PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ensonhaber Haddini Aştı !..

Veysel
23.05.2013, 15:50
http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/tolga_zenginden_fenerbahceye_agir_sozler_7294.jpg

Bu sözlere tepkimiz olmayacakmı beyler bunlar kim oluyorda bizim hocamıza,kaptanımıza böyle söylemlerde bulunabiliyor bunların ağzının payını vermiyeceğiz de ne zaman vereceğiz ?
Bu maç uğruna ölen taraftarlarımız böyle satılmışlar kalemlerin böyle başlıklarına ses çıkarmayarak mı onların emanetine sahip çıkacağız sorarım ?

ozturk
23.05.2013, 15:53
Aynen öyle.

Yorumlarda tepki göstermek gerek. Ben tepkimi gösterdim.

Laz_61
23.05.2013, 15:55
Numarası yokmu arıyalım

Sefer A.
23.05.2013, 15:56
yeni gelecek baskan, bu tarz haber yapanlarin ayagina kursun siktiracak baskan olsun
Avni Aker'de yavsaklik yapip aleyhimize düdük çaldirmayacak hakem, bunu basarabilecek baskan olsun

baska da bir sey istemiyorum

zeki gursoy
23.05.2013, 15:59
okumayın o siteyi, paralı yorumcuları var, hep aynı yorum hep aynı bıdı bıdı...
hükümet yalakalığından ağızlarında yara çıkmış, ...siii...deyin gitsin....

Laz_61
23.05.2013, 16:09
Olgun Beymiş haberi yapan aradım görüştüm Tolunay için dedikleri haklı bana göre ama Kaptanımıza haksızlık yapıldı dedım.Beyefendi bir insana benziyor konuşması açıklaması gayet hoşdu ilgilenmeye bilirdide. Ben tatmin oldum. Kimsenin kimseyi azarlamaya hakkı yok.

sence
23.05.2013, 16:09
http://kralspor.ensonhaber.com/tolga-zenginden-fenerbahceye-agir-sozler-2013-05-23.html

Manşete koyduğunuz haber ne kadar çirkin, ne kadar dışlayıcı, ne kadar fanatik bir editör!!!! ün kaleminden çıkmış.Bu haber bu yaklaşımla nasıl yayınlanır.

Terimin küfürleri ile Emrenin küfürleri ile Volkanın Ağız dolusu tükürüklü küfürlerini hatırlatır, iyi yayınlar dilerim.

Herhalde Tolga ve Tolunay ahlaklı-küfürsüz konuşmaları sizi şaşırttı.Alıştınız tabi küfürlü ağızları temizleyen manşet atmaya.

Eğer bu haber düzelmezse benim için esh bitmiştir nokta

.........................................

Bu mesajı ensonhaber in iletişim bölümüne gönderdim.Tepki, tepkidir.

messi_61
23.05.2013, 16:13
Bunlarin ve bunun gibilerin allah belasini versin insallah.

Gökçebey
23.05.2013, 16:15
Sefer, çok sivri çıkışların var. Yavaş biraz.

Sefer A.
23.05.2013, 16:18
Sefer, çok sivri çıkışların var. Yavaş biraz.

siviri çikislari düzeltebilirsiniz sorun yok, ama tepkimi de anlayin lütfen
ayrica, sivir çikislarim vardir dogrudur uyarmaniz da dogaldir ancak fazla yumusak olanlara da bir tepki bir uyari yapsaniz da fena olmaz gerçekten....

burasi bordomavi.net , akp yandasi sitenin çapulcu gazetecisini bile savunacak kadar gözü dönmüs akpspor.net degil bildigim kadariyla

lütfen

AhmetG.
23.05.2013, 16:19
ya bırakın şu .. yok sövmeyecem. Bırakın avkuran köpek dalmazmış.

Sefer A.
23.05.2013, 16:19
http://kralspor.ensonhaber.com/tolga-zenginden-fenerbahceye-agir-sozler-2013-05-23.html

Manşete koyduğunuz haber ne kadar çirkin, ne kadar dışlayıcı, ne kadar fanatik bir editör!!!! ün kaleminden çıkmış.Bu haber bu yaklaşımla nasıl yayınlanır.

Terimin küfürleri ile Emrenin küfürleri ile Volkanın Ağız dolusu tükürüklü küfürlerini hatırlatır, iyi yayınlar dilerim.

Herhalde Tolga ve Tolunay ahlaklı-küfürsüz konuşmaları sizi şaşırttı.Alıştınız tabi küfürlü ağızları temizleyen manşet atmaya.

Eğer bu haber düzelmezse benim için esh bitmiştir nokta

.........................................

Bu mesajı ensonhaber in iletişim bölümüne gönderdim.Tepki, tepkidir.

bazilarina kapak olsun ;)

hakan yesilyurt
23.05.2013, 16:20
bunları telefon yağmuruna tutmak gerekiyor..siz kim oluyorsunuz ulan demeliyiz..

Sefer A.
23.05.2013, 16:21
bunları telefon yağmuruna tutmak gerekiyor..siz kim oluyorsunuz ulan ibneler demeliyiz..

azarlamaya hakkimiz yokmus :)

omondoles
23.05.2013, 16:24
Telefonumdan ensonhaberi siliyorum.

