PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Reşit Akçay

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22

Oğuz ZEYTİN
28.10.2013, 23:34
Giray'la başladığı 3 maçın 2'sinde 3 gol yedik. Tesadüf mü?

dimsag
28.10.2013, 23:34
saha kenarında sen saha içinde takım dik durup dik oynamadığı sürece destek bekleme hoca efendi, bu takıma yenemiyorsan yenilme felsefen için gönül vermedim, felsefende iflas etti yediğimiz attığımızdan çok ise onuda öğretememişsin demektir,

artvints
28.10.2013, 23:47
1.olcan ı hücum bölgesinden uzak tut.
2.ortasahayı bu kadar boşaltma.
3.malouda hücumda aklı başında oynayan tek adamımız.onu böyle yıpratacak bir düzende oynatma.
4.kompakt takım deyip duruyorsun hocam ama bu takım yanından geçmiyor bunun.pres zamanlaması, alan savunması çok kötü.hücuma çıkışta rakip sahaya yerleşme yok.dönen topları alamıyoruz.ee bunlar yoksa neyleyeyim öyle kompaktlığı.

destekliyorum ama kandırılmak istemem.teşhisler bu kadar iyimser olmamalı.biz böyle futbola eyvallah diyecek takım değiliz.3 pası üst üste yapabilen takım istiyoruz, lütfen

Ali İhsan
28.10.2013, 23:47
Aykut'u solbekte bir fener maçında kanat savunması için denedi sandık, her maç orada taş gibi stoper gitti, bir de Giray geldi şimdi başımıza...

Solbekte gül gibi geçinen ofansta atakları baltalamayan Olcan'ı ne diye iyi giderken ileriye atıp tekrardan eski günlere döndük?

Bahadır Şimşek
28.10.2013, 23:49
Aykut'u stoper oynatmak için gerekirse Marcelinho solbek oynasın ama Aykut stoperine dönsün hocam. (yıllar karıştı herhalde, güncelinde Alanzinho'yu yazabilirsiniz buraya)

Oyuncu mevkilerinde hata yapma arkanda çok daha sağlam dururuz hocam merak etme sen.

DeAgLeMaNyAq
29.10.2013, 00:45
Hâla koşu mesafelerinde ligin dibindeyiz. Son 20 dakikalarda 10 kişi kalmak bahane olmamalı. Bu tip durumlarda herkes arkadaşı için koşmalı ama nerede biz de öyle kapasite...

İsa
29.10.2013, 00:54
Malouda sol açığa yıllarrını vermiş.

Adama yıllık 2.5 milyon para saymışız hala sol önde Olcan.

Yahu hoca sene başında denemedin mi bunu?

Olmadı işte ne halt yemeye yeniden aynı şeyleri tekrar ediyosun.

Aykut Demir denen adamı stoper oynasın diye getirdiler hala ordan bi sol bek çıkarma gayreti içindesin.

Bugün az biraz önde baskılı oynansaydı bu oyunu skor çok farklı olurdu ama neyse...

ibrahim ŞEN
29.10.2013, 01:06
zokora aykut degisikligi macın hareketiydi tebrik ediyorum

SEDAT
29.10.2013, 02:03
* Kusura bakmayın ama sen Hoca felan değilmişsin be Reşit Akçay...

Fatih Öztürk
29.10.2013, 02:41
Tabiki değil!tek hoca Şenol hoca!stopere Colman,sol bekede Alanzınhoyu monte edemeden gıttı can cağızım:(

Sefa
29.10.2013, 07:19
Balonun patlayacağı belliydi..

Kötü oyunla gelen şanslı puanlara sevinenlere selam olsun. Kötü gidişte desteği esirgemeyin "şanssızlık" olur arada.

Mert Acar
29.10.2013, 07:40
insanlar iyi savunma yapabilen bir takım olduğumuzu sanıyor.mesele malesef hücum gücü düşük takımlardan gol yememek.yiyince 3'er 3'er yiyoruz...

Bamba ve gıray toplasan 2 mac anca yaptılar.Ayrıca gıray akhısar macında oynadı onda da 3 yedık.Kucuk ayrıntılar ama oturmus kadro degısınce sıkıntılar oluyor.

grigandalf1967
29.10.2013, 07:48
Trabzonspor oyunu kendi sahasında kabul ederek oynamaz.oynamamali.

Ertan 51
29.10.2013, 07:52
Hâla koşu mesafelerinde ligin dibindeyiz. Son 20 dakikalarda 10 kişi kalmak bahane olmamalı. Bu tip durumlarda herkes arkadaşı için koşmalı ama nerede biz de öyle kapasite...
Kesinlikle sorunun en büyük sebeplerinden birisi bu bana gör de,
adlarını ağzıma almak istemiyorum ama şu şikeci köpeklerin sahada nasıl koşup mücadele ettiklerine bakarsak bizim takımın eksiğini daha iyi anlamış oluruz.
Bizimkiler çok layt,mıy mıy mıy derken atı alan üsküdarı geçiyor,ne yapıp edip bu takım daha fazla koşmalı,daha fazla hırs yapmalı,daha fazla ısırmalı rakibi,yoksa olmaz,olursa da çekirge misali 1 zıplar 2 zıplar sonra sonuç ortada.

Harun-61
29.10.2013, 10:41
Gelecek mac'ta Kadir Keles'e yine sans vermez ise niyetinden süphe edecegim...!

.

vendercan
29.10.2013, 10:57
Mra istifa...Kırk yıllık Kaniler olan adamları Yani yapmaya çalışmak hocalık değildir. ..

Ogün YAZICI
29.10.2013, 13:55
ikinci yarıda oynamaya çalıştığımız futbolla bu takım ofansif oynayamaz yalanın da çürümüş oldu.bal gibi de oynar hatta en iyi savunma hücum olur.ilk yarıda oynadığımız iğrenç şey ile milleti savunma futbolu oynuyorum diye kandırmaya devam et sen...

bahadır2561
29.10.2013, 14:10
Futbolcularin mevkileriyle oynamaktan vazgec artik!

bahadır2561
29.10.2013, 14:28
Futbolcularin mevkileriyle oynamaktan vazgec artik!

canna52
29.10.2013, 14:35
Olcan sol önde oynayacak zekaya sahip değil, aykut maç başından beri atılmak için uğraştı göremedin,zokora yorgunluktan adım atamamaya başladı sonlara doğru göremedin, yusuf ileri mi gidiyor geri mi gidiyor bir düşün araştır, malouda gibi adam uzun süre defansif katkı veremez yerinde oynamalı, senin başını yakarsa türk oyunculaar yakar giray, olcan, aykut gibi.. Türk oyunculara saha içinde ne yapmalarını teker teker a lat yoksa saha içinde spastik gibi dolaşmaktan başka birşey yapmıyorlar.

Berat Akçay
29.10.2013, 15:18
Şans her zaman yanında olmaz hoca.

Tuğrul
29.10.2013, 19:39
TS yakın dönemin en kötü, en pasif, en silik ve en negatif futbolunu oynamaktadır.

Şenol hoca'nın 2012-2013 sezonu.

16 maçta 18 puan toplayan dönemde bile ortaya bir karakter koymuştuk.

MRA kendi oyun anlayışını oyunculara tatbik ettirmesi için belirli zaman istedi.

Peki eyvallah dedik.

Avrupa kupaları ve ilk 4 haftadaki maçları kriter almadım.

Fakat akabinde oynanılan maçlarda futbol mantalitemizde değişkenlik göremeyince artık umudu kestim.

Bana göre Mustafa hoca yanlış mesleği seçmiş.

Teknik direktörlük iyi mentör olmanın yanı sıra iyi de taktisyen olmak lazım.

Mustafa hoca ikinci kısımda tökezliyor.

Ne hücumda bir set ve oyun düzeni görüyorum. Ne de defansta.

Oyun planımız. Saldım çayıra, mevlam kayıra işleyişinde ilerliyor.

Bu doğaçlama oyunla, anti-futbol felsefesi ile lastiğin patlayacağı besbelliydi.

Nitekim bugün hakettiğimiz yer olan 10. sıraya geriledik.

Mustafa hoca çok geç olmadan istifa kararı almalıdır. Bu gidişle hem kendine yazık edecek hem de takıma.

Yeni hocamız '' Bielsa veya Paco Jemez '' olmalıdır.

kopeli
29.10.2013, 19:44
Malouda sol acık,

Olcan sol bek,

Aykut stoper oynasın bir zahmet Hoca,

Fatih
29.10.2013, 20:29
Yeni hoca yerine yeni bir anlayış lazım MRA şimdiye dek yanlışlarından döndü defansif futbol anlayışından da geri döneceğini umuyorum.MRA'nın kalması veya gitmesi bana bir şey kazandırmayacak kendisi ve takımı için daha fazla kafa yormalı.

Tuğrul
29.10.2013, 21:28
Büyük takım nasıl oynar. Parantez içine aldıklarım bizim oyun anlayışımız

1- Kaleci topu eli ile yada ayağı ile önündeki adam adama topu verip başlar( Onur topu uzun degajla başlatıyor)

2- Stoper oyuncuları çizgiye doğru açılır. Rakip oyuncu üstüne geldiği anda topu başlatır(4 defans oyuncusu birbirinde yapışık biçimde oynuyor. Bizim stoperler baskı altında topu ileriye gelişigüzel şiriyor)

3- Bek'ler öne çıkar. Kanat adamları içe sokulur. Orta alanda kalabalık olmak, pas opsiyonlarını artırmak için bu yapılır( Bizde tam tersi)

Oyun anlayışımızda değişmesi gereken diğer başlıklar

1- Bu takıma baskı altında pas yapmasını sağlayacaksın. Oyunculara bu güveni vereceksin. Ne olursa olsun top oyunda tutulacak.

2- Hızlı oynanılacak. Herkes top almak için kendisini gösterecek. Statik kalınmayacak, Harekatli olunacak.

