PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tribünlerde Başka Takımların İsminin Bağrılmasından Rahatsız Oluyorum!

SADECETRABZON61
23.05.2013, 12:25
Lütfen Yetkililer bu konuyu kitlemesin bana göre son derece önemli bir konu yazıyı okursanız hak vereceksiniz.

Trabzondaki maçlarda 6. dakikada Ankaragücü Diye bağırmalar bu neyin nesi ben anlamıyorum sadece kale arkasındaki sanırım Trabzonlu Gencler adındaki grup yapıyor ben Ptt 1. Lig maçlarınıda izlerim Ankaragücü'nün sayısız maçını izledim hiç 61. Dakikada bize bağırdıklarını Görmedim biz Ankaragücünden Büyük bir takım değilmiyiz birileri bağırıcaksa onlar bağırsın biz değil.

2. Kayserispora bağırmalar 38. dakikada Bu fener olayı olmadan önce sövdüğümüz takıma şimdi bağırıyoruz bu neyin nesidir ? Onlar 61. dakikada bağırıyor mu?Kayserispor fener otobüsünü taşladı diye dostluk oldu mantığa bakarmısınız..

3. 1461 - Göztepe maçı. Yahu arkadaşlar Karşıyaka diye bağırmak Kaf Kaf Çekmekte neyin nesi ? Hangi Karşıyakalının 61.dakikada Trabzon diye bağırdığını duydunuz ? Bide maçtan sonra Deplasman yapmış 30-50 kişiye Küfürler Bilmem ne ediyorsunuz Göztepe Size naptı ? Bu şekilde anti olmaktan başka Birşey Yapmıyorsunuz ( Bunları yapanlara söylüyorum) İki izmir Takımı arasında saf çekmekte neyin nesi ? Göztepede Karşıyakada ciddi taraftar potansiyeli olan takımlar kendi aralarındaki rekabetler onları ilgilendirir Bizleri değil !! 1461'i desteklemiyorsun maç boyunca Göztepe taraftarına Kümeye diyorsun Kaf kaf diye bağırıyorsun.

Benim gördüklerim bunlar eminim bu sayı 1-2 yıla kadar artar başka takımlarda eklenir kısacası ben 6. dakikada Ankaragücü 38. dakikada Kayseri 35. dakikada Kaf kaf Çekmekten Rahatsızlık Duyuyorum.Birileri O Dakikalarda çekecekse Bırakın Onlar Çeksin Biz Bir Büyüğüz Hangi 3 Büyük Takımda Böyle Şeyler Gördünüz Benim içim Gidiyor Umarım Taraftar Böyle saçma İşler yapmaz adam Gibi Takımını destekler..

atomantcum
23.05.2013, 12:37
Ne büyük derdiniz var arkadaş. Ne olmuş tribünde Ankaragücü diye, Kayseri diye bağırmışız. Neresi kötü bunun anlamıyorum, istanbul takımları dışında herkesle dost olunabilir, olunmalıdır, bu güzel bir şeydir. Hele hele en nefret ettiğim bakış açısı da şu: "Biz onlardan büyüğüz onlar Trabzon diye bağırsın". Bu söylem bir kere Trabzonsporluluk ruhuna, mantığına tamamen aykırı. Biz takımımızı büyüklere kafa tuttu, "büyük" denen kavramı bir zamanlar yerle bir etti diye seviyoruz, gurur duyuyoruz. Başarısız bile olsa her zaman bir parçamız olacak. O yüzden Trabzonspor'u herhangi bir platformda "büyük takım" vs diye bir yere oturtmaya çalışmayı hakaret olarak görüyorum. Biz 4. büyüğüz diye yırtınıp duran taraftarı anlamakta da güçlük çekiyorum. Büyük olmak, ayrıcalıklı görülmek demek; istanbulun ve medyasının vs bize yaptığını bizim de diğer takımlara yapmamız anlamına geliyor. Ben hiçbir yerde takımıma iltimas geçilmesini, başkasının hakkını yemesini istemiyorum. Biz Trabzonsporuz, kimseye benzemeyiz. Büyüklüğümüz insanların bize duyduğu saygıdan sevgiden gelir. Bu sevgiyi de biz tüm anadolu halkını zamanında kucaklayarak kazanmışız. Şike davası belki bu ruhu, bu birlikteliği yeniden kazanmamıza bile yardımcı olacak, insanların gözünü açmasını sağlayacak. Siz de lütfen bunları aklınızın bir köşesinde tutunuz.

