PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İbrahim Hacıosmanoğlu | 15.Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17

erkankoc
28.05.2013, 22:05
Allah var ustayi istiyordum.ama baskanin tvlerdeki konusmalarini gorunce ibne medya karsisinda ses bile cikaramiyoryaa icimin yaglari eriyo.baskan birde sportif basariyi saglasa hemen sampiyonlukta istemiyorum yarismaci olsak ilk etap super.yakisti be haciosmanogluna.sadri seneride cok severdim ama medya onun nesesini hep kullandi.hani bir laf vardir ..iken yaranir diye medyayada boylesi lazimdi

güneyli
28.05.2013, 22:06
Bu ülkede kurtlar vadisi gibi 3. sınıf bir film 10 yıldır devam ediyor.Bende reytingi arttıranlardandım.İnsanlarda adaleti tesis edecek bir otorite arayışının yanında mert dürüst birazda bıçkın bir model herkesin ruhunu okşar.
Bu ülke, bazı kararlardaki dik duruşunun yanında kasımpaşalı tavrından dolayı bir lideri en tepeye getirdi.15 yıldırda bırakmadı.
Bunları şunun için yazdım.Mütebessim şakacı ve sempatik bir başkanımızı 2 yılda ne hale dönüştürdü sistem.
Şimdi ise kararlı ve tavizssiz bir başkan portesiyle yüzleşiyor herkes.Altı doldurulacak her söz taraftara güven düşmana ve yalakalarına korku verecek..Seçilen kişi herşeyden önce Trabzonspor başkanıdır.Bize tebrik ve destek vermek düşer.
Dış kapının dış mandalı konumunda bir taraftar olarak Trabzona uzağız..Takımımızı dışardan seviyoruz..İçerideki hesabı kitabı hiç bilmedik..Bizi kimin geldiğinden önce Trabzonsporu temsili iyi yapan ve ite köpeğe maskara etmeyecek dik duruşlu yöneticilere ihtiyaç vardı.Şimdilik bu karşılık bulmuş görünüyor..İlk hedef şike davası.Bu dava hakedileni elde etme davası.Hakettiğini alamazsan hakedeceğininde önünü keserler.Nihai olarak Yeni yönetimi takipteyiz..Allah yar ve yardımcıları olsun..

Bedri Sertkaya
28.05.2013, 22:13
Avrupaya erken veda ederiz.İki ay içinde başkanda gider,olan yine taraftara olur!

hanifta
28.05.2013, 22:14
Bu ülkede kurtlar vadisi gibi 3. sınıf bir film 10 yıldır devam ediyor.Bende reytingi arttıranlardandım.İnsanlarda adaleti tesis edecek bir otorite arayışının yanında mert dürüst birazda bıçkın bir model herkesin ruhunu okşar.
Bu ülke, bazı kararlardaki dik duruşunun yanında kasımpaşalı tavrından dolayı bir lideri en tepeye getirdi.15 yıldırda bırakmadı.
Bunları şunun için yazdım.Mütebessim şakacı ve sempatik bir başkanımızı 2 yılda ne hale dönüştürdü sistem.
Şimdi ise kararlı ve tavizssiz bir başkan portesiyle yüzleşiyor herkes.Altı doldurulacak her söz taraftara güven düşmana ve yalakalarına korku verecek..Seçilen kişi herşeyden önce Trabzonspor başkanıdır.Bize tebrik ve destek vermek düşer.
Dış kapının dış mandalı konumunda bir taraftar olarak Trabzona uzağız..Takımımızı dışardan seviyoruz..İçerideki hesabı kitabı hiç bilmedik..Bizi kimin geldiğinden önce Trabzonsporu temsili iyi yapan ve ite köpeğe maskara etmeyecek dik duruşlu yöneticilere ihtiyaç vardı.Şimdilik bu karşılık bulmuş görünüyor..İlk hedef şike davası.Bu dava hakedileni elde etme davası.Hakettiğini alamazsan hakedeceğininde önünü keserler.Nihai olarak Yeni yönetimi takipteyiz..Allah yar ve yardımcıları olsun..
çok güzel tespitlerin var ağabey...

Bedri Sertkaya
28.05.2013, 22:25
Bu yönetim avrupada gruplara kalamazsak istifa etmelidir!

jako13
28.05.2013, 22:32

Ben diyorum ki; İstanbul madrabazları siz kaşındınız ))

Bordo_MaviM_61
28.05.2013, 22:34

Hemen iletiyorum başkan..

must61
28.05.2013, 22:35
Kulüp borcu iki katına çıkar.Kadro kalitesi daha da düşer.

Ve Trabzon spor 2 yılını daha heba etmiş olarak yeni seçimlere girer.

Tabi bu süreç 2 yıl kadar uzun sürerse.

Umarım tam tersi olur ve yanılırım.

jako13
28.05.2013, 22:36
bekleyip göreceğiz. ....İlk hamlesi hoca hamlesi idi. Bence doğru yaptı. Fakat Fatih Tekke olmamalıydı diye düşünüyorum.

emre duman
28.05.2013, 22:43

2 yıl sonra senin dedin çıktı zaman aaaa ben demiştim diceksin ne büyük başarı dime senin için tobe ya destek nedir bilirmisinz siz

Firtina52
28.05.2013, 22:44
İbrahim Başkan ‏@Baskanhaciosman 22m
Yeni taraftar gurubumuz; #KalaşnikOFLULAR

Zaaaaaaaaaaaaaaaaa XD :D

Cihansev
28.05.2013, 22:46
Baskanimiz tam bir mahalle kabadaysi. Yanlız iki günde bi ton çelişkili tavır iyiye işaret degil. Kurtlar Vadisi ni deliler gibi izleyen bu halk böyle adamlari sever. Sonrada yok dortmunt modeli yok kurumsallasma derler.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

emre duman
28.05.2013, 22:49
Baskanimiz tam bir mahalle kabadaysi. Yanlız iki günde bi ton çelişkili tavır iyiye işaret degil. Kurtlar Vadisi ni deliler gibi izleyen bu halk böyle adamlari sever. Sonrada yok dortmunt modeli yok kurumsallasma derler.

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kardeşim dortmund naptı altyapı hocasını başa getirdi bizde aynısını yaptık alt yapıdan bir çok oyuncu gelicek sen ya körsün yada bile bile insanları kutuplaştırıyorsun

kurtlar vadi sinin sinema versyonu tff zaten çekti yakında vizyona çıkar boş konuşma asıl mafya karşımızdakiler

şenol.08.borçkalı
28.05.2013, 22:51
Avrupaya erken veda ederiz.İki ay içinde başkanda gider,olan yine taraftara olur!

sende kına yakarsın kardesım :) saka bir yana yaw bizim bu TS taraftarı neden böyle :)

Yeni seçilen Baskan : Adam ne yapmıs.
Karızmatık, Delikanlı, sözünü esirgemiyen biri, dün aksam Tv8 de izledim.Gurur duydum adamdan..

Ya iki gündeki icraatleri ? bence devrim niteliğinde tebrık ediyorum.0 EGO
Ama TS baskanı ağırlığını hissettiyor bir o kadar , böyle olmalı işte..

Tolunaya ayıp etti sadece.Onuda hata yaptım dedi.

Arkadaşlar Başkanı tanımam ama içimden bir ses Efsane günler geri geliyor diyor .

İnanılmaz umutluyum.

Olumsuz düşünmeyelim..

Önceliğimiz kazma futbolculardan kurtulmak, nokta transfer yapmak ..

must61
28.05.2013, 22:51
2 yıl sonra senin dedin çıktı zaman aaaa ben demiştim diceksin ne büyük başarı dime senin için tobe ya destek nedir bilirmisinz siz

Evet ben demiştim çıktı diyeceğim kulüp de kurtulacak.

Ben bu destek fetişini anlamıyorum.Ne yani ben buradan Hacıosmanoğlu müthiş işler yapacak kulüp çağ atlayacak dediğimde kimi ırgalıyacak bu ? Tıpkı eleştirilerin hiçkimseyi bağlamaması gibi bu da kimseyi bağlamaz.

Sizin mantıkla herkes aynı fikirde olsun.Hacı müthiş başkan.Eleştiri olmasın,karşı çıkan olmasın.O zaman bu başlık neden var ?

Yaz oraya Hacıosmanoğlu büyük başkan diye sonra vur kilidi başlığa.Okuyan çıksın.

Neyse bu kadar eleştiri yeter sizi mutlu eden büyük başkan imajından bir kaç resim ; neşeniz yerine gelsin.

http://imgim.com/a2b14c321.png

https://pbs.twimg.com/media/BLTdT1wCYAAAwP2.jpg

Bedri Sertkaya
28.05.2013, 22:56
İnşallah gruplara kalırız...Dua edeceğim hergün

sende kına yakarsın kardesım :) saka bir yana yaw bizim bu TS taraftarı neden böyle :)

Yeni seçilen Baskan : Adam ne yapmıs.
Karızmatık, Delikanlı, sözünü esirgemiyen biri, dün aksam Tv8 de izledim.Gurur duydum adamdan..

Ya iki gündeki icraatleri ? bence devrim niteliğinde tebrık ediyorum.0 EGO
Ama TS baskanı ağırlığını hissettiyor bir o kadar , böyle olmalı işte..

Tolunaya ayıp etti sadece.Onuda hata yaptım dedi.

Arkadaşlar Başkanı tanımam ama içimden bir ses Efsane günler geri geliyor diyor .

İnanılmaz umutluyum.

Olumsuz düşünmeyelim..

Önceliğimiz kazma futbolculardan kurtulmak, nokta transfer yapmak ..

Serdar A
28.05.2013, 22:57
Hes ile ilgili olarak başkanın ifadeleri :

HES projesinin abartıldığı kadar Trabzonspor’u kurtaracak bir proje olmadığını dile getirerek, “Evet Trabzonspor’un bir HES’i var. Ama abartıldığı kadar Trabzonspor’u kurtaracak bir proje değildir. Trabzonspor’a böyle yüzlerce proje lazım. Bu tür projelerin satılması gibi şeyler konuşuluyor. HES’in satılmasına karşıyım. Çünkü yabancı fonlar Türkiye’de geziyor enerji sektörüne para yatırıyorlar. Çok cüzi faizlerle para alıp zaten kendi kendini aborte ettikten sonra kulübe katkı sağlayacak bir sistem kurulup projeyi hayata geçirip kendi dönüşümü yaptıktan sonra Trabzonspor’a katkı sağlar ama o da 7-8 sene sonra olur. Bu tür projeleri çoğaltabiliriz. Onun için profesyonel bir ekiple çalıştığınız zaman sadece çalışanlar değil, bütün Trabzonspor sevdalılarıyla iletişim haline geçildiğin böyle sayısız projeye çıkacaktır” dedi.

...

Sadri Şener başkan olurken ortaya koyduğu somut proje Trabzonspor TV idi , diğeri ise yıldızların satılmaması .
İlk icraat Gökdeniz'in satılması olmuştu , Saner Ayar çok uğraşmış olsada klübe gelir getirmeyeceği anlaşılmasıyla da Trabzonspor Tv projesi rafa kaldırılmıştı .

Burada önemli olan camianın kenetlenmesidir . Dün önününüze bir proje gelmiş , Hes'lere sahip olmuşsunuz . Daha öncesinde bir liman işi gelmiş birlik bütünlük olmadığı için klüp o fırsatı kaçırmış . Olumlu olumsuz çok örnek var . Burada dikkati çekmek istediğim aradaki farkı oluşturan dinamiklerdir .

Mustafa Ayazoğlu
28.05.2013, 22:57
İnşallah gruplara kalırız...Dua edeceğim hergün

gruplara kalmanın bir önemi yok,

prestiji bile yok fener en çok yarı finale çıkabildi. çıktıda ne oldu.

64 maç oynadı,

kadron çok geniş olacak.

şenol.08.borçkalı
28.05.2013, 22:58
Valla kimse kusura bakmasın .. şu anda yeni Başkanı elestirenleri anlamıyorum. Sözlük lazım ..Daha geleli 2 gün olmus , basaramaz yapamaz.
Allah bizi ıslah etsin..
Ellerindeki tek şey '' cok sinirli vs.. ''
Adam 2. gün ben artık TS baskanıyım .Her dakika eskisi gibi cıkıp düşüncelerimi söyleyemem..Benım yerime yöneticilerim konusur dedi..

Ben konustuğumda ise gündem değişir dedi..

Acıklamanın kralı..

Daha ne olsun ..
Sinirliymiş..
Sinirli olması daha iyi .. Özellikle bu dönemde..

2 günde yeni başkan neden elestirilir Anlamıyorum , anlamıyorum , anlamıyorum arkadaş

Sefa
28.05.2013, 23:00

Videoton'a elendikten sonra Sadri Şener'in bıraktığı gibi değil mi ? Haklısınız..

Bedri Sertkaya
28.05.2013, 23:00
Hangi mantıkla bu cümleyi kurdun kardeşim.Diyelim gruplara kalamadık o zaman her sene avrupanın en iyi takımları bize çıkacak!

gruplara kalmanın bir önemi yok,

prestiji bile yok fener en çok yarı finale çıkabildi. çıktıda ne oldu.

64 maç oynadı,

kadron çok geniş olacak.

Mustafa Ayazoğlu
28.05.2013, 23:04
Hangi mantıkla bu cümleyi kurdun kardeşim.Diyelim gruplara kalamadık o zaman her sene avrupanın en iyi takımları bize çıkacak!

1-2 yıl içte güçlenmemiz lazım, iyi kadro kurmamız lazım.

sonrası gelir

katılalım puan yapalım diyorsan bu görüşede katılırım

ama takım türkiye liginde aksar, kadro kalitemiz yeterli değil çünkü.

önce can (türkiye ligi), sonra canan (avrupa).

ts_ezer
28.05.2013, 23:05
mustafa reşit akçayın takımın başına gelmesi benim için bir hayaldi. benim için trabzonsporu şampiyon yapabilecek tek hoca MRA'dır. bu yüzden ibrahim paşayı kutlarım. bu arada 2011 şampiyonluğumuzun tabiyki takipcisiyizde. artık önümüzdeki yıla bakalım. mahkeme sonuçlanınca hak yerini bulacak zaten kimsenin asacağım keseceğim diyerek insanları kandırıp pirim yapmaya çalışmasına gerek yok.

