PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tolunay Hocanın Basın Toplantısı | Alan, Janko, Emerson, Bamba Gidiyor

Sayfa : [1] 2

FC-ST-PAULI-61
16.05.2013, 12:24
Notlar aşağıda.

Kaynak: 61saat.com

Tolunay Kafkas'ın açıklamalarından satır başları;

Biz bu kulübün sadece Teknik Direktörü değil sevdalısıyız. Son 5-6 maçt oyuncuların performansında ciddi yükseliş var. Taraftarla buluştuğunda gerçek gücünün ne olduğunu son maçlarda gösteri.

Bizim için çok önemli kupa finali. Bu kupayı kazanmak istiyoruz. Herşeyden önce taraftarlarımız akıllı ve sağ duyulu davranmak zorunda olduğumuzun altını bir kez daha çiziyorum. Lütfen taraftarlarımız akıllı ve sağ duyulu davransınlar. Bu ne ilk ne de son olacka. O yüzden lütfen taraftarımız akıllı ve sağ duyulu olmalı. Bzi üzerimize düşeni yapmak zorundayız. Hiç birşey insan hayatından önemli eğil.

Takımdan uzaklaştırılanlardan bir tanesi Colman. Colman çocuklarının okul durumunu söyleyerek takıman ayrılmak istediğini söyledi. Kulüp bir bonservis bedeli olduğunu söyledi. Sakatlığından dolayı bende gitmesine izin verdim. Burada durumu krtik. Kafasını toplayacak mı toplamayacak mı onu göreceğiz.

Bamba gelecek sene kesinlikle aramızda olmayacak.

Emerson ve Janko kendilerine kulüp bulması gerektiğini söyleyen arkadaşlarımız.

Alanzinho ile de yollarımızı ayırdık. Gelecekte Trabzonspor yapılanması içerisinde kendisine yer bulamayacak oyunculardan bir tanesi.

Gelecek seni için planlamalarımızı yaptık. Herşeyimiz hazır. Hem transferlerle ilgili hem de bir çok konu ile ilgili herşey şuan da kontrolümüzün altında. Sadece uygulama ile ilgil sıkıntılarımız var.

Çok savurgan olmayacağımız bir gerçek. Az öz transferlerde yapıp hatalar yapmayacağız. Trabzonspor'un büyüklüğüne hiç kimse ne laf söyleyebilir ne de laf söyletiriz. Ekonomik anlamda şapkamızı önümüze koyup ona göre bir yol çizeceğimiz bir gerçek.

Kupayı kazanırsak 1 Temmuz, kazanamazsak 25 Haziran'da açmayı planlıyoruz.

Trasfer çalışmaları ile ilgili belli çalışmalr yapıyoruz. Adedi çok fazla olmayacak. Ama bu takıma katkı sağlayacak 5 yada 4 transfer yapılacak.

1461'den Trabzonspor'a gelecek oyuncular; Caner, Fatih, Yusuf, Abdulkadir gelecek sezon bizde olacak. Duruma göre 1 veya 2 oyuncu alacağız. Ama daha fazla oyuncularda olabilir.

Türkiye'de nihai kutuplaşmalar oluyor. Bu şiddetin önlenmesi için herkesin taşın altına elini sokması gerekiyor. Herkesin eline düşen görevi yapması gerekiyor.

İnsan hayatı çok kıymetli ve değerli. Söylemlerine herkesin dikkat etmesi gerekiyor. Maalesef acılardan hiç ders almıyoruz. gEnel konuşuyorum. Ama bize saldıran biri olursa aynı şekilde cevap veririm. Her camiaya büyük saygı duyuyorum aynı saygının bizede gösterilmesi gerktiğini düşünüyorum.

Transferlerin büyük oranı yabancı transferler olacak.

Ben şunu çok açık ifade ediyorum. Ben hiç kimsenin adamı değilim. Gelecek yönetimin tasarrufundadır benimle çalışıp çalışmaması. Onu da saygı ile karşılarım. Ben u kulübün sevdalısı taraftarıyım. Gelecek yönetimin tasarrufundadır. İster çalışır ister çalışmaz.

Mevkiilerle şuan da birşey söylemek istemiyorum.

Şuan da gönderilecek yabancılar bunlar.

Mustafa hoca ile oturdup konuştuk. Bu kulüp benim değil. Ortak kararla gelinen oyuncular. Benim değil bu kulüp hepimizin.

Yerli olarak şuan bırakmak istediğim oyuncu yok. Yerli bir kaç tane daha oyuncu transfer etmek istiyoruz. Onların isimlerini dillendirmek istemiyorum. Şuan da dillendirince fiyatlar aşırı derece artıyor.

Bu kongre sürecinin biz dışındayız. Trabzonspor'da hiç kimsenin bir lirası kalmaz. Bizim büyüklüğümüz burdang eliyor. Oyuncularda bunu biliyor. Zor günlerde Trabzonspor zorlu bir süreçten çıktığı için bu süreç bizim dışımızda. Bu kulüp de bizim kulübümüzdür.

Ben bir iş yapıyorsam kulübün menfaati için yapıyorum. Hiç kimse benim babamın oğlu değil. Kulübün yaşaması için daha iyi hale gelmesi için çalışıyorum.

Yabancı transfer noktasında benim portföyüm çok geniş. Benim ve yarımcı hocalırımızın genç milli takımlardan çok iyi oyuncular var. Ancak sadece bilmek yetmiyor. Belirli ülkeler var. Hem dönüşü olacak oyuncularla ilgili çok ciddi çalışmalar yaptık. Ancak bunların maalesef bir çoğu Trabzon'u Türkiye'yi seçmedi.

Aidiet duygusunu buraya yerleştiribilirsek bu oyuncularda, Trabzonspor kimi alırsa alsın her zaman bu işe yarışır. Ama bunu yapabilecek bu duyguyu yerleştirebilecek bir takım mekanizmalar olması lazım. Bir insanın Trazonlu olması olmasi için Trabzon orjinin olması gerekmiyor. Gelen oyuncu buraya sahip çıkarsa kim alırsa alsın Trabzonspor bu yarışın içinde olur. Başka bir şansı da yok.

Onur'u bırakmak istemiyoruz. Fakat Onur'un da ben bu konuda çok ciddi bir konuşma yapmadım. Şuna çok ciddi bir kupa maçı var. Onu bekliyoruz. Türkiye'nin en iyi iki kalecisi bizde. Hem Tolga hem Onur. Hem iyi kaleciler hem de düzgün çocuklar. Bu noktada o konuyla ilgili kendisi ile konuşmadım.

Benim eşim Trabzonlu o heryere gelir. Onun için hiç farketmez. Onlarda bir sıkıntı yok.

6 yabancı ile ilgili şuan da gitme bir durum yok.

Umarim Henrique,Cech ve Sapara kovulur.

Hüseyin Başoğlu
16.05.2013, 12:25
o 4 isime ek olarak gökhan alsanında katılması lazımdı...

Deniz Tosunoğlu
16.05.2013, 12:25

Dogru. Belki Sapara kalabilir, ama digerleri kesin yollanmali.

Murat'
16.05.2013, 12:26
İstenilmeyen yabancılar kim arkadaşlar, bir de bu basın toplantısı kupa maçından sonra yapılsa daha iyi değil miydi?

61boyboy
Yahu böyle dandik futbolcuları bulma üzerine uzmanlaşmışız. Hersene polonyadasn vs den dandik futbolcu transferi şartmı onun yerine bu verilen paralarla çok iyi isimler alınabilir.

ahamitokutan
cech ve henriqe tamamen luzumsuzluk.hadi henriqe kiraya verilir de cech i yollamayıp kadiri oraya monte etmemek de nedir.ayrıca sapara da kesinlikle takasla yerli bi oyuncuya karşılık değerlendirilebilir.

ozturk

Onlarla ilgili birşey söylenmedi..

Bamba, Colman, Janko, Emerson, Alanzinho gönderilmiş..

Murat'
16.05.2013, 12:27

Sadece bonservisi için 10 milyon lira verdiğin adamı nereye kovuyorsun.Trabzonspor parasını çöpe atacak kadar zengin değil.

FC-ST-PAULI-61
16.05.2013, 12:31
Sadece bonservisi için 10 milyon lira verdiğin adamı nereye kovuyorsun.Trabzonspor parasını çöpe atacak kadar zengin değil.
Yanilmiyorsam Cech 800.000 bin arti mac baasina 10 bin euro,
henrique 600.000 euro ve saparada 800.000 euro aliyor.
Cöpe atiyoruz parayi zaten,en azindan maastan kurtuluruz.
Satmakta olur ama gitmek istemiyorlar ki özellikle Cech.

FC-ST-PAULI-61
16.05.2013, 12:44
Ogulcan Gökce gibi güclü,sol ayakli,genc,pas yapabilen Stoper varken Canerin alinmasini dogru bulmuyorum.
Giray,Karmil,Caner,Yumlu..... hicbiri pas yapamiyor.Kesinlikle öncelik Golcü ve Stoper olmali Transferde.

Ertan1982
16.05.2013, 12:44
Tolunay hoca kendini düşünüyor ama büyük zarar veriyor takıma.
Göndereceğim dediği Alanzinho'nun bonservis ücreti 4 milyon euro. Aldığı yıllık ücret 1 milyon euro. 2 yıl daha sözleşmesi var nereye gönderiyorsun ? Bu açıklama ile resmen piyasası düşüyor Alanzinho'nun
Ayrıca Alanzinho'yu gönderiyorsan, Adrian ve Zokora hariç tüm yabancıları göndermen lazım

Bonservis ücretini gec.Tolunay Hoca iyi yapiyor.Oyuncular zaten Türkiyede kalmazlar.Kimse onlara bizim verdimiz maaslari vermezler.Arap Ölkelerine veya Rusyaya gide bilirler.Cürük elmalari erken ayiriyor.Darisi Sapara,Cech vs. basina.

Ertan 51
16.05.2013, 12:45
Tolunay hoca kendini düşünüyor ama büyük zarar veriyor takıma.
Göndereceğim dediği Alanzinho'nun bonservis ücreti 4 milyon euro. Aldığı yıllık ücret 1 milyon euro. 2 yıl daha sözleşmesi var nereye gönderiyorsun ? Bu açıklama ile resmen piyasası düşüyor Alanzinho'nun
Ayrıca Alanzinho'yu gönderiyorsan, Adrian ve Zokora hariç tüm yabancıları göndermen lazım
Zararın neresinden dönersen kardır Yunus,
bu sene bunları düşünüp hiç bir yabancıyı yollayamadık sonuç ortada,
dediğin konu çok önemli tabi ama işi bilen adamlar olursa yönetimde iyi bir strateji ile batan geminin malları gibi gitmez de iyi kötü bir gelir elde edilir bu tırtlardan.
Hem belli mi olur bakarsın yabancılar gittikten sonra tam senlik bir sağ bek te bulabilirler;)

Travelair
16.05.2013, 12:45
Alanzinho'yu kim istiyor da fiyatı düşecek yapmayın arkadaşlar. Hoca doğrusunu yapıyor millet aptal değil bazı şeylerin adını bir an önce koymak lazım

Öte yandan başkan adaylarının Tolunay hakkında bir şey demelerine gerek yok. Kendisi hali hazırda Trabzonspor Teknik Direktörü. Ha eğer onu alacağım bunu getireceğim diye bir amaç varsa da bunu resmen açıklamazlar çünkü gereksiz yere bir kesimin oyunu kaybetmiş olurlar. Ancak dedikodu mahiyetinde kalır

Travelair
16.05.2013, 12:47
Ribery mesela Türkiye'ye zamanında nasıl geldi? Fransa'da şov yaparken? Parayla mı? İlişkileri kullanarak. Eğer güçlü bir yönetim oluşturabilirsek herşey kolaylaşır. Fakat mücadelemizden ödün vermeyeceksek. Çünkü yukarlarda bir tür saadet zinciri var, bunun bedeli ağır olacaksa biz almayalım

FC-ST-PAULI-61
16.05.2013, 12:49
Tolunay Kafkas: "Kupayı kazanırsak 1 Temmuz, kazanamazsak 25 Haziran'da sezonu açmayı planlıyoruz."
Tolunay Kafkas: "Çok savurgan olmayacağımız bir gerçek. Az öz transferlerde yapıp hatalar yapmayacağız. Trabzonspor'un büyüklüğüne hiç kimse ne laf söyleyebilir ne de laf söyletiriz. Ekonomik anlamda şapkamızı önümüze koyup ona göre bir yol çizeceğimiz bir gerçek."
Tolunay Kafkas: "Gelecek seni için planlamalarımızı yaptık. Herşeyimiz hazır. Hem transferlerle ilgili hem de bir çok konu ile ilgili herşey şuan da kontrolümüzün altında. Sadece uygulama ile ilgil sıkıntılarımız var."
Zokora ve Adrian gelecek sezon trabzonda kesin forma giyecekler arasında.