%61 Loading...

Murat 61
23.05.2013, 16:27
http://p1305.hizliresim.com/19/r/ncrqt.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Ayrıca bu adreste iletişim formu var onu da doldurup yollayabiliriz.

http://www.ensonhaber.com/iletisim

Yüklenin.

KadirHekimoğlu
23.05.2013, 16:30
daha önce de çok uyardım ben mesajlar attım defalarca. diğer takımların futbolcuları tuvalete gitse yazarlar. bizim maçlarımız öncesinde de sonrasında da tek haber yok. yazdıklarında da ya dalga geçen ya da alt başlık halinde sadece skoru yazan haberler yapıyorlar.

çok uyardım baktım düzelmedi. 2 hafta önce telefonumdan uygulamayı kaldırdım. bilgisayardan da girmiyorum sitelerine. keşke başlık açılsa bu konuda diye düşünüyordum. çok güzel oldu. teşekkürler. ve herkes mesaj yollasın lütfen. bu kadarı da fazla

Berat Akçay
23.05.2013, 16:31
Karaktersizler

Yiğit Gayretli
23.05.2013, 16:31
Arıyorum.

atomantcum
23.05.2013, 16:35
Aman diyim sakın gidip de yorum filan yazmayın çünkü bu tip yayınlar artık o kadar pislik bi hale geldiler ki bizim oraya gidip birşeyler yazmamız, sayfayı açıp bakmamız bile sırf hit aldıkları için hoşlarına gidecektir. Hele şu kupamızı bi müzemize koyalım da ondan sonra ağızlarının payını alacaklar zaten. Enerjinizi buna harcayın.

Alihan Ertürk
23.05.2013, 17:17
Spor müdürünün telefonda söylediklerini duyunca kanım dondu.

Şerefsizler!

Badaloğlu
23.05.2013, 17:23
İlk defa duyuyorum bu siteyi... Sayenizde öğrenmiş olduk!

KadirHekimoğlu
23.05.2013, 17:23
Spor müdürünün telefonda söylediklerini duyunca kanım dondu.

Şerefsizler!

ne söyledi

Yiğit Gayretli
23.05.2013, 17:27
Az önce Spor müdürleri Olgun Kızıltepe ile yaklaşık 10 dk'lık bir konuşma yaptım.

Telefonu açar açmaz ilk sorum;

-O attığınız başlıktan memnun musunuz?

El cevap;

-Evet memnunum.

Ben: Eğer sistemin ötekileştirme hareketinde bir neferseniz delikanlıca bunu sayfalarınızda yazın.

Olgun: Yok öyle bir şey. Biz en cesur haber sitesiyiz bla bla bla.

B: O attığınız başlık etik mi peki?

O: Evet, ne var ki?

B: Gazeteci olarak tarafsız olmanız gerekmez mi?

O: O zaman o adam da (Tolunay Kafkas'ı kast ediyor) benim meslektaşımla düzgün konuşsun.

B: Kınama yayınlamak nedir bilir misiniz?

O: Ne alakası var?

B: Attığınız başlık etik değil. Trabzonspor'u işaret ediyor. Atamazsınız.

O: Atarım. fener'e de muz cumhuriyeti dedim. Kaldırmadım.

B: fener'e muz cumhuriyeti haberinizle benim egomu tatmin etmiş olmanız haklı olduğunuz anlamına gelmez. Benim egom tatmin olmuş olabilir ama o da yanlış.

O: Ben Trabzonspor'u severim. Şike sürecinde de en çok hakkı yenen kulüptür. Ama bu konuda fikrim değişmeyecek. Siz o başlığın Trabzonspor'u işaret ettiğini iddia ederek öküz altında buzağı arıyorsunuz.

B: Beyefendi kurduğunuz cümleye bakar mısınız? "Teknik direktörü gazeteci azarlar, futbolcusu bahane arar" buradaki özne kim? Kimi işaret ediyorsunuz? Trabzonspor.

O: Hayır ben Tolunay Kafkas'ı eleştirdim o başlıkla.

B: O zaman Türkçe ile ilgili problemleriniz var.

O: Türkçe'm gayet iyidir.

B: O zaman maksatlısınız beyefendi. Tolunay Kafkas'ın şahsını eleştirecekseniz şahsına yönelik bir kınama yayınlarsınız olur biter. Cevabı Trabzonspor olan cümleler kurmak da neyin nesi?

O: E kurumsal kimlike konuşuyorlar.

B: İyi dediniz ya. Trabzonspor Tolunay Kafkas'a git gazeteci azarla mı diyor sizce?

O: Hayır.

B: Neden o zaman Trabzonspor'u itham eden cümlelerle başlık atıyorsunuz. Sizin tavrınız tarafsız değil. Bu başlık da teknik olarak hatalı.

O: İlk arayan siz değilsiniz. Başlıkta hata yok. Kaldırmayacağım. İsteyen istediği kadar arasın.

B: Öyle mi? Peki. Ben de üstünüzde baskı kurmak adına elimdeki tüm imkanı kullanacağım.

O: Ne baskısı? Tehdit mi ediyorsunuz?

B: Tehdit olarak algılamak isterseniz tehdittir. Yasal yollardan bashediyorum. Haklarımdan bahsediyorum.

