PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Kongresi | İ.Hacıosmanoğlu: 1.567 / M.Usta: 1.491

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Sefa
23.05.2013, 22:40
25-26 Mayıs tarihlerinde yapılacak seçimde Başkan Adayları ve listeleri belli oldu.

Listelerin açıklanmasının ardından yeni bir anket açıyoruz.

Başkan Adayları ve Listeleri:

Emre Aksoy: Cemil Genç, Sami Karaman, Koray Turan, Osman Zaman, Hakan Usta, Adem Kılıç, Emanullah Tüfekçioğlu, Yunus Hacıahmeoğlu, Temel Kofoğlu, Hikmet Onay, Rıfat Genç, Sabri Hacıahmetoğlu, Temel Çakır, Dursun Ali Sakarya

Yedek Üyeler: Murat Yavuz, Mehmet Kalemci, Tuncer Birinci, İsmail Kaynar, Kenan Emiroğlu, Ali Kaplan, Şahin Birsen

Hakan Kulaçoğlu: Davut Yurttaş, Hülya Kalaycıoğlu, Hakan Orhan, Burak Gürdal, Özkan Öztürk, Hüseyin Avni Danyal, Hasan Osman Çelik, Sabih Tekin Çağlar, Osman Nuri Özyazıcı, Rıfat Emre Sönmez, Talat Yeşiloğlu, Osman Ataman, Gürsel Yulgu, Sonay Çavuşoğlu

Yedek Üyeler: Rahmi Özçilingir, Selçuk Okan Kartal, Mehmet Aygün, Aydın Aktaş, Burak Onur, Selim Emre Ar, Hüsnü Alpkan Günay

İbrahim Hacıosmanoğlu: Ali Kemal Başaran, Yaşar Aşçıoğlu, Sebahattin Çakıroğlu, Murat Türköz, Ali Uzunay, Ömer Yeşilyurt, Köksal Güney, Abdi Salih Üstün, Yakup Aslan, Engin Muhammet Kara, Engin Hacısalihoğlu, Onur İncehasan, İrfan Coşkun, Osman İlyas

Yedek Üyeler: Ahmet Turan, Erol İbrahim Ağaoğlu, Ömer Demir, Çetin Kansız, Köksal Sadıklar, Mehmet Terzi, Ufuk Pervanlar

Metin Atasoy: Kemal Kılıç, Aygün Karakaş, Yüksel Şimşek, Ali Rıza Egemen, Ümit Celal Özgür, Salih Bülbüloğlu, İbrahim Coşkuner, Mustafa Gültepe, Burhan Cahit Erdem, Abdulaziz Bahadır, Hakan Aygün, Ekrem Ayhan Kuleyin, Ahmet Uğuz Zihni, Bekir Aktürk

Yedek Üyeler: Haluk Hayali, Ahmet Hacısalihoğlu, Gündoğdu İskefiyeli, Abdulkadir Uludüz, Soner Yavuz, Sami Soyak, Osman Can

Muharrem Usta: Celil Hekimoğlu, Hüseyin Balaban, Ahmet Çubukçu, Ali Yaşar Bayram, Sibel Suiçmez, Bekir Bülbüloğlu, Soysal Algan, Ali Nuhoğlu, Coşkun Bülbül, Gençağa Meriç, Mustafa Yılmaz Odabaş, Nurettin Aydın, Kazım Şengöçsel, Gökhan Saral

Yedek Üyeler: Levent Eyüboğlu, Veysel Taşkın, Kemal Halil, Ceyhun Eskici, Hasan Aktaş, Ersun Kalfa, Serdar Boğoçlu

Mert'
23.05.2013, 22:41
Usta.

DeAgLeMaNyAq
23.05.2013, 22:42
İlk oyu verdim hayırlı olsun...

Hüseyin Başoğlu
23.05.2013, 22:43
İlkindede Hakan Kulaçoğluna vermiştim yine Hakan Kulaçoğluna verdim

Murat'
23.05.2013, 22:45
Oyumuzu verdik hayırlı olsun bakalım. :)

Bu arada bu Yaşar Aşçıoğlu nasıl olmuş da Hacıosmanoğlu gibi bir adamın altında çalışmayı kabul etmiş anlayamadım.

Samet Yildirim
23.05.2013, 22:46
Ben oyumu Muharrem Ustaya verdim.

Muharrem Usta`nin listesi ve alanlari...

--Celil Hekimoglu - Hekimoğlu Döküm Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı.
--Coskun Bülbül - 1972 Vakfıkebir doğumlu, İstanbul ve Kocaeli'nde Petrol, Gayrimenkul ve trüzim işiyle uğraşiyor
--Ali Nuhoglu - Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı, kendisi Of ludur
--Bekir Bülbüloglu – DYP eski il Baskani, eski Yöneticilerimizden, Bülbüloglu Sirket Grubun Yöneticisi
--Gençağa Meriç - 1962 Of doğumlu, Meric Insaat Yönetim Kurulu Baskani --> İstanbul'da başlatılan Kentsel Dönüşüm Projesi'nin öncülerinden, Istanbulda kentsel dönüsümle ilgilenen 4 sirketi var.
--Dr. Ahmet Çubukçu - Beyin ve Sinir Cerrahı
--Hüseyin Balaban - 2 Nolu Yol-İş Sendikası Başkanı
--Ali Bayram - Trabzon'da Peugeot bayisi, yine Trabzon ve Maraşta enerji işiyle uğraşıyoruz.
--Av. Sibel Suiçmez - Eski Baskanimiz Ahmet Celal Atamanin kizi, Eski DSP il Baskani
--Gökhan Saral – Of`lu – Egitim; Karadeniz Teknik Üniversitesi -- Koza Altın İşletmeleri A.Ş. Mastra Altın Madeni Tesis Mühendisi (Yanlis bigi degilse eger) - Taahhüt alt yapı ve üst yapılarda bir çok projeleri gerceklestirdiler.
--Soysal Algan – Makine Mühendisi – Sanayici.. Trabzon Liselerinden Yetişenler Derneğ Baskani
--Mustafa Yilmaz Odabas - Elektrik Mühendisleri Yıllarca Elektrik Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanlığını yaptı. Eski MHP milletvekili adayi.
--Nurettin Aydin – Eski As Baskanimiz - Trabzon Ulaştırma Bölge Müdürü – (Baska bilgi edinemedim)
--Kazim Sengöcgel – Yomralı EMG Group’tan

----------------------------------------------------
Yedek Listeden birkaci

--Levent Eyüboğlu – 1969 Trabzon dogumlu… Su an 7 ülkede Alisveris Merkezleri yapiyor - Multi Turkmall İcra Kurulu Başkanı (Türkiyedeki AVM Forumlarin sahibi), Proje konusunda yönetim kuruluna elimden gelen desteği vermeye çalışacağım dedi.

--Serdar Bogoclu – Eski Yöneticimiz (Sadri Senerin ilk döneminde vardi) – Is Adami

--Ceyhun Eskici – Insaat Mühendisi - Trabzonspor Basketbol Kulubunun eski yöneticisi

kral 61
23.05.2013, 22:47
İlk oyum M.Usta ama şimdi içimden gelmiyor bakalım bir daha listelere bakıcam

Arif Timurcioğlu
23.05.2013, 22:47
3. anket hayırlı olsun.

exelans_25
23.05.2013, 22:48
hadi hayirlisi ustaya verdim oyumu

kral 61
23.05.2013, 22:49
İkinci oyum İ.Hacıosmanoğluna verdim hayırlısı ama en güçlü aday M.Usta

Bilal Karadeniz
23.05.2013, 22:50
listelere bakınca muharrem usta'nın yönetimi daha önde bende oyumu muharrem usta'ya attım.

Murat'
23.05.2013, 22:50
Muharrem Usta'nın listesinden hiçbir şey anlamadım.

İnfantino
23.05.2013, 22:51
Muharrem Usta alır gibi.

Sadettin_
23.05.2013, 22:53
ben tekrar hakan kulacogluna verdım . tarafım bellı olsun . Ama muharrem usta kazanır

Tolga
:d :d :d

kral 61
M.Usta destekliyordum ama Ankara'daydım olanlardan sonra kesinlikle gelmemeli listesinde kim olursa olsun dün biber gazı aklımızı başımıza getirdi...

Fatih
Usta'ya oy vermek alternatifi yok diye Akp'ye o vermek gibi bir şey.:)

Badaloğlu
23.05.2013, 22:54
M.Usta destekliyordum ama Ankara'daydım olanlardan sonra kesinlikle gelmemeli listesinde kim olursa olsun dün biber gazı aklımızı başımıza getirdi...

Yani???

Emre GÜRDAL
23.05.2013, 22:55
Dun emre aksoy genclik parkindaydi...ayni bildigin ali koc a benzio...

Ahmet Kuru
23.05.2013, 22:56
Usta'ya oy vermek alternatifi yok diye Akp'ye o vermek gibi bir şey.:)

Aynen öyle Fatih... Keşke Hakan Kulaçoğlu nun kazanma şansı olsa... ama malesef.

Hüseyin Başoğlu
23.05.2013, 22:57

pis pis gülme :D

Tolga
23.05.2013, 22:58
Hüseyin Başoğlu

Benim adayım Hüseyin, bizim Hüseyin, forumumuzun atarlı sevecen çocuğu, o bizden biri :) Başbakan maşası yada "Mafyavari" değil :)

kral 61
23.05.2013, 22:59
Yani???

Hükümet destekli birisi gelmemeli dün bize yapılan müdahale teröriste yapılmıyor anladımki bu Ülkede bizi hiçe sayıyorlar ve aşağılıyorlar artık bu düzeni bozarız

Serdar A
23.05.2013, 23:00
İlkeli bir duruş ve profesyonel bir yönetim için ; adaylar içerisinde prof. dr. Hakan Kulaçoğlu ve ekibinin daha başarılı bir altyapıya sahip olduğuna inanıyorum .

Cafer Bulur
İlk oyu verdim hayırlı olsun...

Kime verdin oyunu?

Benim adayim önceden hakan kulacoglu idi,simdi ise usta diyorum.

emre duman
çekinger yada karasar olsaydı keşke ben hiç birine güvenmiyorum :)

Sefer A.
23.05.2013, 23:02
oy verdigim : Hakan Kulaçoglu

kazanamaz gibi gözüküyor malesef

o olmazsa Haciosmanoglu olsun diyesim var

ama basbakan için dedikleri beni durduruyor, yok siyasetle alakasi yokmus kupanin da bilmem ne, yok yaa ?

Zafer Fidan
23.05.2013, 23:03
Hakan Kulaçoğlu

Yaşar
23.05.2013, 23:04
Kurtlar Vadisinin nam-ı diğer Bulut'u Hakan Kulaçoğlu'nun listesinde imiş.

DeAgLeMaNyAq
23.05.2013, 23:05
Tahminimce oyların % 75'i Muharrem Usta ve İbrahim Hacıosmanoğlu arasında paylaşılacak. Kalan % 25'in de % 20'si Hakan Kulaçoğlu ve Metin Atasoy'a, % 5'i de Emre Aksoy'a gider...

Kime verdin oyunu?

Her ne kadar seçilme ihtimali olmasa da Hakan Kulaçoğlu'na verdim. Önceki ankette de ona vermiştim. Özellikle sportif başarı vaad etmemesi ona gelebilecek potansiyel oyları uçurdu. Usta ve Hacıosmanoğlu arasında fark göremiyorum. Usta'nın sinsi, Hacıosmanoğlu'nun ise kabadayı imajı hiç hoşuma gitmiyor. Ama seçilirlerse de başkanımız diyeceğiz nihayetinde kin besleyecek halimiz yok. Yalnız Cumartesi günü tüzük değişikliğinin kesinlikle kabul edilmemesi gerekiyor ama tüm başkan adayları geçmesini istediği için yapacak bir şey yok gibi...

Badaloğlu
23.05.2013, 23:06
Hükümet destekli birisi gelmemeli dün bize yapılan müdahale teröriste yapılmıyor anladımki bu Ülkede bizi hiçe sayıyorlar ve aşağılıyorlar artık bu düzeni bozarız

Ben zaten ne siyaseten ne de bu tip seçimlerde partizanlık yapmayı, burada körü körüne başkan adaylarını savunmaları anlayamamıştım. Şimdi bu yazdıkalarında gerçekten samimiysen seni tebrik ederim.

Tolga
23.05.2013, 23:06
Çok bölünme olacak 3-5 oyla bile başkan seçilebilir . O zaman gel kopacak yaygaraya . . .

