PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pişmanlık !

Burçak
27.05.2013, 08:33
Band Çözümü

A.P. - "Maçı da istediğin gibi aldın, eğer üç olsa maç dönmezdi."
A.Y. - "Bu üç büyüklerden (Üç Istanbul Takımı) birinin şampiyon olması lazım, olamazsak bu Anadolu (Taşra Takımları) ile başedemeyiz, haberiniz olsun"
A.P. - "Ama bu federasyondan ben memnun değilim."
A.Y. - "Tamam da bu Trabzon’un falan götü kalktı."
A.P. - "Ama federasyon bunlara yol veriyor."
A.Y. - "Yarın Kayseri de kalkar, öteki de kalkar, hepsi kalkar."

Galatasaray yöneticisi Semih Haznedaroğlu, HABERTÜRK TV'de Faik Çetiner'in sunduğu Sportürk adlı programda gündeme oturacak bir açıklama yaptı.

Fenerbahçe'nin yanında olmalıydık!

"Birçok yönetimle çalıştım. Şimdi burada şahsi fikrim rakabetten doğan bir çekişme var Fenerbahçe ile aramızda. Inter ile Milan arasında da rekabet var. Ama bunun bir seviyesi var. Fenerbahçe ile Galatasaray arasında rekabetten doğan bir gerginlik var. Ancak gençliğimde 'ezeli rekabet ebedi dostluk' diye dinlerdik. Ama bu gerginliğin sebebi biz yöneticileriz. Bunun için bir fırsat vardı. Fenerbahçe'nin başına birçok tatsız şey geldi. Orada Galatasaray yönetiminin esas unsurları bizim toptan ceza alacağımızı düşünüp panikledi. Bu tabii ki benim şahsi fikrimdir; belki burada başkanla da ters düşüyorum. Fenerbahçe'ye karşı başka bir politika izleseydik, işte o zaman ebedi dost olabilirdik. Fenerbahçe'ye karşı bana göre yanlış politika izledik.
3 Temmuz sürecinde Fenerbahçe'nin yanında olmalıydık."
Yok birbirlerinden farkları! (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20130526/fenerbahcenin_yaninda_olmaliydik.html)

Hüseyin Bağdat
27.05.2013, 08:39
ALLAH hepinizin belasını versin...

S.ÖZKAN
27.05.2013, 08:41
İnşallah aziz ile birlikte sende cezaevinin yolunu tutarsın

Ahmet Öztürk
27.05.2013, 08:49
Birbirlerinin kucağından kalktıkları yok ki yan yana dursunlar... Tek değişen yerler...

Travelair
27.05.2013, 08:49
Dostluk pisliğe ortak olarak sağlanmaz. Yanlış insanlardan doğru çıkmaz

Celal Demir
27.05.2013, 09:13
gs den daha çok nefret ediyorum al birini vur ötekine...

Fatih Özkan
27.05.2013, 14:03
İkisinden de nefret ediyorum.
Ne biri ne de öteki!

Mustafa YILMAZ
27.05.2013, 14:34
yıllardır diyorum gs fb'den daha tehlikeli diye fb hiç yoktan ben buyum diyor gs ise fb düşmanlığını kullanıp bize yıllardır zarar verdi hala sempati duyan ts'li varsa gitsin karadenize atsın kendine. şikebahçe ve bu gayse düzenin takımlarıdır birbirlerini hep kollarlar

Ahmet Faruk
27.05.2013, 14:38
Ben hep derim arkadaşlarıma da, fbnin ne halt olduğu belli. Adamlar açıktan ahlaksız, gizlemiyorlar. Ama gsninki daha pis. Hem ahlaksızlar, hem de dürüstlük ayaklarına yatıyorlar.

Yiğit Gayretli
27.05.2013, 15:13
Aynı pisliğin morciverti olduklarını söyledik.

Taraftartlarının şike ilgili çalışmalara verdikleri destek şahsi tasarruflarıdır. Samimilerse ülke futbolu ve vicdanları adına çalışmaktadırlar, gerisi boş laf.

Kulüp olarak fener, bjk ve gs'nin birbirinden farkı yoktur. Farklı ekollerin aynı amaç uğrunda yoğrulmuş halleridir...

sarper61namli
27.05.2013, 17:07
şerefsiz adiler, ünalın seçime gittiğini görünce kendi takımını bile satmış iki paralık etmez ciğerin. takımını satan karısınıda satar ey semih

kalavara
27.05.2013, 21:10
:)) aynı b.klu derenin balıkları bunlar :)) şaşıran varsa şaşarım...

sarper61namli
27.05.2013, 21:49
:)) aynı b.klu derenin balıkları bunlar :)) şaşıran varsa şaşarım...

abi şaşıracak birşey yok bunda, Adnan Polat'ta yaptı zamanında bunu halada yapıyor. Yeni yönetim başarılı olup eskilerden kimseyi kadrosuna almayınca hepsi azizci kesildi. Muhtemelen bunu söyleyen adamda yeni yönetim kadrosunda yok ki azizci olmuş.

Adnan polatı sporxte falan görüyorum arada haberde, hep aziz yıldırımı savunuyor. tamam herşeyi geç eski başkanlık yaptığı takım hakkında bile atıp tutacak kadar karaktersizler. Ben Trabzonspor'da başkanlık yapayım başarısız olayım veya herhangi bi nedenden dolayı yönetime alınmayım, kulübüm hakkında atıp tutmam. Ama herkes bir değil işte

emre duman
27.05.2013, 21:50
bu adam hala gs klubundemi yoksa istifa flan ettimi

sarper61namli
27.05.2013, 21:54
bu adam hala gs klubundemi yoksa istifa flan ettimi

ünal aysal yeni yönetim kuracakmış, yönetimi değişiyor tamamen tam emin değilim albayrak ali dürüst ve daha bi çok adam gidecekmiş yönetimden. Çatlak sesler varmış. zaten bunu söyleme nedeni büyük ihtimal bu yüzden. Adnan polatta bildiğin şikeci azizin kankası. çünkü gs camiası sevmiyor adnanı. gs camiasında sevilmeyen ve dışlanan adamlar genelde fenerin tarafına geçiyolar. ben bunu gözlemledim