PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa Reşit Akçay

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Harun
02.09.2013, 21:05
Yok arkadaş dünkü açıklamaları aklıma geldikçe deli oluyorum.

crazyman_61
02.09.2013, 21:15
lig başlamadan önce umudum vardı ama yanılmışız

norm
02.09.2013, 21:21
Bosingwa iyileşince sol bek oynamaz inşallah hocam.

:))

Anıl C
02.09.2013, 21:40
Yılmadan devam et hocam...

objek
02.09.2013, 21:54
Hoca hatalar yaparak kendini gelistirecek tabiki arkasinda duracak yonetim ve taraftarlara ihtiyaci olacak mac sonrasi dersler cikaracagimiz bir mac oldu diyordu hocamiz ilk dersini adriani cikarirken yerine girecek oyuncunun tek basina kotu giden seyleri duzeltemeyecegini anlamis oldu
Daha once anlatmaya calismistik bizim kotu isleyen bir takimi sirtlayacak lider ozellikli oyuncuya ihtiyacimiz var bizim aldiklarimiz iyi isleyen bir takimda iyi isler yapacak ozelliklere sahipler herkes santrafordan bahsediyor sanki takimin diyer dislileri mukemmel bir sekilde calisiyorda o gelirse hersey duzelecek gibi hava estiriliyor isler kotu giderse mecburen kadro deyisecek hocayi ancak 1461,liler kurtarabilir!

Antonio
02.09.2013, 21:56
üşüyoruz Tolunay hocam...

objek
02.09.2013, 22:04
Hoca hatalar yaparak kendini gelistirecek tabiki arkasinda duracak yonetim ve taraftarlara ihtiyaci olacak mac sonrasi dersler cikaracagimiz bir mac oldu diyordu hocamiz ilk dersini adriani cikarirken yerine girecek oyuncunun tek basina kotu giden seyleri duzeltemeyecegini anlamis oldu
Daha once anlatmaya calismistik bizim kotu isleyen bir takimi sirtlayacak lider ozellikli oyuncuya ihtiyacimiz var bizim aldiklarimiz iyi isleyen bir takimda iyi isler yapacak ozelliklere sahipler herkes santrafordan bahsediyor sanki takimin diyer dislileri mukemmel bir sekilde calisiyorda o gelirse hersey duzelecek gibi hava estiriliyor isler kotu giderse mecburen kadro deyisecek hocayi ancak 1461,liler kurtarabilir!

Antonio
02.09.2013, 22:07

Deneme tahtası mı Trabzonspor?

CEMEFKER
02.09.2013, 22:13
...bu işler öyle kolay değil, kağıt üzerinde olmuyor işte....1461'den gelenlerin katkı sağladığı bir takım ile başbaşa bıraksaydılar hocayı ki o da öyle isterdi sanırım.....iş Adrian'ın el kol hareketlerine kadar geldi....disiplini nasıl sağlayacak bunların arasında hoca merak ediyorum....

MRA 1461 ile birşeydi....MRA'yı geçen sezonun takımı ile bırakmak sudan çıkmış bağlığa çevirirdi....öyle de oldu....şimdi göreceğiz MRA'nın kaç kalibre olduğunu....

MaEsTrO
02.09.2013, 22:22
Herşeyi geçtim maç sonrası" mücadeleden memnunum" demesi bu adamdan teknik adam olmayacağını alenen belli etti.

Sirf su görüsten dolayi birgün yedek kulübesinde oturup takimi izlemek istiyorum.

Acaba statta ya da tv'de izledigimiz takim nasil oluyor da saha kenarindan mükemmel görünüyor diye.

Fatih Birinci
02.09.2013, 22:44
Mustafa Reşit Akcay

Samet Yildirim
02.09.2013, 23:09
Kac ay önce yazdim bilmiyorum ama düsünce zihniyeti cok kötü oldugunu vb vb belirtmistim. Bu kafayla da fazla götüremeyecegini dedik...Olmaz Hocam olmaz.

Ya arkadas bir hoca cikip BJK maci sonrasi iyi...akhisar maci sonrasi menmunum der ya !

Cildiracagim...Kafayi yicem.

Saha icine hic girmiyorum bile tam skandal...

Nazim Can
03.09.2013, 05:00
Gecen sene bu zamanlar ayni hatalari yapan baskasini göklere cikarirken, bu senekini yerin dibine sokuyoruz, ama hakli yölerimizde baya fazla, gecen seneden bu sene takim 0,1 milim anca ilerledi desem yanlis olmaz, bu kadro 2 teknik direktör 1 de baskan yedi, bakalim daha kimleri yiyecek cok merak ediyorum, bu takima hala bir golcü alinmamasi, skandadan ziyede art niyetlilikdir. Aralika kadar sabretmekden baska care yok.

Heisenberg
03.09.2013, 05:40
Bosingwa iyileşince sol bek oynamaz inşallah hocam.

Eğer solbek oynatırsa yatıp, kalkıp dua edelim. Ben, bu gidişle orta saha veya forvet oynatacak diye korkuyorum.

berezilya
03.09.2013, 08:56
yeni yönetim ve buna bağlı yeni teknik direktör Hamza Hamzaoğlu olur.yakın gelecekte.yada olmalı.

İ. SARAL
03.09.2013, 09:03
Hoca ile devam edilmeli, ısrar edilmeli. Bizim taraftara kalırsa bu iş, 3 günde bir hoca değiştiririz. Son 1 yılda olduğu gibi.

Hüseyin Başoğlu
03.09.2013, 11:09
Aynı durumda başımızda Tolunay hoca olsa idi devlet tarafından küme düşürtülmek için gönderilmiş olurdu Tolunay hoca..

Harun-61
03.09.2013, 11:30
Göndermek istediginiz Zokora bi anda ilk 11'de....Bunu aciklamaniz lazim.

Colman 1 var 3 yok, Volkan vasat bile degil....

Bu Takim'la ilk 5'e girmek rüya agibi.

E ozaman oynat Yusuf'u, Abduilkadir'i, Caner'i.... Bundan daha kötüsü olamaz !!!!

Adamlar en azindan savasir, ölümüne oynar, sahada dolasmaz !!!

!!!

Sacit
03.09.2013, 11:45
Olcan'ı sol bek oynatan bu adamdan bir beklentim yok

ergin cesit
03.09.2013, 12:19
bırak be hocam zaten transfer yok.bari adamları yerinde oynat çorba yapmaya çalışma

Hüseyin Başoğlu
03.09.2013, 13:17
Abdulkadirin zokoradan eksiği yok diyeceksin zokora kampa gelmediğinde...

Geldiğinde direk 11 e koyacaksın..

Çok tutarlı bir hocamız var.Nerden tutsak elimizde kalıyor

İ. SARAL
03.09.2013, 13:27
Hoca işi düzeltcek sabredin biraz.

Süleyman50
03.09.2013, 13:36
şansı varmış avrupa maçlarında kolay rakipler çıktı karşımıza, yoksa şu an burda olmazdı...

Bedri Sertkaya
03.09.2013, 13:38
Hemen istifa etmelidir.

DEEP BLUE
03.09.2013, 14:28
Hocam Zebur'u da oku... Bir de Atın intikamı'ı...

bangkook_61
03.09.2013, 15:55
Kadronun kötü olduğu kesin. Ama 3 senedir kötüye gitmesi çok enteresan. Radikal değişikler gerektiği kesin olmakla birlikte bu takımın bu sistemi oynamadığı da aşikar. Ulan zaten gol yiyoruz hem de geriye yaslanmamıza rağmen. Elimizde bek oyuncusu yok. Yapmamız gerek 3'lü savunma oynamak. Ben hoca olsam 3-4-2-1 ve ya 3-4-1-2 taktiklerini kesin denerdim. Stoper kalitemiz yerlerde farkındayım ama bek kalitemiz yerin altında.

...................Onur......................
....Zokora-Mustafa-Aykut Demir.........

...Bosingwa-Aykut Akgün-Soner-Yusuf...

................Adrian-Malouda.................

........(Bu bölgeye adam yazmaya elim gitmedi).....

Benim düşüncem budur. Hocam radikalleşmezsen 2 hafta sonra PTT ligine geri dönersin. Tek şansını kötü kullanmak üzeresin. Adrian üzerine sistemi kur geri kalan herkesin koşmasını sağla. Elden daha iyisi gelmez. Tek iş yapan oyuncunu küstüremezsin.Yerinde olsam geceleri Adrian'ın üstünü örterim, yemeğini üfleyerek ellerimle yediririm.

Travelair
03.09.2013, 16:26
Bize böyle teknik direktör lazım

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/07/Super-Saiyan.gif

Bedri Sertkaya
03.09.2013, 17:29
Hemen kovulmalıdır!İş işten geçmeden kovulsun.Yoksa daha çok başımız ağırır!

Hoca ile devam edilmeli, ısrar edilmeli. Bizim taraftara kalırsa bu iş, 3 günde bir hoca değiştiririz. Son 1 yılda olduğu gibi.

Antonio
03.09.2013, 18:51
Bu adam ilk yarıya kadar kalırsa çoktan düşmüş oluruz...

talibim
03.09.2013, 21:14
>> Akhisar macindan sonra yaptigi açıklamalarla oklari iyice kendine çekmeye basladi,,son 15 dakikaya kadarki mücadeleden memnunmuş!!!
>> en korktuğum sey adaletsizlik yapmak dedi ve akabinde benim için abdulkadir'in zokora'dan farki yok dedi,,kampa katilmayan,idmanlara cikmayan zokora vazgeçilmezi oldu,,
>> oynattigi oynatmadigi hic bir futbolcuda hocaya güven olduğunu düşünmüyorum
>> espiri kabul edip geçtik ; lakin minsk macindan önceki takimdan ayrilmis oyuncuya aldigi önlemleri aciklamasi isine ne kadar hakim(!) olduğunu gösteriyor

gabriel omar
03.09.2013, 22:06
Şu ana kadar ki performansın,demeçlerin,seçimlerin için söyleyeceğim tek şey;Sahtekarsın...

güneyli
03.09.2013, 22:24
Hocam bugün vazgeçemediğin oyuncular,senden çok çabuk vazgeçerler..haberin olsun..

CEMEFKER
03.09.2013, 23:06
Basit düşünürsek....

Herkes geçen sezon kupa maçlarında gs'yi eleyen, fb'yi orda yenen, herşeyden öte mücadele gücü ve hırsı ile herkesi mest eden 1461'in üzerinde hem fikir miydi, bu takım super ligde çok iş yapar diye.....MRA kısa yolu o kadar uzattı ki, yönetimle birlikte.....

Elimizde kurulu bir takım vardı, bu takım üzerine yenilerle birlikte arızalardan ayıklı, kimsenin küs olmadığı hakkını aldığı AL SANA TAŞ GİBİ TAKIM.

------------------ Onur ----------------

-- Göksu/Zeki ----Aykut Demir---- Caner---- Kadir----

--------------------A.Kadir-----------------------

------------Soner ----------Adrian-------------

Henrike-----------Santrafor Transferi-----Malouda

Yedek: Fatih- M.Yumlu-Aykut- Yusuf-Olcan-Jebrin--Janko

sametaydin
04.09.2013, 01:00
Soner nerede arkadaş. Orta sahanın en yetenekli oyuncuları colman soner yedekte. Amacın nedir? Adam 1 ay geç gelmiş kampa katılmamış. Bir de adamı 11 oynatıyorsun ödül veriyorsun zokoraya.

Her şeyi geçtim mücadeleyi beğendim demen çok kötüydü. Akhisar bizden daha çok mücadele etmişken bunları söylemesi bence ayrı bir rezaletti. Ligin en zayıf takımı sahada bizden çok mücadele etti ve teknik direktör 3-0 yenilmemize rağmen mücadeleden memnundu. Bence bunu derhal açıklaması gerekir.

calavera
04.09.2013, 10:31
Hocam, sana diyecek laf bulamiyorum. Lutfen artik bazi radikal kararlari al, inandigin futbolu genclerle oynatmayi dene, olursa herkes kazanir, olmassa da gidersin. Ama su anki gibi bu is gitmez, cok tutarsizlik yapiyosun, bir gun ak dedigine ertesi gun kara diyosun. Herkesin pozisyonuyla oynuyosun, takim corba oldu karistirmaktan. Lutfen toparlan hocam. Bi milli takim arasi son sansin.

Ayrica lutfen basin onunde nasil konusacagina da dikkat et. Besiktas ve Akhisar maclarindan sonra dediklerin Trabzsonspor hocasinin diyebilecegi seyler degil.

bahadır2561
04.09.2013, 11:32
Istikrar diyenler Tolunay Hocaylada istikrar diyorlar miydi acaba?