O: Mahkemeye verin, elinizden geleni ardınıza koymayın.

B: Yapacağımdan şüpheniz olmasın. İyi günler...

Evet arkadaşlar. Adamların tutumu bu. Hem suçlu hem de güçlü edebiyatı yapıyorlar. Telefonla arayın. ve spor servisine bağlanmak isteyin. Sadece iki dakika eleştirinizi yapın ve kapatın. O santralleri 1 saat kitlense yeter... Sadece 2 dakika.

Biz bu kulübü sokakta bulmadık!

Doğukan Uçan
23.05.2013, 17:35
buNLar kendini haber sitesi sanıyo reyting kazanmak için siteye girmeyin bile değmez beyler ciddiyim

pascalli
23.05.2013, 17:40
Ben Ensonhaber'i favori siteler listemden sildim bir dahada girmiycem...biliyorsunuz benzer bir haberi Sadri Şener içinde yapmışlardı...içlerindeki trabzon düşmanlığını dışa vurdukları için onları tebrik etmek lazım ne mal oldukları belli oldu..öyle bir site benim için yok artık.

DeAgLeMaNyAq
23.05.2013, 17:43
Bu sitenin finansörü kim merak ediyorum. Öyle TV'lere reklam vermek herkesin harcı değil...

Bülent AKBULUT61
23.05.2013, 17:50
Az önce Spor müdürleri Olgun Kızıltepe ile yaklaşık 10 dk'lık bir konuşma yaptım.

El cevap;

-Evet memnunum.

Ben: Eğer sistemin ötekileştirme hareketinde bir neferseniz delikanlıca bunu sayfalarınızda yazın.

O: O zaman o adam da (Tolunay Kafkas'ı kast ediyor) benim meslektaşımla düzgün konuşsun.

B: fener'e muz cumhuriyeti haberinizle benim egomu tatmin etmiş olmanız haklı olduğunuz anlamına gelmez. Benim egom tatmin olmuş olabilir ama o da yanlış.

O: Ben Trabzonspor'u severim. Şike sürecinde de en çok hakkı yenen kulüptür. Ama bu konuda fikrim değişmeyecek. Siz o başlığın Trabzonspor'u işaret ettiğini iddia ederek öküz altında buzağı arıyorsunuz.

B: Beyefendi kurduğunuz cümleye bakar mısınız? "Teknik direktörü gazeteci azarlar, futbolcusu bahane arar" buradaki özne kim? Kimi işaret ediyorsunuz? Trabzonspor.

B: O zaman maksatlısınız beyefendi. Tolunay Kafkas'ın şahsını eleştirecekseniz şahsına yönelik bir kınama yayınlarsınız olur biter. Cevabı Trabzonspor olan cümleler kurmak da neyin nesi?

B: İyi dediniz ya. Trabzonspor Tolunay Kafkas'a git gazeteci azarla mı diyor sizce?

B: Neden o zaman Trabzonspor'u itham eden cümlelerle başlık atıyorsunuz. Sizin tavrınız tarafsız değil. Bu başlık da teknik olarak hatalı.

O: İlk arayan siz değilsiniz. Başlıkta hata yok. Kaldırmayacağım. İsteyen istediği kadar arasın.

B: Öyle mi? Peki. Ben de üstünüzde baskı kurmak adına elimdeki tüm imkanı kullanacağım.

B: Tehdit olarak algılamak isterseniz tehdittir. Yasal yollardan bashediyorum. Haklarımdan bahsediyorum.

Evet arkadaşlar. Adamların tutumu bu. Hem suçlu hem de güçlü edebiyatı yapıyorlar. Telefonla arayın. ve spor servisine bağlanmak isteyin. Sadece iki dakika eleştirinizi yapın ve kapatın. O santralleri 1 saat kitlense yeter... Sadece 2 dakika.

bir havuç şerefsizlerle uğraşmaya değmez yiğit böyle bir haber sitesini ilk defa duydum bunların önune kemik atacan yiyecekler

KadirHekimoğlu
23.05.2013, 17:51
arayıp iki çift laf da ben edeceğim. hadi tolunay kafkasla ilgili söylediği neyse de şikeyle ilgili konuşmak ne zmanadan beri yenilgiye bahane aramak oldu. yazıklar olsun böyle medyaya

Berat Akçay
23.05.2013, 17:55
Yiğitin paylaştığı konuşmadan ;

B: "Teknik direktörü gazeteci azarlar, futbolcusu bahane arar" buradaki özne kim? Kimi işaret ediyorsunuz? Trabzonspor.

Gerizekalı ''Teknik direktörü gazeteci azarlar'' derken Trabzonspor'u eleştiriyorsun.
Sonra yok Tolunay'ı eleştirdim o başlıkta

Serdar A
23.05.2013, 17:56
http://www.internetmedyasi.org/Misyonumuz/

Telefon : (0212) 266 99 99
Faks : (0212) 266 98 98
Mail : info@internetmedyasi.org

Fatih
23.05.2013, 18:03
Bir ara sık kullanılanlardaydı sonra baktım sürekli iktidar lehine saçma sapan başlıklar atıyorlar sildim daha da girmedim meğer ne doğru yapmışım.