3- Toplu hücum, toplu defans. Top hücum oyuncusu veya defans oyuncusunun ayağındayken blok halinde ileri, geri çıkılıp, gelinecek. Bu kondisyon ve tempo işidir. Gelgörki bu takımın fizik direnci sıfır.

Mustafa hoca bu dediklerimi yapabilir mi

?????????????????????????????

Kirk_Cooley
29.10.2013, 21:31
Malouda'yı sol açık olarak görmek isteyen arkadaşlar bu adam o hıza sahip değil ortada oynamalı ve bana göre gayet yeterli performans veriyor.

Bizim asıl sorunumuz Olcan denilen adam ben takıma bu kadar zarar veren bir insan görmedim oynayacaksa sol bek oynasın bütün ataklarımızı mahvediyor...

Adem Erdoğan
29.10.2013, 22:22
10 kişi kalmamıza rağmen Zeki'yi oyuna almadıysa hoca da büyük ilerleme var demektir.

cakalkerem
29.10.2013, 22:24
korkak oyundan ne zaman vazgeçersek takım iş yapmaya başlar ama bu hoca ile imkaansız

orhan42
29.10.2013, 22:42
Bu iş MRa ile gitmeyecek.Galip geldiğimiz haftalarda umutlananlardandım.Ama..İlk yarıdaki oyun ve bu oyunun haftalardır bir şekildedevam etmesi Reşit hoca ile devam edilmesinin yanlış olacağına delalettir..Maalesef gitmesini isteyenlerdenim ben de...

cakalkerem
29.10.2013, 22:54
başkan kaldığı sürece hoca kalacaktır burası kesin.....

ibrahim
29.10.2013, 22:58
Özkan Sümere yakın herhangi biri bir sonraki seçimde başkan seçilsin, tutmaz zaten Mustafa Hocayı takımda. Aksi taktirde Aralıkta kim gelirse gelsin girmez o riske.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

İ. SARAL
29.10.2013, 23:37
Hoca sene sonuna kadar kalmalı. Sonraki duruma göre değerlendirme yapılır.

Taner Gündoğdu
30.10.2013, 14:39
keşke sen hep 1461'in başında kalsaydın da biz senin Trabzonspor'un başına geçeceğin günü sabırsızlıkla bekleseydik, keşke...

Antonio
30.10.2013, 21:31
elazığ ve gençler maçını kaybedersek Mra gider.

Fatih Öztürk
30.10.2013, 22:18
Mustafa hocayla sonsuza...

endlessdeath
03.11.2013, 16:08
takım gol attıktan sonra gevşeme skoru koruma içinde müdahale et bişeler söle

DeAgLeMaNyAq
03.11.2013, 17:39
Penaltı sonrasında ilk defa rahat bir maç izledik. Yalnız Hoca da biliyordur ki Elazığ'a zaten herkes 3-4 atıyor. Mühim olan diğer maçlarda böylesine galibiyetler alabilmek...

Mert'
03.11.2013, 17:40
Bu maç ölçü değil.

dimsag
03.11.2013, 17:42
tüm takıma tbrkler

Sefa
03.11.2013, 17:46
Penaltı gol olsaydı maç dönmezdi. Elazığ salınca goller geldi.. Yine berbatız yani..

poetricus
03.11.2013, 18:10
Takımın başına teknik direktör gelinceye kadar bu başlıkta yazmamaya karar verdim.
Mustafa Reşit Akçay'ın teknik direktörlük için iki eksiği var: 1. Teknik, 2. Direktörlük.

TSemih61
03.11.2013, 18:19
Maç sonları acayip saçmalıyor. Bence maç sonu röportajını Hami Mandıralı'ya bırakmalı.

Antonio
03.11.2013, 18:20
Trabzonspor 4-0 yapınca mra. en iyi takım benim takımım, en iyi total futbolu oynayan takım benim takımım, gollerin hepsi barcelona işi. mra bir snickers versem. mra: çok iyi geldi. hedefimiz lige tutunmak:D

cakalkerem
03.11.2013, 18:28
hoca filan değil ya....

yazıklar olsun seni oraya getirene

yazıklar olsun seni orada tutana...
Takım yürüyor be.....koşacak hali yok....

Fatih
03.11.2013, 18:29
Mustafa Hoca'yla uzayın derinliklerine...

endlessdeath
03.11.2013, 18:31
hoca da gördü herkes yerinde oynarsa iyi işler oluyor ofansif ve ayağa pas çalıştırılmalı takıma

cakalkerem
03.11.2013, 18:36
bu takıma kondisyon yüklemesi yapmalı...bir koşan Yusuf vardı oda sakatlandı...takım yürüyor...yürüyor...

hoca ne diyor anlamıyorum....

Bedri Sertkaya
03.11.2013, 18:37
Sezon başında kondisyoneri gönderen Başkana kızın Mustafa hocanın suçu yok!

endlessdeath
03.11.2013, 18:38
adam iyi konuşmuş bir siteden okuduklarım kadarıyla

Ogün YAZICI
03.11.2013, 18:53
hocanın maç sonu açıklamasında bahsettiği 22-25 puan olayını anlayabilen var mı ?

cakalkerem
03.11.2013, 18:55
ne seni ne yaptıklarını ne takımının oynayışını ne de hocalığını beğeniyorum....

olduğun yere yakışmıyorsun.....

ibrahim
03.11.2013, 18:59
Hocam Yusuf ile Kadiri kariyerleri bitme asamasindayken yoktan var ettigin icin tesekkürler. Daima bu takimin basinda kalacaksin insallah.

Sefa
03.11.2013, 21:39
Hocam Yusuf ile Kadiri kariyerleri bitme asamasindayken yoktan var ettigin icin tesekkürler. Daima bu takimin basinda kalacaksin insallah.

Kadir'in henüz kazanılmış bir yanı yok da Yusuf'un kariyeri nasıl bitiyordu onu merak ettim İbrahim.. :)

cakalkerem
03.11.2013, 21:41
kadir oynamaya devam etmeli.....bekte olcan dan bambadan hele ki giray dan daha sağlam oynuyor ama 1 maçla değerlendirmemek lazım...devam etmeli

ibrahim
03.11.2013, 21:51
Kadir'in henüz kazanılmış bir yanı yok da Yusuf'un kariyeri nasıl bitiyordu onu merak ettim İbrahim.. :)

Henüz 14 yasindayken Özkan Sümer fiziki acidan yetersiz diyip Trabzonspora almadi kendisini. Mustafa hoca kendisini ve babasini ikna edip 1461'e almasaydi onu su an Araklisporda top kosturmaya devam ediyordu. Bu cocuk iki senede bu hale geldiyse bunda Mustafa hocanin katkisi büyüktür.

Sefa
03.11.2013, 22:13
Henüz 14 yasindayken Özkan Sümer fiziki acidan yetersiz diyip Trabzonspora almadi kendisini. Mustafa hoca kendisini ve babasini ikna edip 1461'e almasaydi onu su an Araklisporda top kosturmaya devam ediyordu. Bu cocuk iki senede bu hale geldiyse bunda Mustafa hocanin katkisi büyüktür.

Geçmişten bahsetmişsin tamam. Olayı biliyorum. MRA o şekilde kazandırmıştır evet ama Yusuf'un kariyeri bitmezdi başka bir takımda izliyor olurduk. Bu yüzden MRA 1461 Trabzon'a dönmeli.. :)

Cafer Bulur
03.11.2013, 22:35
22-25 puani 17 hafta sonu icin mi yoksa geri kalan 7 hafta icinmi dedi anlayamadim.

17 puani olan ve daha 7 maci olan bir takim olarak geriyen kalan haftalardan 8 puan ummuyordur herhalde.:)

Vkgz
03.11.2013, 22:36
aldığı sonuçlar güzel tebrik etmek lazım, ancak açıklamaları hiç hoşuma gitmiyor, sürekli bir laf gevelemeler, küçük iddialar.

Harun-61
03.11.2013, 22:45
22-25 puani 17 hafta sonu icin mi yoksa geri kalan 7 hafta icinmi dedi anlayamadim.

17 puani olan ve daha 7 maci olan bir takim olarak geriyen kalan haftalardan 8 puan ummuyordur herhalde.:)

Puan cevabini bende anlamadim.

Ilk devreyi kast ediyorsa fiyasko :(

ccd6167
03.11.2013, 22:51
Puan cevabini bende anlamadim.

Ilk devreyi kast ediyorsa fiyasko :(

herhalde avrupa ligi ve super lig toplam onu mu kastetti acaba..sonucta avrupa ve lig toplam 10 mac var.

ilk devre 30-33 puan arasi gayet iyi

yorumsuz6117
03.11.2013, 22:53
Allah aşkına biri şu adama konuşmayı öğretsin..

DeAgLeMaNyAq
03.11.2013, 22:55

İlk yarı toplamı için söyledi. Yani en kötü ihtimalle kalan 7 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik 4 mağlubiyet, en iyi ihtimalle de 2 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet bekliyor. Yoksa kalan 7 hafta için deme olanağı yok çünkü o maçların toplamı zaten 21 puan var. Hoca niye böyle pesimist konuştu pek anlamadım ha bence de 2-3 maç haricinde fikstürümüz çok zor ama hiç değilse 25-30 puan arasını hedefliyoruz diyebilirdi...

Ben biraz daha olumlu tahminde bulunursam Gençlerbirliği, Kayseri Erciyes, Gaziantep ve Antalya'yı yener, Eskişehir ve Bursa ile berabere kalır veya yeniliriz. Keza GS'ye de büyük ihtimalle yeniliriz. Yani 29-32 aralığını bekliyorum...

cakalkerem
03.11.2013, 22:57
7 haftada 7 galibiyet diyemiyor mu?

