri yapilmaktadir hacıosmanoglu dur tek sorumlu

HTC Desire X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seyduna_efil
11.11.2013, 15:54
Ersun Yanal'ı biz almalıydık..

OLmadı,Ertuğrul Sağlam boştaydı,onu da almadık..

Mustafa Denizli boşta,bari onu alalım

ilhan
11.11.2013, 16:30
İstifa isteyen birisi değilim. Ama şunu söylemek istiyorum. Saha kenarında takıma hakim değilsin hocam. Sanki ay sonunda kpss sınavına girecekmiş elinde kağıt kalemle kulübede oturuyorsun. Hami maçı yaşıyorken, sen maçı resmen izliyorsun. 1461 Trabzon'un başındayken böyle bir hoca değildin.

Rica ediyorum; maçtan önce uzatılan mikrofonlara ağzına ne geliyorsa söyleme. Biraz düşünerek konuşursan hem kendinle çelişmezsin hem de anlamsız bir felsefe yapmazsın.

Fatih
11.11.2013, 16:58
İstifa isteyen birisi değilim. Ama şunu söylemek istiyorum. Saha kenarında takıma hakim değilsin hocam. Sanki ay sonunda kpss sınavına girecekmiş elinde kağıt kalemle kulübede oturuyorsun. Hami maçı yaşıyorken, sen maçı resmen izliyorsun. 1461 Trabzon'un başındayken böyle bir hoca değildin.

Rica ediyorum; maçtan önce uzatılan mikrofonlara ağzına ne geliyorsa söyleme. Biraz düşünerek konuşursan hem kendinle çelişmezsin hem de anlamsız bir felsefe yapmazsın.

Bence tam tersi düşününce anlamsız cümleler kuruyor.

Tolga
11.11.2013, 17:24
Bence tam tersi düşününce anlamsız cümleler kuruyor.

Buna bende katılıyorum :D Hocayı kişilik olarak falan tam tanımam, ama ben seviyorum kendisini.

Fakat konuşmaya gelince sanki heyecan yapıyor. Onu derken onu demiyeyim yaparken ortaya böyle,menemenden hallice, patlıcan kebabı olamamış bişey çıkıyor :D

Antonio
11.11.2013, 17:28
#çare bielsa#

Samet Yildirim
11.11.2013, 19:09
Sezon basindan beri rezalet. Kimse kendi kendini kandirmasin.

Günlük skorlar sadece reziligi ört bas etti.

poetricus
12.11.2013, 01:23
Biraz daha sakinleşeyim...

Fatih Öztürk
12.11.2013, 09:22
Mustafa hocayla sonsuza...

İ. SARAL
12.11.2013, 10:06
Bizim taraftara hoca veya topçu beğendirmek deveye hendek atlatmaktada daha zor. Herkese bir kulp. Sene sonuna kadar devam. Bizim taraftarın boş laflarını dinlemeden devam.

poetricus
12.11.2013, 15:52
Ne demişler;
"Din, İman Kompakt Futbol!"
"Allah son nefeste kompakt futboldan ayırmasın!"

"Oynamazsan kompakt futbolu
Bakarsın puanların ardından gözlerin dolu dolu..."

"Boşa koydum kompakt
Doluya koydum kafadan kontak..."

Allah'ım sen aklıma mukayyet ol... Âmîn!

SEDAT
12.11.2013, 15:54
* Lider'in kaç puan gerisindeyiz ve ışık yok hala daha taraftar bişey beğenmiyormuş, ne yapayım olmayan şeye varmı diyeyim ?

delikoyun
12.11.2013, 16:03
reşit akçayın problemi hastalığı teşhis edemiyor sorun orta saha zokora alanzinho aykut akgün abdulakadir adrian malouda olcan bu oyuncuların hiç biri oyunu 2 yönlü oynayamıyor sakatlıklar kart cezalrı avrupa maçları eklenince sorun büyüyor hoca hala forvet diyor orta alanda takımı kim ayakta tutacak haberi yok orta alan koşamıyor basamıyor hucuma kalkınca etkili paslar atamıyor orta alanda oyunu 2 yönlü oynayan oyuncu eksik 2 oyuncu alınmalı colman tarzı aksi halde derbi faciaları ve geçen senden kötü lig sıralaması tolunay ünla şenol güneş hiç biri göremiyor orta alan oyunu 2 yönlü oynayamıyor sorun burda

DeAgLeMaNyAq
12.11.2013, 16:31
http://s14.directupload.net/images/130902/vmx87uin.swf

Gördüldüğü üzere Hoca sezon başında büyük konuşuyordu ama zaman geçtikçe o da konuşmaların tutarlı olmadığını gördü. Önce hedefimiz 6.lık dedi daha sonra da ligin kalan 7 maçında en fazla 8 puan alırız yorumunda bulundu. Avrupa Ligi'nde belki yenilgi yüzü görmedik ama 11 lig maçında 4 yenilgi ortalaması devam ederse sezonu 12 yenilgiyle tamamlamış olacağız ki bu da taraftarı tatmin edecek bir istatistik değil. Eskiden 12 yenilgi ile ilk dörde çok rahat girilebilirdi ama Anadolu takımlarıyla aradaki mesafenin kapatılması bunu zorlaştırdı. Üstelik hoca geçen hafta Trabzonspor kaybedebilir ama mağlup olmaz şeklinde yeni bir kavram ortaya attı. Benim bu sözlerden çıkardığım anlam, Trabzonspor mücadele olarak asla kaybetmez ama saha sonucu olarak futbolun gerçekleri doğrultusunda kaybedebilir şeklinde. Peki bu sezon oynadığımız 21 resmi maçının kaçında mücadele olarak rakibe üstünlük sağladık?

bahadır2561
12.11.2013, 17:59
http://s14.directupload.net/images/130902/vmx87uin.swf

Gördüldüğü üzere Hoca sezon başında büyük konuşuyordu ama zaman geçtikçe o da konuşmaların tutarlı olmadığını gördü. Önce hedefimiz 6.lık dedi daha sonra da ligin kalan 7 maçında en fazla 8 puan alırız yorumunda bulundu. Avrupa Ligi'nde belki yenilgi yüzü görmedik ama 11 lig maçında 4 yenilgi ortalaması devam ederse sezonu 12 yenilgiyle tamamlamış olacağız ki bu da taraftarı tatmin edecek bir istatistik değil. Eskiden 12 yenilgi ile ilk dörde çok rahat girilebilirdi ama Anadolu takımlarıyla aradaki mesafenin kapatılması bunu zorlaştırdı. Üstelik hoca geçen hafta Trabzonspor kaybedebilir ama mağlup olmaz şeklinde yeni bir kavram ortaya attı. Benim bu sözlerden çıkardığım anlam, Trabzonspor mücadele olarak asla kaybetmez ama saha sonucu olarak futbolun gerçekleri doğrultusunda kaybedebilir şeklinde. Peki bu sezon oynadığımız 21 resmi maçının kaçında mücadele olarak rakibe üstünlük sağladık?

Linkte konuşan adam MRA'nın ikizi heralde yoksa bu kadar dönemez bi insan.

Alika87
12.11.2013, 19:03
reşit akçayın problemi hastalığı teşhis edemiyor sorun orta saha zokora alanzinho aykut akgün abdulakadir adrian malouda olcan bu oyuncuların hiç biri oyunu 2 yönlü oynayamıyor sakatlıklar kart cezalrı avrupa maçları eklenince sorun büyüyor hoca hala forvet diyor orta alanda takımı kim ayakta tutacak haberi yok orta alan koşamıyor basamıyor hucuma kalkınca etkili paslar atamıyor orta alanda oyunu 2 yönlü oynayan oyuncu eksik 2 oyuncu alınmalı colman tarzı aksi halde derbi faciaları ve geçen senden kötü lig sıralaması tolunay ünla şenol güneş hiç biri göremiyor orta alan oyunu 2 yönlü oynayamıyor sorun burda

Bizim gördüklerimizi hoca göremiyor...bravo :D

Alper Beyazay
13.11.2013, 02:26
Şu takıma pas yapmayı öğret. İnan senin oynatmaya çalıştığın gol yemeyelim de belki atarız mantığına uyacak. Top ne kadar sende olursa o kadar iyi. Bunu bir düşün derim.

Serdær
13.11.2013, 16:26
http://j1311.hizliresim.com/1h/f/uhnpg.jpg[/IMG]

Emrah Akcagöz
13.11.2013, 17:47
Yalnız yukarıdaki tabloda atlanılan bir kısım var.