Mert'
23.05.2013, 18:06
Şu gs liler nası beyaz tv yi bastılarsa bizimkilerde bir el atsın bunları dayakla aklarız şerefsizler

Yaşar
23.05.2013, 18:10
Bu manşeti atanlar Fatih Terim'in her basın toplantısında bir tane gazeteciyi azarlamasına hiç ses çıkardılar mı?
Bunu da soracağım?

Arif Timurcioğlu
23.05.2013, 18:15
Satılmışlar!

Necmettin ALTUNTAŞ
23.05.2013, 18:28
Statikoya boyun eğmeyenlerin uğrayacağı akıbet..Önceleri nasıl davranıyorlarsa şimdi de aynı.Yani değişen bir şey yok.Ama biz her zaman statikoculara direneceğiz.Yılmak yok asla.

Sibel
23.05.2013, 19:52
Allah batırsın.

Emirhan Makul
23.05.2013, 19:56
Ensonhaber konusunda 1 senedir yazıyorum, tam anlamı ile iktidarın internet haber sitesi ve en çok tıklanan haber sitelerinden birisi, ben merak edip tüm kordine eden kişilerin ismini aratmıştım sosyal mecrada mesajımı da bulabilirsem buraya tekrar yazarım, ensonhaber'i yöneten yazan çizen tüm modaratörleri fb üyesi, akp üyesi, dilleri çok çirkin, habercilikle zerre alakası olmayan site fakat basıyorlar parayı bu siteye çıkıyor en tepeye.

Hasan Habip Özbay
23.05.2013, 20:38
tepkimizi her platformda göstermeliyiz

Doğukan Uçan
23.05.2013, 20:42
haber7 ve ensonhaber akp yalakası site arkadaşlar , fanatik te istanbul yalakası.

Mehmet Fatih Silik
23.05.2013, 20:54
ensonhaber neyyylaaan...ilk defa duydum...prim vermemek lagzim...

Oğuzhan Turhan
23.05.2013, 22:38
Arkadaşlar bu sitenin başlığını gördüğüm iyi oldu.
Ben de yaklaşık 3 günce o malum sitenin spor editörüyle mailleşmiştim. Özellikle Sadri Şener üstünden Trabzonsporu hedef alan haberleri sistematik bir şekilde yayınladıklarını. Buna karşın bağımsız Türk Mahkemeleri tarafından şike yani hırsızlık suçlamasıyla baş başa kalan aziz yıldırımı ise, insanların gözünde normal, suçsuz bir kulüp başkanıymış gibi haberler yaptıklarını vs.., ayrıca madem bağımsızsınız, neden UEFA ropörtörünün disiplin kuruluna gönderdiği şike ile ilgili haberleri yayınlamadığınız gibi şeyler yazdım.
Bana cevap olarak kendisininde Trabzonspor taraftarı olduğunu vs.. yazdı.
Bende son olarak kendisine, sen Trabzonspor taraftarıysan, ben değilim dedim.
Daha da cevap yazmadı zaten.
O malum siteyi severek takip ediyordum fakat ne olduysa şike sürecinden sonra, sistematik bir şekilde bizi aşağılayan; şikebahçeyi ise suçsuzmuş gibi gösteren haberler yapmaya başladı.
Artık nasıl bir oyun dönüyorsa, dört bir yandan saldırıyorlar üstümüze.

Mert'
23.05.2013, 22:40
Nerde bunların bürosu? Gidip basalım :)

hos_cocuk61
23.05.2013, 22:45
Tayyip'in yardakçısı bir site, Tayyip'in yardakçısı şerefsizlerden herşey beklenir. Bence başlığı "ensonyavşak sitesi haddini aştı!" diye değiştirsek cuk diye oturur.

colman
23.05.2013, 22:53
Gün geçtikçe memlekette Allah korkusu olmayan şerefsizler rengini belli etmeye başladı...

Ilelioglu
24.05.2013, 00:07
Nasil insanlar bunlar?

..

dead_microbe
24.05.2013, 00:07
nerden buluyorsunuz böyle siteleri adını ilk defa duydum, şikecilerin biri blog açmış adını ensonhaber koymuş diye düşünün

tsukru61
24.05.2013, 00:11
Cidden komiğiz. Kendi içimizi temizleyememişiz oraya buraya sataşıyoruz.

kadere61
24.05.2013, 00:41
şerefsizler.

Veysel
24.05.2013, 08:20
Alexa ülke sıralamasın da ki 15. Siteyi tanımıyorsanız bilemiyecegim

TRABZONSPOR ~| '

Berke6198
24.05.2013, 08:37
Adamın Türkçe ile bir sıkıntısı var,

Teknik direktörü gazeteci azarlar, futbolcusu bahane arar derken öznenin Trabzonspor olduğunu kendisi bile çözememiş..

Yapın yapın, İstanbul'un yalakalığını yapın.