Taner Gündoğdu
23.05.2013, 23:07
hacıosmanoğlu olsun isterdim ama tavrını koyamadı hükümete karşı, bu olayların sorumlusu olarak gösteremedi...
hakan kulaçoğluna oy verdim ama ekibindekilerle bu işi yapabileceğini sanmıyorum zaten seçilme imkanı da yok...
m.usta %90 kazanacaktır bu bence aşikar, belki Trabzonspor'a çok büyük katkıları da olacaktır tartışılır ama benim midem kaldırmıyor açıkcası...

Mustafa Ayazoğlu

ne oldu yiyince gazı aklın başına mı geldi.

Cafer Bulur
Tahminimce oyların % 75'i Muharrem Usta ve İbrahim Hacıosmanoğlu arasında paylaşılacak. Kalan % 25'in de % 20'si Hakan Kulaçoğlu ve Metin Atasoy'a, % 5'i de Emre Aksoy'a gider...

Her ne kadar seçilme ihtimali olmasa da Hakan Kulaçoğlu'na verdim. Önceki ankette de ona vermiştim. Özellikle sportif başarı vaad etmemesi ona gelebilecek potansiyel oyları uçurdu. Usta ve Hacıosmanoğlu arasında fark göremiyorum. Usta'nın sinsi, Hacıosmanoğlu'nun ise kabadayı imajı hiç hoşuma gitmiyor. Ama seçilirlerse de başkanımız diyeceğiz nihayetinde kin besleyecek halimiz yok. Yalnız Cumartesi günü tüzük değişikliğinin kesinlikle kabul edilmemesi gerekiyor ama tüm başkan adayları geçmesini istediği için yapacak bir şey yok gibi...
Tüzük degisikligi neyi iceriyor?

kral 61
23.05.2013, 23:08
Ben zaten ne siyaseten ne de bu tip seçimlerde partizanlık yapmayı, burada körü körüne başkan adaylarını savunmaları anlayamamıştım. Şimdi bu yazdıkalarında gerçekten samimiysen seni tebrik ederim.

Kesinlikle samimiyim ordaki bize yapılan ağır müdahele beni çok etkiledi belliki bir yerlerden talimat gelmiş bu düzeni biz bozarız...

Ahmet Kuru
23.05.2013, 23:08
İbrahim Hacıosmanoğlu ile Muharrem Usta nın listesi öne çıkıyor.
Hacıosmanoğlu nun listesi daha çok yer altı dünyasını andırıyor gibi geldi bana. yanlış yorumluyor da olabilirim ama... benim gördüğüm böyle...

Muharrem Usta nın ise iş adamı ağırlıklı, kimine göre paralı yönetim kimine göre okadar da çok zengin değiller...

Fatih Özkan
23.05.2013, 23:09
Ne olursa olsun,
Trabzonsporumuz için hayırlısı olsun.

kral 61
ne oldu yiyince gazı aklın başına mı geldi.

Size hesap vericek değilim ama dün Ankaraya gelmişseniz yapılanlar ağrıma gitti

Mustafa Ayazoğlu
muharrem usta başbakan'ın oyunu.

uefa da açıkladı artık, feneri başka türlü kurtaramazlar.

yargıtay bozar iş uzasa bile dava kapanmayacak, biz vazgeçmediğimiz sürece.

Mustafa Ayazoğlu
23.05.2013, 23:11
Size hesap vericek değilim ama dün Ankaraya gelmişseniz yapılanlar ağrıma gitti

taraftar aklı selim davranmasa daha vahim sonuçlar ortaya çıkabilirdi.

iyi ki devlete saygılıyız.

şahsen küfür olayı doğru ise bütün örgütler haklı mı noktasına geldim.

Sefer A.
23.05.2013, 23:11
İbrahim Hacıosmanoğlu ile Muharrem Usta nın listesi öne çıkıyor.
Hacıosmanoğlu nun listesi daha çok yer altı dünyasını andırıyor gibi geldi bana. yanlış yorumluyor da olabilirim ama... benim gördüğüm böyle...

Muharrem Usta nın ise iş adamı ağırlıklı, kimine göre paralı yönetim kimine göre okadar da çok zengin değiller...

yer alti kaynaklari iyidir iyii

bu dönemde bize de böyleleri lazim ;)

firat aydinus cücü çakir bülo yildirim bunlar daha da Avni Aker'de yavsakça yönetemez müsabakalarimizi....

Mustafa Ayazoğlu
23.05.2013, 23:12
bu seçim nasıl oluyordu?

1- en çok oyu alan 2 kişi tekrar mı

2- yoksa 5 adaydan en çok oy alan mı?

2. şık ise muharrem usta seçilebilir

DeAgLeMaNyAq
23.05.2013, 23:14
Tüzük degisikligi neyi iceriyor?

Aralık'taki kongrenin iptal edilmesi için tüzük değişikliği oylanacak. Bu kabul edilmezse hiç değilse olası başkanın kısa vadede ne kadar dürüst olup olmadığını görebiliriz. Bu durumda sözünü tutmamış başkanı Aralık'ta gönderme şansımız olur ama başkan adayları daha uzun süre görev yapmak istedikleri için delegelere bunu kabul ettirmeye çalışıyor...

Cafer Bulur
bu seçim nasıl oluyordu?

Benim bildigim en cok oy alan liste seciliyor.

My
BMN Radyo'da listeler değerlendiriliyor. Çok faydalı bir yayın.

Serdar A
23.05.2013, 23:15
Bu anketin bana göre en dramatik sonucu önemli bir blok olabilecek oyun iki aday arasında bölünmesi ve bunun bir diğer adaya başkanlık yolunu açmış olmasıdır .

Sefa
23.05.2013, 23:15
Bizim Muhtar Atasoy'un listesinde.. :)

Badaloğlu
23.05.2013, 23:16
hacıosmanoğlu olsun isterdim ama tavrını koyamadı hükümete karşı, bu olayların sorumlusu olarak gösteremedi...
hakan kulaçoğluna oy verdim ama ekibindekilerle bu işi yapabileceğini sanmıyorum zaten seçilme imkanı da yok...
m.usta %90 kazanacaktır bu bence aşikar, belki Trabzonspor'a çok büyük katkıları da olacaktır tartışılır ama benim midem kaldırmıyor açıkcası...

Taner, bu düzende başbakana karşı duracak kimse yok. Konuşmayla olmaz bu işler. Neden biliyormusun? Bu ülkenin en güçlü adamı kim? Başbakan değil mi? Aynı başbakan senin şehrinden %60 oy almış. Böyle bir gerçek ortada iken onu karşısına alacak hiçbir adam görmüyorum...

Mustafa ÖZDEMİR
bu seçim nasıl oluyordu?

en çok oy alan kazanıyor...

Taner KARAGÜL
anketin şu anki durumu beni endişelendirdi açıkçası.

Mert'
23.05.2013, 23:17
Son ankette Usta önde gidiyor yoksa? :)

Fatih
http://bmnradyo.com/

Cafer Bulur
Aralık'taki kongrenin iptal edilmesi için tüzük değişikliği oylanacak. Bu kabul edilmezse hiç değilse olası başkanın kısa vadede ne kadar dürüst olup olmadığını görebiliriz. Bu durumda sözünü tutmamış başkanı Aralık'ta gönderme şansımız olur ama başkan adayları daha uzun süre görev yapmak istedikleri için delegelere bunu kabul ettirmeye çalışıyor...

Anladim,tesekkürler.

Böyle ise araliktaki kongrenin iptal edilmemesi daha mantikli gibi duruyor.

Aslinda ben olsam tüzüge her sezon kongre sarti koyarim,hepimizin malumu basta iyi olan yönetimler sonradan civitiyor.

Ahmet Kuru
23.05.2013, 23:18
Taner, bu düzende başbakana karşı duracak kimse yok. Konuşmayla olmaz bu işler. Neden biliyormusun? Bu ülkenin en güçlü adamı kim? Başbakan değil mi? Aynı başbakan senin şehrinden %60 oy almış. Böyle bir gerçek ortada iken onu karşısına alacak hiçbir adam görmüyorum...

Bu devirde Başbakana değil karşı durmak yan gözle bakarsan bile sonun en iyi ihtimalle mapus....

Mustafa Ayazoğlu
23.05.2013, 23:20
bu anketin bana göre en dramatik sonucu önemli bir blok olabilecek oyun iki aday arasında bölünmesi ve bunun bir diğer adaya başkanlık yolunu açmış olmasıdır .

+ 1461

sarman61
23.05.2013, 23:23
Bu forumda siyasi yorumların yapılmaması beni sevindiriyor ve adayları bir partinin adayıymış gibi göstermemeye gereken özenin gösterilmesi ayrıca mutlu ediyor. :).

Sefaenes
23.05.2013, 23:23
usta ya nedense hic güvenesim gelmiyor aslinda kulacogluna vermeyi düsündüm ama Haciosmanogluna verdim cok diyordu ben onu yaparim bunu yaparim azizizi sustururum diye sirf Azize sustursun diye ona verdim bakim sözünün adamimis yoksa palavra mi anlatiyordu Insallah secilirde görürüz birde gelen kim olrusa olsun takima revizyon sart

Ahmet ÇOLAK
23.05.2013, 23:24
bir çok kişi "hakan kulaçoğuna verdim ama kazanamayacak keşke kazansa" demiş. iyi de niye kazanamasın? söyledikleri güzel değil mi şike sürecinde ulusalda ki ender seslerimizden biri olmadı mı ? başbakan tepki koyan tek başkan adayımız değil mi ?

evet öyle ama burda ki herkes de biliyor ki sadece tek başına kazanamazsın seçimi yönetim de önemli. şahsen kulaçoğlunun yönetimini zayıf buldum hacı ve ustaya göre.

ayrıca kulaçoğlu eğer seçim boyunca kulübü küçülteceğiz demeseydi ve 3 4 yabancıdan fazla olmayacak vs gibi laflar kullanmasaydı kısaca saha içinden bu kadar kötümser konuşmasaydı bir çok kişi kendisini destekleyebilirdi.

Mustafa Ayazoğlu
23.05.2013, 23:24
akpli bu olaya Trabzonspor başkan seçimi değil

bildiğin belediye seçimi gibi yaklaşıyor

Badaloğlu
23.05.2013, 23:25
Bu devirde Başbakana değil karşı durmak yan gözle bakarsan bile sonun en iyi ihtimalle mapus....

Atilla Dilaver şike konusunda olayı kurcaladığı için kaç defa şirketi denetlendi biliyormusunuz? Kendisine uyduruk kayrdırık işlemlerden sonra 80.000TL ceza kesildiğini biliyormusunuz? Bunlar tesatüf değil. O yüzden başkan seçilen kim olursa olsun başbakanı her daim idare etmek zorundadır. Neden? Çünkü senin şehrinde %60 oy almış, belediye başbakanın partisinde, kendi kontrolünde. O yüzden her türlü zorlukla karşılaşabilirsiniz. Onu karşına aldığın anda mazaallah takım küme bile düşürülebilir.

Mustafa Ayazoğlu
23.05.2013, 23:26
Hakan Kulaçoğlu
İbrahim Hacıosmanoğlu

verilen oylar boşa gidebilir.

1500 biri 1500 diğeri alsa, 1600 oy alan başkan

Mehmet Fatih Silik
Ya bu BJK'ye ba$kan olmak isteyen Serdar Adali Tayfur Havutcu ile $ike yapmadi mi ?

Nasil oluyorda bu olaya ses cikarmiyor bu BJK'liler...?

Yorumlara bakiyorum "oleyyyy..., hehe hadiiiiiii..." yaziyorlar...balik hafizali mi bunlar?

metehan
Ahmet, kimsenin başbakan ile kavga etmesini beklemiyoruz zaten :) Gelecek yönetimin, şike konusunda özellikle uluslararası hukuk kısmında gerekli adımları atması gerekiyor. Yani önemli olan işin peşini bırakmayıp tüm hukuki kanalları zorlaması. Bazıları ise ticari geleceklerinin korkusu ile bu işi yapamayabilir, tıpkı Sadri Şener'in son dönemde şike ile mücadele konusunda ipe un sermesi gibi. Kim gelirse gelsin, hukuki anlamda tüm yolları denemez ise TS'a ve bu davaya ihanet etmiş olur.

Ilelioglu
23.05.2013, 23:27
Hicbiri secenegi yine yok, kime oy verecem :)

..

Emrah Akcagöz
23.05.2013, 23:27
Tartışmasız Hakan Kulaçoğlu. Takımın durumu meydanda yok şöyle büyücez yok böyle büyücez laflarına karnımız tok. Bize gerçekçi, samimi bir başkan lazım. Bu da Hakan Kulaçoğlu'ndan başkası değil.

