PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Hacıosmanoğlu | 15.Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17

Cenkhan
29.05.2013, 15:36
Arkadaşlar Trabzonspor'un "T" sini büyük yazın.

Topuklarınıza sıkasım geliyo.

Kim hangi başkanı desteklerse desteklesin, baştakine muhalif olmak hainlik değildir. Nuri Albayrak zamanı -ki dönemin muhalif 2. adamı şu anda başkanlık koltuğuna oturdu- taraftarın yarısından çoğu lanet okuyordu..

Neyse. Şu ergenin yazdıklarından yola çıkarsak: Hacıosmanoğlu paralı veya parasız, gösterişi seven veya Trabzon sevdalısı, agresif veya haklı mücadelesinin peşinden koşan... ak veya kara olabilir. Ama bu takımı en başta iç şiddetten koruması gerek. Biz ne zaman Fener'den darbe yediysek kavga edip bölünerek küçüldük; asıl tehlike budur. Fazla sinir bizim kentte içten yanma yapıyor. Forumda bile 40 yıllık üyeler gencolarla kavga halinde..

96-2011 arası dalgalı grafiğe bakarsak sıradanlaşarak dibe vurma periyodundayız. Vasıfsız benzetmelerle birbirimize daha çok saldıralım ki şu dönem çabucak bitsin de 0'dan kadro kurup Türkiye kupası alacağımız ertesi sene de 2. olacağımız günlere kavuşalım.

ziyaretci
2010 - 2011 sezonu sonlarinda IRDELENME surecinde yapilan AHLAKSIZLIKLARA elinden geldigince mudahale edebilmeye calisan, yoneticilerin adina kim olduguna bakmaksizin BORDO MAVI renklerin basarisi icin ugrasan IHO gibi
ADAM olanlar destekler... ben sen o su bu yonetiyor demez DESTEKLER (ince zekasina guvenip attigi adimlarin TS a zarar
isbirlikcilerin avucunu kasimasini saglamadigi surece )

Celal Demir
Bu bakış açısıyla olaya bakıldığı için Türkiye'de Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Yerden Yere vurulmuştur.

Olaya biraz Geniş Perspektiften bakalım. Adam Adaylığını koydu Kazanamadı. Eğerki Gerçekten Trabzonspor Aşığı ise Zaten bu dakikadan sonra Trabzonspor İçin çalışmalara başlar. Bize düşen Bekleyip varolan yönetimin arkasında durmaktır.

Yalnız Şunuda Unutmayalım Eğer ki Muharrem Usta Seçilseydi Forumda Muharrem Ustaya İnanılmaz hakaretler Havada uçuşacaktı bunu hepimiz biliyoruz. O Yüzden Sakin olalım.

Muharrem Usta Emre Aksoyu n dünki açıklamalarını okuyupta örnek alsın önce...

ziyaretci
29.05.2013, 15:38
Bu bakış açısıyla olaya bakıldığı için Türkiye'de Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Yerden Yere vurulmuştur.

Olaya biraz Geniş Perspektiften bakalım. Adam Adaylığını koydu Kazanamadı. Eğerki Gerçekten Trabzonspor Aşığı ise Zaten bu dakikadan sonra Trabzonspor İçin çalışmalara başlar. Bize düşen Bekleyip varolan yönetimin arkasında durmaktır.

Yalnız Şunuda Unutmayalım Eğer ki Muharrem Usta Seçilseydi Forumda Muharrem Ustaya İnanılmaz hakaretler Havada uçuşacaktı bunu hepimiz biliyoruz. O Yüzden Sakin olalım.

evet o kisilerden biri ben olacaktim.. ama sonra herkese Allah Yardimciniz olsun Kulup satilmistir temeline bomba konulmustur diyip Allahaismarladik diyip arkama
bakmayacaktim.. ( sahsi insiyatifim )

zahido
29.05.2013, 15:39
gayet açık yazdım 2 gündür aynı şeyi sorup duruyorsun 20 trilyon vermemiştir asparagastır vsvs buna arka çıkacak twit paylaşımları.

bırakın artık bu işleri keyfini çıkarın şuan ki durumun.

Valla dün ne dediğimi hatırlamıyorum ama ben böyle konularda (bilmediğim konularda) kesin konuşmam.. Eğer konuşmuşsamda ayıp etmişimdir..

Bana dün bunun cevabını yazmışta olabilirsin ama emin ol yazıp çıkmışımdır senin verdiğin cevabı görmemişimdir..

İkinci husus benim desteklediğim adam Muharrem Usta değil Hakan Kulaçoğlu'ydu..

Ortamı gerici mesajlardan kaçınalım. Hepimiz Trabzonsporluyuz ve güçlü Trabzonspor nasıl ortaya çıkarılırın derdindeyiz..

Oyuzden sakin.. Yanlış anlamayalım birbirimizi.

Gökhan Koç
2010 - 2011 sezonu sonlarinda IRDELENME surecinde yapilan AHLAKSIZLIKLARA elinden geldigince mudahale edebilmeye calisan, yoneticilerin adina kim olduguna bakmaksizin BORDO MAVI renklerin basarisi icin ugrasan IHO gibi
ADAM olanlar destekler... ben sen o su bu yonetiyor demez DESTEKLER (ince zekasina guvenip attigi adimlarin TS a zarar
isbirlikcilerin avucunu kasimasini saglamadigi surece )

Adem sen misin bu ziyaretçi ?

Celal Demir
oflular için yapılan yorumlara cevap bile yazmaya değmez ofu bilen bilir kimseye bişey öğretecek değiliz tarihi araştırsınlar biraz...

ozturk
29.05.2013, 15:43
Adem sen misin bu ziyaretçi ?

Bana dediysen ben değilim Gökhan :)

Turan Bebek
29.05.2013, 15:43
Edit: Dikkatli okuyunca daha iyi anladım ne demek istediğinizi, pardon.

aynı dili konuşmak güzel...

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 15:44
Valla dün ne dediğimi hatırlamıyorum ama ben böyle konularda (bilmediğim konularda) kesin konuşmam.. Eğer konuşmuşsamda ayıp etmişimdir..

Bana dün bunun cevabını yazmışta olabilirsin ama emin ol yazıp çıkmışımdır senin verdiğin cevabı görmemişimdir..

İkinci husus benim desteklediğim adam Muharrem Usta değil Hakan Kulaçoğlu'ydu..

Ortamı gerici mesajlardan kaçınalım. Hepimiz Trabzonsporluyuz ve güçlü Trabzonspor nasıl ortaya çıkarılırın derdindeyiz..

Oyuzden sakin.. Yanlış anlamayalım birbirimizi.

tmm ozaman.

gabriel omar
29.05.2013, 15:45
gayet açık yazdım 2 gündür aynı şeyi sorup duruyorsun 20 trilyon vermemiştir asparagastır vsvs buna arka çıkacak twit paylaşımları.

bırakın artık bu işleri keyfini çıkarın şuan ki durumun.

Hocam,yönetim transfer için kaynak yaratmayı düşünüyor mu ?Yabancı transferi yurt dışından mı yapılacak yoksa yurt içinden maliyeti daha az yabancılara mı yöneleceğiz ,bilginiz var mı ?

Bu senenin feda senemiz olması yanlış bir şey değil ama 3-4 kaliteli yabancıya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.Bunun için kulübün imkanları zorlanmalı bence.

Badaloğlu
29.05.2013, 15:47

Buna önyargı derler Sercan kardeşim... Muharrem bey başkan seçilmeden bu tarz bir yorum bence doğru değildir. Kaldıki ben bu konuda seçimden evvel gecenin bir yarısı bir çok arkadaşa ceza verdim. Neden? Trabzonspor başkanı olacak bir şahsa hakaret edildiğinden dolayı... Kaldıki BMN bu konuda çok hassas davranacağının garantisini sizlere verirdim. Değil Muharrem bey, kim seçilirse seçilsin BMN'de Trabzonspor'un başkanlarına hakaret etmek asla legal değildir. Buna müsade etmeyiz...

Siyasete girmeyelim çünkü sevmiyorum. Siyaset bölendir çünkü, bende bölünmeleri sevmiyorum. Aynı zamanda yalandır, dolan ve de talandır, siyaset...

Halk partisinin genel başkanına belki iç muhalefet bir komplo kurmuş olabilir ama Trabzonspor başkanlığına aday olan birisinin kendide dahil 6 tane yönetici adayı kulübe üye değilse ben olayı farklı değerlendiririm.

Bir insan gönül verdiği kulübe neden üye olur? Bana göre bu tamamen ''aidiyet'' duygusundan dolayıdır. Eğer içinizde aidiyet duygusu yoksa kulübe üye olmak için acele etmezsiniz. Aidiyet duygunuz varsa bir an evvel ait olduğunuz kulübe üye olup oraya hizmet etmek istersiniz...

Muharrem bey belliki çok yoğun bir iş adamı bu işleri düşünmediğinden olsa gerek, ya da siyasetin verdiği coşkuyla başkanlığa aday olunca, bu kadar oluyor işte...

OFLU
29.05.2013, 15:48
Yahu neyi tartışıyoruz anlayamadım?
Ustanın birilerinin adamı olduğunu anlamak çok mu zor? Kılpayı yırttık bu işten anlayın artık, Demiröreni o koltuğa oturtanların oyuncağı olmaya geliyordu M.Usta, bu kadar mı kör olduk? Adam 50 yaşında klübe 6 ay önce üye olmuş. Kendine oy atamayan bir adam. Bizden başka herkese sponsor olmuş, maddi açıdan desteklemiş. Hala neyi tartışıyoruz? Parası varmış. Banane kardeşim. Vardı da kullansın hade bakalım şimdi, göstersin adamlığını, destek olsun herhangi birşeye, Manevi bir olayımızı desteklesin, ne biliyim mail atsın Fifaya Uefaya, yürüyüşe katılsın. Kalıbımı basarım adı dahi geçmeyecek bizimle ilgili herhangi bir organizasyonda bu adamın.
Başkan seçildi, iyi niyetli olduğunu biliyor ve inanıyorum. İnanmayan varsa ufak bir yanlış hareketine kadar beklesin, o zaman biz de onların yanında olacağız zaten. Trabzonsporun menfaatine olmayan hiçbir şeyin savunucusu olmayacağız.

Bedri Sertkaya
29.05.2013, 15:51
Avrupada başarısız olacağımızı söylemiştim ama Aşçıoğlu gibi bir adam eğer sözlerinde samimiyse Avrupada gruplara kalırız rahat bir şekilde Aşçıoğlu eğer sert ve sinirli biriyse avrupada hata yapan yumlu'ya gerekirse soyunma odasına girip tekme tokat dalmalıdır.Tabii aşçıoğlu gibi vizyonlu bir adam yumlu'ya ağız yüz dalmadan önce kadro dışı tutacak kadar da akıllıdır kanımca...

murat şahin
-ne diyorsun?
-asıl sen ne diyorsun?
-sen beni anlamadın
-asıl sen beni anlamadın
-yanlış anladın
-asıl sen yanlış anladın
-ahmet olmaz mehmet olur
-asıl mehmet olmaz ahmet olur
-ak
-kara

la bi durun da yemeyin birbirinizi ne akı, ne karası amaç bordomavi'yse herkez dediği lafın nereye gittiğine dikkat etsin ve karşındakine saygı göstersin...

Ahmet Kuru
devir birlik beraberlik devri. yanlışlar olursa eleştiririz,tartışırız ama eleştiri yapmak için çok erken.
Hepimizin ortak değeri belli... Trabzonspor... Bu ortak değer üzerinden yola çıkarak yeni yönetime var gücümüzle destek olmalıyız... Biz şahıslar üzerinden bu renklere gönül vermedik. Önemli olan Trabzonspor'un menfaatleri ve başarısı...
Ben inanıyorum ki 2013-2014 sezonu çok farklı geçecek. Gerek saha içi mücadelemiz gerekse saha dışındaki mücadele ve tavırlarımızla lige damga vuracağız...

Ama bunları yapabilmek için daha iki günlük yönetimi eleştirmek değil, birlik ve beraberlik içinde olmalıyız...

Külünkoğlu
Bazı yorumları görünce "neden böyleyiz ?" sorusuna cevap alıyorum.

Adam beklediği başkan seçilmedi diye Trabzonspor'un kötü olmasını ister mi ? Bu nasıl Trabzonsporluluk !

Kötü olacağına inanmak başka bir şey kötü olmasını istemek başka bir şey. Yazıklar olsun!