Meriç Kurt
24.05.2013, 14:50
Sadri Şener beyin üslubu aslında tam bir karadeniz üslubuydu.Lafı koyar koyduğunu 5 dakka sonra anlarsın ama istanbul medyasını ve federasyon denen sirki idare edecek biri lazım,yanlış anlaşılmasın ama elini masaya vuracak ve elimdeki ekmeği aldırmayacak bir başkan lazım.

evrents
24.05.2013, 17:10
http://www.futbolig.org/Haber/gazetecilik-anlayisiniz-uzerine.html

Mert Kırarslan arkadaşımız tepkisini güzelce dile getirmiş.

ozturk
28.05.2013, 10:36
Ensonhaber çirkinleşmiş yine.

http://kralspor.ensonhaber.com/kafkasin-gonderildiginden-haberi-yok-2013-05-28.html

AYYILDIZ
28.05.2013, 10:46
Ensonhaber laftan anlamıyor.

aksamvakti
28.05.2013, 11:13
Bence ciddiye alınacak bir site bile degıl konusup bunlara prim vermemek daha mantıklı.. ama tabi yasal haklarımızı arayalım sessızce..

Emirhan Makul
28.05.2013, 11:15
http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/tolunay_kafkas_4.jpg

Dur demek lazım, gerçekten dur demek lazım. Öyle hastag falan yaparak da değil başka şekilde.

Mert'
28.05.2013, 11:18
İbrahim başkana ulaştırın tanıyan biri halleder o :)

Yunus Emre SEYHAN
28.05.2013, 11:20
Açın ana avrat küfredin.ben öyle yaptım.şerefsizler.

Teşekkürler, çok iyi geldi vallahi. Stres attım, bir güzel sövdüm böyle bir okka da

30 saniye sürse de

Yiğit Gayretli
28.05.2013, 11:22
Geçen aradım insan gibi konuştum laftan anlamadılar.

Anladıkları dilden konuşuruz...

Mert'
28.05.2013, 11:22
Böyle tepkiyle olmaz bunları dövmek lazım

Fatih Öztürk
28.05.2013, 11:24
0216 577 58 58 ensonhaber denilen zivorilerin sitesi.arayın sövün.günahı vebali boyunlarına.

Yiğit Gayretli
28.05.2013, 11:56
10 kişi ararsak bir şey olmaz. 1 saat içinde yüzlerce insan arasın da bakın neler oluyor. O sayfadan özür nasıl yayınlanıyor...

Ama bizde iş yok maalesef...

Zafer Keskin
28.05.2013, 13:29
ondan sonra diyorlarki ortamı yumuşatın, germeyin... Sayın Suat Kılıç'a bu yapılanları görüp görmediğini sorup, baskı uygulamak lazım.

Sporun geleceği, spor medyasının adam olmasından sonra aydınlık olur...

ardasa61
28.05.2013, 14:04

Dur demek lazım, gerçekten dur demek lazım. Öyle hastag falan yaparak da değil başka şekilde.

belirli bir etnik kökeni hedef gösteren bir manşet. bence hukuki olarak hakkımızı alabiliriz dava açsak.

Gordon Freeman
28.05.2013, 14:11
Kendilerini tarafsız cesur bla bla bısey zannedıolardır sorsan.
Benim ülkemin gazetecileri bunlar işte.

alper*
28.05.2013, 14:17

Suç duyurusu.
Haber kaldırılmadan web sayfasını html jpg ve pdf olarak kaydetmek çok önemli.

art(w)in
28.05.2013, 14:23
"biz kürdüz gardaş, kıroyuk, mağarada yaşarık, attık tc'ye bi kazık."

atılan başlığın bu yukarıda yazdığımla bir farkı var mı acaba? Bu ülkeden ciddi olarak tiksinmeye başladım. Kafatısçılık ve ırkçılık o kadar sıradan birşey ki, bir iki de güzel espri yaparsın, bi fıkra anltatırsın ve herşey birden çok masum olur. "laz" dediğin unutulur. Ama sen espri yapmış olursun.

pislikler, ırkçılar, faşistler. Utanıyorum sizden.

DeAgLeMaNyAq
28.05.2013, 15:29
Sebahattin Çakıroğlu'na ulaşın gerekeni yapacaktır... :)

Samet Demir
28.05.2013, 18:07
http://www.ihbarweb.org.tr/ böyle bir site var ama işimize yarayacak bir bölümü yok gibi geldi bana. Farklı şikayet siteleri varsa buradan paylaşalım.

Ayrıca sitenin görüntüsünü kaydettim buyrun:

http://awesomescreenshot.com/09b1buhw09

alper*
28.05.2013, 18:09
Boşuna özür dilemesinler. Kırılan kalp kuru bir özürle düzelmez. Zihniyetlerin kökten dğeişmesi lazım.

SEDER
29.05.2013, 23:43
Günde en az 150 kez girip her haberini tıkladığım belki onbinlerce yorum yaptığım bu siteye bu haberden beri girmiyorum. kendilerini bişey sanmalar, bir halt oldum derdindeler. siz kimsiniz la kıytırık bir araklama sitesi. arakla üste ilginç bir başlık at sonrada gazeteciyim diye dolan. oldu canım..

Samet Demir
04.06.2013, 22:22
Trabzon kariyeri yıllar öncesinde kalan Ersun Yanal'ın şikebahçeye gidişinin haberinde bu fotoğrafı kullanmak ne demek oluyor şimdi?

http://kralspor.ensonhaber.com/resimler/halil_unal_ersun_yanal_fenerbahcede.jpg

http://kralspor.ensonhaber.com/halil-unal-ersun-yanal-fenerbahcede-2013-06-04.html

alper*
04.06.2013, 22:26
Kasıt var ortada. Bu çok net.