Ahmet Kuru
23.05.2013, 23:28
Atilla Dilaver şike konusunda olayı kurcaladığı için kaç defa şirketi denetlendi biliyormusunuz? Kendisine uyduruk kayrdırık işlemlerden sonra 80.000TL ceza kesildiğini biliyormusunuz? Bunlar tesatüf değil. O yüzden başkan seçilen kim olursa olsun başbakanı her daim idare etmek zorundadır. Neden? Çünkü senin şehrinde %60 oy almış, belediye başbakanın partisinde, kendi kontrolünde. O yüzden her türlü zorlukla karşılaşabilirsiniz. Onu karşına aldığın anda mazaallah takım küme bile düşürülebilir.

Ne dersun Ahmet abi, Muharrem Usta ya mı oy verelim o zaman:)

Gerçi ben Muharrem Usta nın konuşulduğu gibi hükümetin adayı olduğunu düşünmüyorum yada düşünmek istemiyorum. Anlayacağın Ahmet abi çok kararsızım :)

Ama şike konusunda yargıtay kararı ve uefa nın raporu çok önemli. Hangi başkan gelirse gelsin, iki kurumun vereceği karar yeni yönetim için önemli olacak. eğer iki kurumda olumsuz bir karar verirse kim gelirse gelsin o kupayı bize geri vermezler.. İki kurumda şike var derse de hangi başkan olursa olsun o kupayı alır.

Cafer Bulur
23.05.2013, 23:29
Tartışmasız Hakan Kulaçoğlu. Takımın durumu meydanda yok şöyle büyücez yok böyle büyücez laflarına karnımız tok. Bize gerçekçi, samimi bir başkan lazım. Bu da Hakan Kulaçoğlu'ndan başkası değil.

Takimin durumu ortada,revizyon ve bolca transfere ihtiyac var kulacoglu hangi parayla yapabilecek bunlari?

Ilelioglu
23.05.2013, 23:29

Tüzük degisikligi ne ile ilgili ki?

..

srmnlii
23.05.2013, 23:30
Trabzonspor'umuz için hayırlı olur seçimler inşallah..

Mustafa Ayazoğlu
Ya bu BJK'ye ba$kan olmak isteyen Serdar Adali Tayfur Havutcu ile $ike yapmadi mi ?

Nasil oluyorda bu olaya ses cikarmiyor bu BJK'liler...?

Yorumlara bakiyorum "oleyyyy..., hehe hadiiiiiii..." yaziyorlar...balik hafizali mi bunlar?

kuş beyinli olduklarından.

çarşı Trabzonspor şampiyon dedi sonra baktılar ki onlarda şike yapmış

hemen fenerin yanında saf tuttular.

Badaloğlu
Ahmet, kimsenin başbakan ile kavga etmesini beklemiyoruz zaten :) Gelecek yönetimin, şike konusunda özellikle uluslararası hukuk kısmında gerekli adımları atması gerekiyor. Yani önemli olan işin peşini bırakmayıp tüm hukuki kanalları zorlaması. Bazıları ise ticari geleceklerinin korkusu ile bu işi yapamayabilir, tıpkı Sadri Şener'in son dönemde şike ile mücadele konusunda ipe un sermesi gibi. Kim gelirse gelsin, hukuki anlamda tüm yolları denemez ise TS'a ve bu davaya ihanet etmiş olur.

Kavgayı seçilen başkan etmeyecek zaten. Seni desteklemeyen bir siyasi güç, istesende istemesende seni o kulvara çekecektir. Yoksa başkan bu konularda hakkımızı sonuna kadar aramayacaksa onun hesabını ilk önce biz soracağız kendilerine...

Serdar A
Hakan Kulaçoğlu'nu şike ile vereceği mücadeleden ötürü desteklemiyorum .
Benim gerçek anlamıyla Trabzonspor yönetiminde özlediğim en büyük vasıf 'samimiyet' .
Ardından iyi bir yapılanmanın altından kalkabilecek ölçüde dünya futbolunu analiz edebilecek , gelirlerin harcanmasında kaynak verimliliğini esas alacak bir yönetim arzuluyor olmamdır .

Mustafa Ayazoğlu
23.05.2013, 23:31
Trabzonspor'umuz için hayırlı olur seçimler inşallah..

2011 de fenere böyle bi kazık gireceğini bilsek ne 1996 ne 2005 lere üzülmezdik.

aslında herşeyin hayırlısı.

Ilelioglu
Takimin durumu ortada,revizyon ve bolca transfere ihtiyac var kulacoglu hangi parayla yapabilecek bunlari?

Sanki digerleri kendi ceplerinden harcayacaklar, Cafer abi :)

..

Laz_61
Haci Babaya verdim insallah bu sefer olacak.

Hüseyin Başoğlu
23.05.2013, 23:32
Onu karşına aldığın anda mazaallah takım küme bile düşürülebilir.

Bu sene zaten bunun gözdağını vermediler abi bize ?? Ben Sadri başkanın bu denli susmasını buna bağlıyorum mesela....

Ne gariptirki Şenol Hoca istifa edene kadar her hafta hakem hatası olurken istifasından sonra hakem hataları azalmaya basladı...Kongre kararından sonra ise dünkü maç hariç tamamen kesildi...

Tesadüf mü ?

ibilek
23.05.2013, 23:32
Kime verdin oyunu?

Sevgili kardeşim hiç bir baskı ve etki altında bırakmadan doğru yola gelmeni istiyorum...

Badaloğlu
23.05.2013, 23:33
Ne dersun Ahmet abi, Muharrem Usta ya mı oy verelim o zaman:)

Gerçi ben Muharrem Usta nın konuşulduğu gibi hükümetin adayı olduğunu düşünmüyorum yada düşünmek istemiyorum. Anlayacağın Ahmet abi çok kararsızım :)

Ama şike konusunda yargıtay kararı ve uefa nın raporu çok önemli. Hangi başkan gelirse gelsin, iki kurumun vereceği karar yeni yönetim için önemli olacak. eğer iki kurumda olumsuz bir karar verirse kim gelirse gelsin o kupayı bize geri vermezler.. İki kurumda şike var derse de hangi başkan olursa olsun o kupayı alır.

Bende hükümetin adamı demedim... Bildiğim kadarıyla kendileri Erdoğan Bayraktar'ın adayı :) Bak Aytekin ne diyor BMN radyoda... Kim gelirse gelsin Trabzonspor her zaman siyasetin kontrolündedir. Siyaset asla Trabzonun kontrolünü elinden kaçırmak istemez diyor...

Sencer Bulut
23.05.2013, 23:33
Hakan Kulaçoğlu'nun kazanmasını çok isterim ama taraftarın onun projelerini gerçekleştirmesi için gerekli sabrı göstermiyeceğini bildigimden fazla şansı olmadıgını düşünüyorum.Ama en azından gelecek adına Hakan Kulaçoglu gibi birinin olmasından dolayıda mutluyum ;)

Mustafa Ayazoğlu
23.05.2013, 23:34
ben hala neden CAS'a gitmediğimizi anlamadım

fener şampiyonlar ligine alınmadığında veya verilen mahkeme kararlarından sonra

neden CAS başvurmadık tahkim kararını verdi üstelik

CAS'a hangi aşamada başvuracağız.

veya uefa yada fifa

yargıtay derseniz fener , yargıtayı beklemeden başvurdu

Cafer Bulur
23.05.2013, 23:34
Sanki digerleri kendi ceplerinden harcayacaklar, Cafer abi :)

..

Usta parali yönetimiyle önceden verebilir ama kulacoglu bunu yapamaz.

Tabiiki her baskan önce verir sonra ister ama olmayan nerden verecek?:)

Sefa
23.05.2013, 23:35
Usta oyları artmakta.. Yıldız sözü de verdi.. Tamamdır..

Ilelioglu

veya uefa yada fifa

UEFA Disiplin Kurulu karar verecek, sonra UEFA Tahkim Kurulu ve ondan sonra gidebiliyoruz :)

..

kral 61

veya uefa yada fifa

Birileri tarafından susturuluyoruz

katre-i.matem
Kupanın siyasi irade istemeden müzeye gelecegını düşünmüyorum. Yargının ulke gundemınde kı mevzularda bağımsız olduğuna ınanmıyorum.. Bu yüzden de herhangı bır başkan adayının o kupayı getırebılecegını dusunmuyorum.. Bunların dışında gerek yonetım kadrosu gerek vızyon olarak ankette oyumu vermıs olduğum Usta nın başkan olmasını umud ediyorum..

Cafer Bulur
23.05.2013, 23:36
Sevgili kardeşim hiç bir baskı ve etki altında bırakmadan doğru yola gelmeni istiyorum...

Nasil yani abi anlayamadim?

Serdar A
Siyasi irade her adayın belli bir ölçüde listesinde .
Kimileri siyaseti araç olarak kullanacak , kimler siyasetin oyuncağı olacak ; lütfen bunu iyi ayıralım

Badaloğlu

veya uefa yada fifa

Tahkim ne zaman karar verdi???

PFDK kararını açıklamıştı. Meşhuuuur ''şike sahaya yansımadı'' bunlar zırvalamadımıydı?

metehan
O yüzden Hakan Kulaçoğlu dedi ki : "Bu işe girecek başkan adayı işin sonunda emekli maaşına kalmayı göze alacak" :)

bkandil
23.05.2013, 23:37

veya uefa yada fifa

CAS'a gidebilmemiz için UEFA'nın aleyhimize bir karar vermesi gerekiyor.

Ilelioglu
23.05.2013, 23:37
Usta oyları artmakta.. Yıldız sözü de verdi.. Tamamdır..

Yildiz sözü mü verdi...:) Biz ne zaman profesyonellesecegiz...:rolleyes:

..

bkandil
23.05.2013, 23:38
Başkan kim OLMASIN anketinin de yenilenmesini rica ediyorum...

Emrah Akcagöz
Cafer abi önemli olan tonlarca para döküp transfer yapmak mı ? Yoksa bu işi profesyonelce yapmak mı ? İyi takım sadece para ile mi kurulur ?

Mustafa Ayazoğlu
UEFA Disiplin Kurulu karar verecek, sonra UEFA Tahkim Kurulu ve ondan sonra gidebiliyoruz :)

..

uefa o kararı bizi alarak vermedi mi?

Anıl C
Usta gelecek
Dertler bitecek

bkandil
23.05.2013, 23:39
Yildiz sözü mü verdi...:) Biz ne zaman profesyonellesecegiz...:rolleyes:

..

Profesyonelleşeceğiz, takımı CEO yönetecek ama o CEO'nun kim olduğunu kimse bilmiyor. Alacağı parayı da...

TS-FAN
23.05.2013, 23:39
Kupanın siyasi irade istemeden müzeye gelecegını düşünmüyorum.Yargının ulke gundemınde kı mevzularda bağımsız olduğuna ınanmıyorum.. Bu yüzden de herhangı bır başkan adayının o kupayı getırebılecegını dusunmuyorum.. Bunların dışında gerek yonetım kadrosu gerek vızyon olarak ankette oyumu vermıs olduğum Usta nın başkan olmasını umud ediyorum..

Koyulaştırdığım bölüme aynen katılıyorum.

ibrahim tolgun
23.05.2013, 23:40
kısa zaman zarfında spor'tif başarının gelmesi gerekiyor,yoksa buhranlı günler bizleri bekliyor...desteğim m.usta'dan yana...

bkandil

o bir tedbirdi karar değil...

Ilelioglu

Hayir, ayrica UEFA bizi almadi. UEFA sadece TFF'ye bir uyari yapti ve bunun üzerine TFF Fenerbahce'nin katilmasini engelledi. UEFA da bunu kabul etti ve böylece SL'e biz gittik. Yani kisacasi, UEFA suana kadar bizim icin hicbirsey yapmadi.

..

Sadettin_
hakan kulacoglu kendı sıtemden yada facebookdan yada maılımden gelen mesajlların hepsıni bizzat kendım okuyorum . ve cevaplıyorum dedi . Bu söz benım cok hosuma gıttı . Burda gunlerce yırtınıyoruz su adam ıyı su adam bonservısı elınde dıye . Forumda zehir gibi futbolcu tanıyanlar var sureklı onerılerde bulunuyorlar ama bosuna onerıyorlar cunku yönetim bu forumu okumuyor bıle yada facebook sosyal medyada taraftarın ne ıstedıklerınden haberlerı bıle yok . bunu sadece transfer anlamında demıyorum her anlamda formalar olsun bıletler olsun tarftar gurupları olsun her anlamda soyluyorum . Hakan kulacoglu dogrudan taraftarın ısteklerıne yanıt verecek sekılde calısacak gibi gozukuyor . Bu forumdan bılgılı arkadaşlar ı forum yonetıcılerı sayesınde kulubun transfer işlerinde yardımcı olarak kullandırabılırız . Tabı bu kısıler adam akıllı olcak . Her donem cıkıp eneramoyu alalım dıyen tıplerden olmayacak .

hakan kulacoglu daha bızden daha samimi gıbı gozukuyor .