Değişikliklerden sonra kazanılan puan: 6
Değişikliklerden sonra kaybedilen puan: 2

Serdær
13.11.2013, 19:18
Tolunay Kafkas ( Trabzonspor dönemi )

Mustafa Reşit Akçay

Aynı kadro fakat oranlar Tolunay Kafkas yüksek.

https://pbs.twimg.com/media/BY9hpCKCMAAboZq.jpg:large

Fatih
13.11.2013, 20:22
Mustafa Hoca'yı kişilik olarak seviyorum ancak T.D olarak hiç beğenmiyorum geçen 4 ayda benim için büyük hayal kırıklığı olmuştur.

Cafer Bulur
13.11.2013, 20:28
Mustafa Hoca'yı kişilik olarak seviyorum ancak T.D olarak hiç beğenmiyorum geçen 4 ayda benim için büyük hayal kırıklığı olmuştur.

Avrupada alinan basarili sonuclar hayal kirikligini önlemedi mi?;)

Ben cok fazla hayal kirikligi icinde degilim,kadroya ciddi takviyeler yapilmadi 2 yildir görüyoruz colman-zokora ile olmayacagini ama halen daha onlara bel bagliyoruz.

Bu takimin forvet eksikligi var ama en önemli eksiklik orta sahada,orta sahada rakibe basamiyoruz baski yapamiyoruz ama bu sorunu görmek istemeyen yöneticilerimiz var.

artvints
13.11.2013, 20:40

Ben cok fazla hayal kirikligi icinde degilim,kadroya ciddi takviyeler yapilmadi 2 yildir görüyoruz colman-zokora ile olmayacagini ama halen daha onlara bel bagliyoruz.

Bu takimin forvet eksikligi var ama en önemli eksiklik orta sahada,orta sahada rakibe basamiyoruz baski yapamiyoruz ama bu sorunu görmek istemeyen yöneticilerimiz var.

evet ciddi ortasaha eksikliğimiz var, oyunun yapısını ortasahalar belirliyor ve bizim ortasaha oyuncularımız acaba oluyor mu derken her seferinde büyük hayal kırıklığı yaşattılar.bir türlü standart koyamadılar.bu pasif oyundan kurtulmak için artık iki yönlü enerjisi ve zekası yüksek ortasaha oyuncuları bulmamız lazım.bu ortasahayı değiştirmedikçe hayalkırıklığımız büyüyecek.bir de hücum futbolunun nasıl oynadığını bilen bir santrafor lazım.olmazsa olmaz.

Samet Yildirim
13.11.2013, 20:47
Bu kafayla Messi olsa nolacak...Palavra...

Böyle oyun olmaz olsun...

Allahim yardimci ol bize...

Ali İhsan
13.11.2013, 20:51
Yalnız yukarıdaki tabloda atlanılan bir kısım var.

Değişikliklerden sonra kazanılan puan: 6
Değişikliklerden sonra kaybedilen puan: 2

Yani oyuna müdahale etse puan kazanacağız ama oyuna müdahale etmiyor :)

Örneğin gb maçı...

Fatih
13.11.2013, 20:55

Skora bakarak yorum yapmıyorum Cafer abi.:)

İnatla iyi oynayalım ama kaybedelim elbet kazanırız diyordum hala da o fikirdeyim.

Berkan
14.11.2013, 15:46
Bu kadro ile alınabilecek maksimuma yakın verim alıyoruz. Zamanla daha iyi olucak.

Murat Engin Akyüz
14.11.2013, 16:54
Çoğunluğu sezonda 30 maç üstü oynamaya alışmamış oyunculardan kurulu bir takımı daha fazla rotasyona sokmalıydı.Daha önce de söyledim,Elazığ maçında Malouda'yı,Zokora'yı,Henrique'yi oynatmasan ne olurdu yani?En lazım oyuncular en anlamsız zamanlarda pestili çıkana kadar oynatılıyor.

Genel kanının aksine kadromuz geçen seneye göre daha iyi,aralardaki puan kayıplarının(özellikle Sivas ve son Gençlerbirliği maçı)nedeni yorgunluk ve konsatrasyon kaybı bence.Bu takım fizik olarak güçlü durumda olduğu zaman şu en azından şu ligde zirveye yarışacak bir takım.Tabi 2-3 oyuncu takviyesi şart,bunu da es geçemeyiz.

endlessdeath
15.11.2013, 04:36
Teknik direktör Mustafa Reşit Akçay'ın Gaziantepspor'dan forvet Muhammet Demir, Kasımpaşa'da kadro dışı kalan orta saha Özer Hurmacı ve Elazığ'ın iki kanatta da oynayabilen futbolcusu Serdar Gürler'i özellikle kadrosunda görmek istediğini yönetime sunduğu raporda belirttiği öğrenildi. Özer'in devre arası alınması için prensip anlaşmasına varıldığı, Demir için de Gaziantepspor'a resmi teklifin yapıldığı ve haber beklendiği vurgulanıyor. Gürler için de Elazığspor'a Janko ile Alanzinho'nun önerileceği belirtildi. bir internet habersitesinde böyle bişeler okudum eğer muhammet demir olursa çok güzel olur. özer hurmacı safi fenerli ancak bilemiyorum artık ne kadar faydası olur.Ben takımın komple çöp oldıuğunu biliyorum çok az oyuncu kalır takımda bir çok oyuncu gider özellikle bazı yabancı oyuncular

Adem Erdoğan
15.11.2013, 20:53
Hocayla yola devam.

Teknik Adam'ın "adam"lığına bakılmalı öncelikle, teknik kısmı bir şekilde hallolur.

cakalkerem
15.11.2013, 22:47
hocayla yollar ayrılmalı....

TSemih61
15.11.2013, 22:51
Kadro dışı kalan sorunlu oyuncuları adam edebileceğini mi sanıyor? Batuhan örneği varken böyle saçma hamleler yapmaya devam mı edecek?

Jackdaniels
16.11.2013, 19:11
MRA basın toplantısı !!!

cakalkerem
16.11.2013, 20:09
hala hoca diyenler var ya anlamak mümkün değil....

Adem Erdoğan
17.11.2013, 01:50
Hocayla yola devam.

Teknik Adam'ın "adam"lığına bakılmalı öncelikle, teknik kısmı bir şekilde hallolur.

hocayla yollar ayrılmalı....

Bu iki arkadaş hoca diyor hala, anlamak mümkün değil. :D

Serdær
17.11.2013, 12:18
Trabzonspor antrenörü ROTASYON lafını sadece cümle içerisinde değil takımada uygulaması gerekiyor.

Fakat ROTASYON yapmadığımız dolayı Gençlerbirliği maçını kaybettik.

Mustafa Reşit Akçay tecrübesini Trabzonspor'da değil başka takımlarda pekiştirip daha sonra bize gelebilir.

İ. SARAL
17.11.2013, 14:17
Sene sonuna kadar devam.

Bayraktaroğlu
17.11.2013, 15:22
Trabzonspor a yakışan futbolu oynat hoca

bangkook_61
17.11.2013, 15:25
Colman'ı 10 numara mevkiisine çekersek mücadele gücümüz artacaktır. Ben başka türlü bir çıkar göremiyorum. Takım koşmuyor, mücadele etmiyor. Colman dinamik bir oyuncu. O mevkiide savunmaları rahatsız eder, böylece orta saha ve savunma da rahatlar.

artvints
17.11.2013, 16:41
mustafa hoca gibi samimi bir adamın takımı gençlerbirliği maçını o şekilde kaybetmemeliydi.çünkü karakterli olduğunu söylediği oyuncuların hiçbiri maçın göz göre gitmesine tepki vermediler.üçüncü golü yedikten sonra ki santrada topu hemen kaybedip, dakikalarca alamadılar.böyle maçlar hafızada kalır ve takımı yıpratır.buna benzer bir sivas maçının sonunda ersun yanal gitti, kasımpaşa maçında hügo bross gitti, eskişehir maçında şenol güneş çok ağır eleştirildi ve elezığ maçında da şenol güneş gitti.daha iki maç önce bizim takımımız mağlup olur ama kaybetmez gibi, bir açıklama yaptı hoca ama bu maç o sözün anlamıyla çelişiyor.bir daha böyle bir maç yaşamak istemiyorsak, oyuncularını iyi seçmesi lazım hocanın.

Samet Yildirim
17.11.2013, 20:44
Allah rizasi icin hocam su takimi ceza alanin icine gömme bukadar abartmaya gerek yok.