Alper Calik
04.09.2013, 11:59
Genelde bizim takımın yerli teknik direktörleri feylozof gibi konuşuyor :)

Şenol hocamız da hep dolambaçlı söylerdi, açıkça söylemez idi.
Tolunay öyle değildi, o da ateş barut dedi patlama oldu, infilak gümm bammm.
MRA da epey bir feylozof :)

Üstâdın söylediği gibi, adam gerçekten feylesof. Meselâ:

Skor aleyhimize gibi gözükse de... Bu daha aleyhimize gibi gözüken kısmı. Aleyhimize olan skoru, önümüzdeki haftalarda göreceksiniz.

Genel anlamda maçı kaybetti gibi... Bu maç kaybettiğimiz bir maç değil. Kaybetti gibi gözüküyormuş.

Tekrar devreye girecekmiş... Bugün devrede değildi, demek. Bakalım devreye girsin, ondan sonra eleştiririz.

.

omondoles
04.09.2013, 12:09

Neden desinler ki? O 2010-11 şampiyonu Trabzonspor demişmi idi?

Loading %61..

İ. SARAL
04.09.2013, 13:04

Evet demiştim mesajlarıma bakabilirsin.

bahadır2561
04.09.2013, 17:16
Neden desinler ki? O 2010-11 şampiyonu Trabzonspor demişmi idi?

Loading %61..

Sapla samani karistirmayin

bahadır2561
04.09.2013, 17:17
Evet demiştim mesajlarıma bakabilirsin.

O zaman lafim size degil..

Erkan YILMAZ
04.09.2013, 21:39
Kadronun kötü olduğu kesin. Ama 3 senedir kötüye gitmesi çok enteresan. Radikal değişikler gerektiği kesin olmakla birlikte bu takımın bu sistemi oynamadığı da aşikar. Ulan zaten gol yiyoruz hem de geriye yaslanmamıza rağmen. Elimizde bek oyuncusu yok. Yapmamız gerek 3'lü savunma oynamak. Ben hoca olsam 3-4-2-1 ve ya 3-4-1-2 taktiklerini kesin denerdim. Stoper kalitemiz yerlerde farkındayım ama bek kalitemiz yerin altında.

...................Onur......................
....Zokora-Mustafa-Aykut Demir.........

...Bosingwa-Aykut Akgün-Soner-Yusuf...

................Adrian-Malouda.................

........(Bu bölgeye adam yazmaya elim gitmedi).....

Benim düşüncem budur. Hocam radikalleşmezsen 2 hafta sonra PTT ligine geri dönersin. Tek şansını kötü kullanmak üzeresin. Adrian üzerine sistemi kur geri kalan herkesin koşmasını sağla. Elden daha iyisi gelmez. Tek iş yapan oyuncunu küstüremezsin.Yerinde olsam geceleri Adrian'ın üstünü örterim, yemeğini üfleyerek ellerimle yediririm.

mis gibi kadro ama bunu konusmustuk boyle maca cıkacak teknik adam

bırak trabzonu türkiyede yok

3 defanslamı cıkılır deyip 1 maçla gönderirler adamı

Ergin Varlibas
05.09.2013, 03:52
Oncelikle bu sezondan beklentiyi belirlemek lazim. Sampiyonluk beklemek hayal olur. Bu sezon Avrupa kupasinda cikabilidigimiz kadar yukari cikip, sampiyon kadronun temelini olusturmaktir. Seneye 3-4 takviye ile sampiyonluga oynamaktir. O yuzden hocayi yollamak bence cok sacmal olur.

İ. SARAL
05.09.2013, 08:39
Yönetime zerre kadar güvenmiyorum ama hoca bu işin altından kalkacak biraz sabır gösterin.

poetricus
05.09.2013, 11:35
Volkan daimi sağ açık; küfür yiyip salya sümük ağlamadıkça değiştirilemez, değiştirilmezi teklif dahi edilemez esas oğlan,
Adrian futbol hayatında hiç oynamadığı sağ açıkta ve "yangında ilk kurtarılacak" muamelesine maruz kalarak her maç oyundan ilk alınan kişi,
Olcan sol bek,
Malouda orta saha,
Henrique santrafor,
Zeki futbolcu. Mevkiinde oynayan tek adam Onur.

Ben kimim, burası neresi ve hangi yıldayız?
İnsaf yahu!

İnsanın kendini kandırmasının da bir sınırı var [mı]dır?

cakalkerem
05.09.2013, 11:52
bu hhoca yönetim ve tabii ki de Ünal......Bunlar bu mevkiiinin adamlaro değil dediğimde buradan bir çok arkadaş karşı çıkmıştı....Ama 3 haftada gelinen ve görünen o ki 2 senedir 1 forvet transferi yapamayan yönetim mi, yoksa kulüpten gönderilen ama ilk çağırılışta geri gelen Ünal 'mı yoksa kovulasıya gönderilen Tolunay'ın yerine gelen hoca mı.....Ey gidi Trabzon sen daha çok çekersin bu zihniyetlerle......Nerede transfer ?

Sağ beki bu kadar hata yapan bir takım var mı dünyada?
Sol beki topu ileriye taşıyan tek adam olan var mı dünya da?
Orta sahasından 1 top alamayan forvet var mıdır dünyada?

Yazık ne hale getirdiniz takımı......Taraftar acı çekerken oradan buraya koşan bir başkan, 3 ay öncesinden idmanlara başlayan ama hala sahada yürüyen bir takım yaratan hoca ve transferde hiçbir yetkisi olmayan Ünal.....

Vay vay vay....

MuratJ
05.09.2013, 12:12
takımıma o kadar acıyorum ki. yetersizlerin eline mahkum edilmiş. bir yanda yönetim, bir yanda ünal karaman bir yanda akçay hoca. şaka gibi. elinde kepaze gibi kadro var adam incilin 4 modeli üzerinde doktora yapıyor. sadece hayalgücünden oluşan yetersiz bir isim. özevlatçılık saçmalığının hiçbir ürününe hiçbir zaman destek olmayacağım. bu yönetime hiçbir desteğimin olmadığı gibi bu hocaya da hiçbir desteğim yoktur.

Haziran ayında yazdığım mesaj...
Bu mesajım üzerine insanlar burada ruh halimi bile sorguladı. :)
Onlar forumun genelini büyük ölçüde yayılmış kendini kandıran grubu işte. Bu forumda gerçekçi olup zamanında doğruları söyleyenler tuhaf yaklaşımlara maruz kalıyordu. Bu sebeple foruma büyük bir ara vermiştim. Kukasi, Sikaku, Mukaka gibi galibiyetlerle coşan kesimi görmek sinirlerimi fazlasıyla bozmaya yetiyordu. Şimdi bakıyorum hafif hava değişmiş forumda. Bunu bizler gibi daha hiçbir şey başlamadan görecektiniz. Trabzonspor'un canına okunduktan sonra görmek fayda etmez.

En son geçen seneden daha ciddi küme düşme mücadelesi vereceğiz demiştim. Yine o noktadayım.

Trabzonspor küçülmüş sıradan Anadolu takımı hüviyetine bürünmüştür. Bunun 2 ana sebebi vardır hatta 3. İlk olarak yetersiz hiçbir kalitesiz vasfı olmayan cahil truva atı İHO, ikinci olarak en fazla lise beden öğretmeni olabilecek bir isim MRA sonra da yönetime bağlı olarak felaketin diğer adı Ünal Karaman. Bu 3 olaydan dolayı Trabzonspor'dan şuan nefret ediyorum. Bunlar arasında favori nefretin kim diye sorarsanız tartışmasız lise beden öğretmeni MRA derim.

Barça kadrosunu ver adama hocalık yapamaz. Adam hoca değil beden öğretmeni.

MaEsTrO
05.09.2013, 14:12
Hoca dedigin adamin elinde bir liste olur arkadas. Menajerlerin eline bakmaz. SG de öyleydi bu da böyle. Gicik oldugum FT kadar olamiyorsunuz yahu.

esra61
05.09.2013, 23:18
Hocam başımıza geldiğinizde ne yalan söyliyim çok güveniyordum size ;konuşmalarınız, tavrınız etkilemişti ama bir konuşmalarınıza bakıyorum birde takıma yok bir adım öne gidilememiş.Ne öze dönüş var ne takımda hareketlilik...
Ümitlerim azalmaya başladı size karşı ama inşallah yanılırım...

oflubektas
06.09.2013, 12:06
"Yıldızlarla çalışmak zor değildir. Asıl zor olan yeteneksiz olup kendisini yıldız sananlarla çalışmaktır" Guus Hiddink

Hocanın sıkıntısını yukarıdaki cümleden anlıyorum da bu ısrar niye ???

Nazim Can
06.09.2013, 21:29
İho: Hocam, A takim Teknik direktörü olmak istiyorsan öyle transfer falan isteme, ne alabilirsek onunla idare et,
Mra: Sorun degil baskan ben bu takimi adam ederim.

Yukaridaki gibi veya yukaridakine cok yakin bir diyalog kesinlikle ve kesinlikle yasanmistir, bu artik gün gibi ortada.

Anlamadigim nokta ise, Senol Günes ve Tolunay Kafkas, sen bu ikisinden cok daha iyi bir teknik direktörmüsün????? 1 konu daha var bu takimin basina Tolunay Kafkas veya Senol Günes 1 veya 1 den daha fazla kez gelebilir ama ya sen bir daha birak Trabzonspor A takim hocaligini, ligin asansör takimlarinin hocaligini bile vermezler sana.

Bedri Sertkaya
06.09.2013, 21:54
Hemen kovulsun.Bu adama 1 gün bile tahammül edilmez!

seyduna_efil
06.09.2013, 22:00
Milli takımın o ruhsuz,isteksiz oyunu teknik drektör değişilliği sonrası gitmiş ısıran saldıran bi takım olmuş.

Demek ki hoca çok şey değiştirebiliyor..

Şimdi Andorra ölçü değil demeyin..

Zira Trabzonspor Andorra çapında çok takımla oynadı ama yine ruhsuzdu

Nazim Can
06.09.2013, 22:07
Bize öncelikle yönetime, söz gecirebilen, kafasinda( bakin bu cok önemli) belirli bir sistemi olup, o sistemide tamamen istedigi oyuncularla oynamak isteyen bir teknik direktör lazim.

tristram
06.09.2013, 22:16
Milli takımın o ruhsuz,isteksiz oyunu teknik drektör değişilliği sonrası gitmiş ısıran saldıran bi takım olmuş.

zaten fatih terimin en onemli ozelligi bu..adam her futbolcuyu bir sekilde hizaya getiriyor.yani futbolcu az biraz isteklerini yapmadigi an da uzerine cizik atiyor.
hatirlayin gecen sene burak'i da kosmuyor diye bir ara kesmisti.sonra burak it gibi
oynamaya baslamisti..
gerek senol gunes gerek mustafa akcay inanilmaz pasif adamlar.isin romantik
tarafindalar.futbolcu hocasindan tirsmadigi surece bir halt olmaz.
ozellikle turk futbolcular.sopayi gorstermeden bir turk futbolcusuna istedigini yaptirtamazsin.adim gibi eminim ki kadrodaki bir cok futbolcu hocayi iplemiyor.
afedersin biz de bazi futbolcular sahanin orta yerine sicsa bir daha ki mac yine 11'de cikiyor.futbolcu da bunun farkinda tabii.kotu oynayani kesme diye bir sey yok..tamam yedeklerimiz
cok iyi degil ama bazi israrlari anlamak mumkun degil..
alternatifi varsa kotu oynayani cezalandiracaksin arkadas.
ama sen kotu oynayan adami israrla oynatarak kazanmaya calisirsan taraftari
kendine dusman edersin en sonunda bir dengesiz cikar kufru basar.
tolunay'a disiplin yonunde cok guveniyordum ama adama firsat vermediler.
bize bu formanin agirligini anlatabilecek bir hoca gerekiyor.
hocanin abuk subuk tercihlerini gectim ama en buyuk eksikligi bu bence..
hani okullarda beden dersi var ya, cok fazla iplemezsin ciddiye almazsin,nasilsa bir sekilde gecerim dersin..su an da bazi futbolcular icin trabzonspor sadece
"beden dersi"..olsa da olur olmasa da olur.

Erkan YILMAZ
07.09.2013, 00:07
hocam bikere 442 dene bee

Ali İhsan
07.09.2013, 00:32
Karabük maçı maalesef final maçı, galibiyet bile akın akın gelen eleştirileri durduramayacak, silkinip 1461'in iştahlı futbolunu oynatmazsa üstüne absürt puan kayıpları da gelince benim gibi destekçilerini bile kaybederek kendini tüketecek...

ergin cesit
07.09.2013, 00:39
sakız çiğneyip hiç birşey olmamış gibi tavırları var ya.sank i 20 yıllık süper lig teknik direktörü

yorumsuz6117
07.09.2013, 07:44
Rezilsin...