Cafer Bulur
Cafer abi önemli olan tonlarca para döküp transfer yapmak mı ? Yoksa bu işi profesyonelce yapmak mı ? İyi takım sadece para ile mi kurulur ?

Para öcü degil o da lazim,önemli olan parayi akillica kullanmak.

Usta gelirse tutup da kendi kafasina göre transfer yapacak degil calistigi hocaya soracak herhalde.

ibilek
Nasil yani abi anlayamadim?

Usta nın olmadığı yol demek istiyorum, tehdit etmiyorum, etki de yapmıyorum fakat bilki doğruyola gelmezsen o güzel yorumlarını okumayacağım :-)

Emrah Akcagöz
Futbol kulübü inşaat firması yönetmeye, hastane yönetmeye benzemez.

Ahmet Kuru
23.05.2013, 23:41
Bende hükümetin adamı demedim... Bildiğim kadarıyla kendileri Erdoğan Bayraktar'ın adayı :) Bak Aytekin ne diyor BMN radyoda... Kim gelirse gelsin Trabzonspor her zaman siyasetin kontrolündedir. Siyaset asla Trabzonun kontrolünü elinden kaçırmak istemez diyor...

Ozaman Ahmet abi , Muharrem Usta yı siyaset üzerinden eleştirmek anlamsız. Muharrem Usta da gelse siyasetin içindeyiz X kişi de gelse siyasetin içindeyiz.

ibilek
23.05.2013, 23:43
Ben karar verdim ve büyük bir sıkıntıdan kurtuldum, ben oyumu hacıosmanoğlu na vereceğim...

metehan
23.05.2013, 23:44

İyi de Kulaçoğlu bu dediklerini yapacağını söylemiyor ki :)

Cafer Bulur
Usta nın olmadığı yol demek istiyorum, tehdit etmiyorum, etki de yapmıyorum fakat bilki doğruyola gelmezsen o güzel yorumlarını okumayacağım :-)

Eyvallah abi eksik olma lakin diger adaylari yeterli bulmadigimdan dolayi istemeyerek usta ya dönmüs bulunuyorum ustayi mükemmel buldugumdan degil.;)

Mustafa Ayazoğlu
bir şey söylemeden geçmeyecem.

yıl 2004 kuşadasında ustanın akrabası , muharrem bu yola baş koydu bir gün Trabzonspor başkanı olacak demişti.

9 yıl geçti, olursa hırsından dolayı tebrik edecem.

tek çözemediğim 2011 de neden üye oldu ?

ibrahim tolgun
23.05.2013, 23:45
camiamız için en hayırlısı ne ise o olsun diyorum.ALLAH'ım camiamızın yüzünü güldür.

Emrah Akcagöz
23.05.2013, 23:46
Para öcü degil o da lazim,önemli olan parayi akillica kullanmak.

Usta gelirse tutup da kendi kafasina göre transfer yapacak degil calistigi hocaya soracak herhalde.
Trabzonspor için paralı başkan, zengin başkan diye bir şey yoktur abi. Bunları sizler bizden daha iyi biliyorsunuz.

Ayrıca Star'da yüzyılın korku filmi oynuyor.

Cafer Bulur
İyi de Kulaçoğlu bu dediklerini yapacağını söylemiyor ki :)

O da bir eksiklik degil mi takimin degismesi gerektigi konusunda hemfikir degil miyiz?

Ilelioglu
Profesyonel bir isim, ayni zamanda ekonomi bilgisi olan, daha önce uzun yillar bir sirketin yönetmenliginde bulunmus bir isim. Ayni zamanda Futbol asigi ve Futboldan anlayan, Futbolcudan anlayan bir isim.

Trabzonspor'u canindan ve parasindan cok seven bir isim. Trabzonspor'a cok zaman ayirabilecek bir isim. Projeleri olan.... Vs...

Böyle bir isim istiyorum.

..

gabriel omar
23.05.2013, 23:47
Bu sefer oyumu Hacıosmanoğluna verdim.Hani Başbakanı bu kadar övmesi midemi bulandırıyor ama belki köprüyü geçene kadardır diyorum.Hiç değilse şu yüzsüzler tayfasına sesini çıkarır,korkutur biraz.

ibilek
Eyvallah abi eksik olma lakin diger adaylari yeterli bulmadigimdan dolayi istemeyerek usta ya dönmüs bulunuyorum ustayi mükemmel buldugumdan degil.;)

Valla en başından beri usta nın aday oluş biçimini bildiğim için ona oy vermeyeceğimi biliyordum fakat kulaçoğlu'mu hacıosmanoğlumu net karar veremiyordum az önce Hacıosmanoğlu diye karar verdim, kuş gibi hafifledim.

Badaloğlu
O yüzden Hakan Kulaçoğlu dedi ki : "Bu işe girecek başkan adayı işin sonunda emekli maaşına kalmayı göze alacak" :)

BMN'yi kendisine sakıncalı bulduğu için bizimle bir araya gelmediğinden bu tip bir açıklamayı kendisinde duyamadık. Haliyle bu süreçte ne dediğini bilmiyorum. Bu saatten sonrada benim için çokta önemli değil.

Birşeyi çok iyi biliyorum, eğer oy kullanmaya gidersem bu 5 adaydan bir tek Hakan Kulaçoğlu'na oy vermeyeceğim kesindir. Düşüncelerimiz çok yakın olmasına rağmen oy vermem kendilerine...

Anıl C
23.05.2013, 23:48
Futbol kulübü inşaat firması yönetmeye, hastane yönetmeye benzemez.

Şayet şener bu vizyon anlayışıyla yönetiyse kaç sene inşaatcı da hastaneci de hay hay yönetir.

Sefer A.
23.05.2013, 23:49
BMN'yi kendisine sakıncalı bulduğu için bizimle bir araya gelmediğinden bu tip bir açıklamayı kendisinde duyamadık. Haliyle bu süreçte ne dediğini bilmiyorum. Bu saatten sonrada benim için çokta önemli değil.

Birşeyi çok iyi biliyorum, eğer oy kullanmaya gidersem bu 5 adaydan bir tek Hakan Kulaçoğlu'na oy vermeyeceğim kesindir. Düşüncelerimiz çok yakın olmasına rağmen oy vermem kendilerine...

ahan da bomba

Badaloğlu
23.05.2013, 23:49
Ozaman Ahmet abi , Muharrem Usta yı siyaset üzerinden eleştirmek anlamsız. Muharrem Usta da gelse siyasetin içindeyiz X kişi de gelse siyasetin içindeyiz.

Aynen bende öyle düşünüyorum. Ama buradaki arkadaşların kendisini savunma şekli siyaset üzerinden olduğu için olay o tarafa doğru kaydı...

Yunus Emre AYAZ
23.05.2013, 23:50
ahmet abi sen sağ duyulu bir insansın doğru yolu bildiğine eminim.

partizanlık yapıp seçime girenler her kesimden adam alarak partizanlıklarını gizlemeye çalışmış olabilir ama sağ duyu kazanacak.

Süleyman Eruyar
23.05.2013, 23:51
Aşk evliliği yapanların Hakan abiye, Mantık evliliği yapanların Usta ya , zorlan dayak yiye yiye evlenenlerin İbrahim Bey e oy vereceği bir seçim olacak..

Hayırlısı..

Emrah Akcagöz
Şayet şener bu vizyon anlayışıyla yönetiyse kaç sene inşaatcı da hastaneci de hay hay yönetir.
Yaa ne demezsin yönetti.

Dışı seni yakar, içi beni yakar.

Bilal Karadeniz

Valla abi imzamı atarım bu yoruma bmn yöneticilerinin bir çoğu h.kulaçoğlunu destekliyor.anlam veremiyorum bmn'yi kendine sakıncalı bulan bir kişiyi desteklemelerini.

Anıl C
23.05.2013, 23:52

Ciddiye almamakla hata etmiş.
Ancak haftasonu kaybedicek olan kendisi.

ardasa61
23.05.2013, 23:53

yaptığı yanlışı açıkça söyleyebilene ADAM denir.

ben sizi usta fanatiği sanmıştım ama çok yanılmışım...

Mustafa ÖZDEMİR
yeni ankette sonuç belli oluyor yavaş yavaş...

DeAgLeMaNyAq

veya uefa yada fifa

AİHM'de yaptığımız hatayı tekrarlamayıp CAS'a gitmeyerek bence çok doğru bir hamle yaptık çünkü bu iki kurumda aynı başvuruyu ikinci kez kabul etmiyor. Sadri Şener'e sorulduğunda Yargıtay veya UEFA kararı onarsa CAS'a gidilecek demişti. FB'nin başvurması biz şike yapmadık vs. olayıyla ilgili değil onlar yargılama sonuçlanmadan Şampiyonlar Ligi'ne alınmadıkları için UEFA'yı dava etmişlerdi...

Tüzük degisikligi ne ile ilgili ki?

..

Önceki sayfalarda yazdım. Başkan adayları görev sürelerinin uzatılması için ve Aralık'taki olağan kongrenin iptali için madde oylatacaklar. Bir de diyorlar ki başarısız olan zaten gider. Mehmet Cansun da olağanüstü kongreyle gelip GS'de 9 ay başkanlıkta kalıp şampiyon yapmasına rağmen adamı gönderdiler...

Ahmet Kuru
Hakan Kulaçoğlu BMN yi kendine neden sakıncalı görsün ki? BMN ona ne zarar verebilir, BMN ona verse verse destek verir..İlginçmiş...

Anıl C
23.05.2013, 23:54
Valla abi imzamı atarım bu yoruma bmn yöneticilerinin bir çoğu h.kulaçoğlunu destekliyor.anlam veremiyorum bmn'yi kendine sakıncalı bulan bir kişiyi desteklemelerini.

Evet arkadaşım çok ironik bi noktaya değindin.
Usta düşmanlığı öyle bi hal almışki adam kendini takmayan adamdan medet umuyo.

Bilal Karadeniz
23.05.2013, 23:54
Yaa ne demezsin yönetti.

Dışı seni yakar, içi beni yakar.

alakası yok sadri şener ilk zamanlarında çok başarılıydı.Şener sayesinde uzun yıllar sonra şampiyonluk gördü bu takım ilk kez şampiyonlar liginde oynadık.Sadri şener'in tek suçu şike olayından sonra dik duramamasıdır. rahmetli ibrahim yazıcı'nın yaptığını yapamadı.

Ahmet Kuru
23.05.2013, 23:55
Şüphe ile birlikte oyumu Muharrem Usta ya verdim.

İlk ankette Hakan Kulaçoğlu'na vermiştim...

ibilek
23.05.2013, 23:56

sabah % 65 kulaçoğlu % 35 Hacıosmanoğlu diyordum, gündüz gönderdiğin mesaj için tşk ederim, karar vermemi ve rahatlamamı sağladı...Artık karar vermiş biri olarak Hacıosmanoğlu diyorum gönül rahatlığı ile...

ardasa61
23.05.2013, 23:57
Oyunuzu vermeden önce bilmeniz gereken bir şey var.

Hakan Kulaçoğlu bugün "Kupa başbakanda mı?" diye soran muhabire: "Kupa Fenerbahçe Müzesinde, BAŞBAKANIN HİMAYESİNDE. Ölümlü ölümlüden korkmaz!" dedi. Bunu diyebildi. Ayrıca, "Başbakan zararlarınızı telafi edeyim bu kupa muhabbetini bitirin dese ne dersiniz?" sorusuna: "Geçmişimiz de, oyumuz da, geleceğimiz de satılık değil." dedi.

Oy vermeden önce bir düşünün derim.

Yunus Emre AYAZ
23.05.2013, 23:59
sabah % 65 kulaçoğlu % 35 Hacıosmanoğlu diyordum, gündüz gönderdiğin mesaj için tşk ederim, karar vermemi ve rahatlamamı sağladı...Artık karar vermiş biri olarak Hacıosmanoğlu diyorum gönül rahatlığı ile...

abi şuandaki durum aynı devlet gibi barajı geçemeyecek partilere verilen her oy ve kullanılmayan oylar akp'ye yarıyor.

burdada durum aynı kazanamayacağı neredeyse kesin olan adamlara oy vermektense düzenin adayını bertaraf etmek için kenetlenmek gerek.

m.usta gibi bir adamı kabullenemeyecekler oylarını hacıosmanoğluna vermeli ki trabzonspor karanlıklara sürüklenmesin.

korbakor6161
24.05.2013, 00:00
hacıosmanoğlu vurucu tim kurdu eğer başkan olursa çok kafa kopartır. kupayı alma yöntemi de bu olsa gerek

Badaloğlu

Şimdi şöyle söyleyeyim... Hakan bey sitemize kendi adıyla üye olan başkan adaylarından bildiğim kadarıyla tek olanıdır. Haliyle biz kendisini BMN üyesi görüyorduk. Konumu ne olursa olsun o bizim için BMN üyesidir. Ve sitemize kendi adıyla yazan tek adaydır. Haliyle buradan zaten kendisine bir sempatimiz oluyor ister istemez. Biz ilerde kendisinin başkan adayı olacağınıda bilmiyorduk. Ama kendileri aday oldu, ne hikmetse BMN üyesi bir başkan adayı bu konuda BMN yönetimi ile tek kelam etmedi, etmek istemedi! buna bir anlam veremediğimizi gibi entrikalardanda anlamayız biz.Düz bakar, güzel düşünürüz.