SADECETRABZON61
23.05.2013, 12:43
Ne büyük derdiniz var arkadaş. Ne olmuş tribünde Ankaragücü diye, Kayseri diye bağırmışız. Neresi kötü bunun anlamıyorum, istanbul takımları dışında herkesle dost olunabilir, olunmalıdır, bu güzel bir şeydir. Hele hele en nefret ettiğim bakış açısı da şu: "Biz onlardan büyüğüz onlar Trabzon diye bağırsın". Bu söylem bir kere Trabzonsporluluk ruhuna, mantığına tamamen aykırı. Biz takımımızı büyüklere kafa tuttu, "büyük" denen kavramı bir zamanlar yerle bir etti diye seviyoruz, gurur duyuyoruz. Başarısız bile olsa her zaman bir parçamız olacak. O yüzden Trabzonspor'u herhangi bir platformda "büyük takım" vs diye bir yere oturtmaya çalışmayı hakaret olarak görüyorum. Biz 4. büyüğüz diye yırtınıp duran taraftarı anlamakta da güçlük çekiyorum. Büyük olmak, ayrıcalıklı görülmek demek; istanbulun ve medyasının vs bize yaptığını bizim de diğer takımlara yapmamız anlamına geliyor. Ben hiçbir yerde takımıma iltimas geçilmesini, başkasının hakkını yemesini istemiyorum. Biz Trabzonsporuz, kimseye benzemeyiz. Büyüklüğümüz insanların bize duyduğu saygıdan sevgiden gelir. Bu sevgiyi de biz tüm anadolu halkını zamanında kucaklayarak kazanmışız. Şike davası belki bu ruhu, bu birlikteliği yeniden kazanmamıza bile yardımcı olacak, insanların gözünü açmasını sağlayacak. Siz de lütfen bunları aklınızın bir köşesinde tutunuz.

Arkadaşım kendi kendine ne gelin güvey oluyorsun anlamıyorum işte senin gibi zihniyetler yüzünden taraftar olamıyoruz..Yazımı okumadığın her halinden belli Biz bağırıyoruz madem adamların umurunda mı? Böyle şeyler karşılıklı olur Hiç Ankaragücünün Karşıyakanın bize 61. dakikada bağırdığını gördünmü nasıl bir zihniyet nasıl bir Trabzonluluk bu aklım ermiyor.

atomantcum
23.05.2013, 13:02
Arkadaşım kendi kendine ne gelin güvey oluyorsun anlamıyorum işte senin gibi zihniyetler yüzünden taraftar olamıyoruz..Yazımı okumadığın her halinden belli Biz bağırıyoruz madem adamların umurunda mı? Böyle şeyler karşılıklı olur Hiç Ankaragücünün Karşıyakanın bize 61. dakikada bağırdığını gördünmü nasıl bir zihniyet nasıl bir Trabzonluluk bu aklım ermiyor.

Yazını okudum, ben öyle okumadan birine cevap yazanlardan değilim sen başkasıyla karıştırdın. Hem anlaşılmayacak bir şey yok söylediklerinde, gayet hürriyet vs sitelerde haber altı yorum yazan tiplerin düz mantığıyla bir başlık açmışsın. Yapılan her hareketin illa bir karşılığını beklemek mi trabzonluluk? Dostluk diye bir kavramdan bahsediyorsak burada, sen bir gün bir rakip takıma jest yaparsın, yarın bir başkası da senin için yapar. Kayseri maçı öncesi ve maç sırasında olanlardan haberin yok sanırım. Ankaragüçlülerin bu maç öncesi trabzonu destekleyen mesajlarından ve hatta taraftarlarının maça gelmesinden de haberin yok o zaman. Ayrıca ben özellikle "Biri alkışlayacaksa onlar bizi alkışlasın büyük olan biz değil miyiz" lafını eleştirdim. Söylediklerinizin altında yatan zihniyetin, kim daha büyük diye didişen istanbullu kardeşlerden bir farkı yok bence.

Edit: Zaten onlardan da 3 büyük filan diye bahsetmişsiniz, biz niye onlar gibi davranmıyoruz biz de büyük değil miyiz gibi demişsiniz hatırlatırım. Bu sitenin ruhuna pek yakışacak ifadeler değil ne yazık ki sizin için talihsizlik olmuş.