Ergin Varlibas
07.09.2013, 08:23

Vay be bugun tamda bundan bahsediyordum abime. Dedim ki ulan su Fatih Terim ne sansli adam, simdi ilk macini Andorra diye bi takimla oynadi, oooh mis gibi 5-0 yendi, simdi millet dicekki, iste Fatih Terim farki.. O takimin basinda Yilmaz Vural olsaydi da o mac farkli bitebilirdi. Konuyla alakasi yok ama demek durum boyle. Senol Gunes'in gercekten en buyuk sansizligi Trabzonlu olmasi. Bu artist herifin ondan fazla para kazanmasinin, ya da populer olmasinin bundan baska bir sebebi olamaz.

Harun-61
07.09.2013, 11:40
Bunca rezalet'den sonra ligi zaten iyi bir yerde bitiremeyecegimiz kesinlesti.

Tek amac 1461'den gelen gencleri takima monte edip gelecek yillar icin onlari kazanmak.

Baska'da beklentimiz yok zaten!!!

.

bahadır2561
07.09.2013, 11:50
Yaz boyu forvet forvet dedin aldilar mi?
Cevabin evet ise derhal istifa et cunku elimizde forvet yok
Cevabin hayir ise bu kez onurlu bi sekilde istifa et

ESER
07.09.2013, 12:07
ideallerine , hedeflerine yaklasmak icin kendini gelistiren bir hocadan cok hayal ettigi noktaya ulasmanin hazzini yasayip, oturdugu makamda kalabilmek icin vaziyeti ideare eder bir goruntu cizmesi yasattigi en buyuk hayal kirikligi oldu.

Oğuz B.
07.09.2013, 12:20
Şu yorum burada duruyor ve bir tane yönetici müdahale etmiyor.

Rezil, Arapça bir kelime. Alçak, aşağılık anlamındadır. (Forum kuralları(!) B-3'e girmesi için acaba hocaya alenen ana avrat küfretmek mi gerekiyor.

Amacım bu mesajı yazan arkadaşın ceza almasını sağlamak değil. Tanımıyorum da zaten; ama Trabzonspor'un hocasına kimse alçak ve aşağılık diyemez, diyememeli.

Rezilsin...

Dip.Ing.Mag.
07.09.2013, 16:14
arkadaslar bu adam ikinci lig hocasi olarak TS nin basina gelmesinin altinda eziliyor. onu ezenler de üzerindekiler... futbolcu secimlerini onun yaptigini sanmiyorum ben... bir gecen seneyi hatirlayin, hatta bize imza attigindaki heyecanini hirsini hatirlayin. adam resmen mülayim sert'e dönmüs... ve inatla 2 senedir ruh gibi sahada dolasinlari oynatip kendi ayagina sikiyor. benim aklim almiyor en aptali bile bunu yapmaz... taraftarin isteklerinden bi haber olamaz bu adam... ilginc isler dönüyor vesselam

Dip.Ing.Mag.
07.09.2013, 16:17
Hoca dedigin adamin elinde bir liste olur arkadas. Menajerlerin eline bakmaz. SG de öyleydi bu da böyle. Gicik oldugum FT kadar olamiyorsunuz yahu.

sevmedigimiz ersun yanal elindeki laptopu aciyor CM den ya da FM den futbolcunun ismini direkt veriyor yönetime.. ben birakin bizimkilerin bir futbolcu ismi zikrettiklerine sahit olmadim simdiye kadar. dedikleri tek bir sey var; olursa iyi olur güc katar. olmazsa da mevcut kadromuzda cok kaliteli oyuncular var...

canna52
07.09.2013, 16:55
yok şu adamı niye aldırmadın, yok niye transfer yaptırmadın vs. gibi eleştirileri haksız buluyorum.

adam forvet almak istiyoruz dedi mi dedi.

ha yönetim almadı bu konuda mra fazla birşey yapamaz. çünkü yönetime baskı yapabilecek bir durumda değil. backround'u yok, şurada ismini bile birkaç sezondur duyduk.

ama hala volkanı ilk 11 oynatmasını sonuna kadar eleştiriyorum.

adam takımı sabote ediyor, diğer 10 arkadaşını şeyine takmıyor ve sen buna göz yumuyorsun.

bir de bütün duran topları bu andavala kullandırıyorsun

bunu yapma hoca gel bu sevdadan vazgeç

önümüzdeki maç şansa galip gelsek bile yetmez. bu takımın tekrar top oynaması gerekiyor ki eleştiriler azalsın.

cakalkerem
07.09.2013, 17:04
hoca mı?
Nerede?

poetricus
08.09.2013, 22:47
hoca mı?
Nerede?
Güzel soru. Cevabı maslesef, "bizde değil".

Aykut Uçar
08.09.2013, 23:17
Herşeyi geçtim Çok çirkinsin ya istersen morinho ol bu tiple bizim külübede durmanı istemiyorum biran önce git.

unique
09.09.2013, 00:28
Herşeyi geçtim Çok çirkinsin ya istersen morinho ol bu tiple bizim külübede durmanı istemiyorum biran önce git.

Sen çok mu güzelsin? Adamın teknik direktörlüğünü her türlü eleştir de Allah'ın yarattığına bari saygı duy.

DeAgLeMaNyAq
09.09.2013, 00:29
Başkanla hocanın arası açılacak gibi gözüküyor. Hoca'ya Volkan'ı birkaç maç oynatma demiş ona rağmen hoca dinlememiş. Keza yenileceksek de 1461'den gelen oyuncularla yenilelim diyerek bu oyuncuların oynatılmasını istemiş bakalım hocanın tavrı ne olacak...

Chovy
09.09.2013, 00:31

Entry nick uyumu diye buna denir

Mert'
09.09.2013, 00:49
MRA kukla olduğunu kanıtladı.

Fatih Terim veya Bilic gibi biri olsa forvet geliyor muydu görürdük.

yorumsuz6117
09.09.2013, 02:27
O ağzındaki sakızı bi çıkar çok itici oluyorsun , en iyisini ben bilirim triplerinden de vazgeç çünkü hiçbişey bildiğin yok..

Oğuz ZEYTİN
09.09.2013, 07:22
Dun aksamki aciklanmadan sonra susup devam edecek ise helal olsun.

Kurumsallasmanin uygulamasi olmayan tatli bie sozden ibaret oldugu gorulmustur.

Kulubun disiplin kurullari calistirilmiyor. Tek Adam, oynatma diyor. Transfer icin sportif direktor gerek yok diyor, yonetici yildiz forvet gelecek diyor. Hocanin ne dedigi, ne yaptigi belli degil.

Bu tablo karsisinda cok guzel bela okunur da, haftayi cezali gecirmeyeyim.

İ. SARAL
09.09.2013, 09:42
Ya ne fuzuli konuşuyorsunuz biri tipini beğenmez biri sakızı çıkar der hey Allahım ya. Şenol Güneş'e karizması yok diyenlerden ne farkınız var. Hoca'ya zaman verilmeli, ısrar edilmeli. Her 3 ayda bir t.d mi değiştireceğiz.

poetricus
09.09.2013, 13:52
Hoca'ya zaman verelim, meselâ Onur'u santrafor, Zokora'yı forvet olarak göremedik daha...
Tam bu yönetime uygun hoca.

İ. SARAL
09.09.2013, 15:01
Bu farklı mevki konusuda iyice sulandı. Ortaya biri bir laf atıyor diğerleri balıklama atlıyor. Şu an dünyanın hemen hemen her takımında kanatlar yer değiştirir ters ayaklı oyuncular ters kanatlarda oynatılır bu da gayet normaldir. Olcan zaten mecburen sol bekte. Bence iyi de oynuyor. Abartmakta üstümüze yok.

Bud Spencer
09.09.2013, 15:10
Başkanla hocanın arası açılacak gibi gözüküyor. Hoca'ya Volkan'ı birkaç maç oynatma demiş ona rağmen hoca dinlememiş. Keza yenileceksek de 1461'den gelen oyuncularla yenilelim diyerek bu oyuncuların oynatılmasını istemiş bakalım hocanın tavrı ne olacak...

kendisinin dedigi gibi bir "futbol anarsisti"midir diye belli olur artik

gudoz81
09.09.2013, 15:33
aspirini bi icat edelim önce hele bi durun

orhan42
09.09.2013, 15:54
Dün başkan da söyledi yanlış hatırlamıyorsam 61'den gelenlerle oynasın da yenilsin diye..Allah aşkına Zokora'nın oynadığı futbolu Abdülkadir oynayamaz mı?Kadir Keleş Olcan kadar sol bek değil mi?Transfer yapılamadı veya yapılmadı..Bamba bu kadar kötü topçu mu da kullanmıyorsun..Ahh hoca ahh,koskoca bir hayal kırıklığından ibaretsin şu an..Dua ediyorum,inşallah aklını başına alıp abuk subuk mevkilendirme hataları yapmaz diye..

deadpool
09.09.2013, 18:20
Trabzonspor'da hocaysan ve yeniliyorsan rezil de olursun, çirkin de olursun, sakızına bile laf ederler. Taraftar profili bu maalesef.

Akhisar'a yenilmiş, Beşiktaş'a şut çekememiş, yendiği ve bu gidişle yenebileceği tek takıma da gidip hazırlık maçında kaybetmiş bir takımın hocasını eleştirecek bunca şey varken böyle anlamsız laflarla eleştirmek neden çok merak ediyorum. Bu yaklaşımı değiştirmek lazım.

Emrah Akcagöz
09.09.2013, 18:26
Taraftar önce kendini düzeltmeli. Ondan sonra düzgün yönetime de sahip olur düzgün hocaya da.

MuratJ
10.09.2013, 12:33
Senden nefret ediyorum, iğreniyorum, görmeye bile tahammülüm yok. Senin gibi yetersiz amatörler anca Trabzonspor'da böyle şans alır. Barca kadrosu kursak ne yazar hoca sensen. Teknik direktör değilsin.

Harun-61
10.09.2013, 13:50
kaan61 tarafından yazılan Mesajı Görüntüle
Evet bencede bu kadro üzerinde durulmalı değişiklik olacaksada

............................. Onur ............................

Bosingwa .......... Aykut .... Bamba ..... Kadir Keleş

......................... Aykut Akgün ..........................

Henriqe .......... Adrian ....... Maluda ........ Olcan

........................... Janko ................................

Samet Yildirim
10.09.2013, 20:34
Bazi sacmaliklardan vazgecmeli.

Antonio
10.09.2013, 22:11
Hoca olan takıma kollektif bir şeyler öğretir. sanırım sen futbolcuları çayıra sürüyon pardon sahaya onlarda kafalarına göre takılıyorlar.

AYYILDIZ
11.09.2013, 00:45
Hocaya destegim tam.2 sezon sabretmeliyiz.

Mert Acar
11.09.2013, 12:39
Tamam hataları olabilir ama sonuna kadar destekleyeceğim.Sadece biraz saygı..

Harun-61
11.09.2013, 12:43
Tamam hataları olabilir ama sonuna kadar destekleyeceğim.Sadece biraz saygı..

Herkes hata yapar ama israr etmemek lazim.

Yumlu Bek'de
Adrian Kanat'da
Olcan Sol Bek'de

olmuyor...!

Mert Acar
11.09.2013, 12:55
Herkes hata yapar ama israr etmemek lazim.

Yumlu Bek'de
Adrian Kanat'da
Olcan Sol Bek'de

olmuyor...!

Haklısın renktaşım bende şaşırdım hamlelere.Bariz hataları var ama saygıyı hala hakediyor.Kredisi bitmedi benim için.Malasef mevcut kadro değerlerimizi yemeye devam ediyor,Reşit hoca da kendi oyuncularını erken sunmaktan korkuyor herhalde çünkü taraftar da 2 senenin bir birikintisi var,herhangi bir hatada Yusuf da Abdülkadir de Kadir de harcanabilir.Bekleyip görelim.

Antonio
11.09.2013, 15:00
Abdullah avcı> Mra düşünün artık bu takımı. Abdullah avcıyla san marinoya dönmüştük. Fatih terimle Brezilya fransa karışımıyız. Hoca faktörü çok önemli...

Oğuz B.
11.09.2013, 15:23
3:24..

Biraz saygı.

FaMxOgPcKzM

Bedri Sertkaya
11.09.2013, 20:01
Karabük maçında saçmalık olmaz ve şu rum takımını yeneriz sonrasını bilemem Avrupada gitsek yeter.Yumlu ve zekİ'yi oynattığı sürece kovulma ihtimali yüzde 80

kopeli
11.09.2013, 20:29
Bu gadro bana yeter dedi,hata etti.

Courage
11.09.2013, 20:33
Abdullah avcı> Mra düşünün artık bu takımı. Abdullah avcıyla san marinoya dönmüştük. Fatih terimle Brezilya fransa karışımıyız. Hoca faktörü çok önemli...