Hal böyle iken BMN yöneticilerinin kendisini desteklediğini neye dayanarak söylediniz, ben anlayamadım... Hatta birçok yönetici arkadaşım kongreye gitmeyecek, bunu çok net söylüyorum...

Emrah Akcagöz
alakası yok sadri şener ilk zamanlarında çok başarılıydı.Şener sayesinde uzun yıllar sonra şampiyonluk gördü bu takım ilk kez şampiyonlar liginde oynadık.Sadri şener'in tek suçu şike olayından sonra dik duramamasıdır. rahmetli ibrahim yazıcı'nın yaptığını yapamadı.
Evet ilk dönem çok iyiydi bunu kimse inkar edemez. Ancak kulübün borç durumu göz önüne alındığında aynı takımın geçen sene şampiyonlar liginde boy göstermesi ve bu sezon uçuk kaçık fiyatlı transfer yapılmamasına rağmen bunca paranın nereye gittiği merak konusu.

tsukru61
24.05.2013, 00:01
Akçaabat'taki kahvaltıya katılanlar Hakan Kulaçoğlu'nun kadrosundaki Hakan Orhan'ı el üstünde tutuyordu. Orası bmn'nin özeti değil miydi? Sanırım Nuri döneminden çok hoşnuttuk ki Usta olsun istiyoruz. Yazık.

Kasım BEKTAŞ
24.05.2013, 00:01
anketin yeni hali içler acısı...

paraya karşı emeğin savaşı diyen Trabzonspor taraftarı
paralı başkan görünümlü Truva atını görünce hafıza kaybına uğradı...

kayseriliyiz
24.05.2013, 00:02
Karanlik günlere dogru yol aliyoruz
Allah sonumuzu hayir etsin

Süleyman Eruyar
24.05.2013, 00:03
BMN de şimdilikte olsa % 44 alan Ustanın başkanlığı kesindir.

Trabzonspor a yapılan haksızlıkların en çok konuşulduğu, hükümete her gün sövdüğümüz ( öyle sayılır en azından ) ortamdan % 44 iyi oran.

Sefer A.
24.05.2013, 00:06

açar misiniz su konuyu yaa :confused:

Yunus Emre AYAZ
24.05.2013, 00:07
anketin yeni hali içler acısı...

paraya karşı emeğin savaşı diyen Trabzonspor taraftarı
paralı başkan görünümlü Truva atını görünce hafıza kaybına uğradı...

bmn eski bmn değil kaldıkı eskiden olan çok kişi yok davanın adamları kayboldu ajanlar peydah oldu.

sözüm yanlış anlaşılmasın.

ama durum böyle.

Emrah Akcagöz
Emre Aksoy'a oy veren 2 kişiyi çok merak ediyorum. :)

kral 61
yaptığı yanlışı açıkça söyleyebilene ADAM denir.

ben sizi usta fanatiği sanmıştım ama çok yanılmışım...

Hayır fanatik değildim öteki adaylarla karşılaştırdım buna karar vermiştim ama dünkü yaşnanlar beni fikirlerimin değişmesinde önemli etken oldu

seyduna_efil
24.05.2013, 00:08
Usta olamazsa Hakan Kulaçoğlu'nun başkan olmasını isterim..

kayseriliyiz
24.05.2013, 00:09
Şimdi şöyle söyleyeyim... Hakan bey sitemize kendi adıyla üye olan başkan adaylarından bildiğim kadarıyla tek olanıdır. Haliyle biz kendisini BMN üyesi görüyorduk. Konumu ne olursa olsun o bizim için BMN üyesidir. Ve sitemize kendi adıyla yazan tek adaydır. Haliyle buradan zaten kendisine bir sempatimiz oluyor ister istemez. Biz ilerde kendisinin başkan adayı olacağınıda bilmiyorduk. Ama kendileri aday oldu, ne hikmetse BMN üyesi bir başkan adayı bu konuda BMN yönetimi ile tek kelam etmedi, etmek istemedi! buna bir anlam veremediğimizi gibi entrikalardanda anlamayız biz.Düz bakar, güzel düşünürüz.

Hal böyle iken BMN yöneticilerinin kendisini desteklediğini neye dayanarak söylediniz, ben anlayamadım... Hatta birçok yönetici arkadaşım kongreye gitmeyecek, bunu çok net söylüyorum...

Ahmet abi affina siginarak sunu söyleyim yanlis anlama elestirmek anlaminda degil

Abi sen ve biz birçok seyin farkindayiz kimin ne oldugunuda çok iyi biliyoruz
Dogru diyorsun kim gelirse gelsin Trabzonsporu siyasetten tam olarak arindiramaz
Hakan bey sizinle görüsmek istememis ayip etmis
Belki nedenleri vardir illaki vardir ama bunu anlamak gerçekten çok güç

Neyse abi demem o ki oy kullanin çok önemli olaylarin arefesindeyiz
Sende biliyorsun ki bu adaylarin $ikeye bakis açisi bir degil ve hakkimiz olani ayni oranda önemsemiyorlar

Basini agrittim kusura bakma

Kasım BEKTAŞ
24.05.2013, 00:10
Usta olamazsa Hakan Kulaçoğlu'nun başkan olmasını isterim..

siyah olmazsa beyaz olsun diyorsun bari gri deseydin...

bkandil
24.05.2013, 00:11
Hayır fanatik değildim öteki adaylarla karşılaştırdım buna karar vermiştim ama dünkü yaşnanlar beni fikirlerimin değişmesinde önemli etken oldu

Dün yaşananlar derken?

Oflu_061
24.05.2013, 00:13
Hacıosmanoğlu'nun Aşçıoğlu hamlesini çok beğendim..

Mustafa Ayazoğlu
24.05.2013, 00:13
Emre Aksoy'a oy veren 2 kişiyi çok merak ediyorum. :)

sırf şöyle Trabzonspor'a başkan adayı ismim geçsin diye bir daha kine bende aday olmayı düşünüyorum

Laz_61
24.05.2013, 00:15
HACI Başkanın listeside iyi güveniyorum ona Ali Kemal Başaran süpriz oldu benim icin cok iyi bir Trabzonludur Akcaabatlidir cokda sevilir Akcaabatin oylarini alir bence

nuri45
macera aramaya gerek yok oyum usta ya

kral 61
Dün yaşananlar derken?

Polisin ağır müdahalesi vardı bir yerlerden talimat gelmezse bu kadar aşırı gidemezler Ankaraya gittim bizzat şahit oldum

Laz_61
24.05.2013, 00:16
Hacıosmanoğlu'nun Aşçıoğlu hamlesini çok beğendim..

Kim bu Aşcioğlu

kayseriliyiz
24.05.2013, 00:17
bmn eski bmn değil kaldıkı eskiden olan çok kişi yok davanın adamları kayboldu ajanlar peydah oldu.

ama durum böyle.

Yunus Emre

Senin gibi renkdaslarimiz oldukça bu renklerin anlami daim kalacaktir
Trabzonspor kimsenin avucuna sigmayacak kadar büyüktür
O kadar büyük ki kalbimize bile sigdiramiyoruz

Laz_61
Yurtdişindaki kardeşlerim hep Ustayi destekliyor niye anliyamadim.

ibilek
açar misiniz su konuyu yaa :confused:

Sayfanın üst tarafında Badaloğlu tarafından yazılan ve benimde alıntı yaptığım cümle herşeyi özetliyor.

Benim ne BMN yönetimi ile bir ilişkim var, ne de tanıdığım birileri var BMN de.Fakat bildiğim ve emin olduğum bir şey varki oda BMN yönetimi dahil olmak üzere burdaki bir çok arkadaşımız saf duygularla hiç bir çıkar beklemeden Trabzonspor u destekliyorlar.Böyle bir oluşumu sakıncalı bulmak için insanın şaşırmış olması lazım...Bende bir kaç arkadaşım dahil büyük ihtimalle kulaçoğluna verecektik oyumuzu ama artık hayırlısı ile Hacıosmanoğlu diyoruz...

Badaloğlu
Ahmet abi affina siginarak sunu söyleyim yanlis anlama elestirmek anlaminda degil

Abi sen ve biz birçok seyin farkindayiz kimin ne oldugunuda çok iyi biliyoruz
Dogru diyorsun kim gelirse gelsin Trabzonsporu siyasetten tam olarak arindiramaz
Hakan bey sizinle görüsmek istememis ayip etmis
Belki nedenleri vardir illaki vardir ama bunu anlamak gerçekten çok güç

Neyse abi demem o ki oy kullanin çok önemli olaylarin arefesindeyiz
Sende biliyorsun ki bu adaylarin $ikeye bakis açisi bir degil ve hakkimiz olani ayni oranda önemsemiyorlar

Basini agrittim kusura bakma

Estağfurullah kardeşim. Her türlü eleştiri yapabilirsiniz. Hakaret olmadığı sürece her zaman eleştiri yapabilirsiniz...

Bu konuda ne düşündü bilmiyorum ama sonuçta seçim bu. Oy potansiyeli olan herkesle görüşülürken BMN ile görüşmemesini kabul edemiyorum. Biz kendisinden herhangi bir talebimiz zaten olmayacaktı. Nasıl ki, Hacıosmanoğlu ve Metin Atasoy gelip bizimle projelerini paylaştı kendiside çok net bir şekilde bunu yapabilirdi. Ama o buna gerek duymadı... Haliyle kendi adıma bende ona oy vermeye gerek duymuyorum(bu benim düşüncem BMN yönetimini bağlamaz)

Murathan
Hacıosmanoğlu ya da Usta seçilecek.
Usta AKP adayı diyoruz fakat Hacıosmanoğlu AKP'yi övmekte tavan yapmış durumda.
Sanki mafya vari adamları da yönetime koyuyor gibi.
Usta'nın ikide bir parasını konuşması hoş değil.
Usta gelirse MRA'nın kalacağı vs. konuşuluyor.
Ustanın Güçlü Trabzonspor'u oluşturabileceğini düşünüyorum.

Fatih
24.05.2013, 00:18

ama durum böyle.

Kim o ajanlar söyle de temizleyelim.

Yunus Emre AYAZ
24.05.2013, 00:19
Yunus Emre

Senin gibi renkdaslarimiz oldukça bu renklerin anlami daim kalacaktir
Trabzonspor kimsenin avucuna sigmayacak kadar büyüktür
O kadar büyük ki kalbimize bile sigdiramiyoruz

maalesef durum böyle ama içim kan ağlıyor ama yapacak bişey yok.

ben trabzonspor'un yanında hiç bişeyim ben sen o herkes gelip geçici aslolan verilen savaş ama büyük yara aldığımız da çok açık :(

Kasım BEKTAŞ
24.05.2013, 00:20

yurt dışında dalaverelere pek alışık olmadıkları için parası olması yeterli diye düşünüyorlar... ama burası Türkiye bir düşünmekte fayda var...

My
24.05.2013, 00:21
Usta olamazsa Hakan Kulaçoğlu'nun başkan olmasını isterim..Şu adaylar arasında birbirine en zıt iki aday Kulaçoğlu ve Usta'dır. İlginç bir tercih olmuş bu :)

ibilek
24.05.2013, 00:21
abi şuandaki durum aynı devlet gibi barajı geçemeyecek partilere verilen her oy ve kullanılmayan oylar akp'ye yarıyor.

burdada durum aynı kazanamayacağı neredeyse kesin olan adamlara oy vermektense düzenin adayını bertaraf etmek için kenetlenmek gerek.

m.usta gibi bir adamı kabullenemeyecekler oylarını hacıosmanoğluna vermeli ki trabzonspor karanlıklara sürüklenmesin.

ben oy vermeyeceksem bile kulaçoğlu nun ciddi bir oy potansiyeli var, sırf usta kazanmasın diye Kulaçoğlu ile neden birleşmediğini sormuştum Hacıosmanoğlu na oda herkes kendi ekibi ile daha başarılı olur demişti...Hayırlı olacaksa Hacıosmanoğlu kazansın diyorum...

kayseriliyiz
24.05.2013, 00:22

avrupada kulüpleri artik zenginler aldigi içindir
Ben desteklemiyorum

Koray
24.05.2013, 00:23
Ben ilk ankette oyumu Haciosmanogluna vermistim simdi Ustaya verdim.