Bedri Sertkaya
28.05.2013, 23:06
türkiye ligi umrumda değil bu takım hertürlü türkiyeyi götürür avrupada önce bi gruplara kalalım şampiyonluk zaten 5 10 sene imkansız.

sonrası gelir

Berke6198
28.05.2013, 23:08
Evet ben demiştim çıktı diyeceğim kulüp de kurtulacak.

Ben bu destek fetişini anlamıyorum.Ne yani ben buradan Hacıosmanoğlu müthiş işler yapacak kulüp çağ atlayacak dediğimde kimi ırgalıyacak bu ? Tıpkı eleştirilerin hiçkimseyi bağlamaması gibi bu da kimseyi bağlamaz.

Sizin mantıkla herkes aynı fikirde olsun.Hacı müthiş başkan.Eleştiri olmasın,karşı çıkan olmasın.O zaman bu başlık neden var ?

Yaz oraya Hacıosmanoğlu büyük başkan diye sonra vur kilidi başlığa.Okuyan çıksın.

Neyse bu kadar eleştiri yeter sizi mutlu eden büyük başkan imajından bir kaç resim ; neşeniz yerine gelsin.

http://imgim.com/a2b14c321.png

https://pbs.twimg.com/media/BLTdT1wCYAAAwP2.jpg

İşin espirisi bir yana da Ünal Aysal'da öyle boş bir adam değil :)

Rahat harcar :)

Bedri Sertkaya
28.05.2013, 23:09
Ünal aysal boşu bırak adam bile değil hiçbir galatasaraylı köpeğin adam olmadığı gibi!fenerli köpekler başrol tabiki.

İşin espirisi bir yana da Ünal Aysal'da öyle boş bir adam değil :)

Rahat harcar :)

yatara
28.05.2013, 23:22
sadri senerde mazbat töreninden önce ayrildimi salondan?

Muhammed Ayaz
28.05.2013, 23:24
Ben i.hacıosmanogluna güveniyorum...
Otoriter kimliği radikal kararları be dik duruşuyla trabzonspor iyi yerlere gelecektir hiç şüphem yok..

Muhammed Ayaz
28.05.2013, 23:27
Yanliz seneryomuz geyse ile aynı;
Yeni yönetim
Yeni teknik ekip
Yeni kadro(çok dikkat etmemiz gerekiyor nokta atmamız gerekiyor nokta atarsak seneye şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz)

Ömer Öztürk
28.05.2013, 23:39

bu dediklerin olmadan anın tadını çıkar ,şimdiden üzülme bunlar için o an geldiginde üzülecek birşeylerin olsun

yatara
28.05.2013, 23:51
hani şöyle dıyıp her mac sonu takımda onur harıc herkes satılsın dıyorsuunuz ya ona yanıyorum ben . Nasıl sporıtf basarı onemlı degıl arkadaş nasıl degıl . hiç mi utanmıyorsun fenere yenılırken .

aynen cok sacma sportif basari bize neden haram olsun, sike yapan biz degiliz fener !!!!

Ahmet Aksoy
28.05.2013, 23:52
bu 20 milyon olayı kesin midir yoksa dedikodu mu ? bilen var mıdır

DeAgLeMaNyAq
29.05.2013, 00:01
https://twitter.com/UstaMuharrem

Bu hesap gerçek mi?

yatara
29.05.2013, 00:01
gercek galiba

yatara
29.05.2013, 00:31
Bu Kızılay ın eski başkanı Tekin Küçükali den mi bahsediyorsunuz

iyi birimi? faydasi olurmu bize

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 00:41
Yönetimdeki Murat Türköz hakkında ne düşünüyorsun Yunus Emre?

kendisi başarılı bir işadamıdır çok fazla tanımam ama iyi şeyler duydum hakkında ahlaklı bir insanmış..

oflukaan
29.05.2013, 00:44
Hayırlı Olsun allah utandırmasın inşallah menajerlerle çalışmazlar bir scouting departmanı kurarlar.

Mustafa Ayazoğlu
29.05.2013, 00:47
iyi birimi? faydasi olurmu bize

Tekin Küçükali

O bambaşka bir Trabzon uşağıdır…
Allah vergisi bir zekası var.
İkna gücü yüksektir.
Cevvaldir…
Dostuna candır…
İnsan ilişkileri sağlamdır.
Sözü senettir.
Evrensel doğrulardan taviz vermez.
Yalanı sevmez.
Her Karadenizli gibi burnunun doğrusuna gider.
Sinirlendi mi gözü hiçbir şey görmez…
Bunu en iyi Vatan yazarı Selahattin Duman bilir.

Yani pire için değil yorganı, tüm evi yakar…

Aylar var onu görmeyeli.
Geçenlerde İstanbul'da Sarıyer'de ortaya çıktı.
Fenerlilerin yürümesinden hemen sonraydı…
Altta kalamazdı.
O da yurdun dört bir yanındaki Trabzonsporluları gümbür gümbür yürüttü…

Taraftara da 'Metrisin önü' parçasını söyletmiş.
Konuşamadık ama bu fikrin kime ait olduğunu iyi biliyorum.
Memleketini ve insanını bu kadar seven güzel yürekli kaç kişi var acaba?
Onu özledim.
Ne zaman, nerede karşılaşırız bilmem…

Kızılay'ın başından vakitsiz ayrılması herkesi üzdü…
Kızılay'da çok önemli işler yapmıştı…
Görevdeyken adeta telefonu kulağına yapışık gezerdi.
"Ya bir şey olursa" derdi hep.
Türk Kızılay'ına tarihinin en parlak günlerini yaşatan odur.
Hükümetin de yüz akıydı.
Şimdi dinleniyor.
Bir gün bir yerden çıkar mutlaka.
Rahat duracağını sanmam bu Sürmeneli deli uşağun...

Ersin RAMOĞLU

http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/ramoglu/2012/01/09/tekin-kucukali

Erdal DİLEK
29.05.2013, 00:49
Zamana ihtiyacımız var, madem öze dönüyoruz destek gerek. Sıkıntılı 1-2 yıl. . .

erenslash
29.05.2013, 00:52
Hayırlı olsun başkanımıza.Trabzonsporumuza yakışan başkanımızdır. Ama daha koltuğa gelir gelmez Tolunayı gönderiş biçiminde büyük bir pot kırmış ve evrensel delikanlılık ve etik ilkelerine ters düşmüş bir harekette bulunmuştur.Bu son derece eksi puandır.İnşallah böyle şeyler olmaz sevgili başkan. Camiamız rezil oluyor bu şekilde.Al pacino baba modu yapmaz böyler şeyler:)

Mustafa Ayazoğlu
29.05.2013, 00:56
Hayırlı olsun başkanımıza.Trabzonsporumuza yakışan başkanımızdır. Ama daha koltuğa gelir gelmez Tolunayı gönderiş biçiminde büyük bir pot kırmış ve evrensel delikanlılık ve etik ilkelerine ters düşmüş bir harekette bulunmuştur.Bu son derece eksi puandır.İnşallah böyle şeyler olmaz sevgili başkan. Camiamız rezil oluyor bu şekilde.Al pacino baba modu yapmaz böyler şeyler:)

tam tersi yapar,

şenol güneşin ardından koşarak gelmesi ve bu takım çok kötü demesi tolunay'a yakışmadı

şikede tek kelamı olmadı.

Nihat Günay
29.05.2013, 01:02
Başkanın yaptığı işi, firmasının adını bilen var mı?

Gerçekten merak ediyorum...

erenslash
29.05.2013, 01:03
tam tersi yapar,

şenol güneşin ardından koşarak gelmesi ve bu takım çok kötü demesi tolunay'a yakışmadı

şikede tek kelamı olmadı.

Şikede kelamı olmadı çünkü futbolcuların kafasını karıştırmamak için.Yoksa tolunay lafını koyar.Şenol hoca şike konusunda çok konuştu ve takımın moralini bozdu.Takıma konsantre olamadı.Yöneticilerimiz hep aynı potları kırmaya ve hataları devam ediyorlar.Tolunay takım kötüdür demesi doğru zaten ve şenol da bunu biliyor.Herkes biliyor takımı bu hale getiren eski yönetim.Hocalar ne yapsın?Şenol hocanın yanlışı sezon başında ayrılması gerekiyordu.Şenol hocamızda düzgün adam aldıramadı.Alıcaklardı yok para çok lafları döndü vs vs..Ertuğrul sağlam gelmeli bana sorarsan.

Berat Akçay
29.05.2013, 01:08

Bende çok merak ediyorum. Ne iş yapar diye soruyorlar , topuklara sıkmakla meşgul diyorum :)

memmedaga
29.05.2013, 01:14
Bende çok merak ediyorum. Ne iş yapar diye soruyorlar , topuklara sıkmakla meşgul diyorum :)

sen onu bırak

üzerime çekmişim Ts Eşofmanları herkes çekinerek bakıyor :)))

Yiğit Gayretli
29.05.2013, 01:14
Ofton'da ortaklığı var diye biliyorum.

Aklımda öyle kalmış yani. Emin değilim.

SEDAT
29.05.2013, 01:16
* Allah utandırmasın umutluyum bu Yönetimden.

* Başarı felan beklemiyorum zaten bu adi, çürük Ülkede bize yer yok en azından alttan gelen oyuncularla istikrarlı bir futbol ve Şike mücadelesi bekliyorum.

* Ciddi bir Başkan'ın yarattığı etki bağlandığı kanallardaki yalama tiplerin oturuşunu değiştirmesiyle hemen kendini belli etti zaten !

Samet Yildirim
29.05.2013, 01:17
Muharrem Ustayi istedim...Ama su an kongre olsa oyum Ibrahim Baskana...

Müthis helal olsun...

Insallah devami gelir

Laz_61
29.05.2013, 01:21
Yaşar Aşcıoğluna bayıldım ya .Benim Yöneticim böyle olmalı işte .

seyduna_efil
29.05.2013, 01:29
yok artik, kaynak?

Şu an basketbol kulübümüzün yönetim kurulunda olan bir abimizden aldık haberi,ayrıca eskiden TS yönetim kurulu üyeliğide yaptı.

Kendi ifadesi ile Usta,alacaklarından dolayı TS basket Kulübü'nü icraya vermiş.

Hıdır ÇALIŞAN
29.05.2013, 01:32

Kimyasal fabrikası var İstanbul'un biraz dışında. OFTON ile alakası yok. Onlarda ofludur ancak ortaklık yoktur...

omondoles
29.05.2013, 01:39
Bende O'nun olmasını istiyordum yanlı arabasının plakasının AKP olması beni şoke etti.

%61 Loading...

Dedim ama kendisi twitter hesabından bunun yalan olduğunu söyledi. Özür dileirm kendisinden.

Laz_61
29.05.2013, 01:41
Kimyasal fabrikası var İstanbul'un biraz dışında. OFTON ile alakası yok. Onlarda ofludur ancak ortaklık yoktur...

Ofton Hacınındır

özgür6161
29.05.2013, 01:45

http://www.ofton.com.tr/

Ortağı da köylüm olan Kavacıkta küçük boyutlu bir inşaat firması...

Daha çok büyük inşaat ihalelerinde kısım taşeronluğu yapar...

Kasımpaşa'da bir inşaatları vardır Taksim'e çıkan yol üzerinde...

TOKİ ile bağları kuvvetlidir bu firmanın.Zaten Erdoğan Bayraktarla da birkaç kez yan yana görmüştüm...

Hacı'nın arkadaşınındır.

ibilek
29.05.2013, 01:49
Tekin Küçükali

O bambaşka bir Trabzon uşağıdır…
Allah vergisi bir zekası var.
İkna gücü yüksektir.
Cevvaldir…
Dostuna candır…
İnsan ilişkileri sağlamdır.
Sözü senettir.
Evrensel doğrulardan taviz vermez.
Yalanı sevmez.
Her Karadenizli gibi burnunun doğrusuna gider.
Sinirlendi mi gözü hiçbir şey görmez…
Bunu en iyi Vatan yazarı Selahattin Duman bilir.

Yani pire için değil yorganı, tüm evi yakar…

Aylar var onu görmeyeli.
Geçenlerde İstanbul'da Sarıyer'de ortaya çıktı.
Fenerlilerin yürümesinden hemen sonraydı…
Altta kalamazdı.
O da yurdun dört bir yanındaki Trabzonsporluları gümbür gümbür yürüttü…

Taraftara da 'Metrisin önü' parçasını söyletmiş.
Konuşamadık ama bu fikrin kime ait olduğunu iyi biliyorum.
Memleketini ve insanını bu kadar seven güzel yürekli kaç kişi var acaba?
Onu özledim.
Ne zaman, nerede karşılaşırız bilmem…

Kızılay'ın başından vakitsiz ayrılması herkesi üzdü…
Kızılay'da çok önemli işler yapmıştı…
Görevdeyken adeta telefonu kulağına yapışık gezerdi.
"Ya bir şey olursa" derdi hep.
Türk Kızılay'ına tarihinin en parlak günlerini yaşatan odur.
Hükümetin de yüz akıydı.
Şimdi dinleniyor.
Bir gün bir yerden çıkar mutlaka.
Rahat duracağını sanmam bu Sürmeneli deli uşağun...

Ersin RAMOĞLU

http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/ramoglu/2012/01/09/tekin-kucukali

Şahsen ben tanımıyorum fakat Türk Kızılay ı bizim müşterimiz ve orada bolca trabzon lu var.Tekin bey hakkında orda çalışanlarla bolca sohbet etmiştik zamanında.İstifa olayı bile çok ilginçdir.Bildiği doğrulardan asla taviz vermeyen biri olduğu, çok çalışkan, dürüst ve düzgün olduğundan bahseder herkes.Türk Kızılay ına çağ atlatmıştır... Ve yukarda yazılanların tamamı doğrudur...

Türkiye de düzgün işler yapanların cezasız kalmadığı gibi istifa etmek zorunda kalmıştı ve kararından asla vazgeçmemişdi...

Mükemmel bir seçim olduğunu düşünüyorum...

MaEsTrO
29.05.2013, 01:51
http://www.ofton.com.tr/

Ortağı da köylüm olan Kavacıkta küçük boyutlu bir inşaat firması...

Daha çok büyük inşaat ihalelerinde kısım taşeronluğu yapar...

Kasımpaşa'da bir inşaatları vardır Taksim'e çıkan yol üzerinde...