Royal Heart
16.05.2013, 12:53
Göksu ve Gökhan ?

61_Hasan_69
16.05.2013, 12:55
Göksu ve Gökhan ?

Kadir Keleş ?

Bekir
16.05.2013, 12:55
Mümkünse Zokora ve Adrian da gitsin,ikisi de iyi rakamlara satılabilir.

Bu arada Tolunay da resmen kendi kendine gelin güvey oluyor,yeni yönetim Tolunay'la çalışmayabilir bence çok gereksiz,zamansız bi hamle olmuş.

Ayrıca Alanzinho da para edebilecek bir futbolcu,açıktan gönderip değersizleştirmek yerine gizli gizli Arap ülkelerine pazarlanması çok daha mantıklıydı.

1461'den 4 futbolcu da iyidir,hepten dağıtmayalım orayı,Göksü da Gökhan da Kadir de hakediyordu ama bir anda 7-8 futbolcu almak iyi olmaz.

Ayrıca bu 4 futbolcunun hepsi Trabzonspor'da kalmaz kamp sonrası geri dönenler olabilir,Abdullah ya da Caner kesinlikle döner,Abdulkadir de duruma göre dönebilir .

selcuk
16.05.2013, 13:00
Göksu ve Gökhan ?

göksun saaten yetersiz ve ondan kat be kat daha yetenekli zeki ayni mevkide
gökhan gercekden pismeli
yusuf icin bilen belki erken

bu sansi hak ettikleri bir gercek

Erdem Keser
16.05.2013, 13:00
Hala Alanzinho diyorlar arkadaş.

Royal Heart
16.05.2013, 13:08
göksun saaten yetersiz ve ondan kat be kat daha yetenekli zeki ayni mevkide
gökhan gercekden pismeli
yusuf icin bilen belki erken

bu sansi hak ettikleri bir gercek

Göksu hakketmek icin ne yapmali acaba... Zeki iyidir de o kadar güvense biraz olsun oynatirdi. Tecrübe denilen sey de oynayarak kazanilir, Gökhan ortasaha icin iyi bir yerli alternatif olustururdu. Keza Kadir de hicbir yerlinin bulunmadigi solbek icin alinabilirdi. Ancak transfer sezonu icin ne planlandigini bilmedigimiz icin sert elestiriler haksiz olur. Serkan oynar da Göksu olmazsa iste o olmaz. Sanirim öncelik Alpaslan'a verilecek. Gökhan, Göksu baska takimlara giderse yazik olur.

Gamze
16.05.2013, 13:15
Hocanın geleceği henüz belli değilken, kupa finali öncesinde gidecek olan oyuncuları açıklamasını doğru bulmadığımı söylemem gerek.

Hadi Janko, Emerson, Bamba tamam, Alanzinho açıklaması, final öncesi yanlış...

ozturk
16.05.2013, 13:16
Colman la ilgili de sıkıntılar varmış..

bariskaratas
16.05.2013, 13:18
kim gelirse gelsin,
2 tane düzgün alman danimarka ya da ingiliz stoper alsın.
başka bir şey istemiyorum.

61_Hasan_69
16.05.2013, 13:19
Yerli olarak gönderilecek oyuncu yokmuş :D

Çağatay_
16.05.2013, 13:22
Alanzinho'nun gönderilmesi kararını yanlış buluyorum. Hiç ses etmeyen, formayı kapmak için elinden geleni yapan, her zaman en iyisini vermeye çalışan bir oyuncu. Üstelik iyi bir profesyonel.

Saygı duymak durumundayız, vardır hocanın bir bildiği.

Murat Engin Akyüz
16.05.2013, 13:23
Hoca "teklif olursa satarız" dediğinde "niye net konuşmuyor,radikal karar alamıyor",hoca "şu şu oyuncularla ilişkimizi kestik" dediğinde "vay efendim bonservisi maliyeti değeri" oluyor.Ne istediğimize karar vermemiz lazım adam neşteri vurdu işte.Bu nasıl bir ön yargıdır anlamadım,biraz sağduyulu yaklaşmak lazım.Utanmasak "hoca oyuncuları satıp bonservislerini cebine koyup yurt dışına kaçacak" diyecek olan insanlar var,yuh yani.

TSelif
16.05.2013, 13:24
Alanzinho'nun gönderilmesi kararını yanlış buluyorum. Hiç ses etmeyen, formayı kapmak için elinden geleni yapan, her zaman en iyisini vermeye çalışan bir oyuncu. Üstelik iyi bir profesyonel.

Saygı duymak durumundayız, vardır hocanın bir bildiği.

Böyle bir soru soruldu . Alan sorunsuz sesi çıkmayan biri diye . Tolunay hoca size öyle geliyor dedi cevap olarak :)

arifberkay
16.05.2013, 13:24
Yerli çöplerle devam

Çağatay_
16.05.2013, 13:26
Böyle bir soru soruldu . Alan sorunsuz sesi çıkmayan biri diye . Tolunay hoca size öyle geliyor dedi cevap olarak :)

Diyorum ya vardır hocanın bir bildiği :D

Teşekkürler :)

Mert Acar
16.05.2013, 13:28
Yerli ve yabancı gönderilecek isimler listeye mutlaka eklenecektir.Hoca sadece kesin ve zaten kadroda kullanmadığı isimlerin akıbetini söyledi.
Çarşamba günü kupa finalimizin olduğunu unutmayalım.

ibrahim
16.05.2013, 13:29
Aman o listeye kendiside eklenmesinde... :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

lopsang
1461'den alınacak futbolcular takımda hocanın planlanmasına göre düşünülmüştür bence. Örneğin Göksu, Gökhan muhtmelen, aynı mevkide bulunan oyuncular sebebiyle ya da hocanın transfer edilecek listesinde bulunan kişileri tercih ettiği için 1461'den gelecekler listesine girmemiştir diye düşünüyorum. Zira bir iki kişi daha olabilir demesi de kanaatimce beklediği transferlerin gerçekleşmemesi durumunda düşünülecektir.

Emrah Akcagöz
3 teknik adamın da verim alamadığı bir futbolcunun son 2 maç öncesi gönderilecek olması bu kadar takıntı yaratmasın arkadaşlar. Alan iyiydi, hoştu ama sadece o kadar. Trabzonspor'un beklentisini hiçbir zaman karşılayamadı. Yediğimiz koca kazıklardan biri olarak adını tarihe yazdırdı.

ihsan candas
beni en çok şaşırtan kadir keleş'in anılmaması...

Semra
16.05.2013, 13:31
Kupa maçından sonra gidecek yerli oyuncular da belli olur, kritik bir dönemeçteyiz...
1461 Trabzon'dan gelen isimleri tahmin ediyorduk ama Fatih'in gelişi kimin gidişi demek zaman gösterecek!

Sol bek ihtiyacımız yoksa demek ki!!! İnşallah hoca Kadir'i de düşünür.

bariskaratas
Bir de Göksu nun kesin A takıma alınması lazım artık.
2 sene önce hazırlık maçlarında çok iyi oynamıştı A takımda.

reisoğlu61
alanzinho kalmaliydi, cech gönderilmeli.
kadir´de cechin yerine alinmaliydi.

Sezgin Öztürk
16.05.2013, 13:33
Saparayı gönderilecekler arasında göstermemesinin stratejik bir hareket diye düşünüyorum. Takasta kullanmak için yapılıyor olabilir.

DURAS
16.05.2013, 13:33
caner tercihi yerine mehmet tercihi daha iyi duruyor sanki.ancak bu kararın mustafa hoca ile tolunayın istişaresi sonucu ile verildiğini düşünürsek saygı duymaktan başka yapacak bişey yok. oğulcanın bence daha zamanı var, gökhanda 1 yıl daha durması kendisinin faydasına...
yabancı çöplüğünü temizlersek, jebrin mutlaka alınmalı...

Gamze
16.05.2013, 13:34
Saparayı gönderilecekler arasında göstermemesinin stratejik bir hareket diye düşünüyorum. Takasta kullanmak için yapılıyor olabilir.

Fakat aynı hassasiyet Alanzinho için yok.
Sözleşmesi olan adam, satıcaz kesin gidiyor diyorsun, fiyatını kendin kırmış oldun...

Furkan Özdem
16.05.2013, 13:34
Caner Osmanpaşa Trabzonspor stoperi olabilecek kalitede değil. Bence çok yanlış karar.

Serdar A
16.05.2013, 13:35
1461'den gelen futbolcuların ortak özelliği ayakları yere sağlam basan süper lig düzeyinde fizik gücü olan futbolcular .
Ayakta duramayacak futbolcularla sert-ve ısıran bir takım kurmak güç .

Tolunay hocadan beklentim , savunmada rakibi gerçek anlamda yıldıracak sertlikte ve mücadele gücünde bir takım ortaya çıkarması .

kral 61
16.05.2013, 13:36
Caner Osmanpaşa Trabzonspor stoperi olabilecek kalitede değil. Bence çok yanlış karar.

Canerin oyun tarzını Egemene benziyorum hırslı azimli topu hiç bırakmayan bence bizde kendini dahada geliştirebilir.

Cem Kıran
Adamların değerleri yarı yarıya düştü şimdi.Gereği var mıydı? Gökhan Alsan neden çağrılmadı onu anlamadım?

Tatar Kemal
tolunay kafkas henüz trabzonspor'u tanıyamamış demek.

- alanzinho'yu da gönderiyorsun de henrique'yi neden takımda tutuyorsun?

- yönetimin kendisine istediği yabancı futbolcuları alacağını zannediyor ama fazla değil 2-3 ay sonra istediği futbolcuların alınmadığını görünce "keşke bunları de göndermeseydik" diyecek haberi yok.

bariskaratas
16.05.2013, 13:37

stoper olarak yerli hiç kaliteli yok.
akıllı bir td ve başkan süper ligte 2 çok iyi yabancı ( alman ingiliz danimarklı) stoper ile şampiyon olacağını bilir.

Serdar A
Adamların değerleri yarı yarıya düştü şimdi.Gereği var mıydı? Gökhan Alsan neden çağrılmadı onu anlamadım?

Hangi futbolcunun değeri düştü ?
Hangi değerden bahsediyorsunuz ?

Yiğit Gayretli
10 gün sonra takımın başında olup olmayacağı belli değil ama gelecek sezonu planlıyor. Çok ilginç yahu, çok...

sessizkral_1
16.05.2013, 13:38
Henriqe gönderilmeyecekmi ?

Çağatay_
16.05.2013, 13:38
Mustafa, Giray, Caner, Alim, Abdullah...

Arkadaşlar bu oyuncuların Giray hariç hiçbirisi bence bizim banko stoperimiz olacak düzeyde değil. Alim'i izlemediğim için onu da dışarıda tutabilirim.

Bu kadar oyuncuyu tek mevkiye yığmamız yanlış. Hoca bunun da önlemini alacaktır. Bence bizim Aykut Demir + çok iyi bir yabancı stopere ihtiyacımız var.

FC-ST-PAULI-61
16.05.2013, 13:39
Ben bu basligi acmadimki nasil yaptiniz bunu yöneticiler :D :D

Mert Acar
16.05.2013, 13:40
1461'den a takıma çıkaralıcak ilk isimler bana göre ; Yusuf , Abdulkadir , Kadir ve kalecilerden birinin gideceği düşünürsek Fatih.

Tolunay hoca keşke Kadiri de ekleseydi listesine.Caner'e şaşırdım açıkcası fiziken kuvvetli bir stoper evet ama verebileceği performans konusunda onun standartında bizde zaten Yumlu ve Karmil var.Giray onların biraz üstünde.Yine de katkı sağlayabilir,sağlam basıyor.Hayırlısını dileyelim.

Göksu ise bence Alpaslan geleceği için listede yok.Elimizde zaten Zeki de var.

Gökhan Alsan ise çıkarılabilirdi ama 1 sene daha pişmesi daha mantıklı,Abdülkadir oyun görüşü,devamlılık ve fiziken ondan çok daha üstün.

Gidecek yabancı oyunculara gelirsek ; Emerson,Janko,Bamba,Colman,Alan.

Bamba kalabilirdi ama gitmek istediği için takımda tutmak yanlış.Colman da artık vizyonunu tamamladı.Alan da öyle.
Listeye Cech,Sapara ve Henrique de kesinlikle eklenmeli.

Celutska,Zokora ve Adrianda kadro yapılanmasına göre kalabilir.