Hacinin listesi beni hayal kirikligina ugratti.

Bide kendisi sagda solda inanilmaz kisisel vaatler veriyor.

Normal vatandasa is vaadi veriyorsa ensesi kalinlara ne vaadi veriyor gerisini siz dusunun.

Bastan asagi hayal kirikligi oldu kendi acimdan.

He olurda kazanirsada bu adam nasil Baskan olur demem.

Zafer Fidan
24.05.2013, 00:24
Ben desteklemiyorum

Alman külüpleri zenginlerin elinde degildir. Ne Bayern Münih ne B. Dortmund.

Laz_61
24.05.2013, 00:25
Ben desteklemiyorum

Sen Kayserilisin anlarsin ticaretden paradan.Biz kimde para var hadi oğlum hucum onun peşine.Bize deli biri lazim oda Hacidir.

kayseriliyiz
24.05.2013, 00:25
Estağfurullah kardeşim. Her türlü eleştiri yapabilirsiniz. Hakaret olmadığı sürece her zaman eleştiri yapabilirsiniz...

Bu konuda ne düşündü bilmiyorum ama sonuçta seçim bu. Oy potansiyeli olan herkesle görüşülürken BMN ile görüşmemesini kabul edemiyorum. Biz kendisinden herhangi bir talebimiz zaten olmayacaktı. Nasıl ki, Hacıosmanoğlu ve Metin Atasoy gelip bizimle projelerini paylaştı kendiside çok net bir şekilde bunu yapabilirdi. Ama o buna gerek duymadı... Haliyle kendi adıma bende ona oy vermeye gerek duymuyorum(bu benim düşüncem BMN yönetimini bağlamaz)

Eyvallah abi

Samet Yildirim
24.05.2013, 00:27
Arkadaslar birsey sormak istiyorum.

Haciosmanoglu nezamandan beri ugrasiyor ? 6-7 sene oluyor...Yani 6-7 senedir Baskanlik icin ugrasiyor. Peki bukadar yillardir olusturabildigi liste yeterli mi ? bence yetersiz. 6-7 yilda bunu basaramayan Trabzonspor`u asla hedefe götüremez inanmiyorum.

Hele hele kupayi hic getiremez.

Basbakan ve Hukumet aciklamalarina deginmiyorum.

Yunus Emre AYAZ
24.05.2013, 00:28

herkes görüyor bazı şeyleri isim vermek afişe etmek benim işim değil yönetimin görevidir.

kayseriliyiz
Alman külüpleri zenginlerin elinde degildir. Ne Bayern Münih ne B. Dortmund.

Almanyadaki durumu bilmiyorum tabi sinirda olmama ragmen
Fakat burada artik araplar almaya basladi herseyi sirada Lille varmis diye duydum
Almanya en dogrusunu yapiyor zaten bu her alanda böyle

Sen Kayserilisin anlarsin ticaretden paradan.Biz kimde para var hadi oğlum hucum onun peşine.Bize deli biri lazim oda Hacidir.

Ben ise yaramaz Kayserililerdenim para felan bilmem :D

Sefer A.
Haciosmanoglu hakkinda süphelerim var, kesinlikle
ancak
Cakici'nin avukatini listesine aliyorsa
hükümetle pek yakin oldugunu düsünmüyorum
Arslan soy adinda biri var sanirim listesinde, o da Cakici'nin akrabasi olabilir

Laz_61
24.05.2013, 00:29
yurt dışında dalaverelere pek alışık olmadıkları için parası olması yeterli diye düşünüyorlar... ama burası Türkiye bir düşünmekte fayda var...

ADALETI para ve cıkar olduğu icin sevmiyorum Türkiyeyi benim icin sadece Trabzon vardir .

kayseriliyiz
24.05.2013, 00:29

Az önce Kurtlar vadisi mi izledin :D

Fatih
24.05.2013, 00:30
herkes görüyor bazı şeyleri isim vermek afişe etmek benim işim değil yönetimin görevidir.

Burda sabah akşam yazanlar çizenler okuyanlar dava adamı değil mi?

kral 61
24.05.2013, 00:31
Oyum İ.Hacıosmanoğluna gitti hayırlısı kimse o olsun gelen başkan kim olursa olsun Trabzonsporlu taraftarlara olarak desteklemek düşer

tsukru61
24.05.2013, 00:32
Trabzonspor forum sitesinde Trabzonsporlular azınlıkta...

Yazacak birşey kalmadı.

Yunus Emre AYAZ
ben oy vermeyeceksem bile kulaçoğlu nun ciddi bir oy potansiyeli var, sırf usta kazanmasın diye Kulaçoğlu ile neden birleşmediğini sormuştum Hacıosmanoğlu na oda herkes kendi ekibi ile daha başarılı olur demişti...Hayırlı olacaksa Hacıosmanoğlu kazansın diyorum...

dün ankarada atatürk'ü ziyaret ettim ona serzenişte bulundum vatanımızı kurtardın dedim ama bu vatana bu şekilde hakim olacaklara karşı nasıl direneceğimizi anlatmadın dedim. neyse. allah sonumuzu hayretsin.

Sefer A.

Yazacak birşey kalmadı.

:alkış:

Yunus Emre AYAZ
24.05.2013, 00:34
Burda sabah akşam yazanlar çizenler okuyanlar dava adamı değil mi?

herkes yazar çizer ama herkes dava adamı olur diye bişey yok.

trabzonspor'un bir üst kimlik olduğunu özümsemekten aciz olanlar asla dava adamı olamazlar onlar ancak düzenin adamı olur.

Laz_61
Arkadaslar birsey sormak istiyorum.

Haciosmanoglu nezamandan beri ugrasiyor ? 6-7 sene oluyor...Yani 6-7 senedir Baskanlik icin ugrasiyor. Peki bukadar yillardir olusturabildigi liste yeterli mi ? bence yetersiz. 6-7 yilda bunu basaramayan Trabzonspor`u asla hedefe götüremez inanmiyorum.

Hele hele kupayi hic getiremez.

Basbakan ve Hukumet aciklamalarina deginmiyorum.

Samet nerden biliyon gücsüz olduğunu baktiki olmuyor sıktırırsın aydınusun ayağına kurşun bak bakalım bidahaki mac kac dakka uzatma oynatıyor.ben bu düzenden yanayım ADALET yoksa Anarşi var.Kurdistan kuruluyorda Lazistanmi kurulamiycakmış.

Sefer A.
İbrahim Hacıosmanoğlu: Ali Kemal Başaran, Yaşar Aşçıoğlu, Sebahattin Çakıroğlu, Murat Türköz, Ali Uzunay, Ömer Yeşilyurt, Köksal Güney, Abdi Salih Üstün, Yakup Aslan, Engin Muhammet Kara, Engin Hacısalihoğlu, Onur İncehasan, İrfan Coşkun, Osman İlyas

Yedek Üyeler: Ahmet Turan, Erol İbrahim Ağaoğlu, Ömer Demir, Çetin Kansız, Köksal Sadıklar, Mehmet Terzi, Ufuk Pervanlar

Yakup Aslan mi Arslan mi ?

Hacisalihoglu bizim eski asbaskanin akrabasi falan mi ?

Agaoglu kim ? Ali ve ya Ahmet Agaoglu'nun akrabalarindan mi ? nedir necidir ?

sorular sorular aklimdaki sorularr

Fatih
24.05.2013, 00:35

Yazacak birşey kalmadı.

Haksızlık ediyorsunuz bize değil ama forumu sürekli takip eden Trabzonsporlulara.

Tolga
24.05.2013, 00:37
İkinci kim beyler ? ? ?

Sorum gayet açık :D

Yunus Emre AYAZ
24.05.2013, 00:37
Haksızlık ediyorsunuz bize değil ama forumu sürekli takip eden Trabzonsporlulara.

Fatih,

Beni azıcık tanıdıysan içimdekileri anlamışsındır.

Burdan ne insanlar geçti hepsi düzene karşı dik duran Trabzonspor için belli birşeylerden feragat etmiş emek vermiş insanlar.

O insanlar burdaki ötekiler yüzünden kurban oldular küstüler küstürüldüler.

neyse daha fazla konuşmak herkese zarar verecek.

ibilek
24.05.2013, 00:38
dün ankarada atatürk'ü ziyaret ettim ona serzenişte bulundum vatanımızı kurtardın dedim ama bu vatana bu şekilde hakim olacaklara karşı nasıl direneceğimizi anlatmadın dedim. neyse. allah sonumuzu hayretsin.

Amin amin, 2000 yılında filan en son Anıtkabire gitmiştim, geçen yılkı 29 ekim de o kadar üzüldüm ki kızımı eşimi oğlumu alıp hemen ertesi gün anıtkabire gittim...

Dinde bizim, Ülkede bizim, Atatürk de bizim, TS de bizim...Kimseden icazet almaya gerek yok.Azınlık da olsa dürüstler, ADAM lar uzun vadede kazancaklar...

Fatih
24.05.2013, 00:38
herkes yazar çizer ama herkes dava adamı olur diye bişey yok.

trabzonspor'un bir üst kimlik olduğunu özümsemekten aciz olanlar asla dava adamı olamazlar onlar ancak düzenin adamı olur.

Trabzonsporluluğu ölçen cihazımız yok Yunus.

adem73
24.05.2013, 00:39

aynen listesindeki adamlar kim?kimse de bilgi vermiyor.

İnfantino
24.05.2013, 00:40

Yazacak birşey kalmadı.

Kimse kimsenin Trabzonspor'luluğunu ölçemez.

Laz_61

Seferim birak sorulari tikla Haci Babaya

Yunus Emre AYAZ
Trabzonsporluluğu ölçen cihazımız yok Yunus.

Ya bırak ya :)

Ben seni biraz tanıdıysam Senin herşeyi ölçebilecek donanımın olduğunun farkında olanlardan biriyim.

Yeterki neşter zamanında vurulsun.

Kangren olmadan.

kayseriliyiz
24.05.2013, 00:41
Fatih,

Burdan ne insanlar geçti hepsi düzene karşı dik duran Trabzonspor için belli birşeylerden feragat etmiş emek vermiş insanlar.

Trabzonspor hepimizin üstündedir
Hepimiz en az bir kez küstük
Ama hala burdayiz
Herkes küsüp giderse forum diye birsey kalmaz

Fatih
24.05.2013, 00:42
Fatih,

Ben seni anladım da küsen başka mecralarda kendince Trabzonspor'a hizmet etmeye devam eder kimse vazgeçilmez değildir BMN duruşundan ödün vermeyecek.

Yunus Emre AYAZ
Trabzonspor hepimizin üstündedir
Hepimiz en az bir kez küstük
Ama hala burdayiz
Herkes küsüp giderse forum diye birsey kalmaz

Ben o yüzden burdayım zaten hala direniyorum.

Ama provakatörler hala aramızdan arınmalıyız arındırılmalıyız.

Kaya
Adaylara bakıca içim kararıyor. Hepsi birbirinden vahim...

Oflu_061

Hacısalihoğlu yarın büyük ihtimalle Hacıosmanoğlu'nu desteklediğini açıklıcak..

Bu da Hacısalihoğlunun koydurttuğu bi adam diye zannediyorum.

Erol Ağaoğlu'da akrabası ama Ali Ağaoğlu Hacıosmanoğlu'nu destekliyor diye bişey yok ya da ben öyle biliyorum..

DeAgLeMaNyAq
24.05.2013, 00:43

- Yakup Aslan, Arslan değil...

- Hacısalihoğlu'nun mutlaka uzaktan da olsa Hayrettin Hacısalihoğlu ile âlakası vardır ama birbirlerini hiç tanımıyor da olabilirler çünkü hem Trabzon'da hem de genel kurul üyeleri arasında bir hayli Hacısalihoğlu var...

- Soyadı yanlış yazılmış kendisinin soyadı İbrahimağaoğlu. Yani Ağaoğlu değil. Kaldı ki Ağaoğlu olsa da Hacısalihoğlu için söylediğim şeyler onun için de geçerli...

Yunus Emre AYAZ
24.05.2013, 00:44

- Hacısalihoğlu'nun mutlaka uzaktan da olsa Hayrettin Hacısalihoğlu ile âlakası vardır ama birbirlerini hiç tanımıyor da olabilirler çünkü hem Trabzon'da hem de genel kurul üyeleri arasında bir hayli Hacısalihoğlu var...