TOKİ ile bağları kuvvetlidir bu firmanın.Zaten Erdoğan Bayraktarla da birkaç kez yan yana görmüştüm...

Hacı'nın arkadaşınındır.

Yalniz bu baglantida kendisinin ismi gecmiyor.

özgür6161
29.05.2013, 01:52

Şişlide değilmiydi o kimyasal olayı?

Sercan Keleş
29.05.2013, 01:52
Bu öze Dönüş bize Çok Zararlar verecek Gibi. Enginde Bizim Öz Evladımız Değil mi. Teknik Ekibin Herşeyi Keşke Şenol Güneşe Bırakılsa. Günümüz Şartlarına Uygun Kadro Kuralım en azından Sportif Başarı bekliyorum Ben Uefadan Elenmeyelim. Ligdende 1-2 Sırada bitirelim. Eğer ki Sadece Şike Konuşursa Başkan Bence Benden Bir Artısı Yok Bende Gece gündüz şike olaylarına bakıp mail atıyorum.

Dediğim Gibi İnşallah Öze Dönüş Abartılmaz. Başkanımızdır. Kim Seçilirse Seçilsin Arkasında durmamız Gerek. :) İnşallah 2010 Sezonu Adaletinin Yanına Başka Kupalarda ekler başkanımız.

özgür6161
29.05.2013, 01:53
Yalniz bu baglantida kendisinin ismi gecmiyor.

İyi de kendısının demedım kı...

Çok yakın arkadasının...

Anıl C
29.05.2013, 01:56
Bu öze Dönüş bize Çok Zararlar verecek Gibi. Enginde Bizim Öz Evladımız Değil mi. Teknik Ekibin Herşeyi Keşke Şenol Güneşe Bırakılsa. Günümüz Şartlarına Uygun Kadro Kuralım en azından Sportif Başarı bekliyorum Ben Uefadan Elenmeyelim. Ligdende 1-2 Sırada bitirelim. Eğer ki Sadece Şike Konuşursa Başkan Bence Benden Bir Artısı Yok Bende Gece gündüz şike olaylarına bakıp mail atıyorum.

Dediğim Gibi İnşallah Öze Dönüş Abartılmaz. Başkanımızdır. Kim Seçilirse Seçilsin Arkasında durmamız Gerek. :) İnşallah 2010 Sezonu Adaletinin Yanına Başka Kupalarda ekler başkanımız.

ya ben olaya şöyle bakıyorum. bence öze dönüş aslında transfer bütçesini düşük tutmak için kelime oyunu. bunu da sadece 1461 ile gerçekleştirebilirsin.
ayrıca öze dönüş adıyla istenen diğer Trabzonlu oyuncuların bonservisleri 3-4 milyondan aşağı değil.

MaEsTrO
29.05.2013, 02:06
İyi de kendısının demedım kı...

Çok yakın arkadasının...

Pardon, siz mesaji editlemeden ben yazmis bulundum.

Sercan Keleş
29.05.2013, 02:09
ya ben olaya şöyle bakıyorum. bence öze dönüş aslında transfer bütçesini düşük tutmak için kelime oyunu. bunu da sadece 1461 ile gerçekleştirebilirsin.
ayrıca öze dönüş adıyla istenen diğer Trabzonlu oyuncuların bonservisleri 3-4 milyondan aşağı değil.

Bende düşünmedim değil. Bence Öyle olmalı. Çünkü Onur Bu takımı Nasıl Sahiplendi Gördük. Böyle Gerçek Futbolcular Bulursak şampiyonluk gelir. 2010 Senesi Şampiyonluğumuzda kadroda Trabzonsporlu Futbolcu varmıydı ? Belki 1 - 2 Tane. Dediğim Gibi öze Dönüş Şahsi Fikrimce Zarar Verir İnşallah İskelet Kadro Sağlam Kurulup Yanına Savaşan Forma İçin Oynayan Mustafalar Koyarız.

özgür6161
Pardon, siz mesaji editlemeden ben yazmis bulundum.

Önemlı degıl 1,5 saat önce geldı ıstanbul'a baskan...

Biraz once ogrendım...

Baskanın ne yaptıgını daha kımse dogru duzgun bılmıyor :)

Serbest takılıyor o :)

Courage
2 günde yeni başkan neden elestirilir Anlamıyorum , anlamıyorum , anlamıyorum arkadaş

Hazımsızlık,çekememezlik,kıskançlık!

Anlayabildin mi şimdi kardeşim?

Mustafa Ayazoğlu
29.05.2013, 02:21
13. Sandığa ben dahil kazanan kazanmayan kimse inanmadı neydi o Allah aşkına.Bizi indirdi diğerlerini başkan yaptı.Vardır bir hayır inşallah

Bir sandıkta 107 fark olurmu bunu bilen birisi bana anlatsın ama atmasın. Bilgisi gerçeğe dayanıyorda anlatsın gerçekten rica ediyorum

muharrem usta

bu hesap fake olduğunu biri söylesin :)

Anıl C
29.05.2013, 02:23
13. Sandığa ben dahil kazanan kazanmayan kimse inanmadı neydi o Allah aşkına.Bizi indirdi diğerlerini başkan yaptı.Vardır bir hayır inşallah

Bir sandıkta 107 fark olurmu bunu bilen birisi bana anlatsın ama atmasın. Bilgisi gerçeğe dayanıyorda anlatsın gerçekten rica ediyorum

muharrem usta

bu hesap fake olduğunu biri söylesin :)

bence sahte. bu kadar da 'içtenlik' olmaz ya.

omondoles
29.05.2013, 02:26
Hesap gerçek arkadaşlar.

%61 Loading...

Gordon Freeman
29.05.2013, 02:27

İyi.Tutarsa ben demiştim dersin.

Gordon Freeman
29.05.2013, 02:33

sonrası gelir

Avrupa candır.Avrupada yoksan ıstersen 50 kere Türkiye ligini kazan kımın umrunda ? Kendı çiftliğinin horozu olursun ancak..Avrupa Ligi diyip geçmeyiniz.

yorumsuz6117
29.05.2013, 02:35
Usta belki iyi takım kuracaktı sportif başarıyı sağlıcaktı ama şikeyle ilgili hiçbirşey yapmayacaktı hatta şikecilerle dostluklar kurmaya falan kalkıcaktı..

TSezgin61
29.05.2013, 03:36
Cidden bende ne is yaptigini merak ettim baskanin...

Ama cakiroglu müthis oldu gercekten

srmnlii
29.05.2013, 04:03
Usta belki iyi takım kuracaktı sportif başarıyı sağlıcaktı ama şikeyle ilgili hiçbirşey yapmayacaktı hatta şikecilerle dostluklar kurmaya falan kalkıcaktı..

şikeyle üstünü örtmek usta nın elinde değil ki.! yani bizim gibi milyonlarca bu renklere gönül veren oldukça değil usta isterse onunda üstadı gelsin o mücadeleden vaz geçilmez.. hani yapmaz da ola ki, misalen diyorum Hacı başkanımız gerekli şike mücadelesini vermese bizler bırakır mıyız bu davayı.? bu davadan vaz geçeni bu taraftar al aşağı etmez mi.? usta başkan olsaydı onun içinde aynı şeyler geçerliydi.. bence usta yı çok yanlış yerden vurduk.. tabi ki kendi kanaatimdir.. usta yı destekleyen yada diğer adayları destekleyen renktaşlar bu forumda (tabiri caizse) çok giydirdi birbirlerine.. Ama ben her zaman, 5 adayımızın da samimiyetine, hizmet için gelmek istediklerine yürekten inandım..

srmnlii
29.05.2013, 04:09
Bir de işe manevi tarafından bakacak olursak renktaşlar; biz milyonlarca bordo mavi yürek "Allah'ım Trabzonspor'umuz için hayırlısını nasip etsin" diye dualar ettik dimi.? Yanılmıyorsam Hacı başkanımızda "hizmet edemeyeceksem Allah bana o makamı nasip etmesin" diye duasını da dinledik röportajların da.. Demek ki bizim için en hayırlısı Hacı başkanmış renktaşlar.. :) :)

Gurpas
29.05.2013, 08:31
Başkan ın ne iş yaptığını kimse bilmiyor sanırım. :)

Külünkoğlu
29.05.2013, 08:32
Para para diye oy almaya çalışanların bir ayda bulmamız lazım dedikleri miktar bir günde bulununca bir şok yaşadıkları kesin.
"Siyasi aday değiliz" diyenlerinde cep telefonlarına kimler tarafından hangi adayı destekleme konusunda mesaj attıkları da görüldü.

zekeriyya
29.05.2013, 08:33
Başkan ın ne iş yaptığını kimse bilmiyor sanırım. :)

Trabzonspor başkanlığı yapıyor başka işe ihtiyacımı var :)

ozturk
29.05.2013, 08:34
Hacının ilk hamleleri güzel. Sportif başarı da gelirse çok daha güzel olur. Mustafa Hoca'nın istek, iştah ve başarıya açlığı büyük avantaj.

zahido
29.05.2013, 08:35

Ofton Yusuf Şimşek'in..

Misina
29.05.2013, 09:32
http://www.61saat.com/futbol/henrique-serbest-kaliyordu-h51230.html

İlk eleştirimi yapmak istiyorum ödemedeydiniz de serbest kalsaysı iyi halt ettiniz !

taita
29.05.2013, 09:42

İlk eleştirimi yapmak istiyorum ödemedeydiniz de serbest kalsaysı iyi halt ettiniz !

Satsan 1 Milyon eder ml?

Bedri Sertkaya
29.05.2013, 09:43
Kardeş bunu eleştirdin tamam :) Adamlar gekası falan alacaklar o zaman daha ağır eleştiri yapacaksın...Vizyon falan beklemiyorum ben.En azından hakkını arayan sert bir trabzonspor olacak ama başarı zor.

Misina
29.05.2013, 09:48
Satsan 1 Milyon eder ml?

Yıllık 100 bin dolara Ptt 1.Ligde oynar anca.

Yunus Emre SEYHAN
29.05.2013, 09:51

4 milyon euro bonservis bedeli ile alındı kendisi. Belçika'da piyasası vardır, takasta kullanılabilir.

Ayrıca ödeme yapmıyorum, serbest kal diye bir olay yok. Borcun varsa ödemek zorundasın, sadece Henrique'ye serbest kalma hakkı tanımış oluyorsun başka da bir esprisi yok

aksamvakti
29.05.2013, 09:53
Satsan 1 Milyon eder ml?

O 1 milyonu senden ama genede alır.. uefa aracılıgıyla masraflarıyla bırlıkte.. Bakalım Tolunayın tazmınatı ne olacak..

alper*
29.05.2013, 10:00
İyi yönetimin hali bir başka oluyor.

Henrique serbest kalsaydı bir Allah kulu kalkıp bu yönetimi suçlayamazdı biliyoruz değil mi?

Badaloğlu
29.05.2013, 10:20

Mesele Trabzonspor'un itibarı ise futbolcunun takıma katkısı konuşulmaz bile...

Olaya o taraftan bakmanıza bir şey demem ama benim takıldığım konu, eski yönetimin bu konularda yeni yönetime bilgi vermemesinde ard niyet ararım. Diyebilirsinizki eski yönetimin artık kulüpte ne işi olur? Evet orada daha işleri yok belki ama gerçek Trabzon'lu bu tip konularda yeni yönetime bilgi vermesi gerekmez mi? Bu konu atlansaydı kimin ayıbı olurdu acaba?

Ya da bu konu atlansın diye görmezden mi gelindi? Yeni yönetimin parası yok mesajı verilmek mi istendi? Ben seçim gecesi Trabzon'daki entrikaları görünce, artık aklıma her türlü komplo geliyor arkadaşlar, kusura bakmayın.

colman
29.05.2013, 10:21
yöneticilerden ricam ts tv konusunu genele taşıyabilirlermi

Celal Demir
29.05.2013, 10:21

ozaman ne anlamı kalacaktı ligde yarışmamızın ?

Badaloğlu
29.05.2013, 10:26

''falanı'' yok bu işin... İstanbul'daki yemekte kendi söyledi bunu zaten. Fenerbahçe ile olan gerginliği ortadan kaldıralım, kavga etmeyelim v.s... İyide bu kavgayı biz başlatmadık. Bizim hakkımızı gasp edenlerle ben neden dost olmak için bir tarafımı yırtayım ki?

Laz_61
29.05.2013, 10:33
Sadri Şener resmen bir enkaz bırakmış oyuncuların alacağı ödemeler borçlar bumu yani Trabzonsporluluk nasıl ibra edildi acaba.

Ahmet Kuru
29.05.2013, 10:33
''falanı'' yok bu işin... İstanbul'daki yemekte kendi söyledi bunu zaten. Fenerbahçe ile olan gerginliği ortadan kaldıralım, kavga etmeyelim v.s... İyide bu kavgayı biz başlatmadık. Bizim hakkımızı gasp edenlerle ben neden dost olmak için bir tarafımı yırtayım ki?

Bu tip açıklamalarını ve kongreden sonra duyduklarımdan sonra ben bu adamı nasıl destekledim diye utandım kendimden... Gerçi destek olduğum zaman bile içimde şüphe vardı ama bu derece olduğunu tahmin etmiyordum.

Berke6198
29.05.2013, 10:44
Siyasetten tamamıyla uzak kalmak mevzu bahis zaten olamaz ancak Usta denilen adam bizi direkt siyasetin içine sokacaktı, Akp'nin adayı olarak geldiği için bütün şike olayları ortadan kalkacaktı.

Allah'ıma şükürler olsun ki siyaseti solladık. Şimdi içimiz daha da rahat. Her lâfının içinde para, ben para bağışladım, çok para bağışladım gibi cümleler kuran adamdan hiç bir şey olmaz.

Adam sanki patronu olduğu şirketin tanıtımına veya olan parasıyla övünmeye çıkmış gibi konuşuyor.

Madem içinde çok Trabzonspor sevgisi taşıyor haydi şimdi destek olsun basketbol takımına. Yönetimden istesin ben Medical Park olarak Trabzonspor'un basketbol takımına sponspor olmak istiyorum diye. Haydi yapsın bunu... görelim içinde ki Trabzonspor
sevgisini :)

İ.Hacıosmanoğlu şu anda gayet iyi bir başkan. Bir Hakan Kulaçoğlu destekçisi olarak madem H.Kulaçoğlu başkan olamıyor, onun gibi doğruları yerli yerinde konuşan bir başkan gelmeliydi. Ve istediğim oldu, kulüp adına mutluyum.