Ayrıca yerlilerden;Tolga veya Onurdan birinin gideceği artık kesin bence ikiside kalmalıydı.
Volkan ve Yasinden de biri gitmeli.
Karmil,Serkan,Aykut da bu listeye eklenmeli.

4-5 yabancı transfer olacak dedi.Bence stoper,sol bek,sağ açık,forvet ve colmanın durumuna göre orta saha.

Ama kupa finali olduğu için hoca o kadar ayrıntıya da girmedi.Böyle olması da doğal.Zaten gelecek yönetimin de Kafkasla devam edip etmeyeceği belli değil.
Kupayı alırsa devam etmeli bir transfer sezonunu hakediyor.Elinde iyi bir liste olduğunu düşünüyorum.

Gamze
16.05.2013, 13:40
Ben bu basligi acmadimki nasil yaptiniz bunu yöneticiler :D :D

Yorumları taşıdık. Mecburi bir şey oldu :)

Sadettin_
16.05.2013, 13:41
90 dakika hırslı kosan cigerlerı patlarcasına mucadele eden 1461 lilerin yanına kalıtelı klas oyuncuları yerlestırırsek çok zevk veren bir futbol izleyecegız gıbıme gelıyor . Son haftalarda halil kosmuyor yine aynı halil ama inanılmaz klas ve rahat oynuyor ve cok dogru paslar verıyor . Boyle adamların yanına sürekli kocan yırtan adamlar koyacaksın

Serdar A
16.05.2013, 13:42
Gönderilmek istenen futbolcunun menajerlik şirketine ya da temsilcinin ofisine zaten bildirim yapılır .
Bildirimi alan menajer onlarca klüp ile, göreşebildiği teknik adamla yöneticilerle teamasa geçer .
Bu menajerlik ofisi ile transfer yürüten takım temsilcileri hangi futbolcularının satılık hangilerinin olmadığını bilir .

Tolunay hocanın yaptığı , taraftarına karşı açık olmak .
Zaten altta yürüyen/yürüyecek bir faaliyeti basın toplantısı ile izah ediyor .

Ne sanıyorsunuz bilmiyorum .
Alttan menajerleri görevlendireceksiniz .
Sonra istemem yan cebime koy diye fiyat mı yükselteceksiniz .

yani onca sıkıntı varken , takıldığınız şey çok ilginç .
Sözü edilen futbolcuların hiç biri para etmiyor .
Alanzinho'ya ödenen bonservis üstüne bir bardak soğuk su için .

Diyin ki , Tolunay hocanın kadro tasarımını yapmasından ötürü çekincemiz var .
Temmuz'dan , Eylül arasına bırakalım bu işleri ...

FC-ST-PAULI-61
Yorumları taşıdık. Mecburi bir şey oldu :)
Problem yok,sasirdim sadece :)

Emrah Akcagöz
1461'den a takıma çıkaralıcak ilk isimler bana göre ; Yusuf , Abdulkadir , Kadir ve kalecilerden birinin gideceği düşünürsek Fatih.

Tolunay hoca keşke Kadiri de ekleseydi listesine.Caner'e şaşırdım açıkcası fiziken kuvvetli bir stoper ama onun standartında bizde zaten Yumlu ve Karmil var.Giray onların biraz üstünde.Ama katkı sağlayabilir,sağlam basıyor.

...

Mert, fizik diyorsun Yumlu ve Karmil diyorsun. Sonuç olarak kendinle çelişiyorsun. :)

61_Hasan_69
16.05.2013, 13:45
Kupa finali öncesi Alanzinho için böyle bir açıklama yapması yanlış.

winner
1461'den gelecek oyuncular konusunda hem sayı hem isimler yeterli.Bir tek Gökhan Alsan'da bu listeye dahil olabilir belki...

Gidecek yabancılar da ise bunlara eklenecek birkaç isim daha olmalı...Adrian,Zokora ve maliyetinin düşüklüğü,gençliği,savunmanın her bölgesinde kullanılabilmesi nedeniyle Celutska dışındaki yabancıların seneye kadroda olmaması lazım.

Mert Acar
Mert, fizik diyorsun Yumlu ve Karmil diyorsun. Sonuç olarak kendinle çelişiyorsun. :)

Yok renktaş orda bir anlam kayması olmuş,haklısın.Fiziken kuvvetliyi Caner için kullandım.
Performans standartlarına ve verecekleri verime göre Yumlu,Karmil ve Caner'i aynı kefeye koydum :)
Edit:Cümleyi şimdi düzelttim,teşekkürler :)

krockrap
16.05.2013, 13:46
Göksu ile Kadir Keleş'in alınması gerekirdi. Serkan ve Cech yollanmalı.

Cengiz
16.05.2013, 13:47
alanzinho'nun fiyatını düşürdü diyerek hocaya vurmak fazla acımasızca, Alanzinho'ya 4 yılda tek teklif mi geldi, alıcısı mı var da fiyatı kırıldı
elimizde ki tüm yabancılardan kurtulmak hemde istediğimiz bonservise satmak ancak FM'de add manager yapmakla olur

Emrah Akcagöz
16.05.2013, 13:48
10 gün sonra takımın başında olup olmayacağı belli değil ama gelecek sezonu planlıyor. Çok ilginç yahu, çok...
Eğer kalmazsa kendi plan ve programını yeni gelen teknik heyete raporlar onlar uygun görürse bunun üzerinden isterlerse ekleme de yapıp devam edebilirler.

Ya da yeni gelen teknik heyet istemem deyip kendi takımı tanımaya çalışır ondan sonra da transferin son saatlerine uğraş verirler eksik tamamlayacağız diye.

Bu arada gidecek oyuncuların sözleşmesi feshedilmedi. Yeni gelen hoca göndermek istemezse kucak açar onlara. Bu kadar sıkıntı etmeye gerek yok.

Ustaalioğlu
16.05.2013, 13:48
Mustafa, Giray, Caner, Alim, Abdullah...

Arkadaşlar bu oyuncuların Giray hariç hiçbirisi bence bizim banko stoperimiz olacak düzeyde değil. Alim'i izlemediğim için onu da dışarıda tutabilirim.

Bu kadar oyuncuyu tek mevkiye yığmamız yanlış. Hoca bunun da önlemini alacaktır. Bence bizim Aykut Demir + çok iyi bir yabancı stopere ihtiyacımız var.

Teklif gelince satılanlar da olacaktır muhtemelen...

beitar
16.05.2013, 13:49
............

Ertan 51
16.05.2013, 13:49
Her bir fikrin,her bir söylediğin umut verici şeyler ama alışkanlık oldu seni de yiyeceğiz hocam,
dün Şenol Güneş,bugün sen,yarın da niyetimizde E.Sağlam veya Şota var,
ismin önemi yok yani,ne olursa olsun,ne şartta olursa olsun yiyeceğiz birilerini.
Keşke hiç girmeseydin bu girdaba,keşke bugün de bişiler söyleyip yorulmasaydın.

Ustaalioğlu
16.05.2013, 13:50
1461'den gelecek oyuncular konusunda hem sayı hem isimler yeterli.Bir tek Gökhan Alsan'da bu listeye dahil olabilir belki...

Gidecek yabancılar da ise bunlara eklenecek birkaç isim daha olmalı...Adrian,Zokora ve maliyetinin düşüklüğü,gençliği,savunmanın her bölgesinde kullanılabilmesi nedeniyle Celutska dışındaki yabancıların seneye kadroda olmaması lazım.

Celutska stoper oynayınca iyi, Adrian da sezonu kurtaran adam.
Zokora bence kesin gitmeli, oyun yapısı bize uygun değil - gerçi o da Sivas maçının 2. yarısında fantastik oynadı-

SEDAT
16.05.2013, 13:51
* Özet'i şu bu sene kuvvetli Türkiye Kupası için oynarız. Yumlu'yu felan tutup Bamba'yı yollayan kafadan fazlasını bekleyen varsa çok beklerler söyliyim...

zahido
16.05.2013, 13:51
Cech ve celutskanın acilen gönderilmesi gerekirdi.

Bu adamlar kalıcaksa yapılanmadan falan bahsetmesin kimse..

Hangi yabancıya bakarsak bakalım elimizde kalıyor..

Sapara ve henriquede gitmeli ama bunları belki takasta kullanılabileceği düşünülmüş olabilir..

alper*
16.05.2013, 13:52
Alanzinho kupa maçında sonradan girip FB'ye 3 gol atıp kupayı kazandıracaktı. O yüzden açıklamanın zamanlaması yanlış.

Sadettin_
Tolunay hoca kupayı alırsa ve bu kadar proje plan vs. vs. . Yeni gelecek yonetım hadı bakalım yeter artık güle güle sana dıyecegını sanmam . saçma olur

Emrah Akcagöz
* Özet'i şu bu sene kuvvetli Türkiye Kupası için oynarız. Yumlu'yu felan tutup Bamba'yı yollayan kafadan fazlasını bekleyen varsa çok beklerler söyliyim...
Ya Bamba da gitmek istiyorsa ne olacak Sedat abi ?

Badaloğlu
16.05.2013, 13:53
Onur gibi bir kaleci ile ilgili konuşmadım demesini çok yadırgadım. Fatih'i 1461'den aldıklarına göre Onur gidici...

Alanzinho'yu madem gönderecektiniz Eskişehir'e verseydiniz de, Alper'i alsaydınız ya. Ersun yanal isteyip duruyor Alanzinho'yu.

Bu nasıl iş?

Peki yeni yönetim gelip Tolunay'la çalışmak istemiyoruz derse ve yeni hoca Alanzinho'yu bırakmam derse ne olacak?

kayseriliyiz
16.05.2013, 13:54
Bence Tolunay hocanin takimin basinda kalmasi bizim için su durumda en iyisi
En az bir sezon oyuncu portföyünden yararlanmaliyiz

SEDAT
Ya Bamba da gitmek istiyorsa ne olacak Sedat abi ?

* Ne yapıcaktı bir sezon daha Tolunay efendi'nin kaprislerini mi çekicekti ?

Ertan 51
Bu nasıl bir amatörlüktür? Kupa finali öncesi gidecek kalacak futbolcuları söylemek inanılır şey değil, hadi kadro dışı olanları anladık alanzinho neyin nesidir, belki oynatmak zorunda kalacağız... İnanamıyorum

kalacak oyuncularda rahat rahat yayılabilirler kasmasınlar o zaman :mad::mad::mad:
Geldiği günden beri doğru dürüst icraatını görmeyip en büyük artısı sorunsuz olması olan Alanzinho 2 maç kalmış ve aman kırılmasın incinmesin diye konuşulmayacak ve bunun adı amatörlük olacak öylemi renktaş.Kaldı ki zaten şu an Alanzinho'da menejeri de takım arıyordur bize sürpriz olduğuna bakma.Değeri düştü diyorsan değeri zaten yoktu ki düşsün.

Serdar A
16.05.2013, 13:56
Velev ki Alanzinho kupa maçı kadrosunda olsun .
Ben çıkmam oynamam mı diyecek ?
Profesyonel futbolcular bunlar .

krockrap
16.05.2013, 13:57
Alanzinho'yu savunan arkadaşların futbol bilgisine şaşırıyorum. Şu video bile Alanzinyo'yu gayet iyi yansıtıyor :
http://www.youtube.com/watch?v=D0t0YmeGGOg

zahido
Onur gibi bir kaleci ile ilgili konuşmadım demesini çok yadırgadım. Fatih'i 1461'den aldıklarına göre Onur gidici...

Alanzinho'yu madem gönderecektiniz Eskişehir'e verseydiniz de, Alper'i alsaydınız ya. Ersun yanal isteyip duruyor Alanzinho'yu.

Bu nasıl iş?

Peki yeni yönetim gelip Tolunay'la çalışmak istemiyoruz derse ve yeni hoca Alanzinho'yu bırakmam derse ne olacak?

Ben Ersunun alanzinhoyu istediğini hiç sanmıyorum..

İstese bile ederi en fazla 1 milyon avro olur..

Alanzinho + 4 milyon avro verebiliyorsa kulüp dediğin dogru olabilir abi..

Alanzinhoya o parayı verecek (4.5 milyon) tek kulüp Trabzonspordur başka bi kulüp bulamazsınız Türkiyede..

Ömer Öztürk
hoca iyi hoş anlattı da şu secim bi olsaydı da kendi durumu da bi netleşseydiya

Numan Yerlikaya
16.05.2013, 13:58
Yabancıların gönderilmesi çok doğru ama Mustafa Yumlu,Serkan,Volkan,Yasin öztekin ?