Emrah Akcagöz
29.05.2013, 15:53
Kim hangi başkanı desteklerse desteklesin, baştakine muhalif olmak hainlik değildir. Nuri Albayrak zamanı -ki dönemin muhalif 2. adamı şu anda başkanlık koltuğuna oturdu- taraftarın yarısından çoğu lanet okuyordu..

Neyse. Şu ergenin yazdıklarından yola çıkarsak: Hacıosmanoğlu paralı veya parasız, gösterişi seven veya Trabzon sevdalısı, agresif veya haklı mücadelesinin peşinden koşan... ak veya kara olabilir. Ama bu takımı en başta iç şiddetten koruması gerek. Biz ne zaman Fener'den darbe yediysek kavga edip bölünerek küçüldük; asıl tehlike budur. Fazla sinir bizim kentte içten yanma yapıyor. Forumda bile 40 yıllık üyeler gencolarla kavga halinde..

96-2011 arası dalgalı grafiğe bakarsak sıradanlaşarak dibe vurma periyodundayız. Vasıfsız benzetmelerle birbirimize daha çok saldıralım ki şu dönem çabucak bitsin de 0'dan kadro kurup Türkiye kupası alacağımız ertesi sene de 2. olacağımız günlere kavuşalım.
Hangi ergen ?

Badaloğlu
Ustanın birilerinin adamı olduğunu anlamak çok mu zor? Kılpayı yırttık bu işten anlayın artık, Demiröreni o koltuğa oturtanların oyuncağı olmaya geliyordu M.Usta, bu kadar mı kör olduk? Adam 50 yaşında klübe 6 ay önce üye olmuş. Kendine oy atamayan bir adam. Bizden başka herkese sponsor olmuş, maddi açıdan desteklemiş. Hala neyi tartışıyoruz? Parası varmış. Banane kardeşim. Vardı da kullansın hade bakalım şimdi, göstersin adamlığını, destek olsun herhangi birşeye, Manevi bir olayımızı desteklesin, ne biliyim mail atsın Fifaya Uefaya, yürüyüşe katılsın. Kalıbımı basarım adı dahi geçmeyecek bizimle ilgili herhangi bir organizasyonda bu adamın.
Başkan seçildi, iyi niyetli olduğunu biliyor ve inanıyorum. İnanmayan varsa ufak bir yanlış hareketine kadar beklesin, o zaman biz de onların yanında olacağız zaten. Trabzonsporun menfaatine olmayan hiçbir şeyin savunucusu olmayacağız.

Ben dahada kısaltayım bu mesajı :)

Sadri Şener'i gönderen zihniyet, Muharrem Usta'yı getirecekti...

İşin özeti bu arkadaşlar...

Bedri Sertkaya
Yumlu duy beni ve git kardeşim hayırlısı bu hepimiz için!

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 15:56
Hocam,yönetim transfer için kaynak yaratmayı düşünüyor mu ?Yabancı transferi yurt dışından mı yapılacak yoksa yurt içinden maliyeti daha az yabancılara mı yöneleceğiz ,bilginiz var mı ?

Bu senenin feda senemiz olması yanlış bir şey değil ama 3-4 kaliteli yabancıya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.Bunun için kulübün imkanları zorlanmalı bence.

başkan ilk gün söyledi zaten hoca ne isterse o olacak.

kaynak bizzat yöneticiler zaten kaynak yaratmaya gerek yok ihtiyaç neyse o yapılacak.

aaahmet61
29.05.2013, 15:59
peki transfere ne kadar para ayırmış yönetim.

gabriel omar
29.05.2013, 16:00
başkan ilk gün söyledi zaten hoca ne isterse o olacak.

kaynak bizzat yöneticiler zaten kaynak yaratmaya gerek yok ihtiyaç neyse o yapılacak.

Anladım teşekkürler.Yönetim bütçe olarak hocayı rahatlatacaksa ,iyi transferler yapacağımızı düşünüyorum.

winner
29.05.2013, 16:01
muharrem usta isimli birisinden 2 ay öncesine kadar haberi olmayanlar şimdi o başkan seçilemeyince Trabzonspor'un neler kaybettiğini anlatmaya çalışıyor...genel kurulda oy kullanma hakkı olmayacak kadar camianın dışından birisi üstelik...Ne çok şey kaybetmişiz usta başkan olmayınca!!!

Yetmiyor daha bismillah demeden aklınca yeni yönetime muhalefet etmeye çalışıyor...Muhalefet herkesin doğal hakkıdır ama önce bir icraata başlansın hele...Elbette biz de eleştirilerimizi yapacağız olumlu ya da olumsuz...Görelim bakalım neler olacak...Durun,sakin olun önce...

Murat Engin Akyüz
29.05.2013, 16:02
Hiç istemiyordum bu yönetimi ancak şu andan itibaren hepimizin önyargısız bir şekilde destek olması gerek yönetime.Ne yapacaklarını görmeden hareket etmek ya da karalamak doğru olmaz.

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 16:03
peki transfere ne kadar para ayırmış yönetim.

Anladım teşekkürler.Yönetim bütçe olarak hocayı rahatlatacaksa ,iyi transferler yapacağımızı düşünüyorum.

dediğim gibi transferin bi ''bütçe''si yok.

hoca oyuncu ister tüm imkanlar zorlanılır onu almak için en kötü ihtimalle 2. alternatif alınır yani bu yönetime 2 isim verirsiniz.

diğer yönetimler gibi cdefgh hamleleri olmaz. :)

Ertan 51
29.05.2013, 16:03

Of olayı nedir bilmem de al sana 10 numara bi Of'lu :):alkış:

OFLU
29.05.2013, 16:05
Ben dahada kısaltayım bu mesajı :)

Sadri Şener'i gönderen zihniyet, Muharrem Usta'yı getirecekti...

İşin özeti bu arkadaşlar...

Ahmet abi benim kurdelam neden görünmüyor acaba :D ?

Fatih Öztürk
29.05.2013, 16:06
Ml47uslcXio&feature

Ula Zafer.ula Zafer:D

Ustaalioğlu
Elbette MRA'yı Tolunay'a tercih ederim fakat, Ben şunu hakikaten merak ediyorum;
Hacı'ya sordular ya teknik direktör kim olacak falan diye;
Hacı da lafa başladı. Trabzonspor'un TD sorunu yok, işte 2 aydır kadro çalışması yapıyor, vs. vs bi tasvir etti önce. Bence Tolunay'ı kastediyordu lafa başlarken. Sonra da bu isim dedi MRA'dır. Acaba orada konuşurken mi karar verildi?

DeAgLeMaNyAq
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=Personel&IND=9

Yönetim Kurulu'nda kimin kim olduğu resmi sitede güncellenmiş yalnız Ali Kemal Başaran'ın 20 yıl önceki fotoğrafının konulmasını pek anlayamadım...

Ustaalioğlu
29.05.2013, 16:09
Ula Zafer.ula Zafer:D

Bu rambo 1 in yerli versiyonu mu varmış. Yaw insan neler öğrenebiliyor bu yaşında hala. ne acaip işler.

seyduna_efil
29.05.2013, 16:12
Kongrede yapılan tüzük değişikliği için yargıya başvurulmuş galiba.

Yüksek ihtimal Aralık'ta yeniden başkanlık seçimi olacağı konuşuluyor.

Bu sefer Hacı nın destecisiyim

Gökhan Koç
Kıyısından döndük,

3 ay önce camiada neredeyse hiç bulunmayan bir başkan adayı,

"Para" ve "örnek kulüp ismi" ve rezalet birkaç konuşması ile Trabzonspor başkanlık makamına oturuyordu az kalsın.

Muharrem Usta ile Erdoğan Bayraktar arasındaki ilişkiyi seçim sürecinde karadenizdesonnoktayı takip edenler gayet net olarak gördü.

AKP'nin %50 aldığı memlekette Trabzonspor kongresi %30 verdi diyebilirsiniz, fakat unutmayalım ki AKP'nin %50 oy aldığı seçimde meclis kurulur, TS kongresinde 1 oy eksik alan kaybeder.

Kıl payı ile kurtulduğumuzu düşünüyorum, bir daha böyle bir sahne ile karşılaşmamak için elimizden geleni yapmalıyız.

Bir insan AKP'li olarak kulübe tabiki hizmet edebilir, ama unutmayalım ki AKP'ye hizmet etmek için kulüp başkanı da olabilir.

Fatih Öztürk

Yönetim Kurulu'nda kimin kim olduğu resmi sitede güncellenmiş yalnız Ali Kemal Başaran'ın 20 yıl önceki fotoğrafının konulmasını pek anlayamadım...

Genç yöneticilerin yanında yaşlı gözükmesin diye eski fotosunu koymuşlardır:)

Fatih Öztürk
29.05.2013, 16:14
Bu rambo 1 in yerli versiyonu mu varmış. Yaw insan neler öğrenebiliyor bu yaşında hala. ne acaip işler.

Türk sinema sektörü kadar taklitçisi yoktur herhalde.becerebilseler gam yemeyeceğim:)

Badaloğlu
29.05.2013, 16:14

Bu konuda bir talebin oldu da biz mi yapmadık? :)

Sefa
29.05.2013, 16:15

Nasıl görünmüyor ? :)

Kamil Çakmak
29.05.2013, 16:16
Seçime tek adayla giriyoruz. Trabzonspor'un sahip çıkanı yok deriz. 5 adayla geliriz başlarız senin tarafın yok benim tarafım. Başarısızlıkları beklemek.

Ne çabuk unutuyorsunuz Şikecilerin, medyanın, TFF nin kırmaçla başımızda beklediklerini.

Dirayetlı, haklarımızı sonuna kadar arayacak. Bence Trabzonspor'u bu arena da ezdirmeyecek bir yötetim geldi. Kabadayı imiş mafya imiş valla çokda iyilermiş. Bu düzen de de böyleleri lazım. Yeter ezildiğimiz.

Şimdi bize düşen onlara destek olmaktır. Bir tane daha Trabzonspor yok arkadaşlar.

Badaloğlu
29.05.2013, 16:18

İnternetten almışlardır da ondan:)

Çok görmemek lazım, kulüp çalışanlarına çalışma şevki geldi. Bir an evvel bu işleri yapmak, göze girmek lazım değil mi ama? :)

Yunus Emre AYAZ
seçimin en güzel sonucu bana göre Trabzonspor'un artık hor görül(e)meyecek olması...

Uğur Odabaş
Seçime tek adayla giriyoruz. Trabzonspor'un sahip çıkanı yok deriz. 5 adayla geliriz başlarız senin tarafın yok benim tarafım. Başarısızlıkları beklemek.

Ne çabuk unutuyorsunuz Şikecilerin, medyanın, TFF nin kırmaçla başımızda beklediklerini.

Dirayetlı, haklarımızı sonuna kadar arayacak. Bence Trabzonspor'u bu arena da ezdirmeyecek bir yötetim geldi. Kabadayı imiş mafya imiş valla çokda iyilermiş. Bu düzen de de böyleleri lazım. Yeter ezildiğimiz.

Şimdi bize düşen onlara destek olmaktır. Bir tane daha Trabzonspor yok arkadaşlar.

Teşekkürler.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Badaloğlu
29.05.2013, 16:20

Bu konuda bir talebin oldu da biz mi yapmadık? :)

Şimdi gözüküyor :)

nakzo
size ne adamın uçağından .adam klübün ödemelerini yaptı önünü açtı.ne kadar cahil insanlarsınız.ben ustayı istedim ama iyki hacı gelmiş...usta gelmdi .klüp batmadı...alınan bütün kararlar doğru

sen mi ustayı istedin ha ha ha burda ustaya bir tek sövmediğin kalmıştı milleti salak felen mı zannediyorsun sen.

Celal Demir
Bazı yorumları görünce "neden böyleyiz ?" sorusuna cevap alıyorum.

Adam beklediği başkan seçilmedi diye Trabzonspor'un kötü olmasını ister mi ? Bu nasıl Trabzonsporluluk !

Kötü olacağına inanmak başka bir şey kötü olmasını istemek başka bir şey. Yazıklar olsun!

abi dün burda konuşursam kötü konuşacağım dediğimde yazmak istediğim şey buydu ama ben burda bu nasıl Trabzonspor luluk yazsam orda biri çıkar derki sen benim Trabzonspor luluğumu nasıl sorgularsın.. ama hiç düşünmez neden sorgulattığını...