Mert Oğuzlu61
04.06.2013, 22:33
gazetecilikle uzaktan yakından alakası olmayan, terbiyesiz yobazların sitesidir.

iktidarın yalakası bu siteye girmeyin, dikkate almayın.

Adem Erdoğan
04.06.2013, 22:43
Bariz kasıt var. Adam çakal, kılıfı da hazır.

DEEP BLUE
04.06.2013, 22:44
İlk defa gördüm, baktım, çıktım... Tuvaletim geldi.

Colakoglu
04.06.2013, 23:45
Biz begenmedigimiz icin fenerde....

colman
04.06.2013, 23:53
şerefsizler....

Ali Bektaş
04.06.2013, 23:54
Adam sanki bizden ayrıldığı sene real madrite gitmiş gibi haber yapmışlar. Af buyrun üflemişim feneri

Mert'
05.06.2013, 00:02
Bu resimleri o steye koyana Trabzonspor fena koymuş demekki ayrıca gittiği takımda şikeci takım çok üzüldük nası kaçtı elimizden :(

MaEsTrO
05.06.2013, 00:11
Onlar bizim begenmediklerimize layik iste ne var bunda? :)

pascalli
05.06.2013, 14:47
Bu sitenin ismini bile anmamak lazım..Tolga ve Sadri Şener'le ilgili attığı başlıktan sonra bir daha girmedim..aslında bu tür siteleri tek tek ayıklamak lazım.

Yiğit Gayretli
05.06.2013, 15:16
Çakal bunlar çakal...

Emrah Akcagöz
05.06.2013, 16:16
Böyle bir site olduğunu yeni öğrendim. Teşekkürler arkadaşlar.

Anlaşılan lüzumu yok girmenin. :)

Veysel
11.10.2013, 09:26
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1379923_784652578216028_504842360_n.jpg

Gelde sövme arkadaş

Muhteva
11.10.2013, 15:37
Sizin ben olmayan şerefinizi...

ozturk
11.10.2013, 15:39
ensonhaber bunu sürekli yapıyor..

Mert'
11.10.2013, 20:54
Ensonhaber nedir yahu he deyin geçin :)

Enisc
13.10.2013, 16:06
Ensonhaber İstinye başlığı.

http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/trabzon_2272.jpg

http://s14.directupload.net/images/131013/9iufjgzk.png

TARAFTARLAR ŞAMPİYONLUK KUPASINI İSTEDİ

Bordo-Mavililer, yönetimin de desteğiyle düzenledikleri organizasyonda TFF'den 2010-2011 sezonu şampiyonluk kupasının kendilerine verilmesini talep ettiler. Yürüyüşe, İstanbul'daki taraftarların yanı sıra çevre illerden ve Trabzon'dan otobüslerle gelen taraftarların da katıldığı görüldü.

-

Kupamızı Verin Eylemi ??????

İstanbul'da memlekete gitmeyen birileri var ??????

Laz Devrimi ??????

yönetimin de desteğiyle ??????

http://www.ensonhaber.com/trabzonspor-taraftari-tff-binasi-onunde-2013-10-13.html

Mehmet Fatih Silik
13.10.2013, 17:25
Bizim taraftari da anlamak güc...
Karde$im prim vermeyin $u $erefsizlere yahu...
Birakin afkursunlar...
It itligini yapacaktir elbet...

Veysel
11.12.2013, 16:58
http://i.ensonhaber.com/resimler/diger/galatasaray-zengin-oldu_157.jpg

Bu ne terbiyesizlik böyle

aksamvakti
11.12.2013, 17:03
Kur bir haber sitesi sende at aynı başlıkları fenerbahçe için adamlar heryere sızmış bizde burada hep bir savunma içerisindeyiz..

Bu site Trabzonspor düşmanı kimsede çek(E)miyor kulağını o yuzden girmiyorum bu siteye..

MaEsTrO
11.12.2013, 17:07
O kisim ne alaka?

MaEsTrO
11.12.2013, 17:11
simdi sildiler.

gurcan_altan
11.12.2013, 17:12
Şeref yoksunları her paylaşımları ya laz aklı ya Trabzon

Yiğit Gayretli
11.12.2013, 17:14
Spor Servisi Müdürü ile konuştuğumda "Trabzon'u çok severim, Trabzonsporlu sayılırım" demişti.

Bu da o konuşma;

El cevap;

-Evet memnunum.

jeepeers
11.12.2013, 17:17
ne çocukları oldukları belli olan kişiler hakkında burda yorum yapıp sinirlenmeye gerek yok arkadaşlar

TS61_NL
11.12.2013, 17:17
Silmisler... yemedi tabii....Bizden bu ... ne ister kardesim anlamak guc gercekten guc..

MaEsTrO
11.12.2013, 17:20
Aslinda bilincli olarak kisa süreli veriyorlar. I.. baska bir sekli...

Mollasalihoğlu
11.12.2013, 17:22
bence prim yaptırmayalım. it ürür kervan yürür.