Cafer Bulur
03.11.2013, 23:00
İlk yarı toplamı için söyledi. Yani en kötü ihtimalle kalan 7 maçta 1 galibiyet 2 beraberlik 4 mağlubiyet, en iyi ihtimalle de 2 galibiyet 2 beraberlik 3 mağlubiyet bekliyor. Yoksa kalan 7 hafta için deme olanağı yok çünkü o maçların toplamı zaten 21 puan var. Hoca niye böyle pesimist konuştu pek anlamadım ha bence de 2-3 maç haricinde fikstürümüz çok zor ama hiç değilse 25-30 puan arasını hedefliyoruz diyebilirdi...

Ben biraz daha olumlu tahminde bulunursam Gençlerbirliği, Kayseri Erciyes, Gaziantep ve Antalya'yı yener, Eskişehir ve Bursa ile berabere kalır veya yeniliriz. Keza GS'ye de büyük ihtimalle yeniliriz. Yani 29-32 aralığını bekliyorum...

Dedigin gibi 32 puani bulursak hocayi basarili sayarim.

Ama bir ihtimal daha var,3 avrupa ligi ve 7 lig macindan yani 10 mactan 22-25 puan bekliyorum demis olamaz mi?

ibrahim
03.11.2013, 23:04
Geçmişten bahsetmişsin tamam. Olayı biliyorum. MRA o şekilde kazandırmıştır evet ama Yusuf'un kariyeri bitmezdi başka bir takımda izliyor olurduk. Bu yüzden MRA 1461 Trabzon'a dönmeli.. :)

Valla ben sanmiyorum baska takimda devam edecegini. 1461'de basladiginda ciliz bir seydi, mücadele gücü düsüktü, her dokunusta yerdeydi vs.

Güc, kondisyon, sut, calim, kendine güven gibi özeklliklerini Trabzonda oynadigi iki senede kazandi. :)

Ayrica o puan meselesine fazla takmayin. 1461'i gecen sene sadece ligde tutacakti güya. :):):)

Ben buna motivasyon sekli olarak bakiyorum.

atomantcum
04.11.2013, 00:08
22-25 puan arası beklediğini söylemiş, hedefe bak. Yani en az şu kadar alırım da demiyor, aralık belirlemiş, en fazla 25 alırız diye. Hocam zaten Trabzon forması o kadar puanı topluyor senin bir şey yapmana gerek yok ki. Ama açıkçası çok da şaşırmadım, sahada ortaya koyduğu oyundan pek farklı bir şey söylememiş. Sivasspor'a karşı evinde 0-0'a yatan bir hocadan bahsediyoruz.

Kendisi göreve geldiğinde bayram ediyordum ama birkaç maç sonunda hem söylemleri hem eylemleriyle feci şekilde yanıldığımı anlamıştım.

artvints
04.11.2013, 00:56
soner ve emre ye şans vermeye başladı, inşallah devam eder bu.kadir de iyi bir başlangıç yaptı.dönüşüm yavaş yavaş gerçekleşiyor.ama takım ypısında ortasaha önemli.bizim ortasahamız tempolu oynayamıyor.o konuda yapacak bir şey yok.ama defans oyuncuları daha önde basıp alanı daha iyi parselleyebilir.çok geriye yaslanıyorlar, alan daraltmıyorlar.bu da iyi oyunu engelliyor.bosingwa ve kadir de takıma yerleştiğini göre daha iyi bir defans performası izlememiz lazım.hoca kompakt yapı diyor ama bu sadece defansta olmaz.hücumda da alan daraltmak rakip sahaya yerleşip atak devamlılığı sağlamak gerekir.gerçek kompakt yapı budur.ama zaman var bunun için.bir anda olmuyor böyle şeyler.

Bayundur Han
04.11.2013, 03:13
Onu bunu bilmem. Gecen seneden daha iyiz. MRA hem avrupada hem Turkiyede isi getiriyor. Psikolojikmen cokmus bir takimi aldi yavas yavas duzeltiyor. Ne bekliyorsunuz anlamiyorum. Biz barcelona gibi oynayamayiz. Eksigimiz kendimize guvenimiz. Oda oyle bir anda gelecek birsey degil. Ya 11 futbolcuyu degisip getireceksin yada yavas yavas. Mra bunu yapmaya calisiyor. Hoca degilsin diyenleri merak ediyorum. Hoca kim o zaman? Mra hoca degilse hoca kim? Turkiyede hoca yok o zaman. Biraz sabredin. O gitsin bu gitsin olmaz.

cem1990
04.11.2013, 08:37
Hocam sen takılma içi boş yorumlara.
Aynen devam et hocam iyi futbol galibiyet getirmiyor
Senden tek dileğim Avrupa
Şikeci Kralının tekrar başkan seçildiği bir yerde şampiyonluk gibi bir beklentim de yok,barça gibi kadron olsa da bu ülke de şampiyonluğu yedirmezler
Tıka sen hocam kulakları bu sene Avrupa liginde 16'a daha sonra ki sene de aynı tempoda bizi ileriye taşıman dileğimle.

Heisenberg
04.11.2013, 08:59
Onu bunu bilmem. Gecen seneden daha iyiz. MRA hem avrupada hem Turkiyede isi getiriyor. Psikolojikmen cokmus bir takimi aldi yavas yavas duzeltiyor. Ne bekliyorsunuz anlamiyorum. Biz barcelona gibi oynayamayiz. Eksigimiz kendimize guvenimiz. Oda oyle bir anda gelecek birsey degil. Ya 11 futbolcuyu degisip getireceksin yada yavas yavas. Mra bunu yapmaya calisiyor. Hoca degilsin diyenleri merak ediyorum. Hoca kim o zaman? Mra hoca degilse hoca kim? Turkiyede hoca yok o zaman. Biraz sabredin. O gitsin bu gitsin olmaz.

Yok, öyle olmaz. Geçen sene nerdeyse küme düşen takımı, 2 takviyeyle eğer şampiyon yapamıyorsa hoca başarısızdır. Hatta orta saha bulamadığı için Malouda'yı orta sahada oynatacağına çıkıp kendisi oynamalı orta sahada. Yoksa yine başarısızdır. Millet Olcan'dan solbek olmaz derken, kendisi Olcan'ı solbek oynattığı halde, şimdi Olcan'ı solbek oynatmadığı için başarısızdır. Forvet lazım dediği halde, takımdaki 3 forvetten hangisini oynatsa yine suç onundur başka birini oynatmadığı için. Bizim taraftarı anlamak mümkün değil. Geçen hafta Olcan pası atmış olsa belki de şu an ikinciydik, nerdeyse geçen sene küme düşen kadroya benzer kadroyla. Ama millet memnun olmamak için yer arıyor. Hoca yarın çıkıp bizim hedefimiz ilk yarıda 38 puan toplamak dese, bu sefer de kendisi hayalci olarak nitelendirilir yine istifası istenir.

Fatih Öztürk
04.11.2013, 09:31
22-25 puan arası hedefin varsa zahmet etme Mustafa hoca bu takımın ölüsüde bu puanı toplar ayıptır yahu ayıp.

Yiğit Gayretli
04.11.2013, 09:36
"Kalan haftalarda toplamayı düşündüğümüz puan bu" dedi cümlenin sonunda. Orda da matematikte hata yaptı tabi.

Uğur Kalyoncu
04.11.2013, 09:54
Abdülkadir ve Emreye daha çok şans verip devre arasıda Gökhan Alsanı takıma kazandırırsan seveceğim seni...Oynat gençleri kaybet önemli değil..

Taner Gündoğdu
04.11.2013, 09:57
geri kalan 9 hafta da ve avrupa maçlarında elinde kadir gibi bir oyuncu varken aykut, olcan ve yusuf'u sol bek oynattığın için sana minnettarım!

atomantcum
04.11.2013, 10:07
"Kalan haftalarda toplamayı düşündüğümüz puan bu" dedi cümlenin sonunda. Orda da matematikte hata yaptı tabi.

Hayır aslında pek öyle olmadı. İlk yarıyı 22-25 puanla bitirmeyi kastetti bariz. Bu hesaba pek inanamayan Can Karyağdı, yanlış anladığını zannedip "kalan haftalarda bu kadar puan değil mi" dedi, o da muhabirin sözünü tam anlamasa da evet diye o yönde geçiştirdi. Zaten puan hesabını söylerken, işte deplasman maçları var vs diye gerekçe söyledi. 2 galibiyet alırız, kalan maçlarda da 2 beraberlik alırız en fazla diye düşünmüş heralde.

Yiğit Gayretli
04.11.2013, 10:09
Hayır aslında pek öyle olmadı. İlk yarıyı 22-25 puanla bitirmeyi kastetti bariz. Bu hesaba pek inanamayan Can Karyağdı, yanlış anladığını zannedip "kalan haftalarda bu kadar puan değil mi" dedi, o da muhabirin sözünü tam anlamasa da evet diye o yönde geçiştirdi. Zaten puan hesabını söylerken, işte deplasman maçları var vs diye gerekçe söyledi. 2 galibiyet alırız, kalan maçlarda da 2 beraberlik alırız en fazla diye düşünmüş heralde.

Maç sonu flash röportajları Hami verse daha iyi. En azından yuvarlak konuşmayı becerebiliyor.

artvints
04.11.2013, 10:17

ben de böyle düşünüyorum ama 25 de çok az kalıyor.hoca gerçekçi belki ama hedef diye 25 puan söylenmez ki.30 dersin 25 olur tamam deriz.ters piskoloji mi yapıyor nedir anlamdım.beklentiyi hep düşük tutuyor.

Yiğit Gayretli
04.11.2013, 10:22
7 maçta 5-8 puan gerçekçi bir hedef değil. Hoca kafasındakini ifade edemedi. Küçük bir açıklama ile düzeltmesi gerek.

ibrahim
04.11.2013, 10:23
ben de böyle düşünüyorum ama 25 de çok az kalıyor.hoca gerçekçi belki ama hedef diye 25 puan söylenmez ki.30 dersin 25 olur tamam deriz.ters piskoloji mi yapıyor nedir anlamdım.beklentiyi hep düşük tutuyor.