OFLU
29.05.2013, 16:22

Vallahi herkesinkini görüyorum kendiminkini göremiyorum. Hata veriyor sanki, garip bir görüntü var :)

Edit: Düzelmiş :) Eyvallah

Celal Demir
29.05.2013, 16:23

nnnkan akıcak :D

gabriel omar
29.05.2013, 16:23
sen mi ustayı istedin ha ha ha burda ustaya bir tek sövmediğin kalmıştı milleti salak felen mı zannediyorsun sen.

hyasin 61 ile karıştırıyorsunuz.

Mustafa OK
29.05.2013, 16:25

Yaşlı gözükmesin diye herhalde :D

Hüseyin Başoğlu
29.05.2013, 16:59
sabahattin çakıroğlunun resim fena yanlız :D

Murat 61
29.05.2013, 17:02
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/13692-9U6F9P9R.jpg

delikoyun
29.05.2013, 17:03
önemli olan çok zengin olmak değil takıma faydalı transfer yapabilmek önemli olan bu ben olsam en az 3 golcü alırım başka transferde yapmam geri kalan tüm oyuncuları 1461 den veya mustafa reşit hocanın portföyünden başka da almam

Doğukan Uçan
29.05.2013, 17:04
nevzat şakar nerde :D

Murat 61
29.05.2013, 17:06
nevzat şakar nerde :D

http://www.youtube.com/watch?v=x3Wo5bSdBQU

:)

Mustafa Demir
29.05.2013, 17:12
bide su aktug atalaymidir nekarin agrisidir onu klupten kovsalar super olur.

My
29.05.2013, 17:18
Resmen direkten döndük uşaklar.

semih6161
29.05.2013, 17:24
sana katılıyorum seçim günü bu adamın nasıl taraflı olduğunu orda herkes görmüştür herhalde

My
29.05.2013, 17:24
Başkan ve yönetim aralığa kadar çok büyük bir sınav vericek. Maalesef fazla zamanları yok, gerçekten çok iş yapmaları ve de çok kişiyi hoşnut etmeleri gerekecek. Olası bir başarısızlıkta Freddy Krueger kabusu bu sefer çok daha güçlü olarak geri dönmüş olacak.

Celal Demir
29.05.2013, 17:30
Resmen direkten döndük uşaklar.

aslında top çizgiden çevrildi ama kimileri çizgiyi geçtiğini iddia ediyor :D

DeAgLeMaNyAq
29.05.2013, 17:31

İbrahim Hacıosmanoğlu başkan yardımcısıyken de birlikte çalışmışlardı. Böyle bir şey olacağını zannetmiyorum...

Helvacı61
29.05.2013, 17:31

kardeşim baştan krşı çıktım..hakan beyin kazanma şansnı zayıf görünce usta dedim..ustaya bazı konularda karalama ve iftira atılması hoşuma gitmedi...haksızlık yapıldını düşündüm ve destekledim..ama hacı seçildi..yapmamız gereken destek olmak..adam telegole bağlandı ve ilk dea trabzonspor başkanı böyle olmalı dedim.yaptığ ıişler şu ana kadr doğru.yanlış olursada eleştiririz.bazıları usta hayranlığından şimdiden sallıyor...bu adamın arkasında durursak güzel işler yapacak...ve önünde kimse duramaz

Ahmet Kuru
29.05.2013, 17:43
Başkan ve yönetim aralığa kadar çok büyük bir sınav vericek. Maalesef fazla zamanları yok, gerçekten çok iş yapmaları ve de çok kişiyi hoşnut etmeleri gerekecek. Olası bir başarısızlıkta Freddy Krueger kabusu bu sefer çok daha güçlü olarak geri dönmüş olacak.

Aralık ayında seçim olmayacak diye biliyorum. Değişiklik kabul edilmişti?

bruce_61
29.05.2013, 17:45
Seçim sürecinde takımımıza siyaseti bulaştırmak isteyenler osmanlı tokadı yemiş gibi bir cevap aldılar. Vesayetçi adaylarını seçtiremediler....

Ancak adamlarda öyle bir öfke görüyorumki " lig başlasada Trabzon her maç yenilsede biz mutlu olsak" gibi bir pis hava var ortalıkta....

"yok beyefendiler 6 ay süre veriyormuş, eline yüzüne bulaştıracaklarmış " filan....

bu nasıl bir öfkedir nasıl bir hırstır anlamadım.... hepimizin ortak paydası Trabzonspor iken sırf icazetli adaylarını seçtiremedikleri için bunca kinli davranmakta neyin nesi...

fenerlilerden daha fazla yenilmemizi isteyenler var sırf başkan Hacıosmanoğlu diye....

valla bu gibi aşağılık şahsları görünce keşke üye olmasaydım camiayı yakından tanımayıp uzaktan sevseydim diyesi geliyor insanın....

size yazıklar olsun diyorum başka da bir şey demiyorum.....

Aynen katılıyorum . Bukadar güzel ifade edilir....

Ahmet Kuru
29.05.2013, 17:49
İt ürür kervan yürür.....

Allah yeni yönetimimize yar ve yardımcı olsun... Başarılı olacaklarına inancım tam...

f1bekir
29.05.2013, 18:05
Burda bazı arkadaşlar var yönetimin başarısız olacağını iddia eden, hatta ileri gidip bunu dileyen...

Çok yazık sizlere. Bir çıkarınız yok bence, masumsunuz ama çok yanlış yoldasınız. Kimin başkan olmasını isterdiniz çok merak ediyorum. Usta büyük ihtimalle değil mi? Türkiye'nin 27. büyük şirketi, bütçe 125 milyona çıkacak, Juventus'tan aşağı hazırlık maçı yapılmayacak, Ronaldinho falan gelecek... Gözünüz bunlarla boyandı değil mi? 27. büyük şirketin sahibi 5 trilyon (2 milyon euro) vermiş basketbol+futbol takımına da bir de lafını ediyor, yazık... Adamlar takımlarını kurtarmak için 30 milyon euro veriyor.

Emin olun o seçilseydi şikenin ''ş''si, kupanın ''k''si konuşulmayacaktı artık bu ülkede, hakkımızdan feragat edecektik.

Diğer arkadaşların da dediği gibi ucuz atlattık bu seçimi. Artık yeni başkanın arkasındayız, böyle devam etsin, başarı da istemiyorum, küme düşmeyelim yeter. Boynumuz bükük şampiyon olacağımıza başımız dik 10. olalım hiç sorun değil.

Berke6198
29.05.2013, 18:13
Hami de Hami diyip duruyorlar...

Olay nedir ? O egosunu aşamamış adam bu kulüpte görev mi alacak bir de ?

Uğur Odabaş
29.05.2013, 18:26
Yıldız Holding A.Ş ile 3 sezon için toplam 1.620.000 TL karşılığında sponsorluk anlaşma sağlanmış doğru mudur arkadaşlar? Nedir işin aslı astarı bilgisi olan varsa belirtebilir mi.

taita
29.05.2013, 18:34
Yıldız Holding A.Ş ile 3 sezon için toplam 1.620.000 TL karşılığında sponsorluk anlaşma sağlanmış doğru mudur arkadaşlar? Nedir işin aslı astarı bilgisi olan varsa belirtebilir mi.

Bir sıfır eksik mi yazıldı yoksa bizim kulübün değeri mi düştü?

Badaloğlu
29.05.2013, 18:34
kardeşim baştan krşı çıktım..hakan beyin kazanma şansnı zayıf görünce usta dedim..ustaya bazı konularda karalama ve iftira atılması hoşuma gitmedi...haksızlık yapıldını düşündüm ve destekledim..ama hacı seçildi..yapmamız gereken destek olmak..adam telegole bağlandı ve ilk dea trabzonspor başkanı böyle olmalı dedim.yaptığ ıişler şu ana kadr doğru.yanlış olursada eleştiririz.bazıları usta hayranlığından şimdiden sallıyor...bu adamın arkasında durursak güzel işler yapacak...ve önünde kimse duramaz

Birşeyde ısrar etmemek, hatadan dönmek, özür dilemek gibi kavramlar aslında erdemliktir. Sonuçta Muharrem Usta'da kazansaydı Trabzonspor'un ve dolayısiyle bizim başkanımız olacaktı. Yani sen Muharrem beyi destekledin diye sonuçta bir suç işlemedin. Ama burada Trabzonspor'un başkanı seçilmişken, halen daha Muharrem bey neden seçilemedi diye neredeyse delegenin kararını hiçe sayan yazıları görünce, arkadaşların iyi niyetinden şüphe etmeye başladım.

Bazı arkadaşların gözü dönmüş neredeyse. Trabzonspor'lu olduklarından bile artık şüphe etmeye başladım. Trabzonspor'un başarısız olması için neredeyse dua eden adamlar türedi. Bunun sırf Muharrem bey'e olan hayranlıktan kaynaklandığını zannetmiyorum! Bu olsa olsa siyasettir. Yani Erdoğan Bayraktar'ın, Ak partinin desteklediği aday olan Muharrem Usta'nın kaybetmesi bu partiye sempati ile yaklaşan arkadaşlarımızın sağlıklı bir şekilde düşünemdiklerini görüyoruz. Hırsları, akıllarının önüne geçmiş vaziyettedir.

BU seçim olmasa Allah aşkına çıkın söyleyin Muharrem Usta'dan haberi olan kaç kişi vardı burada? ben şahsen Medical Park'ın %30 hissesinin Muharrem beye ait olduğunu bu seçim nedeniyle öğrendim. Yoksa ne tanırım ben Muharrem bey'i?

iso_4939
29.05.2013, 18:41

16.ooo tl olmasın..

Uğur Odabaş
29.05.2013, 18:42

Duyum bu şekilde eksik olan bir şey yok :)

DeAgLeMaNyAq
29.05.2013, 18:45

Yıldız Holding Ülker oluyor dolayısıyla forma ve bazı ürünlerimizdeki Ülker reklamının anlaşması yenilendi. Bu anlaşmayı geçtiğimiz haftalarda Ülker'i ziyaret eden Sadri Şener yapmıştı. Eski anlaşmanın bedeli ne kadar bilemiyorum ama sportif başarısızlıktan dolayı düşüş olması normal. Kaldı ki Sadri Şener 1-2 ay önce Ülker'in sponsorluklardan çekileceğini söylemişti ama demek ki vazgeçtiler...

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=13566

Cafer Bulur
29.05.2013, 18:46
Öncelikle hayirli ugurlu olmasini diliyor,yeni görevinde basarilar diliyorum.

Sahsen usta yi destekliyordum bu sonuc beni hayal kirikligina ugratti.

Icraatlarini bekleyip görecegiz ama cok umutlu degilim.

Uğur Odabaş
29.05.2013, 18:47
Yıldız Holding Ülker oluyor dolayısıyla forma ve bazı ürünlerimizdeki Ülker reklamının anlaşması yenilendi. Bu anlaşmayı geçtiğimiz haftalarda Ülker'i ziyaret eden Sadri Şener yapmıştı. Eski anlaşmanın bedeli ne kadar bilemiyorum ama sportif başarısızlıktan dolayı düşüş olması normal. Kaldı ki Sadri Şener 1-2 ay önce Ülker'in sponsorluklardan çekileceğini söylemişti ama demek ki vazgeçtiler...

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=13566

Açıklama için teşekkürler.

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 18:55
başkan salonda. :) basketbolcular başkan girdikten sonra daha bi istekli oynamaya başladı :)

Badaloğlu
29.05.2013, 19:18
başkan salonda. :) basketbolcular başkan girdikten sonra daha bi istekli oynamaya başladı :)

http://www.youtube.com/watch?v=8e9vB-UY4Qw

Etkisini gösterdi diyorsun :)

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 19:25
http://www.youtube.com/watch?v=8e9vB-UY4Qw

Etkisini gösterdi diyorsun :)

aynen abi :D

erkankoc
29.05.2013, 19:38
Secimde ustayi destekleyen biri olarak hep dedimki allahim en iyisi kimse onu yapsin.duamin kabul olduguna inaniyorum.haciosmanogluda adamdir en iyisini guzelini yapacak insallah

eltfox
29.05.2013, 19:47
nnnkan akıcak :D

İlk kan diye bir film vardı renkdaş, heyyytttt ilk kanı onlar akıttı falan diyordu general abisine galiba ondan ilham almışlar.

sametaydin
29.05.2013, 20:00
Ben ustanın başkan olmasına daha sıcak bakıyordum ama hacıosmanoğlu olduysa da hayırlı olsun deyip ona destek vereceğiz. Tolunay hocanın bu şekilde gönderilmesi pek güzel olmadı. Yerine gelen Mustafa hoca bu işi kotarabilecek düzeydedir. Fatih Tekke nin yapılanma içerisinde kendine yer bulması güzel. Ben sportif direktörlerin tam olarak ne görev yaptıgını bilmiyorum heralde yönetimle teknik heyet arasında köprü vazifesi var. Ama yine de işe yarayacağını düşünüyorum. Bundan sonra birlik olmalıyız.