Ülke çapında ve yurtdışında kaliteli ne kadar Türk oyuncu varsa kadrosuna dahil edip ilk11 yapabilme lüksüne sahip olan Abdullah Avcı sizinde söylediğiniz gibi hakikaten başarısızlık ve beceriksizlik abidesi.

Fakat böyle bir lüksü elinde olmayan MRA'nın, geçen sene 1 başkan 2 teknik direktör harcamış bu rezalet kadro ile daha fazlasını(:cool:) yapamayacağı gün gibi aşikardır.

Eleştirilerimizi bence , 1461'den ve altyapıdan neden daha fazla genci oynatmıyor diye yapmalıyız. Eldeki çer-çöpü neden adam edemiyor diye değil...

GULER
11.09.2013, 21:50
Hocam sakin ha Volkani yedek birakayim deme, biz onsuz ne yapariz!?

6Şafak Aydın1
11.09.2013, 21:58
neyin pesindesin hocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Oğuz B.
11.09.2013, 22:14
46 tane a harfine gerek yok. Tek a yeterli orada. Hoca sizin peşinizde değil :)

neyin pesindesin hocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

berezilya
11.09.2013, 22:35
incil okuması işe yaramadı sanırım :)

AYYILDIZ
11.09.2013, 23:52
Hocayi bende elestiriyorum fakat sozlesmesi bitene kadar destek olmaliyiz.Sistem denilen sey 1 sezonda oturmaz.3 sezona ihtiyacimiz var bu enkazin kalkmasi icin.

ibrahim
12.09.2013, 00:18
Hocayi bende elestiriyorum fakat sozlesmesi bitene kadar destek olmaliyiz.Sistem denilen sey 1 sezonda oturmaz.3 sezona ihtiyacimiz var bu enkazin kalkmasi icin.

Bu parasızlıkta transfer diye yırtınıp son saniyeye kadar yapılmadığı için küfreden, şike davasına değil saha sonuçlarına daha çok odaklanan bir taraftar profiline sahipsin. Anlatamazsın kimseye. Dortmundu önerip dururlar ama yapılanmanın uzun sürmesine karşıdırlar vs.

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

MuratJ
12.09.2013, 00:34
Sistem 1 ayda tabi oturmaz ama oturacak sistem var mı yok mu 1 ayda belli olur. Ortada bir sistemin ayak izleri dahi yok. Bi futbol izi dahi yok. Bırakın masalları. Bu adam teknik direktör değil arkadaş zorlamayın. Kendi aranızda kandırın kendizi. Trabzonspor'u daha ne kadar bitireceksiniz mra zeki yumlu ayaklarıyla ?

3 yıldır can çekişiyor saha içinde Trabzonspor. Sen şike süreci ile saha içini aynı kulvar olarak görüp birini üste çıkarmaya çalışırsan Trabzonspor'u böyle kümeye götürürsün. Profesyonel büyük takım taraftarıysan ikisini farklı kulvar gör ikisini de gereken kulvarlarda son derece mükemmel odakla yürüt. Şike işi başka saha da ki futbol işi başka. Bırakın Trabzon egolarınızı şikeyi kalkan olarak kullanarak tatmin etmeyi. Olmuyor böyle küçülttünüz Trabzonspor'u artık yeter. Yazık oluyor.

Bu adama kimse teknik direktör muamelesi yapmasın. Trabzonspor'a teknik kadro ve futbolcu kadrosunda çok keskin %95 oranında insanı silip koparıp atacak ciddi revizyon şart. Ondan sonra umutlu günler hakkında söz sahibi olabiliriz. 3 senedir sorunlar leş kadro çözümü yapılmıyor geçiştiriliyor her sene daha da geri giden Trabzonspor. Üstelik bu sene çok tehlikeli çok zararlı bir teknik kadro kurulmuş.

Gerçekleri görün artık.

6Şafak Aydın1
12.09.2013, 11:11
46 tane a harfine gerek yok. Tek a yeterli orada. Hoca sizin peşinizde değil :)

asagi yukari bu mesajida hocaya yollamistim. gülücükler koyasim var ama kolay, kolay gülemiyorum artik.

bosingwayi solbek oynatacak diye kafayi yiyenlerden olacagimi bildirmek isterim ki mevkilerle dans ettigini elestirmedim bile hatta olcan hücumcu solbektir daha ne bagiriyorsunuz demisligim var.

Sibel
12.09.2013, 11:47
Hocam Allah aşkına kendine gel ve başar bu işi.
Yanlışlarda ısrar etme. Doğrularla yenil en azından.

halil ibo
12.09.2013, 12:38
Karabük maçı;Trabzonspor'daki geleceğinin test edileceği maçtır.Bende istiyorum gelen hoca 3-5 hatta 10 yıl kalsın.Ama tezcanlı camia bunu kaldırmıyor.Futbolu çok iyi bilen ! taraftar birşeyi uygun görebilir.Ama takımın başındaki hoca onu denediğinde tukaka olur.
Netice itibarıyla yanlışlarından ders almış,ideal 11'ini bulmuş ve 1461'lilerden daha fazla yararlanacağını gösterebilirse ve futbolcularda yanında yer alırsa süresi uzayacaktır.

Salih Edip
12.09.2013, 17:25
Hadi hocam başarabilirsin...

Fatih Özkan
12.09.2013, 18:26
Hocam sana saygım var!
Ama şu yanlışlarından vazgeç lütfen!

artvints
12.09.2013, 18:30
hocam bosingwa nın önünde malouda yı falan oynat bari.volkan oynarsa, bosingwa bindirir, volkan hiç ona bakmadan götünü dönüp çalıma girer.sahne de gözümün önünde canlandı.adam ilk günden soğumasın futboldan.

Samet Yildirim
12.09.2013, 19:13
Hocaya tabiki zaman tanimak lazim...sabir isi bunlar ama israrla volkan, giray, mustafa, zeki gibi yetersiz oyuncular oynuyorsa yerden yere vurmaya hakkim vardir.
Sol bek yok takimda peki 1461 in sol bekini kim yukari aldi ? Mustafa Resit Akcay ozaman oynatacaksin kardesim elindeki tek sol bek o, sol bek yokken oynatmicaksan niye yukari aldin ?

Bamba olayi tam fiyasko mustafa ve giray sahada olacak Bamba ise tribünde...Tabi tabi.

Adrian olayina girmiyorum o tam Skandal...

Ama mesela Senol hoca Broos tan enkaz almisti fakat daha sonra geldi neler yapti ?

Onur kaleye...Song-Egeme ikilisi tak koydu...Cale ve Serkan hemen bek...Selcuk-Colman ikilisini yapti defansif orta saha olarak....Elde tek 10 numara vardi oda Alanzinho onuda koydu oraya...

Engin Baytari sol, Burak sag...Santrafor umut ve devrede gelen Teofilo...

Surda sacma sapan birsey var mi ? Yok ama yapabilirdi cok zor olmazdi..

Böyle hamleler görünce umut var diyorsun bekligim diyorsun..

Mustafa Resit Akcay olayi öyle degil cok sacmaliyor..

Adrian sag acik oynuyor cikiyor...Sag Aciga Aykut Akgün geciyor ? Mantik...?

Volkan Sen yuhlanmis cikmis...Tribünde gecirmis bir mac hop ondan sonra 11 e geri sanki Messi adam !

Say say bitmez..

5-6-7 hafta önce uyarmistim bu kafayla gitmez olmaz.

Oğuz ZEYTİN
12.09.2013, 23:24
Hocam Allah aþkýna kendine gel ve baþar bu iþi.
Yanlýþlarda ýsrar etme. Doðrularla yenil en azýndan.

Samuel Beckett'a aittir: "Hep denedin, hep yenildin; yine dene, yine yenil, daha iyi yenil"

Dogrularla yenil daha guzel olmus.

poetricus
13.09.2013, 00:33
Samuel Beckett'a aittir: "Hep denedin, hep yenildin; yine dene, yine yenil, daha iyi yenil."

Doğrularla yenil daha güzel olmuş.
Octavio Paz'ın olmasın o söz!

Oğuz ZEYTİN
13.09.2013, 05:53
Octavio Paz'ın olmasın o söz!

Beckett'in diye biliyorum.

Soner Albayrak
13.09.2013, 12:47
Komik gelebilir ama ben hocanın kişilik yapısı yüzünden bir belirsizlik içinde olduğunu düşünüyorum.

Sahada görmek istediği ile kafasındakiler arasında çok fark var.

Bazı oyuncuların kapasitesi belli olduğu halde bu oyuncularda gereksiz ısrar yapıyor. Bir nevi hala 1461 takımındaki psikolojiden kurtulamamış.

1461 takımında aç, savaşan, hırslı ve rakibi tekniğiyle değil kazanma azmi ile yenen futbolculara sahipti. Şimdi elinde olan kadrodaki oyuncular bunların tam aksi..

Ona göre çözüm bulması gerekiyor aksi takdirde kredisini fazlasıyla tüketmiş olacak ve kendini de bizi de yakacak..

Antonio
13.09.2013, 15:27
son maçı olabilir...

Bedri Sertkaya
13.09.2013, 23:37
Saçmasapan bir kadro çıkartırda yensek bile istifa etmeli.Kimsenin sabrı kalmadı.Rum deplasmanında galibiyetten başka bir sonuç kabul edilemez!

h@msi61
13.09.2013, 23:58
Hocam lutfen kimi oynatiyorsan oynat ama oynayanlari yerlerinde oynat. Adrian'i saga koyma filan iste...

Bedri Sertkaya
14.09.2013, 00:01
Hoca bütün Trabzonluları kadro dışı bıraksın grupdan da çıkarız ligde de eseriz!!!Trabzonun Trabzonlu ayrımından nefret etsem de kabullenmek zorundayım.

SEDAT
14.09.2013, 00:33
* Eminimki yine saçma kadroyla çıkıp yine puan kaybedince duruş, mücadele, memnunum felan saçmalayacak...

sessizkral_1
14.09.2013, 01:32
olurda puan kaybı olursa gider

İ. SARAL
14.09.2013, 11:15
Puan kaybı olacak ama hoca ile devam edilmeli.

Samet Yildirim
14.09.2013, 14:48
18 i merak ediyorum. 11 i merak ediyorum.

Cihan Kibar
14.09.2013, 16:40
Destek olmamız lazım ben güveniyorum hocaya.

Ayrıca Şenol hoca takımın başındayken Şenol hocaya demediğini bırakmayıp gidince de en büyük Şenol Güneş hayranı olanlar, şimdi aynısını Mustafa hocaya yapıyolar.

ESER
14.09.2013, 17:00
bu macta guzel ve guven veren bir oyun cok seyleri degistirebilir sayin hocam. insallah mac sonu takimin durusunu begenen yine sadece sen olmazsin .

endlessdeath
14.09.2013, 17:10
Ben bazı futbolcu bozmalarını kesik atmasının zamanı geldiğini düşünüyorum bir de artık yönetim forvet mi alıyorsa ne alıyorsa alsın artık

endlessdeath
14.09.2013, 17:17
bu maç artık iki eski trabzon teknik adamı arasında olacak mra vs tolunay emsal teşkil edecek

Bedri Sertkaya
14.09.2013, 19:51
Allah hakettiğini versin MRA mustafa yumlu ve zeki olcanıda solbeke koyduğun için!

ibrahim
14.09.2013, 19:55
Sayın hocam kızdırmayın küçük enişteyi. :(

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

MuratJ
14.09.2013, 19:55
İsminin yanında ki Teknik Direktör ibaresi kaldırılsın. Kabul etmiyorum, tanımıyorum bu adamın teknik direktör olduğunu. Tüm futbol hocalarına küfür ve hakarettir. Ziya Doğan bunun yanında Ancelotti kalır yemin ediyorum. Utanmadın mı 1.2 trilyona Trabzonspor gibi bir takıma imza atmaya. Belli ki Trabzon'un bi yetersiz uşağı olarak hayatının volesini atamamıştın iho denen bir diğer yetersizle fırsatını buldun attın voleni. Kenedir sizin cinsiniz Trabzonspor için.

Bedri Sertkaya
14.09.2013, 19:56
İmzamı atarım imzanada sözlerinede!!!

İsminin yanında ki Teknik Direktör ibaresi kaldırılsın. Kabul etmiyorum, tanımıyorum bu adamın teknik direktör olduğunu. Tüm futbol hocalarına küfür ve hakarettir. Ziya Doğan bunun yanında Ancelotti kalır yemin ediyorum. Utanmadın mı 1.2 trilyona Trabzonspor gibi bir takıma imza atmaya. Belli ki Trabzon'un bi yetersiz uşağı olarak hayatının volesini atamamıştın iho denen bir diğer yetersizle fırsatını buldun attın voleni. Kenedir sizin cinsiniz Trabzonspor için.

poetricus
14.09.2013, 20:21
"Çok oku, çok düşün çok şeyler anla
Aha bu mektubu alınca Hasan.
Manalar iplikten incedir amma,
Kelimeler biraz kalınca Hasan."