Serdær
11.12.2013, 17:27
https://pbs.twimg.com/media/BbNtuHACQAE9GRz.jpg:large

Hürgün Aygün
11.12.2013, 17:30
Ne söylesek az bu şerefi bozuklara. Canlarını çok yakmışız belli.

beitar
11.12.2013, 17:40
Sporda şidddet yasası gereğince internet üzerindeki forum sitelerindeki taraftarlar inceleniyormuş takip ediliyormuş, peki bu tür insanları kışkırtıcı, galeyana getirici ve nefret söylemleriyle haber yapan kuruluşlar hakkında neden bir işlem yapılmıyor? her zaman söylerim, futbol alemindeki en masum kişiler taraftarlardır, kim olursa hangi takımdan olursa olsun. Futbolda adalet olsa, böyle insanları kışkırtacak haberler yapılmasa 1 gün olay çıkmaz.

Mehmet BAL
11.12.2013, 17:51
Arıyorum ama santralleri sürekli meşgul

erolizmts
11.12.2013, 18:19
Kötü anlamda ne söylesen yakışıyor bu adamlara.

Murat'
11.12.2013, 18:24
Geçen gün de lazların kazası böyle olur diye bir haber yapmışlardı Trabzon'daki bir trafik kazası ile ilgili.

Nedir bunların sıkıntıları.

Kadir
11.12.2013, 18:33
Şimdi biz bunlara dolu dolu sövsek suç oluyor değil mi?

gurur6134
11.12.2013, 18:37
https://pbs.twimg.com/media/BbNtuHACQAE9GRz.jpg:large

Bunlarin trabzonla ilgili kotu bir anilari var sanirim...

Burçak
11.12.2013, 18:39
bunlar tam bir nopost çocuğu. o bannerları hazırlayan onun bunun çocuğu seniiii

Erdal DİLEK
11.12.2013, 18:40
Arkadaşlar bu haberi goruyorsunuz, dudaklarinizi isiriyor saclarinizi yonuyor yumrugunuzu sikiyorsunuz.

Peki ya sizin başkaniniz ne yapiyor. Tepkiye yanliş yerden başliyorsunuz.

Sizin burda yazdiklarniz ettiginiz telefon yerine klup sitesinden agir bir aciklama ve 6250 ye gore bir dava bizim tepkimizin 100 kati etki yapar.

Ama bizim ki anket yapiyoedur. . .

SEDER
11.12.2013, 18:48
Bu şerefsizlere dava açılmalı...hemde binlerce. avukat ve mahkeme masrafı ayrıca tazminatları öderseler bir daha laz diye dalga geçmek akıllarının ucundan geçmez adilerin...

CamilloVillegas
11.12.2013, 19:06
Bir açıdan komik bir durum. Bir açıdan da korkunç:
Çünkü kim değer veriyor, kaale alıyor türk medyasını?
Ben değil :)
Ya siz? Sanmam.

Türk medyası, spor medyası, hepsi, gazetecilik zaten öleli çok oldu :)

Ne ilke kalmış ne meslek onuru.

Tayfun
11.12.2013, 19:17
Trabzon'un kaç yılda biriktirdiğini o kadar sorun yaptıysalar kendilerine, bacılarını yollasınlar Trabzon'a daha erken biriktiririz parayı.

DeAgLeMaNyAq
11.12.2013, 19:17
Daha önce de yazmıştım. Bunların arkasında kim var çok merak ediyorum...

CamilloVillegas
11.12.2013, 19:29

Bence spor medayası açıdan arkasında 1nin olması gerekmiyor:
Türkiye medyasında çalışanların en az 30% şikebahceli olması gerekiyor.
Yani bu haberlerin arkasında biri değil, en az 30% var.

Bülent AKBULUT61
11.12.2013, 19:42

bunların arkalarında kendileri gibi onun bunun çocukları var bunların hepsi piç

Serdær
11.12.2013, 19:45
Şimdi bakıyorum da fenerbahçe ve beşiktaş buna benzer yazılar yazmışlar.

Bu şekilde gündemde kalmaya çalışıyorlar.

Muhammet YILMAZ
11.12.2013, 19:46
70 milyonn çocukları

Oğuz ZEYTİN
11.12.2013, 19:51
İnternet üzerinde "Kopyala+Yapıştır" düzeniyle işleyen, imzasız o kadar çok haber sitesi, yalan-yanlış bilgi, tahribata uğramış belge var ki...

Ne etik var, ne kalite aranıyor... Yeter ki tıklansın!

Biraz reklamın iyisi kötüsü olmaz mantıksızlığı yani... Adamlar bu konuda oldukça başarılı.

Yazdıklarını silmeleri ise paha biçilemez.

ceday99
11.12.2013, 19:58
terbiyesizlik işte.
10-12 yaşlarında gsli bir editörleri var heralde. çocuk da karalamıış.
fb ve bjk için de döktürmüş velet...

Veysel
11.12.2013, 20:13
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1480660_10151874521106559_804807551_n.jpg

Şerefsiz bizi daha küçük düşürücü söylemde bulundu ama bize özür dilemiyor

CamilloVillegas
11.12.2013, 20:15

Tek kural var arkadaş: Rayting
Ne şerefi?

MaEsTrO
11.12.2013, 20:17
Şimdi bakıyorum da fenerbahçe ve beşiktaş buna benzer yazılar yazmışlar.