Takım olarak iyi işler yapılacağı görüşündeyim. 1461 den gelecek oyuncularla belki istediğimiz sıralara çıkamayabiliriz hemen ama önümüzdeki yıl gayet iyi ve seyir zevki veren futbol oynayacağımızı düşünüyorum. Tabi daha sonraki seneler için temel oluşturacak bu takım ondan sonra hızlı bir yükselişe geçecektir diye düşünüyorum.

aaahmet61
29.05.2013, 20:17
tabiki başkanımızdır hacisalihoğlu.ama usta takımı yıldızlarla doduracağım diğer başkan adayları takmım 1461 lerle dolduracağım dediği zaman birde son 2 senedir istanbul takımlarına karşı düştüğümüz durumu düşününce ister istemez üzüldük ustanın kaybetmesine.çünkü futbol yıldızlarla güzel oynanır.eleştri 6 aydan sonra normaldir ama hakaret asla her zaman arkasındayız başkanın .

Emrah Akcagöz
29.05.2013, 20:19
tabiki başkanımızdır hacisalihoğlu.ama usta takımı yıldızlarla doduracağım diğer başkan adayları takmım 1461 lerle dolduracağım dediği zaman birde son 2 senedir istanbul takımlarına karşı düştüğümüz durumu düşününce ister istemez üzüldük ustanın kaybetmesine.çünkü futbol yıldızlarla güzel oynanır.eleştri 6 aydan sonra normaldir ama hakaret asla her zaman arkasındayız başkanın .
Aman abi dikkat et yanlış başkanın peşine düşme.

Bizimki Hacıosmanoğlu. :)

Mert Oğuzlu61
29.05.2013, 20:27
"Şirketimiz ile Yıldız Holding AŞ arasında, 2013-2014 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere 3 futbol sezonu için (2015-2016 sezon sonuna kadar) toplam 1.620.000 lira +KDV bedelli reklam sözleşmesi yapılmıştır"

3 yıllık anlaşma = 1.6m TL ..... şaka mı bu ?

bu rakamlara imzalayacağına hiç imzalama daha iyi ? ligde 2 galibiyet al bu para kasana giriyor zaten ?

realist07
29.05.2013, 20:30
başkanı mahkemeye vermiş FB...açıklamalarından dolayı

Uğur Ö.
29.05.2013, 20:31
"Şirketimiz ile Yıldız Holding AŞ arasında, 2013-2014 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere 3 futbol sezonu için (2015-2016 sezon sonuna kadar) toplam 1.620.000 lira +KDV bedelli reklam sözleşmesi yapılmıştır"

3 yıllık anlaşma = 1.6m TL ..... şaka mı bu ?

bu rakamlara imzalayacağına hiç imzalama daha iyi ? ligde 2 galibiyet al bu para kasana giriyor zaten ?

Havadan para sanki formaya koyacağız reklamı.Para bile beğenmiyoruz yahu :)

uzungöllü
29.05.2013, 20:34

demek doğru yolda ilerliyor :)

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 20:37

çokta fifi :) azize ağlamaya devam :)

Mert Oğuzlu61
29.05.2013, 20:41

ama çok az :D dilenciye sadaka mı veriyorsunuz der yollardım geri :)

bu yıldan sonra zaten dibe vuran marka değerimiz yeniden fırlayacak, o zaman kapımızda sürünecekler :)

yorumsuz6117
29.05.2013, 20:44
Ünal Aysal'ın artık Trabzonspor başkanıyla konuşup anlaşmadan Trabzonspor'dan oyuncu almam açıklamasını Hacı başkan olunca yapması tesadüf müdür ?

Adam resmen korkmuş. :)

yorumsuz6117
29.05.2013, 20:46
Muharrem Usta ‏@UstaMuharrem 17 dk
Kösteksiz takip mi yoksa destekli takip mi?Tabi ki destekli takip aslolan Ts ise sorun http://yok.Biz hep yanlarında olacağız

kani6161
29.05.2013, 20:47
Ünal Aysal'ın artık Trabzonspor başkanıyla konuşup anlaşmadan Trabzonspor'dan oyuncu almam açıklamasını Hacı başkan olunca yapması tesadüf müdür ?

Alakası yok bence çünkü aynı lafı Sadri Şener zamanındada kullanmıştı( Burak için) açıkcası gs ye hiç güvenmem dediğini yapmayan bir takımdır

Kasım BEKTAŞ
29.05.2013, 20:47
Kösteksiz takip mi yoksa destekli takip mi?Tabi ki destekli takip aslolan Ts ise sorun http://yok.Biz hep yanlarında olacağız

sanırım Aralık ayını bekliyor... ah ahh..

yorumsuz6117
29.05.2013, 20:51
Alakası yok bence çünkü aynı lafı Sadri Şener zamanındada kullanmıştı( Burak için) açıkcası gs ye hiç güvenmem dediğini yapmayan bir takımdır

SŞ zamanında böyle bişey söylediğini hatırlamıyorum..

Doğukan Uçan
29.05.2013, 20:53
başkana helal taraftarların yanına gidip konusuyor, fotoğraf çektiriyor böyle başkan lazım zaten helal olsun

Mesut
29.05.2013, 20:54
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/943200_509228459132805_1620591238_n.jpg

Uğur Odabaş
29.05.2013, 20:57
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/943200_509228459132805_1620591238_n.jpg

Azizenin kafasına vuracakmış gibi geldi bana :D:D:D

Doğukan Uçan
29.05.2013, 21:01
asahahahahahahah :D

kani6161
29.05.2013, 21:01
SŞ zamanında böyle bişey söylediğini hatırlamıyorum..

Hatta söyle hatırlatıyım bu lafı dediler ondan sonra sadri şener vermedi . Bulak gidince sadri şener sinirlendi gs ye yüklendi. Gsde işin içinden çıkamayınca biz burak ı moskovadan aldık dediler.
bizimkilerde onun üzerine o zaman parayı neden bana ödedin diye cevap vermişti

cakalkerem
29.05.2013, 21:06
var mı bugün yeni bir bomba haber

Doğukan Uçan
29.05.2013, 21:10
son 2 haftadır şike ile ilgili haberler artmaya başladı, artık zaman daraldı kupa geliyor kupa

Murat'
29.05.2013, 21:11
Hacıosmanoğlu kupa aldı suratı yine gülmedi, mübarek Yedi Bela Hüsnü gibi. :D

G63gMy8cV0I

Sefa
29.05.2013, 21:13

Forma arkasında reklam var..

Anıl C
29.05.2013, 21:20

https://pbs.twimg.com/media/BLTdT1wCYAAAwP2.jpg

:D :D

DeAgLeMaNyAq
29.05.2013, 21:20

FB değil avukatın teki. Savcı kaale bile almaz...

ama çok az :D dilenciye sadaka mı veriyorsunuz der yollardım geri :)

bu yıldan sonra zaten dibe vuran marka değerimiz yeniden fırlayacak, o zaman kapımızda sürünecekler :)

Eski anlaşmaya göre sanırım 200 bin TL civarında bir indirim söz konusu...

Anıl C
29.05.2013, 21:23
http://imgim.com/a2b14c321.png

Anıl C
29.05.2013, 21:24
http://img825.imageshack.us/img825/2465/96431611.jpg

Hasan YAYLI
29.05.2013, 22:48
Yönetim şimdiye kadar taraftar nereden dert yandı ise onu gidermeye çalışıyor gördüğüm kadarıyla....

Bu yüzden aklıma hemen JAJA geliyor benim :) Olur mu dersiniz?

Hasan YAYLI
29.05.2013, 22:50

1. lige tekrardan çıkan basket takımının tüm sorumluluğunu üstlensin o zaman bakalım....

Veysel
29.05.2013, 22:59
Yakıştaramıyorum seni Trabzonspor'a olmuyor ne yapıyım

arifberkay
29.05.2013, 23:00
Yönetim şimdiye kadar taraftar nereden dert yandı ise onu gidermeye çalışıyor gördüğüm kadarıyla....

olsa da basarili olabilir mi

Ustaalioğlu
29.05.2013, 23:00
1. lige tekrardan çıkan basket takımının tüm sorumluluğunu üstlensin o zaman bakalım....

Usta bunu seve seve kabul eder/ etmesi lazım. Ama sen olsan rakibinin puan almasına sebeb olacak birşey ister misin?

Hasan YAYLI
29.05.2013, 23:05
Usta bunu seve seve kabul eder/ etmesi lazım. Ama sen olsan rakibinin puan almasına sebeb olacak birşey ister misin?

Kazanan Trabzonspor olacaksa neden istemeyeyim...Bende daha çok puan alacak icraatlar yaparım,kötüyü düşünmeye gerek yok...

Ustaalioğlu
29.05.2013, 23:09
Kazanan Trabzonspor olacaksa neden istemeyeyim...Bende daha çok puan alacak icraatlar yaparım,kötüyü düşünmeye gerek yok...

Keşke hayat böyle olsa.

MUSTAFA K.
29.05.2013, 23:18
usta bunu seve seve kabul eder/ etmesi lazım. Ama sen olsan rakibinin puan almasına sebeb olacak birşey ister misin?

ne alakası var basket takımını üstlense destek olsa ama sağlam destek kendi oy toplar yani

Sibel
29.05.2013, 23:42
Başkan İspanya'ya uçuyormuş. Madrid'in falan başkanları ile görüşecekmiş.
Sistem hakkında...

TURHAN
29.05.2013, 23:42
Sike sureci ve sonrasinda takibi birakmis olan bu bunyeye Trabzonsporumu ve forumu tekrar takip etme heyecani sagladi.

Burada anlayamadigim bir sekilde septik yazi yazan arkadaslar var. Gerci o yazilari yazanlari okudukca septiklikten ote art niyet arayan insanlari goruyorum.

Son olarak bu duzen yikilmadikca cok birsey degismez ancak benim icin durus onemlidir.

Trabzonspor icin hayirli olsun..

Serdær
29.05.2013, 23:43
tpn6xj7votw

Sefa
29.05.2013, 23:53
tpn6xj7votw

Gülümsediiiiii hehahah :D

yatara
29.05.2013, 23:58
Herkes Baskan'in ne is yaptigini merak ediyor.

Cakiroglu ne ile mesgul ?

Aziz Yildirim ile

ibilek
30.05.2013, 00:01
Gülümsediiiiii hehahah :D

Bu anı, forum ana sayfaya alamaz mıyız ?

Mert'
30.05.2013, 00:04

Aynen bende dikkat ettim taraftarların gönlünü kazanmaya çalışıyorlar Jaja veya Yattara hamlesi olabilir mi acaba? Bekleyip göreceğiz..

outlaws61
30.05.2013, 00:09
İspanya'ya gidip Real Madrid ve Atletico Madrid başkanlarıyla klup yapılanması hakkında bilgi almak için görüşme yapılacağı söyleniyor. Ayrıca transferde olabilirmiş.

Koray10
30.05.2013, 00:20
bir HESe Hayir dese baskan helal tamamdir diyecegim..

Sacit
30.05.2013, 00:23
http://img594.imageshack.us/img594/4127/reisy.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/594/reisy.jpg/)

Bakışlara bak ya adam erir karşısında!

Sadettin_
30.05.2013, 00:27
jaja cılar dan kurtulduk dıyorduk . Adını henuz koyamadıgımız bır gurup yattara demeye basladı . sonumuz hayrolsun .

Sacit
30.05.2013, 00:30
Yakıştaramıyorum seni Trabzonspor'a olmuyor ne yapıyım

Ben de avatardaki şahısı sana yakıştıramıyorum

Veysel
30.05.2013, 00:32
Ben de avatardaki şahısı sana yakıştıramıyorum

Gosia çok beğendi kıramadım (kız kardeşi)

TRABZONSPOR ~| '

Laz_61
30.05.2013, 00:40
http://img594.imageshack.us/img594/4127/reisy.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/594/reisy.jpg/)

Bakışlara bak ya adam erir karşısında!