1461'de 2. ligdeki ilk sezonunda ligden düşmemeye oynayacaktık güya. :):)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

ozturk
04.11.2013, 11:19
MRA nın puan hesabını anlayabilen var mı? İlk yarı sonu 22-25 puan diyor. Mevcutta 17 puansak kalan 7 maçta 5-8 puan mı hedefliyoruz bir de kalan haftalarda 22-25 dedi ??????

http://www.ligtv.com.tr/haber/amacimiza-ulasacagiz

halil ibo
04.11.2013, 11:52
Abdülkadir ve Emreye daha çok şans verip devre arasıda Gökhan Alsanı takıma kazandırırsan seveceğim seni...Oynat gençleri kaybet önemli değil..

Hoca maç kaybetmekten korkacak bir adam mı ? Sanmıyorum.
Onun derdi gözü gibi bakıp yetiştirdiği gençlerin sistemin dişlileri araasında yok olup gitmesidir.Maç kaybetmeyi göze alabilir.O evlatlarını kurban etmek istemiyor.Hepsi bu.Eğer gerekli sabır ve süre verilirse 1461 pilot takım olma görevini layıkıyla yerine getirmiş olacak.Sadece sabır...

halil ibo
04.11.2013, 11:56
geri kalan 9 hafta da ve avrupa maçlarında elinde kadir gibi bir oyuncu varken aykut, olcan ve yusuf'u sol bek oynattığın için sana minnettarım!

Kadir Keleş'i dün beğenmeyen yoktur,tamam.Ancak geride kalan 9 hafta da Elazığspor düzeyindeki takımlarla mı oynadık ?
Evet ilerisi için ışık verdi.İnşallah beklediğimiz gibi bir sol bek kazanmış oluruz.Hoca bunu bizen daha çok ister,buna inan !

Bayundur Han
04.11.2013, 12:22
Yok, öyle olmaz. Geçen sene nerdeyse küme düşen takımı, 2 takviyeyle eğer şampiyon yapamıyorsa hoca başarısızdır. Hatta orta saha bulamadığı için Malouda'yı orta sahada oynatacağına çıkıp kendisi oynamalı orta sahada. Yoksa yine başarısızdır. Millet Olcan'dan solbek olmaz derken, kendisi Olcan'ı solbek oynattığı halde, şimdi Olcan'ı solbek oynatmadığı için başarısızdır. Forvet lazım dediği halde, takımdaki 3 forvetten hangisini oynatsa yine suç onundur başka birini oynatmadığı için. Bizim taraftarı anlamak mümkün değil. Geçen hafta Olcan pası atmış olsa belki de şu an ikinciydik, nerdeyse geçen sene küme düşen kadroya benzer kadroyla. Ama millet memnun olmamak için yer arıyor. Hoca yarın çıkıp bizim hedefimiz ilk yarıda 38 puan toplamak dese, bu sefer de kendisi hayalci olarak nitelendirilir yine istifası istenir.

+10 aynen katiliyorum

Taner Gündoğdu
04.11.2013, 12:37
MRA nın puan hesabını anlayabilen var mı? İlk yarı sonu 22-25 puan diyor. Mevcutta 17 puansak kalan 7 maçta 5-8 puan mı hedefliyoruz bir de kalan haftalarda 22-25 dedi ??????

http://www.ligtv.com.tr/haber/amacimiza-ulasacagiz

bence bütün sezonu kastederek kalan maçlarda 22-25 dedi. 7+17=24 maç 24 puan. mis gibi hem hiç yenilmeyiz maç başına 1 puan. süper istatistik yaparız! 17+24=41 puan ligde kalmaya yeter bence kafasından bunu geçiriyor...

Taner Gündoğdu
04.11.2013, 12:41
Kadir Keleş'i dün beğenmeyen yoktur,tamam.Ancak geride kalan 9 hafta da Elazığspor düzeyindeki takımlarla mı oynadık ?
Evet ilerisi için ışık verdi.İnşallah beklediğimiz gibi bir sol bek kazanmış oluruz.Hoca bunu bizen daha çok ister,buna inan !

avrupa da eleme maçlarından oynadıklarımız elazığ'dan daha kötüydü. akhisar keza öyle. kayseri yine bunlardan farksız... yani demem o ki oynatmak istedikten sonra her türlü oynatırdı. olcan'dan aykut'tan solbek yapmaya çalışmak yerine Kadir'i oynatsa kimse niye demezdi, diyemezdi...

Muhammed Ayaz
04.11.2013, 13:01
bence 32-35 arası demek istedi bu kadar saçmalıyamaz

artvints
04.11.2013, 13:18
önümüzdeki iki maçı alırsak, hocanın tüm planları bozulur :)

Sacit
04.11.2013, 13:41
Bu oyun sistemi ile Trabzonspor kulübünü ve taraftarını rezil ediyorsun

Koray10
04.11.2013, 13:59
olmuyor iste arkadas....bu hafta aldi gelecek hafta yenilir ondan sorna belki yine alir..ama su belli ne taktik anlayisi nede maci okuma bilgisi Trabzonspor calistiracak seviyede degil..

Çakıroğlu İhsan
04.11.2013, 14:28
bence 3 avrupa ligi 7 tane süper lig maçından yani toplam 10 maçtan yaptığı hesaplama 22-25 puan arası :D

Alp Yavuz 13
04.11.2013, 14:53
Mustafa hoca elindeki malzemeye göre iyi yemek yapılabiliyor, malzeme belki menemen malzemesi ama tadı damağında kalıyor, kesinlikle alınan kötü sonuçlara rağmen eleştiriden önce hocaya güvendiğimizi hissettirebiliriz, hocamız arkasında kendine güvenmeyen en ufak hatasında tabiri caizse hocanın sandalyesine tekmeyi vuracak taraftar görüntüsü verirsek MRA çok da rahat ve huzurlu bir ortamda çalışması mümkün olmayacaktır. Başarı istiyorsak hocamıza güvendiğimizi hissettirmeliyiz

Ogün YAZICI
04.11.2013, 14:53
maç sonu yaptığı açıklamanın akla mantığa sığan hiçbir tarafı yok.lafı iyi yerlere çekmeye çalışmayın.bu adam maç sonları böyle saçmalamaya devam ettikçe daha çok taraftar kaybeder bu takım.

DeAgLeMaNyAq
04.11.2013, 15:00
Hoca'nın röportajı gayet net. Ne Avrupa'yı ne kalan maçları kastetmedi. Açık açık kalan 7 maçı da hesap ederek toplam puan beklentisini söyledi. Aksi iddia edildiği gibi 22-25 puan sadece kalan maçlar olsa ya da 32-35 demek istemiş olsa geçen hafta hedefimiz 6.lık demezdi. Beklentileri hiçbir zaman yüksek tutmuyor...

Maç sonu flash röportajları Hami verse daha iyi. En azından yuvarlak konuşmayı becerebiliyor.

Hami'nin hitabeti de çok iyi değil zaten o da veremez yasak...

Yiğit Gayretli
04.11.2013, 15:18
Hoca'nın röportajı gayet net. Ne Avrupa'yı ne kalan maçları kastetmedi. Açık açık kalan 7 maçı da hesap ederek toplam puan beklentisini söyledi. Aksi iddia edildiği gibi 22-25 puan sadece kalan maçlar olsa ya da 32-35 demek istemiş olsa geçen hafta hedefimiz 6.lık demezdi. Beklentileri hiçbir zaman yüksek tutmuyor...

Hami'nin hitabeti de çok iyi değil zaten o da veremez yasak...

Latife ettim zaten. Hami Hoca da konuşamıyor.

İşlerini yapsınlar da konuşamasalar da ziyanı yok.

Ogün YAZICI
04.11.2013, 15:51
verdiği demeçlerin futbolcular üzerindeki olumlu olduğu kadar olumsuz etkilerinden de söz etmek lazım.sürekli defansif futbola yatkınlık anlamında konuşması birçok futbolcunun ofansif düşüncelerini yıprattığını düşünüyorum.bosingwa olsun malouda olsun soner olsun...mesela bosingwa'nın konya maçındaki çıkışlarını göremiyoruz.malouda artık topu rakip takımda kabul eden bir futbolcuya dönüştü.sonerdeki form düşüklüğünü de bu konuya bağlıyorum.

demir
04.11.2013, 16:26
maca gelmeyen taraftar bılet parası odemeyen taraftar onlar zaten gelmesın... takım basarılı oldugunda herkez destek olur olacaktır onemlı olan boyle gunde destek olmakdır.. kotu olup takımı yanlız bırakmak basta onura hakarettır ... trabzonlu olmayan onur ıstedıgı takıma gıdebılecekken takımın basındaysa maca takım kotu dıye gelmeyen serefsız ıyıykende gelmesın...

MRA gelınce ben ona guvenıyorum ve ınanuyorumkı yaptıkları ıle senol gunesı golgede bırakacak aha buraya yazıyorum...

demir
04.11.2013, 16:28
verdiği demeçlerin futbolcular üzerindeki olumlu olduğu kadar olumsuz etkilerinden de söz etmek lazım.sürekli defansif futbola yatkınlık anlamında konuşması birçok futbolcunun ofansif düşüncelerini yıprattığını düşünüyorum.bosingwa olsun malouda olsun soner olsun...mesela bosingwa'nın konya maçındaki çıkışlarını göremiyoruz.malouda artık topu rakip takımda kabul eden bir futbolcuya dönüştü.sonerdeki form düşüklüğünü de bu konuya bağlıyorum.

soner zaten cok verımlı oynamıyordu ama bence dususunun nedenı yasadıgı sakatlık.. soner zaten verımlı oynasa colman ıle bırlıkte bu takım defansa yatmaz...

Antonio
04.11.2013, 16:51
vahit halilhodzic mra dan sonra gelirse bizim takımın yemediği azar kalmaz. vahit hoca geldiğinde topa nasıl vuruluru öğretiyodu hatırlarsanız.