Abürrahim KARAKOÇ

DeAgLeMaNyAq
14.09.2013, 22:40
Galibiyet aldatmasın. Haftaya hiç galip gelemediğimiz Kayseri'ye gidiyoruz. Bir maç galibiyet, bir maç mağlubiyetle ancak orta sıralarda oynarız...

Ufuk
14.09.2013, 22:56
Felsefe yapma hoca.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Bedri Sertkaya
14.09.2013, 22:59
Kayseride bosingwa,colman,bamba sahada olursa Kayseri bizi NAH yener!

Galibiyet aldatmasın. Haftaya hiç galip gelemediğimiz Kayseri'ye gidiyoruz. Bir maç galibiyet, bir maç mağlubiyetle ancak orta sıralarda oynarız...

Bartuğ13
14.09.2013, 23:17
hoca hala gerçek MRA gibi değilsin. bu oyunda beğenilecek de pek bir şey yoktu.

bir de hoca şu beynini eline alma kafanda kalsın sen kullan sadece.

Vkgz
14.09.2013, 23:24
hala soru işaretleri var. volkana lüzumsuz sahip çıkmasa şu an volkan kankası sercanla bank asyadaydı takımımızda 2.5 milyon tl kardaydı.

Mert'
14.09.2013, 23:29
Tam bir deha.

poetricus
14.09.2013, 23:41
Bugün bazı doğru şeyler yaptı, hâlâ onların şokundayım.

Bedri Sertkaya
14.09.2013, 23:56
Konuşmasına hayran kaldım.Müthiş gerçekçi konuştu.Sonuna kadar desteklenmeli...

h@msi61
14.09.2013, 23:58
Defansif anlamda takimin performansi iyiydi ki Karabuk hucum gucu yuksek bir takim...

omondoles
15.09.2013, 00:10
Her zaman dedim benim sorunum defansif oyunla ilgili değil, zokora, colman, alanzinho, Volkan ile ilgili. Bunları çoktan göndermiş olmalıydı. Hadi zokora kulüp bulamadı. Diğerlerinin affı yok gözümde. Alanzinho'yu geri çağıran adamın futbol bilgisinden şüphe ederim.

Loading %61..

Bera B.
15.09.2013, 00:17
Bugün ben konuşmasını beğendim. Oyuncu değişikliği neredeyse yapmayacaktı, ki oyuncu değişikliği yapmayan teknik adam kadar anlam veremediğim bir başka şey daha kolay kolay bulamam futbol içerisinde.

Sibel
15.09.2013, 00:28
Bir ara Hami geldi pes artık hocam bu nedir ne değildir gibi çileden çıkmış bir şeyler söyledi ona.
O da kafasını kaşıdı.
Direkten döndük diyelim mi hocam?

MaEsTrO
15.09.2013, 00:59
Git.

Yunus Emre AYAZ
15.09.2013, 01:03
go home

Berat Akçay
15.09.2013, 01:20
Oyundan zevk aldın hemi ?

TSemih61
15.09.2013, 01:26
Oyuncu değişiklikleri tam bir felaket.

Oğuz B.
15.09.2013, 01:29
Henriq Adrian (Colman) Malouda (Yusuf)
.Janko

Yusuf da Adrian da Malouda da Volkan da sağ kanatta istenileni veremedi. Aralarında en iyi olanı Adrian'dı o mevkide. Ortada bana göre en verimli oynayacak isim Colman. Ama Adrian reyizsiz olmuyor. Yusuf'un bu maçtaki formuna eyvallah ama Malouda'yı ortada veya sağda oynattığımızda futbol ulemaları saniye kaybetmeden hoca ile dalga geçiyor.

Hocanın işi zor. Ama yukarıdaki diziliş denenebilir.

Samet Yildirim
15.09.2013, 01:37
Ilk 11 büyük sikinti. Oyuncu degesiklikleri iyidi. Mac sonrasi konusmasida iyidi.

Sadettin_
15.09.2013, 02:00
fatih terim olcanı sol beke cekseydi büyük hoca olurdu . sen çektin amatör damgası yedin hocam idare et :)

matalar
15.09.2013, 02:04
fatih terim olcanı sol beke cekseydi büyük hoca olurdu . sen çektin amatör damgası yedin hocam idare et :)

mustafa hocaya sabretmek gerek.
fakat olcanı orda oynatmak akıllı işi değil.
hem ordan gedik veriyor, hemde olcanın hucum gücünü kullanamıyorsun.

Sadettin_
15.09.2013, 02:06
mustafa hocaya sabretmek gerek.
fakat olcanı orda oynatmak akıllı işi değil.
hem ordan gedik veriyor, hemde olcanın hucum gücünü kullanamıyorsun.
akhisar macını izlemedim . ama diğer macları ızledım . bizim sıkıntımız hep zeki yavrunun tarafından

Fatih Öztürk
15.09.2013, 02:18
Seni Trabzonspor taraftarının haketmesi için taraftar başına 61 fırın Vakfıkebir ekmeği yemelerı lazım hocam.bildiğin tüm doğruların arkasındayız.go home taraftaq,kahrolası zihniyet.

Ali İhsan
15.09.2013, 02:39
Akhisar maçına kadar full destek verdiğim hocadan o mağlubiyet ve sonrasındaki açıklamalardan dolayı soğumuştum...

Hocanın takımları sezona kötü başlar, sonradan açılırlar, hala böyle bir umut beslesem de;

Takım rezalet oynuyor, çoğu oyuncu ne yaptığını bilmiyor, ligin en fazla basit hata yapan takımı biziz gördüğüm kadarıyla beş metreye pas atamıyoruz, rakip isteyince kalemize kadar gelebiliyor, bugün Karabük isteseydi puanı, zorlasaydı üç puanı alırdı...

Hocanın en zoruma giden tarafı ise bu Trabzonspor'a yakışmayan futbolu beğenmesi, herkesin hocadan beklentisi olan coşkulu, iyi futbolu asla oynatamaması ve buna rağmen takım rezil oyun oynayıp fark yese bile takımı iyi bulması, söyledikleri kulağa hoş gelse de uygulamada hiçbir şey gözükmemesi...

Ben Mustafa hocadan bu oyundan memnun değilim, yavaş yavaş iyi olacağız vs demesini beklerken adam süperiz modunda olunca hayal kırıklığı oluşuyor maalesef...

Fatih Öztürk
15.09.2013, 02:55
Rezilmiymişiz?baska?

Ali İhsan
15.09.2013, 03:22
Rezilmiymişiz?baska?

Karabük'e güç bela bir gol atıp, attığın gole şampiyon olmuşcasına sevinip, üstüne yatıp alınan üç puana sevinmek bence Trabzonspor açısından rezalettir.

Trabzonspor'un böyle takımları dümdüz edip yenmesini beklemek kadar normal birşey yok...

Fatih Öztürk
15.09.2013, 03:40
Karabük'e güç bela bir gol atıp, attığın gole şampiyon olmuşcasına sevinip, üstüne yatıp alınan üç puana sevinmek bence Trabzonspor açısından rezalettir.

Trabzonspor'un böyle takımları dümdüz edip yenmesini beklemek kadar normal birşey yok...

Trabzonspor takımının kadrosu ligi domine edip önüne geleni dümdüz edemez.o karabük lıgın en formda takımlarından bırı.bızde çıkış arayan,kendımızı bulma adına mısyonumuza dönüş vırajındayız.takım krıtık vırajı oyun olarak vasat gectı.pek pozisyon bulamasakta oyunu dengede tutmayı basardık.skorun üzerıne yatmak ayıpmı?çocukların özgüvenı yerıne gelıyor.hocaya yalandan yere eleştırı getırmek yerine bazı seylerı takdır etmek gerek.

leavemealone
15.09.2013, 03:40
Baskan bir sen iki hoca.
Ikinizde bu büyük kulübe yakismiyorsunuz.

bahadır2561
15.09.2013, 03:46
Zevk aldiysa o da bi marifettir

Ali İhsan
15.09.2013, 03:48
Trabzonspor takımının kadrosu ligi domine edip önüne geleni dümdüz edemez.o karabük lıgın en formda takımlarından bırı.bızde çıkış arayan,kendımızı bulma adına mısyonumuza dönüş vırajındayız.takım krıtık vırajı oyun olarak vasat gectı.pek pozisyon bulamasakta oyunu dengede tutmayı basardık.skorun üzerıne yatmak ayıpmı?çocukların özgüvenı yerıne gelıyor.hocaya yalandan yere eleştırı getırmek yerine bazı seylerı takdır etmek gerek.

Valla ben de bu oyun geçicidir diye ümit ediyorum ama ortada takdir edilecek birşey yok...

Sorun hocanın kötü futbola rağmen, Rize, Karabük, Akhisar gibi dandik üç takımla üçte üç yapmamız gerekeriken, 2 maçı zar zor kazanıp, bir maçta fark yememizi normal karşılaması ve oynanan daha doğrusu olmayan futbolu beğenmesi.

Onu bunu bırakıp şunu söylesen yeter; şu Trabzonspor futbolu içine siniyor mu? Ben hoca daha iyisini yapsın demiyorum, bu futbolu övmesin yeter!

Ligin en kolay dört maçlık periyoduydu bu, bir bjk vardı, bundan sonra ligin güçlü takımlarıyla karşılaşacağız, fark yemedik diye mi sevineceğiz?

Yaşar
15.09.2013, 04:52
Maç konuşmasındaki ''kuruyemiş'' kısmını tam olarak anlayamadım.

ergin cesit
15.09.2013, 09:24
akhisar macını izlemedim . ama diğer macları ızledım . bizim sıkıntımız hep zeki yavrunun tarafından

akhisar maçında zekiyi izlesen futboldan soğurdun o kadar diyorum

İ. SARAL
15.09.2013, 10:30
Hoca'yı destekliyoruz aynen devam yavaş yavaş oturacak takım. Volkan'dan kurtulduk sırada Bamba'nın ilk 11'e monte edilmesi var.

Harun
15.09.2013, 10:59
Futbolda artık " takımın hazır olması için zamana ihityacı var" sözü resmi maçlarda bitmiştir bana göre. Bu söz sezon öncesi yapılan hazırlık karşılaşmalarında alınan mağlubiyetlerde söylenir sadece.Takım 10 resmi maç yapmış. Hâlâ daha takımın zamana ihtiyacı var diyenler oluyor.
Arada milli maç araları vs eklesen inanılmaz bir süre var.Bu kadar zamanı sezon sonu kampta dahi bulamıyorsun.Bu takımın bu kadar vasat oynaması tamamen taktiksel yapılan hatalardan kaynaklanmaktadır.Kadro kalitesi bizden daha kötü takımlar bizden daha derli top oynuyorlar.Kazanmak problem değil fakat ortada bir isteksizlik bir kopukluk var.
Maçları diken üzerinde izliyoruz.Bu kadroya daha iyi top oynatacak kişiler lazım.

Heisenberg
15.09.2013, 12:03
En azından kadro seçiminde git gide daha iyi oluyor. Eğer Volkan'ı falan oynatmaya başlamazsa, Bosingwa'yı ilk 11'e alırsa daha da iyi olacak. Ama ne yazık ki yine Volkan'ı oynatacak gibime geliyor.

pazarkapılı
15.09.2013, 12:31
zokoradan vazgectıgı vakıt....işte ozaman birşeyler yapabilecek....

Mert Acar
15.09.2013, 12:34
Güvenim ve desteğim sonuna kadar devam ediyor hocam.İnşallah daha iyi olacağız.

cakalkerem
15.09.2013, 12:39
hemen bırakıp git hoca....

bu ne rezil bir takım ne kötü bir oyun anlayışı....

evinde oynuyorsun 1 gol pozisyonun yok kaybetmemek için sahaya çıkıyorsun....

sen ya nerede olduğunu bilmiyorsun yada burayı hala 1461 sanıyorsun...bir an önce kendine gel yada bavulunu hazır tut.....

calavera
15.09.2013, 13:08
En azından kadro seçiminde git gide daha iyi oluyor. Eğer Volkan'ı falan oynatmaya başlamazsa, Bosingwa'yı ilk 11'e alırsa daha da iyi olacak. Ama ne yazık ki yine Volkan'ı oynatacak gibime geliyor.
Üzülerek söylüyorum Yusufu oynatmama tercihi MRA nın değil, alay ettiğimiz ilkokul mezunu İHO nun dur.

İHO nun gördüğünü bile göremeyen bi hocamız var...

Fatih Öztürk
15.09.2013, 13:29
Valla ben de bu oyun geçicidir diye ümit ediyorum ama ortada takdir edilecek birşey yok...