Yilmaz Güneye benzemiyormu

Koray10
30.05.2013, 00:43
Yilmaz Güneye benzemiyormu
:yattara:

Laz_61
30.05.2013, 00:46
Ben bu adamı seviyorum ya sonuna kadarda destek olmalıyız .Maddi ve manevi.

Helvacı61
30.05.2013, 00:58
arkadaşlar seçim bitti.seçim öncesi adaylar hakkında düşüncelerimizi yazdık..geride kaldı.şimdi hacı başkan sonuna kadar destek olacağız olmalız.adam kendini güçlü hissedip hakkımızı arasın bazıları hala vır vır vır bozuk plak gibi herşeyi eleştiriyor .avrupada varsak bunu 1461 Takımı ve teknik direktörüne borçluyuz senin trilyonluk eşşeklerin 8 derby maçından birini alamazken onlar gs yi yenip senin önünü açtı .ne çok bedava konuşuyorsunuz.

Courage
30.05.2013, 01:00
Ne kongreymiş be!

Kaç gün oldu biteli ama kavgası hala daha sürüyor. Acaba bir anket daha yapsak mı? :o

ibrahim
30.05.2013, 01:06
https://pbs.twimg.com/media/BJRJhjpCIAIqC0W.png:large

Allah korumus. :D

Oğuz B.
30.05.2013, 01:14
ama sırf gülüp espri yapıyor diye ince zeka sahibi olanları yakıştırdın(SŞ).

İbrahim Hacıosmanoğlu ile ilgili olumsuz bir yorum yapmadım. Şu aşamada yapmam. Başkana tam destek vermeliyiz.
Sadri Şener ile karşılaştırmak için daha gideceği çok yol var. Henüz Sadri Şener'in yaptığının 1000 de 1'ini yapmadı.
Evet Sadri Şener Trabzonspor başkanlığına yakışıyordu ve son 30 yıldaki en çok yakışan başkandı.
Artık Sadri Şener'e biraz huzur verin.

Yunus Emre AYAZ
30.05.2013, 01:15
İbrahim Hacıosmanoğlu ile ilgili olumsuz bir yorum yapmadım. Şu aşamada yapmam. Başkana tam destek vermeliyiz.
Sadri Şener ile karşılaştırmak için daha gideceği çok yol var. Henüz Sadri Şener'in yaptığının 1000 de 1'ini yapmadı.
Evet Sadri Şener Trabzonspor başkanlığına yakışıyordu ve son 30 yıldaki en çok yakışan başkandı.
Artık Sadri Şener'e biraz huzur verin.

SŞ başarılarını yok saydığımı söylemedim ama hatalarını da görmezden gelemem.

Helvacı61
30.05.2013, 01:17
2 günlük başkana eleştiri yapmak neyin kafasıdır.nasıl bir önyargıdır ve en önemlisi nasıl bir Trabzonsporluluktur. bir durun, bi destek olun. şu an yapılan eleştiriler iyi niyetle bağdaşmıyor. klübümüze fatih tekke ,hami,mra gibi değerler katılmış.bu ekibe destek olalım ne biçim insansınız.bu adamlar en az bizim kadar Trabzonsporlu nedir bu tahammülsüzlük ..bu başlığı artık kapatın bence

Mustafa Ayazoğlu
30.05.2013, 01:18
Başkanları yarıştırmasak

şu şike sürecine odaklansak , iyi bir takım kursak

fikirleri artık bu yönde oluştursak hiç fena olmayacak

Oğuz B.
30.05.2013, 01:18
Eğer yakışmadığını söylüyorsanız -ki çok büyük bir ithamdır- altını doldurmalısınız. Tabi ki kimse hatasız değil.

SŞ başarılarını yok saydığımı söylemedim ama hatalarını da görmezden gelemem.

Şenol Altunsoy
30.05.2013, 01:19
Yunus Emre geçmiş olsun :)

Mustafa Ayazoğlu
30.05.2013, 01:19
http://i.imgur.com/I4yaj1T.jpg

bu görüntü olacaktı , olmayacak inşallah

Yunus Emre AYAZ
30.05.2013, 01:20
Yunus Emre geçmiş olsun :)

saol abi...

Koray
30.05.2013, 01:22
Haci Baskanin suana kadar ki icraatlari cok iyi ozellikle Mustafa Hoca hamlesi her kesimden takdir gordu umarim kendisine sabredilir.

Bakalim nasil bi kadro kurulacak en cok bunu merak ediyorum.

Vizyon sahibi olup olmadigi yapacagi transferlerden iyice belli olur.

Mustafa Ayazoğlu
30.05.2013, 01:23
Haci Baskanin suana kadar ki icraatlari cok iyi ozellikle Mustafa Hoca hamlesi her kesimden takdir gordu umarim kendisine sabredilir.

Bakalim nasil bi kadro kurulacak en cok bunu merak ediyorum.

Vizyon sahibi olup olmadigi yapacagi transferlerden iyice belli olur.

transfer açısından ilk aşama zor olacak

taraftar desteği ile çözüm olur ancak

kayseriliyiz
30.05.2013, 01:24
Kalbimizi kirdigimiz yetmedimi hala tartisiyoruz
Hersey olduk hakaret yedik
Mesaj raporladik takan olmadi
Neyse
Ne Veyselin ne de Yunus Emrenin taraftarliklarindan süphe etmem
Ikinizde çok degerli renkdaslarimizsiniz
Fakat hersey Trabzonsporumuz için
Birbirimizin kalbini kirmak yakismiyor
Lakin en zor kazanilan sey insan kalbidir kirmaya gelmez
Sadece bunu söylim dedim
Kalin saglicakla

Yunus Emre AYAZ
30.05.2013, 01:27
Kalbimizi kirdigimiz yetmedimi hala tartisiyoruz
Hersey olduk hakaret yedik
Mesaj raporladik takan olmadi
Neyse
Ne Veyselin ne de Yunus Emrenin taraftarliklarindan süphe etmem
Ikinizde çok degerli renkdaslarimizsiniz
Fakat hersey Trabzonsporumuz için
Birbirimizin kalbini kirmak yakismiyor
Lakin en zor kazanilan sey insan kalbidir kirmaya gelmez
Sadece bunu söylim dedim
Kalin saglicakla

üstat amacım kalp kırmak deil ama 2 günlük başkanın hemde doğru hamleler yaparken küçümsenmesi ciddi bir hazımsızlık ürünü...

Helvacı61
30.05.2013, 01:36
yok usta seçilemedi sıkıntı büyük..

hazım sorunu için bi ilaç ismi veriyorum...

Rennie için 2 tane çiğneyin sonra suyla yutun iyi gelir rahatlatır.

seçimden önce bende hakan Kulaçoğlu o olmazsa usta olsun demiştim ..ama seçim bitti. çok değerli delegelerimiz hacıyı seçtiler..bizede saygı duymak destek olamak düşer .biz ne kadar çok destek olursak hacı kendine o kadar çok güvenir ve hakkımızı kendi deyimiyle sınır tanımadan arar..ne yapmış hacı trilyonluk eşşeklerin yapamadığını yapan adamı teknik direktör,en büyük efsanelerin birii sportif direktör diğerini yardımcı hoca yapmış bu adamlar trabzonsporun 1 lirasına kıymaz. daha ne istiyorsunuz ..sahada ruh gibi dolaşan trilyonluk eşşeklermi..valla iyiki hacı seçilmiş diyorum şimdi..ha sonra hata olursa yada başarısızlık olursa eleştiririz.

zekeriyya
30.05.2013, 08:30
Özkan Sümer gitti
Altyapı genel koordinatörlüğü görevinde olan Özkan Sümer'le de yolları ayıran bordo- mavililerin çiçeği burnunda yönetimi, bu kararı Sümer'e bildirdi. Ayrıca kulüp müdürlüğüne Tekin Küçükali'nin getirilmesi düşünülüyor. Kızılay'ın eski genel başkanı ve Trabzon Dernekler Birliği'nin kurucusu olan Küçükali ile başkanın görüştüğü ve büyük ölçüde anlaştığı belirtildi.

Tekin Küçükali nin kulüp müdürü olması demek
süper bir şey demek o kadar yani :)

taita
30.05.2013, 08:34
Özkan Sümer gitti
Altyapı genel koordinatörlüğü görevinde olan Özkan Sümer'le de yolları ayıran bordo- mavililerin çiçeği burnunda yönetimi, bu kararı Sümer'e bildirdi. Ayrıca kulüp müdürlüğüne Tekin Küçükali'nin getirilmesi düşünülüyor. Kızılay'ın eski genel başkanı ve Trabzon Dernekler Birliği'nin kurucusu olan Küçükali ile başkanın görüştüğü ve büyük ölçüde anlaştığı belirtildi.

Tekin Küçükali yi KAR Şirketler topluluğunun genel müdürüyken tanımıştım. 20 yıl önce. Hem çıktığı tv programlarında hem de organizasyonlarda takip ettim. Şunu diyebilirim, memleket, TS, hemşehri konularında eline çok ama çok az kişi su dökebilir. Gözün kapalı kulübün anahtarlarınımteslim edebilirler...

zekeriyya
30.05.2013, 08:42
iyi bir yönetici işini iyi bilenler ile çalışır

MURAT TÜRKÖZ: TS CLUB YÖNETİMİ
TEKİN KÜÇÜKALİ : KULUP MÜDÜRLÜĞÜ

değişimi her alanda inşallah yakın zamanda göreceğiz

Ertan 51
30.05.2013, 08:42
Tekin Küçükali yi KAR Şirketler topluluğunun genel müdürüyken tanımıştım. 20 yıl önce. Hem çıktığı tv programlarında hem de organizasyonlarda takip ettim. Şunu diyebilirim, memleket, TS, hemşehri konularında eline çok ama çok az kişi su dökebilir. Gözün kapalı kulübün anahtarlarınımteslim edebilirler...
Öyle güzel haberler,öyle güzel yorumlar ki bunlar insan mutlu oluyor,
Başkan çok güzel hamleler yapıyor,inşallah transferde de isabet bulup takım bir ivme kazanırsa tadından yenmez olur Trabzonsporumuz.
Başkanımız da ona destek olan ekibi de tam gönlümdeki Trabzonsporu temsil ediyorlar,
inşallah Allah ta yardım eder şampiyonluklar yaşarız.

Külünkoğlu
30.05.2013, 08:47
Dünde basket maçı öncesi sonrası yöneticilerimizle konuşma fırsatı buldum.
Antrenör, yardımcı antrenör, şike davası konularını konuştuk. Diyebilirim ki son zamanlarda kulübün başına gelen en "taraftar yönetici" profili bu dönemdedir. Her sözümüzü dikkatle dinleyip samimi cevap verdiler. Bir kez daha teşekkürler.

Ertan 51
30.05.2013, 08:56
iyi bir yönetici işini iyi bilenler ile çalışır

MURAT TÜRKÖZ: TS CLUB YÖNETİMİ
TEKİN KÜÇÜKALİ : KULUP MÜDÜRLÜĞÜ

değişimi her alanda inşallah yakın zamanda göreceğiz

Çok güzel hareketler bunlar,dediğim gibi inşallah meyvelerini almak ta kısmet olur.

Tek şahsi beklentim (Zekeriyya senle ilgisi yok gardaşım aman yanlış anlama:o)
bu güzelliklere destek olmak ama destek olurken bunları övelim yüceltelim derken geçmiş yönetimlere başkanlara fazla da saydırmamak,
Birini övelim derken öbürüne geydirdik mi hem iki tartışmalar oluyor,hem gönül kırgınlığı oluyor,hem birlik bütünlük sağlanamayıp tek vücut olamadığımızdan bizanslılarla layıkıyla çarpışamıyoruz,hem de iyi kötü o insanların emeklerine vefasızlık yapmış oluyoruz.
Ne olur çıkış noktamız Trabzonspor olsun,kişilere Trabzonspor üzerinden bakalım,eleştirelim ama tırpanı belden aşağı vurmayalım ki kişilerle uğraşıyoruz derken Trabzonsporumuz zarar görmesin.

Ahmet Öztürk
30.05.2013, 08:59
http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2013/05/30/alkol-yasaklandi

Emre ÖZTÜRK
30.05.2013, 09:01
Forum yöneticileri sağ olsunlar tebriğimi yeni yapabiliyorum başkanım.Dört gözle bekliyordum seçilmeni.Yeniden en tepeye...

ozturk
30.05.2013, 09:02

Vay arkadaş:)

Sadri Şener napmış öyle 30 şişe viski falan.