Tuğrul
04.11.2013, 19:18
Savunmayı önde kuran, ileride baskı yapan ve alanı daraltan anlayış MRA'nin prensiblerine aykırı olduğu için hiçbir zaman güzel futbol izleyemeyeceğiz.

7 maç için 21 puan almak hedef olmalıyken 8 puana razı olan bir hoca'yı ben realist bulmam. Aksine bu takımın çapında bir hoca olmadığını düşünürüm.

Samet Türkmen
06.11.2013, 21:45
Senin kadar vizyonsuzu gelmemişti.

Sacit
06.11.2013, 22:02
Mustafa Reşit Akçay, Elazığspor maçından sonra yaptığı açıklamada tribünlerin neden boş olduğunu anlayan bir demeç verdi. Acaba diyorum aklı başına geldi mi ?

Şunu unutmasın; Bugün Barcelona kötü futbol oynasın Camp Nou'ya taraftar gitmez. Bunu daha önce gördük. Trabzonspor tarihi gereği hücum futbolu oynamak zorundadır. ister Avni Aker'de ister deplasmanda olsun. Sen hücum oynayacaksın, ezilmeyeceksin.

Yaşar
07.11.2013, 00:29
Koşmayan, pres yapmayan, topsuz oyunda olmayan bir takım nasıl hücum futbolu oynayacak yahu?
Tamam hücum futbolu oynasın da nasıl oynasın, yazın da bir görelim.

Koray10
07.11.2013, 00:47
"Seyircisini arkasina alan Legia karsisinda 1 puani hedefliyoruz." bunu gercekten dedimi..benim icin bitmistir...yahoo barca karsi bile oynasan insan herseyi de ama beraberlik icin geldik yenilirsek bile iyidir falan filan...harbiden ya sezon basinda ne ümit ile gelmisti birseyler bekliyorduk..ama su belli oldu ki forma agir geldi .

Ufuk
07.11.2013, 01:17
Kompakt yapıyı koruyalım hocam. :)

Sinan Ayaz
07.11.2013, 01:21
legia deplasmanın 0 puanla 1 puan arasında fazla bi farkın olmadıgını anlayamacak kadar tuhaf bir hocamız var polanyadan 1 puanda alsak 0 puanda alsak içerdeki apollon maçından alınacak 1 puanla zaten(diğer maçlarda mucize skorlar olmazsa) garantiliyoruz 2. olarak çıkmayı

Fatih
07.11.2013, 01:21
Koşmayan, pres yapmayan, topsuz oyunda olmayan bir takım nasıl hücum futbolu oynayacak yahu?

Takımı ne güzel anlattın Yaşar.:)

demir
07.11.2013, 09:06

2010 -2011 yılından sonrakı butun lıglerın dırekt ozetı budur ıste :)

Sefa
07.11.2013, 10:32

Bunları takım kendisi yapacaksa Hoca'ya gerek yok. Bi antrenör alıız idmanlar için 11'i de Başkan belirler o kadar para niye verelim Teknik Direktöre'e ? Hoca takımına söz geçiremiyorsa ki anlattıklarınızın sonucu bu kapı orada..

Colakoglu
07.11.2013, 13:44
Bana kalirsa bu adam kendi capinda bizimle ta.ak geciyo. Beraberlige oynuyoruzda ne demek.

Alika87
07.11.2013, 14:22
Polonya Sampiyonu + Kupa Sahibi + Lig lideri, kendi evinde 7 macin 6 sini kazanan ve ligin en golcü takimina karsi oynuyorsun ve bir puani begenmiyorsun. Bazi arkadaslari realiteye geri davet ediyorum.

halil ibo
07.11.2013, 14:34
Bunları takım kendisi yapacaksa Hoca'ya gerek yok. Bi antrenör alıız idmanlar için 11'i de Başkan belirler o kadar para niye verelim Teknik Direktöre'e ? Hoca takımına söz geçiremiyorsa ki anlattıklarınızın sonucu bu kapı orada..

Çok insafsızsınız ! Bu takımı daha önceki 2 hocada koşturamadı.Antremanla olacak iş değil.Kadro yapısı kırılgan ve mevkii bakımından bariz,sırıtan eksiklikler mevcut.Önce Yusuf geldi,ardından Kadir inşallah yerini sağlamlaştıracak.Devre arası veya sezon sonu nokta 2-3 transfer.
Bu kadar sabır yok mu bizde.Şike sürecinin Allah ömür verdiyse sonunu görmek için beklemekteyiz sabırla.
Bir hocaya da 2 sezon tahammül edelim.Tüm arkadaşlara tavsiyem Şirin Berber'i bir okuyun.

İ. SARAL
07.11.2013, 17:06
Hocam arkandayız aynen devam.

canna52
07.11.2013, 17:58

bunu mra yapamıyor belki ama kim yapacak bu dediklerini..

lucescu belki yapar ama gelir mi..

ya da capello, mourinho..

bir an realmadrid taraftarı sandım kendimi :d

Mehmet BAŞ
07.11.2013, 18:33
İnsafsızca eleştirenlere soruyorum...

1461 Trabzon takımına o muazzam futbolu oynatan Mustafa Reşit Akçay değil miydi?
Şimdi çıkıp insafsızca bu adamdan bir şey olmaz, defansif oynuyor, hep böyle olacak şeklinde ifadelerde bulunuyorsunuz.
Ne çabuk siliyorsunuz insanları siz... Bu kadar mı sabır yoksunu kişilersiniz...

Ben de şu an oynanan futboldan hoşnut değilim.
Fakat elinizi yüreğinize koyun, bu kadro ile bu kadar maç kazanan hocayı alkışlayın...

Bu adama 2 sene sabredebilirsek Türkiye yeni bir hoca kazanmış olur.
Kendi içimizden çıkmış birini hemen idam sehpasına götürmeyin!

Trabzonspor taraftarı eleştirdiğinin 1/10 kadar takıma sahip çıksa şu an takımın sırtı yere gelmezdi...
Hatayı biraz da kendimizde arayalım...

Emrah Akcagöz
07.11.2013, 18:34
Topsuz oyunda olmayan derken, pres yapmayan derken ? Yani bunlar biraz daha açılırsa iyi olur.

Yok topsuz oyunda olmasak ve pres yapmasak ne Avrupa'da buraya kadar gelirdik ne ligde bu konumda olurduk.

oflubektas
07.11.2013, 18:50
bunu mra yapamıyor belki ama kim yapacak bu dediklerini..

lucescu belki yapar ama gelir mi..

ya da capello, mourinho..

bir an realmadrid taraftarı sandım kendimi :d

Bu adamlardan herhangi birini getirelim, üçü de bizim kadroyu değil orta saha, altı pastan bile çıkarmaz :)

Sefa
07.11.2013, 19:26
Bu adamlardan herhangi birini getirelim, üçü de bizim kadroyu değil orta saha, altı pastan bile çıkarmaz :)

Aynen. Zaten Real Madrid bugüne kadar MRA'yı nasıl keşfedememiş ilginç..

Mert'
07.11.2013, 19:37
Adam elindeki kötü kadroyu iyi götürüyor şuana kadar kadromuz iyi olsa ve defansif oynatsa haklısınız

Hunk
07.11.2013, 19:51
Sana güveniyoruz hocam.

cakalkerem
07.11.2013, 20:08
sana güvenemiyoruz hocam

demiahme
07.11.2013, 21:33
sonuc ne olursa olsun sana güveniyoruz hocam
bu kadroyla bu puanı almak mucize

ibrahim
07.11.2013, 22:17
Care Lazaroni

endlessdeath
07.11.2013, 22:29
takımı bu kadar korkak oynatmaya hakkın yok senin mra

endlessdeath
07.11.2013, 22:33
bu ne biçim oyun kuramıyoruz şişirme toplar atıyoruz ileri doğru

İbrahim CİHAN
07.11.2013, 23:03
ya bu kadro bu kadro diyosunuz da konyadan da mı kötü kadromuz? onlara karşı bile savunma ağırlıklı oynadık. ayrıca bence ligin en iyi ilk 5 kadrosundan biri bizimkidir bireysel olarak baktığımızda. avrupa liginde de laziodan sonra kalite olarak en iyi biz varız. bu korkak futbolun mazereti olamaz kadro.

DeAgLeMaNyAq
07.11.2013, 23:58
Futbolun bugını biliyor adam...

bangkook_61
07.11.2013, 23:59
Abi çok enteresan işler oluyor yemin ediyorum.

Ali İhsan
07.11.2013, 23:59
Çok hayır dua almış...

İbrahim CİHAN
08.11.2013, 00:00
Futbolun bugını biliyor adam...

bu yorum iyiydi :D

Vkgz
08.11.2013, 00:01
Şaşırtmaya devam. Tebrikler hoca.

Hunk
08.11.2013, 00:02
Yenilgisiz lider. Tebrikler hocam.

Semih58
08.11.2013, 00:06
Hami Mandıralı-Mustafa Reşit AKÇAY

Mert'
08.11.2013, 00:10
Taktiği muazzam.

Anıl C
08.11.2013, 00:10
Hami Mandıralı-Mustafa Reşit AKÇAY

Bu ikili daha çook canlar yakacak

ibrahim
08.11.2013, 00:11
Bu ikili daha çook canlar yakacak

Allahim nazarlardan saklasin.

Oğuz B.
08.11.2013, 00:12
Hocam, saygılar.

Anıl C
08.11.2013, 00:14
Allahim nazarlardan saklasin.

Amin kardeşim amin

Kadir
08.11.2013, 00:15
Jürgen Klopp'a değil Otto Rehhagel e benziyor hocamız, başarıyı bu yolda buluyorsa sıkıntı yok.

Fatih
08.11.2013, 00:21
BAL damlıyor.

TSemih61
Bir hafta yerilirken diğer hafta övülüyor. Anlamadım ben bu işi. Daha maç başlamadan önce neler söyleniyordu şimdi neler söyleniyor. Çok değişik taraftarımız var.

Sefa
Rabbim herkese bu adamın şansından versin..