- Soyadı yanlış yazılmış kendisinin soyadı İbrahimağaoğlu. Yani Ağaoğlu değil. Kaldı ki Ağaoğlu olsa da Hacısalihoğlu için söylediğim şeyler onun için de geçerli...

ibrahimağaoğlu = ağaoğlu aynı yani soy adı farklılığı var sadece ikiside aynı akrabadan yani :)

Samet Yildirim
24.05.2013, 00:44
Muharrem Usta bunu yapti diye degil ama bütün adaylar bana göre Basin Toplantisi yapip Yönetici adaylariyla cikip kendilerini tanitmalari gerekir...

Herkes icin daha faydali olur.

DeAgLeMaNyAq
24.05.2013, 00:45
ibrahimağaoğlu = ağaoğlu aynı yani soy adı farklılığı var sadece ikiside aynı akrabadan yani :)

Doğrudur valla secerelerini bilmiyorum ben sadece yanlış yazıldığı için söyledim. Yalnız Ali Ağaoğlu'nun sülalesi Of'ludur. Ahmet Ağaoğlu'nun ki ise Sürmeneli'dir...

oğ 61 efsanesi
24.05.2013, 00:45
Maalesef Usta.

Kaya
24.05.2013, 00:47
Fatih,

Gidenlerin pek çoğu yazar oldu... Zaten amaçları da buydu. Bir basamak gibi kullandılar taraftarların bulunduğu ortamları...

Ne küsmesi, küstürmesi yau... Kanmayın bu numaralara...

Adam kendi ağzıyla diyor ki "ben artık Trabzonspor yazarı oldum. herkesle iyi anlaşmam gerek"...

Ne dik duruşu!..

Küstüğünü ifade ettiğin pek çok kişi artık genele oynama peşinde, hayran kitlesini arttırma derdinde...

Kötüye kötü diyemeyenlerin BMN forumunda işi yok...

sasone
24.05.2013, 00:48
bir şey söylemeden geçmeyecem.

yıl 2004 kuşadasında ustanın akrabası , muharrem bu yola baş koydu bir gün Trabzonspor başkanı olacak demişti.

9 yıl geçti, olursa hırsından dolayı tebrik edecem.

tek çözemediğim 2011 de neden üye oldu ?

böyle bir olay çok şeyi değiştirir,tebrik edilmesi gerekir,aynı fikirdeyim.

seyduna_efil
24.05.2013, 00:48
Tansiyon ölçer gibi Trabzonsprluluğumuzu ölçen taraftarlar var burada..

Klavye,sende ne maharetler varmışta haberimiz yok..

Bera B.
24.05.2013, 00:50
Kulaçoğlu'na vermiştim, bu sefer kimseye oy vermeyeceğim sanırım.

Yunus Emre AYAZ
24.05.2013, 00:51
Gidenlerin pek çoğu yazar oldu... Zaten amaçları da buydu. Bir basamak gibi kullandılar taraftarların bulunduğu ortamları...

Ne küsmesi, küstürmesi yau... Kanmayın bu numaralara...

Adam kendi ağzıyla diyor ki "ben artık Trabzonspor yazarı oldum. herkesle iyi anlaşmam gerek"...

Ne dik duruşu!..

Küstüğünü ifade ettiğin pek çok kişi artık genele oynama peşinde, hayran kitlesini arttırma derdinde...

Kötüye kötü diyemeyenlerin BMN forumunda işi yok...

Ben yazar olmak için kendine oynayanları kastetmedim.
Bmn'yi basamak olarak görenler varsın olmasın defolsun.
Kitabı ben yazdım Bmn kim diyen adamları kastetmiyorum ben.

Ben burda bişeyler paylaşıp güvenilir olan ama saygısızlık görüp küsenlerden bahsediyorum.

badaloğlu ahmet abiye bile ağır itham eden forum üyeleri gördü bu gözler sırf herkes memnun olsun diye tahammül etmeye karşıyım.

gerçekten belli emekler verenler ''Küstü'' ve bu kastettiğim kişiler ne yazar ne başka birşey..

DeAgLeMaNyAq
Usta'nın kaldıracağı özel uçakla gidecek var mı? :)

Sefer A.
Haciosmanoglu'nun listesindeki avukat

hirsizlara kursun sikip öldüren güvenlik görevlisini savundu, buna mafya bilmem ne diyen evine gelen hirsiza buyur gel diyecek herhalde, aferin o avukata, banka soymaya gidiyorlar bir de yuh yani, ellerinde kim bilir silah falan vardi....

Cakici'yi savunmasi da iyidir, Cakici'yi savunmama gerek yok ama pkklilari savunan onlari disari salanlari gördükçe, apoyu bile aklayip paklamaya çalisanlari gördükçe, Cakici'yi savunan bir avukati ancak tebrik ederim ben

usta'nin listesindeki is adamlari mi desem madamlari mi desem ne desem, çoguna biçakla saldirsan tirsacak adamlar, fb yönetimi bi açiklama yapti mi aman is yerime bir sey olmasin diye düsünüp susacak adamlar, bize böyle fazla "profesyonel"ler gelmez, yaramaz, olmaz, olmaz arkadas olmaz, bunlarla gelecek sampiyonluk anca satin alinmis bir sampiyonluktur bu kadar açik

Haciosmanoglu bizi sampiyon yapar mi yapmaz mi bilmem ama rakipleri korkutur ve içerideki müsabakalarda takimi götbas oynayan hakemlere ezdirmez bundan eminim gerisini bilmem.... gerisi hikaye

ve bence aslinda usta ve Kulaçoglu çok zit degil, sadece biri yani usta arkasina iktidari almis ve iktidara çitini çikarmayacak biri, Kulaçoglu ise tam tersi, yoksa ikisi de kurumsallasmadan profesyonellesmeden falan bahsediyorlar çok ta farkli açiklamalari yok gibi bana göre, ama kurumsallasma falan istiyorsaniz oyunuzu Hakan Kulaçoglu'na verin, kupa basbakanda diyebilecek adami sokakta zor bulurken ahan karsimiza çikti baskan olmak istiyor dik durus sergiliyor ee daha ne ? usta ne yaparsa yapsin yapmacik duruyor param var demekten baska bir sey yaptigi da yok biraz da tepeden bakiyor ukalalik yapiyor

ya deli dolu ve yeraltina yakin gözüken ve en önemlisi Avni Aker'de takimi hakemlere ezdirmeyecek tek aday olan Ibrahim Haciosmanoglu
ya da taraftarin duygularina tercüman olabilecek, sayflarina bakip taraftara bizzat kulak verip cevap veren, bizden biri gibi gözüken sike meselesinden beri bizleri savunan alkis toplayan basbakan'dan korkmayan (volkan konak gibi 3yüzlü degilse oyun yapmiyorsa tabi) prof. dr. Hakan Kulaçoglu

diger adaylardan Metin Atasoy derin Trabzon'un adami, pek hosuma gitmiyor
Emre Aksoy, ne bileyim pek bir sey veremez Trabzonspor'a gibi, pek bilgimiz de yok açikçasi
çirak efendi de gitsin angutla resim çektirsin hade bakayim

kral 61
24.05.2013, 00:53
Tansiyon ölçer gibi Trabzonsprluluğumuzu ölçen taraftarlar var burada..

Klavye,sende ne maharetler varmışta haberimiz yok..

Bu konuda kesinlikle size katılıyorum herkesin kendi görüşü vardır saygı duyacaksın

Mert'
24.05.2013, 00:55
Usta'nın kaldıracağı özel uçakla gidecek var mı? :)

Otobüsü anlarım da uçak kaldıranı da ilk defa gördüm :D

Sefer A.
Seferim birak sorulari tikla Haci Babaya

sirf diger baslikta ensonhaber yani nam-i diger ensonyavsak asiri yandas haber sitesinin adamini savundun diye Kulaçoglu'na tikladim

saka bir yana Kulaçoglu ya da Haciosmanoglu açik ve net

Serdar A
Eski başlıkta Alman futbolundan önemli klüplerinin başkanlarının meslekleriyle alakalı bir anektod vermiştim . Burada Alman futbolu organizasyon anlamında dünyada en büyük hızla yükselen lig olduğu ve çoğu aday referans aldığı için üstünde durmak gerek .

Yunus Emre AYAZ
24.05.2013, 00:56
Doğrudur valla secerelerini bilmiyorum ben sadece yanlış yazıldığı için söyledim. Yalnız Ali Ağaoğlu'nun sülalesi Of'ludur. Ahmet Ağaoğlu'nun ki ise Sürmeneli'dir...

ali ağaoğlu oflu ki ibrahimağaoğlu soy ismide aynıdır. geçen hafta ümraniyede bir cenaze vardı. selahattin ibrahimağaoğlu rahmetli oldu. babamın arkadaşıydı. ki o adam ali ağaoğlunun amcasıydı.

yani o ağaoğlu o ibrahimağaoğlu ama amcası neyse :) çok uzadı konu:D

DeAgLeMaNyAq
;1919068426']Otobüsü anlarım da uçak kaldıranı da ilk defa gördüm :D

Aynısını yazmıştım ben de. Başta uçak biletlerini karşıladığı söyleniyordu ama sanırım sonradan özel uçağa çevirmiş...

yüregimts
Seçim günü başkan adayları konuşma yaparken onlara fener ve aziz şikecidir ve kupa başbakandadır dedirtilmesi lazım özellikle usta ya

melih61
24.05.2013, 00:58
bu sene hacıosmanoğluna bir şans verilmesi taraftarıyım sebebide
http://www.aktifhaber.com/sinan-engin-ismarlamis-hurriyet-yazmis-476278h.htm

Emre Bekar
24.05.2013, 00:59
oyumu degıstırdım.ılkını hakan kulacogluna vermıstım.yenısını soylemem:)

Sefer A.
24.05.2013, 01:05
Hacısalihoğlu yarın büyük ihtimalle Hacıosmanoğlu'nu desteklediğini açıklıcak..

Bu da Hacısalihoğlunun koydurttuğu bi adam diye zannediyorum.

Erol Ağaoğlu'da akrabası ama Ali Ağaoğlu Hacıosmanoğlu'nu destekliyor diye bişey yok ya da ben öyle biliyorum..

Hacisalihoglu usta ile birlikte bir yemekte degil miydi ya ? :confused:

bilgiler için sagol hemsehrim :)

anladim degerli agabeyim, çok tesekkürler bilgiler için :) bu arada kime oy verdin sen ? en çok senin kime oy verdigini merak ediyorum sahsen :D

ali ağaoğlu oflu ki ibrahimağaoğlu soy ismide aynıdır. geçen hafta ümraniyede bir cenaze vardı. selahattin ibrahimağaoğlu rahmetli oldu. babamın arkadaşıydı. ki o adam ali ağaoğlunun amcasıydı.

yani o ağaoğlu o ibrahimağaoğlu ama amcası neyse :) çok uzadı konu:D

bilgiler için tesekkür ederim hemsehrim :)

Serdar A
24.05.2013, 01:06
Çalışacağına kanaat getirilen sistemin içeriği , nasıl çalışacağı , sahip olacağı ilkeler bütünü de son derece önemlidir . Trabzonspor'u diğer klüplerden kesin olarak ayıran temel farkları üzerine mi inşa edilecek , denenmiş metodlar revize mi edilecek , yoksa ortaya daha farklı bir konsept mi konulacak ; en başından bu yana adaylardan en açık olmalarını arzu ettiğim alan burasıydı .

Vazgeçtiğimiz değerlere geri dönüp bu miras üzerinde modern bir yapı oluşturabilecek miyiz yoksa istanbul klüplerinin mantığında çalışan ama ucuz imitasyonu olmaktan öte gitmeyi mi deneyeceğiz ... Ve yahut böyle kaygıların hiç birini taşımayan , Trabzonspor'u şehri içine kapatıp bir derebeylik anlayışı ile mi ayakta kalmaya çalışacağız ...

Tüm adayların kendilerine göre projeleri ve vaatleri var , her bir adaya inanan çok sayıda delege ve taraftar var . Şimdiye kadar bu kısmını tartıştık . Kongre Trabzonspor camiasının pusulası , ama şaşar ama şaşmaz ... Her bir delegenin bu yön tayininde bir mesaj verme şansı bulunuyor . Desteklenen adayın seçimi kazanmasını umurak değil , açık oy veriyormuşçasına her bir fikrin değerince sandığa yansımasını kazananında kaybeninde gerekli dersleri çıkaracağı bir kongre dilerim .

Yunus Emre SEYHAN
24.05.2013, 01:06
Ankete bakınca görüyorum ki burda bile çoğu kişinin M.Usta hakında fikri değişmiş. M.Usta seçimi zorlanmadan kazanacak gibi görünüyor

yüregimts
24.05.2013, 01:13
....

matalar
24.05.2013, 01:16
HACIOSMANOĞLU DEDİM.fakat kulaçoğlu da olabilir.
keşke en çok oyu alan 2 aday arasında tekrar seçim yapılsa.belki ikisinin toplam oyu USTAyı geçer ama şu haliyle Usta ipi göğüsler.