Bu durumda Jaja transferi de yalan olur bence:)

Ertan 51
30.05.2013, 09:05
Ertan insanı sen ne dersen de,biz kendi aramızda belli bir seviye yakalamaya çalışıyoruz memleketin yerel gazetecisi olan Cevat insanının yaptığı haberin içeriğine bak,
Sadri Şener'e ait 30 şişe viski çöpe atıldı,aslı astarı yoktur da farzet ki o viskiler var ve atıldı,bu haberi yapmandan Trabzonspor ne kazandı acaba.Trabzonspora nasıl bir katkıda bulundun şimdi.Arkadaş gerçekten çok gevşek var içimizde Allah yardımcımız olsun.

Celal Demir
30.05.2013, 09:07
Antrenör, yardımcı antrenör, şike davası konularını konuştuk. Diyebilirim ki son zamanlarda kulübün başına gelen en "taraftar yönetici" profili bu dönemdedir. Her sözümüzü dikkatle dinleyip samimi cevap verdiler. Bir kez daha teşekkürler.

abi şike konusunda konuştuklarınızıda paylaşabilirseniz mutlu oluruz...

Misina
30.05.2013, 09:17
Özkan Sümer gitti

Darısı Altuğ Atalay'ın başına

mashal61
30.05.2013, 09:21
Trabzonspor divan kurulunun da değişmesi iyi olur.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
30.05.2013, 09:27

Bu çok önemli bir tespit.

Mustafa Ayazoğlu
30.05.2013, 09:32

Hacıosmanoğlu'nun ilk iş olarak tesislerde eski başkan Sadri Şener'e ait içkileri çöpe attırdığı öğrenildi... Şener'e ait yaklaşık 30 şişe viski ve diğer alkollü içkiler çöpü boyladı.

:)

DNA-TS
30.05.2013, 09:41
altuğ atalay ve sinan zengin midir nedir onlarda biran önce uzaklaştırılsınlar kaç senedir oradalar ne iş yaptıkları belli değil.

serdar
30.05.2013, 09:52
Icki siselerini atmasiyla beraber benimde gönlümü aldi :)

delikoyun
30.05.2013, 09:55
bu takıma hiç katkısı olmayan yabancıları atsa daha faydalı olurdu darısı yabancı oyuncuların başına bir de utanmadan fifaya gidip trabzonu şikayet ediyo henriqe, içki şişesi atıcağına ey başkan bunları at yerlerinede gökdeniz aykut demir engin baytar gibi trabzon kökenli oyuncuları al bakalım hangisi fifaya gidiyor şikayet ediyor

Ahmet Kuru
30.05.2013, 10:09
içki yasağı bazılarının zoruna gitmesin?:)

Çok güzel hareketler bunlar.. Devam Başkanım...

oflubektas
30.05.2013, 10:13
Tekin Küçükali'nin Maltepe belediye başkan adayı olacağı ciddi ciddi konuşuluyor, eğer bu yönde teklif gelirse kulüp genel müdürlüğünü bırakabilir.

Göreve yakışır ama öncelikle bu hususta kendisinden garanti alınması gerekir.

Badaloğlu
30.05.2013, 10:14
bu takıma hiç katkısı olmayan yabancıları atsa daha faydalı olurdu darısı yabancı oyuncuların başına bir de utanmadan fifaya gidip trabzonu şikayet ediyo henriqe, içki şişesi atıcağına ey başkan bunları at yerlerinede gökdeniz aykut demir engin baytar gibi trabzon kökenli oyuncuları al bakalım hangisi fifaya gidiyor şikayet ediyor

İyide güzel kardeşim bu oyuncuların hepsini göndermek nerden bakarsan bak sana 30milyon dolara patlar. Kolay mı sanıyorsun hadi güle gülegit demek. Öyle olsaydı Henrıque'nin bedelsiz gitmesine izin verirlerdi. Onlarda istemiyorlardır belki ama Trabzonspor'un menfaatleri şu an için bunu gerektiriyor. Eğer hoca istemezse ve de taliplileri çıkarsa uygun fiyata gönderirler.Ama üstüne para verip göndermek enayilik olur...

Mustafa Ayazoğlu
30.05.2013, 10:16
Yeni yönetimden talebim

https://twitter.com/Trabzonspor

Accounts verified by Twitter :)

Yakışmıyor

delikoyun
30.05.2013, 10:21
bizdeki yabancılara deli oluyorum deliriyprum hepsine dövmek istiyorum

Mustafa Ayazoğlu
30.05.2013, 10:25
içki yasağı bazılarının zoruna gitmesin?:)

Çok güzel hareketler bunlar.. Devam Başkanım...

Sportif alanlarda olmamalı zaten.

Kafası güzel yönetici istemiyoruz :)

Ahmet Kuru
30.05.2013, 10:28
Sportif alanlarda olmamalı zaten.

Kafası güzel yönetici istemiyoruz :)

kesinlikle... Hele ki başkanın kafası güzelken canlı yayına bağlanırsa, neler dökülür kimse bilemez. :)

Neyse.. Güzel günler göreceğiz inşAllah.

Tayfun
30.05.2013, 10:34
"Bundan sonra kulüp üzerinden kimse kredi kartı kullanmayacak ve harcama yapamayacak. Yöneticiler masraflarını kendi cebinden karşılayacak. Bundan sonra kulüple ilgili olan uçak, konaklama, yemek gibi ödemeler de yöneticilerin kendi cebinden yapılacak"

Her gelen kulübün kasasından yedi,cebini doldurdu. Ben bu uygulamaya şapka çıkarırım http://www.gscimbom.com/forum/images/smilies/GSCimbom%20Yeni%20Smilies/tiphat.gif

alper*
30.05.2013, 10:36
Tesislerde içkinin ne işi vardı zaten? İlk kez duyuyorum içki mevzuunu.

Bedri Sertkaya
30.05.2013, 10:40
Bu şimdiye kadar duyduğum ve yönetimin gerçekleştirdiği en iyi icraattı.

Tesislerde içkinin ne işi vardı zaten? İlk kez duyuyorum içki mevzuunu.

Mustafa Ayazoğlu
30.05.2013, 10:42
"Bundan sonra kulüp üzerinden kimse kredi kartı kullanmayacak ve harcama yapamayacak. Yöneticiler masraflarını kendi cebinden karşılayacak. Bundan sonra kulüple ilgili olan uçak, konaklama, yemek gibi ödemeler de yöneticilerin kendi cebinden yapılacak"

Her gelen kulübün kasasından yedi,cebini doldurdu. Ben bu uygulamaya şapka çıkarırım http://www.gscimbom.com/forum/images/smilies/GSCimbom%20Yeni%20Smilies/tiphat.gif

Kulübün kredi kartımı olur?

Bildiğin yemişler kulübü

Celal Demir
30.05.2013, 10:43
umarım irtica hortladı diye yorumlar okumayız buralarda :D Sadri şener geldiğinde faaileyetine son verilen mescitde yeniden faaileyete geçebilir :D

faysal
30.05.2013, 10:43
Başkanımız hep olumlu işler yapıyo helal olsun,bu içki ve kredi kartı olayını kaldırmasıda ayrı bir güzellik Allah efsane başkan olmayı nasip etsin inşş ona :)

ozturk
30.05.2013, 10:48
umarım irtica hortladı diye yorumlar okumayız buralarda :D Sadri şener geldiğinde faaileyetine son verilen mescitde yeniden faaileyete geçebilir :D

Böyle birşey mi var? Fatih'in alınmama nedeni ile ilgili söylenenler doğrudur o zaman.

annttiigs
30.05.2013, 10:50
Yahu icraat iyi hoş da bildiren Cevat olunca Allah bir demesi haricinde zorlanıyorum inanmaya :)

Ali İhsan
zaten başımıza bu felaketler gelmezdi...

İnşallah popülist icraatler değildir bunlar.

Yöneticilere, teknik heyete, kulüp çalışanlarına ve en önemlisi futbolculara çekidüzen verilmesi gerekiyor.

Herkes içebilir, herkes istediğini yapabilir ama Trabzonspor çalışanı mesai saatinde Trabzonspor'a hizmet eder.

omondoles

Allah-U ekber :)

%61 Loading...

Celal Demir
30.05.2013, 10:56
Böyle birşey mi var? Fatih'in alınmama nedeni ile ilgili söylenenler doğrudur o zaman.

malesef var... dı

Badaloğlu
30.05.2013, 10:56
Başkanımız hep olumlu işler yapıyo helal olsun,bu içki ve kredi kartı olayını kaldırmasıda ayrı bir güzellik Allah efsane başkan olmayı nasip etsin inşş ona :)

Sportif başarıyı yakalayabilirse zaten olacağı odur :)

AdemS
30.05.2013, 10:59
Seçime kadar kararsiz olmakla beraber daha çok Hakan Kulaçoglunu destekliyordum ama seçim sonrasi olusan ortam beni açikçasi mutlu etti. Baskan ve yönetiminden oldukça umutluyum..

Simdi destek zamani...

InsAllah hayirli olur Trabzonsporumuz icin..

reisoğlu61
30.05.2013, 11:01
ickilierin kaldirilmasi ve yasaklanmasinin arkasinda Fatih Tekke olabilir.
Sadrinin ickileri yerine Haciosman Ayran dolduracakmis

polatmu
30.05.2013, 11:02
çok acayip bir yermiş bizim bu kulüp; mescit kapat içki doldur içkiyi yasakla mescit aç... hadi içkiyi içiyorsun mesciti niye kapatıyorsun rahatsız mı oluyordu acaba mescite 100 metre olayımı yani anlayamıyorum bu ibadet işi öyle metrikte birşey değil ama...

My
30.05.2013, 11:03
Sabırlı olmamız lazım.
Sahada hemen başarıyı beklememek lazım.
Bir kaç maç kötü gittimi felaket tellallığı yapmamak lazım.
Bu anlamda bu yönetime ve hocaya destek olmalıyız. Sadri Şener'İn ilk başlangıcındaki taraftarın sabırlı desteği gibi.
Allah yüzümüzü kara çıkarmaz inşallah.

salihismet
30.05.2013, 11:07

dogru olup olmadigina bir bakta ondan sonra sapka cikart, klüpten bir aciklama gelsin bakalim, gazetelerin her yazdigina
inanma, evet uykulanirsa iyi birsey, fakat resmi aciklamayi beklemek lazim.

My
30.05.2013, 11:08
Sadrinin ickileri yerine Haciosman Ayran dolduracakmisAllah aşkına spor kulübünde alkol, sigara gibi sağlığa zıt, zararlı şeylerin işi ne?

Ayrıca Sadri diye hitap ettiğiniz kişi Trabzonspor'a yıllar sonra şampiyonluk yaşatmış, şu rezil kepaze şike işlerinde hepimizin yüzünü ak çıkarmış birisi. SAYGI.

Yeniklasör
30.05.2013, 11:09
İçkiye karşı biri değilim ama bir spor kompleksinde içkinin ne işi olur. İçki bildiğim eğlence yerlerinde panayırda orda burda olur.

zafercalikoglu
30.05.2013, 11:11
spor yapılan yerde içki sigaranın anlamı ne,hadi diyelim dolabında 1 sise olsun zulada,30 şişede neyin nesi, yaw

salihismet
30.05.2013, 11:12
Sabırlı olmamız lazım.
Bu anlamda bu yönetime ve hocaya destek olmalıyız. Sadri Şener'İn ilk başlangıcındaki taraftarın sabırlı desteği gibi.

Dogru seyler yapilirsa basari gendiliginden gelir zaten, su ana kadar yapilanlar dogru sayilir, bundan sonrasina
bakalim. Bana göre baskan söyle bir yanlis yapiyor; biz buralarda veya baska ortamlarda kupamizi alanlara
hirsiz diyoruz, ancak Trabzonspaor baskani bunu baska sekilde söylemesi lazim, cünkü kos koca bir camiayi
temsil eden kisi sokak agziyla konusmamasi gerekir diyi düsünüyorum.