Bunlar ne olcak bunlarda çöp hiç katkısı olmayan adamlar

Sapara,Cech,Henriqede gönderilmeli

Emrah Akcagöz
16.05.2013, 13:58
* Ne yapıcaktı bir sezon daha Tolunay efendi'nin kaprislerini mi çekicekti ?
Tolunayla alakalı olduğunu sanmıyorum abi gitme durumunun. Ta sezonun ilk yarısında Bamba'nın mutsuz olduğunu, ayrılmak istediğini duymuştum. Zaten Afrika Kupası'ndan sonra performansı ilk yarıdaki kadar iyi değildi. Bence mutsuz olup kalacağına gitmesi daha mantıklı.

Tayfun
16.05.2013, 14:00
Tolunay Hoca'nın 1461'den futbolcu seçimleri,gönderilecek olan futbolcular, kalacak olan futbolcular, basın toplantısının zamanı. Herkes tarafından "olur" görmez,böyle birşey zor olur bu camiada, birde hocaya karşı art niyetli olunca hiç mi hiç görmez :)

Fatih Öztürk
Gidecek oyuncuların sayısı artmalı.Cech,Celustka,Henrique gibi vasatın altında futbolcularla zirveyi zorlayamayız.

Emrah Akcagöz
Mantığa göre Lewa ve Götze'nin CL finaline çıkmamaları gerek.

Gerçi Götze'nin sakatlığı vardı galiba.

winner
16.05.2013, 14:01
Alanzinho ile yollarımızı ayırdık diyor açıkça hala "kupa finali" diyenler çok iyi algılayamadı herhalde...

Bunu demese de oynatmayacak,bitirmiş kafasında belki iki taraflı, zaten tercih etmiyor uzun zamandır...

arifberkay
16.05.2013, 14:01
Hoca Adrian ve Zokora kseinlikle kalacak dediğini göre diğerleri de kupa maçından sonra çöp olacak...

zahido
16.05.2013, 14:02
Yabancıların gönderilmesi çok doğru ama Mustafa Yumlu,Serkan,Volkan,Yasin öztekin ?

Bunlar ne olcak bunlarda çöp hiç katkısı olmayan adamlar

Sapara,Cech,Henriqede gönderilmeli

Bence hoca hiç transfer yapamama ihtimalini göz önüne alarak bu isimleri saymadı..

Sonuçta Hakan Kulaçoğlu gelirse hiç transfer yapılmayacak.. Eldeki sorunlular gönderilip sorunsuzlarla devam edilicek..

Bence sapara, celutska, cech ve henriquede topun ağzında.

Seçilecek yönetime göre bu futbolcularında gitmesi muhtemel..

Joomla!
16.05.2013, 14:02

bu düsünce bir yerlesmedi arkadas bizim taraftarda. parani aliyorsan, sözlesmen devam ediyorsa cikip oynayacaksin arkadas.

Samet GÜVEN
16.05.2013, 14:03

Bu nasıl iş?

Planlamayı yapması son derece doğru, mecburen yapmalı. Sadece kongreden önce planlarını açıklaması biraz '' ben hazırım, yapacaklarım da bunlar'' diyerek,başkan adaylarının tamamına pası vermek. Sonuçta hiç biri gidip Tolunay hoca ile konuşmamış!

Yeni hoca olursa ve bu oyuncuları bırakmam derse de bir şey olmaz. Bırakmaz. Yalnız bamba, colman gibi ben gidecem diyen adamlarında arkasından ağlamaz heralde. Onları da gönderir.

Numan Yerlikaya
16.05.2013, 14:03
Bence hoca hiç transfer yapamama ihtimalini göz önüne alarak bu isimleri saymadı..

Sonuçta Hakan Kulaçoğlu gelirse hiç transfer yapılmayacak.. Eldeki sorunlular gönderilip sorunsuzlarla devam edilicek..

Hakan Kulaçoğlu Beşiktaş gibi yapmaya çalışıyor gelirse Feda diyecek 1461'den futbolcular çıkartacak direk 11'e koyacak şahsi fikrim bu

Serdar A
16.05.2013, 14:05
Hoca Adrian ve Zokora kseinlikle kalacak dediğini göre diğerleri de kupa maçından sonra çöp olacak...

Öyle görünüyor .

Sadettin_
16.05.2013, 14:06

aynen lewandowski sahada ruh gıbı gezecek dortmund yüzyılın amatorlugunu yaptı .sezon bıttıkten sonra satısı acıklayacaktı .. ama bak bize hiç tavız verıyor muyuz ? . hep basarılıyız . tolunay hoca bu ıstıkrarımızı bozmayacaktın alanzinho lafı onumuzdekı 5 yılı aldı bizden yazık oldu

kayseriliyiz

Hakan Kulaçoglu gelirse transfer olmayacak diye birsey yok
Olucak orasi kesin ama maliyeti az verimli oyuncular alinacak
Ve anladigim kadariyla gurbetçiler nezlinde çalismalar yapilacak

Ertan 51
Niye ise Tolunay hocaya karşı sınırlar sert ve net çizilmiş gibi geliyor bana,
yabancı sorunumuz öyle bir sorun ki bu seneki kadar yabancıdan verim alamayıp rezil olduğumuz bir sezon hatırlamıyorum ben.Bamba da belirsizlik vardı şahane oynadı gönüllerde taht kurdu ama Afrikadan geldikten sonra adam bildiğin Erman Güraçar oldu çıktı.Şimdi Bamba'yı yollayacağım demekle Yumlu'ya tercih'in alakası ne.Yumlu takımda kalsın,niye kalsın,aldığı para çok değil,kontenjan sorunu yok ve iyi bir yedek olur.Tolunay hoca Bamba gitsin diyor Yumlu ondan iyi stoper benim ilk 11 imin stoperi Yumlu demiyor ki.

yorumsuz6117
16.05.2013, 14:10
Yapacağımız transferler yabancı olacak demiş. Buna göre Adrian dışında bütün yabancıların gönderilmesi gerek yabancı sınırlamasını da düşünürsek. Kesin gönderilecek yabancıları söylemiş sadece ama Adrian dışında belki Celu kalmalı diğerleri gönderilmelidir..

kayseriliyiz
16.05.2013, 14:11
yabancı sorunumuz öyle bir sorun ki bu seneki kadar yabancıdan verim alamayıp rezil olduğumuz bir sezon hatırlamıyorum ben.Bamba da belirsizlik vardı şahane oynadı gönüllerde taht kurdu ama Afrikadan geldikten sonra adam bildiğin Erman Güraçar oldu çıktı.Şimdi Bamba'yı yollayacağım demekle Yumlu'ya tercih'in alakası ne.Yumlu takımda kalsın,niye kalsın,aldığı para çok değil,kontenjan sorunu yok ve iyi bir yedek olur.Tolunay hoca Bamba gitsin diyor Yumlu ondan iyi stoper benim ilk 11 imin stoperi Yumlu demiyor ki.

Ertan abi

Bu kulüp Sotayi da yer E. Saglamida hatta Mourinhoyu da
Bizim sorunumuz
Sürekli istikrar deyip
Bu sözümüzü yine kendimiz bozmamiz

Herseyin hayirlisi olsun

Bu arada Kayseriye maça gitmissin kiskandim vallaha

Harun-61
16.05.2013, 14:11
1461'den Kadir'i almamak afedersiniz ama ahmak'likdir.
Türkiye'de onun gibi yetenekli kac tane sol bek var ?

..

zahido
16.05.2013, 14:12
Mesela ben Tolunay hocanın Zokorayada sıcak baktığını sanmıyorum..

Ama adama 5 milyon avro verilmiş bir çırpıda gönderilemiyor işte..

AYYILDIZ
16.05.2013, 14:12
Büyük ihtimalle Muharrem Usta veya İbrahim Hacıosmanoğlu gelecek.İkiside Tolunay hocayla devam etmeyecek bence.Bu durumda Tolunay hocanın açıklamaları havada kalıyor.

SEDAT
16.05.2013, 14:13

* Abi seneye hedef yine Türkiye Kupası olur not ediver hatırlatırsın bana...

zahido
16.05.2013, 14:14
Şunuda söylemek lazım..

Ben açıkcası Tolunay hocanın gelmesine şiddetle karşıydım..

Fakat şu aşamada gönderilmesinede karşıyım..

Tolunayı gönderip herhangi bi td ile anlaştığımızı düşünün.. Eldeki oyuncuları görmek isteyecektir sonuçta..

Boşuna zaman kaybı bence..

Bu senenin planlamasını Tolunay hoca yapabilir..

alper*
16.05.2013, 14:15
Alanzinho'nun bonservisinden para bekleyenler varmış bunu da öğrendik :)

Emrah Akcagöz
16.05.2013, 14:15
Tolunay Kafkas'a bu denli yüklenilmesinin sebebi tercihleri falan değil. Şenol hocanın gitmesinin hemen ardından gelmesi sorun teşkil etti anladığım kadarıyla. Yoksa kim takar Alanzinho'yu, ne fayda etmiş takıma bu zamana kadar.

Numan Yerlikaya
16.05.2013, 14:16
Tolunay Hoca'nın ne yanlışı var anlamadım adam çöpleri temizlemek istiyor Başkanlık seçiminden önce bunu yapması ona + puan kazandırır

Alihan Ertürk
Caner, Fatih, Yusuf ve Abdülkadir yerinde tercih. Ama Göksu, Kadir ve Gökhan'ın da listeye dahil olması gerek.

Adnan Mollasalihoğlu
Kafkas son olarak, "Son meydana gelen olayları göz önüne aldığınızda ailenizi Fenerbahçe ile oynanacak kupa maçında gönül rahatlığıyla maraton veya kale arkası tribününe getirebilir misiniz?" sorusuna da, "Benim eşim Trabzonlu. Ona her yer Trabzon gibi. O her yere gelir yani. Hiç fark etmez" yanıtını verdi.

:) adamsın hocam adam...

Joomla!
16.05.2013, 14:19

baskan adaylarina ve projelerine baktigimiz vakit Türkiye Kupasi hedefimiz olursa öpelim de basimiza koyalim.

Ertan 51
Ertan abi

Bu kulüp Sotayi da yer E. Saglamida hatta Mourinhoyu da
Bizim sorunumuz
Sürekli istikrar deyip
Bu sözümüzü yine kendimiz bozmamiz

Herseyin hayirlisi olsun

Bu arada Kayseriye maça gitmissin kiskandim vallaha
Gittim gittim,son 4 senedir giderim de yüzümün gülüp döndüğümü hatırlamam,
bu sefer Erciyes maçlarına gidip şeytanın bacağını kıracağım diye düşünüyorum :)

Üstteki tespitlerine katılıyorum ve acayip üzülüyorum bu halimize,
eleştirsek ama tırpanı belden aşağı vurmasak ne güzel olur.

Ahmet Kuru
Tolga ve Onur takımda kalırsa eğer, Fatih in alınması anlamsız. Çocuğa yazık... Ama Alınacaksa şayet ikisinden biri gitti demektir.

Tayfun
Tolunay Kafkas'a bu denli yüklenilmesinin sebebi tercihleri falan değil. Şenol hocanın gitmesinin hemen ardından gelmesi sorun teşkil etti anladığım kadarıyla. Yoksa kim takar Alanzinho'yu, ne fayda etmiş takıma bu zamana kadar.

Şenol Güneş hocamız zirveye oynayan bir takım kurduğu için,takım çok iyi giderken gelip Tolunay Hoca'nın o kadroyu almasını,kaymağını Tolunay Hoca'nın yemesini sindiremiyor olabilirler :p

Murat Engin Akyüz
16.05.2013, 14:20

Abi Bamba'yı turnuvadan döndükten 3 gün sonra 11de başlattı hoca ve haftalarca da ısrar etti;fakat benim ve hepimizin de ilk yarı hayranlıkla izlediği Bamba kötü performans gösterdi bu süreçte,sonra malum bir ara izin alarak gitti döndü vesaire.Yani burada sıkıntının Bamba'dan da kaynaklandığını görmemek haksızlık olur biraz diye düşünüyorum.

kürşat şen
16.05.2013, 14:21
kupa finalinden sonra yapılsaydı ya şu toplantı..misal finalde mecbur kaldın alanzinho'ya..nasıl olacak o iş..

Ahmet Kuru
Alanzinho'nun bonservisinden para bekleyenler varmış bunu da öğrendik :)

Para etmez mi sence?:)

Serdar A
1461'den gelen futbolcular , takımın antrenörü Mustafa hoca ile istişare edilerek karar kılındı .
2 hatta daha fazla futbolcu da eklenebilir deniyor .
Yaz kampı kalabalık olacak belliki , ekibin içinde Kadir'de olacaktır , tasalanmanıza gerek yok .
Bu futbolcunun tüm antreman notları , istatistiki verileri , fiziksel durumuna ilişkin veriler hepsi teknik ekibin önünde .