SADECETRABZON61
23.05.2013, 13:09
Yazını okudum, ben öyle okumadan birine cevap yazanlardan değilim sen başkasıyla karıştırdın. Hem anlaşılmayacak bir şey yok söylediklerinde, gayet hürriyet vs sitelerde haber altı yorum yazan tiplerin düz mantığıyla bir başlık açmışsın. Yapılan her hareketin illa bir karşılığını beklemek mi trabzonluluk? Dostluk diye bir kavramdan bahsediyorsak burada, sen bir gün bir rakip takıma jest yaparsın, yarın bir başkası da senin için yapar. Kayseri maçı öncesi ve maç sırasında olanlardan haberin yok sanırım. Ankaragüçlülerin bu maç öncesi trabzonu destekleyen mesajlarından ve hatta taraftarlarının maça gelmesinden de haberin yok o zaman. Ayrıca ben özellikle "Biri alkışlayacaksa onlar bizi alkışlasın büyük olan biz değil miyiz" lafını eleştirdim. Söylediklerinizin altında yatan zihniyetin, kim daha büyük diye didişen istanbullu kardeşlerden bir farkı yok bence.

Edit: Zaten onlardan da 3 büyük filan diye bahsetmişsiniz, biz niye onlar gibi davranmıyoruz biz de büyük değil miyiz gibi demişsiniz hatırlatırım. Bu sitenin ruhuna pek yakışacak ifadeler değil ne yazık ki sizin için talihsizlik olmuş.

Maalesef yanlış düşünüyorsun senle aynı fikirde değilim bu jestlik bir durum değil alışkanlık haline gelmiş her maç Ankaragücü diye bağırmakta neyin nesi..Adamlar bize bağırmıyor etmiyor bağırsa tamam derim.Ben rahatsız oluyorum bu durumdan ve konuya yazdım sen rahatsız olmuyorsan tartışmanın anlamı Yok herkes senin gibi düşünmüyor eminim benim gibi düşünen çok insan var ama onlar büyük ihtimal konuyu görmediler.Bir yandan birine jest yaparken diğerine düşman olmak Anadolu değildir.1461 Trabzon Göztepe maçını izlemediğin her halinden belli.Ben sadece Süperligi değil Ptt 1. ligteki hemen hemen tüm maçı izledim bir defa olsun Trabzon diye bağırılmadı hiçbir takım ne Ankaragücü ne Karşıyaka ne diğerleri o nedenle bu bana dokundu Birileri bağıracaksa bize bağırmalı biz Kimsenin kardeşi yada dostu değiliz Biz Trabzonsporuz..

Ünal Er
23.05.2013, 13:18
Turübünlerde dostluk mesajı ve bilmem ne mesajı vermek bana göre doğru değil hatta başka takımlara küfür etmek bile bence doğru değil...
Takımı ateşlemek hakemi etkilemek karşı takımı demoralize etmek dururken maçın belli bölümlerinde taraftarın maçtan kopmasını uygun görmüyorum...

MURAT İNCE
23.05.2013, 13:22
Ne diye kendinizi yoruyorsunuz. Kapatın konuyu

Veysel
23.05.2013, 13:25
Büyük takımın dostu olmaz saygı duyulan rakipleri olur. Helal olsun çok güzel değindin bende böyle düşünüyorum hele ksk gözgöz olayı tam saçmalık

TRABZONSPOR ~| '

SADECETRABZON61
23.05.2013, 13:27
Büyük takımın dostu olmaz saygı duyulan rakipleri olur. Helal olsun çok güzel değindin bende böyle düşünüyorum hele ksk gözgöz olayı tam saçmalık

TRABZONSPOR ~| '

İşte dostum diğerleride okusa nedemek istediğimi anlasa..Biz kendi kendimizi yırtıyoruz ama bizi kimse takmıyor bile kendimizi komik duruma düşürmekten başka birşey yapmıyoruz.

yaranozlu
23.05.2013, 13:32
İki tane taraftar görünce o takım kardeşimiz oluyor ve bütün stat o 2 kişi için bağırıyoruz. Son derece saçma.

Burak
23.05.2013, 13:40
Boş iş.