Uğur Ö.
08.11.2013, 00:22
Akışına bıraktım artık

ergin cesit
08.11.2013, 00:28
tebrikler hocam.allah nazardan saklasın seni

serdaracıl
08.11.2013, 00:30
Teşekkurker hocam

seyduna_efil
08.11.2013, 00:33
Futbola mı baksak??

Yoksa sonuçlara mı??

Neyse sonuçlar olumlu olduğu sürece rezil futbol tölere edilebilir.

Şimdilik zevkini çıkaralım..

Oğuzhan
08.11.2013, 00:33
Avrupalı bir hoca gelip böyle başarılı olsaydı maç sonuçları olarak adam işi biliyor sistemden anlıyor olurdu. Bu adama herkes sallıyor ama yüzümüz gülüyor en azından saolsun.

Sibel
08.11.2013, 00:34
Kötü futbol iyi sonuç her zamanki gibi, ne diyeceğimi gerçekten bilemiyorum.
Tebrikler hocam.:)

ibrahim
08.11.2013, 00:41
"Colmani iki mac tutup bu macta oynatmak baya ise yaramis. Bu adam futbolculari kazanip maksimum verim almasini iyi biliyor." diyecegimde Yusufu, Kadiri ve 1461'li cengaverleri yetistirmekte harcadigi emekleri yok sayan bazi profesyonel abilerimiz kardeslerimiz yine Colmanin formunda hocanin hic bir katkisi olmadigini falan söyleyecekler. Neyse kalsin, hic yazmayayim en iyisi...

Yaşar
08.11.2013, 01:07
Açık açık söyleyeyim; ilk yarıdaki futbolu görünce uyuz oldum hocaya ama işi biliyor, şans olduğunu düşünmüyorum.

poetricus
08.11.2013, 02:03
Kazanan ara sıra haklıdır. Futbol oynamıyoruz ama kazanıyoruz.
Tebrikler hocam.

Mustafa Gegüç
08.11.2013, 02:05
yine dört ayak üstüne düştün reşit.............

Fatih Öztürk
08.11.2013, 02:09
Abi çok enteresan işler oluyor yemin ediyorum.

Adam şerbetlı arkadaş:)

Çağatay_
08.11.2013, 02:10
Hocam defansif futbola lafım yok, bu da bir taktiksel seçimdir.

Ama önde hiç top tutamıyoruz, pas yapamıyoruz. Kontraya çıkılacak topları iyi kullanamıyoruz. Bu işe bir çare bulmak lazım .

Ama skora gitmeyi öğrendik, bir şekilde kazanabiliyoruz. Güvenimiz yerine geldi en azından.

Tebrikler hocam, böyle devam !

Ergin Varlibas
08.11.2013, 02:11
Ben bugunku macin aynen boyle olacagini mac oncesinden kestiriyordum. Demekki bir sistem var.

Çağatay_
08.11.2013, 02:13
Ben bugunku macin aynen boyle olacagini mac oncesinden kestiriyordum. Demekki bir sistem var.

Doğru bir yaklaşım .

Sadece ilk yarıda bu kadar saçmalamasak iyiydi :D Hiç pas yapamadık...

Ama ilk yarı daha kapalı, 2. yarı rakibin de açılmasıyla kontraya daha çok önem veren bir takımı bekliyordu bir çok taraftar.

Dediğin gibi bu da bir sistemin habercisi. Demek ki ne yapabileceğimizi önceden kestirebiliyoruz, takımın ne oynadığını az çok biliyoruz.

Yaşar
08.11.2013, 02:14
Bu takımın sistemi az çok belli oldu.
Bu sistemde hücum oyuncularımızdan en az 3 tanesi, zorluk derecesi yüksek maçlarda ise 4 tanesi iyi olursa maçları kazanırız.
Malouda, Yusuf, Olcan, Henrique ve Adrian'dan Yusuf, Henrique ve Adrian Lazio maçının ilk yarısında iyi oyandılar bir anda 3 tane attık.

Mustafa Gegüç
08.11.2013, 02:39
bir de iki kelimeyi bir araya getirip anlamlı bir cümle kurabilsen.. Yattara bile senden iyi türkçe konuşuyor, utan kendinden :)

poetricus
08.11.2013, 04:52
Savunma futbolu oynarken ki her zaman yaptığımız bu, bazen öyle açıklar verip öyle adam kaçırmalar yapıyoruz ki akıllara zarar. Bu maçta da yaptık. İnşallah bir gün biri bunları fark edip de cezamızı kesmez.

Mehmet Fatih Silik
08.11.2013, 05:44
Enteresan adamsin vesselam... (:

İ. SARAL
08.11.2013, 10:52
Eşofman giyiyor ya da yüzük takıyor diye mi taktınız bu adama. Takım elbiseli Mancini olsa kulübede şu an ligin en iyi hocası derdiniz :) Sonuç alıyor mu isterse 10 kişi kalenin önünde dursun bir korner atalım o da gol olsun. Kaybetse de adamın bir stratejisi var. 3 yıldır takımın ne oynadığı belli değildi.

Mert'
08.11.2013, 10:58
Bu artık bal olamaz bence bal olan tarafı rakibin pozisyona girip atamamasıysa tartışılır ama özellikle deplasmanda sistemi belli. İlk yarıyı gol yemeden kapatıp rakibi tek kale oynatıp yormak sonra kontralarla atabiliyorsak atarız atamıyorsak 0-0 da kötü sonuç değil Avrupa için deplasmanda. :)

oflubektas
08.11.2013, 11:03
Aynen. Zaten Real Madrid bugüne kadar MRA'yı nasıl keşfedememiş ilginç..

Sadece bilgi...

Fabio Capello, hem 96-97, hem de 2006-2007 sezonlarında Real Madrid'i şampiyon yapmış,ancak defansif futbol nedeniyle kovulmuştur. Başka herhangi bir sezonda Real'i çalıştırmamıştır.
Aynı şekilde Real Madrid'i sadece bir kez şampiyon yapabilen, Şampiyonlar Ligi'nde şampiyon yapamayan Mourinho, aldığı Barcelona galibiyetlerini de takımına deli gibi ve çok sert defans yaptırıp, savunma arkasına atılan uzun pasa dayalı oynattığı futbola borçludur.

Onur Akyüz
08.11.2013, 11:11
Elinde Adrian'ın yerine iyi bir orta saha, Henriq'in yerine de iyi bir forvet olsa şu an ligde de tepede olacağımızdan hiç kuşkum yok.

Devre arası inşallah bu transferler takıma katılır ve MRA'nın neler yapabildiğini daha net görebiliriz.

ccd6167
08.11.2013, 11:11
Ligde ki 7 macta 5 galibiyet bekliyoruz hocam.

Yiğit Gayretli
08.11.2013, 11:17
Kapanıyoruz. Kapanma ile ilgili de sıkıntılarımız var; ama şu baskıdan boğulma hikayesi de beni boğuyor. Topu rakibin ayağına verip bekliyoruz. Onlar da ekseriyet ile kenardan orta açıyor veya 30-35 metre aralığından şu deniyorlar. Dün akşam Legia'nın bir kere örerek ceza sahamıza girdiğini hatırlamıyorum.

Antonio
08.11.2013, 11:20
hocam saygı duyıuyorumda takım oynamıyor resmen yarın bugün psv tarzı takım gelir 5 lik oluruz. bknz. kasımpaşa biraz tempo yaptı bizi perişan etti...

Bahadır Şimşek
08.11.2013, 13:29
Yahu Kasımpaşa maçını örnek veren arkadaşların bu maçı izlediğine dair derin şüphelerim var. Arkadaşlar o maçta defansif olarak sadece 3. golde hatalıyız onun dışındakiler kaleci hatası ve atak bile değil. Biri korner ve kaleci hatası diğeri 35 metreden şut. Bunları Kasımpaşa'nın hücum gücünün yüksekliğine bağlamayın.
Şikebahçenin hücum gücüne karşı da oynadık deplasmanda, o kadar gol ayakları var ama gel gelelim ki verdiğimiz pozisyon 2yi geçmez.

O yüzden o olsaydı bu olsaydı laflarını geçiniz efendim geçiniz.
Geçen sene hücum oynuyorduk da ne oldu sahamızda Eskişehir'den 3 yedik.

Oruç
08.11.2013, 13:32
Kadronun hakkını veriyor MRA. Yoksa hepimiz biliyoruz takımın rakibi baskı altına alamayacağını. Kimse kendini kandırmasın.

Adem Erdoğan
08.11.2013, 14:25
Elinde bir adet Burak Yılmaz olsaydı herşey çok farklı olurdu.

Mustafa Hazıroğlu
08.11.2013, 14:31
Annem diyor ki bu takımda Henrique'den biraz daha iyi bir forvet olsa MRA bu takımı şampiyonluğa oynatır.

Katılıyorum bende. :)

sessizkral_1
08.11.2013, 14:35
kötü oynatıyor.kazanma alışkanlığı güzel ancak takımı 3 yıl önce şampiyonluğa oynayan sivasspor a benzetiyorum

Her maç saç baş yolarak mutsuz bir şekilde maç izleyerek geçiriyoruz

dün bile kötü oynadık

Trabzonspor kendi sahasına kapanıp, kontraatak la gol arayan bir takım himayesine büründü.

Malesef hocam grupda lider olman bile bazı gerçekleri değiştirmiyor.

artvints
08.11.2013, 15:06
bence oyuncuları motive etmesi güzel.vurdumduymazlık yok, bütün oyuncular mücadele ediyor.bu adamların iki maç üst üste iyi oynamadığını 3 yılda öğrenmiş olmamız lazım.bosingwa ve malouda yatar dedi herkes.ama adamlar öğretmen edasıyla oynuyorlar örnek oluyorlar.gol yüzdesi yüksek zeki bir santraforla çok daha iyi yerde olabilirdik.dikkat edin hoca da ısrarla santrafor istemişti zaten.ben buna ek olarak bir de enerjisi yüksek bir ortasahaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.son iki yıldır başarıya dair elimizde ne varsa bu adamın eseri.üstelik bir yıldır t.direktörlük yapıyor :) böyle de garip bir durum var.bu senenin sonunda genişçe bir değerlendirme yapmak gerekir.kötü oyunu kabul etmem ben ama ileride daha iyi futbol oynatacağına dair inancım yüksek.