Harun_ayar_ts
16.05.2013, 14:22
cech - sapara - henrique ne olacak ?

kayseriliyiz
16.05.2013, 14:23
Gittim gittim,son 4 senedir giderim de yüzümün gülüp döndüğümü hatırlamam,
bu sefer Erciyes maçlarına gidip şeytanın bacağını kıracağım diye düşünüyorum :)

Üstteki tespitlerine katılıyorum ve acayip üzülüyorum bu halimize,
eleştirsek ama tırpanı belden aşağı vurmasak ne güzel olur.

Seneye insallah beraber izleriz
Belki sansimiz döner

alper*
16.05.2013, 14:24
Niye yahu?
Senin efsane dediğin hocanın son 3 senede aldığı 3 kupanın 2'si Türkiye Kupası ile o kupayı aldığı için oynadığı tek maçla oynadığı Türkiye Kupası değil mi?

Şimdi Tolunay hoca Türkiye Kupasını alır iki ay sonra GS'den Süer Kupayı da alamaz mı?

Yok yok, bence alsa da şampiyon da olsa yaranamaz kimisine.

Ertan 51
16.05.2013, 14:24
Baba öyle deme yaa:(
hem belli olmaz iyi bir yapılanmayla tekrar çarka çomak sokup 2011 deki gibi şampiyon olabiliriz,
hemde sanki her sene şampiyon mu oluyoruz,
oyunu bozan ısıran bir takım olsun gururla izleyelim yeter.

Sefaenes
16.05.2013, 14:25
1461 den kadir keles, goksu ve jebrini de Trabzonspor formasinda görmek isterim,. Birde arkadaslarin dedigi gibi finalde Alan dan faydalanmak istersen bu aciklama bekliye bilirdi

alper*
16.05.2013, 14:25
Para etmez mi sence?:)
Bize geldiği zamanki hali dahi max 2 m euro.
Şu an sadece takasta kullanılabilir. Yoksa o da vereinslos.

Harun_ayar_ts
16.05.2013, 14:26
hoca toplantıda cech - sapara ve henrique den bashsetmedi hiç herlde kalmaz bu kazmalarda takımda

kayseriliyiz

Sedat abi

Olumlu yönden bakalim
En azindan bir hedef var :D

yorumsuz6117
cech - sapara - henrique ne olacak ?

Sapara takasta kullanılacaktır. Cech'e 1 Milyon veren çıksa yollarlar heralde..

Emrah Akcagöz
16.05.2013, 14:27
Alanzinho'ya tek 4,5 milyon € verecek enayi kulüp Trabzonspor'du ve verdi. Şimdi tutupta o kadar bonservis verdik demenin lüzumu yok.

Fatih Öztürk
16.05.2013, 14:29
Alanzinho'ya tek 4,5 milyon € verecek enayi kulüp Trabzonspor'du ve verdi. Şimdi tutupta o kadar bonservis verdik demenin lüzumu yok.

Biz almadan evvel 1 milyon euroya Ankaraspora teklif edilmişti.kulübün paraları nerelere harcanmış şuraya bak arkadaş.

sedatalis82
16.05.2013, 14:29
ya iyi de gidecek topçulara bakıyorum
colman,alanzinho,bamba,janko,emerson
birde şu anlık kalacaklara bakıyorum
cech,henriqe,zokora,celutska,sapara.
şu anki durumda olmamız sizce gidenlerin kötü performansındanmı yoksa bu sene yeterince kullanılamadıklarındanmı kaynaklanıyor
veya şöyle diyeyim bu kötü sonuçları alan kadro kalanların çoğunlukta oduğu kadro değilmi?Yoksa benmi yanılıyorum

Doğukan Uçan
16.05.2013, 14:30
cech,celutska,sapara.

bunlar niye gitmiyor ne işimize yarayacak ayıptır ya

winner
16.05.2013, 14:30
Alanzinho tek örnek değil...

Avrupa kulüplerinin 700-800 bin Euro'dan fazla bonservis ödemeyecekleri oyunculara 3-4 milyon Euro çok verdik...

Çünkü en kolay transfer yönetici için, menajer önersin sen parayı bas iki günde iş tamam...Bunun adıda yöneticilik işte...

Emrah Akcagöz
16.05.2013, 14:31
ya iyi de gidecek topçulara bakıyorum
colman,alanzinho,bamba,janko,emerson
birde şu anlık kalacaklara bakıyorum
Adrian, cech,henriqe,zokora,celutska,sapara.
şu anki durumda olmamız sizce gidenlerin kötü performansındanmı yoksa bu sene yeterince kullanılamadıklarındanmı kaynaklanıyor
veya şöyle diyeyim bu kötü sonuçları alan kadro kalanların çoğunlukta oduğu kadro değilmi?Yoksa benmi yanılıyorum
Gidecek oyunculara bakıldığında oynamayan oyuncular söz konusu. Adı geçmeyen futbolcuların durumu ise son 2 maçtan sonra belli olur.

Mustafa ÖZDEMİR
16.05.2013, 14:32
şaşırtıcı bir durum yok ortada...

alper*
16.05.2013, 14:33
Neşteri vurur kabahat, vurmaz kabahat.
Gönderdiği oyuncuların hangisinden ümidiniz vardı? (Janko hariç)

Emrah KabuL
16.05.2013, 14:34
Cech,Henrique,Zokora,Celustka ve Sapara %100 takımda kalacak mı peki ?

Var mı öyle bir ifade ?

Ertan 51
16.05.2013, 14:36
hoca toplantıda cech - sapara ve henrique den bashsetmedi hiç,
herlde kalmaz bu kazmalarda takımda
Bence kalmazlar,
niye adlarını anmadı dersen ğs ve şikecilerle olan maçlarda bu isimler oynayacak veya oynama ihtimali olan isimler.
Bu sebeple isimlerini söylemedi ama bence gidecekler,
eminim son kararım :)

SEDAT
16.05.2013, 14:37
* Dediklerimi yapmıyor diye kapris yapdığı Adrian olmasa şuan Final bile yoktu hala neyi anlatıyorsunuz bana anlamıyorum.

DEEP BLUE
16.05.2013, 14:37
Caner mi?

Şu bildiğimiz, sıkça, ''futbolcu olmak nereden aklına gelmiş acaba'' diye düşündüren 88 numara mı? Yok canım, değildir...

winner
16.05.2013, 14:38
Bu basın toplantısı kupa maçı öncesi manidar.

Gidecekler açıklandı, diğer 6 yabancı içinse "şu anda" gitme gibi bir durum yok ifadesi kullanıldı.

İlginç.

Ahmet Kuru
16.05.2013, 14:38
Bize geldiği zamanki hali dahi max 2 m euro.
Şu an sadece takasta kullanılabilir. Yoksa o da vereinslos.

geldi zaman gençti şimdi ki değeri okadar etmez tabikide ama 1 milyon euroya satılabilir. Tabi becerebilirseler:)

yorumsuz6117
16.05.2013, 14:39
Cech,Henrique,Zokora,Celustka ve Sapara %100 takımda kalacak mı peki ?

Var mı öyle bir ifade ?

Hiçbiri kalmamalı ama Zokora ve Celu kalacaktır. Diğerleri gönderilir..

Erbay
16.05.2013, 14:39
Kupayı da alsak skandal bir sezonun ardından neşter vurulması gerekiyordu. Olası kupa zaferinin etkisinde kalınmaması için erken açıklanması güzel bir şey. Zaten Janko, Emerson ve Bamba hiç oynamıyordu. Alanzinho da son 5-6 hafada 5 dakika falan oynamıştır herhalde. Adrian' çıkar Sapara girer; ama Alanzinho girmez düşüncesi var hocada demek ki.

Alanzinho yüksek bonservisinin karşılığını veremedi. İlk zamanlarında inanılmaz çabukluğu sayesinde takıma katkı verebiliyordu. Ama artık rakipleri onu ezberlerdi. Bitiricilik konusundaki sıkıntıları hep vardı. Şampiyonluk yolunda çok kritik iki gol atsa bile, bonservisi ve beklentilere baktığımızda o iki gol bile az sayılırdı. Alanzinho ne olursa olsun güzel şekilde ayrılmayı hak etti bence.

Bamba'nın gidişinin saha içiyle ilgili olduğunu düşünmüyorum. Saf yetenek bakımından böyle bir stoperi zor buluruz. Son dönemdeki ciddiyetsizliğini kabul ediyorum.

Emerson, yoruma gerek yok.

Janko, en yanlış zamanda geldi bize.

sedatalis82
16.05.2013, 14:40
maç öncesi olduğundan diğerlerini saymamış olabilir saygı duyarım
ama bana kimse saparanın kalmasını,amatör topçu henriqenin kalmasını,yedek yabancı celuskanın kalmasını,maç seçen zokoranın kalmasını izah edemez.
bu takımda sadece adrian kalmalı yabancı olarak kesin ve net
fener maçından sonra çık açıkla bunlarda gidecek veya takasta kullanılacak de.
yok değeri düşermiş ne değeri Allah aşkına çöplüğe dönmüşüz hala ne diyoruz.

SEDAT
16.05.2013, 14:41
* Bamba ne yaptı diyenlere Yumlu ne yapıyor diye sorucamda övgü gelicek diye korkuyorum. Colman'ın yerine Aykut Akgün offfff kadroyu kes seneye :)

Adnan Mollasalihoğlu
16.05.2013, 14:41
Janko=Tomas Jun dediğimizde bize gülenler şimdi gitmesi için bayram yapıyor...

Badaloğlu
16.05.2013, 14:43
Ben Ersunun alanzinhoyu istediğini hiç sanmıyorum..

İstese bile ederi en fazla 1 milyon avro olur..

Alanzinho + 4 milyon avro verebiliyorsa kulüp dediğin dogru olabilir abi..

Alanzinhoya o parayı verecek (4.5 milyon) tek kulüp Trabzonspordur başka bi kulüp bulamazsınız Türkiyede..

Neden sanmıyorsunuz?

Alanzinho'yu bu takıma kim getirdi?

Alanzinho'ya o parayı kim verir ya da verirler mi bilmem. Bildiğim birşey var o da Ersun hocanınTrabzonspor'un hocası iken Alanzinho'yu transfer etmiş olmamız. Eskişehir'e de gittiğinde Alanzinho'yu hep istemişti.

Ahmet Kuru
16.05.2013, 14:43
* Bamba ne yaptı diyenlere Yumlu ne yapıyor diye sorucamda övgü gelicek diye korkuyorum. Colman'ın yerine Aykut Akgün offfff kadroyu kes seneye :)

Sedat abi, Silah mı dayayalım kafalarına kalmaları için? :)

Emrah Akcagöz
16.05.2013, 14:44
* Dediklerimi yapmıyor diye kapris yapdığı Adrian olmasa şuan Final bile yoktu hala neyi anlatıyorsunuz bana anlamıyorum.
Demekki Adrian dediklerini yapıyorki finaldeyiz abi. :)

SEDAT
16.05.2013, 14:46
* Bamba yine az yapmış Yumlu varken Fildişi sahillerinin stoperi olarak yedek kalsam ben intihara kalkışırıdm yeminle :)

Emrah KabuL
16.05.2013, 14:47

Yumlu ilk 11'de düşünülüyor mu acaba ?

Yumlu'yu yedek bırakırsın ama Bamba'yı sezon boyunca kulübede oturtamazsın.

Bamba yerine daha iyisi alınacaktır belki.

Olamaz mı ?

beitar
16.05.2013, 14:49
Janko=Tomas Jun dediğimizde bize gülenler şimdi gitmesi için bayram yapıyor...

Janko Tr ligindeki en kaliteli oyunculardan birisi, ama biz değerlendiremedik

Teofiloyu nasıl harcadıysak Jankoyu aynı şekilde harcadık. Her zaman piyasası olan bir oyuncu, ondan zarar etmeyiz

Badaloğlu
16.05.2013, 14:50
kupa finalinden sonra yapılsaydı ya şu toplantı..misal finalde mecbur kaldın alanzinho'ya..nasıl olacak o iş..

Hoca, bu hamlesiyle bana göre başkan adaylarına mesaj veriyor... ''ben burdayım'' diyor, kupa finalinden sonra zaten zaman kalmayacak. Eğer kendisi kalacaksa herşeyi ile hazırım mesajı veriyor. Bu zamana kadar kendisini aramadıkları için belki bu hamleyle kendisini aramaları için başkan adaylarına mesaj veriyor kısacası...

Ahmet Kuru
Tomas Jun a verilen şans Janko ya verilseydi şuan bunları konuşmazdık.

Sadettin_
Edit.

yorumsuz6117
16.05.2013, 14:53
Göksu ve Gökhan'ın alınmaması doğru Kadir'in alınmaması yanlış. Caner'in alınması yanlış.