Yunus Emre SEYHAN
23.05.2013, 13:42
entry nick

7rmeyiz
23.05.2013, 13:50
bencede yanlış istanbul belediye kümeye diye bağırmakta bize bişey kazandırmaz biz kendi işimize bakalım trabzonspor diye bağıralım...

Emirhan Uludüz
23.05.2013, 15:04
Hem bu hemde başka takıma küfür edilmesi hiç bir işe yaramıyor. Sövecekmiyiz fenere maçtan önce stadda 1 saat yatıyorsun ozaman söv ama maç sırasında kendi takımını ateşle.

Gurpas
23.05.2013, 15:06
Doğru diyor arkadaşım eline sağlık. Bende bizim trübünlerde Ankaragücü falan filan bağırılmasını istemiyorum arkadaşım, hiç bir orjinalliğimiz kalmadı sıradan anadolu takımı olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Doğukan Uçan
23.05.2013, 15:19
karşıyaka-göztepe ye bende katılmıyorum.

hakankutlu
23.05.2013, 15:45
Kendi takımımızın bağırılacak hali olsa bağıralımda olmayınca sağa sola atıyoruz artık.

SADECETRABZON61
01.07.2013, 14:39
Kendi takımımızın bağırılacak hali olsa bağıralımda olmayınca sağa sola atıyoruz artık.

Bu sene umarım aynı saçma tabloları görmeyiz.

SADECETRABZON61
29.09.2013, 17:48
Ankaragücü diye yine bağırıyor bizim Tribün nedesem bilmiyorum :)

HOPA'LI TS'Lİ
29.09.2013, 18:10
Ankaragücünü severiz, sorun yok.
Onlar da Angara'da, 61. dak. da lehimize bağırıyorlar, çok rastladım...

BUNDA HİÇBİR SAKINCA YOK.
SPOR DOSTLUK VE KARDEŞLİKTİR.

Bülent Bayraktar
29.09.2013, 18:49
Geçen hafta kayseride kale arkasındaki grup 61.dakikada bağırdılar hemde gol atmamıza rağmen hiç kesmeden
Hatta bu yüzden tribünlerden tepki bile aldılar

bordox
29.09.2013, 19:01
Anadolu'dan malum takımlar hariç kime bağrılırsa bağrılsın-rakibin düşmanı diye onları kızdırmak amaçlı olmadığı sürece-benim için pek bir sorun yok,sorun olarak gören arkadaşın fikrine saygı duyarım ama İstanbul takımları ve onların yancıları hariç hepsi Trabzonspor taraftarından saygı ve sevgi görmeli diye düşünüyorum.

Vkgz
29.09.2013, 19:45
evet çok saçma

SALDIRAY
29.09.2013, 19:49
Bi derdimiz buydu zaten.

Tayfun Aydın
29.09.2013, 20:24
Her deplasman da küfür yiyoruz nerdeyse en ufak yalpalamamızda kümeye diye bağırıyorlar kupa finalinde bir süre A.Gücü lü vardı. Bence sıkıntı yok.

vuralkara
29.09.2013, 21:02
Diğerlerini bilmem ama Karşıyaka maçlarında 61. Dakikada "bize her yer trabzon" diye bağırdıklarını biliyorum.
Hatta karşıyaka tribünlarinde trabzon formalı, trabzon tribünlerinde de karşıyaka formalı taraftar çok defa gördüm

Courage
29.09.2013, 21:19
3 zerzevat yapmıyor diye bizimde yapmamamız gerekmiyor ama illa ki 6.dakikada Ankaragücü diye tempo tutulmayabilir.

Ha,bu arada dostluğumuza halel gelsin istemem. Özellikle son yıllarda aramız gayet iyi güçlülülerle. Hatta Ankaradaki kupa maçında full bizim tribündeydiler.

Severiz Ankaragücünü velhasıl. :)

İlker Yazıcıoğlu
29.09.2013, 22:33
Bağırmak çok gereksiz katılıyorum ama Trabzonlu Gençler denen grubun işleri bunlar....
Genele olarak Trabzonspor taraftarının böyle bir eylemi yok zaten....

Reha
29.09.2013, 22:44
Bağırmak çok gereksiz katılıyorum ama Gurbetçi Gençler denen grubun işleri bunlar....
Genele olarak Trabzonspor taraftarının böyle bir eylemi yok zaten....
gurbetçi gençleri ağzına alırken salavat getir kardeş; sende sivasta 5-10 kişilik G.G gurubuna saldıran şu T.G gurubundan olmayasın?