Zokora, bosingwa, bamba, malouda,colman, adrian, yusuf vb li takim nasil 4-5 pas yaptiramazsin...Inanilir gibi degil

Fatih Özkan
17.11.2013, 21:32
EfsaneSpor ‏@SporEfsane 18 dk
4 büyüklerde ücret dağılımı
G.Saray - Mancini 4.7 M$
F.Bahçe - Ersun Yanal 1.5M$
Beşiktaş - Bilic 2 M$
Trabzonspor - M.Akçay 600 bin $

Tolga
17.11.2013, 22:25
Mancini ve Terim aynı ücreti alıyor. Neresi İtalya anlamadım ... Neyse dolsun kendi adamlarınızın cepleri ...

oflubektas
18.11.2013, 12:09
Atletizm antrenörü Ertan Hatipoğlu, Trabzonspor’un Varşova’dan Ankara’ya iki gün önce geçerek büyük hata yaptığını iddia etti.

12.11.2013 05:15 |
Hatipoğlu, Gençlerbirliği’ne 2-0 öndeyken 3-2 maçı veren bordo-mavililerin mağlubiyetindeki temel hatanın, deniz seviyesindeki Varşova’dan 870 metre rakımlı Ankara’ya iki gün önce gitmek olduğunu söyledi.

Varşova’nın deniz seviyesinde olduğunu ifade eden Hatipoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:
“Trabzonspor, perşembe günü maçı oynadıktan sonra cuma sabahı Ankara’ya gitti. İki şehir arasında ciddi iklim ve yükseklik farkı var. Burada iki gün kaldıktan sonra maça çıktı. Doğru olan, Ankara’ya maçtan bir gün önce gitmekti. Ya Varşova’da bir gün daha kalacaktı ya da yine deniz seviyesindeki Trabzon’a gidip ertesi gün Ankara’ya geçecekti. Çünkü vücut ilk gün adaptasyona girmiyor. İkinci gün bulunduğun yere göre adaptasyon sürecini başlatır. Bu yüzden hiç bir atlet iki gün önceden bu tip bir hata yapmaz. Bunu tüm atletler ve atletizm hocaları bilir.”

Trabzonsporlu futbolcuların vücudu tam adaptasyon sürecindeyken maça çıktıklarını dile getiren Hatipoğlu, “Öyle çıkarsan dayak yersin. Zaten ikinci yarıdaki düşüşün temel sebebi de bu. Trabzonsporlu futbolcular bu ikilim ve yükseklik değişikliği sebebiyle dayak yemiş gibi oldu. Mesela Ersun Yanal böyle bir hata yapmaz. Bu işleri çok iyi bilen ve araştıran biri... Ama Trabzon büyük bir hata yaptı. Hem yorgundu hem de iki gün önce gitti. Sonuç kaçınılmaz oldu” yorumunu yaptı.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İşte böyle yapıcı ve bilimsel eleştirilere ihtiyacımız var. Adam atletizm antrenörü olduğuna göre doğru söylüyor herhalde. Aynı hatayı vaktiyle Arjantin'i çalıştıran Maradona yapmıştı. Takımı iki gün önceden deniz seviyesinden 4.000 m. yükseklikteki La Paz şehrinde kampa götürmüş, koskoca Arjantin Bolivya'ya 6-1 yenilmişti.Bence Dinamo Minsk maçı öncesi "Dimitri Sychev" gafından çok daha büyük bir skandala imza attı Mustafa Hoca.

Antrenörlük eğitimi aldığı Ajax'ta bunu öğretmemişler mi hocaya ? :)

onur-ts
18.11.2013, 14:28
bence hocaya toplanıp bi araba alalım.hoca onu da satıp bi daha gitsin hollandaya.kalsın oralarda işte.galericiliğe başlasın böylece araba alıp satsın .bizi bıraksın da biz de korkak olmayan adam gibi top oynayabilelim

seyduna_efil
18.11.2013, 15:51
EfsaneSpor ‏@SporEfsane 18 dk
4 büyüklerde ücret dağılımı
G.Saray - Mancini 4.7 M$
F.Bahçe - Ersun Yanal 1.5M$
Beşiktaş - Bilic 2 M$
Trabzonspor - M.Akçay 600 bin $

Aldığı paraya göre en iyi katkıyı Ersun Hoca vermiş..

Bizim hocada parasına paralel olarak 4 takım arasında verimlilik olarakta son sırada..

Ajitasyon yapıp "bak hoca az para alıyor,yüreğiyle çalışıyor " demeye getirmeyin sakın..

Oğuz B.
18.11.2013, 19:18
Zaten şikebahçe Avrupada(!) grup lideri. Ajistasyon yapıp "ama Avrupadan atılmasaydılar olurlardı" demeye getirmeyin sakın..

Terzioğlu
18.11.2013, 21:10
Trabzonspor teknik heyetinde iki önemli değişim…

Bu sezon Avrupa’da elde ettiği başarıyı ligde yakalamakta zorlanan Trabzonspor’da önemli gelişmeler yaşanıyor.

Bordo mavili ekipte teknik direktör Mustafa Akçay kadroyu güçlendirmek için transfer çalışmalarının yanı sıra teknik ekipte de değişime gitmenin hazırlıklarını yapıyor.

Haber61.net spor servisinin edindiği bilgiye göre, Fatih Terim’in milli takım teknik direktörlüğüne gelmesiyle milli takımın kaleci antrenörlüğüne getirilen Alper Boğuşlu ile yolların ayrılacağı ve yerine yabancı bir kaleci antrenörün getirileceği öğrenildi.

Ekipteki bir diğer değişim de kondisyoner bazında olaca ve yine Akçay’ın isteği doğrultusunda teknik ekibe yabancı bir kondisyonerin katılacağı bildirildi.

http://www.haber61.net/trabzonsporda-yabanci-degisimi-163630h.htm

Tolga
18.11.2013, 21:31
Hehh, hadi buyur bide burdan yak bakalım ...

mourner
18.11.2013, 21:32
Trabzonspor teknik heyetinde iki önemli değişim…

Bu sezon Avrupa’da elde ettiği başarıyı ligde yakalamakta zorlanan Trabzonspor’da önemli gelişmeler yaşanıyor.

Bordo mavili ekipte teknik direktör Mustafa Akçay kadroyu güçlendirmek için transfer çalışmalarının yanı sıra teknik ekipte de değişime gitmenin hazırlıklarını yapıyor.

Haber61.net spor servisinin edindiği bilgiye göre, Fatih Terim’in milli takım teknik direktörlüğüne gelmesiyle milli takımın kaleci antrenörlüğüne getirilen Alper Boğuşlu ile yolların ayrılacağı ve yerine yabancı bir kaleci antrenörün getirileceği öğrenildi.

Ekipteki bir diğer değişim de kondisyoner bazında olaca ve yine Akçay’ın isteği doğrultusunda teknik ekibe yabancı bir kondisyonerin katılacağı bildirildi.

http://www.haber61.net/trabzonsporda-yabanci-degisimi-163630h.htm

ben de bunu yazmak için girmiştin..Alper hoca gidemez..herkesin imrenerek baktığı kalecileri yetiştiren,yıllardır sorunsuz tek bölge olan kaleyi bu hale getiren alper hocadır..alper hoca gideceğine kesinlikle mustafa reşit akçay gitmelidir.

Turgay Atalay
19.11.2013, 09:01
Alper Hocanın Trabzonspor'a katkısı > Mustafa Hocanın Trabzonspor'a katkısından...Kendi isteği ile ayrılıyorsa amenna, ama gönderilmek gibi bir durum varsa gönderilmesi gereken apaçık ortada

serdar
19.11.2013, 09:07
Sahi, hocam cok merak ediyorum... Kac Futbolcu izlediginizi, takibinizde kac Futbolcu var diye aciklayabilirmisiniz?

Hamdi Karamahmutoğlu
19.11.2013, 09:11
Yabancı, geçmişi parlak bir kondisyoner şart oğlu şart ama Alper Hoca'nın kendi isteği dışında gideceğine pek inanmıyorum.

Yiğit Gayretli
19.11.2013, 09:29
Alper Hoca oraya Şenol Güneş oluru ile geldi. Kovulmadan gitmez.