A. Aydın
16.05.2013, 14:53
-Paulo Henrique nin gönderilcekler listesinde adı geçmemesinin ticari bi taktik olarak düşünüyorum. İkinci ihtimali düşünemiyorum.

-Zokora: Avrupa kupaları için gerekli bi oyuncu ama lig için el freni demek. Yerine daha dinamik bi adam gerekli.

-Sapara:Takasla elden çıkarılacaktır.

-Adrian: Almanyadan talipleri vardı. 5 milyon ve üzeri teklife gönderilmeli. Kalıcaksada Celutskayla birlikte takımda kalıcak iki yabancıdan biri olmalı.

zahido
16.05.2013, 14:54
Neden sanmıyorsunuz?

Alanzinho'yu bu takıma kim getirdi?

Alanzinho'ya o parayı kim verir ya da verirler mi bilmem. Bildiğim birşey var o da Ersun hocanınTrabzonspor'un hocası iken Alanzinho'yu transfer etmiş olmamız. Eskişehir'e de gittiğinde Alanzinho'yu hep istemişti.

Basında çıktı evet.. Fakat basına kalsa Ertuğrul ve kayseri hala bizim tayfun corayı ister durur..

Alanzinhoyu çok isteseydi şimdiye coktan göndermiştik zaten..

zahido
16.05.2013, 14:55
Bu basın toplantısı kupa maçı öncesi manidar.

Gidecekler açıklandı, diğer 6 yabancı içinse "şu anda" gitme gibi bir durum yok ifadesi kullanıldı.

İlginç.

Kalanlar final maçında oynayacak çünkü :)

Final karşılaşmasında olmayacakları deşifre etti zaten..

Final maçından sonra 2-3 tane daha yabancı ismi gitmeleri yönünde zikreder hoca..

A. Aydın
16.05.2013, 15:01
Göksu ve Gökhan'ın alınmaması doğru Kadir'in alınmaması yanlış. Caner'in alınması yanlış.

Alparslan geliceği için göksunun alınması göksu ya zarar olur.
Kadir türk sol beklere baktığımızda ortalamanın üstünde ama hoca yabancı bi sol bek düşünüyo olabilir. Alternatif olarakta celutska var.

Abdulkadir ilk 11 için yetersiz olur. Ama alternatif olarak aykut gönderilecekse yerine kadroda durabilir.

SEDAT
16.05.2013, 15:03
* Halil, Henriqe klaması çok iyi oldu sonuçta takımın en golcü oyuncuları ! İşin enteresan yani Adrian Hoca'ya uysa onunda adı listedeydi şuan...

Emirhan Makul
16.05.2013, 15:03
Büyük ihtimalle Muharrem Usta veya İbrahim Hacıosmanoğlu gelecek.İkiside Tolunay hocayla devam etmeyecek bence.Bu durumda Tolunay hocanın açıklamaları havada kalıyor.

Muharrem Usta gelirse Tolunay Kalır hatta maaşı bile artar ikiside aynı anlayışa sahip, ikiside şike diyemeyen, boş laflarla insanları kandırmaya çalışan iktidara hizmet eden kafadalar iyi anlaşırlar ilk transferleri de mehmet yıldız yada ibrahim akın olur.

İbrahim hacıosman gelirse ilk gün Tolunay'ı kovar.

Bugün ki basın açıklamasında gördük ki Tolunay Kafkas bu takımın başına gelmiş gelebilecek en kötü ve vizyonsuz teknik adamlardan biridir. Tez zamanda gitmesi dileği ile.

kral 61
16.05.2013, 15:04
Ulaş Özdemir ‏@ulas_ugras 58 sn
Yalnız Tolunay Kafkas, Türkiye Kupası'nı kazanırsa Ertuğrul işi biraz yaş!

kral 61
16.05.2013, 15:05
Benimde kişisel görüşüm Türkiye Kupasını takım kazanırsa Tolunay hocayla devam etmeli aksi olursa teşekkür edilip yol verilmeli

Ahmet Kuru
16.05.2013, 15:07
* Halil, Henriqe klaması çok iyi oldu sonuçta takımın en golcü oyuncuları ! İşin enteresan yani Adrian Hoca'ya uysa onunda adı listedeydi şuan...

Sedat abi, adam kadroya almadığı isimler hakkında gelecek planlarını yaptı, kadroda olanlar hakkında nasıl yorum yapsın? önünde iki maç var. Bilerek mi yapıyorsun bu yorumları anlamadım ki:)

Ahmet Kuru
16.05.2013, 15:08
Ha Bu arada, bir çok başlıkta söyledim burdada söyleyeyim.
Tolunay Hoca ile kesinlikle devam edilmemeli.

SEDAT
16.05.2013, 15:09
Sedat abi, adam kadroya almadığı isimler hakkında gelecek planlarını yaptı, kadroda olanlar hakkında nasıl yorum yapsın? önünde iki maç var. Bilerek mi yapıyorsun bu yorumları anlamadım ki:)

* İnşallah o kadroya almadığın adamlara ihtiyacın olmaz :) Umarım

Tayfun
16.05.2013, 15:11
Ulaş Özdemir ‏@ulas_ugras 58 sn
Yalnız Tolunay Kafkas, Türkiye Kupası'nı kazanırsa Ertuğrul işi biraz yaş!
Tolunay Hoca'nın elindeki tek kozu Türkiye Kupası eğer onu kazanamazsa kendisi için pusuda bekleyenler hortlayacaktır,gardı düşecektir ki bana göre büyük ihtimal gelecek olan yönetim kim olursa olsun onunla çalışmayacaktır, olur da kazanırsa pusuda bekleyenler beklemeye devam etsin :)

Tolunay Hoca ile devam edilmeli.

Ahmet Kuru
16.05.2013, 15:12
* İnşallah o kadroya almadığın adamlara ihtiyacın olmaz :) Umarım

2 sezondur Bal yapmayan arıyı oynayan Colman'ı aramayız herhalde abi,
ilk yarı harika maçlar oynayıp afrika kupasından sonra dökülen '' ben gitmek istiyorum'' diyen Bamba'yı niye arayalım?

Emerson'u saymıyorum zaten. Alanzinho içinde yoruma gerek yok..

Yani abi, emin ol aramayız :)

Ama Janko ya yazık oldu...

ESER
16.05.2013, 15:13
1461'den yapmis oldugu oyuncu tercihleri bence gayet isabetli olmus.

Emirhan Makul
16.05.2013, 15:13
Basın toplantısı değil rezillik umarım el alem izlemez, okumaz, başkası adına utandım yemin ederim.

Adama bak sanki patlıcan satıyor "Alanı satacaz koyuyoruz postayı" hee canım sen öyle dersen bu adamın fiyatı düşer mi yükselir mi ? Kendini kurtaracaksın diye klübün satacağı oyunculardan el edeceği karı düşürüyorsun.

Delikanlı mısın çık de ki "Yeni başkan beni kovma bu koltuk için her şeyi yaptım Şenol güneş hocayken başkanın oyununa katıldım klüple anlaştım hoca takımdayken kadro kurdum taktik yaptım, kuyu kazdım her yol var bende, eğer sende böyle bir başkansan kovma beni takılalım"

De bunu de ya açık ol arkadaş, bak olan olmuyor mu açık bak Muharrem Usta'ya adam açıkça söylüyor en saçma yaşlı sönmüş yıldızları klübe dolduracam para bende pul bende şikeyle işim olmaz istanbul klüpleri ile savaşmayacaz sevişecez adam söylüyor çünkü arkasında iktidar var basıyor parayı yönetici katıyor kadrosuna sende konuş korkma aynı yolun yolcususunuz nasıl olsa.

Bir de çıkmış durmadan aynı cümle "Bu klübü benden fazla kimse sevemez" hadi ya, hangi kantarda ölçtün bunu? Sen bu klübü o beğenmediğin malzemecilerimiz kadar seviyorsan bende namerdim, aklın fikrin o koltukta, makamda, para da, forsta.

Allah bizi senden kurtarsın.

ATSIZ
16.05.2013, 15:15
Ha Bu arada, bir çok başlıkta söyledim burdada söyleyeyim.
Tolunay Hoca ile kesinlikle devam edilmemeli.

aynı fikirde olmakla beraber...
yerine kimi düşündüğünü açıklar mısın...
trabzon kanadı seçilirse( Atasoy ) muhtemelen giray bulak gelecek...
bence mustafa raşit akçay bu yapılanma ile uyutulacağımız iki üç yıl için bize hedefe götürebilecek tek hoca...
ertuğrul sağlamı sevsem de aklı hep 8JK DE OLACAĞI İÇİN İSTEMİYORUM.

Hüseyin Başoğlu
16.05.2013, 15:18
Tolunay hocaya verilen tepkilerin bir çoğunu mantıksız buluyorum....Mevcut kadrodan bir tek alanzinhonun ek olarak gideceğini söyledi...Normal zaten bu alanzinho hiç bir zaman iyi oyuncu olmadı...

Henriqie sapara cech vs. veyahut yerli oyunculardan nasıl kalıcak gidicek desin ??? Bir çoğu taraftarın düşünmediği final maçını düşünerekten söylemedi....Fazla değişiklik yapmak istemiyorum diyerekte oyuncuların kendini rahat hissetmesini amaçlıyor bana göre...

Hoca biliyor tek şansı Kupa....Kendine ait olmayan bir kadroyla küme düşen takımı kurtarıp kupayıda kazanırak kendini ispatlıcaktır...

Seneyede kalması gerekir...

Edit=Bamba,Colman,Janko vs. futbolcularında artık gidiceğini sağır sultan biliyor hoca gidicek diyincemi piyasası dip i bulucak allah aşkına :)

İlker Gazioğlu
16.05.2013, 15:19
Bu açıklamalardan sonra Alanzinho'nun değeri düştü diyenler 30 yaşına gelmiş bu futbolcunun ne kadar değeri vardı. 3 milyon euro mu yok 10 milyon euro mu ? . Bir kaç maç dışında ne verdi Trabzonspor'a da şimdi bulunmaz hint kumaşı oldu. Bu kadrodan Onur - Tolga - Soner - Adrian ve Giray'dan başka kimi gönderirseler umrumda olmaz. Paralarını aldılar rezil bir top oynadılar, inşallah taliplileri çıkarda kurtuluruz bunlardan. Yeterince para kazandılar Trabzonspor'un üzerinden.

Badaloğlu
16.05.2013, 15:22
Basında çıktı evet.. Fakat basına kalsa Ertuğrul ve kayseri hala bizim tayfun corayı ister durur..

Alanzinhoyu çok isteseydi şimdiye coktan göndermiştik zaten..

Eskişehir para verip Alanzinho'yu alır mı sanıyorsun?

Alper Potuk takasında Alanzinho'yu istediler, üstüne eper bir para istediler Şenol hoca da göndermemişti.

SEDAT
16.05.2013, 15:25
* Yahu daha düne kadar Adrian'ı bile silmek isteyen sen değilmiydin Hoca ? fenerbahçe maçından sonr abile Hakem'e tek laf edemedin çizgiyi geçen topumuz olduğu halde. Sana zerre güvenmiyorum artık.

Gökhan Koç
16.05.2013, 15:27
Alan hariç performansı bu kadar kötü topçuları "gönderiyoruz" dedikten sonra nasıl bonservis parası almayı düşünüyorlar çok merak ediyorum.

"Janko'yu çok ucuza getirttim" diyen Nevzat Aydın şimdi getirttiği paraya satsın.

MDanışmaz
16.05.2013, 15:28
Bizim millet alışık değil tabi önceden yapılan planlamaya millet Ocak ayından başlıyor seneye yapılanmaya çıkıp diyorlar ki birde senin kalacağın garanti mi iyi işte adam kalacağı garanti olmamasına rağmen planını yapmış bazıları gibi Ağustos ayında transfer peşine koşmuyor :)

Hüseyin Başoğlu
16.05.2013, 15:28
Alan hariç performansı bu kadar kötü topçuları "gönderiyoruz" dedikten sonra nasıl bonservis parası almayı düşünüyorlar çok merak ediyorum.

"Janko'yu çok ucuza getirttim" diyen Nevzat Aydın şimdi getirttiği paraya satsın.

Ya gökhan yapma allah askına yarım dönemdir kadroya giremiyor bu futbolcular bi tolunay hocanın gönderiyoruz demesiylemi bonservisleri düşücek...:)

Gökhan Koç
16.05.2013, 15:30
Ya gökhan yapma allah askına yarım dönemdir kadroya giremiyor bu futbolcular bi tolunay hocanın gönderiyoruz demesiylemi bonservisleri düşücek...:)

Yarım dönemdir giremedikleri kadro küme düşmekten zor kurtuluyorsa, evet :)

Bu topçulardan bir tek alan para eder, belki biraz da janko. Emerson'u ancak ve ancak akp gibi satışta dünya devi olmuş kurumlar yapabilir, biz satamayız o adamı.