Sorun hocanın kötü futbola rağmen, Rize, Karabük, Akhisar gibi dandik üç takımla üçte üç yapmamız gerekeriken, 2 maçı zar zor kazanıp, bir maçta fark yememizi normal karşılaması ve oynanan daha doğrusu olmayan futbolu beğenmesi.

Onu bunu bırakıp şunu söylesen yeter; şu Trabzonspor futbolu içine siniyor mu? Ben hoca daha iyisini yapsın demiyorum, bu futbolu övmesin yeter!

Ligin en kolay dört maçlık periyoduydu bu, bir bjk vardı, bundan sonra ligin güçlü takımlarıyla karşılaşacağız, fark yemedik diye mi sevineceğiz?

Kadro geçen sene küme düşmemeye oynayan aynı kadro.bıraz rütuşlar yapılarak bır dengeye oturtulmaya çalışılıyor.oyuncuların yeterliliği tartışılır fakat tartışılmayacak bır husus var oda ıstek ve arzu.sezon başından beri üzerıne ufak ufak koyarak ılerlıyor takım.Akhisar maçındaki kazanma arzusu gol yollarındakı şanssızlığımıza takıldı.Akhısar fark attı dıye ortalığı velveleye vermeye gerek yok.lıgde Antep dışında dandık takım yok.perıyod masallarınada ınanman.ınanmak ıstesem zırvedekı ılk 5 takımın 4 tanesıyle maç yaptık yınede çok başarılıyız derdim!üzümü yemeye çalışalım.bağcı elımızın altında nasıl olsa,gün gelır döveriz!

Samet Türkmen
15.09.2013, 13:42
Maç sonu röportajlarıyla antipatikleşme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Şu maçtan nasıl keyif almış hayret...

Yaşar
15.09.2013, 14:03
Uefa maçında farklı bir takım izleyeceğimizin sinyalini verdi toplantıda.
Yabancıların kaçını 11 başlatacak merak ediyorum.

yorumsuz6117
15.09.2013, 22:36
Kukladır MRA.. Asla Trabzonspor'un hocası olamaz.. Ben bir taraftar olarak kabul etmiyorum..

Samet Yildirim
15.09.2013, 22:52
Bence Bilici incelesin.

cakalkerem
15.09.2013, 23:01
hoca kaprisli..incil okumaya devam etsin

arifberkay
15.09.2013, 23:09
Maç sonu konuşmasan daha iyi....

Colakoglu
15.09.2013, 23:12
Su Slaven Bilic iyi TD ye benziyo, getirenezmiydik

Ogün'
15.09.2013, 23:52
Bu takım niye koşmuyor.10 km koşan bir ya da iki kişiyi geçmiyor.

Ogün YAZICI
16.09.2013, 00:10
bursa-bjk maçı koşu istatistiklerini al futbolculara ders diye okut...

Fatih Öztürk
16.09.2013, 00:45
Bilıç bızde olsa 2 maç tökezledımı teneke bağlamazdınız dımı?

Ali İhsan
16.09.2013, 00:50
Kadro geçen sene küme düşmemeye oynayan aynı kadro.bıraz rütuşlar yapılarak bır dengeye oturtulmaya çalışılıyor.oyuncuların yeterliliği tartışılır fakat tartışılmayacak bır husus var oda ıstek ve arzu.sezon başından beri üzerıne ufak ufak koyarak ılerlıyor takım.Akhisar maçındaki kazanma arzusu gol yollarındakı şanssızlığımıza takıldı.Akhısar fark attı dıye ortalığı velveleye vermeye gerek yok.lıgde Antep dışında dandık takım yok.perıyod masallarınada ınanman.ınanmak ıstesem zırvedekı ılk 5 takımın 4 tanesıyle maç yaptık yınede çok başarılıyız derdim!üzümü yemeye çalışalım.bağcı elımızın altında nasıl olsa,gün gelır döveriz!

Daha cevap vermem abi sen müride bağlamışsın. Ben de diyorum hocanın geçen senesine büyük saygım var ama adamın söylemlerine anlam veremiyorum. Bu takımın hocası takımı allayıp pullamak yerine taraftarı takıma bağlayacak futbol oynatmak zorundadır...

Geçen sene sadece konuşmalarındaki anlamsızlıklar yüzünden Tolunay'a çok taraftar düşman oldu, Mustafa hocanın biraz kredisi var, saçma sapan analizlerle onu harcamasın..

Bu takım şu ana kadar dandik avrupa ve lig takımları karşısında vasıfsız bir futbol oynamıştır, avrupada şansı yaver gitmiştir ama ak-kara yakında belli olacak, O klasmanda şu anda işimiz iyi durumda şansımızın devamını dilerim.

Ama ligde kötü durumdayız, daha dördüncü haftadan liderle 6 puan farkımız ve geri düştüğü anda maçı bırakan bir takımımız var. Hocanın takımı övmek yerine B planları üretmesi gerekiyor...

emre duman
16.09.2013, 00:50
boş konuşan ne kadar çok adam var gidin sirkelenin bir takımı kurmak öle bir kaç ayda olucak şey deyil gerçekten hayret verici hocaya güveniyorum ben ve arkasındayım yensekte yenilsekte

Erkin
16.09.2013, 01:45
Maç sonu röportajlarıyla antipatikleşme yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Şu maçtan nasıl keyif almış hayret...

Katılıyorum.. En son Akhisar gibi 2.lig takımından 3 yediğimizde zaten delirmiş vaziyetteyken çıkıp "oyundan mücadeleden vs. memnunum" sözleriyle daha da bunu katlamıştı. Bunları geçtim; herhalde bizi anlattığı cümleleri anlayamıyor ve böylece de "cool" gözüktüğünü zannediyor da olabilir, olur mu olur.. "Görünen Köy"ü futbol dışı kavram ve tasvirlerle açıklayarak Yaşar Kemal romanına çevirmeye başlayınca bana fenalık geliyor. Hayırlısı artık ne diyeyim..

omondoles
16.09.2013, 07:50
Bilıç bızde olsa 2 maç tökezledımı teneke bağlamazdınız dımı?

@Fatih Öztürk başkan konusunda da böyle her muhalefete karşı çıkıyordun. Her söylenin altında bir şeyler arıyordun. Sana tavsiyem siyah ya da beyaz olma, farklı renklerde var.

Loading %61..

Sadettin_
16.09.2013, 08:08
@Fatih Öztürk başkan konusunda da böyle her muhalefete karşı çıkıyordun. Her söylenin altında bir şeyler arıyordun. Sana tavsiyem siyah ya da beyaz olma, farklı renklerde var.

Loading %61..

forum simsimyah oldugu icin beyaz olmak iyidir. dogrusunu yapiyor bence .

omondoles
16.09.2013, 08:10
forum simsimyah oldugu icin beyaz olmak iyidir. dogrusunu yapiyor bence .

Benim için sorun yok ama yıkımı ağır olur.

Loading %61..

İ. SARAL
16.09.2013, 10:35
Bilic kim yahu :) Bıktırdı artık diğer takımların hocaları ve topçularını övmeniz.

Fatih Öztürk
16.09.2013, 10:42

Loading %61..

Hala daha arıyorum Hakan kardeş.
Başkan önümüzdeki ilk kongrede pılını pırtını toplasın istifa etsin bunu senden daha çok istiyorum emin ol.
Ben başkanı körü körüne savunmuyorum,kendisi hakkındaki tek pişmanlığım bizi siyasete alet etmesiyle ilgili.halada başkanı Trabzonspor başkanı olduğu için destekliyorum bundan önce tüm başkanlarda olduğu gibi.benim rengim tek.bildiğimi okurum.kolay kolayda fikrimden dönmem.

oflubektas
16.09.2013, 11:16
Bilic kim yahu :) Bıktırdı artık diğer takımların hocaları ve topçularını övmeniz.

Aynı geçen yıl bu zamanlar bir Hector Cuper anlatılıyordu ki... Sezon başı kafaya oynayan takım sezon sonunda küme düştü. Hatta bir Ordu maçı öncesi Şenol Hoca'ya futbol dersi vermesini bekleyenler vardı ama tuttukları hoca kaybetti, Trabzonspor kazandı. Cuper iyi hocadır ayrı mesele, ama bu kadar uçmak nedir Allah aşkına...

Şimdi de dünyanın en ümit veren milli takımlarından birini çalıştırıp başarılı olamayan, sonra çalıştırdığı kulüp takımında da fiyasko bir performansla ayrılan Bilic hayranlığı başladı. Evet, sezona çok iyi başlamış, takımı iyi top oynuyor olabilir ama takımın transferlerine de bakın isterseniz. 7 senedir beğenip de alamadığımız Atiba, yattığı yerden para kazanan yabancıların alacaklarını ödemek için yok pahasına sattığımız Tolga örnekleri yeterlidir herhalde. Bir de Bilic takıma Sosyalizm getirmişmiş... Bu zat-ı muhterem Marx ve Engels'in eserlerinden oluşan kitap seti karşılığında mı beşiktaşa transfer oldu acaba ???

Mustafa Hoca yıllardır hayalini kurduğu göreve geldi, bu sebepledir ki risk almaktan korkuyor. Ancak böyle bir şehir, her gün yeni bir skandala imza atan yönetim, ve çoğu alacağı paraya bakan, ancak paranın hakkını vermek konusunda oldukça umursamaz oyuncu kadrosu elindeyken, başarılı olmak için risk almaktan çekinmemesi gerekiyor. "Takım genel olarak keyif verdi mi?" sorusuna cevap verirken olumlu konuştu ama, bunun sebebi olarak sadece ikili mücadelelerde daha başarılı olmalarını gösterdi.

Yoksa bu takımın Dortmund gibi bir ahenk içinde olmadığını o da biliyor herhalde...

Emrah Akcagöz
16.09.2013, 17:25
Geçen sezona ve bu sezona bakıyorum bizim taraftarın 360 derece döndüğü ortaya çıkıyor.

1-Geçen sezon süper harika denilen Mustafa Reşit Akçay'a hakaret üstüne hakaret yağıyor.
2-Geçen sezon yemediği hakaret kalmayan Tolunay Kafkas için keşke kalsaydı deniliyor.
3-Celustka, Cech, Emerson, Halil gibi vasıfsız futbolcular neredeyse kurtarıcı olarak lanse edilecek.
4-Geçen sezon hakaret üzerine hakaret yiyen Olcan Adın solbek olarak kullanılıyor diye hocaya denilmeyen laf kalmadı.
5-Geçen sezon Serkan Balcı sağbekte görev yaparken resmen Philipp Lahm yerine koyulan Zeki'ye hakaret üstüne hakaret yağıyor.
6-Madem bu adamlarda iş yok gençleri oynat diye hocaya saldıran taraftar 3 maç genç oyuncuya sabredemiyor.

Son olarak öve öve, ballandıra ballandıra bitirilemeyen Celustka'nın oynadığı takım İngiltere'de 1 puan ile son sırada.

bordox
16.09.2013, 19:06
Hocam elini korkak alıştırma koy şu orta sahaya A.Kadir-Soner ikilisini.Pişman olmazsın.

Muhammed Ayaz
16.09.2013, 19:16
tam bir fiyasko

omondoles
16.09.2013, 19:49
Geçen sezona ve bu sezona bakıyorum bizim taraftarın 360 derece döndüğü ortaya çıkıyor.

1-Geçen sezon süper harika denilen Mustafa Reşit Akçay'a hakaret üstüne hakaret yağıyor.
2-Geçen sezon yemediği hakaret kalmayan Tolunay Kafkas için keşke kalsaydı deniliyor.

Bende bunu anlamıyorum. Ne yani sabit fikirli mi olalım? Hatamızı kabul etmeyelim mi(MRA gibi)? Ben asla tolunayın gitmesini istemedim. Bu yılı hak ediyordu. Fakat MRA'ya da asla karşı çıkmadım, tersine destekte oldum. Yahu biz adamın (hakaret edenleri doğru görmüyorum) kişiliğine, tipine mi laf söylüyoruZ? Yani 1 yıl geçse yine derdimizi anlatamayacağız. Lütfen kişiliğine, tipine hakaret edenler dışında neleri eleştirdiğimizi dikkate alın.

Loading %61..

Emrah Akcagöz
16.09.2013, 23:02
Bende bunu anlamıyorum. Ne yani sabit fikirli mi olalım? Hatamızı kabul etmeyelim mi(MRA gibi)? Ben asla tolunayın gitmesini istemedim. Bu yılı hak ediyordu. Fakat MRA'ya da asla karşı çıkmadım, tersine destekte oldum. Yahu biz adamın (hakaret edenleri doğru görmüyorum) kişiliğine, tipine mi laf söylüyoruZ? Yani 1 yıl geçse yine derdimizi anlatamayacağız. Lütfen kişiliğine, tipine hakaret edenler dışında neleri eleştirdiğimizi dikkate alın.