Kovmaya çalışan da karşısında bizi bulur.

delikoyun
19.11.2013, 10:57
Colman'ı 10 numara mevkiisine çekersek mücadele gücümüz artacaktır. Ben başka türlü bir çıkar göremiyorum. Takım koşmuyor, mücadele etmiyor. Colman dinamik bir oyuncu. O mevkiide savunmaları rahatsız eder, böylece orta saha ve savunma da rahatlar.
doğru ya ne denir :alkış::alkış::alkış:
colman tarzı 2 oyuncu alsak colmanı 10 numara oynatsak süper takım oluruz ama nerde taraftara baksan yine bir sürü janko tipinde oyuncu ismi yazmışlar orta sahamızdaki kırlgan yapıyı düzeltmemiz lazım orta sahada rakipten top çalıp rakibe baskın yapıcak yetenekli oyuncumuz yok bu bizi sıra takımı yapıyor sorunumuz bu

Travelair
19.11.2013, 13:54
Alper hocanın gönderilmeye çalışılmasını kınıyorum

Travelair
19.11.2013, 14:08
.........

delikoyun
19.11.2013, 14:13
sayın reşit akçay ersun yanalın şenol güneşin tolunayın yaptığı hatayı yapma orta saha çelimsiz kırılgan yapıda pres yapmayan koşmayan direnmeyen yaratcılığı olmayan orta saha başaramaz

Ömer_
19.11.2013, 14:49
mra'ya sezon sonuna dek sabır gösterilmesi taraftarıyım,dere geçerken at değiştirilmez netekim euro liginde iyi işler çıkarıyor,final oynarsak kimse şaşırmamalı. (:

İ. SARAL
21.11.2013, 09:36
Hoca ile devam ne olursa olsun.

Mert Oğuzlu61
21.11.2013, 23:22
http://www.youtube.com/watch?v=Vvd4J9IJwAk

beyler MRA nın ikizini buldum, bulmaz olaydım.... :eek::eek::eek:

önemli not : videoyu sakıncalı bulmadım şahsen, ceza felan vermeyinde, yok çünkü cezalık bişe. hayır yani cezalık bişe gözükse tamamda, gözükmüyor yani. videoda kız sadece teşebbüste bulunmuş bize yansıyan birşey yok.

Uğur Ö.
21.11.2013, 23:29

önemli not : videoyu sakıncalı bulmadım şahsen, ceza felan vermeyinde, yok çünkü cezalık bişe. hayır yani cezalık bişe gözükse tamamda, gözükmüyor yani. videoda kız sadece teşebbüste bulunmuş bize yansıyan birşey yok.
Baya baya benziyor yalnız :D

Ufuk
22.11.2013, 03:34
hahahah bende uluda gördüm şimdi geldim. ta kendisi ya. gözlüğü bile aynı nerdeyse:)

unique
22.11.2013, 16:16
Aynısı ya:) Nerden buldun bu videoyu çok merak ettim, sadece 600 kere izlenmiş zaten.

gudoz81
22.11.2013, 16:51

arkada çarşaflar sarı lacivert :)

Samet Yildirim
22.11.2013, 17:06
Facia futbol zihniyeti insallah devam etmez...

Adrian, Malouda, Zokora, Colman, Bosingwa vb takim bukadar gömlü oynamaz...Kontra atak 90 dakika oynanmaz..

Bedri Sertkaya
23.11.2013, 17:04
Zeki Yavru ,Mustafa Yumlu,aykut akgün sevdasından vazgeçtiği gün takım düzelecektir.Trabzonspor'da aykut akgün,yumlu,abdülkadir,zeki oynayana kadar Batuhan Artaslan gibi genç 19 20 yaşında adamlar oynamalı.25 yaşını geçmiş yeteneksiz Trabzonlular değil!

Mert'
23.11.2013, 18:59

Hahah aynısı helal nerden buldun iyi güldüm. :D

Fatih Özkan
23.11.2013, 20:36

Birebir aynı :)

DEEP BLUE
24.11.2013, 18:05
Eğer yenilirsek, biri hocaya yenildiğimizi izah etsin...

Tolga
24.11.2013, 18:46
Eğer yenilirsek, biri hocaya yenildiğimizi izah etsin...

Motto :D :D

Ogün'
24.11.2013, 19:48
Takımda ne kondisyon var ne mücadele var.Pas yüzdemiz felaket ama Allah için rakibi güzel izliyoruz.Sırf bunun için devam etmeliyiz kendisiyle.

Ogün YAZICI
24.11.2013, 19:53
sana sesleniyorum çakma filozof ; bu takım senin dediğin gibi koşmadan da oynar ama koşarak bir başka oynar...

Pshycologist41
24.11.2013, 19:53
Hangi yüzle hala o koltuktasın anlamak zor. Avni Aker de bile kıçımızda diken var gibi maç izliyoruz!

Topla oynama Eskişehir %53 biz %47

Onur'un cıkardığı %100 golluk pozisyon +direkten auta giden atakları

Allah ıslah etsin seni ne diyeyim ne oldum delisi ruhsuz adam!!!

Yeter artık ya

nchls
24.11.2013, 19:56
ulan heyecanlanıyorum. Diyorum ki Trabzonsporumun maçı var bugün. Önceleri oynattığın rezil futbol anlayışını unutuyorum . Bu sefer biz ezecez, biz iyi oynayacaz diyorum. Diyorum ama öyle bir takım izlettiriyosun ki hevesim kursağımda kalıyor. Yine aynı senaryo. İlk yarı es şut 14. Ts şut 2. Benim midem kaldırmıyor. Allah aşkına ya bırak ya da bir şeyleri değiştir.

Antonio
24.11.2013, 19:57
mrayla galip gelsek dahi yollar ayrılmalı. Bu futbolla olmaz arkadaş.

gabriel omar
24.11.2013, 20:58
Şu oyundan yüzün kızarmıyor mu ?Çıkıp gene mücadelemizi beğendim diye saçmalamazsın umarım.

Emrah Akcagöz
24.11.2013, 20:59
Şu Adrian denilen futbolcu müsveddesine nasıl sabrediyorsun anlam veremiyorum.

DeAgLeMaNyAq
24.11.2013, 21:00
Onur olmasa işi zordu...

Samet Türkmen
24.11.2013, 21:17
Konuyu lütfen hortlatmayalım arkadaşlar.

Mert Oğuzlu61
24.11.2013, 21:21
ertuğrul sağlam büyük takım hocasıdır, bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

ama reşit akçay hiçbir zaman o seviyede bir antrenör olamaz. bizden sonra anadolu takımlarında dolanıp durur, bizdeki ömrü hacıosmanoğlu na bağlıdır. eğer hacı giderse yeni gelecek başkanın reşit hocayı iki dakka orada tutmayacağının garantisini veriyorum.

20 yaşındayım, TS yi hiçbir zaman bu kadar ezik futbol oynarken görmemiştim. belki bebelik dönemimdi ama hayal meyal hatırlıyorum, özkan sümerli dönemdede takım berbattı ancak bu apayrı bir durum.

şu oynatılan futboldan ben utanıyorum ve bu adamın derhal istifa etmesini istiyorum, bizim için vakit kaybıdır, hacı ve reşit ikiside TS için zaman kaybıdır başka birşey değil.

İ. SARAL
24.11.2013, 21:29
Ertuğrul Sağlam kim yahu dalga mı geçiyorsunuz :) Güzel futbol fetişistleri doluşmuş yine :)

Mert Oğuzlu61
24.11.2013, 21:40
skor fetişi olmaktan iyidir, evet ben iyi futbol fetişiyim.

şu maçtan sonra kazandık diye gelip forumda hocanın başlığında smiley şov yapacak değilim. UEFA macerası olmasa şuan küfür yiyordu adam, onur 1 futbol şansı 2, reşit akçay ı kurtaran faktörler bunlar.

ertuğrul hocanın kravatı olamaz bu adam. büyük takım hocası kimmiş bugün tüm tüm sporseverler gördü.

onur onur onur nereye kadar, rezil oluyoruz millete yeter artık bu nasıl futbol ?

cakalkerem
24.11.2013, 21:43
yine yırttın hoca.....

Ogün YAZICI
24.11.2013, 21:44
bu sezon onur'un yıldızlaşmayıp da kazandığımız maç yok...hatta onur'un yıldızlaşıp kaybettiğimiz maçlar bile var.hayatın boyunca onur'a olan borcunu ödeyemezsin...

Samet Türkmen
24.11.2013, 21:48
Tarihte birçok defa, kötü futbola rağmen hocayı kayıtsız desteleyenlerin farklı mağlubiyetler sonrası "istifaaaaa,yeter ulan, s..git" yazdığı görülmüştür. Kaçınılmaz son yine kapıda ve at gözlüklüler meydanda.Takım her gün daha kötüye giderken nasıl bu kadar umut besleniyor ilginç.

TSemih61
24.11.2013, 22:04
Geçen sene bu kadar kötü top oynamıyorduk. Hatta büyük maçlara bile baskılı başlıyorduk. MRA ile birlikte resmen işkence çekiyoruz maç izlerken. Acilen takımın oyun anlayışı değişmeli.