Fatih Öztürk
29.05.2013, 10:45
Sadri Şener yönetimi 270 bin lira para bulmak için kulübün hisselerini satar,Hacıosmanoğlu yönetimide bir kez bile paranın lafını etmediği halde 2 günde kulübün mali yönden önünü açar.

Ahmet Kuru
29.05.2013, 10:47
Sadri Şener yönetimi 270 bin lira para bulmak için kulübün hisselerini satar,Hacıosmanoğlu yönetimide bir kez bile paranın lafını etmediği halde 2 günde kulübün mali yönden önünü açar.

Deme öyle. suç Sadri Şener de değil, ekibinde(ymiş) :cool:
Sadri Şener aslında mükemmel bir yönetim göstermiş özellikle son 2 sezonda...

Hey Allah'ım ya....

OFLU
29.05.2013, 10:48
Ben yönetimin yerinde olsam , bir basın toplantısı esnasında bu olayı açık açık anlatırım. Bizler bu olaydan haberdar olmasa idik, oyuncu serbest kalacaktı, bunu bize bildirmeyen eski TS yönetimidir. Takdiri Trabzonspor camiasına bırakıyorum tarzı bir açıklama yapılmalı.

Fatih Öztürk
29.05.2013, 10:49

Hey Allah'ım ya....

Allahtan son 2 senede mükemmeldiler.bide kötü olsalar demekki borc 500 milyon olacaktı.

Harun-61
29.05.2013, 10:57
Herkes Baskan'in ne is yaptigini merak ediyor.

Cakiroglu ne ile mesgul ?

Celal Demir
29.05.2013, 10:58

Hacıosmanoğlu destekçisi olarak bunu söylemek için daha erken diye düşünüyorum herzaman olmaz bu iş daha yeniler dur bakalım ama inşallah öyle birşey yapmaz bu yönetim.

ESER
29.05.2013, 10:59

Hey Allah'ım ya....

Bu kulubun itibarini iki paralik eden bir adam nasil oluyorda efsane olur , almayamiyorum.

sikeci arkadasini kurtarmak icin attigi o rezalet imzadan , o tupcuye verdigi destekten sonra bu kisi nasil oluyor da gonullerde taht kuruyor anlayan beri gelsin..

espirili baskanmis.. Allah bir daha sadri senerli gunler yasatmasin bu kulube. kazandigi sampiyonlugu bile savunamayacak adamlarin isi yok o koltukta

Laz_61
29.05.2013, 10:59
Adam geliyor 20 trilyon koyuyor kulübün kasasına ben bu adamı omuzumda taşırım

Külünkoğlu
29.05.2013, 11:01

Başkanın kimyevi maddeler ve inşaat şirketi,
Çakıroğlu'nun da yurt dışında gıda fabrikaları yurt içinde inşaat firması var.

Ahmet Kuru
Bu kulubun itibarini iki paralik eden bir adam nasil oluyorda efsane olur , almayamiyorum.

sikeci arkadasini kurtarmak icin attigi o rezalet imzadan , o tupcuye verdigi destekten sonra bu kisi nasil oluyor da gonullerde taht kuruyor anlayan beri gelsin..

espirili baskanmis.. Allah bir daha sadri senerli gunler yasatmasin bu kulube. kazandigi sampiyonlugu bile savunamayacak adamlarin isi yok o koltukta

Anlarsanız eğer birgün, bana da bilgi verirsiniz:)
Sadri Şener'in tek olumlu hareketi 2010-2011 sezonundaki kadro ve akabinde gelen şampiyonluk...

aaahmet61
Hacıosmanoğlu ‘diyet’ ödeyecek mi?

Trabzon sokaklarında, restoranlarında, meydanlarında kulaktan kulağa fısıldanan söylentilere bakılırsa, Trabzonspor başkanlığına seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu, ‘diyet’ ödemeye başlamış veya başlayacakmış.

Bu tür iddiaları dikkate alarak çiçeği burnundaki başkanı eleştirmek yanlış olur.

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun duruşu ve söylemi belli.

Seçime bir iki gün kalana kadar Metin Atasoy’a destek veren ve Atasoy için oy isteyen isimlerin son gün ani bir dönüşle İbrahim Hacıosmanoğlu’nu destekleme kararı almaları ve Hacıosmanoğlu’na oy istemeleri, insanı ister istemez olayın perde arkasını araştırmaya sevk ediyor.

Trabzonspor Futbolcular Derneği’nin önemli bir ismi, ‘Bazı eski futbolcu arkadaşlarımız sahadaki kıvraklıklarını ilerlemiş yaşlarına rağmen saha dışında da sergiliyorlar. Akşamdan sabaha oyunun rengini değiştiren arkadaşımız var’ diyor.

Akşamdan sabaha oyunun rengini değiştiren yalnız eski topçular değil! TS çalışanından eski yöneticilere kadar çok sayıda isim de oyunun rengini değiştirenler arasında!

İşte kamuoyundaki söylentilerin ve dedikoduların temelinde de bu oy renginin değiştirilmesi geliyor.

İnsanlar diyor ki, Nuri Albayrak- İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimini ibra etmeyen isimler, bu seçimde neden Hacıosmanoğlu’na oy verdiler?

Hacıosmanoğlu’na oy vermelerinin nedeni ‘özür dilemek mi’ yoksa pazarlık sonucu mu?

Bu aşamada bu konuda yorum yapmak çok da doğru değil.

O nedenle bekleyip görelim diyeceğim.

Xxx

Dün Muharrem Usta’nın Trabzon’daki bir numaralı ismi Celil Hekimoğlu ile görüştüm ve ‘Size destek vermek için kapınızı çalan oldu mu?’ diye sordum.

Hekimoğlu, ‘Evet oldu. Kabul etmedik. Kabul etseydik seçimi kazanırdık’ dedi.

Seçimlerde taviz de verilir, ittifak da yapılır. Veya ittifaklara kapılarını kapatanlar da olur.

Siyasette de bu iş böyledir, normal dernek seçimlerinde de.

O nedenle İbrahim Hacıosmanoğlu’nun birileri ile ittifak yapmasını eleştirmiyorum.

Burada asıl eleştirilecek kesim, akşamdan sabaha dönüş yapanlardır.

Trabzonspor’un dünden bugüne sıkıntısı da bu olaydır.

Bu kesim, Trabzonspor’dan uzaklaşmamak, Trabzonspor’dan yararlanmak için genelde kazanacak olanların yanında yer alır. Ve istediklerini de az çok elde ederler. Aslında bu kesimin Trabzonspor’un başarılı olacak veya olmayacak gibi bir dertleri de yoktur. Onlar için önemli olan, Trabzonspor’da söz sahibi olmak veya mevzi kazanmaktır.

Kamuoyundaki söylenti ve dedikodular, öyle sanıyorum ki başkan ve yönetim kurulu üyelerinin de kulağına gitmiştir. Biz burada isim vererek şu kişiler şu göreve, bu kişiler bu göreve getirilecek diyerek bazı isimlere haksızlık yapmak istemiyoruz.

Ahmet Kuru
29.05.2013, 11:02
Adam geliyor 20 trilyon koyuyor kulübün kasasına ben bu adamı omuzumda taşırım

Bu 20 Trilyon Muhabbeti gerçek mi?
Dün asparagas olduğu söylendi?

nbay
29.05.2013, 11:03
Hacıosmanoğlunun yönetimindeki oluşumu gördükten sonra ,sadri şener yönetiminin trabzonspor tarihindeki en kötü yönetimlerden biri olduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz . Şeneri bu cümlemin dışında tutuyorum tabi . 3. kişiyi sayamıyorduk ne yazıkki .Ama yeni yönetimde bir çok isim sayabiliriz .

Fatih Öztürk
29.05.2013, 11:04

Başkanın bir kaç sektörde çalışmaları var.inşaat sektöründe,akaryakıt ve kimyasal.
Sebahattin Çakıroğlu armatör.tersanesi var.yurt dışında fabrikası var.ailece kökten varlıklılar.

61_Hasan_69
29.05.2013, 11:07
Yalnız Sebahattin Çakıroğlu çok büyük adam en çok ona sevindim

Fatih Öztürk
29.05.2013, 11:07

Trabzon sokaklarında, restoranlarında, meydanlarında kulaktan kulağa fısıldanan söylentilere bakılırsa, Trabzonspor başkanlığına seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu, ‘diyet’ ödemeye başlamış veya başlayacakmış.

Bu tür iddiaları dikkate alarak çiçeği burnundaki başkanı eleştirmek yanlış olur.

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun duruşu ve söylemi belli.

Seçime bir iki gün kalana kadar Metin Atasoy’a destek veren ve Atasoy için oy isteyen isimlerin son gün ani bir dönüşle İbrahim Hacıosmanoğlu’nu destekleme kararı almaları ve Hacıosmanoğlu’na oy istemeleri, insanı ister istemez olayın perde arkasını araştırmaya sevk ediyor.

Trabzonspor Futbolcular Derneği’nin önemli bir ismi, ‘Bazı eski futbolcu arkadaşlarımız sahadaki kıvraklıklarını ilerlemiş yaşlarına rağmen saha dışında da sergiliyorlar. Akşamdan sabaha oyunun rengini değiştiren arkadaşımız var’ diyor.

Akşamdan sabaha oyunun rengini değiştiren yalnız eski topçular değil! TS çalışanından eski yöneticilere kadar çok sayıda isim de oyunun rengini değiştirenler arasında!

İşte kamuoyundaki söylentilerin ve dedikoduların temelinde de bu oy renginin değiştirilmesi geliyor.

İnsanlar diyor ki, Nuri Albayrak- İbrahim Hacıosmanoğlu yönetimini ibra etmeyen isimler, bu seçimde neden Hacıosmanoğlu’na oy verdiler?

Hacıosmanoğlu’na oy vermelerinin nedeni ‘özür dilemek mi’ yoksa pazarlık sonucu mu?

Bu aşamada bu konuda yorum yapmak çok da doğru değil.

O nedenle bekleyip görelim diyeceğim.

Xxx

Dün Muharrem Usta’nın Trabzon’daki bir numaralı ismi Celil Hekimoğlu ile görüştüm ve ‘Size destek vermek için kapınızı çalan oldu mu?’ diye sordum.

Hekimoğlu, ‘Evet oldu. Kabul etmedik. Kabul etseydik seçimi kazanırdık’ dedi.

Seçimlerde taviz de verilir, ittifak da yapılır. Veya ittifaklara kapılarını kapatanlar da olur.

Siyasette de bu iş böyledir, normal dernek seçimlerinde de.

O nedenle İbrahim Hacıosmanoğlu’nun birileri ile ittifak yapmasını eleştirmiyorum.

Bu kesim, Trabzonspor’dan uzaklaşmamak, Trabzonspor’dan yararlanmak için genelde kazanacak olanların yanında yer alır. Ve istediklerini de az çok elde ederler. Aslında bu kesimin Trabzonspor’un başarılı olacak veya olmayacak gibi bir dertleri de yoktur. Onlar için önemli olan, Trabzonspor’da söz sahibi olmak veya mevzi kazanmaktır.

Kamuoyundaki söylenti ve dedikodular, öyle sanıyorum ki başkan ve yönetim kurulu üyelerinin de kulağına gitmiştir. Biz burada isim vererek şu kişiler şu göreve, bu kişiler bu göreve getirilecek diyerek bazı isimlere haksızlık yapmak istemiyoruz.

Celil Hekimoğluna bi sorsana ak parti Trabzon teşkilatı Ustaya oy almak için kaç yüz kişiyi aramış.

Celal Demir
29.05.2013, 11:09
daha şimdiden başkanı eleştiri yağmuru başlamış.. büyüksün başkan arkandayız...

ESER
29.05.2013, 11:10

Kendisini giyaben taniriyorum. Marmariste sozu gecen, onemli bir sahsiyettir. Itibari yuksektir.

. baska ulkelerde baska yatirimlari oldugunu yazmisti bir arkadas gecenlerde ama ben kurumsal ihaleler alan bir guvenlik sirketi oldugunu biliyorum. Yanilmiyorsam Cak Guvenlikti ismi.

Ünal Er
29.05.2013, 11:12
"Şampiyonluk yakın
Şarjörleri takın "

tribünler güzel bağıracak sanırım

Faik Yılmaz
29.05.2013, 11:12
Seçim sürecinde takımımıza siyaseti bulaştırmak isteyenler osmanlı tokadı yemiş gibi bir cevap aldılar. Vesayetçi adaylarını seçtiremediler....

Ancak adamlarda öyle bir öfke görüyorumki " lig başlasada Trabzon her maç yenilsede biz mutlu olsak" gibi bir pis hava var ortalıkta....

"yok beyefendiler 6 ay süre veriyormuş, eline yüzüne bulaştıracaklarmış " filan....

bu nasıl bir öfkedir nasıl bir hırstır anlamadım.... hepimizin ortak paydası Trabzonspor iken sırf icazetli adaylarını seçtiremedikleri için bunca kinli davranmakta neyin nesi...

fenerlilerden daha fazla yenilmemizi isteyenler var sırf başkan Hacıosmanoğlu diye....

valla bu gibi aşağılık şahsları görünce keşke üye olmasaydım camiayı yakından tanımayıp uzaktan sevseydim diyesi geliyor insanın....

size yazıklar olsun diyorum başka da bir şey demiyorum.....

Laz_61
29.05.2013, 11:13
Yalnız Sebahattin Çakıroğlu çok büyük adam en çok ona sevindim

Niye 2 metre boyumu var :)

ardasa61
29.05.2013, 11:28
Niye 2 metre boyumu var :)

evet boyu iki metre.

salihismet
29.05.2013, 11:32
Seçim sürecinde takımımıza siyaseti bulaştırmak isteyenler osmanlı tokadı yemiş gibi bir cevap aldılar. Vesayetçi adaylarını seçtiremediler....

Ancak adamlarda öyle bir öfke görüyorumki " lig başlasada Trabzon her maç yenilsede biz mutlu olsak" gibi bir pis hava var ortalıkta....