Loading %61..
Her türlü yapıcı eleştiriye olumlu eleştiriye evet ben de varım. Ancak tipine, sakızına, giyimine, konuşma şekline, mimiklerine hakaret edilmesi ne denli eleştiri şeklidir. Geçen sezon aynı şeyler Tolunay Kafkas'a da oldu. Önce taraftar kendine bir çeki düzen vermeli. Şu şu adamları istemiyoruz diyoruz sonra da diyoruz ki lan bu adam satılır mı, gönderilir mi ? Benim tepkim bu ve bu tip hareketlere yoksa hocanın taktik hatalarını, yanlış tercihlerini düzeltecek yapıcı eleştirileri yapalım, yapılmalıdır da zaten.

Lütfen sadece biraz saygı, saygı.

Alper Beyazay
17.09.2013, 00:36
İstifa!

İ. SARAL
17.09.2013, 09:12
Aynı geçen yıl bu zamanlar bir Hector Cuper anlatılıyordu ki... Sezon başı kafaya oynayan takım sezon sonunda küme düştü. Hatta bir Ordu maçı öncesi Şenol Hoca'ya futbol dersi vermesini bekleyenler vardı ama tuttukları hoca kaybetti, Trabzonspor kazandı. Cuper iyi hocadır ayrı mesele, ama bu kadar uçmak nedir Allah aşkına...

Şimdi de dünyanın en ümit veren milli takımlarından birini çalıştırıp başarılı olamayan, sonra çalıştırdığı kulüp takımında da fiyasko bir performansla ayrılan Bilic hayranlığı başladı. Evet, sezona çok iyi başlamış, takımı iyi top oynuyor olabilir ama takımın transferlerine de bakın isterseniz. 7 senedir beğenip de alamadığımız Atiba, yattığı yerden para kazanan yabancıların alacaklarını ödemek için yok pahasına sattığımız Tolga örnekleri yeterlidir herhalde. Bir de Bilic takıma Sosyalizm getirmişmiş... Bu zat-ı muhterem Marx ve Engels'in eserlerinden oluşan kitap seti karşılığında mı beşiktaşa transfer oldu acaba ???

Mustafa Hoca yıllardır hayalini kurduğu göreve geldi, bu sebepledir ki risk almaktan korkuyor. Ancak böyle bir şehir, her gün yeni bir skandala imza atan yönetim, ve çoğu alacağı paraya bakan, ancak paranın hakkını vermek konusunda oldukça umursamaz oyuncu kadrosu elindeyken, başarılı olmak için risk almaktan çekinmemesi gerekiyor. "Takım genel olarak keyif verdi mi?" sorusuna cevap verirken olumlu konuştu ama, bunun sebebi olarak sadece ikili mücadelelerde daha başarılı olmalarını gösterdi.

Yoksa bu takımın Dortmund gibi bir ahenk içinde olmadığını o da biliyor herhalde...

İmza.

İ. SARAL
17.09.2013, 09:14
İstifa!

Ne yaptı veya ne yapmadı da istifa edecek ? Bir hocanın istifa eşiğine gelmesi için ilk 7-8 maçta olağanüstü kötü şeyler olmalı.

yorumsuz6117
17.09.2013, 09:18
Felsefe yapmazsa ölecek hastalığına yakalanmış.. Hadi yapabilse neyse..

Yiğit Gayretli
17.09.2013, 09:43
Sabır göstermesek de başarılı olacak.

Fatih Öztürk
17.09.2013, 10:07

Bu taraftara rağmen aynen dediğin gibi olacak:)

Kapak takacak Mustafa hocam kapaaakkk.

alper*
17.09.2013, 10:20
Bu taraftara rağmen mi?

Kendi evimizde 1-0'ı korumak için Caner Osmanpaşa'yı oyuna taraftar mı aldı?

Fatih Öztürk
17.09.2013, 11:31
Bu taraftara rağmen mi?

Aşağıdan gelen oyuncuları oynatmıyor diye veryansın et,sonrada vay efendim skoru korumak için Caneri niye oyuna aldın falan filan:)Caner savunmanın sağında görev yaptı ayıp birşey yapmadı.

alper*
17.09.2013, 11:35
Aşağıdan gelen oyuncu olsam, skoru korumak için son dakikalarda oyuna alındığım takıma hiçbir şey veremem.

Aşağıdan gelen adam gelsin artık ama 85+'da değil ilk 11'de.

Hüseyin Başoğlu
17.09.2013, 11:36
hocamız duruş felan diyince bu karikatür geliyor aklıma

http://img.karikaturturk.net/Karikatur/Orjinal/Hareket-yapma-kralini-gorursun-42080.jpg

Fatih Öztürk
17.09.2013, 11:39
Aşağıdan gelen oyuncu olsam, skoru korumak için son dakikalarda oyuna alındığım takıma hiçbir şey veremem.

Aşağıdan gelen adam gelsin artık ama 85+'da değil ilk 11'de.

Verir canım verir.yavaş yavaş verir.herkes sırasıyla yeterince şans bulacak bu takımda.3 kulvarda yarışacaz herkese forma var sıgıntı yok:)

Fatih Öztürk
17.09.2013, 11:40
hocamız duruş felan diyince bu karikatür geliyor aklıma

http://img.karikaturturk.net/Karikatur/Orjinal/Hareket-yapma-kralini-gorursun-42080.jpg

Manyak bir şey:D

Yiğit Gayretli
17.09.2013, 12:11
Bu taraftara rağmen mi?

1-0 yetmez diyip defans yerine forvet özellikli adam soksaydı ve o maçta puan kaybetseydik burada insanların (sen ve ben dahil) neler yazacağını az çok tahmin edebiliyorum Alper :) Bu kadar zorlama. Skoru tutabildiyse o hamle doğru hamledir. Futbol basit oyun...

alper*
17.09.2013, 12:52
1-0 yetmez diyip defans yerine forvet özellikli adam soksaydı ve o maçta puan kaybetseydik burada insanların (sen ve ben dahil) neler yazacağını az çok tahmin edebiliyorum Alper :) Bu kadar zorlama. Skoru tutabildiyse o hamle doğru hamledir. Futbol basit oyun...

Son birkaç sezondur Trabzonspor'un başında 1-0'ın üzerine forvet özellikli adam oyuna süren hoca hiç görmedim.

Ama futbol anlayışına göre defansı sadece stoplerler; hücumu da sadece forvetler yapıyorsa başka.

Yiğit Gayretli
17.09.2013, 13:07
Son birkaç sezondur Trabzonspor'un başında 1-0'ın üzerine forvet özellikli adam oyuna süren hoca hiç görmedim.

Ama futbol anlayışına göre defansı sadece stoplerler; hücumu da sadece forvetler yapıyorsa başka.

96'da Şenol Hoca bunu yaptığı için şikeyi bile görmezden gelip gömdük onu. Hala da bu yüzden onu sorumlu tutanlar var. Neyse...

Tutarsız olduğumuz su götürmez bir gerçek.

ahamitokutan
17.09.2013, 13:14
Bu rotasyon denenebilir.Başarılı olacağını düşünüyorum.

onur
boss(caner-zeki) aykut d(mustafa) bamba(giray) olcan(kadir)
soner(colman) aykut a(zokora) abdulkadir
yusuf(adrian-alan) malouda(emre)
henri(janko)

Fatih
17.09.2013, 18:37
Hoca değilsin yakından uzaktan alakan yok en kısa zamanda göreceğiz.

asilhamsi
17.09.2013, 18:49
hataları var bir gercek ama bence olacak.Olmalı.

Benim ona kızdıgım tek konu 1461 den gelen cocuklara yeterince guvenememesi.

a.kadir,kadir,yusuf,caner bu vasat kadro icerisinde her turlu oynarlar.

asilhamsi
17.09.2013, 18:51
ve oyuncuları kendi mevkisinden baska yerlerde kullanması.Bu durumdan kesinlikle vazgecmeli.

Sefa
17.09.2013, 19:03
1461 Trabzon'dayken bazı eksikleri hataları göze çarpıyordu ama başarı olunca gözardı edildi. Şuanda hepsi gün yüzüne çıktı.

O zaman da takıntılıydı ve oyuncu değişikliği yapamıyordu mesela..

Erdem Keser
17.09.2013, 19:14
Çok ciddi bir şekilde teknik direktör olmadığını düşünüyorum.Ancak Allah var çok şanslı bir adam.Teknik direktör vasfı göremediğim için kötü bir teknik adamdır diyemiyorum.

memmedaga
17.09.2013, 19:32

gardaşım sebepleriyle bizi ikna edebilirimisin

bende hikayesini geçmişini inceleyince 1461 de oynattığı futbol ümit verdiği için çok sevindim ve hocamız olmasını çok istedim

ama şu an sanki kotaramıyor bu işi

saha dizilişiü,yaslanan takım!!!, bekleri bile çakılı oynayan ,korkak durağan futbol

celustka ve kadir keleş olayı!!!
gerekirse yönetime rest çekemediğinin en büyük göstergesi

korkaklık,çekingenlik pasiflik ne nersen de

keşke tslde karabük konya akhisar gibi takımlarda 2 sene çalıştıktan sonra Trabzonsporumuza gelseydi...

FC-ST-PAULI-61
17.09.2013, 19:36
Basindan beri karsiydim bu Adama.Insallah en kisa zamanda gider.

alper*
17.09.2013, 19:52

Kadro tercihlerine ne diyorsun Yiğit :)

Bedri Sertkaya
17.09.2013, 20:47
Yinede sabretmek gerekir.Son açıklamalarından da anlaşılan kadroyu yönetim diretmiş.Janko'yu artık monte edip bamba ve bosingwayıda ilk 11 çıkartırsa ümitliyim.Bu maç Janko'yu kadroya bile almamışlar.Acep neden?

FC-ST-PAULI-61
17.09.2013, 20:57
Herseyi gectim Soner Aydogduyu 18 kisilik Kadroya bile almiyor.
Bu bir skandal.Türkiyede bütün teknik direktörlere,yorumculara göre soner alperle birlikte en iyi genc türk orta saha diyor.Fizik falanda masal nuri sahininde öyle süper fizigi yok.Sadece biraz daha diri olmali okadar.Neyse bu Adam yumlu,zeki,henrique,akgünü falan oynatsin.

kürşat61
17.09.2013, 21:28
Sen ne iş yapıyon?

Bedri Sertkaya
17.09.2013, 22:59
Sonerin sakatlığı olabilir...

omondoles
17.09.2013, 23:04
96'da Şenol Hoca bunu yaptığı için şikeyi bile görmezden gelip gömdük onu. Hala da bu yüzden onu sorumlu tutanlar var. Neyse...

Bunu senin söylemende güzel bir ironi olmuş :) daha Tolunay başlığındaki yazdıkların taze iken.

Loading %61..

Yiğit Gayretli
18.09.2013, 00:39
Kadro tercihlerine ne diyorsun Yiğit :)

Eleştirdiğim yönleri var; gömdüğüm yönleri yok :)

Bunu senin söylemende güzel bir ironi olmuş :) daha Tolunay başlığındaki yazdıkların taze iken.

Loading %61..

Tolunay başlığında neler yazdığımı buraya koyarsan mutlu oluruz :) Ben kendisini teknik-taktik açıdan eleştirmedim. Önce duruş dedim. Ondan sonra da en az 1.5 yıla ihtiyacı var dedim. Bu 1.5 yıl söylemi de ortalama her teknik direktör için geçerlidir. Ama masa sandalye tekmeleyen "Trabzonsporlu" Tolunay; şike ile ilgili tek kelime edemedi. Golümüzün verilmediği, hakem tarafından doğranıp 3 yediğimiz fener maçından sonra süt dökmüş kedi gibi "kırılgan oynadık" dedi.

Rica ediyorum tek tek koy Tolunay hakkında yazdıklarımı. Zor geliyorsa beraber yapalım. İmeceye açığım :)

Sadettin_
18.09.2013, 01:16
şişe kapağı tencere kapağı ve logar kapağı resimleri için koleksiyon yapıyorum 1-2 ay sonra hepsını tek tek bu başlıkta gerekli kişilere ithafen paylaşacağım .
anten resmi koleksiyonum da başka bir başlık için beklemede

İlker Gazioğlu
18.09.2013, 01:34
Soner'i 18 kişilik kadroya bile almayan adama ben hoca demem. Alsın Volkan'ı ve Alanzinho'yu defolup gitsin takımdan. Soner beklentileri karşılayamıyor derse, Volkan ne yaptı derim, Alanzinho yedek kulübesinde oturunca nasıl bir katkısı oluyor derim . Tek forvetimizi Trabzon'da bırakmamıza değinmeye gerek bile görmüyorum. Trabzonspor'un kadrosu yetersiz ama başındaki hoca daha da yetersiz.