Fatih Özkan
24.11.2013, 22:11
Hocam soyunma odasında bunlara ne anlatıyorsun cidden merak ediyorum...
Bu adamlar nerden cesaret alıyor da bu denli silik futbol koyuyorlar sahaya ?
Neye güvenerek koşmuyorlar ?
Yardımlaşmıyorlar...
Atağa kalkmak istemiyorlar...
Anlamıyorum...

Sibel
24.11.2013, 22:14
İnanılmaz kötü futbolla kaç maçtır puan alma şansı...
Oyuncu değişikliklerine değinmiyorum bile.
Bu oyunun yanında onlar ne ki?
Hayır, neden gol atma fobin var hocam?
Allah aşkına...

Vkgz
24.11.2013, 22:24
kazanan haklıdır. olcanla adrianla bu kadar olur. olcan asist yaptı ama maçta yoktu.

dimsag
24.11.2013, 22:43
galibiyet için tbrk ediyorum, oynanan futbol için yazıklar olsun diyorum

Courage
24.11.2013, 22:46
skor fetişi olmaktan iyidir, evet ben iyi futbol fetişiyim.

şu maçtan sonra kazandık diye gelip forumda hocanın başlığında smiley şov yapacak değilim. UEFA macerası olmasa şuan küfür yiyordu adam, onur 1 futbol şansı 2, reşit akçay ı kurtaran faktörler bunlar.

ertuğrul hocanın kravatı olamaz bu adam. büyük takım hocası kimmiş bugün tüm tüm sporseverler gördü.

onur onur onur nereye kadar, rezil oluyoruz millete yeter artık bu nasıl futbol ?

bu kadar işte.

MRA istifa, MRA zihniyetide istifa!

Samet Yildirim
24.11.2013, 22:49
Ilk yaridaki zihniyet yine kötüydü...2.yari kesinlikle daha iyidi...

3.oyuncu degesikligi neden mesela 90.dakikada yapilmaz ? Sok emreyi cikar paolo yu nolacak? Anlamadim.

Ali İhsan
24.11.2013, 22:57
Gençlerbirliği maçını göz göre göre verdikten sonra

Onur'a sırtını dayamış bir şekilde en ufak bir teknik müdahale olmadan şu maç kazanıldı diye hoca kral olmaz.

Ben geçen seneki 1461'den kalan bir samimiyetine inanıyorum ama şu ana kadar iyi hocalığını göremedik...

1461 oyuncularını dediği gibi yavaştan da olsa takıma monte etsin gittiğinde iyi hatırlarım... Örneğin artık Caner Giray'ın önüne geçmiş olmalı değilse hala bir sorun var diyebiliriz.

Sefa
24.11.2013, 22:57
Avrupa'da iyi oynadığımızı sanıyor. Neyin kafası bu merak ediyorum..

Bu sezon sadece Lazio maçının ilk yarısında bir şeyler yapabildik ve sonucunu hemen aldık. Geri kalan tüm maç ve sürelerde çok kötüydük.

Diğer konu ise futbolcularım bana kızmasın ne ya ? Tövbe tövbe.. Döver bunlar seni en iyisi kaç..

Berat Akçay
24.11.2013, 23:08
Çok şanslısın

Adem Erdoğan
24.11.2013, 23:14
MRA ile yola devam.

seyduna_efil
24.11.2013, 23:29
Skorsa tüm mesele bu günlükte yırttın

Ancak futbolsa mesele,bu oyunla uzun periyotta bi halt olmaz senden.

Açık ara ligin en iğrenç futbolunu oynuyoruz.

Courage
24.11.2013, 23:31
MRA ile yola devam.

O yolun sonu nereye çıkıyor acaba?

Alper Beyazay
24.11.2013, 23:45
Şu takıma pas yapmayı öğret. İnan senin oynatmaya çalıştığın gol yemeyelim de belki atarız mantığına uyacak. Top ne kadar sende olursa o kadar iyi. Bunu bir düşün derim.

İki pas yaptırmayı öğretmişsin takıma. Demiştim işine yarar diye. Devam.

Adem Erdoğan
24.11.2013, 23:47
O yolun sonu nereye çıkıyor acaba?

Sabrın sonu selamettir. Ben güzel yerlere çıkacağına inanıyorum.

Bedri Sertkaya
24.11.2013, 23:51
Mustafa Pektemek veya cenk tosun,jimmy durmaz,yerli solbek,sağbek.Ortasahaya iyi bir adam çiftyönlü...Mohamed Sissoko boşta.Hala alınabilir.

onur-ts
24.11.2013, 23:52
"Öncelikle şunu söylemem gerekir ki bugün tüm takım olarak çok iyi mücadele ettik." (MRA)
ya bizi salak yerine mi koyuyor her maç sonu böyle diyerek.her maç öncesi beraberlik için oynayacağız diye korkakça konuşur her maç sonrası çok iyi mücadele ettik der.salak mıyız biz.neyiz biz.

poetricus
25.11.2013, 00:00
"Öncelikle şunu söylemem gerekir ki bugün tüm takım olarak çok iyi mücadele ettik."
Kime karşı?

calavera
25.11.2013, 01:21
Rezalet futbol oynuyoruz, her maç geriye yaslanıyoruz, Onur un kalesinde devleşmesiyle buraya kadar geldik,

ama ben MRA yı neden bilmem seviyorum. Güveniyorum adama. Sıradışı şeyler deniyo. İnşallah yerli Lucescu olacak ve 3-4 yıl takımda kalırsa bize 8. şampiyonluğumuzu geitircek

Yiğit Gayretli
25.11.2013, 08:46
Dün akşam, kapanmakla ilgili daha olumlu şeyler yaptık. Ama hala doğru şekilde beceremiyoruz. Yine 18'in üstüne takımca dizildiğimiz anlar oldu ve o anlarda gerçek anlamda baskı yedik. Bunun haricinde satılmışlar etkili bir futbol oynamadı. 35 metre civarından şutlarla kaleyi delmeyi çalıştılar. İkinci yarının başında, ön tarafta Colman önderliğinde yaptığımız pres oyuna ortak etti bizi. Adrian'ın ikinci yarıya başlamaması gerekiyordu. Zaten değişiklik devre başında yapılsa, gol için o kadar beklememize gerek kalmazdı.

gudoz81
25.11.2013, 08:59
tolunayda aynısını oynatıyodu

seyduna_efil
25.11.2013, 11:16
Trabzonspor Eskişehirspor

6 İsabetli Şut 7
3 Kaçan Şut 14
2 Korner 8
%45 Topla Oynama %55

Her maç içerde dışarda şu tabloyu istisnasız görüyoruz..

Her takım bizi kendi oyununa mahkum ediyor..

Bu oyuna razı olan taraftarlar,sıralamada 3-7 arası bir yere razılar demektir..

Yazık gerçekten..

Son üç sezondur en iğrenç futbolumuzu oynuyoruz..

Anıl C
25.11.2013, 11:52
Trabzonspor Eskişehirspor

6 İsabetli Şut 7
3 Kaçan Şut 14
2 Korner 8
%45 Topla Oynama %55

Her maç içerde dışarda şu tabloyu istisnasız görüyoruz..

Her takım bizi kendi oyununa mahkum ediyor..

Bu oyuna razı olan taraftarlar,sıralamada 3-7 arası bir yere razılar demektir..

Yazık gerçekten..

Son üç sezondur en iğrenç futbolumuzu oynuyoruz..

Yav sanki atak oynasak liderdik şimdi.
Henriqueye küfür
Adriana küfür
Olcana, zokoraya, maloudaya küfür
Ustune de denir ki niye mahkum oynuyoruz, oynatiliyoruz.
Mesele oyunda degil, oyuncularda.
Eleştiri yaparken gerçekleri göz ardi etmeyin

Emrah Akcagöz
25.11.2013, 12:08
Henriqueye küfür
Adriana küfür
Yapma bunu oyuncularımız üst düzey futbolcular. Herhangi bir takıma koy direkt olarak zirveye oynarlar. Bizim hocada herkesin gördüğü gibi iş yok. Bu mükemmel ötesi kadroyu oynatamayan hocanın ta kendisidir.

Değil mi ?

cem1990
25.11.2013, 12:36
Yapma bunu oyuncularımız üst düzey futbolcular. Herhangi bir takıma koy direkt olarak zirveye oynarlar. Bizim hocada herkesin gördüğü gibi iş yok. Bu mükemmel ötesi kadroyu oynatamayan hocanın ta kendisidir.

Değil mi ?

Mükkemmel kadro ?