"yok beyefendiler 6 ay süre veriyormuş, eline yüzüne bulaştıracaklarmış " filan....

bu nasıl bir öfkedir nasıl bir hırstır anlamadım.... hepimizin ortak paydası Trabzonspor iken sırf icazetli adaylarını seçtiremedikleri için bunca kinli davranmakta neyin nesi...

fenerlilerden daha fazla yenilmemizi isteyenler var sırf başkan Hacıosmanoğlu diye....

valla bu gibi aşağılık şahsları görünce keşke üye olmasaydım camiayı yakından tanımayıp uzaktan sevseydim diyesi geliyor insanın....

Ben Haciyi istemeyenlrdendim, fakat fikrim yavas yavas degisiyor, cünkü baslangic olarak dogru seylerle basladilar,
insallah böyle devam eder. Trabzonun yenilgilerinde elbette yönetime vuracak olan zihniyette insanlar hep verdi
olacakta, bence bunlara takilip kalmamak lazim, zaten akli basinda taraftar bu gibi seylere takilmaz, tipki bazi mac
biletleri 5 liraya satildig icin, bundan önceki yönetime büyük bir yanlismis gibi vurmaya calisanlar oldugu gibi.

İ. SARAL
29.05.2013, 11:41
Aha başkan icraata başladı Angut istifa etti. Adam dedi ben gelince hiç biri furamayacak diye :) Başkanın asıl mesleği bu işte kafa kesiyor :)

Ertan1982
29.05.2013, 11:42
Şu an için tamamen komplo teorisidir.Gelişmeleri önümüzdeki günlerde hep beraber yaşayacağız.

İktidar destekli Muammer Usta,Trabzonspor'a başkan adayı oluyor.Ama sonuç büyük hayal kırıklığı.

Hemen ertesinde süper ligden başka bir takımın başına geçmek için kulis çalışmaları yapılıyor.

Ve ilginçtir,5 senelik yeni planlamamıza başlıyoruz diyen Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu ansızın istifa ediyor.

Bu sabahtan itibaren klüpte Muammer Usta'nın başkan adayı olduğu söylentileri dolanıyor.
Hocaları bile belli :

En büyük aday Ertuğrul Sağlam.Konuşulanlara göre anlaşma yapılmış bile.

Muammer Usta kim? Medical Park'ın sahibi,yani Antalyaspor'un isim sponsoru.

Antalya şehri iktidar partisinin İzmir'le beraber göüzünü diktiği şehirlerinden başında geliyor.

Belediyesi CHP'nin.

Hedef : Avrupa kupalarına oynayan başarılı bir Antalyaspor yaratıp,spordaki başarıyı da sandığa oy olarak çevirme çabası.

Yaşayalım görelim bakalım...

Buyrun cenaze namazına...

Kaynak: http://www.tribundergi.com/forum/viewtopic.php?f=1&t=97901#ixzz2UfYO0QY5

Idaa dir.Ne kadar dogru görecegiz.Yaziyi Baska forumdan aldim.Benim yazim degil.Ama kisi Antalyaspor da ne oluyor iyi bilen birisi.

Ertan 51
29.05.2013, 11:47
Adaş tamamen saçmalamış bunu yazan kişi,
olasılığı sıfır bile değil bana göre,
Muharrem Usta Trabzonsporluydu onda şüphem yoktu,
benim derdim siyasilere ve şikecilere dik duramayacak olmasıydı,
bu kadar onursuz bi işe he diyeceğini zannetmiyorum.

Emre GÜRDAL
29.05.2013, 11:56
Arkadaslar bir daha yaziyorum sonra cakiroglu ne is yapio demeyin...cakirogluna ait rusyada cikolata fabrikasi ve bukreste bi kozmetik fabrikasi var....ayrica marmariste yat tersanesi var ...yeter galiba..

61_Hasan_69
29.05.2013, 12:01
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Sebahattin Çakıroğlu, DHA'ya yaptığı açıklamada "Güzel günler çok yakın" dedi ve ardından istifalar, ilginç :)

tristram
29.05.2013, 12:06
antalya'da kac tane antalyasporlu varda akp orada oy kazanmak icin usta'yi aday gosteriyor..buyuk ihtimalle yalandir o haber..
abim antalya'da yasiyor ve oralari cok iyi bilirim..sehrin yuzde 90i zaten istanbulu tutuyor..antalyasporun basina abaramovichi getirsen kimsenin umrunda olmaz..

amour_61
29.05.2013, 12:18
Eleştirenler Muharrem Usta yandaşlarıdır. İlla muhalefet olacaklar ya. Kendileri de aslında takımın iyi yolda olduğunu görüyor ama bunu sindiremiyorlar. Bırakın bu işleri de takımınıza sahip çıkın. Başkan olarak seçtiğimiz Hacıosmanoğlu'nun arkasında durun.

Serdar A
29.05.2013, 12:24

Olaya o taraftan bakmanıza bir şey demem ama benim takıldığım konu, eski yönetimin bu konularda yeni yönetime bilgi vermemesinde ard niyet ararım. Diyebilirsinizki eski yönetimin artık kulüpte ne işi olur? Evet orada daha işleri yok belki ama gerçek Trabzon'lu bu tip konularda yeni yönetime bilgi vermesi gerekmez mi? Bu konu atlansaydı kimin ayıbı olurdu acaba?

Ya da bu konu atlansın diye görmezden mi gelindi? Yeni yönetimin parası yok mesajı verilmek mi istendi? Ben seçim gecesi Trabzon'daki entrikaları görünce, artık aklıma her türlü komplo geliyor arkadaşlar, kusura bakmayın.

İnanılacak şey değil ...
Resmen kumpas kurulmuş.

ismail-dede
29.05.2013, 12:24

Tehlikenin en büyüğü herzaman bu zihniyet olmuştur nokta

aksamvakti
29.05.2013, 12:38
Bence Usta takipçisi olacak Trabzonsporun.. Ben yerınde olsam bir daha ki seçımede yatırım amaclı basketbol takımına yenıden sponsor olurum..

Takımın basarısızlıgını beklemek kotu niyetli bir hareket olur.. bir dahaki secımede kulis yaparak rahat baskan olabilecegini dusunuyorum.. Metin Atasoy ve H. kulacoglu yaktı ustayı..

Ama tabı Hacıosmanoglu cok muazzam işler yaparsa dediklerini yerine getirirse bence bu seçimde hak ettigi baskanlıgı vermez o ayrı..

Hacıosmanoglu şike için getirilmiş bir baskandır.. Savaş varken savaş zamanın insanları cıkar ortaya..

POYRAZ
29.05.2013, 12:46

Bu mesaja alkis tutulur.

zekeriyya
29.05.2013, 12:48
Trabzonspor lu adam için a veyahut b başkan olmuş ne önemi var
iyi ve güçlü Trabzonspor için herkezin çalışması gerekmezmi ?

faysal
29.05.2013, 12:50
Dün, Trabzonspor’un yeni yönetimi ha bismillah demeden sıcak para ile ilgili talep ile beklenildiği gibi karşılaştı.

Muhasebeden elen acil ödemeler için yönetimin önüne konan faturayı iki yönetici Yaşar Asçıoğlu ile Murat Türköz anında karışladılar.

Bu iki yöneticinin 37 milyon liraya yakın sıcak para kaynağı yarattı.......=) 61 saatteki dedikodu haberine göre,öleyse helal olsun adamlara.

Harun-61
29.05.2013, 12:51
Baskan geldi, fb dagilmaya basladi :)

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 12:53
Dün, Trabzonspor’un yeni yönetimi ha bismillah demeden sıcak para ile ilgili talep ile beklenildiği gibi karşılaştı.

Muhasebeden elen acil ödemeler için yönetimin önüne konan faturayı iki yönetici Yaşar Asçıoğlu ile Murat Türköz anında karışladılar.

Bu iki yöneticinin 37 milyon liraya yakın sıcak para kaynağı yarattı.......=) 61 saatteki dedikodu haberine göre,öleyse helal olsun adamlara.

ofluyuz elhadülillah :) benim topraklarım trabzonspor'u parasız bırakmaz.

zekeriyya
29.05.2013, 12:57
offf offf

evrents
29.05.2013, 12:59
Transferler başlasın artık.Kampın başlamasına şunun şurasında bir ay kaldı.Elimizi çabuk tutmalıyız.Diğer takımlar başladı çalışmalara.

AYYILDIZ
29.05.2013, 13:00
Başkan ben gelince 24 saat kalamayacaklar dedi ikisi gitti.Sıra diğerinde.Kork Aziz.

Serdar A
29.05.2013, 13:09
Yönetime yakın emin bir kaynak, TFF’de Trabzonspor kontenjanından yer alan iki üyesi Mustafa Beyazlı ile Taylan Önen’in, istifasını isteyecek. Trabzonspor’un yeni yönetimin MHK’in deki üye Turgay Güdü’nün de istifasını isteyecek.

Bu arada Özkan Sümer’in durumu da netleşiyor. Muhtemelen Sümer’le yollar ayrılacak. (61 saat)

KemalisTS
29.05.2013, 13:11
İşler çok iyi gidiyor. Bir de kupamıza kavuşursak...Bir de seneye şampiyonluğa oynarsak..Of of

Yiğit Gayretli
29.05.2013, 13:13
"Levent Bıçakçı KOVULDU!" haberini okumayı çok istiyorum.

bahadır2561
29.05.2013, 13:16

Aynen bu haber cok iyi olur bizim icin

GÖLONSA
29.05.2013, 13:26

Bu yönetim onun vekaletini hemen iptal edecektir diye düşünüyorum.

Serdær
29.05.2013, 13:27
Tolunay Kafkas tazminat istiyormuş.

zahido
29.05.2013, 13:36

İyi bir Trabzonsporluymuş demek :)

Punisher-61
29.05.2013, 13:43

Istemek dogal hakkidir...

Sent from my iPhone using Tapatalk

İ. SARAL
29.05.2013, 13:43
Adam ister tabi hakkını.

Ahmet Kuru
29.05.2013, 13:56
ofluyuz elhadülillah :) benim topraklarım trabzonspor'u parasız bırakmaz.

Yunus Emre,
Geçenlerde de sormuştum sana ama arada kaynadı...
Yönetim kurulu üyelerimizden Murat Türköz hakkındaki düşüncelerin nelerdir?

blues
29.05.2013, 13:58
Is Akdi sadece bir tarafin ona sadik kalmasi icin varolan bir kagit parcasi degildir!
Sayet Kulüp bir hocayla 3,5 Yillik anlasma imzalamissa ve onun da sartlari yerine getirilmeyecekse,sartlari yerine getiremeyen taraf gerekeni yapmak zorundadir. Bunun trabzonsporlulukla ya da uzaysporlulukla alakasi yoktur.

Ne yani! Adami sen Basi n önüne kov,bir konusma yapma ihtiyaci bile duyma,benim kanimca saygisizca davran sonra trabzonsporluluktan bahset! Konu trabzonsporluluksa o zaman haciosmanoglu trabzonsporluluk gösterisi yapacak ve Tolunay hocayi yollamak istiyorduysa bile yolunca yordaminca yapacakti.

Mellih
29.05.2013, 14:00

İsteyebilir doğal hakkı.. Adam 3.5 yıllık anlaşma için evini satıp gelmiştir belki.. Belki çocuğunun okulunu değiştirdi. Trabzonspor için böyle kararlar alabilirken (atıyorum) sen adamı küfür gibi kovuyosun.. ben olsam bende canımdan öte olan Trabzonspordan tazminat isterim..

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 14:02
Yunus Emre,
Geçenlerde de sormuştum sana ama arada kaynadı...
Yönetim kurulu üyelerimizden Murat Türköz hakkındaki düşüncelerin nelerdir?

kendisi başarılı bir işadamıdır çok fazla tanımam ama iyi şeyler duydum hakkında ahlaklı bir insanmış..

duyduklarım böyle :)

cevap yazmıştım ama biraz geç olmuştu :)

Uğur Odabaş
29.05.2013, 14:02
O değil de yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerini tüm bölmünü izlediğim 'Spartacus' filmine benzetiyorum.

Diziyi elbet izleyeniniz vardır. Haksızlığa başkaldırış ve sonsuz bir azim ile imparatorluğu yıkma savaşı. Elbetki benzetme yapmak istiyorum anlatmak istediğim yakıp yıkmak değil :)

Ali yıldırım ve Akut kocaman'ın istifalarından sonra anlamlı geldi bu bana :)

Celal Demir
29.05.2013, 14:03

dadından yenmez valla...

Ahmet Kuru
29.05.2013, 14:05
duyduklarım böyle :)

cevap yazmıştım ama biraz geç olmuştu :)

EyvAllah...
Kusura bakma cevabını görmemiştim...

Umarım dediğin gibidir.

İ. SARAL
29.05.2013, 14:09
O değil de yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerini tüm bölmünü izlediğim 'Spartacus' filmine benzetiyorum.

Diziyi elbet izleyeniniz vardır. Haksızlığa başkaldırış ve sonsuz bir azim ile imparatorluğu yıkma savaşı. Elbetki benzetme yapmak istiyorum anlatmak istediğim yakıp yıkmak değil :)

Ali yıldırım ve Akut kocaman'ın istifalarından sonra anlamlı geldi bu bana :)

Bizim başkan Game Of Thrones'de ki Stannis Baratheon'un ikizi zaten inanmayan baksın :)

Ogün YAZICI
29.05.2013, 14:13
ben hale daha sportif hamleler bekliyorum.sportif hamlelerde çok yavaşlar.1,5 ay sonra avrupa maçımız var.2-3 hafta sonra kamp başlayacak ve isim bile geçmiyor basında...

Ahmet Kuru
29.05.2013, 14:14
transferi inşAllah kampa yetiştirirler.

İ. SARAL
29.05.2013, 14:17
transferi inşAllah kampa yetiştirirler.

Trabzonspor'da hiçbir zaman transferler kampa yetişmez. :)

özgür6161
29.05.2013, 14:19

Sadri Şener demedi mi Muharrem Usta dışında hiçbiri zahmet edip gelip benden kulüp hakkında bir bilgi istemedi.Mali tablodan tutunda herşeye kadar.Yahu insan gelir yapabilirmiyim,neler yapmam gerekiyor diye danışır.

Kulüp binasının yerini bilmeyen başkan adayları var dedi.

Hacı abi bir zahmet edeydi de soraydı :)

O yapmaz öyle şeyler ama dimi?