Steril61
08.11.2013, 17:57
Şu Henrique'ye vermiş olduğun şansı ve göstermiş olduğun sabrı biraz da Janko ve Emre'ye göstersen ne olur hoca? Hücumda şimdikinden daha mı kötü oluruz? Kesinlikle hayır. Elimizde doğru düzgün golcü yok biliyoruz ama hücumda oynayabilecek en kötü oyuncu olan Henri'yi seçiyorsun hep. Bize bu eziyeti çektirme artık!

Cafer Bulur
08.11.2013, 18:00
Oynattigi futbolla beni adeta cileden cikariyor ama basarili su an akadar sonuclar anlaminda.

Ligde ve avrupada 14 maca ciktik,26 puan topladik bu kadro icin cok basarili bir tablo.

Basarilarinin devamini diliyorum ama defansif futbolu abarttigini düsünüyorum biraz daha cesaretli olmali.

halil ibo
08.11.2013, 18:06
Ne bekliyorduk ki bu kadrodan.Cidden inanılır gibi değil içimizdeki bazı arkadaşlar.
Bu kadrodan maksimum verimi alan hocanın karşısında şapka çıkartılır.Abuk sabuk yorum yapılmaz.

halil ibo
08.11.2013, 18:07
Rabbim herkese bu adamın şansından versin..

Yavv he he...

Sefa
08.11.2013, 18:10
Yavv he he...

Bir yaşınıza bir de yorumunuza bakın başka da bir şey demiyorum.

Fatih
08.11.2013, 18:15
Yapılan eleştirilere daha seviyeli yorumlar yapılsa keşke.

Topa sahip olamıyoruz diyoruz kadro öyle böyle gol atamıyoruz e forvet yok kapanmada da sorunlarımız var ya yenilmiyoruz işte falan.Ortaya bir done koyuyoruz karşılığında ya dalga geçiliyor ya da ''Kazanan her zaman haklıdır''.

halil ibo
08.11.2013, 18:19
yine dört ayak üstüne düştün reşit.............

Örnek yorumlar ve eleştiriler.-1

halil ibo
08.11.2013, 18:21
BAL damlıyor.

Örnek yorumlar ve eleştiriler. -2

Fatih
08.11.2013, 18:23
Şanslı olduğu doğru mu değil mi?

halil ibo
08.11.2013, 18:23
sevgili çekirgeciğim bugün sıçrayamayacaksın gibi gözüküyor

Örnek yorumlar ve eleştiriler -3

halil ibo
08.11.2013, 18:30
Bu yaşıma gelen kadar binin üzerinde Trabzonspor maçı izlemişimdir.Şanssızlıkla kaybettiğimiz yüzlerce maça şahit olmuşumdur.Varsın bu sezonda şansla ve balla kazanalım.Tarihinin en kırılgan yapıya sahip kadrosuyla ve şikeci deyyuslarıyla uğraşırken varsın şansla da olsa kazansın takımımız.
Bunu alay konusu ve t.d.aşağılama konusu yaparsanız üzülürüm ve saçmalayabilirim.Çünkü tüm taraftarımızın düşündüğü gibi ben Trabzonsporum ve Trabzonspor'da ben'im.

Mert67
08.11.2013, 18:37
Bu takım her sene Uefa gruplarında oynadığı için şuanki başarınız 'şans' olarak değerlendiriliyor hocam.

Koray
08.11.2013, 19:13
Avrupada en son iyi oynadigimizda CSKAdan 3 yemistik.

Ugur Dundar Sadri Senere sormustu Hocadan memnunmusunuz diye o da mutluyuz, yenilene kadar demisti :D

Takimda berbat oyun butunlugu var her kotu maglubiyetten veya kayiptan sonra elestirilmenesi imkansiz lakin kendi sahamizda ligin kiytirik takimiyla dahi oynarken orta saha elemanlari defansa gomuluyor.

Elalem 500 paslari bulurken biz zat zor 250lere cikiyoruz.

Tuğrul
08.11.2013, 19:15
Defanstan pas yaparak çıkamayan, sabırlı bir şekilde topu çeviremeyen ve üç pası birarada yapamayan bir takımın aldığı galibiyetle mutlu olamıyorum.

MRA günü kurtarıyor olabilirsin ama gelecekte bu takımda iz bırakman ve başarılı olman mümkün değil.

Togrul
08.11.2013, 19:32
Mustafa hocanın maşallahı var vallahi.
Her maç öncesi bir puan için oynayacağız bir puan bize yeter diye diye grubu lider bitirecek.

Sibel
08.11.2013, 20:20
Hocam oyuncularınıza bencillikten vazgeçmeleri gerektiğini söyleyin lütfen.

Emrah Akcagöz
08.11.2013, 20:27
Hocam takımı Kayseri ya da Legia gibi oynat ligde sonuncu olsan da, Avrupa da gol atamayıp puan alamasan da önemli değil yeter ki takım 3 pas yapsın ve maçı rakip yarı sahada top dolaştırarak tamamlasın.

Berat Akçay
08.11.2013, 20:46
Oynanan oyunu beğenmiyorum ama oyuncuların birbirine bağlanması, takım olduklarını benimsemesi yönünden çok iyi. Birlik beraberlik içinde futbolcular. Umarım futbolda düzelir

İ. SARAL
08.11.2013, 22:24
Şanslı olduğu doğru mu değil mi?

20 maç oldu hala mı şans ?

Erbay
08.11.2013, 22:32
Sonuç mükemmel. Kim derdi ki 4 maçta 10 puan alırız diye. Bana sezon başında gelip deseniz böyle böyle olacak diye, yürü git işine derdim. Hele de bu kadroyla...

Yalnız, oynanan oyunu beğenmem mümkün değil. Çok kötü abi, çok.

Arkadaşlarımla konuşuyorum, dün sizi maçı kapattık diyor hepsi. Deplasmanda 2-0 yendiğin maçı izletemiyorsun millete. Hee, onlar izlemezse çok da umrumuzdaydı, orası ayrı. Demek istediğimi anladığınızı düşünüyorum.

Biz büyük takımız saldıralım demem ama şu pas sayısını artırsak bari.

Bu oyun bizi "ilk gol takımı" yapıyor. İlk golü yersek 3'lük oluyoruz zaten.

Sibel
08.11.2013, 22:34
Ben derdim 4 maçta 10 puan alırız.:)

Erbay
08.11.2013, 22:39
Bana öyle bir bilgi gelmedi, bana 4 maçta 10 puan denmedi :)

http://youtu.be/KJ5B5jM6evQ?t=3m48s

Yaşar
08.11.2013, 22:41
Dünkü maçın ilk yarısındaki Trabzonspor'u izleyen herhangi bir futbol izleyicisinin futboldan soğuması gayet normaldir.
Ben bile zor dayandım yani.
Ama bu kadarı da şans olamaz bence, bu başarıda hocanın payı büyük.

cakalkerem
08.11.2013, 22:42
dualar ve yalvarışlarla ayakta

Joacivil
08.11.2013, 22:46
Bizim taraftarı anlamak güç begenenler var
her maç rakiplerimiz tek kale oynuyor rakibi izliyoruz
Hoca istiyor ki taraftar canlı maç izlemesin sadece özetlere baksın
diğer türlü işkence

se_mah
08.11.2013, 22:55
Hocam takımı Kayseri ya da Legia gibi oynat ligde sonuncu olsan da, Avrupa da gol atamayıp puan alamasan da önemli değil yeter ki takım 3 pas yapsın ve maçı rakip yarı sahada top dolaştırarak tamamlasın.
Avrupa liginde 0 puan çekmiş ve 0 gol atmış bir takım olan Legia nın dün akşam ki maçta 2-0 yenik olmalarına rağmen taraftarlarının yaptığı desteği bizim taraftarlardanda göreceğine inansa Mustafa Hocada takımı Legia gibi oynatacak. Dün akşam ki Legianın yerinde biz olsak bizim taraftarları ve buraları düşünemiyorum yani :)

Samet Yildirim
08.11.2013, 22:59
Helal olsun...Tebrik ediyorum Hocam

Ali İhsan
09.11.2013, 00:11
Aykut Demir solbek olayı tutmadı hocam ısrar etme Kadir-Olcan var...

Fatih
09.11.2013, 00:52
20 maç oldu hala mı şans ?

Başka şekilde açıklayamıyorum.:(

Sinan Ayaz
09.11.2013, 01:18
herşeyi anlıyorumda takım heran gol yiyecek gibi her maçta ama son 10 maçın 8de gol yememişiz harbiden çok enteresan, izlerken çok sinir bozucu bir oyun var ama sonu genelde iyi bitiyor

freedomforever
09.11.2013, 01:40

Yo onemli.

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cerebrum
09.11.2013, 01:44
paradoks...

kötü oynamak sonuç tatmin edici..
iyi oynadım ama kaybettim...

düşünüyom bulamıyom...

omondoles
09.11.2013, 01:54
paradoks...

kötü oynamak sonuç tatmin edici..
iyi oynadım ama kaybettim...

düşünüyom bulamıyom...

Tecrübeyle sabittir. Kesinlikle A şıkkı.

Loading %61..