Ömer SEVİNÇ
25.11.2013, 12:45
Onur-Bosingwa-Malouda

Bu üçü hariç istanbul takımlarında ilk 11 çıkacak adamımız yok. Kadro kalitemiz çok düşük. Henrique, Adrian, Bamba falan Gençlerbirliği'nde oynuyor olsa şaşırmazsın. Anadolu takımlarıyla aramızdaki farkı yaratan da bu saydığım 3 oyuncumuz zaten. Maçları da bunlarla alıyoruz.

Henrique'ye ayrı parantez açmak istiyorum ama. Bu sene görevini elinden geldiğince yapıyor. Maç başına 6-7 kez topla buluşuyor maksimum, buna rağmen ekmeğini taştan çıkarıp golünü bir şekilde atıyor.

DEEP BLUE
25.11.2013, 12:49
Maç öncesi Ertuğrul hocayla yan yana geldiler... Baktım, biri her şeyiyle büyük takım hocası gibi duruyordu... Diğeri ise segmancı Alaattin... Yazık be...

poetricus
25.11.2013, 13:06
Bu yeni anlayış: Rakip oynuyor biz kazanıyoruz, rakip oynuyor berabere bitiyor, rakip oynuyor eee, şey, kem küm...

Ogün YAZICI
25.11.2013, 13:18
dün eskişehirspor bizden 6.8 km fazla koşmuş.yaklaşık bir futbolcu fazlalığa tekabül ediyor.sen hale daha şu işi böyle yapabiliriz,bu işi şöyle yapabiliriz diye devam et...resmen malzemeden çalıyorsun...

cem1990
25.11.2013, 13:23
Hocam bir 1461 de oynattığın futbola bakıyorum özellikle gs ve fb maçlarında
Birde şimdi bakıyorum
Ne bileyim hocam ya.
1461 komple taşısa idik daha iyidi sanki.

Turgay Atalay
25.11.2013, 13:32
Hocam, maç sonu demeçlerini gerçekten anlamıyorum, anlayamıyorum...

SEDAT
25.11.2013, 13:34
* Hocam kısa ve net. Korkaksın...

cakalkerem
25.11.2013, 13:39
biz asla 2 forvet oynayamayız.....

şikeciler 3 gs 2 bazen 3 forvet çıkıyor biz forvet çıkartıyoruz forvetsiz oynuyoruz....

korkunun sonu bizim gibi olur

Anıl C
25.11.2013, 15:15
Fatih Terim: en etkili defans, etkili ofanstir.
Reşit Akçay: en etkili ofans, etkili defanstir.
Sağlam bu taktigi çözemedi. Defansif anlayisimiza gol atabileceğini zannetti.
Çözse idi n'diaye-necati değişikliğini yapmazdi.

seyduna_efil
25.11.2013, 15:25
Henriqueye küfür
Adriana küfür

Taraftar zaten geri zekalı, takır takır top oynayan takıma küfrediyor (!)

Mesele tamamiyle hocada...

Şenol Güneş ve Tolunay Kafkas döneminden bile daha kötü futbol oynuyoruz..

Skor konusunda hak etmediğimiz bir şansımız var o kadar..

Yoksa bu takımın ismi Trabzonspor olmasa,bu oyunuyla 18. ancak olurdu..

Abartma diyeceksiniz ama abartmıyorum..

Bir takım ligin topa en az sahip olan ikinci takımı ise organizasyon yapma konusunda sonuncu ise hak ettiği yer orasıdır..

Samet Türkmen
25.11.2013, 15:29
Colman,Zokora,Bosingwa,Malouda,Onur,Adrian,Soner,A lanzinho,Yusuf Erdoğan. Gerisinin önemi yok. Şu oyuncularla Türkiye liginde şampiyonluk yarışına giremiyorsan bu teknik kadronun hatasıdır.

Anıl C
25.11.2013, 15:38
Taraftar zaten geri zekalı, takır takır top oynayan takıma küfrediyor (!)

Mesele tamamiyle hocada...

Şenol Güneş ve Tolunay Kafkas döneminden bile daha kötü futbol oynuyoruz..

Skor konusunda hak etmediğimiz bir şansımız var o kadar..

Yoksa bu takımın ismi Trabzonspor olmasa,bu oyunuyla 18. ancak olurdu..

Abartma diyeceksiniz ama abartmıyorum..

Bir takım ligin topa en az sahip olan ikinci takımı ise organizasyon yapma konusunda sonuncu ise hak ettiği yer orasıdır..

Hocam sen bnm yazimi yanlis anlamissin. Bu durumun 3 sezondur sebebi güneş ile başlayan transfer yanlislari.
Hem bu futbolculara işe yaramaz deniliyo ustune neden atak futbol oynanmadigina isyan ediliyo.
Ya bu kadronun eti, sütü bu kadar işte.
Ayrica bu yüzden teknik kadroya sabah aksam giydirmenin anlamsizligindan bahsediyorum.
Ellerinden geleni yapiyo teknik kadro.
Şayet bu takim taraftarin istedigi gibi e. yanal futbolunu oynasa dedigin gibi 18. olur işte.
Istifa istemeni de saygiyla karsiliyorum.
Son olarak futbolda sende biliyosun hersey istatistik degildir.
Şans denilen birşey varsa o da becerikli, kararli insanlarin yaninda olur her zaman.

Emrah Akcagöz
25.11.2013, 15:46
O isim işleri eskide kaldı be. Futbolcun adam akıllı oynamadıktan sonra ismin değil Trabzonspor, Atletico Madrid bile olsa küme düşersin.

Samet Türkmen
25.11.2013, 15:51
O isim işleri eskide kaldı be. Futbolcun adam akıllı oynamadıktan sonra ismin değil Trabzonspor, Atletico Madrid bile olsa küme düşersin.

Oynamıyorsa otorite eksikliği vardır ve ucu yine teknik kadroya çıkıyor. Gerçi mafyavari yönetimlerde hocanın ne derece sözü geçer tartışılır :)

FC-ST-PAULI-61
25.11.2013, 18:35
Perfomansa baktigini düsünmüyorum.Bence adaletli degil suanda.
Adaleti varsa Kadir oynamaya devam eder,adrianda yedege cekilir.

Cyzio
25.11.2013, 20:37
Maç öncesi Ertuğrul hocayla yan yana geldiler... Baktım, biri her şeyiyle büyük takım hocası gibi duruyordu... Diğeri ise segmancı Alaattin... Yazık be...

Üstad;

Ertuğrul Sağlam'ın neresini segmancı Alaatin'e benzettiniz? Neyse, içeriden çıkınca cevap verirsiniz artık. Allah kurtarsın, ne diyeyim?

.

ilhan
25.11.2013, 20:48
Trabzonspor'un kazandığı bütün maçlar kalecisi sayesinden iken nasıl çıkıp iyi savunma yapıyoruz diyebiliriz? Hayır efendim, iyi savunma yapmıyoruz kalecimiz iyi. Tamam kalecinin işi gol yememek, bunun için para alıyor. Ama her maç her maç olmaz ki be kardeşim. Yarın öbürgün her futbolcu gibi kalecinin de performansının kötü olduğu dönem olacak. O zaman ne yapacağız? Orta sahası bu kadar yumuşak bir takım kolay kolay takım savunması yapamaz. Mücade eden oyuncu sayımız az. Yusuf'tan sonra Kadir Keleş'i de kazandık. Şu Abdulkadir biraz ışık verse hoca onu da oynatacak ya, eleman forma şansı bulunca sırıtıyor.

Mehmet Mangan
25.11.2013, 22:04
Trabzonspor'un kazandığı bütün maçlar kalecisi sayesinden iken nasıl çıkıp iyi savunma yapıyoruz diyebiliriz? Hayır efendim, iyi savunma yapmıyoruz kalecimiz iyi. Tamam kalecinin işi gol yememek, bunun için para alıyor. Ama her maç her maç olmaz ki be kardeşim. Yarın öbürgün her futbolcu gibi kalecinin de performansının kötü olduğu dönem olacak. O zaman ne yapacağız? Orta sahası bu kadar yumuşak bir takım kolay kolay takım savunması yapamaz. Mücade eden oyuncu sayımız az. Yusuf'tan sonra Kadir Keleş'i de kazandık. Şu Abdulkadir biraz ışık verse hoca onu da oynatacak ya, eleman forma şansı bulunca sırıtıyor.
Örnek olarak Kasımpaşa maçını verebiliriz abi. Onur kötüydü ve mağlup olduk. Devre arası inşallah Gökhan alsanı da kadroya dahil ederiz. Abdulkadirden daha çok Gökhan beni heyecanlandırıyor.