Ahmet Kuru
Trabzonspor'da hiçbir zaman transferler kampa yetişmez. :)

Geçen sezon olumsuz anlamda ilkleri yaşamıştık. Bu sezonda inşAllah olumlu anlamda ilkleri yaşarız :)

Uğur Odabaş
ben hale daha sportif hamleler bekliyorum.sportif hamlelerde çok yavaşlar.1,5 ay sonra avrupa maçımız var.2-3 hafta sonra kamp başlayacak ve isim bile geçmiyor basında...

İşte tek hatalarıda bu başkan olmadan önce Transfer yapmayı düşünememişler.

Adamlar daha dün mazbatasını aldı hala transfer olmaması gayet normal gibi duruyor. Yanılıyorda olabilirim acaba bunadım mı :eek::eek:

torul
29.05.2013, 14:20
düzeltme

temel_yilmaz
Trabzonspor delegeleri çok büyük bir oyunu bozmuştur çok net..

Yunus Emre AYAZ
burda SŞ ve MU savunmak saçmalıktan başka bişey değil.

torul
29.05.2013, 14:22
Para para diye oy almaya çalışanların bir ayda bulmamız lazım dedikleri miktar bir günde bulununca bir şok yaşadıkları kesin.
"Siyasi aday değiliz" diyenlerinde cep telefonlarına kimler tarafından hangi adayı destekleme konusunda mesaj attıkları da görüldü.

''yapılmaması halinde Brezilyalı futbolcunun serbest kalacağı belirtilince Hacıosmanoğlu'nun futbolcunun hesabına kendi hesabından 1 milyon 100 bin dolar yatırdığı belirtildi.''

Bu nasıl bi aptallık siz hiç şirket kanun falan duydunuzmu, kendi hesabından henriuqeye para yatırdı bak bak bak hatır gönül işi bunlar zaten resmiyet nedir!!! fıfa da demiş ki bu gün hacı kendi hesabından yatırdı parayı henriueqeye o kim demişler bizim başgan da demiş tamam demişler. para vermedi demiyorum ama bu haberi yapanlar ya angut yada basıyolar yalanı...

Ahmet Kuru
29.05.2013, 14:24
Sadri Şener demedi mi Muharrem Usta dışında hiçbiri zahmet edip gelip benden kulüp hakkında bir bilgi istemedi.Mali tablodan tutunda herşeye kadar.Yahu insan gelir yapabilirmiyim,neler yapmam gerekiyor diye danışır.

ne diyecekti peki? parasızlıktan ağzınız kokuyor, kulübü ekomik olarak çökerttiniz bunu zaten biliyoruz da, parasını vermediğiniz futbolcular var mı? serbest kalabilirler mi? Rezil olma durumumuz var mı? diye sormaları gerekiyordu? Sadri Şener yönetiminin görevi değildi zaten o parayı ödemek. Haklısın.!

ihsan candas
''yapılmaması halinde Brezilyalı futbolcunun serbest kalacağı belirtilince Hacıosmanoğlu'nun futbolcunun hesabına kendi hesabından 1 milyon 100 bin dolar yatırdığı belirtildi.''

Bu nasıl bi aptallık siz hiç şirket kanun falan duydunuzmu, kendi hesabından henriuqeye para yatırdı bak bak bak hatır gönül işi bunlar zaten resmiyet nedir!!! fıfa da demiş ki bu gün hacı kendi hesabından yatırdı parayı henriueqeye o kim demişler bizim başgan da demiş tamam demişler. para vermedi demiyorum ama bu haberi yapanlar ya angut yada basıyolar yalanı...

erkenden gemi azıya almak dan eyin nesi usta....

torul
burda SŞ ve MU savunmak saçmalıktan başka bişey değil.

saçmalığı çok değil 6 ay sonra göreceğiz konuşup durmayın kim ne diyeceğini size sormayacak

Fatih Öztürk
29.05.2013, 14:26
torul hala hazmedemedinmi yeni yönetimi kardeş.alışın artık da.

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 14:26
saçmalığı çok değil 6 ay sonra göreceğiz konuşup durmayın kim ne diyeceğini size sormayacak

burası hayırlı olsun başlığı savunma başlığı değil.

torul
29.05.2013, 14:28
rica etsem beni şikayet edin yalama olmadığım için yöneticilere sol altında yazının uyarı levhasına basarsanız bunu başarırsınız...

Ahmet Kuru
29.05.2013, 14:29
Ben seçimin sonlarına doğru Muharrem Usta'yı destekledim ve duyduklarımdan sonra yapmış olduğumun hata olduğunu, Muharrem Usta nın amacının gerçekten çok çok farklı olduğunu tekrardan fark ettim. Yanılmak utanılacak birşey değil. Biz burada şahısların değil Trabzonspor'un menfaatlerini düşünüyoruz. Daha 2 günlük yönetim için '' görürsünüz başarısız olacaklar '' demek ihanettir, bir Trabzonsporluya yakışmayacak davranıştır.

Celal Demir
29.05.2013, 14:29
rica etsem beni şikayet edin yalama olmadığım için yöneticilere sol altında yazının uyarı levhasına basarsanız bunu başarırsınız...

diğeleri yalamamı yani ? ayıp oluyor artık...

ihsan candas
29.05.2013, 14:30
Ben seçimin sonlarına doğru Muharrem Usta'yı destekledim ve duyduklarımdan sonra yapmış olduğumun hata olduğunu, Muharrem Usta nın amacının gerçekten çok çok farklı olduğunu tekrardan fark ettim. Yanılmak utanılacak birşey değil. Biz burada şahısların değil Trabzonspor'un menfaatlerini düşünüyoruz. Daha 2 günlük yönetim için '' görürsünüz başarısız olacaklar '' demek ihanettir, bir Trabzonsporluya yakışmayacak davranıştır.

çok güzel

Fatih Öztürk
29.05.2013, 14:31
Sen kendini şikayet et.kim uğraşacak şimdi senle kıvrak.

İ. SARAL

Biraz bekleyip zamana bıraksan, bir baksan, görsen neler olacak sonra eleştirsen kimsenin birşey diyeceği yok. Erkenden felaket tellallığı yapmaya gerek yok.

özgür6161
ne diyecekti peki? parasızlıktan ağzınız kokuyor, kulübü ekomik olarak çökerttiniz bunu zaten biliyoruz da, parasını vermediğiniz futbolcular var mı? serbest kalabilirler mi? Rezil olma durumumuz var mı? diye sormaları gerekiyordu? Sadri Şener yönetiminin görevi değildi zaten o parayı ödemek. Haklısın.!

Beyler saçmalamayın...

Gerçekten saçmalamayın...

Tamam başkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu belki de çoğunuzdan iyi tanırım...

Sadri Şener,İbrahim Hacıosmanoğlu,Muarrem Usta ve diğerleri başkan kim olursa olsun bu parayı zaten ödeyecekti...

Ahmet Badaloğlu abimiz kulüp niye bilgi vermez dedi ben de bilinen birşeyi söyledim...

Bakın geçmişi bırakın...

Kulübün açlıktan ağzı kokmuyordu.Kulübün kasasında da 37 Milyon TL yok...

Burada TFF,SPK ve UEFA kurallarını benden daha iyi bilenler varrr...

Onlar susuyor başkana destek için,ben de susuyorum...

Önümüze bakalım geçmişe takılırsak birilerine bbyeee byeee demek zorunda kalırız...

Ahmet Kuru
29.05.2013, 14:35
Beyler saçmalamayın...

Sadri Şener,İbrahim Hacıosmanoğlu,Muarrem Usta ve diğerleri başkan kim olursa olsun bu parayı zaten ödeyecekti...

Ahmet Badaloğlu abimiz kulüp niye bilgi vermez dedi ben de bilinen birşeyi söyledim...

Bakın geçmişi bırakın...

Önümüze bakalım geçmişe takılırsak birilerine bbyeee byeee demek zorunda kalırız...

tüm samimiyetimle söylüyorum, seni görünce foruma giresim gelmiyor.o derece itici bir uslubun var.
ben ne diyorum sen ne diyorsun... Neyse.. Selametle...

Yunus Emre AYAZ
Beyler saçmalamayın...

Bakın geçmişi bırakın...

bakın bu trabzonspor kimsenin babasının malı değil.

seçim sonuçları demokrasi'nin ışığıdır bunu kabullenmek zorundasınız.

çaktırmadan bıyık altından bel altı vurma çabalarını yemezler yani.

şu düşünce yapısı ve şark kurnazlığını bırakın.

herkes yese biz yemeyiz..

Mustafa Ayazoğlu
trabzonspor delegeleri çok büyük bir oyunu bozmuştur çok net..

+ 1461

Fatih Öztürk
29.05.2013, 14:37
Nevzat Şakar, Hasan Yenerli yıllardan Yaşar Aşcıoğlu,Ali Kemal Başaran ve Sebahattin Çakıroğlulu günlere.

özgür6161
29.05.2013, 14:38
tüm samimiyetimle söylüyorum, seni görünce foruma giresim gelmiyor.o derece itici bir uslubun var.
ben ne diyorum sen ne diyorsun... Neyse.. Selametle...

Alışırsın Ahmet alışırsın...Hadi sen de kal selametle...

Badaloğlu
29.05.2013, 14:38

Özgür,

Sen dün akşam beni aramayacak mıydın? Benden cep telefonumu istmedin mi? neden aramadın? Şimdi gelmiş bana burada cevap mı yetiştiriyorsun?

Sadri Şener bu söylediklerinde çok samimiyse, mali kongrede delegelere kapıda faaliyet raporunu dağıtmazdı!

Ayrıca buna şark kurnazlığı derler. Sadri Şener sözüm ona bu açıklamalarıyla seçim öncesi Muharrem Usta'yı işaret ediyor, öyle mi? Delegeler bu numarayı yemedi, tüm Türkiye gördü...

Kendisi kulüp binasını çok iyi biliyor öyle mi? Tam kendisine yakışır açıklamalar...

Fatih Öztürk
29.05.2013, 14:40
Özgürüm hoşgeldin.eski yönetimle yeni yönetim kadrosu arasında ne gibi farklılıklar var sence.

özgür6161
29.05.2013, 14:40
bakın bu trabzonspor kimsenin babasının malı değil.

seçim sonuçları demokrasi'nin ışığıdır bunu kabullenmek zorundasınız.

çaktırmadan bıyık altından bel altı vurma çabalarını yemezler yani.

şu düşünce yapısı ve şark kurnazlığını bırakın.

herkes yese biz yemeyiz..

Şark kurnazlığı?..

Beyler biraz daha sakin olun bence...

Bel altı vurmak?..

Ahh ahh...

Bakın dediğim gibi bırakalım geçmişi şunu bunu önümüze bakalım...

Biz kim başkan olursa olsun destek oluruz dedik.Kaldı ki desteklediğim bir aday da yoktu...

Siz birileri gibi olup millete laf yetiştirmeyin...

Başkanımız gibi icraat yapın,yapılanları anlatın...

Sakin olun ;)

torul
29.05.2013, 14:41
Biraz bekleyip zamana bıraksan, bir baksan, görsen neler olacak sonra eleştirsen kimsenin birşey diyeceği yok. Erkenden felaket tellallığı yapmaya gerek yok.

İyi bakalım şimdilik susuyorum ama uefa elemelerinden sonra burda maçlardan sonra yine burda buluşuruz başarısız olacak bi yönetimi ben görüyosam sizde görebilirsiniz eğer bu adam 6 ay sonra başarısız olursa ona oy veren destekleyen herkes de hatalıdır o zaman velev ki tersi oldu ben hatamı kabul edip sizden ve kurtlar vadisi terk başkanımızdan özür dilerim...

özgür6161
29.05.2013, 14:42
Özgür,

Sen dün akşam beni aramayacak mıydın? Benden cep telefonumu istmedin mi? neden aramadın? Şimdi gelmiş bana burada cevap mı yetiştiriyorsun?

Sadri Şener bu söylediklerinde çok samimiyse, mali kongrede delegelere kapıda faaliyet raporunu dağıtmazdı!

Ayrıca buna şark kurnazlığı derler. Sadri Şener sözüm ona bu açıklamalarıyla seçim öncesi Muharrem Usta'yı işaret ediyor, öyle mi? Delegeler bu numarayı yemedi, tüm Türkiye gördü...

Kendisi kulüp binasını çok iyi biliyor öyle mi? Tam kendisine yakışır açıklamalar...

Ben seni dün arayamadım ama bana bu lafı söylüyorsan burada laf mı yetiştiriyorsun diye iyi ki aramamışım...

Faaliyet raporu dağıtmasını bilmem ama o salondaki herkes ayakta alkışladı %96 lık oyla ibra edildi...

Muharrem Usta'yı desteklemek olarak algıladığınız şey kulüpte olması gereken şey...

Muharrem Usta'yı en son destekleyecek kişiden bahsediyorsun...

Artık önümüze Trabzonsporumuza bakalım...

Fatih Öztürk
29.05.2013, 14:43
Sen hala burdamısın torul.2 günlük başkan ve yönetime sallamaktan başka işin yokmu senin.

szymek7
Arkadaslar Baskan yardimcimiz Ascioglu kulübe, Sayin Türköz ile, 37 milyon TL yatirdiklarini dogruladi... Gerçekten helal olsun!

Yunus Emre AYAZ
Şark kurnazlığı?..

Beyler biraz daha sakin olun bence...

Bel altı vurmak?..

Ahh ahh...

Bakın dediğim gibi bırakalım geçmişi şunu bunu önümüze bakalım...

Biz kim başkan olursa olsun destek oluruz dedik.Kaldı ki desteklediğim bir aday da yoktu...

Siz birileri gibi olup millete laf yetiştirmeyin...

Başkanımız gibi icraat yapın,yapılanları anlatın...

Sakin olun ;)

ben sadri şener ve hacıosmanoğlu yarıştığı seçimlerde ibrahim abiyleydim çok üzüldük beraber.

ama

seçim bitti sadri bey kazandı biz ihtiraslarımız uğruna karalama kampanyasına başlamadık SŞ'nin başkanlığının ve başkan olduğu takımın arkasından gittik.

çünkü aslolan trabzonspor.

burada gelip yok ben sizden iyi tanırım ama o öyle değil bu böyle deil ama auvvvv..

bence bu davranışları bırakıp destek olmaya bakın.