Celal Demir
30.05.2013, 11:12

oda olmaz ozamanda kulübe siyaset bulaştı diye muhalefet edebilirler :D

Celal Demir
30.05.2013, 11:13
çok acayip bir yermiş bizim bu kulüp; mescit kapat içki doldur içkiyi yasakla mescit aç... hadi içkiyi içiyorsun mesciti niye kapatıyorsun rahatsız mı oluyordu acaba mescite 100 metre olayımı yani anlayamıyorum bu ibadet işi öyle metrikte birşey değil ama...

bu konuyu kapatsak iyi olur çok kişi ceza aldı zamanında burda o meselden dolayı :)

Yunus Emre SEYHAN
30.05.2013, 11:13
Şu içki tedbiri olayı Jaja'nın habercisi olabilir :D :D

Mustafa Ayazoğlu
30.05.2013, 11:14
içkiye karşı biri değilim ama bir spor kompleksinde içkinin ne işi olur. Içki bildiğim eğlence yerlerinde panayırda orda burda olur.

+ 1461

Celal Demir
30.05.2013, 11:14
Sabırlı olmamız lazım.

ilk sezon çok büyük bir başarı beklememek lazım bence sonuçta takım baştan aşağı yenilenecek gibi görünüyor..

emre duman
30.05.2013, 11:15
İnsanlar İyi ve Kötü diye 2 ye ayrılır diyer türü cismi dini farketmez benim felsefem bu.

Badaloğlu
30.05.2013, 11:16

İki satır cümle yazdın bu iki satırda hem ön yargı var, hem iftira var, hem küçük görme var v.s... Sahi bunu iki satıra bu kadar kavramı nasıl sığdırdın?

Yönetim bir karar almış ve kulüpte içiki yasak demiş. Ama devamında aynı yönetim diyorki: ''içkili ağırlanacak bir misafir durumları olursa bunun yeri kulüp değil dışarda bir mekanda olacaktır'' Bunu farklı yerlere çekmeye gerek var mı?

Fatih Tekke'yi töhmet altında bıraktığını sanıyorsun ama aslında sen yönetimi yaptığın bu yorumla hiçe sayıyorsun. Fatih Tekke'yi göreve getiren eğer bu yönetimse nasıl oluyorda Fatih Tekke yönetime içkileri kaldırın diyebilir? Fatih Tekke'yi yönetimin üstünde göstermek yönetime yapılmış bir haksızlıktır.

Lütfen hissi yazmayın, yazdıklarınızı bir kere daha okuyun ve ona göre yollayın...

Celal Demir
30.05.2013, 11:16
Şu içki tedbiri olayı Jaja'nın habercisi olabilir :D :D

hay ALLAH ım ya sinekten yağ çıkarıyoruz resmen :D

Fatih Öztürk
30.05.2013, 11:18

Söz uçar yazı kalır.
Fikirlerinizi belirtirken daha dikkatli olmak zorundasınız.

Sibel
30.05.2013, 11:18
Başkanı gittikçe seviyorum. İnşallah böyle devam eder.

Mustafa Hazıroğlu
30.05.2013, 11:21

Aynen ayran dolduralım kardeşim daha güzel.

Ne içkiciymissiniz arkadaş.

tristram
30.05.2013, 11:23
ne sadri sener'mis arkadas onune gelen salliyor..cevat kol denen suursuz yeni yonetime yaranmak icin boyle bel alti vuruyor..
haberi okuyan der ki tesislerde meyhane vardi simdi kapatildi..
disaridan gelen misafirlere(ozellikle yurt disindan) icki ikram etmede bir sikinti gormuyorum..

serkanholep
bu kulüp başkanlığı çok garip

yani bütün işini gücünü bırakman ve kulübe odaklanman lazım

kendi işini de yürütmek pek mantıklı gelmiyor

bu yüzden profosyonel (sadece kulüp başkanlığı yapacak maaşlı) başkan ve yönetici istiyorum

yeni başkanımız kendi işini nasıl yürütecek. TS ye ne kadar vakit ayıracak

Mustafa Ayazoğlu

sadri şener viski içip transfer yapmışsa ?

menajerler içirip içirip kandırmıştır. yoksa o kadar hata yapacak biri değil.

murat
30.05.2013, 11:24
Herkes tutturmus kadromuz cok kotu diye. Bu kadro zaman zaman cok iyi maclar cikardi, arti devre arasi giray'in hastaligi, bamba'nin afrika kupasina gidip sonrada yok olusu ve Colman'in etkisiz oyunu bizi cok etkiledi ve kotu durumlara dustuk. Bu kadroyu dogru kullanacak hoca ve 1 forvet ve 1 stoper transferleri yapsan dahi ilk uce girer. Illada futbolcu gondermek icin milyonlari heba etmeye gerek yok. Piyasasi olanida gondermek lazim o ayri bir konu. Iyi bir kamp ve 2-3 nokta transfer arti genclerle beraber ilk ucu zorlariz hatta bu seneki gibi cok puan kaybederse diger takimlar sampiyonlugu bile zorlariz!

Celal Demir
30.05.2013, 11:25
ne sadri sener'mis arkadas onune gelen salliyor..cevat kol denen suursuz yeni yonetime yaranmak icin boyle bel alti vuruyor..
haberi okuyan der ki tesislerde meyhane vardi simdi kapatildi..
disaridan gelen misafirlere(ozellikle yurt disindan) icki ikram etmede bir sikinti gormuyorum..

Sadri başkanın bize yaşattığı kimze görmezlikten gelemez bu haksızlıktır ama 3 temmuzdan beri yaptığı yanlışlarıda görmezden gelemeyiz...

Külünkoğlu
abi şike konusunda konuştuklarınızıda paylaşabilirseniz mutlu oluruz...
Bizim hırsımızın aynısı onlarda da mevcut. Bir kaç bir şey var ama paylaşmam doğru olmaz. Mücadele konusunda endişeniz olmasın.

Tayfun
dogru olup olmadigina bir bakta ondan sonra sapka cikart, klüpten bir aciklama gelsin bakalim, gazetelerin her yazdigina
inanma, evet uykulanirsa iyi birsey, fakat resmi aciklamayi beklemek lazim.

Doğru olduğunu teyit edince haber verirsiniz bana. Şapka hazır .

Mustafa Ayazoğlu
30.05.2013, 11:26
bu kulüp başkanlığı çok garip

yani bütün işini gücünü bırakman ve kulübe odaklanman lazım

kendi işini de yürütmek pek mantıklı gelmiyor

bu yüzden profosyonel (sadece kulüp başkanlığı yapacak maaşlı) başkan ve yönetici istiyorum

yeni başkanımız kendi işini nasıl yürütecek. TS ye ne kadar vakit ayıracak

dünyada bu işler böyle, abramoviç veya ünal aysal.

devlet memurluğu gibi olmaz o işler.

Külünkoğlu
30.05.2013, 11:27
Kulübün kartlarının iptal edilmesi ve içki yasağını doğru buluyorum.

Ve hatta kola ve türevlerini de yasaklasınlar. Yanlış hatırlamıyorsam Bayern Münih kolayı tesislerde yasaklamış, tesis dışında içen futbolcusuna 2500 Euro ceza kesmişti.
Bilimsel olarak futbolcu sağlığına zararı varsa bu işin tartışılmaması gerekir.

Celal Demir
30.05.2013, 11:27
Bizim hırsımızın aynısı onlarda da mevcut. Bir kaç bir şey var ama paylaşmam doğru olmaz. Mücadele konusunda endişeniz olmasın.

doğru olmaz diyosan güzel şeylerdir diyorum ve konuyu kapatıyorum...

Ercan DEMİR
30.05.2013, 11:30
Kulübün çöpü ne tarafa kalıyordu?

:D :D :D

ozturk
30.05.2013, 11:30
Başkanın manejerlerle ilgili bir düşüncesi var mı acaba? mitatın2. klasman adamlarına dünyanın parasını saydık, kendisine de.

Celal Demir
30.05.2013, 11:31
Kulübün kartlarının iptal edilmesi ve içki yasağını doğru buluyorum.

Ve hatta kola ve türevlerini de yasaklasınlar. Yanlış hatırlamıyorsam Bayern Münih kolayı tesislerde yasaklamış, tesis dışında içen futbolcusuna 2500 Euro ceza kesmişti.
Bilimsel olarak futbolcu sağlığına zararı varsa bu işin tartışılmaması gerekir.

kola herkese zararlı ama maden suyu olabilir mesela :D

polatmu
30.05.2013, 11:32

;)))))))))))))) sesli güldürdün yahu beni allah iyiliğini versin; 30 şişe yekünü bol...

GÖLONSA
Kulüplerin sosyal tesislerinde içkiyi yasaklamak yanlıştır.

Ama idman ve kamp yapılan tesislerinde içkinin olması sporun temel amacına aykırı olduğundan doğru değildir.

Celal Demir

hiç heveslenme içipte atmışlar çöpe yani boşları :D

Tatar Kemal
30.05.2013, 11:35
Şehid Ali Şükrü bey'e yakışır bir Trabzon'lu olduğunu ispat etmiştir vesselam. içki ve kredi kartlarına karşı gösterdiği davranışla takdirimi kazanmış başkan.

çok şükür bu kulüpte bu günleri de gördük. namazlı, abdestli, dini bütün bir başkanın kulübün başına geleceğini hiç tahmin etmezdim. Hz. Allah c.c., bu samimiyeti sebebiyle kendisine, ekibine ve kulübümüze tarihi başarılar nasip eder inşallah.

Celal Demir
30.05.2013, 11:36
içki ve kredi kartlarına karşı gösterdiği davranışla takdirimi kazanmış başkan.

çok şükür bu kulüpte bu günleri de gördük. namazlı, abdestli, dini bütün bir başkanın kulübün başına geleceğini hiç tahmin etmezdim. Hz. Allah c.c., bu samimiyeti sebebiyle kendisine, ekibine ve kulübümüze tarihi başarılar nasip eder inşallah.

Amin...

Fatih Öztürk
30.05.2013, 11:38
Kulüplerin sosyal tesislerinde içkiyi yasaklamak yanlıştır.

Ama idman ve kamp yapılan tesislerinde içkinin olması sporun temel amacına aykırı olduğundan doğru değildir.

Abi sosyal tesiste olsa spor kulübünün olduğu yerde sağlığa zararlı içeceklerin tüketilmesi doğru değil bence.

tristram
30.05.2013, 11:39
sadri şener viski içip transfer yapmışsa ?

menajerler içirip içirip kandırmıştır. yoksa o kadar hata yapacak biri değil.

dunku cocuktu sanki..
arkadas transferlerde hatalar yapildi diye bel alti vurmayin..icirip icirip kandirmislardir nedir ya..viski degil teqila shotlari yuvarlamis sadri baskan..ustune
kulupte alkol partileri duzenlemis.buda yetmedi ayakta duramaz bir haldeyken
menejerler baskana sozlesme imzalatti..hadi sadri sener ayyasin tekydi senol gunes neredeydi bu transferler olurken?butun basarisizligi tek kisiye mal etmeyin..
uc temmuz surecini iyi yonetemedi bu dogru ama bu adama boyle bel alti vurmak yanlis..
ayrica icki icen insan icin kafanizda ayyas profili belirmesin..
ayran icen genclik isteyen bosbakanin kayigina binmeyin..bu kadar onyargi iyi degil..iyi kotu bu kulube
hizmet eden bir baskan..ilk once sadri baskan'in bu kulube verdiklerini bir verin ondan sonra acimasizca elestirin..
yalniz bu basliktan gorulecegi uzere bu ulkede hosgoru diye bir sey kalmamis.padisah rte tek tip insan modelini oturtmayi basardi..adama helal olsun..

zekeriyya
30.05.2013, 11:45
zaten spor ile alakalı bir tesise içki ruhsatı vermek baştan yalnış
kanunlar ile bence bu engellenmeli

ESER
30.05.2013, 11:46

icki ile arasi iyi birisi olarak ben bile olumlu karsiladim :) Spor kulubunde ickinin ne isi var. Toplantilar, davetler icin bir isletmeyle anlasirsin, ickili davet, yemek verirsin misafirler icin olur biter

kulubun gariban calisaninin mesai saatinde elinde jack daniel's ve puro ile keyif yapamayacagi ihtimalini dusunursek bizzat idari kadroya yonelik alinmis bir karar oldugu da asikar.

kredi karti iptali de takdire sayan. ye , ic, gez kulube fatura et devri bitmis demek ki.

Sibel
30.05.2013, 11:48
Çok doğru ve yerinde bir karar.
Kendi adima teşekkür ediyorum sayın Başkana.
Allah utandırmasın inşallah. Her şey güzel olacak inşallah.

TSdepare
Eğer doğruysa gerçekten helal olsun Başkana..