Antonio
25.11.2013, 22:21
tüh mustafa Denizli azerbaycana gitmiş.

seyduna_efil
26.11.2013, 00:39
Ayrıca kaleci faktörü olmasa çoğu maça 1-0 yenik başlarız ve hiçbirini çeviremeyiz.

Açık ve net.

12 haftanın 10 maçında kaleci yıldız oluyorsa oturup düşünmek lazım.

gabriel omar
26.11.2013, 10:45
Kadro kötü kadro kötü...Bize 3 atan Gençlerin kadrosu Barcelona di mi ?Sene başından beri Konyaspora bile mahkum oynamışsın hala kadro kötü masalına sığınanlar var.Onur,Malouda,Bosingwa, Olcan,Mustafa,Aykut,Kadir,Yusuf,Zokora...şu adamlar şimdi diğer takımlardakilerden kötü öyle mi ?

Kadro bu kadar şahsiyetsiz oynayacak kadar kötü değil.Üstelik geçen seneye göre Malouda,Bosingwa,Aykut,Yusuf ,Kadir gibi 5 tane ilk11e transferin var.

unique
26.11.2013, 15:14
Çoğu arkadaşa katılıyorum, kadro kesinlikle bu kadar kötü oynayacak kadar kötü değil.

endlessdeath
27.11.2013, 13:38
ara transfer de iyi bir teknik adam şart ancak 1461 den oyuncuları kazandıktan sonra mı yapılsa diye düşünüyorum :D

Ufuk
28.11.2013, 21:56
92.dkda zokoranin cezalı olması hocanin kapasitesini ortaya çıkardı direk. Sanırım hoca durumun farkında değil. Lazio ile yapacağımız maçın önemini kavrayamadi. 3 0 öndesin çıkar zokora yi arkadaş. Su hamleyi amatör kumedeki hocalar bile akıl eder ya. Halen janko alan giriyor oyuna. Ayip be.

Anıl C
28.11.2013, 21:59
92.dkda zokoranin cezalı olması hocanin kapasitesini ortaya çıkardı direk. Sanırım hoca durumun farkında değil. Lazio ile yapacağımız maçın önemini kavrayamadi. 3 0 öndesin çıkar zokora yi arkadaş. Su hamleyi amatör kumedeki hocalar bile akıl eder ya. Halen janko alan giriyor oyuna. Ayip be.

Arkadas hocanin ne sucu var 35 yasindaki bi adamin ciddiyetsizce 92. dakikada kart gormesinden.
Her önemli maçta ayni laubalilik
Bu adami lazioya saklasan nolur ki!

Murat Engin Akyüz
28.11.2013, 22:02
Oynat hocam...Malouda'yı Zokora'yı pestilleri çıkana kadar oynat,sakın rotasyona sokma;ama 22 yaşındaki Soner'i 24 yaşındaki Henrique'yi çıkar hemen yorulmasın onlar,yaşları geçkin malum...

Ufuk
28.11.2013, 22:02
Arkadas hocanin ne sucu var 35 yasindaki bi adamin ciddiyetsizce 92. dakikada kart gormesinden.
Bu adami lazioya saklasan nolur ki.

Ne kadar profesyonel olsa da futbolcularda insan. Geriliyolar. Ben zokoranin kart göreceğini anladım. Kac dakika önceden tartışmaya başladı. Hadi önceden değişmiyor tartışmaya başladı. Sakin ol zoko dersin baktın halen devam ediyo sokarsin yerine adam. Maloudayi çıkarmaktaki amacı ne olabilir mesela. Zokoranin suçunun 3x i hocada bence.

Anıl C
28.11.2013, 22:03
Ne kadar profesyonel olsa da futbolcularda insan. Geriliyolar. Ben zokoranin kart göreceğini anladım. Kac dakika önceden tartışmaya başladı. Hadi önceden değişmiyor tartışmaya başladı. Sakin ol zoko dersin baktın halen devam ediyo sokarsin yerine adam. Maloudayi çıkarmaktaki amacı ne olabilir mesela. Zokoranin suçunun 3x i hocada bence.

Kardes bosver oynamasin o macta.
Yerine soner*colman*abdulkadir ile illa doldururuz yerini

gabriel omar
28.11.2013, 23:48
Bu maç taktiği de,sahaya sürdüğü kadroyu beğendim.Bence ideale çok yakın kadroyu sürdü sahaya .Takım 3 0 dan sonra biraz uyuşukluk gösterdi ama o kadar önemli değil.Tabi sadece bu maç için.Aynı uyuşukluğu Lazioya gösterirsek cezamızı çok kötü keserler.

Sibel
28.11.2013, 23:51
Geride olduğumuz maçta forveti saklayıp önde olduğumuz maçta forvet oyuna almak enteresan geliyor.
Ama ne dersek diyelim, büyük başarı güzel zaferler.
Kuşkusuz onun eseri.
Teşekkürler hocam.

Furkan Özdem
29.11.2013, 00:31
İlk 11 tercihi ne kadar doğruysa oyuncu değişiklikleri bir o kadar yanlıştı...

Yiğit Gayretli
29.11.2013, 08:40
Zokora'nın o kartı bilerek, isteyerek, cezasını temizlemek için gördüğünü anlayamayan arkadaşlar teknik-taktik eleştiri yapıyor.

Ne diyeceğimi bilemiyorum.

İ. SARAL
29.11.2013, 09:10
Hoca ile sene sonuna kadar devam. Bir kere de sabır gösterelim. Aynı hataları yapmaktan bıkmadık mı ?

Ibrahim Gaygusuz
29.11.2013, 09:46
Bazen benide cileden cikarsada Mustafa hoca bizim icin suan en dogru olan insan.

Basarisi oyle kucumsenecek bir basari degil

Gruplara kalma hesaplari yaparken, gruptan nasil ikinci cikariz hesaplarina gectik, simdi nerdeyiz ? gruptan nasil birinci cikacagimizin hesaplarina yapiyoruz.

canna52
29.11.2013, 10:13
videoton-otelul galati-anorthosis gibi hezimetler yaşayan bu takımı gruplardan çıkardığın için teşekkürler.

yaptığı tek şey var; haddimizi bilerek oynuyoruz. yapamayacağımız işlere girmiyoruz.

futbol bu kadar basit aslında.

Mehmet BAŞ
29.11.2013, 10:20
Bu başarı Hocanın eseri...

Unutmayın bu kadro Sadri ŞENER Yönetimini,

Şenol GÜNEŞ ve Tolunay KAFKAS' ı harcadı...

Yani bu kadro ''O KADAR KÖTÜ!!!!''

Elindeki yetersiz malzemeden UEFA'da harikalar yarattı.

Malouda, Olcan ve Henrique %100 gol olacak pozisyonlarda arkadaşlarına pas verseer ligde en kötü 3. sırada yer alıyorduk şimdi... Yani ligde de fena gitmiyor...

Takımın iyi top oynayamadığını hepimiz biliyoruz.

Fakat elinde adam akıllı bir ortasahası ve forvet oyuncusu bulunmayan bir takımın yapabileceği max. budur.

Harun-61
29.11.2013, 10:52
Olcan'in yaptigi ara kosular, Henrique'nin gelip topu 25 metre'den almasi v.s.
kesinlikle idman'da calisilan seylerdir diye düsünüyorum.

Gün gectikce daha iyi olacak.

Son degisiklik 80'lerde olmaliyidi.

Berat Akçay
29.11.2013, 11:07
Zokora'nın o kartı bilerek, isteyerek, cezasını temizlemek için gördüğünü anlayamayan arkadaşlar teknik-taktik eleştiri yapıyor.

Ne diyeceğimi bilemiyorum.