Emrah Akcagöz
İyi bakalım şimdilik susuyorum ama uefa elemelerinden sonra burda maçlardan sonra yine burda buluşuruz başarısız olacak bi yönetimi ben görüyosam sizde görebilirsiniz eğer bu adam 6 ay sonra başarısız olursa ona oy veren destekleyen herkes de hatalıdır o zaman velev ki tersi oldu ben hatamı kabul edip sizden ve kurtlar vadisi terk başkanımızdan özür dilerim...
Hocam, sen ne olsun istiyorsun ? Başkan kim olmalıydı ? Nasıl yönetilmeli kulüp ? Bir yaz da bilelim.

Tutturmuşsun başarısız olacak başarısız olacak. Bir sakin yahu.

szymek7
29.05.2013, 14:44
Yalan yok IHO hiç istemiyordum ama beni her geçen gün yaniltiyor, insallah hep böyle devam eder.

Yönetiminde gerçekten çok güçlü isimler var.

İ. SARAL
29.05.2013, 14:45

Ben de Hacıosmanoğlu'nu desteklemedim ancak artık olan oldu şimdi destek olmalıyız. Zaten zaman herşeyi gösterecek. Başarısız olan gider.

özgür6161
29.05.2013, 14:45
Özgürüm hoşgeldin.eski yönetimle yeni yönetim kadrosu arasında ne gibi farklılıklar var sence.

Abi eski yönetimle yeni yönetimi kıyaslamaya gidersek bir arpa boyu ilerleyemeyiz diyorum...

Bence bu yeni yönetiminde içinde bulunmaması gereken durum...

Bu yönetim ne yapıldıyı anlatmak için değil neler yapılacağını anlatmak için var...

Bırakın onlara bakalım...

Gurpas
29.05.2013, 14:46
Hacı baba be varmı ötesi. Bu adama sempatim artmaya başladı, bakalım önümüzdeki sezon hakem hatalarına maruz kalacağızmı şayet kalırsak ne gibi bir tepki vereceğiz. Efsane bir sezon geçirebiliriz, yavrum beniiiiim.

gudoz81
29.05.2013, 14:46
hacı temizliğe başladı
aziz valizi hazırlasın içerde lazım olacak şeyler
temiz çamaşır gazete ve sigara

özgür6161
29.05.2013, 14:47
ben sadri şener ve hacıosmanoğlu yarıştığı seçimlerde ibrahim abiyleydim çok üzüldük beraber.

ama

seçim bitti sadri bey kazandı biz ihtiraslarımız uğruna karalama kampanyasına başlamadık SŞ'nin başkanlığının ve başkan olduğu takımın arkasından gittik.

çünkü aslolan trabzonspor.

burada gelip yok ben sizden iyi tanırım ama o öyle değil bu böyle deil ama auvvvv..

bence bu davranışları bırakıp destek olmaya bakın.

Yazdıklarımı iyi okumayı deneseniz...

Ben Trabzonspor başkanı kimse destek olurum...

Ben geçmişi bırakıp geleceğe bakın diyorum...

Burada yanlış bilgilere susacak kadar destekliyorum...

Olay bu...

Fatih Öztürk
29.05.2013, 14:47
Abi eski yönetimle yeni yönetimi kıyaslamaya gidersek bir arpa boyu ilerleyemeyiz diyorum...

Bence bu yeni yönetiminde içinde bulunmaması gereken durum...

Bu yönetim ne yapıldıyı anlatmak için değil neler yapılacağını anlatmak için var...

Bırakın onlara bakalım...

Doğru diyorsun kardeşim.

ihsan candas
29.05.2013, 14:48
Arkadaslar Baskan yardimcimiz Ascioglu kulübe, Sayin Türköz ile, 37 milyon TL yatirdiklarini dogruladi... Gerçekten helal olsun!

iyi hoş da,şahsi yardımlarla nereye kadar,hani balık vermek yerine,balık tutmayı öğretmek elzem artık.....

Gurpas
29.05.2013, 14:48

Borçmu, hibemi acaba :)

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 14:49
Yazdıklarımı iyi okumayı deneseniz...

Ben Trabzonspor başkanı kimse destek olurum...

Ben geçmişi bırakıp geleceğe bakın diyorum...

Burada yanlış bilgilere susacak kadar destekliyorum...

Olay bu...

inşallah o zaman.

yani net olun.

benim istediğim bu trabzonspor hep üstü kapalı cümlelerden çekti.

torul
29.05.2013, 14:51
Hocam, sen ne olsun istiyorsun ? Başkan kim olmalıydı ? Nasıl yönetilmeli kulüp ? Bir yaz da bilelim.

Tutturmuşsun başarısız olacak başarısız olacak. Bir sakin yahu.

bak kardeşim birileri bana muharrem usta sana para veriyo da dedi biz ne dediysek o ben muharrem ustayı destekledim ama geri kalan 4 adayda sadece hacıyı istemedim o da oldu kim gelse çok problem olmazdı ama azıcık vizyon istedik biz proje istedik bazıları kupa istedi alırlar şimdi, ama bunu uzatmayalım dediğim gibi bitsin ben daha bişey söylemiyorum ama her mağlubiyetten sonra burda olacağım inşallah tersinde özür dilemeye gelirim diyorum sadece...

murat
Artik usta,sener laflarini birakip onumuze baksak? Secim karari cikmasindan beri kisir bir tartisma var burada. Hic yakismiyor bizlere. Tek askimiz bordomavi'dir. Ne haci ne usta nede sener. Sadri Senere tesekkur edip gonderelim ve secilen baskana saygili olalim yeter. Elestirmek hepimizin dogal hakki ama suclama varsa ispatta olsun. Bize "camur at izi kalsin" mantigi yakismaz.

Fatih Öztürk
O kadar büyük paralar hibe olmaz.kulübün mali yönden önünü açmak için para takviyesidir.

szymek7
29.05.2013, 14:52
iyi hoş da,şahsi yardımlarla nereye kadar,hani balık vermek yerine,balık tutmayı öğretmek elzem artık.....

Illaki! onlarda bunun bilincindedir eminim ama suan çok acil sicak paraya ihtiyaç var malesef

Fatih Öztürk
29.05.2013, 14:52
bak kardeşim birileri bana muharrem usta sana para veriyo da dedi biz ne dediysek o ben muharrem ustayı destekledim ama geri kalan 4 adayda sadece hacıyı istemedim o da oldu kim gelse çok problem olmazdı ama azıcık vizyon istedik biz proje istedik bazıları kupa istedi alırlar şimdi, ama bunu uzatmayalım dediğim gibi bitsin ben daha bişey söylemiyorum ama her mağlubiyetten sonra burda olacağım inşallah tersinde özür dilemeye gelirim diyorum sadece...

Mağlubiyetlerde burda ol.seni bizzat ben karşılayıp tebrik edeceğim.

Hüseyin Başoğlu
29.05.2013, 14:54
daha neyin karın ağrısını yaşıyoruz ben anlamadım....Seçimler oldu bitti...adamlar calısmaya baslamadan elestirmeye baslanılıyor yine...

Fatih Öztürk
29.05.2013, 14:55
daha neyin karın ağrısını yaşıyoruz ben anlamadım....Seçimler oldu bitti...adamlar calısmaya baslamadan elestirmeye baslanılıyor yine...

Sindirim sistemleri ağır çalışıyor olabilir.

biltrabzon
29.05.2013, 14:56
T.C Sadi Karakaş ‏@sadioftrb 18 dk

İHO lu Zorlu Otel de Aşçıoğlu için " uçağıyla geldi, işi vardı gitti" dedi. Uçak kiralık çıktı. Bize şekil değil icraat lazım!!!

torul
29.05.2013, 14:57
Mağlubiyetlerde burda ol.seni bizzat ben karşılayıp tebrik edeceğim.

sen of uğruna mikro milliyetçilik yapıp destekle yönetimini tebrikler sizin mağlubiyetten sonra ben başarısızlığı desteklemem ben trabzonspor taraftarıyım başkanın nereli olduğuna değil ne kadar trabzonsporlu olduğuna vizyon ve parasına bakarım sen tartışmayı uzatma bu arada dediğin gibi az var uefa maçlarına o zaman bakarız...

Fatih Öztürk
Sindirim problemi olanların mesajları aralıksız devam ediyor.neymiş uçağı kiralıkmış?elinin altındaki netten girde gör bakalım kaç tane uçak alacak servete sahip.

Hüseyin Başoğlu
Sindirim sistemleri ağır çalışıyor olabilir.

muz verelim :D olmadı erman toroğlu na gönderelim :D

alper*
29.05.2013, 14:58
Hacıosmanoğlu Trabzonspor başkanlığını en çok hakeden isimlerden biriydi.

Üstelik sürekli dile getirdiğimiz o başkan olmadığı halde hizmet eden kişilerin en başında geliyordu.

O kadar güç odağını karşısına alarak hakkımızı yiyenlere söylenebilecek ne varsa söyledi. Hiç kimseden korkmadı.

Hizmetse hizmet, başkan olmadan yaptıkları ortada.

Belirtmek isterim, pek çok kişi kazanacağı parayı şunu bunu düşünerek hareket ederken bu adam Trabzonspor sevgisiyle hareket etti.

Başkalarının kazandığı para para da Başkan'ın ki kese kağıdı mıydı?

Mustafa YILMAZ
29.05.2013, 14:59

dostum seni tanımıyorum ama tamamen art niyetli görüyorum imzan bile öyle mazbatasını yeni almış bir yönetimi hele ki herkesin takdirini kazanmış bir reşit hocayı istifaya çağırman çok enteresan geldi bana birde her mağlubiyetten sonra burdayım demen sanki Trabzonspor'un maç kaybetmesini istemeni çağrıştırıyor buda çok çirkin bir durum.

Badaloğlu
29.05.2013, 15:00
Ben seni dün arayamadım ama bana bu lafı söylüyorsan burada laf mı yetiştiriyorsun diye iyi ki aramamışım...

Faaliyet raporu dağıtmasını bilmem ama o salondaki herkes ayakta alkışladı %96 lık oyla ibra edildi...

Muharrem Usta'yı desteklemek olarak algıladığınız şey kulüpte olması gereken şey...

Muharrem Usta'yı en son destekleyecek kişiden bahsediyorsun...

Artık önümüze Trabzonsporumuza bakalım...

Sadri Şener'i kim ibra ettiyse, gitsinler Nuri Albayraktan özür dilesinler!

Evet bu lafı sana söylüyorum çünkü sen bana akşam seni arayacağım ağbi cep numaranı verirmisin, dedin. Bende sana cep numaramı verdim ama aramadın. Neden aramadığını bilmiyorum vardır bir nedeni tabi ama insan nezaketende olsa bir haber verir. Müsait olmadığını söyleyebilirdin.

Celal Demir
29.05.2013, 15:00

İHO lu Zorlu Otel de Aşçıoğlu için " uçağıyla geldi, işi vardı gitti" dedi. Uçak kiralık çıktı. Bize şekil değil icraat lazım!!!

iyiki hacı başkan seçilmiş ALLAH ım sna şükürler olsun... büyüksün başkan...

Fatih Öztürk
29.05.2013, 15:02
sen of uğruna mikro milliyetçilik yapıp destekle yönetimini tebrikler sizin mağlubiyetten sonra ben başarısızlığı desteklemem ben trabzonspor taraftarıyım başkanın nereli olduğuna değil ne kadar trabzonsporlu olduğuna vizyon ve parasına bakarım sen tartışmayı uzatma bu arada dediğin gibi az var uefa maçlarına o zaman bakarız...

Oflu olduğum için destekliyorsam senin çirkin meziyetlerine sahip olayım inşallah.ailemden 4 kişi kongre üyesi 2008 seçimlerinde Hacıosmanoğluna karşılık Sadri Şenere oy verdik.yok mikroymuş mikropmuş.zihninin önündeki perdeyi kaldır.beceremiyorsan gelip burda insanları tahrik etme.para ve vizyon mevzusuna gelince çok çok emin olki Hacıosmanoğlunun yönetimi vizyon ve parada bundan önceki Trabzonspor yönetim tarihinin en iyisidir.

torul
29.05.2013, 15:03
dostum seni tanımıyorum ama tamamen art niyetli görüyorum imzan bile öyle mazbatasını yeni almış bir yönetimi hele ki herkesin takdirini kazanmış bir reşit hocayı istifaya çağırman çok enteresan geldi bana birde her mağlubiyetten sonra burdayım demen sanki Trabzonspor'un maç kaybetmesini istemeni çağrıştırıyor buda çok çirkin bir durum.

Ya bakın çirkin yorumları siz yapıyorsunuz başarıyı en çok ben isterim burda ondan dolayı bu kadar eleştirim malesef bazıları gaz vermeyi kupa aramayı bazı takımlara hakaret etmeyi bekliyor bi başkandan bu noktada ayrılıyoruz o kadar...

Mustafa Ayazoğlu

Bu alkış sadece ve sadece 2010-2011 başarısı için

3 Temmuzdan sonra yaptığı hatalar yüzünden gitti. (Transferler, Şenol Güneş ile yollarını ayırması)

Alkış borç için değildi.

biltrabzon
Sadri Şener'i kim ibra ettiyse, gitsinler Nuri Albayraktan özür dilesinler!

Evet bu lafı sana söylüyorum çünkü sen bana akşam seni arayacağım ağbi cep numaranı verirmisin, dedin. Bende sana cep numaramı verdim ama aramadın. Neden aramadığını bilmiyorum vardır bir nedeni tabi ama insan nezaketende olsa bir haber verir. Müsait olmadığını söyleyebilirdin.

Insanlarin elestirelerine terbiyesizce yorum yapanlar var,geregini yapin.Yoksa bizde agzimizi bozacagiz.Hemen 1-2 msj yukarda adamin yazdiklari.

Fatih Öztürk
29.05.2013, 15:04
muz verelim :D olmadı erman toroğlu na gönderelim :D

Yetmezzzz:D

Emrah Akcagöz
29.05.2013, 15:06
Yakıştırmalar şık olmamış. Seçim döneminde herkes istediğini destekleyebilir ancak artık seçim bitti ve kulübün bir başkanı var artık. Sizin yaptığınız takımın yenilmesini beklemek hatta istemek. Ancak bir Trabzonspor taraftarına bu yakışmaz. Ben de Hakan beyin gelmesini istiyordum ams olmadı. Hatta çok geride kaldı. Artık gün birlik ve beraberlik günüdür.

Lütfen, sadece biraz saygı.