Sencer Bulut
24.05.2013, 01:17
Kim kazanırsa kazansın bu seçimin Trabzonspor için bir milat olacagını düşünüyorum.

faysal
24.05.2013, 01:19
İlk ankette İbrahim başkana vermiştim ama şuan karamsarda kaldım öbür adaylarda sempatik geliyo....Keşke herkezin listesindeki adayları tanıyabilceğimiz birşeyler olsa...Muharrem Ustanın bugün adayları tanıtması çok profesyonelceydi diğer başkanlarında tanıtması iyi olurdu....

atillati
Hala Metin Atasoy.Modaya uymadım,azınlığım ama Metin Atasoy'u istiyorum ve başkan olacağını düşünüyorum.

DeAgLeMaNyAq
Hala Metin Atasoy.Modaya uymadım,azınlığım ama Metin Atasoy'u istiyorum ve başkan olacağını düşünüyorum.

BMN'deki tek destekçisisin... :)

Yunus İnce
24.05.2013, 01:21
Oyumu Muharrem Ustaya verdim.
İbrahim Hacıosmanoğlu hariç diğerlerinin isimlerini bile pek duymadım, Usta da dahil. İzlediğim, okuduğum, gördüğüm kadarıyla verdim oyumu.
İnşallah gelecek olanlar şuanki yönetimi aratmaz ve haklı mücadelemizde sonuna kadar hiçbir siyasi baskı altında kalmadan ilerlerler.

Sefer A.
24.05.2013, 01:21
BMN'deki tek destekçisisin... :)

sen kimi destekliyorsun agabey :)

r9emre
24.05.2013, 01:24
Tek tek adayların tüm yönetim kurulundaki isimleri internetten inceliyorum da İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yedeklerinde yazan Erol İbrahim Ağaoğlu isimli kişi AKP Ataşehir meclis üyesi diye gözüken kişi mi? Ben takip etmedim yazılanları öyle mi?

faysal
24.05.2013, 01:27
İbrahim başkanda keşke birtane kadın alsaydı yönetimine iyi olurdu futbol sadece erkeklerin egemen olduğu bir olgudan çıkıyo artık..

hyasin61
24.05.2013, 01:29
Ankete bakınca görüyorum ki burda bile çoğu kişinin M.Usta hakında fikri değişmiş. M.Usta seçimi zorlanmadan kazanacak gibi görünüyor

Burada oy kullananların cogu genc jenerasyondan ,delegelerın cogunlugu ıse tam tersi

faysal
24.05.2013, 01:31

Metin atasoy yönetimine kadın alıcağından bahsetmişti ama yok,bu açıklamalarıyla zıt değilmi..

DeAgLeMaNyAq
24.05.2013, 01:32
sen kimi destekliyorsun agabey :)

Hakan Kulaçoğlu'nun beyni, Metin Atasoy'un bileği, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yumruğu, Emre Aksoy'un yüreği, Muharrem Usta'nın parası... :)

Colakoglu
24.05.2013, 01:33
Hakkimizda hayirlisi olsun Sadri Seneri birileri cok fena asaga sindirmiski sesi solugu cikmiyo, artik kim gelirse gelsin benim icin farketmez, ben sampiyonluklar istiyorum, basari istiyorum, üc eziklerin karsimizda titredigini görmek , gögsümü kabarta kabarta formamla heryerde yürümek istiyorum, bunlari bana yasatacak olan buyursun gelsin, ben taraftarim gerisi beni ilgilendirmez.

yüregimts
24.05.2013, 01:37
Sezon biter bitmez alınan olağanüstü kongre kararını en çok isteyen isimlerden biriydim. Hatta bu yönde yazılar yazdığımda bir çok arkadaşım bana, "olmayacak duaya amin diyorsun." Diyerek gülüyordu. Belki Sadri Şener’e biraz fazla da yüklendim. Ama Trabzonspor için en hayırlısı buydu. Sonuçta seçilecek olan yönetim Sadri Şener ve yönetiminin transferleri üzerine gelmeyecekti… Gelecek olan yönetim yeni sezon öncesi planını ve transferlerini istediği gibi yapabilecek.

Ama öyle bir aday görüyorum ki bize Sadri Şener’i aratacak cinsten, adı Muharrem Usta…

Trabzonspor ‘u dünya markası yapacağım diyerek göreve talip olan Muharrem Usta, aday olduğu kulübün ve kazanması halinde oturacağı koltuğun Türkiye'nin en değerli 8 koltuğundan biri olduğunun farkında değil sanırım.

Marka yapacağım diye aday olduğu TRABZONSPOR’U söylemleriyle adeta yerin dibine sokan, bunu çok İstanbul medyasının sayesinde bütün düşmanlarımıza gösteren Muharrem Usta’nın unuttuğu bir konu vardı. O konu da 2010-2011 sezonunda camiamıza yapılan haksızlık ve bunun ardında futbolcularımızı kaybetmemizdi. Trabzonspor’un hakkı verilmiş olsa idi kesinlikle böyle bir borç oluşmayacaktı Sayın Usta!

Bunu görmemezlikten gelmek ve Sadri Şener’e sağlı sollu vurmak bir başkan adayına belki delegeler bazında oy kazandırabilir. İnşallah Allah nasip etmez ama o şanlı koltuğa oturman halinde sana emin ol çok şey kaybettirecek.

Şimdi merak ettiğim diğer bir konu da, Usta’nın paralı yöneticiler araması, hani bu adamda para tomarlaydı… Hani bu adam Milyon Eurolar ile geliyordu… Ne oldu?

Yoksa görünen sermayenin asıl sahibi kendisi değil mi?

Eğer sermayenin sahibi kendisiyse neden para verecek ve Trabzonspor ile alakası olmayan yöneticilerin peşinde koştu?

Gerçi Sayın Usta, daha ilk basınla tanışma yemeğinde Trabzonspor’a para vermeyeceğini kredi gücünü kullanacağını açıkladı.

Aylar öncesinden yanındaki arkadaşları ile beraber, aktif yönetimi yıpratmak amaçlı “ Robben ile anlaşan ve ismi sır gibi saklanan başkan adayı ” şeklinde basına haberler sızdırmanın da bir bedeli olacak..

Kongreye çok az bir zaman kala takke düştü ve kel görüntü…

Usta yönetimine birde bankacı arkadaşı katmak istiyordu. Hatta bu konuda hayli ısrar ediyordu. Sürekli beraber gezdiği bu arkadaş çalıştığı kurumdan izin isteyecekti. Türkiye’nin sayılı zenginlerinden olan ve adı sürekli Usta'nın yönetiminde olarak geçen Adnan Çebi gibi Mehmet Öz’ün de listede bulunmadığını görmüş olduk.

Şimdi delegelerin dikkatle okuması gereken kısma geçiyorum…

Sadri Şener’e en çok kızdığım nokta, Denizbank Genel Müdürü ile geçmişe dayalı dostluğu üzerine kulübü borçlandırma gücüne sahip olmasıydı. Neyse ki tam zamanında Sadri Şener görevi bıraktı.

Parası olan ve Trabzonsporlu olmasa bile hem kendi reklamını yapsa hem bizi bu bataktan çıkarsa diye fellik fellik aday arayacağımız durumuna getirmesi en büyük korkumdu.

200 Trilyon’a yakın borcun altına Trabzonspor’un çıkarlarını düşünen ve projeler üretebilen herkes girebilir.

Ama Muharrem Usta gelirse, kredi çekmek onun için hiç sorun olmayacaktır. Robben ‘i Trabzon’a getirirler. Buna da inanıyorum. Evet bir ihtimal Türkiye’de başarıya kavuşuruz. Kulübün borcu 170’ken olacak 300,400… olur.

Peki sonra?

İşte o zaman Trabzonspor’a 5 aday değil 1 tane aday bulamayacağız. Biraz evvel dediğim gibi, Trabzonsporlu olmasa bile parası olsun kendi reklamını yapsın bizide kurtarsın durumuna düşeriz.

“Biz sadece Trabzonspor’un çıkarları doğrultusunda yayınlar yapacağız.” Diyerek Trabzonspor haberleri en çok okunan siteye, tek başkan adayından 1 tane reklam kabul etmeyen kardeşiniz diyorum ki;

Trabzonspor’un 2 sene sonrası için kulübü borçlandırarak başarıya kavuşturma riskine girecek Usta’ya dikkat edin.

Bu arada Trabzonspor’u yönetmek ile Medical Park hastanelerini yönetmek bir değildir. Bu camia çok paralı olan Nuri Albayrak’ ı da gördü.

Son olarak Muharrem Usta’ya bir soru sormak istiyorum;

Mahkeme kararı ile hak ettiğimiz şampiyonluğun kupasını kaldıramadığımız bu ligde Başbakanımıza çıkıp “Trabzonspor ile oynamak ateşle oynamaktır.” Diye bilecek misin?

Son olarak Sayın okurlarıma soruyorum;

Muharrem Usta'nın Trabzonspor ile adı geçmeden önce Medicalpark'ı Antalyaspor'dan mı duydunuz yoksa Galatasaray'dan mı?

Peki şirketler profesyonel olarak reklam veriyor ise;

Galatasaray'ın, isminin başına "Medical Park" ekleyen Antalyaspor'un 4 katı reklam ücret (20 Milyon) almasına ne diyorsunuz?

|| GÖKHAN ||

bangkook_61
24.05.2013, 01:37
Gurbetçi Gençler twitter hesabından Muharrem Usta Felix Magath ile anlaştı diye haber yapılmış. Almanya'da ki arkadaşlara soruyorum özellikle olabilitesi var mıdır bunun ?

Sencer Bulut
24.05.2013, 01:39
Muharrem Ustanın Robbenle anlaştı muhabbetleride dönüyor.Sonumuz hayır olsun.

yüregimts
24.05.2013, 01:42
Muharrem usta başkan olursa göründe bakın agzına hadi almaz şike sürecini...

Berke6198
24.05.2013, 01:43
Hakan Kulaçoğlu.

hyasin61
24.05.2013, 01:46
Robben ile anlaşmıştır reklam yüzü olarak :)

kral 61
24.05.2013, 01:52
Muharrem Ustanın Robbenle anlaştı muhabbetleride dönüyor.Sonumuz hayır olsun.

Nerde dönüyor

Sencer Bulut
24.05.2013, 01:54
Nerde dönüyor

Genelde facebook üzerinde.Ama bunu 1 hafta önce bir yerde daha duymustum.

gabriel omar
24.05.2013, 01:55
Gurbetçi Gençler twitter hesabından Muharrem Usta Felix Magath ile anlaştı diye haber yapılmış. Almanya'da ki arkadaşlara soruyorum özellikle olabilitesi var mıdır bunun ?

Magath o kadar transfer yapacak bütçeyi nerden bulacak da gelecek Trabzonspora :)Adam öyle transfer arsızı ki ,iş olsun ,kadroda bulunsun belki lazım olur diye bizim Caleyi bile transfer etti :)

Oğuz B.
24.05.2013, 01:59
Başkan kim olursa olsun istediğim ve beklediğim tek bir şey var; tek kimliği Trabzonspor Kulübü Başkanı olsun. Bu şehrin, bu kulübün buna ihtiyacı var.
Şuana kadar sadece M.U'ya ısınamadım. (Bunda 4-5 dklık kısa bir videonun etkisi var. Şu belediye başkanının cebe para tutuşturduğu. Birde ona muhtaçmışız havaları da var tabii neyse)
Ancak sandıktan o çıkarsa; başkanımızdır saygı duyarım.
İbrahim H. ve Hakan K. ortak liste yapmalı amaçları Trabzonspor'a hizmetse.
Diğer iki aday hakkında hiçbir fikrim yok.
İnşallah kazanan Trabzonspor olur.

Arrive
24.05.2013, 01:59
Hayırlı uğurlu olsun. Hayatımda bu kadar karamsar olmadım.

hyasin61
24.05.2013, 02:03
Robben haberi surecın basında Usta'nın kendısı ıle 2-3 ay once anlastıgı haberı cıkmıstı ,bugununde o gununde kaynagı GG

Sefer A.
24.05.2013, 02:08
Hakan Kulaçoğlu'nun beyni, Metin Atasoy'un bileği, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yumruğu, Emre Aksoy'un yüreği, Muharrem Usta'nın parası... :)

yapma bunu yapma bunuu :) :p

Metin Atasoy'un bilegi ve Emre Aksoy'un yüregi biraz zorlama olmus ama :D