Kayserinin kapalı kale gurubu golü yemesine rağmen 61.dakka konfeti atarak tüm stadı ve şehri karşısına aldı,siz Trabzonda 38.dakka gol yeseniz bunu yaparmıydınız? :mad:

Dua edin G.G anadoluda sevilip,sayılan bir grup yoksa tüm anadolu sizin bu zihniyetiniz yüzünden bize düşman olurdu...

Zurawski
29.09.2013, 22:56
Fenere küfür etmek de dahil olmalı bu başka takım isimlerine. Her maç fenere küfür etmek de bizi küçük gösteriyo , neden hermaç Beşiktaşa ,galatasaraya küfür edilmiyor.

Trabzonspor tribünlerinde Trabzonspor tezahüratları olmalı ,gerisi gereksiz.

İlker Yazıcıoğlu
29.09.2013, 23:20
gurbetçi gençleri ağzına alırken salavat getir kardeş; sende sivasta 5-10 kişilik G.G gurubuna saldıran şu T.G gurubundan olmayasın?

Kayserinin kapalı kale gurubu golü yemesine rağmen 61.dakka konfeti atarak tüm stadı ve şehri karşısına aldı,siz Trabzonda 38.dakka gol yeseniz bunu yaparmıydınız? :mad:

Dua edin G.G anadoluda sevilip,sayılan bir grup yoksa tüm anadolu sizin bu zihniyetiniz yüzünden bize düşman olurdu...

Yanlış yazmışım.Trabzonlu Gençler yazacaktım.
Haklısın,kusura bakma...
Gurbetçi Gençler'i çok severim...

SEDER
29.09.2013, 23:27
hadi hepsini anladım da kayseriyi nasıl diğerleri ile bir tutarsın. ankaradaki kupa finalinde bile bir sürü Kayserili gördüm. adamlar gelip desteklediler bizi. olay sadece bağırmak değil destek te var. sahada sonuna kadar mücadele ama saha dışında dostluk. nesi saçma geliyor. kayseride iki takım resmen sahada birbirini dövdü ama kayseri tribünü gol yemelerine rağmen sevindi. dostluktan zarar gelmez.

Reha
29.09.2013, 23:39
Yanlış yazmışım.Trabzonlu Gençler yazacaktım.
Haklısın,kusura bakma...
Gurbetçi Gençler'i çok severim...
Problem yok; seni o guruptan zannedip sinirlendim o kadar:o

İlker Yazıcıoğlu
29.09.2013, 23:42
Problem yok; seni o guruptan zannedip sinirlendim o kadar:o

Allah korusun....

Burçak
30.09.2013, 00:20
Tribünlerde iyi arkadaşlıkların olduğu camiaların lehine kısa süreli tezahuratlar hoş görülebilir ama hiç gereği yokken ona buna bulaşmak, gelen rakiplere sataşmak bana o kadar saçma geliyor ki..
Çok defa buna şahit olduk. Yani hiç bişe kalmamış gibi rakibe bulaşmak niye anlamıyorum.
Yada her şey normal seyrinde giderken deplasman taraftarı bile yokken, rakibe durduk yere hakaret küfür..
çok gereksiz.
bu rakibide hırslandırıyor ayrıca. bunlara dikkat etmeliyiz..

MuratJ
30.09.2013, 00:26
Tribün mü var Trabzon'da. Kafasına göre bi avuç insan takılıyor stadın dört bir yanında. Ülkenin en başarısız tribünlerinden birisidir Trabzon şehrinin tribünü.

Ünal Er
30.09.2013, 08:47
Tribünün taraftarın amaçı nedir? Görsel şovla, bir tiyatro, sinema gibi hafta sonunda eğlenmek. Bunun yanında taraftarı olduğun takımı desteklemek. Senin takımın sahada maç yapıyor, sen başka takımlarla uğraşıyorsun. Amaç orda başka takımlara küfür etmek mi? Tam konsantrasyonla maça enerjini aktarmakmı? Maça küfür etmeye gelenler hariç. Onlar herkesin anasına küfür ederek bir nevi tedavi oluyorlar...
Bir resitalde telefonla konuşan öküzlerden bir farklı durum görmüyorum...
Ayrıca banane başka takımlardan...