Celal Demir
29.05.2013, 15:06
şu anda başkanı haksız yere eleştiren bazı kişiler eminim lig başlasında biz haklı çıkalım diyorlardır malesef. ve bunlar TRABZONSPOR lu!!!

Fatih Öztürk
29.05.2013, 15:07
Arkadaş eleştiri yapıyormuş gördünüzmü?
Cevap şeklimizde terbiyesizceymiş!
Senin ve sen gibileri 3 gündür seçilmiş başkana fütursuzca edebsizce saldıracaksın,olmadık yerden vurmaya kalkacaksın ama sana cevap verilmeyecek dimi?

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 15:07
iyiki hacı başkan seçilmiş ALLAH ım sna şükürler olsun... büyüksün başkan...

hazım sorunları baş gösteriyor naparsın.

Emrah Akcagöz
29.05.2013, 15:09
Arkadaşlar Trabzonspor'un "T" sini büyük yazın.

Topuklarınıza sıkasım geliyo.

Celal Demir
29.05.2013, 15:10
hazım sorunları baş gösteriyor naparsın.

anlamıyorumya şimdi başkan herşeyi doğru yapacak diye bişey yok. mutlaka hataları olacak bizde eleştiricez belkide çok sert eleştirilerimizde olacak ama dam daha yeni gelmiş hiçbir icraatı yok teknik adam değişikliğinden başka maksat eleştirmek olsun. eminim puan kaybettiğimizde zil takıp oynayacaklar buralarda.

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 15:10

oflular mikro milliyetçi öyle mi ?

:D:D

asıl ofluları ayrı göstererek mikro milliyetçiliğin dik alasını yapıyorsunuz.

ben ofluyum kendimi ayrı görmüyorum TRABZONLUYUM ama siz oflular mikro milliyetçi diye yaftalama yaparsanız asıl mikro olan sizsiniz.

Badaloğlu
29.05.2013, 15:12
Insanlarin elestirelerine terbiyesizce yorum yapanlar var,geregini yapin.Yoksa bizde agzimizi bozacagiz.Hemen 1-2 msj yukarda adamin yazdiklari.

Değerli kardeşim... Eğer bir mesajda hakaret ya da forum kurallarına aykırı yazılar varsa anında raporlayın diyoruz. Hangi mesajdan şikayetiniz varsa o mesaja gelin ve avatarın alt kısmında trafik levhasına benzeyen ! işaretini tıklayın. Ve şkayetinizi belirtin. Ben forum yöneticisi değilim arkadaşlar. Normalde bu işleri forum yöneticisi arkadaşlar hallediyorlar. Böyle söyleyince hangi mesaj olduğunu aramak zorunda kalıyorum. Bir sürü mesaja teker teker bakmak durumunda kalıyoruz.

Sadece raporlayın forum kurallarını ihlal eden kimse gereği yapılsın.

Helvacı61
29.05.2013, 15:13

size ne adamın uçağından .adam klübün ödemelerini yaptı önünü açtı.ne kadar cahil insanlarsınız.ben ustayı istedim ama iyki hacı gelmiş...usta gelmdi .klüp batmadı...alınan bütün kararlar doğru

Fatih Öztürk
29.05.2013, 15:14
Bazı taraftarlardan git gide tiksinmeye başladım.burda Sadri Şenere,Şenol Güneşe edilen hakaretlere cevap verdiğim için defalarca ceza aldım.ortak paydamız Trabzonsporumuzu tartışmaya geliyoruz daha toprağı kurumamış 2 günlük yönetime edilen laflara bakarmısın.anlaşılan bu aralar bol ceza alacağım.

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 15:15
anlamıyorumya şimdi başkan herşeyi doğru yapacak diye bişey yok. mutlaka hataları olacak bizde eleştiricez belkide çok sert eleştirilerimizde olacak ama dam daha yeni gelmiş hiçbir icraatı yok teknik adam değişikliğinden başka maksat eleştirmek olsun. eminim puan kaybettiğimizde zil takıp oynayacaklar buralarda.

taraf olan bertaraf olur.

onlarda zamanla bunu yaşayacaklar.

alper*
29.05.2013, 15:15
Arkadaşlar Trabzonspor'un "T" sini büyük yazın.

Topuklarınıza sıkasım geliyo.
Taraftar havaya girdi :D

zahido
29.05.2013, 15:17
Şu kulübün kasasına para koyma olayını bilen birisi varsa söyleyebilir mi?

Gerçekten böyle bir olay var mı?

Yoksa twitter söylentisi gibi bişey mi?

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 15:19

2 gündür aynı soruyu sorup aynı cevabı alıyorsun.

tek muharremin mi parası vardı veremez mi adamlar.

zorunuza giden ne ?

hodlu
Koskoca Trabzonspor takımını gs'nin altyapısına çevirenleri, ne bu taraftar ne de tarih affetmeyecek. Sn. Hacıosmanoğlu bence doğru işler yapıyor ama herkez biraz sabırlı olsun...

Celal Demir
taraf olan bertaraf olur.

onlarda zamanla bunu yaşayacaklar.

ben tarafım ama Trabzonspor dan tarafım başkanın yanlışı olduğundada en ağır eleştirileri yaparım hatta istifaya bile davet ederim aynı Nuri Albayrakta Sadri Şenerde olduğu gibi..

temel_yilmaz
29.05.2013, 15:20
Yalniz bazılarına pis koymuş Hacıosmanoğlu'nun seöçilmesi,kırım kongo kanamalısı gibi kan emmek için resmen Trabzonspor'un başarısızlığını bekliyorlar.

Helvacı61
29.05.2013, 15:21

kardeşim ödemeler nasıl yapılıyor. adamlar gelmden parayı hazırlamış..muharrem ben gelmezsem klübün1tl i yok diyordu...

Celal Demir
29.05.2013, 15:21
Koskoca Trabzonspor takımını gs'nin altyapısına çevirenleri, ne bu taraftar ne de tarih affetmeyecek. Sn. Hacıosmanoğlu bence doğru işler yapıyor ama herkez biraz sabırlı olsun...

bizde onu diyoruz abi elbette yanlış yapacak bizde eleştireceğiz ama şimdiden eleştirmeye başlamak alenen TRABZONSPOR a ihanettir.

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 15:22
Yalniz bazılarına pis koymuş Hacıosmanoğlu'nun seöçilmesi,kırım kongo kanamalısı gibi kan emmek için resmen Trabzonspor'un başarısızlığını bekliyorlar.

olay budur :)

ama avuçlarını yalayacaklar.

hodlu
29.05.2013, 15:22
Hacıosmanoğlu gibi başkan ben görmemiştim.Helal olsun daha ilk gününde şikeciler birbirine girdiler...........

Badaloğlu
29.05.2013, 15:26

Değerli kardeşim,

Ne kadar boş konuştuğunun farkında mısın? Oflular ve mikro milliyetçilik işine hiç girmeyelim, ayıp oluyor çünkü. Saçma sapan konuşmalarla ne dediğinizden haberiniz yok. Bu nasıl bir mikro milliyetçiliktir ki; Muharrem Ustanın listesinde Hacıosmanoğlu'nun akrabaları olan Nuhoğlu sülalesinden ve Of'lu hemşehrileri vardı. Artık kesin şu saçmalığı...

Senin için vizyon paradır, benim için ise dik duruştur. Aradaki fark sadece bu... Muharrem Usta'nın listesinde 7 tane yönetici adayının kendi listelerine oy vermeye hakkı yoktu. Muharrem bey eğer seçimi kaybettiyse nedenlerini arıyorsa önce buradan başlamalı! Kendi yönetimine oy veremeyen abaşkan ve 6 tane yönetici adayı... Kendisine oy veremeyen adama ben neden vereyim ki!

Ömer Öztürk
29.05.2013, 15:29

:alkış::alkış: Trabzonda adamcılık bitmedikçe işimiz zor.

Mustafa Ayazoğlu
29.05.2013, 15:29
sadri şener ile 3 temmuzdan sonra 2 sezon heba oldu borç 2 ye katlandı.

2 gün geçti , neden şampiyon olamadık diyenler çıkacak YUH

zahido
29.05.2013, 15:31
2 gündür aynı soruyu sorup aynı cevabı alıyorsun.

tek muharremin mi parası vardı veremez mi adamlar.

zorunuza giden ne ?

ne diyosun ya?

temel_yilmaz
29.05.2013, 15:31
Umarım Hacıosmanoğlu çok başarılı olurda tarihimize güzel sayfalar ekleriz..

Diyebiliyormusun diyemiyorsun,neden çünki senin derdin Trabzonspor başarısı değil senin derdin kendi adamının orda olması başarı,başarısızlık umrunda değil,o ladar hırs dolusunki nasıl olur neden olur diye kendini yiyorsun..

Trabzonspor başarısızlığı İstanbul il sınırlarında falanca yerlerde aramasın kendi içine baksın klübe baykuş gibi çöken bu zihniyeti temizlemekle başlasın..

Ömer Öztürk
29.05.2013, 15:32
usta bazılarına iyi çalımış anlaşılan hala seçim havasından cıkamadılar ...

ziyaretci
29.05.2013, 15:33
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
Değerli kardeşim,

Ne kadar boş konuştuğunun farkında mısın? Oflular ve mikro milliyetçilik işine hiç girmeyelim, ayıp oluyor çünkü. Saçma sapan konuşmalarla ne dediğinizden haberiniz yok. Bu nasıl bir mikro milliyetçiliktir ki; Muharrem Ustanın listesinde Hacıosmanoğlu'nun akrabaları olan Nuhoğlu sülalesinden ve Of'lu hemşehrileri vardı. Artık kesin şu saçmalığı...

Senin için vizyon paradır, benim için ise dik duruştur. Aradaki fark sadece bu... Muharrem Usta'nın listesinde 7 tane yönetici adayının kendi listelerine oy vermeye hakkı yoktu. Muharrem bey eğer seçimi kaybettiyse nedenlerini arıyorsa önce buradan başlamalı! Kendi yönetimine oy veremeyen abaşkan ve 6 tane yönetici adayı... Kendisine oy veremeyen adama ben neden vereyim ki!

:alkış::alkış::alkış:

Yunus Emre AYAZ
ne diyosun ya?

gayet açık yazdım 2 gündür aynı şeyi sorup duruyorsun 20 trilyon vermemiştir asparagastır vsvs buna arka çıkacak twit paylaşımları.

bırakın artık bu işleri keyfini çıkarın şuan ki durumun.

Sercan Keleş
Değerli kardeşim,

Bu bakış açısıyla olaya bakıldığı için Türkiye'de Cumhuriyet Halk Partisi Lideri Yerden Yere vurulmuştur.

Olaya biraz Geniş Perspektiften bakalım. Adam Adaylığını koydu Kazanamadı. Eğerki Gerçekten Trabzonspor Aşığı ise Zaten bu dakikadan sonra Trabzonspor İçin çalışmalara başlar. Bize düşen Bekleyip varolan yönetimin arkasında durmaktır.

Yalnız Şunuda Unutmayalım Eğer ki Muharrem Usta Seçilseydi Forumda Muharrem Ustaya İnanılmaz hakaretler Havada uçuşacaktı bunu hepimiz biliyoruz. O Yüzden Sakin olalım.

Turan Bebek
29.05.2013, 15:34
Hacıosmanoğlu gönlümden geçen başkan adayı idi... seçildiği için de mutlu oldum. Takımın kötü gittiği zamanlarda bile fırsatçılık yapıp kulübü zora sokacak açıklamalarda bulunmadı. İstanbul takımlarına karşı sert tutumu her zaman hoşuma gitmiştir. Çünkü onlara karşı yumuşak durmak bize hep kaybettirdi. Madem ki futbolu onların bildiği (!) şekilde oynamak gerekiyor o zaman ona göre strateji izlemek gerekir. Öze dönüş konusunda yönetime desteğim sonsuz. Ancak unutulmamalıdır ki bu takım sadece Trabzonluların değil tüm Trabzonspor sevdalılarınındır. Bu takımı Trabzon şehrine indirgemek en büyük yanlışlardan biri olur. Gönül verenleri kırmamak, üzmemek gerekir. İç çekişmelerden uzak durmak, bu takıma gönül veren herkesten maksimum fayda sağlamak gerekir ki İstanbulla mücaedele edebilelim. Yoksa bu kısır döngü bir 30 yıl daha sürer gider.

Yunus Emre AYAZ
29.05.2013, 15:34
usta bazılarına iyi çalımış anlaşılan hala seçim havasından cıkamadılar ...

:alkış::alkış::alkış:

ozturk
29.05.2013, 15:35
İstemediği aday seçildiği için takımın başarısızlığını istemek iyi niyetle ve samimiyetle açıklanamaz. Muharrem Usta seçilseydi de aynı şey geçerli olurdu.
Takımı iyi yerlere taşımak için 5 aday çıktı. Kazanana hep beraber destek olmalıyız. Bütün camianın başkanıdır.

Elin oğlu bin bir türlü yüz kızartıcı yanlışa saplanmış buna rağmen bile elemanlar birlik beraberlik içinde başkanlarını savunuyor.

Örnek almalıyız.

Royal Heart
29.05.2013, 15:35
Hacıosmanoğlu gönlümden geçen başkan adayı idi... seçildiği için de mutlu oldum. Takımın kötü gittiği zamanlarda bile fırsatçılık yapıp kulübü zora sokacak açıklamalarda bulunmadı. İstanbul takımlarına karşı sert tutumu her zaman hoşuma gitmiştir. Çünkü onlara karşı yumuşak durmak bize hep kaybettirdi. Madem ki futbolu onların bildiği (!) şekilde oynamak gerekiyor o zaman ona göre strateji izlemek gerekir. Öze dönüş konusunda yönetime desteğim sonsuz. Ancak unutulmamalıdır ki bu takım sadece Trabzonluların değil tüm Trabzonspor sevdalılarınındır. Bu takımı Trabzon şehrine indirgemek en büyük yanlışlardan biri olur. Gönül verenleri kırmamak, üzmemek gerekir. İç çekişmelerden uzak durmak, bu takıma gönül veren herkesten maksimum fayda sağlamak gerekir ki İstanbulla mücaedele edebilelim. Yoksa bu kısır döngü bir 30 yıl daha sürer gider.

Edit: Dikkatli okuyunca daha iyi anladım ne demek istediğinizi, pardon.