MuratJ
18.09.2013, 02:03
Tolunay başlığında neler yazdığımı buraya koyarsan mutlu oluruz :) Ben kendisini teknik-taktik açıdan eleştirmedim. Önce duruş dedim. Ondan sonra da en az 1.5 yıla ihtiyacı var dedim. Bu 1.5 yıl söylemi de ortalama her teknik direktör için geçerlidir. Ama masa sandalye tekmeleyen "Trabzonsporlu" Tolunay; şike ile ilgili tek kelime edemedi. Golümüzün verilmediği, hakem tarafından doğranıp 3 yediğimiz fener maçından sonra süt dökmüş kedi gibi "kırılgan oynadık" dedi.

Rica ediyorum tek tek koy Tolunay hakkında yazdıklarımı. Zor geliyorsa beraber yapalım. İmeceye açığım :)

Bu Mra'nın nasıl bir duruşu var anlatta bilelim ? Tolunay'dan daha iyi diyeceğin hangi duruşu var Tolunay'ı eleştirdiğin konularda ? Şike ile ilgili bu Mra ne demiş mesela ? (Ha ben buna takılmam alt tarafı basit bir teknik adam için, madem Tolunay için öyle diyorsun sorayım dedim.)

Mra'ya destek olmanın nedeni kendisini kendince Şenol Güneş familyasına ait bir birey olarak görmendir. Başka da birşey değildir. Şuan birebir aynen bu icraatları yapan bir isim Trabzon'lu Mra değilde atıyorum Trabzon'lu olmayan herhangi başka bir teknik adam olsaydı forumda en sert eleştirileri yapan üyelerden biri olmuştun çoktan.

55 yaşına kadar gelmiş süper ligde ilk deneyimini yaşayan yetersiz profesyonel bile olmayan bir adam yeryüzünde 1. liglerde anca Trabzonspor gibi bir takımda çalışabilir. Bunu da Trabzonspor'u kemiren bu Trabzonculuk oyunu üzerinden başarabilir. İbb hocası Avcı'nın Milli Takım hocası olmasından çok daha saçma bir durumdur 1461 hocası 55 yaşında ki bir adamın en sert revizyon gereken yerde Trabzonspor'un hocası olması. Defalarca ispat etmiştir Trabzonspor gibi büyük bir takımın yardımcı antrenörü bile olamayacağını.

MuratJ
18.09.2013, 02:06
şişe kapağı tencere kapağı ve logar kapağı resimleri için koleksiyon yapıyorum 1-2 ay sonra hepsını tek tek bu başlıkta gerekli kişilere ithafen paylaşacağım .
anten resmi koleksiyonum da başka bir başlık için beklemede

Şayet ters teperse kendin için kullanmayı göze alacaksan o kapakları hazırla ?
Hodri Meydan.

Travelair
18.09.2013, 08:17
Hoca kötü değil. Ama yanlış oyuncularla ve bütçesiz yola çıktı. Transfer için ne kadar futbolcu takip ettiği şüpheli. Bir de taktiksel eleştiri aldığı mevki değişimleri var. Çıkışa geçmesini bekliyoruz ama hatalarından vazgeçmeli ve çok çalışmalı, eksiklerini gidermeli. Koşulları bilerek geldi, Trabzonspor'u taşıyacak hamleler yapmalı, ve istisnasız Trabzonspor'u şampiyonluğa taşıyan futbolcuları bulmalı, sadece onlarla devam etmeli. Burası sıradan bir Anadolu kulübü değil. Artık top kendisinde

poetricus
18.09.2013, 08:20
"Nihayet tam ...... göre bir hoca buldum." demiş Temel.
Ne diye aklıma geldiyse durup dururken...

omondoles
18.09.2013, 09:02
@Yiğit Gaytetli, @MuratJ arkadaşımız üşenmemiş benim yerime yazmış. Sen tolunayın sandalyeyi tekmelemesine laf söylersin başkası da MRA'nın sakızı cak cak çiğnemesine veya orasını burasını kaşımasına. Açık açık itiraf edemiyorsunuz tolunaydan nefret etme nedeninizin Şenol hocadan sonra gelmesi olduğunu. Yokmuş şike hakkında ne demişmiş. Yokmuş orayı burayı yumruklamışmış. Şu eleştirdiğin şeyleri Şenol güneş yapsaydı her gün evde bir sandalye kırarsın, öyle göbekten bağlısınız kişilere.

Ayrıca bir teknik direktörü (adı bile teknik) taktiksel açıdan önce duruşu, söylemi vs'den eleştirmende kendi açından bir fiyaskodur.

Loading %61..

Tolga
18.09.2013, 09:10
Tanımadığınız insanları yargılamaya bayılıyorsunuz. Kendinizi bir başkasından üstün görebilirsiniz, ama onun hakkında çok saçma peşin hükümlere sahip olamazsınız. Duygu önemli bu işlerde, sadece yazıyla olsaydı en iyi doktorlar hep kitaplar olurdu.

Yiğit Gayretli
18.09.2013, 09:17
Evet ben kişilere göbekten bağlıyım. Hatta beşik kertiği, kan kardeş, manevi abi-kardeş, emiceooli, dayı-yeğen olduğumuza dair söylentiler var.

Tartışmanın nasıl olup da benim karakter analizime bağlandığını bilen varsa anlatsın :) Anlatacak bir şeyiniz yoksa eğer karakter özelliklerimi de anlatmayın ortalık yerde. Utanıyor insan :)

La havle kuvveti...

alper*
18.09.2013, 09:20
Yiğit, Murat arkadaşımız sormuş; gözünden kaçmış olmalı.

Mustafa Hocamız şike ile ilgili ne dedi? (Bilmediğimden soruyorum tartışmada üstün gelmek için değil yanlış anlama, sen takip ettiğin için bilirsin illa ki)

Ceyhun Dündar
18.09.2013, 09:21
Valla hocayı tanımam gecen sene 1461 ile tanıdık.
Suana kadar kı goruntu ustun yetersızlık,ınsallah duzelır.
Ligde kazandıgımız maclarda bıle futbol oynamayı bırakın oynamayı dusunmeyen bır Trabzonspor ızledık.
Hayırlısı ıle su takımın duzgun top oynamasını ızleyebilecegız ınsallah.

Yiğit Gayretli
18.09.2013, 09:36
Yiğit, Murat arkadaşımız sormuş; gözünden kaçmış olmalı.

Mustafa Hocamız şike ile ilgili ne dedi? (Bilmediğimden soruyorum tartışmada üstün gelmek için değil yanlış anlama, sen takip ettiğin için bilirsin illa ki)

Gözümden kaçmadı Alper. Özellikle cevap vermedim. Samimiyetine inanmadığım sorulara cevap vermiyorum.

Teknik direktör olduğu açıklandıktan sonra ki ilk röportajında söyledi. Aranırsa bulunur.

O günlerde de yazmıştım; "Önce şikeyi konuş Hoca'm."...

Bu dönem benim önceliğim bellidir. Trabzonsporlu'yum diyen vatandaşın görevine bakmaksızın tavrını koymasını ve duruşunu göstermesini beklerim. Gösteremiyorsa mümkün olduğunca uzak dursun ya da Trabzonsporlu'yum demesin.

Halil'in Almanya'da yaptığı açıklamaları umursamadım. Neden? Ondan bir tavır, kişilik beklentim yok. Neden? Cevabı yüzlerce kez verdim. Hep aynı şeyleri yazdım.

Trabzonsporlu adamdan önce dik duruş beklerim. Ondan sonra 1.5 seneyi de hak eder 2 seneyi de... Beklerim, benim açımdan sorun yok. Şu taktikle oynamış, bunu oynatmış, berikiyi çıkarmış. Bunu Trabzon'un her kahvesinde, çay ocağında konuşuyorlar zaten.

Neyse... Arzu eden varsa karakter tahlilime devam edebilir :)

alper*
18.09.2013, 10:02
"Aranırsa bulunur"

Kusur da bulunur güzellik de :)

Yiğit Gayretli
18.09.2013, 10:27
"Aranırsa bulunur"

Kusur da bulunur güzellik de :)

Yapılan röportajdan bahsediyorum Alper. Görmek isteyen görüyor. :)

Ki ben Mustafa Hoca kusursuz da demedim. Sadece bazı konularda eleştiri hakkımı saklı tutuyorum. Hoca hakkında fikirlerimi de daha kısa bir süre önce yazıya dökmüştüm. Hoşuma gitmeyen konuları öncelik sırasına göre sınıflandırıp, dozajında eleştirmeye çalışıyorum. Yoksa gelip "hoca moca değil yeaaa" demek basit. Onu herkes yapıyor görüldüğü üzere.

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1919312399&postcount=486

Fatih Öztürk
18.09.2013, 10:32
Mustafa hoca bu takımı adam edecek.sadece takımla kalmayabilir!

alper*
18.09.2013, 10:39
sadece takımla kalmayabilir!

Mesela ?

Fatih Öztürk
18.09.2013, 10:43
Mesela ?

Hep beraber göreceğuk Alper.

İ. SARAL
18.09.2013, 14:24
Rahat bırakın da adam iş yapsın.

ziyaretci
18.09.2013, 14:26
soner niye yok soner??
ey hoca cik anlat neden yok g.kibrista?

Volkan gibi psikolojik problemi mi var? orta mi kesemiyor? mucadele mi etmiyor?

senin gibi adamlar TD. oluyor ya bu TURKIYE de iste o yuzden hic bir
turk takimi basarili degil.. hepiniz aynisiniz.. FUTBOL CAHILLERI

Rahat bırakın da adam iş yapsın.

hangi is?

volkan izletti bize 90 dk 10 mac.. hangi is?

izledin mi yusuf u ?

her mac yarisini oynasa en iyi volkan dan daha iyi?

simdi de SONER i birak 11 e 18 e almiyor.. biraksin yaa..

spor toto cu

Çok ciddi bir şekilde teknik direktör olmadığını düşünüyorum.Ancak Allah var çok şanslı bir adam.Teknik direktör vasfı göremediğim için kötü bir teknik adamdır diyemiyorum.

sonuna kadar katiliyorum sana..

ama sonuna kadar.

sportif teknik direktorlugunu begenmedigim Unal hoca olsa keske..
cok uzatmadan bu kepazeligi

futbol basit bir istir ya. senin kanadindad gorev yapan Olcan ve Volkan.. ve ikiside orta ozurlu..

su takimin en kotu oyuncusu ZEKI bile bu ikiliden daha iyi orta yapiyor.. gerisini varin siz dusunun..

o soner bir gun Selcuk dan da iyi olur ya hani o zaman tum BEDDULARIM SENINLE ve senden oncekiler ile

Tatar Kemal
18.09.2013, 21:34
ikinci bir ziya doğan vak'ası. gerçi ziya doğanla iyi kötü iki kere ikincilik yaşadık ama mra ile düşme potasından fazla yukarı çıkamayacağız gibi. bir an önce gitmeli. bize bilic gibi takıma iyi kondüsyon yükleyebilecek ve takımı futbolcu kalitelerine uygun şekilde iyi futbol oynatacak yabancı bir teknik direktör lazım. yerli teknik direktörlerin alayı fosss. hepsi kendisini mourinho zannediyor. türk futbol kalitesinin yerlerde sürünmesinin sebebi de yerli teknik direktörlerdir.

yorumsuz6117
19.09.2013, 06:47
Daha bir maç öncesi MRA'nın ağzından kazanmak için oynıcaz lafını duymadım.. İşin kötüsü bu kafayı oyunculara da endekslemiş.. Onur kazanmak için geldik diyeceğine puan veya puanlar almak istiyoruz diyor Trabzonspor her maça puan için çıkar diyor. MRAyla Trabzonspor'un geçen her günü ziyandır..

İ. SARAL
19.09.2013, 09:04
Eleştiri olur ama bu kadar saçma eleştiri olmaz. Mantıklı bir tane eleştiri yok anca sallayın durun.

Steril61
19.09.2013, 23:29
Bu sezon resmi bir maçta oynamayan bambayı, Avrupa ligine iyi bir başlangıç yapmak adına önemli olan bir maçta oynatmak akıllı bir insanın yapacağı iş değil. Adam sırf zarar… Yazık takıma. Yok mu yani oynatabileceğin bir sol bek!!! Olcan’ı orada harcadın şimdi de bambayı oynatmak için Aykut’u orada harcıyorsun.
Belki bambanın tecrübesinden faydalanmak için bunu yapıyor diyeceğim ama sebebiyet verdiği penaltı süper acemi işiydi.

erolizmts
19.09.2013, 23:53
Bak hoca birde şu dizilişi dene. Saçma sapan ve tam senlik..

Onur

Henrique - Malouda - Yusuf - Colman

Aykut Demir - Bosingwa

Bamba - Adrian - Yumlu

Zokora

Vkgz
19.09.2013, 23:59
hoca falan değil amatör takımı zorla yenebildik.