Ahmet Kuru
16.05.2013, 15:32
aynı fikirde olmakla beraber...
yerine kimi düşündüğünü açıklar mısın...
trabzon kanadı seçilirse( Atasoy ) muhtemelen giray bulak gelecek...
bence mustafa raşit akçay bu yapılanma ile uyutulacağımız iki üç yıl için bize hedefe götürebilecek tek hoca...
ertuğrul sağlamı sevsem de aklı hep 8JK DE OLACAĞI İÇİN İSTEMİYORUM.

ben Ertuğrul Sağlam ismini isterim.Karakteri sağlam bir kişiliktir Ertuğrul Hoca bir takımı çalıştırırken aklının baş yerlerde olacağını düşünmüyorum. Ama onu getirecek isim Muharrem Usta onu da istemiyorum. böyle bir çelişkili durum var.
Giray Bulak ismini Trabzonspor için talefuz bile etmem.

İlker Gazioğlu
16.05.2013, 15:34
Transfer dönemi geldi ve bu takım yeniden yapılanacak alttan da gelen iyi bir nesil de var. Ben transfer yapabilen , genç oyuncuları oynatabilen teknik direktör görmek istiyorum. Bir kaç tane genç yeteneği daha patlama yapmadan biz alalım istiyorum. Sonra Alper gibi başka oyuncuların peşinden 3 sene koşmayalım istiyorum. Bu yüzden Tolunay Kafkas'la devam etme taraftarıyım, belki yanılabilirim ama şuan için takımın macera aramasını istemiyorum.

Ama macera aramak istiyorsak hoca adayım da Jorge Jesus. Tam bir deli :) her hafta yapacağı açıklamalarla şikecileri-basını-federasyonu deli edebilir. Deli eder ve ne geçer elimize , orasını bilmiyorum işte.

Hqmi
16.05.2013, 15:44
ulan bamba gibi adam gönderilir mi

unyelimetin
16.05.2013, 15:45
Türk sporundaki şiddete vurgu yapmış Tolunay hoca.Türk sporunda adalet olmadığı müddetçe barışın da olmayacağını,3 temmuzdan sonra sürecin sermaye eksenli yönetilmesinden dolayı da bu olayların arttığı ve artacağını söylemesini beklerdim.

Ben bu kulübün aynı zamanda bir taraftarıyım demek için bazı şeyleri es geçmemesi,değinmesi gerekiyor.Zira bu takımda futbolcu iken bir çok olaya şahit olmuş,bizzat yaşamış bir kişi olarak bu camianın nelere maruz bırakıldığını biliyor olması gerek.

Ama gs'ye gidip İstanbul'un suyundan içtikten sonra kendisi de değişmiş,bu düzenin adamı olmuşsa bilemiyorum.

Sefa
Onur ile konuşmadım diyor ise anlayın ki Onur gidiyor. Daha önce 7,5 veren Onur'u alamayacak deyip büyük konuşmuştu söz hakkı olmamasına rağmen. Fatih de geldiğine göre Onur yolcu umarım adresi Avrupa olur.

1461'den Yusuf ve Fatih haketti diğerleri Trabzonspor'da oynayacak kapasitede değil bunu göreceğiz. Göksu da alınabilirdi Serkan gidecek(umarım?)

Gönderilecek futbolculardan para kazanamayacağız maalesef takasta işimize yararlar umarım..

Hüseyin Başoğlu
Yarım dönemdir giremedikleri kadro küme düşmekten zor kurtuluyorsa, evet :)

Bu topçulardan bir tek alan para eder, belki biraz da janko. Emerson'u ancak ve ancak akp gibi satışta dünya devi olmuş kurumlar yapabilir, biz satamayız o adamı.

:) Her futbolcunun bir piyasa değeri vardır....Oynadıkları oynamadıkları maç sayısına göre piyasasında dalgalanmalar olur....Hocalarının gidicek kalıcak demesi pek ilgilendirmez bu piyasayı...Avrupada bunun çok örneği var sene sonu satılıcağı 3 ay önceden açıklanıyor veyahut takımda kalmayacağı vs.vs...

Ben Tolunay hocanın açıklamasının herhangi bir negatif etki yapıcağını düşünmüyorum...Elimizdeki bütün futbolcuları rahatlıkla elden çıkartırız....

Gökhan Koç
16.05.2013, 15:53
:) Her futbolcunun bir piyasa değeri vardır....Oynadıkları oynamadıkları maç sayısına göre piyasasında dalgalanmalar olur....Hocalarının gidicek kalıcak demesi pek ilgilendirmez bu piyasayı...Avrupada bunun çok örneği var sene sonu satılıcağı 3 ay önceden açıklanıyor veyahut takımda kalmayacağı vs.vs...

Ben Tolunay hocanın açıklamasının herhangi bir negatif etki yapıcağını düşünmüyorum...Elimizdeki bütün futbolcuları rahatlıkla elden çıkartırız....

Zaman göstericek bunu bize :)

İlker Yazıcıoğlu
16.05.2013, 16:04
Alan'ı gönderin bakalım,orta sahayı kimle dikine geçeceğiz.....

omondoles
16.05.2013, 16:18
Alanzihoya hala iyi futbolcu diyenler var. Ondan sonra da Trabzonspor taraftarı futbolu en iyi bilen taraftar! Hey Allah'ım.

%61 Loading...

Murat'
16.05.2013, 16:21
Bunların yanına Henrique ve Zokora'yı da iyi bir paradan okutabilirsek tadından yenmez.Bu arada 1461'den gelen oyuncular arasında Gökhan Alsan da olmalıydı.

Ahmet Kuru
16.05.2013, 16:30
Alan'ı gönderin bakalım,orta sahayı kimle dikine geçeceğiz.....

Bu sene okadar dikine gitti.gitti de ne oldu söyleyebilirmisiniz?

gabriel omar
16.05.2013, 16:35
Bu açıklama ,Hüseyinin dediği gibi başkan adaylarına yapılan bir güç gösterisiydi.Tolunay hoca da makamının çok sağlamda olmadığının farkında.Planlarını açıklayarak adayların kafasında yer etmek istiyor.

Yalnız bana göre,eğer değerlerini bulurlarsa,Adrian ve Zokora da elden çıkarılmalı.Ayrıca yerlileri de göndermeyi düşünmüyorum dedi,umarım bu hataya düşmez.İşe yaramaz bir araba yerlimiz var,bunları elden çıkarmalı.

Ustaalioğlu
16.05.2013, 16:38
ulan bamba gibi adam gönderilir mi

Halbuki ne gol atmıştı di mi fener maçında, bir gol bir asist...

Murathan
16.05.2013, 16:48
İyi konuşmuş hoca..

Ogün'
16.05.2013, 16:50
Alan giderse takımda şovmen oyuncu eksikliği hissedilir.Topuk pasları,Sağa bakıp sola atmalar filan.Yattara,Jaja şimdi de Alan.Yerine spektaküler bir oyuncu şart.

OnurKul
16.05.2013, 16:50
Alanzinho dışında kararlar doğru. Ancak Tolunay bu işi yeni yönetime ve yeni hocaya bıraksa daha iyi ederdi.

unyelimetin
16.05.2013, 16:51
Onur ile konuşmadım diyor ise anlayın ki Onur gidiyor. Daha önce 7,5 veren Onur'u alamayacak deyip büyük konuşmuştu söz hakkı olmamasına rağmen. Fatih de geldiğine göre Onur yolcu umarım adresi Avrupa olur.

1461'den Yusuf ve Fatih haketti diğerleri Trabzonspor'da oynayacak kapasitede değil bunu göreceğiz. Göksu da alınabilirdi Serkan gidecek(umarım?)

Gönderilecek futbolculardan para kazanamayacağız maalesef takasta işimize yararlar umarım..

Aynen katılıyorum.Yalnız Onur'un gideceği yerde belli.Gs!

bahadır2561
16.05.2013, 16:52
Bamba iyi adamdi

Ogün'
16.05.2013, 16:53
Aynen katılıyorum.Yalnız Onur'un gideceği yerde belli.Gs!
Nerden belli?

Ilelioglu
16.05.2013, 16:56

Evet Onur konusunda bende ayni düsünceye kapildim maalesef, insallah gitmez ve eger gidersede Avrupa'ya gider insallah.

Geri kalan isimlerin gitmesi dogru bence, ayni sekilde Colman da yollanmali. Ve Sapara ile Henrique de...

..

Sadettin_
16.05.2013, 16:57
gs muslerayı bırakmaycagız dıyor . Ben onurun avrupaya gidecegını dusunuyorum

Özgür Öztürk
16.05.2013, 16:58
Halbuki ne gol atmıştı di mi fener maçında, bir gol bir asist...

Direklerden dönen toplar ufffff :)

Yasin Altuntas
16.05.2013, 16:59
1461'den gelmesi gerek ilk oyuncu Kadir iken, yeni ameliyat olmus performansi belli olmayan bir stoper, ve iki süper kalecimiz varken, ve hangisinin oynayacagi belli degilken alinan bir kaleci.

cem1990
16.05.2013, 17:00
Bambanın gitmesini doğru bulmuyorum şahsen.

Ilelioglu
16.05.2013, 17:05
Fatih geliyorsa Zeki'nin 1461'e gitmesi mantikli olur.

..

Ilelioglu
16.05.2013, 17:07
Bambanın gitmesini doğru bulmuyorum şahsen.

Ailevi sorunlari var ve gitmek icin can atiyor, cünkü ailesinin yaninda olmak istiyor. Insallah para kazanabiliriz bu isimlerden.

..

mashal61
16.05.2013, 17:26
Henrique ve Zokora'nın da gitmesi ve 1461'den Kadir, Tiryaki, Gökhan ve Jebrin'in de gelmesi iyi olurdu.

Külünkoğlu
16.05.2013, 17:29
Nasıl ki başkan adaylarının önemli bir final öncesi hoca konusunda açıklama yapmasını doğru bulmuyorsam özellikle topu ileriye taşıyabilecek adam geçebilecek sayılı adam belki de iki adamdan bir olan Alanzinho'nun hakkında böyle bir karar verilmesini de doğru bulmuyorum.

Mehmet Ç.
16.05.2013, 17:37
Final macindan önce cok güzel aciklamalar yapmis hocamiz! yazik

Bülent AKBULUT61
16.05.2013, 17:38
bence kim gelirse gelsin Tolunay hoca kalacak kalmak zorunda 1461'den alınan oyuncular yeterli seneye güveniyorum Tolunay hocaya

beitar
16.05.2013, 17:53
Alanzihoya hala iyi futbolcu diyenler var. Ondan sonra da Trabzonspor taraftarı futbolu en iyi bilen taraftar! Hey Allah'ım.

%61 Loading...

Alanzinho şu takımdakilerin çoğundan iyi futbolcudur, şampiyon oldupumuz sene kaç tane maçı tek başına aldırdı, haksızlık etmeyin

kaç senedir takımdaydı bir gün sorun çıkarmadı, final öncesi böyle bir açıklama yapmak amatörlüktür

Cengiz
16.05.2013, 18:03
koskoca sezonda tek kafa şutu çekemeyen, gol atamayan stoperin işi yok takımda, defansta ahım şahım iş yaptı desek oda yok. birde bitmeyen tripler

DeAgLeMaNyAq
16.05.2013, 18:14
Hoca'nın mesajlarında olumlu ve olumsuz değerlendirilecek kısımlar var. Yalnız basın mensuplarının hocaya çok net mesajlar verdiniz teşekkür ediyoruz devamını bekliyoruz demesi de biraz garibime gitti. Şenol Hoca çok mu üstü kapalı konuşuyordu ki? Kendi geleceği konusunda daha önce biraz daha sert ifadeler kullanmıştı. Şimdi ise beni istemeyen yönetim çalışmayabilir diyerek olası bir vedanın sinyalini verdi. Mevcut kadromuz 28 kişi. 11 yabancının en az 5'i hatta bazılarına iyi teklif gelirse daha fazlası da gidecek gibi duruyor. Geriye kaldı 23. En az 4 transfer yapılacaksa bu sayı 27'ye çıkıyor üstüne 1461'den gelen 4 oyuncu ile de 31'e çıkıyor. Kaleci Fatih alındığına göre de 3 kaleciden biri kesin olarak gidecektir bu durumda kadromuz en az 30 kişi olacak gibi gözüküyor. Seneye 10 yabancı sözleşme sınırı var bu da en fazla 4 yabancı alınabileceğini gösteriyor ki bence bu rakam 3'ü geçmez. Bunlardan biri stoper diğeri de santrafor olacaktır. 1461'den gelen oyuncular arasında en büyük sürpriz Caner gözüküyor. O kadar yerli stoper bolluğu içerisinde kendisi ne amaçla alınıyor soru işareti. Alanzinho mevzusu bence çok kafaya takılacak bir durum değil. Hoca zaten 2 maçtır kadroya almıyor kendisiyle önceden konuşmuş. Olur da kupa alırsak kendisi yine o törende olmalı. Zamanında Şenol Hoca Tony Sylva'yı düşünmeyip kadro dışı bırakmasına rağmen Urfa'ya götürmüş, törende de sırtını sıvazlayarak çıkarmıştı...

vendercan
16.05.2013, 18:16
Ben kimsenin adamı değil Trabzonspor'un adamıyım!..sözü ile Tolunay gözümde çok yükseldi...Kesinlikle kalmalı...