Bu şekilde gündemde kalmaya çalışıyorlar.

Kim, nerede, ne yasmis?

bordoylamavi
11.12.2013, 20:23
rtük e şikayet etmek lazım

DeAgLeMaNyAq
11.12.2013, 20:36

Bu BJK taraftarının gücünden kaynaklanıyor. Organize şekilde şikayet ettiler adamlar da gerekeni yaptılar. Bizle dalga geçtiklerinde kaç kişi arayıp şikayette bulundu acaba?

bordox
11.12.2013, 20:39
Bu BJK taraftarının gücünden kaynaklanıyor. Organize şekilde şikayet ettiler adamlar da gerekeni yaptılar. Bizle dalga geçtiklerinde kaç kişi arayıp şikayette bulundu acaba?

En son haber diye bir sitenin varlığından burda haberim oldu,kimin fesi bunlar?Dertleri nedir bu geri zekalıların?

Yiğit Gayretli
11.12.2013, 21:19
Ülkenin en yüksek tirajlı gazetelerinin internet sitelerinde ilgi çekmek için gündeme ilişkin olaylardan çok cinsel içerikli haberler olursa, böyle küçük çaplı hatta çapsız haber siteleri de bu tarz şeyler yaparlar. Onlar cinselliğe sarılamıyorlar. Küçük olduklarından, porno sitesi muamelesi görüyorlar. E habercilik başarısı falan da yok. Skandallar ile gündeme gelip meşhur oluyorlar böyle.

Bugün yaptıkları reklamı, parayla yaptıramazlardı misal. Üstüne bir de para kazandılar.

werg
11.12.2013, 22:59

Bunların arkasında ben varım.

erenslash
12.12.2013, 01:02
prim verirsen eline dalga geçerler tabi.yönetim dandik,bedavaya istanbul takımlarına futbolcu ver düzgün transfer yapma sonra alay konusu oluruz tabi ki verelim ellerine kozları sonra şikayet edelim

özgür6161
12.12.2013, 01:04
Sitenin sahibi Serkan Kalemciler...

Lise mezunu bir arkadaş.Genç ve kendisini zeki sanan bir ''Salak''...

İnsanlarla dalga geçmesini seven bir adam...

Gaziantepli...

Dürümcüydü kendisi önceleri.Beyoğlunda dürümcü dükkanı falan vardı.Kameramanlık,seslendirme sanatçılığı vs. yapmış kısa bir süre...

Adalet ve Kalkınma Partisi Sosyal Medya Danışma Kurulu heyetinden...

Ailesi ve kendisi Gaziantep Nakşibendi tarikatından...Hatta ''Hazneviler'' denilen bir kolundan...Neyse derine inmeyelim pek fazla...

10 yıldır kendisini gazeticiyim diye tanıtıyor sağa sola...Merkez Medya Grubu'nun sağ-muhafazakar kısmına çok yakın...

AKP İstanbul Gençlik Sosyal Medya Stratejileri Toplantısına katılmıştır.Sanıyorum 2 defa...

Elimdeki bilgilerin bir kısmı bu...

Sözünü dahi etmeye değmeyen bir adam işte boşverin onu ve medyasını!!!...

zafer6161
12.12.2013, 09:44
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1480660_10151874521106559_804807551_n.jpg

eğer bu gerçekse,bence bjk yı daha beter yerin dibne sokmuşlar :D

lan ne siteymiş ya,,harbi anaokulu çocukları yönetiyor

ozturk
17.12.2013, 14:47
ensonhaber i not edelim. juventusu yensek acaba bu puntoda mı verirdi.

http://postimg.org/image/j82cnxk77

Alper Calik
17.12.2013, 14:51
:)))

Ne gazeticler var, bir siteleri olamadı.

Bu arkadaş çok başarılıymış demek ki !

Sitenin sahibi Serkan Kalemciler...

Lise mezunu bir arkadaş.Genç ve kendisini zeki sanan bir ''Salak''...

İnsanlarla dalga geçmesini seven bir adam...

Gaziantepli...

Dürümcüydü kendisi önceleri.Beyoğlunda dürümcü dükkanı falan vardı.Kameramanlık,seslendirme sanatçılığı vs. yapmış kısa bir süre...

Adalet ve Kalkınma Partisi Sosyal Medya Danışma Kurulu heyetinden...

Ailesi ve kendisi Gaziantep Nakşibendi tarikatından...Hatta ''Hazneviler'' denilen bir kolundan...Neyse derine inmeyelim pek fazla...

10 yıldır kendisini gazeticiyim diye tanıtıyor sağa sola...Merkez Medya Grubu'nun sağ-muhafazakar kısmına çok yakın...

AKP İstanbul Gençlik Sosyal Medya Stratejileri Toplantısına katılmıştır.Sanıyorum 2 defa...

Elimdeki bilgilerin bir kısmı bu...

Sözünü dahi etmeye değmeyen bir adam işte boşverin onu ve medyasını!!!...

aksamvakti
17.12.2013, 14:58
Ben Trabzonspora ozellılke yapıldıgını dusunmuyorum.. Gecende müslüman adeletinden birşey gormedıler Vatıkana gittiler diye bir manşet atmışlardı.. Gundeme gelme çabaları