Misina
30.09.2013, 09:07
Gereksiz Ankaragücü dostluğu ve her maç Karşıyaka atkılarının tribünlerde olmasının manası ne ?

zafer6161
30.09.2013, 17:08
valla ben isterdimki dün 38 dk da kayserispor bağırılsın diye,,adamlar bize ne kadar yaklaşırsa biz ise okadar uzaklaşıyoruz...

ihsan candas
30.09.2013, 17:12
http://s14.directupload.net/images/130526/yhujbjuc.swf

Doğan BULAT
30.09.2013, 17:18
Trabzonda trübün yoktur

Seyirci vardır

Sadece maçı izlerler

Çekirdek çitlerler

Kötü oynadığı için değil kendisi sevmediği için futbolcuya küfrederler

Aralarında kavga ederler

Trabzonun en iyi taraftarı kim ne derse desin yine de İstanbul'dadır

temel_yilmaz
30.09.2013, 17:41
Trabzonspor tribünlerinde ,tribüncü diye tabir edilen güruhun iq ortalaması 5 yazı ile beş 6 çıkmaz yani,en akılıısı o ejnebi isimli olan belediyeye kapağı atan ordan pay biç işte

Dün maç esnasında ''seviyoruummm senii ekmeği tuza banıp yerr gibi'' söylemeye başladılar sesi kıstım yahu bordo mavi diye bağır bari nedir bu ruh hali,uyuşuk uyuşuk şarkılar.

Tribünde kale arkasında bir ara yanlış görmediysem 6-7 tane grubun amigosu vardı her biri kendilerine bağırıyor,biri bordo derken öbürü plaka plaka Türkiye şehirlerinin tezahuratını yapıyordu...

Trabzonspor tribünleri takım destekleme yeri değil rant kapısı olmuş,bunlar iyi günler yakında kimbilir kimlere bağıracaklar..

Mert67
30.09.2013, 18:03
Bende her maç fb'ye küfür edilmesinden bıktım. fb'ye küfür ederek takımı nasıl motive edicez.

Tolga
30.09.2013, 18:08
Niye ??? şikecilere küfür etmek moral mi düşürüyor ? ? ?

Alper Beyazay
30.09.2013, 18:15
Gaza mı getiriyor? :D En azından bir tek o zaman doğru düzgün sesi çıkıyor taraftarın..

Tolga
30.09.2013, 18:18
Küfür esnasında Ligtv her sesi kıstığında ben başbakanın 17 sülalesine rahmet okuyorum mesela . . .

Mert67
30.09.2013, 21:42
Niye ne gereği var küfür ediyoruz. Onlar bizi sallıyor mu? Bu işin çözümü küfür mü?
Sadece küfür ederken bütün taraftarın sesinin çıkması da kususra bakmayın ama bizim bu taraftarlık mevzusunu hiç anlamadığımızı gösteriyor.

muribbi
01.10.2013, 23:12
futbolun beşiği, taraftarların bu işi en etkili yaptıkları ülke olan ingiltereye bakıyorumda düşünün liverpool taraftarı sırf man utd ye olan nefreti yüzünden man city lehine tezahürat yapsın. ŞAKA GİBİ.

Naci Karakol
08.10.2013, 20:15
Bu olaya 2 açıdan bakmalı.

1- Taraftar gözü
2- Profesyonel bakış

Şimdi ben fanatik bir Trabzonspor'lu olarak stadımda başka takımlara tezahürat yapılmasını istemem. Çok mantıksız geliyor.

Profesyonel olarak bakarsakta İstanbul takımlarına karşı birlik oluşturmak gerek. Anadolu kulüpleriyle iyi geçinmek gerek. Baktığımız zaman TK finalinde Trabzonspor'a destek veren bir dünya Ankara'lı arkadaşımız vardı.

Kayseri olayı bambaşka. Kayseri maçında herkes iç içe karışık oturarak maç izledi. Bu Türkiye futbol kamuoyuna büyük bir mesajdır aslında. İyi irdelenmelidir. İrdelenmez, önemsenmez biliyorum ama bu mesaj kaçırılmasın. Türkiyede insanlar yan yana oturup maç seyredebiliyor, unutulmasın.

Göztepe olayına bende katılıyorum. Bu olaya taraftar gözüylede baksak, profesyonel gözüyle de baksak çok anlamsız.