Doğukan Uçan
16.05.2013, 18:23
adam gibi transfer yapılmazsa sonumuz yine böyle olacak malesef.

vendercan
16.05.2013, 18:25
Kadir Keleş mutlaka 1461'DEN ALINMALI...İddia ediyorum yeterince şans verilirse Kedir Keleş milli takıma kadar gider!...

Adem Akyüz'
16.05.2013, 18:35
Açıkçası gönderilecek oyuncular listesinde Onur-Tolga-Soner-Adrian-Zeki ve Giray dışındakiler hiç umurumda olmaz. gönderebildiğini göndereceksin. Alanzinho bize şu ana kadar kaç maç kazandırdı. en fazla 10.. Trabzonspor'un daha çok katkı verecek oyunculara ihtiyacı var.

1461 den alınan oyuncularda Kadir'in olmaması bence çok yanlış. Alınan oyuncular doğru ancak Kadir ve Gökhan kesinlikle düşünülmelidir.

Sadettin_
16.05.2013, 18:47
bu arada biz 1461 den bu oyuncuları alırken arkadan yenı oyuncuylar monte edılıyormu 1461 e ? Seneye kume duserlerse al basına bela ? Zaten sercan gıttıkten sonra buyuk dusus yasadı takım . Şimdi elle tutulur butun adamlarını aldık nerdeyse . Umarım seneyede güzel futbol ızletırler bıze . Oyle her sene 4-5 oyuncu ıstemıyoruz zaten 1 yada 2 oyuncu cıksın yeterli

ardasa61
16.05.2013, 18:54
bence ilk gidecek yerli tolunay kafkas :D

jeepeers
16.05.2013, 19:03
sözleşmesi devam edecek oyuncuların gitmesi ile ilgili nasıl bu kadar kolay karar veriyorlar acaba
adamlar sözleşmelerinde kalan tüm paraları isterse verip gönderebilecekler mi
ayrıca jebrin duruyoken abdülkadir tercihi ve solbeki tercih etmemesi de takdire şayan hocanın

Erdal DİLEK
16.05.2013, 19:05
Colman ve henriqe de gitmeli. . . Hepsi bu

Berke6198
16.05.2013, 19:06
Belli bir şeydi, biliyorduk. (gidecekler)

memozcan
16.05.2013, 19:08
yetmez ama evet:)

arifberkay
16.05.2013, 19:16
Ben kimsenin adamı değil Trabzonspor'un adamıyım!..sözü ile Tolunay gözümde çok yükseldi...Kesinlikle kalmalı...

laf salatasina karnimiz tok konusabilse ya sike hakkinda

inadina61_08
16.05.2013, 19:23
yetmez ama evet:)

yanlış başlık :D
takımda şu an 10 tane yabancı var; paramız çuval çuval boşa gidiyor, bunların çoğu takıma uzun zamandır katkı yapmayan isimler. Yabancı oyuncu istiyoruz ama gitmelerini de istemiyoruz.
Yabancıların hepsi gitse üzülmem diyenleri hayretler içinde okuyorum, emerson-janko-cech-bamba-sapara bu 5 ini gönderip takıma direkt katkı sağlayacak kaliteli 2 yabancı(ekonomik olarak 2 tane) olması gerek. colman'da gidecekse 3 yabancı alınması gerekir bence.
Ayrıca Fatih A takıma gelecekse Onur veya tolga'dan birinin satılması garanti gibi geliyor bana, çünkü Fatih 3. kaleci değil 2. kaleci olabilecek kalitede, İnşallah gidecek kalecimiz Avrupa ve özellikle Edirne sınırından çıktıkları bir Avrupa takımı olur, yoksa çok üzülürüm ikisi içinde.
Yerlileri hiç saymamış bende yazmayayım bari.

Ogün YAZICI
16.05.2013, 19:24
caner bu sene kalitesiyle çok sırıttı 1461'de.şu anda bana göre mustafa ve giraydan eksiği yok fazlaları var.tek endişem sakatlıktan nasıl çıkacağı...

inadina61_08
16.05.2013, 19:24
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında karşı karşıya gelen Fenerbahçe-Galatasaray maçında yaşanan olaylar nedeniyle Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'e 5 maç ve 16 Bin 500 TL, Meireles'e 4 maç ve 20 Bin TL , Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'na 4 maç ve 13 Bin 500 TL ceza verdiğini açıkladı.

Fenerbahçe ve Beşiktaş'a para cezası

Ayrıca, Fenerbahçe'ye Galatasaray maçında taraftarların neden olduğu saha olayları nedeniyle 50 Bin, yine taraftarların çirkin ve kötü tezahüratları nedeniyle 45 Bin, aynı maçta sahaya TFF'nin belirlediği pankartla çıkmaması nedeniyle 5 Bin, oyuncu kriterlerine uymamasından dolayı 70 Bin, cezaların birleşmesiyle toplamda 170 Bin TL para cezası verildi.

Beşiktaş'a, Gençlerbirliği ile oynanan maçta, taraftarların neden olduğu saha olayları nedeniyle 15 Bin, aynı müsabakada taraftarların kötü ve çirkin tezahüratlarını aynı sezon içinde 3. kez gerçekleştirmesinden ötürü 120 Bin, cezaların birleşmesiyle toplamda 135 Bin TL ceza verildi.

Doğukan Uçan
16.05.2013, 19:27
hasssss ilk defa bize ceza vermemiş

inadina61_08
16.05.2013, 19:29

iki gün önce 5.000 kestiler sivas maçı yüzünden, bizi unuturmu hiç Tüp

Mert'
16.05.2013, 19:31
Şu Henrique denen kişiyi yollasınlar benim için en iyi transfer olur

aaahmet61
16.05.2013, 19:39
kulaçoğlu hepsini gönderecekmiş 1461 den 7 futbolcu alacakmış.tam temizlik gelsin şampiyonlar ligi :))

hakan yesilyurt
16.05.2013, 19:39
bazı arkadaşları anlamakla güçlük çekiyorum gerçekten..hoca takıma neşter vurmasa suçlu, neşter vursa suçlu..

bambanın 2.yarı bize ne gibi bi katkısı olmuşta gitmesin diyorsunuz..

alanzinyonun 4 seneden beri 2010-2011 sezonunda son dk attığı gollerden başka ne katkısı olmuş...top sürüp adam geçiyormuş...kaç defa onun kaptırdığı toplar yüzünden kalemiz tehlikede kaldı hatırlayın biraz arkadaşlar..

hoca son 4-5 haftatır alanı kadroya almıyor..bazı arkadaşlar da final maçında lazım olursa diyorlar..adam kadroya giremeyecek ki ne lazımından bahsediyorsunuz..allah aşkına

Taner Gündoğdu
16.05.2013, 19:49
hepsini anladık da henrique niye gitmiyor onu anlamadım

macka61
16.05.2013, 19:51
alanzinho ne verememiş acaba çok merak ettim oyuna girdiğinde hep takımı ileri götüren adamdı diğerleri doğru

murat3861
16.05.2013, 19:51
tolunay hoca mutlaka kalmalı.eğer ona bu şansı vermezsek gerçekten ayıp etmiş oluruz.benzerini ünal karamanada yaptık.

Doğukan Uçan
16.05.2013, 19:52
alanzinho nun galatasaray'a attıgı golü hatırlamayan trabzonsporlu olamaz

güneyli
16.05.2013, 19:54
Abdülkadirin gelecek olmasına sevindim.Umarım gelişme kaydeder.

Mehmet SELEN
16.05.2013, 20:02
Gönderilecek yabancı futbolcularının çoğu alacakları karşılığında bonservisleri verilerek gönderilir.

erkankoc
16.05.2013, 20:33
Tolunay iyi bir kumar oynadi.kupadan once zaten oynatmiyacagi adamlari acikladi ve digerlerine gozdagi verdi.bence en az 5 kisi daha var gidecek.ama oynatacagi icin mesela cech isimlerini aciklamadi.motivasyon kaynagi olaacagi dusunuyorum

memozcan
16.05.2013, 20:47
caner ve abdulkadirin neden alındığını anlamadım.. sonuçta ordaki yapının da devam etmesi gerekir.. caner yerden oldukça iyi ama hava hakimiyeti yok denecek kadar az.. hatta canlı izlediğim kartalspor maçında bir tane bile hava topu alamadı.. abdulkadir gelişme trendine girdi, 1461de bir sene daha devam etmesi gerekirdi, çocuk geçen sene ortasahayı kesinlikle geçmiyordu ama bu sene ileri çıkıp şut çekmeye falan başladı.. a takımda forma giyemeyince gerilemeye ve kendine olan güvenini kaybetmeye başlar.. bu haliyle aykutu kesebileceğini sanmıyorum..

tolganın misyonunu tamamladığını ve gidebileceğini düşünüyorum. 30 yaşında milli kaleciyi yedek oturtamazsınız, bu durumda fatih iyi bir seçenek olur, zeki ayvaz da 1461 e gönderilmeli oynaması için.. yusuf zaten beklenen bi gelişmeydi, iyi oldu..

Samet Yildirim
16.05.2013, 20:51
Güzel aciklamalarda var katilmadigim görüslerde var...hayirlisi artik.

memozcan
16.05.2013, 20:53
yabancı oyunculardan celu hariç hepsi gidebilir.. o da zaten iyi bir yedek olduğu için kalmalı..

Samet Yildirim
16.05.2013, 20:53
Adrian ve Zokora kalmasina sevindim.

Eger hocada kalirsa tabi

Adem Akyüz'
16.05.2013, 21:00
alanzinho ne verememiş acaba çok merak ettim oyuna girdiğinde hep takımı ileri götüren adamdı diğerleri doğru

İleri götürüp ne yapıyor ? Ya on paslara etkisiz kalıyor ya da geri dönüp topu Soner-Zokora veya Colman'a veriyor..

SEDAT
16.05.2013, 21:02
* Bamba fener maçında kendi kalesine gol atmış, halbuki daha önce hep dört atıp yolluyorduk feneri !

inadina61_08
16.05.2013, 21:14

bak yine bizi pas geçmemişler, halbuki küfürler 1 dakikaya bitiyor gibi gelmişti...

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kulübümüze 10 bin TL. para cezası verdi.

Cezaya gerekçe olarak 13.05.2013 tarihinde oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında taraftarların neden olduğu saha olayları gösterildi.(16.05-21:00)

Doğukan Uçan
16.05.2013, 21:45
bak yine bizi pas geçmemişler, halbuki küfürler 1 dakikaya bitiyor gibi gelmişti...

Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu kulübümüze 10 bin TL. para cezası verdi.

Cezaya gerekçe olarak 13.05.2013 tarihinde oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında taraftarların neden olduğu saha olayları gösterildi.(16.05-21:00)

böyle bise yok ya 33 haftanın ceza raporunu çok merak ediyorum bunlara verilen parayla 2-3 tane yıldız topçu alınırdı

Mustafa Çolak
16.05.2013, 21:47
Final maçından önce böyle bir açıklama, kimin gidip kimin kalacağını açıklamak takımı nasıl etkiler?

Doğukan Uçan
16.05.2013, 21:50
bamba gibi türkiyede 15046448 tane topcu var boşuna verildi para

Erdogan
16.05.2013, 21:58
alanzinhonun kisisel olaraak hic sorun cikarttigini hatirliyor musunuz.

her zaman göevini yapti, az zaman kalmadi bizde.

her türlü kalabilirdi

Sadettin_
16.05.2013, 21:59
Her mac sonrası onur harıc herkes satılsın diyenler bunlar 2. lıg topcusu yok kosmuyo yok vurdumduymaz yok ruhsuz dıyenler sımdı o neden satılıo bu neden satılıo su neden satılıo dıye konusmaya baslamıs

savsat
16.05.2013, 22:19
zokora'da gidenlerin arasında olmalı.. tereddütsüz olmalı.