Mescit nasıl kapatılır hayret birşey elin gavur takımı Bayern Munich kulübe cami yaptırsın bizim Müslüman geçinenler mescidi kapattırsın yuh yani..!

GÖLONSA
Abi sosyal tesiste olsa spor kulübünün olduğu yerde sağlığa zararlı içeceklerin tüketilmesi doğru değil bence.

Fatih'im

Bence de keşke alkollü içecekleri insanlar hiçbir yerde hiçbir zaman kullanmasa.

Ama bu tercihi insanların kendisine bırakmak lazım.

Yanlız senin söylediğin şeyin de doğruluk payı yüksek.Bir spor kulübünün sağlığa zararlı bir şeyle bir araya gelmesi çok doğru değil.

Fakat profosyonel kulüplerde durum biraz daha farklı olabilir diye düşünüyorum.

Emirhan Makul
30.05.2013, 11:52
İçkinin klübe ne işi vardı zaten ben bilmiyorum lokal mi burası ? Doğru bir karar olmuş bence.

Ayrıca içki olayı ile atlanmasın Yıldız holding ile sponsorluk anlaşması yapmışız sanırım, güzel bir hamle.

Tatar Kemal
30.05.2013, 11:53
Eğer doğruysa gerçekten helal olsun Başkana..

Mescit nasıl kapatılır hayret birşey elin gavur takımı Bayern Munich kulübe cami yaptırsın bizim Müslüman geçinenler mescidi kapattırsın yuh yani..!

mescit kapatanları bilmiyorum da "Fatih Tekke namaz kılıyor, kulübe dönerse burayı tekke'ye çevirir" diyerek 2 sene önce Fatih Tekka'yi bjk'ye kovalayanları biliyoruz. eğer o sene Fatih Tekke gelmiş olsaydı 82 puanın üzerine ne az 8-9 puan daha ekler el bebek gül bebek şampiyon olurduk.

OFLU
30.05.2013, 11:53
Beyler bence artık bizimde bir ortamız olmalı, Yahu Sadri Şener içki içiyordu diye ne kendisine gavur muamelesi yapalım ne de Hacı abi yasakladı diye şeriatçı.

Bir spor klübünde içkinin bencede işi olmamalı ki yönetimin yaptığı açıklamada şu var lütfen dikkatlerden kaçmasın; ''Eğer gelen misafirleri içkili bir ortamda ağırlamak gerekirse, alınıp dışarda yedirilip içirilsin'' . Bunda ne sıkıntı görmekte eleştiren arkadaşlar?

He Sadri Başkan içer-içirirdi saygı duymak lazım , yeni başkan içmiyor-içtirmiyor buna da saygı duyalım.

Celal Demir
30.05.2013, 11:56
mescit kapatanları bilmiyorum da "Fatih Tekke namaz kılıyor, kulübe dönerse burayı tekke'ye çevirir" diyerek 2 sene önce Fatih Tekka'yi bjk'ye kovalayanları biliyoruz. eğer o sene Fatih Tekke gelmiş olsaydı 82 puanın üzerine ne az 8-9 puan daha ekler el bebek gül bebek şampiyon olurduk.

olan oldu artık geçmişe çokta takılıp kalmamak lazım( şike davası hariç )

biltrabzon
30.05.2013, 11:58
İçkinin klübe ne işi vardı zaten ben bilmiyorum lokal mi burası ? Doğru bir karar olmuş bence.

Ayrıca içki olayı ile atlanmasın Yıldız holding ile sponsorluk anlaşması yapmışız sanırım, güzel bir hamle.

Yildiz holding bildigim kadariyla ülker olmasi lazim.Oda eski yönetimin yaptigi anlasma.

colman
30.05.2013, 12:00
helal olsn baskana simdi bir baska seviyorum baskani...

Mehmet Ç.
30.05.2013, 12:01
Stadin icinde dernek / lokal
tesislerde icki

ne kulüpmüsüz be..

ondan sonra jaja'ya cok iciyor alkolik diyor tv'den.. -.-

Tatar Kemal
30.05.2013, 12:01
olan oldu artık geçmişe çokta takılıp kalmamak lazım( şike davası hariç )

zaten yaptığımız ya da yapabileceğimiz başka bir şey yok. şike davasında da öyle. maalesef orada da bazıları düdüğü hala istediği gibi öttürüyor. neyse ki Hz. Allah c.c. şikecilere kendi içlerinden tokatı yapıştırıyor. adamlar dünden beri birbirlerinin boğazına sarılmış durumdalar.

Celal Demir
30.05.2013, 12:02
zaten yaptığımız ya da yapabileceğimiz başka bir şey yok. şike davasında da öyle. maalesef orada da bazıları düdüğü hala istediği gibi öttürüyor. neyse ki Hz. Allah c.c. şikecilere kendi içlerinden tokatı yapıştırıyor. adamlar dünden beri birbirlerinin boğazına sarılmış durumdalar.

beter olsun emek hırsızları...

Ertan 51

Sabah okudum merak ediyordum,
Yıldız Holding neye sponsor olmuş Emirhan,
göğüs reklamımı,gittiğimiz yerlerde takıma bakıp çekecekmi,antrenman sahasına ismini mi yazdıracak.Bilmediğim için soruyorum.

Hasan Cubukcu
Hicbir Spor tesisinde alkol olmaz , dogru bir karar mescid de gerekmez namaz kilmak isteyen bir odada namaz kilar .

Aldigi kararlara saygi duyun nedir sizlen cektigimiz biri chpye toz dokundurmaz öbürüde rte birakin su politikayi o politikacilar nankördür , oyunlarina gelmeyin partinin sabah aksam pesinden kosanlar partinin her zaman savunmasini yapan lar bunlarin piskolojik taktigiyle kölelik yapanlardir ! Hos babamin oglu degil .

Celal Demir
30.05.2013, 12:05
abicim sakin ol kimsenin bişe dediği yok medenice tartışıyoruz sadece...

Ertan 51
30.05.2013, 12:07
Hicbir Spor tesisinde alkol olmaz , dogru bir karar mescid de gerekmez namaz kilmak isteyen bir odada namaz kilar .

Aldigi kararlara saygi duyun nedir sizlen cektigimiz biri chpye toz dokundurmaz öbürüde rte birakin su politikayi o politikacilar nankördür , oyunlarina gelmeyin partinin sabah aksam pesinden kosanlar partinin her zaman savunmasini yapan lar bunlarin piskolojik taktigiyle kölelik yapanlardir ! Hos babamin oglu degil .
Ben avatarındaki adaşını da severdim inan ki :)
yorumun da sevilmeyecek gibi değil,özellikle siyaset hakkında :alkış:
(bir tek mescit gerekli diyeceğim ama gine laf uzar diye susuyorum :) )

Tatar Kemal
30.05.2013, 12:09

kimsenin particilik yaptığı yok. zaten namaz ve içki olayını nereden getirip de partilere bağladın merak ediyorum. belli ki şartlanmış birisin.

namaz odalarda kılınabilir doğru ama diyelm 10 kişi toplandı namaz kılacak mescit olmasın mı? bugün bayern münih gibi bir kulübün binasında bile mescit varken neden bizimkin de olmasın? burası müslüman memleketi namaz kılanlara bu tür kolaylıklar sağlanması neden rahatsız ediyor sizleri?

orada sadece yöneticiler ve futbolcular yok onlarca çalışan insan var. ve onların içinde de bir çok namaz kılan kişi var. helel olsun başkan. umarım hep böyle devam eder.

Celal Demir
30.05.2013, 12:09
Ben avatarındaki adaşını da severdim inan ki :)
yorumun da sevilmeyecek gibi değil,özellikle siyaset hakkında :alkış:
(bir tek mescit gerekli diyeceğim ama gine laf uzar diye susuyorum :) )

abi bu konular tehlikeli konular çokta fazla uzatmamak lazım bende senle aynı düşüncedeyim :D

Celal Demir
30.05.2013, 12:11
kimsenin particilik yaptığı yok. zaten namaz ve içki olayını nereden getirip de partilere bağladın merak ediyorum. belli ki şartlanmış birisin.

namaz odalarda kılınabilir doğru ama diyelm 10 kişi toplandı namaz kılacak mescit olmasın mı? bugün bayern münih gibi bir kulübün binasında bile mescit varken neden bizimkin de olmasın? burası müslüman memleketi namaz kılanlara bu tür kolaylıklar sağlanması neden rahatsız ediyor sizleri?

orada sadece yöneticiler ve futbolcular yok onlarca çalışan insan var. ve onların içinde de bir çok namaz kılan kişi var. helel olsun başkan. umarım hep böyle devam eder.

abi bi yanlış anlaşılma var galiba ben katapılan mescit yeniden açılabilir dedim henüz açıldımı açılmadımı bilmiyorum belkide daha açılmamıştır ama Fatih abi bu konuya muhakkak el atacaktır diye düşünüyorum ben eğer hala açılmadıysa tabi.

Ertan 51
30.05.2013, 12:12
abi bu konular tehlikeli konular çokta fazla uzatmamak lazım bende senle aynı düşüncedeyim :D
Tatar da bizle aynı düşüncede,aklın yolu bir,
aynı şeyleri istiyor düşünüyoruz aslında ama bazen viraja hızlı giriyoruz;)

TSezgin61
30.05.2013, 12:14
Bakiyorumda millet dogru olanida diyemez olmus, baskidan korkar olmus...

Mescit tabiki gerekli... Almanyada her fabrikada mescit vardir. Kanunen bir calisan istediginde mescit yapma zorunlulugu var...

Simdi yazildigi gibi, KOSKOCA BAYERN MÜNIHIN COLAYI YASAKLADIGI YERE SEN ICKI GETIRIRSEN, KOSKOCA BAYERN MÜNIHIN FUTBOLCUSU ICIN CAMI YAPTIRDIGI YERDE SEN MESCIDE SERIYATCILIK DERSEN, ALIR BIR TAS YARARLAR KAFANI...

Celal Demir
30.05.2013, 12:15
bu mescit olayı çok uzadı kabak benim başıma patlamasa bari :D

hasancebi81
30.05.2013, 12:19
2 güzel hareket bence.

1 - Kredi Kartları : Bu adamlara, futbolculara maaş verilmiyor mu? Senden benden kat be kat fazla kazanıyorlar birde Trabzonsporun parasınımı harcayacaklar kredi kartları ile. Yok öyle herkes cebinden versin. İnsanlar Trabzonspordan bir fayda elde etmek için değil Trabzonspora hizmet için gelsinler.

2 - İçki Olayı : Spor tesisinde içki yanlış birşeydi zaten. Kimsenin özel hayatına karışılmaz tabi ama oraya spor yapmaya gelmeli insanlar. Sen orda antreman yaparken elde viski seni izlemicek birileri.

Son olarak tesislerin kullanımı ile ilgili VOLKAN ŞEN in bir şehir efsanesi var doğrumudur bilmiyorum. Bursadan 2 arkadaşı gelecekmişte, tesislerde yer ayarlanmasını istemiş. En fazla 3-4 gün kalacakmış. Daha sonro Bursadan tam 6 arkadaşı gelmiş ve 6 ay kalmışlar. Hatta bir ara klübün arçlarından birisi ile kaza bile yapmışlar ve Trabzondaki tüm masrafları klüp tarafından karşılanmış. Eğer böyle birşey varsa Tekke şöle gerilip 2 şamar öaksa Volkana ne güzel olur. Sanki para kazanmıyormuş gibi, gönder arkadaşlarını Zorluya Novotele öde paralarını. Bu gibi şeyler takım içindeki disiplinide bozar. Zaten Volkanında biran önce gönderilmesini istiyorum. Fatih ile anlaşamaz muhtemelen, dayağı yer gider yakında.

TSezgin61
30.05.2013, 12:20
bu mescit olayı çok uzadı kabak benim başıma patlamasa bari :D

Yok ya niye patlasin...

Namaz kilan varsa mescit gereklidir... Bu kadar basit.

İ. SARAL
30.05.2013, 12:20
Şehid Ali Şükrü bey'e yakışır bir Trabzon'lu olduğunu ispat etmiştir vesselam. içki ve kredi kartlarına karşı gösterdiği davranışla takdirimi kazanmış başkan.

Elinizde şike ölçer gibi Dindarlığı ölçen cihaz var heralde. Nerden biliyosunuz Hacıosmanoğlu'nun Sadri Şenerden veya daha öncekilerden daha dini bütün olduğunu :)