Zokora'nın önemli maçlar öncesi sorumsuzca gördüğü kartlara benzetilmiş olabilir. O an ben de kızdım. Çünkü 1 değil 2 değil. En önemli maç öncesi yine cezalı diye

Sakin kafayla düşününce doğru olanı yapmış. Gruptan çıktıktan sonra orta sahada ona çok ihtiyacımız olacak

Heisenberg
29.11.2013, 11:38
Tutturulmuş bir köy takımı lafı gidiyor. Bundan önceki senelerde dünyanın en iyi on takımından birine mi eleniyorduk? Elendiğimiz takımların hiçbiri Apollon'dan falan iyi takım değildi. Her ne kadar hataları olsa da, hocanın başarısını görmezden gelmeyelim lütfen. Kaç kere Avrupa'da grupta 5'te 4 galibiyet aldığımızı gördünüz? Sadece Avrupa performansı bile hocanın, en azından sene sonuna kadar şansı hak ettiğini gösteriyor. Ama ne yazık ki bizim hiçbir şeyi beğenmez, çok bilmiş taraftar profilimiz değişmedikçe nice hocalar harcayıp, başarıya hasret kalacağız orası ayrı. Ligde de Kasımpaşa maçında şanssızdık, Gençlerbirliği maçıysa ciddi ciddi hataydı ama bu maçlarda azıcık şanslı olsak bugün ikinciydik. Lider Şikebahçe, yanlış hatırlamıyorsam bu sezon 4 maçını son saniyelerde kazandı. Bu sezonun en formda takımı bile aslında bizden daha iyi durumda değil. Kaldı ki yukarda Gençlerbirliği'nin kadrosu bizden daha mı iyi denmiş. Dünyanın hangi yerinde tek maç üzerinden kadro yapısı değerlendiriliyor? Biz de Şikebahçe'den puan alan tek takımız bu sezon. O mantıkla biz Şikebahçe'yle aynı seviyede top mu oynuyoruz yani? Övülen Beşiktaş'la aramızda 4 puan, 2 sezondur şampiyon olan Galatasaray'la 2 puan fark var. Bu taraftar inadı bırakıp, takımın arkasında desteğini gösterse ben adım gibi eminim ki hoca çok daha başarılı olacaktır. Ama millet de öyle bir hava var ki, sanki her sezon şampiyon oluyorduk, her sezon %75 topla oynuyorduk, rakipleri boğuyorduk da hoca geldi, takımın oyununu değiştirdi. En azından şu devre arası transferlerini bekleyin, hoca istediği oyuncuları alsın da bakalım ne yapıyor. Şimdiki kadroda kimi oyuna alsa eleştiriliyor, oyuncu değiştirmese yine eleştiriliyor. Malouda'yı, elde orta saha kalmadığından orta saha oynattığı için eleştiriliyordu. Ama görüyoruz ki mevkilerde adam olunca Malouda'yı da kendi bölgesinde oynatıyor. Hoca şansı hak ediyor, köstek olmak yerine hepimizin destek olması lazım hocaya.

Yaşar
29.11.2013, 11:40
Benim bildigim kadarıyla grup maçlarında görülen kartlar 2.tura gecince siliniyor.

Anıl C
29.11.2013, 11:43
Son yillarda Türk futbolunun yetiştirdiği en iyi teknik direktör

Mert Acar
29.11.2013, 11:46
Geçen sezon yaşadığımız hüsranı unutmamak lazım.Bu kadro Şenol Güneş'i yedi.Yavaş yavaş diriliyoruz.Özellikle yabancılardaki değişim gözle görülür nitelikte.Ayrıca Yusuf,Kadir,Yumlu,Soner gibi yavaş yavaş takıma yerleşen yerliler de var.İnşallah gelecek sezon özlediğimiz Trabzonsporu izleriz.MRA ile devam.İstikrar şart.

Çağdaş DENİZ
29.11.2013, 12:16
helal olsun hocam...
bu arada 2 tane sarı kart sınırında oyuncumuz vardı maçtan önce dedim ki kesin kart görürler bilerek ikinci turda oynamak için.zoko da gördü kartı çok sevindim...
lazio bizi yenemez.zokora en doğrusunu yaptı

Emrah Akcagöz
29.11.2013, 13:29
Teşekkürler hocam.

Faik Yılmaz
29.11.2013, 13:35
Musta Reşit Akçay çok yalnız kalmış bir hocadır...

Ne Şenol Güneş gibi camiada hemen herkes sahiplenir ne de yabancı bir hoca gibi hataları görmezden gelinmez...

Arkasında hiç bir yönetici yoktur, siyas irade yoktur..... 3 maç üst üste yenilse taraftarın müsamahası yoktur....

adamın kadrosuda hepimizin malumudur....

Buna rağmen takımını ligde orta halli tutabilmiş , Avrupada ise tarihinin en başarılı dönemlerini yaşatmayı başarmıştır...

Bence bazı eksiklerine rağmen Mustafa Hoca gayet başarılıdır....

Her zaman söylerim Şenol Güneş'e verilen destek ve müsamahanın hepsi değil zekatı verilsin yeter Mustafa Hoca'ya....

canna52
29.11.2013, 14:32
Unutmayın bu kadro Sadri ŞENER Yönetimini,

Şenol GÜNEŞ ve Tolunay KAFKAS' ı harcadı...

Yani bu kadro ''O KADAR KÖTÜ!!!!''

bu cümleleri okurken nutkum tutuluyor desem yeri var.

bu kadroyu kuran kim, başarılı kadroyu dağıtan kim merak ediyorum.

öyle konuşuluyor ki şu anki kadro gökten zembille inmiş gibi.

hiç kimsenin suçu yok; hep bu kadro, varsa yoksa bu kadro..

Tolga
29.11.2013, 14:36
bu cümleleri okurken nutkum tutuluyor desem yeri var.

bu kadroyu kuran kim, başarılı kadroyu dağıtan kim merak ediyorum.

öyle konuşuluyor ki şu anki kadro gökten zembille inmiş gibi.

hiç kimsenin suçu yok; hep bu kadro, varsa yoksa bu kadro..

Burada kadronun kendiliğinden kurulduğu havası içeren birşey yok, siz artniyetinizden ötürü öyle görüyorsunuz.

Kadro kötü diyor, size hakaret yok.

Samet Berber
29.11.2013, 14:43
Akşamki oyunun sebebi nedir neden ligde bu futbolu oynayamıyoruz bunu çözmesi lazım. Ben sahasında oturup bekleyen bir Trabzonspor izlemek istemiyorum.

Murat'
29.11.2013, 14:55
Avrupa Ligi'nde yaptıklarıyla takdiri hak ediyor bence Mustafa hoca.

Çağdaş DENİZ
29.11.2013, 14:58
Musta Reşit Akçay çok yalnız kalmış bir hocadır...

Ne Şenol Güneş gibi camiada hemen herkes sahiplenir ne de yabancı bir hoca gibi hataları görmezden gelinmez...

Arkasında hiç bir yönetici yoktur, siyas irade yoktur..... 3 maç üst üste yenilse taraftarın müsamahası yoktur....

adamın kadrosuda hepimizin malumudur....

Buna rağmen takımını ligde orta halli tutabilmiş , Avrupada ise tarihinin en başarılı dönemlerini yaşatmayı başarmıştır...

Bence bazı eksiklerine rağmen Mustafa Hoca gayet başarılıdır....

Her zaman söylerim Şenol Güneş'e verilen destek ve müsamahanın hepsi değil zekatı verilsin yeter Mustafa Hoca'ya....

abi seviyoruz seni:)

Faik Yılmaz
29.11.2013, 15:16
bende sizi seviyorum Çağdaşım...

Burada Şenol Hocaya bir sitemim yoktur.... taraftarımıza vardır
bilgilerinize...... ;)

Adem Akyüz'
29.11.2013, 16:33
Taktigi tekniği hepsini geçtim de dün normal bir teknik adam son dakikada Malouda'yı değil de Olcan'ı dışarı alıp taraftara alkışlattırırdı. Böylece taraftarla arası (ne kadar bozuk bilmiyorum) bir nebze düzelmiş olurdu.

Anıl C
29.11.2013, 17:11
Taktigi tekniği hepsini geçtim de dün normal bir teknik adam son dakikada Malouda'yı değil de Olcan'ı dışarı alıp taraftara alkışlattırırdı. Böylece taraftarla arası (ne kadar bozuk bilmiyorum) bir nebze düzelmiş olurdu.

Hocam bence taraftarla arasinda darginlik olsa hoca muhakkak öyle bişey yapardi.
Dünde neler dendi, babasinin rahatsizligini öğrendik.
Taraftarda hem döverim hem severim modunda.
Kötü oynarken eleştiri hakkini kendinde buluyo, iyi oynayinca da bana neden selam vermedi diyo

Adem Akyüz'
29.11.2013, 17:18
Hocam bence taraftarla arasinda darginlik olsa hoca muhakkak öyle bişey yapardi.
Dünde neler dendi, babasinin rahatsizligini öğrendik.
Taraftarda hem döverim hem severim modunda.
Kötü oynarken eleştiri hakkini kendinde buluyo, iyi oynayinca da bana neden selam vermedi diyo

Taraftarımızın halini bilmeyen yok zaten. Tribüne gelen hemen Ferguson, Mourinho kesiliyor :)

Mert67
29.11.2013, 18:08
Teşekkürler hocam.

Yalnız galibiyetlerden sonra bu başlıkta ne ironi ne espri görüyoruz. Ayıp oluyo!