Niçin mi fikir değiştiriyorum? Çünkü ben fikirlerimin sahibiyim; kölesi değil! Cenap Şahabettin

canna52
10.11.2013, 16:12
takım çok yorgun
zor maç

cakalkerem
10.11.2013, 16:18
mazeret değil...geniş kadromuzun meyvelerini şimdi toplarız...rotasyon yapacak çok oyuncumuz var

Steril61
10.11.2013, 17:37
Hocanın artık Emre Güral ve Janko'ya şans vermesi lazım. Adrian çok etkisiz. Top kayıpları fazla. Aynı şekilde Henri'de şans golünden sonra yatıyor. Her aldığı top rakibe gidiyor. Bu iki adamla 3-0 öne geçsek bile maçı berabere bitirme ihtimalimiz yüksek. Çünkü Henri ve Adrian ile hücumda organize olamadığımız için çok baskı yiyoruz. Bu da çok kırılgan bir yapıya yol açıyor. Daha dinamik ve topu ileride tutabilecek adamlara ihtiyacımız var. Böyle giderse gençler en az beraberlik alır.

Ogün'
10.11.2013, 18:10
Ankara'da oraya kadar giden taraftara yazık be hocam.

orhan42
10.11.2013, 18:11
2-0'dan maçı veren adama hoca denmez.Defol git bu takımın başından..2-0 ulan 2-0....Bi git,Allah aşkına defol git...

Cihansev
10.11.2013, 18:11
Hocam yenemiyorsak yenilmeyelim demiştiniz...
bende diyorum ki 2-0 dan maç veriyorsak çektir git

Steril61
10.11.2013, 18:15
Bağıra bağıra maç "ben gidiyorum" diyor ama Mustafa hoca her zamanki gibi oyuna müdahale etmiyor. En sonunda olacağı buydu. Allah senin iki yakanı bir araya getirmesin be adam. Yeter be...

Ogün'
10.11.2013, 18:18
Çekirge misali...

Sefa
Gayet başarılıyız futbolu ne yapacaksınız.. Bala mala aldığımız puanlar yederli..

sessizkral_1
Onurlu bir şekilde istifa et hocam

Skor Taraftarları Şimdi Konuşun ! (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=44372)

bangkook_61
10.11.2013, 18:20
Hoca yanlış yaptı denecek bir şey yok arkadaşlar. Hoca hiçbir şey yapmadı.

Koray10
10.11.2013, 18:21
herzaman dedim maci okuyamiyor..1461 gibi evde yenerse yener disarda fiz..bizi tasiyacak hoca degil.

nchls
10.11.2013, 18:22
sen üstün oyna , sen ez rakibi 2-0 yenil 3-0 yenil ağzımı açarsam neyim mra . bu sefer olmadı bir sonraki maçtan ümitli olurum. ama böyle yenilme. böyle yenilirsen , böyle top oynarsan maçada kimse gelmez , bizde senin yüzünden sinir hastası oluruz. Bişeyler yap. ya anlayışını değiştir. Ya da bırak

sessizkral_1
10.11.2013, 18:22
takımı yönetemediği gibi bu rehavet futbolunu ve futbolcularıda yönetemiyor

bu disiplinsizliğin tek sorumlusu sensin !

Cihansev
10.11.2013, 18:24
Bu mağlubiyet umarım hayırlara vesile olur.. Hacı gider sende hocam 1461 e geri dönersin.. orada çok daha iyiydin..

Fatih
10.11.2013, 18:25
Eeee bal da bir yere kadar.

Kadir
Hocam 3 oyuncu değişikliği hakları var takımların futbolda.

İstersen kenardan ahmet mehmet birini sok ama sok sahada dökülen oyuncuları görmedin mi yorgunluktan.

DeAgLeMaNyAq
Hoca'nın geçen hafta yaptığı puan hesabına göre zaten bu maçtan puan beklemiyorduk. Şerbetli olmak da bir yere kadar...

MuratJ
Ben bu yetersiz reşit yüzünden Trabzonspor olayını dondurdum bu sene avrupa maçlarını bile izlemiyorum bu yetersiz Trabzonlu reşit ve türevlerine zerre tahammülüm yok önce bu yetersiz reşit gitsin sonra büyük Trabzonsporu konuşuruz.

İsa
10.11.2013, 18:27
Vakit gitme vakti...

nchls
10.11.2013, 18:27
sayesinde ezilmediğimiz takım yok. Her maç rakip üstün. Ben şayet böyle bir oyunla galibiyet istemiyorum . Zaten bu futbolla galibiyette çekirge misali. 1 olur 2 olur .

MuratJ
10.11.2013, 18:28
1461in hocası yokken direk oraya geç yetersiz burası köy takımı değil. Trabzonsporun küçük takım olduğunu hissettim ilk defa bu sene o yüzden dondurdum ama artık tak etti uzun zaman aradan sonra yazmak istedim cahil iho yetersiz reşit yetersiz Trabzonlular ortada küçük Trabzonspor. Lanet olsun.

Erkan SÜNGER
10.11.2013, 18:28
Istifa et daha durma şuan maç sonu ne diyeceksin onun için bekliyorum...

canna52
10.11.2013, 18:33
seni savundum hocam ama

demir almak günü gelmişse bu limandan..

Vkgz
10.11.2013, 18:34
devre arası orta sahayı güçlendirmeliydin hoca.

Ogün YAZICI
10.11.2013, 18:35
bosingwa'nın tekmesi sanaydı...

Tuğrul
10.11.2013, 18:35
Düzyurtspor'un teknik direktörlüğünü yapabilecek adama TS'u emanet edersen olacağı budur.

Her bir şerrin arkasında hayır vardır. Onur'un oynamaması hayırlı olmuştur.

UEFA maçlarındaki şansı da çok sürmez. 3. turda eline verirler.

Mert'
10.11.2013, 18:36
Adrianı nasıl 90 dk sahada tuttun helal valla..

Sefa
10.11.2013, 18:36
Bu takım neden koşmuyor ? Neden orta sahayı geçmeyi korkan adamlar var ? Giray nasıl oynuyor ? Sen Hoca olmayı nereden öğrendin ?

Alper Beyazay
10.11.2013, 18:37
İstifa et. Derhal. Trabzonspor'u seviyor ve değer veriyorsan. MRA istifa!

F. Yıldırım
10.11.2013, 18:38
Aralık'ta paydaşınla gitme dileğiyle.

Ali İhsan
Kötü futbol vs değil....

Şu maçın 50.dksında maç gidiyorum diye bağırdı, adam bir tane hamle yapmadı...

Bu bile bana hocalığını sorgulatmaya yeter...

Ogün YAZICI
"deplasmanlarda bu oyun tarzını sürdüreceğiz açıklamasını ne zaman yapsan 3'er 3'er yiyoruz.ya sus ya da defol git...

Ogün'
Hedefimiz 22 puan zaten.O puana bir şekilde ulaşırız sıkıntı yok.

nchls
10.11.2013, 18:39
senin için en güzeli 1461in hocası yokken oraya dönsen hepimiz için daha hayırlı galiba

Mert Oğuzlu61
10.11.2013, 18:43
İHO ve sen küçük kafa yapısına sahip insanlarsınız, Trabzonspor büyük bir kulüp. bu kulüpte ''büyük'' insanlar olmalı.

büyük kulüp antrenörü olamazsın, aralıkta eğer yönetim değişirse yeni gelecek başkanın seni takımda tutacağını sanmıyorum, o yönde pozitif sinyaller vermiyorsun maalesef.

Samet Türkmen
10.11.2013, 18:53
Trabzonspor'da kesinlikle hocalık yapamaz bu 1.

Taraftarlara,insanlara saygın olmalı,bunu takım elbise giyerek belirtmelisin bu 2.

Trabzonspor'a layık olmadığın için eleştireceğim başka bir meziyet belirtemiyorum. Onun için 3 numara yok.

dağlıca61
10.11.2013, 18:55
bizim gördüğümüzü hoca görmemiş galiba birde açıklama yapıyor, milyonlarca taraftardan kaç kişi söylediklerine inanır acaba merak ediyorum, MRA pişmeden sofraya konmuş tatsız, tuzsuz yemek gibi duruyor Trabzonspor' un başında. Oyuna müdahale, oyunu okuma sıfır

dimsag
10.11.2013, 18:57
Mac öncesi inaniyorumki buradan yenilmeden ayrılacağız diye konuştu, hoca kendisi inanmıyorki galibiyete

Yavuz Bektaş
10.11.2013, 18:58
Şapka eşofman yüzük defansif futbol incil yanlış mevki korkaklik trabzonsporda olmaması gereken hersey bu adam da var Filozof Mra

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuz B.
10.11.2013, 18:58
Sen kimsin yahu Trabzon insanına yetersiz diyebilme gücünü kendinde buluyorsun? Trabzonspor yenilse de sallasam diye pusuda beklemenin adı oldu "büyük taraftarlık". Ayıptır.

1461in hocası yokken direk oraya geç yetersiz burası köy takımı değil. Trabzonsporun küçük takım olduğunu hissettim ilk defa bu sene o yüzden dondurdum ama artık tak etti uzun zaman aradan sonra yazmak istedim cahil iho yetersiz reşit yetersiz Trabzonlular ortada küçük Trabzonspor. Lanet olsun.

orhan42
10.11.2013, 18:59
2-0 öne geçtiğin maçı veriyorsan suç futbolcularda gibi görünür.Ama o futbolcu sürüsünü aylardır adam edemediysen suç sendedir.Ha haftalardır oynattığın futbol bu..Defansif oyun diyorsun , kontra atak diyorsun da sen TRABZONSPOR'un hocasısın..İnşallah bu son maçın olmuştur...

poetricus
"Bu teknik direktörün iki eksiği var" demiştim. Hâlâ aynı fikirdeyim.

Kadir
Sen kimsin yahu Trabzon insanına yetersiz diyebilme gücünü kendinde buluyorsun? Trabzonspor yenilse de sallasam diye pusuda beklemenin adı oldu "büyük taraftarlık". Ayıptır.

Şair orada Trabzonlu olup yetersiz olanlardan bahsetmiş olmalı.

poetricus
10.11.2013, 19:00
"Trabzonspor taraftarı futbolu bilir." Doğru olsa ne yazar, yönetimi, hocası, futbolcusu bilmedikten sonra...